Prodej krmiv pro zvířata: podnikání

Z praktického hlediska je prodej krmiv pro domácí zvířata vícedisciplinární činností. To se týká nejen volby cílového publika (majitelů koček, psů, ptáků, venkovských domácností), ale také mechanismů pro prodej produktů (maloobchod v prodejních místech, internetové obchody, předplatné). K dosažení největší ziskovosti takového podniku je nutné pokrýt co nejvíce směrů, což přiláká maximální tok zákazníků.

Druhy obchodů na prodej krmiv pro zvířata

Budování podniku pro prodej živočišných krmiv vyžaduje dostupnost počátečního kapitálu. Z jeho velikosti závisí na formátu obchodu a nabídce nabízených produktů.

Vlastnosti online obchodu

S minimálními investicemi můžete otevřít online obchod pro zvířata. Aby bylo možné odlišit ji od konkurentů a přilákat kupujícího, měla by nabídka nabízených produktů tvořit z zboží, které není dostupné v stávajících maloobchodních řetězcích. Může to být:

 • Přírodní produkty podle jedinečného receptu pro elitní plemena. Zboží pro syrové potraviny.
 • Dietní a lékařské potraviny pro domácí zvířata.
 • Krmiva pro vzácné druhy ptáků, kožešinových zvířat, hmyzu, plazů.
 • Poskytování kanálů značky jako oficiálního zástupce značky ve vašem regionu.
 • Prodej krmiv prostřednictvím předplatného. Jedná se o pravidelné doručení kurýrních produktů podle seznamu stanoveného kupujícím.
 • Neštandardní krmivo ve formě slavnostních koláčů, pizzy a sushi, zaměřené na majitele, kteří rádi oslavují události v životě domácího mazlíčka.

Můžete prodávat v elektronickém obchodě a v pravidelných krmivách, ale přitahovat zákazníky je třeba zajistit nižší cenu a bezplatnou dodávku po celém městě. Chcete-li začít obchodovat, stačí koupit malou zkušební zásilku.

Formáty maloobchodních prodejen

Největší zisk lze získat kombinací internetového obchodu a tradičního obchodu. V závislosti na velikosti počáteční investice můžete otevřít:

 • Stan na trhu. Náklady na zařízení od 60 dolarů plus cena místa obchodu, což závisí na samotném trhu a městě vašeho bydliště.
 • Malý kiosk (IAF). Předpoklad lze pronajmout (od 70 USD za měsíc) nebo koupit vlastní návrh. Cena nového kiosku začíná od 3000 dolarů, zatímco musíte také koupit nebo pronajmout pozemek, na kterém bude instalován.
 • Plnohodnotná prodejna zvířat. Chcete-li ji otevřít, je nejlepší si pronajmout pokoj v obchodním centru nebo v samostatném obchodě. Pokud je to možné, můžete si koupit byt v prvním patře vícepodlažní budovy přestavěné na komerční nemovitosti nebo rezidenční nemovitost pro pozdější opětovnou registraci.

Vzhledem k otázce, jak otevřít obchod, je třeba věnovat zvláštní pozornost výběru místa. Pravidelný příjem přináší nejen obchod v centru města, ale také prodejní místa ve velkých spacích prostorech, kde denně chodí desítky psů a koček.

Organizační otázky o otevření obchodu

Správně navržený obchodní plán pet-shopu pomůže snížit počáteční investice a rychle vykompenzuje investice.

Výběr počátečního sortimentu

Podle statistik je motivace kupujících krmiv pro domácí zvířata hlavně kvůli zjednodušení péče o domácí zvířata. Připravená strava eliminuje potřebu myslet a dělat vaření pro domácí zvířata. Proto je pro běžné maloobchodní prodejny nezbytně součástí sortimentu "běžný" výrobek. Tato kategorie zahrnuje nejoblíbenější produkty, zakoupené denně. Tím získáte tok zákazníků a vytvoříte hlavní zisk vaší společnosti. Patří sem:

 • Suché a masné krmiva pro kočky ve formě konzervovaných potravin a části dlouhodobého skladování.
 • Obiloviny pro papoušky, zpěvníky a domácí hlodavce.
 • Univerzální suché krmivo pro akvarijní ryby, plazy, želvy.
 • Suché potraviny pro psy v baleních a podle hmotnosti.

Kromě krmiva je žádoucí zahrnout i související domácí produkty:

 • Obojky pro chůzi a ochranu před hmyzem.
 • Šampony a výrobky hygienické péče.
 • Hřebeny, hračky, nádobí a doplňky (domy, hřebíky, oděvy).
 • Knihy o zvířatech a péče o ně.
 • Plniva pro toalety (zásobník).

Registrace podnikání ve státních orgánech

Není možné prodat krmivo bez registrace podniku. To hrozí velkými daňovými sankcemi a dokonce i uložením trestní odpovědnosti. Nejvýnosnější formou registrace je PI nebo PE (viz Jak zaregistrovat PI v Rusku v roce 2017: návod krok za krokem), který vám umožňuje získat zjednodušený systém zdanění a vykazování.

Když otevřete internetový obchod nebo prodejnu pro prodej hotových výrobků od dodavatele, stačí zaregistrovat obchodní firmu. Pokud sortiment vašeho obchodu obsahuje veterinární léčivé přípravky, krmivo s vitamíny pro prevenci nemocí zvířat - budete potřebovat licenci. V případě prodeje samotných zvířat musí prodávající mít veterinární vzdělání a prostory pro uzavření veterinární kontroly. U pronajatých a vlastních obchodů a MAF je nutné získat povolení od požárního útvaru.

Vybavení a vybavení prostor

Pro plnohodnotné maloobchodní prodejní místo je důležité řádně připravit prostory. Mělo by být čisté a lehké, s příjemným zápachem (zvláště pokud kromě krmiv obsahuje seznam zboží i zvířata nebo ryby).

Hlavní seznam zařízení:

 • Sada polic a otevřených vitrín pro prezentaci zboží.
 • Počítač a stůl s trezorem pro ukládání dokumentace a potvrzení.
 • Registrar zúčtovacích transakcí. Pokud forma vaší společnosti určuje výši daně v závislosti na výnosech, je pokladní nebo daňový rejstřík povinně zaregistrován u daňové služby, aby účtuje o příchozích finančních prostředcích. U společností, které pracují na jedné dani, postačí jednoduchý (nefiskální) registrátor, který tiskne příjmy.
 • Terminál pro platby platebními kartami. Toto vybavení není nutné, ale jeho dostupnost vám umožní zvýšit zisk prostřednictvím bezhotovostních úhrad.
 • Chladicí zařízení (pro skladování zmrazených potravin).
 • Elektronické váhy pro obchodování s krmivy pro váhu.
 • Kalkulačka nebo PC pro finanční účetnictví.

Vedle zařízení s obecnými náklady je nutné zahrnout kancelářské potřeby, domácí chemikálie a vybavení pro čištění prostor.

Jak inzerovat produkt a přilákat kupce

Mechanismy pro přilákání klientů závisí na formátu vašeho podniku. Mezi nejúčinnější strategie patří následující řešení:

 • Online reklamní prodejna se může provádět standardními metodami propagace webových stránek a v chovatelských klubech.
 • Pro malý bod na rušném místě stačí jasná a atraktivní vývěska.
 • Při pronájmu místnosti v nákupním centru si můžete objednat reklamy na interní varovnou službu, stejně jako přilákat atraktivní znamení vedoucí od dveří a schodů přímo do vašeho obchodu.
 • Nejúčinnější reklamou v prodejně v rezidenční čtvrti je slavnostní otevření s cenami cen a distribuce propagačních letáků prostřednictvím poštovních schránek.

Podrobnosti o tom, jak inzerovat produkty, si přečtěte zde - Jak správně inzerovat produkt: základy, příklady.

Krmivo pro školky a farmy

Chcete-li stavět podnik k prodeji krmiva pro hospodářská zvířata a školky, můžete si vytvořit vlastní produkci zpracování suchého krmiva (výroba smíšených krmiv) nebo koupit hromadně pro další prodej v malých dávkách nebo v hmotnosti.

Zpracování a prodej zemědělských produktů

Velké hospodářství pro chov dobytka nakupuje krmiva přímo od zemědělských podniků, ale pro soukromého podnikatele je otevřena možnost prodeje smíšených krmiv domácnostem. Při práci v tomto výklenku si můžete zakoupit zrní různých obilovin a pomocí speciálních zařízení (extruderů, granulátorů) a pokročilých technologií vyrábět asi 100 kg krmiva za hodinu na zakázku.

Výsledný produkt je také snadno dostupný v malém velkoobchodu (kbelíky, tašky, hmotnost). V přítomnosti vlastních nákladních automobilů může být předbalené zboží přivezeno přímo kupujícím (obyvatelům soukromého sektoru). V nestabilní ekonomice mají mnohé rodiny mini-farmu pro osobní potřeby a schopnost nakupovat krmivo s dodávkou domů bude atraktivní perspektivou pro dlouhodobou spolupráci.

Prodej krmiva pro krmení

Velkoobchodní prodej krmiv pro kočky a psy lze postavit, pokud máte školky ve vašem městě. Ve velkých městech může být až 30 takových zařízení pro chov různých plemen psů. Analogicky se západními zeměmi můžete vyjednávat s mateřskými školkami o vydání karty s doporučeným jídlem a plánem krmení pro zákazníky zvěře, kde budou zahrnuty vaše produkty a kontaktní informace. Na oplátku můžete dodat krmivo pro chovnou stanici za malou velkoobchodní cenu.

Udělejte oddělenou komerční nabídku pro zoologické zahrady, mini-zoologické zahrady, naturistické centra, cirkusy, akvária a delfinária, pokud takové zařízení existují ve vašem městě nebo v blízkých osadách. Jsou také atraktivní oblastí prodeje.

Navzdory vysoké úrovni formální soutěže je prodej krmiv pro domácí zvířata ve stádiu aktivního rozvoje. Takový podnik je vhodný pro lidi, kteří milují mazlíčky a chápou zájmy svých majitelů. Se správným přístupem a neustálým rozšiřováním sortimentu můžete vrátit počáteční investice do podnikání během 1-2 let.

Internetový obchod s krmivy ve městě Voronež

Regionální zastoupení společnosti "Akana"

Kanadské krmivo ACANA a ORIJEN (Akan a Orage) - nový trend v zájmovém chovu, nazvaný biologicky vhodné potraviny, tedy potraviny, s přihlédnutím k přirozené potřeby našich domácích mazlíčků a co nejblíže k jejich přirozeném přirozené potravy. Všechny výrobky jsou vyráběny v Kanadě pro jedinou společnost, vlastněný firmou-producent ŠAMPION Petfoods, a je jedinečný v jeho složení, receptury a kvalitních surovin.

Naším cílem je nabídnout Vám ty nejlepší podmínky pro nákup krmiv Akan a Orien: minimální možné ceny, flexibilní systém slev, individuální přístup ke každému z našich zákazníků, pohodlné doručení.

Snažíme se zajistit, aby vaše domácí mazlíčci získali jídlo výjimečné kvality

Krmivá ACANA a ORIJEN tradičně zaujímají špičku světových hodnocení krmiv pro domácí zvířata. Krmivá vyrobené tradičním způsobem se často vyrábějí z odpadů z potravinářského průmyslu a levných obilovin - kukuřice a pšenice, které jsou pro naše domácí mazlíčky naprosto zbytečné. Typicky tyto krmné směsi obsahují mezi 3% a 20% masových přísad. Pro srovnání, základní potraviny ACANA ADULT DOG obsahuje 55% masa a ryb ingredience, bezzernovoy ORIJEN ADULT - stejně jako 80%, zbývajících 20% - to je čerstvé ovoce a zeleninu!

Všechny kanály značky ACANA a ORIJEN Vyrábějí se v jedné továrně v provincii Alberta (Kanada). Příprava krmiva se provádí pomalu a při nízké teplotě (90C), přísady pro krmiva dodaného do továrny každý den a pouze čerstvé (nezmrazenými a ochrany). Čerstvé maso vysoce výživné, že je jednodušší stravitelné a obsahují více živin (nemluvě příjemnou chuť) než druhá rychlost, předem zmrazené a zpracované maso, který se běžně používá při přípravě krmiv pro zvířata. Potraviny, které můžete koupit v našem obchodě, neobsahují kukuřici, pšenici, sóju, lepek a další zbytečné (a někdy i velmi škodlivé pro zdraví zvířat) komponenty. Napájení ACANA a ORIJEN vytvořené s láskou pro domácí mazlíčky!

Tento přístup nezůstane bez povšimnutí. Tři roky po sobě byly potraviny ORIJEN uznávané za nejlepší jídlo roku v Severní Americe! Dosud žádné potraviny na světě nedosáhly takového uznání.

ROK ROKU - Je to celosvětová cena NEJNIŽŠÍ ZDRAVOTNÍ PODMÍNKA PRO KOČKY A PSY.

Nezávislý a bezplatný výzkum provádí každoročně The Federal Glycemic Research Institute, Washington, USA. Přísná kritéria pro získání ocenění zahrnují podrobnou analýzu produktů na jeho soulad s požadavky na základě ingrediencí, glykemický index, index diabetická, anti-aging faktorů a biochemické požadavky zvířete.

Nyní si můžete koupit krmivo Acana a Orijen a ve Voroneži, v našem obchodě s krmivy pro psy a kočky!

V našem internetovém obchodě si můžete také koupit vysoce kvalitní konzervované potraviny Evangers (vyráběné firmou Evangers Dog Cat Food Company, Inc., USA), suché krmivo "holistické" třídy dalších známých severoamerických společností - krmiva Go! Přírodní / teď! Bez obilí (vyrábí Petcurean Pet Nutrition, Kanada) a Canidae / Felidae (vyráběné firmou Canidae Corporation, USA). Tyto kanály jsou na našem trhu méně známé, ale jsou také vynikající volbou pro majitele, kteří se opravdu starají o své domácí mazlíčky! Podle nezávislého časopisu WHOLE DOG JOURNAL (USA) jsou produkty těchto společností zařazeny do TOP 10 nejlepších krmiv na světě.

A pamatujte: "Jsme zodpovědní za ty, kteří se zkrocili!"
(Antoine de Saint-Exupery)

V řadě krmiv Gow a Nau, nový vzorec: monobelkovye Go pro psy s jehněčím a Pollock, Nau malých plemen s jehněčím a pstruhů, Jdi pro kočky s Pollock.

Velmi užitečné, bohaté přírodní chuť a vůně dobrot ACANA Volný běh kachna, ACANA Grass-krmil jehněčí, ACANA Pacific sardinky, ACANA Yorkshire vepřové obsahovat jeden zdroj bílkovin a umožňují vysokousvoyaemoy léčit svého psa podle své přirozené požadavky na výživu.

Dlouho očekávaná novinka Go! - vlhké krmivo bez krmiva pro vaše domácí mazlíčky.
Všechny ingredience v konzervách jsou zcela přirozené, bez přidání růstových hormonů, umělých konzervačních látek, příchutí a vedlejších produktů.

V horní řadě krmiv Orgyzhen se objevily nové vzorce - Orijen Fit-a-Trim (potraviny pro psy a kočky náchylné k výkrmu) a Origen Tundra (jedinečné jídlo založené na maso kozy, divoké prase, jelenu atd.). Doufáme, že vaši mazlíčci budou mít rádi nový produkt od kanadských odborníků!

Výroba krmiva pro malé domácí zvířata

Mnoho rodin začíná v jejich domě chlupaté kamarády - kočky, psi, ptáci, hlodavci, kteří potřebují řádnou péči a výživu. Pokud nemáte problémy s odchodem, pak vzniká otázka s jídlem: připravujete si jídlo sám nebo koupíte? Ve většině případů majitelé upřednostňují hotové konzervy, brikety nebo suché porce, aby nedošlo k ztrátě času při přípravě. Proto je poptávka po krmivu pro domácí zvířata vždy aktuální, což otevírá vyhlídky mladých podnikatelů. Na první pohled se zdá, že tato výplň je naplněna dováženými výrobky. Se správným přístupem a pečlivou analýzou se obchodní myšlenka výroby krmiv pro zvířata může stát výnosným podnikem. Podívejme se podrobněji na tuto oblast podnikání.

Analýza je primárně

Nový obchod bude úspěšný, pokud bude segmentová analýza hluboká. Navzdory skutečnosti, že poptávka po jídle pro kočky a psy je vždy, majitelé nechtějí riskovat zdraví zvířete a raději berou výrobky známých značek. Pokud je populace velká nebo středně velká, má specializované prodejny a nákupní střediska, kde je krmivo zastoupeno v širokém rozsahu. Ve vzdálených lokalitách z velkých měst je rozsah mírnější a ceny mohou být vyšší kvůli omezené konkurenci.

Je-li výběr malý a ceny nejsou k dispozici všem chovatelům psů nebo koček, existuje šance na úspěšný prodej krmiv pro zvířata pro vlastní produkci.

 1. Cena výrobku bude levnější, což přitahuje určitou kategorii spotřebitelů.
 2. Možnost nákupu jídla pro distribuci hmotnosti může být pro mnoho lidí, protože plemena jsou odlišná a norma krmení je vhodná.

Někteří majitelé nakupují jídlo pro budoucí použití, existují však lidé, kteří si to nemohou dovolit a koupit malý balíček pro domácí zvíře.

Ve stejné fázi určit rozsah své produkce:

 • Suché potraviny.
 • Konzervy.
 • Kousky masa, ryb, zeleniny v želé.
 • Ekonomická třída.
 • Standardní.
 • Premium.
 • Elite.

Odpovědi na tyto otázky určují další taktiky budování podniku.

Velký komplex nebo mini obchod

Odbytové prostory pro prodej krmiv jsou plněny dováženými produkty. Domácí zboží je méně obvyklé, i když cena je mnohem nižší. Realizace podnikatelského nápadu pro výrobu potravin pro kočky a psy je možná ve dvou verzích:

 • Ve velkém měřítku - spuštění rozsáhlého komplexu s denním plánem až 10 tun produktů nebo více.
 • Malý obchod, který vyrábí asi 1 tunu výrobků denně.

První možnost je možná, pokud je k dispozici 15-20 milionů zdarma, aby byla velká budova vybavena moderními výrobními linkami a byly nalezeny prodejní kanály. Je výhodné, aby podnikatel začal s mini-obchodem, který může být provozován s kapsičkou 1,5-2 milionů rublů nebo jeho vlastními prostory.

Můžete přilákat investora. Malá výroba nám umožní studovat trh, získat zákazníky. Nikdy není příliš pozdě na to, aby se zvýšily objemy.

Příprava na otevření

Není-li status podnikatele žádným způsobem registrován, je nutné postoupit řízení do místní daňové inspekce.

 • Majitel podniku je jeden - registrujeme IP.
 • Jsou partneři, investoři - registrujeme LLC.

V klasifikátoru OKVED vybereme kód činnosti 10.92 - "Výroba hotových krmiv pro domácí zvířata". Před předkládáním dokumentů k registraci je nutné vybrat receptury krmiv a určit specifikace (technické podmínky), které je nutné dodržovat při výrobě.

No, pokud je recept jedinečný. To přiláká pozornost spotřebitele, pokud je kompozice ideální a vyvážená. Recept a technické specifikace musí být odpovídajícím způsobem schváleny. Je lepší zapojit odborníky - veterináře a právníka.

Místnost by neměla být blízko. Aby bylo možné uvést kompaktní zařízení pro výrobu suchého (extrudovaného) krmiva, skladovacích prostorů a místností pro personál, je zapotřebí plocha nejméně 200 metrů čtverečních. m. V zimě musí být voda, elektřina, dobré větrání, topení. Budova je možné před podáním žádosti o registraci zakoupit nebo pronajmout.

Nezapomeňte formalizovat stav zaměstnavatele a zaregistrovat se ve fondech. Bez najatých zaměstnanců, aby se vyrovnali s fázemi výroby krmiv pro domácí zvířata, nebude fungovat ani v malém obchodě.

Není nutné vypořádat se s označením a balením v prvním roce zahájení výroby. To jsou dodatečné náklady. Ale stojí za to přemýšlet o propagaci a propagaci svých produktů. Webové stránky vytváříme a propagujeme na internetu. Můžete uzavřít vzájemně výhodnou dohodu se soukromým veterinárním lékařem nebo kliniky, která doporučuje váš produkt vašim klientům.

Strana materiálu

Dokonce i malá výroba nemůže dělat bez speciálních strojů a zařízení. Krmivo pro domácí mazlíčky je vyrobeno z odpadového masa a rybářského průmyslu nebo celých potravin, pokud jsou hotové potraviny zaměřeny na mazlíčky elitních plemen. Nejvýnosnější je výroba suché potravy. Pro dílnu budete potřebovat:

 1. Váhy pro vážení složek v správném poměru.
 2. Drtič na mletí složek.
 3. Chan nebo velkou nádobu a směšovač pro míchání výrobků.
 4. Extrudér - stroj, který vám umožňuje vytvářet výslednou hmotnost v dávkách, kusů. Má různé přílohy.
 5. Pece pro tepelné zpracování polotovarů, které odstraňují přebytečnou vlhkost a činí krmivo vhodné pro výživu zvířat a dlouhodobé skladování.
 6. Stroj na balení hotových výrobků.

Náklady na zařízení závisí na kapacitě a výrobcích. Existuje možnost šetřit peníze, pokud kupujete použité stroje, ale existuje nebezpečí, že dojde k zbytečným nákladům a prostojům, pokud se zařízení začne rozbít. Rozsah nákladů se pohybuje od 800 000 rublů a více. Zohledňujeme náklady na suroviny, které hrají důležitou roli při tvorbě rozpočtu.

Návrat k výrobě krmiv pro kočky a psy je v rozmezí 12-18 měsíců, pokud je prodej produktů úspěšný a nové žádosti jsou neustále přijímány. Ziskovost závisí na přirážce a je 25-30%.

Nakonec,

Nika pro výrobu krmiv pro zvířata je většinou obsazena dovozními značkami, které stanovují vysoké ceny. Proto krmení připravená krmení není k dispozici všem chovatelům koček a psů. Poptávka po kvalitním krmivu za přijatelnou cenu je vždy k dispozici, což dává šanci domácím podnikatelům, aby se stali méně populárními na trhu zboží pro domácí zvířata a vybudovali solidní kapitál.

V první fázi je žádoucí najít zkušeného veterináře, který pomůže vytvořit jedinečný recept z dostupných domácích produktů. Pokud jsou chlupaté domácí mazlíčky jako potraviny, majitelé si je koupí, přestože je výrobce málo znám.

Krmivo pro domácí zvířata

Objednávky z 800 rublů ve Voroneži a Lipetsku

Platba hotově, terminálem nebo převodem na kartu

Stručný návod, jak používat nové stránky

Upozorňujeme na skutečnost, že tato internetová stránka je výlučně informativní povahy, všechny informace mají zjišťující skutečnost a v žádném případě nejsou veřejnou nabídkou stanovenou ustanoveními článku 437 občanského zákoníku Ruské federace.

Vaše krmivo pro domácí zvířata

Dokonce před dvaceti lety bylo obtížné si představit, že obchod spojený s výrobou a prodejem krmiva pro kočky a psy a další domácí zvířata by mohl být tak výnosný. Po zhroucení SSSR byly krmivo pro zvířata dovezeny ze zahraničí. Pak západní výrobci začali v Rusku otevřít vlastní továrny.

Obliba hotových krmiv pro psy a kočky je způsobena jejich výhodami nad "domácím" jídlem: úspora času, snadné používání, vyvážená výživa.

Hlavní objem krmiva pro domácí zvířata vyráběné v centrální oblasti země, protože to je místo, kde se nacházejí největší průmyslové komplexy dvou gigantů - LLC „Nestle Purina PetKer“ (krmiv pod značkou Nestlé) a OOO „Mars“. Mezi zahraničními i tuzemskými výrobních podnicích lze nazvat z „Provimi“ (krmiva pro drůbež, prasata, skot, atd), CJSC „Aleyskzernoprodukt“, OOO „Russian krmivo Company“, „KlinVet“, LLC „Prodkontraktinvest“, JSC "Sortiment AGRO", LLC "Aller Petfood" a další. Většina těchto společností vyrábí smíšené krmiva. Nicméně, přívodní úsek pro psy a kočky ovládala trh jako krmivo pro zvířata, a mnoho výrobců, vědomi nových příležitostí a možností postupně přeorientovala právě na tento sektor.

Naše země dnes představuje pouze několik procent světového trhu s krmivy, jehož objem přesahuje 60 miliard dolarů. Každoročně se objem ruského trhu zvyšuje o 20%. Současně existuje ještě velký potenciál pro jeho rozvoj.

Nejvýnosnějším směrem pro práci je výroba krmiv pro kočky a psy. Objemy realizace krmiv pro ptáky, hlodavce, ryby a ostatní domácí zvířata jsou výrazně nižší než největší segment a tvoří pouze 20-25%. Krmivo pro kočky a psy je naopak rozděleno do několika tříd v kvalitě a v důsledku toho na cenu: ekonomická třída, prémie a super prémie. Dražší krmivo podle výrobců je obohaceno dalšími přísadami a je lépe absorbováno zvířaty.

Další výhodou, která dosud existovala, byla specializovaná strava (pro sterilizované kočky a psy, zvířata starší 10 let, výživa pro výživu, krmivo pro psy a kočky u některých plemen atd.). Nyní se však tyto vysoce specializované produkty začaly vyrábět v nižším a středním cenovém segmentu.

Údaje o objemech prodeje naznačují, že většina ruských spotřebitelů upřednostňuje krmení ekonomické třídy. Kromě toho průzkumy ukazují, že spotřebitelé utratí v průměru 500-700 rublů za měsíc pro kočkovou výživu a 2000-2500 rublů pro krmivo pro psy.

Takže pokud jste se rozhodli otevřít své podnikání při výrobě krmiv pro domácí zvířata, musíte se nejdříve rozhodnout o sortimentu budoucího podniku. Krmivo je rozděleno do několika typů: suché, vlhké a konzervované. V tomto případě, suché potraviny Nejoblíbenější na světě a zejména v Rusku.

Tyto výrobky se vyrábějí pomocí několika technologií: odpařením, lisováním nebo granulací. Hlavní rozdíl mezi nimi je především v poslední fázi procesu.

Lisování je nejobvyklejší způsob výroby, proto ji budeme brát v úvahu podrobněji. V první fázi je surovina rozdrcena na homogenní hmotu (obvykle konzistenci hrubé mouky) pomocí kladiva. Poté jsou všechny komponenty v suché formě důkladně smíchány s pásovým míchadlem. Jedná se o důležitou fázi, protože když je technologie porušena, potřebné živiny v jednotlivých krmivových peletách mohou být rozloženy nerovnoměrně.

Poté je polotovary odesíláno k stlačení. To znamená, že směs prochází speciální úpravou a je umístěna v extruderu, který se skládá z hlavně se šroubem. Výsledné granule jsou posílány do sušárny, kde zůstávají 15-20 minut. V této fázi je velmi důležité dodržet teplotní režim, jinak by granule nemohly vyschnout, nebo naopak, kvůli ztrátě vlhkosti byly příliš křehké. Pak je téměř hotová jídla ochlazena 5-10 minut, zasklená a zabalená do sáčků.

Mokré krmivo jsou vyráběny přibližně stejnou technologií jako suché. Nicméně existují určité rozdíly. Například extruder při práci na mokrém podávání pracuje při nižší teplotě, takže surovina není vysušena, ale naopak je obohacena vlhkostí a zachovává porézní strukturu. Obsah vlhkosti v suchých pokrmech je asi 8-10% a mokrý - od 25%, takže tento obsah vyžaduje zvláštní skladovací podmínky. Aby se zabránilo formě s vysokým podílem vlhkosti, do ní se přidávají speciální inhibitory. Takové potraviny jsou baleny ve speciálním hermetickém balení na ochranu vlhkosti.

Konzervované krmivo obsahuje vyšší procento masných výrobků, takže technologie jejich výroby je zcela odlišná. Za prvé, všechny složky jsou důkladně promíchány ve speciálním mixeru. Během procesu míchání se teplota postupně zvyšuje a škrob má formu želé. Hot mix s pomocí stroje je rozložen do plechovek, které předtím prošly zpracováním páry. Po utěsnění jsou plechovky umístěny v sterilizátoru, aby zničily nebezpečné bakterie. Pak jsou ochlazeny, na ně jsou lepeny etikety a plechovky jsou umístěny v krabicích.

Obecně platí, že postup výroby krmiv pro kočky a psy má mnoho společného s technologií výroby produktů pro lidi. Rozdíl spočívá v použitých surovinách. Například suché a vlhké krmiva zahrnují obiloviny (většinou), maso a tuk, stejně jako přísady ve formě vitamínů a stopových prvků.

Konzervy obsahují více masa a masných výrobků (obvykle žaludky, chrupavky, maso-ocasy vemeno a jiné živočišné vedlejší produkty z poražených zvířat, masa a rybokostnaya mouka, tuky), které jsou ve směsi s vitamíny, minerály a v některých případech s obilí přísadami. Bez ohledu na typ vyrobeného krmiva vyžadují suroviny pro jejich výrobu zvláštní podmínky přepravy a skladování.

Upozorňujeme, že každý významný výrobce, který vyrábí krmivo, má své vlastní recepty a výrobní technologie. Přísně řečeno, recept je hlavním tajemstvím a hodnotou každé společnosti. Jeho vývoj je však poměrně nákladný, protože v této oblasti je jen velmi málo specialistů. Jakýkoli nový výrobek před zahájením výroby v sériové výrobě prochází povinným testováním.

Často výrobci zařízení nabízejí svým zákazníkům hotová krmiva, obvykle pro různé plemena koček a psů. Kvalita krmiv vyrobených těmito recepty však není vždy vysoká.

Veškeré potřebné vybavení pro výrobu krmiv bude stát od půl milionu rublů až po několik milionů dolarů, včetně uvedení do provozu a školení personálu. Ne každá společnost si může dovolit koupit si vlastní dobrou linku. Proto většina tuzemských výrobců vydává objednávky velkým rostlinám. Suroviny se nakupují především v závodech na zpracování masa.

Maximální produktivita prostřední linky je až 1-1,3 tun produkce na jednu směnu a instalovaná kapacita je asi 100 kW. Obecně platí, že relativně malý podnik vyrábí až 15-20 tun produktů za měsíc. Pro stejné výrobní lince, který se skládá například ze dvou extrudéry, mixéry, podavače, drtiče a vážení, měření a sušící zařízení, bude potřebovat výrobní zařízení plochu 200 čtverečních. m. (plus úložný prostor). K udržení takového vybavení je vyžadováno minimálně 3-4 osoby.

Podle výpočtu zpětného získání takové výroby činí náklady na výrobu jedné tuny produktů 7000-8000 rublů, přičemž se berou v úvahu náklady na suroviny, náklady na elektřinu, mzdy pracovníků a náklady na balení. Velkoobchodní cena hotových jídel pro kočky a psy činí 14000-15000 rublů za tunu.

Doba návratnosti závisí na nákladech na zařízení. Když kupujete levnou linku za 0,5 až 1 milion rublů, můžete pořizovat všechny náklady za 3-4 měsíce práce. Je to však teoretické. V praxi často tyto linie selhávají, což vede k prostojům a v důsledku ke ztrátám. Krmivo vyráběné na základě rozpočtové výbavy a rozpočtového receptu pod neznámou značkou není navíc spotřebiteli vysoké poptávky, i přes nízké náklady. Při výpočtu zvažte také daně, které zaplatíte, a náklady na pronájem nebo nákup výrobních a skladovacích zařízení.

Přemýšlejte o systému prodeje ve fázi přípravy podnikatelského plánu. Nezapomeňte na reklamu a propagaci svých produktů.

Největší světoví producenti si mohou dovolit vynaložit miliony na reklamu ve federálních médiích. Nicméně, domácí podniky jsou mnohem skromnější rozpočet, a tak dávají přednost metody propagace a PR, sponzorování různých akcí (např výstavy koček a psů), a nabízejí affiliate programy obchodů, které prodávají své výrobky, spolupracuje s milovníky klubů zvířat. Druhou možností je spíše image, která nemá vliv na objemy prodeje, ale podporuje povědomí o značce.

V ideálním případě by bylo, samozřejmě, vhodné dostat se z vašeho zboží do velkých maloobchodních řetězců. Pro novou společnost je však téměř nemožné. Proto je lepší se soustředit na práci s obchody s domácími zvířaty. Nechte svůj výrobek prezentovat, a nikoliv v širokém rozmezí, nicméně to bude v dohledu. Někteří výrobci nabízejí sítím malou bezplatnou večírek svých výrobků, aby zajistili jejich přítomnost ve svých obchodech.

Malé firmy, které vyrábějí krmivo, raději pracují přímo s koncovým uživatelem, inzerují v místních publikacích, předávají letáky a brožury informace o svých produktech.

Sysoeva Lily
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Jak se krmit 500 rublů měsíčně pes a dvě kočky (Je tu jeden trik!)

Zvířata... Naplňují náš domov neopatrností, zábavou a radostí, aniž by očekávali něco na oplátku. Jsou věrní nám a jsou pravdivé po celou dobu a za všech podmínek. A samozřejmě chceme, aby naše mazlíčky byly vždy zdravé. Jejich jídlo zde hraje důležitou roli.

Nyní si můžete snadno koupit různé potraviny pro kočky nebo psy. To je přesně to, co dělá mnoho lidí. Ale existují majitelé, kteří považují vařené domácí jídlo za užitečné. Nemluvě o významných úsporách v hotovosti.

Věstníku Rekonomica je připravena navrhnout recept na přípravu dostatečně užitečného přírodního krmiva pro domácí zvířata, který se laskavě zdržuje hrdinka našeho dnešního materiálu.

Upozornění od redakce

Existuje názor, že prezentovaný způsob přípravy krmení doma může být nebezpečný, protože nesprávné kosti mohou poškodit gastrointestinální trakt vašeho domácího mazlíčka. Před použitím této metody doporučujeme konzultovat s veterinářem. Popsaná metoda je soukromou zkušeností autora, pro případné důsledky jeho uplatnění redakční rada odpovědnosti nenese!

Láska k zvířatům rozjasňuje osamělost

Dobrý den, Jmenuji se Olga Nikitina, mám 45 let, žiji v Volgogradu. Chci podělit se o své zkušenosti s chovem zvířat, nebo radšej o jejich výživě.

Před sebou jsem se vždycky staral o to, že staré ženy drží ve svých apartmánech pár psů nebo koček. Bylo žalostné a otravné sledovat jejich konflikty se svými sousedy. Myslela jsem, že možná ty babičky nejsou úplně zdravé a pro mě to bylo tajemství, jak obsahují takovou hordu zvířat? Proč potřebují tolik koček nebo psů?

Takový obrázek lze často vidět v blízkosti městské výškové budovy.

Ale přichází čas, kdy začnete chápat, alespoň částečně, proč se to stane. Celá vina osamělosti a stáří, stejně jako láska ke všemu, co žije.

V určitém věku prostě odmítá vnitřní kontrolu a starší osoba nemůže projít žádnou živou bytostí na ulici. Jinými slovy, oni se prostě stávají dětmi a odmítají sebe sama zapomenout na všechno v sobě, jen aby rozmazlovali své domácí mazlíčky.

Nová životní situace

Stalo se mi to částečně: děti vytvořily rodiny a šli do různých měst, zemřel můj manžel a navíc všechno ztratil svou práci. Do této doby už byly v domě zvířata: dvě kočky a malý pes ruského plemene.

Po téměř všech úsporách skončilo a práce byla nalezena s malou mzdou, objevila se nepříjemná věc. Neměl jsem dost peněz na prémiové jídlo, které jsem krmil mé domácí mazlíčky. To mě vážně přemýšlelo a přijalo opatření, která by mi pomohla udržet je.

Myslím si, že své živočichy udržuji ve výborném stavu a přechod na přírodní jídla dokonce pomohl výrazně zlepšit kvalitu jejich života.

Není-li peníze na hotové jídlo

V obtížném okamžiku jsem si vzpomněla, jak moje matka připravovala jídlo pro našeho psa, irského settera. Koneckonců, během SSSR nebyly k dispozici žádné průmyslové krmivo pro zvířata. Myslel jsem, že to může být jeden ze způsobů, jak ušetřit nějakou cestu. Protože by pro mě bylo těžké, neměl jsem v úmyslu se se zvířaty rozloučit.

Dobrým způsobem, jak ušetřit peníze, je vařit jídlo pro domácí zvířata a nekouřit v obchodě.

Člověk je tak uspořádán, že má rád rozmanitost v jídle, ale naše domácí mazlíčky, kteří s námi žijí roky, nepotřebují takovou radost. Zvířata nejsou gurmáni, nepotřebují tuto odrůdu. Spíše naopak, jsou velmi opatrní vůči všemu novému, ale ani o tom nevíme.

Přátelství s kočkou není neobvyklé.

Vidíme, jak často s vámi často žádá o jídlo při snídani, obědě a večeři se stejnou vytrvalostí. Zdá se, že kočky a psi, stejně jako lidé, se podobají různorodosti. To však není pravda. Právě se z jídla strávili stovky let.

Vyjížďka je doma

Zvířata, na rozdíl od lidí, mohou po celá léta mít totéž, aniž by jim ublížili. Za předpokladu, samozřejmě, že jejich jídlo je dobře vyvážené. Moje zvířata vždycky jedli stejný prémiový krmiva a rozhodla jsem se najít nejlepší řešení na předpis, abychom začali připravovat většinu krmiva pro domácí zvířata.

Samozřejmě bylo nutné vynaložit velké úsilí, ale odměna mi byla dobrým stavem mého mazlíčka. Dokonce i navenek vypadají lépe, než když krmili prémiové krmivo.

Používám tento způsob krmení už několik let a nemám strach o zdraví zvířat. Řeknu ještě víc, i když se zlepšila finanční situace, i nadále jsem je živil.

Ideální složení krmiva

Popisuji svou metodu, možná že někdo přijde vhod. Krmím několikrát za měsíc. Je naprosto vyrovnaný se mnou.

U 1 kg masných výrobků přidávám 0,5 kg zeleniny a obilovin, jak doporučují vedoucí veterináři. To je základ všech přírodních potravin.

Jak krmit domácí zvíře, suché potraviny nebo přírodní potraviny - rozhodne majitel.

Maso může být cokoliv, kromě vepřového masa, zeleniny - s výjimkou cibule a brambor. Různé obiloviny, nežádoucí - hrach a perlový ječmen. Experimentujte, to jsou základní principy. Řeknu ti o mém receptu. Možná budete muset přizpůsobit chuti svých mazlíčků.

Nejlevnější krmivo s optimálním poměrem cena / kvalita:

 • 1 kg kuřecích krků.
 • 100 g rýže.
 • 300-400 g zelí s mrkví.

Zelí a mrkev - v jakémkoli poměru.

Technologie přípravy

Vařím v mém tlakovém sporáku jídlo v etapách, můžete vařit jen v hrnci. Kuřecí krk by měl nejlépe vařit po dlouhou dobu, jinak by chrupavka ztuhla a poškrábala žaludek zvířete. Vařím je v tlakovém sporáku jen 5-7 minut v jedné sklenici vody, vytáhnu hluk.

Příprava přírodní stravy netrvá dlouho.

Po vložení rýže do vývaru a nakrájení zelí s mrkví. Nechávám čas - 3 minuty. A po vypnutí ohně jsem stál ještě půl hodiny. Pak vytáhnu všechno, ochladím a rozemletím mlecím strojem. Obvykle nesolejte ani neučinte to velmi zřídka. Někdy přidám lžíci hořčice, lněného nebo slunečnicového oleje.

Jídlo je velmi výživné a to je to, co chtějí mé domácí mazlíčky, a všichni se jí to líbí. Je to stejné potěšení jíst i kočky a pes. Můj pes má malou váhu, pouze 1,6 kg; u koček - v jednom 3, v dalších 3,5 kg.

Odhadované náklady

Na týden mají 2 kg kuřecích krků, 200 g rýže, 200 g mrkve a 400 g zelí:

 • Kuřecí krk - 2 kg.
 • Rýže - 200 g (můžete snížit, a to ještě levnější).
 • Mrkev - 200 g.
 • Zelí - 600 g.

Jíst přírodní jídlo, vaše zvířata budou zdravá.

Celkem za ceny našeho města získáme 123 rublů. za týden nebo 500 rublů. za měsíc. Tato potravina může být sklizena pro budoucí použití měsíc a půl. Vyřezal jsem to ve formě rozdělené kotletky a zmrazil ho na tácku v mrazáku a pak jsem si vyložil tašky s celofánem.

Obsahuje 500 rublů. 3 zvířata zcela na přírodní píce bez konzervačních látek - to je významná úspora.

To není srovnatelné s cenou nakupovaného krmiva, tzv. Pojistné třídy, kdy jen jedno zvíře měsíčně opouští 800 až 2 tisíce rublů.

Přidejte další úspory zde na výlety k veterináři urolithiasis a různé jiné nemoci. Navštěvuji pouze veterináře, aby provedl očkování zvířat.

Závěr

Závěrem mohu říci, že někdy budu kupovat hovězí nebo kuřecí játra, někdy kuřecí prsa, když mají slevu, k diverzifikaci krmiva. Moje zvířata občas dostávají domácí jogurt. V sezóně přidám krmivo - squash a dýně.

V sezóně si můžete hýčkat své zvíře a čerstvou zeleninu.

Můj pes s velkým potěšením jí čerstvé jablka a švestky a kočky jsou vodní melouny. Také si koupím kukuřici a čerstvý hrášek, líbí se jim také. Pes má rád hýčkat kukuřičné klasy.

Jen v případě, že dostanu dobré komplexní vitamíny ve velkém balení po dobu jednoho roku, někdy dokonce lékárnu kvasnice. (Nevzali je za pár let, když to bylo finančně obtížné, ale nebyly to žádné důsledky.) Kočky a pes se cítí skvěle a mají skvělou podobu. Vyzkoušejte to, je to výhodné, snadné a pohodlné. Hodně štěstí!

Byl článek užitečný pro vás? Snažili jsme se pro vás! Podporujte nás opakováním v sociálních sítích nebo diskutujte o materiálu na vašem oblíbeném fóru. To velmi pomůže projektu. Děkuji!

Komentáře k článku "Jak se živí za 500 rublů měsíčně pes a dvě kočky (Je tu jeden trik!)"

Ona také šla krmit vlastní jídlo, kočka a kočka jsou šťastní.

Pro 500 rublů můžete podávat tři zvířata týdně - pokud jsou velké psy. Nemohou jíst kuře. Na trhu zůstává čistící žaludek, hrdlo z hovězího masa a... všechno. Nečistý žaludek, který máme jako léčbu. Krupice jsou směs rýže a pohankového kotleta s nízkým obsahem ovesných vloček.

V zásadě existují levné krmivo, jejich cena je srovnatelná s naturalka. Například Bisco. Jen psi to jíst špatně. Premium krmení, samozřejmě, vyjde asi 4000 za měsíc. To je pro 3 velké psy, připomínám.

A proč kuře nemůže (samozřejmě ne surové)?

Skvělý recept! Univerzální. Mám velkého psa a dvě kočky, i když udělám trojnásobnou část, bude to stále výhodné pro peníze. Dnes zkusím...

Kuřecí krk taky úplně do drtiče masa? Existuje kost, nebo je to měkké?

Vaří v tlakovém sporáku. A skutečně tyto kosti budou dostatečně měkké, že poté, co se na mletou masu přejdou na mleté ​​maso, může zvíře bezpečně jíst. Pokud takovou možnost nemáte, pak nemyslete na to, že byste to udělali. Vezměte namísto toho lepší kuřecí stehna (jsou také docela levné), odlupujte kosti a nechte pokožku, ale ne všechny. Může upravit tuhost jídla.

Dnes to zkusím... Ale pokud se Barsik nelíbí, pak bude jíst mou ruku)))

Dobrý den všem, kdo četli a vaše oblíbené. Mám dlouhou dobu (až rostla moje tři děti) držení kočičí a psí pinscher. Cat. Byl to velký milovník vařených hub (to bylo objeveno náhodou v dané zemi). Na talíři zůstává 2-3 lžíce s rýží. Dojíst nebyl nikdo, a dal jsem ho Dyske (kat). že bude jíst rýži. Jedla rýže a houby. Pak jsem se specificky (zlikvidovat, pokud byl uloven červivé), poté, co šel na houby v lese, vařit, tyto houby a jedla s hřmění Nyní nemají buď kočku nebo psa, protože to bylo často pryč, a nechat je nebylo od koho. Nikdy, ani kočku nebo psa, ne kupovat žádné suché krmivo, žádnou tašku. V těchto 80 letech, vařené jsem ho kaše s žílami, kousky masa, mrkve a zelí. Kočka vzala nejlevnější rybu. Nyní žijeme v „splendid isolation“ sen mít kotě, ale domácí kočka. Přeji si všem svým dobrým životním podmínkám.

A co ryby? Veterináři říkají, že ryby nemohou.

A já také vařím. Mám tři čivavy a čtyři sfinky. Vařené kuře hrudí, může rob to se slušným množstvím masa, vyjměte skimmer, v ovesných vloček vývaru (nebo rýže, pohanka). Ale je nejlepší jíst ovesné vločky. Mrkev na velkém strouhaní, zelí. Velmi rád cuketa nebo dýně. Zatímco je tato kaše vařená, vyčistím prsní kost, přidám maso do kaše a míchám vše, jen trochu rostlinného oleje. Jezte vše a kočky a psy.

Máme 3 kočky a lyokoida. Náklady na údržbu jsou asi 500 rublů měsíčně. Koupím maso-kostní kuřecí maso (18p / kg) a ovesné vločky (11p / 400g). Cook mleté ​​ovesné mouky (někdy s dalšími zrny) v poměru 1: 1, přidejte rostlinné zbytky z kuchyně, napůl jedl kousky chleba a jiné jedlé neprodejný. Všichni jsou plní a šťastní.

Na mě ksolo, vařený na maso-kostní jelena, průjem s krví začal. Ukázalo se, že malé kosti řezou střeva. Přešla jsem na "pokrmy" z hlav a krku. Z suché potravy také průjem a často zvracet...

Vážený autor článku, jak krmit zvířata za 500 rublů. Dáváte lidem velmi pochybné rady a po takových radách se mnozí majitelé zvířat budou potýkat s tím, že zničí své domácí mazlíčky těmito kousnutými a vynechanými kostimi mlíčky na maso! Kde je napsáno, že zvířata mohou být krmena vařenými kostí? Žádný veterinář neřekne takové jídlo, vařené kosti nemohou být podávány zvířatům, jen surové a ne všechny! Nejhorší je, že po takovém krmive si svého mazlíčka nikdy nezachráníte. Zemře v hrozné agónii a budete trpět ještě víc, protože jste za to všechno viníte!

Než budete krmit takové krmivo vašich mazlíků, požádám vás, abyste se obrátili na veterináře! Věřte mi, narazil jsem na tento problém a nemohl pro mého psa dělat nic. Zemřela velmi bolestivá smrt, nezapomeňte na to. A ještě jednou vás požádám, abyste nedali vaším zvířatům vařené kosti, je to pro ně jistá smrt!

Irině, přidali jsme varování o nebezpečích kostí v textu článku. Samozřejmě, ani autor ani časopis nemají za úkol poškodit něčí domácí mazlíčky. Kuřecí krk a velké špičaté kosti, které nevářejí, jsou naprosto odlišné. Článek je určen především majitelům, kteří se nacházejí v obtížné ekonomické situaci a nejsou schopni nakupovat potraviny v obchodě.

Není to špatný nápad. Na jedné straně ušetříte, na druhé straně víte. kteří jedí vaše zvířata. Ve skutečnosti, v suché potraviny, není známo, co

Úžasné rady. Žádné kosti vařené, žádné mleté ​​maso, žádné zelí zvířata nemohou. Možná toto krmení a náklady hostitelské levné, ale ničí zdraví svých mazlíků 100%.

Mám 4 kočky a 3 kočky (kastrované). Zvířata udržet mnohem let.Kogda byl soukromý dům, shromážděné toulaví psi, velké dospělí. Tipy zkušený stávky, jak můžete krmit zvířata. Kostní kuře nemůže dát, ani kočka, ani psi mohou pouze slanina. Psi byli vaří krmivo pro ryby, střídají s hlavami a nohy kuřat, prasat kůže přidá trochu nerafinovaného slunečnicového oleje, soli nemnogo.Maslo aby k plášti svítilo.Koshkam zbývá přívodu kapaliny 120 balíčků za měsíc a 4 kg suché nyní 60 balení. Krmím se dvakrát denně. Koupit sleziny na 50 rublů 1 kg, 8 kg listy v mesyats.Selezenku 2-3 kg. I řez jemně, přidáním 0,5 vody, soli a trochu rostlinného oleje a vařit až do vymizení červeného vody. Ochladí a rozšířen ve dvou hrstmi do balíčků, vrhá do mrazáku, a voda z sleziny sloučit do sklenice a dal vám lednici. Zabalit den, uzavřít večer, nechte v lednici při teplotě nad nulou. Dieta (hrstka slezina + + vodichka kapalná surovina ze sleziny). Psi neumí vařit, ale jíst, a hrubý, ale jen v případě, zalijeme vařící vodou, můžete získat smíšené s kaší. Kromě toho mohu koupit suché krmivo a ryby (Pollock, šafrán COD). Legrační slyšet, jak lidé rodí kočky a stěžují na problémy, ke krmení zvířete. Každý má velkou lásku...

Internetový obchod «Tři kočky»

Chcete-li vyhledat, zadejte například:
krmení Royal Canin

Společnost "Tři kočky" nabízí maloobchodníkům a velkoobchodníkům více než 15 let kvalitní a atraktivní produkty pro domácí zvířata, akvaristiku, rybaření a rekreace v přírodě.

Jsme jedním z nejstarších, osvědčených a dynamicky se rozvíjejících dodavatelů produktů pro domácí zvířata ve Voroněži i mimo něj.

Nejlepší produkty pro zvířata ve Voroněži

Otevření internetového obchodu s zvířaty ve Voroněži se stalo přirozenou etapou činnosti naší společnosti, protože se vždy snažíme o rozvoj a pokrok a také se staráme o naše zákazníky a jejich domácí zvířata.

V našem katalogu jsou produkty jak domácích, tak zahraničních výrobců. Zvláště pro kupce "tří koček" jsme vybrali pouze ty nejlepší produkty pro zvířata. Krmivo pro domácí zvířata ve Voroneži najdete v naší široké nabídce.

Sortiment našich produktů pro domácí zvířata je rozsáhlý a často se aktualizuje zajímavými novinkami. Aktivně spolupracujeme s velkoobchodními odběrateli a máme několik maloobchodních prodejen, takže náš sklad je neustále aktualizován. A to znamená, že produkty od společnosti "Three Cats" jsou vždy vynikající kvality a krmivo pro zvířata je čerstvé.

Mnoholeté zkušenosti, láska ke zvířatům a dohled nad zákazníky nám pomohli vytvořit elektronický katalog nejlepších produktů pro domácí mazlíčky od renomovaných výrobců krmiv a doplňků.

Všechno nejlepší v našem online obchodě

Kromě toho prodáváme vysoce kvalitní a certifikované domácí vybavení, stejně jako veškeré potřebné zboží pro hospodářská zvířata za cenu doporučenou výrobci. Hledáte pet shop ve Voroněži? Katalog "Tři kočky" nabízí vše nejlepší pro vaše domácí mazlíčky.

Nyní můžete u nás kdykoliv koupit přes internet v online režimu, a to i tím, že zavoláte do kanceláře nebo nám napíšete e-mailem. Naši manažeři vždy poradí o novinkách, poskytnou odbornou pomoc při hledání, výběru a nákupu požadovaného produktu. Náš internetový obchod ve Voroněži pro zvířata vám vždy pomůže.

Dbáme na to, abyste vy a vaše domácí mazlíčky spokojeni s produkty "Tři kočky"!