Jak uspořádat chůzi psů za peníze

Sledování psů za peníze je podnik, který lze snadno začít bez investic. Stačí, abyste strávili čas umístěním reklam na vhodná místa a vyhledáním prvních pravidelných zákazníků. Pokud je služba poskytována kvalitativně, podnik začne přinášet značné zisky a je možné provést registraci podniku. Ale je to v pořádku.

Kdo potřebuje tuto službu?

Majitelé psů jsou mnoho, ale ne každý má čas dát svým domácím mazlíčkům takovou pozornost, jakou to vyžaduje. Pracující osoba může krátce chodit se zvíře nejvýše dvakrát denně. Zbytek času se pes musí nudit na čtyřech stěnách.

Procházka pro domácího mazlíčka je jasná a nezapomenutelná událost, která naplňuje svůj život novými dojmy. Majitel péče chápe touhu svého milovaného zvířete a je připraven využít služeb pěších psů.

Ve městech s počtem obyvatel až 200 000 lidí bude hledání klienta mnohem obtížnější, ale tato služba se může stát také lukrativní dílčí činností. Ve velkých městech ti, kteří se chtějí starat o své zvířata nebo hledat pomoc v době onemocnění nebo odchodu, stačí na to, aby psy šly hlavním zdrojem příjmu.

Kdo může jít pěšky?

Chůze se zvířetem musí nutně provádět osoba, která miluje psy a zná své vlastnosti a zvyky. Zvířata dobře cítí lidi, a všichni negativní budou vnímat agresivně. Pokud se se psem setkáte společně, je to šance získat pravidelné zákazníky.

Můžete si samostatně jít na procházku se psem za peníze nebo hledat vhodný personál. Je ekonomické najat obyčejné lidi, mládež a důchodce. Ale někdy bude nutné procvičovat chůzi velkých, silných a dokonce nemocných psů, což vyžaduje určité síly a dovednosti.

Nejlepší možností pro poskytování kvalitní služby je najímání dospělého zaměstnance, který má bohaté zkušenosti s psy. Za tímto účelem můžete vzít lidi s výukou kynologa nebo veterináře.

To poskytuje další možnosti pro vytváření nových služeb. Tito pracovníci obvykle vědí, jak trénovat zvířata a zlepšovat jejich zdraví. Zaměstnanci jsou placeni podle vyčerpaných hodin. Z vyplácení služeb obvykle pobírají pracovníci 50%.

Jaké dokumenty se doporučují?

Chcete podnikat nějaké podnikání je nutné vydat řadu dokumentů. Zákony Ruské federace upravují pravidla chovu psů, ale nepředepisují, které dokumenty jsou nezbytné pro podnikání a nevyžadují určité licence.

Praxe ukazuje, že pro legální chůzi psů za peníze bude nutné udělat následující dokumentaci:

 • zaregistrovat vybraný obchodní formulář,
 • pojištění vlastní odpovědnosti a rizik,
 • kompetentně vypracovat smlouvu pro zákazníky.

Má-li vlastník pouze jednu firmu, je vhodný návrh individuálního podnikání. Dva nebo více zakladatelů lze zaregistrovat formou společnosti nebo společnosti s ručením omezeným.

Práce chodit se psem za peníze znamená něco. Nelze předem odhadnout, jak se cizí zvíře chová. Může napadnout kolemjdoucího nebo pěšího muže. Zvířat sám může trpět v důsledku nehody. K minimalizaci nepříjemných důsledků existuje mnoho pojišťoven. Nabízejí různé balíčky služeb, zůstanou si vybrat to nejvhodnější.

Při vypracování dohody musíte zvážit všechny body, které se týkají zvířat. Musí obsahovat následující údaje:

 • Jméno a adresa majitele psa,
 • seznam poskytovaných služeb,
 • úroveň a způsoby platby,
 • podmínek ukončení smlouvy.

Správně kompilovaný dokument pomáhá vyhnout se mnoha problémům v budoucnu.

Jak pracovat s klienty

Především je nutné uzavřít s nimi smlouvu a nejlépe si z nich vzít veterinární osvědčení. Pro pohodlí je připravena osobní karta pro každé zvíře. Všechna data zvířete jsou zde uvedena: přezdívka, věk, plemeno, zdravotní a péče, preference atd. Pomáhá najít správný přístup k novému čtyřčlennému příteli.

Je třeba určit, jak bude zvíře převedeno. Pokud bude majitel psa v době chůze doma, pak je vše jednoduché. Při jeho nepřítomnosti musí buď předem souhlasit se sousedy, nebo svěřit klíč přímo osobě, která se zvířetem vydává.

Dosáhnout důvěryhodného vztahu s klientem a pokusit se z něj dělat svého stálého zákazníka a doporučit společnosti svým známým několika jednoduchými způsoby:

 1. Vždy je třeba zdvořile reagovat na požadavky a všechny otázky, které vás zajímají. Je lepší, když to dělá majitel firmy po celou dobu. To je znamení úcty k zákazníkům.
 2. Každý případ vyžaduje individuální přístup. Žádné momenty objednávky by neměly být diskutovány s cizími osobami.
 3. U zvířete se musíme snažit vybudovat důvěryhodný vztah. Pro něho je důležité ukázat lásku a respekt, protože pes jemně cítí všechny emoce.

Snaha o výkon jejich práce kvalitativně zaručuje velký počet zakázek.

Kde inzerovat chůze pěšky

Není možné najít zákazníky bez trvalé reklamy. Doporučuje se umístit reklamu na místa, kde žijí majitelé zvířat:

 • obchody pro domácí zvířata,
 • veterinární nemocnice,
 • fórum pro komunikaci majitelů psů.

Nepoužívejte čas a peníze na reklamu, protože to bude záviset pouze na velikosti toku zákazníků.

Reklamy lze umístit na elektronické platformy, například v Avito, nebo v tištěných novinách. Mírně méně účinné jsou billboardy.

Jak zjistit cenu

Firma pro chůzi psů musí být sestavena za cenu s podrobným popisem služeb a cen. Určit náklady na sledování hodnoty konkurentů ve vlastních nebo sousedních městech. Vycházíme z toho, že cena je odhalena, může být méně a více, pokud existují exkluzivní funkce.

Společnosti zaměřené na chov psů obvykle poskytují řadu služeb:

 • standardní paddock,
 • paddock s tréninkem,
 • paddock s prvky hry,
 • paddock následoval péče.

Náklady závisí na plemeni a věku psa. Je dovoleno si projít na procházku současně maximálně dva velké psy nebo několik malých. Pro chůzi několika domácích mazlíčků jim jejich majitel dostane malou slevu.

Standardní služba, kde stačí jen projít psy za peníze, má cenu v rozsahu 100-300 rubl za hodinu, v závislosti na vlastnostech konkrétního psa, zvyšuje se. Například při chůzi velkého zvířete vážícího více než 40 kg se zvyšuje částka na 600 rublů za hodinu. Prvky výcviku nebo her - to je další plus 150-300 rublů. k původním nákladům. Pro mytí tlamy a krmení se odebírá dalších 50-150 rublů.

Za přítomnosti kvalifikovaného personálu cena zahrnuje veterinární služby. Například pet prohlídka před a po výletu do ulice. Je-li to žádoucí, přidává se možnost nadměrné expozice nebo péče o děti.

Lidé milují slevy, proto doporučujeme použít tento nástroj k přilákání zákazníků. Například atraktivní snížení ceny pro následující hodiny chůze nebo bonus pro stálé zákazníky.

Co potřebujete projít

Pro procházky potřebujete určité vybavení. Obvykle je to:

 • vodítko,
 • papoušek,
 • pouzdro na sběr fekálií.

Každé zvíře mělo mít vlastní vodítko a čenich, ale dostupnost náhradních kopií neublíží. V případě potřeby se dále používají hračky, míče, hole a kosti pro hru. Lékárna pro zvíře je schopna zachránit v nouzových případech.

Zákazníci budou bydlet v různých částech města, takže je žádoucí mít vlastní dopravní prostředky. Během volání nového klienta se trasa vypočte předem pomocí moderních online map. Předem je třeba postarat o nejbližší místa, která je povolena pro chůzi psů. Vynikající, pokud poblíž najdete speciálně vybavené hřiště.

Osoba, která se profesionálně podílí na chůzi psů, by měla mít pochopení, že často musí chodit za nepříznivého počasí. Slunce, sníh a led nezpůsobí zvíře, aby opustila procházku. Psi chtějí chodit a během hořícího slunce a při divokém sněžení.

Pravidla chůze

Chůze psů v městské oblasti je předepsána v právních předpisech Ruské federace, a proto, než začnou pečovat o peníze, jsou pečlivě studováni. Při nedodržení požadavků můžete získat pokutu, která negativně ovlivňuje výši zisku.

Podle zákona mohou psi ve městě chodit pouze ve speciálně určených oblastech. Hledání takového místa je obvykle velmi obtížné, takže musíte porušovat zákon. Orgány dozoru jsou tomuto druhu porušení loajální, ale můžete se jim věnovat pozornost, pokud chodíte pes:

 • v městském parku a v blízkosti památek kultury,
 • na hřišti,
 • v blízkosti vzdělávacích a zdravotnických zařízení,
 • v blízkosti domu.

Aby nedošlo k trestu, musíte mít vzdálenost od uvedených míst asi 50 metrů. V místech, která nejsou určena k procházkám, by měl být pes v tlamě a na vodítku o délce menší než 1,5 metru.

Dodržování čistoty města je důležitým nuánem. Veškerý odpad z vitálních aktivit psů by měl být odstraněn pomocí speciálních sáčků. Kontakty s cizinci jsou přísně zakázány. Jinak můžete čelit trestnímu zákoníku.

Práce pěších psů za peníze je ideální pro lidi, kteří milují zvířata. Zdá se, že jde o jednoduchou činnost. Profesionální chůze psů vyžaduje určité znalosti a práci.

Pouze s láskou k jeho povolání jsou významné úspěchy.

"Walker Dog": jak vydělat peníze na chůzi domácích mazlíčků

Natalia Shipshiley - jak získat důvěru zákazníků a rozvíjet podnikání s malou nebo žádnou reklamou používající standardy kvality

IT nástroje, které používá Natalia Shipshiley

 • Tilda
 • Uvolněte
 • MapMyDogWalk
 • YClients
 • Telegram
 • Facebook, Vkontakte

Natalia Shipshiley myšlenka vytvoření služby pro venčení domácích mazlíčků vyzváni osobní situace: když její kokršpaněl Dandy byl ještě dítě, a pak jít s ním musel být třikrát denně, nebo může mít problémy s močovým traktem. To bylo nemožné v rámci standardního pracovního plánu, a prostřednictvím sociální sítě našla asistenta, který souhlasil s chodit Dandy. Natalia také přišla s "Psí husí". V prvním měsíci práce společnost provedla 300 místo očekávaných 100 procházek! Natalia Shipshiley pro portál Biz360.ru informovala o tom, proč chodci chodí s horolezeckou karabinou a zda jsou po procházce povinni umýt tlapky.

Natalya Shipshiley, 25 let, podnikatel, zakladatel služby "Dog-goosey". Absolvent Právnické fakulty Moskevské státní univerzity; získala druhé vysokoškolské vzdělání na Ruské akademii národního hospodářství a státní správy (RASHiGS), obor magisterské studium "Master of Public Administration". Již tři roky pracovala jako právník v obchodních a stavebních společnostech. Jeho činnost v oblasti psů byla vytvořena na jaře roku 2016, do ní investovala 150 tisíc rublů při startu a dalších 250 tisíc - během prvních čtyř měsíců práce.

Před spuštěním "Pes brankáře" Natalia Shipshiley pečlivě studoval nabídku na trhu v paddocku. Ukázalo se, že tato služba byla nabízena některými kynologickými školami a několika větrnými farmami. Zaprvé, pro všechny, tato služba byla dodatečná, a proto nebyla prioritou. A za druhé, žádný z hráčů na tomto trhu neformalizoval standardy kvality a bezpečnostní záruky pro zvířata. Je však nesmírně důležité, aby chovatelský pes věděl, že s jeho zvířetem se nic nestane během procházky s cizincem.

Bylo také nalezeno několik malých agentur, které naznačovaly chůzi psů. Ale na svých internetových stránkách byly uvedeny pouze telefony podvodníků, žádné další informace nebyly poskytnuty. "Je strašidelné dát svého psa lidem, o kterých vůbec nevíte," říká Natalya.

Tento monitoring ukázal, že trh v Moskvě a Rusku jako celku je prakticky neobsazený. Ale na druhé straně to znamenalo nejen příležitosti, ale také rizika - je pravděpodobné, že tak málo společností nabízí prodejní službu kvůli nízké poptávce. Chcete-li zjistit, zda je požadována vysoce kvalitní služba pro psy, Natalia Shipshiley se odvážila na vlastní příklad.

Natalia se rozhodla začít podnikat tím, že zpracuje všechny negativní scénáře, které mohou nastat při psovi při chůzi s obchodníkem. V tomto seznamu se jednalo o boj s jiným zvířetem, otrava s předmětem zvedaným ze země, infarkt, trauma a útěk.

Problém "bezpečnosti" psa Natalie rozhodl s pomocí podrobných standardů pro paddock, stejně jako speciální vybavení vybavení. To zahrnuje lezení Repshnur (pomocné lano), který je připojen k karabinou vodítku, přídavné vedení a druhý - pojišťování - límec. Navíc je každému chodci vydána lékárnička s obvazy, ubrousky, náplasti, peroxid vodíku a také tašky na "toaletu pro psy".

Podle pravidel služby musí všichni psi chodit na procházku dvojitým límcem a na vodítku. Je zakázáno zvíře uvolňovat z vodítka. Po návratu domů by měl chodítko umyt psa a v případě potřeby ho krmit suchým jídlem.

Všechny tyto fáze přípravy na zahájení projektu, Natalia vedla veřejně, mluvil o nich v sociálních sítích. Proto mnoho lidí, mezi nimiž byli nejen její přátelé, ale i neznámé chovatelé psů, také poradili, co by měli tréneri a jaké vybavení poskytnout.

Natalia Shipshiley jí zavolala "Dog-goosey". Chtěla krásné a originální jméno, které také jasně odráželo směr činnosti.

Dívka se rozhodla, že před spuštěním je nutné věnovat čas přípravě spolehlivých vyškolených zaměstnanců. To umožní nabídnout trhu plnohodnotnou službu, na kterou v té době nikdo "nevyšel". V březnu roku 2016 Natalia oznámila skupinu prohledávačů.

Oznámení o hledání lidí, kteří mají zkušenosti s vycházkovými psy, zvedli sociální sítě a následovali média. Po oznámení bylo umístěno ve skupině "Pracovní místa pro dobré lidi" na Facebooku přibližně 600 dopisů pocházejících od žadatelů

Projekt byl zahájen v květnu roku 2016. Předtím Natalia Shipshiley zaregistrovala svou firmu a nezávisle vytvořila stránku "Pesnivci" na platformě Tilda.

Hlavním úkolem prvních měsíců bylo vyzkoušení trhu a pochopení toho, zda existuje zájem o službu pro pěší psy. Natalia pro sebe rozhodla, že pokud bude mít v prvním měsíci společnost asi 100 paddocků, pak bude možné mluvit o dostupnosti poptávky. Ale skutečný počet denních výletů byl třikrát tolik! "Viděli jsme, že existuje zájem. Také jsme pochopili, že pro nás je to, kde růst ", - Natalia vzpomíná.

Vzhledem k tomu, že všechny fáze výcviku podnikatelky byly co nejotravější, mnoho médií informovalo o zahájení neobvyklé služby pro Moskvu. Samotní novináři vyšli na cestu, nikdo z nich nebyl zvlášť pozvaný. Zájem tisku pomohl značku rozpoznat. A prvními klienty byli úplně neznámí lidé Natalie, kteří se dozvěděli o službě z publikací a televizních příběhů.

Můžete si objednat procházku se svým domácím mazlíčkem na stránkách "Dog-goose" nebo telefonicky v kanceláři. Společnost nabízí jak jednorázovou procházku, tak i předplatné pro několik procházek. Čím více zákazníků objednává, tím levnější každý stojí. Platba se provádí online na webu.

Klient si zaplatí a určí čas pro příjezd raidera. Call centrum je otevřeno od 9:00 do 21:00, ale můžete si kdykoli objednat procházku. Podle pravidel služby jsou objednávky přijímány ve formátu "následující den". Jak však ukázala praxe, jsou klienti často požádáni, aby v den léčby organizovali procházku se psem. Zaměstnanci služby mají v takových případech jen několik hodin k nalezení volného podvodníka, ale ve většině případů lze tento problém vyřešit.

Nejprve se farmář seznámí se zvířetem za přítomnosti majitele a pak jde na ulici. Každá chůze trvá 45 minut. Tentokrát stačí, aby zvíře vstoupilo a šlo na toaletu. Doba chůze může být zvýšena za příplatek. "Record" je stále 6hodinové paddock: klient se zúčastnil důležitého obchodního setkání a musel opustit svého psa s někým.

Zákazník může vytvořit konkrétní pěší trasu. Existuje však určité omezení - podle firemních norem zvíře nechodí na dětské a sportovní hřiště

Majitel si může být jist, že jeho pes nebude jíst nic ze země - to je pozorně sledováno podvodníkem. Také v souladu se standardy společnosti shromažďuje ve sáčku výkaly zvířat. "Město musí být čisté. Čistíme psy a chceme, aby majitelé zvířat sledovali náš příklad, "říká internetová stránka projektu.

Během procházky podvodník dělá fotky psa. Poté, co dělá svou práci, posílá do kanceláře malý komentář o tom, jak to všechno šlo, stejně jako fotografie a trasu z trackeru. Stejná zpráva je přijata a majitel psa na kanálu mu vyhovuje - na poště, v sotssetu nebo v posli.

"Někdy se fotky ukazují, jako by byl pes na profesionálním fotografickém snímku. A příběhy o procházkách mohou být znovu přečteny a řečeno přátelům, protože jsou často velmi emocionální a zábavné, "- říká Natalia.

Procházka s jedním psem stojí 590 rublů. Pokud majitel chce chodit se psem déle, pak dalších 45 minut chůze bude stát dalších 500 rublů. Pro každé další zvíře budete muset také zaplatit 200 rublů. Pokud majitel koupí předplatné 20 procházek, pak bude každý stojí 531 rublů a celé předplatné - 10 620 rublů. Pokud zaplatíte 40 procházky (19 600 rublů), náklady na každého budou 490 rublů.

Ceny "psa-brankáře" jsou fixní. Na webových stránkách několika soutěžících jsou uvedeny matice, které vám umožní vypočítat cenu služby. To zohledňuje velikost a věk psa, jeho zdraví atd. "V takových případech jsem velmi ztracená. Proto jsem si udělala za úkol pochopit cenu, "vysvětluje Natalia Shipshileyová.

Z peněz, které zákazník platí, společnost platí jízdné a služby. Minimální částka přijatá zaměstnancem z každé chůze je 300 rublů. Ale konečná výše platby závisí na jeho kompetenci, zkušenostech ve společnosti, "složitosti" psa. Zbytek nákladů je marže pro "Psí husí".

Projekt "Hound-Dog" byl koncipován jako služba pro rušné lidi, kteří nemohou vždy chodit po procházkách se zvířaty samotnými. Je také vhodný pro majitele, který se onemocněl nebo chodil na dovolenou, služební cestu atd.

Prvních pět měsíců projektu prokázalo, že jeho zákazníci jsou většinou zaneprázdněni s vyššími než průměrnými příjmy. Geografie objednávek - všechny oblasti Moskvy.

Asi 70% z celkového počtu zákazníků využívá službu pravidelně. Předplatné zakoupí každý třetí zákazník

Tam byl také případ, kdy kočka bez domova napadla dva psy a poškrábala je. Tyto situace zůstávají jedinými nepříjemnými případy na procházkách v době existence "psů". Natalia Shipshiley se domnívá, že jedním z důvodů neexistence případů vyšší moci spočívá v pečlivém výběru chovatelů.

Chcete-li se stát "Walker-dog", je nutné projít několika fázemi výběru. Nejdříve vyplníte dotazník o sobě a své zkušenosti s interakcí s psy.

Poté jsou žadatelům zasílány teoretické otázky. Oni jsou požádáni, aby popsat, jak se chovají v obtížné situaci, například když se pes snaží zapojit do boje nebo když něco vyvolá od země. Tyto odpovědi oddělují ty kandidáty, kteří příliš dobře nerozumí specifikům práce se zvířaty.

Ti, kteří projeli tuto etapu, zavolejte manažera. Při telefonickém rozhovoru se pokouší zjistit, zda se člověk chová adekvátně, ať už bude brát vážně svou budoucí práci.

"Existují lidé, kteří chtějí" jen trochu projít s psy ". Tyto lidi nepotřebujeme. Zaměřujeme se především na zákazníky s velkými objednávkami: se svými zvířaty musíte chodit několikrát týdně nebo několikrát denně. A my musíme mít stejného člověka, který chodí se psem, pokud je to možné. Protože zvíře je obtížné přizpůsobit se novým lidem, "- říká Natalia.

Dokonalý student je nezávislý nebo student. osoba, která si může přizpůsobit svůj pracovní plán na procházku. Zaměstnanci musí mít smartphone nebo počítač, pomocí něhož obdrží příkazy k paddocku a posílat zprávy o nich

Jedním z úkolů ve zkoušce je položit na psa firmu oblečení (límec a vodítko na karabinu), připojit k němu vodítko a jít po krátké trase. Pojďte se psem, aby byl kolem stromu, kolem "báječný", který leží na zemi, a kolem jiných psů, kteří se snaží provokovat. Pokud kandidát dělá všechno správně, dostanou další dva nebo tři psy, které by měly být následovány stejnou cestou. Tento zdánlivě jednoduchý úkol ukazuje, jak člověk interaguje s psy.

Vybraný trenér je pak trénován. Nejprve jsou uvedeny teoretické principy psí chůze. V praxi se pak podrobně zpracovávají detaily, například co dělat, aby pes nevedl vodítko.

Před zahájením práce na "Walker-Dog", dodavatel podepíše smlouvu, pod kterou se zavazuje dodržovat firemní standardy (například odstranit exkrementy od psa na ulici). Pro jejich nesplnění existují sankce, ale dosud nebyly uplatněny žádné sankce. "Máme dobré chodce, zodpovědně se blíží k jejich práci a sdílíme naši ideologii" čistého města ", zdůrazňuje Natalia.

To je potvrzeno zpětnou vazbou od zákazníků a používáním systému "tajných kupujících". Z času na čas Natalia známí objednávají paddock služby, a pak sdílet jejich dojmy o kvalitě jejího vykreslování.

Pracovníci neustálých vycházkových mužů už byli tvořeni: existuje asi 20 z nich. V létě byl personál mírně větší, ale někdo se přestěhoval, protože pro někoho se z různých důvodů stalo méně výhodné. Většina týmu se skládá ze zaměstnanců přijatých na začátku projektu.

V průměru může aktivní obchodník získat zhruba 30 tisíc rublů měsíčně, pokud provádí dvě nebo tři denní procházky. Natalia plánuje poskytnout jim trvalé zaměstnání s odměnou v oblasti 50-60 tisíc rublů.

Dnes v projektu je kromě 20 stálých podvodníků i manažer, který s nimi a klienty spolupracuje. Natalia Shipshiley, provozní ředitel, developer stránek a provozní ředitel, který "vede" zákazníky a vybírá prodávající, pracuje v kanceláři. Při outsourcingu se jedná o další vývojáře, návrháře a specialisty na kontextovou reklamu. Také "Dog-Walker" trvale spolupracuje se specialisty na úpravu chování psů.

Po celou dobu, kdy existuje "psí husa", byl projekt investován asi 400 tisíc rublů. Z nich bylo 100 tisíc rublů osobních prostředků Natálie Shipshile a 300 tisíc rublů pocházelo od investora. Značná část těchto peněz byla vynaložena na nákup vybavení pro pěší. Asi 20 tisíc rublů šlo na design stránky.

Při testování online reklamních kanálů (reklama na internetu) strávil tým "pejskoji psi" poměrně malou částku peněz. Zatímco žádný z testovaných metod placené propagace nedal objem objednávek, které tvůrce služby očekával. Již dva měsíce "Dog-goosek" neposkytuje žádnou reklamu a stále se objevují noví zákazníci - díky bezplatným publikacím v médiích a "ústně".

"Doporučujeme i ti lidé, kteří nikdy nepoužili naše služby. Vypadáme přesvědčivě, "řekla Natalya.

Později Natalia plánuje provést rozsáhlé testování placených reklamních nástrojů, což je nezbytné pro vyšší statistickou přesnost analýzy. To však vyžaduje investice, které umožňují použití velkých reklamních rozpočtů. Zatímco experimenty s reklamou jsou pozastaveny až do přilákání investic do osiva.

Natalia má mentora - Ruslan Zaydullin, spoluzakladatele a generálního ředitele služby pro volání lékaře v domě Doc +. Dává jí rady, jak rozvíjet podnikání a přitahovat investice. V Ruslanu má zkušenosti: v létě byl schopen přilákat 5,5 milionu dolarů do svého projektu, který investoři vybrali.

Nyní Natalia Shipshiley jedná s finančními fondy, které přitahují investice do osiva. Investice umožňují rozšiřovat podnikání v dalších městech Ruska a také zřídit akademii "Pěstitelé psů" - bude to projekt pro výcvik profesionálních chodců a školení psů.

Natalia Shipshiley přikládá velkou důležitost sociální orientaci jejího projektu. Jednou z jejích úkolů je plánované vytvoření pohodlného městského prostředí pro psy v Moskvě a dalších městech. Natalia byla inspirována výletem do Izraele, stejně jako zkušenostmi USA a Švédska. Například v USA je možné chodit se psem do zvláštních parků, kde jsou zóny pro pěší pro velké a malé psy, jsou zde bazény, různé bariéry. V Tel Avivu se v blízkosti obchodů nacházejí pijáci, u vchodů do různých institucí je "parkoviště pro psy", kde můžete dočasně opustit svého čtyřnohého přítele.

Natalia dokonce studovala možnost vytvořit v hlavním městě velké společenství zodpovědných chovatelů psů. Je to podle dívky, která by mohla hájit zájmy vlastníků zvířat na úrovni místních orgánů a hledat vznik potřebné infrastruktury - například pouliční stojany s taškami na "toaletu pro psy".

Ale v průběhu této práce přišla Natalia Shipshiley k zklamávajícím závěrům. Chovatelé psů jsou však aktivní městští obyvatelé, ale bohužel jsou rozptýleni. Shromažďování pro společnou procházku je téměř maximum, které jsou nyní schopné.

"Majitelé psů ještě nejsou připraveni se sjednotit, aby společně obhajovali své zájmy. Rozhodla jsem se, že by bylo obtížné něco vytvořit na dobrovolné bázi, takže jsem zatím odložil projekt, "říká Natalia Shipshileyová.

Hlavními cíli společnosti Natalia v současné době jsou nárůst počtu objednávek a procházek, stejně jako úspěšná škálování projektu. V roce 2017 se produkce "Dog-goosek" plánuje do Petrohradu, stejně jako do regionů Moskvy a Leningradu. Pokud vše půjde dobře, geografie se rozšíří na úkor několika měst.

Také mezi nejbližší úkoly je vývoj mobilní aplikace, která vám umožní objednat si smartphony.

Chůze psů není v žádném případě jedinou službou, která by mohla mít zájem o vlastníky. Proto Natalia plánuje rozšířit nabídku nabízených služeb na úkor dalších "možností" péče o zvířata: strihací drápy, česání, plné umývání psa atd. V dlouhodobém horizontu - organizovat nadměrnou expozici zvířat (zachytit psa v době nepřítomnosti jeho majitele) a návštěvy "psích sester" (když je třeba vidět psa, krmit ho nebo jej vyčistit).

"Po úspěšném testování všech hypotéz se pokusíme jít do dalších měst. Naší velkou ambicí je mezinárodní trh: Švédsko, Izrael, země SNS, "Natalia Shipshiley sdílí své plány."

Pěší chůze

Velmi často nemáme dostatek času ani na důležité věci. Pro milovníky psů se tento problém stal skutečnou pohromou. Nemohou věnovat velkou pozornost svému domácímu mazlíčku z mnoha důvodů: pak pracujete celý den, pak vás unaví, abyste nemuseli běžet s aktivním zvířetem. Některé plemenné štěňata, které je třeba procházet několikrát denně, se stávají skutečnou katastrofou. Na pomoc těmto vlastníkům přicházejí firmy, které poskytují služby pro chůzi a péči o psy.

Firmy objevují lidé, kteří sympatizují se zvířaty a kteří jsou schopni s nimi léčit. V Rusku se poměrně nedávno objevila služba zaměřená na psy, ale mnozí již zhodnotili výhody takového podnikání. To nevyžaduje vysoké náklady a je ideální pro megacities, kde je široká základna potenciálních zákazníků.

Nepotřebujete hodně peněz, ale trpělivost a organizační schopnosti vám pomohou.

Obchodní registrace a pojištění

Nejdůležitější otázkou je návrh takového podniku. V ruské legislativě existují pravidla pro chůze pěšky, ale neexistuje žádný seznam dokumentů nebo licencí, které by regulovaly tuto činnost. Když navrhujete firmu, můžete se spolehnout na zkušenosti západních zemí. Doporučují se přemýšlet o formě podnikání, které závisí na počtu zakladatelů společnosti:

 • Individuální podnikání (IP). Jeho design netrvá moc času a peněz. Majitel je jedna osoba. Náklady jsou 4 až 5 tisíc rublů.
 • Partnerství. Majitelé jsou dva lidé, kteří rozdělují všechny výdaje a příjmy na polovinu. Náklady - asi 20 tisíc.
 • Společnost s ručením omezeným (LLC). Více než dva zakladatelé. Náklady na asi 12 tisíc rublů.

Po zaregistrování firmy se ujistěte o pojištění. Nadměrná opatrnost neublíží a dostupnost pojištění vám může ušetřit v nepředvídatelných situacích, protože pes může někoho zaútočit nebo vás zranit, k nehodě může dojít psa. Vyberte si způsob pojištění, který vám vyhovuje. Nyní jsou populární typy různé pojištění odpovědnosti a rizika.

Zaměstnanci a vybavení

Volba personálu pro tuto práci není snadná. Zaprvé závisí na výši nákladů, se kterými souhlasíte, a za druhé, na poskytovaných službách. Kdo miluje a chápe zvířata, může chodit s psy. Často se jednalo o nábor důchodců a školáků, kteří nemohou platit moc. Ale nezapomeňte, že jsou silní psi, které musíte zvládnout. Optimální volbou pro začátečníky bude nábor dospělých, kteří mají bohaté zkušenosti s psy, kteří znají své zvyky. Pokud jste připraveni vynaložit více peněz, najmete osobu se zvláštním vzděláním: kynolog, veterinář atd. Mohou poskytnout psovi potřebnou pomoc nebo dokonce trénovat. Platy jsou obvykle vydávány podle počtu hodin práce (obvykle asi 50% zisku).

Nezapomeňte si zakoupit vybavení pro pěší. Samozřejmě, že každý pronajímatel musí mít vodítko a čenich (a to by mělo být stanoveno), ale s extra vodítkem bude další plus a pojistka v nepředvídaných situacích. Také je nutné kupovat tašky na sběr fekálií. Pro trénink a hraní s psy, hračky, hole a kosti může být potřeba. Je hezké mít k dispozici lékárničku.

Organizace práce firmy a podpora služeb

Za prvé, musíte koordinovat práci zaměstnanců. Za druhé, založit klientskou základnu a komunikovat s nimi. Není nutné přinutit zaměstnance, aby se v kanceláři objevovali každý den, mohou okamžitě řídit až do místa bydliště klienta. Na západě se stala oblíbenou praxí vytvoření internetové stránky, kde můžete nejen najít informace o službách a společnosti, ale také vytvořit databázi zákazníků s adresami, popis jejich mazlíčka. Na takovéto pracovní ploše si pracovníci mohou zvolit vhodné prostory pro pěší.

K rozšíření zákaznické základny je třeba rozšiřovat reklamní služby na místech, kde se přesně objevují vlastníci psů: veterinární kliniky, prodejny zvířat, místa s živočišnými produkty. Při reklamě není nutné být zbytečné, protože zisk takového podnikání přinese pouze za přítomnosti velkého počtu klientů.

Chcete-li poskytnout služby pěším psům, kontaktujte majitele psa a uzavřete s ním smlouvu. Měla by uvést: úplné jméno a adresu klienta, seznam služeb, podmínky pro zrušení smlouvy, platební podmínky. Musí být stanoveny podmínky pojištění v případě onemocnění, útoků, agrese psa. Od majitele psa musíte požádat o veterinární osvědčení. Oni berou psy jinak, když majitelé domu, není problém v tomto, av jejich nepřítomnosti přijdou dvěma způsoby: majitelé buď souhlasí se sousedy nebo důvěřují klíčem k domu. Ve druhém případě je postup popsán ve smlouvě, která vás a zákazníky zajišťuje proti všem druhům rizik.

Mnoho společností tvoří osobní mapu psa, která popisuje jeho věk, plemeno, zdraví, návyky, charakteristiky péče apod. Takové karty pomáhají pracovníkům správně komunikovat se psem.

Jak chodit na psy: Řád a právo

Zdá se, že na dvoře není žádný těžký pes. Ve skutečnosti však existuje mnoho omezení a pravidel, jejichž znalosti vás ušetří z nepříjemných situací a pokut. Za prvé, existují místa, kde je zakázáno chůze psů: toto je území mateřských škol, škol, nemocnic a většiny městských parků. V každé oblasti země jsou tato místa předepsána v právních předpisech, nebuďte líní pro studium těchto dokumentů. Na místech, která nejsou určena k procházkám, by psi, zvláště velcí, měli být drženi v tlamě a krátkém vodítku (až 1,5 m). Za druhé, abyste se vyhnuli kritice druhých a udržovali město čisté, měli byste po psu vyčistit. A za třetí je třeba pečlivě sledovat psa a v žádném případě neumožňovat kontakt s cizími lidmi, protože když se zraníte, už budete odpovídat podle trestního zákona.

Služby a ceny

Při zahájení podnikání je důležité nejen organizovat zavedenou práci zaměstnanců a komunikaci se zákazníky, ale také registrovat všechny služby vaší společnosti s poskytnutím ceny. Obvykle jsou služby rozděleny následujícím způsobem: standardní chůze psů, chůze s prvky oblékání, herní prvky, péče o psa (praní, krmení atd.). Další služby pro chůzi jsou hodnoceny podle následujících kritérií: věk psa, váha psa, individuální nebo kolektivní procházka, pes "jde" nyní. Vezměte prosím na vědomí, že více než dvěma velkým psům je zakázáno jít na procházky, takže kolektivní procházky pro tři až pět psů jsou možné pouze s malými plemeny.

Dáme přibližné citace.

 • standardní rozsah psa: od 100 do 350 rublů / h (v závislosti na velikosti, věku), v kolektivním zemědělství se cena snižuje o 1,5 - 2 krát;
 • paddock s prvky: komody - plus 200-300 rublů. na cenu chůze, hry - plus 150 rublů.
 • péče o psa: krmení - 50-100 rublů, mytí tlapky - 100-150 rublů;

Pokud vaše veterináři pracují, můžete zahrnout služby pro kontrolu psa před a po uličce. S rozšířením můžete do domova přidat službu a zavolat chůvu. Chcete-li přilákat zákazníky, můžete si objednat slevy při objednávání několika procházek nebo nabízet předplatné pro procházky a služby.

Kristina Cherukhina
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Jak funguje služba psů?

Majitelé psů vědí, jaká bolest je nechat psa na dovolené nebo na výlet. V květnu 2016 v Moskvě byla zahájena služba pro chůzi a výcvik psů "Dog-goosek", která shromáždila řadu pozitivních recenzí v médiích.


KDPV s jedním z chodců

Jak je uspořádáno?

Dog-Reveller - služba, kde si zákazníci mohou objednat jeden nebo více výběhů pro čtyřnohým kamarádem, nebo zařídit denní a noční pobyt se psem (nazývané dogsiting - ať to znamená cokoliv). Za cenu běžného chůze (v hodnotě 590 rublů.) zahrnuje 45 minut chůze, nohy na praní a krmení zvířat.

Dobrý den! Klient na naší webové stránce sestaví objednávku: vyplní dotazník s informacemi o psech (plemeno, věk, váha), vybírá data procházek a nabídne mu výběr několika podvodníků, kteří budou s objednávkou spokojeni. Když je volba provedena, chodí k prvnímu známému pro klienta, a pokud je každý spokojen se vším, zákazník odevzdá klíče k bytu a ponechá psa na starosti péče o zaměstnance služby.

Jak pracuje Mishiko s psíčkem čmeláků?


Je to jednoduché. Při registraci nové objednávky poskytuje Walker přístup k přihlášce Mishiko majiteli psa. V přihlášce se údaje o psu (hmotnost, věk, plemeno) uvádějí pro výpočet míry jeho aktivity zvláštním vzorem vypočítaným pro více než 500 plemen. Vzorec pomáhá vyřešit dva problémy. Prvním je vypočítat průměrnou délku kroku psa v závislosti na jeho jednotlivých parametrech. To pomůže opravit "surové" údaje z akcelerometru. A druhý - na základě již upravených dat, aby se aktivita standardní, což vyžaduje konkrétní pes.

Jak se vyrovnáváte s velkými a zlobivými psy?

Zakladatel Pes brankáře - o startu, investicích a potížích s vyhledáváním chodců

Po procházce s Anyou jsme se rozhodli promluvit se zakladatelem služby Natalia Shipshiley.

Takže, Walkerský pes, pak se vaše Mishiko líbí a co s tím?


No, takhle - pokud jste si to přečetli až do samého konce příspěvku (nebo jste ho oškrábali?), Pak jsme pro vás připravili speciální slevu. -15% na libovolnou verzi služby Mishiko: jen na webové stránce v poli "propagační kód" zadejte mishiko_walk

Mohu získat peníze pěšky v Moskvě? 18 užitečných tipů

Mám dobrého přítele v Moskvě, Eleně. Je to vášnivý pes, má doma tři psy. Má také pár rozkošných dětí, Anya a Taras.

Takže Taras je již 13 let, pomáhá matce několik let, aby se staral o psy, a nedávno jsem slyšel, že můžete vydělat peníze na toto hobby.

Když jsem je navštívil, zeptal se:

- Tetě Zhenya, připravuješ lidi na práci, ale řekni mi, je tu taková práce - chodit s psy? Co potřebujete a kolik můžete vydělat?

Odpověděla jsem, že služba je přesně poptávka, s ohledem na to, kolik lidí v Moskvě pracuje a pracuje, a slíbila, že hledá informace.
Příslib byl naplněn, článek jsem učinil a rozšířil ho obecně. Tarasik, přečtěte si o svém zdraví!

A vy, milí čtenáři, pokud máte také zájem o toto téma a článek bude užitečné pro vás, ujistěte se, že zanechat komentář, pokud se vám to líbí (a pokud se vám nelíbí! - psát příliš, opravená), nebo jej poslat přátelům, dal Laika - Budu velmi vděčný!

Kdo bude těžit z takové práce

Zdá se, že je to dobrý plat. Ale je to opravdu "práce pro každého"? Při procházce se zvířetem se mohou objevit různé nepříjemné případy a osoba, která nabídla své služby, by měla být zodpovědná za domácí zvíře. Proto zde existují i ​​určité požadavky.

Jaké vlastnosti jsou pro žadatele nezbytné

 • Absence nadměrné ambice. Práce bude vyhovovat studentům, důchodcům a dalším kategoriím, pro něž není příliš důležitá prestiž práce. Koneckonců, mnoho lidí může považovat postavení "chodce" za ještě ponižující než práci domácího personálu: domácí či čistší.
 • Brzy se probudí. Takoví lidé se nazývají larkové. Pro ně se probudí a vstane až v 6 hodin ráno je snadné. Chlupatý zázrak ve skutečnosti nebude čekat na večeři, zatímco to povede k chodit. V opačném případě je zaručena loužka na podlaze a co nejdříve uvolní štěkot štěkot. Možná je to důvod - touha spát déle - a dělá majitele, aby chtěli chodit pes.
 • Silné zdraví. Procházka se zvířaty v zimě a mají závěje av létě teplo a déšť. Kromě toho, pokud jde o „vygulivalschikov“ psy velkých plemen, jako kavkazský pastevecký pes, nebo důležitější než fyzická síla, schopnost udržet zvíře, pokud chcete uniknout. To znamená, nedívejte se na tento částečný úvazek, pokud se častá nachlazení, trpíte onemocněním kardiovaskulárního systému, nebo jsou obézní, což ztěžuje dlouhé pěší turistiku.
 • Znalost kynologie. To je věda psů. A než převezmete zodpovědnost za zvíře, potřebujete alespoň trochu studovat psychologii psů, abyste pochopili, jakým způsobem může být pes zastaven, jestliže vzniknou okolnosti vyšší moci. Ideální - pokud máte nebo máte svůj vlastní pes. Pokud nebyl domácí mazlíček, určitě se nechodíte na chůze velkých plemen. Zaplaťte za ně víc - ale je lepší začít s španělkem nebo pudlem.
 • Láska ke zvířatům. Tento bod je považován za samozřejmost. Koneckonců, zvířata jsou velmi cítit, protože milují své lidi a jsou lhostejní. Nejprve reagují na svou nesrovnatelnou lásku a oddanost. Pes si na tebe zvykne a dokonce trpí, když jednoho rána nebudete slyšet zvonek se slovy: "Richie, jdi!"

Pokud máte všechny výše uvedené vlastnosti, pak bude práce pro vás zábavná a docela možná. Není to nic, co říkají, že přátelé se čtyřmi nohami jsou lékem na různé nemoci. A jako bonus obdržíte ranní poplatek s vynikající náladou. A pravděpodobně velmi brzy budete doma mít přítele.

Je tato práce snadná?

Někdo si myslí, že pěšky pro peníze jsou snadná práce pro teenagery. To není zcela pravda. To vyžaduje určité kvality. Koneckonců, majitel nebude platit peníze, pokud jste prostě vázat své zvíře na lavičce v parku, a budete sedět v telefonu. Pes by měl jen chodit.

Ceny pro vycházkové psy v Moskvě začínají od 100 rublů. za hodinu. Pokud majitel chce, pak můžete poskytnout další služby, jako je například česání vlny, mytí tlapek po procházce, práce s týmy a tak dále. Ale je to za další poplatek, který může dosáhnout až 500 rublů. za hodinu. A pokud najdeš více majitelů psů ve stejné oblasti, pak to nefunguje, ale práci na plný úvazek? Sakra a proč to neudělám? Má někdo psa?

 • Nikdy jsem neviděl teenagera, který by pracoval pro takové staré tety pracující pouze v práci.
 • není nutně pes. Moskva je plná exotických věcí. Lemurs jsou všichni druhy, lenoti, ještěři s quasimodes, nebo tučňáci. Jít do nějakého pet-shopu v Moskvě, je takové zvíře, že ani nevím jména některých. A to je všechno oficiální, nepotřebujeme žádné zvláštní povolení. Obecně platí, že chůze psů je vynikajícím přírůstkem pro teenagery. Rozvíjí odpovědnost a přesnost.
 • A pokud je pes pryč? A teď jsou v desítkách tisíc a více. Dokážu si to představit. to bude teenager. Obecně si neumím představit, jak se to všechno děje. Zde je chůva s dítětem: má klíč k bytu, připravuje tam dítě, položí postel - to znamená, že je v domě někoho jiného. Co pro psa bude pro teenera nutné, aby svěřil klíč do domu?
 • Proto říkám, že potřebujeme odpovědnou osobu. Pokud zvíře unikne nebo je zraněno, bude reagovat. A nezachyťte paddock velkých nebo bojujících psů. Zde a dospělý se s nimi nemohou vyrovnat. Byl to přítel pastiera a požádal jeho dívku, aby jí šla. A dívka má 45 kg váhy, téměř stejný pro pastýře. No, šli ven, chodili, a pak si pes všiml drzá kočka. Přirozeně se za ní rozběhla, zcela ignorovala výkřiky dívky, která visí na druhém konci vodítka. Ušetřil jen to, že kočka se ponořila do suterénu a pes se uklidnil, ale dívčí ruka se zlomila.
 • Mám kamaráda, žije sám, se psem. Dříve, aby mohla jít na dovolenou, problém byl - neustále musel požádat někoho z kamarádů, příbuzných nebo přítelkyně, aby si na chvíli vzali psa. A tam byly různé situace: odletěla a žena, která slíbila, že pes se "schovává", nemohl vzít (ať už je nemocný, nebo něco jiného), to je místo, kde jsou nervy. A teď jsou zvláštní lidé, chodí na procházky se psem, budou ji krmit, oni ho vezmou na chvíli. Jakýkoli rozmar! Ale i zde je pronajímatel velmi selektivní vůči takové osobě, ten, kdo dostal psa, nebude dán, a pokud je příjemné, příště se tato osoba znovu zeptá. Ne hlídání, samozřejmě, pro dítě, ale také zodpovědná volba.
 • Upřímně řečeno, tuto práci vůbec nerozumím. Většina psů má velmi vyvinutý smysl pro stádo, s nímž je distribuce okolních živých bytostí spojena s řadami v hierarchii. Jednoduše řečeno, dokonce i v rodině, v níž pes žije, obvykle poznává jako vůdčí stádo jedné osoby. Ve většině případů - muž. A ostatní členové domácnosti: manželka, děti, jsou jen členy balíčku. Jsou-li vyšší v hodnosti - pak je třeba poslouchat. A kdyby se nemohli postavit - pak se nemohou postavit na obřad. Proto pochybuji, že každý pes bude poslouchat úplně cizí - často neslyší členy rodiny.

Co jiného potřebujete vědět?

Každý student nebo školák chce mít vlastní peníze a nepožádat je od svých rodičů. Proto je mnoho z nich zřízeno pro práci na částečný úvazek ve volném čase. A jedna z zajímavých volných míst je výcvik psů za peníze. Takže můžete bezpečně chodit s psem a získat zisk. Hlavní věc je pozorovat některé nuance, které se vyhneme nepříjemným situacím.

Kde najít takové zaměstnání?

Není obtížné vytvářet takový zdroj příjmů. Umístěte reklamy tam, kde je to možné a počkejte na objednávky. Mnoho rušných lidí opravdu potřebuje takovou pomoc. Koneckonců chůze zvířat je nutná každý den bez volných dnů.

V takovém případě byste měli v reklamě uvést své výhody. Napište, že jste:

 • Máš mír;
 • Love animals;
 • Máš vytrvalost;
 • Rozlišujte trpělivost.

Kolik můžete vydělat?

Tyto služby obecně stojí 100 ruble v provinčních městech. V metropolitních regionech mohou být tyto náklady vyšší. Chůze 3 psi denně, můžete snadno získat několik stovek rublů za osobní výdaje.

Samozřejmě je tak těžké koupit auto. Ale vaši rodiče přijdou za peníze mnohem méně. Současně, můžete poskytnout majiteli a další služby:

 • Krmení;
 • Nožičky;
 • Kombinace;
 • Inspekce (pro roztoče) a tak dále.

Tyto služby poskytují velké agentury pro chov zvířat (a takové existují). Koneckonců, ve velkých městech tyto manipulace již začaly přitahovat vážné podnikatele, kteří to považují za perspektivu.

Jaké potíže mohou být?

Nemyslete si, že vydělávat peníze se psy za peníze je hra. Zvířata mohou při chůzi uniknout nebo být zraněni. A odpovědnost za to bude na vás.

Proto, nešetřete své povinnosti nedbalým způsobem. Je také lepší nechodit velké psy, i když jsou dobré. Čím je zvíře větší, tím větší je riziko, že vám roztrhne vodítko z vašich rukou. A bude to docela obtížné ho chytit.

V průměru procházka se psem trvá 1 hodinu. Zvolte tuto dobu a neočekávejte, že všechno dokončíte brzy. Pokud však majitel chce delší procházku, nechte ho zaplatit shora.

Mnozí věří, že chodba psů za peníze pouze v Moskvě je. Ale není tomu tak. Tato oblast je přítomná ve všech městech. A každý školák může vydělat tolik.

Je možné najít takové zaměstnání?

Ahoj všichni, kdo ví, jestli mají psi v Moskvě možnost jít za peníze, jako práci na částečný úvazek. Jsou lidé ochotni za to zaplatit? Pokud ano, kde můžu najít volná místa?

 • Existuje mnoho agentur pro vycházkové psy. Zkuste je kontaktovat. Někdy jsou někdy zveřejněny reklamy. moskva.gdeuslugi.ru
 • Poptávka vytváří nabídku. Můžete vykřiknout v sociálních sítích. Určitě existují specializované skupiny zabývající se zvířaty. Tam jsou vždy lidé, kteří chtějí vydělat peníze.

V poslední době se velmi často začalo mluvit o tom, co můžete dělat svou malou záležitostí při chůzi psů za peníze. To je zvláště běžné v Americe. Slyšel o tom někdo někdo, nebo se může na to setkat? Nikdy jste sami takové osoby nenavázal? Zdá se mi, že práce psů je velmi zajímavá, není příliš prašná, pracujete pro sebe atd. Myslíte si, že to stojí za to, nebo nebude v naší zemi fungovat?

 • No, proč ne? V Moskvě je to už poměrně rozvinuté podnikání. Stojí za to potěšení z 200-300 rublů. po dobu půl hodiny. Nevím, v jakém městě žijete, ale ve velkých městech, zvláště v milionech lidí, se tento obchod pomalu rozvíjí...
 • Zajímalo by mě... ale na to, co je postaveno? Pouze u psů? Ale to není bezpečné! Je velmi strašidelné mluvit se zahraničními psy v naší zemi. Koneckonců, více psů je odebráno za nic, nebo za děti, nebo jim dáno, a pak se s nimi nezajímá, a dostanete příšery, které kousají, kousají, kůrají na každého, bojují atd.... Ne. To není pro mě. Jsem připraven jen na mou odpověď. Pro cizince - odmítněte.
 • Tento obchod je postaven pouze na chůzi psů, dobře, můžete se dohodnout a za poplatek si umyjte tlapky, krmení, škrábání. Samotný nápad je velmi zajímavý, ziskový a slibný. Koneckonců, psi nyní žijí velmi hodně mezi lidmi a mají čím dál méně času na pěší chůzi, zejména v době krize a po krizové situaci, kdy všichni začnou pracovat téměř denně, aby přežili. A toto podnikání se může stát trvalé, protože psi pravděpodobně v blízké budoucnosti nezmizí nebo něco jiného. Abyste se vyhnuli jakýmkoli incidentům a špatným momentům, musíte si zásobit dlouhé vodítka a náhubky. Začátek projít konzultace u trenéra, že alespoň řekl základy dialogu s jinými psy. Pak promluvte s právníkem a zjistěte, jak můžete uzavřít řádnou smlouvu o poskytování služeb a zajistit si sebe. A také souhlasit s agentem, že pojistí váš život a psy. A přesto je třeba přemýšlet, kde je možné chodit psi, tj. přemýšlejte o trase a kupte si příslušenství ke shromažďování psích výkalů. Obecně platí, že pokud se k němu přistupujete s myslí, můžete se angažovat v podnikání.
 • Ano, rád bych někdy radil někoho, aby chodil po mém psu. Ale tady je procházka s někým jiným mě, například by to bylo strašidelné. Jak se bude chovat, trénovaná nebo ne, zda poslušná, ne agresivní? Příliš zodpovědný. Ale kdyby někdo za trochu peněz (300 rublů, zdá se mi to trochu moc) by s ním někdy mohl chodit - bylo by to v pohodě. Kolikrát se musel vrhnout do práce, chodit v dešti, ospalý po párty atd. A tak by se problém vyřešil.
 • Zdá se mi, že pěší psi jsou hodná povolání. Mnoho lidí píše, že je to nebezpečné, ale pokud o tom přemýšlíte, nemusíte vzít všechny, kteří se k vám obrátili. Pokud uvidíte, že se s psíkem nemůžete vyrovnat - pak můžete odmítnout. Koneckonců neexistují agresivní plemena: mopslíky, pudlíky, procházka, která přinese nejen další příjmy, ale i potěšení.
 • A nemohu nikomu věřit svým psům. Zvláště cizinec. Dovolte mi vstávat brzy a později jít spát, ale ne, nedůvěřuji svému vlastnímu, a ani na chvíli se nevzdám.
 • Život je věc nepředvídatelná a v tom může být situace, kdy se se psem jednoduše nikdo nepohne. Nemluvím o mistrovském rozmaru, ale o nezbytnosti způsobené mimořádnou událostí. Koneckonců si můžete představit, že osoba žije sama a byla v nemocnici. Kdo se o psa postará? Dokonce i když žijeme společně, může k tomu dojít: jeden odešel k odpočinku, druhý byl náhle poslán na naléhavou služební cestu. Zde je v takových situacích poměrně snadná pomoc za peníze.
 • To je přesně ta situace, kterou měli moji přátelé. Museli okamžitě odejít a nemohli s sebou vzít psa, neměla očkování a nemohla by překročit hranici. Pes zůstal s babičkou, ale nemohla chodit s mladým býkem kvůli věku. Dohodli se, že jim za poplatek dvakrát denně, ráno a večer přijde člověk, projede si se světlem a bude ho krmit. A stanovil čas pěšky, který by měl dostat. Obecně jsme spokojeni, všechno zůstává.
 • Na jedné straně se zdá, že tato myšlenka je docela zajímavá a slibná. Ale na druhé straně - něco v našem daleko od malého města, ještě jsem se nesetkal s lidmi, kteří by využili této služby. Pokud někdo má problémy s chůzí svých mazlíků, snaží se pomáhat příbuzným, známým nebo sousedům.
 • Lada7, mám známý, jak chodí ostatní psi. Žena v důchodovém věku, ale energická a chytrá. Neřeknu, že je to jen její podnikání, ale neberá psa zdarma. Má tři psy tří odlišných mistrů. Prochází s každým psem střídavě, půl hodiny každé ráno a každý večer. Není to jednoduchá věc, víte. Musíte jít za jakéhokoliv počasí, bez ohledu na vaše vlastní zdraví. Psi se vždy neposlouchají, takže se s vodítkem nedovolí. A chtějí běžet, slzou a táhnou. K udržení není snadné. Majitelé platí 100 rublů denně (50 rublů na chůzi). Za měsíc podnikání přináší 9 tisíc a doba trvá asi 5 hodin. Musíme se dostat do bytu, vzít pes, vzít je do parku, projít se a vrátit je zpátky. Pak další, aby šel do jiného domu. Pokud je zdraví a čas, pak je to dobrý přírůstek do důchodu.
 • Někdo v pobočce napsal, že na procházku majitelé zaplatí 200-300 rublů každý. Nevím. Dej 18 tisíc za to, že někdo dvakrát denně chodí se psem? Osobně nemám žádný takový příjem. Ano, nevěřil bych mému psu cizímu. Tento majitel bude hbitě chránit svého mazlíčka před někoho jiného agresivně naladěného psa. Cizinec to potřebuje? Pochybuji.

Péče o zvířata jako práce na částečný úvazek

Každý ví, že nejlepší práce je to, co plně odpovídá stavu duše, kterému je zaměstnanec potěšen. Skvělý příklad je péče o zvířata. Jako zajímavá práce na částečný úvazek je ideální pro lidi, kteří milují zvířata.

Jaká je péče?

Existuje spousta možností pro vydělávání peněz pro milovníky zvířat. Všichni budou schopni najít zaměstnání podle svých představ. Osoba, která se rozhodla, že bude mít potíže se starat o zvíře, může najít práci v souladu s osobními schopnostmi, talenty, přáními.

Hlavní typy placené práce na částečný úvazek spojené s kontakty s dalšími čtyřnohými domácími zvířaty:

 • chůze psů;
 • střih zvířat různých druhů;
 • výcvik psů;
 • služby lékaře veterinárního lékaře;
 • přepravu zvířat;
 • příprava zvířat pro účast na výstavách;
 • přivádění krmiva domů na žádost majitele;
 • plné péče o zvířata. Služba je v době, kdy je vhodná pro majitele zvířat. Je možné pečovat o domácího mazlíčka za přítomnosti majitele během jeho nepřítomnosti (dovolenou, služební cestu);
 • spousta exotických zvířat. Služba zahrnuje čištění terárií;
 • provádění poradenských prací chovatelů, kteří znají všechny základny chovných zvířat určitého druhu a plemene;
 • čištění, komfortní údržbu akvárií různých typů.

Kdo nabízí péči?

Hlavní potíž pro ty, kteří se chtějí postarat o psa, kočku, dalšího domácího mazlíčka, je zjistit, kde hledat práci. Velké množství zajímavých nabídek lze snadno nalézt na specializovaných místech. Zde jsou zveřejněny reklamy od lidí, kteří nabízejí služby. Chcete-li získat práci, musíte napsat životopis a poté jej umístit na stránky. Poté musíte počkat na to, aby majitel psa, majitel mačky nebo akvarista požádali o potřebné služby.

Jak zaplatit?

Materiální strana získání dalších příjmů vzrušuje všechny, kteří se chtějí dočasně starat o oblíbené osoby. Žadatelé budou platit za své služby. Péče o zvířata je obvykle placena majiteli. Koneckonců, některé aktivity zahrnují povolání asistenta. Musí mít zkušenosti a dovednosti, aby poskytoval služby, které nabízí. Často je nutné potvrdit kvalifikaci diplomem o přijatém profilovém vzdělávání (v případě, že je specialista najat na výcvik domácího mazlíčka, ošetření atd.).

Na specializovaných místech jsou nejen shrnutí uchazečů o zaměstnání. Stránky informačních zdrojů obsahují volná pracovní místa. Majitelé koček, psů, exotických zvířat, akvaristů také šíří své vlastní informace o informačních zdrojích. Předkládají návrhy lidem, kteří se chtějí postarat o někoho jiného čtyřnohého přítele. Existuje tedy možnost okamžitě najít vhodný čas na částečný úvazek, aniž byste si představili životopis. Nejdůležitější je, že žalující strana má rád, jestli se rozhodne, že se takové činnosti bude hodit. A potom mu zvířata za jeho dobrotivý postoj poděkují.

Pravidla pěších psů

Pes je součástí rodiny, ve které žije. A blaho takovéhoto člena rodiny je velmi důležité pro milujícího majitele. Nesmíme zapomínat, že jsme odpovědní za ty, kteří byli zkroceni. "Vaše paralely" zjistily, jak správně chodit na psy a jaká je nebezpečí porušení všeobecně přijatých a legislativních norem?

Kde se neočekáváme?

Podle zákona mohou psi chodit na speciálně určená místa. Ale v Rusku prakticky neexistují takové stránky, zejména v provinčních městech, a pokud existují, nejsou vždy v blízkosti. Ve skutečnosti může být každá osoba, která prochází svým domácím mazlíčkem mimo určené místa, potrestána pokutou. Ale orgány činné v trestním řízení to nedělají, protože chápou, že stát nedovoluje lidem, aby se řídili písmeny zákona.

Z tohoto důvodu jsou pravidla chůze ve městě zcela loajální. Majitel by neměl chodit v blízkosti obytných budov, veřejných parků a náměstí, v blízkosti vzdělávacích a zdravotnických zařízení, v kulturních rekreačních oblastech.

Pes se kousne

Velmi často slyšíte od majitelů takovou frázi: "Můj pes se nehýbe." Je jasné, že pro svého pána je čtyřnohý favorit vždycky nejklidnější, milující a milující. A téměř nikdo si myslí, že pro druhé je to "nejpřátelštější pes na světě", který volně běží kolem dvora, a může představovat potenciální nebezpečí.

Existují okolnosti, kdy pes může napadnout osobu. A majitel bude vinen, i když oběť sama vyvolala agresi. To platí zejména pro plemena bojovníků, ke kterým postoj po celém světě není příliš loajální.

Abyste se vyhnuli takovým incidentům, musíte naučit psa chodit na vodítku. Domácí zvíře by nemělo být vydáváno z vodítka podle pravidel, i když je v hlavě. Mimochodem, papoušek - povinný atribut při chůzi psů ve městě. Velký člověk by měl být zvyklý na náhubky, i když je dokonale vzdělaný a absolvoval kurz OKD (obecný kurz výcviku).

Toto pravidlo platí pro všechny psy, jejichž hmotnost přesahuje 5 kg. Ve skutečnosti se však jedná pouze o bojové psy, domácí zvířata vážící více než 15 kg a psi, kteří se neklidně chovají, kůra, skok a další akce vyděsit ostatní.

Ústa pomáhá nejen v klidné a tiché procházce, ale také v bezpečném a dlouhém životě psa. Jsou chvíle, kdy lidé záměrně otráví potravu a vydávají se na ulici, aby obtěžovali toulce. Pes v čenichu nemůže fyzicky vzít otrávený produkt. A pokud si vyberete správnou čenicovou hlavičku, nezabrání tomu, aby se pes chutnal.

Obrovské privilegia pro malé psy

Malý pes je považován za mazlíčka méně než 5 kg. S takovým psem můžete chodit bez vedení z veřejných míst, můžete se projít po městě a jezdit ve veřejné dopravě, aniž byste museli nosit pet čenich. Nicméně, pokud pes bude kousat nebo rušit lidi, zodpovědnost za činnost psa se plně věnuje právu.

Když jste na cestách, může toto dítě způsobit nehodu. Guilty bude vlastníkem, který bude muset nahradit škodu účastníkům nehody. Proto, ve městě, pes, bez ohledu na velikost, by měl být na vodítku.

Kromě toho pravidla pro pěší malí psi mohou vstupovat s domácími zvířaty do instituce, kde se nemůžete dostat s velkým domácím mazlíčkem. Ale pes musí být buď ve speciální brašně nebo v rukou majitele - není dovoleno nechat psa na podlaze v lékárnách, obchodech, restauracích a podobných místech.

"Mocná" hrstka

Pokud jsou majitelé stále nějak smířeni s vodítky a náhubky, pak je téměř nemožné, aby je vyzvedli. Feces domácích psů, dokonce očkované a zdravé - jsou nehygienické a ohrožují zdraví okolních lidí. Proto je zákon povinen majitelé odstranit hromady zbylých zvířat.

Moje bouda na okraji, nic neví

A aby nebylo báječné, uvádíme velikosti pokut:

 • Pěší psi bez vedení v yardech, parky - 1000 - 2000 rub.
 • Pes chůze na území zdravotnických zařízení, školky, školy - 1000 - 2000 rub.
 • Údržba psů ve společných bytech bez souhlasu sousedů - 1000 - 2000 rub.
 • Podněcování psů na lidech a jiných zvířatech a organizování psích bojů - 2000 - 5000 rub.
 • Přijetí kontaminace psy na veřejných místech - 1000 - 2000 rublů.
 • Únik z očkování proti vzteklině - 2000 - 3000 rublů.
 • Provádění pokusů na zvířatech - 2000 - 2500 rublů.
 • Použití zvířete k získání kožešinových surovin a masa - 2000 - 2500 rublů.

Zatáhni prdel

Podle federálního zákona "o odpovědném zacházení se zvířaty" (kapitola 3, článek 15):

Pojďte psa na vodítku při jízdě po silnici, při jízdě po chodníku, po silnici.

Projděte pes v límci, což označuje kontaktní informace jeho majitele.

Chůze se zvířaty ve speciálně určených místech.