LC Waikiki zahájí 100 obchodů

lc waikiki je turecká společnost, která působí ve středním a velkém cenovém rozsahu. Její sortiment - dětské, pánské a dámské oblečení. Značka byla vytvořena v polovině osmdesátých let ve Francii návrhářem Georgeem Amoualem a pojmenována po havajské pláži Waikiki. V roce 1997 společnost koupila turecká společnost Taha Tekstil.

Práce s velkým franchisorem vyžaduje přísné dodržování franšízových podmínek: dodržování pevných standardů, školení personálu, prodej pouze zboží uvedené značky.

Franšízová karta

Koncept franchisového podniku

V roce 2011 se koncern stal lídrem na tureckém trhu a do roku 2023 bylo cílem vstoupit do prvních tří, pokud jde o prodej v Evropě. Protože podmínky budou muset být prováděny velmi pečlivě: každý obchod vytváří pověst pro celou společnost.

Výhody a nevýhody

Výhody:

 • spolupráce se světlou a slavnou značkou;
 • perspektivy vývoje;
 • preferenční ceny za vybavení a zboží;
 • schopnost školit zaměstnance a účastnit se školení;
 • individuální marketingový vývoj pro každý nový obchod;
 • prodej oblečení nevyžaduje speciální dovednosti ani od vás, ani od zaměstnanců - nemusíte se ponořit do obtížných otázek a personál si může najmout nějakou dovednost.

Nevýhody:

 • přísné požadavky franchisora ​​na dostupnost sortimentu, dodržování stylu a umístění;
 • náklady na pronájem budov v centru.

LC waikiki franchise v Rusku: jak se otevřít v naší zemi, budeme mluvit níže.

Jak otevřít? Pokyny krok za krokem

 1. Dokumenty pro vedení případu jsou připraveny: registrováno je IP nebo LLC. Pokud již existuje LLC, může být použita, pokud mezi druhy povolených činností existuje obchod.
 2. Existuje dohoda s franchisorem.
 3. Hledání pokojů. V této fázi již stojí za to využít možnosti bezplatných konzultací obsažených v balíčku. Místo by mělo být s dobrým provozem a v jednom z centrálních okresů. Je povoleno využívat nájemné i vlastní prostory. Je nezbytné koordinovat činnosti s orgány dohledu, zejména s inspekcí požární ochrany a SES, o vydání zdravotní dokumentace personálu. Všechny papírové práce mohou být zprostředkovány zprostředkovateli za poplatek.
 4. Projektový projekt obchodu je součástí balíčku služeb, Zůstává pouze dodržovat doporučení, vydal si výstavní kufřík, hala a vývěsní štít.
 5. Zařízení a zboží dodává výrobce sám.

Požadavky na prostory

Nachází se v centru města, v průchozí průchod, samostatný vchod. Nejméně 100 metrů čtverečních, otevřená vitrína, fitinky. Dodávka vody a elektřina, uzavřela se smlouva o odstraňování odpadků a obdržely se povolení kontrolních orgánů.

Finanční podmínky

Celkový objem investic - nejméně dva miliony rublů, licenční poplatek je stanoven individuálně, v závislosti na objemu prodeje, stejně jako investice do reklamy.

Podmínky smlouvy se společností

 • informační podpora ve všech fázích: právní, marketing, poradenství v oblasti sortimentu a designu;
 • reklamní podpora: adresa obchodu je umístěna na hlavním webu, jsou zde defila a propagace, jsou dodávány polygrafické modely;
 • dodávky zařízení a zboží za zvýhodněné ceny;
 • V případě potřeby odjezd zaměstnanců a pomoc při registraci.

Zvláštností smlouvy je nutnost smlouvy přímo s výrobcem.

Závěr

Obchod s oděvy je lukrativní, nevyžaduje velké výdaje a zboží je samo o sobě skladováno bez zvláštních podmínek, aniž by se zabývalo velkým množstvím prostoru. Velkou výhodou lc waikiki franšízy je široká reklamní společnost výrobce: společnost má velké plány na ruské a evropské trhy.

Oblečení obchody franšízy. Přehled trhu

Kvůli situaci v ekonomice země a devalvaci rublu, otevření obchodu s oděvy není slibnou a ještě "protikrizovou" možností pro zahájení podnikání. Na konci roku 2015 se trh s oděvy snížil o 20-22%. Za takových podmínek módní maloobchodníci zmrazují rozvojové plány a jsou častěji závislí na sobě. Minimální prahová hodnota pro vstup do podnikání podle franchisorů je v průměru 4 miliony rublů.

Situace v ekonomice, která vznikla v letech 2014-2015, nemohla ovlivnit trh s oděvy. Oslabení rublu vedlo k výraznému nárůstu nákladů na dovezené oblečení. Vzhledem k rostoucím nákladům bylo mnoho hráčů nuceno zmrazit rozvojové plány a také snížilo objem nákupů. Obchody, které mají pronájem v cizí měně, musely buď trvat na přezkumu podmínek smlouvy, nebo na uvolnění obsazeného prostoru. Zvláště špatně to bylo nutné pro zahraniční značky. Odchod z ruského trhu oznámili známé společnosti jako River Island, OVS, New Look, Gerry Weber, Seppala a Lindex.

Zvýšil kupní sílu a také změnil chování spotřebitelů Rusů. Oblečení se stále více a více začalo kupovat jako nutnost a méně jako pocta módě. Podle Nadace pro veřejnou míru Rusové šetří nejvíce oblečení a obuv, pokud jde o nepotravinářské výrobky a služby. 27% respondentů řeklo o snížení výdajů na ně. Kvůli devalvaci se potýkaly s obtížemi jak u obchodů s prémiovými segmenty, tak i sítí s demokratickými cenovými značkami, které pracují s nízkou přirážkou a okamžitě začnou mít potíže s ztrátou provozu. Díky odchodu slabých hráčů z trhu se jejich místo ponáhalo, aby se dostalo k silnějším. A slovo "místo" lze chápat v doslovném smyslu. V době krize byly mnohé ziskové obchodní prostory osvobozeny na rušných ulicích a nákupních centrech, kde je těžké prolomit v době, která není v krizi.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Navzdory velké konkurenci se trh s oděvy považuje za nenasycený až do konce. Největší počet gridových společností působí v milionáři, kde podíl síťovatelů činí podle RBC "Market Research" 47,9%. Akcie ve výši 15,7% a 16,6% síťových prodejců ve městech mají submilionáře a města s počtem obyvatel 250 až 500 tisíc lidí. Největší potenciál růstu existuje ve městech od 100 do 250 tisíc lidí. V takových osadách je počet řetězových oděvů nejmenší a činí 13,4 bodů na 100 tisíc obyvatel, zatímco v milionech lidí je pro stejný počet obyvatel 24,5 internetových obchodů.

Obecně platí, že maloobchodníci upřednostňují smíšený systém vývoje. Ve městech - milionáři se rozvíjejí nezávisle a franchising je nejčastěji využíván ve městech až po půl milionu lidí. Pro franchising v oblasti oděvního maloobchodu nelze současné období prosazovat prosperitu. Mezi další faktory podnikání destabilizuje nedostatek úvěrů. Uvědomujíc si, že někteří franšízové ​​nejsou schopni zvládnout nové tržní podmínky, partnerství mnoha společností se stává nevýhodným směrem. Někteří z nich oznámili počátkem roku 2015, že chtějí otevřít pouze vlastní prodejny. Takové prohlášení bylo učiněno zejména jedním z hlavních oděvních řetězců společnosti Sela, který opravil plány na zdvojnásobení vlastních bodů.

Navzdory všem argumentům proti franchisu nebude síť zcela opouštět rozvoj franchisingu. Doufá, že situace bude vyrovnána se specialisty trhu spojenými s druhou polovinou roku 2016. Jak víte, franchising je způsob, jak najít investory s ambicemi a touhou aktivně rozvíjet své podnikání, což je někdy mnohem přitažlivější než nábor manažerů. V současné době jsou kvůli snížení podílu dovozů a napětí se sousedními zeměmi nejzajímavější pro potenciální franchisanty sítě, které mají vlastní výrobu v Rusku. Prodej oblečení byl a zůstává oblíbenou oblastí kvůli poptávce po produktech, schopnosti nastavit vysoké marže od 100 do 500% a minimální náklady na přepravu a skladování.

Spolupráce na franchise. Jaké jsou vlastnosti

Staňte se franchisorem jedné z největších sítí v zásadě může každá osoba, která má dost peněz a touhu otevřít svůj obchod s oděvy. Ideálním kandidátem na partnerství je registrovaná právnická osoba nebo individuální podnikatel z trhu s oděvy, který již měl úspěšnou zkušenost s franšízovou spoluprací. Úlovkem je, že dokonce ani ideální kandidát nemusí být vhodný, pokud v jeho rodném městě síť nemá v úmyslu otevřít své obchody. Známá společnost již obsazovala hlavní města země, takže se zaměřuje na "bílé zóny". V podstatě se jedná o nezastavané odlehlé oblasti a malé městečky o 100 tisíc obyvatel. Obvykle jsou seznamy prioritních měst pro rozvoj publikovány na oficiálních zdrojích v sekcích věnovaných franchisingu.

Otevření obchodního řetězce pro franšízu zahrnuje celou řadu produktů, které tvoří síť, stejně jako cenová politika. Zvláštnost trhu s oděvy spočívá v tom, že převážnou část tvoří oblečení pro ženy. Proto i když se síť zabývá maloobchodním prodejem pánského, ženského a dětského oblečení, pak jako základní sortiment je vždy nabízeno dámské oblečení. V závislosti na formátu a velikosti místnosti, stejně jako finanční možnosti franchisanta, se doplňují doplňky k oděvu, spodnímu prádlu, botám a plné formáty zahrnují také pánské a dětské oblečení a boty. Existují také sítě specializující se pouze na pánské oblečení (například KANZLER) nebo děti a mládež (Gulliver, Orby). Na rozdíl od velkoobchodních společností, franšízové ​​pracují na úvěrových schématech, přepravní zboží s platbou ve splátkách. A komoditní úvěr může být poskytnut bezúročných podmínkách.

Jednou z výhod franšízy je pomoc společnosti při výběru místnosti. A nechte samotnou oblast franchisanta hledat sám sebe (měl by být první, kdo by věděl, které místa ve městě jsou nejslibnější), analýza místa a jednání o pronájmu mohou převzít ústředí. V ideálním případě, federální a mezinárodní společnosti vyžadují dlouhodobý pronájem za 5-10 let nebo nemovitost. Nepochybně může pronajímatel poskytnout výhodnější podmínky známé federální značce než spíše jednoduché IP. Po vybrání areálu rozvíjí hlavní síť projektový projekt s podrobným zónováním. Interiér je vytvořen podle norem sítě: od určitých materiálů, značkových barev a značkových dekoračních prvků. Také franchisor dává seznam potřebných zařízení, často přísně regulujících dodavatele. Kromě obchodního vybavení a značkových předmětů potřebuje prodejna oblečení elektrické osvětlovací zařízení, bezpečnostní systém, pokladní zařízení, software, venkovní značku a reklamní prvky, stejně jako další drobné předměty, například formulář pro zaměstnance obchodů a různé spotřební materiály. Zahájení síťových prodejen oblečení v oblasti 45-90 dní.

Ideálním místem pro prodejna oblečení je první nebo druhé patro nákupního centra, které patří do třídy "A" a má rozlohu 15 tisíc metrů čtverečních. metrů. Nejvýhodnější lokalitou je blízkost eskalátoru, nájemců kotev a hlavních proudů zákazníků. Také síťovatelé se zajímají o tradiční formát prodejen ulic v oddělených místnostech (ulici). Obchod s oblečením by měl být umístěn na rušných ulicích, v blízkosti hlavních dopravních dálnic a uzlů a zastávek veřejné dopravy.

Balíček franšízy by měl v jednom nebo druhém směru zahrnovat školení franchisanta a jeho zaměstnanců. Může to být vnitřní nebo vzdálené ponoření do filozofie značky, mistrovské třídy na merchandising a prodejní techniky. Všechny vyčerpané sítě budou sledovány, takže někdy tajemný zákazník navštíví obchody franchisanta. Centrála také pomáhá partnerovi vidět výsledky své práce provedením analýzy klíčových ukazatelů výkonu (KPI).

Ve prospěch volby franšízy, říká tak důležitý bod jako reklama. Podnikatel nebude muset přemýšlet o tom, jaké propagační kanály je třeba použít - to vše již pro něj bylo promyšleno. Informace o novém obchodě jsou zveřejněny na webových stránkách společnosti. Partner je poskytován s reklamními modely a připravenými scénáři propagačních akcí. Obchod s franchisingem může získat centralizovaný věrnostní program pro zákazníky. Hlavní výhodou je, že značka je inzerována na federální úrovni. Často mají prodejny oblečení vlastní vydavatele a lesklé časopisy. Také "tvář oděvní značky" je často vykonávána slavnými hvězdami filmu a show business.

Ceny: kolik je obchod s oděvy

V průměru, otevřít obchod s oděvy, pokud věříte síťovým partnerům, budete potřebovat částku 4 miliony rublů. Současně provozní franšízové ​​se domnívají, že čísla uváděné společnostmi v obchodních nabídkách lze nazvat spíše optimistickým než realistickým. Na rozdíl od jiných oblastí franchisingu nevyžadují poplatky za používání značky sítě. Ani paušální poplatek, ani poplatky nejsou stanoveny - finanční zátěž pro partnera a tak velký je potřeba neustále aktualizovat a zakoupit drahé sbírky. Doba návratnosti sítě je z velké části veřejně nezveřejněna. Podle různých zdrojů bude trvat 1,5 až 3 roky, než se dosáhne návratnosti, ale je třeba vzít v úvahu, že situace v ekonomice může výrazně posunout zpět tato ustanovení. Níže jsou čísla franchisů dobře známých módních maloobchodníků, kteří vyvíjejí franchising v Rusku.

Závazky některých významných online obchodů s oblečením *

* podle oficiálních webových stránek a otevřených zdrojů 28. prosince 2015

Úskalí

Bohužel situace v zemi i v zahraničí nemůže vyvolat obavy některých představitelů trhu s oděvy. A to zde není jen v krizi, nýbrž v neustálé rotaci sankcí a nečinností. Například nedávno kvůli prudkému zhoršení vztahů s Tureckem v důsledku rušeného ruského letadla Rusko začalo aktivně diskutovat o myšlence omezit dovoz lehkého průmyslu z Turecka. Podle vedoucího ministerstva průmyslu a obchodu Ruské federace Denis Manturov zavedení takových opatření nepovede ke zhroucení ruského trhu, protože Turecko je dodavatelem méně než 6% nomenklatury. Nicméně v Rusku existuje mnoho známých značek oděvů z Turecka, které mají řetězy značkových obchodů, například ADL / ADILISIK, Colin's, Koton, LC Waikiki. Nestabilní prostředí zahraniční politiky nutí lidi přemýšlet o tom, že chtějí otevřít své vlastní podnikání a o geopolitických otázkách, které se přímo netýkají oděvu. Rétorika, znějící ze strany úřadů, neustálé používání slova "dovozní substituce", věnuje větší pozornost domácím společnostem.

Hovoříme-li o povolení, je otázka, zda tam bude franchisor však poskytuje podporu slíbil zůstává vždy bez jasné odpovědi na okamžité zahájení prací. Nejlepší způsob, jak spolehlivě znát úskalí - komunikovat s existující sítě franchisantů a navštívit tolik značkových prodejen jak je to možné. V každé oblasti interakce mohou vzniknout potíže. Franšízy jsou omezeny tím, že nemohou mít vliv na cenu, nelze zvolit levnější zařízení a dodavatelům určit rozsah sbírek. Některé firmy, například dodává zboží pouze v rámci boje proti záruční banky a v cizí měně. Bolest hlavy pro franchisanta je prodej. Rychlost spadající do sítě aktivně snaží prodat zboží, tak ho prodat se slevou po dobu delší, než je obvyklé době. Jakákoliv akce a prodej - obchoduje s nízkou marží, jako důsledek úrovně marže, z něhož podnikatel musí platit nájem, dodávání, platy zaměstnanců, a někdy úvěr výrazně klesá, ne-li jít do mínusu.

Jedním z hlavních závěrů, které by potenciální franchisér měl udělat pro sebe, je to, že obchod s oděvy není něco, co se okamžitě vyplácí a přinese miliony. Tímto přístupem se můžete dostat do rukojmí vlastních iluzí. Rychlé uzavření obchodu s oděvy a bez ztráty ve stejnou dobu je téměř nemožné. Aby bylo možné splatit počáteční investice, měla by zásuvka pracovat dlouho.

prodejce LC Waikiki pronajme obchodní prostor

Hlavní vlastnosti

Podmínky spolupráce

Kontaktní údaje prodejců

Byla nalezena chyba v textu! Vyberte jej a stiskněte klávesy Ctrl + Enter.

LC Waikiki byla založena v roce 1985 ve Francii.

V roce 1997 se LC Waikiki stala tureckou značkou.

K dnešnímu dni LC Waikiki obchoduje v 689 obchodech ve 32 zemích. Slogan společnosti je "Každý si zaslouží dobře se oblékat", takže lidé mají možnost nakupovat módní a vysoce kvalitní výrobky za přijatelné ceny.

1. Termíny používané v těchto Pravidlech

1.1. Webová stránka LCWAIKIKI. RU (webová stránka) - zdroj internetu, která se skládá celkem z následujících složek: (a) počítačové programy; (B), obrazové a textové soubory, které poskytují montáž a dodávku HTML kód a datové soubory v připojení k Internetu (základní software jádro); (C) další softwarové moduly, které rozšiřují interaktivní možnosti podkladové software systému jádra; (D) uzavřenou heslo správa dat systém zapojen do informací, které uživatel interaguje s prohlížečem; (E) audiovizuální součásti internetových stránek, přístupná pro návštěvníky v interaktivním režimu. Webové stránky je informační systém, který zajistí dostupnost těchto informací na internetu síťové adresy (doménové jméno): https://www.lcwaikiki.ru (včetně všech úrovní zadané doméně, jako je fungování ode dne přijetí této nabídky ze strany uživatele a zahájení a uvedení do provozu po celou dobu trvání této nabídky).

1.2. Můj účet (účet) - osobní část internetových stránek, která umožňuje uživateli internetových stránek (a) získat značkové oblečení a doplňky značky LC Waikiki; (b) vyměňovat data, informace a zprávy mezi uživatelem a správcem. Přístup k osobnímu kabinetu a jeho funkčnost je uživateli poskytnut po registraci na internetových stránkách.

1.3. Uživatel - osoba, která navštíví webové stránky společnosti LC Waikiki nebo podepíše objednávky na webu Waikiki LC za účelem nákupu zboží pouze pro osobní, rodinné, domácí a jiné potřeby nesouvisející s výkonem podnikatelské činnosti.

1.5. Položka - veškeré produkty, informace o kterých jsou zveřejněny na internetových stránkách a které mohou zakoupit návštěvníci internetových stránek za podmínek veřejné nabídky uvedené na těchto internetových stránkách.

1.6. Objednávka - objednávka vystavená uživatelem:

· Při nákupu a doručení zboží na adresu uvedenou návštěvníkem;

 • pro nákup zboží prostřednictvím vlastního vývozu.

2. Stav stránky

2.1. Správce poskytuje přístup k internetovým stránkám všem zainteresovaným stranám v souladu s těmito Pravidly a současnými právními předpisy Ruské federace.

2.2. Správce má právo používat internetovou stránku jakýmkoli způsobem, který není zákonem zakázán, včetně zveřejňování inzerce a dalších informací, které nejsou zakázány zákonem na internetových stránkách.

3. Právní stav podmínek používání stránek

3.1. Tyto podmínky určují podmínky používání webu. Pravidla platí také pro vztahy týkající se práv a zájmů třetích stran, které nejsou návštěvníky internetové stránky, ale jejichž práva a zájmy mohou být ovlivněny v důsledku jednání uživatelů internetových stránek.

3.2. Tyto Pravidla jsou právně závaznou dohodou mezi Uživatelem a Administrátorem, jehož předmětem je poskytnutí Přístupu uživatele na internetový server a jeho funkčnosti administrátorem.

3.3. Uživatel je povinen se plně seznámit s těmito pravidly před registrací na internetových stránkách a / nebo registrací objednávky. Objednáním se rozumí úplné a bezpodmínečné přijetí (přijetí) Uživatelem těchto Pravidel v souladu s čl. 438 občanského zákoníku Ruské federace.

3.4. Uživatel potvrzuje, že v době přijetí (akceptace) tohoto nařízení je jednající dobrovolně a vědomě, jasně chápe obsah jejich ustanovení, ze všech a každého jednotlivce, a předpokládá, že příslušná práva a povinnosti, jakož i neexistují žádné podmínky, které nutí přijmout tyto podmínky, za nepříznivého (pojistné) podmínky pro uživatele.

3.5. Tyto Pravidla mohou být změněny a / nebo doplněny administrátorem jednostranně bez zvláštního oznámení Uživatele.

3.6. Tato pravidla jsou veřejným dokumentem. Aktuální verze pravidel je zveřejněna na webových stránkách. Administrátor doporučuje, aby uživatelé pravidelně kontrolují podmínky těchto pravidel pro změny a / nebo doplňky. Uživatelem funkčnosti internetových stránek po provedení změn a / nebo dodatků k těmto Pravidlům se rozumí souhlas a nepodmíněný souhlas Uživatele s takovými změnami a / nebo dodatky.

4. ADMINISTRÁTOR

4.1. Veškeré žádosti, návrhy a nároky fyzických a právnických osob na správce v souvislosti s fungováním internetových stránek nebo případné porušení práv a zájmů třetích stran při jejich používání mohou být zaslány na adresu [email protected]

4.2. Správce se řídí právními předpisy Ruské federace, těmito pravidly a dalšími zvláštními dokumenty, které jsou nebo mohou být vypracovány a přijaty správcem za účelem regulace poskytování přístupu na internetovou stránku a / nebo její funkčnosti.

4.3. Nic v tomto nařízení nesmí udělit uživateli právo používat corporate identity, obchodní značky, ochranné známky, názvy domén a další charakteristické znaky umístěné na internetových stránkách.

5. Registrace na INTERNETOVÉ STRÁNCE a právní postavení uživatele

5.1. Registrace uživatele na internetových stránkách je bezplatná a dobrovolná.

5.2. Při registraci na internetových stránkách a / nebo aktualizaci informací zveřejněných v osobní oblasti musí uživatel poskytnout správci potřebné spolehlivé a aktuální informace, včetně:

- E-mailová adresa, která bude přihlašovací pro přihlášení uživatele do Osobní oblasti;

5.3. Registrační formulář stránky může od uživatele požadovat další informace.

5.4. Uživatel je odpovědný za přesnost, včasnost, úplnost a soulad s právními předpisy Ruské federace poskytnutými registračními informacemi a jejich čistotou vůči nárokům třetích stran.

5.5. Správce má právo kontrolovat všechny akce na internetových stránkách, včetně vytvoření několika osobních účtů stejným uživatelem. Pokud se zjistí, že uživatel vlastní více než jednu osobní skříňku, má správce právo podle svého uvážení blokovat / mazat veškeré a / nebo jakýkoli osobní účet tohoto uživatele.

5.6. Administrátor má také právo podle svého uvážení a bez vysvětlení důvodů zablokovat nebo smazat Osobní kabinet uživatele, který používá proxy servery a / nebo adresy IP registrované v určitých geografických oblastech.

5.7. Po úspěšné registraci Uživatele na internetových stránkách a vytvoření Osobního kabinetu převezme administrátor práva a povinnosti vůči Uživateli uvedenému v těchto Pravidlech.

5.8. Zpracování osobních údajů uživatele je prováděno v souladu s právními předpisy Ruské federace. Správce zpracovává uživatele osobní údaje s cílem poskytnout uživatelům přístup k používání funkční webové stránky, včetně za účelem inspekce, vyšetřování a analýzu dat k udržování a zlepšování funkčnosti a sekce webové stránky, stejně jako vývoj nových funkcí a části webové stránky. Správce provede všechna nezbytná opatření k ochraně osobních údajů uživatele před neoprávněným přístupem, úpravou, zveřejněním nebo zničením. Správce uděluje přístup ke svým osobním údajům uživatele pouze těm zaměstnancům, dodavatelům a správce agentů, kteří potřebují tyto informace pro fungování stránek a poskytnout uživatelům přístup k jeho používání, jakož i za účelem umožnění plnění podmínek veřejné nabídky, zveřejněné na internetových stránkách, včetně pro účely provedení příkazů provedených uživateli. Administrátor má právo používat informace poskytnuté Uživatelem, včetně osobních údajů, s cílem zajistit soulad s platnými právními předpisy Ruské federace (včetně prevence a / nebo potlačení nezákonné a / nebo nezákonné jednání Users). Zveřejnění informací poskytnutých Uživatelem může být provedeno pouze v souladu s platnými právními předpisy Ruské federace na žádost soudu, donucovacích orgánů, jakož i v jiných případech stanovených právními předpisy Ruské federace. Vzhledem k tomu, že správce provádí zpracování osobních údajů uživatele za účelem provádění těchto pravidel, souhlas uživatele s zpracováním jeho osobních údajů není vyžadován ustanoveními právních předpisů o osobních údajích.

5.9. E-mailová adresa uživatele a jím vybrané heslo jsou nezbytné a dostatečné informace pro přístup uživatele do jejich osobní oblasti na internetových stránkách (dále jen " Informace pro přístup k účtu služby My Kaspersky").

5.10. Uživatel nemá právo předat informace třetím stranám o přístupu do Osobní kanceláře a také nese plnou zodpovědnost za jejich bezpečnost, a to nezávisle na způsobu jejich uložení.

5.11. Administrátor a uživatel výslovně souhlasí s tím, že veškeré akce provedené s použitím informací pro přístup k osobní kabině jsou považovány za spáchané příslušným uživatelem. V případě neoprávněného přístupu k Osobnímu účtu Uživatele na Stránce a / nebo k šíření informací pro přístup k Osobní kabině Uživatel Uživatel neprodleně změní heslo nebo o tom informuje Správce v uvedeném pořadí.

5.12. Uživatel, jako vlastník informací obsažených ve svém osobním kabinetu s vědomím, že s výjimkou případů stanovených těmito pravidly a platnými právními předpisy Ruské federace, správce se nepodílí na tvorbě a použití obsahu a řízení přístupu třetích stran do palubní desky pro uživatele.

5.13. Uživatel má právo požadovat odstranění / zavřít svůj účet (osobní účet) na svých internetových stránkách, že předloží žádost správci e-mailem: [email protected] Správce se zavazuje odpovídat na dotazy uživatelů v rozumném čase, ale žádná jiná činnost prováděná před uzavřením / smazáním účtu budou považovány veškeré úsilí ze strany Uživatele.

6. Povinnosti uživatele webu

6.1. Při používání internetových stránek je Uživatel povinen:

6.1.1. dodržovat ustanovení stávajících právních předpisů Ruské federace, tato pravidla a další dokumenty zveřejněné administrátorem na internetových stránkách;

6.1.2. poskytovat spolehlivé, úplné a aktuální data při registraci a vytváření Personal Cabinet, sledovat jejich aktualizaci;

6.1.3. informovat správce o neoprávněném přístupu k osobnímu účtu a / nebo neoprávněnému přístupu a / nebo používání informací pro přístup k osobnímu kabinetu;

6.1.4. Neudělejte přístup k ostatním uživatelům osobnímu kabinetu ani k informacím obsaženým v něm, pokud by to mohlo vést k porušení zákonů Ruské federace, těchto pravidel a dalších dokumentů, které administrátor zveřejnil na internetových stránkách;

Pokud existují pochybnosti o zákonnosti provádění některých akcí, včetně umístění informací nebo poskytnutí přístupu, administrátor doporučuje, aby tak učinil.

6.2. Při používání internetových stránek je uživatel zakázán:

6.2.1. zaregistrovat se jako uživatel jménem nebo namísto jiné osoby ("falešný účet") nebo registrovat skupinu (sdružení) fyzických osob nebo právnickou osobu jako uživatele. Zároveň je možné zaregistrovat jménem a pokyny jiné fyzické osoby nebo právnické osoby, které podléhají získání potřebných pravomocí způsobem a formou stanovenými právními předpisy Ruské federace;

6.2.2. zavádět administrátora o jeho totožnosti pomocí informací pro přístup k osobnímu kabinetu jiného registrovaného uživatele;

6.2.3. Používat automatizované skripty (programy) pro shromažďování informací na internetových stránkách a / nebo interakci s internetovými stránkami a jejich funkcemi bez zvláštního povolení od správce;

6.2.4. jakýmkoli způsobem, včetně, ale bez omezení, podvodem, zneužitím důvěry, hackováním, pokusem o přístup k informacím o přístupu do Osobní oblasti jiného uživatele;

6.2.5. provádět nelegální shromažďování a zpracování osobních údajů jiných osob;

6.3. V případě nesouhlasu uživatele s těmito Pravidly nebo jejich aktualizací musí Uživatel odmítnout používat internetovou stránku a její funkčnost, informovat Administrátora v souladu se zavedeným postupem (bod 5.13 tohoto předpisu).

7. Smluvní podmínky duševních práv

7.1. Správce má všechna potřebná práva týkající se internetových stránek, jakož i veškeré duševní vlastnictví, textové informace a grafické obrázky zveřejněné na internetových stránkách.

8. Fungování místa a odpovědnost za jeho použití

8.1. Uživatelé jsou zodpovědní za jakékoli akce na internetových stránkách a / nebo v souvislosti s vytvářením a umístěním informací a obsahu v jejich osobní kanceláři v souladu s platnými právními předpisy Ruské federace. Porušení těchto pravidel a platných právních předpisů Ruské federace může znamenat občanskou, správní a trestní odpovědnost.

8.2. Vymazání uživatelského účtu znamená automatické vymazání všech informací zveřejněných v osobním účtu uživatele, stejně jako všech informací o uživateli, které byly zadány při registraci na internetových stránkách.

8.3. Správce zajišťuje fungování a účinnosti webových stránek a zavazuje neprodleně obnovit svou výkonnost v případě technických poruch a přerušení. Správce nezodpovídá za dočasné výpadky a přerušení webových stránkách a vést ke ztrátě dat. Správce nenese žádnou odpovědnost za případné škody na počítači uživatele nebo jakékoliv jiné osobě, mobilní zařízení, jiným hardwarem či softwarem, způsobené nebo spojené s používáním internetových stránek, stahování materiálů z webové stránky nebo odkazy na zveřejněné na těchto stránkách.

8.4. Administrátor má právo shromažďovat a nakládat statistické informace o uživatelích (neosobní) a / nebo informace týkající se provozu na webových stránkách, stejně jako informace o uživateli poskytnout cílené zobrazení reklamních informací na webové stránky různé cílové skupiny členů. Pro účely organizování provoz a technickou podporu pro internetové stránky a provádění těchto pravidel správce má technické schopnosti pro vstup do palubní desky pro uživatele, který je realizován pouze v případech stanovených tímto nařízením.

8.5. Administrátor má právo odesílat zprávy uživateli prostřednictvím osobního účtu a / nebo posílat uživateli e-maily o změnách na internetových stránkách a jejich funkcích a také o zprávách o aktuálním stavu objednávek provedených uživatelem.

8.6. Administrátor má právo, po obdržení souhlasu Evropského parlamentu uživatelské příručce uživatele prostřednictvím svého osobního účtu a / nebo e-mailu při registraci na internetových stránkách zpráv, které obsahují vlastní operace reklamního administrátora (včetně oznámení uživatele o speciálních akcích, nadcházející události, a tak dále. D.), Uživatel se může rozhodnout, že nechcete dostávat tato oznámení změnou nastavení ve svém účtu.

9. Pravidla cookie

Během návštěvy našich stránek používáme "cookies", které lze označit jako malé datové soubory, které jsou zapsány do vašeho počítače. Tyto soubory jsou průmyslovým standardem používaným k zajištění vyšší efektivity a spolehlivosti vašich nákupů na našich webových stránkách. Tato norma platí pro všechny stránky pro nákupy.

Pokud nechcete tyto soubory používat nebo nechcete při používání používat informace, můžete provést potřebné změny v internetovém prohlížeči.

Na několika místech na webových stránkách se používají tzv. "Cookies" (cookies). Tato funkce nám umožňuje učinit naši prezentaci efektivní a bezpečnou pro uživatele. Cookies jsou malé datové soubory, které jsou zapsány do počítače a do paměti vašeho prohlížeče. Soubory cookie nepoškodí počítač a neobsahují viry.

S podobným účelem LC Waikiki také používá analytické nástroje, jako Google, Facebook.

Můžete blokovat přenos těchto údajů konfigurací prohlížeče jako požadované nebo příslušný operační systém (iOS, Android), ale v tomto případě mohou být problémy s obsahem, který předloženou žádost nebo služby, její použití nebo funkčnosti.

10. Závěrečná ustanovení

10.1. Tyto Pravidla představují dohodu mezi Uživatelem a Správcem týkající se používání internetových stránek a jejich funkčnosti a nahrazují všechny předchozí dohody mezi Uživatelem a Správcem.

10.2. Tyto Pravidla jsou řízeny a vykládány v souladu se zákony Ruské federace. Otázky, které nejsou upraveny pravidly, budou vyřešeny v souladu s právními předpisy Ruské federace.

10.3. V případě jakýchkoli sporů nebo neshod, které vzniknou při provádění těchto pravidel, Uživatel a správce vynaloží veškeré úsilí k vyřešení jejich jednání mezi nimi. V případě, že spory nejsou vyřešeny vyjednáváním, musí být vyřešeny v souladu s postupem stanoveným v platných právních předpisech Ruské federace.

10.4. Tyto předpisy vstoupí v platnost pro uživatele od okamžiku jejich přistoupení k nim a jsou platné na dobu neurčitou.

10.5. Pokud z nějakého důvodu nebo z jiných důvodů je jedno nebo několik ustanovení těchto pravidel shledáno neplatnými nebo nevymahatelnými, nemá to vliv na platnost nebo použitelnost zbývajících ustanovení.

Turecká oděvní franšíza LC Waikiki otevře 12 obchodů v Rusku v roce 2018

Oblek maloobchodního řetězce LC Waikiki plánuje aktivní expanzi v Rusku. V roce 2018 chce prodejce módy otevřít 12 obchodů. Polovina by měla začít pracovat v první polovině roku, polovina v druhé polovině roku.

"Bez zohlednění zboží k opravě, zařízení a design jednoho obchodu bude trvat asi 1 milion dolarů. Takže budeme investovat zhruba 12 milionů dolarů do spuštění 12 prodejen, "uvedl generální ředitel LC Waikiki Ozgur Sezginer FashionUnited.

Mezi městy, ve kterých se objeví nové obchody, jsou Simferopol, Novosibirsk, Togliatti, Moskva, Sevastopol, Nizhny Novgorod, Magnitogorsk a Barnaul.

Reference: Značka LC Waikiki se objevila v roce 1985 ve Francii a byla pojmenována po havajské pláži. V roce 1997 společnost koupila turecká firma Taha Tekstil. Podle franšízy LC Waikiki začal pracovat v roce 2009, o rok později přišel do Ruska. Společnost je nyní zastoupena ve 36 zemích světa. V obchodech LC Waikiki si můžete koupit oblečení pro celou rodinu.

Jsme vděční každému, kdo cituje naše texty na blogy a fóra.
Respektujte prosím práci novinářů: netlačte celý článek a ujistěte se, že obsahuje odkazy na plný text na našich webových stránkách.

Zastoupení Waikiki v Rusku

Přidat společnost Fax 8 (863) 269-63-05 O společnosti LC Waikiki je evropský výrobce dětských a dospívajících oděvů, je mezinárodní značkou standardu EEC. Při výrobě textilií nepoužívejte syntetická barviva, vlákno obsahuje minimální množství syntetických látek. Oblečení této značky se vyznačuje kombinací jasných, veselých barev a širokého spektra šťavnatých odstínů. Založil tuto společnost již v roce 1985, dva Francouzi. Jejich nápad měl dělat barevné šaty (nejen dětské). Díky tomu se značka aktivně rozvíjela. Jméno, stejně jako myšlenka, vzniklo během dovolené na Havaji. Později francouzští začali pracovat s výrobci tkanin z Turecka, tato spolupráce byla tak úspěšná, že v polovině devadesátých let Turci zcela koupili značku LC Waikiki.

Vizitkou firmy je ruská zastoupení lc waikiki

Turecká společnost LC Waikiki otevírá 100 maloobchodních prodejen v Rusku Tchajwanský prodejce oblečení LC Waikiki plánuje otevřít více než 100 obchodů v Rusku. V roce 2018 uvede prodejce módy 12 obchodů, společnost plánuje spustit zbývající prodejní místa za 7 až 10 let. Zástupci společnosti LC Waikiki také uvedli, že "významné" investice do rozvoje elektronického obchodu ve všech regionech Ruska, pro které zástupci společnosti nyní vyjednávají s dodavateli.

Společnost zdůrazňuje, že Rusko je pro tureckého prodejce jedním z hlavních trhů. "V letošním roce jsme připravili projekt otevření 12 obchodů. Plán je již v pracích, existují dohody se šesti nákupními centry, se dvěma smlouvami pro rozhovor, další čtyři projekty se vyvíjejí.

Moderní e iklik

Rozvojový plán společnosti, který byl připraven v únoru letošního roku, zahrnuje otevření více než 100 obchodů a výkonnou online podporu prodeje, "uvedla společnost ve svém prohlášení. Společnost také poznamenala, že v roce 2017 byly v Rusku zahájeny tři značky, které se nacházejí v nákupních centrech Moskvě (Vegas Crocus, Vegas Kuntsevo a Zelenopark). V roce 2016 LC Waikiki zahájila osm obchodů, včetně Moskvy, Petrohradu, Tuly, Chelyabinsku a Naberezhnye Chelny.
" Jsme mladá a velmi aktivní společnost, která vždy sleduje aktuální stav trhu a potěší kupující nové řady oděvů. Takže minulý rok LC Waikiki představila dvě nové linie pro muže - Young and Casual. Obleky vysoké kvality a za přijatelné ceny apelovaly na naše zákazníky, a proto hodláme rozšířit rozsah i přítomnost na několika trzích.

Waikiki lc franšíza nabízí ready-made podnikání s výcvikem zaměstnanců

Tema magazinilik hiz. tic. a.s.

Jak otevřít? Pokyny krok za krokem

 1. Dokumenty pro vedení případu jsou připraveny: registrováno je IP nebo LLC. Pokud již existuje LLC, může být použita, pokud mezi druhy povolených činností existuje obchod.
 2. Existuje dohoda s franchisorem.
 3. Vyhledejte pokoj. V této fázi již stojí za to využít možnosti bezplatných konzultací obsažených v balíčku.

Místo by mělo být s dobrým provozem a v jednom z centrálních okresů. Je povoleno využívat nájemné i vlastní prostory. Je nezbytné koordinovat činnosti s orgány dohledu, zejména s inspekcí požární ochrany a SES, o vydání zdravotní dokumentace personálu.

Lc waikiki v Rusku

Waikiki

 • Výhody a nevýhody
 • Jak otevřít? Pokyny krok za krokem
 • Požadavky na prostory
 • Finanční podmínky
 • Podmínky smlouvy se společností
 • Závěr

Karta Franchise firmy: lc waikikiNachala práce: 1985Byla spuštěním povolení: 2009Skolko vlastní podnikání: 50Franchayzingovyh podniky: 28Tsena Waikiki franšízy: 0Dopolnitelnye reklamních nákladů: 0Royalti: individualnoSkolko muset investovat: 5000000 rubleySrok návratnosti: 1-2 godaPribyl za měsíc: od 1 milionu rubleyMinimalnaya point of prodejní plochy: 100 čtverečních mGde běží série: všechny Rusko, města s vysokou hustotou naseleniyaSvyaz s franšízy: tábořiště http://www.lcwaikiki.com/ koncept franšízové ​​podnikání v roce 2011. Další obavy se stala lídrem v ynke Turecka, a do roku 2023 stanovila cíl pro vstup do první tři objemu prodeje v Evropě.

Lc waikiki. obchody. moskvě a mo.

LC WAIKIKI / Waikiki (Turecko) Stylové a světlé, moderní a pohodlné, elegantní dětské a dospívající oblečení. Kolekce jsou určeny pro děti od 3 měsíců do 16 let a zahrnují oblečení pro různé příležitosti - neformální, elegantní, oblečení do školy a domova, ve volném čase a sportu, stejně jako spodní prádlo a plavky. Díky použití různých stylistické řešení a nápady v oblasti designu, každá nová kolekce je jedinečná: tady a původní barva, zajímavé styly, funkčnost a pohodlí Website :! Www.lcwaikiki.com vytvořil tuto společnost v roce 1985 dva Francouzi.

Jejich nápad měl dělat barevné šaty (nejen dětské). Díky tomu se značka aktivně rozvíjela. Jméno, stejně jako myšlenka, vzniklo během dovolené na Havaji.

Turecká lc waikiki otevře v Rusku 100 obchodů

Přístup společnosti je velmi kategorický jak v marketingových technologiích, tak ve výrobě, kde se používají pouze přírodní tkaniny. Výhody a nevýhody:

 • spolupráce se světlou a slavnou značkou;
 • perspektivy vývoje;
 • preferenční ceny za vybavení a zboží;
 • schopnost školit zaměstnance a účastnit se školení;
 • individuální marketingový vývoj pro každý nový obchod;
 • prodej oblečení nevyžaduje speciální dovednosti ani od vás, ani od zaměstnanců - nemusíte se ponořit do obtížných otázek a personál si může najmout nějakou dovednost.
 • přísné požadavky franchisora ​​na dostupnost sortimentu, dodržování stylu a umístění;
 • náklady na pronájem budov v centru.

LC waikiki franchise v Rusku: jak se otevřít v naší zemi, budeme mluvit níže.

Zastoupení Waikiki v Rusku

Všechny papírové práce mohou být zprostředkovány zprostředkovateli za poplatek.

 • Projektový projekt obchodu je zahrnut v balíčku služeb, zůstává pouze dodržovat doporučení, vydal kufřík, hala a vývěsní štít.
 • Zařízení a zboží dodává výrobce sám.
 • Požadavky na pokoj Nachází se v centru města, ve vstupní oblasti, samostatný vchod. Nejméně 100 metrů čtverečních, otevřená vitrína, fitinky. Dodávky vody a elektřina jsou propojeny, byla vypracována smlouva o sběru odpadků a byly obdrženy povolení od regulačních orgánů.

LC Waikiki: adresy v Rusku

Telefony a otevírací doba

Turecká značka pro teenagery

Kde koupit věci, které budete milovat

Be-in.ru vám pomůže najít skutečné věci na internetu a v obchodech města. V sekci "Obchody" se shromažďují prakticky užitečné informace o 3000 značkách, obchodech a nákupních centrech. Sekce "Věci" představuje dámské, pánské a dětské oblečení, boty a doplňky z 200 internetových obchodů. Celkem 5 000 nových předmětů každý týden: od levných obuvi až po šaty s šestiformovými cenovými značkami.

Vše o oblečení - online a v obchodech města

Kupi-Franshizu - portál o franchisingu

Novinky

První prodejna LC Waikiki v Tule vybrala Maxi

Turecká značka většinou dospívajících oděvů s slunečním havajským jménem nejprve přišla do Tuly. Shop LC Waikiki plocha 893 m² otevřen v nákupním centru „Maxi“ nákupní galerie v něm po boku s více než 120 prodejen zahraničních a ruských značek.

Turecká společnost LC Waikiki sídlí ve Francii se dvěma přáteli. Přišli s jménem a dali si na francouzském trhu své oblečení. Waikiki je oblíbená pláž na Havaji, kde jednou navštívili partneři. Zkratka LC znamená "Les Copains" - s přáteli / společníky, to znamená, že značka byla vytvořena "společně". Dnes patří mezi čtyři rodiny: francouzský Amuil (příjmení zakladatele-modeláře) a tři turecké, které se v historii značky objevily později (Kyuchyuk, Dizdar, Kysagik).

První sbírky se objevily ve Francii již v roce 1985, byly to oblečení pro děti a mládež kyselých chuligánských barev. Proto se značka okamžitě začala jasně vyjímat proti ostatním. Rostoucí podnik požadoval spolupráci s velkým šicím podnikem, který se stal tureckou továrnou Taha Tekstil. A tato společnost také vyrůstala na společnost Taha Grup a v roce 1997 koupila velmi viditelnou a slibnou značku.

Již od roku 1998, Turecko vydělal 21 prodejen LC Waikiki, a 2009th síť poprvé přesáhla hranice národa zakladatel a producent - v Rumunsku. V současné době, 380 značkových prodejen otevřeno v Turecku, a pouze 31 zemí - 650. sortiment rozšířil tineydzherskih značky X-side a elegantní klasiku pro dospělé SOUTHBLUE a dětské oblečení v LC Waikiki prodávány pro děti od 6 měsíců - 16 let.

SEC "Maxi" v Tule je postaven a je v řízení "Maxi Development". Celková rozloha dvojpodlažní budovy činí 105 350 m². Nyní je ve městě jen 3 kvalitní nákupní centra, 250 m2 na 1000 obyvatel. Mezitím je síťový prodejce v Tule dobře rozvinutý a představuje 30% celkového maloobchodního trhu. V podstatě jde o řetězce s potravinami. Segment oblečení je zastoupen v menší míře. Analytici vidí důvod nedostatku kvalitních oblastí.

Pro začátečníky maloobchodníků s dětským oděvem: Segmenty kazašského trhu dětského oblečení.

V tomto článku stručně popíšeme segmentaci cen na dětském oděvním trhu v Kazachstánu a některé funkce každého segmentu.

První a největší segment: levné dětské oděvy, které jsou vyráběny v Číně a Kyrgyzstánu, které se prodávají na trzích, je nejméně 60% trhu. Patří sem výrobky prodávané v sítích indického pleteného zboží, které ve většině případů nejsou původem z Indie, ale nejspíše se jedná o výrobu biškéku nebo Turecka špatné kvality. Pro tento segment je nejdůležitější cena, neexistují silně výrazné značky a není žádoucí vytvářet značku. V tomto segmentu není žádná kvalita, certifikáty a oficiální dodávky. Úroveň maloobchodních cen v tomto segmentu je přibližně následující: Body 600-800 tenge, tričko 800 - 900 tenge, pyžama 1500-1700 tenge. Velkoobchodní ceny jsou obvykle dvakrát nižší než maloobchodní ceny.

Dalším segmentem je střední segment. Zde je hlavním kritériem výroby poměr cena / kvalita. Co to znamená? Za cenu vyšší, než nejlevnější výrobky, ale mnohem nižší než náklady na značkových výrobků je produkt, který je stejně dobrý jako značkové oblečení. Podíl tohoto trhu je asi 30% celkového trhu. To představuje především ruské Orby značek, Gloria Jeans, Cherubín, Unistyle, zrozen, Crokid, pelikán, Kazachstán Deloras, Bruno Toscano, někteří turečtí značky Karamel, Wanex-děti. Rád bych zdůraznil, že turecké značky ztrácejí trochu za cenu ruského (pokud jsou přivezeny a oficiálně certifikovány), protože mají cla. U ruských značek neexistuje žádné clo. Navíc, některé značky neprodávají velkoobchod, ale pouze prostřednictvím vlastních prodejních sítí nebo poskytnutí povolení, jako je například síť ruský Sella s největším počtem povolení v SNS a Turecka LC Waikiki nejlépe zastoupeny značky s vlastní řetězec prodejen. Ve většině případů tyto společnosti působí oficiálně, poskytují certifikáty a mají oficiální prodejce nebo velké velkoobchodníky v Kazachstánu. Přibližná maloobchodní cena oděvů těchto značek: Body 1400-160 tenge, T 1500-1800 KZT pyžama 2500-3000 tenge. Velkoobchodní ceny jsou obvykle dvakrát nižší než maloobchodní ceny.

Třetí segment je segment drahého značkového oblečení. Pro tento segment je nejdůležitější věcí rozpoznání značky. Ceny jsou obvykle dva až třikrát vyšší než ve středním segmentu, a to především kvůli vysokým nájemným v drahých nákupních centrech a zvláštnímu systému prodeje. Zvláštností tohoto systému prodeje je velmi vysoká přirážka na začátku sezóny, snížení ve dvou fázích před koncem sezóny a prodejní sezóny zbytků ve speciálních výstupních značky prodejen, které jsou obvykle geograficky oddělené od hlavních obchodů. V podstatě brendoderzhateli - jsou evropské značky, jako jsou Mothercare, Okaidi, orchestr, Mayoral, Kanz, Catimini, stejně jako některé východoevropské značky (Česká republika, Polsko), ale nejvíce ze všech výrobků vyrobených v Číně a Bangladéši. Podíl tohoto segmentu je zhruba 10% z celkového počtu a je soustředěn ve velkých městech, především ve velkých nákupních centrech. Hlavní výhodou těchto značek v rozvinutém systému franchisingu a širokou mezinárodní sítí obchodů. V tomto segmentu neexistuje téměř žádný velkoobchodní prodej. Polovina z nich poskytuje franšízy, druhá polovina se prodává pouze prostřednictvím svých vlastních sítí.

Co by měl začínající podnikatel vědět?

1) V jakém segmentu je jeho budoucí klient.

2) Jaká je cena za pronájem a průchodnost odbytu, kterou plánuje otevřít.

Nejjednodušší a nejrychlejší možnost založení firmy na trhu s dětským oděvem je koupit si franšízu. Náklady na povolení kolem, začíná na 30 000 $, a dosahuje až 60-70 000. Tato cena zahrnuje železářství a spuštění produktu. Ale úspěšně spustit tuto franchisu nestačí jen proto, aby měly ty peníze. Měli byste mít pokoj v průchodném nákupním centru nebo na centrální nákupní ulici města. Vaše město by mělo mít alespoň 500 000 obyvatel. A také řada kritérií a podmínek je kladena značkou prodávající franšízy.

Druhou možností je vytvoření vlastního butiku o rozměrech 20 až 40 m2, který bude v závislosti na ploše stát 10 až 20 000 dolarů (přibližně 500 dolarů na 1 m2 - zařízení + zboží). U butiků tohoto typu jsou důležité dva hlavní body:

1) Průjezd prodejního místa - průjezdnost je důležitější než náklady na pronájem.

2) Správný výběr ochranných známek - přidání na sortimentní skupiny, shodu návrhů a cen.

3) Úspěšný design zásuvky a správné uspořádání zboží - podrobnější informace o tomto najdete v článku "Prodejna zboží".

Pro takový obchod nebo butik je ideální poloha - malé nákupní střediska, průchody, komfortní trhy, ulice nebo místa s vysokou dopravou (nádraží, klinik, mateřská škola). Jeho umístění v cenové kategorii musí nutně vstoupit do segmentu středních cen.

Vývod by měl být dobře vybaven a mít nezapomenutelný design. Nasycení zboží musí činit nejméně 40 000 - 50 000 kusů za 1 m2 při nákupních cenách. Butik by měl mít atraktivní fasádní design s kufříkem a nápisem, který jasně identifikuje zásuvku jako obchod s dětskými oděvy. Také je nutné vypracovat měsíční rozpočet pro obchod a plán návratnosti a výstup za předpokládanou ziskovost, kterou podrobněji uvedeme v následujících článcích.