+7 499 390 05 53

Dnes budeme hovořit o použití skeletových klíčů při nouzovém otevírání dveří. Dnes mnoho firem "otevření zámků" napsalo na svých internetových stránkách, že otevírají dveře bez poškození zámků, což znamená používání skeletových klíčů, klíčů se samočinným držením, kláves s nárazem atd. Nejprve doporučuji sledovat následující video.

A nyní odříznutí z trestního řádu Ruské federace ze dne 13. 6. 1996 N 63-FZ (upraveno 03.02.2015)

Ano, pouze výroba, získávání a (nebo) prodej (nepoužívejte) zvláštních technických prostředků (pupínky a jiné podobné těm, včetně), určené k tajnému příjmu informací (i zde lze argumentovat, protože naše služba Balashikha otevírání zámků se provádí pouze tehdy, pokud existují vhodné dokumenty pro otevření objektu, to znamená se souhlasem vlastníků). Ale i kdyby mistr na pitvě použil zdánlivě nalezené klíče a otevřel dveře se souhlasem majitelů. Každopádně - dobře víte, v jaké zemi žijeme. A ztrácet čas a nervy komunikovat s policií, nikdo nebude chtít. A jestliže tam jsou nezveřejněné krádeže na okrese a špatná nálada policie, kdo ví, jak se všechno změní.

To znamená, že je možné použít klíčové klíče - pokud interpretujete zákon tak, jak je napsáno. Ale používat univerzální klíč - to znamená chodit na samém okraji, jeden špatný pohyb a můžete získat, které nejsou potřebné znalosti zákonů naší země život, aby mohli správně odpovědět na policejní otázky v průběhu zadržení, kromě toho musí prokázat, že hlavní klíč, který mimochodem by odstranilo během vyhledávání nebyly získány ani vyrobeny po roce 2011, ačkoli je obtížné prokázat i opak.

Koupit licenci, kterou vám řekne. Licence pro otevírání dveřních zámků, dveře, auta, výměna zámků, vložení nových, pro všechny tyto typy práce - NENÍ VEŘEJNÝ. Naše aktivity nejsou licencovány. Licence na zámek je vlastněna pouze speciálními službami. Pro právní práci v naší oblasti je nutné zaregistrovat buď IP nebo LLC a platit daně včas do pokladny Ruské federace. My mimochodem máme obojí.

Proč se to všechno ptáte. Co byste vědět, zda společnost nebo křičeli, že „máme licenci,“ licence může vědět, že jsou, ale není otevření dveří a zámky - říkejte tomu jak chcete. A Klíče jsou většinou poloprávní firmy, které mohou být kdykoliv uzavřeny pro použití skeletových kláves.

Otevřeme dveře tak, že zámky se zlomí a budou muset být vyměněny po pitvě, ale Vaše dveře zůstanou nedotčené. Při výměně zámků doporučujeme, které z nich se budou instalovat lépe pro spolehlivější ochranu. A vždy požadujeme od našich klientů potvrzení, že jsou majiteli objektu, který je otevřen.

6 komentářů

Museli jsme se vypořádat s otevřením hradů, zkouškami s okrskem a konečným rozbitím zámků. Řeknu ti všechno v pořádku. Stalo se tak, že organizace, ve které pracuji, otevřela novou pobočku do jiného města a nabídla mi vedoucí postavení s poskytováním bydlení. V té chvíli jsem nebyla zatížena rodinnými okolnostmi a přijala nabídku radostí. Rozhodl jsem se, že budu bydlet v době své nepřítomnosti. Námořníci se našli na pár dní a já jsem s jasným svědomím odešel na nové místo mé práce. Právě tehdy jsem udělal první a možná i nejdůležitější chybu - neudělal jsem nájemní smlouvu. Šest měsíců uplynulo a platby za pronájem skončily. Po uplynutí dvou týdnů jsem se telefonicky zvědavě zeptal na důvody zpoždění. Odpověď byla poněkud nesrozumitelná, ale slib, že splácení dluhu skončí před koncem měsíce. Jak jste pravděpodobně již uhádli, do konce měsíce nebyl přijat převod na můj účet. Příští víkend jsem šel do svého rodného města na osobní setkání. K mému překvapení jsem zjistil, že jeden hrad během mé nepřítomnosti byl nahrazen. Nikdo neodpověděl na zvonek dveří. Naléhavě bylo nutné hledat firmu při otevření zámků. Příchozí mistr rychle otevřel nový hrad a dostal jsem se do bytu. Neměl jsem čas se s mistrem urovnat, protože jeden z nájemníků uvedl a ustavil skandál, který vyvrcholil policií. Přijíždějící po boku řekl, že jsem otevřel hrad a využil jejich nepřítomnosti za účelem krácení jejich osobního majetku. Žijí dobře v tomto bytě a pravidelně platí nájemné. V nedávné době prožívám finanční potíže. Nebudete věřit, ale oblečení mě prohledalo přítomností kosterních klíčů. Je dobré, že mistr dokázal odejít, jinak by to udělal. Musel jsem jít kolem sousedů a hledat okresního policejního důstojníka. Řízení se táhlo až pozdě v noci, což jsem nakonec musel strávit v hotelu. Následující den jsme spolu s policistou a předákem zámečnické služby, kterou požádal okrsek, se vrátili do bytu. Mistr zlomil zámky a já, pod seznamem okresů, jsem se zbavil těch věcí, které mi patřily. Poté kapitán nainstaloval nové zámky a bezpečně jsem šel do práce.

I schitatayu, kteří potřebují ty pány, kteří otevřou dveře se souhlasem vlastníka, protože někdy nechcete komunikovat s policií, protože to může trvat spoustu promarněného času.

A myslím si správně, proč se s těmito klíči dařilo, je lepší rozbít zámek a otevřít dveře, protože to je právě tento cíl, a jak je to dosaženo, není tak důležité.

Souhlasím s tím, že takové společnosti potřebují. V životě jsou různé situace, osobně ztratil pár klíčů a nemohl se dostat do bytu, kdyby žil sám. A zde vám nabízí výbornou a rychlou pomoc, abyste se dostali do svého bytu. A o skutečnosti, že vaše společnost přeruší zámek při showdownu - osobně se mi nestarám, jestli bych se mohla dostat do mého domu. Zámek nahradit - je krátkodobý a levný)

Situace jsou různé. Ztratil jsem nějaké klíče. A vyběhlo jen do nejbližšího obchodu. A doma malé dítě. A co mám dělat? Takže zavolat odborníky, budou pečlivě otevírat vše. A musel jsem zlomit dveře a pak dal nový. Vzhledem k tomu, že bývalý zase nevyšel. Dítě bylo přirozeně vyděšené. Teď čtu a přemýšlím, je škoda, že jsem o takové službě tehdy nevěděl.

Věřím, že takové specialisty jsou potřebné, protože existují různé situace. Před několika měsíci jsem se nemohl dostat z bytu, zámek se zablokoval a robot spěchal. Musel jsem zavolat klukům, aby otevřeli dvířka úhledně. Nakonec, i když trochu pozdě, ale dveře zůstaly neporušené a bezpečné, byl nahrazen pouze hrad.

Je legální použití hlavních tlačítek pro otevírání zámků náhodou?

Dobrý večer. Mám v plánu otevřít službu salonech jako auta a bytu, v souvislosti s otázkou, jestli jsem poskytnutí objednaných služeb vlastníkem pozemku (nebo TC), kolik bude mé činy jsou v souladu s právem, pokud není otevření a lámání operaci zámku tedy bez ztráty provozuschopnost zámku s použitím speciálního nástroje, tj. vychystávacích nebo samoobrazovacích zařízení? Činnost bude samozřejmě zaregistrována jako IP

17. září 2016, 19:25 Paul, město Liski

Odpovědi právníků (2)

Každá osoba má svůj vlastní talent nebo jedinečné schopnosti. Je důležité, aby neškodily a jsou legální. Ve skutečnosti, že jste mistr pro objev zámků, není nic zločinu, dokud nevyužijete těchto schopností ke spáchání zločinů. Pokud je spojeno s oficiálně registrovanou individuální podnikatelskou činností, vaše dovednosti nebudou trestné. Nic vás neohrozí. Dejte si pozor na stížností nelegálního vstupu do areálu, nebo v souvislosti s odcizením majitelů nemovitostí, která je, ujistěte se, že například před otevřením dveří, které vás požádat o to, mít právo žít v bytě nebo v místnosti, v autě nebo akce propojeného s extrémní nutnost.

Dobrý den. Bude legální, bude-li otevření zámků automobilů a bytů na vyžádání (požadavek) legitimní majitelé těchto bytů a automobilů.

Hledáte odpověď?
Požádat o právníka je snadnější!

Ptejte se našich právníků - je to mnohem rychlejší než nalezení řešení.

Obchod: lámání zámků

Ne vždy porušení zámků je zločin. Podle statistik poměrně spousta lidí neustále ztrácí své klíče, po které se nemohou dostat do svého domova. Navzdory skutečnosti, že k nějakému zámku je připojeno několik klíče, často není v místnosti nikdo (v němž jsou uloženy) - buď osoba žije sama nebo manželský pár ztratí klíče a vrátí se z události. V situaci, kdy se nemůžete dostat do vašeho domova, zůstanou nebo se zlomí dveře (což také není vždy možné a bude vyžadovat pozdější opravy), nebo zavoláte specialistům.

Je třeba poznamenat, že veřejné služby se nezabývají otevřením zámků na žádost majitelů prostor. Ani ministerstvo pro mimořádné situace nemá žádnou příležitost pomoci při řešení této spíše nepříjemné situace. To znamená, že osoba se může obrátit pouze na podnikatele, kteří vyřeší problém, ale samozřejmě za peníze. Současně může být zachyceno auto nebo trezor, který musí být co nejpřesněji otevřen a nejlépe rychle. Profesionální krekery jsou schopny zvládnout téměř jakýkoli úkol, ale někdy to potřebuje čas. Proto někdy místo lupiče přichází mistr, který je schopen odříznout zámek.

Taková aktivita však nemusí být zcela nezávislý druh podnikání, a to zejména v malých městech, protože tam není tolik lidí ztratí své klíče denně. Samozřejmě, i v malém městě budou tyto služby relevantní, ale nebudou mít možnost získat trvalý příjem z jejich poskytování. Proto otevření zámků vypadá obzvláště dobře jako vývoj podnikání nebo pomocná služba. Ve megacities může stavět úspěšné podnikání pouze tehdy, pokud úroveň konkurence samozřejmě není zákazem. Je třeba vzít v úvahu, že značné procento hovorů je v noci a klient má zájem o rychlou reakci a údržbu, proč je možné pokrýt oblast města bez zásahu do jeho konkurentů. Proto je třeba od počátku počítat s tím, že obyvatelům poskytneme související druhy služeb, například výrobu klíče a elektronických průchodů. Vzhledem k tomu, že zařízení pro toto bude zakoupeno pro práci na otevírání zámků, nemusíte investovat další prostředky do vývoje.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Podle zákona nikdo nezakazuje hacking svého vlastního hradu, takže není vyžadována žádná licence. Omezení týkající se formy podnikání je také není k dispozici, můžete se stát soukromý podnikatel nebo právnická osoba vydat. Všechny byrokratické byrokracie vyžadují zhruba 20 tisíc rublů a jeden měsíc. Kód činnost nemůže být jedno, pokud ovšem není plánována pouze otevřít zámky na dveře. K tomu je třeba zadat kód (OKPD 2) 95.29 Opravy ostatních osobních předmětů a zboží pro domácnost. Avšak za účelem otevření vozidel i přes téměř úplnou identitu procesu je nutné specifikovat a (OKPD 2) 45.20 Údržba a opravy vozidel. Chcete-li vytvořit klíče a namontovat zámky ve dveřích, potřebujete kód (OKPD 2) 25.72 Zámky a závěsy. To vše je indikováno zvýšením jejich schopnosti.

Když jsou právní záležitosti vyřešeny, můžete začít hledat kancelářské prostory. Bude to nutné, ale vždy bude člověk, který se bude zabývat výrobou klíčů a opravou zámků. Kancelář je také potřebná jako místo pro ukládání a umístění zásob a samotných zařízení. Současně však není nutné najmout správce, můžete volat sami, nebo můžete přímo zadávat telefony mistrů přímo v reklamách. Vzhledem ke specifikám práce budou mistři přiděleni v práci, takže v noci bude pracovat alespoň jeden odborník.

Samotná místnost by neměla být velká, někdy dostačující a 10 m 2, může být umístěna ve stejnou dobu av suterénu. Ale je velmi žádoucí - mezi výškově stavitelnými budovami to umožní konstantní tok zákazníků, kteří chtějí udělat klíče nebo opravit zámek. Cena za pronájem se může lišit v závislosti na městě, ale vzhledem k tomu, že nepotřebujete kancelářský prostor, můžete jej pronajmout za několik tisíc měsíců. 10 m 2 ve vzácném městě bude stát více než 15 tisíc rublů měsíčně. Musíme se starat o opravy (je nepravděpodobné, že suterén bude dobře vybavený) a vývěsní tabule. To by mělo být přiděleno o dalších 30 tisíc rublů.

Nedílnou součástí práce je samotné zařízení. Chcete-li zakoupit, musíte určit, jak těžké budou zámky otevřeny odborníky společnosti. Pokud se specializujete na otevření nejjednodušších zařízení, můžete oslovit velmi mnoho cílových diváků, ale otevírání elektronických systémů je poněkud obtížnější a ne všechny společnosti se rozhodnou zapojit se do těchto činností. Nicméně je optimální, pokud se plánuje rozvíjet, přesto školit své zaměstnance a proniknout do elektrických schémat a koupit odpovídající zařízení. Navíc vzhledem k postupnému přechodu na elektronické uzamykací zařízení. Ale zámky, které jsou pro nás všechny známy, nebudou brzy přerušeny, takže jejich otevření je lví podíl na objednávkách.

Vedle vtipů by měl být k dispozici pro řemeslníky šrot, je to ve skutečnosti univerzální zařízení, které může přerušit například visací zámek. Bohužel není vždy možné otevřít zámek pomocí hlavního klíče, takže se někdy používá i hrubou silou. Zvláště v případě, že si zákazník spěchá a nezáleží na zabezpečení zámku. Chcete-li otevřít všechny druhy moderních mechanických zámků, stačí zakoupit soubor profesionálních zlodějů. To zahrnuje následující nástroje:

Záchytné výběry. Klasika zlodějů. Kapesní kapsička může být dokonce i vlásenka, a není to vynález kina, ale musí být schopen ji použít. Nejsou drahé, v závislosti na profesionalitě zloděje a složitosti zámku, někdy se mohou stát nepoužitelnými. Konečná sada skeletových karet obvykle obsahuje různé varianty pro všechny zámky. Nejlepší ze všeho jsou, že otevřou válec a přepínají zámky.

Vyberte pistoli. Zvláštní zařízení, univerzální lamelový blok, který vám umožní krátkou dobu otevřít zámek. Mají několik odrůd v závislosti na technické složitosti provedení, ale většinou umožňují otevřít pouze zámky válců. Ale rychle, efektivně a bez velkého úsilí.

Twist a roll. Názvy těchto zařízení plně popisují principy jejich práce. představují jednoduchý kovový výrobek, který umožňuje lepší otevřené kotoučové zámků, a také mohou být použity proti válce a páky.

Tato zařízení jsou dodávána v sadě, která stojí asi 4 tisíc rublů. Měli bychom mít na paměti, že "každý kufr nositele" potřebuje každý z jeho specialistů a zařízení se bude muset postupně měnit. Mechanické vypínací profesionální ruce, samozřejmě, a vše může být provedeno do 15 minut jednoduché master klíč (to je průměrná doba přestávka), ale nesmíme zapomínat, že zámky jsou také neustále zlepšují. Například jakýkoli zámek je mnohem těžší otevřít než cylindrický zámek - to je zajištěno zvláštními funkcemi.

Tam jsou také univerzální elektronické piny, které nefungují s elektronickými systémy, ale pracují velmi dobře s mechanickými. Zhruba řečeno, elektronickým klíčovým klíčem jsou všechny výše uvedené nástroje, integrované do jednoho a pracující na bateriích. Ale to neznamená, že kupováním elektronického lapače můžete bez jakéhokoli úsilí vylomit nějaký mechanický zámek; Pouze odborníci ji mohou používat. Současně je takové zařízení poměrně drahé (cenový rozsah je velmi velký - od 700 do 1800 €).

Kromě toho musíte mít také zámečnické nářadí pro co nejpřesnější hrubé odstranění dveří nebo řezání zámku. V některých případech nelze zámek otevřít ani v případě, že to není způsobeno ztraceným klíčem nebo negramotným odborníkem. Blokování zámku může uvíznout a zaseknout neúspěšně, takže díky klíčovým dírkám už nemůže být otevřeno. Existuje další situace, kdy se člověk ze zoufalství dlouho protáhl do svých zavřených dveří a poškodil celý mechanismus. V tomto případě zůstává buď odříznout uzamykací mechanismus nebo vyndat dveře. Vzhledem k tomu, že někteří lidé maximálně chrání vstup do svých domovů, v případě nepředvídatelných se stanou rukojmími vlastní touhy po maximální bezpečnosti.

Nezapomeňte na svou vlastní bezpečnost. Za prvé, je to hluk. Koneckonců, pokud člověk ztratil klíč a vrátil se domů v noci, vytáhl dveře drsnými způsoby by byl téměř jistě velmi hlučný. To může probudit sousedy a pak jejich spravedlivý vztek. Existuje další situace, kdy specialisté mohou být ve společnosti policejních důstojníků. Samozřejmě, že tam může být stěží situace, kdy zloděj, dlouho a bez výsledku vzal dveře, rozhodl se zavolat službu a otevřít zámek "legálně". Zde však může dojít k neoprávněnému vstupu do bytu náhodným souběhem okolností nebo nepoctivostí klienta. Nebuďte překvapeni, kdyby vás opilý muž požádal, abyste zlomil dveře, protože jeho klíč se nehodí. Již na místě zjistíte, že zmást podlahu nebo verandu, a teď vybuchne do něčího bytu, je pevně přesvědčen, že jeho byt. Nebo osoba vysloužená z jednoho nebo jiného důvodu chce vstoupit do domu (například po rozvodu, bývalý manžel je v dříve společném bytě).

Hackingové zámky - služba v poptávce

Hackování trezorů, bytů a aut je nejen trestným činem, ale také velmi atraktivním obchodem. Za předpokladu, že samotné oběti volají specialisty schopné zvládnout zámky.

Hackování trezorů, bytů a aut je nejen trestným činem, ale také velmi atraktivním obchodem. Za předpokladu, že samotné oběti volají specialisty schopné zvládnout zámky bytů, aut a garáží.

Podle statistik ztrácí každý člověk alespoň jednou za rok klíč k zámku, který tvoří poptávku po službách legálních medvědů. Neexistují žádné právní problémy. V Evropě, téměř deset let takových společností by měly být licencovány na základě rovnosti s těmi, kteří se zabývají zbraní, zlata a dalších komodit, cirkulace, která je pevně pod kontrolou státu. A v naší zemi není tato činnost licencována. Hlavní účastníci trhu však nejsou proti licencování, ale dokonce i pro.

- Neustále říkáme, že je stále nutné povolit tento typ podnikání, protože v rukou takových organizací existují zvláštní technické prostředky a stále se neberou v úvahu. Například v Petrohradě dnes více než 20 firem zabývajících se "otevřením", jsou všichni známí, aktivně inzerovaní. Nicméně, pokud máte hlouběji, pak s největší pravděpodobností, se ukázalo, že 70-80% lidí tam pracuje, dříve odsouzena, - říká CEO Andrey Vinnikov „PeterKlyuch“. - A zde vzniká otázka: pokud prodáte zbraně bez povolení nebo osoba s vynikajícím přesvědčením nemůže, pak proč mu můžete dát nástroj, který je snadno použitelný pro kriminální účely?

Silnější regulaci trhu často hledají velké společnosti - vyčistit oblast činnosti od malých konkurentů a ztížit jejich práci. Ale zatímco za účelem legalizovat "bytové podnikání" stačí se zaregistrovat u daňového inspektorátu a získat povolení k... opravám kovů.

To nemá být zmatené firmy specializující se na zámků, záchranné služby, které jsou také na komerční bázi, kteří poskytují služby pro nouzové otevření zamčených dveří. Ale pokud jejich první skutečně otevřené, mistrovské jízdě s celou sadu unikátních nástrojů, výhodného způsobu záchranářů - vylézt oknem a otevřít byt zevnitř, nebo jen snížit smyčky.

- Je možné tvrdit, že člověk z ulice, který nikdy předtím neudělal nic takového, snadno zahájí takové podnikání? Myslím, že ne, - říká Andrey Vinnikov. - Toto je oblast, kde dokonce i vedoucí firmy musí stále rozumět zámkům. Praxe ukazuje, že většina lidí, kteří se zabývají tímto druhem podnikání, pracuje velmi dlouho a má spoustu zkušeností a většinou pochází z kovových oprav.

No, to je celkem logické. Ale kvůli spravedlnosti si všimneme: v zemi jsou desítky tisíc workshopů tohoto druhu a v Rusku bylo vždy dost lidí, kteří jsou připraveni poslušně poslouchat jakákoli technická zařízení. Máme společenský základ pro takovou podnikatelskou činnost. Hlavní věc - pochopit vlastnosti a nuance.

Skutečně, nejčastěji je to majitelé obchodů, nespokojených s nízkými příjmy z malé kousky kovu, se snaží rozšířit nabídku služeb a zapojit se do otevírání a opravy zámků - jedná se o logický krok. Kromě toho pro dílny, které se uskutečnily, to nevyžaduje velké dodatečné náklady.

Zahrnuje vážnější přístup k podnikání vytvoření správného, pro protistrany společnosti. To vám umožní přímo (za určitých podmínek) uzavírat smlouvy s výrobci zámků v poskytování služeb na kupující svých výrobků, jakož i průmyslových podniků a velkých organizací (včetně bank), který uzamyká údržba - nejen obvykle, ale také velmi důležitým postup. To je důvod, proč v horní vrstvě společností se snaží rozvíjet podnikání na otevírání zámků, velmi málo lidí, kteří nenabízejí a různé služby. Podobně, individuální podnikatelé, které se zaměřují na úzký okruh klientů, nesnažte se spoléhat na zámků a často jsou považována za kterékoli odborné práce se zaměřením na poptávce obyvatel ze sousedství a trhy návštěvníků - to je místo, kde majitelé stánků s nápisem „kovu“ Zatím Najdou masový spotřebitel svých služeb.

Tak jaký je rozdíl? Přinejmenším v technologie, aplikované velkými společnostmi a jejich menšími kolegy. Je známo, že příslovečná muž v pouličních prodavačů a dodavatele sofistikovaných profesionálních zařízení pro otevírání zámků váš výrobek nebude prodávat - chtějí být jisti, že „dual-purpose“ budou použity k dosažení dobrých cílů. Navíc takové vybavení je poměrně drahé a je obtížné si představit, že podnikatel, u něhož se otevírají zámky, je jen jedním z příjmových položek. A lidé v naší zemi stále více kupují nákladné, složité zámky s vysokou mírou ochrany proti hackování - život se zlepšuje. Zde je rozchod mezi těmi, pro které je otevření dveří profilovým směrem, a ti, kteří jsou připraveni bojovat s jakýmkoli zámkem, vyzbrojeni kladivkem a šroubovákem, ale výsledek neodpovídá.

Za účelem uskutečnění seriózního podnikání v tomto výklenku jsou investice do image, uznání a solidity nezbytné, jinak je obtížné se spoléhat na doporučení, která mají zájem o dodavatele profesionálních zařízení, "tvrdí zástupci" první ligy ". "V tomto obchodě lidé začínají s obtížemi. A neochotně souhlasí s tím, že vycvičí nově příchozí, aby odhalili tajemství díla. A na Západě je obecně rodinný podnik, protože v něm příliš mnoho tajemství. Cesta z dílny do velké společnosti, která nabízí veškeré služby týkající se zámků, je dlouhá. Ale to je nejpravděpodobnější způsob, který umožní vaší společnosti získat kvalifikaci a respekt. A možná, a to nejen v jejich zemi, "- říká Andrej Vinnikov.

Zloději nehledají adresář

Chcete být inzerováni v tištěných publikacích není zvláštní smysl. "Představte si, že jste místo člověka, který ztratil klíč a stojí pod dveřmi," vysvětluje Andrej Vinnikov (Peter-Klyuch). "Nemyslím si, že by s ním měl Zlaté stránky." Získne mobilní telefon a zavolá na helpdesk. Proto musíte svou firmu deklarovat v těchto službách ". Nicméně inzerce v telefonních adresářích a v okresních novinách je obvykle levná, takže to stojí za to. Letáky mohou také fungovat, pokud jsou rozptýleny kolem poštovních schránek ve své oblasti. Konečně je vždy užitečné inzerovat na internetu.

Případ pána se děsí

Dokonce i když máte spoustu peněz a dobré spojení, které vám umožní koupit moderní zařízení, s níž můžete přetvořit alespoň trezory centrální banky, zůstane hlavní problém. Toto je vyhledávání kvalifikovaní řemeslníci. A to je opravdu těžké. Těch několik málo odborníků, kteří již pracují ve velkých firmách, a speciální středoškolské školy, jejichž nedostatek je často psán, v Rusku nestačí. Učebnice... Viděli jste někdy v knihkupectví příspěvek na otevření zámků? To je právě bod. Výsledkem je, že všechny více či méně velké společnosti jsou nuceny buď naučit nováčky od začátku (ale to vyžaduje alespoň jednoho opravdového mistra), nebo přitahovat slibné specialisty z malých workshopů. Mimochodem, základní školení a vybavení - Další činnost známých firem. Takže v "PeterKlyuch" nabízejí školení pro specialisty na služby zámků na 15 tisíc rublů a slibují pracovat na stroji, pokud jsou zakoupeny ve stejné společnosti, zdarma. Bylo by však naivní věřit tomu, že takové základní dovednosti, jako jsou kopírovací klíče, znalost principů zámků a praxe s odborníkem v dílně a na silnici, stačí pro krátkodobý růst profesionálního učedníka. To trvá roky.

Co vypadá jako ideální "zámek" podnikání? Zařízení, které stojí několik desítek tisíc dolarů, hojné (i když levné) reklama, nájemné, zaměstnanců odborníků, která by měla být ne méně než tucet pánů, a parkoviště pro provoz na pozemních komunikacích. Celková částka překládku za 200 tisíc dolarů, ale výše počáteční investice zdaleka nezaručuje snadné a stabilní příjmy. Přesně řečeno, je mnohem jednodušší postarat se o stejné peníze na atraktivní povolení, které poskytuje téměř zaručený příjem. Nicméně, tam je také střední - «Ekonomická třída», v tomto segmentu začít mnohem jednodušší.

Vlastně bychom měli být hrdí na naši zemi. V maloobchodě máme největší sortiment zámků na světě. Nicméně, taková celá řada výrobců a modelů se nebojí „sušenky“ - ve skutečnosti, aby se klíč pro každý zámek, trvat několik druhů strojů - copy router (pro kopírování klíčů), strojů pro páky a páky pumpy klíče, stejně jako pro klíče "pin" zámky a klíče. Nic strašného, ​​všechna tato jména nevystraší lidi s dobrým technickým vzděláním. Kromě toho by minimální soubor zařízení měl sestávat ze tří strojů, které budou stát 4 500-5 000 dolarů. Další užitečné elektronické mechanické klávesy profilu scanner, které nebudou držet stav profesionálních mistrů pro výrobu kopií klíčů a dokonce vzít dočasných pracovníků, včetně studentů - to je 3500 dolarů. A konečně, obvyklý nástroj pro kovovýrobu - klíče, pilníky, vrtáky.

Jelikož to není pravda, minimální část vybavení pro provoz workshopu bude stát 10 000 dolarů. Ale takové vybavení umožní (samozřejmě se zkušeným mistrem) otevřít téměř všechny zámky, včetně bytu, auta a trezoru. Proč - téměř? Bohužel, bankové klenby a další dveře s elektronicko-mechanickými kombinovanými zámky, stejně jako automobilové systémy s imobilizéry zůstávají pro vás uzavřeny. Chcete je otevřít? Připravte další 50-60 tisíc dolarů.

Velký pokoj pro dílnu není nutné - začátek a 6 čtverečních. m, a aplikace může být přijata jedním z příbuzných na domácím telefonu. Ale není nic takového jako tichý víkend pro specialisty, aby otevřeli zámky. Jako dílna firma nemusí nutně pracovat o víkendech. Avšak kancelář "pitvy" musí fungovat 24 hodin denně.

Co je to aktuální? ceny na trhu? Výroba jednoho klíče pro vstupní dveře - od 50 rublů za cenu nákupu 5 rublů. Otevření obyčejných dveří - ze 700 rublů. Master však může otevřít zámek a po dobu 10 minut a za den: nikdo nedá záruku na okamžité otevření, k tomu dojde pouze ve filmech. Toto podnikání je nejvíce ziskové v letní sezóně po skončení prázdnin a, jakkoli rouhavé to znělo, během období rostoucího počtu vloupání.

Nejnižší placené služby - otevírání interiérových dveří, poštovních schránek, komodit atd. Následně ve větším měřítku existují byty, pak - dveře ve státních institucích. Dobře, hlavní položka příjmů, bude pravděpodobně výroba klíče pro automobily (někdy až do stovek dolarů za klíč - za předpokladu, že vaše dílna může pracovat s imobilizéry a jinou automobilovou elektronikou).

Účastníci trhu věří, že průměrná doba návratnosti dílny "ekonomické třídy" ve velkém městě může být přibližně šest měsíců.

Tři stroje pro kopírování klíčů - 4,500 dolarů

Klíčový profilový skener - 3,500 dolarů

Zámečník a počáteční nástroj pro pití - 1.500 dolarů

Bloky pro klíče - 200-500 USD za měsíc

Pokud najmete mistr bez vašeho vozu - plus domácí auto, například VAZ-2105, použité - 3 000 dolarů.

Doba návratnosti. Půl roku.

Zdanění. Přínos ne, nejvhodnější režim - UTII.

Certifikáty a licence. Zvláštní není nutné. Obvykle je povoleno obdržet daňovou kontrolu pro kovovou opravu.

Průměrný počet objednávek za den. Od 5 do 50 - kopírovat klíč (od 50 rublů na kopii), od 1 do 7 - otevřít zámky (ze 700 rublů na práci).

Klienti. Obyčejní občané, výrobní a kancelářské podniky, státní instituce.

Místnost. Minimální plocha dílny je 6 metrů čtverečních. m. Náklady na pronájem - od $ 10 na $ 500 a vyšší na náměstí. m za rok, v závislosti na městě a oblasti (centrální nebo spící).

Zaměstnanci. Nejméně jedna osoba v dílně a jedna na silnici. Platba za kus.

Za zákonem

Podle Andrei Vinnikova je z hlediska zločinu spíše "neklidný" typ podnikání, jehož členové se vyrovnávají na tenké čepelí. "Můžete stát buď na této straně, nebo na druhé straně. Ale nikdo se vám nebude postavit "vskorjaku". Lidé, kteří jednoho dne přijdou k vám a požádá vás, abyste si udělali klíč na formu, a budete souhlasit, budou nuceni znovu udělat něco nezákonného znovu někdy jinde. A to je nebezpečí takového podnikání. " Byly to případy, kdy mistři jednoduše otevřeli své dveře podvodníkům (zákon neukládá povinnost žádat o dokumenty), ale stalo se to, že to dělali pro své vlastní trestné účely. Proto je hlavní věc - Neskrývejte, ale naopak, prohlašovat, že jste a neskrýváte svou činnost, - doporučuje Vinnikov. "Musíme řídit naše podnikání vedle bona fide firem, které aktivně využívají naše vlastní název značky a podílet se na partnerství s velkými ruskými a zahraničními firmami. V zásadě, pokud objednáváte jejich školení ve velkých společnostech, budou je kontrolovat a prostě je odmítnou buď v rozhovoru, nebo v průběhu školení. Můžete dokonce přijet na státní instituce, nechat vizitku, říkat, že se zabýváte otevíráním a opravami zámků a nabízíte své služby. A buďte připraveni na to, že tito zákazníci budou muset poskytovat služby zdarma. Ale dostanete cenné odkazy".

Obecně platí, že je užitečné ve všech případech. A je jednodušší hledat klienty a nebude tam žádný zločin - lidé takové rozmanitosti, jak víte, se snaží vyhnout publicitě.

Od zlodějů až po supermany

Jednou z možností pro rozvoj podnikání při otevření hradů může být vytvoření soukromá záchranná služba, nebo spíše "nouzová záchranná služba". Dnes v naší zemi existují dvě takové organizace - v Moskvě a Petrohradě. Oba ještě nezískávají peníze, ale doufají, že jednoho dne bude tento obchod v Rusku úspěšný.

"Jsme součástí sil a prostředků ruského ministerstva pro mimořádné situace," říká Alexander Melititsky, generální ředitel Severozápadní regionální spásonosné služby. - V případě závažné havárie je "SZRSS" v plném rozsahu připravena k odchodu z důvodu likvidace jejích následků. Takové výlety, stejně jako záchrana lidí z přímého ohrožení života, služba produkuje na vlastní náklady. Ale všechny hovory pro domácnosti se platí.

Každý den do služby "NWSSS" dojde každodenně až 30 volání: každodenní případy, potřeba naléhavě provést záchranné a záchranné operace a provozní informace od posádek sanitních vozů. Život velkého města je vždy plný problémů, ale to neznamená, že soukromá záchranná služba získává z problémů někoho jiného.

Vytvoření havarijního týmu je obtížné podnikání, nákladné a vyžaduje významné finanční investice. Veřejné služby existují s rozpočtovými penězi a soukromé firmy se snaží ušetřit na všechno - na vybavení, strojích a zařízeních. Výsledkem je, že po získání omezené licence takové společnosti nemají přístup k určitým typům práce. Pokud děláte vše "na maximum", pak musíte strávit až do výše 200 tisíc dolarů pouze pro spuštění podobného projektu. Doba návratnosti v tomto případě je velmi vágní.

Jak tedy mohu vydělat peníze? Ponechat placené hovory. Nedávno zaměstnanci společnosti vytáhli z neštěstí nešťastný rybář. Samozřejmě to není nic. Je však nemožné vybudovat skutečně výnosný podnik na úkor servisu nouze v domácnosti. I v tak obrovském městě, jako je Petrohrad. Ceny jsou nízké - obvykle 700 až 3 500 rublů za cestu.

Asi 60% výnosů jde na platy záchranářů, zbytek - na běžné výdaje a údržbu zařízení. Proto poté, co se usadil v hlavní, ale ne vůdce nejziskovějším trhem „SZRSS“ začal vyvíjet jinou činnost - údržbu nebezpečných průmyslových objektů. K uzavření smlouvy se záchrannými službami je podle zákona každý podnik, který se zabývá výbušnými, hořlavými, toxickými a jinými nebezpečnými materiály, je povinen. Takže v Petrohradě je více než 100 ekonomických objektů výbušných a požárních nebezpečných a asi 50 - jsou chemicky nebezpečné. Nicméně tato slibná výklenka na první pohled není tak snadná. Podniky pomalu podepisují smlouvy se soukromými společnostmi, snaží se obcházet zákony a šetřit peníze.

Je zřejmé, že jednou se záchranné služby budou moci rozvíjet a být ziskové. Nis dost: plný rozsah veřejných služeb, smlouvy s zábavní komplexy, soukromé pláže, spolupráce s bezpečnostními společnostmi, o vytváření záchranných služeb v podnicích „na klíč“ a úvěrové služby, práce s pojišťovnami jako odborní auditoři, vážnějších dotací z vlády, konečně. Ale teď, Superman se záchranáři - osamělý hrdina, kteří pracují pro blaho lidí je téměř zdarma.

Havarijní porucha ve Voroneži

Naše pohotovostní služba nabízí širokou škálu služeb, včetně nouzového otevírání automobilových zámků bez poškození ve Voroněži za atraktivní cenu.

Pokud jste zaznamenali takový problém, nedoporučujeme vám řešit problémy sami. Nesprávná manipulace s automobilovým zámkem, stejně jako zásah do mechanismu pomocí cizích předmětů pouze zhoršují situaci a nakonec ji zkazí. Aby Váš mechanismus mohl fungovat správně, doporučujeme Vám obrátit se na odborníky.

Služba nouzového otevírání zámků automobilů ve Voroněži vám pomůže vstoupit do vašeho vozu, bez ohledu na typ a složitost poruchy. Naši zaměstnanci budou provádět operaci rychle a efektivně, což znamená, že nebudete muset dlouho čekat a měnit starý mechanismus.

Výhody společnosti "Servis otvírání zámků"

Pokud vás nepředvídatelná situace překvapí, důvěřujte svému vozidlu našim odborníkům a nedopustí vás.

• Společnost existuje od roku 2006. Víme, jak pracovat s mechanismy jakéhokoli typu a úrovně složitosti.

• Na více než deset let práce naši mistři odhalili asi sto tisíc zámků. Zkušenost každého specialisty je

nejméně pět let. Každý pracovník chápe mechanismy nejsložitějších mechanismů.

• Naše organizace má licenci a státní povolení k otevření dveřních zámků automobilů.

• Můžete se spolehnout na nás kdykoli během dne, pracovat nepřetržitě a bez volných dnů.

• Doba čekání je minimální. Pokud v městě nedochází k dopravní zácpě, pak se mistr dostane k vám během dalších 20 minut

• Rychlé řešení problému. Naši odborníci budou co nejrychleji řešit problém. V průměru pitva

trvá nejdéle 20 minut. V budoucnu závisí čas na složitosti selhání a kvalitě mechanismu.

• Demokratické ceny. Náklady na naši práci patří mezi nejnižší v oblasti Černé země.

• Naši odborníci nezanechávají žádné škody na zámku nebo na dveřích vašeho vozu.

• Naše společnost neustále ukládá akcie a poskytuje zákazníkům slevy.

• Na instalované zařízení poskytujeme šestiměsíční záruku.

Atraktivní ceny pro nouzové otevření zámků dveří automobilů

Vezměte prosím na vědomí, že pracujeme pouze v případě, že klient předloží do vozu notářské doklady nebo při potvrzení vlastnictví vašeho vozu. Důkazem může být pojištění, pas technického zařízení nebo diagnostické karty. Věříme a věříme našim zákazníkům, ale taková podmínka je nezbytným bezpečnostním opatřením.

Naše firma nabízí jednu z nejnižších cenových značek pro služby při otevírání automobilových zámků ve Voroněži a regionu. Kromě toho za nízkou cenu získáte kvalitní práci bez deformace mechanismu a dveří vašeho vozidla. Pro běžné zákazníky nabízíme slevy a bonusy.

První pomoc při otevírání a opravách automobilových zámků

Zaměstnanci naší společnosti jsou vysoce efektivní. Mistr k vám přijde co nejdříve, například v případě, žádné dopravní zácpy ve městě, Cesta ke klientovi trvá od našich zaměstnanců asi 15-20 minut. Proces hodnocení a pitva trvá v průměru 5-20 minut. Pokud se váš hrad zhoršil, náš zaměstnanec může jít sama a koupit novou jednotku, a poté jej nainstaluje. Obvykle je otázka se zámkem vyřešena během jedné hodiny od okamžiku, kdy se odkaz nachází.

Stojí za zmínku, že náš tým má 10 kvalifikovaných specialistů, kteří jsou připraveni vám pomoci nepřetržitě.

Co dělat, pokud máte mimo zámek auto zámek

Pokud jste zažili takový incident, nesnažte se hackovat sami nebo opravit mechanismus sami, je pravděpodobné, že jej zcela rozbijete. My, služba "otevírání zámků", vám pomůžeme s problémem, který vznikl. Chcete-li zavolat průvodce a vyřešit problém, budete muset postupovat podle níže uvedených pokynů:

 • Zavolejte nám na číslo, které najdete na webu.
 • Nechte našeho manažera umístění vašeho vozidla.
 • Zadejte značku automobilu a typ zlomení.
 • Očekávejte odborníka. V průměru je mistrovská cesta 15-20 minut, jelikož ve městě nedochází k dopravní zácpě.
 • Proces oprav bude trvat asi 5-20 minut, v závislosti na úrovni zlomení a třídě zámku. Poté budete opět schopni

Prosím, kontaktujte nás, a my, zase, opravíme zámek vašeho vozu kvalitativně a levně.

Adresa: 394007, Voronezh, ulice Dimitrova, 64A

Otevření kovových dveří ve Voroněži

Společnost "Zakrytkazamkov.36.rf" je vždy připravena pomoci těm, kteří se potřebují dostat domů, a jakýkoliv blokovací mechanismus je v selhání. Zajišťujeme nepřetržitou službu k otevření zámků vstupních kovových dveří bez poškození za výhodnou cenu ve Voroněži.

Každý z našich mistrů má vysokou kvalifikaci a více než pět let zkušeností, takže v co nejkratším čase řeší nejtěžší úkoly. Více než deset let práce pomohlo více než 100 000 zákazníků dostat se do svých domovů.

Otevření zámků vstupních železných dveří za nejlepší cenu ve Voroněži: čisté a rychlé

Když se stane, že se křídlo dveří neotevře a musí se okamžitě dostat dovnitř, může do larvy zavést nehty, vlasy, nůžky a další ostré předměty. Ovšem kvůli tomu se mění celá konstrukce, takže se nemusíte panicovat. Naši pánové jsou připraveni zvládnout závěsné, kódové, dveřní a pákové mechanismy.

Náš tým se skládá z deseti profesionálů. Proto po obdržení objednávky okamžitě pošleme velitele na Vaši adresu. V závislosti na úrovni dopravní zácpy a odlehlosti bydliště klienta se naši odborníci dostanou na rozbitou adresu za 15-30 minut.

K dispozici je veškeré potřebné vybavení pro provádění přesné práce. Snažíme se zachovat strukturu v jakémkoli rozsahu jejího poškození. Provádíme nejen otevírání, ale také opravy zámků kovových dveří. Pokud mechanismus nelze uložit, můžeme samostatně zakoupit a nainstalovat nový produkt. Na nainstalované stroje poskytujeme záruku až 6 měsíců.

Naše výhody:

 • 1. Pracujeme od roku 2006 a úspěšně se v této oblasti prosazujeme.
 • 2. Všichni naši odborníci mají 5 let zkušeností. Použití různých zařízení umožňuje zaměstnancům pracovat bez poškození návrhu plátna.
 • 3. V našem týmu více než 10 pánů.
 • 4. Přijdeme do 20 minut (bez ohledu na dopravní zácpy).
 • 5. Pracujeme bez žetonů, škrábanců a jiných poškození. Naše úsilí směřuje především k řádnému postupu a nikoliv k poškození majetku.
 • 6. Vytvořte duplikát klíčů.
 • 7. Zabýváme se pouze zákonnou činností (je nutné mít dokumenty potvrzující vlastnické právo). Všechny akce se odehrávají pouze za přítomnosti majitele, připraveného k těmto silám.
 • 8. Také se zabýváme opravou zámků, pokud je mechanismus přerušen.
 • 9. Poskytujeme slevy pro stálé zákazníky.

Naše společnost má licenci k provádění klíčových činností. Přísně dodržujeme právní předpisy proto, abychom získali naše služby, je nutno potvrdit skutečnost pobytu. Můžete poskytnout dokumenty k vlastnictví nebo pronájmu nemovitostí.

+7 (473) 2911-600

Otevření trezorů

Společnost 2911600.ru - vedoucí společnost v oblasti služeb pro otevírání hradů ve Voroněži. Víceúrovňové, kódové a automobilové zámky se snadno otvírají v rukou našich profesionálů. Pracujeme s jakýmkoliv druhem dopravy, bytovými zámky, provádíme otevření trezorů se zárukou kvality a uchování jader.

Etapy práce

Abyste zavolali mistrovi, zanechte elektronickou přihlášku nebo zavolejte poradce, který vám zašle odborníka. V závislosti na mechanismu zámků se výběr autora provádí individuálně, ale rychle. Během 20 minut dorazí specialisté na požadovanou adresu. Při inspekci a předběžném zadržení se strávil 5 až 20 minut. Dále, vybavený veškerým potřebným vybavením, mistr okamžitě provede otevření dveří, trezorů atd.
Důležitým okamžikem bude pro vás možnost uložit a vrátit hrad na místo. Jsou případy, kdy mechanismy selhávají a potřebují opravu nebo výměnu, a musíte opustit svůj majetek. V takovém případě firma pro otevření trezorů poskytuje servisní služby, zaměstnanec samostatně (v případě potřeby) zakoupí požadované součásti formou kontroly. K vloženým novým zámkům bude majitelům dány klíče s možností provedení jejich duplikátů (budeme je šťastně vyrábět co nejvíce).
Samostatně je třeba zdůraznit fáze práce s digitálními a kódovými zámky. Naši mistři mají specializované vzdělání a sledují trendy v této oblasti. Vysoce přesné vybavení umožňuje zaměstnanci zvládnout nejtěžší zámek po dobu jedné hodiny (maximálně).

Značky zámků, které můžeme snadno otevřít

Proč k nám?

Provádíme pouze ty práce, které byly ve vaší přihlášce opraveny, opravy nebudou prováděny bez souhlasu majitele, veškeré manipulace se provádějí pod dohledem majitele objektu! Oceňujeme si naši pověst!

Naše služby

Poskytnout seznam služeb pro informaci uvedením typické situace a nejčastější příčiny inženýrů volají:

 • Zablokování zámků díky dětským žertům;
 • Rozbití klíče ve vrtu;
 • Odblokování a obnovení kódu v případě nesprávného zadávání;
 • Blokování otvorů a částí zámku;
 • Poškození způsobené silným mechanickým namáháním;
 • Selhání mechanismu v důsledku hrdze, záplavy nebo nesprávného použití;
 • Obnova a oprava po dlouhé "stagnaci";
 • Hacking v nouzových situacích (potřebujete potvrzení bydlení dokumentované nebo se slovy sousedů);
 • Oprava a otevírání zámků po zásahu třetí strany;
 • Opravy a instalace nových zámků;
 • Provádění duplicitních klíčů;
 • Konfigurace kódových zařízení a provozní asistence pro nezkušené vlastníky;
 • Výroba nových klíčů v případě ztráty podle dojmu;
 • Oprava a otevírání zámků a kódovacích zařízení po poškození nárazovou vlnou ("led");
 • Oprava závory v případech neopatrného použití (části jsou odřezávány z trvalé bavlny);
 • Služby velitele pro otevření trezoru po zachycení pomocí knoflíků;
 • Poškození způsobené náhlymi teplotními změnami;
 • Otvírání způsobené broušením zubů na ozubení zámku;
 • Hrad se po letech služby stal nadřazeným;
 • Buňky / trezory a odpovídající hesla byly zmatené.

Otevření zámků

Jistě vy, nebo jeden z vašich přátel a známých, jste se dostali do situace, kdy se dveře zasekly a bylo nemožné se vrátit domů. S tímto vývojem událostí se nesnažte pochopit sebe sama a zvláště se nesnažte otevřít zámek. Můžete to úplně zlomit.

Pokud se vám taková nepříjemná situace stane, rádi vám pomůžeme. Naše společnost na naléhavé otevření zámků bez klíče, doklady a smlouva ve Voroneži nepřetržitě vám pomůže s vaším problémem, a co je nejdůležitější - bez poškození dveří a levně!

Výhody naší společnosti

Pokud potřebujete služby specialisty k otevření zámku bez poškození dveří ve Voroněži, pak jste přišli na správné místo.

Jsme na trhu od roku 2006.

Velitelé pro otevření zámků ve Voroněži mají mnoho zkušeností a pracovali se zámky různých značek.

Během naší práce naši specialisté provedli více než sto tisíc operací pitvy.

Naším zvláštním rysem je, že pracujeme bez hackingu a poškození, vaše uzamykací mechanismy budou i nadále pracovat ještě dále.

Na instalaci dáváme záruku 6 měsíců.

Nemusíte čekat, až bude pán uvolněn, protože náš tým se skládá z 10 kvalifikovaných specialistů.

Levná a vysoce kvalitní služba

Naše pohotovostní služba pro otevírání zámků ve Voroneži pracuje nepřetržitě a je připravena nabízet zákazníkům jednu z nejnižších cen v oblasti Černého Země. Navíc pro takové množství získáte více a kvalitnější práci bez poškození mechanismu. Pokud se k nám poprvé nepošlete, budeme rádi poskytnout slevu.

Je třeba poznamenat, že před otevřením budete muset objekt potvrdit objektem. Mohou to být jak notářské dokumenty, tak potvrzení od sousedů.

Jak pracujeme

Pokud se s vámi objevil nějaký incident, nesnažte se sami sehnat mechanizmus, s největší pravděpodobností ho zkazíte. My, SVZ, vám pomůžeme s problémem, který vznikl, a proto budete muset provést následující kroky:

Zavolejte nám na číslo uvedené na webu.

Nechte svou adresu.

Určete, jaký zámek byl mimo provoz (auto, dveře nebo trezor) a typ poruchy.

Očekávejte odborníka. V průměru je mistrovská cesta 15-20 minut, jelikož ve městě nedochází k dopravní zácpě.

Proces oprav bude trvat asi 5-20 minut, v závislosti na úrovni zlomení a třídě uzamykacího mechanismu. Poté budete moci zámek znovu použít a pokud je to zapotřebí, průvodce jej změní na nový. Chcete-li vyměnit zámek, poskytujeme záruku za šest měsíců.

Licence pro otevírání zámků

Často se vyskytují v životních situacích, kdy z nějakého důvodu neexistují žádné klíče a neexistuje způsob, jak je získat. Pak je potřeba takové služby jako otevření zámků. A protože je možné vydělat peníze tím, že poskytnete více či méně populární službu, otevření zámků se může stát velmi dobrým obchodem.

Chcete-li uspořádat vlastní podnik pro otevření zámků, budete potřebovat získat základní obráběcí stroje potřebné ke kopírování klíčů. Za prvé, je třeba klíč řezací stroj, a druhý, strojní pákou a čerpacím pákové klíče a za třetí, stroj na pin-zámků a klíčů břevno. To vše bude stát asi 5 000 dolarů.

Kromě toho, pokud plány vhodné vytvořit společnost-class Vip, který pracuje s renomovanými zákazníky a velké organizace, jako například banky budou muset kupovat drahé vybavení určené pro otevření elektromechanické kombinační zámky, stejně jako automobilové systémy, vybavené imobilizéry. To bude trvat asi 60 tisíc dolarů.

Budete potřebovat také elektronicko-mechanický skener potřebný pro nastavení profilu klíče. Jeho cena je 3,5 tisíc dolarů. Elektronický mechanický snímač nahrazuje odborníka, který dělá kopie klíčů, a případně umožňuje pronájmu dočasných pracovníků, kteří nejsou obeznámeni s detaily výroby.

Pro práci budete potřebovat standardní sadu kování, jejíž cena činí 1 500 USD a klíčové mezery, pro které budete muset strávit asi 500 dolarů měsíčně.

V počáteční fázi rozvoje obchodu se to nedaří reklamy. Nemůže to být příliš drahé, ale intenzivní. Pro reklamní kampaň stačí mít částku 500 USD. Nejlepší způsob, jak inzerovat v tomto typu podnikání, je použít "nouzovou telefonickou pomoc". Nejpravděpodobněji osoba, která stojí u zavřených dveří, zadejte z referenčního čísla mobilního telefonu. Pokud však plánujete pracovat s velkými, solidními klienty a různými organizacemi, inzeráty by měly být umístěny ve specializovaných médiích.

Pracovníci mohou být přijati jak se zkušenostmi v oblasti opravy a školení kovů. Po uzavření smluvních vzdělávacích služeb s pevnou institucí bude možné nejen školení zaměstnanců, ale také odstranění těch, kteří z nějakého důvodu způsobují podezření. Je třeba poznamenat, že spousta bývalých "nositelů medvědů" přichází do této zcela legální sféry podnikání.

Umístěte dílnu, kterou potřebujete úřadu, zejména pokud jde o práci s obrazovými příkazy. Minimální plocha této kanceláře je 9 metrů čtverečních. m.

Aby bylo možné vytvořit "správné", tedy společnost, která je absolutně transparentní pro partnery, bude nutné utrácet asi 200 tisíc dolarů, ale současně bude úroveň příjmu a obrazu vhodná. Cena jedné objednávky bude asi několik set dolarů.

Dobrou volbou je postavit společnost na otevření zámků jako soukromé "záchranné služby". Současně budou nejvýnosnějšími objednávkami objednávky od podniků a organizací. To je způsobeno tím, že každá společnost musí nezbytně uzavřít dohodu se všemi záchrannými službami, zejména pokud je práce společnosti spojena s hořlavými nebo toxickými látkami. Zachování nebezpečných průmyslových zařízení, které mimochodem zahrnují každého, kdo například pracuje s barvou, je tedy zlatým dnem pro tento typ podnikání.

Chcete-li obdržet ziskové objednávky, musíte vytvářet dobrý obraz a získávat správnou pověst. K dosažení těchto cílů je smysluplné nabízet služby státním institucím a předem být připraveny na to, že tyto služby zůstanou nezaplacené. Nicméně tento přístup vám umožní získat zkušenosti a získat potřebná spojení.

Tato oblast působnosti je dobrá, protože je schopna prosperovat a přinášet značné dividendy, jako v případě samostatného podnikatele s jediným nejdůležitějším nástrojem a kanceláří o rozloze přibližně 6 metrů čtverečních. m., a v případě práce jako solidní společnost, která poskytuje vysoce kvalitní služby pro otevírání zámků. Příjem se samozřejmě výrazně liší, avšak v obou případech bude stabilní.