Výroba škrobu

Odborníci již dávno klasifikovali uvolňování škrobu jako slibného, ​​ziskového výklenku, který se nedávno stal oblíbeným mezi těmi podnikateli, kteří hledají ziskové podnikatelské nápady. Pokud kupujete zařízení na výrobu škrobu a zajistíte dodávku dostatečného množství surovin, můžete v co nejkratší době získat zpět veškerou investici.

Začněte vydělávat nemusí nutně provozovat rozsáhlý podnik s obrovskými kapacitami. Nejlepším řešením je mini dílna - takže můžete minimalizovat rizika investováním méně.

Výroba škrobu bude pro majitele prospěšná ze dvou hlavních důvodů:

 • V Rusku není v tomto odvětví mnoho výrobců, což zde samozřejmě vytváří nízkou konkurenci.
 • Rostlinný škrob je velmi žádoucí. A většina kupujících - to jsou velkoobchodníci, kteří kupují škrob jako suroviny.

Naše ocenění:

Zahájení investic - od 3000000 rub.

Saturace na trhu je nízká.

Složitost zahájení podnikání je 7/10.

Ale nemůžeme zmínit jednu z významných nevýhod v této oblasti. Malý škrobový závod bude fungovat v plné kapacitě až v určité době - ​​od září do května. Skutečnost, že brambory po 250-300 dnů po odběru obsahu škrobu začne prudce klesat, což znamená, že suroviny, které mají být zpracovány během tohoto období. Avšak ani to neznamená, že zařízení je v off-sezony bude nečinný, a všichni zaměstnanci mají poslat na dovolenou - podnikatel má možnost vytvořit ze škrobu a melasy výrobu, kdy je škrob nejen hotové výrobky, ale také suroviny pro další vyrábějící melasy. Patcha je cenný produkt z průmyslového hlediska, získaný hydrolýzou škrobu. Jedná se o prakticky bezbarvou viskózní kapalinu se sladkou chutí.
Velmi výhodné je provozovat malé obchody pro výrobu škrobu pro soukromé farmy. Mnoho podnikatelských podnikatelů tak učiní - v blízkosti bramborového nebo kukuřičného pole vytvářejí linku pro získání kvalitního produktu, který se pak jako další zisk na místní a regionální trh stane skutečností.

Co podnikatel rozhodne začít vyrábět škrob a melasu?

Jaké suroviny lze použít?

V mnoha průmyslových podnicích je škrob získán z brambor. A to je ekonomicky opodstatněné, protože kořenové plodiny jsou nyní obecně cenově dostupné a levné. Kromě toho je možné zpracovat nejen velké velké brambory, ale také malé, ne velmi kvalitní, které jsou nevhodné k prodeji. Ale výroba bramborového škrobu není jedinou možností.

K získání kvalitního hotového produktu lze použít následující kultury:

Je skvělé, pokud se vám podaří zajistit dodávky různých druhů surovin - takže můžete přilákat do vašeho produktu více zájemců o publikum.

Po zavedení nepřerušeného dodávek surovin pro výrobu nebude výrobní linka na výrobu škrobu nečinná. A uzavírat smlouvy lépe s místními zemědělci, protože mají brambory, kukuřici a pšenici lze zakoupit za sníženou cenu.

Jako dodatečná surovina ve výrobě budou použity kontejnery, které mohou být z polyethylenu nebo papírových sáčků různých objemů. Pro balení melasy mohou být vyžadovány kovové nebo plastové bubny.

Jaký sortiment nabízíte kupujícím?

Prodej škrobu bude mnohem aktivnější, pokud nabídneme našim zákazníkům celou řadu produktů. Nyní je zřejmé, že hlavní klasifikace hotového výrobku se provádí na základě surovin, ze kterých je vyroben. Proto se snažíme orientovat náš obchod na výrobu několika druhů škrobu balených v různých obalech.

Kromě toho lze potravinový škrob rozdělit na odrůdy. A čím vyšší stupeň, tím vyšší je jak kvalita suroviny, tak i produkce.

Existují čtyři odrůdy:

Pokud podnik vstoupí na regionální prodejní trhy, je také možné plánovat výrobu modifikovaných škrobů. Ale tato práce je poměrně namáhavá, a to ani z hlediska vybavení, ale z hlediska vědeckého vývoje a získávání certifikátů kvality od dozorčích orgánů.

Technologie výroby škrobu a melasy

Produkce kukuřičného škrobu, pokud jde o technologii, se velmi liší od získání stejného produktu, ale z brambor. Proto se bez ohledu na to, jakou surovinu dodává stěny dílny, zůstává princip fungování zařízení nezměněn.

Technologie výroby škrobu je následující:

 • Příprava surovin (mytí, vážení).
 • Drcení surovin do stavu kaše.
 • Oddělení kaše z sekretované šťávy.
 • Získání volného škrobu.
 • Rafinace.
 • Mytí a sušení hotového výrobku.
 • Balení a balení škrobu.

Ve skutečnosti je technologická schéma pro získání suchého produktu ukončena. Ale jestliže rostlina také plánuje vyrábět melasu, pak je bramborový škrob poslán dále pro zpracování.

Patoku si toto:

 • Hydrolýza škrobu v přítomnosti určitých chemikálií.
 • Filtrace roztoku.
 • Odbarvení sirupu.
 • Odpařování sirupu za účelem získání melasy s určitou konzistencí.
 • Plnění melasy v kontejneru.

A výroba bramborového škrobu a výroba melasy z něj jsou relativně jednoduchými úkoly i pro laiky v této oblasti. Nemá-li však konkrétní znalosti, je lepší pozvat kvalifikovaného technologa pro konzultace, který bude pracovat s touto technologií s ohledem na konkrétní suroviny a vybere optimální vybavení pro zařízení.

Pravděpodobně se zajímá:

Nákup zařízení pro výrobu škrobu

Výrobní linka pro výrobu škrobu

Produkce škrobu z pšenice a jiných surovin nebude možná bez speciálního vybavení. Bez ohledu na to, jaké druhy škrobu mají být dodány, jsou v tomto řádku zahrnuty následující stroje a přístroje:

 • Kamenné umyvadla.
 • Průmyslové struhadla.
 • Sběratel-akumulátor kaše.
 • Odstředivě.
 • Vakuová sušička.

Cena zařízení na výrobu škrobu je poměrně vysoká - nejméně 2500000 rublů. Komplexy s vysokým výkonem stojí a je dražší - až 7000000 rbl. V ceně technického vybavení je třeba zahrnout náklady na speciální autokláv, pokud výsledný kukuřičný škrob jde dále k produkci melasy. Autokláv s dobrou kvalitou stojí nejméně 400 000 rublů.

Ziskovost plánovaného podnikání

Výroba pšeničného škrobu a jiných druhů, jak ukazuje praxe, i přes působivé investice (cca 3500000 rublů), se poměrně rychle vyplatí - během 2-3 let. To však podléhá plné dodávce všech uvolněných produktů.

Produkce kukuřičného škrobu přinese velký zisk, pokud prodáte také melasu, protože náklady na její získání jsou minimální. Pšeničný škrob, kukuřice a brambory jsou nyní na velkoobchodním trhu 35-50 rublů / kg. Zároveň je jeho cena 20-30 rublů / kg. Pokud jde o melasu, může být prodáno za 30-40 rublů / kg.

Linie pro výrobu škrobu

Podíl objemu škrobu na jednotku suroviny závisí na množství škrobu v bramboru a na jemnosti jeho broušení. Protože při skladování brambory ztrácejí velkou část svého škrobu, je třeba je zpracovat co nejrychleji, s výjimkou skladování na jaře (ztráta škrobu se od dubna značně zvyšuje). Zvyčajná doba zpracování brambor trvá 250 až 300 dní - od září do května. V letních měsících se brambory zpracovávají s výrazně horšími ukazateli. Doporučujeme mít čas zpracovat všechny brambory do 200 dnů.

Světový trh s škrobem je dnes jedním z nejrychleji rostoucích. To způsobuje vážné problémy, ale současně otevírá nové příležitosti.
Starch poskytuje téměř tři čtvrtiny spotřeby energie, kterou lidstvo spotřebuje. Je také široce používán ve farmaceutickém, textilním, celulózovém a papírenském, chemickém a jiném průmyslu.

Technologické a výrobní fáze - více informací

Výpočet ziskovosti výroby - více informací

Technologická schéma výroby škrobu

Dílna zpracování brambor. Obecná schéma.

Technologická linka pro výrobu bramborového škrobu

Charakteristika výrobků, surovin a polotovarů. Surovinou pro výrobu bramborového škrobu jsou brambory. Průměrné chemické složení bramborové hlízy se skládá ze 75% vody a 25% pevných látek, z toho 18,5% škrobu, 2% dusíkatých látek, 1% vlákniny, 0,9% minerálních látek, a 1,6% dalších látek (pektin, pentosany atd.).

Spotřeba brambor s obsahem škrobu 14,8% na 1 tunu škrobových tuků je 7,95 tun. V závislosti na kvalitě je surový bramborový škrob rozdělen do tří tříd: I, II, III. Škrob prvního a druhého stupně musí mít bílou homogenní barvu a vůni charakteristickou pro škrob. Škrob třetího stupně může být šedavý, bez žil, skvrn a tmavých impregnací, je povoleno slabé kyselé, ale ne stálé vůně.

Surový škrob je produkt podléhající zkáze, který nepodléhá dlouhodobému skladování. Surový bramborový škrob v chladné sezóně se skladuje ve velkém nebo ve skladech, zatímco nádoba s usazeným škrobem je naplněna čistou vodou a přidává se asi 0,05% oxidu siřičitého. Nejspolehlivější způsob ukládání škrobu je v zmrazeném stavu.

Při výrobě bramborového škrobu je stupeň využití surovin charakterizován poměrem zotavení škrobu, který se pohybuje od 82 do 88%. Výtěžnost škrobu závisí na jeho obsahu ve zpracovaných bramborách a na ztrátě škrobu s vedlejšími produkty a odpadními vodami. Hlavní ztráty škrobu při výrobě se vyskytují s kaše ve formě vázaného škrobu (asi 40%) a volného škrobu (3... 4%), což je asi 1,7% hmotnosti zpracovaných brambor.

Vlastnosti výroby a spotřeby hotových výrobků. Brambory jsou krmeny pro výrobu pomocí hydraulického dopravníku, zatímco lehké nečistoty, písek a zemina jsou částečně odděleny. Umyjte brambory v pračkách kombinovaného typu, zatímco prací proces je 10 minut.

Brambory jsou broušeny na brusných strojích, jejichž princip spočívá v tom, že se hlízy třejí plochou, která se skládá z pilových zubů s jemnými zuby. Broušení se provádí dvakrát. Při prvním broušení se používají pily s výškou zubu 1,5. 1,7 mm, s opakovaným (broušením) - 1,0 mm.

Bramborová polévka získaná po bruskách je směs sestávající z foukaných buněčných stěn, škrobových zrn a bramborového džusu. Důležitým úkolem získání bramborového škrobu je předčasné uvolňování šťávy z kaše s minimálním zředěním. Kontakt šťáva se škrobem degraduje kvalitu škrobu, což způsobí, že se ztmavnutí v důsledku oxidace tyrosinu, snižuje viskozitu škrobové pasty, podporuje tvorbu pěny, hlenu a dalších nežádoucích jevů.

Po oddělení bramborové šťávy sedimentární odstředivky kaše přivádí do prosévání zařízení nebo hydrocyklonu, kde je oddělen od a promyje se hrubé a jemné drti, se vysráží a promyje škrob. Získaná suspenze škrobu má koncentraci 12% 14% a obsahuje určité množství jemné kaše (4,8%), ve vodě rozpustných látek (0,1... 0,5%) a silně zředěné bramborové šťávy. Proto se podrobí dvoufázové rafinaci, po níž se suspenze škrobu o koncentraci 7,9% přivádí do odpařovacího zařízení a písek hydrocyklonů. Potom je škrob dehydratován a sušen.

Etapy technologického procesu. Zpracování brambor pro škrob lze rozdělit do následujících etap:

- mytí a vážení brambor;

- jemné broušení brambor (získání kaše);

- přidělení volného škrobu z kashki;

- oddělení a mytí buničiny;

- rafinace škrobového mléka;

Charakteristika komplexů zařízení. Řádek začíná souborem zařízení pro přípravu bramborových hlíz pro zpracování, který zahrnuje hydraulické dopravníky, podložky typu KMZ-57m vybaven botvo-, pesko- a kamenné pasti, stejně jako automatické váhy se skládací dno.

Vedoucí je komplex zařízení pro jemné broušení brambor, včetně brousících strojů, jako jsou ZT-350 nebo PKI-200, čerpadla, filtry a sběrače.

Linka obsahuje sadu zařízení sestávající ze sedimentační centrifugy typu OGSH se šroubovacím typem, která přijímá kolektory pro žací a pomocné zařízení.

Konečný komplex zahrnuje vybavení: odstředivé síta; tryskový buben nebo odstředivý lalok, stejně jako hydrocyklony, zahrnující několik stupňů multicyklonů pro oddělování buničiny a mytí škrobu.

Na Obr. ukazuje schéma strojního zařízení výrobní linky bramborového škrobu.

Obr. Schéma strojní aparatury výrobní linky pro bramborový škrob

Zařízení a princip linie. V současné době podniky zavádějí nový technologický plán pro výrobu bramborového škrobu pomocí hydrocyklonových zařízení. Během provozu se separace bramborové kaše provádí na hydrocyklonech, čímž se získá vyčištěná suspenze škrobu a směs buničiny a bramborové šťávy.

Při provozu se promyjí brambory se rozmělní na struhadle 1 a kaše čerpadlo 2 čerpá do druhého frézovacího struhadlo 3. Na druhém mletí slouží nadsitovy rafinovaný produkt se Arc síto 11. Po druhém mletí kaše čerpadlo 4 se čerpá samočisticí filtr 5 k uložení sběrné 6. tato kolekce se smíchá s setkání tlusté kaše škrob pocházející z obeskrahmalivayuschih hydrocyklonu 16. z akumulátoru 6 čerpadla 7 slouží k ředění kaše hydrocyklonu stanice 15 obsahuje devět stupňů multitsik Ti pro izolaci a promývání buničiny škrobu.

Husté škrobu multicyclones sbíhající se předposledním stupni se vede do sbírky 9, kde je filtr 8 přiváděného čerstvé vody určené k mytí škrob. Pro kontrolní ošetření se škrob z suspenze buničiny z kolektoru 9, pomocí čerpadla 10, je směrován do rafinirovalnoe síta 11. vlákniny (nadsitovy produkt) se recykluje do druhé mletí výroby, a suspenze se shromáždí ve sbírce 12. Z druhé suspenze čerpadlo 13 přes pískový hydrocyklonu 14, se přivádí do poslední fáze hydrocyklonové jednotky.

Zpracování suspenze koncentrace škrobu 37...40%, obsah vlákniny v něm je 0,01...0,02% (vztaženo na sušinu) rozpustných látek do 0,05%.

Kapalné sestupy z prvního a druhého stupně hydrocyklonového zařízení obsahují buničinu, škrob, jejich kapalná fáze je zastoupena hlavně bramborovou šťávou. Obeskrahmalivanie směs buničiny a bramborové šťávy se provádí na třístupňové instalace obeskrahmalivaniya 16. Poté, co se směs pevných látek obsahuje 7.. 0,9% volného škrobu.. 0,9 2,1 g / l. Obsah pevných látek v kapalné fázi je 4,5%. Při zpracovávání 1 tuny bramboru získáme asi 1 tunu směsi a bramborový džus. Používá se pro krmení skotu.

Podnik na výrobu bramborového škrobu

Kromě konzumních brambor je tato surovina nezbytná pro výrobu škrobu. Škrob se vyrábí ve velkých specializovaných firmách, v malých továrnách a dokonce i v malých obchodech. Jako surovina můžete používat jak běžnou konzumní brambory, tak i malé, které jsou během sušení nebo mražení obvykle zlikvidovány. Hlavním požadavkem je, aby byl brambor zralý, stejně jako u mladých nezralých hlíz je průměrná velikost škrobových zrn nižší, takže kvalita hotového škrobu z nich bude nižší a množství ztrát ve výrobě je vyšší.

V průměru jedna hlíva obsahuje asi 18% celkového škrobu. Při extrahování škrobu se zničí buněčné stěny suroviny, od nich se extrahuje největší počet škrobových zrn, které se oddělí od kapaliny a nečistot a vysuší. Když se získá škrob, používá se studená voda, suší se při nízkých teplotách. Vzhledem k tomu, že suchý bezvodý škrob má měrnou hmotnost 1.65 g na ml, škrobová zrna se při separaci z buněčné buničiny rychle precipitují. To jim umožňuje zachytit je ve formě sedimentu a oddělit pomocí odstředivky z kapalné části.

Výroba škrobu se skládá z několika operací. Za prvé, všechny brambory jsou umývány ve speciální pračce, která je vybavena hlubokým žlabem s hřídelí v horní části. Spotřeba vody na mytí brambor je 4-5 cu. metrů vody na 1 tunu surovin. Pak, stejně jako u hrnčířských brambor, hlízy jsou rozdrceny. Ale tentokrát jsou rozdrceny tak, aby zničily maximální počet buněčných stěn (což jim umožní extrahovat co nejvíce škrobu). Nadměrné broušení však ztěžuje jejich následné oddělení od škrobu a kapaliny. Proto se brambory mletí, procházejí se struhadly a hlízy se přeměňují na hubenou hmotu, hlavní část škrobových zrn, ve kterých je ve volném stavu. Masová drcená hmota se shromažďuje do sbírky a pak se přivádí na síto. Na linii lze použít polilinkové, válcové (rotační) a ploché (třesoucí) zařízení. Zde je pod vlivem vody, škrobová zrna jsou oddělena od ostatních složek hmoty. Více než polovina škrobu prochází sítem vodou a dalšími látkami. Na obrazovce je ještě buničina, vlákno a asi 25% škrobu. Aby se snížily ztráty, zbylá frézka je opět mletá a prošla sítem s menšími otvory. Škrobovitá zrna, která procházejí sítkem společně s vodou, se nazývají škrobové mléko. Roztok se rozdělí do samostatné nádrže, kde se škrob oddělí od vody usazením v kádě, usazováním v toku (na podnosy nebo v drážkách) nebo centrifugací. V prvním případě je mléko vypuštěno do nádrží a ponecháno po dobu 7-8 hodin. Škrob se usazuje na dně nádrže a kapalina s vytvořenou pěnou je jemně vypuštěna přes filtry, aby zachytila ​​škrob, který zůstává v ní. Škrob se vypouští do pracího nádrže, kde se znovu smísí s vodou a nechá se usadit. Z povrchu vody se odstraní deska vytvořená během sekundárního praní a surový škrob se vysílá k sušení. Surovina obsahuje až 55% vody. V procesu sušení při teplotě 45-50 ° C klesá jeho vlhkost na 20%. V důsledku této operace se ve škrobu tvoří škroby, které musí být rozdrceny. Konečně je hotový škrob proset přes buráček a zabalen.

Většina moderních podniků používá automatizované linky pro výrobu čtyř druhů škrobu (extra, vyšší, první, druhý). Ty vám umožní provádět všechny operace - surového mytí materiálu, drcení, sběr a čištění kaše, mechanické odvodňování škrobu, oddělení volného škrobu z obilovin, odvodňování a sušení - s minimem lidí a bezodpadové technologie. Speciální hydrocyklonová jednotka se používá k oddělení bramborové kaše na škrobovou suspenzi a směs buničiny a bramborového džusu.

To může výrazně snížit spotřebu sladké vody, což je v tomto případě asi 0,5 cu. metrů na 1 tunu brambor. Kromě toho je odpadní voda téměř úplně vyloučena a koncentrovaný odpad, který se vyrábí (s obsahem asi 7 až 10% sušiny), se krmí dobytkem v přírodní nebo zpracované formě. Takové rostliny nevyžadují velkou produkční oblast pro umístění a vyznačují se vysokou produktivitou (až 10-15 tun škrobu denně). Náklady na takový soubor zařízení začínají od 7 milionů rublů. Při výběru prostor pro výrobu a sklady mějte na paměti, že malý škrobový prach ve vzduchu může vybuchnout z kontaktu s ohněm. Proto v takovém podniku, na vybavení prostor, kde je škrob vyroben (zejména v oblastech, kde je sušen a zabalen), jsou splněny zvláštní požadavky, včetně dodržování pravidel požární bezpečnosti. Kromě toho budete potřebovat vlastní systém čištění odpadních vod nebo možnost umístění filtračních polí poblíž výroby. Mělo by se nacházet mimo město. Vy potřebujete také vlastní přepravu: brambory jsou dodávány do zařízení z farmy v okruhu 100 km. Samotné náklady na přepravu činí 6 tun zpracovaných brambor nebo 1 tun hotového škrobu řádově 1000 r. K zajištění průměrné produkce bude zapotřebí 14-16 lidí pracujících ve dvou směnách. Průměrná mzda zaměstnance bude asi 18 tisíc rublů. Náklady na mzdu v ceně 1 tony hotových výrobků tedy činí 320 rublů. Přidejte k tomu náklady na nákup surovin (brambor), síranu sodného, ​​vody, elektřiny, plynu a nákupu obalů (pytlů). S takovými údaji se výrobní náklady na jednu tunu bramborového škrobu pohybují přibližně ve výši 31 až 32 tisíc rublů.

Průměrná velkoobchodní cena bramborového škrobu činí přibližně 37 rublů na kilogram. Příjmy podniku na výrobu bramborového škrobu, s výjimkou daňových odpočtů, jakož i organizace prodeje produktů a jiných nákladů, než jsou ty, které byly shora popsány, mohou činit 3,5 až 4 miliony rublů měsíčně při produktivitě 1 až 1,5 tuny škrobu za hodinu. Samozřejmě, bez čistých nákladů bude čistý zisk o řádu nižší. Nicméně je možné zvýšit ziskovost podniku rozšířením sortimentu, prodejem odpadů ze zpracování brambor (vlákniny) jako krmiva atd.

Podnikání konzervování brambor a škrobu je sezónní. Vzhledem k tomu, že během skladování brambory ztrácejí většinu škrobu obsaženého v něm, je doba zpracování surovin asi 250-300 dní - od září do května. Pro získání kvalitnějšího škrobu se však doporučuje zpracovat všechny brambory do 200 dnů. Od dubna (a v některých oblastech dříve) se ztráta škrobu významně zvyšuje.

Sysoeva Lily
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Výroba škrobu v mini závodech

Uvolňování škrobu bylo vždy jedním ze slibných oblastí činnosti, neboť tento produkt má nejen nutriční hodnotu, ale nachází se také v mnoha průmyslových odvětvích. Vybavená mini-továrna a určená na trhu prodeje, můžete rychle získat zpět investované prostředky.

Mini škrobová továrna

Charakteristika výrobního procesu

Při popisu technologického procesu je třeba poznamenat, že bez ohledu na surovinu, z níž je škrob vyroben - kukuřice, pšenice nebo tradiční brambory, jsou základní operace totožné:

Schéma výroby škrobu

 • příprava surovin - čištění od cizích nečistot, mytí, vážení;
 • mletí, aby se surovina dostala do stavu ve tvaru kaše;
 • oddělení kapalné frakce;
 • získání škrobu ve volné formě;
 • rafinace - čištění částic buničiny;
 • mytí;
 • sušení;
 • balení;
 • balení.

Provoz brusných brambor obvykle probíhá ve dvou fázích. Na prvním z nich se používají pily s výškou zubu 1,5 mm. Druhý stupeň - broušení zahrnuje použití menších zubů s 1,0 mm zubem.

Aby mohla škrobová činnost fungovat celoročně, doporučuje se zakoupit zařízení na získání melasy pomocí následujícího algoritmu:

 • hydrolýza škrobu;
 • filtrace výsledného roztoku;
 • změna barvy;
 • odpaření sirupu za účelem získání melasy s normativní konzistencí;
 • nalévání melasy.
Co je to hydrolýza škrobu?

Sezónnost získávání škrobu, zejména z brambor, je způsobena tím, že je skladována bez významné ztráty kvality po dobu delší než sedm měsíců.

Vlastnosti, rozdíly od měřítkových linek

Jednou z motivace pro zřízení mini-závodu, zaměřeného na výrobu škrobu, je poptávka po tomto typu výrobku. Má malou produkci z velkých linek a řadu dalších výhod.

 • Kompaktnost, která umožňuje umístění výrobních zařízení v pronajatých prostorách, s výjimkou výstavby velkých dílen. Mini zařízení lze instalovat v malých místnostech
 • Minimalizace rizik spojených s investováním finančních prostředků.
 • Nákladová efektivita, kvůli malému personálu obsluhy technologické linky pro výrobu škrobu.
 • Dostupnost surovin, zejména brambor, které jsou pěstovány mnoha farmami.

Malá škrobová rostlina je atraktivní pro začínající podniky a pro svou mobilitu. V případě potřeby může být tato výroba instalována v bezprostřední blízkosti místa, kde rostou suroviny, což výrazně snižuje přepravní náklady.

Požadovaný materiál, vybavení

K vybudování plnohodnotného zařízení na výrobu škrobu, které patří k odrůdám mini-podniků, je dostatečná plocha cca 75 metrů čtverečních. metrů, vybavit výrobní haly a skladovací prostory. Zvláštní pozornost by měla být věnována vybavení pro skladování surovin potřebných ke zpracování.

Mini závod na výrobu škrobu a jeho agregátů

Není-li možné je vybavit vedle výroby, je vhodné uzavřít smlouvy s farmami, které mají vlastní skladovací zařízení pro včasné zásobování surovinami, aby zajistily nepřerušený provoz zařízení.

Zařízení pro výrobu škrobu

Moderní technologická zařízení s maximální automatizací umožňuje získávat škrob čtyř odrůd, což výrazně rozšiřuje spotřebu. Hlavním zařízením mini-továrny jsou následující stroje a mechanismy:

Technologie výroby škrobu

 • mytí;
 • automatické vyvážení;
 • průmyslové struhadlo;
 • sbírka kaše;
 • odstředivka;
 • sušení ve vakuu;
 • balicí zařízení.

Přítomnost praček vybavených pískem, rampou a kamennými pascemi se zvláštní pozornost věnuje zpracování brambor. Během téměř 15 minut prochází několik pracích kroků, aby zcela vyčistila svůj povrch před jakýmikoli nečistotami. Po promytí se hlízy váží pomocí automatických vah, které jsou vybaveny otočným dnem. Hmotnost příchozích dávek je zaznamenána počítadlem.

Vzhledem k tomu, že škroby různých odrůd mohou být získány nejen z brambor, ale také z kukuřice a pšenice, doporučuje se zvážit možnost integrovaného využití zařízení a organizovat dodávky několika druhů surovin.

Podnikatelský plán

Vzhledem k tomu, že v počáteční fázi rozvoje obchodu je snadnější se obrátit na výrobu škrobu z obvyklých brambor, je vhodné vytvořit silné vazby s dodavateli tohoto druhu surovin. Hlavní pozornost je věnována kvalitě hlíz, které musí být zdravé, bez poškození a mít hrubou kůži. Pouze takové brambory nemohou při skladování ztrácet své vlastnosti.

Podnikatelský plán pro výrobu škrobu

Následně, po založení dlouhodobých vztahů se spotřebiteli, je možné rozšířit výrobu, obrátit se na výrobu produktů z kukuřice a pšenice. Při vyvíjení podnikatelského plánu se musíte okamžitě zaměřit na potřeby různých typů, stejně jako odrůd škrobu, které jsou v poptávce v potravinách, papíru, textilu a farmaceutickém průmyslu.

Při spuštění zařízení na výrobu škrobu byste měli zvážit, kteří pracovníci zaměstnanců budou schopni účinně vykonávat všechny nezbytné operace. Potřebujeme operátory, nakladače, skladovatele. Také bude vyžadovat technik, účetní, servisní technik, dopravce řidiče. Celkem asi dvanáct lidí.

Náklady, návratnost

Plánuje založit svůj vlastní podnik na výrobu škrobu, jako jsou brambory, by měl být připraven pro velké počáteční investice, as vybavena všemi mechanismy tohoto mini-zařízení s kapacitou 1 tuna / h ∙ 08:00 ∙ 23 dní = 184 t / měsíc, bude stát asi 6000 tis. Rublů.

Měsíční náklady budou v tisících rublů:

 • pronájem - 40;
 • mzdový fond - 300;
 • síran sodný - 5;
 • náklady na dopravu - 150;
 • voda, elektřina - 152.

Finanční prostředky na nákup surovin bude vyžadovat 5 ∙ ​​5000 ∙ 184 = 4600 tisíc rublů. Na základě výpočtu na tunu vyrobeného škrobu je nutné vynaložit 5 tun brambor za nákupní cenu 5 rublů na kilogram.

Celkové náklady na škrob za měsíc bude 5247 tisíc rublů.

Rozpis zisku a nákladů na výrobu škrobu

Výnosy jsou stanoveny na základě průměrné ceny velkoobchodního trhu škrobu ve výši 36 rublů na kilogram.

Celkový příjem bude:

36 ∙ 184000 = 6624 tisíc rublů.

6624 - 5247 = 1377 tisíc rublů.

S přihlédnutím k daním se můžete spolehnout na čistý zisk 1171 tisíc rublů.

Náhrada kapitálových výdajů:

6000/1171 ≈ 5 měsíců.

V reálných podmínkách může být návratnost mini-produkce škrobu delší, ale obecně bude podnik vytvářet příjmy.

Technologická linka pro výrobu bramborového škrobu

Charakteristika výrobků, surovin a polotovarů. Surovinou pro výrobu bramborového škrobu jsou brambory. Průměrné chemické složení bramborové hlízy se skládá ze 75% vody a 25% pevných látek, z toho 18,5% škrobu, 2% dusíkatých látek, 1% vlákniny, 0,9% minerálních látek, a 1,6% dalších látek (pektin, pentosany atd.).

Spotřeba brambor s obsahem škrobu 14,8% na 1 tunu škrobových tuků je 7,95 tun. V závislosti na kvalitě je surový bramborový škrob rozdělen do tří tříd: I, II, III. Škrob prvního a druhého stupně musí mít bílou homogenní barvu a vůni charakteristickou pro škrob. Škrob třetího stupně může být šedavý, bez žil, skvrn a tmavých impregnací, je povoleno slabé kyselé, ale ne stálé vůně.

Surový škrob je produkt podléhající zkáze, který nepodléhá dlouhodobému skladování. Surový bramborový škrob v chladné sezóně se skladuje ve velkém nebo ve skladech, zatímco nádoba s usazeným škrobem je naplněna čistou vodou a přidává se asi 0,05% oxidu siřičitého. Nejspolehlivější způsob ukládání škrobu je v zmrazeném stavu.

Při výrobě bramborového škrobu je stupeň využití surovin charakterizován poměrem zotavení škrobu, který se pohybuje od 82 do 88%. Výtěžnost škrobu závisí na jeho obsahu ve zpracovaných bramborách a na ztrátě škrobu s vedlejšími produkty a odpadními vodami. Hlavní ztráty škrobu při výrobě se vyskytují s kaše ve formě vázaného škrobu (asi 40%) a volného škrobu (3... 4%), což je asi 1,7% hmotnosti zpracovaných brambor.

Vlastnosti výroby a spotřeby hotových výrobků. Brambory jsou krmeny pro výrobu pomocí hydraulického dopravníku, zatímco lehké nečistoty, písek a zemina jsou částečně odděleny. Umyjte brambory v pračkách kombinovaného typu, zatímco prací proces je 10 minut.

Brambory jsou broušeny na brusných strojích, jejichž princip spočívá v tom, že se hlízy třejí plochou, která se skládá z pilových zubů s jemnými zuby. Broušení se provádí dvakrát. Při prvním broušení se používají pily s výškou zubu 1,5. 1,7 mm, s opakovaným (broušením) - 1,0 mm.

Bramborová polévka získaná po bruskách je směs sestávající z foukaných buněčných stěn, škrobových zrn a bramborového džusu. Důležitým úkolem získání bramborového škrobu je předčasné uvolňování šťávy z kaše s minimálním zředěním. Kontakt šťáva se škrobem degraduje kvalitu škrobu, což způsobí, že se ztmavnutí v důsledku oxidace tyrosinu, snižuje viskozitu škrobové pasty, podporuje tvorbu pěny, hlenu a dalších nežádoucích jevů.

Po oddělení bramborové šťávy sedimentární odstředivky kaše přivádí do prosévání zařízení nebo hydrocyklonu, kde je oddělen od a promyje se hrubé a jemné drti, se vysráží a promyje škrob. Získaná suspenze škrobu má koncentraci 12% 14% a obsahuje určité množství jemné kaše (4,8%), ve vodě rozpustných látek (0,1... 0,5%) a silně zředěné bramborové šťávy. Proto se podrobí dvoufázové rafinaci, po níž se suspenze škrobu o koncentraci 7,9% přivádí do odpařovacího zařízení a písek hydrocyklonů. Potom je škrob dehydratován a sušen.

Etapy technologického procesu. Zpracování brambor pro škrob lze rozdělit do následujících etap:

- mytí a vážení brambor;

- jemné broušení brambor (získání kaše);

- přidělení volného škrobu z kashki;

- oddělení a mytí buničiny;

- rafinace škrobového mléka;

Charakteristika komplexů zařízení. Řádek začíná souborem zařízení pro přípravu bramborových hlíz pro zpracování, který zahrnuje hydraulické dopravníky, podložky typu KMZ-57m vybaven botvo-, pesko- a kamenné pasti, stejně jako automatické váhy se skládací dno.

Vedoucí je komplex zařízení pro jemné broušení brambor, včetně brousících strojů, jako jsou ZT-350 nebo PKI-200, čerpadla, filtry a sběrače.

Linka obsahuje sadu zařízení sestávající ze sedimentační centrifugy typu OGSH se šroubovacím typem, která přijímá kolektory pro žací a pomocné zařízení.

Konečný komplex zahrnuje vybavení: odstředivé síta; tryskový buben nebo odstředivý lalok, stejně jako hydrocyklony, zahrnující několik stupňů multicyklonů pro oddělování buničiny a mytí škrobu.

Na Obr. ukazuje schéma strojního zařízení výrobní linky bramborového škrobu.

Obr. Schéma strojní aparatury výrobní linky pro bramborový škrob

Zařízení a princip linie. V současné době podniky zavádějí nový technologický plán pro výrobu bramborového škrobu pomocí hydrocyklonových zařízení. Během provozu se separace bramborové kaše provádí na hydrocyklonech, čímž se získá vyčištěná suspenze škrobu a směs buničiny a bramborové šťávy.

Při provozu se promyjí brambory se rozmělní na struhadle 1 a kaše čerpadlo 2 čerpá do druhého frézovacího struhadlo 3. Na druhém mletí slouží nadsitovy rafinovaný produkt se Arc síto 11. Po druhém mletí kaše čerpadlo 4 se čerpá samočisticí filtr 5 k uložení sběrné 6. tato kolekce se smíchá s setkání tlusté kaše škrob pocházející z obeskrahmalivayuschih hydrocyklonu 16. z akumulátoru 6 čerpadla 7 slouží k ředění kaše hydrocyklonu stanice 15 obsahuje devět stupňů multitsik Ti pro izolaci a promývání buničiny škrobu.

Husté škrobu multicyclones sbíhající se předposledním stupni se vede do sbírky 9, kde je filtr 8 přiváděného čerstvé vody určené k mytí škrob. Pro kontrolní ošetření se škrob z suspenze buničiny z kolektoru 9, pomocí čerpadla 10, je směrován do rafinirovalnoe síta 11. vlákniny (nadsitovy produkt) se recykluje do druhé mletí výroby, a suspenze se shromáždí ve sbírce 12. Z druhé suspenze čerpadlo 13 přes pískový hydrocyklonu 14, se přivádí do poslední fáze hydrocyklonové jednotky.

Zpracování suspenze koncentrace škrobu 37...40%, obsah vlákniny v něm je 0,01...0,02% (vztaženo na sušinu) rozpustných látek do 0,05%.

Kapalné sestupy z prvního a druhého stupně hydrocyklonového zařízení obsahují buničinu, škrob, jejich kapalná fáze je zastoupena hlavně bramborovou šťávou. Obeskrahmalivanie směs buničiny a bramborové šťávy se provádí na třístupňové instalace obeskrahmalivaniya 16. Poté, co se směs pevných látek obsahuje 7.. 0,9% volného škrobu.. 0,9 2,1 g / l. Obsah pevných látek v kapalné fázi je 4,5%. Při zpracovávání 1 tuny bramboru získáme asi 1 tunu směsi a bramborový džus. Používá se pro krmení skotu.

Technologická linka pro výrobu bramborového škrobu

Technologická linka pro výrobu bramborového škrobu

Etapy technologického procesu. Zpracování brambor pro škrob lze rozdělit do následujících etap:

 1. mytí a vážení brambor;
 2. jemné mletí brambor;
 3. uvolňování volného škrobu z kashki;
 4. separace a praní buničiny;
 5. rafinace škrobového mléka;
 6. mytí škrobu.

Řádek začíná souborem zařízení pro přípravu bramborových hlíz pro zpracování, který zahrnuje hydraulické dopravníky, pračka, vybavené botvo-, pesko- a kamenné pasti, stejně jako automatické váhy se skládací dno.
Vedoucí je komplex zařízení pro jemné broušení brambor, včetně brousících strojů, čerpadel, filtrů a sběratelů.
Linka obsahuje sadu zařízení sestávající z odstředivky pro srážení šroubů, která přijímá oddělení pro sekání a pomocné zařízení.
Konečný komplex zahrnuje vybavení: odstředivé síta; tryskový buben nebo odstředivý lalok, stejně jako hydrocyklony, zahrnující několik stupňů multicyklonů pro oddělování buničiny a mytí škrobu.

Technologická linka pro výrobu bramborového škrobu

Zařízení a princip linie. V současné době podniky zavádějí nový technologický plán pro výrobu bramborového škrobu pomocí hydrocyklonových zařízení. Během provozu se separace bramborové kaše provádí na hydrocyklonech, čímž se získá vyčištěná suspenze škrobu a směs buničiny a bramborové šťávy.


Při provozu se promyté brambory rozmělní na struhadle 1 a kaše čerpadlo 2 čerpá do druhého frézovacího struhadlo 3. Na druhém mletí slouží také nadsitovy produkt s obloukovým sítem 11. Když rafinovaný izmelcheniyakashku druhé čerpadlo 4 se čerpá samočisticí filtr 5 k uložení sběrné 6. V tato kolekce se smíchá s setkání tlusté kaše škrob pocházející z obeskrahmalivayuschih hydrocyklonu 16. z akumulátoru 6 čerpadla 7 zředěné kaše přivádí do stanice 15 z hydrocyklonu, který zahrnuje následující kroky 9 multits sklony k izolaci buničiny a umytí škrobu.

Husté škrobu multicyclones sbíhající se předposledním stupni se vede do sbírky 9, kde je filtr 8 přiváděného čerstvé vody určené k mytí škrob. Pro kontrolní ošetření se škrob z suspenze buničiny z kolektoru 9, pomocí čerpadla 10, je směrován do rafinirovalnos síta 11. vlákniny (nadsitovy produktu) se recykluje na výrobu druhého broušení „suspenze získané v kolekci 12. Z posledně uvedené kaše čerpadla 13 přes pískový hydrocyklonu 14, se přivádí do poslední fáze hydrocyklonové jednotky.


Zpracování suspenze koncentrace škrobu 37...40%, obsah vlákniny v něm je 0,01...0,02% (vztaženo na sušinu) rozpustných látek do 0,05%.
Kapalné sestupy z prvního a druhého stupně hydrocyklonového zařízení obsahují buničinu, škrob, jejich kapalná fáze je zastoupena hlavně bramborovou šťávou. Destilace směsi buničiny a bramborové šťávy se provádí na třístupňovém zařízení 16. Po odbarvení obsahuje směs 7-9% suchých pevných látek, volný škrob 2.1. 9 g / l. Obsah pevných látek v kapalné fázi je 4 - 5%. Při zpracovávání 1 tuny bramboru získáme asi 1 tunu směsi a bramborový džus. Používá se pro krmení skotu.

Výroba škrobu a glukózy

Na prodej zařízení pro výrobu maniokového škrobu ve Vladivostoku se zabýváme potravinářskou technikou, na níž jsou založeny naše stroje.

V prodeji zařízení pro výrobu sladkého bramborového škrobu ve Vladivostoku, mokré zpracování pro výrobu škrobu.

Výrobní linka kukuřičného škrobu ve Vladivostoku Kukuřičný škrob má dlouhou historii ve vaření..

Na prodej linky pro výrobu bramborového škrobu ve Vladivostoku Bramborové hlízy obsahují velké množství škrobu, bílkovin.

Čínská továrna vám nabízí vysoce kvalitní zařízení pro výrobu bramborového škrobu, dodáme vybavení na klíč.

Čínská továrna vám nabízí kvalitní komplex zařízení pro výrobu škrobu z brambor, unikátní technologii.

Společnost AsiaTechnoImport provádí dodávky sady přístrojů a technologických linek různých kapacit pro.

Výrobní linka manioku.

Vyrábíme celou sadu zařízení pro výrobu škrobu z brambor, monoioky, kukuřice. Skládá se z: botvyvushki,.

Nové směry ve vaší firmě! Linky poslední generace pro: Zpracování alkoholu BARD, pivo, výroba.

Nové směry ve vaší firmě! Linky poslední generace pro: Zpracování alkoholu BARD, pivo, výroba.

Technickí pracovníci z vědeckého výzkumného ústavu společnosti společně zvládli zařízení pro výrobu aromatického prášku.

Zařízení pro výrobu cukru rafinovaného cukrem. Zařízení je určeno k výrobě cukru rafinovaného cukrem (kusová.

Určeno pro výrobu brambor.

Vybavení pro profesionály LLC

Chcete inzerovat?

Katalog equipnet.ru - nejaktuálnější nabídky zařízení pro výrobu škrobu. V této části naleznete zařízení pro výrobu glukózy.

Podnik pro výrobu škrobu a glukózy

Produkce škrobu je nyní považována za slibnou a výnosnou firmu, která získává stále větší popularitu mezi ruskými podnikateli. Získání potřebného vybavení je velmi výhodná investice, která se v krátkém čase vyplatí.

Analýza trhu s výrobou škrobu a glukózy ukazuje, že potravinářský průmysl v Rusku je na počátku fáze udržitelného růstu a nyní se zvyšuje poptávka po tomto produktu. Programy nahrazování dovozu přispívají k vytváření různých potravinářských odvětví, které zase spotřebovávají jako suroviny škrob a glukózu.

Glukóza je surovinou pro farmaceutický a vitaminový průmysl a je široce používána v potravinářském průmyslu (cukrovinky, pekárna atd.). Kožní průmysl a mikrobiologická syntéza také používají glukózu.

Uvolňování škrobu a glukózy je přínosem pro dva hlavní důvody:

 • Na domácím trhu je tato výbava stále zcela volná, konkurence je v současné době nízká.
 • Požadavek na škrob a glukózu v Ruské federaci je poměrně velký, hlavní kupci jsou zpravidla výrobci, kteří kupují škrob ve velkém a používají jej jako suroviny.

Linka pro výrobu škrobu a glukózy je vynikající variantou vysoce výnosného podnikání a velmi výnosné investice.

Získání specializovaného vybavení

K zahájení aktivit není nutné kupovat velké průmyslové kapacity, dobrou volbou bude nákup mini servisu s nízkými náklady.

Pro uvolnění škrobu a glukózy bez ohledu na druh surovin, které budete potřebovat koupit:

 • kávovary;
 • struhadla;
 • odstředivka;
 • sběrač-akumulátory z kaše;
 • sušení ve vakuu.

V našem katalogu jsou zařízení pro výrobu technické, potravinářské a krystalické glukózy a škrobu. Chcete-li kontaktovat prodejce a upřesnit cenu nabízeného zařízení, použijte tlačítko "Kontaktujte dodavatele" umístěné naproti nabídce, o kterou máte zájem.

Škrobový průmysl zaujímá jednu z nejpokročilejších pozic. Má více než 600 různých názvů, počínaje běžnými známými škroby a končí složitými modifikovanými produkty. V druhém případě jsou vyráběny chemicky nebo fyzikálně a na výstupu jsou suché prášky. Univerzálnost tohoto produktu spočívá v tom, že je široce používán jako přísady v potravinách, stejně jako v krmivech pro zvířata.

Těžba a zpracování škrobu

Zařízení na výrobu škrobu odděluje všechny dostupné složky rostlin do dalších jednotlivých složek:

 • celulózová skořápka
 • protein
 • škrob
 • rozpustné frakce

Pokud vezmeme například kukuřici, pak se v tomto případě také používá jeho embryo, pomocí něhož se extrahuje olej.

První fáze fyzické separace zahrnuje několik poměrně jednoduchých kroků, pokud jde o specifika tohoto zařízení. To zahrnuje prosévání, drcení, odstředění a další kroky zpracování. Nicméně i přes to nelze říci, že všechny metody by měly být právě takhle, protože každá rostlina nebo podnik se v tomto plánu řídí svými vlastními úvahami o tom, jak lépe zpracovat produkty. Ve většině případů se používají všechny průmyslové nástroje pro základní plodiny, z nichž je nakonec extrahován škrob:

Po vyloučení látky z rostliny následuje její léčba. Vychází ze sušení, což vede k suchému nebo takzvanému nativnímu škrobu. Poté je s pomocí speciálního zařízení pro výrobu produktů jedné nebo druhé modifikace již vyrobeno.

Hlavní rysy průmyslového zařízení pro výrobu škrobu

Výrobní linky tohoto zařízení jsou plně automatizované. To znamená, že s jeho pomocí, prakticky bez lidského zásahu do pracovního procesu, jsou prováděny základní výrobní etapy, včetně balení a přepravy.

Obecně platí, že zařízení tohoto druhu se skládají z takových komponentů, které tvoří součást:

 • bubnové podložky
 • znásilnění
 • dezonování
 • desanding rostlin
 • dehydratační systémy
 • vakuové filtry a hydrocyklonové jednotky
 • sušičky
 • balicí stroje
 • rozhraní pro správu

Glukóza je jedním z hlavních derivátů škrobu

K získání glukózy se obvykle používá vysoce kvalitní škrob získaný z brambor nebo pšenice. Také pomocí speciálních zařízení pro výrobu glukózy lze získat z kukuřičného škrobu, zejména proto, že je to prospěšné.

V katalogu najdete vše, co potřebujete pro dosažení nejlepšího výsledku. Náklady každého zařízení budou záviset na jeho účelu. Díky širokému sortimentu produktů si téměř každý, kdo to udělá, bude moci koupit zařízení na našich stránkách. Cena za všechny výrobky vás jistě příjemně překvapí.

Linie pro výrobu škrobu

Cena: 8000000 USD / ks.
MOQ: 1ks.

Stroj na výrobu želé cukroví Profesionální lepící cukrovinková linka

Cena: US $ 600,000.0-1000000.0 / ks.
MOQ: 1ks.

Hot selling plná automatická změna výrobní linky škrobu

Cena: 13000 USD / ks.
MOQ: 1ks.

Škrobový cukr - linka výroby glukózy
Změny výrobní linky na výrobu kukuřičného škrobu

Cena: US $ 6000.0-20000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Změňte škrob pro sádru ve výrobní lince

Cena: US $ 300.0-600.0 / t.
MOQ: 5Ton.

12tpd automatické výrobní linky na výrobu škrobu
Organická variace průmyslové jakosti výrobní linky pšeničného škrobu

Cena: US $ 1000.0-8900.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Plně automatické změny výrobní linky Tapioca / Cassava

Cena: US $ 100.0.0-55000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Automatická změna výrobní linky na výrobu škrobu

Cena: US $ 6000.0-30000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Mogulová rostlina Gummy Candy Production škrobová mogulová řada

Cena: US $ 600,000.0-1000000.0 / ks.
MOQ: 1ks.

Výrobní linka na výrobu kvalitního kukuřičného škrobu

Cena: 30000 USD / ks.
MOQ: 1ks.

Změny kukuřičného škrobu pro výrobní linku ze sádrové desky

Cena: US $ 300.0-700.0 / Ton.
MOQ: 1 tun.

Nejoblíbenější výrobní linka na výrobu bramborového škrobu v Rusku

Cena: US $ 3500.0-245000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Škrobový kukuřičný škrob Prosévání pšeničného třídícího pšeničného škrobu

Cena: US $ 10000.0-30000.0 / ks.
MOQ: 1ks.

Cassava škrobová výrobní linka s vysokou kvalitou

Cena: US $ 1500000.0-3000000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Ce standardní linka pro automatickou změnu škrobu

Cena: 13000 USD / ks.
MOQ: 1ks.

Automatická změna výrobní linky škrobu s dvojitým šroubem

Cena: US $ 19998.0-20000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Cassava výrobní linka na výrobu škrobu Vyrobeno v Číně
výrobní cena automatické změny výroby škrobu

Cena: US $ 1000.0-8900.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Hotová výrobní linka Projcet Cassava škrob v západní Africe

Cena: US $ 5000.0-225000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Výrobní linka Cornstarch Tapioca schválená značkou CE

Cena: US $ 1500000.0-3000000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Výrobní linka lepidla na cukrovinky se systémem vakuové brzdové booster Mochul factory na výrobu škrobu

Cena: US $ 500,000.0-700000.0 / ks.
MOQ: 1ks.

Vysoká produktivita výrobní linky škrobu Canna Made in China

Cena: US $ 20000.0-21000.0 / ks.
MOQ: 1ks.

Vysoká kvalita řešení mění výrobní linku pro výrobu škrobu

Cena: US $ 19998.0-20000.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Cassava škrobová výrobní linka

Cena: 298 000 USD / ks.
MOQ: 1ks.

Prodej za tepla nového stavu úpravy škrobu výrobní linky extruderu

Cena: US $ 1000.0-8900.0 / Set
MOQ: 1Kompletní sada

Poti Tapioca manioková škrobová výrobní linka

Cena: 10000 USD / ks.
MOQ: 1ks.