Nejlepší možnosti pro malé firmy. Zařízení pro malý podnik doma

Jaké jsou možnosti malých podniků "na rameni" obyčejného občana? Ta otázka je samozřejmě zajímavá. Typ podnikání závisí na tom, jakým způsobem je tento občan ochoten investovat. Tedy. by měla začít od počáteční kapitálové náročnosti podniku. Logicky, podnikání s významnou počáteční investicí okamžitě přichází k určitému objemu příjmů. Pokud občan zvolil činnost, která nevyžaduje významné počáteční investice, pak s rozvojem této činnosti jsou příjmy zpočátku minimální, ale pak se postupně zvyšují.

Velký podnik mimochodem je nejen malý konkurent, ale je také jedním ze zdrojů jeho založení. Velké podniky jsou často malými akcionáři, které tvoří počáteční majetek na vytvoření jejich základního kapitálu.

Co je "malý podnik"?

Nejprve pochopíme, jaké obchodní možnosti existují v současné legislativní oblasti. Federální zákon Ruské federace "o rozvoji malého a středního podnikání..." definuje malé podniky jako komerční organizace, družstva, stejně jako individuální podnikatele a rolnické farmy. Právní předpisy upravují následující rozdělení podniků: mikropodniky - s počtem zaměstnanců - až 15, malé podniky - až 100 osob, střední až 250 zaměstnanců.

Vyhláška vlády Ruské federace č. 101 z 09.02.2013 určuje následující obchodní hodnocení podle příjmů: mikropodnik - až 60 milionů rublů; malé podniky - až 400 milionů rublů; Průměrné podniky - až 1 miliard rublů.

Ekonomika země a malé podniky

V ekonomikách různých zemí zaujímají výše uvedené obchodní možnosti jiný podíl. Vedoucí úlohu v ruské ekonomice hrají velké podniky. A podíl surovin na HDP je více než 40%. Rozvoj drobného podnikání je naléhavým úkolem pro rodné město Tolstého a Dostojevského. Nezbytným znakem harmonicky rozvinuté ekonomiky je skutečně úroveň rozvoje malých podniků.

Do konce roku 2011 počet ruských malých podniků přesáhl 1,6 milionu jednotek. Navzdory této velmi významné absolutní hodnotě vykazují rozvinuté země průměrný počet malých podniků na tisíc občanů ve 4-4,5krát vyšší.

Vyrábějí více než 60% HDP Spojených států, Británie, Německa, Francie. Ruské malé podniky mezitím produkují méně než 20% HDP země. Co mám dělat? Rada v reakci na tuto otázku předvedla v loňském roce Čína, která "zmrazila" DPH a daň z obratu svých malých podniků od 01.08.2013.

Co je on - malý podnik v Rusku?

Jak zvolit možnost malého podniku, pokud máte perspektivu pro investování? Nejprve zvážíme možné možnosti, tj. konjunktury. Její Veličenstvo nám pomůže v této statistice. Podle údajů za rok 2010 obchodovalo 38,4% všech malých podniků v Rusku. To je velmi, dvakrát tolik, než ve vyspělých zemích. Sektor služeb je naopak dvakrát "za".

Také na ruském trhu existují různé možnosti malého podnikání v oblasti výroby potravin, stavebnictví, nemovitostí, zemědělství, výroby a těžebního průmyslu.

V tomto článku se snažíme prezentovat čtenářům nějaké vypočítané a vědomé způsoby, jak vstoupit do malého podniku. Mělo by však být zřejmé, že ukázaný vzorek je zrno v moři možných možností.

Zvažte stejné specifické typy malých podniků. Začněme náš příběh s malými výrobními podniky, které vyžadují investice.

Mini pekárna

Možná máte zájem o podnikání založené na výrobě kvalitních chlebových výrobků pomocí mini pekárny. Bude to vyžadovat investice 1,5 milionu rublů. Tato částka zajišťuje výplatu nájemného, ​​nákup vybavení, platby zaměstnancům, nákup primárních produktů.

Pokud takové peníze nemáte, můžete použít bankovní úvěr. Největšími věřiteli malých podniků v Rusku jsou Sberbank, Uralsibbank, Rosselkhozbank.

Návratnost investice do mini-pekárny je rok - jeden a půl (v závislosti na kvalitě řízení). Ziskovost této produkce je 7-8%.

Hinkalnaya

Další malý výrobní podnik se může stát khinkal (snack bar). Jedná se o dobrou alternativu k restauracím s "vysokými" cenami a primitivní restaurací. Khinkalnaya není součástí možností malých firem pro začátečníky. Zde musíte mít zkušenosti v oblasti veřejného stravování. Část khinkali nebo khachapuri na oběd je levná, chutná a užitečná.

Chcete-li tuto myšlenku implementovat, měli byste mít status IP nebo LLC. Pokud zvážíte možnost s IP, pak "plus" zde jsou nižší náklady, a "mínus" - zákaz pro vás v tomto případě, prodávat alkohol. "Informovaní lidé" jsou registrováni dvěma způsoby: kavárna je IP a bar je LLC. Ideální poloha pro khinkal se nachází v centru města a má rozlohu 120-180 m 2. Rovněž důležitá je účinná výměna dopravy. Věnujte pozornost jeho technickým parametrům, právu umisťovat vývěsní tabule a přítomnost nedalekého parkoviště.

Takové obchodní možnosti jsou poměrně high-tech a vyžadují specializaci. Na hrubém odhadu následující položky jsou náklady: náklady na vybavení - asi 250 tisíc rublů (tepelné, elektromechanické, chlazení, pekárna, hmotnost, atd.), Náklady na nábytku - 150 tisíc rublů.. Nápady soukromého podnikání by měly být založeny na schopnosti pracovat s lidmi.

Při výběru personálu "minimálně" je třeba zvážit 2 kuchaře, 3 číšníky, správce, myčku a čistič. Pokud si pronajmout pokoj pro khinkal, pak náklady na pronájem, například v Moskvě, bude 200-250 tisíc rublů. S maximální ziskovostí 20% (a to je možné u cen v Moskvě, kde částka stojí 250-300 rublů), bude investice splatit po 1,5-2 letech.

Průměrný sklad domácích potřeb

Chcete-li otevřít malou obchodní společnost, a sice - skladu zboží pro domácnost, potřebujete pokoj ve výši 100 m2, z nichž polovina bude pod obchodním podlažím. Zbývající plochy by měly být přiděleny na kancelářské prostory.

V personálu takového obchodu by měli být 2 prodejci. Průměrný měsíční zisk tohoto obchodního podniku činí 40 tisíc rublů. Investice do takových malých obchodních opcí se vyplatí v příštích 18 měsících.

Výroba MDF fasád

Výroba MDF-fasád dnes je v poptávce různých firem, obchodů. Pro organizaci tohoto malého podniku je důležitá výrobní plocha přibližně 100 m 2. Populární pracovní nástroje jsou v tomto případě, za prvé, formát-řezací stroj (200 tisíc. Rublů), za druhé, frézovací stroj s frézovací stůl (380 tis.), Bruska (asi 180 tisíc rublů)., stříkací pistole, lis, kompresor, speciální vysavač (vše - asi 200 tisíc rublů.).

Celkové náklady na provozování tohoto podniku činí 1,5 milionu rublů.

Takový malý podnik za týden práce může vyrobit zhruba 100 m2 MDF fasád, pokud jedna osoba pracuje se zařízením. S nárůstem počtu zaměstnanců na 3 jsme získali optimální produktivitu práce.

. Vezmeme-li v úvahu cenu za metr čtvereční fasády 1000 rublů, dostaneme silný návrat - 28%, které se správnou organizaci výroby mu umožní plně zotavit za šest měsíců.

Obchod v sociálních sítích - podnik s minimálními investicemi

U tohoto druhu podnikání se běžný domácí počítač přeměňuje v zařízení pro malé firmy doma. Rostoucí popularita získává podnikání na celosvětovém webu. Drobný podnik, který není náročný na kapitál, je v dnešní době na vzestupu, v neposlední řadě kvůli příležitostem internetu. Například obchod se sociální sítí je dostupný téměř pro všechny segmenty obyvatelstva: pro důchodce a mladé matky.

Metodika tohoto obchodu dnes představuje řada lokalit. Za prvé se zkoumá poptávka po zboží. V případě, že se vám podařilo najít cílové publikum, pak se v sociální síti otevře příslušná skupina s prezentací prodaného produktu. Pokud máte objednávky, nakupujte zboží za velkoobchodní cenu a prodávejte na maloobchodní bázi. Obchodní příjmy jsou vaše příjmy.

Tyto možnosti podnikání doma vyžadují minimálně technologických nástrojů: osobní počítač nebo tablet pro komunikaci, připojený k Internetu, a vozidlo dodat zboží (druhá - není vždy nutné, například s řádným výměnu hromadné dopravy).

Služby kopírování

Tento typ podnikání je nyní obzvláště oblíbený. Poptávka po kreativních textech má tendenci neustále růst. Jsou požadovány texty, které vyzývají spotřebitele k nárůstu nákupů.

Oceňujte písemná prohlášení - odůvodněná a horlivě řízená, s jasnými zprávami. Zákazníci - vlastníci webových stránek - mají zájem pravidelně aktualizovat publikované články. V této tvůrčí sféře nastíníme některé nápady soukromého podnikání.

Za prvé, copywriter musí projít školou jednotlivých článků psaní. Široký trh pro tuto práci zajišťují výměny copywriting. Pak se cítí své schopnosti a vydělávat peníze stejně jako „který pracoval“ stálé zákazníky, textař získává tým a pak se musí pracovat jako redaktor, vytvářet své vlastní texty kolegy. Platba za napsané kolegy tisíce znaků uvádí, samozřejmě, že je organizátorem takového týmu.

Podnikatel je online on-line se spolupracujícími copywritery, stejně jako s našimi zákazníky. Jeho výnos je rozdíl mezi objednávkou a náklady copywriterů. S takovým copywritingem je žádoucí nejen vybavení pro malé podniky doma, ale i mobilní internet. Koneckonců, vyhledávaný zákazník může při přepravě cestovat po naléhavé objednávce.

Farma - výroba masa

Za přítomnosti dohod se stravovacími podniky o pravidelném přebírání potravinového odpadu za podobné ceny se stává drobný zemědělský podnik ve výrobě prasat významný. Nejslibnějším obdobím je léto, protože travnatá zelená hmota je také potravinami pro tato zvířata.

Samozřejmě takové podnikání v soukromém domě vyžaduje přítomnost specifické struktury pro udržování těchto zvířat. Cena prasete je až 50 rublů. Předpokládejme, že jsme koupili 20 prasat. Náklady na zadávání veřejných zakázek bude 40 až 50 tisíc rublů. Po 3 až 4 měsících přidá každý z nich přibližně 100 kg živé hmotnosti.

Dostaneme "na cestě ven" 2 tuny masa za cenu 60 rublů / kilogram, stejně jako 20 prasnic na 500 rublů na jednotku. Dvanáct neošetřených kůží vám poskytne 10 000 rub. Celkový příjem tedy činí 130 tisíc rublů.

Výnosnější je pěstování beranů. Nakupované jehněčí potřebují pouze pastvu. Malé podnikatelské podniky v zemědělství se stávají opravdu ziskové s takovou státní hospodářskou politikou, kdy je zaručeno jejich zajištění.

Včelařství je nejvýnosnějším zemědělským podnikem

Bude to vyžadovat nákup 40 úlů a stejného počtu rojů. Investice bude 70-80 tisíc rublů. Předběžně je velmi žádoucí předat studium, aby získalo potřebné dovednosti pro praktické vyšetření úlu, výběr medu, ochranu úlu před cizími hmyzy-zloději atd. Budete také potřebovat konkrétní inventář včelařů: kouř, ochrannou síť, dláta, plášť, včelařskou krabičku.

Praktické dovednosti při zacházení s včely jsou v zásadě zásadní. Připomínáme některé z nich. Absence výrazných pachů. Před "komunikací" s včely se doporučuje sprchovat. Peregar, vůně psa, vůně alkoholu, česnek, cibule - všem těmto včkám se nelíbí všechny tyto příchutě. Ze stejného důvodu, pokud je vaše včelka střežena psy, měli byste je držet pryč od úlů. Včely nemají rádi tmavou barvu, srst a také ostré pohyby. Útěk z nich je zbytečný - reagují na pohyb. Pokud jsou vzrušeni, je moudřejší ležet na zemi.

Na základě průměrného výnosu medu z jednoho úlu za sezónu - 40 kg a cenu jednoho kilogramu medu - 100 rublů, získáme částku plánovaného příjmu - 80 tisíc rublů.

Závěry

Je zřejmé, že nyní je v počáteční fázi vývoje systém univerzální podpory malých podniků v zemi. Aby to bylo dynamické, je důležité rozvíjet mechanismy maximálního ulehčování poskytování zvýhodněných půjček. A pro high-tech malý podnik část zátěže zájemce by měla být převzata státem. Proč je nutné jednat? Je třeba ocenit civilní impulsy podnikatelů, kteří se snaží přivést tuto zemi k hranicím vědeckého a technologického pokroku.

Dynamika státu s potenciálem růstu průmyslových odvětví a spolehlivé sociální ochrany je nemožná bez rozvoje malých podniků. Ukazatel, jak již bylo zmíněno, je jeho podíl na HDP. Silný a rozmanitý malý podnik s HDP kolem 60% je předpokladem pro soběstačnost domácího trhu v zemi, dostupnost spolehlivých rezerv ve své ekonomice.

Jaká je hlavní brzda jeho vývoje? Tato otázka je zřetelně rétorická, protože každý na ni odpovídá. Důvodem jejího růstu je současný daňový systém, který má přechodný charakter. Těžké, samozřejmě subjektivní a nadhodnocené požadavky kladou důraz na zranitelné a křehké systémy malých podniků. Samozřejmě, tato oblast státní regulace již deset let potřebuje reformu.

40 nejlepších obchodních nápadů pro začátečníky s minimálními investicemi

Chcete-li otevřít svou firmu, nemusíte mít miliony dolarů, pokud máte kompetenci, touhu a vytrvalost, pak máte všechny šance s minimálními investicemi. Malé podniky, které nevyžadují velké investice, se stávají stále oblíbenějšími a nejoblíbenějšími, zejména v současné situaci, kdy krize jeden po druhém porazily velké hráče, odstranily je z trhu a vyčistili cestu novým příchozím.

Podnik, který vyžaduje minimální investice, je obvykle rychlá návratnost a přináší dobrý zisk již v prvních měsících. Proto před zahájením práce stojí za to analyzovat trh zboží a služeb a přemýšlet o tom, co spotřebitel chybí. Je třeba se rozhodnout ve prospěch nejvýnosnějších a nejslibnějších oblastí.

Že vaše podnikání na počátku nezdařilo, potřebujete kompetentní organizaci, tj. podnikatelský plán. Každý projekt začíná podnikatelským plánem a ačkoli sám o sobě nemá velkou hodnotu, ale schopnost stanovit cíle, analyzovat jejich činnost je velmi důležitá - každá úspěšná společnost má plán na dosažení svých cílů. To je důvod, proč po analýze trhu musíte udělat podnikatelský plán, který bude užitečný nejen pro vás, ale i pro vaše budoucí investory.

Stručně řečeno, pro to, aby Váš podnikatelský nápad přinesl 100% výnos, musí splňovat následující požadavky:

 • založené na oblíbeném podnikání;
 • být poptávka na trhu;
 • dodržovat legislativní a etické normy;
 • obsahují jedinečné výhody.

O firmě:
Náklady na organizaci - 30 000rub.
Měsíční výdaje - 10 000rub.
Zisk z jednoho zákazníka - cca. 10 000 rub.
Doba návratnosti - 1 měsíc.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk za sezónu činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 1 měsíc.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Zisk pro jednoho klienta je přibližně 15 000 rublů.
Návrat - 1 měsíc.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

Cena organizace je 15 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 50 000 rublů.
Doba návratnosti - 1 měsíc.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Mesačný zisk činí 20 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Náklady na organizaci - 60 000 rublů.
Měsíční výdaje - 20 000 rublů.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Mesačný zisk činí 20 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Náklady na organizaci - 70 000 rublů.
Měsíční výdaje - 10 000 rublů.
Měsíční zisk činí 35 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 10 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk za sezónu činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 20 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 5 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Náklady na organizaci - 70 000 rublů.
Měsíční výdaje - 40 000 rublů.
Měsíční zisk činí 60 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Náklady na organizaci - 45 000 rublů.
Měsíční výdaje - 60 000 rublů.
Měsíční zisk v sezóně - 70 000 rbl.
Doba návratnosti - 1 měsíc.

O firmě:
Cena organizace je 85 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 40 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Zisk v sezóně - 15 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

Cena organizace je 15 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 10 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Výdaje za sezónu - 13 000 rbl.
Zisk v sezóně - 60 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Měsíční zisk v sezóně - 15 000 rbl.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 85 000 rublů.
Výdaje v sezóně - 85 000 rbl.
Zisk v sezóně - 215 000 rublů.
Doba návratnosti - 3 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Měsíční výdaje - 3 000 rublů.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 1 měsíc.

O firmě:
Cena organizace je 30 000 rublů.
Výdaje za sezónu - 13 000 rbl.
Zisk v sezóně - 60 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Náklady na organizaci - 70 000 rublů.
Měsíční výdaje - 40 000 rublů.
Měsíční zisk činí 60 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 80 000 rublů.
Měsíční výdaje - 20 000 rublů.
Měsíční zisk činí 35 000 rublů.
Návrat - 4 měsíce.

O firmě:
Náklady na organizaci - 80 000 rublů.
Měsíční výdaje - 7 000 rublů.
Měsíční zisk činí 40 000 rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční náklady - 5 000 rub.
Měsíční zisk činí 30 000 rublů.
Doba návratnosti - 2 měsíce.

O firmě:
Cena organizace je 50 000 rublů.
Měsíční výdaje - 20 000 rublů.
Zisk - cca. 500 rublů / m².
Doba návratnosti - 6 měsíců.

Nejvýnosnější podnikání na světě: 10 destinací

Nejvýnosnější podnikání na světě: 3 rozhodující faktory + 3 ziskové podniky v Rusku + Top 7 myšlenek z celého světa.

Každý začínající podnikatel na začátku uvažoval, který z nejvýnosnějších obchodů na světě je?

Budeme se snažit odpovědět na to, protože jsme určili směry obchodní činnosti, které jsou považovány za nejslibnější.

Jakými kritérii může být podnik nazýván nejvýnosnější?


Před stanovením hlavních směrů je nutné určit faktory, které naznačují, že myšlenka podnikání bude zisková:

Rychlá návratnost investovaných prostředků.

Tato skutečnost hraje zásadní roli.

Ziskové podnikání - to je projekt, investice, ve kterém splácet v co nejkratším čase.

Úspěch podniku závisí na mnoha faktorech.

Nelze pojmenovat názory, které poskytnou 100% záruku úspěchu.

Je však možné oddělit takové zboží nebo služby, jejichž poptávka je zpočátku na vysoké úrovni.

Zpravidla se jedná o základní potřeby.

Minimální investice do surovin, výroba.

Je logické, že čím méně peněz potřebujete investovat do podnikatele, tím více výhod získáte.

To je zvláště důležité, pokud existuje vazba na směnný kurz.

Pokud již máte podnikání a máte alespoň dvě z těchto vlastností, můžete se radovat - vaše podnikání je potenciálně ziskové.

A pokud uděláte jen první kroky a stále nevíte, kam směřovat?

Chcete-li si vybrat, přečtení nejvýnosnějších nápadů v různých sférách podnikání vám pomůže.

Malé podnikání: přehled lukrativních myšlenek


Téměř všichni začátečníci začínají s malými obchody.

Vyžaduje poměrně malou investici, skromnou materiálovou základnu (prostory, personál, vybavení).

Tuto činnost lze snadno zaregistrovat - můžete se o ni postarat i bez právní výchovy.

Proto je zřejmé, že bychom měli zvážit nejvýnosnější nápady z tohoto směru podnikání.

a) Prvotní zboží a služby - ziskové podnikání i v době krize

Vzpomeňte si na jeden z faktorů, které určují ziskovost podniku: zvýšení poptávky.

Směry, které souvisejí s uspokojováním primárních lidských potřeb, jsou i nadále relevantní i v době finanční krize.

Co je součástí kategorie zásad? Zvažte schéma prioritních výdajů v průměrné ruské rodině:

Jak můžete vidět, potraviny, oblečení a obuv jsou to, co lidé vynakládají svůj příjem jako první.

Stojí za to dodat, že náklady na léky jsou malé jen proto, že v běžné rodině jsou získány relativně zřídka (pokud nejsou členové s chronickými nemocemi).

Farmaceutické prostředky jsou však také základní komoditou.

V případě potřeby jsou lidé připraveni "dát poslední", ale koupit potřebné pilulky a podobně.

Závěr: potenciálně výnosný podnik - sklad produktů, kiosk lékárny, obchod s oblečením a obuví.

b) Autoservis - myšlenka zisku


Každé auto po nějaké době vyžaduje opravu nebo plánovanou kontrolu.

Proto se opravny mohou také přiřadit službám, jejichž poptávka je zpočátku vysoká.

Kvůli tomu nemusíte přesvědčit klienta, že návštěva autoopravny je to, co potřebuje, a uvede výhody pro osobu.

Stačí, abyste vyhráli konkurenci.

SRT může nabídnout řadu základních služeb:

 • montáž pneumatik;
 • čištění vstřikovačů;
 • oprava a kontrola elektrických zařízení;
 • opravy paliva a brzdového systému;
 • výměna svíček;
 • nastavení světlometů.

A to je jen část možných služeb.

A pokud otevřete mycí automat vedle SRT, pak bude podnikání dvojnásobně ziskové.

Mezi přednosti podnikání stojí za zmínku také, že kromě velké SRT s velkou kapitálovou investicí můžete otevřít jednoduchou mobilní pneumatiku.

Taková dohoda bude i nadále zisková a poptávka.

Pořád pochybuji? Věnujte pozornost statistikám "věku" o vozidlech v Rusku:

c) Jak výhodná je prodejní činnost?


Co se týče ziskovosti obchodního prodeje, je zde hodně diskuse.

Na jedné straně je to přesně splňuje jednu z následujících možností textu na začátku výnosným byznysem faktory: podnikatel nemusí dělat velké investice - dost na to utrácet peníze na nákup a instalaci zázračný stroj a jen čas od času k doplnění zásob.

A pokud už dříve, prodejní automaty nabízejí krátký seznam služeb, nyní s jejich pomocí můžete doslova dělat cokoli:

 • prodávat kávu, čaj, jiné nápoje;
 • realizovat potravinářské výrobky;
 • doplňovat účty mobilních telefonů, elektronické peněženky;
 • platit za služby a mnoho dalšího.

Jaký je spor o skutečnosti, že tato činnost je zisková?

Dávejte pozor na distribuci prodejních automatů v celém Rusku:

Jak můžete vidět, Moskva a Petrohrad jsou otevřené pro inovace, používání automatických zařízení nezpůsobuje lidi, aby odmítli.

Zatímco v jiných městech, hlavně, existuje poptávka pouze pro platby a kávovary.

V těchto oblastech podnikání je tedy vysoká úroveň hospodářské soutěže.

Pokud zaujmete své místo a úspěšně si vyberete umístění zařízení, můžete se stát vlastníkem velmi výnosné firmy:

Top 7 nejvýnosnějších podnikatelských nápadů na světě

Jak již bylo řečeno, není možné určit nejvýnosnější podnikání na světě, což zaručuje 100% záruku úspěchu.

Je však docela možné provádět důkladnou analýzu stávajících obchodních okruhů, aby bylo možné se inspirovat.

Proto zvážíme top 10 obchodních nápadů, jejichž realizace přinesla svým zakladatelům bohatství a uznání ve světě. Kdo jsou tito lidé?

1) Výhodný internetový obchod "Amazon"


Toto hodnocení otevírá Jeffrey Bezos, americký obchodník, který je považován za jednoho z nejbohatších lidí na planetě.

Jeho kapitál je 70,3 miliardy dolarů.

Tento stav mu byl přinesen otevřením internetového obchodu s názvem "Amazon".

Ziskové podnikání bylo založeno na obchodu s knihami s pomocí internetu.

Je zajímavé, že tato idea investovala pouze 300 000 dolarů počáteční investice.

Neočekávaně, po Geoffrey sám, po nějaké době, projekt začal přinášet obrovský kapitál.

Díky tomu byla otevřena možnost rozšířit aktivity.

Nyní je tento internetový obchod známý po celém světě: https://www.amazon.com/.

2) Sladké království Michela Ferrera.


"Silver" jde do společnosti "Ferrero", jejímž zakladatelem je italský podnikatel Michel Ferrero.

Podle Forbesu je hlavním městem Michel Ferrero 600 miliard rublů.

Co přineslo takový úspěch podnikateli?

Obvyklý čokoládový olej, který se v té době stal novým a kouzelným pro potravinářský průmysl.

V současné době se pod značkou "Ferrero" vyrábí výrobky nejméně známých značek:

 • "Ferrero Rochen";
 • "Tic-Tac";
 • "Raffaello";
 • «Kinder-překvapení» a další.

Chcete-li se dozvědět více o podnikání, mohou Rusové navštívit: https://www.ferrero.ru/

3) Myšlenka na Miliardy: buňky pro skladování.


"Bronze" přichází k podnikateli z Jižní Ameriky, Brad Hughes. Jeho kapitál (asi 200 miliard rublů) získal díky případu, který se dnes zdá obyčejný.

Jedná se o to, že se věci na určitém místě (po dálnicích) za poplatek.

Díky společnosti "Public Storage" bylo možné uskladnit své věci ve speciálně určených bezpečných místech ve více než třiceti zemích světa.

Pokud potřebujete služby této povahy nebo zajímavé podrobnosti o podnikání, navštivte oficiální webové stránky společnosti: https://www.publicstorage.com/.

4) Mohou hračky být ziskové?

Americký podnikatel Tai Warner dělal svůj kapitál ve výši 146 miliard rublů díky projektu, který může být bezpečně začleněn do myšlenek nejvýnosnějších obchodů na světě.

Jeho stav je založen na výrobě měkkých hraček "Beanie Babie".

Tento produkt je vyroben v jediné kopii a má status sběratelských předmětů, takže je velmi drahý.

Nákup jedné takové hračky může stát 10 000 - 60 000 rublů, zatímco náklady na její vytvoření nepřesahují 600 rublů.

Hračky od firmy Warner se nenacházejí v běžných obchodech.

A ještě více, nenajdete dvě identické kopie.

5) Jak se stát miliardáři na úkor jednoho produktu?

Názvy Dietricha Mateschitze a Calea Yuvidiha by měly být známy oddaným nočního života, sportovcům a mladým lidem, kteří z času na čas rádi používají energetické nápoje.

Faktem je, že jsou tvůrci světově proslulé energie "Red Bull".

Nápoj má poměrně přímočaré složení:

Ale to stačilo na to, aby se myšlenka hodila titulu jedné z nejvýnosnějších obchodních možností na světě a přinesla tvůrcům uznání a kapitál ve výši 110 miliard rublů.

6) Další ziskové podnikání v bonbónech

Bratři Paul a Hans Raigeli vynalezli gumové sladkosti pro žvýkání různých tvarů a chutí.

Hans přišel s 260 druhy těchto sladkostí!

Sladkosti jsou vyráběny téměř po celém světě.

Každý z zakladatelů, díky této myšlence, má kapitál ve výši přibližně 1,5 miliardy dolarů.

7) Ziskové podnikání na běžné kávě

Americký Howard Schulz, inspirovaný vůní kávy v ulicích okouzlující Itálie, se rozhodl sdílet tuto myšlenku se svou domovinou.

Za to Schultz otevřel řadu kaváren.

V současné době se síť "Starbucks" skládá z 12 000 obchodů!

Kapitál získaný z tohoto zisku je 1,1 miliardy dolarů.

Oficiální stránky společnosti: https://www.starbucks.com/

Chcete-li otevřít svůj ziskový obchod, použijte tipy z videa:

Jak dosáhnout zisku vašeho podnikání?

Pokud z nějakého důvodu podnikání nepřináší požadovaný příjem, věnujte pozornost následujícím způsobům, jak to ziskat:

 1. Uveďte plán nákladů a zisk - to určuje, která oblast podnikání "krade" nejvíce. Zkuste to zkrátit.
 2. Neustále zvyšujte své vlastní dovednosti a zájem podřízených ve vaší práci.
 3. Proveďte komplex opatření, která zabrání krádeži na pracovišti.
 4. Rozdělte firmu na segmenty a definujte v každé oblasti svou odpovědnou osobu.
 5. Spusťte PR kampaň, která přiláká více zákazníků.
 6. Získejte nové, lepší vybavení.
 7. Zvyšte mzdy pracovníků - to jim pomůže vyvolat větší návratnost;
 8. Zabezpečte všechny tyto společnosti, které jsou v elektronické podobě. Tím ušetříte od finančních ztrát v budoucnu.

Stručně řečeno, můžeme říci, že nejvýnosnější podnikání na světě je podnikání, v němž je duše investována a tvrdá práce.

Nic není dáno jen kvůli tomu, člověk musí pracovat na každé věci.

Pamatujte si, že pro mladé podnikatele je vždy místo!

Proto, aby si uvědomili své odvážné představy o ziskovosti, je bez strachu.

100 možností pro malé firmy, které můžete začít nyní

Chcete-li nasměrovat své myšlení k hledání nejúspěšnějšího uplatnění vašeho úsilí, nabízíme přesně sto variant realizovatelného soukromého podnikání v Rusku, které prakticky nevyžadují startovací kapitál a jsou snadno realizovatelné v praxi.

Chcete-li nasměrovat své myšlení na hledání oblasti působnosti vašeho úsilí, nabízíme sto možností soukromého podnikání, které prakticky nevyžadují startovací kapitál a jsou snadno realizovatelné v praxi.

Možnosti malých obchodů

1. Organizace soukromé cestovní kanceláře. Můžete pracovat jako zástupce cestovních kanceláří a organizovat své vlastní turistické výlety na zajímavá místa (moře, hory, muzea atd.).

2. Pokud máte dobrý styl psaní, můžete pracovat jako překladač reklamy pro jednotlivce i firmy.

3. Pokud máte znalosti v oblasti zemědělství, můžete vydělávat tím, že pracujete jako konzultant.

4. Máte-li doma telefon a moře volného času, můžete pracovat jako sekretářka nebo dispečer na domácím telefonu. V tomto případě nemusíte nutně mít jednoho "mistra" a celkový plat se může stát hmatatelným.

5. Pokud je vaše hobby starožitnosti, můžete pracovat jako zprostředkovatel nákupu a prodeje starožitností. V takovém případě nemusíte mít obchod. Konec konců můžete prodávat starožitnosti prostřednictvím internetu, sítě agentů doma prostřednictvím inzerátů v novinách. Zboží můžete také vzít do obchodů se starožitnostmi, které si vezmou zboží na zakázku.

6. Pokud perfektně opravujete všechny domácí spotřebiče, můžete oslovit větší okruh zákazníků. Stačí, když dáte malé oznámení a pokud máte skutečně "zlaté ruce" - zaručuje se vám dobrý měsíční bonus.

7. Konzultant architektury a designu - široká oblast působnosti.

8. Poradce v oblasti umění.

9. Soukromá umělecká galerie. Máte-li dobrý pokoj ve městě, vhodný pro pořádání výstav a prodej místních umělců, jednou nebo dvakrát za měsíc můžete uspořádat placenou výstavu nebo prodej takových děl, kteří si na ni vydělávají.

10. Pokud se projevíte jako člověka s uměleckými schopnostmi, pak rozsah uplatnění vašeho úsilí může být nejrozsáhlejší: od provedení umělecké tvorby a objednání reklamy na vaše obrazy. A najednou se vaše obrazy dotýkají duše bohatého člověka?

11. S minimálními znalostmi v astrologii, stejně jako s nekomplikovaným počítačem a softwarem pro sestavování astrologických map, si můžete vydělávat na tom.

12. Pokud máte gramotný dopis a bohatou kreativní představivost, zkuste si sami sebe jako autora článků, brožur, knih.

13. Navzdory skutečnosti, že vědecký a technologický pokrok pokročil daleko, zařízení, jako je jízdní kolo, zůstává docela v poptávce (zejména v malých městech a venkovských oblastech). Postarejte se o jejich zotavení a opravu - zákazníky, které budete mít.

14. Pokud žijete na místě, kde turisté často navštěvují, a máte vhodný venkovský dům k pobytu v noci, je možné, že máte šanci vydělat peníze.

15. Služba, jako je soukromá mateřská škola doma, je nyní docela náročná.

16. Pokud máte bohaté teoretické a praktické zkušenosti v oblasti účetnictví nebo práva, pravděpodobně již pracujete jako soukromý účetní nebo právník pro některého podnikatele a nejspíše pro jednoho.

17. Oprava a úprava nábytku. Pokud máte dovednost pracovat s dřevem, můžete být v tomto směru žádoucí. Naučte se ze starého nábytku podle objednávky zákazníka a z jeho vlastního materiálu (nebo jeho vlastní), který nevypadá horší než ten nový.

18. Výroba vonných svíček.

19. Skupiny pro děti. To je velmi oblíbený obchod. V naší době existuje vysoká poptávka po denních dětských skupinách. Máte odpovídající školení? Milujte děti? Máte trpělivost? Tato práce je pro vás!

20. Návrhář prostorů pro domácí zvířata. Lidé mají rádi hýčkat domácí zvířata. Proč ne na to v hotovosti? Vytvořte domy pro koťata nebo psy, které by vypadaly stejně jako domy jejich majitelů!

21. Pokud máte vysoce kvalitní počítač a laserovou barevnou tiskárnu - ve skutečnosti máte nejjednodušší systém pro publikování na počítači. Musíte ji správně aplikovat, vyzkoušet si sám sebe jako vydavatele různých příruček, dopisů, letáků atd.

22. Vydavatelství katalogu nebo příručky. To je dobrý nápad, zejména pro ty, kteří žijí ve střediscích nebo na místech, jejichž popularita mezi turisty rychle roste. Inzerenty mohou být hotely, motely, restaurace, divadla a dokonce i místní podnikatelé!

23. Editor. Vezměte rukopis pro úpravu a přípravu pro tisk.

24. Soukromý úřad práce. Pokud sestavíte rozsáhlou databázi na hotových pracovních místech u firem a podniků a budete je neustále upravovat - vždy budete mít zákazníky. Na rozdíl od jiných agentur a úřadů musíte být flexibilnější a rychlejší.

25. Každý, kdo se předtím věnoval boji proti domácímu hmyzu a stal se temperován a praktikoval v tomto boji, může organizovat spolehlivou službu ochrany před škůdci pro všechny příchozí.

26. Pokud máte praktické dovednosti a znalosti z oblasti ekonomie a financí, můžete působit jako konzultant v oblasti ekonomiky a financí. Oblasti, ve kterých můžete poskytovat služby a získávat: finanční účetnictví a řízení, franchising, obchodní plány, daně.

27. Nezávislý fotograf.

28. Pokud máte dlouhou gravitaci k psaní, pokuste se konečně v této oblasti. Nabídněte své výtvory novinám, časopisům, vydavatelům knih, umístěte na webové stránky na internetu. Můžete také působit jako autor objednávky, vytvářet výtvory o osobním životě a úspěších těch, kteří jsou ochotni platit za takové služby.

29. Nákup a restaurování starého nábytku. Druhý nábytek je koupen za penny, a po obnovení je prodáván jako exkluzivní! A můžete pracovat podle objednávky klienta a na jeho platby za materiál.

30. Máte-li počítač a znáte základy počítačové grafiky, ovládněte nejnovější softwarové produkty a vždy najdete zákazníka pro své služby.

31. Vlastní dopravní služba. Pokud máte vlastní minibus nebo kamion, zorganizujte si vlastní doručovací službu. Pokud počet klientů a objem provozu, který máte, poroste, můžete přilákat další vlastníky vozidel, kteří od nich obdrží provizi.

32. Osobní zdraví je téma, které vždy vzrušuje každého. Pokud jste se dříve zajímali o systémy léčení, výživy, omlazení, ale většinou pro sebe, můžete nyní sdílet své zkušenosti se všemi, kteří si přejí za poplatek.

33. Konzultant pro navrhování obytných prostor a domů, zahradní plochy. Stačí, abyste v tomto směru měli minimální znalosti. Stávající počítačové programy na těchto tématech vám pomohou vytvořit krásný domácí plán pro každý vkus.

34. Pokud máte rádi psychologii, kosmetologii, v průběhu novinek módních oděvů a nových trendů módy můžete poskytovat služby osobního poradce.

35. Pokud máte zkušenosti s výstavbou, můžete působit jako nezávislý dodavatel, jednak zjištění množství práce pro stavební čety, a za druhé, aby dodat stavební materiály pro stavbu za konkurenceschopné ceny (k tomu je potřeba najít dodavatele pro nejlepší možné ceny ). Můžete také obdržet slevu od dodavatele stavebních materiálů v závislosti na objemu objednávky.

36. Informační činnost. Pokud jste specialistou v určitém oboru, můžete své znalosti nabízet za poplatek, zavádět je na internetu, inzerovat v novinách, publikovat knihu nebo brožuru apod.

37. Informační služby. Na vyžádání klienta hledáte potřebné informace pro něj, využíváte všechny možné informační kanály (internet, knihy, knihovnu, média), zpracovávejte obdržené informace a prezentujte výsledek klientovi.

39. Vlastní prádlo doma. Sbírejte příkazy, organizujte prací proces, získejte peníze.

40. Údržba zahradních ploch, ozdobného zahradnictví, řezání stromů, řezání trávníků. S velkým množstvím práce můžete organizovat odborníky a pracovníky v týmu a nasměrovat je k plnění objednávek.

41. Pokud máte zkušenosti s účetnictvím, můžete se stát nezávislým účetním pro soukromé podnikatele nebo organizace. A díky správnému přístupu můžete paralelně provádět účetní práci na několika místech nebo s několika podnikateli.

42. Nabídka produktů pro speciální akce: svatby, obchodní jednání, jiné akce - může být zajímavým a výnosným obchodem.

43. Čištění čalounění a koberců. Potřebujete auto nebo minibus a vybavení pro čištění.

44. Dětské oblečení. Můžete si oba šité šaty a být obchodním zástupcem šicí dílny.

45. Služby čištění prostor (obytných nebo komerčních).

46. ​​Instruktor (osobní nebo obchodní) nebo mentor. Každá osoba dříve nebo později potřebuje osobu, která pomůže dostat se z deprese nebo se připravit k dosažení nějakého cíle.

47. Komentovat korespondenta. Koneckonců máte svůj vlastní pohled na události? Zvláštní pohled? A co předtucha událostí? můžete psát týdenní nebo měsíční stránku v místních novinách nebo časopisech.

48. Konzultant v počítačích. Konzultace jsou oblíbeným obchodem. Pokud máte zkušenosti, najděte si výklenky a podnikněte!

49. Oprava počítačů.

50. Učení se práci s počítačem. S tímto druhem podnikání můžete sloužit kancelářím a školit personál nebo číst kurzy ve školách, vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích. Další možností je stát se soukromým podnikatelem a trénovat doma.

51. Vyučování dětí k práci na počítači. Mnoho dětí má počítače. Rodiče nemají dostatek času, aby jim pomohli naučit se pracovat. Pokud chápete počítače a jste schopni pracovat s dětmi, může to být dobrý obchod.

52. Návrh oděvů. Obratnost a dobrý vkus je vaší příležitostí začít takové podnikání!

53. Péče o starší. Mnoho mladých rodin se nemůže postarat o své rodiče kvůli zaměstnání v práci a za jiných okolností. Nabídněte své služby.

54. Soukromé učení šití a pletení. Můžete organizovat individuální školení i skupinové aktivity.

55. Privátní nákupní služba na vyžádání. Vaši pravidelní zákazníci mohou být jak bohatí lidé, tak starší jedinci, stejně jako lidé, kteří jsou ochotni platit za vaše služby, spíše než sami a ztrácet čas.

56. Konzultant a trenér pro sebeobranu. V současné bouřlivé době existuje mnoho lidí, kteří by se rádi naučili základní techniky a metody sebeobrany. Školení lze provádět individuálně i ve skupinách.

57. Školení psů. Vyučování základů výchovy psů pro majitele, výcvik psů nebo práce s domácími zvířaty za přítomnosti majitelů není úplný seznam způsobů, jak vydělat peníze v tomto podnikání.

58. Doručení věcí do / od chemického čištění.

59. Oprava zemědělského nářadí a vybavení je ve venkovských oblastech poptávané.

60. Příprava právních dokumentů. Jen málo lidí je obeznámeno s terminologií přijatou v právních dokumentech. Pokud jste v tom dobrý, je to dobrý obchod.

61. Servis na limuzínu. Ve správném čase a za příznivých okolností může být tato činnost velmi výhodná a atraktivní.

62. Zámečník - specialista na zámky a bezpečnostní systémy.

63. Kouzelník. Pokud víte, jak dělat triky - můžete si vydělat, ponechat na objednávky nebo jednoduše pracovat na zábavních místech.

64. Odesílání prostřednictvím poštovních seznamů přes internet. Doručování poštovního seznamu je lukrativní obchod. Kvalita tajemníka, dobrý počítač a software jsou vše, co je potřeba.

65. Obchodní prodeje poštou. Můžete prodat vše, co vaše představivost a trh dovolí.

66. Marketingový konzultant - marketingový profesionál může nabídnout své služby z vlastní domácí kanceláře přes internet.

67. Masážní služby.

68. Seznamovací služby. S rozšířením Internetu se publikum klientů této firmy mnohokrát rozšířilo.

69. Specialista na lékařské faktury. Jste odkázáni na radu ohledně cen určitých zdravotnických služeb. Peníze pocházejí od lékařů, pro které poskytujete nějaký druh reklamy.

70. Konzultant o lécích. Je žádoucí mít znalosti o léčivých přípravcích.

71. Mobilní mytí automobilů / dodávka autodílů.

72. Mobilní disk žokej (toastmaster). Je požadováno svatby, narozeniny, jiné svátky.

73. Mobilní manikúra. Můžete poskytovat služby v domě zákazníka, a tím šetřit čas zákazníkům.

74. Péče domácí mazlíčky doma u klienta.

75. Výroba monogramů. Klobouky, trička, zavazadla, baseballové čepice, ručníky - vše může být umístěno na monogramu! Je zapotřebí dobrý šicí stroj.

76. Doprava během přemístění. Může se jednat o balení a rozbalení, nebo dokonce o nákladní automobily a dodávky.

77. Hudební lekce doma nebo doma s klientem. Poskytujete lekce klavíru, trubky, harpy - v tom, co jste talentovaní.

78. Vyhledává hlídání dětí pro batolata. Najdete chůvu a poskytnete její doporučení a další dokumenty zájemcům rodičům. Vaše služby hradí šťastní rodiče.

79. Výlety do přírody. Pokud žijete na vhodném místě a milujete přírodu, proč nejít pěšky na výlety?

80. Péče o těhotné ženy. Můžete nabídnout své služby příbuzným budoucí matky. Vaším úkolem je přijít jednou denně, připravit jídlo, vyčistit a zjednodušit povinnosti budoucí matky. Několik rodin vám přinese dobrý příjem.

81. Zveřejnění informačního bulletinu pro klienty o tématech objednaných pro vás.

82. Péče o rostliny v kanceláři. Samozřejmě, znalosti v této oblasti a láska rostlin jsou žádoucí.

83. Zdobení umělce. Můžete pracovat s vnitřními a vnějšími částmi domů. Vše závisí na vaší tvořivosti.

84. Plánování a vedení svátků. Nejrozsáhlejší oblast činnosti.

85. Osobní instruktor tělesné výchovy.

86. Móda pro domácí zvířata. Pokud šijete a milujete zvířata - udělejte vynikající práci!

87. Potraviny pro zvířata a dodávky zásob do domu. Mnoho starších a těžce zaměstnaných lidí potřebuje takovou službu. Je žádoucí mít auto a znalost velkoobchodních prodejců potravin.

88. Péče o domácí zvířata. Při odchodu lidé hledají někoho, kdo se stará o domácí zvířata. Zorganizujte si vlastní hotel pro psy, kočky, i ptáky!

89. Pádlování domácích zvířat. V mnoha rodinách není nikdo chodit pes během dne, zejména ve městě. Tyto služby můžete poskytovat.

90. Hledání vhodných mazlíčků na žádost klienta. Staňte se specialistou na určení toho, jaká lidská přirozenost je vhodnější pro určité plemeno a prodávejte své znalosti. Také můžete vytvořit vlastní databázi na návrh zvířat na prodej.

91. Výstavy domácích zvířat. Pokud máte vhodné místo a najdete je pro takové výstavy účastníky - je to zajímavé a výnosné.

92. Úprava rostlin. Lidé milují své rostliny a potřebují odborníky v této oblasti.

93. Umělec-portrétist. Můžete vytvářet rodinné portréty, portréty zvířat, dokonce i karikatury! Aplikujte své umělecké schopnosti!

94. Zprostředkovatel publikačních služeb. Najděte nejlepší ceny pro tisk mezi tiskárnami. Vyjednávejte s vydavateli o slevě na hromadné objednávky. Nabídněte svým zákazníkům své služby pro zadávání objednávek. Takoví zprostředkovatelé jsou přínosem pro obě strany.

95. Soukromá detektivní služba.

96. Konzultant pro zavedení nových produktů. Pokud máte zkušenosti s marketingovou prací, můžete nabídnout své služby výrobcům.

97. Korektor pravopisu. Správné manuály, knihy, internetové stránky, brožury, informační bulletiny atd. Můžete mít dost objednávek.

98. Katalog (bulletin) nemovitostí o nabídce a poptávce. V něm můžete poskytovat placené inzeráty pro realitní kanceláře a zprostředkovatele a katalog můžete bezplatně distribuovat.

99. Reportér. Pokud máte zkušenosti s novinářskou činností, můžete pracovat jako nezávislý reportér a nabízet své články různým publikacím.

100. Agentura pro poskytování odborníků na dočasnou práci v kanceláři a domově. Vytvořte databázi odborníků v různých oblastech pro dočasnou práci. Váš zisk je provize z přijaté platby za službu.

V případě, že k zařazení do tvůrčího díla svého mozku uvedené nebylo dost, a dosud jste nenalezli rozsah vašich znalostí a dovedností pro obohacování, doporučuji vám další problém. Existuje tak nádherný legislativní dokument, který se nazývá všestranná klasifikace služeb pro obyvatelstvo.

Velmi užitečný dokument, protože ve skutečnosti uvádí všechny myslitelné a nepředstavitelné typy soukromé činnosti, které můžete udělat sami. Najděte v tomto seznamu druh služeb, které jsou nejblíže vám v nejrůznějších parametrech (od vašich znalostí a schopností až po touhu po nich) a které vás dovedou k vašim penězům.