Jak správně otevřít vlastní oděvní prodejnu od začátku

Jedním z nejoblíbenějších destinací v malém podnikání je obchod s oděvy. Ale mnoho začínajících podnikatelů si nedokáže představit, jak otevřít a rozvíjet své podnikání v této oblasti. Formát tohoto bodu není tak důležitý, ať už jde o butik, ženský, dětský nebo pracovní oblečení, showroom. Problémy a produkční nuance budou stejné.

Od devadesátých let došlo k významným změnám v podnikání. Dříve byly oblečení přivezeny do Ruska pomocí raketoplánu a prodány na speciálních trzích. Dnes lidé nakupují oblečení ve specializovaných prodejnách nebo nákupních centrech. Jednotliví podnikatelé již nemají výrobky, ale kupují je v továrnách nebo od dodavatelů.

Hlavní činnosti

Výběr formátu bodů je nedílnou součástí zahájení podnikání. K dnešnímu dni existuje více než dost. Mezi nejoblíbenější možnosti obchodu patří:

 • Použitá.
 • Sklad.
 • Multi-značka.
 • Monobrand.
 • Vedení obchodu v rámci franšízy.
 • Boutique.

Použitá

V této instituci se prodává oblečení, které předtím někdo použil. V Evropě a dalších zemích existují společnosti, které nakupují oblečení od veřejnosti za málo peněz. Pak zaměstnanci třídí věci a pošlou je do obchodů s řetězci.

Hlavním kritériem pro odívání oděvu do druhé ruky je stupeň jeho opotřebení. Tím bude určena cena, za kterou bude výrobek prodán.

Značka v těchto obchodech může být u značky ve výši 200-250 procent. Chcete-li otevřít, nepotřebujete velký kapitál. Organizace takové činnosti je poměrně jednoduchá, zatímco poptávka po těchto zařízeních mezi obyvatelstvem je poměrně vysoká.

Sklad

Skladové sklady se specializují na věci, které nebyly vyprodány v předchozích obdobích. Také v nich najdete značkové oblečení, které se ukázalo být přebytkem.

Označení v podobných bodech je obvykle nepřesahuje 90-100 procent, tak tam je možnost koupit kvalitní zboží za nízké ceny.

Multibrand

Zařízení Multibrand se zaměřují na středních a vysokých zákazníků. Představují produkty předních designérů. V tomto obchodě prodávají oblečení od několika značek, což zákazníkům nabízí široký výběr.

Při otevírání si musíte uvědomit, že bude mnoho soutěžících. Při organizaci obchodního procesu musíte najmout kvalifikovaných prodejců a také věnovat zvláštní pozornost merchandisingu.

Monobrand

Zde je zpravidla zastoupena pouze jedna značka. Taková zařízení jsou zaměřena na středně a vysokou třídu kupujících. Kupující obvykle vstupují do úzkého okruhu zákazníků v prodejně. V obchodě jsou kladeny vysoké nároky na zaměstnance, protože dlouhodobé vztahy jsou vyžadovány u kupujících.

Podle franšízy

Takto otevřený obchod se může stát ziskovým projektem i selháním. Na jedné straně má franchisingový obchod výhodu ve formě populární inzerované značky, s pomocí a podporou franchisora. Na druhou stranu se může stát nerentabilní, protože nákupy a měsíční odpočty mohou být nákladné.

Chcete-li otevřít podobnou firmu, musíte mít počáteční peníze. Kromě toho je třeba pečlivě dodržovat pokyny od vyšších lidí. Podstata je dost jednoduchá: máte kapitál, nabízíte se k podnikání pomocí propagované značky. Vaším úkolem je rozdělit zisk mezi franchisor a sebe.

Obvykle je třeba provést nějaký počáteční příspěvek, jehož hodnota se od společnosti velmi různá. Dále musíte platit měsíční platby z celkového prodeje. Některé franšízy mohou také snižovat náklady na inzerci.

Boutique

Butik je malý obchod, který je vzdálen 15-20 metrů čtverečních. Oni převážně prodávají oblečení drahých značek.

Cílovým publikem jsou klienti se středním a vysokým stupněm prosperity. Otevření takové instituce bude poměrně nákladné, proto je nutné hledat individuální přístup téměř ke každému klientovi. V takovém případě byste měli najmout pouze kvalifikovaných prodejců.

Institucionální pokyny

Také obchody lze rozdělit do několika oblastí:

Na základě analýzy trhu můžeme s jistotou říci, že je nejlepší otevřít obchod s oblečením pro ženy, protože ženy věnují zvláštní pozornost jejich šatníku.

Podrobné pokyny pro organizaci takové činnosti naleznete na následujícím videu:

Registrace společností

Pro obchodování s oděvy je nutné zaregistrovat samostatného podnikatele (IP) nebo společnost s ručením omezeným (LLC). Chcete-li otevřít malý obchod v malém nebo středním městě, registrace jako IP je lepší. To podnikateli umožní ušetřit na placení daní a dalších závazků.

Musíte také zakoupit pokladnu a zaregistrovat ji. Nejlepší je udělat to poté, co jste si pronajali prodejní plochu.

Výběr místa bodu

Z místa vašeho obchodu bude záviset na toku zákazníků a tím i na příjmech. Chcete-li vybrat to nejlepší místo, můžete se zeptat kamarádů, kde raději koupí věci. Můžete také uspořádat průzkum o sociálních sítích a zjistit, kde nejvíce nakupovat.

Existuje několik možností pro umístění:

 • Nákupní a zábavní centra.
 • Samostatný obchod.

Pokud je obchod umístěn v nákupním centru, má několik výhod:

 • Nákupní centrum má velký tok zákazníků.
 • Nájemné do obchodního prostoru není tak vysoké.

Nevýhodou je, že nejlepší místa v nákupním centru jsou již obsazena. Pronájmy jiných míst se mohou stát nevýhodným řešením, protože umístění bodu závisí na obdrženém zisku. Nezapomeňte na místo, které je v posledních podlažích, protože může být jen velmi málo kupujících.

Výhoda volně stojícího bodu spočívá v tom, že je vlastněna majitelem a je za to zodpovědný.

Zvažme každý variant zvlášť:

 • Z druhé ruky je nejlepší otevřít jako samostatný obchod s malou plochou.
 • Možnost akcií bude fungovat také jako samostatná místnost.
 • Je žádoucí umístit multi-branded v obchodním centru, nejlépe na 1. nebo 2. patře.
 • Monobrand, stejně jako multi-brand, může být otevřen v obchodním centru na 1 nebo 2 podlažích. Můžete jej také zajistit jako samostatnou instituci.
 • Rozhodnutí o nalezení místa, kde se oblečení prodává v rámci franšízy, rozhodne franchisor, který bude analyzovat trh a potenciální konkurenty.
 • Butik musí být otevřen jako samostatný obchod. Je třeba se o něj postarat.

O tom, co je zapotřebí k otevření kanceláře notáře, se z tohoto materiálu dozvíte.

Potřebné vybavení

Před otevřením instituce byste měli pečovat o nákup potřebného vybavení.

Pro obchod s oděvy musíte koupit:

 • Figuríny, na kterých budou vystaveny tyto výrobky;
 • vitríny a regály;
 • kadeřnické kabiny, závěsy;
 • pokladna;
 • speciální skenery pro kreditní karty.

Hledání dodavatelů

Poté, co jste zvolili směr instituce, zaregistrovali firmu, pronajali jste si pokoj, koupili jste zařízení, musíte najít dodavatele. Dodavatel musí nejprve včas dodat vysoce kvalitní zboží, které může uspokojit vkus návštěvníků.

Hledání dodavatelů není obtížné. Dodavateli mohou být továrny z zemí Evropy, Ameriky, Číny a také Ruska. Hlavním problémem může být hledání původního produktu, který vás přidělí mezi konkurenční obchody.

Pokud chcete pracovat s určitou značkou, musíte kontaktovat dodavatele k dodání. Kontakty na těchto společnostech naleznete na internetu nebo zjistěte od známých, kteří se zabývají stejnou obchodní činností a pracují s touto značkou.

Zaměstnanci

Samozřejmě budete muset najmout profesionála prodejní konzultanti. Od těchto zaměstnanců bude záviset na tom, jak často nakupují kupující zboží ve vašem obchodě. Z toho pak závisí výnos.

Kvalifikovaný odborník by měl mít prezentovatelný vzhled, důvěrně pochopit zboží, být schopen najít individuální přístup ke každému klientovi.

Příjem bodů závisí přibližně na 70% na činnostech prodejců, takže je důležité vybrat dobré profesionály, kteří již mají zkušenosti s prodejem.

Kromě prodejců je třeba najmout účetní, čističe, správci, bezpečnostní stráže.

Nezapomeňte, že zaměstnanci musí být neustále motivováni. Tím se zlepší kvalita jejich práce a produktivita. Je třeba provést atestační aktivity jednou ročně.

Nezapomeňte, že prodejci budou muset být školeni, pokud někdo nemá potřebné pracovní zkušenosti.

Náklady, zdroje financování

Náklady budou vypadat takto:

 • Registrace individuálního podnikatele - 2 000 rublů.
 • Získání autorizačních dokladů - 10 000 rublů.
 • Pronájem - 30 000 rublů.
 • Design a dekorace - 100 000 rublů.
 • Nákup zboží - od 200 000 rublů.
 • Reklama - od 20 000 rublů.
 • Poplatek za zaměstnance - 180 000 rublů.
 • Zařízení - od 70 000 rublů.

Možné zdroje financování:

 • Úvěr na rozvoj malých podniků.
 • Soukromý investor.
 • Vlastní nebo půjčený kapitál.

Reklama

Můžete reklamní bod pomocí televize, rádia, sociálních sítí. V první den prodeje můžete dát pravidelným zákazníkům speciální karty, které poskytnou slevu na zboží.

V první den můžete také uspořádat soutěž s mnoha cenami. Nezapomeňte na dárky pro návštěvníky na dovolené.

Možný zisk

V průměru může obchod s oděvy splatit za 1-2 roky. Pokud byla obchodní organizace řádně vybudována, produkty odpovídají kvalitě, rozvíjí se přijatelná cenová politika, pak lze očekávaný příjem dosáhnout do šesti měsíců.

Nezapomeňte, že otevření takového zařízení, musíte neustále aktualizovat sortiment výrobků, abyste udrželi stálou poptávku po vašem zboží.

Podnikatelský plán pro obchod s oděvy

Není jednoduché vyrábět a prodávat obyčejné oblečení dnes, protože konkurence je příliš velká a bude těžké najít místo. Speciální oblečení je alternativou pro obchodníka, výrobky se používají v široké škále činností. Nabízíme k posouzení obchodní plán pro obchod s oděvy. Chcete-li otevřít svůj vlastní obchod, musíte nejprve vytvořit obchodní plán pro obchod s oděvy s výpočty a pak rozvinout případ ve směru zvyšování investic do šití.

Shrnutí projektu

V rámci daného podniku se plánuje prodávat následující druhy kombinézy:

 • Ochrana všech druhů.
 • Požární služba.
 • Opravy.
 • Servis čerpacích stanic.
 • Lov, rybaření, práce na pozemku.
 • Cukrářský průmysl.
 • Lékařská a chemická síť.
 • Korporátní uniforma.

V detailním plánu rozvoje podnikání budou odvozeny takové parametry, jako jsou náklady na otevření od začátku, investice na základě výdajů, případné náklady a výnos vyjádřené v konkrétních číslech. Tyto výpočty vám umožní zhodnotit skutečnou ziskovost vaší produkce. Příklad podnikatelského plánu bude jasně ilustrovat situaci v deklarované oblasti a odhalit čistý zisk.

Hlavním úkolem bude najít kanály pro nepřerušovaný prodej. K tomu podnikatel uzavře dohody s podniky, které potřebují pro své zaměstnance nákup speciálního uniformního a pracovního oděvu. Tento formulář by měl vypadat pečlivě, s exkluzivním designem, zvláštním řezem s odznaky a pruhy.

Faktor sezónnosti hraje roli při tvorbě tohoto druhu podnikání. V zimě se poptávka zvyšuje na teplé bundy a kalhoty, pokrývky hlavy a rukavice. Letní sortiment tvoří lehké pracovní obleky a kombinézy. Pokles tržeb se předpokládá v polovině zimy a v nejžhavějších měsících - v červenci až srpnu.

Finanční plán

Hlavním cílem tohoto plánu je přezkoumat a dlouhodobě plánovat hospodářské činnosti s přihlédnutím k potřebám trhu a konkurenci. Finanční postavení IP musí být v souladu se stanovenými úkoly a měly by být hledány potřebné zdroje pro obrat finančních prostředků. To zvýší potenciální podíl obsazeného trhu na 2-2,5% a rozšíří geografii prodeje.

Objem plánovaných investic do projektu je 1 milion 750 tisíc rublů. Doba návratnosti projektu je nejméně 18 měsíců. Současně bude počáteční investice 130 000 rublů. Splácení úvěrových fondů, pokud se podílejí na realizaci projektu, se provádí na úkor výnosů získaných z prodeje zboží.

Ziskovost podnikání bude 6,6%.

Registrace podniku

Zahájení podnikání s otevřením malého obchodu stačí vydat dokumenty a zaregistrovat se jako individuální podnikatel. Postup trvá v průměru 5-6 dní a výdaje v letošním roce představují malou částku:

 1. Státní povinnost - 800 rublů (požadováno).
 2. Tisk - 500 rublů (nejlépe).
 3. Běžný účet je 1 000 rublů. Právnická osoba bude muset mít na účtu alespoň deset tisíc rublů a zaplatí za notářské služby - až 4000 - 5 000 rublů.

Celková částka pro právní služby činí nejméně 4 000 v případě zřízení IP. Registrace společnosti bude stát zhruba 20 000.

Výběr místnosti

Musíte si vyměnit pracovní uniformu a uniformu. K potenciálnímu kupci rychle najít váš obchod, zásuvka je opatřena jasným vývěsním štítem nebo štítem, viditelným z dálky. Hledání místnosti je nejlépe blízko trhu, místo maximální průchodnosti lidí. Pokud je takové místo drahé, můžete umístit obchodní podlahu o něco dál, viset na billboardy na přístupy k obchodu.

V malém městě může být pronájmu až 15 tisíc rublů měsíčně a později může být vykoupena pronajatá a rekonstruovaná obchodní místnost, která ospravedlňuje peněžní investice. Pro pohodlnou práci se zákazníky ve vašem obchodě potřebujete vybavení.

Obchod od nuly: prodejna oblečení

K dnešnímu dni došlo k rozvoji vysoce specializovaných oděvních prodejen. Důvodem je skutečnost, že spotřebitel je velmi náročný na kvalitu zboží, sortimentu a modelové řady a všechny tyto požadavky lze splnit, pokud se soustředí na jeden konkrétní směr.

V souvislosti s tím existují oblíbené obchody, které prodávají například pouze večerní šaty, sportovní oblečení, pánské obleky. Dále budeme uvažovat o tom, jak otevřít a řádně zorganizovat obchod prodávající oblečení, čímž je podnikání ziskové a poptávky.

Registrace a organizace obchodu

Chcete-li otevřít obchod specializující se na prodej pracovního oděvu, musíte se zaregistrovat jako samostatný podnikatel nebo společnost s ručením omezeným. Vzhledem k tomu, že prodej kombinézy zahrnuje práci především s podniky, tedy s právnickými osobami, je účelnější otevřít LLC.

Po získání osvědčení o registraci podniku je povinnou podmínkou nákup pokladny. Navíc byste měli otevřít zúčtovací účet u banky pro bezhotovostní zúčtování se zákazníky a dodavateli.

V ideálním případě, pokud registrace obchodu bude se zabývat právnické společnosti nebo zkušený účetní, kteří mohou být rekrutováni. Koneckonců, pokud budoucí podnikatel nemá zkušenosti s obchodováním a nezná základní znalosti o legislativě v tomto prostředí a základy účetnictví, může proces registrace trvat spoustu času a úsilí.

Umístění, místnost a její výzdoba

Je žádoucí mít obchod s oděvy v oblasti, kde projíždí spousta lidí. Současně by výkladní sklo mělo být jasně vyzdobeno, aby ti, kteří projíždějí, pochopili, jaký druh zboží je v něm nabízen.

No, pokud se obchodní společnost nachází v blízkosti zastávky veřejné dopravy, má pohodlné přístupové cesty a parkovací místo pro auto.

Vedle hlavního sálu pro kupce je třeba zajistit:

 1. Úřad pro personál.
 2. Sklad pro skladování oblečení.

Zařízení

Vybavení specializovaného obchodu a vytvoření nejpohodlnějších podmínek pro zákazníky je nutné zakoupit obchodní a hotovostní vybavení, a to:

 • pokladna a terminál pro práci s bankovními kartami;
 • regály a regály na oblečení;
 • figuríny;
 • obrazovky pro místnosti;
 • zrcadla;
 • osvětlovací zařízení;
 • notebook nebo počítač;

V obchodě musí být také klimatizace a vytápění.

Sortiment a nákupy

Pro řadu profesí je při provádění určité práce nutné speciální oblečení. Jednotka se používá:

 1. V medicíně.
 2. Stravování.
 3. Výroba potravin.
 4. Kosmetické salony.
 5. Výstavba.
 6. Při poskytování služeb čištění.

Čím širší sortiment zboží, tím více potenciálních zákazníků.

Kromě kombinézy může sortiment obchodu obsahovat:

 • čelenky;
 • boty;
 • rukavice;
 • zástěry;
 • bezpečnostní brýle, obrazovky
 • tašky;
 • maska.

Nalezení spolehlivého dodavatele může trvat dlouho. Je výhodnější koupit si spoustu zboží přímo od výrobce, při uzavírání smlouvy o dodávkách a diskutování o fixní slevě na prodejnu. Každý produkt musí projít kontrolou kvality, dodržováním požadavků konkrétního oboru a také mít certifikát.

Zaměstnanci

Je to s personálem, který pracuje v obchodním patře, který klient nejprve ovlivňuje. Proto úspěch podnikání závisí na jeho schopnosti nabízet zboží, komunikativní schopnosti a znalosti oblečení prezentovaných v obchodě.

Prodávající obchodu musí:

 1. Výborná orientace v dosahu.
 2. Buďte zdvořilí.
 3. Aby mohl klient řádně nabídnout zboží.

Kromě prodejců bude obchod s oblečením potřebovat:

 • pokladník;
 • účetní;
 • správce nebo vedoucí pokladník
 • správce nákupů.

Zpočátku může prodávající vykonávat funkci pokladníka a účetní může pracovat na dálku.

Reklama

Použité reklamní kanály pro propagaci obchodu:

 1. Vývěsní tabule na fasádě budovy a u vchodu.
 2. Vytvořte skupinu v sociálních sítích.
 3. Poskytování slev běžným zákazníkům a nákupu hromadného zboží.
 4. Vývoj webových stránek.
 5. Umístění tištěných reklamních produktů (brožury, letáky, katalogy) v institucích, kde se používá speciální oblečení.

Finanční složka podniku

Otevření specializovaného obchodu nevyžaduje velké investice a významný personál. Organizování tohoto druhu podnikání je dost jednoduché, hlavní věcí je porozumět zásadám a zákonům obchodu, správně sestavit sortiment sérií a vyzvednout profesionální prodejce. Skladem kombinézy se správnou organizací své práce přinese podnikatelům stabilní příjmy.

Náklady na otevření a údržbu

Pro nákup komerčního vybavení a první dávky zboží musí budoucí majitel obchodu s oděvy utrácet velkou část počáteční investice.

Náklady na zahájení podnikání za prodej uniformy závisí na oblasti maloobchodních prostor, kvalitě zařízení a rozmanitosti sortimentu. V počáteční fázi musí majitel investovat z 400 000 rublů.

Měsíční náklady na údržbu:

 • mzdy;
 • daně;
 • komunální platby;
 • pronájem;
 • reklamy.

Výše budoucích příjmů

Zisk obchodu bude záviset na výši průměrného šeku, docházky a dostupnosti běžných zákazníků.

Doba návratnosti

Dnes už není tolik specializovaných obchodů. Po uspořádání podniku v této oblasti můžete počítat s vysokou úrovní poptávky, stabilním ziskem a rychlou návratností.

Obchod s výrobou a prodejem kombinéz, osobních ochranných prostředků a hasičského vybavení

Rozhovor s majitelem firmy Alahverdova (Hess) Zoya Alexandrovna, Pyatigorsk

V době před perestrojkou v naší zemi existovala obrovská síť obchodů pod běžným názvem "Pracovní oděvy". Byly plné nudného zpracování, háčkované a gumové boty, kozačky, bavlněné vlněné plátna, plátěné rukavice a další nevzhledné zboží. Ale obchody byly oblíbené, protože věci, které v nich byly prodávány, pomohly lidem v jejich práci. Udělali svou práci pohodlnější a bezpečnější. Dnešní moderní podniky s krásnými, praktickými a pohodlnými, ale všemi stejnými "pracovními oděvy" nahradily moderní podniky.

Zoya Alexandrovna, máte mnohostranný obchod. Kdo jsou hlavními zákazníky, pro které pracujete jako první?

Naši hlavní zákazníci byli od samého počátku podniky, kterým výrobní proces vyžaduje, aby pracovníci nosili speciální oblečení a boty. Jedná se například o zaměstnance zdravotnických zařízení, pracovníků ve stravovacích zařízeních, pracovníků silnic, hasičů.

Mezi našimi pravidelnými zákazníky jsou známé podniky v Pyatigorsku. Jedná se o JSC "Kholod", JSC "Pyatigorsky pekárna", LLC "Hines" a další.

Oceňujeme naše stálé zákazníky velmi a spolupracujeme s nimi s radostí.

Který produktový segment je nejvíce žádaný?

Největší nákup přímo z pracovního oděvu. Například boty jsou velmi žádané pro pracovníky silničního provozu, kteří se zabývají asfaltovou dlažbou, oblečení pro pracovníky v kuchyni.

Obuv pro asfaltové dlaždice a hasicí přístroje

Prostředky hašení jsou velmi aktivně vykoupeny. Pravidelně v televizi vidíme a slyšíme hrozné informace o požárech, k nimž došlo v důsledku nedostatku řádného budování budov prostřednictvím eliminace požáru. Mnoho tragédií by se dalo vyhnout, kdyby se objevil běžný hasicí přístroj.

Osobní ochranné prostředky jsou velmi oblíbené: respirátory, brýle, rukavice.

Rukavice, respirátory a ochranné brýle

Existuje určitá úloha a faktor sezónnosti. Zimní pracovníci potřebují zahřát a prodávají teplé oblečení (bundy, kombinézy, teplé boty). V létě se lehké oblečení stává populární.

Řekni mi, prosím, jak děláte podnikání? Jako individuální podnikatel nebo založit LLC?

Pracujeme v rámci schématu LLC. Tato forma podnikání je pro nás vhodnější.

Poznámka od společnosti Moneymaker Factory: jak samostatně zaregistrovat společnost ve formě společnosti s ručením omezeným, přečtěte si podrobné pokyny k otevření LLC.

Jak se vaše podnikání začalo? Proč jste zvolili tento druh činnosti a jaký byl důvod pro váš výběr?

Historie podnikání začala v roce 2008. Byl jsem pozván, abych pracoval pro jeden z podniků Pyatigorsk, který prodává kombinézy. Tato práce se mi líbila. Miluji lidi, komunikaci. Pokud nám někdo přišel s touhou koupit teplou bundu, vybrali ho nejpohodlnější a pohodlnější. Chtěl jsem si ho dát, kupující si pamatoval náš obchod s laskavým slovem a doporučil to přátelům.

Často se stalo, že jedna nákupní bunda nebyla omezená. Byla vyzvednuta boty, rukavice a podobně. Kdysi se stalo, že když zákazník šel do obchodu a dostal klobouk, klient odešel úplně "obsazený" na zimu. Zanechal spokojený, protože získal kvalitní zboží za velmi skromnou cenu. A zcela zdarma dostal přátelskou komunikaci, praktické rady a dobrou náladu.

Při komunikaci s velkoobchodními odběrateli se zástupci organizací také snažili a maximálně uspokojit své požadavky. Někdy dokonce existuje "sportovní zájem", aby se něco objevilo, "nevím co" - podobně se vyskytují požadavky.

Když jsem získal dostatečné zkušenosti, chtěl jsem si vyzkoušet vlastní práci. Po konzultaci s rodinou jsem se rozhodl začít podnikat. V současné době spolupracují se mnou všichni členové rodiny, máme dobrý rodinný obchod.

Při výběru svých aktivit jsem se nemýlil, mohu to říct absolutně!

Řekněte nám o prvním roce práce. Co bylo pro vás nejtěžší a nejpamátnější?

První rok je obtížný pro každého začínajícího podnikatele. Co je jen vytvoření vztahů s daňovou inspekcí, penzijní fond, FSS. Musíme se ponořit do džungle účetnictví, vyzvednout zaměstnance, vytvořit tým. Souběžně se získává sortiment a hledají se dodavatelé.

Velmi důležitým aspektem byl proces přilákání zákazníků k firmě. Konkurence v našem obchodním sektoru je velká a neustále roste v důsledku vzniku nových firem, internetových obchodů. Museli jsme hledat přístup ke každému potenciálnímu kupujícímu, abychom se přesvědčili, že jsme nejlepší, nejvšestrannější podle výběru, cenově flexibilní, nejpřívětivější v komunikaci a nejvhodnější pro obchodní spolupráci.
A my jsme to udělali! Byli vynikající obchodní partneři, vynikající klienti. Práce nebyla jen tvrdá práce, ale také dovolená.

Showcase s teplým kombinévem

Co bylo zapomenuto z prvního roku? Únava, nedostatek spánku, nedostatek času pro dům. Ale je překonatelné, pokud existuje cíl. A cílem bylo zaujmout své místo v oblasti vybraného podnikání, aby získalo autoritu a respekt.
A ještě jedno slovo je vhodné pro charakterizaci počátečního období: vzrušení. Je stále přítomen, ale ty první pocity, když se "jako byste ve vířivce" vrhli do nekonečných obchodů a vyjednávání, začnete jasně zapomínat na téměř nemožný úkol až dosud.

Poznámka od Factory Moneymakers: o všech organizačních postupech, které musíte před zahájením podnikání projít, přečtěte si v našem materiálu, jak začít podnikat. A optimální forma daňového účetnictví pro malé podniky si přečtete v on-line účetnictví "Moje podnikání".

Již jste částečně zodpověděl svou další otázku, jak přilákat klienta do vaší společnosti. Můžete něco přidat? A proč byste doporučil zahájení podnikání pro mladé lidi?

Zákazníci jsou nyní pokazeni obrovským výběrem všeho. To není špatné, protože nás nutí udržet se v dobré kondici, hledat nové zajímavé dodavatele, rozšířit počet nabízených produktů a neustále uspokojovat požadavky zákazníka v plném rozsahu.

kombinézy pro zdravotníky

Ale naše úsilí bude marné, pokud nemůžeme kupujícímu přinést výhody. Reklama, samozřejmě, pohybuje obchod, ale zrychlení tohoto pohybu dává osobní kontakt. Schopnost cítit náladu člověka, touha najít společný jazyk s ním, doporučuji najít začínající a budoucí podnikatele. Komunikace se nebude nikde učit, pouze osobní vlastnosti a touha po lásce komunikovat s lidmi pomohou vytvořit dobré obchodní vztahy. Často úsměv a soucitné slovo může rozhodnout o osudu významného nákupu nebo ziskové transakce.

Osobní vlastnosti jsou důležité profesionály. Existuje spousta odborníků a profesionálové, kteří jsou schopni vytvářet spolehlivé a dobročinné vztahy s partnery, jsou mnohem méně. Oni jsou ceněni vyšší a s nimi se neúčastní.

Přibližný počáteční kapitál pro otevření obchodu s oděvy? Potřebuji licence nebo povolení?

Částka je ovlivněna mnoha faktory: náklady na pronájem místnosti nejméně 100 m2. Velikost je velká vzhledem k povinné dostupnosti skladu zboží. Máte-li vlastní - v pořádku. Ale budeme předpokládat, že nájemné bude stále požadováno.

Jedná se o náklady na otevření IP nebo LLC, nákup zboží. Zvláštní licence a povolení k zahájení našeho podnikání se nevyžadují. Věřím tomu je možné splnit částku 1 000 000 rublů.
Nemusíte však začít hledat peníze, abyste mohli začít podnikat, ale s měřeným rozhodnutím, přemýšlivým obchodním plánem, rodinným poradenstvím a pevným přesvědčením, že chcete vykonávat tento druh činnosti.

Je důležité vybrat si tým lidí s podobnými názory, asistentů, na kterých byste se mohli v případě potřeby vždy spolehnout.

Poznámka od Factory Moneymakers: Přečtěte si, jak vytvořit obchodní plán sami.

Jaký režim obvykle pracujete se zákazníkem?

Máme maloobchodní oddělení, kde jsou zákazníci obsluhováni jako v běžném obchodě. Pokud se jedná o velkoobchodního odběratele nebo organizace, režim je tradiční: vypracování smlouvy o dodávkách, platby, dodání zboží. Často uplatňujeme individuální přístup k klientovi, přizpůsobujeme se schématu práce partnerských podniků. Platba za zboží může být provedena zásilkou, může být splacena ve splátkách. Nakonec se objeví šablona, ​​podle níž spolupracujeme s každým klientem.

Jaký je přibližný finanční obrat za měsíc, který jste měli od začátku činnosti, a co to je dnes?

V prvních měsících práce obrat prodeje nepřesáhl 200 tisíc měsíčně. Byly chvíle nestability, zejména v době krize. V současné době náš obrat výrazně přesahuje 1 milion rublů. Ale opravdu doufám, že se zvýší. S rozšířením výroby a náklady na její údržbu.

Sdílejte své plány do budoucnosti, případné vyhlídky.

První ve jménu naší firmy je slovo "výroba", následované "prodejem". Výhled na vývoj je zaměřen na výrobu.

V současné době podnikání vzrostlo kvůli spojování šití podnikání. Hlavně síly mých rodinných příslušníků (manžela, dcery, zetě) jsme zvládli nový směr. Teď je to jen počátek, ale už je pro naše oděvy spousta kupujících.

Foto vlastní šicí dílny

K dnešnímu dni poskytujeme uniformu pro zaměstnance populární v Pyatigorsk podniky "Roma-pizza", "Běloruské klobásy", JSC "Kholod", jsme šijeme "oblečení" kuchaře. Poptávka po produktech je. Proto bude vývoj výroby.

Pronajali jsme ještě jednu místnost, hledáme nové zaměstnance. Rozbalte!

Existuje převládající názor, že je velmi obtížné podnikat v Rusku (v našem případě malé firmy). Souhlasíte s touto definicí? Jaký je váš názor na tento problém?

Podnikání obecně není snadná práce. A také v Rusku. Chcete-li být úspěšným obchodníkem, potřebujete jisté vlastnosti vlastností, ochotu tvrdé práce, vyrovnání s neúspěchem, usilovat o dosažení cíle. Je důležité být slušným člověkem a schopen odpovědět na vaše slova a skutky. Existuje mnoho takových podnikatelů? Jsem si jistý, že mezi lidmi, kteří mají své vlastní podnikání, jsou mnohem menší, než je celkový počet podnikatelů. Z toho důvodu je problém.

A jejich podnikání v Rusku je komplikováno neustále se měnícím legislativním základem. Existují nové formy hlášení, inovace v FIU, FSS, daně se zvyšují. V Rusku je obtížné podnikat. Těžké, ale možné!

A všem, kteří se odvážili učinit tento vážný krok, chci najít svou nika. To bylo zajímavé, spolehlivé a slibné!

Obchod s prodejem kombinézy

Již jsme zvažovali mnoho různých trendů v prodeji oděvů, ale dnes budeme zvažovat ještě jednu z nich, a to, jak podniknout obchod s oděvy, kde je lepší pronajmout si obchodní oblast a jaký druh sortimentu si vybrat. Tento typ oděvu není standardní, takže mnoho začínajících podnikatelů může tento výkřik vyděsit, ale např. Přijmout stejnou kamufláž, kolik lovců a rybářů máme? Hodně, a to jsou všichni vaši zákazníci, takže prodej bude. Současně v kombinézech jsou letní uniformy i zimní, na základě toho prakticky chybí sezónnost.

Obchodní formát

První věc, o které se musíte rozhodnout před otevřením obchodu s oděvy, je, kde a jak budete pracovat. Vzhledem k specifikům výklenku nedoporučujeme hledat místa v nákupních centrech, je nejlepší se bližší podívat na obchodní plochy na oděvních trzích. Právě tam se prodává největší množství takového oblečení, protože tam je soustředěno všechny cílové publikum, které je kupuje. Hlavní věcí, kterou je třeba zhodnotit, je viditelnost odbytu a nedostatek velkého počtu konkurentů. Pokud existují, pak pečlivě sledujte cenovou politiku, protože na trhu zákazníci chodí levněji.

Bez ohledu na formát zásuvky budete potřebovat vybavení pro práci. Jedná se o vitrínku s možností zavěšení celého sortimentu zboží. Potřebujete také počítadlo, na kterém můžete umístit vzorky speciální obuvi a další příslušenství. Pokud si půjčit kiosek v nákupním řádku, pak budete mít kam umístit celý rozsah a uložit jej, ale v případě pronájmu prostor pro stan, budete buď muset mít dopravu, takže pokaždé, když k zavěšení zboží, nebo pronajmout malý sklad na území trhu.

Dokumenty

Stejně jako u každé obchodní činnosti pro maloobchodní prodejny budete muset zaregistrovat všechna potřebná povolení.

Zde je část toho, co budete potřebovat:

 • stát IP.
 • požádejte dodavatele a získáte všechny certifikáty kvality pro zboží.
 • zadejte požadovaný OKVED. Pro Rusko - 51,42. Pro Ukrajinu - 47,71.
 • zařídit zákaznický kout.
 • v případě potřeby získat povolení od SES a hasičského sboru, pokud tyto problémy nevyřeší majitelé trhu.

Sortiment

Ve skutečnosti pracovní speciality, kde se používá velké množství oblečení, ale začít podnikat, se můžete omezit pouze na část povolání tím, že se postupně rozšiřuje rozsah, a to hlavně s nejpokročilejšími možnostmi.

Zde jsou nejoblíbenější kategorie kombinézy:

 • pro pracovníky v oblasti obchodu;
 • pro sektor služeb;
 • zimní a letní verze kombinézy;
 • pro bezpečnostní struktury;
 • maskování;
 • pro svářeče;
 • vodotěsný;
 • pro služebnou;
 • pro supermarket;
 • pro kuchaře a číšníky;
 • pro lékaře;
 • čelenky;
 • speciální obuv a další.

Tento seznam lze v budoucnu výrazně rozšířit. Hlavní věcí je vybrat spolehlivého dodavatele. Některé z nich najdete na velkoobchodních oděvních trzích a některé se nacházejí na internetu. Jedná se především o výrobce a jeho zástupce v regionech.

Reklama

Důležité je, že při otevírání obchodního prodeje oděvů je důležité používat nejen standardní reklamní metody, jako je distribuce letáků nebo posílání bannerů a inzerátů v médiích, ale také prostřednictvím internetu. To platí zejména ve velkých městech.

Vytvořením svého vlastního online obchodu a prováděním jeho optimalizace pro vyhledávače můžete přilákat mnoho zákazníků z internetového vyhledávání, a tak vstoupit do nové úrovně prodeje.

Také s rozpočtem a touhou přijímat zákazníky již nyní můžete pomocí kontextové reklamy a přímých návštěvníků vašeho webu dnes.

Kolik potřebujete začít?

K určení úrovně počáteční investice je třeba především znát řadu faktorů, to je objem sortimentu a nájemné za prodejní oblast a tak dále. Poskytujeme seznam hlavních zdrojů nákladů na tuto firmu a tyto výdaje můžete počítat podle vašich podmínek při sestavování vašeho podnikatelského plánu.

 • Pronájem obchodního prostoru na trhu - 100 USD - 150 USD
 • Daně - 150 dolarů
 • Plat za prodávajícího - 200 USD
 • Počáteční nákup zboží - $ 5000 - 7000 USD
 • Nákup zařízení - 500 až 800 dolarů
 • Reklama - 350 dolarů (+ inzerce na internetu).
 • Náklady na dopravu - 60 USD
 • Vytvořte internetový obchod - 200 USD.

Kolik můžete vydělat?

Pokud budeme mluvit o příjmu, pak, samozřejmě, jsou sezónní koňské dostihy, a to zejména při zahájení lovecké a rybářské sezóny, ale zároveň, například lékařské šaty a tvar pro dozorců pravidelně prodávány v průběhu celého roku. Dáváme vám pouze jeden ukazatel - je to značka.

Doplatek za kombinézy - 40% - 70%.

Na základě těchto hodnot můžete provést nesprávný výpočet, kolik produktů je třeba provést, aby se dostalo do plusu.

Závěry. Značka v tomto směru není příliš vysoká a když úložiště otevření oblečení je děsivá specifičnost. Zároveň je však poptávka po zboží téměř konstantní a současně neexistuje tolik konkurentů, jak říkáme v dětském nebo ženském segmentu.

Je něco o tomto výklenku řečeno? Čekáme na vaše rady a doporučení.

Otevřená prodejna kombinézy od A do Z

Prodej profesionálního oblečení - začátek obchodních cest

Jeho podnikání poskytuje vynikající příležitosti pro materiálový růst a dovoluje bez strachu hledět do budoucnosti a naplánovat život. Otevřením svého vlastního obchodu budete znamenat vynikající start v obchodní kariéře. Ale mnoho lidí má potíže při výběru produktů, které budou prodávány v jejich obchodě, a to je zásadní moment. V současné době existuje mnoho obchodů se stejnými charakteristikami produktu, takže je obtížné najít místo, kde by konkurence byla nejmenší. Abyste nemuseli čelit obzvlášť velké konkurenci, můžete otevřít obchod pro prodej kombinézy.

Kromě neexistence ostré konkurence, výhody takového podnikání zahrnují poměrně malý počáteční kapitál potřebný pro otevření.

Mnozí si mohou myslet, že kombinézy jsou méně žádané, než například každodenní, nicméně, jak ukazuje praxe, není tomu tak. Profesionální oblečení je pro mnohé aktivity nezbytné. Nosí se všichni lékaři, chemici, hasiči, zaměstnanci čerpacích stanic a opraváren a mnoho dalších.

Je třeba si uvědomit, že běžný zaměstnanec nemusí mít jednu pracovní sadu, nýbrž několik, pro případ nouze. Po konečném rozhodnutí o otevření pracovního oděvu nastává okamžitá otázka, jak to udělat správně, aby se v budoucnu obchod nejenže hradil za náklady na jeho údržbu, ale také přináší stabilní příjem.

Existuje několik aspektů, které je třeba vzít v úvahu před otevřením pracovního oděvu: jaký druh maloobchodního prostoru je lepší, jak správně vydávat dokumenty pro otevření svého podnikání, kde hledat dodavatele zboží a jak přilákat pozornost kupujícího. Kromě toho je třeba vypočítat, kolik peněz bude zapotřebí jako počáteční kapitál pro otevření obchodu s oděvy.

Kde je lepší otevřít obchod s oblečením?

Chcete-li organizovat svou firmu na prodej pracovního oděvu, musíte se nejprve postarat o prodejní prostor. K těmto účelům můžete využít pronajatý prodejní prostor, nebo jej můžete zakoupit. Pracovní oblečení jsou zpravidla zakoupeny lidmi v době nákupu, to znamená, že je v průměru, takže je žádoucí, aby místo, kde bude obchod otevřen, projde. Je velmi důležité, aby se Vám kombinace přesunula do očí, protože i když si ji člověk okamžitě nevrátí, bude si pamatovat místo, kde ji vidí, a v pravý čas přijde na nákup. Pro prodej kombinézy, samostatného obchodu a oddělení v pavilonu s oblečením, a dokonce i na trhu s oděvy, jsou také vhodné.

Většina lidí, kteří se teprve začínají stát svůj vlastní podnik, není tam žádný způsob, jak uplatnit komerční plochy, takže je nejlepší jen se podívat na místo, které je možné si pronajmout, a je nejlépe zpočátku dělat část skladu nebo místa v pavilonu, vzhledem k objemu zboží k prodeji zásuvka se nezdá "nahá". Stejně tak je důležité, aby se postarat o zásobách obchodního domu, protože v každém případě bude trvat několik obrazovek vyzkoušet, zrcadla a samozřejmě místo pro ukládání zboží, není zveřejněny na vitríny a dalších potřebných věcí.

Výběr produktu k prodeji a hledání dodavatelů

Bezprostředně stojí za to říci, že kvalita a cena zboží nabízeného v obchodě bude záviset na ziskovosti prodejny, to znamená, že je žádoucí, aby kvalita byla nejlepší a cena je nejpřijatelnější. Kromě toho se musíte postarat o sortiment zboží, protože kategorie "kombinézy" zahrnuje různé typy županů, kombinézy, obuv, masky, klobouky a dokonce i teplé oblečení. K podpoře sortimentu je nutné, aby v obchodě byly prezentovány jak levné, tak drahé verze kombinézy, protože pouze v tomto případě bude možné uspokojit každého kupujícího.

Hledání dodavatelů je samostatný problém, jehož řešení vyžaduje zvláštní pozornost. Speciální oděvy za přijatelnou cenu je možné zakoupit pouze od skutečného výrobce nebo prodejců, kteří se zabývají velkoobchodním prodejem a mají přímý vztah k výrobcům. Okamžitě stojí za zmínku, že budete muset koupit alespoň "rostovku" každého typu kombinézy. V "Mall", zpravidla, ne méně než šest velikostí. Nákup v hromadě znamená získání celého spektra velikostí, protože koneční zákazníci budou potřebovat i různé velikosti oblečení. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho druhů oděvů, základní část potřebného počátečního kapitálu bude věnována vytvoření potřebného sortimentu.

Dodavatelé kvalitního zboží lze nalézt prostřednictvím reklamy v médiích, na zastoupeních a na velkoobchodních trzích. V takovém případě značně závisí na regionu. Při nákupu zboží by neměl být líný a zcela důvěřovat slovo dodavatele, musíte zkontrolovat produkt pro přítomnost manželství, stejně jako dodržování popisu. Navíc u řady typů kombinovaných obalů musí výrobce poskytnout zvláštní doklady a osvědčení, které prokazují shodu zboží s požadavky jednoho nebo jiného typu průmyslu.

Přibližné počáteční kapitál

Je zřejmé, že mnoho z nich bude mít zájem o rozvoj tohoto obchodního místa, ale potřebujete alespoň přibližně představit, kolik bude stát základ obchodu. V seznamu výdajů je třeba nejprve zaplatit nájemné za prodejní plochu. Ve spravedlivém případě je třeba říci, že cena za pronájem v různých regionech je odlišná, ale nejméně 8-15 tisíc rublů za měsíc je nutné, a pronájem náměstí v nejvíce přechodné místo. Ve velkých městech se náklady na pronájem na nejvhodnějším místě mohou zvýšit na 25-40 tisíc za měsíc. V tomto případě můžete snížit náklady, můžete si pronajmout levnější oblast a investovat nějaké peníze do billboardů, aby kupující věděl, kam jít.

Z oblasti budoucího obchodu bude záviset na množství potřebném k nákupu komerčního vybavení. Značná částka peněz bude zapotřebí pro obchodní zařízení, neboť v každém případě je zapotřebí několik regálů, jejichž náklady se pohybují kolem 2,5 až 3 tisíc rublů; k nákupu fitinky potřebujete zhruba 5 tisíc rublů a musí mít alespoň dvě. Pokud si nemůže přidělit peníze na nákup stánků, můžete ušetřit tím, že v obchodě se obrazovka pro převlékání, navíc koupit stojící zrcadlo, kování pro takové možnosti, spolu s hodnotou zrcadla bude trvat déle než 4 tisíce. Rublů. Pokud obchod bude vystavovat boty, budete potřebovat banket-otoman, abyste si mohli posedět. Náklady na tuto položku interiéru obchodu je asi 1,5 tisíc rublů.

Pro umístění zboží je lepší použít podlahové a nástěnné závěsy, jejichž cena se pohybuje okolo 600-1000 rublů. Celková cena komerčního vybavení bude přibližně 20-28 tisíc rublů. Navíc samostatná část nákladů na otevření obchodu se nevyhnutelně vztahuje na nákup zboží. Pro sortiment je nutné zakoupit několik odrůd županů a dalších kombinéz pro jednotlivé průmyslové odvětví. Podle skromných odhadů bude nákup zboží nejméně 60-90 tisíc rublů. Tyto peníze stačí otevřít specializovaný obchod a začít pracovat a v budoucnu se ziskem bude možné doplnit sortiment zboží.

Náklady na registraci dokumentů a obsah ukládání

Samostatný sloupec výdajů by měl být přiřazen k evidenci dokumentů pro podnikání a registraci právnické osoby. Pro většinu lidí je zpracování dokumentů velkou obtížností, takže je nejlepší kontaktovat odborníky. Náklady na registraci všech potřebných dokumentů bude stát 2-5 tisíc rublů. Mimo jiné jsou možné dodatečné náklady spojené s cestovními výdaji, možnost placení daní.

Je třeba se připravit na to, že obchod bude vyžadovat určité finanční prostředky na jeho měsíční údržbu. Aby obchod fungoval normálně, je nutné najmout alespoň jednoho prodejce, plat prodávajícího v různých městech se pohybuje od 10 do 18 tisíc rublů. Je také nutné přidělit prostředky na čištění skladu a okolí. Kromě toho je nutné přidělit finanční prostředky pro vedení účetnictví, pokud to nebude možné spravovat sami. Účetní služby, aby všechny věci v pořádku stojí 1,5 až 4 tisíce rublů měsíčně, ale v tomto případě si můžete být jisti, že všechno dokumenty budou v dokonalém stavu.

Otevřete obchod s oblečením - je to poměrně nákladné podnikání, ale pokud se k věci dostanete vážně, v příštích 2-3 měsících bude obchod začít hmatatelným ziskem.

Kdy čekat první zisk z obchodu?

Navzdory skutečnosti, že pracovní oblečení je ve vysoké poptávce, bude trvat nejméně 2-3 měsíce, než potenciální kupci najdou novou prodejnu a ocení ji. Toto období je nejtěžší pro existenci obchodu, protože je nezbytné nejen přilákat pozornost potenciálních zákazníků, ale také je snažit se je stát vašimi stálými zákazníky, což lze dosáhnout pouze vynikajícím servisem a vynikající kvalitou zboží.

Aby bylo možné obrátit pozornost k ochranným oblečením, je třeba uspořádat originální reklamní kampaň, která bude pravděpodobně přitahují nejen, kteří chtějí koupit oblečení pro práci, ale i ty, kteří chtějí koupit kvalitní oblečení, které mohou být použity pro výlety do lovu a rybolovu, nebo pro jiné účely.

V prvních měsících práce jsou každodenní příjmy extrémně nestabilní. Po zhruba dvou měsících práce lidé již vědí o své existenci a procento tržeb se vyrovnává, stane se stabilnější a předvídatelnější. Proto musíte být trpěliví a počkat na úplné spuštění obchodu. V závislosti na intenzitě prodeje, otevření obchodu může vyplatí za 3-6 měsíců, pak bude skutečná příležitost vydělat.

Obchodní fórum

Otevírání skladu zboží pro domácnost, maskování a.

SecretNonma 13. června 2016

Ve skutečnosti je lepší, abyste se okamžitě nedostali k věci. Takže je spousta textu.

Igor78O 14. června 2016

SecretNonma 14. června 2016

1. Při realizaci spetsuhe a maskování, pokud budete mít od producentů, to nebude fungovat.
Maximum, které můžete získat, je zpoždění.
Pokud budete mít obchodníky - pak je to možné a v realizaci.
Přestože prvních pár nákupů nelze dát.
Ale u obchodníků není v zásadě přítomen jiný problém - serts, zboží neodpovídá požadavkům a kvalitě zboží je velmi žádoucí.


Existují precedenty pro implementaci od výrobce. Další otázkou je, že to není s každým, takže práce probíhá. První čas naděje nestačí, ale pak. První nákupy ano, budu muset budovat vztahy.
Obchodníci, bleší trh - s nimi pracovat pro sortiment, aby kupující měl také obleky z levné cenové kategorie, ale také vhodné kvality.

2. spetsuhe a maskování, tak bych poradit, abyste stisknout více na oblečení pro lov a rybolov na membráně, termoprádlo, kombinézy a uniformy pro policii, mimořádné události, zdravotnického personálu, bezpečnost.
O schválených hrudkách - pixel a bříza.
Flora někdy kupuje "staré muže")))


Taki, ano. Obleky s dlouhým centrálního zamykání a mřížky na obličeji, ale ne z membrány (to je stále velmi drahé tkaniny, poptávka není), ale proto, že Greta (levné) a košile (světlo, teplo) - oni se pohybují. No, pár poměrně drahých obleků ze stanu (jedna z nich je podle tradice Gorka) pro vážně smýšlejících kupujících. Strážci, košile policistů (často se ptají), sestry a občas něco s reflexními pruhy. Barvy jsou pixel, bříza a obvykle kmf zelená / modrá a flóra. Podle pocitů je flóra přijímána méně často a nejen starci.

3. Pokud budete pracovat se společnostmi, měli byste předem vědět, zda pracují se zjednodušenými osobami.


A jaké úskalí mohou existovat? Pokud správně chápu, společnosti se společným zdaněním nemají žádné problémy se mnou, pokud mám zjednodušenou daň. Je pro mě nerentabilní, tk. všechno přijaté zboží na mně za% DPH je dražší a bude pro mě příznivější hledat tytéž dodavatele?

4. Snažte se překonat zpoždění platby za 1 měsíc (myslím, že už to nedá) - pracujte na krátkých penězích někoho jiného a zaplaťte ho včas, pak budete mít důvěru.


Je vhodné začít s účtem někoho jiného. Zvlášť, když existuje mnoho takových dodavatelských společností se zpožděním - nekonečný proud bezúročných půjček, jen pracujete, drahá, pracujete.
Teď jsem si myslel, že v tomto plánu na začátku by bylo výhodnější mít dluh u deseti dodavatelů o deseti tisících, než před jednou na 100. Kdyby jen měl dost času na to, aby s nimi pracoval se všemi. Ano, sortiment bude různorodý. A teprve potom si vyberete některé základní, oblíbené a spolehlivé a pokračujte s nimi.

Igor78O 14. června 2016

A jaké úskalí mohou existovat? Pokud správně chápu, společnosti se společným zdaněním nemají žádné problémy se mnou, pokud mám zjednodušenou daň. Je pro mě nerentabilní, tk. všechno přijaté zboží na mně za% DPH je dražší a bude pro mě příznivější hledat tytéž dodavatele?

Okamžitě viditelné - osoba připravená)))
Z teplého - také pravdivého, stojí za penny, a přirážka může být provedena normálně.
Pokud jde o uproschentsev - pokud platíte bankovním převodem, budete muset při placení DPH vyčíslit DPH (včetně DPH), pokud jste účtováni DPH.
Pokud zaplatíte bez DPH - nemůžete přijmout platbu - může to být rake.
Obecně platí, že výrobci musí mít právní subjekt s DPH nebo bez DPH.
Příspěvek editoval Igor78O: 14. června 2016 - 12:03

SecretNonma 16. června 2016

Bez DPH 100% nebude přijato. Dodavatel pro stejné zboží přesně částku DPH na výsledky a dostane méně.

Greta je levná tkanina bez zjevných vad, proto odešel. Stejně jako kiržach. Většina kupujících se bude moci stěžovat pouze na jejich tuhost.

Z mé zkušenosti budu říkat, že membrána (alumina) je extrémně nepříjemná - když ji nosíte, velmi dobře porazí proti všem kovovým předmětům. Pracujte s ní nebo v rukavicích, nebo se dotkněte každých 15 sekund s něčím kovovým. Pokud s tím zatáhnete a dotknete se ho později - bude vás přímo zasažen.

A tak jsem teď mají dvě hlavní otázky - jak to létat z místa na obchod a výběr CMC (a celý systém: Bude účet ve speciálních programech dělat nebo Excel pro připojení k pokladně počítače, zda se má tisknout čárové kódy a související zařízení).

Igor78O 07.02.2017

Jedná se pouze o výchozí bod, v budoucnu se plánuje uskutečnit stejný maloobchodní obchod na základě stejného prostoru (nebo již jiného, ​​více).