Jak otevřít podnik Segway

Pronájem Segway (Segway, Segway) - skutečný nápad pro dobrý výdělek

Co je Segway?

Začněme v pořádku. Co je Segway? Segway - elektrický nebo elektroscout., Sestávající z plošiny + 2 paralelní kola + 2 baterie + volant + gyroskopické senzory.

Co je pro Segway jedinečné?

Za prvé, na rozdíl od zákonů fyziky a lidského porozumění, Segway udržuje rovnováhu s osobou stojící na něm na dvou paralelních kolech. Vypadá to fantasticky, věř mi, že člověk v Segwayi přitahuje pozornost všech lidí, bez výjimky, kdo ho vidí. Stává se centrem pozornosti ostatních.

Za druhé, Segway nemá žádné tlačítka a ovládací prvky. Lidé se často ptají "A kde je brzda a plyn?" V reakci na to slyší "Brzda a plyn - to jste vy!".

Segway opravdu jedinečný kontrolní systém jít dopředu nebo dozadu stačí naklánět dopředu nebo opřít, a tak budete pohybovat těžiště a počítačového systému ke sledování vašeho těla pozici 100 krát za sekundu, aby vás a Segway nebo zrychlený pochopit dopředu nebo pomalé. A čím silnější jsou vaše svahy, silnější Segway zrychluje nebo zastaví.

Jakkoli se může zdát, nezní to dobře, ale v praxi potřebuje každá osoba 5 sekund, aby to pochopila a jít nezávisle.

Segway může být lyžařem do všech věkových kategorií, to je pro děti od 5 let (hlavní věc je, že váha přesahuje 20 kg). Stejně jako lidé docela starého věku, v naší praxi to je 95 let. Segway je zcela ekologická - a toto téma získává popularitu po celém světě. To je něco jako hlavní věc, kterou je Segway a pro koho přijde, vyřešili jsme to.

Jak otevřít pronájem Segway?

Pro otevření pronájmu se doporučuje vybrat stacionární místo, může to být rekreační park, nákupní centrum, sportovní komplex, nábřeží, centrální náměstí. Vhodný pro jakékoli místo s množstvím lidí, potenciálních zákazníků. Budete potřebovat jednoho nebo dva Segwaye, instruktora (můžete být sami v počáteční fázi), ochranné přilby, reklamní sloup nebo tablety s informacemi, které jste nepřišli sami a vy si pronajmete Segwayovou. To je vše, co je potřeba. A přejděte na příjmy!

Jak vydělat peníze na pronájem a pronájem Segway?

Kromě pevného bodu pronájmu, který se doporučuje udržovat a jak reklama, lidé se budou učit o tom z vaší existence ve vašem městě, jedna z hlavních oblastí, aby se nájemné o událostech Segway Promo, oslav, firemních akcí, svateb, prezentací a jakákoliv jiná událost.

Segway bude dokonale vyhovovat jako marketingový nástroj - přitahuje pozornost 100% lidí kolem! Společnost Segway obvykle pronajímá společnosti, uvádí na nich promotory, značku Segway a provádí propagační akce.

Segway se dokonale zvyklý a při firemních akcích mohou všichni zájemci během akce jet na Ségvee. Můžete uzavírat smlouvy s příměstskými kluby a hotely a zahrnout je do seznamu svých služeb a získáte peníze. Můžete spolupracovat s rekreačními organizacemi, každý z jejich klientů je váš potenciální zákazník!

A co daň?

Je to velmi jednoduché. Otevřete IP (individuální podnikatel) a zvolte zdaňování ve formě UTII (Jednotná daň z imputovaných příjmů). Je lepší otevřít IP pro osobu, která bude pracovat přímo na místě pronájmu (sazba daně závisí na fyzickém ukazateli, tj. Na počtu zaměstnanců).

Pod podmínkou jednoho zaměstnance (1-2 Segway) se vaši daň rovná 400 rublům / měsíc (čtyři sta rublů) v závislosti na regionu (v jednotlivých regionech jsou vaše koeficienty K1 a K2)! Taková daň na pronájem v Jekatěrinburgu. Budete muset jednou za 3 (tři) měsíce, aby se stejné daňové přiznání, může to pro vás žádný nováček účetní, ale věřte mi, není nic složité tam řídit sami sebe, ale i v případě nabití účetní, doručení daňového přiznání stojí 500 rublů.

Kolik můžete vydělat za pronájem Segway?

Průměrná cena pronájmu pro Rusko za 5 minut je 150-200 rublů. Během této doby osoba projde přibližně 500 metrů. Úplné nabíjení Segway je dostatečné pro 30 km. Obvykle během dne pracuje Segway, v noci stojí na poplatek.

Ukazuje se, že nabíjení Segway je dost na to, aby bylo možné jezdit den kolem 60 lidí. V penězích to je 9000 - 12 000 rublů.

Ale je nezapomenutelné, že se jedná o 100% download a zpravidla se to děje na dovolené a víkendy. Máme to za 100% za měsíc, jeden Segway může shromáždit 270 000 - 360 000 rublů. A jestli jsou dva nebo tři Segwayy? Zvažte sebe.

Nezapomeňte, že Segway objednal k pronájmu na události, průměrné náklady na Rusko za 1 hodinu - 2500 - 3000 rublů, na 1 den 10 000 - 15 000 rublů. Stažení Segway závisí také na vašem úsilí. Nejsou to jednoduché postavy převzaté ze stropu, je to skutečný zážitek z pronájmu!

Sezónnost pronájmu

V létě můžete pracovat na absolutně jakýchkoli pozemcích jak v přírodě, tak v uzavřených prostorech. V zimě můžete Segway umístit do nákupních center nebo sportovních komplexů, Segway se aktivně využívá při pronájmu v lyžařských střediscích při nízkých teplotách. Seagway projíždí sněhem, ale silná studená voda má významný vliv na nabíjení baterií společnosti Segway.

Kolik byste měl investovat?

Nový Segway v Rusku stojí asi 400 000 rublů, za účelem pronájmu je možné a nutné vzít si Segway ze spolehlivých rukou s malými jízdami (do 500 km), možným kilometrem asi 1000 km, to je také normální. Tyto Segway stojí 250 000 až 300 000 rublů.

Zvažte investiční přitažlivost, například pokud jde o bankovní vklady. Nyní je průměrná sazba v bance je 6% ročně, to je 0,5% investiční částky za měsíc. Pokud vložíte 300 000 rublů do banky za úroky, pak každý měsíc obdržíte 1500 rublů a při pronájmu Segway se i za 30% zatížení bude tato částka pohybovat kolem 100 000 rublů za měsíc bez čistých nákladů! Tyto 100 000 rublů, to je váš čistý zisk!

Máte zájem o dodatečné náklady spojené s otevřením pronájmu?

Podívejme se na ně, potřebujete pilíř nebo informační sdělení na místě stacionárního místa pronájmu, bude to trvat 1000 - 5000 rublů, v závislosti na tvaru a velikosti reklamní struktury. Přilbu stojí okolo 500-700 rublů za kus, je možno koupit v žádném obchodě jízdních kol, pokud pracujete na základě smlouvy s parkem nebo použijte Square nákupní centrum, pak budete muset platit měsíční nájemné, její výše závisí na podmínkách vaší smlouvy s pronajímatelem, ale zpravidla je 5000 - 7000 rublů za měsíc pro jednoho Segway.

Zpočátku můžete prozkoumat poptávku pracovat pro sebe, takže budete mít možnost sestavovat statistiky nejpříznivější v odpoledních hodinách k dispozici, a zjistit, kolik rolí zákazníkům průměrně denně, které mají pracoval sám několik měsíců, můžete najmout trenéra, který bude pracovat pro vás, průměrné mzdy jehož poplatek činí 15 000 rublů. Pokud znáte průměrný měsíční poplatek, který jste shromáždili nezávisle, můžete snadno ovládat práci svého zaměstnance.

Závěr

Podnikání je zcela nové, neexistují konkurenti, je to jednoduché z hlediska organizace a zdanění, je velmi snadné se řídit, s nízkými investicemi - vysokými příjmy, lze použít pro širokou škálu spotřebitelů a činností. Můžete si pronajmout, pronajmout, prodat Segway, opravit a servisovat Segway.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Jednoduchá BUSINESS IDEA v oblasti zábavy. Segway pronájem a pronájem a podobné zařízení.

Náš čtenář, který se zabývá nájemní činností společnosti Segway, nám poslal svůj příběh o tom, jak zvedl tento zajímavý a výnosný podnik od základů v zábavní výklenku. To platí zejména teď před začátkem léta. Dáme mu mikrofon.

Jaký by měl být ideální malý podnik? Podle našeho názoru by měl být jednoduchý v organizaci, zajímavý a snadný z hlediska zdanění, nejlépe bez zaměstnanců nebo minimálního počtu. Také dostatečně mobilní, bez vážných investic, natož investování, které nebudou mít zisk v podnikání, ale bude to jen závazek, který se pak bude těžko zbavit (prostory, drahé vybavení atd.). No, s minimálními měsíčními náklady na údržbu podniku.

To je přesně to, co jsem hledal ve vzdáleném roce 2009, kdy síť mých počítačů v Jekatěrinburgu začala pomalu mizet po krizi. Abych pracoval v maloobchodě, upřímně jsem nechtěl, protože jsem byl unavený.

Peníze na údržbu podnikání vzaly hodně, bylo zapotřebí zaplatit nájemné za tři pokoje, platy zaměstnanců, daně a mnoho dalších výdajů.

Nakonec jsem našel podnikání pro sebe, které mě úplně uspokojilo.

V mém městě a prakticky v Rusku jsem otevřela první půjčovnu středisek Segway Electric Squeegee s gyroskopovým systémem.

Přišel jsem do správy našeho Centrálního parku kultury a odpočinku, podepsal nájemní smlouvu, zaplatil jsem si za první měsíc nájem a začal se připravovat na zahájení pronájmu. Našel jsem v internetové firmě, která prodávala Segway s kilometrovým kilometrem, koupila dva kusy a vytvořila velký sloup s informacemi o pronájmu.

Reklama v novinách našel personál jako asistent v pronajímány blízkou parkovací garáž box komplexu (Segway ve skutečnosti vyžaduje dobíjení baterií v noci, plné nabití 1 kW, je v noci ve výši 1 rublu) a v květnu 2010 otevřela Půjčovna segway. A není ztracen!

Květenní svátky mě povzbudily, zákazníci byli nepřetržitě, denní zisk (méně nákladů na údržbu a výdaje) byl více než ve třech mých obchodech. Bylo to dobré.

Již na konci měsíce jsme začali přijímat žádosti od klientů o pořadí Segway pro dětské oslavy, firemní večírky, zástupci výstavy k jeho jménu, několik agentur pořádání akcí vyjádřil přání, aby zahrnoval pronájem Segway jejich ceníky.

Začali jsme si pronajmout akce, bylo to velmi zajímavé, někteří měli ruské popové hvězdy, KVN týmy, mediální lidi a spoustu velmi zajímavých lidí. To všechno bylo nesmírně pozitivní!

Televize přišla natáčet příběhy o různých programech (zdarma :)). Zákazníci se začali zajímat o koupi Segway, ale bylo málo prodeje, technika byla velmi drahá, ale bylo možné jezdit po dobu 5 minut skoro všem, cena je 150 rublů.

Byly chvíle, kdy děti lyžovaly 10-15krát denně. Někdy přišli přímo ve skupinách 10-20 lidí. To bylo velmi oblíbené u dětí. Segway je k dispozici dětem od 5 let, ale starší generace neprošla. Všichni šli na disk a fotografovali, a na Segway byly tablety s naší adresou na internetu, lidé si fotili na stránky v sociálních sítích a dali nám tedy bezplatnou reklamu.

Již v červnu, jsem začal rozšiřovat vozový park, stejně jako v některé z nejúspěšnějších víkendů, kromě kol v parku, musel jít na 2-3 v nájemních aktivit (pozváni tam pracovat svého synovce a jeho přátelé). A také mladí podnikatelé ze sousedních měst, kteří mají zájem o tento podnik, začali přijít. Později po letech naše vlastní flotila automobilů vzrostla na 25 kusů a v Jekatěrinburgu a Moskvě jsme pracovali značně (v roce 2012 jsem měl zastoupení v roce 2012).

Takže v roce 2010 jsem pracoval nejen válcované místo v parku, a šel jsem do nájemních aktivit (pronájem jednoho Segway v den 10 000 rublů), ale já jsem se aktivně prodává vybavení pro nové partnery k otevření auta. Často se jednalo o 2-4 nájemné na dobu několika měsíců, pokud jde o příjmy a náklady na práci - to je obecně pohádka.

S minimálními náklady na podnikání (pronájem místnosti pro skladování a minimální daně), můžete získat na pronájem zařízení, stejně jako vzít techniku ​​pro jakékoliv akce (svatby, narozeniny, firemní večírky, prezentace, výstavy, výlety, propagační akce, reklamní kampaně, v nákupních centrech... vše, co umožní vaši představivost).

A naši nejúspěšnější partneři také aktivně prodávají zařízení! Výstaviště slouží jako vlastní půjčovna, je velmi výhodné. Technologie je vždy v našem skladu a zákazníci nemají dlouho čekat. Zajišťujeme záruku a dodávku.

Nyní je mou společností MK PROKAT vícevláknovou firmou č. 1 v Rusku, která prodává zařízení Segway a její nejlepší protějšky od předních výrobců v USA, Číně a Evropě.

MK PROKAT je distributorem nebo autorizovaným partnerem všech zařízení, která je prezentována na našich stránkách. Prostřednictvím našeho pronájmu již bylo otevřeno více než 200 půjčoven. Zařízení dodáváme všem městům Ruska, Krymu, Běloruské republiky a Republiky Kazachstán zdarma a od roku 2015 dodáváme do Evropy některé stroje.

Jsme jediný ze všech prodejců, kteří mají bohaté zkušenosti s pronájmem a leasingem prodávaného zařízení. Vlastní servisní středisko pro servis všech prodaných zařízení. A aktivně pomáháme všem našim novým partnerům, kteří se rozhodli vstoupit do našeho týmu a otevřít vlastní pronájem a leasingové centrum.

S tebou, Mikhalev Oleg
Společnost MK PROKAT
město Jekatěrinburg
Telefon, WhatsApp, Viber: +7 (922) 202 12 51

Pronajme si segway jako firmu. Jak je segway uspořádán, a jak ho vydělat pronajmout. Jaké jsou analogy segway

Služby pro půjčovny jízdních kol, koloběžek, skútrů budou vždy poptávané jak pro děti, tak pro dospělé. To je skutečně tak. Koneckonců, mnozí z nás jsou stále uvnitř dětí. Dokonce i po vyrůstání jsme rádi, že hrajeme nejrůznější hry, jezdíme na zajímavostech a tak dále.

Sekunda s elektrickým pohonem, která je poháněna motorem, vám pomůže všem těšit se z legrace této vzrušující lekce. Toto dvoukolové vozidlo připomíná plošinu, která má řídící botku a je řízena pohybem těla.

Toto moderní vozidlo je vhodné k pronájmu a pronájmu. Nebudete se muset starat o konkurenci. Pronájem segway jako podnikání dosud není příliš populární, ale vyvíjí se docela rychle a může být vynikajícím zdrojem příjmu. Pokud se na takových činnostech podílíte v malém městě, můžete se stát průkopníkem.

Popis zařízení

Tento druh dopravy je nový, jedinečný dopravní prostředek. Proto je důležité vědět, jak je segway uspořádán. To je reprezentován jako elektrický skútr (druh skútru) na dvou kolech, které jsou uspořádány po obou stranách řidiče a ovládacím prvkem - kolo, které se nachází ve středu plošiny a vyčnívajících kolmo vzhůru.

Správa tohoto zařízení není obtížná. V tomto případě nemají zvláštní znalosti a školení. Manažerský sigveem řízený na úrovni intuice.

Řidič mění pouze těžiště. Bruslení na takovém zařízení přitahuje stovku procent pozornosti ostatních.

Segway je nejen dopravní prostředek, ale také skvělá dovolená pro děti i dospělé.

V západních zemích je toto zařízení používáno již několik let nejen běžnými občany, ale také zástupci městských úřadů. Také policisté z mnoha evropských zemí chodí do segway. Další dopravní prostředky jsou cestovní kanceláře široce využívány pro nejrůznější exkurze a přehlídky.

Segmentové analogy

V současné době existuje značný počet takových zařízení. Mnoho firem z různých zemí se zabývá vývojem a zdokonalováním elektrických automobilů. Taková zařízení jako jsou Chegway, Robin-M1, Paukool S1, Eswing, Toyota Winglet jsou analogy Segway.

Jedinečnost tohoto zařízení

Za prvé, i přes zákony fyziky a lidských úvah, tato doprava udržuje rovnováhu s osobou, která na ní stojí na dvou paralelních kolech. Má fantastický výhled. Věřte mi, že osoba na segway přitahuje pozornost všech lidí, kteří ji vidí.

Za druhé, toto zařízení nemá žádné tlačítka a ovládací knoflíky. Lidé se často ptají: "A kde je plyn a brzda?" A v odezvě slyší: "To jste všichni!"

Segway má jedinečný systém řízení. Pro jízdu dozadu nebo dopředu je nutné ohýbat nebo odchýlit se v požadovaném směru, čímž se vytěsňuje těžiště.

V takovém případě vás porozumí počítačový systém, který monitoruje polohu vašeho těla stokrát za vteřinu, a daný transport začíná brzdit nebo zrychlovat. V tomto případě, čím silnější je vaše svah, tím rychleji segway půjde nebo zastaví.

Nezáleží na tom, jak to všechno znělo, ale ve skutečnosti každý člověk potřebuje ne více než pět sekund, aby pochopil vše a cestoval samostatně.

Na segway všechny věkové skupiny se valí: jako děti od 5 let (jejichž hmotnost by měla být 20 kg), a lidé ve stáří. Toto vozidlo je plně ekologické a je oblíbené po celém světě.

Podnikatelský nápad - pronájem segway

Chcete-li organizovat tuto činnost, je vhodné vybrat stacionární místo. V tomto případě ideální sportovní komplex, nákupní centrum, zábavní park, centrální náměstí, nábřeží. Obecně to může být absolutně jakékoli místo, kde dochází k masovému přetížení lidí, kteří jsou potenciálními zákazníky.

Pro organizaci tohoto projektu může vyžadovat 1 nebo 2 segway, instruktora (v počáteční fázi bude vám), přilby pro ochranu, reklamní sloup nebo desky s informacemi o tom, co jste si najmout zadaný dopravy. To je vše, co potřebujete k tomu, abyste segway půjčovna podnikání!

Rozsah aplikace

Kromě pevného válce bodu, chcete zachovat jako reklama, je jedním z hlavních směrů mohou půjčit Segway na promomeropriyatiyah, festivaly, firemní večírky, svatby, prezentace, stejně jako na jiných organizovaných akcí.

Segway se dokonale hodí ve formě marketingového nástroje, který přiláká sto procentní pozornost ze všech stran! Tato zařízení jsou především pronajatými společnostmi, uvádějí na ně promotéry, označují je a provádějí propagační akce.

Segway se perfektně hodí do organizace firemních akcí, během nichž se každý může procházet. Také je možné uzavřít smlouvy s hotely a kluby na venkově a zahrnout tuto dopravu do seznamu svých služeb a obdržíte peníze. Je také možné organizovat spolupráci s rekreačními organizacemi, kde budou vaši potenciální zákazníci.

Registrační formulář

V tomto případě je vše vcelku jednoduché. K tomu je třeba provést zahájení podnikání (individuální podnikatel). Měli byste také vybrat UTII (jednotná daň z příjmů z příjmů). Nejlepší je otevření IP osobě, která přímo pracuje v místě pronájmu. Koneckonců fyzický ukazatel (počet zaměstnanců) plně ovlivňuje výši daně.

Výpočet příjmů

V současné době je průměrná cena pronájmu této elektrické lokomotivy v Rusku po dobu 5 minut od 150 do 200 rublů. Za takovou dobu může člověk řídit asi 500 metrů. Po úplném nabití se segway může vydat asi 30 km. Obecně platí, že tato přeprava funguje během dne a v noci je zpoplatněna.

Ukazuje se, že nabíjení jedné ciguvea stačí sloužit asi 60 zákazníků denně. V penězích to bude asi 9 tisíc až 12 tisíc rublů.

Nezapomeňte, že se jedná o 100% stahování, což se děje pouze na svátcích a o víkendech. Ukazuje se, že se 100% zatížením za měsíc, jeden segway je schopen sbírat zisky ze 270 tisíc až 360 tisíc rublů. A pokud jsou k dispozici 2 nebo 3 zařízení, není složité vypočítat příjem sami. Proto je skutečnost, že pronájem segway jako podnikání je velmi slibná.

Nemusíme zapomínat na to, že tyto elektrické automobily jsou pronajaty pro události, kdy průměrná cena za Rusko za 1 hodinu provozu je od 2500 do 3000 rublů na 1 den - od 10 000 do 15 000 rublů. Zátěž daného zařízení bude záviset na vašem úsilí. Zde se však vyskytuje otázka: kolik stojí náklady na náklady. To bude popsáno později.

Sezónnost pronájmu

V létě můžete vydělávat na libovolném místě: v uzavřených prostorech i na volných prostranstvích. V zimě budete muset pronajmout pokoj ve sportovních areálech nebo nákupních centrech, segway je velice žádoucí v lyžařských střediscích při nízkých teplotách, protože chlad se týká nabíjení baterie.

Kolik stojí segway?

Cena nové elektrické lokomotivy v Rusku je asi 400 tisíc rublů. Vzhledem k ekonomickému pronájmu je nutné tuto přepravu zakoupit s malou jízdou (od 500 do 1000 km). Takový segway bude stát od 250 000 do 300 000 rublů.

Sekundární výdaje

Zvažme je podrobněji. V takovém případě je na místě pevného nájemního stanoviště třeba informační tabule nebo sloup. To bude trvat od 1000 do 5000 rublů, v závislosti na velikosti a tvaru reklamní struktury. Cena helmy bude od 500 do 700 rublů na 1 kus. Můžete si je zakoupit v každém obchodě s kolami.

Pokud máte například smlouvu s parkem nebo použijete oblast nákupního centra, budete muset zaplatit měsíční nájemné. Jeho cena bude záviset na podmínkách smlouvy, zpravidla to je od 5000 do 7000 rublů za jeden segway za měsíc.

V první fázi můžete pracovat sami na studium poptávky. To bude statistika nejvhodnějších pro pronájem hodin denně. Rovněž se určí průměrný počet klientů na jednu směnu.

Závěr

Pronájem segway jako podnikání je čerstvé řešení. V současné době nemá prakticky žádné konkurenty. Bisnes je poměrně jednoduchý z hlediska daní, organizace a řízení. Používá se pro širokou škálu činností a spotřebitelů. V tomto případě se s malou investicí získá významný příjem. Proto je pronájem, pronájem, prodej sigvei, jakož i jejich údržba a opravy velmi slibným a výnosným obchodem.

Unikátní mini-sigve jako základ pro podnikání


Myšlenky na otevření malého podniku by měly být jedinečné a založené na poskytování opravdu potřebných služeb a prodeji nových druhů zboží. Takový produkt je mini koloběžka, která dosud neviděla ruský trh. Takové vozidlo se objevilo v Americe a brzy se objeví na ruském trhu. Mějte čas, abyste si tuhle novou práci uvědomili a vydělali peníze. Takže...

Co je mini koloběžka?

Toto zařízení je ekologicky šetrné vozidlo, na kterém můžete snadno překonat krátké vzdálenosti. Většinou se to ani nedá nazvat skútrem, proto používáme předponu "mini".

Ve skutečnosti je zařízení Horvertrax - skútr na elektrickém pohonu, zbavené zbytečných částí ve formě volantu a stojanu. Toto je obvyklá platforma na dvou kolech - skate, pokud se vám líbí, která se valí rovně a ne bokem. V každém případě zařízení Horvertrax - to je přesně to, co je a je to - sigvei. Nemá volant a ovládání je prováděno díky automatickému vyvážení. Přístroj váží asi 4 kilogramy a jedno nabití stačí na to, aby bylo možné cestovat 6,5 kilometrů. Může se nosit v batohu, stejně jako mnoho jeho majitelů v Evropě a USA.

Pokud jde o únosnost, je toto číslo 110 kilogramů, což pokrývá 90% populace. Po prohlížení videoprezentace zařízení můžete mít představu o bezpečnosti - neměli byste se bát, protože je téměř nemožné spadnout z této segway. Je dokonale vyvážený, takže je bezpečný.

Rychlost jízdy je 10 kilometrů za hodinu - je to víc, než je rychlost chůze a dostatečně pohodlná jízda. Na toto zařízení není nic rychlosti vozu vzorce 1.

Jízněte - je to potěšení. Ovládání se provádí podle polohy těla - nakloní se dopředu a zařízení se rolí. Ano, řekněte... podívejte se na níže uvedené video.

Podstata myšlenky otevření malého podniku

Jen si představte: jdete a chodíte v parku, pak najednou uvidíte malou oblast, kde jsou tato jedinečná vozidla pronajata. Chtěli byste je jezdit v celém parku? Samozřejmě. Pronájem takových zařízení k pronájmu procházením lidí v parcích je myšlenkou podnikání s dobrým výhledem.

Nebo ještě jeden: Přijeďte do velkého nákupního centra a procházejte obchody. To je únavné, ale pokud máte pod nohama znamení, které se samořadí, kde to potřebujete, je to úplně jiná záležitost. A proto je můžete pronajmout v obchodních centrech.

Existují obchodní nápady, zůstává otázka malého provedení. Chcete-li to udělat, musíte si koupit dvanáct nebo dva segways a dohodnout si místo jejich pronájmu v parcích a nákupních centrech. Jak to udělat, zvážit trochu později, ale zatím, video, jak slíbil:

Pronájem nebo pronájem mini segway (segway): nová obchodní myšlenka pro malé podniky v roce 2015

 • 09/04/2015
 • Obchodní nápady / Obchodní nápady 2016 / Obchodní myšlenky od nuly / Sektor služeb / Technické inovace

Jak dlouho jste si někdy pronajali mini segway? Jak dlouho jste jezdili nebo jste alespoň viděli firmu na pronájem elektrické jednotky? Zde máte zajímavý nápad pro malé firmy v roce 2015. Výklenek je zdarma. Soutěž je minimální a někde je vůbec žádná. Navíc jezdectví na segway je zábava, kterou dospělí mohou dovolit.

Ovládání elektrického skútru

Jaký by měl být nový obchodní nápad? Skutečné, jednoduché pro organizaci as malým počátečním kapitálem. V tomto případě je v ideálním případě žádoucí, aby malý podnik mohl rychle začít profitovat. A taková myšlenka je - pronájem mini-sigvei nebo elektroscrew se systémem gyroskopů.

Segways jsou snadno ovladatelné. Přesněji řečeno, ovládání tohoto zařízení je dosaženo na plošině a lehce se naklonit dopředu.

Zbytek bude proveden pomocí senzorů. Budou následovat postavení lidského těla. Z úhlu sklonu tělesa závisí rychlost pohybu na segway. Abyste se zastavili, stačí se mírně opřít a senzory okamžitě reagují na tento pohyb. Dokonce i děti od 5 let a starší lidé mohou jezdit na bruslaři.

Nemusíte se naučit jezdit segway. Vývoj bruslařského vybavení bude trvat ne více než 10 sekund. Hlavním požadavkem je určitá váha člověka. Různá zařízení mají technické specifikace. Minimální hmotnost osoby je 20 kg, maximální hmotnost je 140 kg.

Mnoho lidí se zajímá o ochranu drahých koloběžek před krádeží. Na originální segway je instalován poplach, který blokuje kola. Zámek neumožňuje ukradnutí skútru. Kromě toho mohou být chráněny proti krádeži Sigway vybaveny satelitními majáky.

Když otevřete pronájem mini segway (segway)

Pronájem elektrického skútru může fungovat od dubna do října: dokud počasí dovolí. A v zimě se můžete přestěhovat do nákupních center, kde jsou důvody pro atrakce nebo v prostorných sportovních halách.

Připravte se na sezónu, kterou musíte začít v zimě. Kromě toho je v únoru až březnu možnost zakoupit Segway s výraznou slevou. Je lepší otevřít firmu před květnovými svátky. V tomto případě se první klienti objeví na květnových svátcích a je možné, že počáteční kapitál se splácí již v prvním měsíci.

Náklady na segway od 5 tisíc dolarů. Ale je to originální a nové.

Můžete začít s použitými nebo levnějšími analogy, například Robin nebo Číňany.

Jejich výhodou je, že jsou vhodné baterie, které lze zakoupit u prodejce automobilů. Bude to náhradní zdroj energie. Oprava neoriginálních segmentů bude mnohem levnější. Je lepší koupit dvě zařízení najednou, v tomto případě bude mít možnost jít na pohon současně dvěma, například tatínek nebo maminka s dítětem nebo zamilovaný pár, který výrazně zvýší poptávku.

Jak začít implementovat obchodní myšlenku

- Zaregistrujte PI. Daně budou muset platit každé tři měsíce. Plnění dokumentů nepředstavuje potíže. Můžete to spravovat sami. Pokud však nebudete chtít porozumět daňovým otázkám, můžete kontaktovat každého účetního, který vyplní všechny potřebné doklady za 500 rublů.

- Uzavřete smlouvu v městské správě o pronájmu místa v parku nebo na náměstí.

- Koupit pár segways (můžete použít z druhé ruky).

- Nezapomeňte zakoupit helmy. Stojí to v průměru 100 USD. Některé modely sigvei mohou dosáhnout rychlosti až 40 km / h, takže bezpečnost je první prioritou. Ačkoli bruslení na segway je bezrizikové povolání a není kontraindikováno i těhotným ženám, podnikatel je stále odpovědný za bezpečnost.

- Zhotovit informační stánky. To bude stát asi 500 dolarů. Umístěte je na několika místech v parku.

- Pronajme si pokoj pro uložení sigvei. Pro tyto účely je vhodná garáž, ve které je elektřina, protože sigvei vyžadují dobíjení. Náklady na pronájem pokoje závisí na regionu a lokalitě. Spotřeba elektrické energie pro nabíjení baterie je 1 kW. Dostatečné nabíjení na 40 km. Za 5 minut jízdy segge se klient dostane asi 500 metrů. Jeden náboj je dost na to, aby řídil člověka ve věku 40 let. Ale to samozřejmě při plném zatížení.

Za měsíc může 100% zatížení pouze jedné elektrické lokomotivy přinést až 300 tisíc rublů zisku.

- Musíme se starat o reklamu. Mohou to být reklamní stránky a reklamy v sociálních sítích a e-mailové zpravodaje, například pro bohaté zákazníky, kteří mají venkovské domy. Pro reklamní účely jsou reklamní značky také ideální pro samotné signály. Bruslení, lidé rádi fotografovali a pak posílají obrázky na sociální sítě. A co by mohlo být lepší než reklama.

Další aplikace se začnou objevovat při organizaci atrakcí na dětských a městských prázdninách, firemních večírcích. Jedna taková zábava může přinést až 2,5 tisíc dolarů. Několik lidí si může dovolit koupit segway, ale jen málo lidí může za 5 minut zájem za malý poplatek.

5 minut bruslení s průměrnou cenou 5 dolarů, 1 hodina - 40 dolarů denně - od 500 dolarů. V takovém případě chce někdo jít na drive jednou.

Ti, kdo se zabývají touto činností, tvrdí, že děti často brusle a desetkrát za sebou.

Můžete nabídnout své služby pro rekreační agentury. Zahrnou tuto zábavu do svého ceníku. Na druhou stranu, účast na akcích pořádaných agenturami bude zdrojem nových zakázek a napomůže vzniku potenciálních zákazníků.

Po chvíli bude možné zakoupit několik dalších zařízení, aby bylo možné zajistit službu nejen v parku, ale současně na několika událostech. Postupně rozšíření podnikání, Je možné začít pronajmout segways v dlouhodobém pronájmu po dobu několika měsíců. To také přinese značné příjmy bez další práce.

Obchodní přínosy

- poměrně malý počáteční kapitál (částka je srovnatelná s nákupem levného domácího vozu);

- není vyžadováno žádné kancelářské prostory;

- Poprvé nejsou zaměstnanci zapotřebí. Chcete-li začít pracovat, je lepší, abyste to udělali sami, abyste se orientovali v poptávce a optimální ceně za službu.

Průměrné otevření pronájem minigames (segway) bude vyžadovat zhruba 12 tisíc dolarů.
Příští sezóna je hned za rohem. Zajistěte volný výklenek. Hodně štěstí!

Obchodní myšlenka: obchod s sigvei, monokly a elektroskuterov

Přidáno do záložek: 0

Malé vozy, které se nedávno dostaly do hromadné výroby, s důvěrou lze nazvat přepravou budoucnosti. Ranní a večerní dopravní zácpy jsou pro velké města neustálým problémem. Rychle se zhoršující situace v oblasti životního prostředí vážně přemýšlí o přechodu na vozidla šetrnější k životnímu prostředí a zejména na změnu dopravy.

Segway, elektroskuter, monokoleso - tyto malé vozy se staly trendem a každá módní věc se prodává dobře. Navíc, pokud taková věc - velmi pohodlné dopravní prostředky. Na libovolném elektrickém měřiči se můžete volně pohybovat po náměstích, ulicích a parcích - kde je uzavřena doprava. Po dosažení nejbližší stanice veřejné dopravy nebo stanice metra můžete pokračovat v autobusu nebo metru a v konečném bodě se opět dostat na mono-kolo nebo sigvei. Chcete-li co nejdříve vstoupit do práce nebo místa setkání ve velkém městě, je to skutečný problém, který pomáhá řešit elektrická vozidla.

Vzhledem k tomu, takové produkty, jako je Segway, lopatkových nebo elektroskuter je nyní na vrcholu popularity, a to je nepravděpodobné, že by zájem o mini-transport zaniká v příštích několika letech, prodeje malých vozů - slibný nápad na podnikání.

Co je to elektromotory?

Chcete-li otevřít firmu k prodeji elektrických mini-vozidel, musíte znát zařízení každého modelu, vlastnosti, výhody a funkce. Slovo "elektroscout" může fungovat jako generalizovaný název pro mini-vozidla, včetně gyroskopických modelů, a pro užší třídu vozidel podobných motocyklům. Společné pro všechny typy je to, že pracují na elektrickém pohonu.

Na videu: Co zvolit segway nebo gyro-temter

Oddělená třída elektrických vozidel je mini-transport vybavený gyroskopy se senzory, které vám umožňují udržovat rovnováhu a řídit pohyb pomocí polohy těla. Nejlehčí modely jsou mini-sigvei nebo gyroboards, které však nejsou v pohodě pro špičkové segways. Mezi gyroskopickými modely a těžkými váženími patří monokolesy, které dokáží vyvinout vyšší rychlost.

Segway

Jedná se o vysoce manévrovatelné vozidlo s elektrickým pohonem, ve kterém nejsou žádné ovládací knoflíky a tlačítka.

Hlavní výhody segway spočívají v tom, že:

 • kompaktní,
 • rychlost,
 • ekologicky šetrné,
 • nevyžaduje zvláštní přípravu,
 • vynikající manévrovatelnost a chodec a jízdní kolo.

Technologie Dynamická stabilizace umožňuje rychle rozvíjet rychlost a rychle nasadit. Autobalanční systém se skládá z pěti snímačů gyroskopů a dvou akcelerometrů, které zaznamenávají jakoukoli změnu polohy těla. Vysoká citlivost tohoto mini-transportu je způsobena vysokým výkonem procesoru a intenzitou senzorů, které pracují 100 krát za sekundu. Směr pohybu závisí na směru, ve kterém je tělo nakloněno, a rychlosti - na úhlu sklonu. Ve svislé poloze těla se segment zastaví. Abyste spravovali Segway, nepotřebujete zvláštní dovednosti, stejně jako získání práv k řízení: budete zvyklí, zvyknete si na 2-3 minuty a vyjedete.

Na videu: Výběr dodavatele Segway

Specifikace (průměrně):

 • vyvíjí rychlost až 18 km / h,
 • váží asi 45 gramů,
 • může vydrží až 140 kg,
 • baterie vydrží až 40 km.

Na segway můžete jít, kde nemáte možnost jet na skútru nebo na kole: ať už je to nákupní centrum, letiště, výstavní centrum nebo park. Výkonný elektromotor ve výkonu 2 hp. Umožňuje segwayu projet po asfaltové a nečisté cestě.

Gyroboard

Mini-cigey, to je gyroskop, vypadá jako brusle. Z segwayy je menší velikost a nedostatek rukojeti. Masivní kola odolávají průměrné hmotnosti do 100 kg, některé modely - až 130 kg. Držte poplatek 20-25 km. Výkon elektromotoru vám umožňuje řídit různé krajiny, rychle získat rychlost a překonat i strmé stoupání. Některé gyroskopy jsou vybaveny reproduktory pro přehrávání hudby přes bluetooth.

Na videu: Silný elektrický motor

Mono-kolo

Další inovativní forma gyroskopické dopravy. Řada kompaktních vozidel pokračuje. Je snadné jezdit po městě, je výhodné cestovat nejen ve městě v hustém proudu chodců, ale také mimo město.

Stejně jako v jiných typech vozidel s elektrickým pohonem je princip mono-kola založen na gyroskopickém systému se senzory a ultra-rychlým procesorem. Směr pohybu je řízen sklonem těla.

Některé modely jsou vybaveny dalšími funkcemi. Mimo jiné schopnost poslouchat hudbu z telefonu při poslechu posílá informace o geolokaci a technickém stavu monocytu na smartphone.

Vzhledem k tomu, že tento model gyrotransport je těžší než ostatní modely, jsou výrobci vybaveni pohodlnou rukojetí, díky níž je snadné přenášet mono-kola, kde nemůžete řídit. Tento režim dopravy se pohybuje tiše, proto pro práci v tmě jsou potřeba žárovky. Některé modely jsou vybaveny vestavěným osvětlením, pro jiné mohou být zakoupeny jako příslušenství.

 • baterie je nabitá až do 50 km nebo 1,5-2 hodin (v závislosti na stylu jízdy),
 • vyvíjí rychlosti až 30 km / h (některé - až 45 km / h),
 • průměr 5-18 palců,
 • hmotnost od 9 do 18 kg.

Elektrické klíče

Dalším typem ekologicky šetrného transportu malých rozměrů pro pohyb po městě a mimo jeho vlastnosti je elektrošok. Venku se připomíná obvyklý skútr, ale jeho vybavení je zcela jiné než "starší bratr".

Benzinový motor s výfukovým potrubím nahrazuje motorové kolo - motor namontovaný na zadním kole. Řídicí jednotka vysílá impulsům do tohoto motocyklu a rotuje ho. Toto zařízení zvyšuje účinnost a dělá elektromotor téměř tichý.

Technické vlastnosti elektrického dortu:

 • výkon motoru v rozmezí od 350 W do 2000 W,
 • Baterie vydrží vzdálenosti od 40 do 80 km,
 • vyvíjí rychlost až 80 km / h,
 • hmotnost přibližně 80 kg.

Navzdory skutečnosti, že na moderním trhu, jeho cena je vyšší než cena analogového benzínu, ekonomika a pohodlí je bez nákladů na benzín. Pokud je to nutné, je možné vozidlo vždy naplnit v libovolné lokalitě.

Jak začít s mini-dopravou

Chcete-li otevřít prodejnu prodávající samohybnou elektroniku, je nutné uspořádat obchodní prostor v souladu se specifikami zboží. Umístění obchodu by mělo být výhodné, nejlépe ve středu města, na místě s velkým provozem.

Tato kategorie dopravy je velmi populární mezi mladými lidmi, což znamená, že situace musí splňovat jejich potřeby. Nejlepší je, když interiér bude ve stylu hi-tech s využitím kovu, plastu a skla, stejně jako velké množství decentralizované osvětlení, například s abstraktní malby stěn, tolik segway. Předpoklad je lépe rozdělen na zóny: haly pro různé druhy dopravy, prodej příslušenství s gadgety.

Aby každý kupující mohl vyzvednout, co se mu líbí, měl by být v obchodě prezentován široký sortiment výrobků. Přinejmenším by se jednalo o hlavní modifikace, návrhy a značky každého druhu mini-dopravy. Naplňte obchod se všemi zařízeními, je nepravděpodobné, že uspějete, a proto nezasahujte do katalogů s možnými možnostmi. Obchodní prostory musí být v souladu se zavedenými pravidly a předpisy, stejně jako protipožárními předpisy. Vedle mini transportu s elektrickými pohony stojí za to investovat do nákupu různých doplňků a náhradních dílů pro tento druh dopravy.

Kromě otevření stacionárního obchodu nezapomeňte spustit jeho internetovou verzi. Většina spotřebitelů jsou lidé mladší 40 let, kteří si kupují zboží bez opuštění domova. Spojením se skutečnou adresou se zvýší důvěra zákazníků v internetový obchod. Vysoce kvalitní fotografie mini vozidel s podrobným popisem zboží, cenami, kontaktními údaji obchodu, adresou, propagačními informacemi a slevami - to vše podstatně zvýší počet zákazníků.

Chcete-li otevřít prodejnu mini-dopravy na elektrickém pohonu, stačí se zaregistrovat jako individuální podnikatel (IP). Náklady na registraci budou činit až 1000 rublů. Provádění velkoobchodu a maloobchodu s IP nevyžaduje povolení. Výhodou je zjednodušená účetní a daňová účetní činnost, zaplatí se pouze jedna daň: buď jediná daň nebo NWFP z činnosti.

Pronájem giroskuterie: podnikání na segway

Otvíráme naše podnikatelské giroskuterie. Kolik můžu získat při pronájmu Segway?

Segwey, Segway, Segway, nebo giroskuter giroborod názvy mají spoustu vozidel, ale design a funkce jednoho - dvou kol na stejné nápravě, na každém kole motoru jsou napájena lithiovou baterií.

Všechna ovládání segway je v poloze lidského těla (posunutí těžiště), který se čte na snímačích náklonu tohoto zařízení.

Na girobord začal pohyb dostatečně ohýbat mírně dopředu, tím větší sklon, tím vyšší je rychlost pohybu zařízení také zapnout předvedený trup naklonit na stranu, přestat Segway dost ohnout zpět.

Vzhledem k tomu, že Segwey je druh vozu, můžete si zajistit pronájem a vydělat si to.

Otvíráme naše podnikatelské giroskuterie.

Takže, co potřebujete k otevření pronájmu Segway?

Nejprve musíte podniknout obchodní plán a nejdůležitější je pečlivě vypočítat odhadované náklady a možné zisky. Před samozřejmě několik let Segway byla novinka, a jeho hodnota byla působivá 5000 - $ 8000, ale aktuální modely již stát mnohem levnější, náklady na dobrých giroborda průměru 1.000 dolarů a mini Segway a některé méně - 300 - $ 500 mm.

Za tyto peníze si můžete koupit slušný model s výkonovou rezervou po dobu 4 hodin bez dobíjení baterie.

K pronájmu bude potřebovat 2 - 3 segway, v počáteční fázi to bude dost. Ale než si koupíte tento technologický zázrak, budete potřebovat místo k pronájmu a všimněte si, že toto by mělo být přeplněné místo:

 • Městské náměstí.
 • Nábřeží.
 • Rekreační park.
 • Zábavní park.
 • K dispozici dětské hřiště v blízkosti dětské kavárny.

A další místa pro odpočinek.

Dále k otevření nájemného, ​​budete muset zaregistrovat podnikatelskou činnost, otevřít IP bude docela dost. Pokud jde o zdanění, optimální volbou bude UTII nebo patent, v každém případě se musíte podívat na to, co bude pro vás výhodnější.

Dalším krokem je získat povolení k otevření pronájmu od městských úřadů, zde jsou některé nuance. Ve skutečnosti budete mít půjčovnu, vše, co potřebujete k pronájmu, je vysoká stolička, deštník ze slunce pro zaměstnance a segway, to je vše, nepotřebujete pevný bod.

Na myšlence, že pokud máte IP a zaplatíte daně, můžete to udělat bez pronájmu místa k pronájmu, ale opakuji, že všechno závisí na městě, nikoliv v každém městě takový pronájem.

Jediný problém - je to nabíjení baterie girobordov, ale pak si můžete buď vyjednat poplatek účtovat v nejbližším okamžiku prodeje či nákupu girobordy zpočátku s vysokokapacitní baterií.

Pokud území, kde chcete otevřít pronájem, patří soukromému obchodníkovi, budete muset uzavřít nájemní smlouvu přímo s majitelem.

Další důležitou otázkou, jak chránit sigvei před krádeží?

Obvykle existuje prolinky pronájem pravidla, pokud je klient pronajal girobord jízdy přímo v půjčovně místě na dohled pracovníka, není vyžadována kauce, v ostatních případech je nutné složit zálohu nebo doklad totožnosti.

Segway může být dodatečně vybaven alarmem proti krádeži, při pokusu o krádež zařízení, zablokování zařízení, aktivaci vibrací a silné sirény.

Obchodní pronájem společnosti Segway: považujeme za zisk.

Každý podnikatel se bude nejprve zajímat o to, zda je podnikání pronájmu giroscuaterů ziskové?

Je obtížné odpovědět na tuto otázku jednoznačně, vše závisí na místě pronájmu, cenách pronájmu a dostupnosti konkurentů.

Průměrná cena za pronájem segway:

 • 5 minut - 150 rublů.
 • 10 minut - 250 rublů.
 • 15 minut - 350 rublů.
 • 30 minut - 650 rublů.
 • 1 hodina - 1000 rublů.
 • Den 3000 rublů.

Pokud je pronájem umístěn na dobrém místě, pak bude myšlenka docela zisková, poptávka po takové zábavě je docela dobrá, zejména v resortových městech. Ale nezapomeňte, že se jedná o sezónní podnikání, které trvá maximálně od dubna do září.

Doporučuji vidět zajímavé video o Segwayi.

Továrna podnikání

Nadpisy

 • Prodejní (5)
 • Ostatní (4)
 • Zvířata a rostliny (3)
 • Zdraví (1)
 • Vynálezy (8)
 • Přístup k internetu (6)
 • Umění (5)
 • Zdraví a krása (1)
 • Nápoje a potraviny (11)
 • Neobvyklé restaurace (1)
 • Cateringové služby (9)
 • Zpracování (3)
 • Výroba (20)
 • Zábava (6)
 • Zemědělství (15)
 • Stavebnictví (3)
 • Zboží pro zvířata (1)
 • obchod (22)
 • Služby (34)

Získejte obchodní nápady

Zapojte se do společnosti. sítě

Zajímavé obchodní nápady

Elite jasný obchod

Podnikatelský plán pro restauraci

Obchodní myšlenka: pronájem a pronájem segway

Segway pronájem dnes jeden z nejzajímavějších inovativních podnikatelských nápadů. Jedinečnost tohoto vozidla je nedostatečná podobnost s jinými tradičními druhy dopravy. Skládá se pouze ze dvou kol, které jsou na rozdíl od kola umístěny rovnoběžně, ale rovnováha se udržuje automaticky. Muž na Segway přitahuje velkou pozornost, jako v dobách autem. V tomto článku podrobně budeme mluvit o obchodní příležitosti na pronájem Segway.

Takže segway je skútr, běžící na elektřině, skládající se z 2 paralelních kol, nástupiště pro manažera, řízení, gyroskopické senzory a 2 baterie. Jedinečná je schopnost automaticky udržovat rovnováhu, ignorovat zákony fyziky a stojí za to, že se dostanete do libovolného směru a osoba nastaví požadovaný vektor pohybu nebo zahájí zastavení. V segway nejsou žádná tlačítka pro správu. Zvláštní senzory monitorují polohu lidského těla... 100 krát za sekundu!

Můžete jezdit na děti segway od 5 let a starší osoby. Těhotné ženy a ženy na patách neriskují nic, protože sigvei je velmi spolehlivá forma dopravy a zlomení je téměř vyloučeno. Hmotnost osoby by měla být od 20 kilogramů, ale u různých modelů se tyto požadavky liší. Školení trvá 5-10 vteřin, vše se dělá pro maximální pohodlí.

Pronájem Sigvei. Akční plán

1. Chcete-li začít, musíte koupit segway, a nejlépe alespoň 2, protože je mnohem větší šance, že milovníci půjdou na jízdu nebo jen pár přátel - je to zábavnější.

Nyní nová segway stojí od $ 5,000 do $ 10,000, ale pro pronájmy můžete koupit s kilometrů méně než 1 nebo 1,5 tisíce. Vezmeme 2 sigveya s runem za cenu $ 6000 = 12 000 dolarů. 1kW energie - tolik je zapotřebí k plnému nabití 1 auta. Je to velmi levné.

2. Pronájem skladu v blízkosti místa pronájmu. Sklad může sloužit jako hlavní garáž, kde musí být nutně elektřina. Pronájem garáže bude stát zhruba 100 dolarů.

3. Otevřete IP a pak uzavřete dohodu s majitelem území, kde se chystáte otevřít obchod na zábavu, v podstatě byste měli vybrat městské parky, náměstí, nábřeží (obchod na pláži). Právo vydat povolení pro vás bude mít správu města. V parku umístit billboard u vaší kanceláře, stejně jako několik reklamních tabulek s cenami na různých koncích parku. To vše bude trvat asi 200-400 dolarů.

4. Bezpečnost je pro takovou firmu velmi důležitá, protože je zodpovědná za celý podnikatel. Proto budete muset koupit přilby, jejichž cena je 20 až 100 dolarů, což není nejdražší volba. 2 helmy v průměru stojí 100 dolarů.

5. Pracovník k pronájmu, je žádoucí, aby to byla společenská osoba s dovednostmi snadné komunikace. Ale nejprve musíte pracovat sami, abyste zjistili nejlepší dny v týdnu a hodiny v den pronájem segway. Koneckonců, nemusí být praktické pracovat ráno, pak by měl zaměstnanec jít ven na večeři. Dalším přínosem je, že znáte průměrné příjmy a budete mít možnost sledovat zaměstnance. Vzhledem k tomu, že příjmy v tomto podnikání jsou dobré, pravděpodobně bude mít zaměstnanec také dobrý zájem. Ale pro výpočet vezmeme sumu 500 dolarů.

Celkové náklady na otevření pronájmu sigve budou 13.100 dolarů.

Poradenství pro ty, kteří chtějí zahájit pronájem nájemce:

1. Vytvořte web. To může přinést velký podíl zákazníků, zejména pokud si můžete objednat nejen pronájem, ale také pronájem segway. Takový leasing, který je předmětem dostatečně velkého parku sigvei, je často objednáván firemními klienty pro jejich akce, propagace, firemní večírky. Segway pronájem velmi atraktivní, protože můžete požádat o to asi 500 dolarů za jedno auto. Jedna akce může přinést až 3000 dolarů.

2. Jak se zvyšuje segway-park, kupte si nové automobily, které nahradí staré. A s kilometry může být výhodné prodat, což bude další zdroj příjmů.

3.Samye ziskové dny - o víkendech, takže pokud budete mít alespoň jednoho zaměstnance, aby to výstup na všední dny, ale nezanedbávat sobotu a neděli, pak tam jsou fronty.

4. V této oblasti je sezónnost - nejlepší měsíce jsou od dubna do října, takže je lepší koupit moře na začátku jara, takže sezóna není zbytečná, a v zimě nebyl žádný pocit, že prostředky ještě nebyly vypláceny. Ale v chladných měsících se můžete přestěhovat do sportovních komplexů a nákupních center.

5.Reklamní reklama není vždy nutná k nákupu - můžete uspořádat výměnu, když mediální publikace převezmou své firemní potřeby sigvey k pronájmu, a na oplátku přirozeně publikujte svou reklamu.

6. Pokud jsou přímí soutěžící, je lepší vyniknout. Chcete-li to udělat, je to dobrý způsob, jak namalovat jasně modrou barvu nebo aplikovat aerografii na vůz.

Kolik pronájmu segway přináší

Pronájem za 5 minut $ 5 - 7, 1 hodina stojí 40 až 50 dolarů za den - od 400 do 1000 dolarů. Souhlasíte, je to působivé.

Předpokládejme, že máme 2 Sigweys, které při naložení, třetina času z 10 hodin denně přinese 240 dolarů. A za měsíc $ 240 * 30 = $ 7200. Jsou to průměrné čísla, ale poměrně reálné.

Zpětná vazba. Dále je stanoveno, že náklady na otevření budou 13.100 dolarů, takže od druhého měsíce Segway začnou přinášet čistý příjem. To vše pod podmínkou správně zvoleného přeplněného místa.

Je to jen pronájem. Během času se můžete rozvíjet a brát vážně pronájem segways, což může přinést ještě více příjmů. Takové zisky vám umožňují pronajmout několik Segways v nejlepších obchodních myšlenkách.