Obchod na milkshakes

Podnikání ve výrobě a prodeji milkshakes je malý, ale trvale ziskový podnik. Přitahuje podnikatele také s vysokou návratností, i přes jasnou sezónní povahu - hlavní prodej nápoje je v létě. Pokud správně plánujete realizaci této myšlenky, vyberte si řadu, vybavení pro ni, můžete získat dobrý zdroj malých, ale stabilních příjmů. Výhodou směru je, že podnikání může být zahájeno jak od začátku, tak prostřednictvím nákupu licence.

První kroky k otevření podniku

Především byste měli studovat trh, na kterém budete pracovat. Přejděte do oblasti, kde plánujete otevřít podnik, studovat počet podobných bodů, jejich rozsah, cenovou politiku. Nebojte se velké konkurence. Nika je zajímavá, protože i v hustém konkurenčním prostředí můžete najít něco, co vás odlišuje od obecné hmoty. Mohou to být koktejly s různými příchutěmi, originální porce, doplňkové služby a tak dále. Chcete-li najít svůj čip, musíte vědět, co nabízejí ostatní.

Po určení směru můžete zaregistrovat podnik. Vzhledem k tomu, že podnikání je malé, zaměřené na maloobchodní prodej, je zcela možné řídit registraci jednotlivého podnikatele. To bude stát jen 800 rublů. státní povinnost. Zpracování dokumentů trvá nejdéle pět pracovních dnů.

Pokud jde o požadavky hygienicko-epidemiologické stanice, nevyžaduje certifikáty pro zařízení. Ale zdravotní kniha od prodávajícího se může dobře ptát. Proto je lepší předem dohodnout.

Při registraci se doporučuje přejít na zjednodušený daňový systém, který vám umožní nezávisle udržovat vaše účetní záznamy. Také při registraci firmy je třeba specifikovat OKVED 56.10.19 Ostatní stravovací služby.

Obchodní formát

Od výběru formátu prodeje v mnoha ohledech závisí na tom, jak budete moci vyrovnat faktor sezónnosti. Největší prodej mléčných koktejlů je pozorován v létě, takže se mnozí rozhodnou zastavit na obchodování na ulici. Přístroj, nainstalovaný na živém místě poblíž rekreačních parků, zábavních center, kin, přináší hmatatelný příjem. Ale pouze v období od pozdního jara do začátku podzimu. Ve zbytku roku jsou prodeje jen v případě, že se výroba přesune do nákupních nebo zábavních center, kin.

Ale jednak je cena nájemného za metr čtvereční mnohem vyšší. Za druhé, s přiblížením sezóny k nalezení volného místa se stává obtížnější. Zpočátku umístění obchodního místa v mléčných koktejlech v obchodním centru je nerentabilní - v létě tam není splněn prodejní plán.

Aby se situace nějak vyrovnala, je možné organizovat výhradně výrobu mléčných koktejlů a prodávat je různými kavárnami. V tomto případě nepotřebujete organizaci prodejny, takže nemusíte platit pronájem a zpracování dokumentů k prodeji.

Pokud máte obchodní zájmy pouze jako společník, můžete se jen omezit na letní prodejní místo na ulici.

Zařízení

Výhodou podnikání je to, že požadované vybavení nevyužívá mnoho prostoru. Výjimka může být zpravidla umístěna na ploše 1,5-3 metrů čtverečních. v závislosti na tom, jaký rozsah nabízíte.

Chcete-li uspořádat práci v místě prodeje mléčných koktejlů, potřebujete alespoň takové vybavení:

 • mixér nebo mrazák;
 • chladicí přístroje;
 • dodatečné vybavení.

Jakékoliv zařízení tohoto typu lze nalézt jak domácí, tak i importované. Samozřejmě, že si koupíte jakékoliv domácí zařízení, můžete ušetřit hodně na startovních zařízeních. Ale musíte pochopit, že ztrácíte hodně výkon. Například domácí mixér se za tři minuty bičoval podáváním nápoje a za dovezený jeden stačí. Když máte vysoký tok návštěvníků, je tento rozdíl velmi patrný. Kromě toho se domácí zařízení častěji rozbíjí.

Vyberte mixér

Směšovač je klíčovým zařízením při přípravě mléčných koktejlů. Celá vaše firma závisí na kvalitě a rychlosti přípravy nápoje. Domácí vybavení na 12 000 ot / min, které připravuje nápoj na 3 minuty, stojí v průměru 5 tisíc rublů.

Italský směšovač může na chvíli nejen porazit milkshake, ale také dokáže vařit tři nápoje najednou. Americké zařízení může pracovat rychlostí 20 tisíc otáček za minutu. Současně je jeho záruční doba 5-7 let. Tam je takové zařízení od 12 tisíc rublů. a vyšší, v závislosti na počtu skel, které je zařízení určeno. Mimochodem, i když jste vybrali zařízení pro jednu pracovní buňku, doporučuje se koupit ještě pár sklenic. Takže můžete rychle udělat správnou směs. Náklady na jedno sklo pro importovaný mixér jsou asi 500 rublů.

Kadeřnictví

Toto zařízení pomáhá plně automatizovat proces výroby mléčných koktejlů. Uvnitř přístroje jsou zabudovány mixéry a zásobníky sirupu. V závislosti na tom, které tlačítko bylo stisknuto pro vaření, je do mléka promíchán určitý typ sirupu. Standardní modely mrazničky mohou vyrábět současně čtyři různé nápoje.

Rovněž se liší druhem nasycení nápoje vzduchem. Na tom závisí, kolik bude koktejl šlehaný. S přirozeným přívodem vzduchu, bije až na maximálně 40%, a když nucený, může dosáhnout 100%. Dalším rozdílem mezi mrazničkou a směšovačem je to, že druhá nádoba připravuje teplotní nápoj od 0 do -3 o C.

V souladu s tím jsou mléčné nápoje připravené v mrazáku výhodnější pro chuť. Jsou více nasycené v konzistenci a vypadají spíš jako roztavená zmrzlina jak na vzhledu, tak na chuti. Proto jsou tyto koktejly často nazývány "měkkou zmrzlinou". Ale také takové zařízení stojí o něco víc než mixér. V závislosti na modelu a výrobci, jeho cena začíná od 15 do 20 tisíc rublů. Produktivita mrazničky stojí od 2,5 kg za hodinu. Odborníci však doporučují, aby se užívaly pouze v případě, že je možné denně provést alespoň sto porcí.

Suroviny pro vaření

K přípravě mléčných koktejlů pomocí klasické technologie pomocí mixéru budete potřebovat následující složky:

To vše je žádoucí koupit od velkoobchodních dodavatelů. Zmrzlina a mléko musí být skladovány v chladničkách. U sirupů není tento stav nutný. Mimochodem, sirupy si kupují speciální koktejly. Jsou prodávány v litrových plastových lahvích s vhodnou dávkovací čepičkou.

Pro přípravu nápojů v mrazáku musíte do obchodního plánu zahrnout nákup speciálních suchých mléčných výrobků a speciálních sirupů určených výhradně pro mrazák.

Objem nákupu surovin je počítán ze skutečnosti, že pro 300 mililitrů koktejlu potřebujete 7 gramů sirupu, 15 gramů zmrzliny a 75 gramů mléka. Vezměte na vědomí, že 2/3 šálku hotového nápoje má pěnu, takže je velmi důležité mít k dispozici dobré vybavení, které jej může bičovat na požadovanou konzistenci.

Nejpopulárnějšími sirupy jsou vanilka, čokoláda a ovoce.

Předkládání služeb

Jak již bylo řečeno, pro rozkvět podnikání je nutné najít, než vystupovat mezi konkurenty. Především musíte poskytnout širokou škálu chutí. Obvykle se pravítko rozšiřuje kvůli odrůdě ovoce.

Věnujte pozornost obalu. Můžete přijít s originálním tvarem nebo barevnými kelímky, trubkami, víky a doplňky. Chcete-li zvýšit ziskovost, zahrňte související produkty do plánu prodeje: ořechy, sušenky, žvýkačky a podobně. Nová značka v sortimentu koktejlů - kyslíkové koktejly, jejichž pěna je tvořena kyslíkem.

Je také možné organizovat dodávky alkoholických koktejlů, což dramaticky zvyšuje počet požadavků na výdej. Neměla by se nacházet poblíž vzdělávacích a dětských zařízení nebo míst, kde se děti shromažďují. Také budete muset vydat speciální licenci pro obchodování s alkoholickými nápoji. Obchod s takovými koktejly je navíc časově omezen legislativou.

Zaměstnanci

Na začátku podnikání je to samozřejmě možné udělat samo o sobě, samostatně připravovat a prodávat koktejly na svém místě. Ale pokud máte v plánu otevřít několik bodů a provádět prodej po celý týden, je lepší pronajmout prodejce. Pro bezporuchový provoz je lepší mít dva dodavatele na jeden bod pro práci na směny. Vezměte prosím na vědomí, že každému z nich musí být vydán zdravotní kniha. Pokud ho budoucí prodejce nemá, musíte je vydat pro své finanční prostředky.

Finanční plán

Povinná část, která musí obsahovat jakýkoli obchodní plán, je finanční plán společnosti. Podrobně vypočítává všechny náklady na začátku a ve výrobním procesu a poté porovnává s očekávanými výnosy. Můžete tedy vypočítat ziskovost budoucího obchodu.

Část výdajů

Pokud hovoříme o nákladech, plán nákladové části vypadá přibližně takto:

Jak otevřít místo pro prodej milkshakes a měkké zmrzliny

Již dávno nebylo nic tak potěšených dětí a dospělých jako měkká a něžná, sladká a neuvěřitelně chutná zmrzlina a mléčné koktejly. A dosud se měkká zmrzlina těší zvýšené poptávce našich občanů a působí jako vynikající alternativa k tradičním dezertům - koláče, koláče a buchty. V tomto článku, jak otevřít prodejní místo mléčných koktejlů a měkké zmrzliny.

Na otevření místa pro prodej milkshakes a měkké zmrzliny

Pro výrobu zmrzlina používat různé technologie používané výrobci, kteří dostali povolení k jejich distribuci. Podle majitelů ochranných známek, výroba měkké zmrzliny a koktejlů je velmi výnosná a velmi rychle splacená záležitost, nevyžadují vážné náklady. Kromě toho, zmrzlina není sezónní produkt, který je dokonale realizován jak v zimě, tak v létě. Ale než se otevřete bod pro prodej měkké zmrzliny a koktejlů, by měly vážit klady a zápory, stejně jako prozkoumat některé nuance. To vše se dozvíte z tohoto textu.

Zmrzlina je stále sezónní produkt, který ukazuje největší objem prodeje je horké léto. Ale jako dietní dezert - Měkká zmrzlina je mnohem výhodnější než buchty a dorty, nasycené tuky, cukr, stejně jako trans-tuky, což je obzvláště nebezpečné pro tělo. A Mléčný koktejl nebo zmrzlina obsahuje pouze mléko a cukr s nízkým obsahem tuku, které lze změnit na fruktózu.

Největší poptávka po zmrzlinu je pozorována v horkém létě, v blízkosti kulturních a masových rekreačních oblastí (parky, náměstí, pláže). Takže je třeba se zaměřit na tato místa v prvních měsících práce. V mimo sezónu mohou být obtíže spojené s výběrem vhodného místa pro obchodování. V případě horkého léta, je možné řídit malý kiosek se nachází uprostřed rušné třídě, na podzim, v zimě a na jaře by se měl pohybovat v nákupních centrech, kde nájemné je podstatně vyšší v důsledku vysoké konkurence.

V každém případě bude mobilita výstupu vám umožní rychle procházet a změnit umístění, v závislosti na ročním období - v zimě by měl jít do hypermarketů a kin, a v létě o prázdninách ze školy na ulicích, v parcích a náměstích.

V letní sezóně je možné po dohodě s letní kavárnou prodat své výrobky z nich, což vám ušetří hodně peníze na reklamu a pronájem místa. Kromě toho, že se v nabídce letní kavárny zmrzlina vyhnout zbytečnému názvosloví a potřebě získat chladicí jednotku. neprodleně zavést konečný produkt - měkkou zmrzlinu, může to být v bezprostřední blízkosti letní kavárna, výběr nejrušnější místo s největším provozem a přitažlivější, aby uspokojila okna.

Příprava měkké zmrzliny a koktejlu se provádí na speciálních zařízeních složených ze směšovačů a mrazniček. Například pro přípravu koktejlu na tři sta mililitrů budou potřebné následující složky:

 • plnotučné mléko - sedmdesát pět gramů;
 • smetanová zmrzlina - patnáct gramů;
 • sirup (čokoláda, vanilka, ovoce) - sedm gramů.

Všechny složky musí být důkladně promíchány v mísiči. Čím lépe to uděláte, tím lepší bude koktejl. Domácí výrobci vyrábějí levné mixéry rychlostí dvanácti tisíc za minutu, díky níž se pěna z koktejlu ukáže jako nádherná a nádherná. Taková sestava bude kolem pět tisíc rublů. Nevýhodou domácích modelů pro přípravu koktejlů je doba trvání procesu výroby koktejlu až 5 minut. Souhlaste s tím, že se zřídkakdy setkáte s klientem, který bude čekat tak dlouho, jen aby vypil sklenici koktejlu. Další nevýhoda domácích mixérů - křehkost práce. Je lepší přeplatit, ale máte k dispozici kvalitní mixér italských výrobců, schopný rychle promíchat suroviny a získat lahodný koktejl, než trpět ruskými jednotkami, čímž přinesou sami i zákazníkům.

Vysoká cena Italské mixéry, počínaje od deset tisíc rublů, je kompenzován rychlostí několika koktejlů. Nejvíce Drahé modely směšovačů - americké, pracovat při maximálních rychlostech (až dvacet tisíc otáček za minutu), které umožňují mrknutím oka vytvořit skutečné mistrovské dílo. Takové míchačky mohou pracovat až sedm let. Jejich náklady začínají přibližně dvanáct tisíc rublů, to vše závisí na tom, kolik sklenic připraveného koktejlu chcete dostat najednou.

Většina obchodníků je spokojena se směšovačem, připravena vyrobit jen jednu sklenici koktejlu najednou. Nicméně, odborníci doporučují, aby nestál a koupit drahý mixér, který může být naplněn několika sklenicemi, což je důležité zejména v sezóně. Tam je jedna sklenice pro mixér asi pět set rublů.

Mrazící agregáty ve svých vlastnostech se mírně liší od mixerů výroba mléčných koktejlů. Mrazáky připravují koktejly s několika vkusem. Zařízení je velmi jednoduché a může mít několik typů.

V stroji na výrobu koktejlů se vkládá spousta surových polotovarů, které jsou dávkovány speciálním ventilem. Mixér mísí sirup umístěný ve spodní části stroje. Mraznička, resp., Snižuje teplotu směsi, čímž dává potřebnou konzistenci.

Více smíšené a šlehané bude koktejl - tím vyšší je jeho hodnota chuti. Tato hodnota se může pohybovat od čtyřiceti do sto procent. Teplota připravený koktejl je od mínus tři k nule stupňů Celsia.

Mléko koktejl, připravené pomocí zmrazovacího zařízení, poněkud se liší od výrobku vyrobeného na konvenčním zařízení. Koktejl je hustý a připomíná zmrzlinu, roztavenou na slunci.

Pro příprava mléčných koktejlů můžete použít jak mixér, tak mrazničku. Existují zařízení, která se skládají ze směšovače a mrazničky. Takové jednotky nejsou levné.

Měkká zmrzlina, jak již bylo zmíněno výše, stejně jako všechno - dokonce i starší lidé dávají přednost tomu, aby jedli tento lahodný a přirozený produkt.

Chcete-li, aby vaše aktivity (prodej zmrzliny) přinesly dividendy - zkuste si vybrat místa s živými místy ve městě, s vysokou dopravou, zejména s dětmi a důchodci. Mladí lidé, zmrzlina preferují pivo. Takže toto není vaše cílové publikum. Můžete podnik obnovit pouze tehdy, pokud prodáváte alespoň dvě stě porcí měkké zmrzliny. Pokud používáte mrazící jednotka, pak můžete získat hodinu až tři kilogramy zmrzliny. A v jedné porci asi sto gramů zmrzliny. Tak se ukazuje, že za hodinu můžete udělat třicet porcí.

Chcete-li získat lahodný koktejl, suché mléko zředit čistou vodou v poměru 1/3. Náklady na směs se mohou lišit v závislosti na výrobci. Ruské míchání stojí asi sedmdesát rublů, zatímco americký zboží bude muset zaplatit pět set rublů za téměř dva kilogramy.

Je třeba mít na paměti, že k realizaci milkshakes a zmrzliny - v obyčejných sklenicích z plastu. Nicméně, paměť z dětství tlačí mnozí, aby upřednostňovali vafle, které jsou také jedlé a někdy i chutnější než zmrzlina a koktejl. Pokud si koupíte hromadně, pak pro jednu vaflový pohár musím rozložit čtyřicet kopecks.

Prodej milkshake, jako zmrzlina, vyžaduje živá místa. Pouze na rozdíl od druhého, je žádoucí vyrábět zmrzlinu na otevřených plochách, takže celý proces výroby mléčné pochoutky byl pro zákazníky viditelný. Podívejte se, jak se nalévá suchá směs, pak se smíchá s vodou a přidávají se plniva - je to tak vzrušující.

Nezapomeňte nainstalovat svůj bod prodej zmrzliny a koktejlů pod pohádkovými postavami a místy, například ve formě psacího stroje, vlaku, sněhuláka a tak dále. To bude vždy přitahovat více rodičů s dětmi, které jsou vaším cílovým publikem.

Za nepříznivého počasí, kdy silného větru a dešti, je třeba nabízet vzácné zákazníky, kteří se odvážili jít na procházku - až třicet procent, stejně jako bonusy (s nákupem dvou částí - třetí zdarma). Věřte mi, bude vděčné kupce přijde nutně i další den, a přinést své přátele a známé.

Na základě všech nákladů na pořádání obchodních prodejů zmrzliny a koktejlů je ziskovost čtyřiceti procent, a to iv případě ne příliš optimistických prognóz.

Rozhodněte se za sebe. Náklady na třílitrové sklo koktejlu bude stát spotřebitelem třicet pět rublů, a půl litru již v padesáti rublech. I když jsou vaše náklady desetkrát nižší. Dokonce i když odečtete veškeré náklady spojené s placením mezd, nájemného, ​​dopravy a dalších výdajů, váš zisk bude stále značný - asi dvě stě tisíc rublů měsíčně.

Zvednout ziskovost, doporučuje se obchodovat s příbuznými produkty: koktejly kyslíku, helium plněné lahve, nápoje, čaj a káva, sladkosti, koláče a tak dále. Dodatečný sortiment samozřejmě bude vyžadovat nejen investice, ale i nomenklatura se bude zvyšovat, daňový systém se změní a účetnictví a skladové účetnictví budou zachovány. To vše je další bolest hlavy. Pokud však najmete kompetentní zaměstnance - účetní, dopravce-skladovatele - by neměly být žádné problémy s obchodem. Pro hlavní sezónu se můžete stát milionářem.

Takže uvádíme hlavní kritéria pro úspěch v prodeji milkshakes a zmrzliny:

 • by měli respektovat své zákazníky a tudíž vyrábět kvalitní produkt - mléčné koktejly s vzdušnou konzistencí a nezapomenutelnou chutí;
 • neustále pracovat na vašem sortimentu, testovat - co se vašim zákazníkům líbí víc a co nemají.

Shrneme-li všechny výše uvedené skutečnosti, je třeba pochopit, že hack-work, ne válcování. Pouze vysoce kvalitní mléčné koktejly a zmrzlina přilákají nové zákazníky a pomáhají udržet ty staré. Vytvořte novou paletu chutí, ale nezapomeňte, že spotřebitel v zásadě dodržuje konzervativní názory na gastronomické přednosti. Nesnažte se přilákat kupujícího s neznámou exotickou chutí. Kde jsou známější jahody, jahody, banány a jablka známější.

Výroba mléčných koktejlů: podnik, který vás bude bohatý

Dříve nebo později každý člověk má touhu začít své vlastní podnikání. Nejdříve pracujete pro někoho, získáte zkušenost, pak přijde dojem, že současné místo přináší stabilní, ale ne nejlepší příjmy. A nakonec čelíte problému kariéry a osobního růstu, nebo spíše jejich nepřítomnosti.

Když začnete analyzovat vše, máte pochybnosti, pochybnosti o sobě a nakonec budete pracovat na stejném místě po mnoho dalších let. Volba je na vás: můžete zůstat na silném místě, kde je vše stabilní, ale není slibné, ale můžete díky své společnosti Aktifformula otevřít vlastní podnik. Dnes se firma zabývá výrobou směsí pro milkshakes, které se používají v pouličních jídlech, rychlé občerstvení, stejně jako v mnoha kavárnách a restauracích. Řekneme vám, jak se mléčné koktejly mohou proměnit v lukrativní start-up nebo proč jsou vynikajícím přírůstkem do provozní činnosti.

Co je důležité vědět o směsích pro koktejly "Na zdraví!"

„Aktiformula“ Společnost vyvinula suché směsi „pro své zdraví!“ Který se stal inovativní výrobek pro zjednodušení finální produkce nápojů procesů, skladování a výrazně snížit náklady. Každá potravinářská výroba vyžaduje prostor pro uložení produktu -, pak není takový problém, protože směs se dodává v suché formě a nenáročný na teplotní změny. Výrobní proces je také jednoduchý koktejl: je nutné přidat vybranou chuť v mléce, což překonalo po dobu 30 sekund, a jako výsledek dostanete hotový výrobek - lahodný koktejl, jehož objem se zvýšil o 2 krát. Také je problém zmizí pracné studie: poté, co pracoval několik dní, budete sami vědět, všechny procesy zadávání zakázek a výrobu hotového výrobku a znalosti potřebné pro jakýkoliv vůdce.

Co jsou suché směsi? Za prvé je to produkt, který neobsahuje konzervační látky, GMO, což znamená, že je pro děti bezpečné. Za druhé, při výrobě směsi se používají přírodní složky: vejce, syrovátková bílkovina, rostlinná vláknina, fruktóza, cukrový prášek, vitamín-minerální komplexy. A dokonce i barviva jsou přirozeného původu. Je také třeba si uvědomit, že si můžete vybrat z 16 chutí, abyste mohli uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Pokud se rozhodnete otevřít vlastní prodejní místo

Nejpohodlnější věc je, že nepotřebujete velké investice. Vlastní bod bude vyžadovat získání jednorázové plastové nádobí, malá lednice (za cenu 11.000 rublů), směšovače (3500 rublů), autonomní umyvadlem a pronajatých prostor. Výhoda tohoto podnikání spočívá v tom, že nízká hodnota produktu poskytuje dobrý tok klientů, což odpovídajícím způsobem zvyšuje zisk. Zisk lze snadno vypočítat: balíček nejjednoduššího ultra pasterizovaného mléka 2,5% při nákupu velkoobchodních nákladů kolem 36 rublů. (V jedné porci vynaložená 7.2 rub.) + Nádoba pro jedno použití s ​​víkem a slámy + '14 směsi (asi 11 8 RUB.) (Společně asi 6,8 oděru.) - dostaneme náklady na části asi 25,8 RUB. Dokonce i když prodáváte koktejly v průměru 90 rublů, marže budou vyšší než 133%.

To je nejlepší volbou pro vaši firmu jako první, protože jste osobně pod kontrolou všech fázích výroby, a nízká cena výrobku zajistí svým zákazníkům. Například děti jsou obvykle ne moc kapesného, ​​ale nechtěl vzdát lahodný koktejl chetyrehsotmillilitrovogo za relativně malý poplatek. Nezapomeňte, že je výroba téměř bezodpadové: směs nebude zhoršovat bez ohledu na počasí, a mléko v Tetra Pak může být skladován po dlouhou dobu.

Kde je nejlepší místo pro otevření prodejního místa?

Musíte pochopit, že jeho umístění bude hrát klíčovou roli a je velmi důležité, aby se při výběru nedopustil chyby. Měli byste najít takové místo s velkou návštěvností, kde nebude potřeba vytvářet tok klienta. Zvažte městské parky, kde se během chůze s velkým potěšením vyzkouší koktejly. Zábavní parky jsou také považovány za skvělé místo, protože děti jsou obvykle bláznivé s koktejly a příbuznými výrobky. Nákupní centra poskytují velké pokrytí potenciálním zákazníkům a ujistěte se, že budete muset tvrdě pracovat. Pro sezónu věnujte pozornost pobřežním zónám, kde lidé po pochodu budou chtít uhasit svou žízeň s něčím studeným a chutným. Vzpomeňte si na sezónnost a rozhodněte se pro místa s dobrou dopravní dostupností, bez ohledu na sezónu: parky, nákupní centra, pobřežní zóny.

Pokud již máte vlastní potravinářský průmysl

Koktejlové směsi budou vynikajícím doplňkem k vašemu sortimentu a s minimálními investicemi vám diverzifikujete nabídku. Prvním bonusem je, že nepotřebujete mrazničky, protože to můžete udělat s jednoduchým a levným mixerem. Můžete objednat kilogram kontejneru směsi s určitou chutí nebo zvolit možnost porce, která vám umožní kontrolovat počet prodaných koktejlů. Také můžete zvýšit zisk z koktejlů, jen správně je vydal. Například v kiosku to bude docela problematické. Formát kavárny nebo restaurace vám však umožňuje zaměřit se na prezentaci. Krásný vizuální design zvýší cenu jedné porce 80 rublů a to je dobré množství.

Bez ohledu na zvolenou možnost budete pracovat s přírodním a chutným produktem, který se snadno připraví. Problémy s prodejem jsou vyloučeny, příjmy jsou snadno kontrolovatelné a nejdůležitější - žádné zvláštní požadavky na skladování, protože směs může být skladována až 24 měsíců. Když začnete pracovat v sezóně, krátkodobě odmítnete všechny náklady a během několika měsíců se vám podaří vydělat si dobré peníze.

Vlastní činnost: výroba a prodej milkshakes

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Všechny položky podle značky: milkshakes

Podnikatelský plán pro mini-mlékárna s výpočty

Obchodní plán pro mini-sýr

Přehled trhu Triticale v Rusku

Výroba tritikale v Rusku od roku 2009 do roku 2016. zvýšil o 22,8%. Největší regionální producent této kultury je region Belgorod, který má podíl 16,9%.

Vlastní podnikání: hydroizolace s tekutou gumou

Celková částka pro zahájení podnikání pro hydroizolaci kapalným kaučukem je 370 tisíc rublů, měsíční výdaje: 55 tisíc rublů.

Podnikatelský plán pro mini-síť ulice rychlého občerstvení (shaurma)

Investiční náklady činí 3,27 milionu rublů, z čehož 1,8 milionu - nákup fixního majetku. 900 000 rublů je určeno k pokrytí deficitu pracovního kapitálu před tím, než se projekt vrátí zpět.

Jak otevřít podnikání pro výrobu chemických toalet

Nejtěžší věcí v oboru výroby chemických toalet je najít opravdu velký počet spotřebitelů, protože se vždy necítí cílové publikum o produktech nového výrobce.

Vaše podnikání: jak otevřít nestátní penzijní fond (NPF)

FNM jako zdroj rychlého zisku nestojí za to, obvykle organizace, která podporuje podniky nebo je prostě zaměřena na získání finančních prostředků na další investice. Je to složité.

Vaše firma: daňové poradenství

Činnost daňového poradenství je velmi slibným směrem podnikání, zejména pokud má podnikatel řádné vzdělání. Tato sféra obecně.

Přehled trhu: doprava

Analýza nákladního průmyslu a přidružených odvětví jasně ukazuje pokles ekonomiky země jako celku a v důsledku toho pokles výsledků tohoto trhu. Kromě externího negátora.

"Sweet" podnikání: výroba bonbónů

Minimální investice pro organizaci malé dílny pro výrobu dražé bude asi 150 tisíc rublů. Období návratnosti tohoto druhu podnikání odhadují odborníci za 6-9 měsíců.

Podnikání: pěstování květin (orchideje, gladioly, karafiáty, chryzantémy)

Pěstování všech těchto rostlin je ziskové podnikání. Obchod s rostoucími květy je velmi výnosný, a někdy je to několik set procent, ale pouze v případě, že ur.

Podnikání pěstování třešní

Chcete-li získat plnohodnotnou zahradu, potřebujete 2 000 sazenic na pět hektarů. Náklady na sadbu cherry je asi 300 rublů, ale třešeň může stát 700 rublů. Pokud vezmete průměrnou cenu rovnající se.

Přehled trhu: zemědělství

Dnes je zemědělství v Rusku jedním z nejslibnějších investičních objektů. Infrastruktura zemědělství - výroba krmiv, premixů, hnojiv - také.

Ziskové podnikání na růstových panenech

Making loutkové panenky je vynikající podnikání, ale je spojen s potřebou studovat a učit umění vytvářet podobné produkty. V tomto případě, aby bylo dosaženo největšího zisku,

Příprava mléčných koktejlů - ziskové podnikání

Mlékařská pochoutka ve formě chladného pěnivého koktejlu má vysokou poptávku. Podle statistik je milkshake druhým pouze čajem, kávou a džusy. To naznačuje jeho relevanci a že vaření mléčných koktejlů se může stát výnosným obchodem.

Jak podniknout mléčné koktejly?

Vaše první akce je najít správné místo pro budoucí zásuvku. Dokonale vhodná plocha velkého nákupního centra, kina nebo zábavního centra. Můžete si prodávat koktejly i na ulici, ale bude automaticky vaše podnikání sezónní a umožní vám pracovat až v létě. Pro organizaci jednoho obchodního místa bude trvat od 1,5 do 3 m2.

Dalším krokem je státní registrace podnikání. Vyberte libovolný formulář: PI nebo LLC. Získejte povolení SES, které vám dává právo mluvit o čisté výrobě a souladu se všemi zdravotními standardy.

Za třetí - rozhodněte o rozsahu. Přemýšlejte o rozšíření produktové řady předem. Můžete doplnit seznam koktejlů s čerstvě vymačkanými džusy, horkou čokoládou, měkkou zmrzlinou a dokonce i horkovzdušnými balónky.

Za čtvrté - nákup zařízení. Budete potřebovat zařízení pro milkshakes: mixér nebo mrazák. Dnes je na trhu mnoho nabídek. Při výběru věnujte pozornost funkčnosti a rychlosti zařízení. Budete také potřebovat mrazák, pult nebo prodejní pult a židli pro prodejce. Náklady na dokončení koktejlového tácek vás bude stát asi 40 000 až 70 000 rublů.

Po dokončení všech příprav si kupte produkty pro mini-produkci. Na nákupní seznam bude obsahovat: suchý koktejl s různými příchutěmi, nebo sirupu, jednorázových kelímků (papírových nebo plastových) pokrývají do papírového pohárku, válců a mléko. Cena jedné porce bude přibližně 10-15 rublů.

Jak uspořádat nepřerušovaný prodej milkshakes?

Odborníci tvrdí, že nejdůležitější pro prodej mléčného nápoje je jeho vzhled a hojná pěna. Ale nezapomeňte na chuť. První nákup může být diktován krásou nápoje, ale až po jeho ochutnání se klient rozhodne, zda se k vám znovu vrátí. Koupit vysoce kvalitní suroviny od spolehlivých dodavatelů, používejte dobré recepty. Bude užitečné předem otestovat technologii přípravy, experimentovat s receptorem a zaznamenávat podrobnosti o nejkvalitnějším výsledku.

Zaměřte se na ideální zákazníky - děti a ženy. Pak na muže, kteří zpravidla kupují sladkosti pro své dámy. Při navrhování konstrukce stojanu se postarat o jasný a pestrý design, originální atributy a nejpřesvědčivější nabídku. Napište nejen jméno a cenu nápoje, ale jeho užitečnost pro tělo a dobrou náladu.

Váš produkt bude prodáván kdykoliv během roku, ale nejžhavější, samozřejmě léto. V horké sezóně můžete uspořádat další obchody na ulici nebo na plážích.

Zvažte zisk

Podle zkušeností úspěšných obchodníků v horkých dnech můžete prodávat 150-200 porcí milkshake. Pokud postupujete z ceny 1 porce za 15 rublů. za maloobchodní cenu 40 rublů, pak zisk za měsíc může dosáhnout 150 000 rublů. (tudíž náklady na nájemné a platy prodávajícího). Vaše finanční výsledky budou záviset především na těsnosti obchodního místa.

Jak můžete vidět, s kompetentním přístupem, prodej mléčných koktejlů může být velmi výnosný a máte po měsíci šanci vrátit vložené peníze.

Obchodování s mlékem - zařízení, suroviny a možný zisk

Prodej dezertů, oblíbený u dospělých a dětí, je skvělou volbou pro zahájení podnikatelské kariéry. Produkce a prodej milkshakes je tedy druh podnikání, který vyžaduje minimální finanční prostředky a úsilí, zatímco poptávka po takových nápojích je vysoká.

Chcete-li se vyzkoušet v této firmě, musíte si koupit zařízení pro výrobu milkshakes, jednoduchou sadu ingrediencí a vybrat správné místo pro otevření prodejní zásuvky.

Jak začít podnikat na milkshakes

Aby podnikatel na milkshakes vytvořil podnikatel, bude muset budoucí podnikatel určit umístění odbytu a jeho formát. Například můžete zůstat u vchodu do rekreačního parku, v blízkosti stadionu, ale v tomto případě bude podnikání sezónní.

Další skvělou volbou pro sezónní podnikání je výroba sladké vlny. Naučte se, jak si vybrat zařízení pro vaření cukrovinek a kolik si s ní můžete vydělat. Obchod, přístupný všem.

A o tom, jaký příjem přinese výrobu a prodej kvasu v teplé sezóně, můžete si přečíst zde.

Účinnější je možnost otevřít místo v nákupním a zábavním centru. Samozřejmě, že náklady na nájemné zde bude vyšší, ale to je kompenzováno tím, že práce na takovém místě může být po celý rok, a délka denní pracovní doby, bod v každém případě bude větší než na ulici, což umožní zvýšit zisky.

Koktejly můžete prodávat ve zvláštním pavilonu, nicméně, jak ukazuje praxe, formát ostrova nebo samostatného stojanu je nejvýnosnější. Hlavní kritéria pro jejich umístění: vysoká propustnost a viditelnost. Ta je dosažena jasným a zajímavým designem. Takže franchising milkshakes ve většině případů zajišťuje převod rozhodnutí o designu na atraktivní vzhled zásuvky.

Tip: Před otevřením zásuvky s mlékem musíte sledovat, jak fungují podobné body v různých částech vašeho města a určit jejich silné a slabé stránky. S přihlédnutím k přijatým informacím můžete začít zahájit vlastní podnikání.

Zařízení

Když je vybrán formát bodu, je čas na nákup vybavení pro výrobu milkshakeu. V současné době je na trhu k dispozici široká škála zařízení pro organizaci tohoto typu výroby.

Spolu s novými jednotkami se můžete v minulosti často setkat a používat. Ty jsou zpravidla 1,5-2krát levnější, ale jejich získání nese jisté riziko - v případě poruchy zařízení bude muset být opraveno na vlastní náklady, zatímco nové zařízení je v záruce.

Důležité! Nedoporučuje se volba vybavení neznámých značek, protože v případě poruchy je pravděpodobné, že nebude možné nalézt žádné servisní středisko nebo vhodné součásti.

Hlavním výrobním prostředkem v tomto oboru je profesionální mixér pro milkshakes. Čím vyšší je jeho kapacita a produktivita, tím rychlejší bude proces zákaznického servisu.

Náklady na mixér závisí na jeho technických vlastnostech, včetně počtu částí, které lze vyrábět současně. Například mixér s jedním sklem stojí kolem 9 000 rublů a model určený pro dvě sklenice - od 17 000 rublů.

K dispozici je také modernější přístroj pro přípravu mléčných koktejlů - mrazničky. Toto zařízení již obsahuje vestavěný mixér, stejně jako systé- mový zásobník sirupu, což značně zjednodušuje proces vaření. Kromě toho je většina moderních friezers navržena pro přípravu několika porcí najednou.

Mimochodem, takové zařízení se také používá k výrobě měkké zmrzliny, takže vybavením mrazáku bude dobrá volba pro rozšíření sortimentu a získání dalšího zisku. Naučte se, jak rychle vyplatit zařízení pro výrobu zmrzliny.

Cena mrazničky se pohybuje od 25 000 rublů. až 170 000 rublů. Odborníci doporučují pro úspěšné fungování bodu koupit nové zařízení pro bičování mléčných koktejlů v cenovém rozpětí od 100 000 do 150 000 rublů. Tyto náklady jsou opodstatněné, pokud den prodal více než sto porcí.

Chcete-li začít podnikat, je smysluplné se zabývat levnějším profesionálním mixerem, který vám umožní spustit prodejní prodejnu. V budoucnosti, kdy počet zákazníků narůstá, bude možné přejít na dražší zařízení.

Kromě zařízení pro výrobu nápojů potřebujete chladničku s mrazničkou k ukládání surovin. Neexistují žádné speciální požadavky na tento typ zařízení, takže si můžete vybrat nejvhodnější pro práci a cenově dostupné.

Zvažte také vybavení kyslíkových koktejlů - je to nízké náklady a současně může být dobrým zdrojem vašeho příjmu.

Suroviny

Chcete-li připravit milkshake, potřebujete kvalitní ingredience:

 • mléko;
 • zmrzlina;
 • sirup - speciální pro koktejly.

Je žádoucí uspořádat práci na dodávkách přímo u výrobců. V takovém případě se můžete vyhnout vysokým maržím a ušetřit peníze, stejně jako získat kvalitní a čerstvé produkty. Navíc většina výrobců dodává své výrobky, což značně usnadňuje údržbu bodu.

Spotřeba surovin pro přípravu jedné části koktejlu je následující:

 • 75 g mléka;
 • 15 g zmrzliny;
 • 7 g sirupu.

Na základě těchto parametrů je stanovena požadovaná zásoba surovin v daném místě. Například v letních měsících denně lze prodat až 200 porcí, proto na začátku práce by mělo být 15 litrů mléka, 3 kg zmrzliny a asi 1,5 litru sirupů. Výrobce musí mít k těmto produktům všechny doklady, které potvrzují jejich původ a bezpečnost.

Pokud máte zájem o malou produkci potravin, zvážit i vybavení pro sušenky. Vše o tom, jak organizovat podnikání v této oblasti.

Jak otevřít domácí cukrovinky a jaký příjem to přinese, můžete si zde přečíst.

A jak podrobně uspořádat výrobu koblih na této adrese: http://mir-biz.ru/biznes-plany/prodazha-ponchikov/.

Kolik můžete vydělat

Náklady na otevření místa pro prodej milkshakeů se skládají z nákladů na:

 • otevření PI a získání potřebných dokumentů (přečtěte si, jak rychle se zaregistrovat podnik a jaká je státní povinnost při otevření PI v roce 2016);
 • pronájem místa;
 • nákup vybavení;
 • nákup surovin.

V průměru začíná otevření společnosti ze 100 000 až 200 000 rublů.

Náklady na suroviny pro výrobu jedné porce nepřesahuje 7 rublů a cena hotového koktejlu je v průměru 60 rublů. V den může jeden bod prodávat od 30 do 100 nápojů, v závislosti na tom, jak dobře je jeho umístění zvoleno.

Na základě vzorových údajů lze vidět, že při minimálních tržbách dosahují měsíční výnosy 54 000 rublů.

Z těchto fondů musíte platit nájemné, platit daně a dát platy prodejcům. V důsledku toho bude asi 10 000 - 15 000 rublů. čistý zisk.

Chcete-li se kvalifikovat pro nejlepší výsledek, měli byste diverzifikovat rozsah nebo otevřít několik dalších prodejních míst nebo samostatně plnit funkce prodávajícího.

Při prodeji milkshakeů hraje důležitou roli přilákání nových zákazníků. Návrh bodu by měl být zajímavý pro kolemjdoucí, přitahující pozornost. Služba by měla být kvalitní a rychlá, prodejce - čistý a zdvořilý. To vše pomůže zvýšit loajalitu zákazníků a obchodování s mlékem bude ziskové.

Business Forum Diforum - podnikání ve svých vlastních slovech

Jak začít s prodejem mléčných koks.

jenok222 25. února 2009

Gera 25. února 2009

Ahoj všichni! Slyšel jsem, že podnikání prodeje milkshakes vyžaduje malé investice a rychle se vyplatí. Může někdo sdílet informace o tomto podnikání a má smysl začít tento podnik v krizi? V předstihu je každý vděčný


Ziskovost 400-700% (závisí na chamtivosti prodávajícího)
Veškeré suroviny, které kupujete ve velkoobchodním a maloobchodním prodeji.
Zařízení nyní také není problém.
Počáteční kapitál bude záviset na cenách ve vašem městě.
Tento obchod nezávisí na krizi (alespoň u mě je obchodní obrat stabilní)
Tato činnost závisí na průchodnosti vaší zásuvky.
Více informací naleznete na mé webové stránce.

jenok222 26. února 2009

Ziskovost 400-700% (závisí na chamtivosti prodávajícího)
Veškeré suroviny, které kupujete ve velkoobchodním a maloobchodním prodeji.
Zařízení nyní také není problém.
Počáteční kapitál bude záviset na cenách ve vašem městě.
Tento obchod nezávisí na krizi (alespoň u mě je obchodní obrat stabilní)
Tato činnost závisí na průchodnosti vaší zásuvky.
Více informací naleznete na mé webové stránce.

Mnohokrát děkuji za informace a jaká je adresa vašeho webu?

Gera 26. února 2009

Mnohokrát děkuji za informace a jaká je adresa vašeho webu?


Místo, které mám, je špatné, samo-vyrobené na lidi. (Vidíte v profilu)
Ale najdete tam užitečné informace pro otevření takového podniku.
Máte-li jakékoli dotazy, zeptejte se v tomto vlákně.

YAN2008 26. února 2009

Gera 26. února 2009


Dobrý den
Minimální investice (cena mého města) za nealkoholické nápoje:
!. Mixér VORONEZH nebo dovezený z 10 000 - 30 000 rub
2. Mrazící hrudník od 12 do 15 000 rub
3. Pronájem pronájmu. místa od 6 000 - 7 000r měsíčně
4. Inventář od 1 000 do 3 000 rub
5. Suroviny pro otevření od 3 000 rub
Zařízení lze koupit z druhé ruky, výfukové zařízení 50%

YAN2008 26. února 2009

Dobrý den
Minimální investice (cena mého města) za nealkoholické nápoje:
!. Mixér VORONEZH nebo dovezený z 10 000 - 30 000 rub
2. Mrazící hrudník od 12 do 15 000 rub
3. Pronájem pronájmu. místa od 6 000 - 7 000r měsíčně
4. Inventář od 1 000 do 3 000 rub
5. Suroviny pro otevření od 3 000 rub
Zařízení lze koupit z druhé ruky, výfukové zařízení 50%


Minimálně 10 000 mixerů plus hrudník 12000 plus pronájem 7000 plus inventář 3000 plus 3000 = 36 000 rublů

Gera 26. února 2009

Gera 26. února 2009

YAN2008 26. února 2009

Přibližně 50% představuje ekonomiku pro nákup použitého zařízení.


To je více pochopitelné díky =)
To je, jak chápu, že má smysl jednat jen v létě? Co to říkáte?

Gera 26. února 2009

To je více pochopitelné díky =)
To je, jak chápu, že má smysl jednat jen v létě? Co to říkáte?

V nákupních centrech můžete pracovat po celý rok, stabilní denní příjem.
V podzim-zimní období, v průměru: od 1000 do 2000r
V létě v průměru: od 2000 - 4000r
Chcete-li vydělat více, musíte investovat více.
Nyní již žádná CCP nemůže dělat.

YAN2008 26. února 2009

V nákupních centrech můžete pracovat po celý rok, stabilní denní příjem.
V podzim-zimní období, v průměru: od 1000 do 2000r
V létě v průměru: od 2000 - 4000r
Chcete-li vydělat více, musíte investovat více.
Nyní již žádná CCP nemůže dělat.


a kolik teoreticky je možné otevřít prodejny s populací 1 000 000 lidí říká, no, je to tak zajímavé prostě)
a přesto - pokud neotevřete v nákupních centrech, pak na ulici jsou parky, jak chápu, pak v jakém časovém období najdete vhodné místo / místo?
a kde můžete stále najít schůdný místa Kromě parků, zoologických zahrad a další tak, že první přijde na mysl? tam je obecně, jak si myslíte, že soutěž na téma viď ?! Omlouvám se za zmatek psaní))))))
Příspěvek upravil YAN2008 dne: 26 únor 2009 - 16:36

Gera 26. února 2009

a kolik teoreticky je možné otevřít prodejny s populací 1 000 000 lidí říká, no, je to tak zajímavé prostě)
a přesto - pokud neotevřete v nákupních centrech, pak na ulici jsou parky, jak chápu, pak v jakém časovém období najdete vhodné místo / místo?
a kde můžete stále najít schůdný místa Kromě parků, zoologických zahrad a další tak, že první přijde na mysl? tam je obecně, jak si myslíte, že soutěž na téma viď ?! Omlouvám se za zmatek psaní))))))


Jan, já nejsem teoretik, ale praktik. Mohu odpovědět na vaše dotazy po příjezdu do vašeho města během týdne.
Takže pokud existuje zájem, odnášejte zadek z počítače a studujte trh vašeho města.
Podle mého názoru je však tato práce bližší ženám, protože nejprve musíte pracovat sami a poznat ho.
Bude jednodušší začít s osobou, která je již obeznámená s obchodem.

26. února 2009

Gera 26. února 2009

Gera, a jaká by měla být průměrná návštěvnost za den, s revolucemi danými vaším přívěsem (srpen 2007) a bodem v TC (listopad 2007)? Je možné tvrdit, že dostupnost místa pro prodej mléka třese poblíž rychlého občerstvení v obchodním centru je klíčem k úspěchu prodeje?


Díky, za tu otázku.
Průměrná kontrola je asi 20 rublů. Obrat za den je rozdělen na průměrnou kontrolu a dostáváme průjezdní obchod denně.
V průměru asi 100 lidí. a je poměrně nákladově efektivní, pokud vezmete v úvahu ziskovost samotného milkshakeu - 400%; Plynová voda -! 00%; Čaj - 150% a tak dále
Několik let vedle nás stojí kluci s pizzou a belyasou, doplňujeme se. Servis - dva v jednom

YAN2008 27 únor 2009

Jan, já nejsem teoretik, ale praktik. Mohu odpovědět na vaše dotazy po příjezdu do vašeho města během týdne.
Takže pokud existuje zájem, odnášejte zadek z počítače a studujte trh vašeho města.
Podle mého názoru je však tato práce bližší ženám, protože nejprve musíte pracovat sami a poznat ho.
Bude jednodušší začít s osobou, která je již obeznámená s obchodem.


pak to není z počítače, ale z křesla

27. února 2009

Gera 27. února 2009

b) Hera, neměl jsem na mysli hodně průchodnost (možná jsem o tom v předchozím příspěvku nevypracoval). Mám zájem o to, jaké průchodnosti nejsou samotní zákazníci, ale zákazníci POTENCIÁL, tj. kolik lidí prochází bodem za hodinu nebo za den. Kolik z nich se může stát klienty, mohu spočítat.
Druhá otázka. není ani téma. Chci otevřít místo v nákupním centru, město milionů. TC je jediná pro celý m / rn. V přízemí se nachází potravinářský supermarket, ve druhém patře jsou butiky, zábavní zařízení, atrakce, kino. Také ve druhém patře jsou bary v kině, v zábavě, ale co je nejdůležitější: je samostatný prostor pro rychlé občerstvení, jako je Papa Pizza, káva - Dům, atd mám v plánu na umístění bodu právě ve fast-food oblasti, as. žádný z nich nenabízí koktejly a návštěvníci mají místa k posezení, odpočinku, jíst, pít. Plocha - 4 m2. - Nájemné činí 15 000 rublů za měsíc. Otázka: Jak si myslíte, je možné počítat s úspěchem tohoto bodu a zda je nájemné příliš velké? Děkuji!

Na první otázku nemůžu pochopit. Kde máte otazník? Lidé, kteří projíždějí bodem - to je vy, měli byste si to vzít na místo. Hlavním úkolem bude odchod z cesty, čímž se potenciální zákazníci stanou. Toho lze dosáhnout pouze kvalitou produktu. Kvůli tomu mám pro vás otázku: "Víte, jak udělat milkshake?"

tis 04.03.2009

Na první otázku nemůžu pochopit. Kde máte otazník? Lidé, kteří projíždějí bodem - to je vy, měli byste si to vzít na místo. Hlavním úkolem bude odchod z cesty, čímž se potenciální zákazníci stanou. Toho lze dosáhnout pouze kvalitou produktu. Kvůli tomu mám pro vás otázku: "Víte, jak udělat milkshake?"


Gera, Nikdy předtím jsem neudělal koktejly, ale mám představu o tom, co to je a jak se to dělá. Mám v plánu udělat, není z prášku a vody, mléka, zmrzliny a sirupem - to vše s úrovní chinarom (je-li to vážně) A co druhá - zcela souhlasím s vámi - to je přesně to, co jsem se obával. V souvislosti s touto otázkou: Mohu prodávat koktejly nejsou k přetažení, není z jakéhokoli místa v nákupním centru a na ulicích, postavit stan, deštník?

tis 04.03.2009

Gera 04.03.2009

V souvislosti s touto otázkou: Mohu prodávat koktejly nejsou k přetažení, není z jakéhokoli místa v nákupním centru a na ulicích, postavit stan, deštník?


Je možné, pokud dostanete povolení ve vaší městské správě, ale je to tak - GEMOR.

Gera 04.03.2009

Hera, řekni mi víc, pliz, co můžu poradit? Těším se na Hamilton s 18 000 otáčky, ale tam jsou levnější italské Vema při 16 000 ot / min.. Rozdíl v ceně je velký.


1600 vol. - dost, ve spolehlivosti: nic nemohu říci.
Používám staré osvědčené mixéry VORONEZH s výkonnou postelí.

Gera 04.03.2009

tis 04.03.2009

tis 04.03.2009

Gera 04.03.2009

Hera a mrzák na 100 litrů mi stačí? Mám v plánu koupit 20 druhů sirupu - 20 druhů koktejlů. To není moc? Zákazníci se při výběru neztratí? Kde ukládat tolik lahví sirupu?


Chcete-li začít, dostatek a takový truhly na 100-150l.
Začněte s 3-4 druhy koktejlů, protože vše, co byste dali do jedné mrazničky, bude problematické.
Všechny suroviny, které se vztahují k mléčnému mléka, by měly být vždy v mrazáku, jinak budete mít problémy s kvalitou.

tis 04.03.2009

Chcete-li začít, dostatek a takový truhly na 100-150l.
Začněte s 3-4 druhy koktejlů, protože vše, co byste dali do jedné mrazničky, bude problematické.
Všechny suroviny, které se vztahují k mléčnému mléka, by měly být vždy v mrazáku, jinak budete mít problémy s kvalitou.


Dobře, pojď. Takže začnu s 4-5 druhy. A co post s "Voronezh-4"?

Gera 04.03.2009

Hera, četl jsem o Voroněji -4, odpovědi jsou velmi odlišné. Nejvíce je to trápení, že lidé říkají, že musíte počkat na minutu 3, kdy budete míchat koktejl s tímto mixérem - a to přivádí klienta. Vyvolejte nebo potvrďte platnost tohoto stanoviska, pliz. Jelikož existuje názor, že chenm více power mixer, tím víc pěny ho můžete otřásat a tím získat větší ziskovost. Jak připravujete koktejly, kolik přidáte a kolik gramů (litrů) koktejlu máte na výstupu?