Jak otevřít klub stolního tenisu, obchodní myšlenku

Přílohy: od 200 do 500 tisíc rublů

Zpětná vazba: od 2 měsíců

Stolní tenis nebo ping-pong - běžná forma sportu a volného času. Umožňuje udržet dobrý fyzický tvar a současně nevyžaduje speciální trénink. Tabulky se proto nacházejí nejen ve specializovaných centrech, ale také v kancelářských budovách, školách, univerzitách, rekreačních centrech apod. Ti, kteří se s ním hodně zabývají, takže s tím správným přístupem můžete uspořádat výnosný obchod.

Obchodní koncept

Směr klubu závisí na prioritách a počátečních příležitostech podnikatele. Proto před zahájením podnikání musíte nejprve určit účel. Pokud se podnikatel zajímá o amatérský tenis a považuje otevření klubu za organizaci volného času klientů, je nejvhodnější umístit ho do zábavních, nákupních nebo spacích prostorů.

V teplé sezóně můžete stolovat v rekreačních parcích. Návštěvníci kina mohou také hrát v tenisu před zasedáním, nebo rodiče čekající na děti, které se zabývají sportovní sekcí, hrají na hřišti atd. Pokud se podnikatel zajímá o vytvoření klubu na profesionální úrovni, v němž budou turnaje plánovány později, pak se jeho klienti stanou už tenisovými hráči. Proto budou požadavky na podnikání vyšší, v důsledku toho se také zvýší náklady.

Co bude nutné pro implementaci?

Nejvýhodnější je najít klubovou místnost v rezidenční čtvrti města, takže se nachází nedaleké parkoviště nebo v nákupním a zábavním centru, kolem kterého je mnoho domů (lepší vícepodlažní). To je způsobeno skutečností, že velkým počtem potenciálních zákazníků lze přilákat k těmto prostorům, stejně jako snížit náklady na pronájem. Podlaha by měla být vybrána ne vyšší než druhá, můžete postavit. Jedna místnost vyžaduje plochu asi 30 m². Pokud tedy nastavíte 4 tabulky, nezapomeňte na bufet a vstupní prostor, šatnu, pak musíte najít pokoj asi 200 m². Pokud si právě pronajmáte místo ve stejném nákupním a zábavním centru, můžete s menší oblastí.

Nákup sportovního vybavení závisí na preferencích podnikatele, protože Všechna sportovní zařízení jsou rozdělena do tří typů: amatéři, klubové, profesionální. Pokud si koupíte tabulku odolnou proti vlhkosti, pak v teplé sezóně může být instalována nejen uvnitř, ale také na ulici.

Tenisový stůl stojí od 8000 do 35 000 rublů, ačkoli jsou zde také dražší možnosti. Rakety - od 600 rublů, míče - od 40 rublů, mřížky - od 500. To vše je považováno za spotřební materiál. Za prvé, můžete najít a zakoupit inventář s ne příliš vysokými náklady. Kromě toho budete muset koupit nábytek a vybavení pro bufet a vstupní prostor. To by nemělo být uloženo, protože slušná služba přináší podnikatelům další příjmy.

Pokyny pro spuštění krok za krokem

Chcete-li otevřít klub stolního tenisu, musíte provést následující:

 1. Najděte příslušnou místnost, uzavřete nájemní smlouvu, získáte povolení od požární služby.
 2. Koupit sportovní vybavení, nábytek, spotřebiče.
 3. Zaregistrujte IP nebo LLC.
 4. Vyřešit problém najatého personálu (na začátku činnosti stačí, aby 2 pracovníci pracovali).
 5. Provést reklamní kampaň. Na zakoupených tenisových stolech si musíte uchovat technickou dokumentaci.

Finanční výpočty

 • stůl, sada raket, míče, mřížka - 14 000 * 4 = 56 000 rub;
 • nábytek a vybavení pro bufet a vstupní prostor - 100 000 rublů. Za tyto náklady lze částečně ušetřit nákupem použitého zařízení a použitého nábytku;
 • pro reklamu v počáteční fázi stačí plánovat 20 000 rublů.
 • pronájem prostor - v závislosti na regionu, v průměru - 70 000;
 • plat: správci - 2 * 20 000 = 40 000, čistší - 10 000, celkem - 50 000 rublů;
 • spotřební materiál, výrobky - 20 000 rublů;
 • daně závisí na zvolené formě právnické osoby. Pokud je zjednodušené zdanění, pak asi 5 tisíc.

Kolik můžete vydělat

Cena jedné hodiny hry je 150 rublů. Klub může pracovat od 10 do 22 hodin. Například má 4 tabulky a každý je zaneprázdněn 5 hodin denně: 5 * 150 * 4 = 3 000 rublů. za den. 30 dní v měsíci - 90 000. Snídaně formou bufetu mohou přinášet také příjmy přibližně 3-4 tisíc denně, 90 000 až 120 000 za měsíc. Celkem 180-210 tisíc měsíčně. Kromě toho lze získat příjmy prostřednictvím akcí, soutěží a diverzifikací sortimentu v bufetu.

Doba návratnosti

Zisk za měsíc je od 35 do 65 000, aniž by se zohlednil dodatečný příjem. Investiční prostředky se vyplatí do 2 měsíců. Budeme-li uvažovat o dalších službách, které mohou pomoci členové klubu (např prodej doplňků, tematických akcí), tam je šance získat zpět peníze investované rychle.

Vlastnosti podnikání

Vedle poskytnutí stolů pro hru najdete trenéra, který může naučit ty, kteří ho chtějí hrát. To bude sloužit jako další reklama klubu a bude mít vliv na zvýšení příjmu podnikatele.

V souhrnu lze říci, že uvedené výpočty jsou samozřejmě přibližné. Proto předtím, než učiní rozhodnutí o otevření klubu stolního tenisu je třeba pečlivě studovat na trh, preference a možnosti cílové publikum, a pak přistoupit k provádění pojatého plánu.

Jak vydělat peníze na organizaci míst pro hraní stolního tenisu

Po mnoho let je stolní tenis velmi populární u nás. Tato dynamická hra s jednoduchými pravidly nevyžaduje velké územní a nákladné vybavení. Tenisové stoly jsou instalovány ve školách, institucích, v sálech různých organizací, aby zaměstnanci mohli uvolnit stres během přestávky. Pro raketu pro stolní tenis s potěšením se berou jako začátečníci, tak zkušení hráči.

Stoly pro stolní tenis jsou tři typy.
Stoly pro všechny počasí jsou navrženy tak, aby byly umístěny na volném prostranství, vhodné pro přepravu, nebojí se vlhkosti. Tyto tabulky však nejsou vhodné pro pořádání sportovních akcí, protože jejich pokrytí neposkytuje dostatečný odraz. Jejich cena začíná od 5000 rublů.

Tabulky amatérské úrovně jsou levnější než všechny počasí, protože netolerují vlhkost. Používají se uvnitř. Pro sportovní soutěže nejsou určeny. Cena je od 4000 rublů.

Profesionální tenisové stoly jsou masivní a spolehlivé. Jejich cena začíná od 15 000 rublů.

Všechny stoly jsou vybaveny kolečky pro snadný pohyb.

Rakety mohou být zakoupeny za 300 rublů, čínské sady míčků jsou asi 100 rublů. Inventář pro sportovní soutěže bude stát podstatně více, protože se bude výrazně lišit v kvalitě a bude splňovat standardy Federace stolního tenisu.

Chcete-li organizovat obchody týkající se stolního tenisu, musíte se nejprve rozhodnout, zda se jedná o sportovní klub, v němž se plánuje uspořádání sportovních soutěží v budoucnu, nebo vaším cílem je bavit zákazníky.

Když mluvíme o amatérském tenisu, pak pro umístění stolů se nejlépe hodí nákupní a zábavní centra města. Mohou si pronajmout samostatný pokoj nebo si položit stoly přímo ve vstupní hale, pokud je poměrně prostorná plocha. Tabulky monitoruje administrátor. Při stolním tenisu budou rádi hrát návštěvníci kina, čekat na jejich zasedání nebo rodiče, kteří přivedli děti na hřiště. Snažte se udržet tabulky vzhledem k těm návštěvníkům, kteří musí být nuceni čekat, než čekají.

V teplé sezóně je v parcích velmi oblíbený stolní tenis. Venkovní stoly stojí o něco víc, ale rychle se vyplácejí, protože jsou ve večerních hodinách vždy zaneprázdněni.

Náklady na hodinu hraní amatérského stolního tenisu jsou asi 200 rublů. Investice do jedné tabulky, dvě rakety a sada míčů se tedy vyplatí za 25 hodin hry. Pokud je tabulka obsazena nejméně pět hodin denně, pak za pět dní začne profitovat. Samozřejmě, že zisk bude muset administrátorovi odečíst náklady na nájem a plat. Předpokládejme, že v obchodě je pět tabulek. Místo bylo úspěšně zvoleno. Ve večerních hodinách lidé, kteří chtějí hodně hrát, ráno a odpoledne - méně, ale každý stůl je denně pět hodin zaneprázdněn. Ukazuje se, že 4000 rublů denně a 120 tisíc rublů měsíčně. Snižte náklady na nájemné a plat správce, například 50 000 rublů. Zbývá 70 000 zisku za měsíc.

Chcete-li otevřít sportovní klub bude potřebovat významnější počáteční investice, nejméně 250 tisíc rublů. 100 tisíc za opravu prostor, nákup nábytku, vybavení koupelny. Šatny a sprchy v klubu pro stolní tenis nemusí být instalovány. Získání raket a 8 stolů bude stát 150 tisíc rublů. Profesionální stoly mají vyztužený rám a dvojité příchytky, připevňující stůl při tréninku. Stolní deska je tlustá, což poskytuje dostatečný odraz míče. Cena stolu je 15-20 000 rublů. Rakety slavných výrobců sportů stojí od 1000 rublů, ale sportovci obvykle hrají se svým inventářem.

Místnost by měla být vybrána tak, aby bylo pohodlné dosáhnout jí autem nebo veřejnou dopravou. Příliš vzdálené umístění klubu povede ke ztrátě významné části potenciálních zákazníků. Návštěvníci sportovního klubu jsou nejen lidé, kteří se chtějí bavit s touto hrou, ale i nadšenci tohoto sportu, kteří se vážně zabývají tenisem, usilují o rozvoj a zlepšení techniky hry. Pokud má váš stát dobrý trenér, můžete trénovat ty, kteří chtějí hrát stolní tenis, což podpoří popularizaci tenisu ve vašem městě, což pozitivně ovlivní příjmy vašeho podnikání. Náklady na hodinovou lekci s trenérem v Moskvě začínají od 700 rublů. Zkušený trenér žádá o své služby 1000 rublů. Klub si může udržet sám sobě 20 procent příjmů trenéra a získat peníze na pronájem stolu.

Sportovní kluby pravidelně organizují soutěže, za účast, ve kterých je od hráčů účtován poplatek. Část peněz přichází do fondu výher, druhá část zaplatí za práci soudce, což je nezbytné pro soutěž. Pokud jde o akreditaci soudců, můžete se obrátit na federaci federálních stolních tenisů nebo regionální federace.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Obchodní myšlenka otevření tenisového klubu

Stolní tenis je oblíbenou zábavou jak pro amatéry, tak pro profesionální hráče.

 • Kolik peněz je zapotřebí k otevření tenisového klubu
 • Jaké vybavení si vyberete pro tenisový klub
 • Kolik můžete získat tím, že otevřete tenisový klub
 • Podrobný plán otevírání
 • Jaké dokumenty jsou potřebné pro otevření
 • Jaký daňový systém si vyberete pro podnik, abyste otevřeli tenisový klub
 • Potřebuji povolení k otevření
 • Technologie podnikání
 • Nově na otevření tenisového klubu

Je to skvělý sport, který vám umožní ztratit stres a rychle se dostat do dobré kondice.

Proto stolky pro stolní tenis lze nalézt nejen ve sportovních areálech, ale také v kancelářích, vzdělávacích institucích, odpočinkových táborech apod.

Chcete-li tento sport popularizovat, můžete začít vytvářet dobré peníze.

Chcete-li to udělat, můžete využít obchodní myšlenku otevření tenisového klubu.

Směr činnosti takové instituce bude záviset na preferencích a finančních možnostech podnikatele.

Kolik peněz je zapotřebí k otevření tenisového klubu

Pokud je počáteční kapitál podnikatele omezený, měl by otevřít zábavní klub a organizovat hry pro amatéry.

V případě neomezených finančních rezerv má smysl vytvořit profesionální tenisový klub, kde se budou konat různé soutěže.

Aby bylo možné vstoupit do tohoto podnikání, je nutné mít alespoň půl milionu rublů v investičním kapitálu.

Tyto prostředky budou postačovat otevření zábavního tenisového klubu.

Může být umístěn v jednom z hlavních nákupních center. Podnikatel si také může pronajmout malou plochu ve sportovním areálu svého města.

Jaké vybavení si vyberete pro tenisový klub

Nejdražší součástí organizování takovéto činnosti je nákup sportovního vybavení.

Podnikatel bude muset zakoupit alespoň 5 tenisových stolů amatérské úrovni, náklady na každého z nich bude asi 5 tisíc rublů.

Nejlepším řešením je nákup stolu odolných vlhkosti za všech okolností.

Mohou být umístěny nejen v prostorách, ale i v otevřených prostorech, což podnikateli umožní hrát hry v parcích (v teplé sezóně).

Vedle tabulek podnikatel bude muset zakoupit rakety a sady míčů. Minimální náklady na 5 sad bude asi 3 tisíc rublů.

Kolik můžete získat tím, že otevřete tenisový klub

Cílovým publikem tenisového klubu budou děti a dospělí, kteří přišli do nákupního centra pro nakupování, návštěvníci kina čekají na začátek zasedání.

Náklady na hodinu hry lze nastavit na přibližně 200 rublů za hodinu. Pokud každá tabulka bude trvat nejméně 5 hodin denně, pak měsíční zisk z takového podnikání může dosáhnout 70 tisíc rublů.

Chcete-li otevřít profesionální tenisový klub, potřebujete více solidních investic, protože náklady na inventář v tomto případě budou mnohem vyšší.

Například cena tenisového stolu pro vedení soutěží je kolem 20 tisíc rublů.

Zisk z takového podniku bude také významnější, protože podnikatel může za účast na organizovaných soutěžích uhradit poplatek.

Podrobný plán otevírání

Chcete-li vytvořit klub, musíte postupovat podle těchto kroků:

 1. Najděte vhodnou místnost k pronájmu.
 2. Koupit zařízení a inventář.
 3. Zaregistrujte svou firmu legálně.
 4. Najme 1-2 správce klubů.
 5. Propagovat o otevření (distribuce letáků v nákupním centru, kontextové reklamy, zprávy v sociálních sítích).

Jaký typ OKVED by měl být uveden pro podnikání při otevření tenisového klubu

Při registraci si musíme vybrat ze sekce R "Činnosti v oblasti kultury a sportu" kód 93.11 "Činnosti sportovních zařízení".

Jaké dokumenty jsou potřebné pro otevření

Takové podnikání může provádět individuální podnikatel, nicméně má smysl vytvořit právní subjekt ve formě společnosti s ručením omezeným. Mezi hlavní dokumenty bude následující:

 • přihláška P11001;
 • Memorandum a stanovy;
 • zápis z jednání nebo rozhodnutí vlastníka o vytvoření LLC;
 • prohlášení o volbě daňového systému (navržené USN);
 • pronájem prostor.

Jaký daňový systém si vyberete pro podnik, abyste otevřeli tenisový klub

Zvláštní daňový režim "zjednodušený systém" umožní snížit počet dokumentů a zaplatit preferenční daňové sazby. Dává smysl zvolit z částky hrubého výtěžku odpočet 6%, který musí být nutně zdokumentován v účetních výkazech příjmů a výdajů. Oznamovací období v tomto případě bude měsíc a pro doručování daňových formulářů - čtvrtiny.

Potřebuji povolení k otevření

Kromě získání povolení od požárního úseku podnikání nevyžaduje další povolení. Na zakoupených stolech je nutné uchovat technickou dokumentaci.

Technologie podnikání

Je nutné investovat do profesionálních tenisových stolů, které se vyznačují vysokými výkonnostními charakteristikami, pokud mluvíme o organizaci klubu. Sportovní vybavení musí splňovat požadavky federace tohoto sportu. Pro amatérské hry je nejlepší si pronajmout pokoj v nákupních a zábavních centrech.

Další doporučení pro úspěšný rozvoj podnikatelských nápadů. Můžete si najmout dobrého trenéra, který bude provádět placené kurzy pro začátečníky a ty, kteří chtějí zlepšit svou úroveň hry. Část finančních prostředků získaných z těchto příjmů bude platit za služby trenéra a druhá část bude přijata samotným klubem. Pravidelně musíte pořádat soutěže za poplatek. Shromážděné prostředky účastníků budou představovat výherní fond, který bude rozdělen mezi vítěze a může být dalším přínosem pro klienty.

Nově na otevření tenisového klubu

Nejbližší webové semináře

Přihlaste se k webinaru

Nejlepší obchodní nápady z roku 2018

Jak vydělat peníze na Avito - tipy a typy příjmů pro začátečníky

Jak vydělat peníze na aukcích bankrotů bez opuštění vašeho domova

Jaké podnikání je třeba udělat v roce 2018 - tipy pro začátečníky

Jak otevřít klub stolního tenisu

Strávit stolní tenis v naší zemi hodně. Jedná se o docela mobilní a vzrušující hru, která nevyžaduje vysokou fyzickou námahu a dostupnost drahého sportovního vybavení. Ping-pong - je to jednoduché a zábavné a to je jeho hlavní hodnota. Otevření vlastního klubu stolního tenisu je tedy možné získat značné a stabilní příjmy.

Nejprve se musíte postarat o nákup zařízení. Zde vše závisí na velikosti počátečního kapitálu. Tenisové stoly jsou rozděleny do tří kategorií: počasí, amatérské a profesionální.

Prvním typem je vodotěsné sportovní vybavení - lze jej použít pro venkovní instalaci. Jeho cena začíná od 5 tisíc rublů. Druhý typ je vhodný pouze pro vnitřní použití, neboť se obává změn vlhkosti a teploty. Cena těchto tabulek byla stanovena na zhruba 4 tis. Rublů. A konečně třetí typ (tabulky pro profesionály) lze zakoupit za 15 000 - 20 000 rublů. Takové vybavení je spolehlivé a odolné. Ale existují i ​​nevýhody - je to velmi těžké a masivní.

Profesionální stoly pro ping-pong by měly být zakoupeny pouze v případě, že máte v plánu uspořádat své klubové soutěže na regionální nebo federální úrovni. Ve všech ostatních možnostech lze takový odpad zcela vyloučit. Kromě toho v tomto případě budete muset pronajmout speciální místnost, která vyhovuje stanoveným standardům. Pro amatérské hry tenisu stačí pronajmout část obchodního centra.

V létě můžete hrát ping-pong pro každého, kdo chce hrát v rekreačních parcích města. Zde je velmi ziskové a rychle zotavitelné akvizice bude stůl odolný proti vlhkosti.

Praxe ukazuje, že pro otevření vlastního podnikání v této oblasti stačí mít "finanční podušku" ve výši 300 000 rublů. Vzhledem k tomu, že otevřete tenisový klub v samostatné místnosti, nastavte jej na 7-8 stolů, dostanete každý z nich několik sad koulí a raket. Výše uvedená částka postačí také k opravám, nákupu primitivního nábytku a vybavení koupelny.

"Odšroubovat" organizace pomůže přítomnosti kvalifikovaného trenéra, který bude schopen učit umění hraní ping-pong jak pro děti, tak pro dospělé. Pokud je tato podmínka splněna, doba návratnosti projektu bude minimální.

V průměru se klub stolního tenisu zaplatí během prvních 8 měsíců úspěšné práce a bude i nadále přinášet každý měsíc necelých 70 000 rublů čistého zisku.

Nové obchodní nápady

Tato myšlenka skutečně funguje, byla ztělesněna mým bratrancem a dělá to 2 roky. A nápad je velmi jednoduchý: koupit několik tenisových stolů a dát do nejbližšího parku. Můj bratr začal se třemi stoly před rokem, teď má deset.

Nejdůležitější věcí v této firmě je schopnost komunikovat s lidmi. Postupně dostal pravidelné klienty, kteří někdy hrají po celý den!

Stoly stojí v parku, hlavně od poloviny jara do poloviny podzimu (v této době máme v Taškentu teplo). Zbytek času vezme stoly do školy, kde děti hrají v přestávkách a po škole. Je zajímavé, že přišli i ti zákazníci, kteří hráli v parku, a dokonce i žáci z jiných škol! Někdy vede ve škole soutěže s výherním fondem.

Teď počítáme. Stoly stojí 60 dolarů (ceny jsou uvedeny za rok 2007), ale od chvíle, kdy bratr vzal tři na začátku, dostali slevy. Představte si, že začínáme se třemi tabulkami, což znamená $ 60 * 3 = $ 180, abychom mohli koupit rakety a míčky, dalších $ 30. Pouze 210 dolarů. Náš park má $ 70 za měsíc. Zapojení světla nad stoly a nákup lamp je stále kolem 20 dolarů. Takže při investicích kolem 300 dolarů začal podnikat, ačkoli pokud souhlasíte s administrací parku, že poplatek se má vyprodukovat po měsíci, můžete začít s 230 dolary.

Je třeba poznamenat, že bratr své podnikání nezaregistroval, ale souhlasil s ředitelem parku, který sám řeší problémy se zdaněním atd. A bratr dává pokladnici řediteli 70 dolarů každý měsíc.

Teď, když má deset stolů, každý přináší průměrně 3 dolary za den a v neděli asi 6 dolarů. No, když svátky a lidé chodí, pak 8 dolarů. Když byly tabulky menší, průměrný výnos z každé tabulky byl mnohem větší, protože tabulky prakticky nebyly nečinné.

Je třeba také poznamenat, že kupní síla lidí v naší zemi je velmi žádoucí, takže ceny jsou nízké, myslím, že v Rusku můžete dát dobrou cenu. Máme cenu 600 soumů za hodinu hry.

Nyní vypočteme příjem. Dokonce i když budete mít průměrný příjem z každé tabulky rovnající se 3 dolarům (i když, jak jsem říkal, když jsou tabulky menší, příjmy z tabulky jsou větší), pak den se třemi tabulkami je $ 3 * 3 = $ 9. Za měsíc přibližně $ 9 * 30 = $ 270. 70 dolarů opustí ředitele parku, 10 dolarů za míče, které se často rozpadají a 10 dolarů bude muset změnit část raket. Tak budeme mít zisky $ 270- $ 70 $ - $ 10- $ 10 = $ 180. To znamená, že v průběhu období pouhých 1,5 měsíce se tabulky vyplatí. Stejně jako zisk je malý (počítáme s minimem), ale pokud si půjčíte peníze a vezmete 10 stolů najednou...

Teď má můj bratr z deseti stolů příjem $ 3 * 10 = 30 dolarů za den. Za měsíc $ 30 * 30 = $ 900. Na míče a rakety utrácí asi 60 dolarů a ředitel 150 dolarů (jelikož existuje více tabulek). Vypočítejte zisk 900 až 60 dolarů - 150 dolarů = 690 dolarů. Už není špatné! Ve skutečnosti je zisk větší, nezohlednili jsme svátky a svátky, když je spousta lidí.

Další plány bratra: dát malý bar, kde je možné prodávat pivo, nápoje, cigarety, hot dogy. Je si jist, že to přinese zisk, protože v blízkosti tenisu je stále mnoho lidí.

Nápad: Rustam Uteev

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Stolní tenis jako typ podnikání

Není to žádné tajemství podnikání ve sportu je běžná věc. Získat v této oblasti může být na všechno: o organizaci vysílání, o uvolnění sportovního zboží, o symboly a atributy klubů atd. Sport přitahuje patrony a sponzory. Každý z nich léčí jeho marnost s vítězstvími a rekordy vytvořenými jeho "osobními" atlety. Finanční investice zde jsou prostě obrovské.

Spousta příležitostí k výdělku zajišťuje stolní tenis, a Obchodní myšlenka pro otevření klubu stolního tenisu může být velmi slibná. Netřeba říkat: tato hra se každým rokem stává stále oblíbenějším a je možné, že v blízké budoucnosti nebude mít žádnou poptávku méně než fotbal.

Nyní počet sportovní kluby stolního tenisu, kde se někdo může nejen naučit vlastnit "malou" raketu, ale také hrát za duši ve svém volném čase. Zde je vzájemný prospěch: majitel klubu má zájem o ziskovost podniku a návštěvníky - při získávání kvalitních služeb a dobrých podmínek pro hru.

Ziskovost klubu stolního tenisu

Otevření klubu pro stolní tenis může se stát dobrým zdrojem příjmů, kde důležitou složkou bude poplatek za jeho návštěvu, a to proto, že lidé sem přijíždějí jen proto, aby si zahrál zábavu. Navíc budou v klubu nabízet jiné ziskové produkty:

 • Trénink stolního tenisu
 • Organizace dětských úseků
 • Sparring pro dospělé
 • Školení podle jednotlivých programů
 • Provádění soutěží mezi kluby
 • Organizace rodinných turnajů.

Příkladem práce takového klubu "Top spin" v Khmelnitsky je k dispozici ZDE.

Je velmi důležité, aby tenisoví hráči, členové klubu měli dobré výsledky ve sportu a velké individuální ratingy. To značně přispěje ke zvýšení důvěryhodnosti instituce jako celku a zajistí neustálý příliv zákazníků.

Prodej tenisového vybavení a inventáře

Stejně jako v jiném sportu, úspěch v stolním tenisu závisí na vybavení a vybavení sportovce. S vlastním klubem můžete přímo vstoupit do transakce dodavateli vybavení tenisu, inzerovat a prodávat kvalitní zboží. Mezi nejoblíbenější tenisové hráče patří tyto typy produktů:

 • Racket Tašky
 • Základy raket
 • Sportovní uniforma a boty
 • Koule pro stolní tenis

Navíc můžete vstoupit do prodejní sítě prodávající stoly pro stolní tenis, tréninkové děla, sítě, hrací pulty. V klubu je přímý kontakt návštěvníků se vzorky vybavení, jejich pozitivní postoj k tomuto nebo tomuhle výrobci je tvořen. Kromě toho může klub obdržet příjmy z přímé a nepřímé reklamy. Můžete se také prodávat stolní tenis produkty.

Reklama výrobků souvisejících se zdravím

Stolní tenis, jako aktivní sport, vyžaduje dobrou funkční způsobilost sportovce. Měl by mít vynikající zdraví a vynikající zdraví. Pro amatérské hráče je stolní tenis také prostředkem psychické relaxace, způsobu odpočinku, kde by nemělo být místo pro negativní emoce.

Tento přístup vytváří podmínky pro prodej zboží nezbytného pro podporu zdraví. Například můžete doporučit svým návštěvníkům strojky, posilovací stroje, tonické čaje, balzámy, přístroje pro měření tlaku, tepové frekvence, stopek, prášky na praní, mytí sportovního oblečení a tak dále. Mnohé z těchto produktů jsou skutečně v poptávce, a hledají v obchodních sítích.

V klubu stolního tenisu můžete provádět nejrůznější konzultace a pečlivě vybírat, co přesně potřebuje klient. Poté je poradenství navštívit prodejnu pro nákup. Stejně jako všichni obchodní zástupci, v takovém případě budete mít své procento tržeb. Jen vaše reklama v klubu bude nejvíce autoritativní a rozumná.

Stolní tenis

Nápad: Rustam Uteev
Webové stránky: bestincome.ru

Tato myšlenka opravdu funguje, byla placena mým bratrancem a dělá to 2 roky.

A ten nápad je jednoduchý: koupit si několik tenisových stolů a dát do nejbližšího parku. Můj bratr začal se třemi stoly před rokem, teď má deset.

Nejdůležitější věcí v této firmě je schopnost komunikovat s lidmi. Postupně dostal pravidelné klienty, kteří někdy hrají po celý den!

Stoly stojí v parku, hlavně od poloviny jara do poloviny podzimu (v této době máme v Taškentu teplo). Zbytek času vezme stoly do školy, kde děti hrají v přestávkách a po škole. Je zajímavé, že přišli i ti zákazníci, kteří hráli v parku, a dokonce i žáci z jiných škol! Někdy vede ve škole soutěže s výherním fondem.

Teď počítáme. Stoly stojí 60 dolarů, ale od chvíle, kdy bratr vzal první tři najednou, dostali slevy. Představte si, že začínáme se třemi tabulkami, což znamená $ 60 * 3 = $ 180, abychom mohli koupit rakety a míčky, dalších $ 30. Pouze 210 dolarů. Náš park má $ 70 za měsíc. Zapojení světla nad stoly a nákup lamp je stále kolem 20 dolarů. Takže při investicích kolem 300 dolarů začal podnikat, ačkoli pokud souhlasíte s administrací parku, že poplatek se má vyprodukovat po měsíci, můžete začít s 230 dolary.

Je třeba poznamenat, že bratr své podnikání nezaregistroval, ale souhlasil s ředitelem parku, který sám řeší problémy se zdaněním atd. A bratr dává pokladnici řediteli 70 dolarů každý měsíc.

Teď, když má deset stolů, každý přináší průměrně 3 dolary za den a v neděli asi 6 dolarů. No, když svátky a lidé chodí, pak 8 dolarů. Když byly tabulky menší, průměrný výnos z každé tabulky byl mnohem větší, protože tabulky prakticky nebyly nečinné.

Je třeba také poznamenat, že kupní síla lidí v naší zemi je velmi žádoucí, takže ceny jsou nízké, myslím, že v Rusku můžete dát dobrou cenu. Máme cenu 600 soumů za hodinu hry.

Nyní vypočteme příjem. Dokonce i když budete mít průměrný příjem z každé tabulky rovnající se 3 dolarům (i když, jak jsem říkal, když jsou tabulky menší, příjmy z tabulky jsou větší), pak den se třemi tabulkami je $ 3 * 3 = $ 9. Za měsíc přibližně $ 9 * 30 = $ 270. 70 dolarů opustí ředitele parku, 10 dolarů za míče, které se často rozpadají a 10 dolarů bude muset změnit část raket. Tak budeme mít zisky $ 270- $ 70 $ - $ 10- $ 10 = $ 180. To znamená, že v průběhu období pouhých 1,5 měsíce se tabulky vyplatí. Stejně jako zisk je malý (počítáme s minimem), ale pokud si půjčíte peníze a vezmete 10 stolů najednou...

Teď má můj bratr z deseti stolů příjem $ 3 * 10 = 30 dolarů za den. Za měsíc $ 30 * 30 = $ 900. Na míče a rakety utrácí asi 60 dolarů a ředitel 150 dolarů (jelikož existuje více tabulek). Vypočítejte zisk 900 až 60 dolarů - 150 dolarů = 690 dolarů. Už není špatné! Ve skutečnosti je zisk větší, nezohlednili jsme svátky a svátky, když je spousta lidí.

Další plány bratra: dát malý bar, kde je možné prodávat pivo, nápoje, cigarety, hot dogy. Je si jist, že to přinese zisk, protože v blízkosti tenisu je stále mnoho lidí.

Ukrajinské obchodní fórum

Stolní tenis jako podnikání

Vitaliy86 15. března 2015

Dobrý den, milí uživatelé fóra!

Žádám vaši kritiku ohledně myšlenky na otevření Stolního tenisového klubu (CST).

1. Město má populaci 100 tisíc lidí

2. Chci se usadit v rezidenční čtvrti města (1 škola, 1 odborná škola), kde v této oblasti neexistují konkurenti.

3. Očekávám, že si v 2. patře budovy (v 1. patře - supermarket, lékárna, další drobnosti) pronajme pokoj o rozloze 70-100 m2 za ≈ 3 tis. UAH / měsíc. Na tomto čtverci dal 3-4 stoly pro stolní tenis amatérské úrovni (až 10 tisíc UAH)

4. Průměrná cena za hodinu hry je 30 UAH.

5. Počáteční kapitál - 20 tisíc UAH.

6. Reklama - zveřejňování reklam v oblasti.

7. Správce - matka 59 let, tj. Problémy s řízením nebudou.

8. Odhadovaná doba provozu od 12 do 22.

Žádám vaše připomínky k životaschopnosti tohoto podnikatelského nápadu.

Budu rád pomoct a zajímavé návrhy.

alexvin 15. března 2015

Myšlenka není špatná, zvlášť pokud nejsou konkurenti, je třeba zpočátku přilákat publikum, bylo by dobré dát nějaké jiné kulečníkové stoly a dělat všechno krásně.

(Například uspořádat některé turnaje jednou týdně (se ztrátou), aby mládež měla motivaci jít vlakem atd.)

to je asi 20k UAH, zdá se mi, že příliš málo pro tak biz, dnes je to méně než 1000 dolarů.

Pokud nejprve nejste do konce a uděláte semiklub - nikdo tam nepůjde, kromě místních chlapců, kteří se v zimě zahřívají a dokonce si pivo povzbuzují k pití.

Vitaliy86 15. března 2015

Myšlenka není špatná, zvlášť pokud nejsou konkurenti, je třeba zpočátku přilákat publikum, bylo by dobré dát nějaké jiné kulečníkové stoly a dělat všechno krásně.

(Například uspořádat některé turnaje jednou týdně (se ztrátou), aby mládež měla motivaci jít vlakem atd.)

to je asi 20k UAH, zdá se mi, že příliš málo pro tak biz, dnes je to méně než 1000 dolarů.

Pokud nejprve nejste do konce a uděláte semiklub - nikdo tam nepůjde, kromě místních chlapců, kteří se v zimě zahřívají a dokonce si pivo povzbuzují k pití.

Děkujeme vám za váš komentář.

Kulečníkový stůl si můžete pronajmout. Nejdřív jsem si myslel, že například mám dát 3 stolky na stolní tenis, zjistit poptávku, zjistit předvolby a pak se přizpůsobit klientovi. Je možné prodat vodu, čaj, bary.

Ačkoli na druhou stranu a opravdu se ukázalo nějaký semi-klub, ale s perspektivou vývoje)

Může někdo mít zkušenosti v této oblasti? Jak se život stane?

teslenkodarya 16. března 2015

Všechno je dobré, jen zde reklama - zveřejňování reklam ve městě - je nyní obecně neúčinná.

Budete lepší vydělávat sociální sítě, přidávat skupiny obyvatel města, přijít s jedinečným dnem, například zdarma návštěva lákají zákazníky. nebo něco podobného

můžete stále letáky a dopravit je do škol, děti budou mít zájem

No a jistě, SMS-mailování obyvatelům města - to je nejoptimálnější volba

Vitaliy86 Mar 16 2015

Všechno je dobré, jen zde reklama - zveřejňování reklam ve městě - je nyní obecně neúčinná.

Budete lepší vydělávat sociální sítě, přidávat skupiny obyvatel města, přijít s jedinečným dnem, například zdarma návštěva lákají zákazníky. nebo něco podobného

můžete stále letáky a dopravit je do škol, děti budou mít zájem

No a jistě, SMS-mailování obyvatelům města - to je nejoptimálnější volba

Díky za radu.

Propagace sebe, například Vkontakte - je povinná.

Už jsem si myslel, že procházím školou a mluvím s místní správou, a tak řekli studentům o mé existenci nebo visely reklamy ve škole i po dohodě s nimi. Je možné vytvořit samostatnou sekci pro školáky

Odesílání SMS je velmi dobrý nápad. Ani jsem o tom nemyslel. Ale, bohužel, nemám ponětí, jak zjistit tato velmi telefonní čísla.

Vitaliy86 Mar 16 2015

V mém domě se konal velmi živý dialog.

A pokud se ujme práce administrátora a bude školit děti, kteří se budou hledat.

V souladu s tím bude mít natoľko, kolik bude mít (najít) své děti nebo ne děti. Ukázalo se, že s / n v klasickém smyslu nebude. Tedy. Předpokládám, že se ocitne ve 20 dětech (za měsíc), kteří budou trénováni. S každým vzal měsíční poplatek 200 UAH / měsíc, tj. 4000 UAH / měsíc pro všechny.

A pak otázka: Kolik mi bude muset dát za to, že používám můj sál? 20%? 30%? 40%? A je schéma popsáno skutečně? Nebo řekněme, řekněme, že s vámi 1500 UAH / měsíc - všechno ostatní - vaše?

teslenkodarya 18. března 2015

Díky za radu.

Propagace sebe, například Vkontakte - je povinná.

Už jsem si myslel, že procházím školou a mluvím s místní správou, a tak řekli studentům o mé existenci nebo visely reklamy ve škole i po dohodě s nimi. Je možné vytvořit samostatnou sekci pro školáky

Odesílání SMS je velmi dobrý nápad. Ani jsem o tom nemyslel. Ale, bohužel, nemám ponětí, jak zjistit tato velmi telefonní čísla.

Nyní jsou služby, které poskytují služby na základně telefonů, pracujících, živých klientů ve vašem městě. Máte-li o tuto myšlenku zájem, mohu vám poradit výbornou službu. Napište do zpráv!

Oleksiiii 24. března 2015

Vaše 20 tisíc v projektu může jako překližka přes Paříž. Rychle a efektivně.

IMHO, já nevěřím, že dost lidí na tenis půjde. V Charkově má ​​Botswana 7-8 stolů pro stolní tenis. Lidé hrají. Vždy je zaneprázdněno, když je teplé počasí. Ale to je 8 tabulek pro 1/3 města s populací 1,5 milionu. No, velmi zhruba 8 bezplatných stolů pro 500 000 lidí. ZDARMA.

Podíváte se na zatížení kulečníkových stolů, bazénů a dalších institucí. Vaši konkurenti nejsou tělocvičny s tenisovými stoly, ale místa, kde můžete aktivně / zábavy: kulečník, bazén, posilovna apod. Hlasoval bych návštěvníky těchto zařízení, nebo ještě lépe prodávat předplatné, se slevou.

Vitaliy86 24. března 2015

Vaše 20 tisíc v projektu může jako překližka přes Paříž. Rychle a efektivně.

IMHO, já nevěřím, že dost lidí na tenis půjde. V Charkově má ​​Botswana 7-8 stolů pro stolní tenis. Lidé hrají. Vždy je zaneprázdněno, když je teplé počasí. Ale to je 8 tabulek pro 1/3 města s populací 1,5 milionu. No, velmi zhruba 8 bezplatných stolů pro 500 000 lidí. ZDARMA.

Podíváte se na zatížení kulečníkových stolů, bazénů a dalších institucí. Vaši konkurenti nejsou tělocvičny s tenisovými stoly, ale místa, kde můžete aktivně / zábavy: kulečník, bazén, posilovna apod. Hlasoval bych návštěvníky těchto zařízení, nebo ještě lépe prodávat předplatné, se slevou.

Krása velkých měst je, že existují místa, kde můžete hrát zdarma.

Nemám stolní tenis ve městě, kde si můžete hrát zdarma (alespoň jsem ho neviděl).

Komunikace s majitelem klubu stolního tenisu, který se nachází v centru města. Otevírali se někde před dvěma měsíci. Řekl, že při práci záporně, ale pronájem je 2-3krát vyšší! Říká, že analýza práce ukazuje dobré vyhlídky, protože lidé přicházejí čím dál víc. A že pokud by si pronajal až 3 tisíc UAH, pak by byl v černé.

Obecně se mě inspiroval náš rozhovor. Nyní hledám administrátora / trenéra, který bude hledat klienty. Obecně platí to, co jsem popsal ve zprávě ze dne 16.03

fanko Mar 25 2015

Autor - vezměte to a udělejte to. Zvedněte rukávy a připravte si projekt. Na vás všichni se ukáže! Ale na úkor trenéra - jste vzrušení. Také na kulečníku. Nepotřebuješ trenéra, ale manažer může být sám. A děti se mohou během hry vycvičit.

Chcete přilákat mladé lidi? Přejděte na kontakt s vedením blízkých škol a nabídněte různé možnosti spolupráce a jejich účastní účasti. Počínaje lekcemi tělesné výchovy ve svém pokoji a končícími turnaji s cenami. Tento program se bude konat v první polovině dne, kdy je málo lidí. Můžete nabídnout strávit pár volných lekce ve svém pokoji, a pokud někdo z dětí zahnutý tenis pak budou mít peníze na spuštění každý den vytrenirovatsya hru a vyhrát soutěž, které budou oznámeny do konce školního roku))) Prize - solidní raketa.

Nastavte odpovídající sazby, jmenovitě den je levnější a večer je dražší.

Můžete si také vydělat za prodej raket, které se budou lišit ve vyšší kvalitě.

Nejdůležitější věcí není vyjednávat s cenami se svým konkurentem.

Vitaliy86 25. března 2015

Autor - vezměte to a udělejte to. Zvedněte rukávy a připravte si projekt. Na vás všichni se ukáže! Ale na úkor trenéra - jste vzrušení. Také na kulečníku. Nepotřebuješ trenéra, ale manažer může být sám. A děti se mohou během hry vycvičit.

Chcete přilákat mladé lidi? Přejděte na kontakt s vedením blízkých škol a nabídněte různé možnosti spolupráce a jejich účastní účasti. Počínaje lekcemi tělesné výchovy ve svém pokoji a končícími turnaji s cenami. Tento program se bude konat v první polovině dne, kdy je málo lidí. Můžete nabídnout strávit pár volných lekce ve svém pokoji, a pokud někdo z dětí zahnutý tenis pak budou mít peníze na spuštění každý den vytrenirovatsya hru a vyhrát soutěž, které budou oznámeny do konce školního roku))) Prize - solidní raketa.

Nastavte odpovídající sazby, jmenovitě den je levnější a večer je dražší.

Můžete si také vydělat za prodej raket, které se budou lišit ve vyšší kvalitě.

Nejdůležitější věcí není vyjednávat s cenami se svým konkurentem.

Dobrá rada. Děkuji.

Bohužel, nemám možnost věnovat se tomuto případu, alespoň v této fázi, když pracuji.

Fanko, proč jsi proti trenérovi? Jsem amatér v tomto sportu. Proto si myslím, že potřebujete administrátora / trenéra, který bude také hledat klienty v blízkých vzdělávacích institucích.

Na druhou stranu už je to týden hledání člověka, až do konce.

Oleksiiii 26. března 2015

Nemáte správné pochopení konkurentů) Opakuji to ještě jednou. Nejsou to kluby stolního tenisu. Jen si přečtěte o náhradách zboží.

V každém případě - přeji hodně štěstí!)

Často sebevědomí a touha dosáhnout úspěchu ukazují nesprávnost nejpravděpodobnější technické analýzy)

fanko Mar 26 2015

Dobrá rada. Děkuji.

Bohužel, nemám možnost věnovat se tomuto případu, alespoň v této fázi, když pracuji.

Fanko, proč jsi proti trenérovi? Jsem amatér v tomto sportu. Proto si myslím, že potřebujete administrátora / trenéra, který bude také hledat klienty v blízkých vzdělávacích institucích.

Na druhou stranu už je to týden hledání člověka, až do konce.

Pokud považujete svůj klub za místo, kde se konají profesionální turnaje a hrají hráči špičkové třídy - určitě je nutný trenér. Ale pokud považujete svůj klub za místo, kde lidé budou hrát pro potěšení a herní proces - není nutný trenér.

Vžijte se do svého zákazníka, pokud jste ochotni zaplatit za školení na osobu, která jste učinili totéž trénink a již uložené a který musí držet 20 lidí, jako jste vy, aby alespoň něco vydělat? Je to další věc, která vám poskytne jednorázové mistrovské kurzy, ale za předpokladu, že ve vašem městě opravdu najdete takové mistry.

Přejděte do Kyjeva nebo do Charkova nebo Dnepra nebo Lvova. Snažte se navštívit co nejvíce míst. Je žádoucí, aby někdo měl partnera pro hru po dobu 30-60 minut. Promluvte si s personálem. Zeptejte se, zda mají trenéry, od kterých se můžete naučit hru. Po každé návštěvě se posaďte a zapište si všechny informace do notebooku. Nastavte si za cíl objasnit problémy, které vás nejvíce zajímají (trenér, ceny, obsazenosti v době vaší návštěvy, kontingentu návštěvníků, možnost koupit něco od nich na místě, kvalitní stolek, plocha, atd.). Dozvíte se více informací než na tomto fóru po celou dobu.