Obchod v Kanadě

Začátkem roku 2005 byla Světová banka uznána Kanadou jako druhá nejbohatší země světa. Podle Světové banky jsou deset nejbohatších zemí světa umístěny v následujícím pořadí:

 1. Austrálie
 2. Kanada
 3. Lucembursko
 4. Švýcarsko
 5. Japonsko
 6. Švédsko
 7. Island
 8. Kataru
 9. Spojené arabské emiráty
 10. Dánsko

Spojené státy jsou uznány jako dvanáctá země a Spojené království Velké Británie (Anglie) se řadí do dvacáté druhé.

V poslední čtvrtletní zprávě za Royal Bank of Canada (Royal Bank of Canada), výše časopisu Maclean se uvádí, že „dnešní rekordně nízká úroveň úrokových sazeb bank, stabilní nízká inflace a výrazné zlepšení veřejných financí otevírají kanadská ekonomika nejlepší příležitosti pro rozvoj od konce roku Druhá světová válka ".

Dnes v Kanadě je nejnižší daň z příjmu právnických osob na světě a nejvyšší míra vytváření pracovních míst.

Podle Garth Turner (Garth Turner), finanční analytik a komentátor BBC Kanadě, kanadská ekonomika roste v impozantní tempo, vytvářet více pracovních míst, ale bez výrazné inflace.

V rozporu s rozšířenou mylnou představou je podnikání v Kanadě levnější a snazší než v USA. Studie provedená společností KPMG zjištěno, že běžné výdaje (provozní náklady) na nějakého Kanaďana obchodů v průměru o 6,7% nižší než náklady na podobné podniky se nacházejí ve srovnatelných podmínkách mírně na jihu - ve Spojených státech.

Existuje mnoho příznivých faktorů, které rozlišují komplex podmínek pro podnikání v Kanadě a mezi ně patří:

 • nižší ceny pozemků;
 • nižší náklady na všechny stavební práce;
 • cena elektřiny v Kanadě dnes je nejnižší na světě;
 • nejvýhodnější podmínky pro přilákání investic;
 • přístupnost rizikového kapitálu - dnes je v Kanadě více než dvakrát více na obyvatele než v USA;
 • velké množství různých státních - federálních a provinčních programů - podpora a rozvoj podnikání, malého a středního podnikání.

Pokud jste obchodník, máte možnost organizovat své podnikání v Kanadě - začít od samého počátku nebo rozvíjet stávající podnikání. Po mnoho let podnikatelé přeměnili myšlenky na zboží a služby. Na jedné straně uspokojují potřeby kupujících svých výrobků a služeb, na druhé straně staví vlastní kariéru. Oficiální úřady Kanady jsou připraveny pomoci podnikatelům nabídnout jim, aby zhodnotili svůj obchodní potenciál odpovědí na otázky tzv. National Entrepreneurship Test (Test národního podnikání). Tento test je k dispozici na internetu. Na základě výsledků testů můžete získat řadu doporučení a obecné posouzení vašeho obchodního potenciálu v Kanadě.

Teritoriální vlastnosti

Kanada se skládá z provincií a území. Okresy jsou zase rozděleny na kraje a kraje. Abyste se seznámili s pravidly registrace a pravidly pro získání povolení k výkonu činnosti s daňovými sazbami v každém případě, je nutné určit, v jaké části Kanady bude váš případ založen. Obecné informace, právní aspekty, organizace kanceláře, nákup existujícího případu a další aspekty se mohou značně lišit v závislosti na zóně, kterou zvolíte pro nasazení podniku.

Právní aspekty při vytváření firmy

Bez ohledu na to, které provincii nebo území jste si vybrali, existuje řada obecných doporučení, která můžete sledovat, abyste úspěšně zahájili a rozvíjeli svou firmu. Bez ohledu na oblast výroby zboží nebo služeb, které nepředstavujete, je pravděpodobné, že již existují odborníci, kteří by vám mohli poradit o správné organizaci případu. Specialisté, kterým je třeba se nejprve zabývat, jsou ti, kteří vám mohou poskytnout právní pomoc při vašem úsilí na místě v určité provincii nebo území. Právní pomoc nebude nadbytečná ani v případě, že žijete v jedné provincii nebo na území, a podnikáte v jiném. Hledáte-li potřebného odborníka, můžete kontaktovat své obchodní partnery, přátele, kteří v minulosti obchodovali s právními společnostmi. Pamatujte, že právník může být vaším hlavním finančním poradcem. Pomoc může být zapotřebí v následujících oblastech: struktura, která nejlépe odpovídá potřebám vašeho podnikání; Jaké typy pronájmu v této zóně existují a které z nich jsou pro vás nejvhodnější? na základě čeho můžete zakoupit stávající podnik; jaké druhy smluv lze uzavřít a jaké bezpečnostní opatření je třeba přijmout k ochraně jejich podnikání a financí.

Obchod v Kanadě

Obchod v Kanadě pro mnoho Rusů - fenomén zcela běžné. Faktem je, že tato země má vynikající podmínky pro podnikatele v různých oblastech.


Například v Kanadě:

 • Jedna z nejlepších podmínek pro přilákání investic do světa.
 • Obrovský počet programů v regionech Kanady na podporu a rozvoj podnikání - včetně malých. Obchod v Kanadě může být volbou pro ty, kterým ruská legislativa "blokuje kyslík".
 • Náklady na pozemky, stavební práce a elektřinu - stavět, doslova, podnikání, nízké.
 • Kanadská ekonomika se rychle rozvíjí, zatímco míra inflace za závist v mnoha zemích je nízká.

Obchod v Kanadě - hlavní problémy

Před těmi, kteří vážně přemýšlejí o koupi podniku v této zemi, by se mělo jednat o několik otázek. Za prvé, zda je vše v pořádku z právního hlediska - možná společnost je vyšetřována nebo dokonce zatčena - by to mělo být objasněno a kontrolováno společností opatrným způsobem. Za druhé, musíte pochopit skutečné důvody prodeje podniku. Možná existují problémy, které vyžadují značné finanční injekce, nebo se mohou dokonce stát nerentabilní. Posoudit své silné stránky a příležitosti - máte vůli a prostředky k řešení situace. Totéž platí pro dluhy společnosti - cena podniku může být nízká, ale vzhledem k dluhům to nebude dlouho přinášet zisky. Zatřetí, zda je vše v pořádku se zařízením, nebude nutné provádět nákladnou modernizaci. A konečně, za čtvrté, je třeba zjistit, s kterými zaměstnanci a klienty budete komunikovat a spolupracovat. Často se stává, že bývalý majitel společnosti doslova vede nejlepší zákazníky a zaměstnance. Pak nebudete cítit všechny kouzlo připraveného a pracujícího obchodu. Rozumět tomu, co je ve výstavbě - na obchodních procesech nebo na lidi, poměrně obtížný úkol. Ale to je nezbytné. Mnozí najali specializované analytiky z Kanady nebo Ruska, kteří pečlivě zvažují všechny možnosti a vyberou pro vás to nejlepší.

 • Individuální vlastnictví - poměrně malý počáteční kapitál, všechna rozhodnutí jsou vyhotovena vámi, veškerá odpovědnost je i na vás. Nejčastěji tento formulář vybírají majitelé malých firem.
 • Partnerství - odpovědnost je rozdělena mezi partnery, což je vhodná forma pro středně velké podniky.
 • A možnost pro velké podnikání - korporace, na podobě organizace je velmi podobná korporaci Spojených států amerických, která je ve většině zemí světa považována za optimální pro podnikatelskou činnost.

V Kanadě lze na základě dostupných obchodů získat občanství, které je pro ruské občany velmi přitažlivé. Současně není ruské občanství zrušeno.

Jak začít podnikat v Kanadě?

Kanada je velmi přátelská země pro ty, kteří se budou zabývat užitečným obchodem - v tomto případě obchodem. Proto je zde relativně snadné otevřít podnik - můžete si dokonce stáhnout speciální test, který posoudí vaše šance na úspěch a porovnává je s očekáváními. Tento test se nazývá Národní podnikatelský test.

Podnikatelský test

Vyzkoušejte podnikatelský test online a zjistěte, zda máte přirozený podnikatelský potenciál.

Co to je?

Podnikatelský Dotazník je určen k posouzení osobnostní vlastnosti spojené s podnikatelským schopností, s cílem poskytnout vhled do současných kvalit posedlých kandidáta. Bylo navrženo, že lidé mají schopnost dosáhnout úspěchu v průběhu svého života. Nicméně, jakmile jsou vědomy klíčových prvků, nelze je zlepšit na těchto kvalitách, ať přirozeně přicházejí k jednotlivci, nebo ne.

Osobnostní rysy identifikované dotazníkem jsou považovány za slučitelné s prosperujícím podnikatelským způsobem:

 1. Dosažení úspěchu, která se odvolává na vnitřní motivaci jednotlivce a efektivitu dokončení práce. Například by to mohlo být navrhl, že někdo zájem v této oblasti kariéry by měl být motivován touhou, aby se dosáhlo cíle, a musí být schopen efektivně využívat svůj čas, aby se další pokrok. Podnikatelé obvykle odpovídají za vlastní pracovní dobu a stanoví své vlastní lhůty, což znamená, že by bylo snadné nedosáhnout, pokud to nestačí.
 2. Zbožnost se považuje za ukazatel úrovně vytrvalosti a tvrdosti, schopnost překonat potíže a udržet funkčnost ve stresových situacích. Může také projevit ochotu pracovat. Vzhledem k mnoha výzvám a zklamáním spojeným s budováním úspěšného podnikání ze země je důležité, aby jednotlivec dokázal vytrvat různými úsilím nebo pokusy o dosažení úspěchu.
 3. Vášeň se odkazuje na nadšení člověka, osobní závazek k dosažení cílů a rozsah, do kterého se budou snažit dosáhnout. Být vášnivý na obchodní návrh nebo kariéru. Více často než ne, ti, kteří mají emocionální spřízněnost s výběrovou kariérou, mají větší šanci uspět.
 4. Převzetí kontroly je spojeno s tím, jak, a co, a co, a výsledky, a tak dále. Tento nápad vycházel z psychologické teorie známé jako "místo kontroly", která popisuje způsob, jakým by někdo mohl určitým událostem ocenit sám sebe nebo jiné vnější faktory. Například ti, kteří věří, že mají vysokou úroveň kontroly.
 5. Kreativita naznačuje, jak efektivně lze vytvářet nové myšlenky, které jsou pro podnikatele zásadní. Schopnost neustále převratovat a stavět na již existujících koncepcích může pomoci vytvořit obrovské množství úspěšných obchodních modelů.

Jak to může pomoci?

Souhrny poskytnuté podnikatel dotazníku dá se připojují kandidátské porozumění síle charakteristik, které již disponují, stejně jako ložiska na oblasti, které vyžadují zlepšení, aby pomáhal při vývoji úspěšné podnikatelské kariéry.

Jak otevřít podnikání v Kanadě

Jak otevřít podnikání v Kanadě

Nejjednodušší věc pro nově vytvořeného podnikatele je koupit hotovou firmu. To platí zejména pro ty, kteří chtějí být obchodníkem v zahraničí. Koneckonců, prodej hotových obchodů v zahraničí je běžným obchodem, jako je prodej horkého pečiva. To je naše podnikání je vytvořen od nuly, a jestliže to jde z ruky do ruky, pak spolu s kousky kůže.

Úskalí prodeje v Kanadě

Dokonce i při nákupu podniku v zahraničí je třeba být pozorný a střízlivý. Zde je seznam otázek od odborníků, je třeba kriticky ptát sami sebe, stojí před „pult“, aby nekupovali zajíce v pytli, a nejsou zklamáni ve vyspělých kapitalistických zemích:

První otázka: Je vlastník podniku prodán, aby běžel jako potkan z potopené lodi? A pokud by tato loď unikla (podnikání je v krizi), může být tento únik patchován? Nebo tato loď už není vhodná?

Druhá otázka: Podnik, který se prodává, má dluhy?

Třetí otázka: je to zatčeno nebo vyšetřováno?

Otázka č. 4: Má firma pravidelné zákazníky a nechá vás za starým majitelem? Jinými slovy, byla tato podnikání postavena pouze na osobním vztahu předchozího majitele s loajálním zákazníkem?

Pátá otázka: kolik závisí výroba od zaměstnance, který má "zlaté ruce"? Kdo je na starosti? S koho najatých pracovníků je nejprve nutné kontaktovat?

Šestá otázka: Jaký je stav zařízení? Nevyžaduje drahé opravy nebo úplnou výměnu?

Otázka sedmá: znáte hodnotu inventáře této firmy? Máte možnost porovnat "Zákon o zásobách" se skutečným stavem záležitostí?

A nakonec poslední otázka: Proč vlastník prodává firmu?

Začněte však z nejjednodušších a nejčastějších - kontrola účetní závěrky podniku za posledních pět let.

Zahájení podnikání v Kanadě: půjčky a půjčky

Kanada, aby přilákala aktivní obchodníky, vytváří všechny podmínky pro to, abyste mohli podnikat na svém území. Za to vláda ochotně vydává půjčky a půjčky. Zde jsou některé funkce, které můžete použít.

Za prvé, jde o státní program -

Kanada pro financování malých podniků (CSBF).

V rámci tohoto programu nejsou financovány zemědělské, charitativní a náboženské podniky.

Zvažte tento program pouze v případě, že roční příjem vaší společnosti činí méně než 5 milionů dolarů. (Toto číslo je založeno na výpočtu "finančního roku", v němž žádáte o úvěr).

V rámci tohoto programu můžete získat půjčku na deset let. Dostanete částku, která nepřekročí částku 250 tisíc dolarů. Zaplatíte 2 až 3 procenty ročně.

Za druhé, Program investora Kanady pro přistěhovalce

Tento program je vytvořen speciálně pro přistěhovalce a je financován samotnými přistěhovalci, kteří jsou již na nohou, aby pomohli svým začínajícím kolegům. Chcete-li znát detaily, potřebujete získat vysvětlení od Business Service Center - obchodního centra pro každou provincii a region Kanady.

Za třetí, existuje program pro "mladé podnikatele" (věk od 18 do 29 let). Banka Kanady pro rozvoj podnikání - Business Development Bank of Canada Vám poskytne nejúplnější informace programu básníků.

Kromě toho, jako malý podnikatel, můžete použít nejen speciální program, ale běžný bankovní úvěr. Banky, které pracují s malými podnikateli, jsou především charterové banky, jako jsou:

(1) Scotibank,
(2) Royal Bank of Canada,
(3) Montrealská banka.

Leasingové společnosti také poskytují peníze malým podnikům v jedné nebo jiné podobě.

Navzdory skutečnosti, že v Kanadě, se zdá, každý, kdo má nějaké peníze, připraven k financování svého podnikání, odborníci radí: požádat o půjčku pouze tehdy, pokud jste si jisti, že více než vzít peníze nikde - všechny „vnitřní“ zdroje ve vaší a vaší rodině - vyčerpaný.

Mimochodem, v dnešní Kanadě existuje "krize nadprodukce" zdravotnických pracovníků přistěhovalců a také všech druhů prodejců právnických služeb. Úvěr na výše uvedené činnosti je již sporný.

Postup postupného otevření malého podniku v Kanadě

Zahájení podnikání v Kanadě: První krok. Zamyslete se nad nápadem, zkontrolujte jeho životaschopnost v realitě (marketingový výzkum) a vytvořte kompetentní obchodní plán.

Zahájení podnikání v Kanadě: Druhý krok. Vyberte nejvhodnější formu vlastnictví pro vaši firmu a proč si ji přečtěte v Small Business Assistance Center. Malé podniky odpovídají těmto formám vlastnictví:


(1) Sole Proprietorship. V překladu - "jediný majitel", analogový pro naše IP;
(2) Všeobecné partnerství. Několik vlastníků sdílí kolektivní odpovědnost;
(3) Corporation. Více vlastníků se samostatnou odpovědností.

Zahájení podnikání v Kanadě: třetí krok. Rozhodněte se o výši počátečního kapitálu (od pěti do třiceti tisíc dolarů pro malé podniky) a proveďte odhad nákladů.

Zahájení podnikání v Kanadě: Krok čtyři. Uveďte název vaší firmě. Za částku, která nepřesahuje 100 USD, se dozvíte, zda je toto jméno zdarma. Pokud zavoláte vaší firmě své jméno, nebude tato kontrola vyžadována.

Zahájení podnikání v Kanadě: Krok 5. Pokud se prodej výrobků / služeb teoreticky odhaduje na více než 30 000 dolarů ročně, musíte se zaregistrovat u daňového úřadu.

Zahájení podnikání v Kanadě: Krok šest. Zajistěte svou firmu.

Kanadská vláda konkrétně pro potenciální podnikatele z řad přistěhovalců vypracovala Národní test podnikání (National Entrepreneurship Test). Tento test můžete snadno stáhnout na internetu. Na základě výsledků, doporučení a celkového hodnocení vašich obchodních vyhlídek v této zemi jsou vydávány.

Zahájení podnikání v Kanadě je jednodušší a levnější než v blízkém USA.

K dnešnímu dni má Kanada nejnižší cenu elektřiny na světě a nejnižší daň z příjmů. A vláda nadále pokračuje v politice, která začala před sto lety - politika usazování obrovské země lidmi z celého světa, kteří jsou připraveni pracovat ve prospěch Kanady.

A nakonec uveďme užitečné stránky pro podnikatele, kteří budou pracovat v Kanadě

1. Vyplnit všechny dokumenty a zejména výroční zprávy
Kanadské online archivační středisko firem

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Test národního podnikání

„Podnikatel je v podstatě vizualizace a actualizer. Umí představit něco, i když to vizualizuje když přesně vidí, jak se to stalo.“ - Robert Schwartz

Máte to, co je potřeba k tomu, abyste ji vyřešili sám? Máte v sobě podnikatelský duch? Řada lidí se nezapadá do stávajících firemních forem. Možná, že mají špatný čas ve vedení nebo nenávisti. Možná mají spoustu skvělých nápadů, které nikdy nemohou na svém pracovišti implementovat kvůli veškeré byrokratické byrokracii. Někdy se cítí, že mají hrát. Tito lidé pracují nejlépe, když jsou na vlastní pěst, jako podnikatelé. Podnikatelský potenciál.

Zkontrolujte následující informace a uveďte, jak často. Abyste získali co nejpřesnější výsledky, odpovězte na každou otázku co nejprávněji.

Po dokončení testu obdržíte zprávu o snímku s úvodem, grafem a osobní interpretací jednoho z testovacích skóre. Pak budete mít možnost zakoupit úplné výsledky.

Test národního podnikání

Obchod v Kanadě

Začátkem roku 2005 byla Světová banka uznána Kanadou jako druhá nejbohatší země světa. Podle Světové banky jsou deset nejbohatších zemí světa umístěny v následujícím pořadí:

 • Austrálie
 • Kanada
 • Lucembursko
 • Švýcarsko
 • Japonsko
 • Švédsko
 • Island
 • Kataru
 • Spojené arabské emiráty
 • Dánsko

Spojené státy jsou uznány jako dvanáctá země a Spojené království Velké Británie (Anglie) se řadí do dvacáté druhé.
V poslední čtvrtletní zprávě za Royal Bank of Canada (Royal Bank of Canada), výše časopisu Maclean se uvádí, že „dnešní rekordně nízká úroveň úrokových sazeb bank, stabilní nízká inflace a výrazné zlepšení veřejných financí otevírají kanadská ekonomika nejlepší příležitosti pro rozvoj od konce roku Druhá světová válka ".
Dnes v Kanadě je nejnižší daň z příjmu právnických osob na světě a nejvyšší míra vytváření pracovních míst.
Podle Garth Turner (Garth Turner), finanční analytik a komentátor BBC Kanadě, kanadská ekonomika roste v impozantní tempo, vytvářet více pracovních míst, ale bez výrazné inflace.
V rozporu s rozšířenou mylnou představou je podnikání v Kanadě levnější a snazší než v USA. Studie provedená společností KPMG zjištěno, že běžné výdaje (provozní náklady) na nějakého Kanaďana obchodů v průměru o 6,7% nižší než náklady na podobné podniky se nacházejí ve srovnatelných podmínkách mírně na jihu - ve Spojených státech.

Existuje mnoho příznivých faktorů, které rozlišují komplex podmínek pro podnikání v Kanadě a mezi ně patří:

  • nižší ceny pozemků;
  • nižší náklady na všechny stavební práce;
  • cena elektřiny v Kanadě dnes je nejnižší na světě;
  • nejvýhodnější podmínky pro přilákání investic;
  • přístupnost rizikového kapitálu - dnes je v Kanadě více než dvakrát více na obyvatele než v USA;
  • velké množství různých státních - federálních a provinčních programů - podpora a rozvoj podnikání, malého a středního podnikání.

  Pokud jste obchodník, máte možnost organizovat své podnikání v Kanadě - začít od samého počátku nebo rozvíjet stávající podnikání. Po mnoho let podnikatelé přeměnili myšlenky na zboží a služby. Na jedné straně uspokojují potřeby kupujících svých výrobků a služeb, na druhé straně staví vlastní kariéru. Oficiální úřady Kanady jsou připraveny pomoci podnikatelům nabídnout jim, aby zhodnotili svůj obchodní potenciál odpovědí na otázky tzv. National Entrepreneurship Test (Test národního podnikání). Tento test je k dispozici na internetu. Na základě výsledků testů můžete získat řadu doporučení a obecné posouzení vašeho obchodního potenciálu v Kanadě.

  Teritoriální vlastnosti

  Kanada se skládá z provincií a území. Okresy jsou zase rozděleny na kraje a kraje. Abyste se seznámili s pravidly registrace a pravidly pro získání povolení k výkonu činnosti s daňovými sazbami v každém případě, je nutné určit, v jaké části Kanady bude váš případ založen. Obecné informace, právní aspekty, organizace kanceláře, nákup existujícího případu a další aspekty se mohou značně lišit v závislosti na zóně, kterou zvolíte pro nasazení podniku.

  Právní aspekty při vytváření firmy

  Bez ohledu na to, které provincii nebo území jste si vybrali, existuje řada obecných doporučení, která můžete sledovat, abyste úspěšně zahájili a rozvíjeli svou firmu. Bez ohledu na oblast výroby zboží nebo služeb, které nepředstavujete, je pravděpodobné, že již existují odborníci, kteří by vám mohli poradit o správné organizaci případu. Specialisté, kterým je třeba se nejprve zabývat, jsou ti, kteří vám mohou poskytnout právní pomoc při vašem úsilí na místě v určité provincii nebo území. Právní pomoc nebude nadbytečná ani v případě, že žijete v jedné provincii nebo na území, a podnikáte v jiném. Hledáte-li potřebného odborníka, můžete kontaktovat své obchodní partnery, přátele, kteří v minulosti obchodovali s právními společnostmi. Pamatujte, že právník může být vaším hlavním finančním poradcem. Pomoc může být zapotřebí v následujících oblastech: struktura, která nejlépe odpovídá potřebám vašeho podnikání; Jaké typy pronájmu v této zóně existují a které z nich jsou pro vás nejvhodnější? na základě čeho můžete zakoupit stávající podnik; jaké druhy smluv lze uzavřít a jaké bezpečnostní opatření je třeba přijmout k ochraně jejich podnikání a financí.

  Zakoupení licence nebo zahájení nového podnikání

  Franchising je velmi běžný druh podnikání v Severní Americe. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi franchisingem a běžným obchodem?
  Při otevírání běžné činnosti podnikatel bude muset vyřešit mnoho otázek nezávisle:

  • Co bude podnikat?
  • Jak výhodné a slibné je plánované podnikání?
  • Jaký je rozsah tohoto podnikání?
  • Jaký personál by měl být najat a v jakých specialitách?
  • Jaká reklama se bude požadovat, kde a jak často ji dáte, jaké zdroje se budou požadovat a kdo to udělá?
  • Kde a jak nakupovat zařízení a co to bude stát?
  • Vývoj marketingové politiky podnikání?
  • V jaké oblasti otevřete podnik?
  • Jaké peníze budou investovány do podnikání při zahájení; jaké prostředky by měly být uchovávány v rezervě pro jeho rozvoj?
  • Kde mohu půjčit peníze na rozvoj podnikání?

  Jasné odpovědi na tyto otázky jsou důležité pro úspěch jakéhokoli podnikání. V Severní Americe bez kompetentního profesionálního řešení jejich podnikání prostě nemůže přežít - tak silnou konkurenci.
  Představte si, že někdo již tuto cestu absolvoval úplně - založil firmu a vyřešil všechny problémy, v mnoha případech se jednalo o profesionální obchodníky, finančníky a další obchodní poradce. Nejenže se rozhodla, ale také dokázala v praxi korektnost technologie po mnoho let stabilního obchodního úspěchu. Majitel této firmy nabízí každému podnikateli pomoc při otevírání přesně stejného podnikání, jak se dá říci, pobočka.
  Nové podnikání bude fungovat na stejné technologii jako prodejní společnost a poskytne stejné služby nebo bude produkovat přesně stejný výrobek. Prodejní firma bude kupujícího trénovat se všemi jemnostmi tohoto podniku. Dostane doporučení ohledně rozsahu podnikání pro vybraný region, pomůže při výběru místa, odstranění prostor, nábor zaměstnanců, nákup zařízení. Bude znát úroveň očekávaných zisků a objem investic v různých fázích. Podnikatel poskytne podrobný a testovaný plán organizování a podnikání. Obchod, otevřený tímto systémem, se nazývá franchising.
  Majitel franchisingu také získá právo volat svou společnost jménem prodávajícího. Uznání tohoto jména má obrovský význam pro úspěch podnikání v Severní Americe. 99,9% kupujících půjde na franchising "McDonald's", jen proto, že každý zná toto jméno spíše než v nádherném, ale neznámo snack baru nebo restauraci. Současně má každá franšíza, i když nese jméno prodávajícího, samostatnou práci a nese plnou odpovědnost za své finanční činnosti.
  Při nákupu franchisingu platí kupující zpravidla část svých celkových nákladů (od 30% do 70%). Zbývající část částky je poskytnuta v dluhu (financována) bankou nebo franchisingovou společností, která ji prodává. Tato financovaná částka je kupujícím vrácena se zájmem v některých splátkách ve lhůtě stanovené ve finanční dohodě.
  Pokud prodejce neposkytuje financování, obvykle odesílá kupujícímu do banky, která s ním spolupracuje, což usnadňuje příjem finančních prostředků.
  Prodejní firma poskytuje kupujícímu franchising, obvykle po dobu 10, 15 nebo 20 let. Současně podmínky smlouvy umožňují majiteli franšízy, aby ho kdykoli prodal. V souladu s tím můžete zakoupit již provozní franchising, což může poskytnout určité výhody ve srovnání s vytvářením nového podnikání. Cena franchisingu se může pohybovat od 10 000 do 1 000 000 a vyšších.
  Je zřejmé, že na rozdíl od zcela nezávislé obchodní činnosti, kde je podnikatel ponechán pro sebe, majitel franšízy má silnou podporu v osobě prodávajícího. V mnoha případech, společnost má obrovské zkušenosti v tomto oboru, má zvláštní zaměstnance do provozu a poradenství majitelům franchisingu, franchising drží podíly v národních reklamních kampaní, výzkumu a vývoje, aby byla zachována jejich konkurenceschopnost.
  Podle U.S. Ministerstvo obchodu, počet franšízů, přestane existovat, je méně než 5% ročně. Současně se počet nezávislých podniků, které zmizí z trhu v prvních třech až čtyřech letech od jejich vzniku, pohybuje kolem 75%.
  Samozřejmě, že tyto výhody musí být zaplaceny. Majitel franšízy měsíčně provádí platby prodávajícímu (tzv. Licenční poplatky), které mohou činit 2% až 10% z celkového prodeje nebo zisku. Zavazuje se dodržovat poskytnuté technologie, nakupovat suroviny pouze od určitých dodavatelů a splňovat další podmínky stanovené ve smlouvě o poskytování franšízy.
  Znamená to, že vlastník franšízy je 100% pojištěn proti selhání? Odpověď: absolutně ne. Franchising je podnikání a jako každá obchodní činnost si zachovává určité riziko.
  Spousta kanadských firem prodává obchod na franchisingovém systému. Na kanadském trhu existuje také mnoho franšízantů amerických firem. Ty americké firmy, jejichž franchisingové společnosti ještě v Kanadě nečiní, budou s radostí začít s vaší pomocí svou přítomností na kanadském trhu. Při rozhodování o nákupu franchisingu doporučujeme věnovat pozornost a dodržovat pravidla pro nákup podniku.
  Partneři společnosti Global Citizens Inc mohou poskytovat služby pro vytváření obchodních kontaktů v Kanadě.

  Doporučení pro nákup podniku

  Nákup franchisingu je vážným krokem. Budoucí majitel bude muset investovat značné finanční prostředky do podnikání, věnovat mu dlouhé období svého života, zaplatit část vydělaných prostředků prodávajícímu. Kupující bere hlavní odpovědnost za rozhodnutí a správnou volbu. To vše diktuje potřebu rozumné opatrnosti.
  Jednou z hlavních úkolů budoucího vlastníka je správná volba prodejce franšízy. V případě neúspěšného výběru může být jeho partnerem firma, která za každou cenu usiluje o prodej franšízy a reklamy, která neodráží skutečnou situaci v tomto oboru. Takové firmy neposkytují dostatečnou podporu vlastníkům franšízy.
  S obratným hledání svého partnera může být společnost s pověst, jasných obchodních pravidel a výběru kandidátů pro franchising, poskytovat úplné a přesné informace o vaší firmě, z nichž všechny zajistí úspěch obchodního otevření a pocit jistoty a uspokojení ze svého majitele.


  Některá pravidla, která se doporučují při zvažování možnosti nákupu franšízy:

  • Je třeba znát podmínky trhu, na kterém má franchising fungovat. I když má firma prodávající obecně dobrou pověst obecně, podmínky místního trhu nemusí odpovídat koncepci podnikání, která jí byla nabídnuta.
  • Je nutné znát vaše budoucí konkurenty. Počet firem, které pracují v průmyslu v oblasti, kde se má otevřít franchising, může být faktorem, který rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu podnikání.
  • Je třeba znát možnosti financování podnikání. Možnost získání financování může záviset na samotné existenci podniku. Majitel franchisingu bude muset splácet vypůjčené finanční prostředky po mnoho let a je v jeho zájmu vědět, kdo banka nebo prodejní firma dává nejlepší finanční podmínky.
  • Je třeba znát konkrétní oblast, kde má tato franšíza fungovat. Uzávěr nebo otevření hlavního nádraží, výstavba bytových domů nebo podniků, úroveň příjmů nebo sociální portrét obyvatel okresu jsou také faktory, které určují osud podnikání.
  • Je nutné zjistit, zda jsou požadované náklady na franchising oprávněné. Za tímto účelem musí podnikatel znát velikost očekávaného zisku; jaké práva, výsady a území získává při nákupu franšízy; jak stabilní je postavení prodávajícího, které by mělo podporovat franchising po celou dobu svého života.
   Doporučuje se kupujícímu, aby co nejvíce informací o prodejci získal:

 • ať je členem amerického nebo kanadského sdružení franšízy;
 • jak si vybírá kupující franšízy;
 • jak reagují na podporu a školení poskytovaných majiteli stávajících franšízových společností;
 • Jak reaguje na stížnosti od vlastníků franšízy?
 • Provádí reklamní kampaň v zájmu franšízy, kterou prodala?
 • zda provádí výzkum a vývoj s cílem zachovat konkurenceschopnost franchisingu, a konečně co je hlavním směrem v politice firmy: rozvoj vlastního podnikání nebo rozvoj sítě franchisingu.

Tato doporučení se zaměřují na malou část otázek, jejichž rozhodnutí určuje úspěch nebo selhání podniku. Přesto doufáme, že informace, která je založena na zásadách spravedlivého franchisingu (Fair Franchising Standards), vyvinutý americkou Sdružení majitelů a franchisingu Frenchayzerov (American Association of franchisantů Prodejci) vám pomůže při rozhodování při nákupu podniku.


Partneři společnosti Global Citizens Inc mohou poskytovat služby pro vytváření obchodních kontaktů v Kanadě.

Test národního podnikání

„Podnikatel je v podstatě vizualizace a actualizer. Umí představit něco, i když to vizualizuje když přesně vidí, jak se to stalo.“ - Robert Schwartz

Máte to, co je potřeba k tomu, abyste ji vyřešili sám? Máte v sobě podnikatelský duch? Řada lidí se nezapadá do stávajících firemních forem. Možná, že mají špatný čas ve vedení nebo nenávisti. Možná mají spoustu skvělých nápadů, které nikdy nemohou na svém pracovišti implementovat kvůli veškeré byrokratické byrokracii. Někdy se cítí, že mají hrát. Tito lidé pracují nejlépe, když jsou na vlastní pěst, jako podnikatelé. Podnikatelský potenciál.

Zkontrolujte následující informace a uveďte, jak často. Abyste získali co nejpřesnější výsledky, odpovězte na každou otázku co nejprávněji.

Po dokončení testu obdržíte zprávu o snímku s úvodem, grafem a osobní interpretací jednoho z testovacích skóre. Pak budete mít možnost zakoupit úplné výsledky.

Den národních podnikatelů

Dejme si národní den podnikatelského zákona, který schválil kongres

Dejme si národní den podnikatelského zákona, který schválil kongres

Kongres nás slyší nejlépe, když mluvíme jedním širokým, hlasitým a koncentrovaným hlasem. Široké znamená, že generujeme hlasy v co nejvíce kongresových obvodech. Hlasitý znamená, že jsme dosáhli cíle 50 000 hlasů. A v omezené době.

Sdílet tuto fotku ve vašich sociálních sítích.

Sdílejte to se svými přáteli, dalšími FAMILY

Co je Den národních podnikatelů?

Jsme země z podnikatelů. Muži a ženy, kteří něco stavěli z ničeho. Vytvořené úlohy. Made America, co je dnes. Náš dárek byl postaven. Bohužel, poprvé o 35 let méně. A i když 7% říká, že mají zkušenost (mentor, stáž nebo práci), aby jim pomohli dostat se tam. Není čas, abychom ctí našich podnikatelů a pomáhali našim podnikům usilujícím se o úspěch? "

Den národních podnikatelů oslavuje podnikatele, kteří jsou základem naší země. Rezoluce domu 401 usiluje o to, aby se třetí den v úterý uskutečnil každý listopadový národní den podnikatele. Doufáme, že máme bipartisan. Pokud Senát a Sněmovna schválí rezoluce, stane se oficiálním dovolená

Co se zatím dělo?

Národní den podnikatelů byl [byla zahájena v roce 2010] David Hauser a Siamak Taghaddos, spoluzakladatelů Grasshopper, podnikatele telefonní systém, a Amir Tehrani, podnikatel a spoluzakladatel The Legacy Foundation. K dnešnímu dni je to každoročně prezidentské prohlášení, které podporuje prezident. Nyní je čas, aby se stal oficiálním dnem.

Přečtěte si plné rozlišení H.Res 511

Hlasujte partnera

VoteTocracy je naším hlasovacím partnerem. Jejich stránky zachycují hlasování, posílá zprávy Kongresu a sledují náš pokrok. VoteTocracy je nestranná angažovaná platforma postavená na pomoc občanům.

Příznivci

Seznamte se s našimi zakladateli, příznivci kongresové sponzory

Příznivci

Seznamte se s našimi zakladateli, příznivci kongresové sponzory

Zakládající členové národního podnikatelského dne

David Hauser
Zakladatel, Kobylka

Siamak Taghaddos
Zakladatel, Kobylka

Amir Tehrani
Spoluzakladatel, The Legacy Foundation

Pozoruhodní příznivci

Babson
Vysoká škola

Mark Cuban
Majitel, Dallas Mavericks

Richard Banfield
Zakladatel, čerstvě upravená půda

Craig Benson
Bývalý guvernér, New Hampshire

Allan pobočka
Zakladatel, méně vše

Steven Bristol
Zakladatel, méně vše

Jeff Bussgang
Generální partner, společnost Flybridge Capital

Jason Calacanis
Zakladatel, Mahalo

Pat Condon
Zakladatel, Rackspace

Devesh Dwivedi
Partner, idea2pozice

Sean Ellis
Zakladatel, 12v6

Noah Everett
Zakladatel, TwitPic

Mark Fasciano
Zakladatel, Karma411

Jason Fried
Zakladatel, 37Signály

Ishita Gupta
Zakladatel, strach

Cameron Herold
Zakladatel, BackPocket COO

Tobi Lütke
Zakladatel, Shopify

Dan Martell
Zakladatel, Clarity.fm

Eoghan McCabe
Generální ředitel Intercom

Dave McClure
Zakladatel 500 Startupů

Mike McDerment
Zakladatel, FreshBooks

Jonathan Mendez
Zakladatel, Yieldbot

Babak Nivi
Zakladatel, AngelList

Sean Rad
Zakladatel, Tinder

Dharmesh Shah
Zakladatel, HubSpot

Peter Shankman
Zakladatel, Shankminds

Bertrand Soza
Zakladatel, Rêv po celém světě

Suzi Soza
Zakladatel, sloveso

Ray Soza
Zakladatel, Rêv po celém světě

Adam Toren
Zakladatel, iSell.com

Des Traynor
Zakladatel, interkom

Lance Walley
Zakladatel, Chargify

Andrew Warner
Zakladatel, Mixergy

Matt Wilson
Zakladatel, Under30CEO

Matt Mullenweg
Zakladatel, WordPress

Leonard Schlesinger
Profesor, Harvardská obchodní škola

Michael Holthouse
Předseda, Holthouse Foundation for Children

Dave Morin
Zakladatel, Cesta

Melinda Emerson
Zakladatel, SmallBizLady

Dave Tate
Zakladatel, Elitefts.com Inc

Brad Feld
Zakladatel, Techstars

Arleen Boyd
Zakladatel, AlohaArleen

Ruhani Rabin
SVP produktu, Friendster

Michelle McCulloughová
Výkonný ředitel, StartupPrincess

Nadace Kauffmana
Globální týden podnikání

Co je to podnikání?

Co je to podnikání? Podnikatel je fyzická osoba, která vlastní firmu, podnikání nebo podnik a je zodpovědná za její vývoj. Podnikání je praxou zahájení nového podnikání nebo revize stávajícího podnikání.


Obecně platí, podnikání je těžké tvrzení jako dobrý počet nových podniků. Podnikatelské aktivity jsou založeny na druhu podnikání, v němž se zabývají. Platí to také pro podnikatelské záměry. Velké množství podnikatelských projektů hledá financování rizikového kapitálu nebo angelů pro začínající firmy. Navíc vládní agentury a některé nevládní organizace také financují podnikatelské aktivity.

Podnikání je často spojeno s nejistotou, zejména pokud jde o vytvoření něčeho nového, pro který neexistuje žádný trh. Dokonce i v případě, že existuje trh, nemusí být pro podnikatele obrovskou obchodní příležitostí. Hlavním aspektem podnikání je, že podnikatelé využívají příležitosti.

Podnikání je vynalézavé a hledá způsoby získat prostředky. Kapitál je jeden takový zdroj. Podnikatelé potřebují přemýšlet o tom, jak zlepšit své šance získat to, co potřebují k úspěchu. Podle manažerských odborníků většina podnikatelů nechce mít kontrolu nad svým vlastním životem. Studie ukázaly, že lidé ze své podnikatelské práce velmi uspokojují.

Jinde. Cítí podnikání. Navíc budoucnost podnikatele není ohrožena chybnými rozhodnutími fiktivního zaměstnavatele. Zatímco někteří lidé mají pocit, že jsou méně riskantní, podnikatelé se domnívají, že je lepší začít podnikat.

Dnes se zvyšuje povědomí o podnikání. Lidé se neomezují na jednu firmu. Jedná se o další podnikání s druhým. Tito podnikatelé jsou označováni jako "sérioví podnikatelé". Někdy se tyto společnosti stávají angelskými investory a investují své peníze do začínajících společností. Jako člověk, získává větší přehled o podnikání a podnikání, jeho šance na úspěch v podnikání se zlepšují.

Podnikatelé jsou jinou skupinou lidí. Často si toho nevšimnou. Usilují o změnu a podporu růstu. Věří v sebe. Podnikání je nutí, aby se usilovně snažily a posunuly dopředu, aby se dostaly tam, kam chtějí.

Podnikatelské kurzy

Foto uživatele Flickr DustyReagan

Technologický institut Massachusetts byl vždy spojen s významnými vědeckými a technologickými průlomy. Samotný průlom však nevysvětluje dopad MIT na svět. Za to se musíme zabývat podnikáním, které začíná sloganem "Mens and Manus" (Mind and Hand) o Velké pečeti MIT. Pro fakulty, studenty a absolventy je MIT o vytváření objevů a vynálezů a použití těchto objevů a vynálezů k řešení skutečných problémů. Velmi přesvědčivým způsobem, fakulty a absolventi MIT vynalezli budoucnost a podnikání - budování nových podniků - je často cestou k této budoucnosti.

Zpráva "Podnikání a inovace na MIT" zkoumá dopad absolventů MIT, kteří založili a založili prospěšné společnosti. Ve zprávě se odhaduje, že žijící absolventi MIT od roku 2014 spustily více než 30 000 aktivních firem, čímž vytvořily 4,6 milionu pracovních míst a generovaly roční příjmy ve výši 1,9 bilionu dolarů. Kumulativní výsledek je ekvivalentem desáté největší ekonomiky na světě. Toto bohaté dědictví společností s vysokým dopadem spočívá v širokém spektru odvětví; poslední příklady zahrnují A123 Systems, Akamai, iRobot, InVivo Therapeutics a Dropbox.

Následující kurzy představují výběr kurzů zaměřených na podnikání nabízených na MIT. Kurzy jsou organizovány dvěma způsoby:

 • Základní a doplňkové: Jsou uvedeny níže uvedené základní kurzy, počáteční body pro podnikatele a doplňkové kurzy, které jsou důležité poté, co byly základy zvládnuty.
 • Kurzy podle tématu:
  • Finance
  • Zákon
  • Vedení
  • Marketing a plánování
  • Operace
  • Strategie

Zájemci o obecný úvod k podnikání na MIT by měli navštívit 15.390 Nové podniky a 15.S21 Matice a šrouby obchodních plánů. Oba kurzy mají video zdroje.