Novoroční obchodní myšlenky

Ti, kdo mohou vydělat peníze, se mohou stát skutečným Klondike, dokonce i období, které jejich sousedé a přátelé uznávají za finančně nákladné a složité. Trochu fantazie - a Nový rok bude splácet mnohokrát náklady na nejluxusnější sváteční stůl. Hlavním úkolem je zhodnotit všechny možnosti a vyhlídky na získání finančních prostředků, využít dobře známé podnikatelské nápady pro nový rok nebo přijít s vámi.

Po "třináctém platu" a pojistném jsou lidé ochotni kupovat dary. Neočekávaná velká částka se stává základem pro skutečné záchvaty štědrosti. Ano, samotná atmosféra dovolené, doslova plná sněhových vloček ve vzduchu, podporuje krásné činy. Kromě toho je nový rok tradiční svátky. Jeho oslava je spojena s určitými zvyky a symboly, které jsou již dlouho znamením této oslavy. V důsledku toho ti, kteří by mohli využít příležitosti k jejich prosazení, dostanou pro své úsilí významné finanční preference.

Prodej vánočních stromků a smrku

Poslední dva týdny před příchodem svátku značný obchod přináší v obchodě hlavní stromy nadcházejícího triumfu - stromů nebo borovic. Jedná se o velmi krátkodobé podnikání, ale je zaručeno, že bude poptávka. Nicméně, přemýšlet o jeho vedení by mělo začít v předstihu - se svolením otevřít trh s vánočními stromy. V tomto případě jsou dokumenty pro obchodování předkládány oddělením spotřebitelského trhu a služeb, které nutně existují v jakékoli místní správě.

Při registraci dokumentace informuje nově ohlášený PI nebo PBOYUL orgánům města nebo sídelním úřadům o činnosti v oblasti maloobchodu s květinami a jinými rostlinami, semeny a hnojivy. Kód OKVED této aktivity je 52.48.32.

Po přijetí OKVED se nový zástupce podniku automaticky stává vlastníkem kupónu pro obchodování s živými vánočními stromy. Může být také pozván, aby zvážil místa, která již byla definována místními úřady, kde se plánuje umístění vánočních bazarů. Jsou na tradičních místech nebo se nacházejí v místech, která jsou definována městským programem.

Při předložení podrobných odůvodnění může být zváženo místo, které podnik zvolil pro podnikání. Taková příležitost je vhodná pro začátečníky. Konec konců vám dovolí opustit soupeření o místo na známém a dlouhodobém místě s těmi, kteří obchodují s ním každoročně.

Dále je třeba najít oficiálním dodavatelem zelené krásy. Může to být:

  • hospodářství;
  • lesnictví;
  • velkoobchodních prodejních středisek.

Volba se liší podle očekávaného objemu šarže.

Lesnichestva obvykle nabízejí spoustu stromů, které zahrnují minimálně 100 stromů. Vezmou 50% nákladů strany jako zálohu. Plánování nákupu malé dávky je snadnější použít na farmu. Nevýhodou této možnosti je častá poptávka okamžitě koupit pozemek zcela.

Ve velkoobchodních střediscích budete muset ihned uhradit plné náklady na zakoupené pozemky. Současně se bude sotva lišit od finálního maloobchodu. Velkoobchodníci se však plně zabývají hledáním dodavatele, dokumentací o zboží a jeho dodáním.

Další výhodou velkoobchodníků je možnost nákupu dánské jedle a borovice. Je velmi obtížné zajistit takovou dodávku PIU nebo PBOYUL a cena každého metru cizího stromu je přibližně desetkrát vyšší než cena domácího. To zvyšuje riziko neúspěšného prodeje, ale také zvyšuje zisk v případě úspěchu. Náklady na vánoční strom ze sousedního lesa začínají od 300 rublů na metr, "cizinec" stojí kupujícího ze 4 tisíc rublů na metr.

Jak dát lidem radost a zachytit novoroční zážitky navždy? Podnikatelský plán pro fotografické studio.

Salon svatebních šatů jako zisková investice peněz. Klikněte zde pro podrobnosti.

Chcete-li vytvořit trh s vánočními stromy, musíte vytvořit oplocenou oblast se znaménkem. V každé takové zásuvce musí existovat hasicí přístroj a kniha recenzí. Také dnes je obchod s auty vydaný zvláštním povolením povolen v místní správě.

Ziskovost podnikání na vánočních stromech přímo závisí na kompetentně zvoleném místě obchodu.

Odjezd do domu Santa Claus

Minimální herecké dovednosti mohou být vynikajícím způsobem, jak poskytnout jinou možnost pro lukrativní dovolenou. Cena jednoho volání Santa Clausem do domu činí nejméně 1000 rublů za návštěvu. Tato práce je delší než prodej vánočních stromků. Sezóna díla Santa Clausa začíná v polovině prosince a končí v posledních dnech školních zimních prázdnin.

K tomu, aby se stal Santa Clausem, stačí koupit vhodný novoroční kostým a věnovat pozornost oznámení o službách zaměstnanosti. V ideálním případě, pokud žadatel o roli Santa Claus má divadelní vzdělání, ale ve většině případů, můžete začít takové zaměstnání prostě tím, že předloží cestovní pas a další doklady prokazující vaši totožnost.

Ochota poskytnout své vlastní skript. Při jeho nepřítomnosti je připravená šablona často poskytována samotnou agenturou.

Alternativními možnostmi může být jednoduchá práce na vlastním riziku. Příliv těch, kteří si v těchto týdnech přejí, čeká každý kandidát na roli hlavního symbolu oslavy. V této situaci však nebude zaručena bezpečnost nově narozeného zimního průvodce.

Úplně opačné může být rozhodnutí organizovat vaše malé podnikání nebo se stát individuálním podnikatelem nabízejícím takové služby. Není vhodné ho založit za tak krátkou dobu. V tomto případě je vhodnější vytvořit agenturu pro poskytování zábavních služeb, která bude zahrnovat specialisty, kteří jsou stejně připraveni pracovat jako otec Frost, klaun na dětské oslavě, animátor nebo přední společnost.

V situaci, kdy jsou brány v úvahu pouze zisky z práce Příčiny mrazu, mohou zaměstnanci agentury očekávat, že zaplatí až 50% nákladů na jednotlivé hovory. V této sezóně se za nejnižší ceny pohybuje od 1000 do 2500 rublů. Zaměstnanci jsou pozváni jak na dětské svátky doma nebo ve vzdělávacích institucích, tak na "dospělé" firemní strany.

Finanční bonusy těch, kteří pomáhají organizovat dovolenou

Oslavy od 31. prosince do 1. ledna je těžké si představit bez karnevalových kostýmů, obchodních suvenýrů, řemesel vyrobených vlastním rukama. To poskytuje stabilní a garantovaný zisk pro ty, kteří mají dobré schopnosti šití, vyšívat, plenit, vytvářet s vlastními rukama dárky - ručně vyrobené.

Za účelem podnikání ve většině případů nejsou vyžadovány žádné zvláštní dokumenty. Velitel také nemusí hledat specializované osobní obchodní platformy. Nabízejí zboží v rámci veletrhů a prodejů na dovolenou, jejichž podnosy zajišťují zástupci specializovaných služeb a oddělení obchodu místních úřadů. Ještě atraktivnější je používání internetu k prodeji. Mnoho autorů unikátních výtvorů pro novoroční svátky je úspěšně realizuje prostřednictvím účtů a profilových komunit v sociálních sítích.

Často, pro tvorbu suvenýrů, karet, dětských a dospělých novoročních kostýmů s vlastními rukama, materiál, který je v domácí dílně. V tomto případě může být považován za podnik v novém roce bez investic.

Taxi pro Nový rok

V poslední Silvestra všichni jsou v spěchu. To se stane skvělým obchodním nápadem pro Nový rok, aby si na oslavě vydělali peníze navíc, protože prostě pomáhají těm, kteří se chtějí dostat z jednoho místa města do druhého. V této situaci se můžete stát taxikářem, pracujete pro sebe nebo dočasně vstoupíte do stavu taxislužby.

V první situaci je zapotřebí patent pro výkon individuálního podnikání. Takové dokumenty se vydávají krátce po poskytnutí potřebného balíčku dokumentů a zaplacení státních povinností. V současné době je to 2000 rublů. Vzhledem k nákladům na cestu, dohodnutou dohodou, může být tato částka "odrazena" během několika hodin. Je pravda, že nevýhodou je potřeba povinné instalace pokladny, jeho cena je nejméně 20 tisíc rublů. Všechna vozidla, která provádějí přepravu, musí být vybavena také speciálními znaky.

Během novoročních svátků jsou v personálech vyžadovány specializované taxi-parky. Zde můžete získat práci na vozidle, které vám poskytne park nebo vaše auto vybavené speciálním zařízením pro příjem objednávek a rádiovým majákem pro úspěšnou práci s parkem i zákazníky. Příjem řidiče v tomto případě je stanoven ve smlouvě o spolupráci.

Další obchodní nápady pro Nový rok v kostce

Pronájem saní, bruslí a lyží

Ve velkých parcích dnes existují specializované půjčovny, kde si na chvíli můžete dát sáňky, brusle nebo lyže. Ale na těch místech, kde neexistují vyba- vené lokality, lze takové podnikání organizovat nezávisle. Jednoduše si půjčte na chvíli, kteří si přejí "své" vybavení pro zimní rekreaci.

K provedení takové práce bude zapotřebí registrace IP nebo PBOYUL, ale je možné získat zbytečné peníze na kapesní výdaje bez zbytečných problémů s prováděním dokumentů.

Jak získat dekorovaný vánoční strom s rušným obchodním zástupcem?

V novém roce mohou sociální sítě nabídnout své služby pro návrh domu na dovolenou. Mnoho rušných mistrů bude nutně věnovat pozornost návrhům na oblékání vánočního stromku za minimální odměnu.

Taxi jako způsob života. Naučte se, jak otevřít svou službu rozesílání a vydělat peníze z toho: obchodní plán taxi.

Sport vstoupil do našich životů pevně, takže fitness klub bude skvělou volbou pro zahájení vašeho podnikání. Přečtěte si podrobnosti od nás.

Společník pro Nový rok

Dvacáté první století se nazývá věk jednotlivců. Ale dokonce obtěžují workaholics, kteří raději nebudou trávit svůj volný čas na rodinných povinnostech, chtějí setkat s novým rokem společně. V posledních letech rozvíjí společnost sociální sítě nové obchodní partnery - profesionální partnery, kteří jsou připraveni příjemně a krásně se potýkat s bitvami nového roku.

Profesionální průvodce

Další možností podnikání na Silvestra je podnikání profesionálního průvodce. Často se chci setkat s novým rokem se svými přáteli, ale jít spát ve vlastní posteli. Za malou finanční odměnu můžete vždy najít satelit, který vám pomůže oslovit váš domov.

Vytvoření oslavy nového roku

Není třeba se registrovat jako obchodní firma nebo obchodní firma a osoby, které vlastní slovo. Ve dnech mateřské a školní matinees, firemních večírků je vývoj scénářů pro takové oslavy populární. Ve většině případů se taková práce hradí na základě dohody mezi zákazníkem a dodavatelem. Schopnost vytvářet krásné scénáře je připravena přinést zisk z 1000 rublů na jednu produkci.

25 ziskové podnikatelské nápady pro nový rok

Není žádným tajemstvím, že nový rok je na nosu. A tento měsíc vám umožní vydělat si dobré peníze, pokud víte jak. Zde najdete různé obchodní nápady. Zvažte je.

1. Vánoční prodej vánočních stromků

V této oblasti existuje značná konkurence, protože v tomto okamžiku je to nejoblíbenější podnikání. Poptávka se používá pro skutečné i umělé vánoční stromky. Každý produkt však vyžaduje vlastní postoj.

Ve městě se prodávají umělé vánoční stromky téměř na každém kroku. V podzemních chodbách, přeplněných místech, v blízkosti domů. Výsledkem je široká škála produktů pro každý vkus a barvu. Nejoblíbenější v tomto ohledu jsou vánoční stromky z Dánska. A pak vše závisí na svědomí dodavatelů. Někdy je rodiště takového stromu a pravdy Dánsko, ale mohou to být falešné. Online obchody také nezůstanou v této oblasti. Pro rušné lidi je to jen bohoslužba. Nejúspěšnější variantou reklamy jsou výtahy, protože tyto místa často navštěvují lidé. Další podrobnosti o prodeji živých a umělých vánočních stromků v našem obchodním nápadu.

2. Pronájem auta

I zde jsou skutečné a umělé smrkové stromy. Pokud jednáte s umělou volbou, můžete jednat jinak. Buď je prodáte městské správě a budou umístěny na náměstí. Nebo pronajmout podnikatele v kancelářích a samozřejmě domovní smrk, který je také velmi žádaný.

Když přirozenost přijde jako první, pak existuje určité riziko. Naším hlavním úkolem je, aby po jejich uvedení do provozu mohly být shromažďovány a uváděny do recyklace. Nezáleží na tom, zda jde o palivové dříví nebo o stavební účely - je mnohem důležitější zdůvodnit náklady.

3. Řidičské školy

Pro řidiče taxíků a další řidiče je možné na jedle realizovat ještě jednu myšlenku podnikání. Je důležité najít dodavatele malých vánočních stromků, které budou pohodlně umístěny v salonu. Nebo dokonce i na střechách aut. Velmi originální vzhled. Samozřejmě, se správným podřízením, může se toto podnikání dobře zdůvodnit. Tady v nápovědě a internetových obchodech.

4. Hračky a ozdoby na vánoční stromky

Ročně důležité. Existuje však hodně konkurence, a proto musíte být schopni předložit se z původní strany. Nebo stisknout nízkou cenu, ale podívejte se.

5. Symboly nového roku. Různé suvenýry

Rok 2011 je rokem králíka. Symboly bílých a načechraných králíků budou prodávány všude. Různé suvenýry a knick-knacks v podobě tohoto kožešinového zvířete. Samozřejmě, mnozí se dostali do nákupu a nesmí se zívat. Stroj můžete položit, aby získal hračky. Starší lidé si pravděpodobně pamatují taková sovětská zařízení. Vyhnal 15 kopecks a dostat se na zdraví! Takový zázrak může být na počátku vycpaný králíky a nechcete ho dostat!

6. Novoroční suvenýry od firem

V pokračování posledního tématu si vezmeme králíka, zavěsíme štítek "Euroset" nebo "Gazprom" - tam budou kupci. Samozřejmě od příslušných organizací.

7. Sladkosti

Žádný nový rok nemůže bez sladkostí udělat. Je důležité, abyste měli čas na zásobování tohoto produktu a jste ve hře.

8. Pozdravy, bengálské světla, ohňostroje

Všechno je jasné bez slov. Populární poptávka ukazuje!

9. Kampaně Santa Claus a Snow Maiden na domě

Pokud jste dostatečně aktivní a snadno nosíte velké dávky alkoholu - podobné příjmy pro vás. Zvláště jsme na vaše žádost zveřejnili obchodní myšlenku "Nový rok pozdravy od Santa Claus a Snow Maiden."

10. Dívky a další oslavy nového roku

Můžete si najmout herce, vedoucí, hudebníky a chodit na dovolenou na lidi.

11. Novoroční kostýmy, ručně vyrobené

Nové karnevaly, maškarády a tak dále. Pokud se nemůžete šišit - najmete si takovou osobu a koupíte zboží.

12. Pronájem nového roku kostýmů

Zde je podobný stromům. Stejný princip. Děti i dospělí si mohou snadno vybrat různé možnosti. A opět, reklamní motor je obchod.

13. Zvířata také chtějí dovolenou

Můžete si vyrobit kostýmy pro zvířata podle západních trendů. Zde je hlavní trh pro školky, stejně jako bohatá klientela, kteří si to mohou dovolit.

14. Prodej sněhu

Je to velmi jednoduché. Sníh se nestane všude, což znamená, že jejím úkolem je prodávat jej tam, kde není.

15. Nové přání na internetu

Cílem je vytvořit místo, kde budou popsány různé přání pro Nový rok. Pak tam přijdou přátelé nebo příbuzní, uvidí, co napsali a koupili. Je důležité najít svůj prodejní trh, správně spolupracovat s různými sociálními sítěmi. Všechno je v tvých silách. Hlavní věc je, že takový portál bude pokračovat v jeho životě a bude pokračovat i po NG, a proto bude možné ho použít na jakoukoli dovolenou.

16. Dekorace pokoje

Všechno je jednoduché a snadné. Vyzdobíme pokoje podle přání zákazníka. Můžete najmout zkušeného designéra, pak by měl být poplatek vyšší, ale i vaše příjmy.

17. Psaní scénářů pro nový rok

Podstata je jednoduchá - napsal jsem scénář - prodal jsem ho a tak dále. Pokud máte bohatou představivost - jděte dál!

18. Pracovní stůl pro Nový rok

Udělat nový rok spořiče obrazovky nebo spořič obrazovky není tak obtížné. Mohou být prodávány za SMS.

19. Dárkové balení

20. Delikatesy pro Nový rok

Vzácné výrobky pro nový rok - pokud si můžete sjednat jejich dodání - je to klobouk!

21. Ruský santa

Hlavní požadavek bude pro cizince a migranty.

22. Reklama

Reklamní služby můžete prodat jiným podnikatelům, kteří chtějí v novém roce vydělat peníze.

23. Vyzvánění a vyzvánění

Je to zřejmé - vyzvánění pro SMS se již dlouho stalo známou službou.

24. Taxi pro Nový rok

Možná nejdůležitější forma příjmů pro zvláště proslulé Rusy. Jedná se o Novoroční obchodní myšlenky, které můžete provést!

25. Kožešiny podle individuálního provedení

Zde se stává ruční varianta "Hand Made". Zboží lze prodávat těmito způsoby:

  • Design na objednávku. Zpočátku zákazník vybírá návrh zájmu a pak se vyrábí ručně.
  • Dokončený smrk.

V tomto případě se všechny výrobky vyrábějí předem pro různé návrhy, které se pak prodávají. Nejlepším způsobem je kombinace těchto dvou možností. Kupující jsou většinou bohatí zákazníci a firmy. Samozřejmě, v tomto podnikání potřebujete bohatou představivost a zručné ruce. Ve velkých nákupních centrech můžete prodat pár takových jedle. To je radost pro lidi a reklamní produkty. Uveďte prosím kontaktní údaje.

Novoroční podnikání: 18 nápadů na to, jak vydělat peníze na novoroční svátky

Nový rok a příprava na to - to je doba, kdy lidé úplně odřízli režim ekonomiky. V této sbírce jsme shromáždili 18 skutečných podnikatelských nápadů pro Nový rok - 2018.

Nový rok se blíží, což znamená, že brzy poletí všechny města. Lidé začínají přípravy na Nový rok: kupují dárky, zdobí své domy, plánují dovolenou. Jak využít této situace a změnit dovolenou na dobrý příjem? V předvečer příchodu roku 2018 jsme shromáždili 18 skutečných představ o novoročním podnikání, které budou vyžadovat minimální investice.

Za to stojí za to začít s novým rokem? Odpověď je "ano" z několika důvodů. Novinkou je zpravidla rychlý start a rychlá doba návratnosti. Za druhé, je to "zlatý věk", kdy dochází k nejvíce impulsivním a špatně zvažovaným nákupům. Novoroční povyk úplně odpojí lidský "úsporný režim" - jsou připraveni hodně strávit a podnikatelé jsou připraveni získat hodně. Za třetí, pro novoroční svátky je naprosto vše připraveno: jak jednotlivci, tak firmy. A to je jen obrovské publikum.

1. Novoroční ruční práce: hračky, karty, svíčky, polštáře

Investice - až 100 000 rublů

Novoroční nálada na prvním místě vytváří ozdoby. Lidé se pokoušejí obklopit krásnými tematickými věcmi a vytvářet atmosféru oslav. Používají se také jako dárek, takže ruční výroba nového roku je vždy velmi žádaná.

Podstatou podnikání v ručním průmyslu je výroba originálních ozdob a slavnostní dekorace pro maloobchodní prodej. Ručně vyrobené výrobky vyniknou na pozadí stejného druhu čínského zboží, které vyplňují regály v obchodě. Kupují kupující svou individualitou, upřímností a kvalitou. Pokud tedy uděláte vyšívání, můžete své schopnosti přenést na peníze.

Předmět poskytuje obrovský let fantasy. Zde je jen malá část nápadů:

- slavnostní obaly na nábytek;

- sukně pro branku jedle;

- povlaky na polštáře nebo kudrnaté polštáře,

- Vánoční hračky (dřevěné, háčkované, vyrobené z kožešiny, korálků, s obrázky nebo obrázky na přání atd.)

Nabídky franšíz a dodavatelů

Náklady na tuto činnost souvisí s pořízením materiálu pro výrobky a pronájmu místa obchodu. Chcete-li ušetřit na nájemném, můžete začít prodávat prostřednictvím Internetu. Díky sociálním sítím můžete své produkty propagovat a prodávat za minimální náklady. Nezapomeňte, že motorem obchodování v sociálních sítích je obraz. Takže se snažte vytvořit atraktivní fotografie svého zboží. Dobrým účinkem může být účast na novoročních veletrzích a výstavách.

Úspěch podniku závisí na samotné myšlence, kvalitě práce a na přiměřených nákladech na zboží. V prodejní hodnotě by měly být zahrnuty náklady na výrobní náklady na materiály a platby za ruční práci.

2. Podnikání pro majitele psů: Sáňkování, husi pro novoroční focení

Minimální investice - od 5000 rublů

Máte psa, který nefunguje, ale hodně jí? Díky těmto nápadům se váš mazlíček bude moci podílet na doplňování rodinného rozpočtu.

První variantou výdělku je organizace sáňkování psů po určité trase, pěšky mimo město nebo lesa. Tato zábava se dá uskutečnit i na místech hromadného sběru lidí: v parcích, na odpočívadlech apod. Kolik jste viděli psí sáňky na novoroční svátky? Konkurence na trhu s takovými službami není vysoká, myšlenka není potlačena a lidé se jí budou líbit, takže můžete očekávat vysokou poptávku. Celý výstroj bude vyžadovat až 100 tisíc rublů, které půjdou koupit saně a speciální vybavení pro zvířata.

V průměru jeden kruh o vzdálenosti 500 metrů může stát až 1000 rublů. Pokud je prospěšné přemýšlet cestou a kompetentním přístupem k reklamě, můžete vynaložené prostředky získat zpět za méně než měsíc.

Chcete-li uspořádat takovou firmu, musíte si vybrat vhodná místa a diskutovat o tom s majiteli místa. Majitelé mimo-městských klubů a rekreačních center jistě budou mít zájem o takové zvědavé "přitažlivost", které přitahuje návštěvníky na jejich území.

Tato myšlenka je ideální pro chovatele psů a majitelů chovných chlupů, laiků a malamutů. Obecně platí, že pro ty, kteří obsahují několik psů, které budou využívány. Chcete-li takové podnikání uspořádat, musíte mít u sebe samotné psy - jejich oblékání, charakter a chování.

A co ti, kteří mají jen jednoho psa? Můžete uspořádat fotografické relace, ve kterých bude vaše zvíře v hlavní roli. Dnešní novoroční výstřely jsou velmi populární - lidé si zajistí osobní či rodinné natáčení. A psi se perfektně hodí do atmosféry nového roku, protože jsou schopni znatelně oživit rám a zvýšit náladu během fotosyntézy. Kromě toho mnoho firem zajistí novoroční výstřely na propagační materiály. Není tedy problém najít lidi, kteří chtějí fotografovat s vaším okouzlujícím mazlíčkem. Hlavní věc je, že pes sám je nastaven pro natáčení, a nikoli rozmarný.

Náklady na takovou službu se mohou lišit. Vše závisí na městě, době natáčení a plemeni. Pro foto zasedání jsou nejoblíbenější husky, labrador a Samoyed. Průměrné náklady na jednu fotografickou relaci s zoomodelem, jak se nazývají, jsou 1500 rublů. Náklady jsou v tomto případě minimální: budete muset vzít s sebou psa na focení, a snad i koupit pár zajímavých detailů - například krásný límec nebo deku.. Pro zorganizování takového podnikání, měli byste jednat s fotografických ateliérů, fotografy nebo nezávisle na podporu služby na internetu. Zvláště důležitou službou bude v roce 2017 - v předvečer příštího roku psa.

3. Sady kreativních dárků

Minimální investice je 20 000 rublů

Uvedením tohoto podnikatelského nápadu se zdá, že protestujete proti banálním novoročním darům. Nechte věci, které jsou vyrobeny předat Nový rok, zůstávají stejné - ale můžete udělat sám původní zdroj. Jako volitelně - kreativní dárkové krabičky. Individuálně vybrané příslušenství v originálním designu získává kupujícího. Například namísto banální čajová souprava může být požádán, aby sbírat celou krabici čaje „čaj“, která bude obsahovat několik džbánků a ruční práce, a nějaký lahodný čaj a sladkosti - jako je perník s nominální blahopřání. V tomto případě nikdo nenabízí, abyste zvládli všechny směry vyšívání. Můžete jednoduše najít dodavatele, s nimiž budete spolupracovat. Vaším úkolem je najít zajímavé věci, sbírat je v sadě a originalizovat je. Můžete předem nabízet svým zákazníkům několik možností. Vydejte se s originálními tituly, sady fotografií jako příklad a sestavte balíčky pro různé rozpočty.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Před novoroční svátky mnoho lidí jednoduše nemá čas pečlivě a pečlivě vybírat dárky a věnovat pozornost každému detailu. Je pro ně mnohem pohodlnější jít na internetovou stránku, zvolit sadu, která se jim líbí a platit za objednávku. Obchod může být navržen ve formě jedné stránky (vstupní stránky) nebo v sociálních sítích. Uvedená částka nákladů bude věnována výrobě vzorkových sad, vytvoření vstupní stránky nebo propagace zboží v sociálních sítích.

4. Pronájem domu nebo bytu na novoroční svátky

Minimální investice je 10 000 rublů

Služba pronájmu místností pro oslavu Nového roku je velmi populární. Velké společnosti všech věkových kategorií, které chtějí uspořádat akci v příjemném prostředí, se často rozhodují pro tyto venkovské domy a prostorné studio apartmány. Tato služba získává každoročně popularitu. Koneckonců, strávit dovolenou v soukromém domě znamená zbavit se rušného ruchu města, změnit znuděné prostředí a plně odpočívat.

Podstatou podnikání je organizovat denní pronájem bytů, venkovských domů a chalup na novoroční svátky. Tuto myšlenku můžete uplatnit dvěma způsoby: nabídnout si pronájem vlastního majetku nebo zprostředkovatelské služby.

Pokud máte volné bydlení nebo venkovskou chalupu, získáte značný příjem z jejího pronájmu společnostem za denní pronájem. Náklady na tyto služby na dovolené se zvyšují o 3-4 krát vyšší než obvyklá cena. To znamená, že ve velkém městě bude služba stát asi 2000 rublů na osobu, což je 25-30 tisíc za den pro dům. Ceník pro byty, samozřejmě, méně. Obvykle je bydlení pronajato nejméně dva dny. Z toho vyplývá, že průměrný zisk za jednu objednávku bude přibližně 50 až 60 tisíc rublů. Ale ceny závisí na dalších parametrech. Například tím, že poskytnete hostům další služby - saunu, gril, karaoke atd., Můžete výrazně zvýšit cenu.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Podívejte se na potenciální zákazníky od začátku prosince. Služby můžete nabízet tím, že odešlete reklamy na různé zdroje a umístíte letáky na stůl. Je také důležité si uvědomit, že při pronájmu vlastního majetku musíte řádně vypracovat nájemní smlouvu a předepsat v ní všechny podmínky, aby se předešlo ztrátám. Při nabízení zprostředkovatelských služeb můžete požádat o minimálně 20% každé transakce.

5. Pronájem novoročních kostýmů nebo dekorací

Investice - až 100 000 rublů

Pojďme pokračovat v tématu pronájmu. Tato dovolená, stejně jako narozeniny, je také jen jednou za rok. Proto mnoho věcí lidé nechtějí kupovat, ale pronájmou. Kdy je člověk stále užitečný kostým Santa Claus nebo sada girland z ulice pro zdobení domu?

Proto proč neorganizovat firmu na základě nabídky k pronájmu novoročních kostýmů a dekorů na prázdniny? V novém roce se dospělí i děti chtějí nacházet v báječné atmosféře, kterou mohou karnevalové kostýmy nebo dekor snadno vytvořit.

V poptávce takový projekt činí růst popularity tematických firemních párty a novoročních událostí. A nezapomeňte na klasiku žánru - novoroční matiné.

Pro začátek je nutné předem zakoupit různé novoroční obleky pro děti i dospělé. Doporučuje se předběžně prozkoumat zájmy a preference cílového publika, aby bylo možné správně vybrat kostýmy. Cena za pronájem by měla zahrnovat následné chemické čištění a cenu případných oprav. Můžete své zboží nabízet prostřednictvím internetu nebo v pronajaté síti.

Kromě vánočních kostýmů, můžete si pronajmout vánoční výzdobu: Ulice girlandy vyzdobit dům, připravený umělý vánoční stromeček, zdobené s neobvyklými hračky, vánoční figurky tance nebo číslo-girlandami.

6. Pronájem snowboardů, sněžných skútrů a lyží

Minimální investice je 300 000 rublů

Nabídky franšíz a dodavatelů

U novoročních svátků je půjčovna velmi aktuální. Nabídnout lidem jízdu na sněžných skútrech nebo lyžování po dlouhých svátcích je skvělý nápad!

Podstatou podnikání je nákup zařízení a vybavení pro zimní sporty, jakož i organizaci placeného pronájmu. Většina investovaných prostředků půjde na nákup zařízení. Po zakoupení potřebného vybavení můžete vyřešit stejně důležitý proces - výběr místa pro pronájem kanceláře. Výhodou budou příměstské základny a rekreační domy, městské parky. Organizace bude také potřebovat malý prostor pro skladování zásob a ubytování pro zaměstnance.

Ziskovost těchto služeb závisí na úspěšném umístění a kvalitní reklamě. Se správným přístupem můžete počítat s výnosností podniků o 50%. Průměrný příjem za měsíc může být ze 70 tisíc rublů. A pokud podnikáte bez přilákání zaměstnanců, můžete získat ještě více.

7. Firemní design kanceláří, vitrín a veřejných center

Investice - až 100 000 rublů

Novoroční svátky mnoho organizací, kanceláří, obchodních center a obchodů potřebuje správnou atmosféru. Každý rok se služby dekoratérů stávají oblibou kvůli touze mnoha firem vystupovat proti konkurentům s jejich firemním výzdobou.

Podstata podnikání - vývoj individuálních uměleckých projektů k vytvoření výzdoby pokojů v novém tématu. Tento nápad je ideální pro designéry, umělce a jen kreativní lidi, kteří mají schopnost zdobit.

Chcete-li spustit projekt bude vyžadovat reklamní služby v různých formátech (skupina sociálních médií s ukázkami práce nebo umístění reklamy na různých internetových zdrojů), jakož i na nákup potřebného materiálu pro práci s.

Jeho služby mohou být nabízeny do restaurací, nákupních center, různých kanceláří, obchodů. Je také možné, že váš návrh bude v zájmu jednotlivců. Koneckonců, získání hotové koncepce návrhu nového roku znamená vytvořit ve vaší domácnosti zvláštní sváteční atmosféru. Ziskovost takového podniku závisí výhradně od schopnosti prodat své služby a rychlosti práce na objednávce. To může snadno činit více než 100% celkových nákladů na materiály.

8. Prodej teplých nápojů na ulici

Minimální investice je 25 000 rublů

Festival koná ve velkém měřítku a je nejen útulné pokoje, ale také v ulicích v parcích, čtverce, vánoční trhy, kluziště, atd Na takových místech přetížení můžete vybavit obchodovací místo, kde budou nabízeny teplé nápoje. Poptávka využívají malé stany nebo karavany, které nabízejí kávu, čaj, kakao v pohodlných plastových kelímcích. Můžete prodávat nejen teplé nápoje, ale také sladkosti na čaj. Například buchty nebo perníčky.

Chcete-li otevřít takovou firmu, musíte si pronajmout dodávku vybavenou vše, co potřebujete. Měli byste se postarat o nalezení místa budoucího obchodu a udělat to předem, abyste si vybrali nejvýhodnější místo.

Můžete také organizovat tuto firmu v původním formátu a prodávat nápoje ze speciálního přenosného batohu přímo na cestách. Cena termo-hák s veškerým potřebným vybavením je přibližně 22-25 tisíc rublů. Denní obrat v novoročních svátcích může být až 30 tisíc rublů. A to znamená, že je možné zcela obnovit podnikání za jeden den.

9. Santa Claus a Snow Maiden na domě

Minimální investice je 10 000 rublů

Je to hnusný? Přepracován? No, nechte je. Po mnoho let je pozvání Santa Claus a Snow Maiden do domu jedním z nejoblíbenějších novoročních zábavy. Umělci jsou pozváni domů, aby potěšili dítě a novoroční firemní večírky jako součást zábavního programu.

Bude to na minimum - získávat jasné kostýmy hlavních novoročních postav a zapisovat originální scénář s gratulacemi. Dobré kostýmy stojí od 5 tisíc rublů za každou. Ale můžete najít více možností rozpočtu, které budou stát pouze 1,5-2 tisíc rublů. Je také žádoucí mít vlastní dopravu tak, aby bylo pohodlné dostat se ke zákazníkovi se všemi podpěrami. Reklama: příspěvky v sociálních sítích, reklamy na různé zdroje, letáky atd.

Minimální cena pozvánky na Santa Clause a Snow Maiden do domu je 1000 rublů. V závislosti na regionu a programu mohou být náklady více. A na Silvestra můžete pro takové služby nastavit dvojí tarif. S vozem můžete provádět nejméně 10 objednávek denně. To znamená, že za týden novoročních svátků je skutečné získat 70-100 tisíc rublů.

Minimální investice je 25 000 rublů

Jaký nový rok bez vánočního stromku? V každém domě by měl být vánoční stromek - skutečný nebo umělý, jak se vám líbí. Uvědomujíc si vysokou poptávku po tomto symbole nového roku, mnoho podnikatelů se zabývá prodejem. Ale ti, kteří nabízejí vánoční stromky k pronájmu, nejsou tak mnoho. Současně existuje pozitivní zkušenost s pronájmem nejen umělých, ale i živých stromů.

Podstatou myšlenky je poskytnout doplňkové služby umělým vánočním stromům (doprava, dekorace a následná demontáž vánočního stromku). Existují alespoň tři důvody, proč byste si měli vybrat tuto firmu. Nejprve jsou v kancelářích, školách, správních institucích požadovány umělé vánoční stromky. Mnozí vybírají umělé stromy, protože jsou jednodušší. Zadruhé, na trhu není mnoho podnikatelů nabízejících tento druh služeb. Za třetí, nápad ocení zákazníci, kteří nemají čas na novoroční potíže. Služba "Vánoční strom s dopravou, instalací, dekorací a následným odstraněním" může vyřešit svůj problém.

Pro začátek je nutné zakoupit několik vánočních stromů různých velikostí. Chcete-li ušetřit, můžete si koupit zboží hromadně nebo použité. Cena stromu do výšky 2 m je 2-3 tisíce rublů. Pokud si koupíte vánoční stromek "rukama", můžete ušetřit polovinu těchto prostředků. Můžete si také koupit vánoční ozdoby. Právě tyto dvě položky výdajů budou investovány. Kromě toho budete potřebovat dopravu a prostor pro ukládání inventáře - tento problém lze snadno vyřešit, pokud máte soukromé auto a garáž. Umělé vánoční stromky v rozložené podobě nezabírají příliš mnoho prostoru, takže není těžké je ukládat.

V Moskvě stojí taková komplexní služba asi 20 000 rublů (5 000 rublů je vánoční stromek a 15 000 rublů je dekorace a doprava). V regionech bude cena samozřejmě mnohem nižší.

Ale nejen umělé vánoční stromky jsou pronajaty. Nedávno došlo k neobvyklé obchodní myšlence na pronájem živého smrku. Servisní pronájem živých vánočních stromů zahájil americký start-up "The Living Christmas Company". Tato myšlenka je realizována následovně: společnost má svůj vlastní pozemek, ve kterém je pěstován smrk. Zákazníci se obracejí na společnost, zvolí oblíbený strom. Potom odborníci s kořeny vykopávají strom, umístí je do speciální nádoby a dodají celou stavbu zákazníkům doma. Vánoční stromček jde na objednávku zákazníků na novoroční svátky. Poté odborníci vezmou strom a znovu ho vysadí do otevřené země. Takové služby existují nejen v USA, ale již byly testovány v Rusku, i když v naší zemi služba není tak rozvinutá. Proto máte velkou šanci uspět zavedením nové myšlenky.

11. Servis "Srovnatelný řidič pro nový rok"

Přílohy - 0 rublů

Každý ví, jaké vzrušení zažívají taxi služby během prázdnin. A z nějakého důvodu jsou stroje v dnešní době hrozně chybějící. Proto na Silvestra můžete získat taxikáře a získat zaručené objednávky. Tato práce bude na Silvestra zvláště výhodná. Chcete-li tuto myšlenku uvědomit, stačí mít auto a být připraveni vyměnit slavnostní večer za pracovní dobu.

S tímto nápadem se člověk nemusí předstírat, že je originální. A co když neposkytujete služby na vašem voze, ale na vozidle zákazníka? Tato služba je nutná, pokud například osoba dorazí do restaurace v autě. Aby nemusel opustit své auto na parkovišti, majitel vozu upřednostňuje službu "střízlivého řidiče", který ho vezme domů. Za to "střízlivý řidič" ani nepotřebuje vlastní dopravu - dostatečnou řidičskou licenci.

12. Nový rok quest

Minimální investice je 40 000 rublů

Questy jsou relativně nový, ale již velmi populární typ podnikání v Rusku. Lidé milují tento druh zábavy, ale v svátcích je velmi žádaným.

A co kdybychom přišli s opravdovým novým rokem? V tomto případě není nutné vybavit složitou lokalitu a zaplatit za pronájem pokoje. Koneckonců, quest může být tah. Bude to vynikající volba pro zábavu na firemních večírcích, doma nebo dětských matinees (podle scénáře). Můžete přijít s univerzálním úsilím, které bude zajímavé pro dospělé a děti. Nebo poskytněte dvě možnosti pro tentýž scénář - jednodušší a složitější. Vše závisí na vaší kreativitě.

Můžete vytvořit skript pro hledání sami nebo objednávat od profesionálů. Rozvoj jednoho malého scénáře bude stát asi 25 000 rublů. Další 10 000 rublů bude muset koupit veškeré potřebné vybavení. Také potřebujete své auto k přepravě vybavení a herců.

Odhadovaná cena takového questu je od 5000 rublů za cestu. Ceny závisí na složitosti uspořádání questu, jeho trvání a době pronájmu. To může být realizováno díky logickým hádankám a to nevyžaduje další vybavení. Ale možná budete zorganizovat celou přepravní questovou místnost, jejíž instalace trvá nejméně hodinu. Možnosti mohou být různé a závisí na tom, kolik jste ochotni investovat do podnikání. Ale jedna věc je jistá - questy jsou populární zábavou, kde můžete vydělat peníze.

13. Novoroční stravování

Minimální investice - od 5000 rublů

Všichni milují novoroční hostiny. Ne každý však rád stojí na talíři na dovolené a vaří různé druhy jídel pro silvestrovskou večeři. Dodávka jídla proto bude během prázdnin v novém roce poptávána. Koneckonců je pro lidi mnohem jednodušší, aby si doma objednali jídlo, než sami vařit vše. Novoroční stravování pomůže vyřešit další problém - výběr nového roku. Pány často přenášejí své mozky, než překvapit návštěvníky a co se připravit na nový rok. Proto mnozí ocení připravované slavnostní menu, které zahrnují mnoho neobvyklých, lahodných pokrmů.

Pokud víte, jak vařit chutné, pak můžete nabídnout zákazníkům vaření a doma. Jako další typy služeb budou sloužit, návrh tabulky, vývoj individuálního menu a tak dále. Organizování takové činnosti je dost jednoduché. Chcete-li to udělat, je dobré, abyste vařili a porozuměli tomu vaření, a také uveďte oznámení o poskytování novoročních stravovacích služeb.

14. Prodej ohňostroje

Minimální výše investic je 100 000 rublů

Dalším klasickým novým atributem je ohňostroj. Pozdravuje jako všechno a během novoročních svátků je aktivně koupí. Provádění pyrotechniky je velmi výhodné. Jedná se však o velmi závažné podnikání - ohňostroj lze prodávat až po získání oprávnění pro tento typ činnosti.

Podnikatelský nápad je v malém velkoobchodním nákupu pyrotechniky pro jeho maloobchodní prodej zákazníkům. V podmínkách vysoké konkurence přinese tento podnik dobrý zisk se správnou tvorbou rozsahu a ceny.

Prodej pyrotechniky by měl začít se získáním povolení. Hlavním povoleným dokumentem pro obchod bude povolení místní správy Státní požární služby - USGS. Takový doklad je vydán osobám, jejichž prodejna se nachází v samostatné budově nebo v nákupním centru v nejvyšším patře.

Dalším krokem je výběr zásuvky. Doporučujeme, abyste se nacházeli v blízkosti supermarketů nebo vánočních bazarů.

Nejdůležitější etapou je hledání dodavatelů a nákup zboží. K nákupu zboží - ohňostroje, petardy, bengálské světla a tak dále může být z Číny, ale stojí za to věnovat pozornost nápisu na obalu, aby nedošlo k nákupu levných pirátů.

Pro sezónní podnikání se doporučuje zakoupit pyrotechniku ​​1-3 tříd, která nevyžaduje registraci zvláštní licence. Mezi nejoblíbenější kupující patří ohňostroje ve střední cenové kategorii s jednoduchým řízením. Určená částka investic by měla být vynaložena na nákup zboží a na pronájem obchodního místa.

Výše denních příjmů může být 10 000 rublů denně. Tak, během prázdnin na Nový rok, příjmy mohou přesáhnout 300 000 rublů.

15. Tvorba novoročních kytic sladkostí a čaje

Minimální investice je 7000 rublů

Čaj a sladkosti - standardní sada pro novoroční dárek, který se už dávno nudil. Ale pokud se přiblížíte kreativnímu návrhu takové prezentace, můžete překvapit své zákazníky a získat i za to. Neobyčejná kompozice v podobě vánočního věnce nebo vánočního stromu zdobí sladkosti bude zajímavým darem. Z čaje, sladkostí a "zimních" rostlin (jehličnatých větví, bavlny) můžete získat krásné kytice, které chcete dát blízkým lidem a kolegům v práci.

Organizace nevyžaduje velké peněžní investice. Bude postačující produkovat několik takových dárků pro reklamu. Hlavním předmětem podnikání je schopnost vytvářet zajímavé kompozice ze všech materiálů. Pokud už máte takové dovednosti - pak můžete bezpečně začít podnikat! A ti, kteří chtějí zvládnout tuto dovednost, doporučujeme navštívit speciální kurzy nebo studovat video lekce, které lze nyní snadno najít na internetu. Mimochodem, takové jedlé směsi jsou vytvořeny nejen ze sladkostí a čaje. Například ovládání techniky řezbářství můžete vytvořit originální kytice ovoce a zeleniny.

Služby můžete nabídnout tím, že umístíte reklamy na webové stránky, vytvoříte vlastní účty v sociálních sítích nebo spolupracujete se zaměstnanci obchodů se suvenýry, cukrárnami atd.

Cena takových lahodných darů může začít od 500 rublů a dosáhnout 2-3 tisíc rublů. S efektivní reklamy, můžete očekávat, že obdrží příjem 50-70 tisíc rublů.

16. Výroba pletených předmětů s novým tématem

Minimální investice je 5000 rublů

Útulné věci ručně pletené v novém tématu budou vynikajícím darem. Ponožky, palčáky, šály, svetry a dokonce i polštáře. Zde, podle vašeho uvážení, je hlavním tématem kreativní přístup k problému. Nechť jsou to sady novoročních svetrů "rodinného vzhledu", které pomohou celé rodině vytvořit jeden obrázek pro slavnostní večeři nebo fotografické zasedání. Nebo nabídněte personalizované svetry. A také to mohou být vánoční punčochy a dokonce i pletené věnce.

Chcete-li realizovat tuto myšlenku, potřebujete malé množství materiálu a inzerujte své produkty. To je skvělý nápad jak pro začínající jehlice, tak pro ty, kteří chtějí diverzifikovat stávající podnikání se skutečným zbožím. Další příjmy lze získat, pokud se účastníte různých slavnostních veletrhů.

Cena produktů se skládá z vynaložených materiálů a pracovní doby, jejichž platba dosahuje až 100% nákladů na přízi. Jak nastavit cenu pleteniny, můžete si přečíst v tomto článku.

17. Organizace firemních novoročních večírků

Minimální investice je 50 000 rublů

V uplynulých letech získává popularita novoroční korporátní strany. Nudné restaurace jsou v minulosti. Dnes je novoroční korporace formu formace týmů, způsob, jakým manažeři povzbuzují zaměstnance a část podnikové kultury, tolik společností se vážně přibližuje k otázce uspořádání těchto akcí.

Podstatou podnikání je organizace na klíč pro novoroční akci pro společnost a zábavní program. Úspěch podnikání závisí na organizačních dovednostech, kreativitě a přiměřené cenové politice. Obzvláště v poptávce jsou rozpočtové možnosti organizace, kdy za mírný poplatek může podnikatel nabídnout cenný zábavní program.

Hlavní náklady jsou na nákup rekvizit a reklamních služeb. Nejdůležitějším prvkem tohoto podnikání je však práce organizátora. Důležité je jeho tvůrčí schopnost vytvořit skriptovací program a schopnost uspořádat dovolenou, najít v případě potřeby zprostředkovatele atd. Služby můžete nabídnout na stránkách oznámení, prostřednictvím e-mailů s obchodními návrhy na e-maily místních společností, stejně jako majitelům kaváren a restaurací. Je žádoucí mít nějakou prezentaci své práce: fotoreporty, skripty, video.

Zisk bude záviset na počtu hostů, rozsahu zábavního programu a dalších faktorech. Minimální výše organizace takové události může činit 20 000 rublů. Zákazníci by se měli předem podívat, nabízet videa nebo fotografie o své práci, vytvářet webové stránky nebo skupiny v sociálních sítích. Spolupráce s určitou restaurací pomůže nabídnout bankety s organizací menu a programů. Zisk se bude lišit od počtu hostů a může činit až 20 000 rublů na jednu událost.

18. Dopisy dětem od Santa Clause

Minimální investice je 7000 rublů

Každý rodič chce zvláštním způsobem poblahopřát svému dítěti na Nový rok, aby vytvořil kouzelnou atmosféru a představil skutečnou pohádku. Dnes je mnoho možností, aby si originál potěšil dítě pro nový rok. Jednou z nejvíce rozpočtových možností je dopis od dítěte od Santa Clause. Myšlenka se objevila už dávno, ale přesto má vysokou poptávku.

Vaším úkolem je vytvářet individuální uvítací dopisy ve speciálních obálkách. Tato firma je vhodná pro lidi s rozvinutou představivostí.

Chcete-li otevřít firmu, potřebujete: osobní počítač s aplikací Photoshop, barevnou tiskárnu, skener a také různé nástroje pro psaní dopisů. Předem můžete vytvořit několik šablon pro dopisy gratulace pro děti různého věku. Standardní sada pozdravů může obsahovat dopis, obálku, medaili, hračku na vánočním stromku "udělejte to sami" a další - každý podnikatel si vybere, co bude nabídka. Náklady na dopis od Santa Clausa se pohybují od 150 do 400 rublů v závislosti na obsahu.

Služby můžete nabízet prostřednictvím sociálních sítí a reklam na různých internetových zdrojích. Dalším ziskem lze získat spolupráce se zaměstnanci předškolních zařízení nebo obchodů s hračkami. Můžete pracovat se zákazníky z jakéhokoli města, posílat takové dopisy doporučenou poštou. S dobře organizovanou produkcí a náročnou práci na svátcích můžete získat až 100 tisíc rublů.

Yevgenia Yurkina
(c) www.openbusiness.ru - portál podnikatelských plánů a pokynů pro otevření malého podniku

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Jak získat v Instagram: 9 lukrativních nápadů

45 alternativních obchodních nápadů v automobilovém průmyslu

Obchod s vousem: 30 obchodních nápadů pro boky

Vlastní podnikání: výroba vodních barev

Podle předběžných odhadů budou minimální náklady na organizaci výroby akvarelu a kvašových barvy od 300 tisíc rublů. Zpětné horniny závisí na mnoha faktorech (objemy výroby.

Vlastní podnikání: organizujte peep-show

Vezmeme-li v úvahu pětidenní pracovní týden (a peep show na rozdíl od pásu může probíhat ve všední dny), bude pak 5 návštěv za den za 2000 rublů poskytnout z příjmů podnikatele 220 000.

Vlastní podnik: outsourcingová společnost

Je lepší, aby začínající outsourcer soustředil pouze na 2-3 typy služeb, aby začal dělat svou práci opravdu kompetentně bez velkých výdajů a nechat celou levici.

Vlastní podnikání: SEO optimalizace webových stránek

Počátečním kapitálem pro otevření studiové SEO optimalizace stránek je zaokrouhleno nahoru 240 tisíc rublů. Každá nová objednávka umožňuje rychle splatit projekt za normálních podmínek, které budete potřebovat.

Vlastní podnikání: výroba kožených rukavic

Celkové náklady na organizaci vlastní výroby kožených rukavic činí 800 tisíc rublů. Tato částka zahrnuje zařízení v minimální konfiguraci, nákup surovin a příslušenství, mzdy.

Dílna pro ostření nožů a nůžek

Spotřební materiál pro ostření nástroje jsou brusné kotouče. Jedná se o leštění tkanin, plstění leštící, abrazivní, diamantové. Typ kola závisí na typu stroje. Náklady.

Vlastní podnikání: delfinárium

Náklady na jednu vstupenku začínají od 500 rublů denně a až 3 projevy se konají denně. Pokud je přehlídka navštíveno 100 osob, pak příjmy za den budou 150 tisíc rublů. Velké delfinárium se může dobře ubytovat.

Podnikatelský plán pro květinářství

Chcete-li otevřít malou květinovou prodejnu o rozloze 20 metrů čtverečních. metrů bude vyžadovat 331 tisíc rublů, které se vyplácejí po dobu 5 měsíců práce. Čistý zisk v prvním roce práce bude 682 tisíc rublů.

Vlastní podnikání: otevření miniaturního obchodu

Celkové náklady na organizaci podniku pro prodej miniatur jsou od 300 tisíc rublů. Doba návratnosti je od 8 měsíců, v závislosti na maloobchodním a malém velkoobchodním prodeji

Podnikatelský plán pro prodej mobilního příslušenství na "ostrově"

Investiční náklady na prodej mobilního příslušenství činí 309 000 rublů. Jednoduchá (PP) a diskontní (DPP) doba návratnosti - 16 měsíců.

Krásné podnikání: modelová agentura

Rychlá návratnost prostředků investovaných do modelingové agentury je nepravděpodobné, že bude fungovat - pro propagaci, hledání modelů, zákazníků, školení a dalších organizačních okamžiků bude trvat dlouho. Samozřejmě můžete okamžitě.

Naše podnikání: organizujeme aukci jako firmu

Organizace aukce může být dobrým způsobem, jak vydělat, protože v takovém případě budete muset jednat jako zprostředkovatel, který mu poskytne místo a zabývá se administrativní prací.