Jak začít podnik opravy počítačů

Výpočetní technika pevně vstoupila do našeho života - nyní téměř každá rodina má 2-3 počítače, laptop, tablet. Někteří lidé používají počítače pro zábavu, druhá vydělávají z nich peníze, ostatní ji využívají pro komunikaci a nakupování. Ale technika se dříve nebo později rozpadne a vyžaduje opravu. Počítače se rozkládají mnohem častěji než ostatní domácí spotřebiče, protože jejich výkon závisí na softwaru. Uživatel může z internetu nainstalovat jakýkoli škodlivý program nebo chytit virus a zařízení musí být provedeno pro opravy. Proto služba opravy počítačů přinese vždy zisk.

Úvod

Zvažte, jak otevřít servisní středisko pro opravy počítačů a co je pro to nezbytné. Oprava počítače je ziskové a slibné povolání. Samotná oprava může být rozdělena do dvou typů:

Jednodušší a levnější než první možnost. Zahrnuje obnovu počítačového softwaru (přeinstalování operačního systému, instalace ovladačů, speciální programy, obnovení dat z pevného disku). V případě selhání některých částí počítače jsou jednoduše nahrazeny celými bloky (paměť, základní deska, grafická karta atd.) Bez opravy a pájení.

Fyzická oprava zahrnuje přítomnost pájecí stanice a konstruktéra okruhu, který může pájit kondenzátory, měnit mosty apod. Tato služba nabízí širší škálu oprav, ale ne vždy platí za investice do ní.

Pozor prosím: v počáteční fázi doporučujeme jednat podle prvního schématu, poskytovat software a blokovat opravy počítačů. Když si uvědomíte, že mnoho vašich zákazníků vyžaduje fyzickou opravu součástí, přejděte do druhého schématu.

Seznam služeb

Čím širší je seznam vašich služeb, tím více segmentu trhu pokryjete. Není nutné omezovat pouze na reinstalaci OS - poskytovat i jiné služby nezbytné pro lidi. Standardní služba obvykle poskytuje:

 1. Instalace a reinstalace operačních systémů.
 2. Výběr a instalace ovladačů.
 3. Instalace a konfigurace různých uživatelských programů.
 4. Konfigurace různých modemů.
 5. Instalační software na mobilních telefonech, tabletech, jejich blikání.
 6. Obnova dat z pevného disku při přeinstalaci operačního systému nebo jeho nahrazení.
 7. Preventivní služby (čištění z prachu, zrychlení počítače, odstraňování virů).
 8. Výměna vyhořelých dílů, jejich opravy.
 9. Tankování tiskáren, jejich opravy.

Po 6 až 10 měsících práce zjistíte, které služby jsou ve vašem městě oblíbené a na co je třeba se zaměřit. Možná instalace softwaru nebo blikání tabletu / telefonu vám přinese více peněz než fyzické opravy mikročipů, takže je lepší se zaměřit na tuto výbavu.

Také nezapomeňte na pohodlí zákazníků. Nezapomeňte zorganizovat službu "navštívit mistr" - mnoho lidí se bojí dát svůj počítač, nebo prostě nemají čas, aby se dostali do služby během pracovní doby. Navštěvující mistr je placen za speciální hodinovou sazbu + má určitou sazbu za rychlost práce, po pracovních hodinách, svátcích atd.

Organizační záležitosti

Chcete-li otevřít počítač opravit počítač, musíte nejprve přijít k daně a zaregistrovat jako IP. Můžete také vybrat registrační formulář LLC - umožní vám to otevřít kanceláře a pracovat s firemními klienty.

Před otevřením si prohlédněte své konkurenty. Zjistěte, jaké služby poskytují, jaký cenový rozsah a jaká hodnocení spotřebitelů mají. Velmi často se lidé vytvořili negativní postoj ke službám, protože nerespektují masivně termíny oprav, měnících se cen v procesu obnovy umění v každém případě porušují dohodu a tak dále. Proto je podoba nového opravárenského centra jistě přivítají s nadšením. Hlavní věc je dodržovat dohodnuté podmínky a vždy být loajální vůči zákazníkům, protože vám přinášejí peníze a zanechávají pozitivní zpětnou vazbu mezi vašimi přáteli a kolegy.

Nábor zaměstnanců

V úvodní fázi práce na opravách a účtování počítačů můžete provádět. Ale pak kvůli rostoucímu počtu zákazníků a nedostatku volného času budete pravděpodobně potřebovat kvalifikovaný personál. Bude nutné najmout dva inženýry, kteří opraví službu, jeden technik v terénu, jeden nebo dva obvody, pokud je to nutné, a přijímač. V budoucnu budou zaměstnanci upravovat v závislosti na počtu objednávek. Také můžete potřebovat administrátora systému, pokud chcete obsadit mezeru malých firem, které si nemohou dovolit najmout si dobrého specialistu. Můžete s nimi uzavřít smlouvu o outsourcingu - administrátor jednoduše opraví zařízení a opraví vážné selhání, ale nesmí být uveden v jejich stavu. Jeden dobrý správce může sloužit až 15 malým firmám nebo 5-7 velkým. Když je cena outsourcingu 10 až 20 tisíc rublů měsíčně, podobný odborník nejen zaplatí sám za sebe, ale také přináší firmě 50-70% čistého zisku.

Musíte provést kvalifikovaný výběr specialistů - měli by být nejen kompetentní, ale i zodpovědní. Také všichni zaměstnanci, kteří kontaktují klienta (recepční, návštěvník, správce) by měli být co možná nejvíce věrní a zdvořilí. Potřebujete rychle naplnit klientskou základnu, takže musíte pracovat co nejsprávněji a nejsprávněji.

Požadavky na prostory a zařízení

Pronájem příliš velkého pokoje nemá smysl - obvykle skupina 5-6 lidí má dost místa na náměstí 30-35, zejména proto, že někteří zaměstnanci budou neustále na silnici. Musí být rozdělena na dvě části - přijetí a vlastní pracovní prostor (je žádoucí oddělit ji od klientů). Důležitou roli hraje umístění vaší služby. Doporučujeme jej nalézt uprostřed prostorů pro spaní nebo nedaleko od hlavních stanic veřejné dopravy.

Pozor prosím: otevřené v blízkosti obchodního centra nebo kancelářských budov - to není nejlepší nápad. Obvykle mají velké firmy vlastní IT oddělení, která slouží všem zařízením. Je lepší zaměřit se na soukromé uživatele.

Ze zařízení budete potřebovat:

 1. PC Card Fault PCI Post Card, který vám umožní diagnostikovat poruchu na nečinném počítači.
 2. Vysoce kvalitní digitální multimetr.
 3. Profesionální spájkovací stanice (pokud se rozhodnete opravit zařízení).
 4. Dobrý digitální mikroskop.
 5. Simulátor procesu.
 6. Pracovní stoly, sada šroubováků, různé spotřební materiál.
 7. Kompresor pro foukání prachu.

V zásadě nebudete potřebovat nic jiného - s tímto souborem můžete začít pracovat. Pokud je něco nutné, jednoduše si zakoupit potřebné vybavení.

Ziskovost

Pokud nemáte v úmyslu být zapojeni do pájení a výměny prvků, pak budete mít k otevření firmy dostatek 70 tisíc rublů. Chcete-li koupit profesionální pájecí stanici se všemi potřebnými, bude nutné strávit dalších 100 000. Také je nutné instalovat počítače pro příjemce a zaměstnance - to bude vyžadovat dalších 100 000 rublů. To znamená, že potřebujete celkem 170-270 tisíc rublů pro otevření.

Povinné platby budou:

 1. Pronájem - 25 tisíc.
 2. Utilities + Internet - 10 tisíc.
 3. Reklama - 20 tisíc.
 4. Spotřební a ostatní náklady - 15 tis.
 5. Mzda pro zaměstnance (6 osob) - 150 tisíc.

Hlavní položkou výdajů jsou mzdy. Na to nemůžete zachránit, jinak zaměstnanci začnou hledat "výdělky" a zkontrolují ty služby, které se ve skutečnosti neukázaly.

Nyní promluvme o ziscích. Zkompilujte podrobný obchodní plán pro opravu počítačů pouze tím, že znáte skutečné podmínky ve vašem městě (náklady na pronájem, velikost ZP, počet zákazníků). V malých městech ve službě může pracovat 3 osoby a v megacities nebude dostatek a 10.

V průměru se všechny investice uskutečněné v dílně vyplácejí za 6-8 měsíců. Jeden kvalifikovaný mistr přináší zisk asi 70-80 tisíc s platy 30. Ale aby bylo dosaženo této úrovně výdělků, musíte si vydělat zákaznickou základnu a získat relevantní zpětnou vazbu.

Reklama

Správná reklama je klíčem k úspěšnému podnikání. Musíte použít všechny možné možnosti: spustit reklamu na papíře (letáky, reklamy, různé kupony), vytvořit dobré znamení, vytvářet reklamy na městských portálech a sociálních sítích, rozvíjet své vlastní služby pro seznamy webových stránek a kontaktní údaje. Také nezapomeňte na reklamu na médiích - rádio, místní televizní kanály. Čím více investujete do reklamy, tím více získáte na konci.

Také nainstalujte systém slev pro své zákazníky. Můžete vytvořit speciální karty nebo je jednoduše přidat do databáze podle telefonního čísla - příjmení. Akce "Přiveďte přítele" jsou dobré - klient vás vede k novému zákazníkovi, pro který dostane slevu na následné opravy. Ale hlavní věc je, že podnik by měl prosperovat, opravy by měly být vysoké kvality. Přepište klienta asi týden po opravě a zeptejte se, zda vše funguje tak, jak by mělo. To vám ukáže lidem, že o ně máte zájem a určitě se s vámi vrátí s následnými opravami.

Jak otevřít službu opravy počítačů?

Dobré odpoledne, drahí čtenáři. V dnešní nahrávce jsem se rozhodl, že vám řeknu, jak otevřít počítačový servis. Osobně jsem udělal vše, co bylo řečeno v tomto článku v roce 2009, a přineslo úspěch. Celý tento článek je napsán na základě našich vlastních zkušeností.

Poté, co si přečtete tento článek, budete vědět, co a jak moc servisní centrum vydělává, jak rozvracet servisní centrum a doufám, že pochopíte, že je velmi snadné otevřít počítačovou službu.

Jen chci říci - výklenek velmi konkurenceschopný - z toho, aby nakrmil dav rascals, kteří se rozhodli, že vědí, jak opravit počítače. Jakmile je výklenek vysoce konkurenceschopný, mluví alespoň o jeho významu. Není tedy třeba studovat poptávku (existuje poptávka, jinak by v Rusku nebylo tolik Enikeyschikov). Určení, že poptávka v tomto výklenku není nutná je to určitě tam (pokud žijete v jurtě v polárním kruhem a hlavním internetu existuje vodka - není poptávka).

Dalším krokem je registrace právnické osoby. Zpočátku jsem byl registrován jako IP, ale kvůli znalosti báječného účetního jsem přesvědčen, že IP pro mě je těžká minulost a nikdy nebudou fungovat jako IP více.

Dnes právnická osoba nezaregistruje problém a překážky, jak vstoupit do vztahů se státem, který nemáme (je těžké se oženit, ale v knize jsem o tom napsal).

Jak mohu spustit službu opravy počítačů? Tipy od tvůrce společnosti "Trinitib" Ltd.

Bylo to velmi jednoduché. Hlavním faktem při primární propagaci oceli jsou takové reklamy a vizitky. V původní verzi byly dokonce s gramatickými chybami (teď je to opravdu trapné).

Udělali jsme také takové vizitky.

Dnes jsem pochopil, že tyto reklamy byly neobvyklé, jasné a upoutané pozornosti, kdybych musel opakovat propagaci služby, nechal bych je stejný, ale odstranil jsem polovinu textu.

Ale bez ohledu na to, jak dobré nebyli reklamy bychom neuspěli, kdybychom neudělali všechno kvalitativně. V počáteční fázi byla celá služba od jedné osoby. Byl jsem svině, chovatel a kámoš. Malý přispěvatel byl zachráněn druhým zakladatelem pracujícím na telefonu.

Sami jsme zveřejnili tyto reklamy po městě. Nepamatuji si peníze, které jsem řídil autem (prostě neměly peníze, ale byly). Vzhledem k tomu, že náš klient chtěl oficiálnost a potřebovali jsme něco jiného než školní průkaz, škrábali jsme zálohu na 15 dní pronájmu "kanceláře" a koupil si pokladní hotovost. Pak mi rodiče dali počítačový stůl a já jsem měl starý počítač, jako jsou produkty mamutův životně důležitých činností.

V úvodní fázi se naši služba zdála patetická - šatna 2 * 2,5 m, počítačově zaměřený počítačový stůl, počítač před několika lety, než jsem začal holit! Představení bylo opravdu patetické, neměli jsme pochopení, jak propagovat službu, z níž služba přináší zisk, nebylo ani pochopení, kam dostat peníze na pronájem, ale měli jsme misi - "ujistěte se, že lidé nemají problémy s počítačem" a měli jsme spoustu nadšení.

Všechny peníze získané v první fázi byly vynaloženy na pronájem, benzin, tonery a koláče v nejbližší jídelně.

V důsledku toho jsme za třetí měsíc, po čtyřech nálepkách reklam, položili na něco, co děláme špatně. Práce má hodně, ale málo peněz. Rozhodl se vytvořit web. Vzhledem k tomu, že nebyly žádné peníze a nemohl jsem objednat místo pro profesionály, sám jsem dal tuto jednoduchou stránku na html po dobu 3 dnů:

V tomto okamžiku jsme se rozhodli přeorientovat službu jednotlivců na servisní organizace (bohužel jsme přestali rozvíjet směr obsluhy fyziků a na pár let to zbylo).

Pak jsem musel oblékat slušně (ne proto, že to velmi staré fotografie, kde jsem paradiruyu astronauta z filmu Armageddon), vzít letáky, které jsme psali v koleni do 3 hodin, a předat všechny organizace města.

Jak přilákat firemní klienty, již jsem napsal v posledním záznamu a nebudu tady opakovat. Výsledkem mých výletů po městě bylo uzavření tří smluv o údržbě s právnickými osobami. Zajímavostí, kterou jsem zapomněl, jak to - peníze na právníka, jsme neměli, kvalifikovaně vyhotovení smlouvy potřebovat dovednost, pak jsem volal největší servisní centrum v nedalekém (hovoříme o AFM elektroniky Nižném Tagilu), a řekl jim: - "Chceme uzavřít smlouvu o poskytování služeb." V důsledku toho manažer přišel a přinesl mi jejich formy smluv a dodatečné dohody s nimi. Hloupě jsme je předali pro změnu detailů a log. Tak jsme obdrželi bezplatně právně odlišné smlouvy, a naši konkurenti za ně zaplatili. Tak můžete své konkurence využít ve svůj prospěch.

V té chvíli se mi několik úspěšných podnikatelských krizí stalo (budu o tom informovat na blogu a přihlásit se k odběru blogu, abych si toho nevšiml). První krize - velké peníze, druhá krize - nemají čas, nebo první ztrátu komfortu, třetí krize - první potopa a ztráty zákazníků, čtvrtá krize - naučíme se delegovat pravomoc. Všechno se to stalo za pár měsíců a docela mi to vyrazilo z rutiny, nebyla jsem na to připravená!

Vzhledem k tomu, že jsem pracovala dobře jako prodejní manažer, mělo naše centrum služeb první firemní klienty. Je přirozené, že vyjádřili přání, aby práce na bankovním převodem, ale ukázalo se, že otevřít běžný účet v bance potřebuje čerstvý výpis z obchodního rejstříku (zábavný quest, -. Získání prohlášení v běhu banky otevřít účet a šíření oznámení). Vzhledem k tomu, otevření účtu trvá asi týden, a dodávky zákazníkům služby nebylo dost, ukázal jsem zázraky diplomacie a souhlasila se zaplacením nalom.

V tomto okamžiku, tam byl první krize - jsme přinesli krabici kazet do čerpací stanice, zastrčil jsem je ke dni zakoupený na levné, spolu s ním (čti někde někoho ukradený) toner. A nakonec, přes den práce, bylo vyčištěno více než 14 000 rublů, nezískal jsem tolik měsíc dříve. Částka se otočila hlavou a bylo zde potřeba zaznamenat úspěch. Díky partnerovi, protože pokud by nebylo pro tým zodpovědný pocit zodpovědnosti, rozhodně bych jel tyto prostředky...

(. Po uvedení právnické osoby) V tomto bodě jsme měli spoustu objednávek, a tam byli jen dva lidé - Běžel jsem pro zákazníky, zakládající účetní sedí v kanceláři a přijímat hovory. Zažili jsme potíže, hlavní potíže - nikdo nemá práci, fyzicky nemohl člověk dělat takový objem práce. Pak jsme nejprve ohlásili přijetí zaměstnance do práce. Nemělo co moc vybrat, a muselo to vzít, ať už je to někdo.

Na konci jsem zabil dva týdny čas na školení lidských kazety a obdržel první peníze, vybledlé... Zde vyšplhal po problému - pedagogičtí pracovníci pozastavení již dlouhé fronty zakázek a nakonec jsme ztratili některé zákazníky. Byl jsem naštvaný!

Potom se objevilo ještě několik neúspěšných pokusů o nalezení techie a nakonec jsme si odpočinuli, že technik bude muset růst. Hloupě neexistují odborníci na správné úrovni, jsou buď velmi drahý, nebo nesplňují podmínky. Najděte dobrý technik v servisním centru - tvrdě! Pokud učíte osobu a nedá mu peníze, nakonec odjede na závodníka, kde mu bude nabídnuto více - v tréninku nemá smysl! V tomto okamžiku jsme se rozhodli vzít tanker-přijímač, protože potřebujeme platit méně, potřebujeme kvalifikaci nižší a je téměř nemožné poskakovat šlachy.

Takže se stalo, že jsem se seznámil s člověkem, který ví, jak zvládnout zákazníky. V současné době je to jeden z členů našeho týmu, a velký ležérní známost přineslo cenný rámec, by nepřišel k lidem získat práci - možná by nebylo právě teď internetový obchod. Samozřejmě to bylo těžké projít rozhovor s klientem na jinou osobu - „Co když se něco pokazí a najednou dost říci ptát,“ ale nakonec jsem byl přesvědčen o tom, že měl radši prodávat služby a řešení problémů v záruční době, než jsem já. Po několika měsících nervozity, když jsem nemluvil s klientem, uklidil jsem se a důvěřuji zaměstnancům.

Vzhledem k tomu, že zaměstnanec v kanceláři vzal rozkazy, mě tam ukázali teprve ve večerních hodinách a strávili den v TO - cestovali a sloužili právnickým osobám.

Maximální vývoj.

Další fáze se přesunula do větší místnosti a vstoupila do nové úrovně - vzal jsem první servisní techniku ​​do práce! Měl jsem volný čas, příjmy na úkor přijímače a inženýra se poněkud snížily, ale hlavní věc je, že jsem začal pracovat, když chci, a ne 24 hodin denně. Bylo to úžasné!

Vzhledem k tomu, že pokoj pro nás byl opravdu velký (2 pokoje ve výši 38 čtverců)

Otevřeli jsme prodejnu! Ale protože jsem ještě neměl mnoho obchodních zkušeností, pracoval jsem s rozpětím 15%, což negovalo ziskovost. Ano, nevěděla jsem, jaká je kapacita trhu.

Podle doporučení již servisovaných společností jsme byli osloveni novými, nakonec jsme museli přijmout další osobu, která by sloužila novým právním subjektům.

To je místo, kde firma získala svůj impuls, právnické osoby platily pravidelně a hodně, placené prostě za to, že nemají problémy s počítači. Je to ideální podnik - platí za vše, co funguje! Pokud technik nefunguje, pak pracujeme zdarma (náhradní díly platí zákazník)! Vzhledem k tomu, že podmínkou naší práce byla - plná služba, také jsme naplnili kazety.

V určitém okamžiku jsme opět odpočívali na škálování.... Hloupě jsme začali sloužit všem významným zákazníkům v našem městě....

Dlouho jsme si mysleli, co dělat, protože jsme nemohli dělat nic jiného a rozhodli se, že budeme v širším rozmezí!

V důsledku toho jsme po dobu 6 měsíců otevřeli izolované jednotky ve 4 blízkých městech. Byly tam malé kanceláře s počítačem, CCM a čerpací stanice.

V okamžiku, kdy přijímač pracoval, byl-li příjemce na dovolené nebo o víkendech, přišel náhradní zaměstnanec.

Na vrcholu vývoje pracovalo 12 lidí v servisním středisku:

 • 2-3 servisní technici
 • 2 obchodní ředitelé (jeden z nich byl příchozí správce a druhý pravidelně nahradil nemocné)
 • 5 přijímačů
 • Dopravce řidiče
 • účetní
 • univerzální (muž nahradil každého a věděl všechno lépe, než jste pochopil, že jsem to já)

Samostatné jednotky "podle plánu" vydaly řidiče a dodaly tam zásoby pro doplňování kazet a převzaly zařízení z opravy.

Nyní je nejdůležitější, kolik můžu získat službu?

Například jsme měli zákazníka se 70 počítači, který zaplatil za měsíční údržbu 56 000 rublů. Tato částka se ukázalo Vypočítaná pylesosheniya počítače každé tři měsíce (ve skutečnosti to udělal na podzim) a konzultace s uživateli po dobu 1 hodiny na osobu měsíčně (nakonec přijati nedej bože, 10 minut). Navíc tento zákazník zaplatil za opravy zařízení a doplňování kazet. V důsledku toho, za měsíc může přijít na 100.000 až jeden velký zákazník, služby, jako je zákazník utratí 2-3 hodiny v denní době a tři nebo čtyři výlety do okolních měst, kde zákazníci byli vzdálené kanceláře). Měli jsme takové klienty na vrcholu rozvoje šest! Ale samozřejmě pro 100,000 s nimi vytlačit nefungovalo, ale skutečnost, že 5 osob lze provést až 500 000 za měsíc špinavé o službách na bohem zapomenuté díře, pro mě osobně, ukázala, že pracuje u svého strýce nedává peníze, prostě dělat bohatší mýtický strýce.

Ale my, jak jsem již napsal výše, se vůbec neúčastnili reklamy a propagace služeb pro jednotlivce. V tomto okamžiku došlo k poklesu objednávek z nich. Na vrcholu popularity, servisní centrum těží z údržby jednotlivců až 90.000 rublů (2010 práce na vysávání počítače a instalaci programů). Nakonec však kvůli nedostatku reklamy začalo postupné vypouštění.

V tomto okamžiku jsem analyzoval, že pronájem prostor + mzdy zaměstnanců na recepci se nezaplatil, a proto jsme odmítli tento směr. Dalším krokem bylo převedení společnosti na podnikání pro podnikání, zavedení horizontálního řízení a získání maximálního zisku od firmy a její převedení do kategorie zdrojů pasivního příjmu.

Ale čas běží, všechno se mění, dnes servisní středisko je již zastaralé, protože se poprvé dostal do praktického stropu - začal sloužit všechny hlavní subjekty na město a jeho okolí, a pak osobně jsem se nudil - není tam žádný vývoj. V tomto okamžiku je rozhodnuto, že zvětšení servisního centra z hlavního podniku se nestane dodatečným a společnost sama změní rozsah činnosti. Už jsem psal, že budoucnost online obchodování, což je důvod, proč jsme internetový obchod, a služba bude nyní sloužit záruční případy obchod. Tak jsme diverzifikovali podnik a doufám, že se nám bude projevovat příští rok. Doufám, že článek odpověděl na otázku, jak otevřít počítačovou opravu a co jsem pro ni udělal.

"Líbí se ti článek?" - zanechte komentář.

Pokud zjistíte, že v tomto článku nejsou žádné závěry o chybách a ne maloval, že je třeba vzít, to je pravda, budou-li zjištění v knize - „založit svůj vlastní podnik, a ne, aby se zásoby“ a brzy bude propuštěn, se přihlásit k odběru blogu aktualizace, aby nedošlo k ujít.

P. S. při psaní tohoto článku byly nalezeny další dvě témata pro nové položky.

Údržba a opravy počítačů

Počítač je téměř v každém domově a uživatelé často čelí rozpadu jedné nebo jiné části svého počítačového vybavení. Charakteristická vlastnost počítačové sféry spočívá v tom, že lze rozdělit na dvě součásti: hardware a software. Problémy mohou nastat u obou a většina majitelů domácích počítačů je vnímá jako složitou jednotku, opravu je k dispozici pouze profesionálnímu.

Povolání programátora nebo počítačového vědce je nyní vybráno mnoha lidmi, ale i více či méně zkušený uživatel dokáže vyřešit tolik problémů, které nastanou s počítačem. Po přečtení poměrně málo informací a pokusu o vyzkoušení znalostí o vašem počítači někteří lidé začnou pomáhat přátelům při základní údržbě počítačů. Někdy se rozvíjí v malou firmu, kterou staví jedna osoba, dokonce i méně často se stává profesionální činností. A to vše proto, že uživatel dnes nepotřebuje přeinstalovat operační systém, vyžaduje řešení složitějších otázek a pro laika nemá dostatek znalostí a zkušeností.

Důležitým aspektem podnikání v oblasti údržby a opravy počítačů je velmi vysoká úroveň hospodářské soutěže. Už dávno si uvědomil, že průměrný uživatel je absolutní diletant a nerozumí zásadám provozu počítačů, mnoho programátorů a počítačových specialistů obsadilo toto místo, někdy i doma. Nebo s návštěvou domu k zákazníkovi. Nicméně, ne každá společnost nabízí kompletní seznam služeb a úroveň profesionality je velmi žádoucí.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Ale také spoléhat na nevědomost konkurentů zpočátku to není nutné, je lepší studovat trh, zhodnotit, jaké služby jsou nabízeny a za jaké ceny. Velmi často se můžete setkat s tím, že takové firmy berou nepřiměřeně velké peníze na svou práci, ačkoli samozřejmě existují výjimky. Aby bylo možné pracovat jak efektivně a rychle získat větší zákaznickou základnu, je lepší začít hned s celkem, tedy nabídnout absolutně všechno možný rozsah služeb, a to umožní získat velké množství závodníků.

Chcete-li zahájit činnost, kterou potřebujete zaregistrovat jako předmět podnikatelské činnosti, je lepší se stát samostatným podnikatelem než zaregistrovat právnickou osobu - méně potíží. Kód činnosti je zcela pokryt (ОКПД 2) 95.11 Služby v oblasti oprav počítačů a periferních zařízení. Některé licence se nevyžadují, ani certifikáty ani povolení. Takový podnik je spíše spjat s oblastí malého podnikání, která se stále rozvíjí, přestože existuje relativně dlouhá doba. Potíže v registrační fázi by neměly vzniknout a je lepší odložit to na 20 tisíc rublů.

Po vyřešení byrokratického problému můžete hledat místo budoucího workshopu. Jak již bylo zmíněno výše, některé firmy pracují doma, ale to nebude mít žádný důvěra ve společnosti jako profesionál, v myslích spotřebitelů, je nepravděpodobné, že by mohl existovat názor, že společnost je jak dobrý a zároveň pracuje na něčí bytě. Kancelář je potřebná - je to zastoupení společnosti. Nepotřebujete k pronájmu obrovský prostor, dostatek 20-30 m 2, i když v případě velkého počtu zákazníků se rozšíří, ale bude třeba získat další pracovníky, a nikoli zařízení.

Někteří podnikatelé pracují na principu volání do domu, to je správná praxe, ale zákazník se vždy nedaří vyřešit problém na místě. Proto volání majitele domu může být dobrou doplňkovou službou nebo službou, nikoliv však jedinou činností. V menších městech, náklady na pronájem tak malém prostoru, je nepravděpodobné, že by překročit 10 tisíc rublů, ale ve větší bude stát ne méně než 20, zejména jestliže se umístil ve středu. Samotné umístění není tak důležité, hlavní věc by neměla být umístěna na okraji nebo v průmyslových zónách, kde je pro zákazníky těžké se tam dostat. V obytných oblastech bude tato lokalita také relevantní (vhodná pro soukromé osoby), stejně jako v podnikání (důraz bude kladen na servisní kanceláře). Avšak společnosti poskytující služby nelze vždy získat dobré peníze, protože mnoho firem dnes mají smlouvy s velkými společnostmi, které nabízejí IT outsourcing nebo hostování a na práci těchto organizací, podpora Počítač je dodáván jako součást služby.

Pokud podnikatel sám rozumí počítačové oblasti, pak bude potřebovat dva zaměstnance, pokud jsou tři. Tři zaměstnanci stačí poskytnout všem zákazníkům služby zpočátku. Separace povinností nastane takto - dva lidé se zabývají softwarem, jedním - hardwarem (tzv. "Železem"). Nejlepší ze všech, pokud je jeden odborník stejně dobře vyznán se softwarem a se železem. Rozdělení odpovědností je následující: jedna osoba se zabývá terénní prací a další dvě jsou v servisním středisku. Pokud neexistují žádné objednávky pro dům, pak všechny tři vykonávají kancelářskou práci. Od profesionálů, kteří se zabývají softwarem, může být skutečný profesionál, druhý může mít méně zkušený. Bude následovat práci pána a učit se složité práci, zatímco dělá světelné příkazy. Seznam služeb počítačové služby může být následující:

Software. To zahrnuje nejjednodušší práci, kterou může dokonce i začátečník, ale mnoho lidí se bojí přizpůsobit počítač samostatně a pověřit tuto činnost odborníky. Jedná se o instalaci / reinstalaci operačního systému, instalaci antivirového softwaru, konfiguraci a instalaci libovolného přijatelného softwaru. Složitější úkoly jsou odstranění virů "ručně", obnovení poškozeného systému, nastavení pro Internet, obnovení hesla správce, čištění a úpravy registru. To zahrnuje nastavení místní podnikové sítě a rozlišení přístupových práv.

Smíšené práce. Požadováno, pokud potřebujete správně nainstalovat a konfigurovat součásti hardwaru a softwaru. Pokud například nainstalujete nové prvky počítače, které je třeba nejen vkládat do svých určených slotů, ale i na nich nainstalovat ovladače. Do této kategorie patří také téměř veškerá práce s periferními zařízeními: instalace tiskáren, skenerů, kopírek, přizpůsobitelných zvukových a grafických systémů, projektorů a mnoho dalšího. Samostatnou kategorii lze označit jako obnovu dat z poškozených médií. K tomu často potřebujete dostupnost speciálního vybavení a speciální programy. Práce na obnovu dat (často najdete také obnovit vzplanutí disk, i když s jinými dopravci také důležité práce, a to zejména s HDD) je jedním z dražší v této oblasti, a jsou často prováděny pouze odborníky.

Oprava hardwaru. Pro pozici specializovaného odborníka na železo musí být najat pouze profesionál, který bude schopen řešit jak obnovu dat, tak přímé opravy. Jeho zodpovědnost zahrnuje také výměnu součástek v netbookech a laptopech, i když to nelze nazvat opravou. Na těchto otázkách bude nejčastěji zacházeno, protože položky jsou tak snadnější a levnější na výměnu, než na opravu. Výjimkou je pevný disk, který je důležitý pro uložené informace, ale osoba obvykle zařízení nepotřebuje, ale jsou potřebná samotná data. Nicméně, můžete si zajistit další příjmy, pokud si koupíte za nic nebo zcela přijmout bezplatně rozbité části počítače. Specialista může obnovit další prodej za nízkou cenu pro nového uživatele.

Jak otevřít službu opravy počítačů

Pro mnoho lidí je zdrojem základního příjmu přenosný počítač a počítač. V případě poškození není vždy možné zakoupit nové zařízení. Vysoké ceny na trhu nových počítačových technologií nutí lidi, aby vadných počítačů a notebooků opravy. Zde se otevírá perspektiva podnikání - servis počítačových služeb. Kolik je třeba investovat do zahájení tohoto projektu a jaký je odhadovaný údaj příjem?

Oficiální registrace

Společnost pro opravu počítačů může fungovat bez registrace i s legálně vydanou dokumentací. První - nelegálně, druhá - poskytuje příležitost k pokrytí potenciálně lukrativního sektoru, a to obsluhy právnických osob.

Začněte registrovat jako IP, abyste zjednodušili zdanění a účetnictví. Pokud máte v plánech podnikání v síti, je lepší okamžitě zaregistrovat LLC.

Při organizaci kanceláře budete potřebovat souhlas Gospozhnadzor.

Průzkum trhu - ceny a sortiment

Opravy výpočetní techniky mají značnou konkurenci a vysokou poptávku. Základem úspěchu je poskytnout zákazníkům atraktivní ceny. Chcete-li to provést, prostudujte si ceníky velkých společností a rozsah jejich služeb.

Začíná to s nejzákladnějšími, nejoblíbenějšími a nejvýhodnějšími službami. Služba pro opravu počítačů zahrnuje:

 • diagnostika, opravy a prevence všech druhů počítačového vybavení;
 • montáž procesorů z použitých náhradních dílů;
 • poradenské služby;
 • služby týkající se nastavení, instalace operačních systémů, programů a antivirových programů.

Mnohé z nabízených služeb jsou odchozí, přičemž lví podíl na zisku podobným firmám.

Místnost

Jak začít vydělávat na opravě počítače - zorganizujte domácí službu. Chcete-li to provést, nemusíte pronajmout pokoj a platit za jeho pronájem. Většina podobných společností začala tímto způsobem.

Další možností je najít malý pokoj pro 10-15 m 2 s levným pronájem. Ubytování není tak důležité, protože:

 • většinu vybavení, které budete mít od domu zákazníka;
 • někteří zákazníci s vozem přinesou vybavení do kanceláře v autě.

Je zcela přípustné pro 2. patro, což je mnohem nižší při nájemní ceně ≈ 6 tisíc rublů měsíčně.

Zvažte možnost spolupracovat - pracovat ve stejné místnosti s jinými podnikateli mistrů (dvakrát náklady na nájemné) ≈ 3 tisíc rublů.

Snažte se najít pokoj s přijatelnou opravou k nákupu pouze nábytku.

Kancelářský nábytek

 • počítačový stůl - 2;
 • židle - 4;
 • konferenční stolek-1;
 • pohovky (pro klienta) - 1;
 • šatník - 2;
 • obrubník - 2.

Celkem: 20 tisíc rublů

Navíc musíte koupit vodní filtr a rychlovarnou konvici pro komfort řemeslníků. (1000 rublů).

Zaměstnávání zaměstnanců

Často jsou počátky takového podnikatelského záměru dva nebo tři lidé, kteří mají dovednosti v oblasti opravy výpočetní techniky a doprovodných služeb.

Na začátku budete potřebovat dva mistry opravy a opravy s platy 20 tisíc rublů. Pro reportování je vyzván účetní na volné noze, náklady na služby jsou 2 000 rublů nebo vlastník sám. Jeden z mistrů by měl mít auto a právo řídit hovory a vyzdvihnout vybavení a druhý na místě.

V počáteční fázi bude společnost řídit bez manažera kanceláře, všechny hovory budou přijaty velitelem. V budoucnu se plánuje zorganizovat call centrum a najmout účetní na plný úvazek.

Reklama

Optimální volba pro reklamu - zdarma bulletiny, sociální sítě a vytvoření vlastního webu. Chcete-li spravovat vaše stránky, je to jen 300-600 rublů (placené hostování) a málo dovedností, které s ním můžete pracovat. Průvodci při opravě počítačů a nastavení počítače budou moci tento úkol řešit nezávisle. Vytváření a tisk vizitek firemního stylu není také obtížné.

Efektivní verze reklamy, která je doporučována zkušenými obchodníky v tomto oboru - je zveřejňování odtrhávacích reklam na stožáry, domy, zastávky atd.

Vydejte se s čerstvým jménem společnosti - může to být komické, ale mluvit o účelu firmy. Vhodné: "Zhelezyak", "Comp-City", "Smart Comp", "Diagnostika a servis" atd.

Snažte se pracovat s právnickými osobami bez vašeho oddělení technické podpory. Pošlete své návrhy firemním e-mailům se seznamem podmínek.

Nákup zařízení a komponent

Před otevřením servisního centra pro opravu počítačů je nutné zakoupit zařízení, součásti pro naléhavou výměnu, diagnostiku a testování zařízení.

Recenze o opravách počítačů

Po pádu notebooku je již zahrnuta v ceně, se již dlouho hledal, že bude službu rychle a efektivně, a ne pro vesmírné cenu. V důsledku toho se zjistí, že pravda apeloval provádí po dobu 5 dnů, ale další 2 dny čekají na náhradní / náhradní díly, takže děkuji za opravu, ale tam je malý negativní musela jít do centra přes město v dopravních zácpách! Budu doporučit, děkuji!

Řeknu, že jsem spokojen s prací této společnosti. Nedávno jsem je požádal o změnu poplatku za notebook. Získali nový domov za 990 rublů. Jsem rád, že jim dám 200 dolarů více. Velmi spokojen.

Byl to hezký postoj. Nainstalovali jste poplašný systém a doporučil, který z nich je lepší. nezkoušela, jako obvykle, rozvést ženu. Udělali to kvalitativně, za stanovenou cenu, nepřišli s problémy na rovnocenné úrovni, aby odtrhli přebytečné peníze.

Děkuji, Vladimírovi za skvělou úpravu svatebního videa! Film se opravdu líbil!

Nejlepší službu! Doporučuji všem, mistři vědí jejich podnikání, každý je šťastný, děkuji!

Dal iPhone. Všichni rychle a kvalitativně. Zůstal spokojen. Radím vám

Byly problémy s kancelářskými počítači, kluci přišli, všechno operativně řešili.
Nyní podepsali smlouvu o trvalé službě. Doporučuji!
Alexey Viktorovič - LLC "Příběh-inženýrství"

Včera jsem si koupil směrovač, ale tady se s touto wi-fi zlomí noha. Velitel přijel a nastavil vše, všechno funguje, nejsou žádné problémy. Nyní sedím s telefonem v kuchyni a tiskuji vděčnost. Ano, a cena se ukázala v pořádku.

Otočil jsem se do tohoto servisního střediska, zlomil tabletu, opravil rychle, spokojen s výsledky. Výhodou této služby je, že existují displeje pro vzácné modely tablet. Předtím se ostatní servisní střediska jednoduše vypnuti, tj. nebo nejsou k dispozici na mém modelu tabletu displeje, to je, ale práce je velmi tenká a zlomila takovou cenu, že si můžete koupit dobře užívané tablety. Obecně doporučuji tento SC, prosím, nelitujte ho.

Organizace a podniky ve Voroneži: Oprava počítačů, notebooků, tablet

Organizace a podniky Voronezh. Firmy a dodavatelé IT služeb, opravy počítačů, notebooků, tablet ve Voroneži a regionu Voronezh.

Čas komp

Voronezh, oblast Voroněž

Comp-Time se zaměřuje na poskytování počítačové pomoci ve Voroněži za nejvýhodnější ceny a za krátkou dobu. Kromě toho máme k dispozici prostředky a zkušenosti pro opravu počítačů.

Adresa: Voronezh, Nevsky, 50
Telefon / fax: +7 (473) 229-57-75
Webová stránka: www.comp-time.com

Jeden počítačový servis

Voronezh, oblast Voroněž

Naléhavé opravy iPad, iPhone, notebooky, počítače, tablety, chytré telefony, navigační přístroje, e-knihy, monitory a další digitální zařízení (Moscow) jakékoliv složitosti v co nejkratším čase! +.

Adresa: 394006, Voronezh, 20. výročí října, 88
Telefon / fax: +7 (473) 229-79-29
Webová stránka: www.it36rus.ru

Nápověda Comp Comp help

Voronezh, oblast Voroněž

Help Comp Poskytneme počítačovou pomoc ve Voroněži, jakoukoliv složitost! Jedná se o opravu počítačů, notebooků, nastavení Internetu, antivirovou ochranu a další počítačová zařízení! Otočení.

Adresa: Voronezh, L.Shevtsovoy, 9
Telefon / fax: +7 (905) 659-50-47
Webová stránka: help-comp-vrn.ru

Kontakt

Voronezh, oblast Voroněž

Zabýváme se nastavováním počítačů a notebooků doma nebo v kanceláři. Instalace ovladačů Antivirová ochrana Konfigurace provozu programů (MS Outlook atd.).

Adresa: 394036, Voronezh, Arsenalnaya,
Telefon / fax: +7 (950) 755-77-06
Webová stránka: help-serv.ru

AiTek LLC

Voronezh, oblast Voroněž

Společnost AiTek poskytuje organizacím počítačovou pomoc. Mezi naše služby, design, instalace a údržba: - mini-ATS a ip-ATS; - video sledování; - SKD; - požární a bezpečnostní poplachy; -.

Adresa: 394088, Voronezh, ul. Generál Lizyukov, 66a
Telefon / fax: +7 (473) 2-602-206
Webové stránky: www.ittell.ru

Areopag služba

-Modulární opravy notebooků, AIO, systémové jednotky, monitory, televizory - oprava libovolné složitosti notebooků Component, AIO, systémové jednotky, monitory, televize - Program.

Adresa: 115583, Moskva, generál Belova, d. 43 2
Telefon / Fax: +7 (495) 664-56-18
Webová stránka: www.areopag-service.ru

CentrCom

Tula, oblast Tula

CentrCom - pomáhá profesionálům v oblasti počítačových služeb. Společnost CentrCom provádí téměř celou řadu činností v oblasti výpočetní techniky: podpora odběratelů.

Adresa: Tula, ul. Lunacharskogo, 1
Telefon / Fax: +7 (4872) 717-058
Webové stránky: it-centrcom.ru

ComputerService

Smolensk, oblast Smolensk

Servisní centrum "ComputerService" nabízí služby pro opravu osobních počítačů. Nainstalujte a nakonfigurujte operační systém. Instalace ovladačů, licencovaných antivirových programů. Čištění počítačů,.

Adresa: Smolensk, Industrialnaya ul., 5
Telefon / fax: +7 (919) 040-74-88

Compservice

Naše služby: bezplatná počítačová diagnostika. Volný odjezd mistra k vašemu domu. Opravy počítačů. Opravy notebooků. Instalace softwaru. Instalace antivirového softwaru. Nastavení internetu..

Adresa: Moskva, Lenin atd., 12
Telefon / fax: +7 (916) 488-49-75
Webová stránka: compservice.ucoz.net

CompServisLip

Lipetsk, Lipetská oblast

Oprava počítačů v Lipetsku. Počítačový servis s domácími návštěvami. Široká nabídka služeb. Nízké ceny

Adresa: Lipetsk, Vodopyanova, 25a
Telefon / fax: +7 (4742) 37-66-10
Webové stránky: kempston.ru

Servisní středisko DiagService (DiagService LLC)

Jaroslavl, oblast Jaroslavl

Autorizované servisní středisko DiagService - profesionální opravy počítačových a digitálních zařízení. Hlavní oblasti činnosti: Oprava zařízení Apple - iPhone, iPad, Macbook, iMac.

Adresa: 150045, Yaroslavl, Leningradsky Prospect, 52B
Telefon / fax: +7 (4852) 58-37-39 / +7 (4852) 94-03-63
Webová stránka: www.diagservice.ru

EloGroup

Ilyinsky, oblast Moskva

Celá řada služeb včasné počítačové pomoci od založení společnosti, která byla založena na jaře roku 2010. Odchod, Diagnostika (drobné opravy) systémové jednotky, Diagnostika notebooku bez.

Adresa: 140120, Ilinsky, ul. Sovetskaya, 43
Telefon / fax: +7 (919) 960-14-88 / +7 (496) 473-30-29
Webové stránky: www.elogroup.ru

HDService

Servisní společnost HDService provádí následující služby: opravy počítačů, opravy notebooků, opravy kancelářských přístrojů, outsourcing IT, instalace LAN, opravy monitorů, opravy UPS

Adresa: Moskva, Irkutsk, 7
Telefon / fax: +7 (499) 394-73-39
Webová stránka: www.hdservice.pro

Hitechnic31

Belgorod, oblast Belgorod

Antivirová léčba počítače. Instalace antivirové ochrany. Odstranění baner-extortionistů. Obnovte hesla účtů systému Windows. Instalace, konfigurace WINDOWS a dalších programů..

Adresa: 308000, Belgorod, Grazhdansky Ave, 4
Telefon / fax: +7 (920) 207-18-38
Webová stránka: www.hitechnic31.ru

IQService

Služba IQService - spolehlivá služba pro opravu a upgrade mobilních počítačů v severovýchodní části Moskvy. Stupeň závažnosti zlomů pro naši službu nezáleží. Stále naši službu.

Adresa: ul. Suschevsky Val 12, Moskva, 127018
Telefon / Fax: +7 (495) 744-31-11
Webová stránka: www.iqservice.pro

itgroup1

Balashikha, Moskva

Soukromý šéf provádí opravy a úpravy počítačového vybavení za nízkou cenu na vašem území. Pro veškerou práci, kterou uděláte, získáte záruku. Zkušenosti s kvalitou.

Adresa: 143905, Balashikha, 40 let Pobedy, d.33
Telefon / fax: +7 (926) 841-28-15
Webová stránka: https://itgroup1.ru

ITsoon Nápověda počítače

Počítačová pomoc ITsoon.ru je personál počítačových mistrů s obrovskými zkušenostmi v oblasti oprav a údržby počítačového vybavení. Pracujeme s odjezdem do domu nebo kanceláře po celé Moskvě.

Adresa: Moskva, ulice Barclay., 8
Telefon / fax: +7 (968) 826-79-95
Webové stránky: itsoon.ru

Komplexní servis počítačů, dodávky softwaru a výpočetní techniky, IT-consulting. Popis produktů a řešení. Internetový marketing. Speciální nabídky.

Adresa: Moskva, Odintsovo, Mozhayskoye dálnice, 80 b
Telefon / fax: +7 (495) 215-00-08
Webová stránka: https://ivit.pro/

komp62

Ryazan, oblast Ryazan

Počítačová pomoc, oprava počítačů, tvorba webových stránek

Adresa: Ryazan, Moskva, 55
Telefon / fax: +7 (920) 978-63-33
Webové stránky: komp62.ru

Microhost

Vladimir, Vladimir oblast

Microhost je poskytovatelem služeb a řešení v oblasti Vladimir. Nabízíme licencovaný software, údržbu počítačových systémů, tvorbu a propagaci webových stránek.

Adresa: 600014, Vladimir, ul. Lakina, 1a
Telefon / fax: +7 (4922) 60-02-65
Webová stránka: microhost.biz

PomoKomp Počítačová pomoc v Moskvě

Opravy notebooků a počítačů v Moskvě, stejně jako: - instalace, konfigurace programů včetně Windows. - odstranění virů, nastavení sítě, router, Wi-Fi. - opravy tiskáren, skenerů, náplní.

Adresa: Moskva, Polyanka, 15
Telefon / fax: +7 (495) 798-64-24
Webové stránky: pomokomp.ru

portablebay

Adresa: Moskva, Dubrovka, 2
Telefon / fax: +7 (925) 833-13-54

Profesionální servisní středisko PS-Center

Profesionální opravy Apple iPhone za přijatelné ceny, Metro Riga, poskytujeme záruku za provedenou práci. Zde jsou některé názvy chytrých telefonů, které opravujeme: Apple, Alcatel,.

Adresa: Moskva, ulice Gilyarovskogo, 65s1
Telefon / Fax: +7 (495) 995-96-48
Webová stránka: www.ps-center.ru

Rychlá služba - opravy počítačů

Společnost Quick Service poskytuje služby pro údržbu počítačů a notebooků. Vysoce kvalifikovaní odborníci z firmy vám pomohou při nastavení systému BIOS a WINDOWS všech verzí. Bude opravovat,.

Adresa: 125040, Moskva, ul. Dole, д.14
Telefon / Fax: +7 (499) 406-12-01
Webové stránky: www.qw-service.ru

Centrum služeb Remfox

Zařízení Apple jsou mezi nejvíce fantazijní v opravě. Laik by se neměl zapojovat do amatérských aktivit, protože je jen dost neohrabaný pohyb a je možné ublížit.

Adresa: Moskva, Tverskaya ul., d.22 / 2 1
Telefon / Fax: +7 (495) 155-14-59
Webová stránka: https://remfox.ru/

Remphone

Remphone - servisní středisko, které se specializuje na opravy telefonů, tablet, navigátorů, elektronických hodin, konzolí, notebooků. Od roku 2004 bylo obnoveno a opravováno přibližně 1 000 000 jednotek.

Oprava počítačů ve Voroněži

Opravy počítačů

SC provádí údržbu a opravy počítačů ve Voroněži. Pracujeme s jednotlivci a právnickými osobami. Dokumenty jsou vydávány pro všechny typy práce.

Opravy notebooků

Provádíme kvalitní opravy notebooků, netbooků, ultrabooků za přijatelné ceny a se zárukou kvality.

Oprava monobloků

Vysoce kvalitní oprava monobloků ve Voroněži je možná díky dlouholetým zkušenostem kvalifikovaných odborníků, kteří se rychle setkají s nastavenými úkoly.

Oprava počítačů ve Voroneži doma

 • Operační příjezd velitele, nemusíte dlouho čekat na odborníka.
 • Kompletní nabídka oprav a údržby.
 • Máme jen ty nejlepší specialisty s velkými zkušenostmi.

Zpětná vazba od našich zákazníků

Obnova pevného disku

Nikolai

Nedávno jsem se obrátil na společnost "Computer-Service" Musel jsem diagnostikovat notebook Samsung, není notebook na rok, ale náhle začal viset. Zpočátku jsem si myslel, že si to sám opravím, ale rozhodl jsem se obrátit se na specialisty, protože technika není levná. Velitel přišel, diagnostikoval a opravil všechno. Ukázalo se, že se nachází v špatných sektorech pevného disku. Je to příjemné, když se profesionálové dostanou do práce! Chci poděkovat společnosti "Computer-Service" za efektivitu a vynikající práci!

Obnova systému Windows

Něco jemného rána se náš počítač zastavil, tzn. zahrnoval sám sebe a restartoval, a tam všechny informace o práci, program 1C se všemi základy, přeinstalovat systém byl nemožný. Požádal jsem o firmu "Computer-Service", přišel specialist, musel jsem tvrdě pracovat a po 2 hodinách systém začal pracovat správně a problém byl opraven. Děkujeme pravděpodobně jedné z nejlepších společností pro opravy počítačů ve Voroněži. Doporučuji to všem!

Andrei

Výměna součástí

Když se počítač zapnul, objevila se modrá obrazovka a rozhodl se zavolat mistrovi. Zavolal firmě "Computer-Service", velitel přišel, diagnostikoval a rychle identifikoval poruchu. Problém byl v neúspěšné paměti RAM. Paměť byla nahrazena a zázrak, počítač ožil. Chci říci, že odborníci vědí, že jejich podnikání a počítače mají takový pocit, jen se cítí. Velice vám děkuji za vaši rychlost a vynikající práci!

Dmitry

Odstranění virů

Koupili si nový notebook, děti zřejmě zvedly viry na internetu, a když se otevřely, prohlížeč začal nalévat spoustu reklamy a nějakých podivných bannerů. Požádali o pomoc ve společnosti Computer-Service. Po jedné hodině přišel mladý muž a po diagnóze, mimochodem to nebylo považováno za nás, instaloval nějaký specializovaný antivirový software, protože náš antivirový program se nedokázal vypořádat s tímto typem viru. Bylo víc než 1000 virů, byl jsem v šoku. Po čištění má počítač nový život. On také konzultoval v dostupném jazyce, kam jít a kde je lepší nechat se riskovat. Děkuji vám za profesionalitu a vynikající práci. Pokud potřebujete opravit váš notebook, doporučuji vám kontaktovat "Computer-Service".

Upgrade

Tam je starý notebook s Windos XP, pracoval pomalu, zavěsil. Rozhodla se, že to nějak opraví. Požádal jsem společnost Computer-Service. Zvolili nebo nominovali odborníka na dobu, kterou jsem určil. Velitel přišel, spustil některé programy, obecně diagnostikoval a dospěl k závěru, že notebook má velmi malou paměť RAM a že je třeba jej zvýšit. V důsledku toho byla rozšířena paměť a také nainstalován operační systém Windows 7, který dokonce snil o tom, že na svou žádost a antivirový software nemusel nakonfigurovat, nainstaloval minimální potřebné programy. V důsledku toho se notebook stal moderním, brzděním a zavěšením, zejména při práci na internetu zmizelo, filmy začaly pracovat bez brzdění. Každý je šťastný! Mnohokrát děkuji společnosti a odborníkům! Doporučuji to všem!

Sergey

Obnova informací

Problém byl tento. Náhodně naformátovali pevný disk a všechny fotografie, pracovní dokumenty zmizely, obrátili se na tuto společnost, specialisté přišli velice rychle a za hodinu a půl všechny ztracené soubory byly na jejich místech. Upřímně si mysleli, že všechno bude těžší, ale zkušenosti odborníků a jejich profesionalita se ukázaly z nejlepších stránek. Na počítači bylo také nainstalováno několik dalších programů, z nichž jeden byl určen k čištění disků, a tak se ukázalo, že správné soubory, které zasahují do práce, nedosahují až 50 GB. Po optimalizaci počítač začal létat, zdá se, že zdánlivě volný prostor je něco, co mu opravdu chybělo. Obecně jsem byl spokojen s prací, běžnou počítačovou službou, chlapci pracují rychle, vědí, co dělají. Doporučuji!