Jak otevřít hotel pro zvířata?

Máte ráda zvířata a jsou stálými členy rodiny ve vašem domově? Poté znáte problém služebních cest a prázdnin, kdy je s sebou nemožné vzít nějakého domácího mazlíčka a nemáte kam na chvíli odejít. Toto je globální problém. Někteří lidé kvůli tomuto problému nemají domácí mazlíčky. Proto se dnes hotely pro zvířata stávají aktuálními a poptávkou, kde si majitelé mohou na chvíli nechat domácí zvíře. Zvažte, jak otevřít hotel pro domácí mazlíčky od začátku a co potřebujete pro to.

Naše ocenění:

Zahájení investice - 400 000 rublů.

Saturace na trhu je nízká.

Složitost zahájení podnikání je 5/10.

Význam nápadu a průzkum trhu

Před otevřením musíte studovat trh a konkurenci ve vaší oblasti. Podívejte se na podobné návrhy a připravte si základní rysy každého z nich. Zvažte služby, ceny, umístění a další aspekty. Můžete obejít každý objekt a podívat se na firmu ve skutečnosti. Takže můžete posoudit úroveň potenciálních konkurentů a učinit poznámky pro sebe. Každý hotel pro domácí mazlíčky má své vlastní charakteristiky a můžete je prozkoumat podrobně.

Při komunikaci neříkejte zaměstnancům o svých cílech. Jen řekněte, že jste na dovolenou a hledáte vhodné místo, kde můžete chvíli nechat mazlíčka. Zaměstnanci vám nabídnou, abyste viděli pokoje, a mezitím oceníte úroveň služeb a kvalitu.

Můžete nejen komunikovat s konkurencí, ale také vidět skutečný obraz trhu. Zkontrolujte ceny v hotelu pro domácí mazlíčky a doplňkové služby. Aby bylo vaše podnikání jasné a kvalitní, doporučuje se studovat zahraniční zkušenosti, kde se takové hotely objevily již dlouho a jsou aktivně poptávané. Zde se naučíte nové nápady a budete je moci přenést do reality. Teprve poté budete moci přijmout konečné rozhodnutí a posunout se k právním subtilím tohoto problému.

Registrace právní dokumentace

Soukromý hotel pro zvířata jako podnik musí být legalizován. Chcete-li začít, budete potřebovat otevřít PI nebo LLC. IP je mnohem jednodušší a rychlejší. Budete moci pracovat volně, aniž byste museli najmout účetního, což je úspora hmotných zdrojů. Nahlášení je doručeno ve zjednodušené podobě a tento dokument můžete snadno vytvořit sám. Budete však nést osobní odpovědnost. Proto je důležité si uvědomit, že je nezbytné bavit podnikání vážně.

Pokud se rozhodnete otevřít LLC, budete potřebovat autorizovaný kapitál, charter a mnoho dalších dokumentů, stejně jako účetní pro reportování. Chcete-li zvolit nejlepší možnost, můžete konzultovat s právníkem, abyste studovali jemnosti svého projektu.

Podrobný obchodní plán pro hotely pro zvířata

 • Analýza konkurentů;
 • Obchodní plán pro otevření hotelu pro kočky a psy;
 • Hledání vhodných prostor, území a formulace nájemní smlouvy;
 • Výzva místním orgánům k projednání norem a požadavků na zahájení podnikání;
 • Terénní úpravy území pro požadavky a vydávání povolení;
 • Registrace aktivit prostřednictvím otevření IP nebo LLC. Nevyžadují se žádné další licence.
 • Získání povolení od regulačních orgánů;
 • Výběr a nábor zaměstnanců v souladu s platnými právními předpisy;
 • Vypracování podrobného kontraktu, který bude vypracován mezi hotelem a vlastníkem zvířete;
 • Otevření;
 • Reklamní a marketingové aktivity.

Kde začít?

Jakékoliv podnikání by mělo začít s plánováním. Proto je nejprve vypracován plán a poté se jeho dodatky a opravy již provádějí. Díky plánu můžete vidět jasný obraz vaší firmy a vytvořit plán rozvoje. Také v něm bude vidět materiálová složka na otevírání. Placené přeexpozice koček a psů je poptávaným a výnosným obchodem. Pro jeho realizaci je nutné studovat nuance a správně upřednostňovat.

Po analýze dat vidíte všechna rizika vašeho podniku. Takže budete analyzovat vaše možnosti a porozumět tomu, jestli je vhodné zabývat se touto záležitostí. Pokud jste přijali pozitivní stránku, dalším krokem bude registrace činností v daňové kontrole. Postup vyžaduje minimální čas a materiální investice. Poté byste měli začít volit pokoj a vyzvat pracovníky SES, aby je analyzovali. Dále jsou prostory rekonstruovány v souladu s požadavky a získáním pracovního povolení.

Nuance výběru místnosti

Místnost by měla být vzdálena nejméně 150 m od obytných budov, ale je lepší, pokud je velká, protože často se jedná o problémy. Místní obyvatelé se stěžují a kontroly se vyskytují neustále. Nejlepší možností bude průmyslová zóna nebo okraj města, kde nikdo nebude zasahovat do vašeho podnikání.

Ideální volbou by byl soukromý dům a vlastní pozemek. Musí být bezpečně oplocen na všech stranách, aby při vycházce zvíře neopustil území instituce. Místo je doporučeno rozdělit do několika zón pro samostatnou chůzi různých zvířat.

Jako pokoje tam budou malé místnosti uvnitř domu. Jejich plocha může být až 10 metrů čtverečních. m. Každá místnost bude obsahovat velké buňky, ve kterých budou zvířata pohodlná a nebudou přeplněná. Velké psy by měly být umístěny v otevřených klecích, protože potřebují více místa. Hotel pro psy neznamená přítomnost nákladných oprav, musí být čistý a dobře udržovaný. Je důležité, aby byla teplá, suchá, okna byla dobře sluneční, a jídlo bylo čerstvé a zdravé. Péče a péče o zvířata jsou důležité, ne drahé opravy.

Vybavení a materiály pro hotel

Ve většině případů majitelé přinášejí se zvířaty své příslušenství: misku, vodítko, oblíbené hračky a ložní prádlo. Všechny tyto materiály však musí být v hotelu k dispozici, pokud je majitel nepřijímá. Kromě toho hotel nutně vyžaduje veterinární lékař, který v případě potřeby zvíře pomůže. Je důležité nejen pozvat zkušeného lékaře, ale také koupit základní léky pro kočky a psy. Většina zákazníků je velmi znepokojena svými zvířaty a lékař je ujistí.

Je důležité vyčistit prostory včas, protože zákazníci budou nutně chtít podívat na podmínky zvířat. Pro tuto práci je třeba najmout čističe, kteří budou pracovat kvalitně a včas. Odvzdušněte místnosti a vyčistěte alespoň 2krát denně.

Důležitou roli hraje výživa. Je důležité správně vybavit kuchyni a najmout kvalifikovaného kuchaře. To je velmi důležitá záležitost, protože zdraví a zdraví budou záviset na výživě. Je to jídlo, které hraje klíčovou roli při výběru hotelu. Dieta by měla být různá. Výrobky jsou čerstvé a zdravé. Obvykle se jedná o suché a masové pokrmy, ale může se lišit podle přání majitele.

Náklady na služby

Každý klient se zajímá o finanční otázku "kolik stojí náklady na domácí zvířata?" Pro kočky asi 250 rublů a pro psy 350 rublů. Cena závisí na místě, podmínkách a službách. Standard v této částce zahrnuje ubytování a stravování. Náklady mohou vzrůst v závislosti na plemeni zvířete, přání na výživu, potřebu časté chůze atd.

Pro registraci v hotelu je třeba předložit originální cestovní pas a veterinární pas zvíře s očkováním.

Zajímavé materiály:

Služba a doplňkové služby

 • Dočasné bydlení;
 • Plná výživa;
 • Mytí, česání a odchod;
 • Čištění očí a uší;
 • Hygienické služby;
 • Stimulace;
 • Školení;
 • Lékařská podpora;
 • Přeprava zvířat.

Všechny tyto služby mohou být také poskytovány v hotelu za účelem zlepšení a rozšíření rozsahu činností. Pro práci s výukou zvířat je důležité najít zkušeného trenéra.

Náklady a přínosy projektu

Hotel pro kočky a psy je ziskové, ale sezónní podnikání. Často jsou služby zapotřebí během prázdnin, kdy lidé ve většině případů jdou na léto. Obecně platí, že polovina vašeho ročního příjmu bude v teplých měsících. Ale s rozšířením zahraničního odpočinku se situace stabilizuje a sezóna už nebude mít zásadní význam. Náklady na první tři měsíce podnikání budou asi 250 000 rublů. To zahrnuje vybavení, reklamu a mzdy zaměstnancům. V takovém případě, pokud otevřete hotel v létě, pak můžete vydělat asi 400 000 rublů. Cena nadměrné expozice kočkám a psům bude záviset na konkurenci a kvalitě poskytované služby.

Jak otevřít hotel pro zvířata: podrobný obchodní plán a doporučení podnikatelů

Odborníci tvrdí, že hotel pro zvířata se může vyplatit za jednu sezónu. Chcete-li otevřít podnik, budete potřebovat relativně malou částku: až 30 tisíc dolarů. Obrovskou výhodou podnikání je schopnost přilákat pravidelné zákazníky. Poskytování služeb na slušné úrovni vám rychle změní váš hotel na "hůlku-zavochalochku" pro stovky majitelů psů a koček. Pokud se vám líbí zvíře, majitelé rádi přivodí svého mazlíčka k nadměrnému vystavení se vám ve druhém a třetím a desátém čase.

Průzkum trhu

Před otevřením zvířecího hotelu prozkoumejte trh. Začněte zkoumáním podobných návrhů, které existují ve vaší oblasti. Jednoduše řečeno, jděte na místní zvířecí hotely. Samozřejmě neměli byste otevírat majitele svých cílů. Řekněme, že chcete nechat své zvíře na dovolené a chcete si vybrat vhodný hotel předem. Hotelový personál vám rád ukáže pokoje pro zvířata a povědí vám o podmínkách obsahu. Takže budete studovat podnikání a poznáte budoucích konkurentů.

Důležitá rada podnikatelům: neztrácejte čas ani na jednoduché rutinní úkoly, které mohou být delegovány. Převeďte je na volné nože "Executionu.ru". Garantovaná kvalita práce na čas nebo peníze zpět. Ceny dokonce i pro rozvoj stránek začínají od 500 rublů.

Naučte se zahraniční zkušenosti. Praxe ukazuje, že mnoho domácích hotelů hrozí příliš malému počtu. Zvířata ve stísněných buňkách nežijí, ale slouží svým větám v očekávání majitelů. Pokoje by měly být prostorné, pohodlné a velmi čisté. Přejděte na anglický zdroj a podívejte se, jak je vše uspořádáno v Londýně, Torontu nebo Dubaji. Upozorňujeme, že trh služeb má tendenci zlepšit kvalitu. Po otevření dobrého hotelu s důstojnými podmínkami údržby budete o krok před konkurencí.

Právní problém

Rozhodněte se pro formu vlastnictví: open IP nebo LLC. IP se otevírá jednodušší a rychlejší. Jednotlivý podnikatel drží ve svých rukou jak peníze, tak otěže vlády. Nepotřebuje účetního, protože podávání zpráv o IP je uvedeno ve zjednodušené podobě. Ale tato "medaile" má druhou stranu: osobní odpovědnost. Pokud se něco pokazí, IP bude odpovědný věřitelům osobního majetku.

Chcete-li otevřít LLC, budete potřebovat charter kapitál, charter a mnoho dalších dokumentů. Bez zvláštního vzdělání je nepravděpodobné, že budete mít záznamy, takže budete muset najmout účetního. Sro - to je více problémů při vstupu a méně problémů na cestě ven. Budete riskovat pouze základní kapitál společnosti, osobní majetek zůstane nedotčen.

Co potřebujete k otevření hotelu pro zvířata, z pohledu státu? Ano, prakticky nic, s výjimkou běžných postupů. Tato aktivita není licencována, proto nebudete muset získat zvláštní povolení. Dostatek z obvyklých dokumentů, které potvrzují soulad místností s normami stanovenými SES a Ministerstvem pro mimořádné situace.

Místnost

Vybraná místnost závisí na tom, které klienty budete patronovat. Je zřejmé, že počet koček ve velikosti bude mnohem menší než u klecí pro psy. Ale i malé zvíře se nedá usadit v městském bytě. Podle veterinářů současná údržba více než tří dospělých zvířat vede k porušení hygienických norem. Důsledky nelze snadno vypočítat: specifický pach, poškozené vztahy se sousedy a pokuty za SES.

Nejlepším místem pro hotel jsou nebytové prostory na předměstí. Čerstvý vzduch je užitečný nejen pro lidi, ale i pro zvířata. V ideálním případě by měla být každá místnost přilehlá k malému oplocenému pozemku. Předměstí má několik výhod:

 • nepřítomnost dopravní zácpy,
 • levné zemi,
 • minimální počet sousedů.

Nedávno se objevilo mnoho městských hotelů pro malá zvířata. Tato zařízení se nacházejí v pronajatých prostorách obchodních center. Městské hotely jsou vybrány zákazníky, kteří chtějí zvíře dát krátkodobě.

Pokoje

Vytvořte obchodní plán pro hotel v zoo. Udělejte sázku na uspořádání pokojů. Dobrý majitel nejprve věnuje pozornost stavu místnosti a pak - na doprovodu, další služby a další zábavy. Místnosti by měly být prostorné, pohodlné, hygienické.

Minimální plocha hotelového pokoje pro 10-12 pokojů je 40 metrů čtverečních. Optimální velikost jedné místnosti pro kočky nebo malé psy je 1,5 až 2 metry. V kleci pro kočky musí být instalovány police a schody, aby se zvířata mohla zahřát a vést více či méně aktivní způsob života. Nejlepším materiálem pro klece je přírodní strom pokrytý hypoalergenním antiseptickým lakem. U podlahy je lepší vybrat obvyklou keramickou dlažbu.

Voliéra pro psy by měla být prostorná. Optimální volba - voliéra, skládající se ze dvou částí: vnitřní (předpoklad) a vnější (oplocená plocha). Samotný pes rozhodne, kdy půjde na ulici a kdy odpočívá na teplém vrhu. Povinná podmínka: spolehlivé a silné stěny mezi kryty. Prostory pro kočky a psy musí být v různých budovách.

Psi stále potřebují chodit. Můžete to udělat v blízkém parku nebo na území (pokud to oblast dovoluje). Pěší psi by měli být střídáni, aby se zabránilo fyzickému kontaktu mezi zvířaty. Boj a nekontrolované páření nejsou součástí vašich plánů, o to méně v plánech hostitelů, že? Výjimku lze učinit pro nejmladší zvířata. Štěňátka si mohou navzájem hrát pod dohledem zaměstnanců a po předchozí dohodě s majiteli.

Zařízení

Podle předběžných výpočtů budete potřebovat 120 až 150 tisíc rublů na vybavení prostor. Tato cena zahrnuje vybavení pro hotelovou údržbu:

 • klece,
 • mraznička pro skladování potravin,
 • nástroje pro čištění,
 • ohřívače,
 • větrací systém.

Inventář v číslech:

 • domy pro kočky a malé psy,
 • drápy,
 • horizontální pruhy,
 • rohože (včetně jednorázových),
 • misky,
 • hračky.

Kromě toho se budete muset starat o dostupnost nezbytných minimálních léků a prostředků pro péči o zvířata. Tento seznam obsahuje vitamíny, anthelmintické přípravky, šampony, protiblokovací kapky, hřebeny.

Pokud jde o jídlo, existuje několik možností. Můžete si pronajmout "kuchaře" a vařit jídlo sami, včetně "příspěvku" na životní náklady nebo krmení zvířat potravinami, které přinesl majitel. Volba může být ponechána majitelům zvířat.

Zaměstnanci

Zpočátku se skoro veškerá práce, kterou můžete udělat sama. S úklidovými, stravovacími a administrativními funkcemi se dvěma nebo třem lidem (vy a vaši rodinní příslušníci) dokáže vypořádat. Když je podnikání alespoň trochu roztržitý, můžete přemýšlet o náboru "chůvy" ze strany. Při výběru personálu si vsadíte na lásku zvířat, stejně jako na dostupnost zkušeností nebo speciální vzdělání.

Velkým přínosem je přítomnost veterinárního lékaře v personálu. Pokud nemůžete najmout kvalifikovaného odborníka, uzavřete smlouvu s blízkým veterinárním klinikem. Nechte lékaře přijít každý den a uvidíte své hosty. Co se týče léčby, pak se tato schéma ukázala jako dobrá: náklady na nouzovou lékařskou péči hradí majitel hotelu a vlastník zvířete pak kompenzuje náklady. Do příslušné smlouvy nezapomeňte zahrnout příslušnou položku.

Ceny za povinné a doplňkové služby

Cena jednoho hosta závisí na úrovni hotelu a regionu. V průměru v hotelu "průměrné ruky" náklady na bydlení kočky je 300-450 rublů denně. Obsah psa je dražší - asi 500 rublů. Tyto náklady zahrnují usídlení, čištění, péči, krmení, denní lékařskou prohlídku, paddocking 2 x denně (pro psy). Pokud se majitel chce usadit v jedné místnosti dvě zvířata, vezměte platbu za obyvatelstvo ve výši 40-50% základních nákladů.

Hotel je nejen místem pro nadměrnou expozici. Toto je místo, kde hosté stráví svůj čas s potěšením a přínosem. Zisk na placené službě se může stát významným zdrojem příjmů. Ukázkový seznam a náklady na další služby:

 • transfer v autě po městě - asi 300 rublů,
 • usídlení a vystěhování v nevhodném čase - kolem 250 rublů,
 • péče o vlasy (účes, manikúra) - 400-1000 rublů.

Reklama a zákaznický servis

Jak otevřít zoo a uspět? Pamatujte, že musíte pracovat nejen se zvířaty, ale také se svými pány. Lidé nejsou v hotelu kvůli zvířatům chudí. Péče o domácí mazlíčky je samozřejmě dobrá, ale koneckonců, jejich majitelé budou platit za tuto péči, že? Vypracujte marketingovou strategii. Nehromažďujte okolí. Vytvářejte přehledy videa a fotografií a pošlete je denně zákazníkům na poště.

Postarejte se o reklamu. Vzhledem k tomu, že reklamy v médiích jsou drahé, sázejte na internet. Vytvořte web (alespoň nejjednodušší) a umístěte jej na placené místo. Umístěte reklamy na známé virtuální "desky". Dobrým efektem je reklama na zoologických a turistických místech. Proč turisty? Vzhledem k tomu, že klienti cestovních kanceláří jsou také vaši zákazníci: potřebují také někde své domácí mazlíčky na cestu. No, "z úst z úst", samozřejmě, nikdo nezrušil.

Závěr

Hotel pro zvířata je sezónní záležitostí. Lidé připojí domácí zvířata na prázdniny, tedy v létě na květnové svátky, v předvečer nového roku. Podnikatelé tvrdí, že 50-60% z celkových příjmů, které hotel přináší během letní sezóny. Nedávno se však mění situace: rostoucí příjem dovoluje lidem cestovat do jižních zemí kdykoliv v roce, proto hotelové podniky postupně získávají povahu mimo sezónu.

Takže, shrňme výsledek. Přibližné náklady na první tři měsíce budou asi 220 tisíc rublů, včetně:

 • hotel vybavení - 120-150 tisíc rublů,
 • reklama - 18-24 tisíc rublů,
 • platba za veterinární služby - 45 tisíc rublů.

Za tři letní měsíce budete moci vydělat asi 405 tisíc rublů. Pokud je ve vašem hotelu 10 místností, pak při plném zatížení bude uspořádání následující: vynásobte počet pokojů 10 za cenu denního pobytu 450 a získáte 4500 rubles příjmu za den. Nyní vynásobte 4500 rublů počtem dnů v sezóně 90 a získejte 405 000. Z toho vyplývá, že v jedné sezóně hotel nejen vyplatí, ale přinese zisk kolem 200 000 rublů.

Jak otevřít hotel pro zvířata: podnikatelský plán s výpočty

Mnozí z nás mají domovy zvířat. Někdy se okolnosti mohou vyvíjet takovým způsobem, že majitel musí naléhavě odjet, ale nemá kam opustit své zvíře. Pak hotel pro zvířata přichází k pomoci. Jedná se o poměrně výnosný obchod, protože většina země má domácí mazlíčky. A zvláště během prázdnin se lidé potýkají s problémem, na který se připojí jejich čtyřnohý přítel.

První kroky k objevu

Aby byl zajištěn úspěšný výsledek, je nutné vypracovat obchodní plán pro hotel pro zvířata. Jedná se o jasný schéma opatření, které vám pomohou nezaměnit tím, že otevřete takové místo.

První věcí je:

 1. Poraďte se s komunitou veterinářů, kteří jsou ve vašem městě. To je nezbytné k posouzení jejich schopností a pochopení, co dělat.
 2. Dozvěďte se podrobně, jaký druh dokumentů budete potřebovat.
 3. Najděte vhodný pokoj. Na tuto otázku je třeba věnovat velkou pozornost, protože tato místnost by neměla být v blízkosti obytných budov, musí být suchá, čistá a prostorná. Výběr oblasti je velmi důležitý, protože muži a ženy by měly být drženy odděleně, nemocná zvířata by neměla být společně se zdravými zvířaty atd.
 4. Rozhodněte, které "zákazníky" obdrží váš hotel pro zvířata a jaké bude jejich maximální počet.
 5. Je nutné právně formalizovat a pojišťovat své podnikání.

Bude důležité provádět reklamní kampaň. Může to být venkovní reklama, distribuce letáků, online konzultace zákazníků, design vizitek a mnoho dalšího.

Dále je nutné dohodnout se na spolupráci s veterinárním lékařem. A ve smlouvě s odběrateli uvádějte, že se zbavujete odpovědnosti za smrt zvířete, zranění, která mu byla způsobena, a tak dále.

Otevření hotelu - první etapa

Dalším přínosem otevření takového podnikání je, že tato výklenka není téměř obsazena. A pokud je v Evropě zoogistinitsa pro kočky nebo psy společnou věcí, pak máme takovou sféru činnosti, která se právě začíná rozvíjet. Takže, vážení kladů a zápory, rozhodli jste se otevřít například hotel pro psy nebo jiné druhy zvířat. Prvním krokem je zaregistrovat se u daňové služby a formalizovat se jako individuální podnikatel. Jedná se o jednoduché akce, které netrvají dlouho.

Je velmi důležité, aby vaše zoo splňovala standardy SES. Proto je na začátku nutné konzultovat s odborníky těchto organizací a získat potřebná povolení k jeho otevření v Rospotrebnadzoru. Bude také nutné koordinovat protipožární agentury.

Výběr místnosti

V souladu s pokyny výše uvedených orgánů musí být prostor pro hotel v zoologické zahradě vzdálený od více než 150 metrů od obytných místností.

Dobrým řešením je otevření hotelu u vchodu do města nebo na okraji města, kde je spousta volného prostoru a nikomu nebudete mít žádné nepříjemnosti. Také by mělo být chráněno sousední území, aby se zabránilo úniku zvířat.

Dobrou volbou bude zónování celé plochy pozemku na segmenty pro zvířata různých velikostí a plemen, aby byly pohodlné.

Hotel pro kočky a další zvířata má tzv. Pokoje - to jsou malé pokoje, které se pohybují od tří do deseti metrů čtverečních. V těchto místnostech může být až pět zvířat stejného druhu. Nezapomeňte je izolovat od sebe navzájem. V teplé sezóně velkých psů se však doporučuje usadit se v pohodlných pokojích na ulici.

Nákup potřebného vybavení

Obvykle společně s vaším mazlíčkem přinášejí majitelé své oblíbené hračky, vodítko, misky na vodu a jídlo. Navzdory tomu musíte koupit vše, co potřebujete, a být připraveni na jakoukoli situaci.

Také nebude nadbytečné zahrnovat veterináře do služeb a koupit nějaké léky, jelikož vaši hosté mohou být nemocní. A některé plemena, například psi vyžadují zvláštní údržbu a péči.

Všechny pokoje pro zvířata by měly být čisté, prostorné, bez cizích zápachů a vypadat dobře, takže zákazníci mají dobrý první dojem. Koneckonců, nikdo nebude chtít nechat svého mazlíčka na nevhodném místě. Proto byste měli najmout čističe, který bude v instituci udržovat čistotu a pořádek.

Otázka výživy zvířat si zaslouží zvláštní pozornost. Často se s majiteli dohodne a pak je vše již zakoupeno. Jenomže v případě, že by hotel měl mít několik druhů jídla v případě, že je potřeba dočasné přeexpozice zvířat nalezených na ulici.

Pokud můžete financovat, můžete v hotelu otevřít malou kuchyň. Menu s každým zvířetem by mělo být v každém případě projednáváno s jeho majitelem na nejmenší detail. Proto je taková investice často neúčinná a nebude přinášet velký zisk.

Pokud si koupíte hromadné zásoby, cena za kilogram suché potravy bude 60 rublů a krmivo pro maso - asi 90 rublů. Máte-li například hotel pro psy, průměrná cena za bydlení jednoho psa denně je kolem 450 rublů a kočka vás bude stát 350 rublů. Náklady na ubytování s dvoulůžkovým krmením pro domácí zvířata. Také je možné sestavit ceník s doplňkovými službami za poplatek.

Takové hotely se ve skutečnosti neliší od obvyklých hotelů. Také zde existují druhy závodů a výletů, čísla a zákazníci.

Nábor zaměstnanců

Starat se o zvířata bude vyžadovat kvalifikované odborníky s praxí v této oblasti. Proto je třeba najmout několik pracovníků, kteří budou pečovat o domácí zvířata, kynologa, veterináře, čističe a správce, který bude sledovat pracovní proces.

Nicméně, pokud jste neposkytli finanční prostředky pro takový personál, může jedna osoba kombinovat dvě pracovní místa. Například kynolog může také chodit zvířata dvakrát denně. Správní a účetní oddělení je lepší udělat sám. Pokud jde o veterináře, nemusí být uveden do seznamu zaměstnanců, ale s vámi pracovat na základě dohody a přijet podle potřeby.

Kreslení

Například vypracujeme pro takovou firmu obecný koncept. Takže plocha areálu s hotelem bude asi 100 metrů čtverečních. Personál se skládá ze dvou psovodů, dvou asistentů, veterináře a účetního, jejichž práce provádí majitel hotelu. Tato instituce je zaměřena na údržbu koček a psů všech plemen.

K dispozici jsou zde také další služby. Do hlavního seznamu budeme zahrnovat mytí automobilů, modelové stříhání zvířat, čištění uší a ořezání drápů.

Tento druh služeb je dnes velmi populární a v evropských zemích rychle získává impuls. Nejúspěšnější období roku, kdy zogistinitsa pro psy a kočky přinese nejvíce zisk - je to léto a zima. To je, když majitelé odjíždějí z tvrdého každodenního života.

Hotel se nachází ve dvoupatrové budově, navržené pro 30 pokojů, z nichž 14 je standardní a zbytek jsou juniorské apartmá a apartmá.

Přilákat zákazníky

Vzhledem k tomu, že majitelé domácích zvířat často navštíví veterinární kliniky pro určité procento z každého klienta může nabídnout nejnovější doporučit svým majitelům hotelů, které vedly k léčbě svých domácích mazlíčků. Můžete také přilákat zákazníky prostřednictvím prodejen zvířat a cestovních kanceláří. Koneckonců, pro většinu majitelů, celý problém je jít na dovolenou, protože tam není nikdo nechat mazlíčka. Za poplatek můžete jednat s vlastníky obchodů s domácími zvířaty a umístit reklamy do svých obchodů.

Dobrá reklama je klíčem k úspěšnému podnikání. Můžete si objednat letáky, vizitky, různé brožury, propagovat svůj zoologický hotel v rozhlase a zveřejnit reklamy.

Platba za službu

Náklady na pokoj závisí na době pobytu zvířete v hotelu a na seznamu poskytovaných služeb. Kromě povinné služby můžete zahrnout i účes, čištění uší, pomoc veterinárnímu lékaři a další služby. Poplatek může být účtován, pokud dojde k nadměrnému vystavení koček, psů nebo jiných zvířat v hotelu kvůli předčasnému vzhledu jejich majitelů.

Na úrovni služeb, naše hotely jsou, bohužel, mnohem horší než evropské. Máme však něco, na co se snažíme, protože se takový podnik jen vyvíjí. Nenápadná služba a přísné dodržování všech dohodnutých služeb povede vaše instituce k vůdcům takového odvětví a bude úspěšná.

Vypracování obchodního plánu

Nyní musíte vypočítat, jaké náklady budou potřebné k otevření hotelu pro kočky a psy. Počet investic se počítá za jeden pracovní rok v rublech. Pronajmout pozemek s prostorem po celou dobu registrace všech dokumentů a opravy - 60 000 nákup potřebného vybavení a zásob bude stát kolem 100 000. Zvolené místnosti, budete muset provádět opravy a koupit potřebné nábytek - to bude stát 250 000 Celkem obyčejný výše investic bude 410 000 rublů. Přidáme dalších 90 000 na nepředvídané výdaje. Potřebujete tedy asi 500 000 stran.

Zvažte současné roční náklady (v rublech). Při pronájmu místnosti pro hotel bude muset zaplatit asi 240 000. Dalším důležitým bodem je platba mzdy zaměstnancům. V malém počtu zaměstnanců bude v průměru 1 260 000. Je také nutné zakoupit dodávky a různé nástroje - 200 000. Nákup zboží bude stát 300 000. Platba daní bude 288 000. Celkově budete utrácet asi 2 900 000 rublů ročně.

Promluvme si nyní o příjmech, které přinese vaše zoologická zahrada. Pokud nastavíte náklady na držení zvířete ve standardním pokoji asi 200 p. za den (bez krmení), v juniorských apartmánech - 350 rublů a ubytování v apartmá až 500 rublů, pak za rok dostanete 2 500 000 rublů. Přidejte k tomu náklady na služby veterináře, procento prodeje různých zboží a příplatek v případě, že majitel neměl čas vyzvednout svého domácího mazlíčka. Tento druh situace je uveden jako nadměrná expozice psů, koček nebo jiných zvířat v péči o hotel. Celkový příjem bude kolem 3 300 000 rublů. Po odečtení současných investic budete mít 400 000 r. Tato částka v plné výši splácí projekt déle než rok.

Nicméně, neprovádějte okamžitě velké investice do podnikání, nakupujte drahý nábytek a najmete velký personál, protože se to nemusí vyplatí. Optimálním řešením bude neustálé investování do podnikání, jak se vyvíjí.

Nyní máte představu o tom, jak otevřít hotel pro zvířata, je také vypracován obchodní plán. Zůstává jen jednou znovu, abych přemýšlela nad věcmi a dostala se k akci. Neměli bychom však zapomínat, že vaše podnikání bude prospívat pouze tehdy, budete-li neustále investovat do ní se silou, zdroji a nadšením.

Business od nuly: hotel pro zvířata

Organizace hotelů pro zvířata je spíše novým nápadem moderního podnikání, jehož vyhlídky jsou dosud podceňovány. V souvislosti s nárůstem růstu domácích mazlíčků a příležitostí pro vlastníky vynakládat na jejich údržbu vzrůstá poptávka po službách obdobných institucí.

Pokud tedy kompetentně analyzujeme trh s hotely v zoologických zahradách, je správné organizovat svou činnost s přihlédnutím ke všem specifikům jejího managementu, z dlouhodobého hlediska se může stát poměrně výnosným podnikem.

Analýza trhu a význam

Dnes je téměř každý třetí ruský majitelem domácího mazlíčka. Podle statistik žije více než 60 milionů zvířat v domácnosti. A v současné době existuje tendence ke zvýšení počtu domácích zvířat.

Jednou z nových oblastí podnikání domácích zvířat byla organizace specializovaných zoologických zahrad. Potřeba jejich služeb vzniká od majitelů v době, kdy je třeba nechat zvíře pod dozorem na dobu nepřítomnosti: během služebních cest, prázdnin, při pohybu atd.

Předtím byl vývoj takové sféry činnosti spontánní. Dnes je trh s zoologickými službami civilizovanější, protože získal přísnější kontrolu od veterinářů. K dnešnímu dni má země přibližně 200 podobných institucí, z nichž většina se nachází ve velkých městech.

Registrace a organizace obchodu

K zorganizování zvířecího hotelu jako výchozího podnikatelského záměru je zapotřebí jej zaregistrovat v souladu se zákonem stanoveným postupem.

Pro budoucí podnikání můžete zvolit jednu z následujících forem vlastnictví:

 1. IP. To je považováno za nejlepší volbu pro takové aktivity. Jeho otevření nevyžaduje přípravu rozsáhlého seznamu dokumentů. Podnikatel je plnoprávným správcem zisků z podnikání, ale současně je odpovědný za závazky se svým majetkem. Kromě toho nepotřebuje najmout vysoce kvalifikovaného účetního, protože pro tuto formu majetku je poskytován zjednodušený systém hlášení.
 2. LLC. Otevření takového subjektu bude vyžadovat registraci velkého souboru dokumentů. Účetní závěrka společnosti zajišťuje komplexní systém sídel a dokumentace, pro který bude vyžadovat odbornost. Současně však společnost ohrožuje pouze povolený kapitál.

Požadovaná dokumentace

Začlenit do těchto činností bude vyžadovat minimální soubor dokumentace:

 • zakládající dokumenty při registraci LLC;
 • certifikáty PSRN a registrace u federální daňové služby;
 • závěr SES o souladu prostor a podmínek údržby s hygienickými a hygienickými normami;
 • uzavření požárních útvarů ohledně souladu areálů s normami požární bezpečnosti.

Pokoj a promenáda

Při výběru a vybavení vhodné místnosti je třeba vzít v úvahu následující nuance:

 1. Podle pokynů hygienických úřadů by se měl nacházet necelých 150 metrů od obytných budov.
 2. Zvířata, stejně jako lidé, potřebují čistý a čerstvý vzduch, takže nejlepší možností je umístit instituci u vchodu do města nebo na jeho okolí.
 3. Okolí je vystaveno povinnému oplocení, aby se zabránilo útěku hostů. Kromě toho je nejlepší prosazovat celou oblast na místa pro jednotlivé druhy a plemena zvířat.
 4. Měla by poskytovat tzv. Čísla pro umístění zvířat, představující malé místnosti od 3 do 10 metrů čtverečních. m., z nichž každý může být umístěn až pět jedinců stejného druhu.

Zařízení a vybavení

Kromě výběru a opravy vhodného pokoje je v procesu uspořádání hotelu pro zvířata nezbytná péče o nákup a instalaci speciálního vybavení.

Takže musíte vybavit vaše instituce:

 • klece;
 • mrazničky pro skladování potravin;
 • inventář čištění;
 • ohřívače;
 • ventilační systém;
 • inventář místností: měkké domy, škrabáky, vodorovné tyče, koberečky, misky a různé hračky.

Zde je lepší použít dvě možnosti podle uvážení hostitele:

 1. Vařit jídlo na území hotelu a zahrnout náklady na něj do nákladů na bydlení.
 2. Naplňte hosty jídlem poskytnutým majitelem.

Zaměstnanci

Obsah hotelu pro zvířata nevyžaduje velký počet zaměstnanců, stačí zaměstnat několik zaměstnanců, kteří budou provádět pravidelnou péči o domácí zvířata.

Při náboru zaměstnanců je důležité dbát na dvě nuance:

 • pracovníci by měli mít určitou kvalifikaci a znalosti v oblasti řádné péče o každý druh zvířat;
 • počet obslužných pracovníků, je třeba vycházet z předpokladu, že jedna osoba se stará o 5 osob.

Pokud zaměstnanci budou zahrnovat veterináře, který v případě mimořádné situace bude vždy schopen poskytnout veškerou možnou pomoc. Spolupráce s majiteli o informování o službách společnosti, rezervaci (záznamu) a sledování plánu pobytu může vyžadovat správce.

Řízení podniku může provádět jeho vlastník, ale provádět finanční účetnictví, můžete se uchýlit k službám profesionálního účetního.

Organizace hotelu

Hlavním cílem práce hotelového zoo by mělo být zajištění každodenního pobytu zvířete ve zvláštní místnosti nebo ve voliéře. Současně mohou být zařízené pokoje uspořádány podle různých úrovní pohodlí a výběr podmínek pobytu je nejlépe ponechán klientovi. Můžete například nabídnout balíčky světla, standardní, luxusní a VIP.

Činnost takových zařízení je poskytovat tyto služby:

 1. Poskytování prostor pro dočasné umístění koček, psů a případně i jiných zvířat.
 2. Doplňkové služby: mytí, česání, čištění uší, mytí očí, řezání nehtů apod.

Aby byla zajištěna bezpečnost pracovníků a dalších hostů, hlavní je prezentace určité dokumentace:

 • cestovní pas majitele;
 • veterinární pas zvířete se známkami o očkování.

Kromě toho při stanovení pravidel pro vstup a pobyt je možné stanovit minimální dobu pobytu zvířete a postup výpočtu.

Reklama

Chcete-li informovat o otevření a provozu hotelu pro zvířata potenciálním zákazníkům, potřebujete kompetentní reklamní kampaň, která by měla zahrnovat následující aktivity:

 1. Distribuce vizitek, plakátů a letáků prostřednictvím veterinárních klinik a specializovaných prodejen a lékáren.
 2. Umístění pouličních bannerů.
 3. Vytváření vlastního webu.
 4. Předkládání reklam v novinách, televizi a rozhlase.
 5. Umístění informací na specializovaných internetových fórech, v sociálních sítích.

Také na fasádě budovy můžete umístit barevný vývěsní štítek, přijít s různými akcemi a zajistit možnost využití slevových karet.

Finanční složka podniku

Finanční složka podniku závisí na mnoha faktorech. Proto je i při navrhování podnikatelské činnosti velmi důležité nejen zajistit všechny organizační záležitosti, ale také provést nezbytné výpočty, které určují její ekonomickou proveditelnost.

Náklady na otevření a údržbu

Předpokládejme, že se plánuje uspořádat hotel pro zvířata, který zajistí přítomnost psů, koček, hlodavců a ptáků. Instituce bude umístěna na pronajatém území o rozloze 60 metrů čtverečních. m., které budou rozděleny do 10 pokojů s různou úrovní pohodlí.

Náklady na otevření takového hotelu v zoo bude asi 500 tisíc rublů. To zahrnuje náklady na zaplacení prvního měsíce nájemného, ​​opravy, nákup zařízení a dodávek, jakož i náklady na reklamu.

V budoucnu bude údržba instituce věnována asi 250 tisíc rublů měsíčně. Tato částka bude zahrnovat výdaje na nájemné, platby za služby, platby za práci a odpočty z nich, obstarání materiálu a daní.

Výše budoucích příjmů

Velikost budoucích příjmů hotelu je z velké části určena jeho obsazeností, která v prvních etapách práce nepřekročí 60%.

Doba návratnosti

S takovými ukazateli příjmů a výdajů činí čistý obchodní zisk 50 tisíc rublů měsíčně nebo 600 tisíc rublů ročně.

Při otevření hotelu pro zvířata je třeba mít na paměti, že takový obchod je sezónní. Proto by měl být hlavní příliv zákazníků pozorován v období od května do října, kdy nastane svátek. Výsledkem je, že v letní sezóně přináší téměř 50-60% z celkového příjmu hotel zoo.

Obchodní plán pro hotely pro zvířata

1. Shrnutí projektu

Účelem projektu je otevřít hotel pro domácí mazlíčky na 45 místech, aby poskytoval služby pro jejich přeexponování a dočasné ubytování. Zoo hotel se bude nacházet ve dvoupatrovém domě s nádvořím, ve městě s počtem obyvatel více než 500 tisíc lidí. Hlavními hosty hotelu budou kočky a psi, včetně psů velkých plemen, stejně jako malá zvířata. Majitelé koček mohou využívat ubytovací omezení - ubytování zvířat ve speciálně upravených vnitřních ohradách, majitelé psů budou k dispozici jak v bytě, tak i v uzavřeném prostoru.

Náklady na projekt, s přihlédnutím k nákupu vybavení, registrace a registrace, vytvoření stránky bude 705,5 tisíc rublů. Projekt je naplánován na začátek května 2016. Odchod do odměny hotelu lze očekávat po 1,5 letech práce.

Čistá současná hodnota (NPV), rub.

Čistý zisk projektu, rub.

40 000 až 280 000

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Index ziskovosti (PI)%

2. Popis průmyslu a společnosti

Přibližně každý třetí Rus má doma domácí zvíře. V současné době v ruských domácnostech žije asi 20 milionů psů a 35 milionů koček, bez dalších zvířat, jako jsou želvy, ptáci a ryby. Nedávno došlo k trendům v počtu domácích zvířat v zemi. To je zvláště patrné u velkých měst, kde se péče o kočku nebo pes stává nejúčinnější metodou komunikace s volně žijícími zvířaty a nejlepším lékem proti stresu. S nárůstem blahobytu obyvatelstva se také zvyšují výdaje na domácí zvířata. V průměru jsou v roce 2015 asi 1,5 tisíce. rublů. za měsíc. Ve velkých městech je stále více a více míst, které poskytují služby zvířatům: veterinární centra, zoologické zahrady a ošetřovatelská centra, kde může domácí zvíře provádět srážky, stejně jako nadměrná expozice a hotely v zoo.

Zoo hotely jsou nový fenomén pro naši zemi. Potřeba zařízení tohoto druhu u majitelů domácích zvířat vzniká, pokud je to nutné, ponecháno pod dohledem domácích zvířat v době nepřítomnosti - při odchodu, cestování, cestování atd. Docela často kočka nebo pes nemá nikdo odejít, a důvěryhodnost dočasných hostitelů zabývajících se nadměrným vystavením je malá. Často se podmínky zadržení nemusí shodovat s požadovaným požadavkem a je obtížné předpovědět, zda se zvíře řádně postará o to, zda dostalo dobré jídlo a tak dále. Rozhodnutí o všech těchto otázkách zaujímají hotely v zoo. Donedávna se tato společnost spontánně rozvíjela a nepoužívala dostatečnou úroveň důvěry majitelů domácích mazlíčků. Nicméně v posledních letech se hotelové služby staly civilizovanějšími: oblast byla podrobněji sledována veterinárním dohledem, začaly se objevovat služby, které nabízejí služby v osvědčené zootechnice.

Zejména v databázi Zooboking.com jsou uvedeny více než 200 zoo hotelů. Většina z nich se nachází ve velkých městech. Podle 2 GIS, v 15 městech s počtem obyvatel přes 1 milion osob v Rusku, můžete počítat s více než 100 nabídkami hotelů pro zvířata. V blízké budoucnosti lze očekávat zlepšení infrastruktury pro domácí zvířata. Existují vyhlídky na fenomén, jako je cestovní ruch se zvířaty. Zejména od prosince 2016 ruské železnice umožnily cestujícím ojetých vozů a vozů se sedadly pro dálkové vlaky přepravovat domácí zvířata. Seznam povolených pro přepravu zahrnoval psy, králíky, morčata, křečci, ptáky, želvy, ryby.

Účelem tohoto projektu je otevřít hotel pro domácí zvířata, aby poskytoval služby pro jejich přeexponování a dočasné ubytování. Zoogostinitsa se bude nacházet v dvoupatrovém domě s dvoře (v podnikatel-vlastnil), ve městě s počtem obyvatel nad 500 tisíc. Man. Hlavními hosty hotelu se stane kočka a pes, pro které bude hotel mít k dispozici až 45 míst k sezení, stejně jako malá zvířata (hlodavci, ptáci, atd.) Hotel je rozdělen do několika zón. Ve druhém patře budovy budou prostory s místnostmi pro kočky a malé zvířata. Místnosti pro psy budou umístěny v přízemí a ve dvoře. Majitelé druhé, a to zejména, můžete zvolit jeden ze dvou způsobů obsahu: pokoj (vhodný pro malé, střední psů a štěňat) a zajetí (s ubytováním v zakrytých klecích ve dvoře). Ve dvoře budou vybaveny několika oplocenými prostory pro bezkonfliktní simultánní chůzi psů. V úkolech zoologické zahrady vstoupí host:

Zajištění bezpečnosti a pohodlného držení zvířete v místě jeho přechodného pobytu.

Poskytnutí opatření k zabránění možného úniku zvířat, zranění a poškození při pobytu v zoo.

Sledování dobrých životních podmínek zvířat, sledování veterinárního lékaře a případná veterinární pomoc.

Organizace včasného krmení zvířat, přístup k pitné vodě.

Organizace chůze v ulici (pro psy).

Dodržování hygienických a hygienických norem pro údržbu: pravidelné čištění, dezinfekce míst zadržení.

Informování majitele o stavu a chování zvířete.

Organizační a právní forma podnikání bude IP. Jako daňový režim byl vybrán USN 15%. Majitel projektu povede zoo, působí jako hlavní správce. Přímo k němu budou podřízeny pravidelné a najaté zaměstnance, organizující dozor a péči o zvířata.

3. Popis služeb

Zoo hotel bude poskytovat služby pro byt a uzavření. Instituce přijme pro dočasnou údržbu psů, koček, hlodavců a ptáků. V tabulce. 1 zobrazuje cenu služeb zoologické zahrady. Jako doplňkovou službu pro domácí mazlíčky bude k dispozici celá řada bezplatných služeb, které se stanou jednou z hlavních konkurenčních výhod projektu spolu s vysokou úrovní služeb. Zoo hotel bude pracovat ve středním cenovém segmentu, kvalita služeb - nadprůměrná. Průměrná kontrola na služby bude 550 rublů. Vstup zvířete do hotelové zoologické zahrady se uskuteční pouze tehdy, pokud je k dispozici veterinární pas s uvedením všech nezbytných očkování.

Obchodní portál Způsoby úspěchu

 • Domů
 • "
 • Obchodní nápady
 • "
 • Obchodní plán pro hotely pro zvířata

Velmi zajímavou oblastí obchodní činnosti je organizování hotelu pro zvířata. To je neobvyklé, není běžné. Přesto existuje poptávka i ve velkých městech. Zde je podnikatelský plán pro pořádání provozu hotelu pro hospodářská zvířata. Předpokládaná doba návratnosti předloženého projektu je 13 měsíců. Pozor: obchodní plán je zveřejněn ve dvou částech.

OBCHODNÍ PLÁN

Organizace hotelu pro zvířata

LLC "Způsoby úspěchu"

LLC "Způsoby úspěchu"

Tento podnikatelský plán je předložen k posouzení důvěrně pouze za účelem rozhodování o financování projektu a nesmí být použit k kopírování nebo jiným účelům a také převeden na třetí strany. Vraťte podnikatelský plán, pokud nepůsobí žádný zájem o účast na jeho realizaci

1. Popis projektu

Společnosti s ručením omezeným "Ways of Success" (LLC "Ways of Success") plánuje zahájit svou činnost od 01.01.2011. Hlavními činnostmi společnosti jsou:

-poskytování ubytovacích služeb pro kočky a psy,

-doplňkové služby (česání, mytí, čištění uší a očí, helminthizace, taxi služby při přepravě zvířat atd.).

Zvolený typ činnosti je kombinován s nejnovějšími ruskými a západními tendencemi péče o domácí zvířata. Platební schopnost obyvatelstva se zvyšuje, stejně jako zaměstnanost, v zimě a v létě na mnoho prázdnin, a tam není kam opustit své oblíbené. Je to hotel pro domácí mazlíčky a existuje cesta k této situaci.

Hotel bude dvoupodlažní dřevěná budova se 60 pokoji, z toho 40 standardních pokojů, 10 apartmá a apartmá typu junior.

Hotel pro zvířata

Celková plocha hotelu je 150 m2.

Pracovníci hotelu jsou zastoupeni třemi veterináři a vedoucím hotelu, kteří budou samostatně rezervovat.

Služby a technologie pro jejich poskytování.

Společnost LLC "Ways of Success" plánuje poskytovat následující služby.

cena za jednotku, rub.

Frontline (léčba ektoparazitů)

taxi pro zvířata

Popis služeb a životních podmínek.


Jednolůžkový, standardní pokoj.
Rozměry (m): 1 m 1,5 m, výška 2,30 m.
Dokončení: stěny a strop - podšívka, podlahy - dřevo.
Každý pokoj má dům pro kočku, škrábací podložku, lasely a různé hračky.

Jednolůžkové apartmá typu Junior.

Rozměry (m): 1,5 m až 1,7 m, výška 2,30 m.
Dokončení: stěny a strop - podšívka, podlahy - dřevo.
Každý pokoj má dům pro kočku, škrábací podložku, lasely a různé hračky.

Jednolůžkový pokoj.

Rozměry (m): 1,5 m až 2,0 m, výška 2,30 m.
Dokončení: stěny a strop - podšívka, podlahy - dřevo.
Každý pokoj má nucenou ventilaci, kočičku, škrábací stůl, přistýlku a celou řadu hraček.

Chcete-li navrhnout kočku nebo psa, musí mít majitel:

· Pas občana RF;
· Veterinární pas zvířete s poznámkami o zvířatech provedený nejpozději dva týdny před příchodem očkování v hotelu;

· Minimální pobyt v hotelu je pět dní.

Služby a ceny
Jednolůžkový, standardní pokoj:
host je na plnou penzi. Host je vybavený jídlem a každodenním třicetiminutovým cvičením na individuálním hřišti v paddoku, doprovázeným poradcem.
Náklady na službu jsou 300 rublů denně.
Jednolůžkové apartmá typu Junior:
s jídlem a chůzí.
Cena služby je 350 rublů za den.

Jednolůžkové apartmá:
s jídlem a chůzí.
Cena služby je 400 rublů za den.

Kočky a psi žijí v samostatné dvoupodlažní dřevěné budově, která je rozdělena do speciálních klecí. Pro každé zvíře je k dispozici osobní uzávěr o rozměrech od 2x do 4x m 2 a výšce 2,30 m, takže zvířata nejsou ohrožena hypodynamií. V každém uzávěru je malý dům, žebřík, bodka.

Je důležité, že zvíře bylo očkováno s jedním z komplexního KVADRIKAT vakcíny nebo Nobivac proti 4 nemocí (vzteklina, panleukopenie, herpes virové rhinotracheitidy a kaltsiviroz) v předstihu, nejméně 14 dní před požadovaným příjezdu do hotelu, a pokud taková vakcína již bylo učiněno dříve, datum nemělo by to být více než před rokem. Takové očkování může být provedeno na veterinárních klinikách a stanicích pro boj s nemocemi zvířat.

2. Analýza trhu.

Je známo, že mazlíček je jako malé dítě: vyžaduje péči, pozornost, lásku a pečlivou péči. Nový člen rodiny je vždy velkou radostí, ale také velkou odpovědností. A je dobré, když se přizpůsobíte, abyste udrželi mazlíčka čistý a pohodlný, a neustále se ujistěte, že je zdravý, plný a nudný.

Ale co když máte hodně práce a jste nuceni najednou jít na služební cestu?

Nebo jak si mohu dovolit jít na dovolenou, na dovolenou, na dovolenou, ne-li pro koho opustit zvíře?

K vyřešení tohoto problému existuje mnoho hotely pro zvířata.

Na Západě se taková služba již dávno stala běžným a obyčejným. Průměrný Evropan, například, a nebude ani nenapadne se zeptat příbuzné či sousedy, se starat o svého domácího mazlíčka, zatímco on je pryč na podnikání společnosti - neváhal obrátit na hotel.

Na Západě tato podnikání přináší dobré zisky, a proto je úroveň komfortu mnohem vyšší a rozsah nabízených služeb je širší. V hotelech bude váš mazlíček krmení a napojen, bude-li to nutné - bude sledován veterinárním lékařem, bude pravidelně procházet a udržován v čistotě. A v drahých hotelech pro zvířata, klimatizace a čističky vzduchu pracují v pokojích, jsou zde lůžka a barevné televizory, které zobrazují filmy o zvířatech.

V Rusku se situace poněkud liší. První hotely pro zvířata se začaly objevovat v Rusku zhruba před 10 lety na předměstí v dachách a opuštěných stájích. Ve velkých městech byl doma soukromý a neoficiální přebytek.

Po restrukturalizaci začali nejzákladnější vlastníci takových hotelů rozšiřovat své domovské úkryty do reálných podniků. Do roku 1997 se podnik rozšířil, aby získal licenci. Po srpnové krizi došlo k poklesu: bohatí lidé se stávali méně. Koneckonců, tyto hotely jsou určeny pro střední třídu: velmi dobře vybíraným osobám je snadněji najat osobu, aby se starali o svého čtyřnohého přítele, a chudí si nemohou dovolit tuto službu. Ale již po několika letech se tento podnik stále více rozvíjí a orientuje se směrem k Západu.

Nicméně, mnoho Rusů je stále ve spěchu slyšet o takové službě, pro které je někdy škoda dát spoustu peněz. Proto je služba průměrného hotelu často poměrně jednoduchá.

Nicméně, podmínky jsou uspokojivé, ačkoli bez výstřelků: velmi prostorné krabičky (3 až 6 metrů čtverečních pro psy a 2-3 - pro kočky, v některých hotelech je další volného výběhu pro psy, která je přilehlá ke kleci a kočky konstruovány dva nebo tři patrové pokoje), trojnásobný výběhu, krmení, čištění, kontrolu veterinárním lékařem na recepci - minimální soubor služeb pro téměř všechny hotelů. K dispozici jsou samozřejmě i hotely vyšší třídy.

Vzhledem k tomu, životní úroveň mnoha lidí v Rusku v posledních letech zvýšil, a vývoj sektoru služeb dosáhla mnohem vyšší úrovně, úspěšně rozvíjí podnikání a hotely pro zvířata. A jestli teď můžeme za rozumné ponechat zvíře na krátkodobém i dlouhodobém horizontu na bezpečném místě, není sužován potřebou zátěž milované bez starostí, nebo ještě hůře, vzít zvíře k druhému, pak možná v příštích letech naše čtyřnohí přátelé budou mít možnost relaxovat v hotelech s téměř stejným komfortem jako jejich majitelé.

3. Prodejní plán.

3.1. Objem prodeje

Plánování objemů výroby LLC "Způsoby úspěchu" se provádí z výrobních kapacit. Výrobní kapacita je omezena pracovními zdroji, výrobními oblastmi. Plánování prodeje se provádí po obdržení příjmů společnosti z prodeje jejích služeb. Podnik začíná svou činnost od 01.01.2011, první prodej (příjem příjmů z prodeje) je plánován na leden 2011.

Prodejní plán jsou uvedeny v tabulkách 2 a 3.