igotmoney


Obchod s knihami je specifickým průmyslem s jeho kanony a "nástrahami". Tato oblast činnosti se vyznačuje velkým obratem peněz, ale ziskovost podle sázkových kanceláří není větší než 10%. Jaký je sázkový průmysl, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří v Rusku, investice do podnikání, specifika činnosti - klíčové otázky článku.

O sázkových kancelářích

Bookmakery v Rusku začaly získávat popularitu koncem 90. let. Podnětem bylo omezení výkonu hazardního podnikání. Když se hazardní hry začaly uzavírat po celé zemi, většina majitelů změnila své zaměstnání.

Základem obchodování s bookmakingem je schopnost posoudit, vypočítat rizika a předvídat výsledek určité akce, na kterou jsou stanoveny sazby. Hlavním prvkem kanceláře bookmakeru je analytické oddělení, jehož činnost souvisí se sběrem statistických informací a stanovením koeficientu pro určitou událost sportu, politiky, hudby. Ziskovost kanceláře závisí na práci zaměstnanců analytické jednotky.

Je to relevantní?

Obchod s knihami je úspěšný a ziskový druh činnosti s velkými vyhlídkami. Jedná se o jediný zákonný způsob, jak vydělat peníze v tomto odvětví služeb. Sportovní soutěže různých druhů a velikostí se konají po celý rok, což umožňuje získat stabilní zisk jak pro obyvatele, tak pro majitele sázkových kanceláří. Sportovní sázky jsou moderní a bezpečný způsob, jak získat a přijímat požadované emoce, takže poptávka po tomto typu služeb bude vždycky.

Výhody sázkových obchodů:

 • Rychlé násobení počátečních investic;
 • Získání zisku ve zkrácené době;
 • Zákonnost příjmů;
 • Mnoho variant kombinací sázek.

Místo a personál

Požadavky na firmy poskytující služby bookmakingu:

 • zařízení mohou být umístěna pouze v budovách - předmětech investiční výstavby;
 • Nelze otevřít kancelář: v bytových staveb, stánků a nepovolených staveb, ve stejné budově se děti a vzdělávacích institucí a nemocnic, železničních stanicích a zastávkách všech druhů dopravy, v budovách, kde umístil orgány a místní samosprávy, ve stejné budově s kostelem a náboženské organizace, ve stejné místnosti jako podnik, jehož činnost nesouvisí s hazardními hrami.

Chcete-li začít s bookmakováním, stačí pronajmout malý pokoj s minimálním vybavením a nízkým nájemným. Dostatek nábytku, pokladny, kancelářské techniky a počítače s přístupem na internet. Můžete si najmout 2 zaměstnance - pokladníka a osobu, která bude sázet. Vzhledem k tomu, že vývoj trvalého obratu bude vyžadovat služby druhého zaměstnance na pokladně.

Pokud byste chtěli otevřít klub nebo jinou velkou instituci, budete potřebovat více zaměstnanců a slušné mzdy. Náklady na zahajovací aktivity budou tedy vyšší.

Proč budu muset pracovat na franchisu?

Chcete-li vydat podnikání s bookmakery, kromě získání licence od daňové služby budoucí majitel bude muset splnit řadu finančních závazků:

 • bankovní záruku v případě, že majitel zařízení neplatí daně včas nebo naruší platbu dalších měnových závazků (asi 500 tisíc rublů);
 • počáteční investice do podnikání (základní kapitál) ve výši 100 milionů rublů;
 • hodnota aktiv v rozvaze instituce (nejméně 1 mld. rublů).

Pro průměrného podnikatele takové požadavky nejsou možné. Z tohoto důvodu bude nejlepším řešením vytvoření partnerského průkazu (nákup franšízy) pro otevření reprezentativního úřadu velkého sázkařů, který je již v provozu.

Při nákupu povolení od majitele kanceláří sázkových kanceláří (franchisor) kupující obdrží podrobné pokyny týkající se podnikání, nábor zaměstnanců a práce s klienty. Práce na franchisingu v oblasti bookmakeru jsou zárukou zisku, bezpečnosti, vyhýbání se problémům a nákladů spojených s otevřením vašeho podnikání.

Práce na povolení

Art. 54 Občanský zákoník upravuje právní vztahy na základě franšízy:

 • získání franšízy opravňuje kupujícího (franchisanta) k užívání ochranných známek, know-how, systémového softwaru franchisora ​​pro generování příjmů;
 • Provozovatel franchisingu je povinen včas platit za využívání obchodních nástrojů franchisora ​​a provést poradenství a doporučení, jak s podnikáním jednat;
 • právní vztahy tohoto druhu jsou doporučovány pro použití osobami, které chtějí otevřít svou sázkovou kancelář a naučit se nuance podnikání.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří v licenci:

 • získat licenci partnerství;
 • koupit správné vybavení;
 • pronájem pokoje;
 • investovat do reklamy.

Prosí práce s licencí

Franchisor se přímo podílí na operacích podnikatelského plánu úvodní pobočky sázkové kanceláře. Prodejce franšízy má zájem o úspěch instituce - to je hlavní a základní plus práce na franchisu.

Jakou pomoc má franchisor franchisanta:

 • výběr a nábor zaměstnanců;
 • výběr a pronájem prostor;
 • příprava potřebné dokumentace;
 • Konzultace a doporučení ve všech fázích rozvoje obchodu s bookmakerem;
 • Poskytování softwaru pro použití;
 • dekorace interiéru, nákup nábytku a kancelářských potřeb;
 • šíření informací pro reklamní účely;
 • povolení používat barvy, ochranné známky a jiné charakteristické znaky značky pro návrh prostor.

Náklady na zahájení podnikání

Chcete-li začít sázkovou kanceláří franchising bude vyžadovat nejméně 350 tisíc rublů. Výše investice závisí na pověsti franchisora. Práce na partnerské licenci s dobře známým BC může stát 2 miliony rublů.

Kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří pro franšízu (minimální investice), kterou vidíte níže.

Jak otevřít bookmaker od začátku?

Jak otevřít bookmaker od začátku?

Dnes je bookmakování stejnými legálními hrami za peníze, jejichž ziskovost vzrostla kvůli zákazu kasin, výherních automatů a těch, které fungují na stejném měnovém kanálu.

Majitelé podobných projektů tvrdí, že zvýšení ziskovosti bylo pouze 10%. Analytici mají čtyřikrát více čísel, protože se nemusí obávat vysoké konkurence v rámci výklenku a skrývat skutečné příjmy. V tomto materiálu budeme hovořit o tom, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří od začátku a učinit zisk srovnatelný s tržním lídrem.

Majitelé sázkových kanceláří se domnívají, že ziskovost je 10%. Čísla analytiků jsou čtyřikrát větší.

Jak fungují sázkové kanceláře?

Pravidelně sázkové kanceláře zveřejňují seznam setkání pro nejbližší sportovní události. Každý takový seznam se nazývá "linka". Každá schůzka končí výsledkem, kterému je přiřazen individuální koeficient pro studium výhry.

Po startu linky bookmaker koreluje sílu týmů na setkáních. Vzhledem k tomu, že názory na vítězství a porážky v každé společnosti se liší, stávky se liší od bookmakera až po bookmakera.

Je výhodné otevřít kancelář sázkových kanceláří? To nám umožňuje odhadnout přibližné výpočty, které ukazují, jak vzniká zisk bookmakerů. Předpokládejme, že mezi "lovci" a "loveckými psy" existuje shoda. Bookmaker předpokládá, že pravděpodobnost finále je rozdělena podle vzorce 60% -20% -20%. To znamená, že 60% - pravděpodobnost vítězství "Hare", 20% - remíza, 20% - výhry "loveckých psů". Linka pro zápas (podle schváleného evropského systému) vypadá takto: 1.6-5-5.

Je zde jeden "ale". Pokud otevřete kancelář sázkových kanceláří v Rusku a nabídnete hráčům, aby vsadili na podobné trasy, nebude organizátor sázek vytvářet zisk. Zde začíná "ruka v ruce". Chcete-li upravit pozici, zadejte okraj (rozdíl v úrokových sazbách). Budeme mít číslo 15%.

V procentech je obrázek následující: 67,5% -23,75% -23,75%. Řádek zase je přeměněn na: 1,48-4,35-4,35. Jedná se o ukazatele, které bude bookmaker oficiálně volat.

Nyní ukážeme, jak funguje podnikání bookmakeru a zda stojí za to otevřít další projekt v této oblasti. Předpokládejme, že na trati staví 11 000-8 000-5 000 rublů. V tomto případě bookmaker pokrývá následující rizika:

 • při vítězství "Zaytsev" platí 11,000 * 0,48 = 5,280 rublů, a od hráčů trvá 8,000 + 5,000 = 13,000 rublů; zisk činí 7 720 rublů;
 • remíza znamená platby 8000 * 3,35 = 26,800 rublů a příjem 11,000 + 5,000 = 16,000 rublů od hráčů;
 • vítězství "loveckých psů" zahrnuje zaplacení 5 000 * 3,35 = 16 750 rublů a od hráčů 11 000 + 8 000 = 19 000 rublů.

Je možné otevřít kancelář sázkových kanceláří za těchto podmínek? Všichni se však rozhodují pro sebe, nicméně, jak vidíme, ziská se, že zisky řady jsou v jakémkoli scénáři.

Vyberte formát kanceláře sázkových kanceláří

Zde, stejně jako v ostatních segmentech trhu, nemůžete udělat bez hodnocení konkurence, určení jejich silných a slabých stránek a výhod, které můžete využít. Kromě toho je třeba v počáteční fázi rozhodnout, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří - na internetu, offline nebo na základě podmínek franšízy. O každém z formátů - více.

Samoobjevení

Cílem každé sázkové kanceláře je, aby ti, kdo stávkují, ztratili. Proto komplexní gramotní analytici nemohou bez. Znalost běžných sportů (vedoucí - hokej a fotbal), znalost základů psychologie - podmínky pro získání trvalého zisku.

Je velmi obtížné spustit projekt nezávisle, a to jak v Moskvě, tak v regionech. Překážkami může být hledání prostorů a personálu, boj proti konkurentům, hodnocení investičních rizik. Existují pluses - nebudete muset sdílet zisky a dodržovat pravidla uvedená ve smlouvě, pokud jde o objem investic, prostor prostor, dodržování firemního stylu apod.

Otevření kanceláře sázkových kanceláří na franšízovém trhu v Rusku

Otevřít kancelář sázkových kanceláří pomocí franšízy je mnohem jednodušší, než je vytvořit od začátku. Kromě toho se budete chránit před potížemi, neúspěchy a finančními ztrátami. Váš franchisor nejen pomůže v úvodní fázi, ale také se zavazuje:

 • vyhledávání a školení personálu;
 • dodávka výpočetní a kancelářské techniky, nábytek;
 • hledat pokoj;
 • organizování marketingových a reklamních akcí.

Tím, že otevřete kancelář PPP sázkových kanceláří pro franšízu, zvolíte si osvědčenou strategii rozvoje. Většina sázkových kanceláří, které jsou nyní známé po celém světě, začala s přidruženými programy.

Pokud otevřete pobočku stávající kanceláře pro sázková kanceláře, budete se muset seznámit s hlavními podmínkami franšízové ​​dohody. Obvykle jsou považovány za nezbytné:

 • vyberte si pokoj, pohodlně umístěný, s minimální plochou 50 metrů čtverečních. m;
 • vydávat doklady potvrzující soulad prostor s požadavky nezbytnými pro získání licence;
 • dohodnout se na podnikání pod stávající značkou;
 • uveďte adresu PPP v partnerské licenci;
 • učinit počáteční pojistný příspěvek;
 • platit měsíční poplatek za značku;
 • zajistit instituci v souladu se stávajícími požadavky.

Měli byste být připraveni na to, že když otevřete kancelář sázkových kanceláří pro affiliate program, v počáteční fázi vyděláte leví podíl na zisku, abyste splnili tyto požadavky. Nicméně po 4-5 měsících se situace zlepší. Průměrná doba návratnosti je 2 roky.

Mezi oblíbené v Rusku patří například Fonbet, Zenit, Olimp a další. Rozprávajme se o populárních možnostech podrobněji.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Pokud víte, jak vypočítat rizika a porozumět sportu, musíte se jednoduše naučit, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří. Tento obchod je velmi slibný.

♦ Kapitálové investice - 1 000 000 rublů
♦ Doba návratnosti - 4-12 měsíců

Ti, kteří si v 90. letech uvědomili, že otevřeli kasino nebo automat, se doslova za pár let podařilo získat značné jmění.

V roce 2009 bylo kasino a další představitelé hazardních her zakázáno, ale v zemi nebyli další hráči, takže se začali objevovat sázkové kanceláře.

Ve skutečnosti - toto je stejná hazardní činnost, pouze pod jinou vývěsní tabule.

Jste-li dobří při výpočtu rizik, jste dobře obeznámeni se sporty a dalšími důležitými událostmi, netrpíte předsudky, prostě musíte zjistit, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Tato činnost je v naší zemi velmi slibná a zisková, přestože to vyžaduje vážné náklady na otevření.

Jaká je podstata podnikání sázkových kanceláří?


Kancelář Bookmaker je organizace, která přijímá sázky nejen na sportovní zápasy, ale také na politické události (například volby), různé soutěže (stejná Eurovize) a tak dále.

Ačkoli, samozřejmě, většina sázek (asi 60%) - různé fotbalové zápasy.

Obchodování s bookmakerem není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Aby nedošlo k kolosálním ztrátám, je nutné vypočítat možná rizika a každodenně sestavit vaše linky pro nějakou sportovní, kulturní nebo politickou událost.

Zvažte podstatu práce sázkové kanceláře příkladem.

Předpokládejme, že za týden je plánován zápas pro "Roma-Dynamo".

Podmíněná sázková kancelář "Paříž" hodnotí výsledky zápasu v takovém procentním poměru: 50% (výhry "Romy") - 30% (remíza) - 20% ("Dynamo").

Vydělávat, vytvářet takovou řadu, je docela obtížné, takže všichni sázkové kanceláře vstupují do rezervy například rychlostí 15%.

Řekněme, že klienti sázkové kanceláře "Paříž" dodali 480 000 r. na co vyhraje "Roma", 240 000 stran. - pro remízu a 80 000 r. - vyhrát "Dynamo".

Pokud zápas skončí s vítězstvím "Roma", bude bookmaker muset zaplatit 355 000 rublů, přičemž obdrží 320 000 rublů, což znamená, že jeho ztráta bude 35 000 rublů.

Pokud zápas skončí v remíze, pak klient zaplatí 456 000 rublů svým klientům, kteří obdrží od nich 560 000 rublů, což znamená, že získávají 104 000 rublů.

Ale v případě výhry "Dynamo" "Paříž", který obdrží od hráčů 720 000 rublů, zaplatí jim pouze 286 000 rublů. a vydělat 452 000 rublů.

Souhlasíte, tyto indikátory vás vážně přimět k přemýšlení o tom, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Výhody a nevýhody podnikání sázkových kanceláří


Pokud tyto údaje nepřesvědčíte, pak můžete přesvědčit výhody, které můžete využít, pokud zjistíte, co potřebujete k otevření kanceláře sázkových kanceláří:

 1. Budete se moci angažovat v čestném licencovaném obchodě, protože příjmy legálních bookmakerů nejsou v žádném pochybnosti.
 2. Pokud zjistíte, že jste dobrý analytik nebo vy sami vypočítáte výsledky událostí, pak v krátké době budete moci vrátit kapitálové investice.
 3. Význam a vyhlídky na sázkové kanceláře, protože potřebujete hráčům hazardních her nějak realizovat jejich touhy.
 4. Chcete-li otevřít bookmaker, nemusíte si pronajmout obrovskou kancelář, najmout si velký personál nebo si koupit speciální vybavení.
  Můžete dokonce spustit malý podnik na vlastní pěst, a to i doma prostřednictvím internetu.
 5. Velké množství neobsazených výklenků, které se rychle zmenšují, takže teď je čas otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Existují však pouze dvě vážné nevýhody tohoto spuštění:

 1. Není pro každého.
  Pokud sami nemáte analytické dovednosti a nemůžete najít odborného experta, rychle se vyhořejte.
 2. Chcete-li ji otevřít, musíte mít spoustu peněz, protože ne každý bude moci získat základní kapitál ve výši 1 miliardy rublů a záruky od banky za částku půl miliardy rublů.
  Nicméně v posledních letech se bookmakeri naučili obcházet toto pravidlo uzavřením dohod s licencovanými.

Nemůžete otevřít kancelář sázkových kanceláří bez reklamní kampaně

Fakt z historie:
Poprvé se bookmaking objevil ve Francii v roce 1872. Lékárník jménem Pierre Oler chtěl dělat dostihy dosti zajímavější a pozval své přátele, aby dali peníze, na kterých koních by přišel první.

Navzdory tomu, že hospodářská soutěž v sázkové kanceláře podnikání není tak velký jako v jiných oblastech podnikání, vyklopit pro reklamní kampaně je nutná, protože váš zisk závisí na počtu klientů a na výši úrokových sazeb, které budou dělat v daném případě.

Pokud uvažujete o tom, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří, pak buďte připraveni ji inzerovat všemi možnými způsoby:

 1. Venkovní reklama: bannery, reklamy, válečné plakáty umístěné po městě, veřejná doprava atd.
 2. Distribuce letáků a prospektů.
 3. Oblíbené média ve vašem městě.
 4. Zdroje internetu.
 5. Míchadla, která budou fungovat mezi vašimi potenciálními klienty.

Je zřejmé, že taková silná reklamní kampaň vyžaduje adekvátní finanční podporu, a tak se připravte na přidělení asi 50 000 rublů na počátku a nejméně 5 000 rublů měsíčně.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: plán kalendáře

Samotné spouštění při startu (pronájem pokoje, nákupní vybavení, nábor zaměstnanců atd.) Vás nepřijme příliš dlouho.

Postup při registraci, smlouvy s licencovanými osobami a jiné právní zpoždění mohou vážně zpozdit otevření kanceláře sázkových kanceláří.

Pokud nemáte právní vzdělání a nerozumíte právním předpisům vaší země, je lepší svěřit kvalifikovanému právníkovi registrační proceduru.

Ano, bude to stát peníze, ale určitě budete mít jistotu, že po 4-5 měsících poté, co budete mít nápad, budete moci otevřít kancelář bookmakerů.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: obtížné podnikání s obtížným začátkem

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří. Obtíže při otevírání a práci. Náklady na otevření a ziskovost sázkové kanceláře. Zábava na internetu.

Otázka: "Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?" Zeptává se nejčastěji, když se seznamuje se světovou a ruskou statistikou: ročním obratem 650 miliard dolarů, více než polovina z nich je v USA a Japonsku. Japonci tráví více než 200 miliard dolarů za běh. V Rusku činí roční obrat podle odhadů 350 až 500 milionů dolarů.

Na první pohled to naznačuje, že podnikání sázkových kanceláří dosud nebylo vyvinuto a možná to stojí za to. Ale porovnávání Ruské federace a statistik SNS je alarmující: kolem SNS oficiální zdroje dát stejnou 350 až 500 milionů $ Zatím nikoho, kdo by byl odpočívá na ukrajinské nebo kazašských středisek, jen na vlastní oči, že sázkové kanceláře existuje více než.. v Ruské federaci. Ukazuje se, že alespoň v bratrských republikách je obchod s knihami velmi stínový.

Z toho vyplývá, že 350-500 milionů dolarů je špičkou ledovce, ale ve skutečnosti je už nicméně zvládnuto místo pro bookmaker.

Začínáme

Stav věcí v oblasti bookmakingu dnes podle otevřených zdrojů vypadá takto:

 • Ziskovost - 5-10%.
 • Legislativní základ je nejasný a v legislativních orgánech neexistují žádné otázky ohledně jeho zlepšení.
 • Začněte - nebo těžko nemožné, nebo potřebujete silnou stínovou "střechu" se všemi, co následuje.
 • Počáteční investice jsou obrovské ve srovnání s ziskovostí.
 • Soutěž je nesmírně tvrdá.
 • Perspektivy budoucnosti jsou zklamáním. Požadavky na velikost schváleného kapitálu a daní neustále rostou.

Sporty a vzrušení jsou však organicky propojeny a někdo, kdo má dostatečné zkušenosti s hráčem, může sám rozhodnout: "Chci otevřít kancelář sázkových kanceláří!". Uvidíme, kde musíme začít, jak formovat, co očekávat a na co je připraveno. Abychom lépe porozuměli podstatě věci, musíme nejdříve obrátit se na historii na krátkou dobu až do současnosti.

Výňatky z historie bookmakingu

V průkopníkovi sportu - starověkého Řecka - tento sport nebyl profesionální, ale byl masivní. Bookmakery a staré Řekové to nevěděli; v žádném případě o tom nic neví.

Římané se objevili jako profesionální sportovci: gladiátoři, chariotéři, pěstí bojovníci, zápasníci. Římané hráli lidi a dobrovolně sázeli na výsledek. Nabídky přijal římské bankéře - Argentario, nejprve na základě rozhodce: se všemi sázení natáčel procento - v rozpětí, a zbytek byly distribuovány zákazníkům odhadnout výsledek v poměru k výši sazeb.

Stejný argentarii pak začal předávat prognózy výsledků soutěže (v současné době - ​​"linii") a přišel s rezervou na pravděpodobnost konkrétního výsledku, čímž zajistil stabilní příjem bez ohledu na výsledek.

Ve středověku byly sázky aktivně prováděny během rytířských turnajů, ale především soukromým způsobem. Starověké římské tote bylo téměř zapomenuto.

První závodník moderního typu otevřel v roce 1865 pařížský obchodník Pierre Oller (Pierre Oller). V roce 1875 bylo bookmakování konečné. Computerizace provedla výpočet linek a platebních sazeb pro malé kanceláře a umožnila sázky online.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: úskoky

Řekněme najednou: pokud si přeformulujete původní otázku, jakou je tato otázka: "Jak otevřít pobočku kanceláře sázkových kanceláří?". Tato část může být vynechána, s výjimkou odstavce o počátečních investicích. Budete muset pouze získat kopie listinné listiny mateřské společnosti, zaregistrovat se u daňového úřadu, pronajmout prostory, koupit 150 000 - 200 000 rublů. kancelářského vybavení, audiovizuálních zařízení pro zobrazení vysílání zápasů a začátek práce.

Ale taková práce, bookmaker, "pod deštníkem" - není nezávislá věc. Musíte dělat to, co říkají a brát na to, co dávají. Předběžná akumulace významného množství na začátku a dokázat sebe v očích místních hazardních her zapravil důvěryhodný.

Morální

Lidstvo prochází těžkými časy a masové vědomí se mění před našimi očima. Mezi pozitivní změny patří neochota více tolerovat škodlivé návyky a související neproduktivní náklady. Kdo si dokázal představit před 10 lety, že v Rusku, slavný "Primo" a "Belomor" ne méně než vodka, dnes bez problémů a závaží projít anti-tabákové právo? Dokonce i obtěžující kuřáci pochopí: je to nutné.

Zásobování je již dlouho forma hazardních her, kde jsou peníze vyrobené ze vzduchu. Můžeme předpokládat, že jakmile příjmy státní pokladny z přijímání sázek bude nižší, než se dostávají méně z poraženého svých příjmů, dny sázení jako relativně legitimní podnikání jsou sečteny.

Licencování

Základy s dobrým důvodem se považují za hazardní hry a primárně vyžaduje licenci společnosti Roskomport (Federální agentura pro fyzickou kulturu, sport a cestovní ruch). Nezbytnou podmínkou pro získání licence je "dostatečná zkušenost žadatele".

Ale bookmakery nejsou nikde naučil nebo vycvičen! Oficiálně vůbec neexistuje žádná taková profese - bookie. Tam jsou správci, manažeři atd. V bookmakerech v plánu zaměstnanců, a nejsou žádné sázkové kanceláře - nejsou v klasifikátoru profesí.

Tedy, jak to, žádáte o licenci, prokázat své zkušenosti v této věci? Diplom - ne, a nemůže být také záznamem práce - taky. Neexistují žádné legitimní způsoby, jak prokázat své zkušenosti bookmakera. Zbytek je pro vaše pochopení a diskrétnost. A odpovídající částku peněz.

Klientel

Pro ty, kteří chtějí otevřít sázkové kanceláře skutečný radu, které nejsou výslovně reklama, se sníží přibližně takto: „Můžete se spolehnout na příjmu, pokud zjistíte, že klientelu úmyslně, není používán konkurenty“ V ruštině by se mělo číst takto: "Můžete získat dobrý zisk, pokud otevřete na chodníku otevřený kufr peněz, který nikdo nepotřebuje a nikdo se o to nedá věnovat."

Hráči, kteří vytvářejí příjmy, jsou uzavřená komunita; vidí zbytek svého života, jako by to bylo skrz blátivou sklenici. Sociologové volají takové lidi, kteří jsou marginalizováni (self-limited), a jejich společenství - subkultury.

Subkultura může být rozšířena a degradována. Závisí na koeficientu zapojení nových členů, více či méně než jednoho. V současné době je koeficient zapojení do komunity hráčů v loterii o něco více než jeden a pomalu, ale stále klesá.

Soutěž

Akutní nedostatek zdroje příjmů - hráčů - způsobuje silnou konkurenci, doslova přežití. Trochu tam, kde se otevře nezávislá kancelář pro bookmakery - tam jsou pravděpodobně náhodní návštěvníci, kteří dělají velké sázky.

Ve skutečnosti, oni jsou zástupci hlavních konkurentů, a každý vyzbrojený dobře navržen tak, aby správných matematických výpočtů, s přihlédnutím k nevyslovené faktory z hlubin sportovního podniku, „linky“ (série pravděpodobnostmi výsledku zápasu nebo utkání). V oblasti bookmakingu vědí "spravedlivé šance" - čestné šance a vaše línie je vaše, abyste je nabídli.

Takže konkurenti okamžitě vědí, jak proti vám dát. Jeden takový vás připravit o příjmy po dlouhou dobu (pokud je to jen začátečník předehry a pracovat pak ještě dát), a pět z nich najednou zničen úplně, pokud jste přišel k soudu.

Počáteční investice

Daňový hazardní podnik se nebude registrovat bez velkého akciového kapitálu. Požadovaná minimální velikost se neustále zvyšuje a mohou být stanoveny místními daňovými orgány nad normativní úrovní. Takže bez minimálně 5 milionů rublů. zdarma, ne úvěr, v daně nemůže jít.

Dále je software "měkký". Bez vašeho webu s online sázkovou sazbou nebude. Nabídky na prodej hotového software nebo zakázkového vývoje jsou více než dost, ale cena je v průměru - 40 až 50 tisíc dolarů. Je to další milión a půl počátečních investic. V tomto kontextu je zhruba 200 tisíc za zařízení úplně ztraceno.

A konečně, pojistný fond pro placení hráčů s masivním vítězstvím. Musíte to mít. To není méně než 3,5 milionu rublů. s měsíčním obratem ve výši 1 milionu. Výpočet - z průměru pro Ruskou federaci, emisní limit pro linku na 3,35.

Pokud tedy nemáte příležitost vyplatit za start 8-12 milionů rublů, pak je otázka, "jak moc je to otevřít kancelář sázkových kanceláří" lepší a ne navyšovat. A domníváte se, že s takovými počátečními investicemi bude měsíční obrat sotva více než 1 milion rublů a měsíční příjem po propagaci bude kolem 100 000 až 200 000 rublů.

Daně, zaměstnanci, plat a linka

Provozních nákladů na Bookmaker pronájmu (dostatek pokojů ve 4 čtvereční. M., Or 12-15 čtverečních. M., Nastavíte-li televizor zákazníkům práv sub-leasingu) a veřejných služeb vyloučit, protože jsou málo. Daně také ve srovnání s ostatními, opravdu "neškrtí", ačkoli se neustále zvyšují.

Ale plat stojí za to mluvit. Budete potřebovat minimálně tři (pro hlasování o principu vyloučení) zažil analytiky - sportovců, kteří jsou schopni správně posoudit skutečnou sílu soupeřů, intuitivně, podle pověstí a informací z nezveřejněných zdrojů zvážit faktory, které přispívají nadcházející zápas a dát jejich linku.

Tito lidé by měli být připraveni a schopni pracovat na opotřebení - koneckonců pro každou událost jste povinni poskytnout zákazníkům linii. Je pravda, že se mohou v zimě uvolnit, když hráči nehrají - alespoň 3/4 sázek se děje na fotbal. Ale v létě nemohou vidět svátky.

Za takových podmínek je plat 50000 rublů. s plným sociálním balíčkem nebudou nadměrné. A můžete očekávat ne více než 200 000 rublů. příjmu na místě krmení. Vezměte si jednoho nebo dva analytiky, jinak jinak bude čára dříve či později ve prospěch hráčů a vy jste se zlomili.

Můžete se, jak se často navrhuje, uzavřít smlouvu s velkou sítí bookmakerů a za 12 000-50 000 rublů. měsíčně přijímat od nich linky. Existuje však nebezpečí v tomto: pokud náhle stanete námitkou, můžete být snadno nahrazeni.

Pak přinejmenším 50 000 rublů. s účetním musí být poskytnut úplný sociální balíček. Účetní firmy sázkové kanceláře často odmítají sloužit. Důvodem není ani tak skutečnost, že hazard je z velké části v podzemí, a při absenci pevného právního rámce pro něj, protože to, co účetní položky příliš složité a často v rozporu s požadavky daňového řádu.

Zkušení hráči

Existuje kategorie hráčů, kteří žijí mimo sázky a žijí velmi dobře. To - profesionální sportovci, kteří zvládli teorii pravděpodobnosti a matstatistikoy a přinejmenším v chodbách vyšších sportů.

Kromě toho jedná a může osobně ve svém prospěch přinést bookmakery nepříjemné překvapení. Případ tohoto typu s plnou znalostí případu popsal Ernest Hemingway v příběhu "Půl tisíce" (Ernest Hamingway, "Fifty Grands").

Jsou užitečné pro velké sítě bookmakerů: jsou to tito hráči, kteří vůbec nevadí, píšou recenze, zvlášť pokud jsou zaplaceni: "Koupím Audi Q7. Děkuji si bookmakerem! "

Ale jestli se to stane ve vašem okolí - jste pryč. Vezměte ho k sobě, je to ideální analytik... Ale on, který vás zničí a máte rád, má 3-5krát víc, než mu můžete nabídnout.

Internetová verze

A teď si pomyslíme: jestli je všechno tak složité, nestojí to za to, že by se otevřel kancelář sázkových kanceláří na internetu? Vaughn, internetový obchod se rozvíjí a rozšiřuje.

Nestojí to za to. Hazard není obchod. Bez vaší webové stránky s online sazbami a možností placení prostřednictvím elektronických platebních systémů nebudete moci pracovat. Všechno, z čeho budete uložena internetovou kanceláří, je pronájem. A je to tak nevýznamné ve srovnání s ostatními výdaji.

Na internetu najdete nabídky na prodej ready-made bookmaker internetových kanceláří "na klíč". Vzhledem k tomu je třeba si uvědomit, že velké síťové sázkové kanceláře nejsou prodávány v rámci franšízy.

Shrneme-li, můžeme říci: otevření kanceláře sázkových kanceláří není tou nejlepší volbou pro začátečníky, dokonce i pro ty, kteří jsou skutečně vášniví ohledně sportu.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Knihovnické kanceláře (BC) dnes jsou známé téměř všem. Je třeba jasně pochopit, že se jedná o druh průmyslu, který má hluboké kořeny, zde jeho pravidla hry a "podvodní proudy", o kterých musíte vědět, než se ponoříte do tohoto typu činnosti. Od starověku se sportovní akce shromažďují davy fanoušků, někteří z nich sázeli na určitého účastníka. Od té doby se milovníci hazardních her snaží získat více a profitovat ze svých koníček.

Co je to bookmaking business?

Až do nedávné doby nebyl obchod s knihami příliš populární u nás. Je možné bezpečně říci, že dovednosti v této oblasti až do 90. let v Rusku prostě nebyly. Předispozicí k rozvoji byl zákaz hazardních her. Když se hazardní hry začaly uzavírat, prostě změnily svou kvalifikaci a vývěsní štítky.

Bookmaker business - bookmaker office - je založen hlavně na schopnosti střízlivě posoudit situaci spojenou s určitou událostí, která bude přijatou sazbou. V těchto kancelářích je hlavní operační linkou analytické oddělení. Dobří, kompetentní specialisté, schopní správně vypočítat a umístit koeficienty, nejsou tak mnoho. Proto jsou ceněni a jejich názor stojí za to poslouchat. Práce těchto lidí spočívá v shromažďování informací, vytváření jasné strategie a vytvoření sportovní linie.

Hlavní princip, který vždy stojí před pracovníky instituce - přináší zisk. V případě nezaměnitelné práce analytického oddělení bude mít bookmaker dobré dividendy.

Zásobování nejen sází na fotbalové zápasy a jiné sporty, ale také na politické a hudební akce. Existují instituce, které přijímají částky peněz za naprosto jedinečné události. Vše závisí na neomezené představivosti analytiků a jejich schopnosti přilákat zákazníky.

Popularitu tohoto druhu podnikání může posuzovat stále otevřenější kancelář pro bookmakery.

Význam obchodování s bookmakerem

K dnešnímu dni je otevření kanceláře sázkových kanceláří výhodné. Je výhodné investovat s velkou perspektivou do budoucna. Neexistují žádné zákonné alternativy, takže pro ty, kteří chtějí dosáhnout zisku tímto způsobem - je to dobrá příležitost pro další rozvoj. Různé sportovní soutěže se konají každý den a BC přinášejí obyvatelům příležitost vydělat si za to peníze - takže tato možnost byla, je a bude vždy relevantní a prakticky bezpečná.

Výhody vydělávání takto:

 • možnost rychlého navýšení počátečního kapitálu;
 • příjmy za krátkou dobu;
 • peníze, které vyděláváte poctivě;
 • existuje široký výběr systémů bookmakerů.

Atraktivitou tohoto podnikání je také fakt, že podvody jsou prakticky vyloučeny. Existuje mnoho systémů, které úspěšně fungují. Pomocí některých z nich můžete vynásobit své investice. O koho a jak moc si vsadit - je to na vás.

Pokoj a personál pro založení sázkových kanceláří

Chcete-li otevřít společnost, kde můžete sázet, všechny místnosti s rozlohou 20 m². Oblast by měla být vybrána tak, aby bylo možné umístit alespoň jedno pracoviště se stolem a počítačem.

Vláda Ruské federace poskytuje řadu podmínky pro výběr vhodných prostor:

 • měla by být umístěna v hlavních budovách a stavbách;
 • nemůže být v dočasných budovách, v dětských, zdravotnických a kulturních zařízeních, na železničních stanicích a v budovách státního nebo obecního majetku, v náboženských a náboženských budovách a stavbách.

Jak otevřít zastavárnu - krok za krokem pro budoucí podnikatele.

Realitní podnikání: jak vydělat peníze na nemovitosti? Přečtěte si zde.

Doporučení, který byste měli při výběru místnosti poslouchat:

 • první patro, první linka, ne bytový dům;
 • přes průchod.

Chcete-li se v této práci pokusit a ujistit se, že nebudete "vyhoření", můžete začít s místností nepřesahujícím 10 m2. Z vybavení kanceláře bookmakeru najdete užitečné pouze stůl, židle, počítač, tiskárnu, pokladnu a přístup k internetu.

Z personálu: pokladník a osoba, která pracuje s těmi, kteří sázejí. Optimální počet zaměstnanců 2 - 5 osob.

Jednou z nejlepších možností je pronájem prostoru blízko místa, kde se potenciální hráči shromažďují. Může to být bar nebo vana.

Mnoho majitelů firem hledá partnerství a podepíše nájemní smlouvy s majiteli bowlingových klubů, nočních klubů, her a sportovních barů - to jsou místa, kde muži - potenciální hráči - rádi strávili volný čas. V tomto případě je kancelář sázkových kanceláří vytvořena ve stejném stylu jako partnerská firma.

Pro fungování nepřetržité činnosti instituce ve státě je nutné mít alespoň dva pokladníky a zaplatit mzdu nejméně 7000 rublů.

Počet přijatých pracovníků přímo závisí na tom, co plánujete otevřít. Zaměstnanci mohou být vybráni nezávisle, ale můžete důvěřovat osobě, od které jste získali povolení. Chcete-li vytvořit herní klub nebo sportovní bar, pak zaměstnanci budou potřebovat mnohem víc než běžná kancelář. A náklady jsou v tomto případě mnohem pevnější.

Co se týče mezd - nemusíte na to ukládat, jinak nevidíte návrat vašich podřízených.

Možné problémy a způsoby jejich odstranění

Stejně jako v jiných věcech se zde nemůžete zcela chránit před možnými poruchami. Mohou existovat problémy, které brání efektivnímu fungování instituce.

Potenciálním nebezpečím mohou být zkušení konkurenti, kteří svým "útokem" zasahují do úspěšného podnikání.

Všichni hráči jsou podmíněně rozděleni do 2 kategorií: profesionálové a amatéři. To jsou ty, které jsou zdrojem příjmu pro sázkových kanceláří. To je z jednoduchého důvodu: laici dělají "liché" sázky, nedržují se jasné linie, nemají vypracovaný plán akce, takže výhry jsou spíše malé.

Profesionálové jedná velmi kompetentně a sebevědomě. Jejich taktika nemusí být ani zcela legitimní. Tito klienti by se měli obávat. Mají-li potřebné informace, mohou dát obrovské částky a tím poškodit váš podnik. Boj s takovými lidmi je velmi obtížný a někdy dokonce nemožný.

Registrace kanceláře sázkových kanceláří

Navzdory všem inovacím jsou BCs legální, ale pro otevření výše uvedených obchodů budete potřebovat licenci od federální daňové služby. Aby se minimalizovaly náklady, je nejlepší vydat pobočkovou licenci. Jeho cena se pohybuje od 150 do 250 tisíc rublů. Licenční postup je stanoven ve federálním zákoně č. 244-FZ ze dne 29. prosince 2006 (ve znění pozdějších předpisů dne 16. října 2012).

Také budete muset mít působivý balíček dokumentů a předložit vážné finanční požadavky, a to:

 • bankovní záruka ve výši 450 - 500 tisíc rublů;
 • základní kapitál - 100 milionů rublů;
 • hodnota aktiv činí nejméně 1 mld. rublů.

Jak jste pochopili, tyto požadavky jsou pro mnohé podnikatele téměř nemožné. Nejjednodušší cestou z této situace bude započítání do licence již existující velké sázkové kanceláře a otevření pobočky kanceláře bookmakerů. Stát se partnerem solidní organizace, budete se chránit před všemi druhy problémů spojených s otevřením vlastního podnikání.

Otevřením kanceláře bookmakeru na franchisingu ušetříte finance a čas na papírování. Při práci na franchisu se můžete vyhnout mnoha chybám a přitom přinést značný zisk. Nemusíte rozvíjet svou linii a strategii citací, můžete ušetřit gramotný analytik na uložených penězích.

Zisk bookmakerů

Abyste získali maximální zisk společnosti, musíte se pokusit najít "podporovaný" trh s minimální konkurencí. Pokud to není možné, musíte být připraveni na to, že k dosažení ziskovosti budete muset otevřít nejméně 5 - 6 bodů pro příjem sázek.

Pokud hodnotíte ziskovost tohoto podniku podle nejkonzervativnějších odhadů samotných hráčů, pak tato částka může být 12-15%. Ve skutečnosti mají sázkové kanceláře až 40% obratu - to je v případě malých sázek s cenou 150 rublů. Toto podnikání může být pouze ziskové. Vzhledem k tomu, 50% populace země (to je statistické údaje) dělá sazby 150 - 200 rublů. pravidelně a nebudou se vzdát této nevinné slabosti. Takže vyvozujte závěry, jakmile můžete vrátit vložené peníze a začít vydělávat.

Podrobný obchodní plán pro svatební salon: relevance, analýza trhu, výběr prostor a zaměstnanců, ziskovost.

Business může být otevřen v garáži! Zjistěte, jak...

Existují dvě strategie, na které se můžete spolehnout:

 1. Čím vyšší je poměr, tím nižší je zisk úřadu;
 2. čím vyšší je poměr, tím více lidí vsadí na fotbalové zápasy atd. ve vaší instituci.

Chcete-li otevřít kancelář sázkových kanceláří, budete potřebovat od 5000 do 15 000 dolarů. Jedná se o pronájem za pokoj, náklady na opravy a za nákup potřebného kancelářského vybavení a připojení k internetu. V tomto případě můžete očekávat, že obdrží zisk 50 - 100 tisíc rublů. měsíc z obratu 1 000 000 rublů.

Chcete-li chránit firmu před bankrotem, musíte nejdříve využít služeb analytických agentů. Budou sledovat celý proces a budou se snažit o větší pravděpodobnost úspěšného podání nabídky.

Začátek podnikatelů v této oblasti nemůže bez kvalifikované pomoci, protože davy profesionálních hráčů mohou spěchat na nezkušené konkurenty, aby získali maximální zisk.

Kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří?

Průměrné údaje, které lze použít k zahájení podnikání, se mohou pohybovat od 300 000 do 1 000 000 rublů. Vše závisí na rozsahu vaší představivosti a dostupnosti kapitálu. Minimální částka zahrnuje náklady na prostory, vybavení, reklamu pro sázkovou kancelář a na platy zaměstnanců.

Přibližný finanční plán

 • Registrace podniku, sběr a příprava všech potřebných dokumentů - asi 10 000 rublů.
 • Pronájem prostor od 25 metrů čtverečních do 15 000 rublů. Cena se může lišit od místa jeho umístění v jednom směru nebo jiném.
 • Opravy a dekorace, dekorace - od 45 000 do 50 000 rub.
 • Potřebné vybavení je od 60 000 do 70 000 rub.
 • Získání licence - od 200 000 rublů.
 • Reklama - od 20 tisíc rublů.

Mnoho lidí považuje tento typ podnikání za sezónní a to má svůj podíl na pravdě. Když se konají mistrovství světa, BK s největší pravděpodobností dosahují zisku. Ale pokud má společnost vlastní konstantní základnu zákazníků, pak neohrozí žádnou sezónnost.

Pokud můžete najít sílu a prostředky pro otevření kanceláře sázkových kanceláří, pak v krátké době můžete očekávat dobré dividendy.

Kolik stojí za to otevřít kancelář sázkových kanceláří od začátku?

Dnes žijeme v podmínkách globální integrace, kdy dochází k neustálé výměně a zavádění nových myšlenek úspěšně působících v zahraničí. Jednou z výnosných obchodních linek, které vznikly v 19. století na západě, je kancelář sázkových kanceláří.

V souvislosti se zákonem zakazujícím činnosti kasin ve městech, Obchodování s bookmakery získalo nový dech a nyní je možná nejvýnosnějším směrem investování.

Zásobovací činnosti je jakýmsi hazardem, díky kterému a se stala úspěšnou a legitimní alternativou kasin.

Sázkové kanceláře sami tvrdí, že příjmy z jejich činnosti jsou v průměru 10%. Nicméně, podle odborníků ziskovost takových kanceláří nespadá pod 20% jejich obratu.

Volba směru

Výběr správného obchodního směru, spolu se zkušenostmi a vážným postojem, hraje klíčovou roli ve finančním úspěchu podnikatele.

Obrat na trhu v Japonsku, USA a Evropě činí nejméně 650 miliard dolarů ročně. Operace prováděné v některých kancelářích lze snadno porovnat s úrovní bankovnictví.

Na trhu je dnes dva směry tohoto podnikání:

 • Pro hmotnostní tok. Minimální sazba v těchto kancelářích začíná od 20 rublů a zřídka přesahuje úroveň 5000 rublů.
 • Pro elitní klienty. Minimální sazba činí 5 000 rublů. Strop je neomezený vzhledem k tomu, že tyto kanceláře mají obrovské rezervy ve svých fondech.

Podnikatel začínající by se měl držet prvního směru.

Zvyšováním obratu a nahromaděním stabilního rezervního kapitálu můžete přejít na další úroveň a obsluhovat VIP zákazníky.

Postup zahájení

Když otevřete kancelář sázkových kanceláří, jako každý jiný typ podnikání, je třeba připravit kvalitní obchodní plán. Příprava takového dokumentu je nezbytnou součástí přípravného procesu.

Především je třeba získat podrobné informace o podnikání, analyzovat konkurenty a provést finanční výpočty. Na základě získaných informací je nutné sestavte krok za krokem akční plán, po kterém snížíte rizika. Níže je algoritmus akcí potřebných k otevření kanceláře bookmakeru.

Obchodní registrace

Bookmakeři registrovaná pouze formou právnické osoby. Otevření LLC může trvat od 2 týdnů a bude stát 10 000 rublů.

Pro tuto částku obdržíte kompletní soubor zákonných dokumentů (chartu, certifikát apod.), uzavřete organizaci a otevřete účet v bance.

Po registraci budete moci vyberte jeden ze dvou způsobů získání licence:

 • Samoobslužný trvá nejméně 1,5 měsíce. Dále budou zapotřebí následující podmínky: schválený kapitál - 100 milionů rublů; bankovní záruka - 500 milionů rublů; aktiva - 1 miliard rublů. Jak můžete vidět, pouze licence mohou zvládnout pouze obři.
 • Franchising a pracovat na základě licence partnera. Chcete-li získat partnerskou licenci, potřebujete pouze 200 000 rublů.

Získání seznamu sportovních sázek (čáry událostí)

Hlavní práce bookmakeru se děje se sportovní sázkovou čárou, v níž jsou každodenní události a jejich koeficienty vyznačeny denně. Obvykle volba metody výpočtu sazeb a určení koeficientů se zabývají analytiky.

Nabízíme přehled nejslibnějších nápadů pro poskytování služeb veřejnosti.

Diskutujte zde http://svoy-biznes.com/biznes-idei/na-sezon/leto.html, jaké malé obchodní nápady jsou pro léto důležité.

Linky jsou dva druhy: "před začátkem událostí" a "Live" (události během hry). Můžete je získat dvěma způsoby:

 • Najme si skupinu analytiků, který denně vypočítá události a koeficienty pro ně. Jedna osoba se může snadněji vyrovnat s událostmi "před začátkem". Pro "živé" sazby se však bude vyžadovat alespoň 2 další zaměstnanci.
 • Partnerská linka. Pokud si vyberete způsob, jak s franchisingem pracovat, partneři vám poskytnou vlastní linku. Platba za to závisí na uzavřených smlouvách.
  Někteří analytici upřednostňují pevnou platbu (za 500 USD za měsíc). Nicméně, nejvíce raději obdrží platbu ve formě procenta z výnosů (asi 10% z rozdílu mezi výherními a ztrátovými sazbami).

Vytvořte rezervní fond

Za prvé, Je třeba omezit velikost maximálních sazeb a možných výhru.

Rezervní fond doplňuje v případě ztráty klienta a snižuje, pokud sázka vyhrává. V počáteční fázi musí být fond nejméně 50 000 rublů.

Pronájem prostor a jeho dekorace

Při výběru místnosti zvláštní pozornost by měla být věnována jeho umístění. Otevřete si lépe ve velmi přeplněné oblasti s nepřetržitým proudem lidí.

Taky stojí za to Zvažte, že většina návštěvníků sázkových obchodů jsou muži. Místnost musí vyhovovat všem požárním a zdravotním požadavkům.

Sázková kancelář může být umístěn v jedné prostorné místnosti nebo v suterénu. Při sestavování interiéru se doporučuje přidělit oplocenou plochu pro pokladní a poskytnout prostory pro pohodlné umístění zákazníků.

Při opravě je možné ušetřit na základě rozhodnutí o návrhu: stačí, abyste si pověsili nějaké fotbalové trička, hůl, raketu pro tenis a sportovní design kanceláře.

Nákup zařízení a nábytku

Pro plnou funkci v kanceláři sázkových kanceláří potřebujete následující zařízení:

 • Počítače v pokladně - 2 kusy.
 • Počítače v zákaznické zóně - 3 kusy.
 • Televize se satelitními kanály - 3 kusy.
 • Monitory pro "živé" sazby - 2 kusy.
 • Tepelné tiskárny pro tiskové kontroly.
 • Tiskárna pro tisk čáry.

K vytvoření klientské zóny budete potřebovat pohovku, pohovku a konferenční stolek.

Pokud počáteční rozpočet umožňuje další náklady, pak Nejlepší způsob, jak investovat, je nákup herních konzolí (Xbox 360 a Play Station Vita). Tím zvýšíte tok zákazníků a vyplníte prázdné kancelářské prostory.

Zaměstnávání zaměstnanců

Sázkové kanceláře obvykle neuplatňují na personál zvláštní požadavky. Tady ne nutně přítomnost vysokoškolského vzdělání, tvořivosti, schopnosti prodat nebo znalosti cizích jazyků.

V pokladně je nejlepší najmout 1 chlapce a 1 dívku. Místnost bude potřebovat správce, který bude sledovat objednávku a splňovat požadavky zákazníků.

Vlastnosti organizace

Kancelář sázkových kanceláří je obtížné přiřadit jakémukoli konkrétnímu směru podnikání. Je umístěn nejbližší oblasti služeb, zábavy a hazardních her, což je první rys tohoto oboru.

Princip práce je takový kancelář poskytuje příležitost bavit se a vydělávat.

Nabídka bookmakeru několik druhů soutěží:

 • Sportovní sázky: fotbal, tenis, volejbal, hokej, basketbal, stolní tenis atd.
 • Sázky na hazardní hry: Keno, lotto atd.
 • Cyber ​​Sport. Sázky na výsledek počítačových soutěží.
 • Sázky na politické události.

Každý pohled obsahuje několik událostí, které zase mají několik výsledků.

Sázkový bookmaker ve své lince nastaví určitý koeficient pro každý z výsledků. Klient si zvolí výsledek, který se mu nejspíše zdá, av případě vítězství vrátí investickou částku vynásobenou výsledným poměrem. Pokud volba nebyla úspěšná, přiložená částka jde do likvidace kanceláře.

Hlavním rysem bookmakera je to, že nehraje proti klientovi. Vítězství nebo ztráta sázky na kancelář nezáleží, protože nakonec, Zisk úřadu je určen rozpětím analytiků.

Každá kancelář má minimální rezervu 5 - 8%, což zaručuje zisk bez ohledu na výsledek sázky.

Takže tento obchod vypadá ideálně. V podmínkách stávající konkurence, ale na trhu je spousta kanceláří, Zvláštní roli hraje velikost rezervního kapitálu, přemýšlivost linky a doplňková služba.

Jak rychle vyhrajete výhru závisí na loajalitě nejen vítězného klienta, ale i všech lidí, kteří navštíví vaši kancelář.

Příklad úspěšného rozvoje obchodu s bookmakery je video:

Výše nákladů na franchising

Správná volba pro začátečníky, kteří chtějí otevřít kancelář sázkových kanceláří, bude pracovat na franchisu.

To vyžaduje méně úsilí, času a peněz. Pokud již máte partnera, můžete otevřít kancelář během pouhých dvou týdnů.

V dalším článku vám řekneme rozdíl mezi franchisingem a franchisingem.

Co je třeba vzít v úvahu v podnikatelském plánu dodat jídel do kanceláří, budeme diskutovat tady http://svoy-biznes.com/biznes-planyi/obshhepit/dostavka-obedov-v-ofisyi.html. Vlastnosti organizace a vývoje.

Hlavní výhody práce na franchisingu jsou:

 • Není třeba udržovat velký počet analytiků.
 • Chcete-li otevřít, potřebujete malou investici.
 • Poskytuje vysokou úroveň ziskovosti instituce (až 40% měsíčního obratu).
 • Šetří čas a nervy při získání licence.

Výše investic

Dále vypočítáme, kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří na základě licence - částka počátečních nákladů a měsíčních nákladů. Mezi nejoblíbenější franchiséry patří Fonbet, Chance a další BC.

Významně snížit tyto částky, pokud otevřete instituci na internetu. V tomto případě není zapotřebí platit nájemné a je možné snížit počet zaměstnanců.

Kapitálové investice - 425 000 rublů.

 • Registrace jako LLC, licence a další dokumenty - 200 000 p.
 • Vybavení a nábytek - 100 000 р.
 • Pronájem kanceláře - 30 000 r.
 • Oprava a dekorace prostor - 50 000 р.
 • W / n zaměstnanci - 30 000 osob.
 • Reklamní místo - 15 000 p.

Měsíční výdaje - 90 000 rublů.

 • Pronájem - 30 000 rublů.
 • W / n zaměstnanci - 30 000 osob.
 • Platba linky je přibližně 25 000 rublů.
 • Komunální náklady a internet - 5 000 р.
 • bookmaker
 • prodej služeb
 • franšízy
 • Sdílejte s přáteli:
 • Líbí se vám článek? Přihlaste se k aktualizacím webu prostřednictvím RSS nebo postupujte podle aktualizací na Facebooku, VKontakte, Spolužáky, Google Plus nebo Twitter.

  Přihlaste se k aktualizacím e-mailem:

  Bylo opakovaně prokázáno (a čísla a na prstech), že otevření vlastního podnikání přímo na skutečné platformě je úmyslně ztrácí krok. Nájemné, úplatky, úplatky, pracovníci (a související daňové platby), konkurence - příliš mnoho nákladů, které nelze přičíst nákladové ceně. Práce v reálném životě, ti, kteří mají okamžitě skvělý nápad, nebo ti, kteří mají neomezené zdroje. Zdá se, že tyto měsíční 90 tisíc rublů, které jsou uvedeny v textu, musí být vynásobeny alespoň třikrát. A s kapitálovými náklady - asi totéž. Hlasuji pro internetovou kancelář - je to opravdu v duchu doby, méně problémů s auditory, nižší náklady a mnohem větší mobilita, pokud jde o reakci na změny na trhu. To je budoucnost. A je mnohem jednodušší, aby člověk použil strukturu sítě než aby se někde vtlačil do reálného života. Přestože obchod s knihami v post-sovětské zemi není nejaktivnější sférou, s kompetentní reklamní kampaní může fungovat!

  V poslední době kanceláře sázkových kanceláří věnovaly pozornost státu před daňovou kontrolou. Nedávejte odpočinek oficiálním "zlatým" příjmům tohoto druhu podnikání, tady také chtějí doplnit rozpočet země. Očekávání obchodního plánu kanceláře sázkových kanceláří, a to i on-line institucí, je třeba vzít v úvahu faktor rychlého zvyšování daní v této oblasti a velmi významný. Nebo se zaregistrujte v zahraniční jurisdikci.

  Podnikání je slibné, ale když ji spustíte, nemůžete vsadit na bookmaker a místnost, ale na internetový zdroj. Počáteční pokrok internetového portálu však bude vyžadovat značné finanční prostředky. Jedná se o vytvoření samotného webu s platebními nástroji a ochranou a podporou TCI a podporou vyhledávacích dotazů, jako je "bookmaker" a tak dále. náklady. Nicméně stále nejsou srovnatelné s provozováním offline obchodu.

  Myšlenka je dobrá, ale vyžaduje jen velmi málo investic. Chcete-li získat licenci na sázkové kanceláře, musíte mít obrovský kapitál a úvěr schválený bankou, stejně jako za velkou částku (aby vaše kancelář mohla klientovi velkou výhru). Máte několik místností v různých městech, nejlépe v blízkosti centra města nebo přímo v centru pro otevření přijímacího místa sázek. Přesto každá slušná kancelář má místo, kde bylo možné provést sazby bez opuštění domu. K tomu musíte mít pracovníky analytiků, kteří budou vystavovat přiměřené kurzy sportovním výsledkům. Zaměstnanci programátorů, kteří budou následovat stránku, stránky motoru a tak dále, oddělení ověření, které vypočítá nepravdivé zákazníky a zablokuje je, požádá a ověří dokumenty. Právníci, kteří vypracují pravidla a chrání zájmy úřadu právním směrem. Všechny tyto náklady nejsou zdaleka levné, ale podnikání také není špatné. Všechno je vráceno, jen vy potřebujete vynaložit úsilí a trpělivost.

  Najednou jsem snil o otevření pobočky kanceláře sázkové kanceláře "Oblíbené" v malé místnosti v blízkosti domu pod franšízou. Naučila jsem se pracovní podmínky a všechno, co bylo v té době vyžadováno, byl schválený kapitál nebo půjčka v bance, která měla začít pracovat, pronajaté prostory, minimální kancelářské vybavení, počítač a internet. Poskytli vlastní linie. Bylo možné pracovat nezávisle, bez najatého personálu, na platbu "mateřské" kanceláři - pevně stanovené procento. Pak to bylo zajímavé, ale o několik měsíců později prošly dalšími zákony a BC šel on-line. Takže jsem neměl čas.

  Přidat komentář Zrušit odpověď

  Pro odeslání komentáře musíte být přihlášeni.