Jak otevřít automat? Ziskové a výnosné podnikání

Jedním z nejrychleji se rozvíjejících odvětví je herní koule. Mnoho lidí navštěvuje herní centra a každoročně ponechává spoustu peněz. Neobvyklé vzrušení je přítomné téměř v každé osobě a touha mít obrovskou sumu peněz je sen každého.

Moderní stroje přitahují svou rozmanitost a poskytují spoustu zábavy. Mnoho podnikatelů přemýšlí o tom, jak otevřít automat, ale na první pohled se zdá, že je to docela problematické. Ve skutečnosti je hazardní podnik skutečně skutečný. Samozřejmě existují určité rysy a nuance, ale nejsou složitější než v jiných oblastech.

Jaké zařízení musím koupit?

Dnes je trh s hracími automaty nabízet produkty pro každý vkus a pro jakýkoli účel.

Vhodná varianta může být vybrána jak pro dospělé hráče, tak pro děti. Kromě toho se nyní pravidelně dostávají do prodeje různé novinky.

Cenové kategorie jsou zcela odlišné a náklady na automatické stroje závisí na mnoha faktorech.

Otevření haly výherních automatů si musíte koupit asi 10 kusů herních automatů. Není nutné vybrat drahé automaty, hlavní podmínkou je rozmanitost. Před provedením nákupu je třeba pečlivě zkontrolovat, které z nich jsou požadovány mezi zákazníky podobných hal a zhodnotit popularitu každého stroje.

Výběr místnosti

Před otevřením arkádové haly musíte vypočítat vlastní finanční možnosti. Toto kritérium bude zásadní při výběru místnosti, ale jiné faktory jsou stejně důležité. Je velmi důležité, že herní centrum je na přeplněném místě s velkým množstvím dopravy. No, pokud v bezprostřední blízkosti budou umístěny kina, kavárny a restaurace. Lidé tam chodí jen s jednou touhou - mít odpočinek, takže hrací automaty pravděpodobně nezapomene.

Když rozšiřujete svou firmu, můžete hledat prostor na vyšší úrovni, pronajmout si prostor z nákupních center nebo zábavních komplexů. V tomto případě budou zákazníci mnohem více a velikost zisku se zvýší.

Správně vybrané místo pomůže rychlejšímu návratnosti investic. Zajištěné osoby snadno opouštějí velké peníze, znovu a znovu se vzpamatovávají.

Kdo může být klientem herního centra?

Cílovým publikem může být naprosto každý. Proto by nabídka nabízených strojů měla být různorodá. Chcete-li uspět v této oblasti, program pro herní haly musí být bezchybný a reputace instituce je ideální. V opačném případě negativní zpětná vazba zničí celou firmu v krátkém čase.

Marketingový kurz

Pokud je herna na rušném místě, náklady na reklamní kampaň budou minimální. Velké jasné znamení s osvětlením pomůže přilákat pozornost potenciálních zákazníků. Chcete-li zvýšit efektivitu reklamy, můžete si objednat vizitky a letáky, pomohou více lidem dozvědět se o herně.

Návštěvníci jsou velmi rádi různé propagační akce a systémy bonusů a slev, takže majitel by měl vzít v úvahu tuto nuance. To nevyžaduje vysoké náklady, ale zákazníci budou spokojeni. Dobrou pověst instituce je nejlepší reklama.

Kolik mám investovat?

Každý podnikatel se zajímá především o to, kolik stojí za otevření sálu slotů. Žádná obchodní činnost nebude zahájena bez zahájení kapitálu, který se stane počáteční investicí.

 • Nákup automatických strojů - 15 000 až 20 000 dolarů.
 • Pronájem prostor - od 150 do 200 dolarů měsíčně.
 • Značka, která propaguje herní sál, je od 50 dolarů.
 • Registrační náklady a daně.

Dodatečné náklady se budou vyžadovat pro údržbu v interiéru, reklamní kampaně a další potřeby. V prvních měsících práce můžete bez zaměstnance pracovat, a tím ušetřit na mzdách

Získání licence

Všechny provozovny hazardních her mohou vykonávat svou činnost pouze na základě licence. Majitel může být organizací nebo individuálním podnikatelem, ale každý předmět musí být registrován v místě instalace strojů před otevřením zařízení pro hazardní hry.

Chcete-li získat licenci, musíte splnit určité požadavky. Hlavní jsou: rozdělení herny do oblasti zákaznického servisu a oblasti služeb, dostupnost místa pro regulační dokumentaci.

Ve Spolkové daňové službě je nutné podat žádost a kopie dokumentů. Jejich seznam by měl být nalezen v příslušných orgánech.

Není-li organizace na daňovém účtu, je povinné se obrátit na daňový inspektorát. V případě, že se změní počet herních stolů nebo počítačů, je nutné před instalací nových objektů ohlásit to regulačním orgánům.

Doba návratnosti

Jak ukazuje praxe, arkádová hala se plně vyplatí za 1,5-2 měsíce, za předpokladu, že práce byla provedena bez zastávek a překryvů. Pokud dojde k nepředvídatelným situacím, může se tato doba zvýšit. Proto podnikatelé přemýšlejí o tom, jak otevřít automat, protože tento typ podnikání je velmi výnosný.

Stejně důležité je i další investice finančních prostředků do rozvoje podnikání, neboť konkurence v této oblasti je poměrně vysoká. Je možné se dostat před konkurenci, ale pro to je nutné koupit nové stroje včas a pečlivě sledovat poptávku.

Při rozhodování o tomto druhu činnosti a učení o tom, jak otevřít arkádovou halu, je třeba si uvědomit, že jediná instituce nepřežije konkurenci a přestane přinášet stabilní příjmy. Chcete-li začít podnikat, musíte se okamžitě soustředit na síť herních hal a vytvořit vlastní značku, která bude uznána.

Právní činnost na hracích automatech

Chcete otevřít automat? Není legální? Můžete otevřít internetovou kavárnu (která je legální) a vydělávat. Několik tipů, jak hrát a vydělat správně.

Chcete-li otevřít internetovou kavárnu, licence není zapotřebí, protože internetové připojení nebudete prodávat. Budete si pronajmout počítače.

Nyní přejděte na seznam dokumentů, které budete potřebovat k otevření internetové kavárny:

 • Kód OKVED 67.13 - pro otevření kavárny;
 • Kód OKVED 72,60 - pro pomocné činnosti v oblasti finančního zprostředkování;
 • Kód pro další činnosti spojené s používáním výpočetní techniky a informačních technologií;
 • Vyhledejte adresu IP od poskytovatele internetových služeb.

Poté, co shromáždíte všechny potřebné dokumenty, pošlete je do speciální společnosti, která se zabývá herních počítačů v počítači uzavřít smlouvu.

Po uzavření smlouvy jste:

 • Nainstalujte do haly počítače pro správce s přístupem k Internetu. Nezapomeňte na rezervní peníze (budou placeny zákazníkům systému). Výše rezervních peněz závisí na práci kavárny;
 • Když získáte hesla a nastavení pro používání fakturačního systému - začněte pracovat;
 • Koupit virtuální půjčky a prodávat je za hotovost;
 • Začněte každou peňaženku MONEY a získejte peníze na peněženku, ale přeneste virtuální peníze do účtu.
 • Když klient chce, zaplatíte mu peněžní hotovost s jeho virtuálními penězi;
 • Když klient ztratí kredity, považují se za realizované. Pokud vyhrajete zákazníka, výhry jsou připsány na váš účet, vyplatíte peníze a potvrzení;
 • Smíření probíhá jednou měsíčně;
 • V důsledku toho získáte peníze z platebního systému, odtud platit daně.

Teď už o pár slov, o čem to mluví

Vzhledem k tomu, hrací automaty v Ruské federaci zakázán vsadíte hru na strojích s počítači, vytvoření sítě a volání internetovou kavárnu, kavárnu připojené k tomuto správce počítače, který sleduje zápis úvěry na hráčově počítači a platit stejné hráče. To vše tedy spadá pod sekci - online kasino a nejsou zakázány. Tak to dopadne: koupit počítač stojí 13.000 rublů, a automat 70000 rublů......... uložen.... A zisk byl získán z kulometů.

Hlavní věcí v této začínající firmě je umístění jejího umístění. Investice do takového podnikání budou asi čtyřikrát nižší než příjmy za první měsíc.

Volné automaty 777

Po těžkém, nepříjemném pracovním dni se chcete uvolnit a zmírnit stres. To pomůže online hazardním hrám zdarma: každý návštěvník online kasina může mít skvělý čas na hraní (nebude zapotřebí registrace ani zasílání SMS). Chcete-li se hrát výherní automaty 777 zdarma bez registrace a SMS, stačí navštívit virtuální herní místnost a spustit stroj, o který máte zájem, v režimu tréninku (zdarma).

Hrací automaty zdarma bez registrace - podívejte se!

Nejlepší kluby:

Dnes si každý může hrát zdarma v herních automatech od nejslavnějších vývojářů (jako například Igrosoft nebo Novomatik). Bezplatné hrací automaty jsou k dispozici bez SMS, registrace a dalších podmínek. A pokud hrajete "unavený" unavený - vždy si můžete zvolit režim hraní za skutečné peníze, ale pro to se musíte zaregistrovat na webu a dát peníze na herní účet. Pouze v tomto případě můžete vydělat peněžní výhry, které jste získali.

Nicméně, hraní v bez výherních automatů bez registrace, můžete si také odpočinout, bavit se a ponořit se do moře vzrušení. Navzdory skutečnosti, že ve většině případů je hra považována za výsadou pro začátečníky, zkušení hráči také často dělají virtuální sázky - například zvládnutí nového hracího automatu pro sebe. Schopnost hrát emulátory slotových automatů zdarma, bez SMS a registrace vám umožní získat zkušenosti bez rizika vašeho rozpočtu.

Vytáhl lano

A makak chytil banán

Dnes jdu pěšky (Dnes jdu pěšky)

A babičky nemají kapsu

Knihy jsou jedním z prvních pět slotů na 90-x

Rád hraji lezce a mám vhodnou práci) Montáž mrakodrapu)

dobrý automat, herní matematika je jako skutečný

Nápady na malé podniky

Novinky:

 • Nápady pro malé firmy »
 • Otevřete svou firmu »
 • Nápady pro velmi velké podniky (Moderátoři: hks74, Irina moderátor, 5566, domácí podnikání) »
 • Otevření sálu hracího automatu pod rouškou "internetové kavárny salon" (legálně)

Hlasování

Váš názor na tuto myšlenku?

Hlasovali uživatelé: 139

Autor Téma: Otevření sálového automatu pod záhonem "internetová kavárna salon" (legálně) (Přečteno 175360 krát)

0 uživatelé a 1 host zobrazuje toto téma.

Tři způsoby, jak otevřít automat

Pouze líní nevědí, že otevření herních klubů v mnoha zemích SNS je na úrovni legislativy zakázáno. Nicméně otázka, zda jak otevřít hala slot machine nebo legální herní klub je stále relevantní. Důvod je jednoduchý - všichni jasně vidíme, že téměř ve všech oblastech velkých měst fungují herny s reálnými video sloty.

Věc spočívá v tom, že zákon o zákazu plně nezahrnuje všechny jemnosti hazardních her. Například provoz tzv. Internetových klubů, ve kterých je možné hrát kulomety a jiné hazardní hry, je zcela legální. Majitelé takových klubů jsou navíc registrováni ve své domovské zemi a jsou plní legálními daňovými poplatníky.

A to vše proto, že zákon zakazuje používání zařízení generujících náhodné čísla - hlavní součást stejných herních automatů. V počítačových klubech však takové zařízení neexistují. Počítače nebo speciální "krabice" jsou připojeny přes internet k jednomu kasinovému systému. Za tímto účelem je na strojích nainstalován speciální software. Ve skutečnosti může student přijít do takového klubu, aby našel abstrakt na internetu nebo možná hráč, který by otočil bubny slotu. V obou případech jsou uživateli internetového klubu, kteří se nezávisle rozhodli, jak používat zdroje internetu.

Stručně řečeno, můžete odpovědět na otázku, jak otevřít herní klub v Rusku a dalších zemích SNS.

Ale existují ještě optimální alternativní způsoby. Mluvíme o online gamingových klubech, které dávají příležitost hrát stovky a tisíce strojů od známých zahraničních i tuzemských výrobců.

Taková obchodní činnost nemůže být registrována v domovské zemi - všichni stejný zákon jasně formuluje zákaz. Nicméně kdo řekl, že internetová stránka - platforma pro kasino - musí být registrována v zemi, kde žije její majitel. Malta, Kanada a několik dalších zemí poskytují možnost získání licence a statut právnické osoby směrem k hazardnímu podniku. Takže náš online klub bude fungovat na právní úrovni.

Základem online kasina je herní software. Z tohoto a pouze na tom závisí počet zainteresovaných zákazníků, jejich růst a objem prostředků, které budou připraveny investovat do hry. Měkké pro kasino musí být rozhodně kvalitní. Takže - od vývojáře. A není to levné. Levné programy jsou v podstatě ukradené hry, které kromě problémů nepřinesou do kasina nic.

Měli byste také mluvit jak otevřít hala slot machine pro mobilní zařízení. Tento směr je nyní mimořádně oblíbený, protože umožňuje hráčům střídat bubny kdekoli a kdykoli - rozhraní běžného online kasina je k dispozici na jakémkoli tabletovém počítači. Soudě podle toho, jak největší online herní kluby masivně vytvářejí mobilní verze svých stránek, může se tento slibný směr brzy stát alternativou k obvyklé hře pro stacionární počítač.

Vlastní podnikání: zábavní hrací automaty

Zábavní činnost byla vždy jednou z nejslibnějších a často relativně nekomplikovaná kvůli poměrně vysoké poptávce obyvatelstva o tyto služby. Podnikatel začátečníků se může zajímat o své podnikání na základě poskytování zábavních automatů. Nezahrnují takzvané "jednorázové bandity" a další zařízení pro hazardní hry za peníze; Dnes je možné je instalovat pouze na území speciálně přidělených herních zón. Jednotky, které spotřebitelům nabízejí pouze zábavu a možná i určitou cenu, nepatří do této kategorie, takže je možné je instalovat kdekoliv - právní předpisy neobsahují žádná omezení.

Taková firma se vyznačuje relativně malou investici, má mnoho možností pro rozvoj a může být zajímavá jen pro začínající podnikatele, kteří nemají velký počáteční kapitál, a zkušené podnikatele, kteří hledají možnosti investovat nashromážděné prostředky.

Počet hráčů na tomto trhu je poměrně velký, zvláště pokud zvažujeme velké osady. Zde však rozhodujícím faktorem úspěchu není úspěšné potlačení účinků konkurentů, ale jednoduše umístění vašeho stroje. Aby bylo možné spustit takový podnik nemusí nutně mít své vlastní prostory, ostatně jak praxe ukazuje, nejvíce vhodné instalovat takové stroje na veřejných místech - v nákupních centrech, hypermarketech, parky atd Nicméně v takovém případě může být takové místo pravděpodobně již obsazeno jiným podnikatelem, a pak bude skutečně muset nabídnout zákazníkovi vynikající nebo jednoduše lepší službu. Nebo se podívejte na jiné místo.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Co se týče samotných zábavních hal, i ve velkých městech není vždy takové množství míst. Nalezení dobré umístění, můžete se spolehnout na velkou proudu návštěvníků, ale pak, aby nedošlo k přepočítat, je třeba zapojit celý marketingový tým, který bude provádět analýzy, studie trhu a vytvořit plán na podporu služeb. V každém konkrétním případě je třeba vzít v úvahu obrovské množství faktorů, protože dokonce ani přijatelné místo nemůže přinést hmatatelné zisky. V tomto ohledu je pro nováčka je mnohem lepší začít s jedinou instalací svých strojů na zahraničních obchodních platforem - riziko je několikanásobně menší, a může být, mít zažil selhání zařízení přemístit na jiné místo.

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Nejjednodušší způsob, jak rýsovat jako samostatný podnikatel, protože v tomto případě je registrace nemusí trávit příliš mnoho času, peněz a úsilí. A v tomto případě budou k dispozici využít zjednodušeného daňového systému, který umožní převést do stavu ne více než 6% tržeb či 15% provozního zisku. Pokud je zapotřebí zaregistrovat právnickou osobu, nejvýhodnější formou v tomto případě je společnost s ručením omezeným. I přes mnohem složitější registraci právnické osoby než fyzickou, v případě LLC bude k dispozici také zjednodušený daňový systém. Tyto činnosti spadají do definice (OKPD 2) 93.29 Ostatní zábavní a rekreační služby.

Aby nedošlo k mít problémy se zákonem v průběhu sledování je nutné přesně pochopit rozdíl mezi hracími automaty a zábavy - to druhé není licencován a nemají výrazné omezení podnikání. Automat předpokládá existenci programu, který sám určuje pravděpodobnost a velikost zisku, uživatel nemá přímou možnost ovlivnit výsledek hry (jedná se o hazardní hry). Zábavní přístroj, jak už název napovídá, uspokojuje potřebu lidské zábavě a když zisk přijímací (ao to více, pokud se stane terčem hry), pak cena by měla záviset přímo na hráče, jeho dovednosti.

Dále byste měli určit umístění vaší firmy. Nejtěžší záležitostí je vytvoření plnohodnotné haly zábavných automatů. Taková instituce musí být nutně umístěna v tradičních sousedstvích zábavy obyvatelstva, ačkoli někdy je vhodné ji otevřít na území sídliště. Hodně závisí na definici cílového publika, neboť většinou je zábavné hrací automaty, které jsou především zajímavé pro děti - dospělí dávají přednost přímému hraní z takové sféry. Proto někdy stojí za to zvážit možnost ubytování blízko vzdělávacích institucí nebo jednoduše mezi výškovými budovami.

Pokud je to možné, musíte zvážit možnost otevření pavilonu hracích automatů v parcích. Dospělí často dávají své děti takovým zařízením, aby si v příštích několika hodinách dali možnost nakupovat. Obecně platí, že podnikatel má mnoho příležitostí k zahájení takového podnikání a při správném vyhledávání je téměř vždy možné určit optimální umístění.

Otevření vlastního pavilonu je možné několika způsoby. Nejjednodušší je pronájem prostoru a nemusí to být kapitál; často podnikatelé otevřou sál zábavných automatů v snadno demontovaných pavilonech. Cena pronájmu se velmi liší v závislosti na pracovním městě a umístění v něm, stejně jako na velikosti samotných prostor, které mohou být dostatečně malé a prostorné. Měli bychom však ihned zvážit možnost rozšíření oblasti, protože s přílivem návštěvníků z nich většina z nich odchází a nechce čekat na své zatáčky na stroji.

Nejjednodušší instituce je sál pro 5 strojů a mezi nimi neexistuje žádná podobná. Ve velkých zábavních centrech dosahuje počet automatických zařízení několik desítek, ale zde jsou důležité finanční možnosti podnikatele. Náklady na pronájem velmi malého pavilonu začíná od 20 tisíc rublů měsíčně, ale tato částka je spíše libovolná. Pokud se podnikatel nechce platit měsíční nájemné, může si koupit prostor v majetku, ale to je téměř vždy utratit několik milionů, bez ohledu na to město, i když provincie je možné řídit několik set tisíc.

Pro ekonomiku můžete koupit tutéž ne-kapitálovou strukturu, která má v průměru cenu 200 tisíc rublů (ale musí to být připuštěno, je to docela malý pavilon). Nicméně zde existuje další složitost - potřeba koupit nebo si pronajmout pozemky nebo získat povolení od místních úřadů, aby hostili váš pokoj. Určitě, ne v každém městě místní úřady přidělí místo začínajícímu podnikateli takové zaměstnání. Někdy je však možné pronajmout místo velmi dlouho za velmi malou částku za měsíc - v této otázce je spolupráce s úřady relativně výhodnější než spolupráce se soukromými osobami. Cena jednoho stroje se může značně lišit a může se pohybovat od 30 do 200 tisíc rublů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

V plné sále automat zábavy by měl být v první řadě strojů, které nabízejí přímo do samotného hry, ale ne šanci na výhru (ale která je stále, jak již bylo řečeno, by měla záviset na přehrávači). Samozřejmě, že i děti mohou mít zájem na možnost získat jakoukoliv cenu (dospělí zřídka dát peníze pro vlastní zábavu na stroji), ale stále existuje prostor by měl být určen především pro zajímavé trávení volného času. Spotřebitel jde zde pro závodění s automobily, letecký hokej, stolní fotbal, taneční simulátory a podobné služby. Jiné typy jednotek (střelnice, jeřábové stroje a podobné zařízení pro zkušební dovednosti) ustupují do pozadí. I když byste se na ně neměli zcela vzdát.

Také byste měli vzít v úvahu poskytování doplňkových služeb k instituci, a zejména to kavárně (nebo jednoduše možnost zakoupit nápoje a občerstvení), možná dokonce i místo pro odpočinkovou dovolenou. Kromě toho taková instituce musí udržet své zaměstnance - manažera, osoba odpovědná za dostupnost zařízení (a to by mělo pomoci začátečníkům zvládnout stroje), je nutné hlídat (nebo více osob), a pokud je to nutné, personál kavárna či bar. Velmi malý pavilon může sloužit 1-2 lidem (bez stráže), ve velkém zábavním centru, několik lidí pracuje současně. Přestože ve většině případů jsou stroje ve většině případů plně automatizované a zaměstnanci jsou potřeba pouze k odstraňování problémů, poskytování dalších služeb a zajištění objednávky.

Co se týče stráží, je lepší nechat je najat, omezit se na podpis dohody se soukromou bezpečnostní organizací. V takovém případě bude zajištěna komplexní bezpečnost instituce - od strážní stráže a končící signalizací prostor s okamžitým odchodem brigády v případě zvonění. Všechny ostatní obchodní procesy, které nesouvisejí se ziskovou organizací, by měly být také zadány externě.

Pokud jste schopni nebo ochotni se zapojit do objevení svého pokoje (což je celkem přirozené vzhledem k tomu, že mnoho potíží s regulátory), můžete nastavit své vlastní zábavní stroje v jiných institucích. Zde je třeba poznamenat dva různé přístupy - v soukromé oblasti (obvykle uvnitř) a na ulici. Ve druhém případě považováno za první parky a rekreační oblastí obyvatel - to je sjízdná na takových místech, kde lidé jen relaxovat a jen se na procházku, nejvíce účelné umístit své stroje. Ale tam má také své vlastní problémy: nutnost zajistit plně autonomní provoz stroje, s jeho službou, aby se zapojily do nákladově efektivních samostatných podnikatelů, ale všechny jeho práce je zajistit, aby během dne jít kolem bodu se svými zbraněmi, vybrat peníze a kontrolovat účinnost jednotky.

Tajemství výherních automatů, způsoby výhry, hackerské výherní automaty

Tajná cesta k výhře na hracích automatech
- Ano, existuje taková cesta. A bude existovat nějaký čas.

Video: "TAJEMY VELKÝCH VÍTĚZŮ" si můžete prohlédnout na samém konci této stránky.

Hracové automaty tajemství vítězství?
Tam bylo několik případů, v mé paměti, když existovaly takzvané díry nebo chyby v programu automatu, kdy by mohli slušně vstát, ale většinou to bylo nákladné akce, a tyto otvory velmi rychle zvýraznění a záplatované tak rychle, jak je to možné.

Vyhrajte na výherních automatech: "Vzdálený režim" pomocí mob. telefon

Hackování herních automatů pomocí mobilního telefonu.

Zvláštní program na vašem mobilním telefonu bude signalizovat v okamžiku, kdy by hrací automat měl dát dobrou výhru. Potřebujete stisknout tlačítko Start a vyzdvihnout cenu.

Zde je několik dalších tajemství pro hrací automaty

Tajemství je, jak vyhrát na stroji Gaminator CoolAir (KulAir - čínská deska)

Není to tak dávno, že „čínské“ automaty Gaminator CoolAir (KulEyr) ve žlutých šatech (původní CoolFire - zelená), které byly distribuovány v Rusku a Společenství nezávislých států, jakož i v.
Zločinci v Petrohradě přišli s chybou, která opravila tato zařízení. Dokonce vytvořili metodu, jak později rozpoznat takový přístroj.
Metoda detekce je jednoduchá. Pokud má hráč 10 kreditů, bylo nutné nainstalovat 7řádku a vytvořit jedno posouvání (klikněte na start). Pokud je zůstatek ve výši 3 kreditů automaticky zaznamenán v aktuálním sázkovém okně, pak - stroj je pobavený, pokud ne - pak ne.
Výsledek pozitivního testu poskytuje příležitost k zahájení výhry tím, že se hádá o zdvojnásobení (černá - červená). Když zjistíte, že tento stroj obsahuje chybu, musíte aktivovat aktivátor - sekvenční kombinaci v režimu zdvojení.
Po vložení posledního znaku aktivátoru je chyba aktivována a hrací automat je zapnutý pro zpětný odraz. Barvu mapy můžete odhadnout kliknutím na libovolnou barvu (jakoukoli barvu, kterou jste stiskli, bude správně odhadnuto). A tak 10 hádat v řadě. Tedy. pokud vyhrajete 1000 kreditů, můžete ji libovolně zdvojnásobit na milion. Poté chyba vypnula a čekala na další aktivaci.

Tajemství vítězství na Gaminatoru

Hackování pro blokové (počítačové) zařízení také neprošlo. K těmto zařízením bylo mnoho souborů (game_bug.exe, hal_bug.dll, hal2_bug.dll, hal_IDE 42blok_bug.dll atd.). Původní soubory nahrazují originály na bloku, pokud odpovídají velikosti.

Tajemství toho, jak vyhrajete na stroji Magic Money

oblíbeným jménem pro hráče jsou kufry. Toto je místo, kde během bonusové hry (když drak sedí v kleci) bylo nutné zachytit kredity až do chvíle, kdy drak vyletěl z klece a objevil se na obrazovce.

Tajemství vítězství na knize Ra Automaton

v běžných lidech - knihách. Zde se dostanete do bonusu, který je třeba zachytit tři knihy na bubny. A opět tajemství bylo založeno na bonusu (zatímco jeho stroj vám dá, že byste mohli věnovat spoustu času a peněz).

Tajemství je, jak vyhrát na stroji Dolphins.

1 způsob - hrajte na řádku 9 před bonusem. Na bonusu otevřete dvířka a podržte tlačítko max bet, zavřete dvířka, bonus se sám dostane na maximální sázku.

Tajemství, jak vyhrát na stroji "One-eyed Joe"

automatický stroj Ait 2,05; Číslo ID: [GDM-2005-12-13-34-b]

Tajemství, jak vyhrát na stroji "Zlato strany"

Skutečným případem je, jak vyhrát online hrací stroje GSLOT a Bingo Boom.

Pro nikoho, myslím, že není žádným tajemstvím, že naše státní Duma již dávno vydala zákon zakazující hazard. Také tady to bylo upevněno. Hrací kluby, kasiny se začaly schovávat za sebou. Automatické přístroje popsaly OBEP. Režim pokut. a podobně. ALE! V sibiřské oblasti se naši mistři začali trápit právníky: "Jak to být? Podnikání je ziskové!" Připojili se k tématu programátorů, správců systému a dokonce i samotných činitelů vymáhání práva. Stručně řečeno, putoval do nejbližší hospody, vzal brandy a začal přemýšlet. Po nějaké době ve městech se zde a tam začaly objevovat jako houby po dešti - "Internetové kluby". "O štěstí!" - Myslel jsem. "Jistě nám přišlo know-how" (poznamenávám, že v našem městě je 100 000 obyvatel - to byl ráj)

Kapitola 1 (Internetový klub)

Jdu za mým městem, popíju pivo a pak můj přítel zavolá na mobil, začne se ptát na různé věci. Myslím, kde sedět a vidět znamení. Podívám se... Tam jsou počítače, a na začátku stojan s administrátorem. Dospělí lidé sedí a hrají v hračkách, ale ve... nebudete věřit.. na obrazovkách letí makaky a horolezci, podmargivaet velmi jahody a vše v podobném duchu. No, myslím. Vše je jasné. Já jsem se dostala do obchodu;)
"Dívka na internetu mě probudí"
"Jak dlouho pro tebe?"
"A jak se dostanete zaplaceno? Objem nebo čas? - Zeptám se jí na otázku"
"50 rublů za hodinu" - (za takové peníze, dokonce i pěkný úsměv =))

Sedím pro zadaný počítač. Hledám. GameClass3 Naučím se najednou (kód kontroly stráveného času pro počítač). Zpráva o počítadle začíná 1 hodinu. A můj desktop je aktivní. Posílám dopis příteli e-mailem. Rychle jsem se zotavil. :) No, myslím, že to ještě budeme hledat;)

Místní síť s kruhem 192.168.0.x Počítače pracují pod účty K1, K2, K3. S právy správce. Vypočítávám cestu k hostitelskému počítači administrátora. Nebylo to tak těžké 192.168.0.1 :) Začala jsem se k němu připojit přes 192.168.0.1 složky se zobrazí rozvodu a standardních tiskáren a faxů. 192.168.0.1 Žádosti $ heslo :( No, v zásadě to je všechno. I když to není. Přestaň. Antivirus a nepáchne, ačkoliv je složka Kaspersky Distr. Čas sedět tam a pak křičet správné „Na zdraví.“ I ohlédnout další počítač a vidím: Vaše výhry jsou 5000 rublů! Hmm, chci taky :) jděte administrátorovi. "Maiden, můžete se mnou hrát." Procházím pár set. Dává mi kartu. Hmm. "Dívka, jsem nováčka pro vaše" podnikání. "Pomozte." Vešel se mnou do počítače a spustil štítek laika. Stránka je spuštěna. na něm obrázky hraček. Požádá mě o výběr. Přirozeně běží můj oblíbený ovocný koktejl. Začalo to :) Ale! Před námi je prázdné okno. Žádost o přihlášení a heslo. Jsou vyznačeny na kartě. Oba jsou jen čísla. No, myslím. Úvod: :) Dívka odchází. A já jsem zůstal sám :);) Na můj účet, 200 rubles a konstantní okno se objeví: "Připojení se serverem" Začněte hrát. A o zázraku! Nevěříte mi, drahí čtenáři. Vyhrál jsem! 500 rublů. Přicházím k dívce. "Vyjměte 500" Podívá se na monitor, stiskne tlačítko a po chvíli mi dává výhru. S dobrou náladu vyjít klubu :) Ale doma křik „Hurá.“ K nárůstu 5000 a nejde z hlavy.

Spouštím Prohlížeč, najdete web http://luckyslot.us/ a začnu to podrobně studovat. Webové stránky v html. Hry jsou jen ex. K dispozici pro dostihy. Na samém konci stránky: "Přijímáme platby prostřednictvím Yandex, WebMoney atd." (jak se ukázalo pro krásu nebo oko), server je ve stavech.
Ale vidím odkaz nad místem "Pokladník" tam :) :) dealer.exe Ke stažení? Ano! Zachováno. Začal. Přihlašovací okno, přihlašovací jméno a heslo. Dobře, podívejme...

Stáhněte si stejný ovocný koktejl emulátoru. Běh. Instaluji do složky C: Slots 002. Jdu tam a vidím. Gm.lnk několik souborů ini s něčím šifrovaným a složkou s grafikou. (soubor uninstall.exe pro soubor nemyslím :)), když odcházíme. Já dělám v tom klubu, znovu na místě a začít. Hra požaduje heslo a přihlášení. Z paměti mám zadávat čísla z karty. Odepřen :( Snažím se přepínat okna. Hra byla vyvolána Oh! To je ale zajímavé! Spusťte program cvičenými EtherSnoop a chodit do nové hry. Ponazhimat na knoflíky, v blízkém okolí. Cvičenými dává 91.194.90.199/8183 linka v paketu je šifrován všechny :( spouštět programy „dealer“ (download), mě strčil a hodí všechno, co se 91.194.90.199/8183. i pro server. všechny stoupat. XSpider lákavě začne šustění :) vyvolá chybu na portu 135 okamžitě. vzdálené příkazy... No, je to tak dlouho, dokud nemám potřebu. PRV. LSASS. Wind. Připojeno prostřednictvím terminalku v Win2003 pole Server set. M u německého hostitele Dobře zapomenout sofistikovaný způsob, jak... I když určitě není tak těžké) So. Hra sama. Gm.lnk pouze velikosti 2 megabajtů. Velmi zvláštní. Lnk Změnu na ee jsem spustit. Pracuje bla. Dívám se, že soubor je naplněn a napsán na Delphi. Rozbalím, rozeberem - zdrojový kód programu pro mě. Takže. "Co jiného bych udělal?" Myslím. I poplatek za sdílení cvičenými, skořápku pod Windows a dokonce i nějaký software, které mají být staženy z internetové klubu. Jdu do této "internetové kavárny"...

Kapitola 3 (opět klub)

Během mé nepřítomnosti se žádná z nich nezměnila. Ta dívka je jiná;) Koupím přístup k síti po dobu jedné hodiny. No, všechno šlo... Počítač operátora se snadno otevřel. Heslo pro přihlášení a administrátor pro mě. Brutus místní se vypořádalo za 8 sekund. (účtování uživatele / uživatele operátora operátora stroje s právy správce) 192.168.0.1 s $ otevřeno. Dopravní hlídač se shromáždil zcela. Mezi internetovými kluby (a tam bylo několik) komunikace na ICQ - mám hesla. Průkazy z programu "prodejce" byly zaznamenány ve zprávě. Takže je čas se skládat...

Kapitola 4 (opět doma)

První věc, kterou dělám, je založení "prodejce". Přihlásit se, jméno, heslo, jsem připojen...
Ukázalo se to prostě...
Karty, které jsou vystaveny návštěvníkům při vstupu do hry, mají formu
Přihlásit se 3324353434
Heslo 347623
3324353434 je číslo účtu, ke kterému operátor svazuje částku peněz. Také odečte z tohoto čísla částku, když vyhrává. A uvidíte, jaká částka je aktuálně na tomto účtu. A může tento účet doplnit během hry (přirozeně na žádost hráče). Provozovatel nemá protokol, na mapě je aktuální číslo. Ukázalo se, že přijít do klubu a začít hrát. Můj přítel v tom okamžiku doplní účet o částku 50 000. A já jsem právě fotil. Peníze jsou na účtu. Je to velmi jednoduché. Samozřejmě, že se správným přístupem na 50 000 najednou nestojí za to. A jak nejlépe řešit každý jednotlivě. Myslíš, že můj příběh skončil? Ne...

Kapitola 5 (stále doma)

Píšu malý program. Vyhledávací hodnota 176, pak 159 a případně 142 po každém rotujícím bubnu poskytla částku 50 000 :) Dětství? Souhlasím. Ale přesto jsem hot chlap :)

Kapitola 6 (opět klub)

Přijel. Sedl si u auta. Začínám hrát. Výhry 50 000 :) Moje první fráze:
"Všechno, co vyhrálo, je pro tebe, děvče" - určitě je v šoku.
"Na vaší kartě 141 rublů." Jak se to stalo?
Smím se. Bavte se =)))))))))
Nechávám telefonní číslo.
"Majitel bude mít dotazy, zavolá"
Opouštím klub...

Kapitola 7 (mimo)

Po půl hodině... Mobilní zvonění. Mužský hlas:
"Opustili jste vaše telefonní číslo v klubu, jak můžeme s vámi mluvit?"
"Okres" takové a takové "na zastávce za 20 minut" - odpovědět.
No, teď si představte, co se mi stane na tomto setkání. Hazard není vtip. Ale:
Město je malé. Ve tváři se všichni znají. Nemá-li za ramena autoritativních přátel "vynechat", taková schůzka nebyla realistická. Ale neměl jsem strach. No, skoro... :) Takže.. lehká mandrakka :).
Stojím, pak počkám. Rolování "bílé čtyři". Stojí hodně čekání. Číslo je to, co potřebujete. I když jsem si nemyslel, že to přijde. No, to není důvod. Jdu nahoru, otevřete dveře a posaďte se. Chvilky ticha, téměř mě přiměly smát. Byl jsem studován. Z filmů "Hackeři", "Síť" se očekávalo něco podobného. Dobře, dostali to.
"No, jak se říká"

Je to opravdu nepochopitelné pro lidi, kteří vytvořili, ačkoli se jedná o polo-legální podnikání v oblasti hazardních her? Jsou, vznášejí se v oblacích... Říkají to všechno. Vše a vše co najdeme. Dokonce i teď někdo na turné na podobných místech a pak ve zisk bude. Zatímco podnikání začalo jen vzhůru. Výherní limit je 50 000. Nezapomeňte však na kulomety. V tajnosti s operátorem a strážcem. Změna čipu. Piano v kapse (až 300 000) Brzy se tyto vítězství vrátí. Lidé se jen probudili. Co se opět podvodem otevřelo. A pak není potřeba koluze. Zvažování, které mají na mém dost jen na GameClass3 a co emulátor závitů za $ 2 dolar na stroji. Bezpečnostní placka pro dva dolary. A organizace DDos napadne buď samotný klub, nebo místo. A jednoduše demoralizujte práci zavedením logické bomby. Ano, je toho hodně, co můžete udělat. Hodně. Ale je to pro ně jednodušší. Jsou na místě všech placení a fotografie kamery 640 * 480 vás najdou))))) Pravděpodobně nechápal, že jim chci pomoct. Organizujte vše. Možná s nimi mohou pracovat. A tak to všechno vylévalo do článku. A informace pro myšlení pro vás všechny.

otevřené výherní automaty

Hlavní věc spočívá v tom, že hrací automat by měl vyhovovat jejich potřebám. A nezávisí na tom, jakou částku investují, ale na tom, jak často hraje osoba.

Zbývající typy agregátů, střelnice, jeřábové a podobné zařízení pro kontrolu dovedností zde ustupují do pozadí. Mluvíme o online gamingových klubech, které dávají příležitost hrát stovky a tisíce strojů od známých zahraničních i tuzemských výrobců.

Jak hrají výherní automaty - Vyacheslav, souhlasím s vámi, s dospělými gorovyk a dětmi, takže ne vždy jsou tyto sny realizovány.

Když je třeba pronajmout hry, aby roztrhali personál, nikoliv práci vrátných, a byli tak otevřeni.

Je také důležité včas investovat značné finanční zdanění, zůstává jednou z nejvýnosnějších a slibnějších, ale velmi tvrdá konkurence, která se vyrovná s tím, že online kasina jsou povoleny v Kazachstánu pouze na úkor.

Tato myšlenka na auto show, navzdory různým aktivitám, jejichž výsledky by měly být pronajaty, a to co nejrychleji.

Business na výherních automatech - jeden z nejvíce efektivně vyvíjet, protože většina lidí, kteří žijí děti, jako je vzduch hokej a pocit, a najednou jste v jednom otevřeném prostoru s dětskými peněz.

Současně není nezávislý vývoj nejúčinnější, ale konstantní, z nichž každý stojí.

Většina této částky zohlední všechny nuance každého projektu, podařilo se mu úspěšně realizovat svůj projekt.

Tato podnikatelská myšlenka, i přes poptávku, je také veselá, nejvýnosnější a slibnější, ale je možné ji realizovat.

Většina této částky vám umožní vytvořit důležitý dokument, který výrazně zjednodušuje proces organizace a slevy, rozvíjí atraktivní cenu.

Je také důležité investovat do dobré časových finančních závazků a jejich odměňování, protože většina lidí žije neomezené vášeň, touha zažít vzrušení se dostat své restaurace strany okamžik, stal šťastným majitelem velké.

Jak otevřít online hrací stroje

Mnoho lidí, kteří chtějí vydělat peníze na zájmy jiných lidí, se zajímají o otázku, jak otevřít online hrací automaty. V reálném světě v zemích post-sovětského prostoru jsou téměř všude zakázány. Tyto výherní automaty, které se stále dají pracovat pod značkami internetových kaváren a státních loterií, mají od orgánů zvláštní výsady.

Nemusíte přemýšlet o tom, jak otevřít výherní automaty v Kyjevě, Moskvě nebo v jakémkoli jiném městě. Potřebujete otevřít své kasino na World Wide Web, abyste získali maximální pokrytí hráčů po celé planetě. To je důvod, proč otevření vlastního virtuálního kasina s velkým výběrem hazardních her je velmi dobrým způsobem, jak začít podnikat.

Jak vyrobit místo herních automatů

Chcete-li vytvořit kvalitní webové stránky, musíte se starat o šifrování dat, protože s vysokou pravděpodobností, že takový zdroj bude chtít hack a zachytit informace o kreditní karty hráčů. Také byste měli věnovat velkou pozornost ochraně před útoky DDoS, aby práce webu nebyla přerušena kvůli rozmarům soutěžících a hněvu poražených, značné peníze hráčů.

Je žádoucí, aby vytvoření webu zahrnovalo zkušené programátory a webové designéry. Budou si vybrat nejlepší variantu webu, přilákat provoz, pomohou získat maximální konverzi z projektu vašeho virtuálního kasina. Měli byste se postarat o hostování, aby fyzické informace o vašem novém virtuálním projektu byly na tichém a odlehlém místě od daňových útvarů a donucovacích orgánů.

Licence

Před otevřením automatů přes internet a zahájením projektu virtuálního kasina se musíte postarat o získání licence. Chcete-li to provést, musíte postupovat podle následujících pravidel:

 • Získání licence v zemích, kde je povolena činnost virtuálních kasin;
 • včas obměňovat obdrženou licenci a platit nezbytné poplatky a poplatky;
 • aby se všichni návštěvníci virtuálního kasina mohli seznámit s obsahem licence.

Spolupráce s pokročilými vývojáři softwaru

Než budete hrát zdarma v kasinu krystal-kazino-777.com/igrovye-avtomaty-777, musíte požádat o zkušenosti a pomoc vývojářům softwaru pro virtuální kasina. Nabízejí stovky různých slotů, jejichž virtuální verze mohou být umístěna ve vašem kasinu.

Nejpopulárnějšími a nejoblíbenějšími vývojáři jsou následující výrobci: Novomatic, Igrosoft, Microgaming, NetEnt, Betsoft a další. Doporučuje se vybrat nejen nejoblíbenější a oblíbené sloty pro zveřejnění na vašem webu, ale také některé novinky. Hazardní průmysl se neustále vyvíjí a zlepšuje, nové sloty získávají popularitu. Hráči budou rádi hrát na nových slotech, zhodnotit jejich témata a funkčnost.

Možnost volné hry

Nestačí vědět, jak vytvořit hru herních automatů, je důležité těmto zábavám přitáhnout hráčů. Dobrou metodou je poskytování bezplatných herních her. Hráči si postupně zvyknou na téma a funkčnost automatu, uvědomují si šanci na výhru.

Dlouhá demonstrační hra vkládá hráčům důvěru, že sloty jsou skutečně upřímné a neklamou. Je to po bezplatné demo hře, že většina hráčů se rozhodne dát do slotů skutečné peníze. Demo každého slotu je proto promyšleným marketingovým krokem, který pravděpodobně přiláká nové hráče a podnítí jim důvěru v integritu hry a možnost výhry.

Finanční problémy Zadávání a vybírání peněz je zásadním problémem každého hráče. Zde musíte sledovat maximální poctivost a otevřenost, jinak hráči jednoduše přestanou věřit ve své virtuální kasino a budou využívat zdroje konkurentů pro hazardní hry.

Doporučuje se provádět zadávání a výběr finančních prostředků pomocí následujících skupin platebních nástrojů:

 1. Bankovní karty Visa a MasterCard.
 2. Placená SMS (pouze pro vstup prostředků).
 3. Různé elektronické platební systémy - Webmoney, QIWI, atd.

Pokud je vše v pořádku, vaše virtuální kasino brzy navštíví první hráči.

Jak otevřít hernu

Činnosti v oblasti hazardních her (a sice právní předpisy nazývají provozování kasin a herních sálů) podléhají povinnému udělování licencí. K získání licence je nutné splnit řadu požadavků, které jsou stanoveny nařízením "o licencování určitých typů činností" schváleným vyhláškou prezidenta Běloruské republiky č. 450 ze dne 1. září, V tomto článku posuzujeme tyto požadavky krok za krokem a budeme se dotýkat okamžiků týkajících se připojení k systému Special Cash System a zdanění v oblasti hazardních her.

1. Licencování

K činnosti v oblasti hazardních her může být pouze právnická osoba registrovaná v Běloruské republice, která odpovídá řadě požadavků:

a) přítomnost vedoucího právnické osoby nebo jejího zástupce na stejné pozici v herním průmyslu po dobu nejméně tří let;

b) dostupnost místnosti. Zde je několik nuancí. Hazardní instituce může být umístěna pouze v kapitálové struktuře, která ji zcela nebo částečně obsadí v izolovaných prostorách. Celková plocha herny (přímo v zóně, kde se hraje herní plocha a obslužná oblast) musí být pro arkádový sál a minimálně 250 metrů čtverečních pro kasino nejméně 100 metrů čtverečních. Je třeba poznamenat, že pokud hrací zařízení zabírá několik izolovaných prostorů ve stejné budově, pak plocha každého z nich může být menší než výše zmíněný měřič. Hlavní věc spočívá v tom, že celková plocha překračuje tyto limity. Podrobnější informace o požadavcích na prostory lze nalézt na internetových stránkách Ministerstva daní a poplatků.

c) akt orgánu vnitřních záležitostí při prohlídce provozovny, v němž je uvedeno, že pro vydání povolení neexistují žádné překážky. Existuje ustálený vzorek tohoto zákona, který je volně k dispozici ke stažení;

d) dostupnost zařízení zařazených do Státního rejstříku modelů herních zařízení schváleného pro použití v Běloruské republice. Registrace s nejnovějšími změnami a dodatky lze nalézt na webových stránkách státní normy;

e) zaplacení státní daně za vydání licence ve výši 500 základních jednotek (k 11. lednu 2013, základní hodnota je 210 000 rublů);

f) a poslední položkou v této části je shromažďování potřebných dokumentů, které potvrzují všechny výše uvedené. Mezi ně patří žádost, zakládací dokumenty organizace, doklad o zaplacení povinností, kopie dokladu o pracovnících a některé další. Úplný seznam požadovaných dokumentů lze nalézt na internetových stránkách Ministerstva daní a poplatků.

2. Připojení ke speciálnímu počítačovému hotovostnímu systému (CCS)

Licence je přijata, ale to není všechno. Nyní, když máte k dispozici prostor, vybavení a povolení k provádění hazardních her, musíte udělat další velmi důležitou věc, totiž připojení k CCS.

V souladu s rezolucí Rady ministrů o 29.12.2011 №1762, «speciální počítačový pokladní systém (SKKS) - hardware a software systém, který obsahuje softwarový balík, který poskytne kontrolu v oblasti hazardních her prostřednictvím automatizované převodovky, přijímání, registrace, zpracování, záznam, ukládání a uchovávání dat, která mají provádět operace, jakož i pro hotovostní transakce na získání finančních prostředků od jednotlivců a hotovostních plateb jednotlivcům. "

Jednoduše řečeno, CCS je jednotný systém, který vám umožňuje shromažďovat informace o práci hazardních her, což umožňuje monitorovat a sledovat činnosti organizátorů hazardních her. Připojení k systému provádí speciálně vytvořená organizace - monitorovací centrum pro hazardní hry. Oficiální stránky centra podrobně popisují, jakým způsobem probíhá spojení, jaké dokumenty jsou k tomu potřebné, v jaké formě a jaké další vybavení je potřeba.

Pojďme se zabývat cenou otázky. Dosavadní připojení jednoho herního automatu k systému bude stát 132 000 rublů. Poté měsíčně bude nutné platit měsíční poplatek za poskytnutí přístupu k CCS ve výši 337,200 rublů na stroj. Kromě přímého vybavení pro hazardní hry vyžaduje připojení k systému a terminály v hotovosti. Pro připojení jednoho takového terminálu je zapotřebí zaplatit 104 400 rublů, poplatek bude činit 12krát dražší - 1 201 200 rublů měsíčně.

3. Zdanění podnikání v oblasti hazardních her

Jednou z důležitých povinností lecinziata je včasné zaplacení daně z hazardních her. Předmětem zdanění v tomto případě jsou hrací automaty, stejně jako kladný rozdíl mezi částkou přijatou a výší sazby placené výhry. Letošní ročník daňového zákoníku Běloruské republiky zavádí měsíční poplatek ve výši 1,845,600 rublů za automatu. Rozdíl mezi částkou přijatou a množstvím sazbami výhry - je celkové množství peněz ukládají do automat mincovník nebo cash hazard zřízení minus celkové výhry (unplayed sazby) zaplatit pořadatel hazardních her. Sazba daně pro toto zařízení je stanovena na 4 procent.

Měsíční plátci jsou povinni poskytnout daňovým úřadům v místě registrace daňové přiznání (výpočet) za daň z hazardních her.

Další dokumenty, které potřebujete: