Jak otevřít obchod s oblečením. Kde nakupujete zboží online?

Mnoho lidí dnes raději koupí oblečení ne v drahých módních butikách, ale v obchodech s akciemi. Za prvé, je to kvůli hmatatelnému rozdílu v ceně: zásoby vám umožní koupit věci několikrát levněji, než byly původně náklady. Takové slevy mohou být spojeny s různými faktory: zbytek výroby, oblečení je mimo módu, sezóna je u konce, některé chyby (i když malé).

To znamená, že takové obchody jsou v poptávce a zajímavé pro lidi. Takže vlastní skladové centrum je vynikající obchodní myšlenka, která vám v blízké budoucnosti může přinést hmatatelný příjem.

Krok 1. Registrace aktivit

Jak otevřít sklad? Při zohlednění zvláštností zboží vyžaduje registrace tohoto typu činnosti shromažďování velkého souboru dokumentů. Jedná se o:

 • povolení k zahájení činnosti města nebo okresní správy;
 • povolení k ubytování z Rospotrebnadzoru;
 • program sanitární a průmyslové kontroly;
 • normativní dokumenty;
 • hygienický a epidemiologický závěr týkající se stavu prostor;
 • smlouva o dezinfekci, deratizace a dezinsekce;
 • další dokumenty.

Chcete-li rychle řešit byrokratické problémy a dostat se do práce, nemůžete sami provést veškerou potřebnou dokumentaci a svěřit tuto činnost odborné firmě.

Krok 2. Výběr místnosti

Druhá otázka, která se objevuje před vámi, je, kde je lepší otevřít obchod? Je důležité, aby se nachází na místě s dobrým provozem nebo v hustě osídlené obytné čtvrti. Obzvláště důležité jsou takové obchody pro mladé lidi, a proto vynikající volbou bude ubytování na areálu, nedaleko od ubytoven.

Ale v srdci města k otevření obchodního skladu to nestojí za to: je tu dost butik, který také prodává zbytky svého oblečení a udělá jim značné slevy.

Minimální plocha místnosti by měla činit 50 m 2. Doporučujeme však najít plochu cca 150-200 m 2. Tento prostor postačí pro přizpůsobení celé řady a uspořádání místností. Kromě toho se kupující budou moci volně pohybovat po chodbě a nebudou vzájemně zasahovat.

Krok 3. Nákup zařízení

Když mluvíme o tom, jak otevřít obchod s akciemi, stojí za to říkat, že vše musí být organizováno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší přístup k produktu a samozřejmě jeho bezpečnost.

Z bezpečnostních důvodů je nutno nejprve reagovat na vstup do skříně magnetických skříní, stejně jako na magnety připojené k samotnému zboží.

Samozřejmě také musíte kupovat regály, zrcadla, závěsy, pokladnu.

Aby bylo možné celý obchod vybavit, stačí na 1 000 y. e. Nekupujte příliš drahé zboží - celá situace by měla dát zákazníkovi pochopit, že tato prodejna prodává levné oblečení s malým pojistným.

Krok 4. Sortiment zboží

To je nejdůležitější fáze v celé obchodní organizaci. Jak otevřít obchod obchod s obchody bez nákupu, ve skutečnosti, tyto oděvy?

Předpokládá se, že pro maloobchodní prodej 50-150 m 2 je norma 300-400 kusů zboží. Většina oblečení (přibližně 80%) by měla tvořit oblečení pro mládež a dámské oblečení a zbývajících 20% na pánské a dětské oblečení.

Samozřejmě, hlavním produktem je sezónní oblečení. Ale džíny, trička a pletené oblečení jsou požadovány bez ohledu na roční období, a to musí být také vzato v úvahu. Mnoho odtokové center paralelně realizovat všechny druhy doplňků, luxusní zboží, atd Ale my vám poradíme, aby se zapojily do prodeje klobouky -.. Náklady v tomto případě se nebude lišit od cen v obchodech opačným směrem.

Jelikož je obtížné najít dobré dětské oblečení, můžete se zaměřit na tento směr.

Můžete si koupit oděvní oblečení přímo od výrobců a maloobchodních řetězců (neprodává se za sezónu, vadné věci). V tomto případě však budete muset jednat s každým dodavatelem samostatně. Je mnohem výhodnější uzavřít smlouvy s velkoobchodními dodavateli skladových položek - pro vás budou dělat veškerou "špinavou" práci a budete muset platit pouze za zboží a počkat na jeho dodání.

Spolehlivé a dobře zavedené firmy v oboru jsou „Oblečení Stock.Ru», Stock-N.Ru, «StokMag», Maldim.Ru, RealStock, S-Klad.Ru, BrendStock, «Lemont“ a další. Můžete si také zjistit, kde zakoupit on-line obchody na vaše město - obvykle o ceně zboží v nich, a to i s rezervou, nižší, než je obvyklé.

V průměru, pro počáteční vyplnění obchodu s věcmi budete potřebovat asi 2-4 tisíc dolarů.

Krok 5. Vyhledávání zaměstnanců

A tady je všechno jednodušší nikde. Pro práci bude stačit pro jednoho nebo dva lidi. Nejprve můžete být pokladníkem - v takovém případě můžete ušetřit na platu prodávajícího-pokladníka. Okamžitě zvolte vhodnou variantu platby: fixní nebo procento z prodeje zboží.

Krok 6. Vytvoření cenové politiky

Jak otevřít sklad, který vám přinese skutečný příjem? Nezapomeňte analyzovat cenovou politiku. Na rozdíl od běžných obchodů není vše tak jednoduché. Velkoobchodníci zpravidla prodávají věci v sériích. Ale někdy je možné volit produkt selektivně v případě nákupu nejméně 100 jednotek. V tomto případě bude hodnota všech věcí stejná, bez ohledu na druh a kvalitu zboží. Zhruba řečeno, dostanete 15 dolarů a pro cool značky džíny, a pro lehké letní téma.

Vytvoření obchodního centra je nutné správně sestavit cenovou politiku. Takže u některých věcí je rozumné stanovit přirážku v 80%, některé jsou logičtější prodávat za cenu pořízení a další - dokonce i za ztrátu. Měli byste si však vzpomenout na jediné pravidlo - prodej celé kupované strany by měl zcela kompenzovat vaše výdaje a samozřejmě vytvářet příjmy (přibližně 400%).

Krok 7. Provedení reklamní kampaně

Takže jsme již zjistili, jak otevřít obchod s akciemi. Ale je stejně důležité organizovat reklamní kampaň kompetentně a povědět potenciálním zákazníkům o nich, přilákat je.

Distribuujte letáky, distribuujte inzeráty na vchody do blízkých okresů, využijte příležitosti pro reklamu v televizi (plovoucí linka, reklama na minibusech a veřejné dopravě) a rádio. Zamyslete se nad kreativním jménem a snažte se navrhnout originální značku - přitahuje také lidi.

V tomto případě je důležité vysvětlit, že obchod s akciemi není obvyklým druhým, ale vysoce kvalitním evropským oblečením, které lze zakoupit za nízkou cenu.

Můžete také vytvořit online obchod s oblečením a organizovat doručení přes město a region. Samozřejmě, v tomto případě budete potřebovat další zaměstnance - alespoň stejné kurýrní řidiče, kteří doručují objednávky. Nicméně, pro lidi, kteří žijí na druhém konci města nebo mimo ni, nebo prostě nemají čas navštívit váš obchod osobně, bude to velmi výhodné.

Krok 8. Hodnocení podnikového rizika

Když mluvíme o tom, jak otevřít prodejní slevu nabízející oblečení, bylo by nespravedlivé nezmínit, že tento typ činnosti je skutečně spojen s určitými riziky.

Jedním z problémů je zejména to, že zboží nelze vrátit výrobci. A tak musí být realizována za každou cenu. Pokud se podnik ukáže jako nelikvidní, budete muset zorganizovat celkový prodej a dát veškeré zboží za pouhý penny.

Pokud však správně zacházíte s organizací skladů a vybíráte dobré místo pro její umístění, nemůžete se o to bát.

Krok 9. Finanční plán

Začněme tím, že se podíváme na všechny náklady, které budete potřebovat k vytvoření skladů a jejich spuštění:

 • pronájem prostor - 3-5 tisíc dolarů;
 • provádění oprav (v případě potřeby) - až 10 tisíc dolarů;
 • nákup komerčního vybavení - 1 000 dolarů;
 • nákup akcií skladového oblečení - od 2 do 5 tisíc dolarů;
 • Platba za práci zaměstnanců je od 500 do 1000 dolarů.

To znamená, že celkově budete potřebovat od 10 do 25 tisíc dolarů, plus reklama.

Již jsme hovořili o zvláštnostech tvorby cenové politiky výše. Dodržet, s zboží zakoupené za $ 3-4 tisíc dolarů, můžete ušetřit 12-16 tisíc. Ale to ještě není čistý zisk, protože je třeba vzít v úvahu měsíční výdaje (nájem, doplnění produktového mixu, platy, daně apod.). Velikost čistého zisku bude zase o 4-5 tisíc dolarů.

V průběhu času může být práce odběratele automatizována, zaměstnávat lidi, kteří se budou zabývat nákupem věcí a sledovat všechny pracovní procesy. A tím, že otevřete několik nových obchodů, budete moci vytvořit plnohodnotnou síť obchodů s oblečením, a tím zvýšit svůj příjem několikrát.

Nové obchodní nápady

První rušivé události se objevily v Rusku v 90. letech 20. století. Jejich vzhled byl způsoben ekonomickou situací v zemi. Dnes je akciová společnost jednou z nejvýnosnějších oblastí obchodu v mnoha oblastech. A ve sféře obchodování s oděvy se stalo jediným celkem.

Termín STOCK pocházející z angličtiny zásob - "Sklad" nebo zásob. Jaký je tok? Mnozí spotřebitelé si to pomýlují s použitou rukou. I když jsou to zcela odlišné pojmy.

Jaký je oděv?

Zpravidla, výrobci oblečení pro sezónu šit trochu víc než objem jejich poptávky. Tento přebytek výroby je nezbytný v případě, že spotřebitelé mají zvýšený požadavek. Pro splnění této poptávky je zapotřebí přebytek. Tento přístup má však nejdůležitější nevýhodu - bez ohledu na to, jak vysoká bude poptávka, budou vždy ve skladech přebytečné zboží. To je hlavní příčina toku.

Zvláště velcí a významní výrobci módu zničí tyto zbytky, aby nediskreditovali své podnikání a značku. Velké masové značky zasílají své akcie svým diskontním střediskům. Malo-známé značky prodávají přebytečné oblečení ve velkém, doslova podle hmotnosti. To je místo, kde se stavba akcií staví.

To znamená, oblečení - to je nové oblečení, ale zpravidla zastaralé, minulé sbírky a roční období, které neměly čas na realizaci včas a jsou prodávány k propuštění svých vlastních skladů.

Jaký je oděv?

Obecná klasifikace oblečení není, obvykle je dělena kvalitou a sezónností. Ale v poslední době řada prodejců hromadného odběru existují přibližně stejné kategorie, které jsou jasné všem velkoobchodním odběratelům.

 • Stoke třída A: oblečení současné sezónnosti. Výrobci prodávají kanalizace bez čekání na novou sezónu. Do této kategorie patří oblečení s nízkou poptávkou, přebytek určitých velikostí, neúspěšné modely nebo podobný důvod. Velkoobchodní nabídky jsou charakterizovány individuálními cenami pro každé jméno a možnost výběru modelového rozsahu. Vyznačují se dostupností továrních obalů.
 • Stoke třída B: pochází z výše uvedené třídy. Zpravidla se jedná o pozůstatky z minulé sezóny. Oni se liší v nepřítomnosti skupin velikostí a barev. Ale je to stále kvalitní značkové oblečení ve výrobním balení. Prodává se za průměrnou velkoobchodní cenu bez možnosti volby modelového rozsahu.
 • Sklad třídy C: Sklad, který vzniká ve velkých maloobchodních řetězcích po skončení sezóny. Neexistuje žádná značka. Ale velmi rozmanitá, prostě skvělá. Vzhledem k tomu, že velcí prodejci nakupují velmi velké pozemky za velmi nízké ceny. Stoke je nevyhnutelný. Hlavní nevýhodou tohoto toku je však nedostatek továrních obalů a neznámé značky. K prodeji za průměrnou velkoobchodní cenu bez možnosti výběru konkrétních položek.
 • Stoke třída D: pokračování třídy C. V době tvorby odpadních vod jsou tříděny podle kvality. Dražší, ale kvalitní výrobky se prodávají ve skupině C. Menší kvalita, ale extrémně levné - třída D. Nevýhody - velké množství odmítnutých a velmi neúspěšných modelů. Pros - velmi nízká cena i pro velkoobchod.

Každá třída má poddruhy a další pobočky individuální pro určitého velkoobchodního distributora odtoku.

Proč je obchodování s oblečením ziskové? 3 klíčové důvody

Jedním z rozdílů v toku není čínský bezvýznamný spotřební zboží. Pokud zvolíte výlevky vysoké třídy, obdržíte zbytky známých a vysoce kvalitních značek. Proto podnikání na odtoku má tři klíčové rysy.

1. Minimální investice

Chcete-li začít takové podnikání, potřebujete minimální investice pro obchod se značkovými oděvy.

2. Vysoká kvalita

Skladové oblečení není hanbou k obchodu. Výlevky tříd jsou dokonale zabaleny, mají známé značky a odpovídající kvalitu.

3. Módní trendy, stálý požadavek a různé úrovně obchodu

Odevy oděvů jsou pokračováním sezónnosti. Takže prodej oblečení třídy A, vždy budete prodávat módní zboží v této sezóně, známé značky, u kterých je poptávka vždy stabilní. A Vaši zákazníci mohou mít střední a vysoký příjem, takže si můžete dokonce otevřít trendový boutique.

Druhy akciových obchodů

Stejně jako jakýkoli obchodní obchod - může být akciová společnost velkoobchod a maloobchod.

Navzdory hojnosti značek hlavních distributorů toku není tolik, dokonce ani v Rusku mohou být počítány na prstech jedné ruky. Oni se zabývají velmi velkými velkoobchodními zásilkami.

Podnikání ve velkoobchodě s akciemi je nákup takových partií, třídění a prodej malého velkoobchodu (pozemků). Hlavními výdaji v tomto podnikání je počáteční kapitál pro nabytí velké velkoobchodní dávky. Zisk je získán z důvodu obratu, obvyklá přirážka je 5-20%.

Podnikání v maloobchodě se zásobami je organizace skladových obchodů (diskontní prodejny). Pro tuto firmu je třeba zakoupit určité položky a dát je na maloobchod. V závislosti na třídě průtoku může váš obchod označit butik v elitním nákupním centru nebo v obchodním domě v rezidenční čtvrti. Poplatek závisí na vás a vašem přístupu, průměrná velikost marže je 50-300%.

Podnikání na odtoku je vhodné pro malé města (od 50 tisíc) až po velké megatity.

Viz též:

Speciálně pro hobiz.ru

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Jak otevřít sklad

Akciová společnost je vhodná pro podnikatele, kteří chtějí zajistit konstantní výnos bez přilákání velkého počátečního kapitálu.

Kanalizace se liší od prodejen značek a provizí tím, že značkové oblečení a boty se značně prodlužují. Ve skutečnosti je otevření odtoku vynikající příležitostí k realizaci v komerční sféře. Je třeba poznamenat, že i se slevou více než 70%, rozpětí majitele odtoku může dosáhnout 150-200%.Primechatelno, že před několika lety, mnozí lidé jsou v omylu ohledně legální obchod s odkazem je do kategorie druhé ruky. Ve skutečnosti se jedná především o oděvy z minulých sbírek, které nebyly prodány. Ve skutečnosti vám kanalizace umožňují koupit oblečení od světových značek za poměrně mírné ceny. Obzvláště oblíbené takové obchody byly zakoupeny během krizového období, kdy došlo k výraznému poklesu schopnosti lidí platit. Čítače takových obchodů začaly oblékat řadu módních žen a krize skončila a většina z nich zůstala zvykem nenávisti.

Soutěž

Počet obchodů s akciemi roste každým rokem, nicméně mezi sebou vzácně soutěží, protože různé obchody často nakupují oděvy a obuv od různých značek a nemají vždy celou řadu. Proto kupující, který nenajde vhodnou věc v jednom obchodě, jej bude moci najít ve druhém a naopak.

Možná rizika

Samozřejmě, dostupnost cizích položek v sortimentu výrazně zvyšuje popularitu obchodu. Nicméně je téměř nemožné získat takovou komoditu "pro prodej", to znamená, že musí být zakoupeno, přičemž se nese riziko neuskutečnění. Je třeba poznamenat, že slabá likvidita zboží je největším problémem skladů, protože jejich zisky jsou založeny na obratu zboží. Kumulovaná ve skladech, nelikvidní, ve skutečnosti brání rozvoji a snižuje celkový zisk. Ve skutečnosti se tyto zbraně zbavují tak, že pravidelně provádějí celkový prodej, v jehož rámci lze zboží prodávat se slevou až 90%.

Místo:

Současný trend je, že obchod by měl být umístěn v blízkosti velkého množství lidí, to znamená, kdy lidé za novou košili mohli řídit polovinu města, vlevo a nenávratně. Takže nejlepší místa k otevření odtoku budou místa v blízkosti supermarketů nebo dopravních uzlů. Zajímavé je možnost umístit obchod v blízkosti studentských kampusů, protože úroveň pohody mladých lidí neumožňuje vždy nakupovat oblečení v prodejně značky. Přesto se nedoporučuje otevřít obchod s akciemi na hlavních ulicích města, jelikož se obvykle nacházejí značkové butiky s jejich odtoky.

Podlahová plocha pro sklad musí být nejméně 50 metrů čtverečních. m.

Sortiment

Ve skladu 50 metrů čtverečních. m. lze představit až 400 jednotek. různé oblečení. K nákupu takové komoditní zásoby bude nutné utrácet asi 150-180 tisíc rublů. Většinou je asi 80% sortimentu obchodů s akciemi pro mládež a pro ženy, zbývající čtvrtina je rozdělena na dětské a pánské oblečení. Stojí za zmínku, že v kanalizaci se zpravidla objevuje značné množství dětského oblečení, neboť jeho cena v Evropě je poměrně vysoká a je neúčinné ji v Rusku přenášet s výraznou slevou.

Zaměstnanci

Hlavním pravidlem v organizaci akciového podnikání jsou maximální úspory, takže často jsou majitelé těchto obchodů sami za pultem. Je však třeba najmout jiného prodejce, jinak by mohlo docházet k překrývání s časem. Kromě prodejců musíte najmout účetního na plný úvazek.

Ziskovost

Chcete-li otevřít sklad obchodů potřebujete 270-300 tisíc rublů:

 1. Oprava prostor - 50-70 tisíc rublů;
 2. Akvizice pokladny - 20 tisíc rublů;
 3. Nákup první dávky zboží - 180 tisíc rublů;
 4. Reklamní umístění - 30 tisíc rublů.

Měsíční výdaje zahrnují:

 1. Pronájem prostor - 50 tisíc rublů;
 2. Plat zaměstnance - 120 tisíc rublů;
 3. Reklama - 5-10 tisíc rublů.

Celkem: asi 180 tisíc rublů.

Počáteční výnos zásoby může být asi 5-10 tisíc rublů měsíčně. od jednoho metru čtverečního. Přibližná doba návratnosti tohoto druhu podnikání je přibližně šest až dvanáct měsíců, v závislosti na úspěchu boje proti nelikvidním zbožím a včasné aktualizaci rozsahu.

Podnikatelský plán pro obchod s oblečením

V posledních letech stále více a více populární získává zásoby oděvních prodejen. Podívejme se na obchodní plán zásoby obchodu s oděvy.

Místnost

Nejprve musíte najít místo pro obchod. Takový obchod by měl být umístěn v hustě osídlené oblasti pro spaní nebo na místech s dostatečně velkou běžeckou dopravou. Nákupní centrum může být otevřeno u studentských ubytoven. Neotevírejte obchod na sto metrů, to bude jen ublížit vaší firmě. To je způsobeno skutečností, že na těchto ulicích je velké množství bláznivých butiků.

Plocha prostor by měla být nejméně 35 metrů čtverečních, a je lepší, pokud má mít 120 m2.

Zařízení

Zařízení by mělo zajistit pohodlný přístup k zboží. Při vjezdu do skladu je třeba umístit speciální kontrolní sloupky a připojit ke každému předmětu výrobku magnet, který vás ochrání proti případům krádeže. Také je nutné zakoupit regály, závěsy, zrcadla, pokladnu. Obchod může být vybaven zařízením pro pouhých 14 000 svazků.

Jak otevřít obchod s oblečením? Výběr sortimentu

V obchodě o celkové ploše 100 m2 by mělo být umístěno 400-600 jednotek oblečení. Při počátečním nákupu zboží bude nutné utrácet alespoň 90 000 rublů. Typicky je 75% této částky určeno pro dámské oděvy a 25% pro děti a muže. Základní sortiment připadá na sezónní oblečení. Také v sortimentu zahrnuje džíny, pleteniny, trička, boty, spodní prádlo. Nákup oblečení je nutný ve specializovaných velkoobchodních skladových střediscích.

Cenová politika

Jednou z podmínek pro úspěšné vedení vašeho podnikání je správné ocenění zboží. Velkoobchodníci prodávají skladové zboží v částech nebo partiích. Nastavíte cenu za zboží a přerozdělíte hodnotu celé šarže, to znamená, že některé oblečení budou prodány za cenu pořízení a některé se zvýší o 600%. Příjem může činit až 500%. Proto byste se měli bližší podívat na tuto firmu a nemusíte se bát investovat do ní.

Někdy mohou existovat situace, kdy musíte prodávat oblečení se slevou z počáteční maloobchodní hodnoty zboží. Důvodem poklesu může být konec sezóny, nadbytek výroby a další faktory.

Zaměstnanci

Práce může být jeden nebo dva lidé. Pokladník na začátku, můžete být a vy, a tak ušetřit peníze na platu prodejce-pokladník. Mzdové náklady na zaměstnance mohou být vydány jako měsíční fixní plat nebo platit procento z prodeje zboží.

Reklama

Na začátku otevření obchodního skladu provádějte kompetentní reklamní kampaň. Můžete umístit inzeráty na městské lampy, distribuovat letáky na ulici a distribuovat je podél vstupů domů ve vašem mikrodistricku. Udělejte krásné znamení a pojďte s původním jménem.

Podnikatelský plán skladového oděvu

Finanční stránka (výdaje):

 • Pronájem prostor - 75 000 rublů;
 • Oprava - 15 000 rublů;
 • Vybavení - 30 000 rublů;
 • Nákup zboží - v průměru 90 000 rublů;
 • Platy zaměstnancům - 8 000 rublů.

Celkem - 218 000 rublů.

Tváření oděvů

V důsledku nesprávného plánování lze v čínských a tureckých továrnách vytvořit velké množství zboží. Nemohou být prodávány v běžných obchodech. Existují také situace, kdy banky zabavují zboží z důvodu dluhu výrobce. K uskutečnění takového zboží může banka jedině prostřednictvím obchodů s akciemi.

Rizika obchodování s akciemi

Takové podnikání znamená řadu možných rizik, protože zboží nemůže být vráceno výrobci, a proto ho musí realizovat za každou cenu. V případě nelikvidnosti podnikání je nutné zajistit celkový prodej s výrazným snížením ceny pro celý sortiment.

V tomto článku jsme uvažovali o všech důležitých otázkách týkajících se otevření skladového oděvu. Nezapomeňte však na základní pravidlo - obchod s akciemi získává zisk z obratu a v žádném případě z důvodu dodatečného poplatku.

Ekomik.ru

Jak si obstarat neustálý příjem z vlastního podnikání, aniž byste museli investovat hodně kapitálu? Otevřete obchod s akciemi a prodávejte značkové oblečení a boty za slevu. Dokonce se slevou 70% na zboží může vaše přirážka činit až 200%. Sklad je příležitostí k realizaci v obchodě a získání slušné částky. A investovat do zahájení podnikání bude mít trochu - od 4 tisíc dolarů.

Obchody se liší od provizí a konvenčních značkových prodejen v tom, že nové výrobky se prodávají v kanálech za snížené ceny. Veřejné zakázky se uskutečňují u výrobce, ve velkoobchodních skladech a nakoupené neprodané zůstatky ze sbírek v obchodech s oděvy a obuví. Samozřejmě největší dodavatelé zboží jsou v Moskvě a Petrohradě. Mohou také získat největší slevy na oblečení a boty. Proto je často levnější nakupovat zboží v hlavním městě a vynakládat ho na jeho doručení do vašeho regionu, než hledat blíže dodavatele.

V Rusku, stejně jako v jiných zemích světa, jsou skladové zásoby velmi oblíbené, protože mohou nakupovat módní a kvalitní zboží 30-70% levnější než v obchodních značkách. Ale i při takových slevách vlastník toku skutečně nastaví hranici 150-700%. Takové podnikání je proto docela ziskové.

Dnes mnoho značkové prodejny jsou ochotni spolupracovat s kanalizace kvůli vysoké konkurenci mají stále aktualizovat rozsah (k mnoha obchodech je nepřijatelné vystavovat výrobky z kolekce loňské, takže jdou do prodeje a kanalizace). To je na ruce a akcie obchody, a spotřebitelé. To je důvod, proč se akciový trh aktivně rozvíjí.

Organizační momenty

Aby vaše akcie obchod přinesl slušný zisk a uzavřel po několika měsících provozu, je nutné při plánování a v obchodě řízení vzít v úvahu nuance hlavní činností. Zejména před otevřením trhu vypouštěcí promonitorte - zjistit, jestli existují nějaké podobné obchody v oblasti, kde se chystáte otevřít. Dávejte pozor na obyvatele této oblasti: je nejvýhodnější otevřít mozků v blízkosti areálech, v hustě obydlených oblastech, v nových oblastech města, nejlépe na spaní, než ve středu (a nájemné bude levnější, a konkurence je nižší). Samozřejmě, že počáteční stav obchod vedle obvyklých značkových prodejnách jsou za to nestojí, protože prodej a sezónní slevy soutěžící bude mít negativní dopad na počet svých zákazníků. Proto musíte pečlivě přistupovat k výběru místa, kde organizujete obchod.

Minimální plocha odtoku by měl být nejméně 35 m2, a lépe blíž k 100 m2. Je důležité, aby prostory byly jasné, čisté, prostorné (na rozdíl od "provize", to nemůže být uloženo). Postarejte se o design obchodního sálu a fasády, může být navržen v nějakém zajímavém, neobvyklém stylu - to přiláká kupce. Hlavní věc pro vás je, že lidé chtějí jít, dokonce i kvůli zájmu, jednoho dne si něco koupí. Nejvíce trpí obchody, kde si trochu koupí, ale ty, kde nikdo nechodí.

Nezapomeňte použít jiné marketingových metod pro distribuci zboží v chodbě. Snažte se udržet oblečení zavěšené na ramínkách a nejprodávanější byl oblečen na figuríně - tak to vypadá slušně, než když jen tak leží na stolech a policích. Jasně oddělujte zboží různých kategorií: sportovní oblečení, dámské, pánské, spodní prádlo, boty, doplňky a tak dále. Sortiment zboží by měl být dostatečně široký, aby kupující mohl srovnávat s ním několik přijatelných možností a vybrat si jeden z nich. Například, pokud jsou kalhoty pouze jednoho stylu, pak je nepravděpodobné, že bude mnoho ochotných je koupit. Obvykle návštěvníci, zejména ženy, chtějí vyzkoušet a porovnat různé možnosti - dát jim příležitost.

Obecně platí, že pokud jde o sortiment, existuje několik základních tipů. Za prvé, na základě sortimentu by měla být sezónní oděvy, protože většina kupujících přijde do obchodu pro specifické oblečení nebo obuv, což je dnes zapotřebí. Málokdo nakupuje věci pro příští sezónu, pokud se něco zajímavého nestane za nízkou cenu. Kromě sezónního oblečení musí být v obchodech, které kupující po celý rok zjišťují, neustále prezentovány džíny, dresy, pánské trička a podobné výrobky. Pokud pracujete se sportovním zbožím, snažte se neustále mít na skladě termální prádlo, ponožky, plavky / plavecké kufry, klobouky pro bazén a další užitečné trivia. A cena posledně jmenované nesmí být skladová.

V obchodech se hlavní věcí - častá změna sortimentu. V průměru je třeba produkt aktualizovat 4 krát za měsíc. V takovém případě nebude váš obchod nikdy unavený zákazníky, protože vždycky můžete vidět něco nového. Současně neustálé obnovování sortimentu ve skutečnosti nezasáhne do kapsy, protože rychle se zakoupí akcie.

Když o tom mluvíme příplatky na zboží, je lepší, aby přirážka byla 100-150% a zůstatky lze již prodávat za nižší cenu. Samozřejmě můžete nastavit značku na 30%, což však výrazně sníží ziskovost obchodu. Mimochodem, je tu ještě jedna nuance, typické pro odpadní vody: na jiný produkt nastavit různé okraje, něco, co lze prodat za cenu, nebo dokonce více, na druhou výrobní marže může dosáhnout 700%. Zisk není jedna komodita nebo jeden den, ale koncem měsíce. Nebojte se hrát s cenami, snižovat náklady na některé produkty a zvyšovat další.

Cena za dotazy

Nyní si započítáme investice do otevření skladu a na příjmy z jeho práce. To je první a nejdůležitější věc, kterou musíte spočítat před zahájením podnikání.

Hlavní náklady na otevření odtoku:

 • pronájem pokoje - v závislosti na městě může být od 500 dolarů na 5 tisíc dolarů (dražší pronájem prostor pro obchod je již nerentabilní);
 • Někdy se náklady na pronájem připočítávají k ceně opravy nebo rekonstrukce prostor, která je individuální pro každý obchod a může činit až 2 tisíce dolarů;
 • nákup komerčního vybavení - bude muset vynaložit přibližně 1-1,5 tisíc dolarů;
 • nákup počátečního sortimentu zboží - $ 2-5 tisíc.Tato částka lze zakoupit asi 300-400 výtisků, což stačí otevřít plný tok;
 • platy prodejců - se může pohybovat od 150 dolarů (v regionech) až 400 dolarů (v Moskvě a dalších velkých městech).

Tímto způsobem, při otevření skladu je nutné investovat 3,5-14 tisíc dolarů.

Ale příjmy z obchodů s akciemi mohou být velmi, velmi "chutné", protože takové obchody v Rusku jsou velmi populární. Akciový obchod může přinést měsíční příjem od 1,5 tisíce dolarů na 5 tisíc dolarů. Investice do otevření se tedy vrátí po 3-4 měsících a pro Ruskou federaci je to poměrně dobrá doba návratnosti.

V roce obchod s akciemi přináší 18 až 60 tisíc dolarů.

Jak otevřít sklad?

Skladové činnosti organizují ti podnikatelé, kteří chtějí získat příjmy bez velkých počátečních investic. Takové obchody se liší od ostatních v tom, že prodávají obuv a oblečení známých značek se slevami. Organizace akciového podnikání je skvělou příležitostí k seberealizaci podnikatele v oblasti obchodu.

Vlastnosti prodeje oblečení

Dokonce i když vidíte slevu na produkt ve výši 70%, nezapomeňte, že podnikatel mohl již pomocí marketingových kroků investovat do něj příplatek až do výše 200%. Až do nedávné doby se mnozí mýlili, když uvažovali o akcii jako o druhotném obchodě. Stokovye nákupní prodejny získávají věci ze sbírek minulých ročníků, nerealizované v obchodních značkách. Obrovskou výhodou kanalizací je to, že dávají příležitost koupit něco s globální značkou, ale za nízkou cenu. Tyto obchody byly velmi populární během krize, kdy oslabila populace.
Takové obchody jsou vždy plné věcí a módních žen. Ačkoli krizové období skončilo, zvyk oblékání levně a módně stále zůstává. Počet odtoků roste každým rokem, a dokonce i vzhledem k této skutečnosti mezi nimi neexistuje žádná konkurence. To je způsobeno skutečností, že takové body většinou prodávají věci jedné značky a také ne všechny mají celou řadu velikostí. V důsledku toho je výběr správného modelu a věcí obtížný a kupující musí jít do jiného podobného obchodu, ve kterém může najít to, co potřebuje.

Správné uspořádání a plánování obchodu s oblečením

Podle současných trendů musí být obchod umístěn na místech s vysokou dopravou, protože v době, kdy lidé projedli po městě, šli do zapomnění. Pokud tedy chcete, aby podnikání bylo ziskové, je třeba ji úspěšně umístit. Nejvýnosnější místo -

v blízkosti velkých supermarketů nebo dopravních uzlů. Také velmi dobré místo pro marketing bude útěk u obcí studentů, protože tato velmi nízkopříjmová skupina lidí a nemají peníze na nákup drahého oblečení. Nedoporučujeme mít obchody na hlavní ulici města, protože obvykle existují značkové butiky s kanalizací.
Plocha výstupu by měla být nejméně 60 metrů čtverečních. Na něm bude možné představit 400 jednotek různých oděvů. Chcete-li koupit takové zásoby zboží půjde na zhruba 180 tisíc rublů. Obvykle téměř veškerý sortiment, jmenovitě 80%, se skládá z oblečení a obuvi pro mládež a ženy. Ale zboží pro děti a muže je pouze 20%. Kanalizace zřídka zahrnuje velkou škálu dětského oblečení, protože cena za takové výrobky v zahraničí je poměrně vysoká a není zcela účelné jej přepravovat.

Organizací stock_optom obvykle podnikatelé usilují o maximalizaci úspor z rozpočtu, proto nejvíce často prodávají své zboží. Doporučuje se však najmout alespoň jednu osobu, která nahradí majitele. Chcete-li se osvobodit od účetních výpočtů, musíte najmout osobu, která se postará o veškeré účetnictví.

Vlastní podnikání: otevření skladu zboží

Ziskovost v segmentu maloobchodu může dosáhnout 600%. Takže stojí za to přemýšlet o tak ziskovém podnikání jako o otevření skladu.

Výhodou pro podnikatele, který se rozhodl otevřít sklad, je, že obchod tohoto typu nese hlavní myšlenku: "Uložit!" A provádí ji v praxi. Proto je obchod opravován a formálně podtrhován levně - a to je obecný požadavek, a ne pokus o záchranu v krizi.

Ve skladu se najímá minimální počet zaměstnanců a věci jsou zavěšeny podle jména (sukně na sukni, kalhoty na kalhoty) a velikosti, což značně usnadňuje práci prodávajícího. Reklama je také nejvíce primitivní - poměrně chytlavá, ale vkusně zdobená vývěsní tabule a zdobená tónem letáků, pravidelně distribuovaná na přeplněných místech.

Nedávno studium Artemy Lebedeva vyvinulo jméno a designový projekt pro jeden takový obchod - Hangar-boutique. Ve skutečnosti se tento typ obchodů nejčastěji nachází v prostorách hangáru - bez nákladů na úklidové služby, větrání atd.

Nicméně, s otázkou ideálních oblastí pro průtok, není vše jasné. Někteří věří, že odtok je jen obrovská oblast, která vám umožní obléknout celou rodinu do jednoho dne. Někteří věří, že k otevření úspěšného odtoku stačí a 30 - 50 m2.

Podle odborníků je zapotřebí investovat pouze 3 miliony rublů na otevření velkého skladového centra (od 1000 do 3000 m2). Měsíční obrat takového skladu se bude rovnat stejné částce. Odborníci odhadují takové počáteční investice jako velmi nízké.

A co říkají čísla o runofech v mini-čtvercích? 30-metrový sklad bude táhnout investice 450 tisíc rublů.

Jak vzniká akcie a proč je tento podnik ziskový?

Pro navracení pracovního kapitálu jsou obchody, které prodávají oblečení, připraveny prodat své věci za cenu nižší, než je cena. Skladování nelikvidních aktiv v obchodě vede ke zmrazení pracovního kapitálu a vede ke zkáze. Proto obchody hledají spolupráci se splaškami.

V domácích, čínských a tureckých továrnách se kvůli špatnému plánování hromadí celé množství zboží. Oni si neuvědomují, prostřednictvím pravidelných obchodě, a pak, zpravidla jsou tyto strany se skládají výhradně z manželství - věci jsou špatné nebo sedět, nebo fade, nebo jen sbírka „nejdou“ kvůli designových chutí neshodují s chutí spotřebitele.

Někdy banky konfiškují v účtu placení dluhu všechny strany oblečení z obchodů, které jim dlužily. K realizaci této konfiskace jsou banky schopny pouze prostřednictvím skladových zásob.

Takzvaný sezónní kolaps. Je spojen se skutečností, že Rusko je velká země. Předpokládejme, že někde již byla ostře ochlazena a letní sbírka okamžitě ztrácí svou důležitost. Pak okamžitě jde do těch oblastí, kde je ještě léto, ale do zásob.

Nuance a rizika akcií

Samozřejmě, kouzlo obchodu je připojeno ke sbírce zahraničních značek. A ne vždy obchodují pouze prostřednictvím sítí svých odtoků. Ale ruský podnikatel nikdo neposkytne zboží "na prodej" s možností návratu. Tento výrobek musíme koupit, nesoucí všechna rizika.

A co kdyby nelikvidní vznikly při samotném odtoku? Existuje ještě zásoba-2, určitá úroveň - nikde jinde? Ne, to není. Vaše nelikvidní je přeplnění vašeho skladu a nikdo je nepřebírá. V takových případech je obvykle stanoven celkový prodej a cena položky klesne na 10%.

Hlavní pravidlo odtoku (po uložení pravidla): akcie obdrží svůj zisk na úkor obratu a nikoliv na úkor obchodní marže.

Ale mnozí vlastníci kanalizace jsou mazaní v naději, že vydělávají peníze. Nabízejí obchody, které jim chtějí dát svou nelikvidní, tak nízkou cenu, že obchod se stává prostě nevýnosným pro obchod. Značka, která dává zásoby, se někdy pohybuje až na 1000%, zejména mezi těmi, kteří se vyznačují luxusem.

Takže kompetentně podnikáme, a proto se zaměřujeme na obrat. Existuje pouze jedna politika - neustálé sledování poptávky a pokles cen za to, co hrozí, že se změní na nelikvidní. Každé tři týdny zboží podléhá snížení ceny jedné třetiny. To se provádí za účelem splnění termínu - měsíc a půl. To je, kolik má zboží na držáku viset, a ne déle. Jeho dalším osudem je likvidace.

Sklad: Kde koupit?

Pro nově příchozí do katabatic skutečně existují obrázky velkoobchodních center, lak podíl se nachází v zahraničí, v místech, kde módní butiky.

Kolik peněz je vynaloženo na nákup zboží pro skladiště?

Chcete-li zakoupit 400 až 600 kusů sortimentu, musíte utrácet asi 200 až 250 tisíc rublů.

Sklad: Kde se otevřít?

Nejlepší místo pro odvodnění je průchodem u supermarketu, dopravního uzlu. Stoke obchody se obvykle nacházejí ve spacích oblastech. Za předpokladu, že je jeho umístění dobré

Ziskovost odtoku

Ziskovost skladu může činit 15 tisíc rublů za měsíc z 1 m2 plochy. Potom se můžete vrátit na šest měsíců, maximálně na jeden rok.

Musíme mít na paměti, že i přes všechny války mezi prodejny oblečení v různých formátech, a vzájemných obvinění z nevhodného chování, bude zapotřebí odtok a nevyhnutelný - od 50 do 30% (po celkových tržeb) sbírky zůstanou nelikvidní ani v těch nejlepších oděvních prodejen. A půjdou na sklad.

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Jak otevřít skladový obchod značkového oblečení?

Mnozí věří, že zahájení podnikání v módním průmyslu (prodej oblečení, parfémů, příslušenství) vyžaduje významné počáteční finanční injekce. To není tak! Jedná se o možné využití internetu jako hlavního zdroje příjmů pro podnikatele. Existuje mnoho způsobů, jak dnes prodávat oblečení online. To znamená nejen vytvoření online obchodu s oblečením. Koneckonců, prodej může být proveden přes Instagram.

Hledání optimálních prostor pro organizaci butiku, zaplacení nájemného, ​​práce na rozšíření maloobchodní sítě butiků - to všechno na tom nezáleží. Můžete si být jisti, že se správným přístupem poskytne Internet nejen podobný počet prodejů, ale i několikrát je zvýší za méně než rok. Hlavní věc je získat spolehlivého dodavatele oblečení. Oblek zásob (opt) - vynikající řešení úkolu. Získáte značkové oblečení za nejvýhodnějších podmínek.

Vkládání do reklamy

Všechny náklady, které podnikatel zažije v počáteční fázi vytváření online obchodu, jsou následující:

 • nákup velkoobchodního oblečení (předběžně je nutné provést analýzu trhu za účelem odhalení nejatraktivnějších (úspěšných z komerčního hlediska) modelů);
 • reklamní online obchod;
 • reklama účtu Instagram.

Důrazně se doporučuje, abyste se nepokusili propagovat sami sebe, pokud nejste v tomto oboru. Výrazně efektivnější z hlediska financí bude nákup specializovaných služeb v této oblasti.

S dostatečnou finanční podporou propagace reklamy a přiměřenou cenovou politikou bude růst obchodů s prodejnami míšenými.

Na rozdíl od tradičního butiku je důležitou součástí internetového obchodu logistika. Důrazně doporučujeme, abyste tento aspekt zvážili předem. Ne vždy kuriérní služby poskytují cenově dostupné způsoby doručení.

Zatímco položení nákladů na dodávku v ceně zboží není přínosné zvyšuje náklady pro potenciálního kupce. Stává se těžší soutěžit.

Atrakce mediálních osob

Samozřejmě, přilákání slavných lidí k propagačním akcím bude vyžadovat značné výdaje. Avšak můžete okamžitě odhadnout dopad takové reklamní kampaně. Všimněte si, že přímá reklama (upřímná exaltace zboží) nikdy nebyla účinná.

Aby nedošlo k vyčerpání peněz, musí být koncept reklamní kampaně promyšlen a testován. V takových případech doporučují odborníci spoléhat na úspěšné zkušenosti západních kolegů.

Video navrhuje jednu ze strategií pro otevření obchodu s oblečením:

Jak otevřít obchod s evropskými oděvy

Prodejna zboží prodává zboží s výraznými slevami z počáteční ceny v maloobchodě. Slevy jsou dány z následujících důvodů: zbytek výrobního procesu, ta věc zmizela nebo se sezóna skončila, chyba atd.

Tento druh oblečení určeného k prodeji může přinést podnikateli dobré výsledky. Obchodní sídlo různých výrobců se stává slibným obchodem. Chcete-li otevřít obchod s akciemi, potřebujete 4 až 10 tisíc konvenčních jednotek. Obchod si zaplatí za 1 kalendářní rok.

1. etapa marketingu

Stokovy oděvní prodejny nejsou v Petrohradě tak běžné. Otevírali se pouze za poslední 2-3 roky. K dnešnímu dni existuje asi 15 takových prodejen v Petrohradě. Nové formáty obchodů byly obchody, ve kterých existují věci různých firem. Takové obchody akceptují výrobky z evropských skladových center a přímo od známých značek.

Skladové zásoby se začaly objevovat jako náhrada obvyklých second-hand obchodů.

Oblečení maloobchodního kapitálu je zpracováno moskevskými kapitálovými centy "Sleva" a "Sklad", stejně jako obchody "Forum". Věci domácí výroby v nich jsou vzácné a většinou jsou distribuovány v obchodech "Bonus" a "Xantha".

Spolu s obvyklými maloodbernými výrobci oděvů mají velké společnosti jako Adidas také sítě vlastních prodejen.

Krok 2. Umístění

Nejlepší a nejvýnosnější umístění odbytu bude přeplněné místo, kde je tok potenciálních kupců velmi vysoký. Mohou to být obytné oblasti, oblasti spaní, místa kongescí studentů, místa v kolejích, v areálech atd.

Umístění v areálech je dáno skutečností, že většina skladových středisek nabízí svým zákazníkům oblečení pro mladé lidi a zvyšuje se úroveň bezpečnosti mladých lidí a jejich kupní síla roste.

Prodejna je nejlepší otevřít na primární, prospekty, atd., Které jsou již různorodá škála módních oděvních prodejen, což znesnadňuje svou práci.

Pokud jde o prodejní plochu, minimální volba by byla 50 m2. K uspokojení vlastních potřeb v záběrech a potřebách spotřebitelů je však nejlepší volbou prostoru o rozloze přibližně 150 metrů čtverečních.

Stupeň 3. Zařízení

Prodejní plocha musí být vybavena takovým způsobem, aby byl zajištěn co nejvyšší přístup k výrobku a jeho bezpečnost.

Zabezpečení může zaručit instalaci magnetických vzpěr, stejně jako magnetů, které jsou instalovány na samotném výrobku.

Veškeré vybavení obchodu by mělo být zakoupeno na základě toho, že by bylo snadné používat a souviselo s poměrně cenovou cenovou kategorií.

Náklady na vybavení pro celý obchod budou přibližně 1 000 konvenčních jednotek. Centrum oblečení je prodejním místem, které poskytuje obyvatelům levnou možnost koupit věci. Právě v tomto ohledu by všechna zařízení měla zákazníkovi jasně říci, že tento obchod se zabývá prodejem zboží s nízkou cenovou kategorií as malým pojistným.

Stupeň 4. Sortiment

Při použití plochy o rozměrech 50 až 150 metrů čtverečních je obvyklé umístit asi 350 jednotek různých výrobků.

300-400 jednotek produktů bude stát asi 5 až 7 tisíc konvenčních jednotek. Převážnou část prodaných výrobků tvoří oblečení pro mladé lidi a ženy a pouze asi 1/5 - oblečení pro muže a děti.

Například, v Petrohradě, malý počet firem se zabývá dodávkou dovážených věcí. Patří mezi ně společnosti jako: společnosti Renaissance a Sachs Limited Pojišťovny a společnost, která dodává dětské oblečení - TET A / S a další.

Oblečení pro každou sezónu je hlavní výrobek a sortiment. Avšak džínové zboží, trička a pleteniny jsou populární bez ohledu na sezónu. Mnohé maloobchodní prodejny také prodávají luxusní zboží, příslušenství atd. Není výhodné prodávat pokrývky hlavy, protože jejich náklady se nebudou lišit od nákladů v jiných obchodech s odlišnou orientací.

To je docela těžké najít dětské oblečení v obchodech, protože vysoká cena dětských věcí neumožňuje, aby tento typ zboží byl pro obchod výhodný.

Fáze 5. Ceny a personál

Základním faktorem úspěchu je správné posouzení věcí.

Dodavatel nebo velkoobchodní organizace dodává své produkty ve sériích. Firmy často nabízejí, co si samy zvolí, ale potřebujete vyzdvihnout asi sto kusů zboží. Zpravidla nejsou věci ekvivalentní, ale jejich hodnota je. Takže například bunda a košile mohou stát stejně.

Umístěním produktů na regály v obchodě můžete nezávisle nastavit ceny a rozdělit je na dávku v závislosti na věcech. Některé věci budou realizovány za příplatek ve výši asi 700 procent, zatímco jiné budou za sníženou cenu, bez příplatku. Klíčovým bodem však je, že celkové náklady na celou šarži musí nutně pokrývat všechny výdaje a dosáhnout zisku. Tento zisk může činit přibližně 400 procent počáteční kupní ceny a přepravních nákladů atd.

Zajímat se o přímý prodej zboží pod 2 až 3 zaměstnanci. V praxi se často jedná o sklady, kde vlastník prodejny jedná jako prodejce. Pomocí tohoto tahu můžete výrazně ušetřit.

Při organizaci mzdové práce mohou být mzdy zaměstnanců následující:

 • Pevná mzda
 • Plat ve formě zájmu
 • Plat s výpočtem bonusu

Často majitelé firem dávají svým zaměstnancům slevy na zboží, které se prodává v obchodě.

Před otevřením prodejního místa je třeba přemýšlet o tom, že jste vedli reklamní akci.

Základ reklamní společnosti může být tvořen různými pilíři (pouličními vložkami), letáky, brožury apod.

V praxi se většina lidí bojí slova "stock". V tomto ohledu je třeba se pokusit nenápadně nechat klienta vědět, že s tím není nic špatného. Klient by měl ve vaší firmě vidět prodávající moderního mladého oblečení z evropských zemí. Takový dopad na klienta vás ušetří v očích kupujících jako druhá prodejna. Nejlepší ze všeho je, že tato slova nebudou zmíněna.

Náklady na otevření skladu:

Jak otevřít sklad?

Skladové činnosti organizují ti podnikatelé, kteří chtějí získat příjmy bez velkých počátečních investic. Takové obchody se liší od ostatních v tom, že prodávají obuv a oblečení známých značek se slevami. Organizace akciového podnikání je skvělou příležitostí k seberealizaci podnikatele v oblasti obchodu.

Vlastnosti prodeje oblečení

Dokonce i když vidíte slevu na produkt ve výši 70%, nezapomeňte, že podnikatel mohl již pomocí marketingových kroků investovat do něj příplatek až do výše 200%. Až do nedávné doby se mnozí mýlili, když uvažovali o akcii jako o druhotném obchodě. Stokovye nákupní prodejny získávají věci ze sbírek minulých ročníků, nerealizované v obchodních značkách. Obrovskou výhodou kanalizací je to, že dávají příležitost koupit něco s globální značkou, ale za nízkou cenu. Tyto obchody byly velmi populární během krize, kdy oslabila populace.
Takové obchody jsou vždy plné věcí a módních žen. Ačkoli krizové období skončilo, zvyk oblékání levně a módně stále zůstává. Počet odtoků roste každým rokem, a dokonce i vzhledem k této skutečnosti mezi nimi neexistuje žádná konkurence. To je způsobeno skutečností, že takové body většinou prodávají věci jedné značky a také ne všechny mají celou řadu velikostí. V důsledku toho je výběr správného modelu a věcí obtížný a kupující musí jít do jiného podobného obchodu, ve kterém může najít to, co potřebuje.

Správné uspořádání a plánování obchodu s oblečením

Podle současných trendů musí být obchod umístěn na místech s vysokou dopravou, protože v době, kdy lidé projedli po městě, šli do zapomnění. Pokud tedy chcete, aby podnikání bylo ziskové, je třeba ji úspěšně umístit. Nejvýnosnější místo -

v blízkosti velkých supermarketů nebo dopravních uzlů. Také velmi dobré místo pro marketing bude útěk u obcí studentů, protože tato velmi nízkopříjmová skupina lidí a nemají peníze na nákup drahého oblečení. Nedoporučujeme mít obchody na hlavní ulici města, protože obvykle existují značkové butiky s kanalizací.
Plocha výstupu by měla být nejméně 60 metrů čtverečních. Na něm bude možné představit 400 jednotek různých oděvů. Chcete-li koupit takové zásoby zboží půjde na zhruba 180 tisíc rublů. Obvykle téměř veškerý sortiment, jmenovitě 80%, se skládá z oblečení a obuvi pro mládež a ženy. Ale zboží pro děti a muže je pouze 20%. Kanalizace zřídka zahrnuje velkou škálu dětského oblečení, protože cena za takové výrobky v zahraničí je poměrně vysoká a není zcela účelné jej přepravovat.

Organizací stock_optom obvykle podnikatelé usilují o maximalizaci úspor z rozpočtu, proto nejvíce často prodávají své zboží. Doporučuje se však najmout alespoň jednu osobu, která nahradí majitele. Chcete-li se osvobodit od účetních výpočtů, musíte najmout osobu, která se postará o veškeré účetnictví.