Kancelář bookmakeru na klíč

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří. Obtíže při otevírání a práci. Náklady na otevření a ziskovost sázkové kanceláře. Zábava na internetu.

Otázka: "Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?" Zeptává se nejčastěji, když se seznamuje se světovou a ruskou statistikou: ročním obratem 650 miliard dolarů, více než polovina z nich je v USA a Japonsku. Japonci tráví více než 200 miliard dolarů za běh. V Rusku činí roční obrat podle odhadů 350 až 500 milionů dolarů.

Na první pohled to naznačuje, že podnikání sázkových kanceláří dosud nebylo vyvinuto a možná to stojí za to. Ale porovnávání Ruské federace a statistik SNS je alarmující: kolem SNS oficiální zdroje dát stejnou 350 až 500 milionů $ Zatím nikoho, kdo by byl odpočívá na ukrajinské nebo kazašských středisek, jen na vlastní oči, že sázkové kanceláře existuje více než.. v Ruské federaci. Ukazuje se, že alespoň v bratrských republikách je obchod s knihami velmi stínový.

Z toho vyplývá, že 350-500 milionů dolarů je špičkou ledovce, ale ve skutečnosti je už nicméně zvládnuto místo pro bookmaker.

Začínáme

Stav věcí v oblasti bookmakingu dnes podle otevřených zdrojů vypadá takto:

 • Ziskovost - 5-10%.
 • Legislativní základ je nejasný a v legislativních orgánech neexistují žádné otázky ohledně jeho zlepšení.
 • Začněte - nebo těžko nemožné, nebo potřebujete silnou stínovou "střechu" se všemi, co následuje.
 • Počáteční investice jsou obrovské ve srovnání s ziskovostí.
 • Soutěž je nesmírně tvrdá.
 • Perspektivy budoucnosti jsou zklamáním. Požadavky na velikost schváleného kapitálu a daní neustále rostou.

Sporty a vzrušení jsou však organicky propojeny a někdo, kdo má dostatečné zkušenosti s hráčem, může sám rozhodnout: "Chci otevřít kancelář sázkových kanceláří!". Uvidíme, kde musíme začít, jak formovat, co očekávat a na co je připraveno. Abychom lépe porozuměli podstatě věci, musíme nejdříve obrátit se na historii na krátkou dobu až do současnosti.

Výňatky z historie bookmakingu

V průkopníkovi sportu - starověkého Řecka - tento sport nebyl profesionální, ale byl masivní. Bookmakery a staré Řekové to nevěděli; v žádném případě o tom nic neví.

Římané se objevili jako profesionální sportovci: gladiátoři, chariotéři, pěstí bojovníci, zápasníci. Římané hráli lidi a dobrovolně sázeli na výsledek. Nabídky přijal římské bankéře - Argentario, nejprve na základě rozhodce: se všemi sázení natáčel procento - v rozpětí, a zbytek byly distribuovány zákazníkům odhadnout výsledek v poměru k výši sazeb.

Stejný argentarii pak začal předávat prognózy výsledků soutěže (v současné době - ​​"linii") a přišel s rezervou na pravděpodobnost konkrétního výsledku, čímž zajistil stabilní příjem bez ohledu na výsledek.

Ve středověku byly sázky aktivně prováděny během rytířských turnajů, ale především soukromým způsobem. Starověké římské tote bylo téměř zapomenuto.

První závodník moderního typu otevřel v roce 1865 pařížský obchodník Pierre Oller (Pierre Oller). V roce 1875 bylo bookmakování konečné. Computerizace provedla výpočet linek a platebních sazeb pro malé kanceláře a umožnila sázky online.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: úskoky

Řekněme najednou: pokud si přeformulujete původní otázku, jakou je tato otázka: "Jak otevřít pobočku kanceláře sázkových kanceláří?". Tato část může být vynechána, s výjimkou odstavce o počátečních investicích. Budete muset pouze získat kopie listinné listiny mateřské společnosti, zaregistrovat se u daňového úřadu, pronajmout prostory, koupit 150 000 - 200 000 rublů. kancelářského vybavení, audiovizuálních zařízení pro zobrazení vysílání zápasů a začátek práce.

Ale taková práce, bookmaker, "pod deštníkem" - není nezávislá věc. Musíte dělat to, co říkají a brát na to, co dávají. Předběžná akumulace významného množství na začátku a dokázat sebe v očích místních hazardních her zapravil důvěryhodný.

Morální

Lidstvo prochází těžkými časy a masové vědomí se mění před našimi očima. Mezi pozitivní změny patří neochota více tolerovat škodlivé návyky a související neproduktivní náklady. Kdo si dokázal představit před 10 lety, že v Rusku, slavný "Primo" a "Belomor" ne méně než vodka, dnes bez problémů a závaží projít anti-tabákové právo? Dokonce i obtěžující kuřáci pochopí: je to nutné.

Zásobování je již dlouho forma hazardních her, kde jsou peníze vyrobené ze vzduchu. Můžeme předpokládat, že jakmile příjmy státní pokladny z přijímání sázek bude nižší, než se dostávají méně z poraženého svých příjmů, dny sázení jako relativně legitimní podnikání jsou sečteny.

Licencování

Základy s dobrým důvodem se považují za hazardní hry a primárně vyžaduje licenci společnosti Roskomport (Federální agentura pro fyzickou kulturu, sport a cestovní ruch). Nezbytnou podmínkou pro získání licence je "dostatečná zkušenost žadatele".

Ale bookmakery nejsou nikde naučil nebo vycvičen! Oficiálně vůbec neexistuje žádná taková profese - bookie. Tam jsou správci, manažeři atd. V bookmakerech v plánu zaměstnanců, a nejsou žádné sázkové kanceláře - nejsou v klasifikátoru profesí.

Tedy, jak to, žádáte o licenci, prokázat své zkušenosti v této věci? Diplom - ne, a nemůže být také záznamem práce - taky. Neexistují žádné legitimní způsoby, jak prokázat své zkušenosti bookmakera. Zbytek je pro vaše pochopení a diskrétnost. A odpovídající částku peněz.

Klientel

Pro ty, kteří chtějí otevřít sázkové kanceláře skutečný radu, které nejsou výslovně reklama, se sníží přibližně takto: „Můžete se spolehnout na příjmu, pokud zjistíte, že klientelu úmyslně, není používán konkurenty“ V ruštině by se mělo číst takto: "Můžete získat dobrý zisk, pokud otevřete na chodníku otevřený kufr peněz, který nikdo nepotřebuje a nikdo se o to nedá věnovat."

Hráči, kteří vytvářejí příjmy, jsou uzavřená komunita; vidí zbytek svého života, jako by to bylo skrz blátivou sklenici. Sociologové volají takové lidi, kteří jsou marginalizováni (self-limited), a jejich společenství - subkultury.

Subkultura může být rozšířena a degradována. Závisí na koeficientu zapojení nových členů, více či méně než jednoho. V současné době je koeficient zapojení do komunity hráčů v loterii o něco více než jeden a pomalu, ale stále klesá.

Soutěž

Akutní nedostatek zdroje příjmů - hráčů - způsobuje silnou konkurenci, doslova přežití. Trochu tam, kde se otevře nezávislá kancelář pro bookmakery - tam jsou pravděpodobně náhodní návštěvníci, kteří dělají velké sázky.

Ve skutečnosti, oni jsou zástupci hlavních konkurentů, a každý vyzbrojený dobře navržen tak, aby správných matematických výpočtů, s přihlédnutím k nevyslovené faktory z hlubin sportovního podniku, „linky“ (série pravděpodobnostmi výsledku zápasu nebo utkání). V oblasti bookmakingu vědí "spravedlivé šance" - čestné šance a vaše línie je vaše, abyste je nabídli.

Takže konkurenti okamžitě vědí, jak proti vám dát. Jeden takový vás připravit o příjmy po dlouhou dobu (pokud je to jen začátečník předehry a pracovat pak ještě dát), a pět z nich najednou zničen úplně, pokud jste přišel k soudu.

Počáteční investice

Daňový hazardní podnik se nebude registrovat bez velkého akciového kapitálu. Požadovaná minimální velikost se neustále zvyšuje a mohou být stanoveny místními daňovými orgány nad normativní úrovní. Takže bez minimálně 5 milionů rublů. zdarma, ne úvěr, v daně nemůže jít.

Dále je software "měkký". Bez vašeho webu s online sázkovou sazbou nebude. Nabídky na prodej hotového software nebo zakázkového vývoje jsou více než dost, ale cena je v průměru - 40 až 50 tisíc dolarů. Je to další milión a půl počátečních investic. V tomto kontextu je zhruba 200 tisíc za zařízení úplně ztraceno.

A konečně, pojistný fond pro placení hráčů s masivním vítězstvím. Musíte to mít. To není méně než 3,5 milionu rublů. s měsíčním obratem ve výši 1 milionu. Výpočet - z průměru pro Ruskou federaci, emisní limit pro linku na 3,35.

Pokud tedy nemáte příležitost vyplatit za start 8-12 milionů rublů, pak je otázka, "jak moc je to otevřít kancelář sázkových kanceláří" lepší a ne navyšovat. A domníváte se, že s takovými počátečními investicemi bude měsíční obrat sotva více než 1 milion rublů a měsíční příjem po propagaci bude kolem 100 000 až 200 000 rublů.

Daně, zaměstnanci, plat a linka

Provozních nákladů na Bookmaker pronájmu (dostatek pokojů ve 4 čtvereční. M., Or 12-15 čtverečních. M., Nastavíte-li televizor zákazníkům práv sub-leasingu) a veřejných služeb vyloučit, protože jsou málo. Daně také ve srovnání s ostatními, opravdu "neškrtí", ačkoli se neustále zvyšují.

Ale plat stojí za to mluvit. Budete potřebovat minimálně tři (pro hlasování o principu vyloučení) zažil analytiky - sportovců, kteří jsou schopni správně posoudit skutečnou sílu soupeřů, intuitivně, podle pověstí a informací z nezveřejněných zdrojů zvážit faktory, které přispívají nadcházející zápas a dát jejich linku.

Tito lidé by měli být připraveni a schopni pracovat na opotřebení - koneckonců pro každou událost jste povinni poskytnout zákazníkům linii. Je pravda, že se mohou v zimě uvolnit, když hráči nehrají - alespoň 3/4 sázek se děje na fotbal. Ale v létě nemohou vidět svátky.

Za takových podmínek je plat 50000 rublů. s plným sociálním balíčkem nebudou nadměrné. A můžete očekávat ne více než 200 000 rublů. příjmu na místě krmení. Vezměte si jednoho nebo dva analytiky, jinak jinak bude čára dříve či později ve prospěch hráčů a vy jste se zlomili.

Můžete se, jak se často navrhuje, uzavřít smlouvu s velkou sítí bookmakerů a za 12 000-50 000 rublů. měsíčně přijímat od nich linky. Existuje však nebezpečí v tomto: pokud náhle stanete námitkou, můžete být snadno nahrazeni.

Pak přinejmenším 50 000 rublů. s účetním musí být poskytnut úplný sociální balíček. Účetní firmy sázkové kanceláře často odmítají sloužit. Důvodem není ani tak skutečnost, že hazard je z velké části v podzemí, a při absenci pevného právního rámce pro něj, protože to, co účetní položky příliš složité a často v rozporu s požadavky daňového řádu.

Zkušení hráči

Existuje kategorie hráčů, kteří žijí mimo sázky a žijí velmi dobře. To - profesionální sportovci, kteří zvládli teorii pravděpodobnosti a matstatistikoy a přinejmenším v chodbách vyšších sportů.

Kromě toho jedná a může osobně ve svém prospěch přinést bookmakery nepříjemné překvapení. Případ tohoto typu s plnou znalostí případu popsal Ernest Hemingway v příběhu "Půl tisíce" (Ernest Hamingway, "Fifty Grands").

Jsou užitečné pro velké sítě bookmakerů: jsou to tito hráči, kteří vůbec nevadí, píšou recenze, zvlášť pokud jsou zaplaceni: "Koupím Audi Q7. Děkuji si bookmakerem! "

Ale jestli se to stane ve vašem okolí - jste pryč. Vezměte ho k sobě, je to ideální analytik... Ale on, který vás zničí a máte rád, má 3-5krát víc, než mu můžete nabídnout.

Internetová verze

A teď si pomyslíme: jestli je všechno tak složité, nestojí to za to, že by se otevřel kancelář sázkových kanceláří na internetu? Vaughn, internetový obchod se rozvíjí a rozšiřuje.

Nestojí to za to. Hazard není obchod. Bez vaší webové stránky s online sazbami a možností placení prostřednictvím elektronických platebních systémů nebudete moci pracovat. Všechno, z čeho budete uložena internetovou kanceláří, je pronájem. A je to tak nevýznamné ve srovnání s ostatními výdaji.

Na internetu najdete nabídky na prodej ready-made bookmaker internetových kanceláří "na klíč". Vzhledem k tomu je třeba si uvědomit, že velké síťové sázkové kanceláře nejsou prodávány v rámci franšízy.

Shrneme-li, můžeme říci: otevření kanceláře sázkových kanceláří není tou nejlepší volbou pro začátečníky, dokonce i pro ty, kteří jsou skutečně vášniví ohledně sportu.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří na internetu

Schopnost vydělávat peníze, jednoduše tím, že sázky a sledovat sportovní a společenské události, je atraktivní pro odvážný a odvážný lidé z dávných dob.

Moderní vývoj informačních technologií učinil tento proces ještě řádnějším a dostupnějším.

Naléhavost založení podnikání sázkových kanceláří

Zábava je zajímavá a lukrativní činnost, která začala prosperovat po uzavření kasina a výherních automatů v Rusku v roce 2009. To je legální druh herní činnosti, což dává dobrým daňovým úlevám regionální rozpočty, proto se o její rozvoj zajímají jak organizátoři, tak i klienti a místní správní orgány. V souladu s právními předpisy Ruské federace je kancelář sázkových kanceláří hazardní zařízení, ve které se hazardní hry hrají ve formě sázky mezi institucí a účastníky.

Bookmaking je podnik, který vyžaduje velké finanční investice (pokud vše organizujete sami), dovednosti v oblasti hazardních her a výpočet analytických dovedností.

Výhody otevření firmy, která funguje prostřednictvím internetu

S pomocí počítačových technologií se bookmakery stávají informativními a funkčními, což zákazníkům umožňuje sázet na mobilní zařízení a dokonce i bez opuštění domova z jakéhokoli místa na světě.

Kancelář bookmakeru, organizovaná online, má řadu významných výhod před podobným, otevřeným tradičním způsobem:

 • Úspory na pronájmu nebo koupi místnosti, nalezení výhodného místa;
 • Úspory na obsahu kanceláře a části zařízení;
 • Úspory na úhradu mezd zaměstnancům (pokladní, čistič, bezpečnostní stráž);
 • Schopnost používat již připravený skript;
 • Přítomnost rozsáhlé klientské základny z různých měst a dokonce ze zemí.

Akční plán krok za krokem

Aby bylo možné začít podnikat, je třeba provést řadu činností.

Licence

Získání licence je nejtěžší etapou v organizaci internetové kanceláře bookmakeru. Vyžaduje se licence, ale lze jej získat pouze tím, že v tomto druhu činnosti má "dostatečné zkušenosti žadatele". Paradoxem je, že sázková tvorba je do jisté míry uměním, základy, které odborníci předávají budoucímu specialistovi a oficiálně taková specialita neexistuje. Pokud v provozování herního obchodu neexistují žádné zkušenosti, budete muset převzít podíl zkušeného partnera nebo zvolit možnost franšízy.

Licence lze získat od zastoupení Federální daňové služby po dobu pěti let s možností následného prodloužení. Aplikace je zvažována zhruba měsíc a půl, provádějí se důkladné kontroly a hodnotí se ziskovost budoucího podnikání. Hlavní obtíž spočívá v souladu finančních možností žadatele s licenčními podmínkami. To vyžaduje schváleného kapitálu ve výši 100 milionů rublů, bankovní záruku ve výši 500 milionů rublů, stejně jako aktiva ve výši 1 miliardy rublů. Nezávislost registrace společnosti s licencí samozřejmě není vhodná pro každého podnikatele.

Pokud jsou splněny všechny podmínky, pak balíček dokumentů pro získání licence na činnost kanceláře bookmakeru na internetu:

 • žádost o udělování licencí;
 • informace o zaměstnancích s kopiemi pasů a pracovních knih;
 • charakteristika hardwarové a technické podpory kanceláře sázkových kanceláří;
 • informace o výši a zdroji základního kapitálu;
 • výpočet čisté hodnoty aktiv;
 • potvrzení o bankovní záruce.

Ceny licenčních služeb hazardní podnikání začíná od 150 tisíc rublů.

Přehled softwaru, stránek a administrativního panelu jednoho z bookmakerů je uveden v následujícím videu:

Shromažďování potřebných dokumentů a registrace

Po získání licence je nutné zaregistrovat organizaci a získat číslo daňového poplatníka. Na území Ruské federace může kancelář sázkových kanceláří registrovat pouze právnická osoba.

Organizátoři hazardního podnikání nemohou být osobami s nevysvětlitelným nebo výjimečným přesvědčením. Společnost s ručením omezeným - budoucí organizátor internetové kanceláře bookmakeru - je registrována v obecném řízení. Náklady na registraci činnosti ve formě LLC - z 25 tisíc rublů.

Výběr správného softwaru

Chcete-li spustit kancelář sázkových kanceláří, stačí stahovat nebo rozvíjet skript, koupit název domény a hosting. Pak vytvořte své stránky pomocí možností sázek a plateb prostřednictvím elektronických platebních systémů. Vývoj herního místa může být proveden nezávisle nebo instruován odborníky. Na internetu jsou návrhy na prodej ready-made bookmaker internetových kanceláří "na klíč", ale to může být nebezpečné.

Požadovaný nákup licencovaného softwaru, což bude stát asi 2,5 milionu rublů. Může být zakoupen u konkurentů, ale je to riskantní a můžete si objednat od nezávislých společností, což bude nejlepší volba. Výběr softwaru závisí na druhu soutěže, jehož výsledky úřad přijme sazby.

Musí mít software pro organizaci online kanceláře následující charakteristiky:

 1. zvýšená stabilita softwaru;
 2. funkce práce v reálném čase av režimu offline;
 3. spolehlivá ochrana webu před útoky hackerů;
 4. dostupnost analytické funkce bookmaking;
 5. intuitivní rozhraní atd.

Budete také potřebovat vybavení v hodnotě asi 200 tisíc rublů: server, počítač nebo notebook, tiskárna, skener, nepřetržitý přístup k internetu, licencovaný antivirový software. Potřebujeme spolehlivého poskytovatele a vysokorychlostní připojení k bezpečnostní lince. V případě hackerů na serveru může dojít k velkým finančním ztrátám, takže nemůžete ušetřit na ochraně informací.

Hlavní rysy práce

Když se otevře stránka kanceláře sázkových kanceláří a podnik začne pracovat, bude nutné vzít v úvahu celou řadu nuance tohoto druhu činnosti:

 • obrovská konkurence v oblasti hazardních her na webu. Budeme muset uplatnit spoustu reklamních a marketingových snah, abychom získali "podíl" na vesmíru a v budoucnu ho udrželi a rozšiřovali;
 • přilákat pomoc zkušených analytiků a odborníků k určení správné linie a koeficientů. Budou muset platit mzdy (z 50 tisíc rublů), ale to je neslučitelné s možnými finančními ztrátami z nezkušených podniků;
 • přemýšlivou ochranu před zkušenými a fiktivními hráči, dezinformací. Zde bude pomoc poskytovat kolegové;
 • vytvoření rezervního fondu v případě velkých zisků (v průměru 500 tisíc rublů) a omezení maximálních sazeb;
 • neúplnost legislativní základny v oblasti hazardních her, zejména v oblasti internetu.

Nákup franšízy

Akvizice pobočky poboček s franchisingem pro práci na internetu je nejúčinnějším obchodním modelem. Je třeba mít počáteční kapitál v rozmezí od 350 tisíc do 2 milionů rublů, poskytnout paušální příspěvek (ne vždy), platit poplatky 10-20%.

Sázková kancelář, otevřená pro franšízu, je plně připravena k práci a splňuje všechny moderní požadavky. Tato technika vám umožňuje vyhnout se zbytečným organizačním, technickým, právním a finančním problémům. Firma se vyvíjí pod ochranou spolehlivé společnosti s obrovským počtem zákazníků a bezvadné obchodní pověsti. Otázky licencování a nákupu softwarového produktu zmizí. Uložené prostředky a čas jsou vynaloženy na reklamu a propagaci vaší firmy na internetu.

Místo služby bookmaking je ziskový a slibný směr rozvoje podnikání. Organizace vlastní linky prostřednictvím internetu má dobrou ziskovost 20%, jelikož obrovský podíl sazby se provádí online právě teď.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Mnoho podnikatelů má touhu otevřít kancelář sázkových kanceláří, ale ne každý ví, jak to udělat. Existuje několik modelů kanceláří bookmakerů, o kterých se bude diskutovat v tomto materiálu. Bude užitečné pro každého, kdo si myslí, že otevře kancelář sázkových kanceláří.

Princip činnosti

Hlavním cílem každé bookmakery je získávání a maximalizace zisku. Úspěch z velké části závisí na správnosti prognózy a následném stanovení koeficientů. Měly by být vytvořeny tak, aby ani při nejneuvěřitelnějším výsledku akce nebyla kancelář ztráta.

Nejprve je třeba určit šance na všechny možné výsledky události. Řekněme, že mluvíme o zápase mezi Manchester City a Sunderlandem v Premier League. Mezi mnoha metodami prognózování se obvykle volí statistický a odborný. V prvním případě se metody a metody teorie pravděpodobnosti a matematické statistiky používají na základě výsledků měření minulých období. Ve druhém případě se provádí průzkum odborníků, který hodnotí šance týmů vyhrát.

Pomocí vybraných metod prognóz se vypracuje konečné procentní skóre pravděpodobných výsledků události. Vzhledem k tomu, že Manchester City je výrazně silnější než Sunderland a má poměr výherní / ztráty / ztráty 69/26/49, výsledek bude vypadat takto:

 • Vítězství Manchester City - 60%
 • Draw - 15%
 • Vítězství Sunderlandu je o 30%

Při překládání do koeficientů získáváme následující hodnoty:

 • Vítězství Manchester City - 1,82
 • Draw - 6.67
 • Vítězství v Sunderlandu - 3.33

Tento takzvaný "Čestné šance" který nikdy nezapadne do finálních stolů, protože v tomto případě bude kancelář bez zisku. Proto jsou tyto koeficienty opraveny a získává se něco blízké následujícím hodnotám:

 • Manchester City - 1.65
 • Sunderland - 2,90
 • Draw - 5,00

Teď zpátky na pravděpodobnosti. Jejich hodnota bude 115 procent namísto 100, protože to zahrnuje marži zisků pro bookmakera. V našem příkladu to je 15%, ale ve skutečnosti si sázkové kanceláře CIS obvykle berou sami sebe od 5 do 10 procent. Při tvorbě koeficientů se zohledňuje výše marže. Takže koeficienty jsou nastaveny a zákazníci vsadili. Byly rozděleny takto:

 • Manchester City - 75%
 • Sunderland - 10%
 • Draw - 15%

To znamená, že pokud kancelář akceptovala 100 000 rublů, pak se do Manchester City dostane 75 000, 15 pro remízu a 10 pro Sunderland. Zákazníci obvykle upřednostňují, aby neriskovali a nezajímali oblíbený tým. Nyní vypočte výsledek zápasu pro bookmaker:

 • Vítězství "Manchester City" - 123 750 rublů plateb, 23 750 rubl ztráty
 • Vítězství Sunderlandu - 50 000 rublů plateb, 50 000 rublů zisku
 • Draw - 43 500 rublů plateb, 56 500 rublů zisku

V případě vítězství Manchester City, což je pravděpodobnější, bude bookmaker trpět ztrátami. Pravděpodobnost vítězství v případě remízy nebo vítězství pro Sunderland je příliš nízká, aby riskovala, takže bookmaker by měl dále upgradovat oblíbený tým.

Předvídat přesné rozdělení sazeb předem je obtížné., ale oblíbené je obvykle známé předem. Umístěním bookmakerů uměle nadhodnocující pravděpodobnost výhry může koeficienty přizpůsobit výnosnějším způsobem:

 • "Manchester City" - 72%, koeficient 1,18
 • Sunderland - 25%, koeficient 4,00
 • Draw - 18%, koeficient 5,55

To garantuje sázkové kanceláři snížení ztrát, ale stále je nezlikviduje. Po výpočtu možných plateb máme následující částky:

 • Vítězství Manchester City - 104 250 rublů plateb, 4 250 rubl ztráty
 • Vítězství v Sunderlandu - 60 000 rublů plateb, 40 000 rublů zisku
 • Draw - 55 500 rublů plateb, 44 500 rublů zisku

Ve skutečnosti si bookmaker opět ztrácí. Ve skutečnosti mají bookmakeri právě proto kvůli tomuto důvodu nadhodnocovat své oblíbené.

Úplně přesné predikce výsledků událostí a distribučních sazeb ve skutečnosti je nemožné, tam je vždy možnost jiného výsledku, takže otevřením sázkové kanceláře, měli byste se zúčastnit spolehlivý systém předpovídání a fakturačních sazeb, které budou chránit podnik před ztrátami.

Co potřebujete k otevření kanceláře sázkových kanceláří

Nejdřív musíte najít pokoj pro budoucí kancelář. V ideálním případě je to malý pokoj o rozloze 6-8 metrů čtverečních, který se nachází ve sportovním baru a je schopen ubytovat manažera, pracoviště potřebné k práci a trochu volného místa. Také je nutné vyřešit všechny problémy s doklady, zajistit pojištění a uzavřít smlouvu s bezpečnostní společností.

Na začátku činnosti úřadu personálu bude sestávat z jednoho nebo dvou manažerů, kteří přijmou a zpracují objednávky. V této fázi s největší pravděpodobností budete sami vykonávat funkce manažera - nejprve to ušetří nějaké peníze, což nejprve nebude příliš mnoho. Zadruhé, pochopíte mnoho jemností tohoto podnikání a budete schopni zjistit své zákazníky.

Později si můžete najmout tým analytiků, což zvýší náklady na mzdy, zvýší prestiž úřadu a zlepší koeficienty.

Budete potřebovat soubor zařízení. Můžete si je koupit jak nový, tak i použitý. Mnoho velkých podniků pravidelně mění své vybavení, takže pokud máte dostatek důvtipu, můžete koupit od takového podniku téměř nová zařízení téměř pro nic.

Pro práci budete potřebovat:

 1. Počítač (počítač nebo notebook);
 2. Další monitory;
 3. Kopírka;
 4. Tiskárna;
 5. Licencovaný software pro bookmakery;
 6. Zabezpečte vysokorychlostní připojení k internetu.

Poslední věc je obzvláště důležitá. Pokud se rozhodnete uložit zprostředkovatele a připojení nejprve, riziko zranitelnosti serverů s daty kanceláře je skvělé. To přináší mnoho problémů, od poškození reputace až po pokuty zákazníkům.

Jak moc stojí kancelář sázkových kanceláří?

K získání licence pro otevření Federální daňové služby budete potřebovat bankovní záruku ve výši půl miliardy rublů. Pokud podepsáte franchisovou smlouvu s držitelem licence, bude to stát přibližně 150 tisíc rublů plus měsíční platby ve výši 15 až 30 tisíc dolarů.

Stojí za zmínku, že tento typ podnikatelské činnosti se odvíjí od obchodu s hazardními hrami a je předmětem velkého množství zdanitelné - 125 tisíc rublů. Ziskovost tohoto podnikání není příliš vysoká - od 10 do 20 procent, v závislosti na volbě koeficientů.

Pro kancelář sázkových kanceláří bude stačit a malý pokoj, k pronájmu hodně nebude jít pryč - najdete komfortní pokoj v malé oblasti v hodnotě asi 10 tisíc měsíčně, stejná částka půjde na pojistné. Zpočátku se zaměstnanci budou skládat ze dvou manažerů s platy 50-70 tisíc rublů.

Díky rozšíření a růstu kapitalizace vaší kanceláře budete potřebovat sportovní služby odborných analytiků, které lze nalézt jak u profesionálů, kteří opustili své konkurenty, tak z prostředí profesionálních hráčů - soukromých hráčů. Váš tým analytiků vám umožní zlepšit systém výpočtu koeficientů a učinit svou nabídku jedinečnou.

Není nutné ušetřit na mzdách zaměstnanců - to je základní kámen motivace zaměstnanců.

K stálým nákladům kromě platů zaměstnanců, daně, pojištění a pronájmu předpokladů je možné také provést pronájem specializovaného softwaru, které budete potřebovat na začátku a v případě, že se rozhodnete, že nebudete vytvářet vlastní analytické oddělení.

Navíc byste měli myslet předem placení zařízení (monitory, počítače, pokladna a tiskárna), platby Internetové a bezpečnostní firemní služby, stejně jako budoucnost reklamy kancelář sázkových kanceláří. Zde se částka může lišit v závislosti na vašich finančních schopnostech a ochotě platit více za kvalitní zařízení a služby dodavatelů.

Pokud není dostatek finančních prostředků, pak v následujícím článku popíšeme, kam dostat peníze na zahájení vlastního podnikání.

Požadované dokumenty

 1. Licence na bookmaking nebo franšízovou smlouvu.
 2. Smlouva o nájmu.
 3. Plán od úřadu technického inventáře.
 4. Potvrzení majitele prostor.
 5. Oficiální záruky dodržování platných právních předpisů.

Pokud budete pracovat na franchisu, budete také potřebovat:

 1. Osvědčení o zápisu společnosti s ručením omezeným.
 2. Osobní údaje zaměstnanců společnosti (nevyžadují to vždy): kód cestovního pasu, TIN, fotokopie některých dokladů a číslo pojištění individuálního osobního účtu.
 3. Mohou požádat o kopii smlouvy se soukromou bezpečnostní společností.

Příprava všech dokumentů pro otevření kanceláře sázkových kanceláří bude trvat měsíc a půl.

Podnikatelský plán

Než začnete, musíte vytvořit podnikatelský plán - dokument, který definuje krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle, stejně jako metody pro jejich dosažení, určuje vykonavatele a oblasti odpovědnosti. Jedná se o dokument, ve kterém budou všechny podrobnosti o podniku zapsány do podrobností a bude stanoven směr jeho vývoje v budoucnu.

Podnikatelský plán tvoří zakladatelé nebo správci před zahájením úřadu. V něm je nutné psát následující:

 • popis kanceláře sběratelů: stručný přehled, umístění a příležitosti, služby používané při provozování technologie;
 • účel, poslání a cíle podniku, způsoby dosažení cílů, osoby odpovědné za jejich dosažení;
 • struktura organizace (vedení, zaměstnanci, zaměstnanci (viz také způsob organizace personálu) a náklady na zaměstnance);
 • analýza trhu a konkurentů (popis trhu, jeho segmentace, popis konkurentů);
 • cílové publikum (klienti a jejich chování);
 • provozní činnosti;
 • finanční plán;
 • hodnocení rizik;
 • marketingová strategie;
 • sociální a společenská odpovědnost;
 • podmínky pro vyloučení z podnikání.

Další pravidla pro tvorbu podnikatelského plánu naleznete zde.

Jak otevřít bookmaker v Rusku

Zvláštnosti tohoto podnikání v Ruské federaci zahrnují přísné požadavky legislativy, zejména silné daňové zatížení a požadavky na umístění kanceláře.

K umístění kanceláře existuje řada požadavků - povinné a tajné. Zákon zakazuje otevření kasina ve stálých budov a staveb, i když není dovoleno otevírat pobočky v dětských a zdravotnických zařízení, stanic a budov ve vlastnictví státu nebo města.

Co se týče nevyslovených pravidel, mělo by to být místo s vysokou koncentrací lidí, které se nachází v prvním patře první linie vývoje. Je žádoucí, aby dům nebyl obytný. Nezapomeňte, že většina vašich klientů bude muži, takže je rozumné otevřít kancelář v baru nebo v blízkosti tělocvičny nebo stadionu.

Je také třeba připomenout, že vzhledem k vysoké marže a nižší koeficient vyspělých lupičů přednost zahraniční kanceláře a počet hráčů v populaci není tak velký, vzhledem k domácím ekonomickým problémům a špatnými životními podmínkami.

Obchodní činnost v Ruské federaci začala rychle růst v roce 2010 po zákazu kasin a her v roce 2009. Za posledních 7 let se počet držitelů licencí v Ruské federaci zvýšil z 5 na 27 a roční obrat tohoto odvětví odhadují odborníci na 2,5 miliardy dolarů. Tato činnost vnímá státní orgány pozitivně, protože kvůli vysoké daňové sazbě obdrží kraje impozantní platby od majitelů podniků.

Vytvoření kanceláře sázkových kanceláří na franchise

Vzhledem k vysokým požadavkům (především finančních) na licenci, mnozí podnikatelé dávají přednost uzavření franšízy. Ve skutečnosti se kancelář stává pobočkou provozní sítě. Má povinnosti vůči hlavní společnosti, ale funguje nezávisle.

Sítě bookmakeru poskytují podporu pobočkám, pomáhají při školení pracovníků, poskytují licenci pro speciální software a zprávy analytiků a také pomáhají s propagací.

Požadavky, které jsou předložené zájemcům o partnerství obvykle zahrnují existenci oblast se otevře přihrádka, zabezpečené připojení k Internetu, minimální množství hotovosti na doplnění rezervního fondu, dovednosti a podnikatelské zkušenosti.

Náklady na otevření kanceláře pro povolení se liší od půl milionu na dva a půl milionu rublů, tato částka se může vyplatit v prvních dvou čtvrtletích práce. Různé sítě bookmakeru nabízejí různé nabídky franšízových smluv a před kontaktováním kandidátů stojí za to pečlivě studovat tento trh a vybrat si nejvýhodnější nabídku.

Tip: Najděte podnikatele, který již pracuje pro vybranou franšízu a jako budoucí kolega, požádejte ho o spolupráci s držitelem licence a všemi nástrahami.

Otevření kanceláře bookmakeru na internetu

V současné době se trh sázek na internetu zvyšuje. Každý den se objevují nové hráče, kteří se pokoušejí přesunout online mastodony, pravidelně zaznamenávají růst publika a objem kurzů. To je způsobeno vyhlídkami, které mnohí investoři vidí při tvorbě bookmakingu na plošinách World Wide Web.

Chcete-li otevřít online kancelář, musíte projít standardním licenčním postupem. Kromě toho budete potřebovat najít připravený skript pro kancelář sázkových kanceláří a kupovat hostování spolu s doménou - v této fázi je vše vcelku jednoduché.

Propagace webu bude vyžadovat spoustu zdrojů a sil. Bude to vyžadovat další pracovníky (programátor, SEO optimalizátor a správce stránek) nebo smluvní organizace, která bude podporovat a bude schopna poskytovat technickou podporu. Propagace webové stránky bookmakera bude trvat 3-4 měsíce, náklady na to závisí na mnoha faktorech a v průměru 150 tisíc rublů.

Snažte se najít gramotné profesionály s dobrým portfoliem. Tím ušetříte čas a úsilí, které vynaložíte na levné služby slušné a opravujete jejich chyby. Profesní mzdy se v každém případě vyplatí.

Je výhodné otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Vzhledem k nízké ziskovosti se příjem z jednoho bodu může zdát příliš malý a nestojí za to. Nicméně, v případě, že právo na vybudování sítě zisk poroste a s růstem sítě, můžete přemýšlet o tom, expanduje do menších kanceláří, které nabízejí jim partnerství a získat více příjmů.

10 zajímavých informací o bookmakingu (video)

Z videa se dozvíte asi 10 zajímavých skutečností o sázkových kancelářích, které vám pomohou při vytváření a rozvoji své vlastní kanceláře pro bookmakery.

V tomto materiálu jsme se snažili maximálně odhalit pro Vás podstatu podnikání sázkových kanceláří a nuance, které by měly být zohledněny při plánování vytváření této činnosti. Sázková kancelář je jednou z mála hráčských podniků, které legálně opustily v Rusku a dalších zemích SNS. Trh herních her je pro investice velice slibný a upřímně doufáme, že vaše zkušenosti s tímto obchodem budou úspěšné.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří

Průmysl bookmakingových služeb je jedním z největších na světě, pokud jde o obrat fondů. Ziskovost podnikání sázkových kanceláří podle jejich vlastních tvrzení dosahuje 8-10%, ačkoli se pravděpo- dobnost výrazně liší ve větší straně.

Na začátku tohoto podnikání musíte pochopit, jakou úroveň ziskovosti očekáváte. Na rozdíl od obchodu, stravování a dalších obchodních sektorů je ziskovost kanceláře sázkových kanceláří relativně malá - až 10%. To znamená, že s obratem 1 milionu rublů získá podnikatel 100 000 rublů měsíčně.

Princip kanceláře sázkové kanceláře je jednoduchý.

Každý den kancelář nabízí seznam cenových nabídek pro sportovní akce, které se nazývá "linka". Na jakýkoli výsledek sportovní události existuje jedinečný koeficient, který je nutný pro výpočet výhry.

Tam jsou kanceláře, které pracují pro masové publikum a přijímat sazby (od 20 do 5000 rublů) a na elitu. Většinou se jedná o Moskevské sítě. Jejich minimální sazba je 500 rublů. Průměrná cenová kategorie zahrnuje sazby od 100 do 100 tisíc rublů.

Nováček však nemusí tyto zákruty vytahovat, takže začněte s malými sázkami.

Samozřejmě tento obchod má sezónnost, která je úzce spjata se světovými šampionáty sportu. Většina stávek je tradičně určena pro fotbalové zápasy.

Zvažte práci západní sázkové kanceláře zevnitř na základě příkladu

Každý den si bookmaker vytvoří vlastní linie, o kterých zjistí. rovnováhu výkonu pro konkrétní zápas, určení pravděpodobnosti výsledku tohoto zápasu. Samozřejmě, že různé úřady mohou mít vlastní představu o výsledku. A pak jejich sázky.

Předpokládejme, že v zápase mezi Eagles - Lovci, bookmaker myslí, že kurzy jsou v procentuálním vyjádření 50% -30% -20%. To je 50%, že Eagles vyhraje, 30%, to bude remíza a 20%, že vyhraji zajíci.

Podle evropského systému reprezentace šancí bude linka pro tuto událost tvořena jako 2 - 3.33 - 5. To se děje prostým dělením jednotky o procento týmových šancí.
Ale pak bookmaker nic nedostane, pokud dává hráči hrát na takových tratích. Proto zavádí marže. Máme například hranici 15%.

To znamená, že hráč bude muset být o 10% chytřejší (minimálně), než si sázkař vyhraje. Srovnání sil se ziskovou mírou v procentech bude 57,5% - 34,5% - 23% = 115%. Nebo v evropském formátu: 1,74 - 2,90 - 4,35.

Tento řádek poskytne hráči.

Řekněme, že lidé v součtu uvedli: 6 000 - 3 000 - 1 000 USD.

Co bude bookmaker odpovědět? Jaká rizika nesou?

Pokud Eagles vyhraje, pak bude bookmaker muset zaplatit hráčům $ 6000 * 0,74 = $ 4440 a obdrží $ 3000 + $ 1000 = $ 4000 od hráčů a celkovou ztrátu $ -440.

Pokud je k dispozici kurs, bude bookmaker muset vyměnit za 1,90 * 3000 $ = 5700 $ a dostane od hráčů $ 6000 + $ 1000 = 7000 $ a celková ztráta bude 1300 $.

Pokud vyhraje Hare, bude bookmaker zaplatit $ 1000 * 3.35 = 3350 dolarů a dostane od hráčů $ 9000. Zisk, který obdrží, bude tedy 5,650 dolarů.

Nyní o postupu otevření firmy:

Chcete-li otevřít kancelář sázkových kanceláří, která se týká obchodu s hazardními hrami, musíte získat licenci.

Zakladatel kanceláře sázkových kanceláří musí mít zkušenosti s hazardním podnikáním. V opačném případě nebude nikdo vydávat licenci k otevření kanceláře sázkových kanceláří. Proto často podnikatelé hledají zkušeného ředitele nebo nabízejí podíl na podnikání.

Na trhu musíte vystoupit s určitou sázkovou linkou (denní citace), abyste se vymanili z konkurence, což znamená, že potřebujete buď personál analytiků nebo partnerství s velkým bookmakerem. Poplatek za předplatné pro poskytování denní linky a software je $ 300-500 za měsíc.

Jakmile se nová kancelář otevře, zkušení hráči se okamžitě do ní vrhnou. Každý ví, že začátečníci dělají spoustu chyb, což znamená, že existuje reálná šance na vydělávání peněz nezkušeností. Pokud se linka navržená podnikatelem podstatně liší od návrhů konkurentů, bude podnikateli poskytnuto velké množství v krátkém čase. Aby tedy nebylo možné spálit na začátku práce, kancelář sázkových kanceláří musí mít rezervní fond a omezit maximální sazby.

Rezervní fond by měl být v případě ztráty doplněn a vybírán v případě výhry. Velikost rezervního fondu závisí na objemu sazeb, obratu, který podnikatel počítá.

Umístěte kancelář sázkových kanceláří do nejlepších míst pro nejvyšší průchodnost, ve které se muži objeví. Podle statistik je 95% hráčů mužů, kteří se zajímají o sport. V zásadě, bod přijetí sazeb lze otevřít na ploše 4 m2, a proto výrazně ušetřit na nájemné. Často bookmakery se otevřou v b
aza zábavních a herních zařízení (nezřídka pro podíl na zisku).

Zařízení nové kanceláře bude vyžadovat počítač, tiskárnu (pro tisk šeků nebo karet), kopírku (pro násobení čáry) a internet. No, samozřejmě pokladní.

Také každá seberepující sázková kancelář musí mít pokročilý software pro přijímání sázek. Můžete si zakoupit stávající program, ale můžete si naplánovat program pro sebe a zaplatit za to vývojářům (stojí až 40 tisíc dolarů).

Na základě materiálů článku Elnara Petrovy v novinách © Business Petersburg

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Kolik stojí za to otevřít kancelář sázkových kanceláří od začátku?

Dnes žijeme v podmínkách globální integrace, kdy dochází k neustálé výměně a zavádění nových myšlenek úspěšně působících v zahraničí. Jednou z výnosných obchodních linek, které vznikly v 19. století na západě, je kancelář sázkových kanceláří.

V souvislosti se zákonem zakazujícím činnosti kasin ve městech, Obchodování s bookmakery získalo nový dech a nyní je možná nejvýnosnějším směrem investování.

Zásobovací činnosti je jakýmsi hazardem, díky kterému a se stala úspěšnou a legitimní alternativou kasin.

Sázkové kanceláře sami tvrdí, že příjmy z jejich činnosti jsou v průměru 10%. Nicméně, podle odborníků ziskovost takových kanceláří nespadá pod 20% jejich obratu.

Volba směru

Výběr správného obchodního směru, spolu se zkušenostmi a vážným postojem, hraje klíčovou roli ve finančním úspěchu podnikatele.

Obrat na trhu v Japonsku, USA a Evropě činí nejméně 650 miliard dolarů ročně. Operace prováděné v některých kancelářích lze snadno porovnat s úrovní bankovnictví.

Na trhu je dnes dva směry tohoto podnikání:

 • Pro hmotnostní tok. Minimální sazba v těchto kancelářích začíná od 20 rublů a zřídka přesahuje úroveň 5000 rublů.
 • Pro elitní klienty. Minimální sazba činí 5 000 rublů. Strop je neomezený vzhledem k tomu, že tyto kanceláře mají obrovské rezervy ve svých fondech.

Podnikatel začínající by se měl držet prvního směru.

Zvyšováním obratu a nahromaděním stabilního rezervního kapitálu můžete přejít na další úroveň a obsluhovat VIP zákazníky.

Postup zahájení

Když otevřete kancelář sázkových kanceláří, jako každý jiný typ podnikání, je třeba připravit kvalitní obchodní plán. Příprava takového dokumentu je nezbytnou součástí přípravného procesu.

Především je třeba získat podrobné informace o podnikání, analyzovat konkurenty a provést finanční výpočty. Na základě získaných informací je nutné sestavte krok za krokem akční plán, po kterém snížíte rizika. Níže je algoritmus akcí potřebných k otevření kanceláře bookmakeru.

Obchodní registrace

Bookmakeři registrovaná pouze formou právnické osoby. Otevření LLC může trvat od 2 týdnů a bude stát 10 000 rublů.

Pro tuto částku obdržíte kompletní soubor zákonných dokumentů (chartu, certifikát apod.), uzavřete organizaci a otevřete účet v bance.

Po registraci budete moci vyberte jeden ze dvou způsobů získání licence:

 • Samoobslužný trvá nejméně 1,5 měsíce. Dále budou zapotřebí následující podmínky: schválený kapitál - 100 milionů rublů; bankovní záruka - 500 milionů rublů; aktiva - 1 miliard rublů. Jak můžete vidět, pouze licence mohou zvládnout pouze obři.
 • Franchising a pracovat na základě licence partnera. Chcete-li získat partnerskou licenci, potřebujete pouze 200 000 rublů.

Získání seznamu sportovních sázek (čáry událostí)

Hlavní práce bookmakeru se děje se sportovní sázkovou čárou, v níž jsou každodenní události a jejich koeficienty vyznačeny denně. Obvykle volba metody výpočtu sazeb a určení koeficientů se zabývají analytiky.

Nabízíme přehled nejslibnějších nápadů pro poskytování služeb veřejnosti.

Diskutujte zde http://svoy-biznes.com/biznes-idei/na-sezon/leto.html, jaké malé obchodní nápady jsou pro léto důležité.

Linky jsou dva druhy: "před začátkem událostí" a "Live" (události během hry). Můžete je získat dvěma způsoby:

 • Najme si skupinu analytiků, který denně vypočítá události a koeficienty pro ně. Jedna osoba se může snadněji vyrovnat s událostmi "před začátkem". Pro "živé" sazby se však bude vyžadovat alespoň 2 další zaměstnanci.
 • Partnerská linka. Pokud si vyberete způsob, jak s franchisingem pracovat, partneři vám poskytnou vlastní linku. Platba za to závisí na uzavřených smlouvách.
  Někteří analytici upřednostňují pevnou platbu (za 500 USD za měsíc). Nicméně, nejvíce raději obdrží platbu ve formě procenta z výnosů (asi 10% z rozdílu mezi výherními a ztrátovými sazbami).

Vytvořte rezervní fond

Za prvé, Je třeba omezit velikost maximálních sazeb a možných výhru.

Rezervní fond doplňuje v případě ztráty klienta a snižuje, pokud sázka vyhrává. V počáteční fázi musí být fond nejméně 50 000 rublů.

Pronájem prostor a jeho dekorace

Při výběru místnosti zvláštní pozornost by měla být věnována jeho umístění. Otevřete si lépe ve velmi přeplněné oblasti s nepřetržitým proudem lidí.

Taky stojí za to Zvažte, že většina návštěvníků sázkových obchodů jsou muži. Místnost musí vyhovovat všem požárním a zdravotním požadavkům.

Sázková kancelář může být umístěn v jedné prostorné místnosti nebo v suterénu. Při sestavování interiéru se doporučuje přidělit oplocenou plochu pro pokladní a poskytnout prostory pro pohodlné umístění zákazníků.

Při opravě je možné ušetřit na základě rozhodnutí o návrhu: stačí, abyste si pověsili nějaké fotbalové trička, hůl, raketu pro tenis a sportovní design kanceláře.

Nákup zařízení a nábytku

Pro plnou funkci v kanceláři sázkových kanceláří potřebujete následující zařízení:

 • Počítače v pokladně - 2 kusy.
 • Počítače v zákaznické zóně - 3 kusy.
 • Televize se satelitními kanály - 3 kusy.
 • Monitory pro "živé" sazby - 2 kusy.
 • Tepelné tiskárny pro tiskové kontroly.
 • Tiskárna pro tisk čáry.

K vytvoření klientské zóny budete potřebovat pohovku, pohovku a konferenční stolek.

Pokud počáteční rozpočet umožňuje další náklady, pak Nejlepší způsob, jak investovat, je nákup herních konzolí (Xbox 360 a Play Station Vita). Tím zvýšíte tok zákazníků a vyplníte prázdné kancelářské prostory.

Zaměstnávání zaměstnanců

Sázkové kanceláře obvykle neuplatňují na personál zvláštní požadavky. Tady ne nutně přítomnost vysokoškolského vzdělání, tvořivosti, schopnosti prodat nebo znalosti cizích jazyků.

V pokladně je nejlepší najmout 1 chlapce a 1 dívku. Místnost bude potřebovat správce, který bude sledovat objednávku a splňovat požadavky zákazníků.

Vlastnosti organizace

Kancelář sázkových kanceláří je obtížné přiřadit jakémukoli konkrétnímu směru podnikání. Je umístěn nejbližší oblasti služeb, zábavy a hazardních her, což je první rys tohoto oboru.

Princip práce je takový kancelář poskytuje příležitost bavit se a vydělávat.

Nabídka bookmakeru několik druhů soutěží:

 • Sportovní sázky: fotbal, tenis, volejbal, hokej, basketbal, stolní tenis atd.
 • Sázky na hazardní hry: Keno, lotto atd.
 • Cyber ​​Sport. Sázky na výsledek počítačových soutěží.
 • Sázky na politické události.

Každý pohled obsahuje několik událostí, které zase mají několik výsledků.

Sázkový bookmaker ve své lince nastaví určitý koeficient pro každý z výsledků. Klient si zvolí výsledek, který se mu nejspíše zdá, av případě vítězství vrátí investickou částku vynásobenou výsledným poměrem. Pokud volba nebyla úspěšná, přiložená částka jde do likvidace kanceláře.

Hlavním rysem bookmakera je to, že nehraje proti klientovi. Vítězství nebo ztráta sázky na kancelář nezáleží, protože nakonec, Zisk úřadu je určen rozpětím analytiků.

Každá kancelář má minimální rezervu 5 - 8%, což zaručuje zisk bez ohledu na výsledek sázky.

Takže tento obchod vypadá ideálně. V podmínkách stávající konkurence, ale na trhu je spousta kanceláří, Zvláštní roli hraje velikost rezervního kapitálu, přemýšlivost linky a doplňková služba.

Jak rychle vyhrajete výhru závisí na loajalitě nejen vítězného klienta, ale i všech lidí, kteří navštíví vaši kancelář.

Příklad úspěšného rozvoje obchodu s bookmakery je video:

Výše nákladů na franchising

Správná volba pro začátečníky, kteří chtějí otevřít kancelář sázkových kanceláří, bude pracovat na franchisu.

To vyžaduje méně úsilí, času a peněz. Pokud již máte partnera, můžete otevřít kancelář během pouhých dvou týdnů.

V dalším článku vám řekneme rozdíl mezi franchisingem a franchisingem.

Co je třeba vzít v úvahu v podnikatelském plánu dodat jídel do kanceláří, budeme diskutovat tady http://svoy-biznes.com/biznes-planyi/obshhepit/dostavka-obedov-v-ofisyi.html. Vlastnosti organizace a vývoje.

Hlavní výhody práce na franchisingu jsou:

 • Není třeba udržovat velký počet analytiků.
 • Chcete-li otevřít, potřebujete malou investici.
 • Poskytuje vysokou úroveň ziskovosti instituce (až 40% měsíčního obratu).
 • Šetří čas a nervy při získání licence.

Výše investic

Dále vypočítáme, kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří na základě licence - částka počátečních nákladů a měsíčních nákladů. Mezi nejoblíbenější franchiséry patří Fonbet, Chance a další BC.

Významně snížit tyto částky, pokud otevřete instituci na internetu. V tomto případě není zapotřebí platit nájemné a je možné snížit počet zaměstnanců.

Kapitálové investice - 425 000 rublů.

 • Registrace jako LLC, licence a další dokumenty - 200 000 p.
 • Vybavení a nábytek - 100 000 р.
 • Pronájem kanceláře - 30 000 r.
 • Oprava a dekorace prostor - 50 000 р.
 • W / n zaměstnanci - 30 000 osob.
 • Reklamní místo - 15 000 p.

Měsíční výdaje - 90 000 rublů.

 • Pronájem - 30 000 rublů.
 • W / n zaměstnanci - 30 000 osob.
 • Platba linky je přibližně 25 000 rublů.
 • Komunální náklady a internet - 5 000 р.

Pokud narazíte na chybu, vyberte fragment textu a klikněte na ni Ctrl + Enter.

 • bookmaker
 • prodej služeb
 • franšízy
 • Sdílejte s přáteli:
 • Líbí se vám článek? Přihlaste se k aktualizacím webu prostřednictvím RSS nebo postupujte podle aktualizací na Facebooku, VKontakte, Spolužáky, Google Plus nebo Twitter.

  Přihlaste se k aktualizacím e-mailem:

  Bylo opakovaně prokázáno (a čísla a na prstech), že otevření vlastního podnikání přímo na skutečné platformě je úmyslně ztrácí krok. Nájemné, úplatky, úplatky, pracovníci (a související daňové platby), konkurence - příliš mnoho nákladů, které nelze přičíst nákladové ceně. Práce v reálném životě, ti, kteří mají okamžitě skvělý nápad, nebo ti, kteří mají neomezené zdroje. Zdá se, že tyto měsíční 90 tisíc rublů, které jsou uvedeny v textu, musí být vynásobeny alespoň třikrát. A s kapitálovými náklady - asi totéž. Hlasuji pro internetovou kancelář - je to opravdu v duchu doby, méně problémů s auditory, nižší náklady a mnohem větší mobilita, pokud jde o reakci na změny na trhu. To je budoucnost. A je mnohem jednodušší, aby člověk použil strukturu sítě než aby se někde vtlačil do reálného života. Přestože obchod s knihami v post-sovětské zemi není nejaktivnější sférou, s kompetentní reklamní kampaní může fungovat!

  V poslední době kanceláře sázkových kanceláří věnovaly pozornost státu před daňovou kontrolou. Nedávejte odpočinek oficiálním "zlatým" příjmům tohoto druhu podnikání, tady také chtějí doplnit rozpočet země. Očekávání obchodního plánu kanceláře sázkových kanceláří, a to i on-line institucí, je třeba vzít v úvahu faktor rychlého zvyšování daní v této oblasti a velmi významný. Nebo se zaregistrujte v zahraniční jurisdikci.

  Podnikání je slibné, ale když ji spustíte, nemůžete vsadit na bookmaker a místnost, ale na internetový zdroj. Počáteční pokrok internetového portálu však bude vyžadovat značné finanční prostředky. Jedná se o vytvoření samotného webu s platebními nástroji a ochranou a podporou TCI a podporou vyhledávacích dotazů, jako je "bookmaker" a tak dále. náklady. Nicméně stále nejsou srovnatelné s provozováním offline obchodu.

  Myšlenka je dobrá, ale vyžaduje jen velmi málo investic. Chcete-li získat licenci na sázkové kanceláře, musíte mít obrovský kapitál a úvěr schválený bankou, stejně jako za velkou částku (aby vaše kancelář mohla klientovi velkou výhru). Máte několik místností v různých městech, nejlépe v blízkosti centra města nebo přímo v centru pro otevření přijímacího místa sázek. Přesto každá slušná kancelář má místo, kde bylo možné provést sazby bez opuštění domu. K tomu musíte mít pracovníky analytiků, kteří budou vystavovat přiměřené kurzy sportovním výsledkům. Zaměstnanci programátorů, kteří budou následovat stránku, stránky motoru a tak dále, oddělení ověření, které vypočítá nepravdivé zákazníky a zablokuje je, požádá a ověří dokumenty. Právníci, kteří vypracují pravidla a chrání zájmy úřadu právním směrem. Všechny tyto náklady nejsou zdaleka levné, ale podnikání také není špatné. Všechno je vráceno, jen vy potřebujete vynaložit úsilí a trpělivost.

  Najednou jsem snil o otevření pobočky kanceláře sázkové kanceláře "Oblíbené" v malé místnosti v blízkosti domu pod franšízou. Naučila jsem se pracovní podmínky a všechno, co bylo v té době vyžadováno, byl schválený kapitál nebo půjčka v bance, která měla začít pracovat, pronajaté prostory, minimální kancelářské vybavení, počítač a internet. Poskytli vlastní linie. Bylo možné pracovat nezávisle, bez najatého personálu, na platbu "mateřské" kanceláři - pevně stanovené procento. Pak to bylo zajímavé, ale o několik měsíců později prošly dalšími zákony a BC šel on-line. Takže jsem neměl čas.

  Přidat komentář Zrušit odpověď

  Pro odeslání komentáře musíte být přihlášeni.