Inovativní květinové novinky

V současné době se rozvíjí mnoho moderních technologií, díky nimž je náš život lepší a příjemnější. Floristika tedy nezůstává klidná a objevují se nové technologie a materiály, které zvyknou na obyčejné kytice do tvůrčích květinových mistrovských děl.

Inovativní společnost "Flower designer", představující zcela novou technologii založenou na vlastní produkci, ultratenké nálepky určené pro tisk nápisů, obrázků, log, fotografií na plátky živých a řezaných květin.

 1. Ultra tenký ve vodě rozpustný film, která se při kontaktu s květinou stává zcela neviditelnou a umožňuje dosáhnout kvality aplikací snímků srovnatelných s přímým tiskem na květiny.
 2. • Samolepky zcela neškodné pro květiny (okvětní lístek s nálepkou neztmavne, nedrží se a dlouho se zachová, stejně jako samotná květina), protože speciální film - organické a vzduchem propustné (to potvrzuje certifikát shody a hlídkově-epidemiologický závěr).
 3. 100% odolnost obrazu proti vodě: nápisy a výkresy nejsou při použití nijak vymačkány, nerozkládají se při interakci s vodou.
 4. • Speciální lepicí vrstva, která zajišťuje pevné uchopení samolepky s okvětním plátnem.
 5. • Snadná oddělitelnost fólie ze substrátu. Většina štítků z našeho katalogu je vykreslena na obrysu, což výrazně snižuje čas použití nálepky na květinu.
 6. • Jednoduchá technologie pro aplikaci snímků na květiny, schopnost kombinovat s jinými konstrukčními prvky.
 7. Široká paleta barev silikonových samolepek s použitím bílé, stříbrné, zlaté, světelné barvy, speciální efekty, flitry, perleťové a holografické pigmenty, jejichž použití nemožné! při tisku samolepek na inkoustových a laserových tiskárnách.
 8. • Specifický jas a bohatost barev, které vytvářejí obrazy neobvykle jasné, bohaté, nádherné, neporušují přirozené krásy květin, ale doplňují je pouze.
 9. • A co je nejdůležitější, kvalita našich výrobků v kombinaci s krásou a originálností splňuje požadavky nejnáročnějšího zákazníka. Recenze silkscreen samolepky na květiny od kupujících jsou jen pozitivní!

Použití hedvábných samolepek na květinách od "Designer květin"
K libovolnému složení můžete přidat další zajímavé dotazy
a opravdu jedinečný.

Mluvící květiny pomoci překvapit, dát radost, přiznat svou lásku, požádat o odpuštění, vyjádřit svou vděčnost, udělat dobrý dojem...

Pro podnikání používáme novou technologii, která nám umožňuje:

Obchodní nabídka! Snadný start pro nový obchod - originální, nestandardní a pútavý!

Navrhněte nové produkty do obchodů a salónů vašeho města a zahajte si hotové květinové podnikání, aniž byste investovali vážné peníze nebo kupovali drahé vybavení. Vyberte si kvalitu a originalitu výrobků, které budou ve vaší oblasti mimo konkurenci!
Společnost "Flower designer" - inovativní floristická společnost. Naši odborníci rozvíjejí jedinečné floristické novinky, které na světě nemají žádné analogie. Spolupráce s námi vám pomůže učinit vaši novou firmu exkluzivní!

Tisk s tiskárnou na nehty a živé květy

Jaký je zájem současného spotřebitele? V obchodech si můžete koupit prakticky všechno, ale odvětví služeb ještě není dobře rozvinuté. Zde máte volný výklenek a úrodnou půdu pro nové nápady! Mimochodem, podnikání v sektoru služeb nejčastěji vyžaduje minimální počáteční kapitál. Často není potřeba výroby, skladování, obchodních prostor. Stačí si pronajmout kancelář nebo poskytnout službu s návštěvou klienta.

Ale pojďme se dostat k věci. My (http://www.art-printers.ru/) Vám nabízíme připravený obchod. Jeho slogan může být slovy:

Exkluzivní cena není drahá - je to možné!

Víte, že se na trhu objevilo zajímavé vybavení - tiskárny pro malování nehtů (39 000 rublů)?

Foto nehtů s tiskovým potiskem z uměleckých tiskovin

Foto živé květiny s obrazem vytištěným na tiskárně

Ale korunou takových vynálezů jsou univerzální tiskárny, které kombinují tisk na obou nehty a květiny současně (cena je od 40 500 rublů).

Pomocí různých zařízení je můžete použít k provádění digitální manikúry, stejně jako malování a květiny, suvenýry a jiné malé gizmos (velikonoční vajíčka, ovoce, mobilní telefony atd.). Tím nabídnete lidem exkluzivní, jedinečné věci, které budou vytvořeny přímo před jejich očima! Náklady na tyto služby jsou neporovnatelně malé s cenou, kterou můžete nastavit!

Komerční nabídka

Takže navrhujeme začít s takovou obchodní činností s naší plnou podporou a bude vás potřebovat podle potřeby. Zdá se, že je to jednodušší: koupil jsem tiskárnu, pronajal jsem si roh v nákupním centru a seděl jsem, pracoval. A tady ne! Zabýváme se digitálním malováním není první rok. Na počátku bylo provedeno mnoho chyb. Kdybychom měli v té době současné znalosti, pak by zisky začaly být přijímány mnohem dříve a vydělávaly by mnohem víc.

Nyní víme, co podnikne, jako začít, jak se vyhnout rizikům, kde hledat zákazníky, jak a jaké dokumenty budou potřebovat, atd. Získali jsme tyto znalosti do obchodních balíčků. Zakoupením jednoho z nich se stanete našim regionálním partnerem. Okamžitě provést rezervaci, nemáme smysl vydělat na prodej franchisingů, tedy prodávat co nejvíce obchodních balíčků. Počet našich zástupců v každém regionu je omezen počtem lidí v něm a dostupností spotřebitelské poptávky. Zaměřujeme se na dlouhodobou spolupráci, která bude přínosná pro obě strany.

Co je součástí našeho balíčku?

 • podnikatelský plán vyvinutý pro každého franchisanta individuálně, s přihlédnutím k zvláštnostem jeho regionu;
 • marketingový plán;
 • video lekce práce s tiskárnou;
 • tiskárna;
 • spotřební materiál: kazety, speciální gely, na kterých jsou aplikovány kresby, náhradní UV lampy;
 • obrovská databáze výkresů v elektronické podobě;
 • tisk ve firemním stylu: katalogy, vizitky, letáky, plakáty, slevové karty.

Ale nejdůležitější je při zahájení nového podnikání podporu zkušeného partnera. Pomoc v celém spolupráce, právo na práci pod naší značkou, neustálé obnovy a aktualizace základního obrazu, zavádění nových produktů, zlepšení technologií, reklamní podporu - vše je součástí naší spolupráce. Zajímá nás úspěch zástupců pracujících pod naší značkou!

Tisk na květiny

V poslední době má trh se suvenýry a propagačními produkty možnost podnikat nové obchody. To znamená tisk na květiny - zařízení vám umožňuje tisknout na samotné plátky. Může se zdát, že se jedná o firmu z oblasti beletrie, ale ve skutečnosti je možné tisknout na lístky barev již díky moderním tiskárenům.

Stačí si uvědomit, že se v našich tržních tiskárnách pro barevný tisk objevily ne tak dávno, takže počet podnikatelů, kteří tuto službu poskytují, není tak velký. U malých salonů, kde jsou vytištěny reklamní produkty, je to skvělý způsob dodatečných příjmů a majitelé vlastních květinářských obchodů také mohou tuto příležitost využít.

Co je to razítko na květinách

Dívka s květinamiTiskování květů okvětních lístků je skvělý způsob, jak sdělit své pocity milovanému. Samozřejmě, služba nemůže být nazvána levnou, ale přesto si přeje vyzdobit květiny s nápisy a různými obrázky.

Můžete použít jakýkoliv obrázek na plátky, může to být nejen text, ale fotografie, samozřejmě musíte nejprve pochopit, jak to bude vypadat obecně, protože některé okvětní lístky jsou velmi malé. Takové květiny budou pro osobu, na kterou jsou adresovány, velmi drahé, člověk vyjadřuje svou vděčnost neobvyklým způsobem, který je pro každého důležitý.

Jak uspořádat firmu

Chcete-li zorganizovat podnikání k tisku květin, nepotřebujete hodně peněz. Uvidíme, jaké výdaje byste měli očekávat. Chcete-li pracovat, potřebujete tiskárnu, která bude mít speciální trysku a gel, který fixuje obraz na plátky. V tuto chvíli tiskárna tiskne barvy samostatně, stejně jako při připojení k počítači nebo do místní sítě. Zařízení pro tisk na barvy používá speciální inkoust, navíc můžete navíc zakoupit více trysek, takže můžete současně tisknout na tři barvy najednou.

Z vnějšku to vypadá velmi obtížně, takže firmy zabývající se prodejem tohoto tiskařského vybavení jsou připraveny nejen prodávat a následně udržovat zařízení, ale také naučit vaše zaměstnance pracovat se zařízením. Všimněte si, že získání spotřebního materiálu pro tiskárnu bude snadné, společnosti nabízejí širokou škálu všech potřebných produktů.

Jak tisknout barvy

Obraz se aplikuje na květiny ve dvou fázích. V první fázi jsou plátky květin ošetřeny speciální sloučeninou, která má adhezivní základnu. Tato látka nepoškozuje samotné okvětní lístky, protože v ní nejsou žádné škodlivé látky, ale bez této lepicí směsi by se inkoust nepřistál. Spotřeba lepidla je velmi malá, například pokud si vezmete jeden balíček lepidla, pak bude stačit asi tisíc barev. Po vyschnutí lepícího roztoku se dostane druhá fáze, kvetina se umístí do speciální trysky a tiskárna použije obrázek. Celý proces je monitorován počítačem a softwarem této tiskárny.

Teoreticky je vzor aplikovaný na květinu připraven po dobu asi jednoho roku. Díky tiskárnám Love linnes je možné tisknout snímky kategorie Tisk na květinách nejen na květinách, ale i dalších suvenýrů. Dnes je velmi populární tisknout na ovoce. cena je poměrně vysoká, takže majitelé nemusí obávat, že podnik nemusí být velmi výnosné, v krajních případech, kdy není vždy možné poskytovat služby pro tisk a jiná průmyslová odvětví, což je velmi praktické.

Mimochodem, kresby aplikované tiskárnou se mohou lišit, může to být i fotografie, takže to navíc přitahuje zájem lidí. Podle těch jednoduchých výpočtů firma s čerpání vzory na květiny může mít zisk ve výši 20-50 tisíc rublů měsíčně (Novosibirsk, Krasnodar, Voroněž) nebo 10 - 20.000 hřiven (Kyjev, Oděsa, Charkov).

Obrázky na květinách

Autor nápadu: Cyril

Chci vám říci o opravdu fungujícím podnikání, které přináší několik tisíc dolarů měsíčně.
Zajímám se o květinářství a nějak jsem se zajímala o nápisy a obrázky na květinách. Na tento nápad jsem byl vyzván kupujícími, kteří to viděli přes kopce. Zpočátku jsem na to nepřikládala velkou důležitost, ale poněkud před Valentínem jsem viděl velkoobchodníka, který dováží velké květiny, dávku růží s obrazy Cupida se šípkou. Obrazy vypadaly tak přirozené, jako kdyby se narodila růže.

Udělal trochu na vzorek a.... první den prodával vše a je to jen v předvečer dovolené! Okamžitě si objednali mnohem víc a znovu je vše prodáno! S dodavatelem těchto květin mám poměrně důvěryhodný vztah a jako by náhodou jsem se zeptal, kde jsem udělal přestávku, jak jsem se rozloučil a zjistil jsem, že strana 10 000 růží zašla za 2 dny! A to je s růstem ceny těchto růží 1 dolar! 10.000 za 2 dny! Tehdy jsem dostala "peněžní horečku". A teď je to v pořádku...

Prostřednictvím internetu jsem našel několik způsobů, jak aplikovat obrázky na květiny, a to:

1. Americká technologie Speaking Roses http://speakingroses.com/ (laserový tisk... kvalita je vynikající, pouze jednobarevná), licence a vybavení pro Rusko stojí asi 500.000 dolarů. Přirozeně drahé.... Mimochodem, je již koupil ukrajinská společnost "Roses pro více než razmovlyayut" http://www.roza.com.ua/.

2. Čínský inkoustový papír pro přímý tisk barev - kvalitní plnofarebný, špatný, ale opět spousta potíží. Vzhledem k tomu, že v té době byla pro mě jedinou cenově dostupnou volbou tiskárna, pak jsem ji koupil za 3000 dolarů. Program, který mu slouží, polovina v čínštině - známý programátor se zabýval nastavením téměř týden. Velmi nízká rychlost tisku - každý bud je nutné rozšířit speciální gel, vloženého do tiskárny tři věci - to znamená, že tři květiny potřebují tisknout pět minut na sedm, přičemž různých květin, které je obtížné třídit, takže tisk je dostatečně jasné - jako výsledek, pokud jste měli místo svatby - květina musela prostě vyhazovat. Za takových okolností není možné získat více či méně slušné peníze.

3. pokračoval jsem hledat a našel způsob, jak se přes snahy... Jak se říká, že problém -. Skrytá příležitost, protože v mém případě, že problém nebyl v možnosti kreslení obrázků na květiny a časově náročné, není spolehlivá a produktivní proces spojený s přímým tiskem na květinách. Brilantní byl stejně jednoduchý jako kdykoli předtím! Vyřešeny všechny mé problémy je jednoduchá technologie tisku na květiny - použití pomocné technologie lepidla vyrobené v USA, které pravidelně zveřejňuje inkoustových tiskáren (za použití Hewlett-Packard a Lexmark Photo). Tento materiál je absolutní novinkou na floristickém trhu a nemá žádné analogie.

Obraz je vytištěn na ultratenkém základě, speciálně vyrobený pro vkládání květů - růží a jiných barev. Po dobu deseti minut můžete vytvořit až tři tisíce snímků, po nichž se obraz natočí přibližně podél obrysu a vloží se na okvětní lístek.

Vše... Samotný materiál je na květině naprosto neviditelný. Jedná se o druh know-how, as, při převodu do květu materiál sám o sobě není vidět (nebo podél obrysů nebo v rozpětí písmen), jak může být jasně vidět pouze barevný obraz, který je mnohem lepší než čínské tiskárnu. Obraz je plnofarebný, jasný - alespoň obrázek, dokonce i obrázek, logo nebo nápis.

Jeden člověk dokáže snadno vložit obrázek do tuctu květiny za minutu, zatímco na určitou dobu obraz lze odstranit, takže pokud jste náhodou vložit nesprávný obraz na nesprávnou květinu - nemusíte ho vyhodit.

Navíc jsou náklady na tyto snímky desetkrát menší než jakákoli jiná metoda zobrazování a kvalita a pohodlí jsou neporovnatelně vyšší. Cena je přibližně 0,02 USD (!) Apiece. Implementuji 0,2-0,5 na obrázek. Dodávám listy formátu A4 svým klientům. Na jednom takovém listu je umístěno 120-240 obrázků, zde a uvažuj...

Obrázky se mohou lišit v podobě slov - přání, připomínek, obrázků, log, fotografií, obecně vše, co lze vytisknout na konvenční tiskárně.

Materiál jsem zakoupil přímo od výrobce. Hlavními zákazníky jsou producenti květin; velkoobchodní a maloobchodní prodejci květin a příslušenství; online floristické obchody; reklamní společnosti; společnosti spojené se svatební službou; PR oddělení společností; photostudio.... pole působnosti je obrovské! Například tam je téměř tolik květinových bodů ve městě jako tam jsou obchody s potravinami.

Zatím jsem zvládl malou část tohoto seznamu, ale mohu říci, že všichni ti, kteří někdy vyzkoušeli tento výrobek, jsou spokojeni.

Kreslení obrázků na květinách

Kreslení obrázků na květinách

Americká společnost vyvinula unikátní technologii pro aplikaci obrazů na květiny a ruští řemeslníci ji již aktivně přizpůsobili a nabídli se k novému podnikání. Tehdy začnete být hrdý na své krajany!

Přečtěte si e-mail návštěvníka: Ahoj. Chci mluvit o podnikání, které opravdu (!) Přináší až několik tisíc dolarů měsíčně. Zajímám se o květinářství a nějak jsem se zajímala o nápisy a obrázky na květinách. Na tento nápad jsem byl vyzván kupujícími, kteří to viděli přes kopce. Na začátku jsem nepřikládala velkou důležitost, ale poněkud před Valentínem jsem viděl velkoobchodníka, který dováží velké květiny, dávku růží s obrazy Cupid se šípkou. Obrazy vypadaly natolik přirozené, jako kdyby se narodila růže.

Udělal trochu na vzorek a.... první den prodával vše a je to jen v předvečer dovolené! Okamžitě si objednali mnohem víc a znovu je vše prodáno! S dodavatelem těchto květin mám poměrně důvěryhodný vztah a jako by náhodou jsem se zeptal, kde jsem udělal přestávku, jak jsem se rozloučil a zjistil jsem, že strana 10 000 růží zašla za 2 dny! A to je s růstem ceny těchto růží 1 dolar! 10.000 za 2 dny! Tehdy jsem dostala "peněžní horečku". A teď je to v pořádku...

Prostřednictvím internetu jsem našel několik způsobů, jak aplikovat obrázky na květiny, a to:

1. Americká technologie Mluvící Růže (laserový tisk... kvalita je vynikající, pouze jednobarevný), franchising a vybavení pro Rusko stojí asi 500.000 dolarů. přirozeně drahé....

2. Čínský inkoustový papír pro přímý tisk barev - kvalitní plnofarebný, špatný, ale opět spousta potíží. Vzhledem k tomu, že v té době byla pro mě jedinou cenově dostupnou volbou tiskárna, pak jsem ji koupil za 3000 dolarů.

Program jí sloužil polovinu v čínštině - známý programátor se zabýval nastavením téměř týden. Velmi nízká rychlost tisku - každý bud je nutné rozšířit speciální gel, vloženého do tiskárny tři věci - to znamená, že tři květiny potřebují tisknout pět minut na sedm, přičemž různých květin, které je obtížné třídit, takže tisk je dostatečně jasné - jako výsledek, pokud jste měli místo svatby - květina musela prostě vyhazovat. Za takových okolností není možné získat více než slušné peníze.

3. pokračoval jsem hledat a našel způsob, jak se přes snahy... Jak se říká, že problém -. Skrytá příležitost, protože v mém případě, že problém nebyl v možnosti kreslení obrázků na květiny a časově náročné, není spolehlivá a produktivní proces spojený s přímým tiskem na květinách. Brilantní byl stejně jednoduchý jako kdykoli předtím!

Vyřešeny všechny mé problémy je jednoduchá technologie tisku na květiny - technologie využívající speciální samolepící materiál, vyrobený v USA, které pravidelně zveřejňuje inkoustových tiskáren (za použití Hewlett-Packard a Lexmark Photo). Tento materiál je absolutní novinkou na floristickém trhu a nemá žádné analogie.

Obraz je vytištěn na ultratenkém základě, speciálně vyrobený pro vkládání květů - růží a jiných barev. Za jakých deset minut můžete vytisknout až tři tisíce obrázků, po níž se snímek zhroutí přibližně podél obrysu a vloží se do okvětní lístky. Podívejte se na video.

Vše... Samotný materiál je na květině naprosto neviditelný. Jedná se o druh know-how,... protože při přenosu do květinového materiál sám o sobě není vidět (nebo podél obrysů nebo v rozpětí písmen), jak může být jasně vidět pouze barevný obraz, který je mnohem lepší než čínské tiskárnu.

Obraz je plnofarebný, jasný - alespoň obrázek, dokonce i obrázek, logo nebo nápis. Jeden člověk dokáže snadno vložit obrázek do tuctu květiny za minutu, zatímco na chvíli obraz lze odstranit, takže pokud jste náhodou vložit nesprávný obraz na nesprávnou květinu - nemusíte ho vyhodit. Napište mi a pošlu vám fotku mé práce a seznámím se se všemi detaily této práce.

Kromě toho náklady na tyto obrazy v desítkách krát menší než jakýkoli jiný způsob nanášení obrazu a kvalita a snadnost nesrovnatelně vyšší. Cena je přibližně 1 ruble (!) Apiece. Budu prodávat 5-8 rublů na obrázek. Dodávám listy formátu A4 svým klientům. Na jeden takový list je umístěn 120 - 240 obrazů, tady a četl pro sebe... Obrázky mohou být různé, v podobě slov, přání, vyznání, obrázky, loga, fotky, in-obecně cokoli, který lze vytisknout na standardní tiskárně.

Hlavními zákazníky jsou producenti květin; velkoobchodní a maloobchodní prodejci květin a příslušenství; Internetové obchody floristické orientace; reklamní společnosti; společnosti spojené se svatební službou; PR oddělení společností; photostudio.... pole působnosti je obrovské!

Například tam je téměř tolik květinových bodů ve městě jako tam jsou obchody s potravinami. Zatím jsem zvládl malou část tohoto seznamu, ale mohu říci, že s výjimkou jednotlivých případů - všichni, kteří zkoušeli mé výrobky alespoň jednou, se stali běžnými zákazníky. Materiál jsem zakoupil přímo od výrobce a protože sám nemohu udělat obraty, které mi může poskytnout, rozhodl jsem se nabídnout tuto myšlenku všem, kteří chtějí otevřít podobnou firmu ve svém regionu a získat slušný plat.

Neexistují žádné problémy s prodejem, podnikání je snadné, žádné zvláštní znalosti nebo vybavení není potřeba, neexistuje ani konkurence. Máte-li o toto téma zájem, kontaktujte mě prosím, seznámím vás s průběhem této záležitosti a pomůžete jí začít. Jsem si jist, že všichni, kteří hledají skutečnou podnikání s minimální investicí a touha vydělat spoustu peněz (jako dosud neobsazeného výklenku!) Na takové obrovské a zajímavý trh jako floristiky, stejně jako těch, které souvisejí s květinami; reklama; fotografie atd. tento nápad vás nenechá lhostejný.

Přeji vám úspěch v životě iv podnikání. Alexey

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Tisk na květiny a nehty

Podnikání, které ztělesňuje touhu lidí vypadat originální, překvapovat ostatní, získávat výhradní zboží pro sebe nebo jako dárek, bude vždy požadováno. Téměř každý podnikatel může najít klienta v tomto výklenku a získat dobrý zisk. Jedním z originálních obchodních nápadů je tisk na nehty, barvy a další povrchy.

Podstata podnikatelského nápadu

Obrázky jsou aplikovány na nehty, suvenýry, čerstvé květiny a dokonce i mobilní telefony pomocí speciální tiskárny. Je to levné a rychle se vyplatí. Speciální zařízení umožňuje použít malý, jedinečný tisk, který nelze provést s běžnou kancelářskou tiskárnou. Podobné zařízení existují v tiskárnách, ale je nepravděpodobné, že budou pracovat s malými objednávkami. Proto budou vždy lidé, kteří budou mít prospěch z kontaktu s vámi.

Výsledkem práce je, že klient obdrží originální manikúru, buket s uznaným poznáním jeho pocitů, exkluzivní mobilní telefon nebo jinou jedinečnou věc. Schopnost dát lidem příjemné emoce je jednou z pozitivních vlastností tohoto podnikání.

Tisk obrázků v barvách

Tato služba zahrnuje kreslení obrázku na květovém pupíku. Na žádost klienta lze vytisknout gratulace, slova lásky, jakýkoli jiný nápis nebo malý obrázek. Tisk na květiny je obzvláště v poptávce během prázdnin.

Chcete-li přilákat další zákazníky, můžete s květinovými obchody a studia projednat slavnostní události. Na malém procentu vás budou posílat s příkazy.

Cena tisku na jediné květině je 70 rublů. Současně, náklady na práci je 5 rublů, a trvání je jen více než 3 minuty. Tak můžete získat 65 rublů. zisk z každé objednávky. Během dne můžete dokončit přibližně 15 objednávek. Takže za měsíc můžete vytisknout 450 snímků a vydělat téměř 30 tisíc rublů, takže malá květinářství je velmi výhodné.

Tisk na nehty

Pomocí speciální tiskárny můžete také aplikovat obrázky na nehty. Taková služba si zaslouží konkurenci s drahými ručně malovanými malbami aplikovanými v salonech manikúry. Mezi jeho výhody - nízká cena, hladký a vysoce kvalitní obraz, vysoká rychlost provedení.

Během 20 minut můžete použít snímky na všech 10 prstů. Cena služby je 250 rublů a cena je 10 rublů. Takže každá objednávka přináší 240 rublů. zisk. S průměrným počtem klientů 5 lidí denně, za měsíc můžete provést 150 prací a získat 36 tisíc rublů čistý zisk.

Podobně můžete vypočítat možnost výdělku za další služby: tisk na mobilních zařízeních, suvenýry, velikonoční vejce. Seznam položek, které lze ozdobit tištěnými obrázky, je omezen pouze představivostmi a preferencemi zákazníků.

Podrobněji je proces tiskárny zobrazen v videoklipech článku "Jak otevřít salon nehtů".

Potřebné vybavení

Hlavní pracovní nástroj je tiskárna pro zobrazování. Existují speciální zařízení, která provádějí jeden konkrétní typ tisku - na nehty nebo květní pupeny, jejich cena je asi 39 tisíc rublů. Chcete-li začít pracovat, musíte se vybavit univerzálním zařízením. Univerzální tiskárna bude stát 41.000 rublů, ale dá možnost tisknout na květiny, mobil, suvenýry, ovoce a provádět tisk manikúru.

Navíc musíte zakoupit vyměnitelné UV lampy, inkoustové kazety, základní gely pro různé povrchy - nehty, květiny, povrchy mobilních telefonů. Také jsou užitečné modely obrázků, které se často prodávají s tiskárnami.

Pro práci budete potřebovat pronajmout pokoj. Chcete-li přilákat více zákazníků, pronajměte si malou plochu ve velkém nákupním centru nebo jiném přeplněném místě. Oblasti 6-8 čtverečních. m bude stačit pro vybavení, je vhodné uspořádat klienta a pohodlně pracovat sám. Nájemné bude od 8000 r. za měsíc a více.

Při porovnání nákladů s očekávaným ziskem můžete očekávat rychlou návratnost: asi pět měsíců. Toto období může být skutečně sníženo, pokud aktivně inzerujete své služby: květinářské obchody a agentury pro dovolenou, oznámení v sociálních sítích a tištěných médiích budou na začátku dobrými reklamami. V budoucnu bude mít neocenitelná služba od zákazníků pozitivní zpětnou vazbu.

Nevíte, kde začít podnikat? Přečtěte si naše sekce "Obchodní nápady" a "Podnikové plány", ve kterých najdete maximum informací pro začínajícího podnikatele.

Tisk na květiny je originální myšlenkou pro podnikání

V poslední době má trh se suvenýry a propagačními produkty možnost podnikat nové obchody. To znamená tisk na květiny - zařízení vám umožňuje tisknout na samotné plátky. Může se zdát, že se jedná o firmu z oblasti beletrie, ale ve skutečnosti je možné tisknout na lístky barev již díky moderním tiskárenům.

Stačí si uvědomit, že se v našich tržních tiskárnách pro barevný tisk objevily ne tak dávno, takže počet podnikatelů, kteří tuto službu poskytují, není tak velký. U malých salonů, kde jsou vytištěny reklamní produkty, je to skvělý způsob dodatečných příjmů a majitelé vlastních květinářských obchodů také mohou tuto příležitost využít.

Co je to razítko na květinách

Tisk na květinové plátky je skvělý způsob, jak říct svému blízkému o vašich city. Samozřejmě, služba nemůže být nazvána levnou, ale přesto si přeje vyzdobit květiny s nápisy a různými obrázky.

Můžete použít jakýkoliv obrázek na plátky, může to být nejen text, ale fotografie, samozřejmě musíte nejprve pochopit, jak to bude vypadat obecně, protože některé okvětní lístky jsou velmi malé. Takové květiny budou pro osobu, na kterou jsou adresovány, velmi drahé, člověk vyjadřuje svou vděčnost neobvyklým způsobem, který je pro každého důležitý.

Jak uspořádat firmu

Chcete-li zorganizovat podnikání k tisku květin, nepotřebujete hodně peněz. Uvidíme, jaké výdaje byste měli očekávat. Chcete-li pracovat, potřebujete tiskárnu, která bude mít speciální trysku a gel, který fixuje obraz na plátky. V tuto chvíli tiskárna tiskne barvy samostatně, stejně jako při připojení k počítači nebo do místní sítě. Zařízení pro tisk na barvy používá speciální inkoust, navíc můžete navíc zakoupit více trysek, takže můžete současně tisknout na tři barvy najednou.

Z vnějšku to vypadá velmi obtížně, takže firmy zabývající se prodejem tohoto tiskařského vybavení jsou připraveny nejen prodávat a následně udržovat zařízení, ale také naučit vaše zaměstnance pracovat se zařízením. Všimněte si, že získání spotřebního materiálu pro tiskárnu bude snadné, společnosti nabízejí širokou škálu všech potřebných produktů.

Jak tisknout barvy

Obraz se aplikuje na květiny ve dvou fázích. V první fázi jsou plátky květin ošetřeny speciální sloučeninou, která má adhezivní základnu. Tato látka nepoškozuje samotné okvětní lístky, protože v ní nejsou žádné škodlivé látky, ale bez této lepicí směsi by se inkoust nepřistál. Spotřeba lepidla je velmi malá, například pokud si vezmete jeden balíček lepidla, pak bude stačit asi tisíc barev. Po vyschnutí lepícího roztoku se dostane druhá fáze, kvetina se umístí do speciální trysky a tiskárna použije obrázek. Celý proces je monitorován počítačem a softwarem této tiskárny.

Teoreticky je vzor aplikovaný na květinu připraven po dobu asi jednoho roku. Díky tiskárnám Love linnes je možné tisknout snímky kategorie Tisk na květinách nejen na květinách, ale i dalších suvenýrů. Dnes je velmi populární tisknout na ovoce. cena je poměrně vysoká, takže majitelé nemusí obávat, že podnik nemusí být velmi výnosné, v krajních případech, kdy není vždy možné poskytovat služby pro tisk a jiná průmyslová odvětví, což je velmi praktické.

Mimochodem, kresby aplikované tiskárnou se mohou lišit, může to být i fotografie, takže to navíc přitahuje zájem lidí. Podle těch jednoduchých výpočtů firma s čerpání vzory na květiny může mít zisk ve výši 20-50 tisíc rublů měsíčně (Novosibirsk, Krasnodar, Voroněž) nebo 10 - 20.000 hřiven (Kyjev, Oděsa, Charkov).

Podnikání na kreslení nápisy a obrázky na květinách

Nápady pro podnikání -> Reklama, vydavatelství, média, design

Technologie kreslení obrázků a nápisů na okvětních plátnech

Dnes vám řeknu slibnou záležitost s aplikací obrazů a nápisů na živé květiny pomocí speciálních samolepek.

Myšlenka podnikání je, že můžete tisknout speciální květinové nálepky pomocí konvenční inkoustové tiskárny. Takové samolepky pro barvy jsou vytištěny na speciálních ultra tenkých lepivých fóliích, které jsou prakticky neznatelné a je vidět pouze nápis nebo obrázek.

Obrat trhu s květinami v Rusku dnes činí více než 2 miliardy dolarů ročně. Absolutně nový a slibný směr tohoto trhu - podnikání na kreslení obrázků na květinách.

Vaši potenciální zákazníci:

 • květinářů
 • velkoobchodní a maloobchodní prodejce květin
 • reklamní společnosti
 • společnosti, které organizují svatby a jiné oslavy
 • online obchody
 • fotografické ateliéry
 • konečným spotřebitelům - jednotlivcům i organizacím

Dokonce i poté, co jste zavedli technologii aplikování snímků na květiny v květináčích vašeho města, obdržíte zisk a vděční zákazníky, kteří se k vám obrátí víc než jednou. Mimochodem, na Západě toto podnikání přináší mnoho milionů zisků a v Rusku se tento směr právě začíná. Takže nenechte si ujít šanci být první, kdo dělá tuto krásnou práci ve vašem městě!

Co může být krásnější než květiny? Květy jsou nejžádanějším, nejdůležitějším a jemnějším darem pro každou dovolenou. Chcete, aby vaše kytice byla skutečně exkluzivní, magická, aby přesně a přesně sdělovala vaše přání? Ale jak naučíte květiny mluvit?
Vložte plátky květinových nápisů, kreseb nebo dokonce i fotky! Dnešní technologie to umožňují téměř okamžitě a velmi kvalitě. Vyzdobte kytici s laskavým přáním nebo vtipným pozdravem, roztomilým obrázkem nebo romantickou fotografií a vaše kytice bude mít nezapomenutelný dojem!

Představte si, jak milé bude, aby váš milovaný dostal růže s nápisem "Miluji tě" jako dárek. Nebo matka, aby od svého dítěte dostala květinu s nápisem "Všechno nejlepší k narozeninám, drahá maminka!". Vynikající, mluvící, smyslné květiny budou mít všechny ženy, děti a dokonce i muži. Květina s fotografií nebo nápisem vám umožní krásně vyjádřit vaše emoce a pocity, zapůsobit na originálnost vašich kolegů, překvapit své příbuzné a přátele a nakonec učinit každou událost nezapomenutelnou.

Výhody tisku obrázků a textu v barvách:
 • Obrys materiálu není vůbec viditelný na květině, vzniká iluze, že obraz je přímo na plátky a má velmi přirozený vzhled;
 • Jas, barva, originalita obrazů a nápisů;
 • Objem snímků v důsledku dostatečného množství aplikovaného nátěru;
 • Materiál je naprosto neškodný květinám a lidem a kresby zůstávají na květech i po vyblednutí a přeměně v sušené květiny;
 • Nízká cena, takže můžete získat velký zisk;
 • Bohatý barevný rozsah obrázků;
 • Nejširší nabídka produktů;
 • Neexistence soutěže.

Udělej si své květiny skutečně magické, exkluzivní a nechte jim, aby vám řekli, o čem vaše srdce mluví!

Podnikový nápad: Tisk na živé barvy, nápisy na květinách. Samolepky na květiny.

Myšlenka podnikání je tisknout na květiny

Chci vám říci o opravdu fungujícím podnikání, které mi dává několik tisíc dolarů měsíčně. Jednou jsem měla malou prodejnu prodávající květiny a nedávno nový obchodní nápad prosazovali kupci, kteří to viděli v USA. Před nějakým časem jsem měl květinový prodejní bod. Dala mi 500 dolarů za měsíc, částečně zničená část květin, stále se divím, jak mám dost peněz na to, abych žila. A nějak jsem se vznášel s nápisy a obrázky na květinách. Tuto myšlenku podnítili moji návštěvníci, kteří to pozorovali v zahraničí.

Zpočátku jsem na to nepřikládal velkou důležitost, ale někdy v předvečer 8. března jsem to viděl

obchodní společnost, která prodává květiny, která je velkoobchodně dováží, dávku růží s obrazy Cupid s šipkou a slavnostní nápisy. Všechno to vypadalo tak úžasně, že je tu pocit, že taková růže vzrostla. Koupil jsem ho trochu a ten ho prodal tentýž den. S tímto prodejcem jsem měl docela dobrý vztah a zeptal jsem se, kde získal tyto květiny a zda byly úspěšně realizovány? Ukázalo se, že strana 50 tisíc růže šla po dobu 2 dnů.

A to je po zvýšení ceny těchto růží o 45 rublů. 50 tisíc za 2 dny. Tehdy jsem si uvědomil, jak mám podnikat déle a rozvíjet správnou strategii pro podnikání.

S pomocí internetu jsem našel několik způsobů kreslení výkresů na květinách, které mi velmi pomohly přátelé ze Spojených států, pro něž nebyl nový.

1. Metoda z USA (laserový tisk, kvalita je dobrá, jen jeden barevný tisk), franchising a vybavení pro naši zemi stojí asi 500.000 dolarů! Samozřejmě, že je to drahé.... Tato volba okamžitě zmizí.
2. Analogové z Číny stejné tiskárny pro nápisy na barvách. Kvalita je různobarevná, dobrá, ale opět spousta obtíží. Sbíral jsem ty peníze, které jsem měl v té době, a koupil jsem tuto tiskárnu, která mě stála, s dodávkou a "celním odbavením" na 145 tisíc rublů. O dva měsíce později, když se mi zařízení dostalo, jsem byl velmi znepokojen tím, že příručka a programy, které jí sloužily, nebyly v ruštině. Nějak týden později jsem si uvědomil, že se mu to podařilo. Rychlost tisku byla velmi malá. Každý pupen byl potřebný k šíření speciálním gelem, to znamená, že pro tři růže trvalo pět minut. Kromě toho bylo poměrně velké procento manželství. Tato novinka mi umožnila vystoupit nad konkurenci, nicméně mi nepřinesl dost zisk.
3. Začal jsem hledat další a díky mé přátelé z Ameriky jsem se dostal k nejjednodušší a nejúčinnější technologii, která se týká použití květin - principu použití speciální samolepící látky vyrobené v USA, kde můžete tisknout jakoukoli inkoustovou tiskárnu. V současné době mám v mé práci tři "Lexmark" a dvě "Hewlett Packard". Tato látka je nejnovějším vývojem na ruském trhu a nemá obdoby. Obraz se aplikuje na velmi tenkou vrstvu, speciálně navrženou pro lepení květů - růží, tulipánů, lilie, orchidejí apod. Pro stejnou dobu - 5 minut - může být použito asi tisíc obrázků. Dále moji prodejci květin bezprostředně před prodejem odřízli tyto obrázky pomocí nůžek, odstraňte ochrannou vrstvu a přilepte na okvětní plátky. To je všechno.

Samotná látka na květinách vůbec není patrná. Jedná se o pokročilé know-how, jako když se na květinu aplikuje, samotný film není vůbec viditelný mezi písmeny a hranou obrazu a je vidět pouze jasný a krásný obraz, který je mnohokrát lepší než při použití čínské tiskárny. Aplikace je plnofarebná, světlá, barevná. Nezáleží na tom, jestli je to obrázek, kresba, logo nebo nápis.

Jedna osoba může snadno vkládat obrázky po deseti barvách za minutu, současně po určité době může být snímek odstraněn, takže pokud vložíte nesprávný obrázek na špatnou květinu, nebudete ho muset zlikvidovat. Princip mého vývoje spočívá v tom, že náklady na tyto obrázky jsou mnohdy levnější než jakákoli podobná metoda. Nákladová cena je asi tři rubla za kus. Prodávám za 40 rublů za obrázek na můj bod. A tyto obrazy poskytnu svým partnerům pomocí listů A formátu 4. Jeden takový list obsahuje až 120 obrázků. Prodávám svým klientům za 10 rublů jeden obrázek, ukazuje se, že 1200 rublů na list. Zisk je 400%.

Obrázky mohou být naprosto libovolné, mohou to být slova, přání, zamilované přijetí, obrázky s Cupids a srdcem, firemní loga, fotografie, zkrátka vše, co lze snadno vytisknout na jednoduché tiskárně.

Mám jedinečný materiál ve velkých dávkách přímo od výrobce. Mezi dnešní konstantní klienty patří květináři, květináři a doplňkové maloobchodní prodejny, květinářské obchody, reklamní společnosti, společnosti, které organizují svatební služby, PR služby různých organizací, design a fotografické studia. Celkem je oblast uplatnění myšlenky prostě gigantická. Například v Petrohradě jen "body" šířící květiny, více než tři tisíce. Zatím jsem se podařilo pokrýt malou část tohoto trhu, ale je pravda, že ti příbuzní a lidé, které jsem miloval, kterým jsem předvedl květiny s obrazy a přáními na pupeny, byl velmi potěšen a překvapen tímto neobvyklým darem. To je mnohem víc než obyčejné emoce!

V současné době mám nepřetržitě pracující a výnosný podnik, o jehož pokroku i nadále pracuji.

Proto hledám zástupce v různých městech Ruska, aby otevřeli zastoupení pro účely prodeje těchto produktů. Princip spolupráce je nesmírně jednoduchý - dávám vám materiál za nejnižší cenu a prodáváte již tištěné obrázky ve vašem městě. Pro mě to znamená, že vám dává příležitost začít své vlastní podnikání od začátku!

Květinářství ve Voroněži

Dodáváme květiny a kytice kolem města Voronež. Skvělá volba, vždy čerstvé květiny.

• Plánujete vážnou událost?
• Byla touha jen potěšit milované?
• Chcete osadit byt nebo dům?
• A jak se starat o rostliny později?

Pomůžeme vám při správné volbě a zodpovězení vašich otázek!

• Přinášíme různé druhy květináčů, včetně exotických
• Vytvořte kytice pro každou příležitost
• Prodáváme kouzelné růže, zářící ve tmě!
• Vyrábíme ovoce, zeleninové kompozice a kytice
• Kreslení nápisů na růžích
• Nabízíme svatební floristiku "na klíč"
• V okolí Voroneje dodáváme květiny nepřetržitě

Květiny pro 1. září!

Jaké květiny předvedete učiteli 1. září? Připravíme pro Vás individuální, vkusně složenou kytici.

Pouze u nás! Květy září ve tmě

Vážení zákazníci, rádi Vám sdělíme naši novou jedinečnou službu - květiny zářící ve tmě. Neobvyklý přírůstek svatebních kytic a dekorace banketů.

Neobvyklý dárek pro 8. března

Speciálně pro svátek 8. března přišli jsme s neobvyklým darem. Tiskněte originální obrázky a gratulace k živým barvám.