Mobilní 3D kino

V Rusku, v osadách, v malých městech, v okresních centrech, na vesnicích není dostatek zařízení pro volný čas, není k dispozici ani jedno kino.

Referenční informace. Podle sčítání lidu z roku 2012 v Ruské federaci žije 28% obyvatelstva ve středních a malých městech (a vzhledem k počtu obyvatel venkova, až do výše 50%), v tomto případě

Navzdory skutečnosti, že na straně obyvatel malých měst existuje značná poptávka po zábavních službách, otevření velké kinosály v každé lokalitě není ekonomicky proveditelné. Problémem je tvář. Pokud však existuje poptávka, pak bude existovat návrh (to je základní princip tržní ekonomiky).

Jedním z řešení tohoto problému je otevření mobilního kina, které bude fungovat mezi městy a městy a bude zobrazovat filmy a karikatury ve 3D formátu. K vybudování malého kina nevyžaduje speciálně vybavenou budovu / pokoj, protože mobilní kino se nachází volně v každé montážní / sportovní hale školy, v místních kulturních domech.

Později v materiálu budou všechny informace představovat společnost "Altai 3D", která se zabývá dodávkou vybavení pro mobilní kina, navíc vlastní síť mobilních kin na území Altai.

Požadované vybavení

Chcete-li začít podnikat, musíte si zakoupit speciální zařízení pro demonstraci 3D (viz tabulka 1).

Hlavní sada obsahuje: 3D projektor, 3D brýle 100 ks. nebo více, 3D modulátor pro pasivní systém (VOLFONI francouzská společnost systém), speciální velikost 3D obrazovky 5 x 2,8 metru (je možné objednat libovolné velikosti obrazovky), 2D 3D 3D systém pro servery software reproduktorů / přehrávání, skládací rám pro obrazovka, reklamní makety, obchodní plán), popis podnikových procesů, pomoc při udělování práv k veřejnému zobrazování filmů.

Podle předloženého podnikatelského plánu můžete získat grant na zahájení podnikání ve svém regionu 300 000 rublů

Toto zařízení lze snadno umístit do auta, může to být sedan nebo kombi, pokud budete dodatečně přenášet zařízení pro popcorn a cola, pak budete potřebovat kombi. My v této práci použijeme stanici na jednom filmu a Gazelle na druhé straně. Instalace / demontáž zařízení trvá průměrně 40-50 minut.

Tip: K instalaci zařízení potřebujete dva lidi, pak jedna osoba se zabývá prodejem popcorn, další prodejní lístky. Na začátku této činnosti si můžete najmout jednoho zaměstnance, a velmi dobrou práci, ke studiu obchodního modelu všechny nuance, porozumět zákazníkovi, přesně vědět, kolik si vyděláte z konkrétní lokality, v první řadě, získáte zkušenosti, a za druhé, můžete uložit na plat jednoho zaměstnance.

Hlavním cílovým publikem jsou děti, dospívající, dospělí. Doporučuje se vytvářet jasné plakáty, které přitahují pozornost.

Tip: Chcete-li zvýšit ziskovost, musíte také koupit popcorn stroj a prodávat cola (více než polovina diváků bude nutně nakupovat), takže budete odůvodňovat náklady na dopravu a pronájem prostor.

Jak začít tuto firmu?

 1. Zaregistrujeme IP nebo LLC, daňový systém USN (daň 6% příjmu). (Další podrobnosti o všech krocích, které je třeba podniknout k zahájení podnikatelské činnosti, naleznete v článku "Jak začít podnikat").
 2. Koupíme potřebné vybavení.
 3. Uzavřeme smlouvu s distributory filmů. Získáváme právo na zobrazování filmů na Blu Ray a DVD médiích, náklady na tyto filmy činí 10 000-15 000 rublů za jeden film s právy po dobu 3 měsíců.
 4. Nazýváme osídlené oblasti a města, kde nejsou kina, souhlasíme s místními kulturními domy nebo školou.
 5. Nakartovali plakáty, distribuovali letáky, DC předprodávaly vstupenky.
 6. Přijdeme v den přehlídky ve vesnici, instalujeme vybavení, ukážeme 3D kreslených filmů a filmů, prodáváme popcorn a cola.
 7. Získáváme zisk.

Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

Kapitálové investice

 • Základní vybavení: 310 000 rbl.
 • Auto, například Toyota Kaldina: 300 000 rub. (použitý)
 • Pomocné vybavení: Přístroj pro popcorn (volitelný) 14 000 rub.
 • Nákup surovin a spotřebního materiálu: obilí, kokosový olej, příchutě, obal pro popcorn 4 500 rub
 • Nákup nájemních certifikátů pro filmy 60 000 rublů měsíčně. (6 filmů)
 • Tisk plakátů, letáků: 3000 rub.
 • Ostatní náklady: 30 000 rublů.

Mobilní 3D kino

Náklady na povolení (paušální částka)

Popis franšízy 3D kino

Našim partnerům otevřít „3D Mobile kino“ v regionu a ukázat, výuková videa a 3D zábavy 3D filmy v libovolném vhodném prostoru: v školy, školky, domy kultury města a obcí regiona.Danny podnikání je mobilní a nepotřebuje kancelář. Stačí stačit k přepravě vybavení.

Podnikání, které budete vést na našem modelu s podporou nepřetržitého provozu, přinese vašim klientům mnoho pozitivních emocí a nezanechává lhostejnost jak dospělých, tak dětí.

Historie naší společnosti začala v roce 2013 na území Altai. Pak jsme se rozhodli vytvořit první "mobilní 3D kino" v našem regionu a začít zobrazovat filmy a kreslené kresby ve 3D dospělým i dětem. Pozornost byla zaměřena na filmové projekce v obcích, protože tam nikdo přišel do cirkusu a nebyl zde volný čas. Úspěch byl na vrcholu. Již v roce 2014 jsme otevřeli partnerství v dalších městech Ruské federace a Kazachstánu. K dnešnímu dni bylo v CIS otevřeno více než 130 "mobilních filmových instalací", dále rozvíjíme a hledáme nové partnery, protože trh není obsazen ani o 20%.

franchise kupec nemusí trávit čas a peníze na rozvoj plakáty, vizitky, letáky, smlouvy s domy kultury, to vše již byl vyvinut našimi zaměstnanci nemuseli pochopit 3D-hardware, partneři získat ready-made sadu pro zobrazení 3D-filmy a animace a vše pokyny pro připojení a konfiguraci. Vycvičujeme vás a přivedeme k výstupu z deklarovaného zisku!

Neexistuje žádný jednorázový poplatek a licenční poplatky, partner dostane "hotový obchod pod" klíčem za cenu vybavení!

Hotové sady zařízení pro 60-150 lidí stojí od 300 000 do 386 000 rublů:

K dispozici je již 3D projektor

Polarizační obrazovka 3D s rozkládacím rámečkem pro její instalaci o rozměrech 4x2,25 m. do 6x3,2 m.

Pasivní 3D brýle od 60 do 150 ks. + libovolné číslo.

Akustický systém, míchací konzola

Media systém pro přehrávání 3D filmů

Sada spínacích vodičů

Modulátor pro pasivní 3D systém

Pevný disk pro 3D obsah

Příjmy z filmových projekcí na 1 den v průměru jsou 15 000 až 50 000 rublů, přidáváme také prodej popcorn a cola a zvyšujeme pokladnu o dalších 40%.

Čistý zisk činí 200 000 až 600 000 rublů měsíčně.

Mobilní 3D kino

Bezplatné doručení po celém Rusku a KZ

+7 (499) 350 08 16

Jsme číslo 1 v CIS pro mobilní kina

OTEVŘETE MOBILNÍ 3D KINO

a začít vydělávat ze 150 000 rublů měsíčně.

Zobrazit školství v 3D pro školy, mateřské školy města
a zábavné 3D filmy ve vesnicích regionu

Co je mobilní 3D kino?

Galerie mobilních kin

Proč stojí za to otevřít pohyb ve vašem regionu pomocí programu Altai 3D?

Zobrazit vzdělávací a zábavné 3D filmy v každé místnosti:
-Mateřské školy
-Školy
-Vesnice, sanatoria, tábory, atd.

- od 30 zobrazení za měsíc

- od 1500 diváků / měsíc
- z 750 porcí prodávané popcorn
- od 150 000 rublů za měsíc. čistý zisk.

Jsme praktičtí - máme zkušenosti

Víme všechno o tomto podnikání a jsme otevřeli více než 100 takových kin - to mluví svazky!
+ Procházíte značkovým tréninkem!

Prohlížení videí našich partnerů

Vybavení pro mobilní 3D kino Obsahuje vše potřebné pro filtrování filmů 3D + Ref. Filmy

Sada pro 60 osob

bonus +100 bodů

Nastaveno pro 100 osob

Sada pro 150 osob

Jak otevřít kino a ukázat 3D ve vesnicích?

Zakladatel společnosti "Altai 3D"

Společnost "Altai 3D" vytvořila první síť mobilních 3D kin na území Altai v roce 2013 a na období 2014-2017. otevřeli jsme více než 90 zastoupení v Rusku a Kazachstánu, úspěšně jsme tuto myšlenku vyrazili a zabalili do připraveného "obchodu na klíč" se všemi potřebnými nástroji pro vytváření vysokých zisků každý den!

Mobilní (mobilní) 3D kino na skladě

Chcete-li vytvořit mobilní polarizované 3D kino, musíte vzít v úvahu mnoho detailů. Ale v zásadě, pokud kreativně přistupujete k tvořivosti a vědomím, není vše tak těžké.

Zde uvádíme tři varianty výpočtu pro mezník. Další informace získáte prostřednictvím volání 8 (495) 960-97-72, 8 (800) 555-47-42 nebo [email protected]

V dnešní době technická inovace neustále zlepšují celkovou kvalitu lidského života. Vyvíjí se jako domácí a praktická stránka, kulturní a zábavní. 5D-atraktivity, interaktivní "on-line" hry a domácí zvířata, zábavné stroje.

Vznik tak široké škály dává vznik náročné poptávce. A již z módního a trendového jevu, status "v pořadí věcí" jde do 3D kin. A obvyklé filmy dnes, zítra budou vnímány s poznámkou "retro".

Tak proč je relevantní a dalekohledné instalovat 3D vybavení ve vašem kině?

Přestože počet filmů ve 3D se neustále zvyšuje, stále existuje výběr formátu pro sledování filmů. Nicméně vzhledem k symbolickému rozdílu v cenách si divák zvolí ten, v němž bude moci hlubší atmosféru filmu cítit. Vyhodnoťte nápad. Označte jemnosti. A jen získávejte příjemnější dojmy. Koneckonců, autoři věnovali velkou pozornost filtrování jejich filmu.

Vaši diváci budou schopni sledovat moderní speciální efekty, být s herci v jedné dimenzi a zažít celou řadu příjemných zážitků. Vzrušující adrenalin na akci. "Nekyslí" pronásledování pohonů v akčních filmech. Nepotištěný strach v hororových filmech. Neklid z malebných krajin a animovaných nálezů.

3D zařízení pomůže diverzifikovat váš repertoár a prezentovat ho v duchu vašeho času. Stříbrná 3D obrazovka, reproduktorový systém a další technické řešení nezanechávají lákavé milence. Koneckonců, bude sedět v teplé židli vašeho 3D kina.

Přítomnost 3D zařízení ve vašem arzenálu zvýší počet diváků a přidá k němu některé kladné epitety. Spectacular. Diváci získají více jasných a nezapomenutelných pocitů. Současné. Schopnost ukázat moderní hity jako autoři. Ziskové. Díky funkci 3D bude vaše kino schopno udělat krok do budoucnosti a nastoupit do další fáze ziskovosti a prestiže.

To zahrnuje sadu polarizačních 3D kino 1) projektoru 2) polarizační 3D brýle 3) polarizačními filtry 4) Kovový rám pro obrazovky divadelní 5) příjem v projektorů 6) stanice přehrávání 3D obsahu 7) akustické řešení 8) divadelních sedadel 9) Nastavení - školení Přibližné náklady naleznete zde.

3D vybavení pro kina

Odchozí 3D kino v obcích

Prakticky v některém z našich rozvinutých měst a ještě více - v metropoli, takový relativně nový trend ve filmovém průmyslu, 3D kino, nikdo není překvapen - v oblasti zábavy se domácí podnikatelé pokoušejí rychle reagovat na vznikající zajímavé zábavy.

V provinčních městech a vesnicích je situace naproti tomu naprosto opačná a často je to jen upřímná. Hromadná zábava v takových místech bydliště není často vůbec a kdyby fungovaly zchátralé, napůl zničené kluby by brzy mohly sloužit jako památky pro dávné časy, spíše než místa odpočinku.

Na druhé straně je v tomto ohledu zcela srozumitelné, že podnikatelé staví stejné 3D kino v obci nebo v jiné řídce osídlené oblasti - je to prostě nerentabilní.

Je to úplně jiná věc - vybavit mobilní kino a řídit vesnice a vesnice, uspořádání příležitostných zasedání. Jinými slovy, opakovat zkušenost charakteru Taras z kultového filmu "Královna čerpací stanice", který také pobýval v hlubinách a odhalil místním čarám kino.

Tento druh filmového podnikání v provinciích je poměrně nákladově efektivní, protože:
a) kino nebude vázáno na žádné místo, bude mobilní; b) možnost samostatné práce;
c) není třeba platit trvalý pronájem pozemků;
c) absence pravidelných inspekcí.

Budeme hovořit o implementaci podnikání na mobilním 3D kině, dnes.

Vzhledem k tomu, že kino bude mobilní, především pro jeho přepravu bude nutné kupovat buď prostorné vozidlo (např. "Gazelle"), nebo prostorný přívěs, kde by se mohlo hodit všechna zařízení.

A nyní ve skutečnosti o samotném zařízení, které bude nutné pro organizaci mobilního 3D kina:
1) Pokud kino nepředstavuje aktivní systém, ale použije lineární polarizaci (což je výhodné z důvodu nižších nákladů), budou vyžadovány dva projektory Full HD;
2) "Inteligentní" server;
3) soubor lineárních polarizačních filtrů;
4) plastové (což je lepší) nebo 3D kartonové brýle (jejich počet závisí na předpokládaném počtu diváků, takže by bylo vhodné předem politovat obyvatele - kolik z nich by chtělo navštívit své mobilní kino pravidelně ve své obci / městě;
5) akustický širokopásmový systém (výkon cca 200 W);
6) akustický nízkofrekvenční systém (subwoofer, výkon - asi 500 W);
7) teleskopický satelitní subwoofer;
8) kompaktní směšovací konzola;
9) dráty pro počítače, konzoly a akustika, jakož i odpory a zesilovače;
10) speciální obrazovka (velikost je asi 5-3 metrů) a napínače;
11) rám pro obrazovku a nastavitelné police pro projektory;

Všechna výše uvedená zařízení bude stát asi 280-300 tisíc rublů. Tato částka nezahrnuje náklady na auto (které můžete mít nebo budete moci najít v použitém stavu), stejně jako náklady na nákup určitého počtu licencovaných disků s filmy a karikatury, které musíte určit sám. Když je k dispozici veškeré potřebné vybavení, můžete zaregistrovat adresu IP a spustit "3D prohlídku".

Dojmy se mohou konat v montážních halách místních škol, v mateřských školách, v kulturních centrech, v oddělitelných pokojích, v soukromých domech (pro malé publikum) atd. Z personálu budete potřebovat jednoho operátora, který bude pracovat s 3D kině samým, stejně jako s řidičem - pokud sami nejezdíte s autem.

V nějaké speciální a nákladné reklamní společnosti podnikání v mobilním 3D kině nepotřebuje. Koneckonců, přijdete na místa bydliště s malou populací, kde, jak říkají, všichni o sobě ví vše o sobě a každá zpráva se šíří bleskem, tak, že po první výstavě bude místní ústní úklid pro vás všech PR práce. A pokud ano, stačí, abyste jednoduše ohlásili plánovaná zasedání, vložili reklamy a plakáty do ulic.

V těchto oznámeních můžete specifikovat dny a časy, ve kterých navštívíte danou lokalitu. Kromě toho si můžete najmout někoho z místní mládeže k distribuci reklamních letáků osobám, které mají plán návštěv.

Jako dodatečný zisk před zasedáními může prodávat cukrovou vatu, nápoje, popcorn, čipy a další sladkosti, které lidé rádi doplňují názory filmy. Co se týče odškodnění, pak podle podnikatelů, kteří se zabývají podnikáním v mobilním kině, je jeho doba přibližně 2-4 měsíce.

Zaregistrujte se nyní pro bezplatný informační bulletin a obdržíte vždy e-mail nové nápady a technologie pro domácí a malé firmy. Které vám pomohou vytvořit vaši firmu. Nebo se podívejte na zprávy VKontakte, Facebook, Twitter.

Fórum podnikatelských nápadů: Mobilní 3D kino

Úspěšně implementovány projekty malých podniků. Řekněte nám o svém obchodním modelu!

Re: Mobilní 3D kino

strelka-92 »7. května 2014, 15:58

Re: Mobilní 3D kino

Fórum podnikatelských nápadů »7. května 2014, 15:58

Re: Mobilní 3D kino

Deztor »07 květen 2014, 18:16

Re: Mobilní 3D kino

Fórum podnikatelských nápadů »07 květen 2014, 18:16

Mobilní 3D kino!

vladislav71 »21. srpna 2014, 10:49

Mobilní 3D kino!

Fórum podnikatelských nápadů »21. srpna 2014, 10:49

Re: Mobilní 3D kino!

Igorek »21. srpna 2014, 13:24

Re: Mobilní 3D kino!

vladislav71 »21. srpna 2014, 13:45

Re: Mobilní 3D kino!

Fórum podnikatelských nápadů »21. srpna 2014, 13:45

Re: Mobilní 3D kino!

Azizi »21. srpna 2014, 19:02

Re: Mobilní 3D kino!

fil »25. srpna 2014, 22:57

Re: Mobilní 3D kino!

Fórum podnikatelských nápadů »25. srpna 2014, 22:57

Re: Mobilní 3D kino

andr231 »26. srpna 2014, 16:27

Re: Mobilní 3D kino!

vladislav71 »26. srpna 2014, 16:42

Re: Mobilní 3D kino

roma-ahmetov »27. října 2014, 18:45

O nás

Budeme se učit, jak otevřít 3D kino ve vašem městě
Nejlepší podnikatelský nápad 2013
Doba návratnosti 2 měsíce

 • Máme zkušenosti nejen s prodejem a instalací zařízení, ale také s přímým otevřením a řízením kina. Budeme rádi sdílet všechny zajímavé informace.
 • Naše společnost si vybírá to, co potřebujete! Před nákupem a prodejem v tržních cenách vám pomůžeme, ušetříte peníze!
 • Poradíme ve všech otázkách, poskytneme kontakty dodavatelů, řekneme, kde, co a kolik by to mělo stát. Promluvme si o "nástrahách".
 • Můžete se obrátit na našeho specialistu kdekoliv v Rusku! Nainstalujte zařízení, naučte je, jak používat, ukažte, jak popíjet popcorn, odpovědět na jakékoli dotazy týkající se práce kina nebo dokonce informovat svého účetního;

Nápady na malé podniky

Novinky:

 • Nápady pro malé firmy »
 • Komerční nabídky »
 • Prodej na míru (Moderátoři: Ирина модератор, 5566) »
 • 3D mobilní kino pro školy v mateřských školách

Hlasování

Jak moc si myslíte, že je relevantní?

Autor Téma: 3D mobilní kino pro školy v mateřských školách (Přečteno 18811 krát)

0 uživatelé a 1 host zobrazuje toto téma.

 • Nápady pro malé firmy »
 • Komerční nabídky »
 • Prodej na míru (Moderátoři: Ирина модератор, 5566) »
 • 3D mobilní kino pro školy v mateřských školách
 • SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Jednoduché stroje
 • Téma od Webtiryaki
 • XHTML
 • RSS
 • Sitemap XML
 • Mobilní verze

Stránka byla vygenerována za 0.289 sekund. Dotazy: 36.

Mobilní 3D kino

Kazachstán: Aktobe, Karaganda

Veškeré investice směřují do zařízení pro demonstraci 3D filmů, obsahuje:

 • Projektor 3D, DLP.
 • Pasivní 3D brýle pro kruhovou polarizaci, od 60 ks.
 • Modulátor pro pasivní systém Le-Vision nebo Volfoni, DLP-Link (nejnovější generace 3D polarizátorů).
 • Server 2d / 3d přehrávání / přehrávač médií pro přehrávání 2D / 3D, vyměnitelný pevný disk, přehrávání Full HD 3D z disků Blu-ray a vyměnitelných médií.
 • Kabel HDMI 1.4 3D.
 • Projekční plátno pro pasivní 3D, 4h2,25m velikosti 5h2,8m, 6h3,2m, (16: 9), polarizační (stříbrný), úsek, měkčeného PVC, s oky, oboustranná, vysokou kvalitou.
 • Podnikatelský plán.
 • Smlouva s Dům kultury.
 • Průvodce připojením zařízení.
 • Rozvržení reklamních plakátů v elektronické podobě.
 • Tištěné billboardy ve formátu A3 50 ks.
 • Akustický systém, směšovací konzola, spínací dráty.
 • Sklopný rám obrazovky.

Mobilní 3D kino

Popis a podmínky licence "Mobilní 3D kino"

Přidáno do záložek: 0

Společnost "Altai 3D" nabízí ready "BUSINESS UNLOCKED", otevře mobilní (mobilní) 3D kino malého formátu a na moderním zařízení pro prezentaci filmů a karikatur, a to jak v obvyklém, tak ve 3D formátu. V osadách (malých městech, okresních centrech, vesnicích) není dostatek rekreačních zařízení, neexistuje ani jedno kino. Otevření velké kinosály není ekonomicky výhodné. Současně bude mobilní 3D kino, které poskytuje divákům potřebnou službu (představení filmu a filmové kavárny), bude nejenom samoobslužné, ale i výnosné.

MOBILE 3D CINEMA "je UNIKÁTNÍ SLUŽBA PRO ZEMĚDĚLSKÉ OBYVATELSTVÍ
V Rusku, 153,125 osady a 1286 černošských čtvrtí podle sčítání lidu 2010, a není tam žádný 3D kino - v okamžiku, kdy na trhu 3D kino je ve fázi rychlého rozvoje - poptávka je velmi vysoká, zvýšit intenzitu návrhu, ale zatím většina venkovských oblastí i nadále kina.

Ukažte film v libovolné místnosti
Ubytovat malé divadlo nevyžaduje speciálně vybavené objekt / prostor, protože mobilní kino je zatím jakékoliv montážní / sportovní hale školy, v místních domů kultury, zdravotní střediska, dětské tábory a chat, a vybavení, které je v autě.