Nové obchodní nápady

Prodej mléka z automobilu jako podnikání je jednou z oblastí, kde podnikatel může být venkovský obyvatel, ale nemá vlastní domácnost. Toto místo bude výhodné pro podnikatele z města. Pros - můžete začít s malým množstvím peněz, minimem vybavení a rychlou návratností.

Hlavní činnosti

Příjem takového podniku je založen na prodeji mléka na úniku, je zakoupen od soukromých osob nebo zemědělce. Poté musíte zboží vzít na kontrolu a získat certifikát o jakosti a shodě s potravinovými standardy. Poté můžete k prodeji mléko.

Mléko se prodává přímo z hlavně ve spacích oblastech města. To lze provést buď ráno nebo večer. Pamatujte si, že ráno je zboží zakoupeno od 5 do 6 ráno a pro prodej večer je lepší koupit mléko z obědového mléka.

Kromě mléka můžete nakupovat i jiné mléčné výrobky vyráběné dodavateli. Mohou to být: zakysaná smetana, tvaroh, kvašené pečené mléko.

Stáhněte si kompletní "Podnikatelský plán pro mléčné farmy"

 • obsahuje podrobnou analýzu
 • obsahuje všechny nezbytné výpočty pro získání půjčky, dotace a investice
 • Obsahuje důležité informace pro spuštění malé firmy nebo firmy
 • podnikatelský plán se provádí ve formátu MS WORD

Pokyny, jak otevřít a co potřebujete

Na samém začátku neočekávejte dav ochotný. Na chvíli bude možná i malý počet kupců a příjmů. V budoucnu získáte své pravidelné zákazníky a podnikání v mléce bude vzkvétat. Hlavní věc, vždy držet plán práce, aby lidé věděli, kdy na vás čekat a kde.

Fáze 1 - příprava a příprava dokumentů

Registrace individuálního podnikání a následující dokumenty budou vyžadovány:

 • osvědčení od daňové služby;
 • certifikát od SES, že je sud vhodný k ukládání mléka;
 • certifikát kvality mléka (získaný v SES nebo ve veterinární službě, každá zásilka potřebuje vlastní certifikát, tj. tento postup je denně);
 • lékařskou knihu od prodávajícího (bez ohledu na to, zda je to zaměstnanec, nebo podnikatel sám).

Krok 2 - Vyhledejte pokoj

Pokoj, který nebudete potřebovat k otevření mlékárny, jen místo pro uložení táry na mléko. Můžete spravovat všechny případy a spravovat IP doma. Obchod není také zapotřebí k prodeji. Chcete-li prodat výrobky, budete přímo z hlavně na ulici, místo by mělo být vybráno asfaltové s pohodlným přístupem.

3. etapa - nákup a instalace potřebného vybavení

Pokud nemáte vůz, musíte ho zakoupit. Ale při výpočtu finanční hodnoty jeho nákladů nebudou vzaty v úvahu.

 • sudu na mléko pro 500 litrů (to je optimální objem) - 100 000 rublů;
 • plastové lahve (tam se nalévá mléko, ne všichni přijdou se svými kontejnery) - 5 000 r.

Fáze 4 - výběr zaměstnanců

Vedení mlékárenského podnikání můžete dělat bez zaměstnanců a pracovat sami. To ušetří mzdy. Navíc je nejprve lepší obchodovat sami sebe:

 1. zákazníkům "naplnit";
 2. poprvé lidé budou stále málo a prodejce, který vidí nízký tok zákazníků, může rychle opustit;
 3. Když pracujete sami, můžete postupně vybrat nejlepší místo pro bod.

V budoucnu si můžete pronajmout prodávajícího a jednoduše ho "vzít" na místo spolu s zbožím. U jednoho stroje postačí jeden zaměstnanec. Plat může být pevný nebo částečný (% z prodeje).

Fáze 5 - propagace a reklama

Jako taková nebudete potřebovat reklamu. Ve vašem případě to bude - dobré zboží a pozitivní postoj vůči kupujícímu. Vždy přicházejte najednou a ve stejných dnech na místo. Poté lidé o vás budou vědět od ostatních a přijdou. Ujistěte se, že na hlavu umístíte nápis "Mléko", abyste získali pozornost.

Finanční plán

Hlavní náklady při zahájení podnikání:

 • vybavení - 105 000 rublů;
 • nákup jedné zásilky zboží - 7 500 rublů;
 • další náklady - 10 000 rublů;
 • částka rezervy pro tři dávky mléka pro 500 litrů - 22 500 rublů.

Celkem: 145 000 rublů.

Vezměte v úvahu, že většina těchto nákladů bude denně. Chcete-li se chránit před ztrátami, najděte prodejce a na začátku jej prodávejte zbývající zboží, což sníží ztrátu. Vždy udržujte rezervní částku na nákup několika položek zboží.

Možná rizika

Poprvé budete mít jen málo kupujících, proto není možné prodávat všechny zboží. Navíc můžete nesprávně zvolit umístění bodu. Místo by mělo být na přijatelném místě. Další riziko - účastník nesmí projít hygienickým testem, být opatrnější ohledně dodavatelů.

Video "Peníze na mléko"

Video říká, jak uspořádat mlékárenský podnik, ukazuje výhody takového podnikání.

Stáhněte si podrobný "Podnikatelský plán mlékárny" s výpočty:

Jak otevřít obchod s mlékem

Pokračujeme v sérii obchodních nápadů pro obchod s potravinami. Jedná se o velmi důležitý a požadovaný segment trhu, takže jsme nemohli obejít tento výrobek. A v tomto článku budeme hovořit o obchodu s mlékem a jinými mléčnými výrobky.

Obchodní funkce a formát

Mléčný průmysl má řadu specifických faktorů, které zastavují mnoho podnikatelů. Za prvé, kvůli vysoké poptávce po těchto výrobcích se na trhu rozvinula vážná hospodářská soutěž v tomto odvětví. Za druhé, výrobek, který se rychle zhoršuje, a proto existuje možnost mít ztrátu s určitým množstvím zboží. Současně kupující nabízejí specializované prodejny, kde je poskytován obrovský výběr produktů jednoho zaměření a tato skutečnost stimuluje podnikatele k tomu, aby otevřeli profilové prodejny mléčných výrobků.

Existuje také mnoho obchodních formátů pro tento produkt, podívejme se na ty hlavní.

Druhy obchodu s mlékem:

- prodej mléka z auta na ulici. V tomto formátu často působí zástupci některých výrobců. V tržních dnech přicházejí a prodávají výrobky z kamionu přímo na ulici v blízkosti trhu. Pro takový obchod budete muset vydat povolení k prodeji.

- Obchod s mlékem a výrobky z něj od významných výrobců na trhu. Dole je to, že si pronajmeme kiosk s chladicím zařízením a prodáváme mléčné výrobky různých značek. Mezi výhody tohoto přístupu patří velké množství zákazníků na trzích s potravinami, nízké náklady, schopnost pracovat s různými výrobci.

- obchod s rozlévaným mlékem pro domácnost. Tento formát jsou preferovány babičkami z vesnice, kteří si ponechávají na farmách několik krav a prodávají domácí mléko na nejbližší trhy. Také prodávají stejné mléko na ulicích města, často v hustě osídlených oblastech. Povolení k obchodování bude nutné získat v každém případě.

- a poslední položka, není to nic jako otevření plnohodnotného mlékárny s pronájmem nákupního prostoru pro obchod. Jedná se o nejdražší a nejtěžší cestu pro začínajícího podnikatele, zvláště pokud je počáteční kapitál omezen. Takový obchod má smysl otevřít ve spolupráci s továrnou výrobce, která prostřednictvím distribuce a reklamy svých produktů pokryje část nákladů na údržbu podniku.

Jak můžete vidět, výběr formátů je obrovský a každý rozhodne, z čeho vybírat.

Pravidla obchodu s mlékem

Chcete-li otevřít prodejní místo pro prodej mléka, budete muset vydat řadu dokumentů.

 1. Formulář jako IP
 2. Zvolte OKVE pro vaši firmu. Pro Rusko je toto: 27.1 (Maloobchod s mléčnými výrobky a vejci) a 52.27.11. Pro Ukrajinu: 46,33 (Velkoobchod mléčných výrobků, vajec, jedlých olejů a tuků).
 3. Získejte povolení od SES a požární služby.
 4. Chcete-li nakreslit roh kupujícího.

Výběr prostor a zařízení

Po dokončení všech potřebných dokladů a povolení pro obchod s mlékem budete potřebovat najít pokoj nebo kiosk pro obchodování. Především by měla být umístěna v průchozí chodbě, mohou to být trhy s potravinami, nákupní arkády a tak dále. Hlavní věc je velká průchodnost lidí. Velikost prostor pro takový obchod může být od 20 m2. dobře, a samozřejmě méně, pokud se jedná o nákupní kiosk nebo místo v pavilonu na mléčné výrobky.

Co budete potřebovat k otevření mlékárny? Za prvé, toto zařízení pro demonstraci a skladování výrobků, obvykle chladírenské vitríny a nezávislé chladničky. Mléčné výrobky by měly být skladovány v určitém teplotním režimu a musí být přísně dodržovány, takže pečujte o koupi dobrého vybavení.

Také vytvořte pracoviště pro prodejce.

Sortiment a vyhledávání dodavatelů

Podívejme se nyní na to, co je součástí sortimentu mlékárny nebo kiosku:

 • syrové mléko. Jedná se o hlavní produkt pro obchodování.
 • tvaroh.
 • zakysaná smetana.
 • kefír, fermentované pečené mléko.
 • tvrdý sýr.
 • oleje.
 • jogurty.
 • mléčné nápoje a lahůdky.

To je jen část produktu, která by měla být k dispozici. Každý výrobce má své vlastní další skupiny produktů, pomocí kterých můžete rozšířit rozsah.

Chcete-li hledat dodavatele, můžete použít internet a kontaktovat zástupce výrobních závodů. Často provádějí dodávky produktů téměř v celém regionu a dokonce i za nimi.

Kolik peněz potřebuji začít?

V závislosti na formátu obchodu a objemu zakoupených produktů se mohou významně lišit investice do podnikání. Při sestavování obchodního plánu pro obchod prodávající mléko budete podrobněji počítat. Právě uvádíme hlavní výdaje.

 • Pronájem prostor - $ 200 - 250 USD
 • Daně - 150 dolarů
 • Plat za prodávajícího - 200 USD
 • Počáteční nákup zboží - závisí na objemu (od 1500 dolarů)
 • Nákup zařízení - $ 1500 - $ 2000
 • Značka s názvem obchodního a reklamního zboží ve formě letáků - 150 USD.

Na jaký příjem můžete očekávat?

Výnos bude přímo záviset na výběru místa pro obchodování, na kvalitě zboží a na pověsti odbytu.

Průměrná známka u mléčných výrobků je 25% - 40%.

Na základě těchto čísel můžete vypočítat přibližný objem prodeje pro prodejnu v obchodě plus.

Vezměte v úvahu skutečnost, že mléčné výrobky spadají pod pojem společensky významného produktu, takže přírůstek těchto produktů může být kontrolován státem. Pro relevanci informací sledujte tento trend na profilech.

Závěry. Obchod při otevření obchodu s mléčnými výrobky - to je slibný směr, který je současně konkurenceschopný. Má smysl řídit takové obchody v malých městech. Ve velkých megacities bude pro vás těžké konkurovat maloobchodním řetězcům, které mají obrovský výběr mléčných výrobků.

Je něco doplněno článkem? Čekáme na vaše myšlenky v komentářích.

Business Forum Diforum - podnikání ve svých vlastních slovech

Získávání mléka od venkovských obyvatel s následným sledováním.

))) POSITIVE))) 21. dubna 2010

Marsel 21.dubna 2010

Nelly Fedosenko 21. dubna 2010

A_Sergeev 21. dubna 2010

))) POSITIVE))) 21. dubna 2010

My vesničané to dělají sami: ráno se nalévá mléko, nalije se do jednoho velkého barelu a přivede do našeho města. Prodáváme přímo z kamionu.
Podle mého názoru to není obchod, je to způsob, jak přežít. Zprostředkovatelé nemají co dělat, protože příjem je levný.


Nelly, odkud jsi, ne-li tajný?

))) POSITIVE))) 21. dubna 2010

A navíc - představte si, jak nakonec vaši prodejci mléka bodjazhit s vodou - další penny nebude bolet.
V té době se člověk vydal domů a prodával rustikální mléko.
Takže nejprve - to bylo výborné - kysanou smetanou na 2 prstech, ne kůru téměř týden. Doslova za 2 měsíce se všechno změnilo - kysaná smetana trochu a mléčné kysané další den. Myslím, že existuje více zákazníků a výnos nebudete zvyšovat. A tak se začal zřeďovat vodou - nepostřehnutelně. No, všichni jsme to vzdali.
Ve vaší firmě jsem si jist, že dostanete totéž - zpočátku bude normální mléko a pak zákazníci přestanou užívat. A nebudete mít kontrolu nad každým pronajímatelem, který to projde.

Se stejným potěšením vám zředěných benzín Donkey moči - pořád to))) koupit V případě této úvahy - a to i přesto, že lze ředit! Zředěné mléko může být vidět hned - určitě ne laikovi! Můžete si také koupit ryby, kuřecí stehna v obchodě, který protýkaná vodou a zmrazené - s vědomím, že si kupujete stejný - část vody za cenu masa!

Nelly Fedosenko 21. dubna 2010

))) POSITIVE))) 21. dubna 2010


Je zřejmé, že ne z Číny)))) - jaké město, region?

Nelly Fedosenko 21. dubna 2010

))) POSITIVE))) 21. dubna 2010

A jaký je rozdíl?


Město Sarov. Proč skrýt?

A_Sergeev 21. dubna 2010

Zředěné mléko může být vidět hned - určitě ne laikovi!


Oh, je to tak? Pokud osoba nese plechovky nebo plechovky mléka na stovky metrů, pak alespoň něco, co nevidíte. Všechno ostatní je umístěno.

Mléko jako podnik - nákup a prodej mléčných výrobků


Mléčný průmysl má vynikající předpoklady úspěchu. Není nutné, aby byla v počáteční fázi realizována poměrně snadno a velkými finančními investicemi. Ve srovnání s ostatními podniky, které přebírají nákup a další prodej zboží, je to nejslibnější a nejjednodušší.

Jako možnost zvážit podobnou myšlenku prodeje zemědělských produktů - Prodej masa jako podnikání

Ale zpět k tématu. Náš nápad je tento: kupte si produkt od vesničanů, přiveďte ho do města a prodávejte ho přímo z auta.

Jak podniká práce na mléce?

Nejprve je třeba najít vesničany, kteří obsahují krávy, a uzavřít s nimi příslušné smlouvy na nákup mléka. Dohoda musí odrážet všechny důležité podmínky:

 1. Produkt musí být chlazen na 4 stupně;
 2. Mléko musí být celé, filtrované;
 3. Pouze od zdravých krav;
 4. Náklady na nákup;
 5. Sankce a bonusové platby.

Jakmile jste našli dodavatele a dohodli jste se s nimi, můžete sbírat výrobky. Každý objem mléka zakoupený z jednoho dávkovače musí být předán ultrazvukovým sterilizerem a filtrem a potom zabalen do sterilního vaku. K balení mléka z každého dávkovače bude zapotřebí nový balíček. V tomto balení (za podmínek ultrazvukové sterilizace) bude výrobek skladován asi měsíc, ale pouze za předpokladu, že nedojde k kontaktu s atmosférou. Nejprve je třeba shromáždit 300-400 litrů a odebrat je do laboratoře pro vyhodnocení. Vzorky pro analýzu budou shromažďovány přes kohoutek sáčku tak, aby byl kontakt výrobku s atmosférou vyloučen. Jakmile obdržíte závěr, můžete bezpečně jít na spotřebitele a prodávat nakupované mléko.

Můžete obchodovat přímo na trhu nebo prodávat produkt jídelnám, továrnám, různým organizacím, mateřským školám atd. Nejlepší možností je mít vlastní tržní bod na trhu, který je třeba předem inzerovat předem. V ideálním případě můžete ochutnat spotřebitele, abyste mohli zajistit vysokou kvalitu svého produktu. Udělejte to v pořádku a pak vám bude zaručeno obchodní úspěch. Myšlenka je jasná, nyní budeme určit, co přesně potřebujete.

Co potřebujete k organizaci mlékárny?

Chcete-li úspěšně organizovat podnikání v mléce, budete potřebovat:

 1. Doprava - auto;
 2. Speciální ultrazvukový sterilizátor s dostatečnou kapacitou;
 3. Balíčky BEGINBOX;
 4. Osobní razítko, kde budou uvedeny vaše údaje (jméno, příjmení, adresa výrobce);
 5. Vlastní razítko s obrazem "Surové sterilizované mléko";
 6. Dater, s kterým můžete použít datum nákupu produktu;
 7. Svářeč obalů;
 8. Balící sterilizátor;
 9. Obaly pro balení.

Z dokumentů, které byste měli mít:

 1. Smlouvy se zemědělci - dodavateli;
 2. Dotazy, které svědčí o absenci onemocnění krav;
 3. Pas do auta;
 4. Osobní zdravotní kniha.

Současně nemusíte platit žádné daně, nebude tam žádná inspekce požáru, ses, což je obrovská výhoda tohoto podnikání.

Právní část podnikání

Existují specifické požadavky pro provádění těchto mléčných výrobků je popsáno v článku 17, odstavec 9. Podle těchto požadavků vám, je fyzická osoba zabývající se prodejem těchto produktů by měla být uvedena informace kupujícího o místě výroby výrobku, datum výroby, stejně jako doložit bezpečnost mléka prodávaného. Také musíte informovat kupujícího o nutnosti povinného vaření.

V blízké budoucnosti by měl být zákon umožňující prodej zemědělských produktů příjemný (nebo již přijatý?).

Finanční část a ziskovost

Mléko lze zakoupit od 20 rublů na 1 litr. 500 litrů stojí 10 000 rublů. Spotřeba paliva (v závislosti na umístění nákupních míst a prodejů produktů) bude dalších 1000 rublů. Celkem 11 000 rublů.

Můžete prodat 1 litr mléka za 30 rublů: 500 * 30 = 15 000 rublů. Čistý zisk bude asi 4000 rublů denně. Podle toho bude příjem za měsíc 4000 * 30 = 120 000 rublů; za rok - 1,44 milionu rublů.

Náklady na vybavení nezbytné k realizaci tohoto nápadu budou přibližně 300 000 rublů. S měsíčním příjmem 120 000 rublů, doba návratnosti bude 3-4 měsíce, to je poměrně dobrý ukazatel.

Obchod s mlékem byl vždy relevantní a jeho úspěch je kvůli potřebě obyvatelstva pro kvalitní produkt. Totéž platí pro ostatní zemědělské produkty, včetně masa.

Jak otevřít obchod prodávající mléko v lahvích

Maloobchod s mlékem je možný nejen v běžných prodejnách, ale také v úniku, jako je kvass nebo limonáda. V tomto případě spotřebitelé upřednostňují čerstvé mléko, které nebylo ve speciálním závodě a je dodáváno přímo z hospodářství. A obyvatelé malých měst a megacišť jsou rádi, že si koupí takové mléko pro sebe, takže podnikatel může stavět vlastní podnik investováním poměrně málo peněz do organizace své maloobchodní sítě.

Je třeba říci, že úroveň konkurence může být v různých městech velmi odlišná. Obvykle se zabývá těmito obchodními zemědělců, kteří dodávají své výrobky, takže je-li půda v oblasti velkého města, bude tím větší je pravděpodobnost zemědělců obchodovat ve městě. Neměli bychom zapomenout ani na místní venkovské trhy, které také často dostávají zemědělské produkty. Ve městech, kde mléko a mléčné výrobky pocházejí z dálky k práci v maloobchodě je čerstvé mléko z kohoutku příliš tvrdé, takže kdo je vaše firma nestojí za to. To znamená, že tam, kde to bylo možné, jsou již hráči na trhu, ale jeden bod pokrývá malou plochu nebo dokonce bytový dům, což znamená, že noví podnikatelé musí mít dostatek prostoru. Proto se rada - z této činnosti by měly brát v úvahu kontingent místního obyvatelstva (obyvatelé bohatých čtvrtích prostě není použit k nákupu produktů, které nejsou ve speciálním obalu a nejsou v supermarketu) a přítomnost dalších obchodníků, a pokud nejsou v těsné blízkosti, rizika jsou oprávněné.

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Pokud máte v úmyslu mít vlastní farmu, na které bude produkováno mléko, je lepší zaregistrovat rolnickou farmu, která je z právního hlediska bližší k individuálnímu podnikání. Pokud se plánuje koupit mléko od zemědělců za účelem následného prodeje, pak registrace jako samostatný podnikatel nebo, je-li to zapotřebí právnická osoba, registrace společnosti s ručením omezeným. Ve všech případech bude možné platit 6% z příjmu nebo 15% z provozního zisku jako daně (ESKH pro PFK nebo USN pro IP a LLC).

Nabídky franšíz a dodavatelů

Po dokončení procesu registrace můžete získat povolení k obchodování a případně k výrobě. V tomto článku se budeme uvažovat přímo činnost obchodníka, a pro tyto účely při práci s mlékem se dostat přímo k povolení v oblasti obchodu, které je vydané Rospotrebnadzor. Tato obecní služba vyžaduje požadavky na prostory a zaměstnance, v menší míře se zabývá stavem samotného mléka, neboť to je odpovědnost ostatních orgánů. V Aby bylo možné prodávat mléko, je nutné mít k dispozici speciální vybavení, a to v uzavřených nádržích, které jsou vyrobeny z materiálů, které budou použity pro kontakt s mlékem a speciální chladicí zařízení pro skladování mléka. Ostatní požadavky Rospotrebnadzor jsou zcela pochopitelné a přirozené: přítomnost ochranného oblečení a hygienické osvědčení od dodavatelů sídlících na území, které splňuje hygienické a bezpečnostní normy a obchod s nimi je povoleno pouze v mléce, která se získává z bezpečných farem. K prokázání kvality mléka však stačí poskytnout dokumenty, které farmář obdrží přímo, to je ten, jehož kráva (nebo jiné hospodářské zvíře) dala mléko. To zahrnuje veterinární osvědčení, povolení k prodeji a přepravě mléka, uzavření veterinárního vyšetření, jakož i dodržování technických předpisů pro mléko a mléčné výrobky.

Kromě toho podnikatel bude muset poskytnout informace o tom, že balení používaná k plnění do lahví je bezpečné pro zdraví spotřebitelů - dokumenty mohou dodavatel poskytnout přímo samotnému kontejneru. Je třeba poznamenat, že prodej mléka, který se nalévá do obalu kupujícího, je zakázán. Podle zákona je mléko obecně zakázáno obchodovat kdekoli, s výjimkou obchodů a lahví, pomocí speciálních cistern. Jak můžete pochopit, shromažďování veškeré dokumentace a vyřešení byrokratických postupů bude poměrně jednoduché, pokud plánujete jen obchodovat s mlékem, a relativně obtížně, pokud chcete vyrábět toto mléko. Každý zemědělec je však dobře vědom těchto postupů a v každém případě se potýká s potřebou vyřešit je v průběhu své činnosti od samého počátku své práce.

Takže místo práce je vždy zvoleno v závislosti na situaci na trhu, obvykle jsou vybrány obytné čtvrti nebo trhy; někteří podnikatelé obchodují výhradně na venkovských trzích, kde je stále mnoho kupujících tohoto produktu. Obecně platí, že na rušném místě jistě bude spousta spotřebitelů, jen vy nebudete muset volit parky a další místa k odpočinku, koneckonců, mléko není nápoj, který pijete, aby uhasil vaši žízeň. Nacházíte se na území rezidenční oblasti, můžete se spolehnout na dostatečný počet spotřebitelů, pouze zde, podle účastníků trhu, značná část spotřebitelů jsou starší lidé nebo prostě dospělí. Mladí lidé nejsou zvyklí na konzumaci mléka.

Když je nalezeno místo, je nutné koordinovat umístění jeho nádrže s vlastníky území. Ve většině případů musíte jít do městské správy, ale někdy, když pracujete například na soukromých trzích, musíte si koupit místo pro práci nebo si ho pronajmout. Zde byste se neměli spoléhat na příliš velké částky, v nejlepším případě bude obecně volné usadit (pokud se vám podaří jednat s administrativou), v nejhorším případě - dát asi 10 tisíc rublů na místo. Nicméně, pro obchodování s mlékem nepotřebuje speciálně vybavené obchodní místo, takže stačí zaplatit majitelům trhu určitou částku za to, že stojí u vchodu na trh. Existují však výjimky a náklady na umístění na trhu mohou být mnohem vyšší, to znamená, že vše závisí na mnoha faktorech, včetně města práce a umístění v něm.

Další otázkou je nákup zařízení. Jak již bylo řečeno, v obchodě je nutné mít speciální nádrže, ze kterých a bude rozlití mléka, najít takový dostatečně jednoduchý, poskytovatelé lze snadno nalézt na internetu, v každém velkém městě si můžete objednat potřebný počet tanků od dodavatele ve své dobře osídlené oblasti. Nakonec můžete v zájmu hospodárnosti koupit použité cisterny, pro které je k dispozici potřebná dokumentace. Jen zde by se podnikatel měl vyřešit - ať už je třeba věřit prodejcům takového zařízení. Zatím Rospotrebnadzor není moc zájem na činnosti podniků, dosud obdržela stížnosti od spotřebitelů a jeho využití v obchodu a opravy strojů a zařízení, potravin, která byla dříve jasné, jak a za jakých podmínek využíván do určité míry riskantní. Kromě speciálních cistern je třeba koupit chladničky, ve kterých je mléko skladováno a přepravováno. Chlazený vůz je možné zakoupit za částku ve výši jednoho milionu rublů - bude stačit jeden stroj pro přepravu mléka ve městě, pokud se vám podaří prodat veškeré mléko během dne. To se obvykle vztahuje na ojeté automobily, nové stojí 1,5krát více a někdy mnohem dražší. Mimochodem, je třeba poznamenat, že práce na úniku bodu na prodej mléka za poměrně krátkou dobu, obvykle v časných ranních hodinách, takže můžete rychle prodat produkt, který nemá čas, aby zhoršit během několika hodin. A ještě jedna důležitá zmínka - prodávající je povinen varovat kupující, aby mléko před použitím bylo vařeno.

Nyní o nádrži. Mělo by to být speciální nádrž na slitiny s povinným nápisem "Mléko". Podnikatel se však nemusí potápět, odkud jsou dodavatelé tohoto zařízení připraveni k použití s ​​potřebnou dokumentací. Každá společnost, která se zabývá komerčním zařízením, může pomoci při hledání jednotlivých nádrží, stejně jako hotových instalací - tedy sad aut a cisteren. Vůz bude stále muset být koupen, takže na každém maloobchodním místě je třeba očekávat asi 800 tisíc minimální - to je, kolik domácké malé auto s nádrží stojí. Nádrže jako přívěs vhodný pro podnikatele, kteří již mají malý nákladní vůz, dá to bude mít asi 200-300 tisíc rublů. Mluvíme o kapacitách průměrného objemu na tisíc litrů s malými odchylkami, ale i to může být hodně a nádrž nebude nutně vyplněna.

Lidé za prací se poměrně snadno nacházejí - koneckonců jediným závažným požadavkem je dostupnost zdravotního záznamu. Prodávající může pracovat za procento prodaných výrobků, ačkoli častěji je prostě vyplácen mzdě. Zde, v případě, že plán zahrnuje částečný úvazek, můžeme omezit poměrně skromný plat - 10 tisíc rublů, a v provinciích, a ještě nižší. I když podnikatel obecně začíná pouze s jedním prodejním místem, pak může jednat jako prodejce sám. Jedná se o vynikající úspory nákladů v prvních fázích práce. Jeden prodejce je dostačující pro každý prodejní místo, ačkoli s plným pracovním dnem a každodenní prací bude minimálně dva. To znamená, že hodně závisí na formátu, ve kterém podnikatel chce pracovat. Je tedy možné ušetřit, pokud chcete převést na outsourcing všechny obchodní procesy, které se netýkají ziskového příjmu organizace. To se týká téměř výhradně pro počítače za tisíc rublů za měsíc, bude třetí strany společnosti, aby všechny jednoduché dokumentaci individuálního podnikatele, ale pro 5000 rublů v průměru, i malá společnost může počítat s tím, že jeho prohlášení budou sestavovány bez chyb. To znamená, že v tomto směru nejsou žádné vážné výdaje.

Nyní o tom nejpříjemnější pro obchodníka - o penězích. Pokud nedojde k vlastní produkci mléka, pak musíte najít pečlivě umístěné farmy, které denně dodávají čerstvé mléko. Je žádoucí, aby se jednalo o farmy přímo mimo město, a nikoliv ve vzdálených venkovských oblastech. V každém případě se vzdálenost v každém případě bude lišit, náklady na dopravu lze v rámci tohoto článku vypočítat pouze velmi obecně. V tomto ohledu, vezmeme je přibližně stejná jako jeden tisíc rublů za den, přidáním 200 rublů za každou další zásuvky - to má velký vůz opustí město a přináší mléko a kamiony s tanky jsou na cestě na pracoviště uvnitř města.

Obchodní myšlenka - prodej mléka prostřednictvím mléčného stroje

Trénujte svůj mozek s potěšením

Prodej různých produktů pomocí prodejních automatů se stává stále oblíbenější. Lidé začínají chápat, že je to praktické a praktické. Zboží nabízené v prodejních automatech není méně kvalitní než na prodejně, v některých případech dokonce chutnější, užitečnější, přírodní a šetrnější k životnímu prostředí.

 • Jak začít obchodovat s mlékem prostřednictvím prodejních automatů?
 • Jaké vybavení je potřeba?
 • Kolik můžu získat prostřednictvím prodeje mléka prostřednictvím mléka?
 • Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání?
 • Které místo si můžete vybrat?
 • Výhody obchodní myšlenky
 • Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?
 • Který OKVED by měl být indikován pro prodej mléka prostřednictvím mléčného stroje
 • Jaký daňový systém si vyberete pro prodej mléka prostřednictvím mléka
 • Potřebuji povolení k otevření
 • Technologie podnikání

V poslední době se v Rusku objevily dávkovače mléka - mléčné stroje, které prodávají nebalené, nikoliv pasterizované čerstvé mléko. Je to mnohem levnější než skladovací, protože není podrobeno dalšímu zpracování a není baleno ve speciálním kontejneru. Cena mléka z mléka je mnohem levnější než v supermarketu.

Pokud například litr mléka v obchodech v regionech stojí 45-80 rublů, pak v mléčném stroji je možné stanovit cenu 35-60 rublů na litr v závislosti na nákladech na mléko v určité oblasti.

Spotřebitelé tedy vybírají mléko z mléka - výhodnější a levnější produkt. Můžete si je kdykoli koupit - stroje, které prodávají mléko pro lahvování, pracují nepřetržitě, bez přestávky na oběd a bez volných dnů.

Tento druh podnikání není dosud dostatečně propagovány, takže vyhlídky na to má, k realizaci tohoto projektu od samého začátku bude vyžadovat start-up kapitál, který lze rychle získat zpět, pokud nainstalovat jeden nebo více z těchto strojů ve většině vítěznou místě.

Jak začít obchodovat s mlékem prostřednictvím prodejních automatů?

Chcete-li zahájit prodej mléka pomocí mléka, musíte tento stroj zakoupit. Automatický automat na prodej mléka je komplexní kompaktní zařízení, které se skládá z:

 • Nádrže z nerezové oceli, ve kterých je mléko skladováno;
 • míchací zařízení, které neumožňuje oddělování mléka do frakcí v nádobě;
 • chladicí systém;
 • mycí jednotka pro pracovní části v kontaktu s mlékem (mytí nádoby se provádí automaticky);
 • blok úniku;
 • prostředky pro platby s příjemcem za peníze;
 • dávkovače mléčných balení.

Chcete-li zahájit projekt prodávání mléka prostřednictvím mléčného stroje, musíte najít nejvhodnější místo pro instalaci tohoto zařízení a připojit ho k elektrické síti. Mléko lze instalovat jak uvnitř, tak venku. Jsou vybaveny chladícími systémy, které udržují teplotu mléka 40 ° C. V takových podmínkách je uchovávána co nejdéle - až 72 hodin.

Kupující si mohou koupit mléko ve svých kontejnerech nebo si koupit nádobu na mléko v stroji.

Jaké vybavení je potřeba?

Dnes si můžete koupit dovezené i domácí mlékárny, například ruský "Basic-01", vytvořený společností "Fudmilk". Je vybavena kapacitou 100 litrů pro mléko. Za takové zařízení stojí 440 tisíc rublů.

Import, jako je ECO Compact 100, vyráběný v Itálii firmou Fresko, stojí 650 tisíc rublů. Je vybaven dvěma vyměnitelnými kazetami o objemu 200 a 230 litrů a má zařízení proti vandalům, které umožňuje instalaci této jednotky na ulici. Zbytek zařízení je navzájem podobný.

Stroje na mléko jsou vybaveny vestavěnými GSM moduly, díky nimž můžete vždy vědět, kolik mléka se v současné době prodává.

Existují různé modely mlýnů, které mají různé vybavení a kapacitu kontejnerů - od 100 do 400 litrů.

Kolik můžu získat prostřednictvím prodeje mléka prostřednictvím mléka?

Jeden stroj se může rychle vyplatit, pokud bude prodej mléka denně 100-400 litrů. Můžete nainstalovat dva ruské stroje o celkové kapacitě 200 litrů.

Výpočet ziskovosti tohoto podniku bude vypadat takto.

Při nákupu mléka za cenu 25 rublů za litr:

200l х 25 (руб.) = 5 000 rublů / den x 30 (dny) = 150 000 rublů / měsíc. - výdaje na nákup čerstvého mléka.

Prodej mléka prostřednictvím mléka: 200 x 40 (rub) = 8 000 rublů / den x 30 (dní) = 240 000 rublů / měsíc. - příjmy za 1 měsíc.

Během měsíce obchodování s mlékem z mlékárny bude zisk:

240 000 - 150 000 = 90 000 rublů.

Měsíční provozní náklady:

 • pronajmout předpoklad - v různých regionech nájemné různé;
 • náklady na dopravu;
 • Údržba přístroje - 1 osoba (mzda 15 000 rub / měsíc);
 • reklama;
 • placení daní.

Pokud zaokrouhlujete měsíční provozní náklady na 20%, získáte měsíční příjem:

90 000 - (90 000 x 20%) = 72 000 rublů.

Na základě těchto výpočtů lze předpokládat, že je možné získat zpět dva stroje na prodej mléka za 880 000/72 000 = 12 měsíců.

Pokud si koupíte několik strojů a nainstalujete je na různých místech, můžete urychlit návratnost zařízení na šest měsíců.

Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání?

Za účelem zahájení prodeje mléka prostřednictvím prodejních automatů je nutné zaregistrovat PI se zjednodušeným daňovým systémem (USN). Mělo by se také vzít v úvahu, že prodej mléka a mléčných výrobků by měl provádět osoby, které mají zdravotní záznamy.

Také je nutné vypracovat smlouvy se zemědělci o nákupu mléka.

Které místo si můžete vybrat?

Jednou z výhod prodeje mléka prostřednictvím mléčných strojů je podniková mobilita - můžete instalovat takový stroj kdekoli - uvnitř nebo venku. Toto zařízení nevyžaduje dostatek místa, takže náklady na pronájem budou zanedbatelné.

Namontujte mlékárenské stroje nejlépe na nejschopnějších místech: v supermarketech, nákupních centrech, na ulici poblíž hlavních obchodů, tržišť, nemocnic atd.

Výhody obchodní myšlenky

Výhodou obchodní myšlenky prodávání mléka prostřednictvím mléčného stroje je to, že nemusíte najímat lidi, aby obchodovali s tímto produktem a platili jim plat. Takové stroje jsou mobilní, mohou být přesunuty na jiné místo, pokud se ukáže, že některý z nich je nastaven neúspěšně a mléko se prodává špatně.

Je rovněž třeba vzít v úvahu, že mléko je produkt, který podléhá zkáze. Pokud je však odloženo, nestojí za to, že by se vyčerpal do kanalizace. Předpokládá se, že obchod s mlékem a mléčnými výrobky je nepotravinářským podnikem, protože kyselé mléko může být zpracováno a získáno z něj tvaroh, kefír nebo syrovátka. Tyto mléčné výrobky lze také prodávat prostřednictvím obchodní sítě nebo na trhu.

Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

Chcete-li organizovat své podnikání v souvislosti s prodejem mléka prostřednictvím mléčných strojů, budete muset mít nejméně 100 000 rublů na skladě. Tato částka je zapotřebí k registraci podniku a nákupu vybavení, k pronájmu místa instalace mléčného stroje. Zahrnuje nákup mléka, jeho přepravu do místa prodeje, zaplacení daní apod.

Který OKVED by měl být indikován pro prodej mléka prostřednictvím mléčného stroje

Veškeré směry podnikání při předkládání dokumentů k registraci vyžadují uvedení kódu, podle kterého bude podnikatelská činnost vykonávána. Pro prodej mléka prostřednictvím mléčného stroje se používá kód 47.9.

Tento kód podle OKVED 2 zahrnuje maloobchod, který se provádí mimo prodejny nebo trhy, stany.

Jaký daňový systém si vyberete pro prodej mléka prostřednictvím mléka

Při výběru systému placení daní je možné se zabývat zkráceným UST. Ale je nejlepší zvolit si zjednodušený daňový systém. Minimalizuje daňové zatížení.

Zaplacení 15% čistého zisku bude muset dokumentovat náklady spojené s tímto předmětem podnikání. Pokud neexistují doklady potvrzující vzniklé náklady, zaplatí se 6% daň z celkového zisku.

Potřebuji povolení k otevření

Legalizace této oblasti činnosti bude vyžadovat nejen osvědčení o registraci, ale také řadu povolení. V počáteční fázi bude nutné získat doklad o prodeji mléka prostřednictvím mléčného stroje na určitém místě.

Pokud území, na kterém se mléko nachází, patří do města, musí se získat povolení od místní správy. Rovněž je zapotřebí povolení z hygienické a epidemiologické stanice a potvrzení o kvalitě prodaných výrobků.

Trénujte svůj mozek s potěšením

Technologie podnikání

Reklama a umístění jsou hlavními zisky z této oblasti podnikání. Milkmilk je neobvyklá možnost prodeje mléka, takže jeho dostupnost již bude pro zákazníky zajímavá.

Reklama zahrnuje distribuci brožur, instalace stánků v místech hromadného sběru lidí (obchodní objekty, parky, místa kompaktního odpočinku mládeže). Venkovní reklama - to jsou známky, desky. Poloha je nejlepší k výběru v blízkosti velkých nákupních center, obchodních center atd.

Podnikání v mléce pro začátečníky

Otázky je možné požádat až po registraci. Přihlaste se nebo se zaregistrujte, prosím.

Veškerý příjemný den!
Na takových tématech již bylo projednáno, ale v podstatě uplynulo několik let a mnoho účastníků fóra se změnilo, mnozí z těch nově příchozích získali zkušenosti a tak dále.
Stručně řečeno, existuje snaha pracovat pro sebe k chovu dojnic a ne důležitý okamžik k vydělávání peněz pro rodinu a pro rozvoj
Začněte s 10 až 20 kravami a tak dále
Přikládám soubor se svou krátkou žádost výpočtů vidět a debata o sporných bodech, a možná někdo bude říkat, že to je fantazie, a to ve skutečnosti není pravda.
ale přesto rok 2017 na přídi, v zimě je čas na stavbu plánů.

V projektu existují nepřesnosti v běžných cenách, v% výnosu telat a tak dále. Po dobu 5 let práce s hospodářskými zvířaty jsem hodně pochopila, hodně se naučila, hodně uzdravila, nespala hodně. řekněme, telata se považují za 7 z 10 krav za rok. Samozřejmě, mluvím o mé zkušenosti, že ne vždy se lýtko narodí naživu nebo se dusí během porodu, je to jinak. A nejdůležitějším aspektem je síla otroka. Za 15 tisíc na vás nikdo nebude míjet, v celém zemědělci se to řekne a fakta na obličeji. Skutečnost, že technologie už má svůj vlastní, je to dobré. Vyvíjejte s mlékem, můžete, ale samozřejmě je lepší se prodávat nějakým způsobem, výstup 2krát více může být. Dokonce i ty, které nejsou včetně 18 rublů, ale řekněme, že alespoň 35. daní porostou dnes, alespoň bude FIU zaplatí téměř 28...

Yanmar F455 DN
Iseki TU170F
"Agrodelo" - podvodníci a rakálové!

Opuštěné země jsou, ale jsou stále v nějakém fondu. Tedy. Otázka č. 1 - otázka země. Je to nezbytné. Lepší vlastnictví. Ale může být také pronajato.

Opuštěné země jsou, ale jsou stále v nějakém fondu. Tedy. Otázka č. 1 - otázka země. Je to nezbytné. Lepší vlastnictví. Ale může být také pronajato.

souhlasím. Také jsme hodili 5 tisíc hektarů a jak se zasekl - všechno bylo pronajato po dobu 5 let. Teď v konkurzu.

Yanmar F455 DN
Iseki TU170F
"Agrodelo" - podvodníci a rakálové!

telata počítá 7 z 10 krav za rok. Za 15 tisíc na vás nikdo nebude míjet, v celém zemědělci se to řekne a fakta na obličeji. Skutečnost, že technologie už má svůj vlastní, je to dobré. Vyvíjejte s mlékem, můžete, ale samozřejmě je lepší se prodávat nějakým způsobem, výstup 2krát více může být. Dokonce i ty, které nejsou včetně 18 rublů, ale řekněme, že alespoň 35. daní porostou dnes, alespoň bude FIU zaplatí téměř 28...

Na úkor otelení čísla.
vzhledem k otrocké síly je čistě o hlavním spoléhat pouze sami na sebe máme velkou rodinu 3 bratři a otec bude muset zaplatit to, co jsem zaplatit více,
Děkuji!

"Nejzajímavější a nejdůležitější
Výdaje
To je stejné roky. "
Co není jasné? Čísla výpočtů s kumulativním součtem.
"Palivo v MTZ mělo říkat maximum za cenu 25 rublů na litr." To opravdu není jasné. Nemáte bydliště v Emirátech?
"No, přibližné peníze na zahájení podnikání." Kde mohu dostat produktivní krávy za cenu 25 tisíc?
Asi 7 telat z 10 krav - je to docela reálné. Ale uvažoval bych 8.

Opuštěné země jsou, ale jsou stále v nějakém fondu. Tedy. Otázka č. 1 - otázka země. Je to nezbytné. Lepší vlastnictví. Ale může být také pronajato.

souhlasím. Také jsme hodili 5 tisíc hektarů a jak se zasekl - všechno bylo pronajato po dobu 5 let. Teď v konkurzu.

Podívejte se na pozemky v redistribučním fondu. Mělo by tam být. A země, o které mluvíte, bude také po tom, co soud projde.

Potřebuji začít zemi, přinejmenším pro samotnou farmu
a bývalý orné půdy (20 let) 100Ga mít přítele může souhlasit, ale ne až do orné půdy
Chceme si pronajmout farmu poblíž malého jezírka pro zavlažování

A co s krmivy, jakékoliv komentáře, změny?

"Nejzajímavější a nejdůležitější
Výdaje
To je stejné roky. "
Co není jasné? Čísla výpočtů s kumulativním součtem.
"Palivo v MTZ mělo říkat maximum za cenu 25 rublů na litr." To opravdu není jasné. Nemáte bydliště v Emirátech?
"No, přibližné peníze na zahájení podnikání." Kde mohu dostat produktivní krávy za cenu 25 tisíc?
Asi 7 telat z 10 krav - je to docela reálné. Ale uvažoval bych 8.

rok se tento počet zvyšuje s rostoucím počtem hospodářských zvířat a je přepočten na počet skotu ve sledovaném roce
pro palivo - maximum není za cenu, ale za spotřebu 8 hodin denně každý den při 6l / h a cena tak mluvit rukama.
cena krav je 50 000 rublů.
jak tomu tak je.

Můžu se mýlit. ale zdá se, že nemůžete platit daň z příjmů fyzických osob. A "zemědělská daň" je tato EChN? Bytí v zisku musí být zaplaceno. 6%

A co s krmivy, jakékoliv komentáře, změny?

Nejsem velmi bohatá strava krav, ale já používám svou sennou (pšeničných klíčků), se snaží sekat v vyhození období koště pro větší obsah živin, pak se pšeničné otruby (v případě, že je dort, je lepší ji používat), ječmen drcení a krmiv 15 -% obsahu surového proteinu. Výnos z nejjednodušší krávy je 20-23 litrů. Spotřeba krmiva na krávu v ekvivalentu rublu je 100 rublů bez sena. pokud máte siláž, sena je ještě lepší. Sláma kravám, které dojdou na něco, přečtěte si téma o začátečnících chovatelů dobytka. O sluneční - cena skutečné napsat 40 rublů na litr. to je maximum právě.

Yanmar F455 DN
Iseki TU170F
"Agrodelo" - podvodníci a rakálové!

poblíž malého jezírka pro zavlažování

Buďte opatrní.

Můžu se mýlit. ale zdá se, že nemůžete platit daň z příjmů fyzických osob. A "zemědělská daň" je tato EChN? Bytí v zisku musí být zaplaceno. 6%

Můžu se mýlit, ale vypadá to jako daňová dovolená pro začátečníky po dobu 5 let, dokonce i na tomto portálu někdo napsal

a rybníček s rakovinou, která téměř přes léto vyschne

a cenu tak mluvit rukama.

20 krav, podnik, co pro takové riziko. Plesnet Sultigov nádrže - čerpadlo kryaknet, zbytečné náklady, snadno opravit a znovu na dotace paliv nedostanou, ne selhání odepsat náklady na výnosech paliva, pak pokles daní.

A co s krmivy, jakékoliv komentáře, změny?

Nejsem velmi bohatá strava krav, ale já používám svou sennou (pšeničných klíčků), se snaží sekat v vyhození období koště pro větší obsah živin, pak se pšeničné otruby (v případě, že je dort, je lepší ji používat), ječmen drcení a krmiv 15 -% obsahu surového proteinu. Výnos z nejjednodušší krávy je 20-23 litrů. Spotřeba krmiva na krávu v ekvivalentu rublu je 100 rublů bez sena. pokud máte siláž, sena je ještě lepší. Sláma kravám, které dojdou na něco, přečtěte si téma o začátečnících chovatelů dobytka. O sluneční - cena skutečné napsat 40 rublů na litr. to je maximum právě.

na palivo nad psanými výpočty
silo a siláž nebudou
a co se rozumí kombinací krmiva (směs různých kultur?)