Obchod s ručně vyráběnými koženými výrobky. Ruční taxi.

Věci, které jsou vyrobeny samy o sobě, jsou samy o sobě mezi spotřebním zbožím, které se rozkládají na trh v tunách. To je důvod, proč jsou výrobky vytvořené pečlivou prací v kusových kopiích oblíbené a jsou poměrně drahé.

Mluvili jsme s Nikitou Trofimovovou, která se nachází v kreativní dílně pro kožené výrobky - TN HandMade. Rozhovor se ukázal být docela zajímavý a informativní.

Maxim: Nikita, řekni nám stručně o tom, kdy a jak vznikla myšlenka vytvořit a poté prodat výrobky z kůže?

Nikita: Zpočátku to nebyl plánovaný obchodní projekt. Nápad se náhle objevil náhle v roce 2009, tk. tohle příslušenství (široké kožené náramky na ruku). Koupit je bylo problematické, zpravidla takové věci byly přineseny ze zahraničí. Rozhodla jsem se to vyzkoušet pro sebe a pro přátele. Pak lidé, kteří už nebyli známí, začali volat a mají zájem o výrobky. A uvědomil jsem si, že tento směr je docela populární a exkluzivní, protože na trhu neexistuje žádná masová dodávka.

Maxim: Je to pravda, s širokými náramky napjatými, i když jsou docela populární. A odkud pochází materiál? Existuje nějaká produkce v ruce, která může poskytnout pokožku?

Nikita: Po dobu 3 let kůže. materiál byl zakoupen v domácích koželuhách. V oblasti Vladimir neexistují takové produkce, takže nemohu říci, že jsou "po ruce". Šla do sousedních oblastí pro materiál.

Nyní nakupuji kůži z Itálie na objednávku. To je způsobeno vyšší kvalitou pokožky ve srovnání s domácí kůží.

Maxim: Ukázalo se, že výrobky jsou téměř "italské" :) Má nějaká kůže nějakým způsobem dále zpracovávána nebo je "připravena k jídlu"?

Nikita: Kůže na mě přichází ve velkých kotoučích. Část je dodatečně zpracována, například ručně lakovaná v požadované barvě, část se používá bez zpracování.

Dále se odřezávají potřebné odřezky pro hotové výrobky. Dodatečně jsou zpracovávány, například tloušťka je odříznuta, okraj kůže je řezán, povrch uměle stárl.

Maxim: Léčba je prováděna jednou osobou? Kolik lidí je v dílně? Nebo jste jediná "dílna"?

Nikita: Zpočátku jsem pracovala sama a dílna byla v bytě), nyní pracuji 4 lidi. Každý je zaneprázdněn vlastním životem)

Maxim: Všechno začínalo s koženými náramky nebo hodinky se širokým pásem? Řekněte nám trochu o sortimentu, který nabízí vaše dílna. Sledujte, náramky.. co jiného?

Nikita: Zpočátku dělal jen ruce širokých náramků. Pak udělal své první hodinky na širokém pásu. To byly hodiny Raya, který jsem koupil v obchodním domě, když jsem byl v Minsku. Hodinky na širokém pásku jsou velmi populární, kombinující kožený náramek a funkčnost hodinky. Také vyrábím kožené řemeny, nedávno jsem začal odlévat spony podle vlastního designu z mosazi.

V dílně také vyrábím tašky, peněženku, držitele karet, domácnosti, pásy pro fotoaparáty atd. Obecně platí, že v této oblasti existuje mnoho příležitostí pro rozvoj a nápady. Ne všechny mají dost času)

Maxim: Takže se ukázalo, že z kůže můžete udělat jakýkoli návrh? A existovaly nějaké zvláštní příkazy, které byly vyřazeny z obecné série?

Nikita: Obecně ano. Ale ne pro všechny nápady, které nabízejí zákazníci. Protože Snažím se o svůj vlastní styl. Ráda dělám to, co se mi líbí, a reaguji na můj styl a dívám se na práci. Většinou pracuji na mých tvůrčích nápadech. Předpokládejme, že nyní pracuji na zvláštní objednávce profesionálního hudebníka, který hraje harmoniku. Shu pokrývá 20 harmoniků za svůj výkon na mezinárodní soutěži v Německu.

Maxim: Takže jste někde studovali toto řemeslo nebo jste už začal chápat nuance v průběhu záležitosti? Nebo byli někteří učitelé?

Nikita: Vše studoval samostatně) postupně zvládl technologii, učil jsem se šit na šicí stroj. Dovednosti postupovaly postupně a spolu s nimi rostla kvalita a krása výrobků.

Maxim: Soudě podle fotografií, kvalita je na vrcholu :) A ceny jsou celkem přijatelné. A co se týče hodin, odkud pocházejí hodiny? Je to nějaký druh "noname" nebo nákup od hodinářské společnosti?

Nikita: Část hodinek je originální. Koupím paprsek v továrně hodinek v Minsku, tato značka je kvalitní a retro styl, který je nyní populární) Dial-kopie jsou zakoupeny "noname".

Maxim: Jak vyřešíte problém se zárukou? Byly tam případy, kdy se hodiny vrátily z důvodu poruchy?

Nikita: Na mechanismu hodinky existuje záruka. Vždy se snažím vyřešit takové problematické problémy pro klienta nejvýhodnějším způsobem. Protože Nechci honit rychlý zisk, ale pracuji takhle mluvit v dobrém jménu) Případy jsou samozřejmě :(

Maxim: Ano, je poměrně obtížné získat pověst, ale v okamžiku se rozpadne. Distribuujete své produkty pouze prostřednictvím sociální sítě nebo existují jiné kanály? Řekněte našim čtenářům, kde můžete číst o vašich produktech a jak je objednat. Najednou se někdo rozhodne udělat dar.

Nikita: V tuto chvíli vzdáleně obchoduji prostřednictvím sociální sítě. VKontakte síť, mám zaregistrovaný IP. V blízké budoucnosti budu budovat internetový obchod, místo je ve výstavbě.

Na stránkách společnosti VC jsem sestavil katalogy s dostupnými produkty, podrobně popsanými Jak si objednat, o dodávkách do jiných měst a zárukách.

Každý výrobek může být laserově vyrytý s nezapomenutelným nápisem nebo obrazem.

Maxim: Poslední otázka se týkala IP, ale už jste ji odpověděli :) Pak otázka není v obočí, ale v oku. Pokud předpokládáme, že průměrná mzda v Rusku činí 30 000 rublů. Umožňují vám vaše příjmy říkat, že jste nad střední třídou? :)

Nikita: Ano, rozhodně))

Zde jsou některé příklady toho, co produkuje.

Pokud se probudíte, že chcete něco objednat z věcí, které Nikita vytváří, můžete mu bezpečně napsat na Facebooku. Bude šťastný. I my budeme rádi. Každý bude šťastný, vše je v pořádku.

Kožené výrobky v podnikání: výroba kožených výrobků

Krásné kožené výrobky mají neustálou popularitu. Samozřejmě je v továrně spousta doplňků. Ale jejich design a kvalita nebudou nikdy srovnávána s ručně vyrobenými výrobky. Potenciální kupci si neobtěžují ani velmi vysokou cenu. Koneckonců k tomu, abyste měli k dispozici stylovou věc vyrobenou z pravé kůže, je prestižní a módní.

Kde začít?

Než si koupíte materiály a vybavení, musíte se nejprve rozhodnout, co přesně chcete. Většina majitelů koželužníků je samouk. Všechny jemnosti podnikání, které zvládly pokusem a omylmi.

Reklamy na YouTube a mistrovské kurzy mohou také pomoci při zvládnutí řemesla. Na individuálních jemnostech případu se můžete zeptat kolegy na specializovaných fórech. Obvykle je sdílí bez jakéhokoli úmyslu. Skvělá pomoc může mít zkušenosti s provozováním jakéhokoli jiného druhu podnikání.

Měli byste začít podnikat s jednoduchým a jednoduchým doplňkem. Například při výrobě kožených řemenů. Pracujte s nimi trochu, ale vždy používají požadavek. Tento přístup vám umožní naplnit ruku a vytvořit svůj vlastní styl. Později bude možné se zabývat výrobou dražších exkluzivních věcí.

Kde mohu najít dodavatele?

Kožené suroviny můžete nakupovat různými způsoby. Obvykle se majitelé nerozprávají přímo s obvazem, dostanou si už kůži. Nejvýhodnější ceny nabízejí speciální kožešinové podniky. Ale oni zpravidla opouštějí kůži jen ve velkých dávkách. To, že v počátečních fázích rozvoje obchodu představuje nepřekonatelnou překážku.

Také v téměř každém velkém městě jsou specializované obchody, kde si můžete koupit nejen kůži, ale také veškeré potřebné doplňky. Koženci, kteří žijí daleko od regionálních center, mohou využívat služby internetových obchodů.

Pokud plánujeme výrobu malých suvenýrů a doplňků, stojí za to vyjednávat s malými ateliéry o nákupu odpadků. Koneckonců ve svém manželství někdy posílají celé kůže, na jejichž povrchu je velmi malá vada. Dalším kanálem pro dodávku surovin z kůže je z druhé ruky. Existuje mnoho kožených předmětů za směšnou cenu.

Jaké vybavení je nutné?

Na začátku podnikání můžete řídit s minimem vybavení. Bude stačit koupit následující:

 1. Šicí stroj na kůži. Cena nového stroje je asi 40 000 rublů. Také, pokud máte nějaké zkušenosti s kůží, můžete hledat použitou verzi.
 2. Stiskněte pro instalaci příslušenství.
 3. Kožené nože.
 4. Děrovačky.

Konečná sada nástrojů a nástrojů závisí na specifikaci výroby. Například pokud se plánuje šití kožených výrobků ručně, bude se v tomto okamžiku zdržet nákupu drahého stroje. Stačí si koupit piercery a voskované nitě. V budoucnu budete při vývoji podniku postupně získávat nové nástroje, ale prozatím je docela možné dosáhnout s minimem.

Další položkou výdajů v činění je také spotřební materiál. Například při výrobě lepidla, ochranných povlaků a impregnace. Dávají výrobkům různé vlastnosti.

Takže pokud shrneme výdaje, získáme následující:

 • Nákup kůže a zásob bude vyžadovat zhruba 15 000 rublů.
 • K nákupu zařízení 50 000-60 000 rublů.

Tudíž 65 000 až 75 000 rublů stačí k otevření vlastního činění.

Kde a jak uspořádat workshop?

Zařízení pro výrobu kůže zabírá jen málo místa. Na začátku může být workshop uspořádán i ve vašem bytě. Zároveň je však třeba splnit řadu podmínek:

Místo pro podnikání

 1. Dobré osvětlení. Práce s koženými výrobky je dlouhá a náročná, takže je důležité organizovat dostatečně jasné osvětlení. Udělej to nejlepší s fluorescenčními světly. Poskytují potřebnou úroveň osvětlení a šetří energii.
 2. Větrání. Dílna musí být nutně větrána. Všechny použité lepidla a impregnační látky mají ostrý chemický zápach.
 3. Warehouse. Kůže a zásoby musí být uloženy někde. Udělejte to nejlépe na místě speciálně upraveném pro tento účel. Například je pro tyto účely vhodný kovový stojan.

Vzhledem k výše uvedeným požadavkům na uspořádání dílny je žádoucí použít v bytě samostatnou místnost nebo dokonce i garáž.

Stanovení ceny výrobků

Jak víte, poptávka vytváří nabídku. Z tohoto faktoru závisí konečná cena. Pokud jsou některé produkty ve vysoké poptávce, mohou být prodány s vyššími náklady. Při stanovení ceny je třeba vzít v úvahu i další dvě důležité body: čas potřebný k výrobě a náklady na výrobek.

Obvykle začátečníci dosahují minimální přirážky, jen aby pokryli náklady na materiály. V počátečních fázích kompenzace vynaloženého času a úsilí to vůbec není.

K určení konečného sortimentu musíte trvale studovat prodejní trh. Móda pro určité výrobky se neustále mění. Obvykle jsou velice náročné peněženky, peněženka a vizitky.

Vybíráme personál

Hledání dobrých pracovníků není jednoduchý úkol. Zodpovědní zaměstnanci, kteří dobře vědí jejich podnikání, mají v zlaté hodnotě svou váhu. Snad nejlepší možností je najmout studenta, který spolu s vámi porozumí tajemstvím činohry.

Také jako personál můžete využít nezaměstnané příbuzné nebo jen známé známky. Můžete umístit reklamu na specializované zdroje, jako je Avito.

Jak a kde prodávat hotové výrobky

Ziskovost podniku přímo závisí na tom, do jaké míry se rozvíjí tržní trh. Propagace vašich produktů by měla být co nejaktivnější. Práce není jen pro individuální objednávky, ale i pro hromadné spotřebitele. Zisk bude mnohem vyšší, pokud je možné kombinovat výše uvedené dvě pracovní schémata.

Jedním z nejdostupnějších distribučních kanálů je internet. Jeho schopnosti nejsou omezeny na nic.

Nejprve můžete vytvořit malý internetový obchod na bezplatné platformě nebo využít možnosti sociálních sítí. Také stojí za návštěvu a speciální veletrhy mistrů. Při propagaci zboží významnou roli hrají vizuální obrazy. Kvalitní, krásné fotografie s příslušným doprovodem jsou schopny prodávat cokoli.

Také staré "slovo z úst" přispívá k rozvoji podnikání. Stačí se zeptat svých přátel a známých, abyste se s vaším okolím podělili o zprávy o vašich kožených výrobcích. Nezapomínejte na vytvoření vlastního webu, kde budete pravidelně publikovat zajímavé články o módních trendech ve světě kožených výrobků. Zde můžete umístit i užitečné tipy pro péči o příslušenství.

Prodejny offline mohou také zvýšit prodej. Možná, že v prvním páru budete nejvýhodnější dohodnout se na dodávce zboží za účelem prodeje nebo pronájmu malé vitríny. Později, pokud je vše úspěšné, můžete se vyhnout svému vlastnímu oddělení nebo malému obchodu.

Stojí za registraci firmy a certifikaci produktů

Chcete-li se zaregistrovat nebo nikoliv, rozhodněte se nezávisle. Zaplacení daní a dalších plateb na jedné straně budou na straně druhé příjmem, pokud půjdete na vyšší úroveň, nemůžete to udělat bez registrace.

Máte-li vážné rozšíření podnikání ve svých plánech, možná stojí za to zvážit certifikaci výrobků. Pravidla pro vydávání osvědčení a získání prohlášení o shodě jsou stanovena v technických předpisech celní unie.

Pro potvrzení konkurenceschopnosti produktů a rozšíření prodejních kanálů je nutné předat povinnou i dobrovolnou certifikaci. Pro každý z těchto postupů se shromažďuje soubor dokumentů, který je následně předán certifikačnímu centru.

Postup certifikace je jednoduchý. Skládá se ze dvou etap: shromažďování dokumentů a zkoumání vzorků. Je třeba poznamenat, že výzkum může být prováděn pouze speciálně akreditovanými středisky a laboratořemi.

Podnikání výroby kožených výrobků má budoucnost. Úspěch zde závisí na talentu, kreativitě a schopnosti nabídnout se. Navíc není sezónní. Kožené doplňky jsou v průběhu celého roku velmi náročné. Přesto však poprvé stále potřebuje stabilnější zdroj příjmů.

Věřím, že tento typ podnikání je nyní poměrně ziskový a byl to vždycky. Ale jako v každé jiné sféře to vyžaduje specifické znalosti a dovednosti. Proto je třeba se k tomuto problému přiblížit určitým množstvím znalostí nebo vybrat kvalifikovaný personál.

Šicí příslušenství z kůže

Naše dílna na šití z kůže vyrábí širokou škálu velkoobchodu a maloobchodu s koženými výrobky. Mezi našimi produkty najdete vše, co potřebujete v životě moderního člověka: kožených peněženek, kožených kabelek a ramenní popruh, peníze klipy různých stylů, spojky stylový design, různé kryty a případy, jakož i notebooky a deníky v kožených potahů. Také vyrábíme a dekorace, například náramky z přírodní kůže. Krásné ruční příslušenství z pravé kůže bude nádherným darem pro každého!

Přizpůsobení

Pokud se rozhodnete koupit velkoobchod s kůží nebo si objednáte peněženky ve velkém, pak se otočíte na adresu! Koneckonců, naše výrobky jsou zaručeny vysokou kvalitou a za nejvýhodnější ceny, a podmínky spolupráce a velkoobchodního prodeje nezanechávají naše budoucí partnery lhostejné. Nenašli jste mezi našimi sortimenty ty správné výrobky a chcete objednat výrobky vyrobené z pravé kůže? A můžete potřebovat firemní produkty? Postaráme se o celý cyklus vývoje a výroby volně loženého koženého zboží dle Vašich požadavků! Garantujeme 100% výsledek.

Šití kůže ve Voroněži

Bylo nalezeno informace o 1 vhodném ateliéru oblečení. Šití kůže - ceny a recenze. Srovnávací tabulka Voronežského oděvního oděvu, kde je krejčovská služba pro kožené výrobky.

 • Sada sloupců:
 • Adresy a telefony
 • Informace
 • Ceník
 • Přizpůsobení

Portál obsahuje adresy a telefonní čísla studia Voronezh, kde si můžete objednat individuální šití kůže. Odvolání v ateliéru pomůže koupit variantu, která se dokonale podobá postavě ženy, zdůrazňuje její důstojnost a jemně opravuje nedostatky. Ceny pro přizpůsobení kožených výrobků na míru jsou uvedeny v tabulkách, které lze snadno porovnat. Můžete tedy porovnat ceny služby v různých ateliérech a najít nejlepší volbu. Portál shromáždil recenze návštěvníků, kteří již žádali o ateliér nebo salon. To vám pomůže najít opravdu hodné švadle a krejčí.

V jakém studiu je lepší objednat šití kůže?

Šití z kůže se týká složitých objednávek, ne každý krejčí může pracovat s tímto materiálem, ale pouze odborníkem (kožešník). Tito velitelé jsou velmi žádaní, fronta pro ně je postavena mnoho měsíců dopředu. Kolik bude stát za to přizpůsobit oblečení z kůže, kde najít vhodného kožešníka a co hledat při objednávání?

Specifičnost práce s kůží a požadavky na kožešnictví

Pro výrobu oděvů se používá více než 30 různých druhů kožených pláten, včetně exotických druhů. Přírodní materiál není levná, a tak získat krásné a elegantní výrobek, měl by být léčen ve specializovaném studiu oděvní kůže, je zde zaručeno, že nebude kazit tkaniny.

Mezi kožešníky jsou také profesionálové v různých směrech:

 • Ti, kteří se zabývají přesnějšími oděvy: kabáty z ovčí kůže, bundy a kabáty, pláštěnky. Pracují zpravidla s kožešinou.
 • Krejčí na příslušenství: tašky, rukavice, pásy, obojky, masky a podobně.
 • Mistry pro šaty, pro dámské nebo pánské obleky, kalhoty, sukně.

Není tam žádná univerzální specializace, proto individuální krajčír z kůže by měl být objednán od toho krejčího, který má podobné věci ve svém portfoliu. Na našem portálu si můžete přečíst recenze o různých mistrů, zjistit, který z nich pracuje zodpovědně a komu by nemělo být ani kontaktováno.

Náklady na šití z kůže, termíny

Trénink krejčování pokožky trvá od 2 měsíců do 2 let, v závislosti na tom, jaké je počáteční úroveň, talent a vynalézavost člověka. Přirozeně jsou kožešníci považováni za jeden z nejvíce placených krajčířů, protože tato práce je velmi zodpovědná.

Jaká je přibližná cena zakázky na zakázku kožených výrobků na zakázku:

 • Vnější oblečení stojí od 10 000 rublů. Materiál a příslušenství se platí zvlášť. Za složitost řezu se účtuje příplatek.
 • Obleky, sukně, kalhoty a podobně stojí od 5000 r. pro malou věc až 45 000 rublů. a další - pro tři nebo pár slavných krajčířů. Horní hranice cen těchto věcí jednoduše neexistuje, zvláště když je pán ve Voroneži všeobecně znám.
 • Tematické atributy a spodní prádlo (masky, obojky, pásy a další) - od 3500 r. pro příslušenství.

V mnoha ohledech je cena určena složitostí práce, takže velitel volá konečnou cenu po dohodě náčrtu. Ve velkých studiích mohou dva nebo více odborníků pracovat na jedné objednávce. Skica je vyvinuta módní návrhářkou a objednávka kožušiny je provedena, v tom případě je největší pravděpodobnost, že se na obrázku nejlépe hodí a přesně takový návrh, který zákazník potřebuje. Pokud to rozpočet dovolí, je lepší zvolit si takovou možnost.

Kromě toho je za příplatek nutný dodatečný poplatek, je to z 10% v nejméně populárním studiu pro přizpůsobení kožených výrobků na 100% ve velmi zatíženém stavu.

Jak se šití děje?

Příslušné šití kožených výrobků na zakázku je následující:

 • Tato osoba si vybírá ateliér. Ten si může předem koupit kůži, ale je lepší nechat to udělat, protože existuje mnoho nuancí (kvalita obvazu, nátěrový materiál), které se lépe projednávají se specialistou. Ve studovně Voronezh se prodávají všechny hlavní druhy kůže, telecí, vepřové, umělé, a zbytek, například pythonová kůže.
 • Model je promyšlený, vytvořen je umělecký nákres a pak rozložení a vzory.
 • K dispozici je montáž a případná korekce. O všech nepříjemnostech a přáních je třeba říci v této fázi, pak bude obtížnější opravit.
 • Příkladem může být několik, 2 nebo 3, v závislosti na vlastnostech věci. Pro doplňky (tašky, pásy) obvykle nedělají žádné srovnání ani dělají. Když je výrobek připraven, zákazník platí za práci na konečné montáži.

Někteří mistři pracují s 50% předplacením, a materiál vždy není v pořadí. Vyberte si dobré studio ve Voroněži, pokud si pečlivě přečtete recenze na firmy na našem portálu.

Tvůrčí činnost: výroba doplňků z pravé kůže

Nádherné výrobky vyrobené z pravé kůže jsou již dlouhou dobu velmi žádané, ale nyní získávají zvláštní popularitu. Samozřejmostí je velké množství zahraničních i tuzemských výrobců, v jejichž sortimentu jsou kožené doplňky různých provedení. Přesto nikdy neodpovídají kvalitě a originálnosti ručně vyráběným produktům.

Nabídka kožených výrobků, která můžete vyrobit, je poměrně velká. I přesto neztrácejí relevance řadu šperků a doplňků využívajících přírodní kůže: tašky, opasky, peněženky, šperky, oblečení, boty, obaly na notebooky, knih a časopisů, atd...

Hlavní způsoby, jak vyrobit skutečnou kůži

Hlavní surovinou pro výrobu takových výrobků je pravá kůže, která prošla předběžným zpracováním. Existuje několik způsobů výroby přírodní kůže, mezi nimiž jsou následující: surové kůže (s minimálním zpracováním a zachování původního výchozího materiálu), surové kůže (koná opalovacího bez opalování) surové kůže činění (vydělávání světlo alum) vyčiněné kůže (připraveného výsledkem tučného opalování nebo přidáním rostlinných a umělých chemických taninů).

Mistři, kteří se zabývají výrobou různých výrobků vyrobených z kůže, zpravidla nevykonávají sebevzdělávání pokožky. Tento postup se provádí u speciálních koželuží v různých zemích po celém světě. Masters také kupují jim ready-made opálenou pokožku následující typy: tele, sklizok, vyrostok, nappa, dítě, husky, žraločí kůže, Maroko, přírodní semiš, jelenice, sedlo, velur napplak, břehu, štípaná kůže, semiš, Rusko kůže, pergamen.

Pro každý typ výrobku se používá tento nebo druh pokožky. Všechny potřebné materiály můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách, které najdete ve velkých městech. Mistři, kteří žijí v regionu, od centra, jim objednávají prostřednictvím internetových obchodů (včetně zahraničních), stejně jako v dílnách pro šití. Mimochodem, pokud se zabývá výrobou drobných výrobků - šperky, hračky, doplňky, můžete výrazně ušetřit na surovinových kupních smluv s místními dílen, které jsou často prodávány a zbytky prořezávání velké kusy kůže za nízké ceny. Často pro práci (a dokonce i pro trénink) se už mohou dostat z módních kožených výrobků - staré boty, tašky, svrchní oděvy. Takové kožené výrobky s dobrým obvazem najdete v second-hand obchodech za velmi nízké ceny.

Určete hodnotu pokožky

Při nákupu kůže ve specializovaných prodejnách je jeho hodnota prodávána pro 1 čtvereční decimetr. Obvykle se prodává v celých kusech (kůže nebo kůže). Náklady se mohou lišit v závislosti na typu pokožky (telecí, vepřové, kozí), vlastnosti a kvalita obvazu, tloušťka kůže a pohybuje se od 5 do 50 rublů na čtvereční desetin. Kůže exotičtějších druhů zvířat (například pštros, krokodýl atd.) Bude stát pořád rádnější - od sto rublů na čtvereční decimetr a výše.

Vezměte v úvahu při výpočtu nákladů na jeden výrobek skutečnost, že oblast nejmenší pokožky je nejméně 40 čtverečních decimetrů. Z tohoto důvodu je pro výrobu drobných předmětů - šperků, doplňků a dalších věcí - k nákupu materiálu s pevnými kůžemi nerentabilní. Ozdoby z pravé kůže lze zakoupit ve studiu za cenu 100-200 rublů na kilogram. Celková plocha jednoho kilogramu odřezků je asi 50-60 čtverečních decimetrů.

Jaké jsou nástroje pro práci s kůží?

Seznam hlavních obsahuje nůžky, nože, široké a dlouhé kovové pravítka, kovové čtverce, francouzský nůž, punč, svěrák, svorku. Odborníci doporučují použití speciálních samočinných nůžek pro krajčíře. Následující značky se ukázaly být úspěšné: nůžky Scheren konig, nůž RTY-2 / DX Olfa, užitkový nůž CK-2 Olfa, nůž pro umělecká díla AK-1 / 5B Olfa. Kromě toho budete muset koupit kruhový nůž a některé další typy nožů pro speciální techniky a speciální druhy výrobků.

Pokud je to možné, snažte se neuložit nástroje, protože přímo závisí na kvalitě dokončené práce. Odborníci doporučují používat nože s vyměnitelnými noži, a ne s pevnými, protože první možnost je výhodnější.

Část potřebných nástrojů lze zakoupit v běžných stavebních domech a v některých specializovaných internetových obchodech, které obvykle dodávají objednávky po celé zemi. Pokud jste stále ještě jen učení a nejste si jisti, že výroba výrobků z kůže, bude to jen koníček, a základ pro vaše podnikání, můžete tak učinit méně investic a používat pro práci úřadu a stíracích nožů, která stála řádově levnější speciální nástroje. oVprochem, to má své nevýhody: papírnictví nůž při práci s kůží se musí často měnit, a boot-ostří vyžadují časté ostření, takže jejich použití na dlouhou dobu není tak ziskový.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Každý nástroj z výše uvedeného seznamu má svůj vlastní účel. Například pomocí širokého dlouhého kovového pravítka a kovového čtverce je možné co nejvíce přesně a bezpečně pro vlastní prsty vytáhnout potřebné množství materiálu. Francouzský nůž se provádí šerfováním (ředění) pokožky.

Vzhledem k tomu, že sherry je velmi namáhavý postup, trvá to spousta času a úsilí, takže obvykle kůže pro tuto léčbu se snaží dosáhnout požadované tloušťky. Závěs umožňuje připevnit produkt do požadované polohy během provozu. Pomocí svorky se během lepení připevní několik velkých částí. Pokud plánujete vyrábět sáčky a jiné velké předměty, je nejlepší zakoupit několik svorek najednou.

Pokud jste začátečník v této oblasti, a neměl moc zkušeností v zpracování kůže a výrobě výrobků z kůže, že je lepší postupovat před jít na nářadí, obraťte se na odborníky, číst odbornou literaturu a články na tematických zdrojů na Internetu. Taková předběžná příprava ušetří spoustu peněz. Například pro práci s kůží může koupit levně a kvalitativní dost údery vytrvalec či Legioner, namísto nákladných speciálních modelů. Jsou prodávány ve stavebních a oděvních prodejnách, stejně jako tam, kde se prodává různé zboží pro tvůrčí práci.

Jak otevřít podnikání ve výrobě kožených výrobků

Chcete-li se zabývat ruční výrobou kožených výrobků, je to možné doma. Hlavní věc, kterou mají ve svém držení byl dostatečně prostorný a dobře větrané (což je důležité při práci s lepidly) prostor, kde si můžete pohodlně umístit na plochu, zařízení, regály materiály a hotové výrobky. Neexistují žádné speciální požadavky na vybavení pracoviště. Hlavní věc je, že je pro vás pohodlné. Pro práci je vhodný jakýkoli široký stálý stůl.

Ale musíme vzít v úvahu, že při vyřezávání a řezání dílů povrchu výrobku, na které by měl rozložený materiál být neklouzavé (jinak pokožka bude i nadále pohybovat dolů a nelze přesně zjistit podrobnosti), pevná (tak, že nůž není přilepená na základně) a není texturovaný. Pokud pracujete na dřevěnou desku stolu, je nejprve nutné k pokrytí s kusem linolea, sololit, plexiskla, nebo alespoň plastový prkénku nebo komise pro modelovací hmoty (pro menší předměty), nebo nůž pod řezem pokožky se neustále „odtékat“ s linkou a pokračujeme dřevěné vlákno.

Kromě skutečné kůže a nářadí můžete také potřebovat různé doplňkové předměty a materiály - příslušenství (a vybavení pro jeho instalaci), barvy, laky atd. Přesný seznam závisí na modelu a vaší představivosti.

Na začátku je lepší vybrat výrobky, které nevyžadují mnoho času na výrobu: pásy, jednoduché ozdoby a jednoduché doplňky. Potom, když zadáte svou ruku, najdete svůj vlastní styl a zvolíte techniku ​​práce, která vám vyhovuje, bude možné se zaměřit na složitější projekty. Nicméně, v předstihu zvážit cenový systém pro vaše výrobky. Je zřejmé, že sofistikovaná výroba a exkluzivní ruční práce budou dražší než průmyslové zboží. Na druhé straně musíte racionálně posoudit úroveň vaší práce a dovedností. Zkušení majitelé doporučují začínajícím podnikatelům, aby stanovili malou přirážku na svou práci, která byla vyrobena za účelem prodeje. Výpočet se zpravidla provádí podle schématu: náklady na materiál plus 10-25% shora.

Takže se budete moci poprvé naučit, platit za materiály a vybavení a alespoň kompenzovat vaše úsilí. V případě produktů s vyšší úrovní výkonu se obvykle používá následujícího schématu: Product náklady Ready a navíc 150-200% nad tímto limitem. Samozřejmě, že toto pravidlo může být změněno, protože hodně záleží na tom, kolik času a úsilí bylo vynaloženo na práci, protože to je originál, pokud jste již získal své jméno (nebo spíše byl, zda vaše jméno jako mistr jakési značky).

Kde distribuovat výrobky z kůže

Vyhledání prvního a následných kupujících může být na internetu i mimo něj. V prvním případě vám zkušení podnikatelé doporučují vytvářet účty v nejznámějších sociálních sítích a vytvářet vlastní webové stránky. Nezapomeňte také na zdroje jako Etsy, Fair of Masters atd. Možná, že se nebudou stát hlavním prodejním kanálem, ale přítomnost na nich vám pomůže učinit vaši značku rozpoznatelnější. Důležitou roli (i když je často podceňována) hrají vysoce kvalitní a krásné fotografie vašich produktů. Není možné prodat drahocennou věc se špatnou fotografií pořízenou na soapboxu. Z tohoto důvodu nemusíte požádat o pomoc profesionálního fotografa. Dobrá kamera a zamyšlený doprovod, který pomůže zdůraznit všechny výhody vašeho produktu.

Navíc, originální kožené ručně vyráběné produkty jsou prodávány prostřednictvím běžných, off-line obchodů se suvenýry a dárky, doplňky, oblečení a tak dále. D. Pre-přemýšlet o tom, zda budete přijímat objednávky nebo prodat ready-made věci. V prvním případě si můžete zvýšit své zisky, ale tato možnost s sebou nese určitá rizika, zvláště pokud nechcete mít zálohu od zákazníka.

Business výroby výrobků z kůže, je ziskový a málo vystaveni sezónní faktor (kožené tašky, opasky, šperky a doplňky, jako pravidlo, jsou v poptávce po celý rok). Pro nákup materiálu, příslušenství a nářadí, stejně jako pro školení, to bude trvat asi 30-50 tisíc rublů. V první fázi se však můžete vypořádat s menšími investicemi, pokud máte zkušenosti v této oblasti a další zdroj příjmů za prvních šest měsíců.

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Oděvy pro mládež a děti Orby

Optika salon: podnik, který má vždy požadavek

Tvůrčí činnost: výroba výrobků z polymerové hlíny

Vše, co potřebujete k podnikání domů při výrobě polymerních jílových výrobků, jsou jisté dovednosti práce, usilovnosti, ohleduplnosti a, co je nejdůležitější, neomezené.

Podnikatelský plán: pěstování žampionů

Výpočty finančního projektu byly provedeny pro podnik, který zahrnuje 6 komor o celkové ploše 570 m2 metrů. Výrobní cyklus trvá přibližně 60-63 dní. Náklady na projekt jsou 1.

Výroba kulečníkových stolů

Chcete-li vytvořit jeden kulečníkový stůl za použití levného dřeva, břidlice, speciálního kaučuku a kulečníku, bude trvat asi 40 tisíc rublů a 5-7 dní, pokud jedna osoba pracuje.

Jak analyzovat konkurenceschopnost podniků?

Hlavním ekonomickým faktorem, který umožňuje plně posoudit konkurenceschopnost podniku na trhu, je přebytek příjmů nad náklady!

Jak uspořádat vaše podnikání pro výrobu šprota

S řádným rozvojem a kompetentním uspořádáním vašeho výrobního procesu, stejně jako s aktivní marketingovou kampaní, můžete začít profitovat několik měsíců po uvedení do provozu.

Naše podnikání: zahajujeme kurzy herectví

Organizace vlastních kurzů se může stát zdrojem základního nebo dodatečného příjmu, v závislosti na tom, kolik času a peněz můžete vynaložit na své vlastní záležitosti.

Podnikatelský plán: Hospodářství pro pěstování bažantů

Investice do otevření hospodářství pro pěstování bažantů s přihlédnutím k provoznímu kapitálu bude činit 820 tisíc rublů. Doba návratnosti je 18 měsíců.

Vlastní podnikání: organizace parkoviště

Organizace vašeho parkoviště je velmi dobrá investice, ale pouze pokud je zvoleno správné místo a máte příležitost se dohodnout a rychle vyřešit všechny byrokratické problémy. A relevantní t.

Obchodní plán vodního parku

Investice do projektu budou činit 150 milionů rublů. Přibližný počátek projektu je 12 měsíců. Doba návratnosti vodního parku činí 51 měsíců. Diskontní doba návratnosti je 64 měsíců.

Podnikatelský plán kavárna palačinka

Investice do projektu "Cafe-palačinka" činí 1 254 000 rublů. Doba návratnosti je plánována na 5 měsíců práce.

Jak může malý internetový obchod najít zákazníky a prodávat prostřednictvím facebooku a e-mailu?

E-mailový marketing ve spojení s Facebook je výkonný marketingový nástroj pro řízení provozu a přeměnu zákazníků. Podívejme se, jak s námi najdete nové zákazníky.

Kreativní podnikání: dělat ozdoby s umělými květinami

Celkové náklady na vše potřebné k výrobě šperků s umělými květinami, včetně materiálů a nástrojů, činí zhruba 10 tisíc rublů. Doba návratnosti závisí na tom, jaký druh.

Workshopy na šití koženého zboží ve Voroněži - telefony, adresy, recenze a rekvizice 44 firem

Ve městech Voroněžského kraje

Chcete si koupit produkt nebo využít služby společnosti s klíčovými slovy "Workshopy pro šití koženého zboží" ve Voroněži? Doufáme, že obdržíte zpětnou vazbu od návštěvníků webu.

Pro toto klíčové slovo se v současné době nachází 44 organizací.

Pokud jste neobdrželi odpovědi na vaše dotazy čtením recenzí, můžete použít jiné podobné stránky na internetu, stejně jako "Yandex.Market". Můžete také přidat svou firmu na místo a napsat recenzi pro workshopy na šití koženého zboží ve Voroněji (Voronežsko)

Vlastní podnikání: výroba pásů z kůže. Podnikatelský plán pro výrobu kožených pásů: technologie a vybavení

Dnes v regálech je nádherná řada kožených doplňků, ale přesto, když jde o nalezení skutečně exkluzivní věci, ukazuje se, že většina obchodníků nabízí typický produkt.

Proto, abyste našli stylový pás na nohavicích, je třeba vynaložit určité úsilí. V důsledku toho se výroba kožených pásů stává zajímavým a výnosným obchodem. Podívejme se na složitost tohoto podnikání.

Vlastnosti společnosti

Mnoho majstrů začalo své podnikání s individuálními objednávkami doma. Ale pokud se rozhodnete jít do výrobních zařízení, pak budete muset najít prostor pro kompletní workshop. V něm vytvoříte zařízení potřebné pro technologický proces. Zde najdete vhodný stůl pro řezání, umístění stojanů na polotovary a materiál, příslušenství.

Nejdřív se bude hodit oddělená místnost v bytě, přestavěná garáž. Můžete si pronajmout malou místnost, kde budete mít k dispozici roh pro přijímání zákazníků a projednávání objednávek s nimi.

Kromě toho budete muset rozhodnout o problému s implementací svých produktů. Samozřejmě můžete pokračovat v práci na individuálních objednávkách, ale je mnohem účinnější spustit prodej výrobků paralelně, ať už prostřednictvím vlastních prodejen nebo prostřednictvím zprostředkovatelů. Malé butiky, obchody jsou rádi, že se na prodej kvalitního příslušenství. Mimochodem, návštěvníci těchto stejných bodů v budoucnu se mohou stát vašimi oddanými fanoušky, kteří chtějí získat model vyrobený na exkluzivní skici.

Otevřeme výrobu kožených řemenů

Než otevřete vlastní dílnu, zaregistrujte se jako individuální podnikatel. Současně si vyberte vhodný daňový systém a zaregistrujte se u daňového inspektorátu. Tím se vyhnete případným požadavkům kontrolních orgánů.

Hledáme dodavatele

Vytváření vlastní kůže není volbou. Také nekupujte materiály na principu "kde a jak to je nutné." Aby vaše výroba pásů nebyla nečinná, získávejte stálé dodavatele. Není to těžké to udělat. Při výběru věnujte pozornost pověsti společnosti, kvalitě surovin, jak jasně sleduje dodací lhůtu. Je lepší okamžitě jednat o spolupráci s firmami zabývajícími se dodávkou kůže, příslušenství, polotovarů.

V tomto případě si všimněte, že kůže je prodávána dodavateli, nikoliv plechy, ale kůže. A kolik je decimetr na kůži, do značné míry závisí na jeho typu. Vepřová, kozí, telecí jdou za 10 nebo 50 rublů za decimetr. Ale exotické druhy jsou mnohem dražší, kde ceny začínají ze sto rublů.

Kvalitní materiál

Hodně závisí na surovinách, jejich vlastnostech, vzhledu. I když popruh vypadá bezvadně směrem ven, levný materiál bude mít negativní vliv na únavu produktu.

Nejlevnější modely jsou vyrobeny z vepřového masa. To dává dobrý výsledek, pokud jde o design, ale zde dlouhověkost těchto surovin je lame. Proto majitelé často používají prasečí kůže, aby vytvořili vnitřní část pásu.

Nejoblíbenějším materiálem je telecí kůže. Opoek je velmi měkký, vypadá úžasně v produktu, dlouho slouží. Trochu vyšší ovčí kůže.

Ale zde pro výrobu drahých drahých pásů se používá kozí kůže. Měkký a překvapivě plastický, má výraznou barvu. Je však nutné pečlivě zpracovávat výrobky z něj.

Z kůže z pštrosů nevycházejí ani elegantní pásy. To je jen cena takových exotiků bude také působivá. Iguana, stingray, žralok, python se postaví pánovi do hezkého penny, takže je lepší nechat je koupit v sériích, ale vzít je pod objednávkou určitého modelu.

Při nákupu materiálů pro výrobu nezapomeňte na vysoce kvalitní příslušenství. Nejen, že levná plastová nebo kovová spona může vyvrátit veškerou snahu návrháře vytvořit exkluzivní pás, takže navíc má takový dekor vlastnost oxidace a odpuzování. V důsledku toho bude drahé příslušenství poškozeno a tím i vaše reputace trpí.

Polotovary

S cílem ušetřit peníze můžete vyjednávat s dodavatelem možnost nákupu již zpracovaných a řezaných polotovarů. Takové polotovary pro pásy jsou pásy z kůže s určitou šířkou a délkou. Mohou být okamžitě uvedeny do práce.

Technologie výroby pásů

A teď trochu o technologii procesu. Hotový výrobek se skládá ze tří vrstev. Horní a spodní strana jsou vyrobeny z kůže a materiál obložení je umístěn uprostřed. Někdy mistři vylučují podšívku. Toto se nepovažuje za porušení. Ale pokud máte v úmyslu vydělat zákazníkům drahocenné výrobky s vysokou cenou, pak všechny tři vrstvy by měly být vyrobeny z pravé kůže. Takže příslušenství bude trvat mnohem déle majiteli.

Všechny vrstvy jsou společně sešité nebo lepené. V kombinované verzi jsou lepeny a dodatečně prošité. Nejnovější technologie poskytuje produkty s vysokou pevností. Příslušenství je umělecky zdobeno. Spolu s výzdobou se často používají jiné embosování.

Nejdražší výrobky (na objednávku) od začátku do konce jsou vyrobeny ručně. V ostatních případech je nutné mechanizovat procesy na maximum. V opačném případě bude cena pásů příliš drahá a výroba se velmi rychle stává nerentabilním.

Instalace zařízení

Nemůžete to udělat s primitivními nástroji. Výroba kožených řemenů budete muset automatizovat, abyste mohli dosáhnout požadovaných objemů výrobků k prodeji. Zařízení umožňuje provádět technologické procesy kvalitativněji bez dotyku mytí.

Takže musíte koupit:

 • automatický nebo ruční tisk;
 • stroje pro instalaci kamenů, ozdob;
 • Stroj pro rovnoměrné a hladké zaoblení hran;
 • ostrý vůz.

Kromě toho budete potřebovat stroj na lepidlo a olej, který vám umožní hladce aplikovat kompozici lepidla na obrobek. Navíc si zakoupíte zařízení pro ražení, řezání kůže. Potřeby a šicí stroje. Je lepší vzít specializované modely.

Samozřejmě, že pro vybavení bude nutné vyložit částku asi 150 tisíc a více. Takové zařízení však výrazně šetří čas pro výrobu výrobku, a proto se rychle vyplatí.

Nezapomeňte na nástroje. Různé druhy nožů, nůžek, úderů, zubů, pravítka a čtverců - bez toho nemůže výroba pásů z kůže jednoduše existovat.

Při výběru nástrojů a sestav upřednostněte ty, kteří se osvědčili jako spolehliví asistenti. V tuto záležitost netrápte příliš.

Stejné nože s vyměnitelnými noži vám vydrží mnohem déle. Profesionální vybavení za cenu výrazně převyšuje vzorky domácnosti, je však trvanlivější, protože je speciálně navrženo pro výrobní náklady.

Výrobci těchto zařízení se obvykle snaží poskytovat svým zákazníkům služby. Proto v případě selhání jednoho nebo jiného stroje nemusíte volat specialisty schopné opravit poruchu. A náhradní díly nebo náhradní díly také nemají smysl koupit na boku, je lepší, aby se značkové.

Vybíráme personál

Nepochybně počet zaměstnanců bude záviset na plánovaných objemech výroby. Pásy vyrobené z kůže budou muset být vyrobeny v množství, které dokáže pokrýt náklady na nákup materiálů, vybavení a vybavení. Navíc vám vzniknou výdaje za úhradu elektřiny a pronájmu (pokud máte v úmyslu pronajmout pokoj). Jeden člověk se s tímto úkolem nemůže vyrovnat.

Je lepší mít asistenta. Samozřejmě, že druhý mistr musí mít také potřebné dovednosti. No, jestli máte návrhy designéra. Jinak budeme muset zapojit zkušeného umělce, aby vytvořil náčrty.

V případě, že se rozhodnete prodávat své výrobky sami prostřednictvím prodejny, budete muset najmout dalšího prodejního konzultanta. Vaše úsilí bude záviset na jeho úsilí. Čím více okouzluje prodávající, tím více zákazníků bude schopen zajímat váš produkt, tím dřív vyplatíte peníze investované do podnikání a začnete dosahovat zisku.

Problémy s certifikací

Nikdo vás nezavádí k provedení certifikačního postupu. Kožený opasek je výrobek, který nevyžaduje licenci k jeho výrobě.

Ale sami si uvědomíte, že kupující budou chtít vidět dokument potvrzující vysokou kvalitu a bezpečnost produktu. Tím se výrazně zvýší důvěryhodnost vašich potenciálních zákazníků.

Absolvování certifikace není obtížné. Tato služba je poskytována specializovanými centry umístěnými téměř ve všech velkých městech. Centrum bude muset dodat vzorek vašich produktů a balíček s dokumentací. Po přezkoumání je certifikát ve vašich rukou.

Stejně jako v každém podnikání, budete muset nejprve investovat více, než získat příjem. Ale s rostoucím počtem zákazníků, kteří mají rád vaše příslušenství, se podnik začne postupně zrychlovat. Dnes rostoucí počet lidí má tendenci nakupovat ručně vyráběné kusové zboží. Proto jste schopni splnit poptávku po exkluzivních unikátních produktech, které zdůrazňují stav majitele.

Šití kůže ve Voroněži

Bylo nalezeno informace o 1 vhodném ateliéru oblečení. Šití kůže - ceny a recenze. Srovnávací tabulka Voronežského oděvního oděvu, kde je krejčovská služba pro kožené výrobky.

 • Sada sloupců:
 • Adresy a telefony
 • Informace
 • Ceník
 • Přizpůsobení

Portál obsahuje adresy a telefonní čísla studia Voronezh, kde si můžete objednat individuální šití kůže. Odvolání v ateliéru pomůže koupit variantu, která se dokonale podobá postavě ženy, zdůrazňuje její důstojnost a jemně opravuje nedostatky. Ceny pro přizpůsobení kožených výrobků na míru jsou uvedeny v tabulkách, které lze snadno porovnat. Můžete tedy porovnat ceny služby v různých ateliérech a najít nejlepší volbu. Portál shromáždil recenze návštěvníků, kteří již žádali o ateliér nebo salon. To vám pomůže najít opravdu hodné švadle a krejčí.

V jakém studiu je lepší objednat šití kůže?

Šití z kůže se týká složitých objednávek, ne každý krejčí může pracovat s tímto materiálem, ale pouze odborníkem (kožešník). Tito velitelé jsou velmi žádaní, fronta pro ně je postavena mnoho měsíců dopředu. Kolik bude stát za to přizpůsobit oblečení z kůže, kde najít vhodného kožešníka a co hledat při objednávání?

Specifičnost práce s kůží a požadavky na kožešnictví

Pro výrobu oděvů se používá více než 30 různých druhů kožených pláten, včetně exotických druhů. Přírodní materiál není levná, a tak získat krásné a elegantní výrobek, měl by být léčen ve specializovaném studiu oděvní kůže, je zde zaručeno, že nebude kazit tkaniny.

Mezi kožešníky jsou také profesionálové v různých směrech:

 • Ti, kteří se zabývají přesnějšími oděvy: kabáty z ovčí kůže, bundy a kabáty, pláštěnky. Pracují zpravidla s kožešinou.
 • Krejčí na příslušenství: tašky, rukavice, pásy, obojky, masky a podobně.
 • Mistry pro šaty, pro dámské nebo pánské obleky, kalhoty, sukně.

Není tam žádná univerzální specializace, proto individuální krajčír z kůže by měl být objednán od toho krejčího, který má podobné věci ve svém portfoliu. Na našem portálu si můžete přečíst recenze o různých mistrů, zjistit, který z nich pracuje zodpovědně a komu by nemělo být ani kontaktováno.

Náklady na šití z kůže, termíny

Trénink krejčování pokožky trvá od 2 měsíců do 2 let, v závislosti na tom, jaké je počáteční úroveň, talent a vynalézavost člověka. Přirozeně jsou kožešníci považováni za jeden z nejvíce placených krajčířů, protože tato práce je velmi zodpovědná.

Jaká je přibližná cena zakázky na zakázku kožených výrobků na zakázku:

 • Vnější oblečení stojí od 10 000 rublů. Materiál a příslušenství se platí zvlášť. Za složitost řezu se účtuje příplatek.
 • Obleky, sukně, kalhoty a podobně stojí od 5000 r. pro malou věc až 45 000 rublů. a další - pro tři nebo pár slavných krajčířů. Horní hranice cen těchto věcí jednoduše neexistuje, zvláště když je pán ve Voroneži všeobecně znám.
 • Tematické atributy a spodní prádlo (masky, obojky, pásy a další) - od 3500 r. pro příslušenství.

V mnoha ohledech je cena určena složitostí práce, takže velitel volá konečnou cenu po dohodě náčrtu. Ve velkých studiích mohou dva nebo více odborníků pracovat na jedné objednávce. Skica je vyvinuta módní návrhářkou a objednávka kožušiny je provedena, v tom případě je největší pravděpodobnost, že se na obrázku nejlépe hodí a přesně takový návrh, který zákazník potřebuje. Pokud to rozpočet dovolí, je lepší zvolit si takovou možnost.

Kromě toho je za příplatek nutný dodatečný poplatek, je to z 10% v nejméně populárním studiu pro přizpůsobení kožených výrobků na 100% ve velmi zatíženém stavu.

Jak se šití děje?

Příslušné šití kožených výrobků na zakázku je následující:

 • Tato osoba si vybírá ateliér. Ten si může předem koupit kůži, ale je lepší nechat to udělat, protože existuje mnoho nuancí (kvalita obvazu, nátěrový materiál), které se lépe projednávají se specialistou. Ve studovně Voronezh se prodávají všechny hlavní druhy kůže, telecí, vepřové, umělé, a zbytek, například pythonová kůže.
 • Model je promyšlený, vytvořen je umělecký nákres a pak rozložení a vzory.
 • K dispozici je montáž a případná korekce. O všech nepříjemnostech a přáních je třeba říci v této fázi, pak bude obtížnější opravit.
 • Příkladem může být několik, 2 nebo 3, v závislosti na vlastnostech věci. Pro doplňky (tašky, pásy) obvykle nedělají žádné srovnání ani dělají. Když je výrobek připraven, zákazník platí za práci na konečné montáži.

Někteří mistři pracují s 50% předplacením, a materiál vždy není v pořadí. Vyberte si dobré studio ve Voroněži, pokud si pečlivě přečtete recenze na firmy na našem portálu.