Nakupujeme gazely a dáme na trasu

Obchod s automobily

Trénujte svůj mozek s potěšením

Je otevření raketoplánové taxi ziskovou investicí do finančních prostředků? Takové služby jsou v naší zemi velmi oblíbené. Obyvatelé velkých měst a malých měst preferují tento způsob dopravy pro rychlý pohyb a komfort cesty. V důsledku toho roste poptávka každý den. Lidé denně využívají služby taxi s pevnou trasou. Tento druh veřejné dopravy v městech, kde zaujímá první místo mezi všemi druhy pozemního hnutí, je obzvláště populární.

 • Jak otevřít taxi s pevnou trasou?
 • Jaké dokumenty jsou potřebné pro provoz mikrobusů
 • Které automobily jsou nejlepší pro podnikání?
 • Nastavení vozu na trase
 • Výběr řidičů pro práci na taxi s pevnou trasou
 • Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou
 • Jak začít podnikat na taxi s pevnou trasou
 • Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou
 • Jak vybrat dopravu pro taxi s pevnou trasou
 • Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

Kromě placení za jízdné přináší osobní doprava další zisk, což opět dokazuje ziskovost podniku. Umístění reklamy uvnitř vašeho vozu je dobrým zdrojem dodatečných příjmů. Mohou to být bannery, brožury, letáky a jiné tištěné výrobky. Přinášejí majiteli vozidla dobré peníze. Takové výrobky by měly být umístěny na místech, které jsou pro cestující viditelné.

Jako místo pro reklamu můžete použít tělo auta. Registraci vozidla provádí zaměstnanec reklamní agentury s použitím filmu s barevným vzorem. Navzdory skutečnosti, že se jedná o nejdražší typ reklamy, získává rostoucí popularitu. Majitel vozidla může zajistit autobusové zájezdy a výlety, poskytnout auto k pronájmu. Pokud vám toto vše vyvolalo otevření taxi s pevnou trasou, níže uvedený obchodní plán vám pomůže začít správně.

Jak otevřít taxi s pevnou trasou?

Jaké dokumenty jsou potřebné pro provoz mikrobusů

Především musíte získat povolení k přepravě cestujících. Chcete-li to provést, požádejte městské oddělení inspekce dopravy. Soulad vozidel s požadavky dozorčích orgánů je povinný. Je třeba najmout zaměstnance, kteří mají řidičský průkaz příslušné kategorie a absolvovali certifikaci.

Licence je vydávána po dobu 5 let, abyste ji obdrželi, musíte zaplatit 2 druhy státní daně. Pro každé vozidlo je vytvořena samostatná účetní karta. Registrace společnosti zabývající se osobní dopravou je možná jako IP nebo LLC. Při zahájení podnikání v trase by měl začínající podnikatel vědět, že nejdůležitějším dokumentem je povolení k přepravě. Vydává jej Ministerstvo dopravy.

Které automobily jsou nejlepší pro podnikání?

Druh zakoupených automobilů závisí na finančních možnostech podnikatele. Nesnažte se snížit počáteční investici kupováním ojetých vozů. Při jedné změně minibus prochází dostatečně velkou vzdáleností. Je důležité vědět, kdy jste otevřeli své podnikání. Použité vozidlo nemůže denně překonávat takové vzdálenosti, což vede k trvalému poruchám.

Nejspolehlivějšími vozy jsou Gazelle pro 13 míst. Ne méně často na silnicích je 18místný Ford Transit a 19místný Mercedes-Benz Sprinter. Gazelles mají atraktivní hodnotu, ale nejsou schopni poskytnout odpovídající pohodlí. Při omezených finančních zdrojích byste měli využívat služby leasingu.

Nastavení vozu na trase

Podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou musí obsahovat fázi vývoje trasy.

K získání cesty pro osobní dopravu musí majitel vozidla požádat místní správu. Tam organizují výběrová řízení na organizaci dopravy, ve kterých se může zúčastnit nováček podnikatel. Přeprava cestujících na nejoblíbenějších trasách začíná přinášet příjmy z první pracovní směny. Můžete také vytvořit novou trasu. Chcete-li to udělat, musíte pečlivě prozkoumat infrastrukturu města, je dobré přemýšlet přes všechny jemnosti. Se správným přístupem začnou přepravovat cestující na nových trasách zisky. Nicméně s některými obtížemi se ještě setkáte. Cestující potřebují nějaký čas, aby si zvykli na novou trasu. Malé výnosy nemohou pokrýt běžné výdaje.

Výběr řidičů pro práci na taxi s pevnou trasou

Dalším bodem je výběr pracovníků. Otázka pronájmu řidičů by měla být řešena se zvláštní odpovědností, protože jejich kvalifikace závisí na životě cestujících. Kromě řidiče kategorie D, budete potřebovat účetní, manažer, zdravotnickým pracovníkem, který bude provádět inspekce pre-trip. Nebude nadbytečné nezávisle sledovat stav vozidel. Nepřesnost řidiče je hlavní příčinou poruch automobilů. Zaměstnanec musí mít pět let zkušeností s řízením vozidel této kategorie a lékařský průkaz.

Mzda řidiče se skládá z fixní části a prémií za překročení míry výroby.

Tento přístup dovoluje zaměstnanci motivovat zaměstnance k plnění a překonání plánu. Stejně jako každý jiný typ podnikání vyžaduje taxi s pevnou trasou velkou počáteční investici. Odplata závisí na mnoha faktorech.

Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou

Chcete-li zjistit ziskovost obchodování s trasou, je třeba určit denní příjem. Jeden stroj dokáže přinést denně 3 až 5 tisíc rublů. Z těch, kteří v placení práce odečteno řidič 1000 rublů v povinném pojišťovny - 500 rublů, náklady na palivo a opravy automobilů - 1000 rublů. Čistý zisk se tak bude pohybovat od 500 do 2500 rublů. Daňové poplatky jsou od 1 do 7 tisíc rublů na jednotku dopravy. Celková částka závisí na počtu vozidel ve vozovém parku. Aktuální náklady jsou určeny stavem vozu. Například domácí Gazelle spotřebovávají nejméně 15 litrů benzinu na 100 km.

Aby bylo možné ušetřit peníze, je možné pronajmout si území z vozového parku mimo město. Při vytváření velkého podniku je možné uzavřít smlouvy o dodávkách pohonných hmot a náhradních dílů. Nejvýhodnější je zahájit otevření taxi s pevnou trasou ve velkém městě. Na ploché cestě je spotřeba paliva ekonomičtější a zákazníci jsou téměř vždy.

Přemýšlejte o nutnosti nastavit jízdné, nemělo by být příliš vysoké, ale nezapomeňte na potřebu pokrytí provozních nákladů.

Jak začít podnikat na taxi s pevnou trasou

Podnikání pro přepravu cestujících začíná registrací ve státních úřadech. Registrace stavu osobního dopravce vyžaduje 3-4 týdny. Také je nutné získat povolení k přepravě cestujících na ministerstvu dopravy. Tam je nutné schválit cestu dopravy. Je třeba vzít v úvahu povinné pojištění cestujících.

Potřebujeme si koupit dopravu pro flotilu, rozhodujícím faktorem jsou náklady na auto a prostředky, které má podnikatel. Po výběru dopravy je třeba najmout řidiče, organizovat pracovní plán a platit za svou práci. Po odeslání dopravy na trasy.

Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou

Ziskovost podniku závisí na denním příjmu z jednoho vozidla. Průměrný příjem z jednoho automobilu činí 4 000 až 5 000 rublů, po odečtení mzdy řidiče, pojistného a nákladů na pohonné hmoty činí čistý zisk asi 1 000 až 2 000 rublů z jednoho auta.

Jak vybrat dopravu pro taxi s pevnou trasou

Hlavní volbou kategorie dopravy je dostupný prostředek mezi zahraničními a domácími vozy, rozdíl v ceně je asi 200%. Auto "GAZelle" má malou kapacitu 8 - 15 cestujících, nízkou bezpečnost a nízké náklady. Dovážené protějšky Peugeot Boxer, Ford Transit a Iveco Daily mají větší kapacitu 16 cestujících - 26 míst k sezení, spolehlivější a déle vydrží. Nákup vozidel s rukama nese velké riziko, které povede k problémům s opravou a údržbou dopravy. Je třeba vyjasnit dostupnost potřebných dokumentů o vozidle, konkrétně OTTS. Certifikovaný prodejce může obdržet rady i záruční servis.

Trénujte svůj mozek s potěšením

Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

Pro postup při přepravě cestujících kyvadlovou dopravou na místním ministerstvu dopravy je třeba tyto doklady předložit:

 • doklad o registraci;
 • kopie kontroly vozidel;
 • zakládající smlouva;
 • bankovní účty, adresy a kontaktní čísla;
 • dokument, který označuje daňové účetnictví;
 • statistické kódy;
 • smlouva o parkování;
 • certifikát PC a DB;
 • pracovních knih a řidičských oprávnění zaměstnanců.

Potřebuji povolení ke spuštění mikrobusů?

Je nutné získat státní licenci pro přepravu více než 8 osob po silnici.

Klub galerií

Plat řidiče na mikrobusu.

 • Jako
 • To se nelíbí
Kolyupan 23. února 2013

Zde je zásadní otázka vyvstala o žoldáka, potřebujeme řidiče v autobuse, jako bývalý tovarisch vonící svobodu ushatal auto a šel do práce, když chce, a ne, když je potřeba. No, přemýšlela jsem o tom, jaký by se ten platební systém vůbec neměl rád, protože ve všech ostatních případech to bylo samo o sobě poskytováno. Raketoplány na nás podnikání, protože existuje tzv Plan 1 tisíc rublů za den, zbytek peněz pro řidiče, ale tankování stroj metan + p 500-600, jeho značka zdravotník a mechanik + 250 s. Máme také kupony pro osvobození od daně, kupony jsou všechny moje, jako kdyby řidiči nejsou zajímavé. Rozhodl jsem se zde na pár dní pracovat, získal čistý den 2200-2500 r. a kuponu + 83 získáte 830 rublů. Moje otázka je, jestli někdo není líto, či nikoli, je obtížné a není velký obchodní tajemství, sdílet to, co váš plat pro řidiče v městské, příměstské a meziměstské trasy, a jak ho chcete, zájem autobusů na základě gazela a spolužačkami.

 • Jako
 • To se nelíbí
Cedar 23. února 2013

Naberezhnye Chelny.. Fords Transit (gazely byly zakázány), město je 18 km dlouhé. Denní plán je 2500 rublů. Měsíčně se získávají řidiči. od 30 do 40 tisíc. Systém je stejný jako váš. získal plán. zbytek je vy. V 22:00 jsou trasy prázdné.

Na stejnou trasu pracuje mechanický přítel. Odtud vím!


Tento příspěvek byl editován Cedarem: 23. únor 2013 - 19:11

 • Jako
 • To se nelíbí
Vlad 36 regionu 23. února 2013

Zde je zásadní otázka vyvstala o žoldáka, potřebujeme řidiče v autobuse, jako bývalý tovarisch vonící svobodu ushatal auto a šel do práce, když chce, a ne, když je potřeba. No, přemýšlela jsem o tom, jaký by se ten platební systém vůbec neměl rád, protože ve všech ostatních případech to bylo samo o sobě poskytováno. Raketoplány na nás podnikání, protože existuje tzv Plan 1 tisíc rublů za den, zbytek peněz pro řidiče, ale tankování stroj metan + p 500-600, jeho značka zdravotník a mechanik + 250 s. Máme také kupony pro osvobození od daně, kupony jsou všechny moje, jako kdyby řidiči nejsou zajímavé. Rozhodl jsem se zde na pár dní pracovat, získal čistý den 2200-2500 r. a kuponu + 83 získáte 830 rublů. Moje otázka je, jestli někdo není líto, či nikoli, je obtížné a není velký obchodní tajemství, sdílet to, co váš plat pro řidiče v městské, příměstské a meziměstské trasy, a jak ho chcete, zájem autobusů na základě gazela a spolužačkami.

 • Jako
 • To se nelíbí
Kolyupan 23. února 2013

Ano, jsou často návrhy na odeslání dopravy do Voroněže, ale nějak to je kumulativní, i když někdo vidí a pomůže, ale obávám se, že doprava zůstává bez kontroly.

 • Jako
 • To se nelíbí
Vlad 36 regionu 23. února 2013

Ano, jsou často návrhy na odeslání dopravy do Voroněže, ale nějak to je kumulativní, i když někdo vidí a pomůže, ale obávám se, že doprava zůstává bez kontroly.

Ovládejte tohle. A tady jsou částky, které musíte dát na cestu, neuvěřitelné, podle slov autobusových operátorů.

 • Jako
 • To se nelíbí
Kolyupan 23. února 2013

Duc v naší obci také prodávaly všechny trasy a nyní platí deset tisíc měsíčně, když cestujeme v 10 rublech.

 • Jako
 • To se nelíbí
Gazell-rostov 23. února 2013

Zde je zásadní otázka vyvstala o žoldáka, potřebujeme řidiče v autobuse, jako bývalý tovarisch vonící svobodu ushatal auto a šel do práce, když chce, a ne, když je potřeba. No, přemýšlela jsem o tom, jaký by se ten platební systém vůbec neměl rád, protože ve všech ostatních případech to bylo samo o sobě poskytováno. Raketoplány na nás podnikání, protože existuje tzv Plan 1 tisíc rublů za den, zbytek peněz pro řidiče, ale tankování stroj metan + p 500-600, jeho značka zdravotník a mechanik + 250 s. Máme také kupony pro osvobození od daně, kupony jsou všechny moje, jako kdyby řidiči nejsou zajímavé. Rozhodl jsem se zde na pár dní pracovat, získal čistý den 2200-2500 r. a kuponu + 83 získáte 830 rublů. Moje otázka je, jestli někdo není líto, či nikoli, je obtížné a není velký obchodní tajemství, sdílet to, co váš plat pro řidiče v městské, příměstské a meziměstské trasy, a jak ho chcete, zájem autobusů na základě gazela a spolužačkami.

Mohu vám říci o jednom z naší cesty, obeznámený pracujeme na tom, gazely methan (500R za den na to) + 200p za den střechou 250 mechaniků, zdravotník + 1k za den pána, vy ostatní (o sekačce + - mozht bit Pobol kdy), majitel opraví z vlastních. Marshrutka 13 míst pracujících v předměstích kruh 40 km 8-9 obratů denně 22r. Město jen Hyundai County, majitel 3k dát, jako něco, pomyslel si, aby se dodat, ale nové náklady 1400rub, tedy vezmeme-li 1 lam na úvěr po dobu 3 let + trup a ztráta hodnoty v průběhu 3 let dopadá odpadky


Tento příspěvek upravil Gazell-rostov: 23. únor 2013 - 22:54

150 minibusů cestuje Voronež nelegálně

Vyhláška Gordumiho, podle které od 1. září 2010 by starý "GAZel" neměl chodit po trasách, není prováděn

Hlavní problémy městské dopravy jsou známé: není dostatek automobilů a ty, které jsou většinou, jsou "autoklávy". Současně leví podíl na dopravě nejsou velké autobusy (400 jednotek), ale malé "GAZel" a další minibusy (1000 jednotek).

Minulý rok si představitelé měst a poslanci přišli s tím, jak řešit dvě úkoly najednou: změnu malých minibusů na velké i staré na nové.

Starší věk není zábavné

V rozhodnutí městské dumy „Na osobní dopravě“ byl změněn na omezení doby provozu minibusy „Gazela“ 5 let, měšťácké autobusy (PAZ, „Ford“ a modernizované „Gazelle“) - 7 let, velké autobusy - 15 let. Nejprve se rozhodli odstranit starý "GAZel" z ulic: 1. září 2010 museli zastavit přepravu cestujících. Od 1. ledna 2012 převezmou orgány PAZiki a od září 2013 pro velké autobusy. Jak tvrdí vedoucí městského oddělení osobní dopravy Dmitrij KRUTSKIH, toto řešení nejenže ušetří město od čtyřkolového odpadu, ale také povzbudí majitele tratí k nákupu nových autobusů s velkou kapacitou, protože jejich životnost je nejdelší.

Od vyhlášení tohoto nařízení vstoupilo v platnost téměř čtyři měsíce, ale dopravci nejsou ve spěchu, aby jej provedli. Navíc majitelé tras říkají, že pokud budou staré minibusy odstraněny z ulic města, dojde ke kolapsu provozu.

Pouze podle oficiálních údajů, kolem Voronezh, asi 150 "GAZel" běží, které by měly být odepsány. Voronezh Alexej Laushkin, který sestavil největší databázi městské hromadné dopravy na místě www.fotobus.msk.ru, potvrzuje, že na trasách pokračují i ​​minibusy i v roce 2001.

Dmitrij Krutskikh tuto skutečnost nepopírá. Podle něj okamžitě odstraní 150 "GAZel" je obtížné, protože jen pár je odepsáno. A dopravci dostali čas před novým rokem k "houpání".

"Po Novém roce budeme potrestat dopravce, kteří na trase nechávali staré GAZely, až do ukončení smlouvy," ujišťoval Dmitrij Krutskikh.

Všiml si však, že některé minibusy starší než pět let po městě budou stále jít. Dokument má výhradu, že je možné na základě zvláštního povolení oddělení. Například, pokud "GAZelle" většina "života" stál v garáži. To znamená, že její vnitřní jsou téměř nové.

To je mezera pro dopravce. Hlavním úkolem je přesvědčit úředníky, že stará GAZelle je vlastně nová, nikoliv kbelík se šrouby. Jakým způsobem to budou činitelé tras, bude to jen hádat. A ještě není jasné, proč bylo nutné dát dopravcům čtyřměsíční náskok, když měli před sebou celý rok "re-vybavit".

Co zabraňuje provádění zákona?

Další účinnost zákona je rovněž otázkou. Dopravci Voroněž jsou přesvědčeni, že za dva a půl roku obnovit park velkých autobusů, z nichž tři čtvrtiny jsou vydávány v 80. letech, je nerealistická.
- V letošním roce jsme koupili jen asi 10 aut, a pak převážně malé a střední kapacity, - říká "Můj!" Zástupce ředitele PTP-2 Victor Gordeev. - Velké autobusy jsou velmi drahé. LiAZ stojí asi 3 miliony, a mnoho společností dokonce 450 tisíc pro "GAZelle" ne. Cena ve Voroněži je velmi nízká a nemáme peníze na to, abychom radikálně aktualizovali vozový park. Můžeme si dovolit jen ojeté automobily. Proto bude obtížné splnit požadavky zákona.

Nicméně Dmitrij Krutskikh slibuje, že zákon bude proveden a nebude tam dopravní nehoda. Řešení problému, řekl, je nákup 500 nových LiAZ do roku 2013 obecního programu pro rozvoj městské osobní dopravy na období 2009-2013.

Nicméně po dobu dvou let, kdy tento program funguje, město získalo pouze 70 velkých autobusů. Za zbývající tři roky koupí 430?

Zákon o odstraňování zastaralé dopravy je samozřejmě potřebný pro město. Jeho realizace je však samozřejmě zpožděna a riskuje, že se změní na jiný dobrý záměr, který zůstal na papíře. Zdá se, že před přijetím tohoto dokumentu bylo nutné vytvořit podmínky pro to, aby skutečně fungoval. A nejde jen o náklady na cestování. Poznamenejme, že v sousedním Lipetsku je 10 rublů, což není mnohem dražší než naše, a zároveň jsou zde výhody pro studenty, důchodce a
atd. Město navštěvují poměrně nové autobusy, jsou mnohem větší než "GAZel". Věc je, že více než 60% Lipetské dopravy patří do obce, zatímco máme jen 10%. A zatímco Voronežská postava se blíží k Lipetsku, téměř žádné nejlepší zákony pomohou zlepšit situaci ve veřejné dopravě.

V TÉMU

Jak zjistit věk minibusu?

Datum výroby každého stroje je zašifrováno v jeho identifikačním kódu (kód VIN). Ve vozidle "GAZelle" je na sloupku dveří předního spolujezdce připevněna značka s kódem. To znamená, že pokud sedíte vedle řidiče a bez zavření dveří se podívejte doprava a dole, uvidíte to. Rok výroby je skrytý ve druhém řádku desky. Desátá značka od počátku znamená poslední číslici roku vydání. Například "1" - 2001-d "2" - 2002-nd atd. Pokud se autobus produkoval v roce 2000, namísto desetimístné známky v hodnotě Y, 1999 odpovídá X, 1998 -.. W.

Nastavit rok vydání minibusu může být podle pohledu

Jak otevřít taxi s pevnou trasou

Navzdory nárůstu počtu soukromých vozidel z obyvatelstva zůstává doprava taxíkem na pevnou trať stále nadále poptávka. Takováto myšlenka na podnikání může být proto velmi lákavá. Samozřejmě, aniž bychom vedli předběžnou kalkulaci výdajů a zjistili, kolik se podnik ukáže jako výnosný, je obtížné mluvit o ziskovosti projektu. Hovoříme o tom podrobněji.

Definováno s obecnou koncepcí

Po koncipování takové obtížné události, jak otevřít taxi s pevnou trasou, musíte jasně určit požadovaný formát práce. Najednou si všimneme, že tato odvětví bude vyžadovat velké investice, ale i výdělky budou vážné. Proto je důležité vědět, zda budete pracovat na existující trase nebo rozvíjet své vlastní. Navíc musíte určit druh dopravy. Může to být městská trasa nebo dálková doprava.

Bezpochyby může pracovat v mezích města přinést menší zisk. A v této situaci nezapomeňte na vysokou konkurenci této sféry. Mezistátní doprava bude jistě spojena s vysokými režijními náklady. Kromě toho buďte připraveni na vysoké opotřebení vaší dopravy - ve skutečnosti silnice v oblasti a vesnicích nemohou vždycky soutěžit kvalitou s městskými cestami.

V závislosti na zvoleném formátu práce je třeba přemýšlet nad kterou dopravou plánujete provést. Zde odborníci doporučují, aby městská doprava zakoupila vysoký a prostorný autobus, a pro meziměstskou dopravu - domácí auto, například "Sable" nebo "Gazelle".

Vzhledem k poměrně vysokým objemům nákladů na řešení společných organizačních otázek a byrokratických otázek je poprvé možné auto koupit v rámci leasingového programu. Dále, jak se podnik vyvíjí, budete s největší pravděpodobností schopni zakoupit ještě několik autobusů. Pokud mluvíme o zahájení startu, odborníci neposkytují poradenství při nákupu příliš drahých modelů. Věřte mi, můžete získat počáteční kapitál na levnějších domácích analogích.

Dokumentace aktivit

Snad nejtěžší etapa při zavádění takové myšlenky, jak otevřít taxi raketoplánů, bude byrokratická byrokracie. Takže pojďme zvážit pořadí řešení hlavních problémů, které musíte čelit. Je třeba začít registrací v orgánech federální daňové služby. Je lepší vybrat registrační formulář pro PI a zjednodušený systém zdanění.

Chcete-li pokračovat v řešení všech dalších otázek, musíte získat potřebné prostředky k práci, uzavřít smlouvy o lékařské a technické údržbě vašeho podniku a zaměstnat zaměstnance, pokud takovou potřebu potřebujete. A veškerá přeprava by měla být nezbytně pojištěna, protože získala pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Dále, při sběru dokladů, musíte kontaktovat inspekci dopravy s žádostí o vydání licence. Seznam potřebné dokumentace bude přibližně následující:

 • cestovní pas;
 • INN;
 • osvědčení o oprávnění řídit vozidlo kategorie "D";
 • pracovních knih najatých řidičů;
 • všechny dokumenty obdržené v Národním shromáždění po registraci;
 • doklad potvrzující složení zkoušky na právo provozovat dopravu v Ruské federaci;
 • technický pas pro všechny automobily;
 • doklady o dopravním pojištění.

Nezapomeňte, že se všemi dokumenty je nutné odstranit fotokopie a notarizovat je. Budete také muset podat potvrzení o zaplacení licenčního poplatku a žádosti o vydání licence. Podrobný seznam potřebných dokumentů naleznete na portálu Ministerstva dopravy. Odborníci to nedoporučují sami. Bude mnohem efektivnější svěřit tento postup odborníkům, kteří mají zkušenosti s takovou prací.

Poté tím, že kontaktujete místní komisi pro dopravu, získáte právo pracovat na určité trase. V této fázi je mnoho podnikatelů vystaveno největším obtížím. Koneckonců, toto právo je často vydáno na základě výsledků výběrového řízení. To platí zejména pro nejoblíbenější a nejoblíbenější trasy.

Kromě toho může Rada požadovat od vás určité slevy pro různé skupiny obyvatel. Zde, stejně jako při získání licence, je vhodné důvěřovat zkušeným právníkům. Nezapomeňte zahrnout veškeré náklady na to do svého podnikatelského plánu. Cestovní taxi a její organizace, jak jsme již uvedli, nejsou rozpočtovým závazkem.

Tipy pro vytvoření trasy

Budeme se trochu zabývat výběrem schématu navrhované dopravní trasy. Takže pokud vyberete již existující trasu, určitě se dostanete do vysoké konkurence. Proto není špatné zvážit možnost nezávislého rozvoje provozu. Tato možnost má určité výhody. Při plánování nového letu si můžete být jisti jeho ziskovostí.

Je pravda, že to vyžaduje dobré studium skutečné situace: potenciální počet cestujících, poptávka po vašich nápadech a mnohem více. Samozřejmě budou i nedostatky. Pamatujte, taxi s pevnou trasou - podnikání je poměrně specifické, proto lidé mohou nedůvěřovat inovaci. A čas, po který bude let oblíben, bude několik měsíců. Tento faktor je nutno vzít v úvahu a položit určitou částku do celkového plánovaného rozpočtu.

Poskytování hmotných zdrojů

Pokud vyhlídka na obrovské investice ve stadiu vydávání povolení vás nevystraší, zvážíte, co je zapotřebí k otevření taxi s pevnou trasou. Samozřejmě, teď mluvíme o technické podpoře podniku. Můžete začít pracovat na jednom autě, ačkoli, samozřejmě, vaše příjmy budou růst proporcionálně z nárůstu jejich počtu.

Budete potřebovat alespoň jednu sběrnici, abyste zajistili denní přítomnost jednoho vozidla na trati. Ačkoli je lepší koupit alespoň tři auta. Zde všechno opět závisí pouze na finančních možnostech. Je lepší začít buď s nákupem nových domácích modelů, nebo s dovezenými automobily, které jsou již v provozu.

Takže PAZ 3204, nízkopodlažní autobusy pro městskou dopravu, bude stát asi 2,4 milionu rublů a ojeté MAN podobnou třídu - asi 2 000 000. Je však třeba připomenout, že tato technika použita / y klesá mnohem častěji, a bude vyžadovat velké náklady na jeho odpisy. Dnes je začátečník, přesto, že je nutné začít s nákupem „gazely“, jakož i vývoj případu, přejděte do více pohodlná doprava. Tak GAZ 32212 bude stát 1,141 milionu rublů (vznětové motory).

Kromě toho je důležité určit parkoviště, kde budete mít svůj majetek. Další možností, která vyžaduje minimální investice, bude podepsání dohod s jinými řidiči IP, které mají vlastní dopravu. Nicméně, pracujete v tomto formátu, je nepravděpodobné, že můžete počítat s příliš vysokým ziskem. Spíše tato možnost spolupráce bude dobrým přínosem pro vaši stávající flotilu.

Hledáte zaměstnance

Hlavním požadavkem na zaměstnance by měla být dostupnost řidičského průkazu příslušné kategorie a skutečná zkušenost s jízdou po dobu pěti let. Samozřejmě, že je žádoucí, aby řidič byl zodpovědný a vzdělaný člověk - koneckonců, jeho komunikace s cestujícími ovlivní úroveň vašeho příjmu. Kromě toho by řidič neměl mít žádné zdravotní kontraindikace pro řízení městské dopravy.

Pokud mluvíme o finanční stránce problému, potřebujete nejméně dva řidiče pro jedno auto. A můžete buď formalizovat s vaším zaměstnancem a měsíčně mu zaplatit plat asi 20 000 rublů, stejně jako pravidelné státní poplatky nebo podepsat smlouvu s jiným duševním vlastnictvím a spolupracovat s ním s určitým procentním podílem na výstupu. Tyto příspěvky budete také muset otevřít:

 1. Řídicí jednotka. Počet těchto volných pracovních míst by měl být stejný jako počet otevřených sedadel řidiče. Zde bude vhodné nabídnout plat přibližně 18 000 rublů.
 2. Účetní. Chcete-li udržovat aktuální přehledy, budete potřebovat jednoho odborníka, kterému můžete nabídnout plat 17 000 rublů.
 3. Auto mechanik. V takovém případě je vhodné uzavřít dohodu s již fungujícím autoservisem o pravidelné údržbě autobusů a technických prohlídkách. Tyto služby vám budou stát asi 22 000 rublů.
 4. Doktor. Je vhodné podepsat smlouvu o spolupráci s kvalifikovaným lékařem, který může provádět preventivní prohlídky zaměstnanců. To by mělo poskytnout asi 23 000 rublů.

Platba personálu za jedno auto vás tak stává asi 138 000 rublů za měsíc.

Ekonomické zdůvodnění startu

Aby bylo možné zjistit, jak je podnikání efektivní z hlediska nákladů, je nutné sestavit podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou s výpočty, kde je nutné podrobně vypočítat všechny náklady spojené se zahájením projektu. Za účelem zahájení podnikání by měly být zpravidla zahrnuty následující náklady:

 • nákup autobusu (3 GAZ 32212) - 3 423 000;
 • registrace pojištění a dalších dokumentů (3) - 33 000;
 • registrace a získání licence (prostřednictvím zprostředkovatele) - 150 000;
 • vývoj a schválení trasy - 127 000;
 • režijní náklady - 125 000.

Takže můžete začít podnikat z 3 858 000 rublů. Jako příklad vypočítáme náklady na základě nákupu tří transportních jednotek. Nepochybně nákup jednoho autobusu sníží toto číslo na 1 858 000 r. Nyní vypočítat výši roční investice do podnikání. Zohledněte tento podíl celkových příjmů:

 • údržba a doplňování paliva - 25%;
 • plat - 20%;
 • daně a poplatky - 25%.

Jak můžete vidět, vaše výdaje budou přibližně 70% z celkového hrubého důchodu. Vzhledem k tomu, že průměrný příjem v tomto podnikání činí zhruba 10 000 000 rublů ročně, může být čistý zisk 3 000 000 rublů. Takže po 16 měsících práce je možné dosáhnout soběstačnosti projektu.

Takže podnik založený na osobní dopravě ve městě bude docela úspěšný podnik. A můžete vždy zvýšit objem příjmů podepsáním smlouvy s reklamní agenturou o reklamě v interiéru vašeho autobusu, stejně jako na jeho trupu. Je pravda, že tento podnik bude vyžadovat značné úspory a vážné předběžné školení, ačkoli podle odborníků, všechny náklady jistě vyplatí. A o možných rizicích a dalších nuancích se dozvíte z níže uvedeného videa, které je vám věnováno.

Jak to funguje: Taxikář

Nadále stále mluvíme o profesích zevnitř. V tomto článku marshrutochnikov Oleg, který si nepřál být jmenován, řekl nám, že je řidič autobusu a jak to probíhá v hierarchii městské hromadné dopravy. Díky němu jsme se dozvěděli, jak se stát vlastníky vlastního itineráře, proč mladá táhne volant a taxi služeb jako guma, z jakýchkoli důvodů.

Řízení a podávání

Oficiálně je pro nás hlavní věcí Odbor průmyslu a dopravy Voroněžského kraje. Ale ve skutečnosti pro nás hlavní věcí je vlastník určité trasy, která na oplátku závisí na dopravní společnosti. Poskytuje majitelům trasy dopravu, parkoviště pro autobusy, lékaře, mechaniky a účetní sloužící dopravě trasy.

Dostal jsem doslova jeden snímek od Ikarusa, ze kterého jsem po půl roku shromáždil plnohodnotný autobus.

Organizovat svou cestu a stát se vlastníkem a řidič může sám, když má, samozřejmě, že je parkovací místo a start-up kapitál platit pro všechny pracovníky služby.

Ale zpravidla řidič začne pracovat na jiný autobus, pak sbírá peníze na nákup svá vozidla a začal pracovat pro sebe, přičemž jen určitou částku každý měsíc na majitele, jemuž náleží trasu. Když jsem začal v 90. letech, bylo obtížné získat práci jako řidič, protože dopravní síť nebyla vyvinuta. Dostal jsem doslova jeden snímek od Ikarusa, ze kterého jsem po půl roku shromáždil plnohodnotný autobus.

Pracovní den a povinnosti

Náš pracovní den začíná v 5 hod. Dali jsme si volné oblečení a pohodlnou obuv, aby bylo pohodlné se pohybovat, stoupat do kabiny, nohy, aby se nestalo znecitlivění. Přijeli jsme na parkovišti, kde veškerý provoz z cesty, být jisti, že projít vyšetření lékařem střízlivosti a duševní příčetnosti, automechanik při kontrolách obslužnosti. Koneckonců dostaneme povolení a - určitým způsobem.

Každý řidič, pokud neřídí své auto, má denní plán. Množství všech se liší, vše závisí na popularitě letu, oblasti, kde prochází. Obecně platí, že plán je stanoven vlastníkem trasy. Cestuje za týden jako řidič, podívá se na to, kolik peněz denně stojí v průměru, kolik vynaloží na palivo, mytí a údržbu. Pokud se na výstupu ukáže, že má malý zisk, zvyšuje plán.

I když je taxi ve švech prasknutí o počtu cestujících, řidič ještě zastaví na zastávce po dobu jednoho prostého důvodu - čím více lidí, tím více tržeb.

Nejlepší je pro řidiče, který má vlastní auto. Poté nemusí tento plán splnit, ale jednoduše dává vlastníkovi trasy určitou částku. To se pohybuje od 12 do 20 tisíc. Vše závisí na tom, kolik tato cesta přináší zisk. Dává peníze jednou měsíčně a zbytek odebírá.

Stále musíte sledovat interval pohybu. Pokud je na trase mnoho autobusů, interval je delší - asi 10 minut, pokud je nedostatečné, pak se tento interval sníží na 5 minut.

Gumové minibusy

Ve velké dopravě typu 5a nebo 90 lidí sama stoupá, i když je zcela zablokována. Neexistují žádné stížnosti pro řidiče. Další věc - gazely nebo brod. Můžete projít zastavení, když je autobus praská ve švech o počtu cestujících, ale řidič zastavil tak jako tak z jednoho prostého důvodu - čím více lidí, tím více tržeb. Je mu to jedno, není na úzkém místě, ne u urážky.

Proč potřebujeme dirigent?

Nyní je dirigent hlavně ve velkých autobusech, v pasiku méně, v gazelech obecně neexistují. Jsou potřební jako asistenty řidiče, aby nebyli rozptýleni od silnice a nestali se potenciálním nebezpečím. Pokaždé, když je méně obvyklé, protože se na ně začali zachránit.

Když začal otáčet rukou, znamenalo to, že jsem se musel pohybovat, protože za mnou byl soupeř, který by mě neměl rád, že jsem brzdil a zabránil mu vydělávat.

Stává se, že dirigent ukradne peníze za cestu. To je snadné, zejména u velkých autobusů. Na pazikah je stále v pořádku, ale v 90. letech nemá vůdce vůbec žádnou kontrolu - vezmi to nechci. Řidič neví, kolik cestujících tam vstoupilo.

Proč jsou autobusy staré?

Je to velmi jednoduché: staré auto je levnější, takže se vyplatí rychleji. Na některých trasách je menší zisk, takže auta jsou jednodušší. 125. má několik nových brodů, protože trasa je jednou z nejoblíbenějších a přináší větší zisky.

Stroje skoro všechny nakupují tady ve Voroněži. Nové - v salonech oficiálních dealerů a z druhé ruky - na prodejních plochách prodávaných užitkových vozidel. Samozřejmě, že často kupují second-hand modely, sami si všimnete na ulicích. Souhlasíte, ne každý si koupí nový Ford Transit za 1 300 000, když si můžete koupit gazelu 2007 za 250 000.

Systém zpráv

Téměř každý minibus má domácí GPS systém GLONASS, na němž majitel trasy sleduje řidiče. Tento systém funguje upřímně špatně, což je důvod, proč elektronická tabule, která je na některých zastávkách, zobrazuje čas příjezdu autobusu a skutečně je mnohem později. Signál ze satelitu často zmizí, takže takové nesrovnalosti.

Když ještě nebyl tento Glonass, řidiči se setkali navzájem s gesty, když se setkali navzájem. Například, když jsem se seznámil s partnerem, který se již vrátil zpět na trať, a když se dotkl druhé ruky prsty jedné ruky, znamená to, že před vámi nastoupí závodník, který bere všechny své klienty. Takové gesto znamená, že potřebuji být rychlejší, pokud nechci zůstat bez příjmů. Nebo když začal otáčet rukama, znamenalo to, že se musím znovu pohybovat, protože za sebou závodí závodník, který se mi nelíbí, a tak mu brání, aby vydělal.

Tajemství volného prostoru

Nedávno se v gazele začala objevovat v kabině řidiče reklamy "Jeden volný prostor". To je ze dvou důvodů, proč psát. Za prvé, vedle řidiče opustí jedno místo prázdné, aby se během převodu peněz nedotklo cestujícího. Druhý důvod je mnohem zajímavější: řidič opustí místo pro krásnou dívku, se kterou se můžete setkat.

Cestující je hrubý. Zvláště ráno, protože se to nestane laskavě, a večer, když je tak unavený, chce jít domů.

Nastal jeden smutný incident. Nějaká žena asi čtyřiceti let mě požádala, abych přišla dopředu, požádala jsem ji, aby šla do salonu, a na další zastávce jsem vedle mě postavila velmi krásnou dívku. Ta žena se urazila, začala přísahat, nakonec vyskočila z mikrobusu. Až dřív, než to bylo trochu nepříjemné.

Každý z nějakého důvodu si myslí, že řidiči minibusů jsou špatně chovaní, nevzdělaní a potřebují jen pohmat. Ale ve skutečnosti je cestující hrubý. Zvláště ráno, protože se to nestane laskavě, a večer, když je tak unavený, chce jít domů.

Vaše podnikání na gazely

Nejzajímavější je, že tyto otázky se ptají hlavně lidé, kteří již mají gazelu a nevědí, co s ní dělat.

Jak začít podnikat na gazely

Za prvé, definujeme, která gazela, jelikož modelová řada je poměrně široká, neuvedu jména, ale rozděluji je do skupin:

 1. Nákladní gazelle. Délka těla 3,4,5 m, najednou jsem si koupil 4 m. gazela, můžete si je bez problémů vydělat, ale uvažujeme o podnikání, ne o pravidelných, nestabilních výnosech;
 2. Osobní gazela. Zpravidla pro 12-13 míst;
 3. Osobní a nákladní gazela. Je to stále ošklivé, jak říkat, ani tam ani zde;
 4. Gazelle s termobusem. Pro přepravu zboží, které vyžaduje určitý teplotní režim.

Jak uspořádat podnikání na gazely

A teď budeme zvažovat, jak začít podnikání na gazely, první - je nutné vyřešit oficiální design:

Oficiální registrace podnikání na gazely

Prvním krokem je určení formy vlastnictví vaší budoucí firmy.

Nebudu uvést všechny dostupné formy vlastnictví (podívejte se na odkaz, pokud máte zájem), ale okamžitě si vyberu soukromého podnikatele (individuální podnikání), je to otevření PI, které bude nejlepší možností pro zahájení podnikání.

Během registrace IP budou vyžadovány aktivity z klasifikátoru OKVED:

 • 49.41 - Činnosti silniční nákladní dopravy;
 • 49.42 - Poskytování dopravních služeb.

Tyto činnosti plně pokrývají veškerou přepravu od nákladní dopravy po osobní dopravu.

Pokud již máte PI nebo LLC, stačí napsat daňovou přihlášku pro přidání těchto typů aktivit.

Zdanění podnikání na gazely

Co se týče zdanění podnikání na svých gazelech, doporučuji okamžitě v době registrace otevřít daň ve výši USN 6% (v případě práce s právnickými osobami) a daň UTII pro práci s jednotlivci.

Pokud USN nebude mít žádné pohyby, jednoduše předáte nulovou deklaraci jednou za rok. A tak pracujte na UTII.

Na účet daně UTII musíte vstát na místě registrace IP. Výhodou UTII je, že si můžete odepsat fixní příspěvky z požitků z pojištění nebo z pojištění pro zaměstnance, pokud je máte.

Jak začít podnikat na gazely

Již jsme diskutovali o tom, že gazely pocházejí z různých kategorií a pro každou z nich bude podnikání:

Podnikání na gazele nákladní dopravy

Existuje poměrně málo možností pro zahájení podnikání na vaší gazelle, nejprve se podíváme na to, jak vydělat peníze na nákladní dopravu:

 • Přeprava zboží pro jednotlivce. K přepravě pohovky, ledničky atd. Spadá právě pod toto kritérium;
 • Doprava právnickým osobám. Dochází často k tomu, že objednávky zboží jsou organizovány organizacemi při přemisťování kanceláří a někdy i různými náklady souvisejícími s komerčními aktivitami (například dodáním nábytku ze skladu);
 • Doprava pro obchody. Ne každý obchod má vlastní nákladní dopravu a je možné dokonce uzavřít smlouvu za účelem dodání zboží do skladu;
 • Dodávka zboží ke dveřím od TC (dopravní společnosti). Dopravní společnosti, které přepravují zboží po celé zemi, často používají dopravní služby třetích stran pro gazely v rámci města a dokonce i pro nejbližší města (do 60 km).

Ale my jsme s vámi podnikání a nedostáváme jednorázové výdělky, takže se uvažujme jaký druh podnikání můžete dělat při přepravě zboží.

Přepravní agentura

Všechny tyto možnosti pro vydělávání peněz na gazelech lze dohromady kombinovat a organizovat vlastní dopravní agenturu.

Úřad pro nákladní agenturu

Za prvé, musíte si pronajmout kancelář. V některé kancelářské budově je žádoucí, ačkoli se často stává, že kancelář dělá buď doma, nebo si pronajme byt (takové možnosti nebudou fungovat).

Skutečnost, že k vám přijedete zástupce organizace, a pokud bude kancelář doma - je to velmi škodlivé pro váš obraz.

Velká kancelář nepotřebuje pronajmout 8-10 m². bude to stačit.

Zařízení nákladní agentury

 1. Proveďte několik městských telefonních čísel, můžete také používat mobilní čísla, ale s čísly města, aby vám zavolali na krátké číslo města;
 2. Internet. Ujistěte se, že můžete strávit vysokorychlostní internet;
 3. Kancelářský nábytek. Psací stůl, několik kancelářských židlí;
 4. Laptop a tiskárna. Přenosný počítač může být jakýkoliv moderní, nový (i nejlevnější), laserová tiskárna, že by bylo lepší, kdyby se jedná o MFP (multifunkční zařízení tiskárna-skener-kopírka);
 5. Objednejte formuláře SSR. Pro vykazování při obdržení hotovosti poskytováním služeb jsou vydávány přísné formuláře hlášení;
 6. Papírnictví. Kancelářský papír, tužky, pera, atd.;
 7. Čisticí zařízení. Kancelář by měla být vždy čistá, není třeba najmout čistič. Čištění může udělat a regulátor pro malé zvýšení platu.

Kromě toho otevřete zúčtovací účet IP v bance a odveďte od ní platební terminál pro plastové karty, což je velmi potřebná věc. Kromě všech ostatních skutečností bude zúčtovací účet přijímat platby od právnických osob. Nezapomeňte objednat a obdržet pečeť vašeho PI.

Zasílatel

Zpočátku nemusíte pronajmout dispečera, budete vykonávat své povinnosti sami.

Dokud nebude dispečer k pronájmu kanceláře, nebude to ještě ziskové. Sbírejte objemy přeprav, dohodněte se s vlastníky obchodů, organizací.

Vedle poskytování služeb přepravy nákladu dostanou všichni klienti vizitku s 10% slevou - to bude dobrá konkurenční výhoda oproti ostatním účastníkům trhu nákladní dopravy.

Pracovníci pro nákladní agenturu

Musíte mít důstojníky. Normální, nejlépe ne pití, aby nedošlo ke zničení obrazu vašeho podnikání.

Máte-li jednu gazelu, samozřejmě nebudete moc vydělávat. Je také neoprávněné koupit auta.

Je lepší volat konkurence a nabídnout jim pracovní zátěž na určité procento, například: 70/30% nebo 80/20%, zde již dohodnuté.

Bylo by ideální vyjednávat se všemi soukromými obchodníky, ale kdo je již dlouho na trhu, a tak má své pravidelné zákazníky a určitě může odmítnout. Navzdory tomu více než 50% souhlasí s tím, že bude pracovat pod vaší značkou.

A vy jste přišli s názvem vaší agentury a ani loga by nebylo špatné mít.

Reklamní agentura nákladní

Samozřejmě, dobře vydělané zákazníky - je to dobré, ale bez reklamy nikde. Chcete-li rozvíjet své podnikání v nákladní dopravě, musíte neustále inzerovat své podnikání.

Z reklamy se dostanete nejméně 50% všech zákazníků, kteří se musí stát vaší konstantou, na úkor slev je pravděpodobné, že to bude poměrně velké.

Aby reklama byla nutná ve všech novinách města, kde je nadpis "Služby", inzerujte všechna vaše telefonní čísla (čísla měst, o kterých jsme mluvili dříve).

Obecně platí, že reklama pro odvětví služeb je téměř stejná, takže si přečtěte můj článek "Efektivní reklama pro firmy".

Ziskovost nákladní dopravy

Navzdory velkému množství výdajů bude mnohem vyšší příjem. V případě, že vše zorganizujete správně, budete moci obdržet od 100 000 do 300 000 rublů. čistý příjem.

Přeprava osob cestou gazely

Dalším typem podnikání, které budeme považovat za osobní dopravu, v tomto případě nejprve určíme možnosti výdělku:

 • Osobní gazela na trase. Tento typ výdělku přináší nejvíce peněz (třebaže je třeba se podívat na kterou trasu). Vstupovat do této firmy je obtížné a ještě obtížnější získat trasu po městě;
 • Přeprava cestujících pro firemní večírky. Organizace často organizují firemní akce v přírodě a objednávají na to osobní gazely nebo autobusy;
 • Osobní doprava svateb. Když následuje svatební kolona, ​​často si rezervují osobní gazelu nebo autobus (samozřejmě tam je mnoho hostů);
 • Přeprava cestujících na pohřbu. Bohužel, nic není věčné a nikdo není věčný. Lidé často najímají osobní gazely pro přepravu lidí.

Toto jsou možnosti výdělku pro ty, kteří mají gazelu pro cestující.

Podnikání v osobní dopravě

Jak jste pravděpodobně již uhádli, v tomto případě můžete organizovat vlastní agenturu pro osobní dopravu. Schéma je téměř stejné jako u přepravy nákladů, které jsem popsal výše, s malým rozdílem v poskytování služeb.

Kancelář, řidiči, dispečer, reklama - jsou totožné s nákladní dopravou na gazelech.

Pokud se vám podařilo postavit pasažérku na trase, zvažte, že podnikání je již úspěšné.

A tak, agentura, přilákat řidiče do svých pasažérů + samozřejmě se zaměřit na reklamu a přijmout dobrý dispečer.

Obchod na nákladní gazelle

Na takovém stroji určitě nevytváříte normální podnikání. Ani nákladní dopravu ani obchod s osobní dopravou.

Ale nikdo se nedotýká vaší agentury pro nákladní a osobní dopravu. Tady a gazela není nijak zvlášť potřebná, protože podnikání může být postaveno podle schématu vůbec, aniž by měla vlastní gazelu a byla zprostředkovatelem.

Pokud otevřete nákladní agenturu, můžete sami provést některé objednávky, záleží na přepravovaném nákladu (přesněji na jeho rozměrech).

Na přepravce cestujících vůbec nepomůže jeho gazela. Můžete jednat jako zprostředkovatel, neexistuje zde žádná jiná možnost.

Podnikání na gazely s termální bublinou

Toto je obecně samostatná oblast a doporučuji otevřít nákladní agenturu, a vaše gazela s termální bublinou bude jeho doplněk. V termobusku můžete přepravovat veškeré zboží a zboží.

A protože je to užitečné a samotná gazela, která má termální trubici. Uzavřete smlouvy s velkoobchodními společnostmi o přepravě mléka a dalších produktů, pro které je nutná určitá teplota.

Také si můžete dopravit květiny, u kterých kontrola teploty je stejně důležitá, jinak ztratí jejich vzhled a jak tento produkt dostane k prodejci, aby ji už prodávat nebude mít nic.

Pokud jde o květiny, pak jejich doprava může být poměrně dlouhá a můžete si na to vydělat peníze.

Dopravní agentura jako podnik

To je možná vrchol podnikání na gazelech. Sjednotíte všechny směry do jednoho.

To znamená, že vaše dopravní agentura poskytuje veškeré služby, od jednoduché nákladní dopravy, osobní přepravy až po složitější dopravu s určitým teplotním režimem v tepelných věžích. To vám umožní maximálně vydělat peníze.

Můžete začít s jednou věcí a pak přidat další služby.

Současně budou výdaje téměř stejné. Pronájem kanceláře, dispečer (pokud se nemusíte vyrovnávat, bude muset vzít další), reklama.

Ale samozřejmě bych nezahynul bar těsně před dopravní společností a začal jsem s jednoduchým přesunem do složitějšího.

Takto se na dopravním trhu objeví ještě jeden vážnější účastník a jistě to bude vy.

Stáhněte si podrobný obchodní plán nákladní dopravy s výpočty: stáhněte obchodní plán nákladní dopravy.

Stáhněte si podrobný podnikatelský plán pro osobní dopravu s výpočty: stáhněte podnikatelský plán pro osobní dopravu.

S otázkami, které se mají zabývat v komentáři k článku nebo mé skupině sots.seti v kontaktu "Tajemství podnikání pro začátečníky"