Jak otevřít automat? Ziskové a výnosné podnikání

Jedním z nejrychleji se rozvíjejících odvětví je herní koule. Mnoho lidí navštěvuje herní centra a každoročně ponechává spoustu peněz. Neobvyklé vzrušení je přítomné téměř v každé osobě a touha mít obrovskou sumu peněz je sen každého.

Moderní stroje přitahují svou rozmanitost a poskytují spoustu zábavy. Mnoho podnikatelů přemýšlí o tom, jak otevřít automat, ale na první pohled se zdá, že je to docela problematické. Ve skutečnosti je hazardní podnik skutečně skutečný. Samozřejmě existují určité rysy a nuance, ale nejsou složitější než v jiných oblastech.

Jaké zařízení musím koupit?

Dnes je trh s hracími automaty nabízet produkty pro každý vkus a pro jakýkoli účel.

Vhodná varianta může být vybrána jak pro dospělé hráče, tak pro děti. Kromě toho se nyní pravidelně dostávají do prodeje různé novinky.

Cenové kategorie jsou zcela odlišné a náklady na automatické stroje závisí na mnoha faktorech.

Otevření haly výherních automatů si musíte koupit asi 10 kusů herních automatů. Není nutné vybrat drahé automaty, hlavní podmínkou je rozmanitost. Před provedením nákupu je třeba pečlivě zkontrolovat, které z nich jsou požadovány mezi zákazníky podobných hal a zhodnotit popularitu každého stroje.

Výběr místnosti

Před otevřením arkádové haly musíte vypočítat vlastní finanční možnosti. Toto kritérium bude zásadní při výběru místnosti, ale jiné faktory jsou stejně důležité. Je velmi důležité, že herní centrum je na přeplněném místě s velkým množstvím dopravy. No, pokud v bezprostřední blízkosti budou umístěny kina, kavárny a restaurace. Lidé tam chodí jen s jednou touhou - mít odpočinek, takže hrací automaty pravděpodobně nezapomene.

Když rozšiřujete svou firmu, můžete hledat prostor na vyšší úrovni, pronajmout si prostor z nákupních center nebo zábavních komplexů. V tomto případě budou zákazníci mnohem více a velikost zisku se zvýší.

Správně vybrané místo pomůže rychlejšímu návratnosti investic. Zajištěné osoby snadno opouštějí velké peníze, znovu a znovu se vzpamatovávají.

Kdo může být klientem herního centra?

Cílovým publikem může být naprosto každý. Proto by nabídka nabízených strojů měla být různorodá. Chcete-li uspět v této oblasti, program pro herní haly musí být bezchybný a reputace instituce je ideální. V opačném případě negativní zpětná vazba zničí celou firmu v krátkém čase.

Marketingový kurz

Pokud je herna na rušném místě, náklady na reklamní kampaň budou minimální. Velké jasné znamení s osvětlením pomůže přilákat pozornost potenciálních zákazníků. Chcete-li zvýšit efektivitu reklamy, můžete si objednat vizitky a letáky, pomohou více lidem dozvědět se o herně.

Návštěvníci jsou velmi rádi různé propagační akce a systémy bonusů a slev, takže majitel by měl vzít v úvahu tuto nuance. To nevyžaduje vysoké náklady, ale zákazníci budou spokojeni. Dobrou pověst instituce je nejlepší reklama.

Kolik mám investovat?

Každý podnikatel se zajímá především o to, kolik stojí za otevření sálu slotů. Žádná obchodní činnost nebude zahájena bez zahájení kapitálu, který se stane počáteční investicí.

 • Nákup automatických strojů - 15 000 až 20 000 dolarů.
 • Pronájem prostor - od 150 do 200 dolarů měsíčně.
 • Značka, která propaguje herní sál, je od 50 dolarů.
 • Registrační náklady a daně.

Dodatečné náklady se budou vyžadovat pro údržbu v interiéru, reklamní kampaně a další potřeby. V prvních měsících práce můžete bez zaměstnance pracovat, a tím ušetřit na mzdách

Získání licence

Všechny provozovny hazardních her mohou vykonávat svou činnost pouze na základě licence. Majitel může být organizací nebo individuálním podnikatelem, ale každý předmět musí být registrován v místě instalace strojů před otevřením zařízení pro hazardní hry.

Chcete-li získat licenci, musíte splnit určité požadavky. Hlavní jsou: rozdělení herny do oblasti zákaznického servisu a oblasti služeb, dostupnost místa pro regulační dokumentaci.

Ve Spolkové daňové službě je nutné podat žádost a kopie dokumentů. Jejich seznam by měl být nalezen v příslušných orgánech.

Není-li organizace na daňovém účtu, je povinné se obrátit na daňový inspektorát. V případě, že se změní počet herních stolů nebo počítačů, je nutné před instalací nových objektů ohlásit to regulačním orgánům.

Doba návratnosti

Jak ukazuje praxe, arkádová hala se plně vyplatí za 1,5-2 měsíce, za předpokladu, že práce byla provedena bez zastávek a překryvů. Pokud dojde k nepředvídatelným situacím, může se tato doba zvýšit. Proto podnikatelé přemýšlejí o tom, jak otevřít automat, protože tento typ podnikání je velmi výnosný.

Stejně důležité je i další investice finančních prostředků do rozvoje podnikání, neboť konkurence v této oblasti je poměrně vysoká. Je možné se dostat před konkurenci, ale pro to je nutné koupit nové stroje včas a pečlivě sledovat poptávku.

Při rozhodování o tomto druhu činnosti a učení o tom, jak otevřít arkádovou halu, je třeba si uvědomit, že jediná instituce nepřežije konkurenci a přestane přinášet stabilní příjmy. Chcete-li začít podnikat, musíte se okamžitě soustředit na síť herních hal a vytvořit vlastní značku, která bude uznána.

Obchod od nuly: dětské hrací automaty

Obchodní činnost spojená s hracími hrami pro děti může být otevřena absolutně všem. Se správným přístupem je takový podnik schopen přinést solidní zisk a rychle se vrátit.

Každé dítě miluje hrát různé hry. Pokud je stroj zajímavý, potom se z něj děti nebudou roztrhat. A rodiče v každém případě zaplatí, protože milují své děti a chtějí, aby byli šťastní.

Analýza trhu

Za prvé, otevřít vlastní podnik, který bude sestávat z instalace hracích automatů, budete muset provést analýzu trhu. Nezapomeňte na konkurenty, kteří jsou k dispozici v jakékoliv firmě.

Určitě ve vašem městě již existují herní parky v nákupních centrech a samostatně zavedené hrací automaty. Podívejte se na jejich ceny a jaké stroje jsou oblíbené u dětí.

Můžete dokonce provést průzkum mezi dětmi. Objednávání nových zařízení dříve neznámých v naší zemi je vždy rizikem. Děti je nerozumí, to znamená, že automat neplatí sám.

Rovněž je důležité vybrat si pokoj. Při výběru je třeba postupovat z počtu návštěvníků. Čím více rodin přijde do nákupního centra, tím pravděpodobněji budou chtít hrát ve slotu, který jste instalovali.

Obchodní registrace

Když otevřete jakýkoli obchod, musíte si zvolit organizační a právní formu. Velikost daně a výše výkazu závisí na volbě. Pro začínajícího obchodníka, který si koupil pár výherních automatů, je lepší vybrat IP. Ale v budoucnu, když se rozšiřuje, stojí za přechod na LLC.

Organizace obchodu

Před zahájením podnikání musíte pracovat tvrdě. Přípravný proces lze rozdělit do následujících etap:

 1. Rozhodněte se o konceptu případu, vypočtěte částku, která bude potřebná k zahájení podnikání a doba návratnosti, a podívejte se na různé místa, kde můžete své hrací automaty umístit.
 2. Dobrá studie o právních předpisech země a vašeho regionu, abyste následně nevyjížděli hazardní hrací stroje, jak se ukázalo, jsou zákonem zakázány.
 3. Připravte dokumenty potřebné pro registraci společnosti a zaregistrujte ji výběrem organizační a právní formy.
 4. Určete místo instalace strojů. V případě potřeby proveďte malou kosmetickou opravu.
 5. Koupit zařízení.
 6. Zaměstnávat zaměstnance za práci.

Umístění, místnost a její výzdoba

K organizaci tohoto podnikání stačí pronajmout malou plochu pro instalaci strojů, protože v počáteční fázi nepotřebujete skladovat zařízení a zboží. Teprve včas, pokud bude podnikání ziskové, můžete odstranit malou kancelář pro vyjednávání. Dávejte pozor na to, že:

 • Předpoklad je nejlépe pronajat v místech, kde je velké zatížení rodinných příslušníků. Například v nákupních a zábavních centrech, stejně jako v supermarketech;
 • umístění zařízení by mělo být prominentní, aby děti mohli vidět;
 • V létě je možné instalovat hrací automaty na ulici, například v parcích;
 • Pokud je ve vašem městě spousta turistů, stojí za to si pronajmout místo, které nejčastěji navštěvují.

Aby děti mohly hrát ve vašem zařízení, musí být oblast, ve které je nainstalována, čistá a suchá. Samotný hrací automat musí být také udržován v čistotě.

Zařízení a stroje

Při získávání herních zařízení pro děti je lepší netestovat a kupovat nejoblíbenější modely. Patří sem:

 1. Air Hockey.
 2. Sportovní přístroj.
 3. Jeřábové auto.
 4. Silomer.
 5. Videokamera.

Nyní se na trhu představí spousta různých výherních automatů, jako jsou například: závodní automobil, závodní jízda na kole, natáčení a tak dále. Samozřejmě, je na vás, abyste si mezi takovou rozmanitostí vybrali. Kromě výherních automatů budete muset zaplatit za instalaci platebního systému a bankovního výměníku.

Zaměstnanci

Takové podnikání je dobré, protože v počáteční fázi nemusíte přijímat zaměstnance. Zařízení můžete snadno nainstalovat na správném místě. Ale v budoucnu budete určitě potřebovat instalaci hardwaru, protože nějaké zařízení se po určitém čase začne přerušovat.

Různé škody mohou nastat dokonce bez zavinění uživatelů. Hracie automaty jsou komplexní systém, který pravidelně vyžaduje restart nebo zastavení práce po určitou dobu. Takže bez zvláštní školení v takovém podnikání to nemůže udělat.

Marketing

Pokud se vám podařilo najít volné místo, které je vždy spousta lidí, nemusíte utrácet velké peníze na reklamu. Výherní automaty s hlučnou hudbou a jasnými světly přitahují děti samy. Kromě toho můžete provést následující kroky:

 • udělejte jasné znamení pro lákání lidí. Hlavní věc je, že je na významném místě;
 • k nákupu automatů pro různé věkové skupiny. Například v prodeji jsou zařízení pro děti ve věku 5-10 let. Taková zařízení nebudou populární u mladistvých ve věku 12-16 let. Podnikatel by měl toto zohlednit při rozvíjení svého podnikání;
 • pro přitažlivost klientů k využívání systému slev, darů, bonusů a různých akcí;

S rozšířením vašeho podnikání v budoucnu už budete potřebovat velký prostor pro umístění mnoha hracích automatů. Takové místo lze nalézt ve velkých nákupních centrech. Bylo by hezké, kdyby na místě obchodního centra byly fotografie s vašimi zařízeními a jejich popis.

Finanční složka podniku

Hlavním odpadem v tomto podnikání bude nákup kasinových automatů, který vám přinese zisky. Jeden takový stroj, oblíbený u dětí, bude generovat příjmy přes 50 tisíc rublů. Od té doby můžete rozšířit své podnikání a vytvořit celý zábavní park. To bude vyžadovat:

 1. Pronájem velkého prostoru v oblíbeném nákupním centru.
 2. Koupit různé výherní automaty pro děti různých věkových skupin.
 3. Najme zaměstnance.
 4. V parku se nachází kavárna a obchod s hračkami a suvenýry.

Období návratnosti tohoto projektu je skvělé. Ale další výtěžek nebude menší než 500 000 rublů měsíčně.

Náklady na otevření a údržbu

Chcete-li otevřít podnik jako hrací automaty pro děti, budete muset zaplatit následující:

 • pronájem prostor - asi 100 tisíc rublů;
 • plat mzdového stroje a účetní - asi 60 tisíc rublů;
 • nákup dětských hracích automatů - asi 950 tisíc rublů (za 5 kusů).

Chcete-li otevřít dětské hrací automaty, budete potřebovat nejméně 1 110 000 tisíc rublů. Hlavní výhodou takového případu je nedostatek potřeby trvalé přítomnosti. V případě potřeby budete muset pouze vybírat peníze nebo opravit hrací automat.

Výše budoucích příjmů

Výše budoucích příjmů přímo závisí na počtu nainstalovaných herních zařízení a správné poloze. Jeden stroj by měl přinést 50 tisíc rublů měsíčně.

Z měsíčního zisku dáte asi polovinu nájemného, ​​práci zaměstnanců. Máte-li k dispozici 5 kulometrů, přinesou za měsíc 250 tisíc rublů. Z toho 90 tisíc bude vaším čistým ziskem.

Doba návratnosti

Pokud vše půjde dobře a vaše výherní automaty budou mezi dětmi velkou poptávkou, pak se podnik vyplatí během jednoho roku.

Hlavním důvodem při zahájení podnikání je zohlednění všech možných rizik. K tomu lze přičíst trvalé rozložení výherních automatů. V tomto případě stojí za to přemýšlet o jeho nahrazení. A také, pravděpodobně, nehledejte s volbou stroje. To bude vyžadovat pečlivé studium trhu.

Podniky, jako jsou hazardní hračky pro děti, budou vždy relevantní. Protože děti vždycky milují zábavu. Hlavní věc spočívá v tom, že hrací automat by měl vyhovovat jejich potřebám.

Obchodování na hracích automatech: jednodušší, než se zdá

Jak je tato obchodní činnost uspořádána? Co má opravdu rád? Možná, že podnikání na hracích automatech vůbec není to, co čerpá žlutý tisk? A konečně, jak dosáhnout úspěchu? Provedli jsme důkladnou studii a vzali jsme na vědomí všechny body. V důsledku toho se ukázalo, že vše je mnohem jednodušší, než se zdá. Ale o všechno v pořádku.

Pulzní frekvence

Mělo by být poznamenáno, že Moskva a Petrohrad jsou tak personalizovány pouličními výherními automaty, že ziskovost tohoto podnikání je vysoce zpochybňována. V hlavních bodech vrchol popularity těchto dospělých hraček už prošel, a začnou postupně zmizet, ne přinášet majiteli požadovaný příjem.

V jiných městech naší země je situace odlišná. Požadavek na takovéto hazardní hry je primárně kvůli jejich hromadnému charakteru. Snažte se být šťastný v kasinu, který si nemůže dovolit každého obyvatele města, sály automatů jsou demokratičtější, ale stále vyžadují určité množství "extra" peněz. Pak, jak házet do "sloupku" prasátka, si může dovolit každému občanovi, který si přeje vzrušení.

Analogicky s maloobchodem mohou být takové stroje nazývány produktem impulzní poptávky. Hlavním požadavkem na umístění "pilíře" je vysoká návštěvnost. Supermarkety, nákupní centra, kina, trhy - ideální možnosti. Turistika v herně nejvíce ze všeho - plánované akce, který navštívil nákupní člověk může hodit penny, čímž se získá momentální touhy, a zůstat u ní po dobu 30 minut.

Všechny modely ruských pouličních hracích automatů jsou především z centra Ruska. Vedoucími jsou výrobci Moskvy a Petrohradu. Například mezi jinými výrobci "Sedmý kontinent" dodává herní zařízení společnosti Moskvě hodně štěstí.

Kolik peněz?

Chcete-li se stát vlastníkem obchodu s hazardními hrami v ulicích, musíte si zakoupit potřebný počet strojů, zaregistrovat se jako soukromý podnikatel a rozhodnout se o vydání licence pro tuto činnost. Místa, kde budou založeny vaše "příspěvky", je nutné předem vyhledat a souhlasit s vlastníkem oblasti o pronájmu potřebných čtverců.

Váš pokladník operátora je vyžadován v případě, že je "hračka" nainstalována na ulici. V supermarketu nebo nákupním centru se problém řeší snadněji: nejbližší prodejce nebo pokladník je vyplácen asi 4 tisíc rublů za měsíc. pro výměnu peněz a vizuální kontrolu (nejčastěji sporná) pro hráče. Kompletně spoléhat na lidský faktor, to nestojí za to, je lepší koupit automatický stroj, který zahrnuje "antishock" desku jako základní vybavení. Tímto způsobem chráníte firmu před podvodníky.

Nejběžnějším modelem - čtyřcestný „777.“ - stojí v průměru 2000 $ Mezitím výrobci říkají, že to dost hráčů, a je žádoucí získat další nové a zajímavé „hračky“. Je pravda, že jsou dražší. Například cena za stroj „777“ s vestavěným LCD displejem a páska - 50 tisíc rublů.. „Tento stroj čerpá hráči možnost podílet se na procesu. Ruleta se automaticky aktivuje, když je“ 777 „nepřinesl hráče vyhrát.

Můžete si koupit jak nové modely, tak i "sloupy" a "heřmánek", z druhé ruky. Ty druhé jsou levnější, pro "start" jsou zcela přijatelné. Hlavní věc spočívá v tom, že dodavatelská společnost předprodejuje použitou techniku ​​a poskytuje záruční servis.

Jedním z klíčových momentů je povinná dostupnost licence k hazardním hrám. Tento postup se provádí v Moskvě a vyžaduje mnoho sil a zdrojů. Podle znalých lidí je "člověk z ulice", aby získal tento dokument, je téměř nemožné. A pokud vaše podnikání sestává z 3-4 "chamomile", tento postup je prostě nevýnosný. Existují společnosti, které dávají svou licenci k pronájmu, z kapsy za měsíc vyčerpá dalších 100 dolarů. Dalším faktorem jsou platby daní.

Doba návratnosti jednoho stroje činí nejméně dva měsíce. V současné době se skutečný zisk z jednoho "sloupce" pohybuje od 500 do 3 tisíc rublů. za den. Údaj závisí jednak na umístění stroje, jednak na tom, jaké procento výhry je nastaveno majitelem. Tento ukazatel by měl být alespoň 75%, maximální limit - 95%. V našem obchodním plánu pro hrací automaty doporučujeme, abyste zůstali někde uprostřed: nemusíte zapomínat, že výhra stimuluje hráče k pokračování ve hře.

Neexistuje žádná velká budoucnost pro toto "odvětví vzrušení". Nepřipomínáme našim odborníkům, aby se spoléhali na dlouhodobé období a investovali do globálního rozvoje. V Moskvě už začali tyto činnosti "upoutat", pak se tato vlna dostane do vašeho města. Stroje na ulici lze v zásadě porovnávat s nákupními stany. Jsou velmi vzdáleni od civilizovaného obchodu s hazardními hrami.

Rychlá návratnost a současný zájem spotřebitelů přinášejí ziskovost "ulic" strojů, ale výtěžek lze nazvat "krátkodobý". Ti, kteří se snaží o budoucí podnikání, odborníci doporučují věnovat pozornost složitosti. Lidé potřebují něco nového a volba by měla být maxima. Samostatná místnost pro dospělé, kde můžete hrát za peníze, další pokoj - jen zábavné stroje, včetně pro děti. V Moskvě, nyní prosperující nika simulátorů: všechny druhy letadel, závodní, horská dráha, která vytváří 100% účinek přítomnosti. Samozřejmě, taková síň vyžaduje značné investice - od 150 tisíc dolarů (pro 10-15 vozů). Ale ti, kteří budou mezi průkopníky, budou moci získat významnou část publika.

Pokud již existující zábavní zařízení expanduje tímto směrem, je zajištěn úspěch pro spotřebitele. Hlavní věc je, že zařízení je vysoce kvalitní a chodba je pohodlná. Jednou z konkurenčních výhod je bezplatné jídlo. Například v Moskvě je trh těžký: pokud zítra přestanete hledat inovace, okamžitě se od ní odkloníte. Komplexní přístup zajistí nepřetržitý proud hráčů: lidé budou "proudit" z restaurace do herny, odtud - do bazénu nebo na taneční parket a zpět na prodejní automaty.

Účetnictví a daně. Účetní a právní almanach.

Nadpisy

Nedávné položky

Nedávné komentáře

 • Emilian zaznamenává pracovní plán pro rok 2017 pro Ukrajinu
 • Missy zaznamenává recyklaci: potřebuji povolení?
 • realmans155 k záznamu TTN a listu trasových bodů
 • Evakuátor zaznamenává nuance služebních cest autem
 • Edwardfed k záznamu 1. září 2015 zvyšuje kritérium nákladů na dlouhodobý majetek

Organizace haly výherních automatů

"Vášeň jsou větry, které nafouknou plachty lodi, někdy ji ohřívají, ale bez nich to nemůže plavat."

Vášeň pro hru je nejvíce nezodpovědnou a silnou formou vášně, říkají psychologové. Je naprosto mimo kontrolu rozumu, a proto je zbytečné se jí postavit proti.

Historie hazardních her pochází z dávných dob. Archeologové nalezli objekty, které byly používány v oblasti hazardních her více než 3 tisíce let před naším letopočtem. Od starověku se lidé pokoušeli identifikovat a vybavit speciální místa pro takové hry. Takže tam byly hazardní domy, kluby, kasina.

Důležitým faktorem pro dobrou ziskovost sálových automatů je úspěšné umístění. Stejně důležité pro úspěšné fungování hracích automatů jsou design, servis, kultura služeb, ale především - instalované zařízení.

Výběr strojů je především správným výpočtem založeným na znalostech návštěvníků jejich instituce a některých obecně uznávaných pravidlech. Důležitým faktorem úspěchu je také správná volba velikosti minimálních herních her. V jedné instituci jsou zpravidla kombinovány stroje s různými minimálními sazbami.

Pro návštěvníky hazardních her s hazardními hrami je stejně důležitý i podíl výherních automatů. V praxi, aby hazardní hračky přinesly největší zisk, musí platit v podobě výhry asi 85-95% svého obratu. A v Las Vegas s velkým proudem hráčů s vysokými sázkami jsou některé stroje naprogramovány na 97-99% výher.

Vybavení haly pro hrací automaty.

Pokud máte v plánu otevřít automat, ale nemáte dost peněz, můžete si pronajmout automat v pravý čas.

Existuje spousta herních automatů. Ty se liší mnoha způsoby: povahou hry, cenou (cena 500 až 2000-3000 eur a to není limit), země producentů, počet hráčů atd.

Hrací automaty mohou být rozděleny do automatického hazardu (kde se hráč dostane na majetku nebo peněžní výhry) a strojů simulátory (tedy v jazyce výherních automatů jsou voláni, neumožňují získat finanční odměnu, tedy jen „zábavní herní“ stroje).

Z povahy výherních hracích automatů lze rozdělit na: klasické „ozbrojené bandité“ bicí automaty, videopoker stroje, posunovač, a automatická elektronická ruleta s zisk vlastnost (např., Takzvaný „kohoutek“..). Stroje simulátory - všechny herní terminály, jako je jízda aero hokej simulátor auto, motocykl, závod, hmotnost stroje, atd...

Drážní stroje pracují na mincích, žetonech, úvěrovém klíči a jsou dodatečně vybaveny systémem přijímání účtů, mají také programovatelný mincovník pro všechny typy mincí. Hrací automaty jsou vybaveny barevným zvukem a vizuálními efekty, jasnými barvami. Při konstrukci hracích automatů se zpravidla používá vysokopevnostní plast, dřevo a jiné materiály a některé hrací automaty jsou srovnatelné v jejich dekoraci s uměleckými předměty. Důležité je také spolehlivá elektrická napájení hracího automatu - pro naši zemi bude nadbytečné provozovat stroj s nízkým napětím a jeho poklesy.

Komfortní hráči - klíč k úspěchu každého hracího automatu. Jedním z předpokladů pro tento úspěch je dostupnost pohodlných židlí, sedí na němž je hráč méně unavený a stráví více času hraním, což přináší další zisky do haly.

Zařízení v herním průmyslu se rychle aktualizuje a majitelé herních sálů, kteří mají zájem o další úspěšný vývoj, musí neustále sledovat novinky nejen ukrajinských, ale i mezinárodních firem.

Kromě herních automatů musíte mít mnoho doplňků, které vám pomohou zjednodušit práci sálu.

Takže účty účtů ušetří spoustu času a umožní vám rychle vypočítat výnosy a zaplatit výhry. V hale se středními hracími automaty vyžaduje 1-2 takové počitadla, je také žádoucí, aby měl přístroj pro ověření pravosti bankovek.

Tokeny pro výherní automaty jsou nejen standardní "herní měnou" v halech výherních automatů, ale také nesou silnou reklamu. Logo herně umístěné na tokenu je s největší pravděpodobností vidět a vzpomínat na hráče, což nepochybně povzbudí jej, aby navštívil vaši instituci. Středně velká hala vyžaduje 5 až 10 tisíc žetonů.

Počítáním strojů pro žetony ušetříte čas operátorů a pokladníků, pomůžete rychle vypočítávat denní výnosy a počítat potřebný počet žetonů. Pro průměrnou herní síň se vyžaduje 1-2 stroje.

Tablety jsou druhy příruček pro hrací automaty. Mohou mluvit o pravidlech chování, které musí návštěvník pozorovat v hale výherních automatů. V hale by nemělo být více než dvě takové tablety. Informace o nákladech na úvěr a stavu přístroje ( „Automatic obsazeno“, „Stroj nefunguje“, „Náklady na úvěr - hřivny 1,2,5“) také pomáhá hráči najít cestu do herny a vyberte přístroj podle vašich představ.

Obrubníky - stojany pro hrací automaty. Zvedají hrací automaty do výšky vhodné pro hraní a slouží jako úložiště pro nadbytečné mince.

Pokud jde o umístění herny, její plocha bude přímo záviset na předpokládané úrovni pohodlí a image instituce - od baru, šatníku, odpočinkových prostor atd. Hrací automat spolu s křeslem pro klienta má v průměru plochu od 1,5 do 2 m2. m. Prostor haly můžete "uložit" správným umístěním kulomety v řadách.

Zaměstnanci herní haly.

Velmi důležitá při výběru hráče instituce je školení zaměstnanců a jejich postoj k návštěvníkům. Klient hrací haly by měl vědět, že tady čeká - zdvořile přivítal u vchodu, usmíval se a na výjezdu byli pozváni, aby přišli znovu. Hráč potřebuje vytvořit "domácí", "rodinnou" atmosféru a cítit, že se bude chtít vrátit a znovu hrát.

V případě výherních automatů trochu (nebo nikdo), a jsou volitelná služba v kavárně, bar, kino, metro, autobusové zastávky, obchodě nebo na kterémkoliv jiném místě, na základě jejich práce natolik jedna osoba, která může pracovat (a part-time) v pokladně a vysvětlit pravidla hry návštěvníkům.

Personál haly slotů je mnohem větší, protože v případě bezproblémového provozu je nutno hráčům poskytovat pohodlí, čistotu a bezpečnost po celý den. To znamená, že kromě pokladníků bude muset najat manažera, operátory, bezpečnostní strážce, čističe, barmany, číšníky a další zaměstnance pracující směny.

Nezapomeňte na problém boje proti podvodům v oblasti hazardních her. Často může peněžní zisk, získaný podvodem, zničit sál. Spasení od podvodníka pouze v prevenci takových případů - sledování hry s videozáznamem, výběr spolehlivých zaměstnanců a používání nejmodernějších zařízení.

Všechno, co v hale hracích automatů by mělo být provedeno s láskou k penězům klienta, šel k nim s největšími lehkých peněženky: pečlivě okenice a nástěnné hodiny hráči se nikdy vidět.

Je třeba také poznamenat, že podle odst. 4.8 seznamu výrobků podléhajících povinné certifikaci na Ukrajině, která byla schválena usnesením Derzhspozhivstandart Ukrajiny 01.02.2005 № 28 slotů přiřazených zařízení a elektronických zařízení, které podléhá povinné certifikaci. - m. přejít na předchozí část.

Autorizační doklady pro hrací automaty s penězi nebo zisky z majetku

Je třeba připomenout, že 01.07.2005 Zákon Ukrajiny 25.03.05, № 2505-IV zakazuje používání podnikatelé zjednodušeného systému zdanění při realizaci aktivit v podnikání hazardních her (včetně - organizování hazardních míst (domy), herní stroje s peněžními nebo majetkovými zisky). V tomto případě bude podnikatel muset pracovat pouze na obecném daňovém systému.

Kromě toho je také potřeba patentovat organizaci samostatné herny a instalace jednoho hracího automatu s výhrou (například v obchodě s potravinami, na zastávce). To je přímo uvedeno v čl. 5 zákona Ukrajiny ze dne 23.03.96 č. 98/96-ВР "O patentování některých typů podnikatelské činnosti". Náklady na obchodní patent je 4 200 UAH. za každý hrací automat s peněžním nebo majetkovým ziskem. Platba patentu se provádí čtvrtletně až do 15. dne měsíce předcházejícího vykazovanému čtvrtletí.

V souladu se zákonem Ukrajiny ze dne 01.06.2000 č. 1775-III "O licencování některých typů hospodářských činností", organizace a údržba herních zařízení, organizace hazardních her podléhají licencování.

Definice pojmů „usazování hazardu“ a „hazardu“, jsou uvedeny v CMU od 30.11.2000, № 1800 „O schválení vnitřní finanční kontroly ze strany podnikatelských subjektů, které provádějí obchodní činnost za organizaci a obsah kasina, ostatních hracích zařízení, a zastaváren“.

Hazardní hry - hra, účast na který vám umožní získat peníze, jiný majetek nebo vlastnictví práv, jehož výsledek je dán akcemi, zcela nebo částečně v závislosti na případu, je podmínkou účasti ve kterém je sázky hráč dělat.

Hazardní zařízení - samostatná místnost nebo budova s ​​hernou (sály) pro návštěvníky, ve kterých se hraje hazardní hry.

(Usnesení kabinetu ministrů ze dne 30.11.2000 č. 1800)

Hala herních automatů, ve které se nacházejí výherní automaty, se považuje za herní zařízení. Samostatný stroj v obchodě nebo na zastávce není formální herní zařízení. Instalace a provoz dokonce i jednoho výherního automatu s výhrou bude považován za aktivitu při organizování hazardních her *.

* Další podrobnosti o licencování herních aktivit viz "Soukromý podnikatel" č. 8, 2005, s. 18 (Poznámka editora)

V souladu s usnesením kabinetu ministrů 07.02.2001 №121 «Na načasování převodu podnikatelských subjektů z důvodu transakcí v hotovosti a bezhotovostní platební transakce s využitím podnikatele správce registru pomocí hracích automatů od 1. července 2005 musí jít dál Použijte registrátory zúčtovacích operací (PPOs) nebo vybavte své hrací automaty bloky s fiskální pamětí. Takže každý hrací automat by se měl ve skutečnosti změnit na PPO se všemi důsledky, které z toho plynou. Nicméně dopisem ze dne 05.07.2005, № 13302/7 / 23-2317 STA Ukrajiny povinen místní daňové orgány dočasně schopen provádět inspekce je integrální fiskální paměťová jednotka **.

** Více podrobností viz "Soukromý podnikatel" č. 14, 2005, s. 3 (Ed.)

Zdanění a účetnictví příjmů hráčů

Zákon Ukrajiny z 22.05.2003 № 889-IV «O dani z příjmů fyzických osob“ (dále jen - zákon № 889), stanoví zvláštní postup pro účetnictví a daní z příjmů fyzických osob - hráči jako výhry.

Kromě toho z bodu 9.5.1 čl. 9 zákona č. 889 vyplývá, že podnikatel, který vlastní hala, je daňovým zprostředkovatelem. Při výpočtu výhry je nutné zadržet daně z příjmů hráče s přihlédnutím k výdajům, které mu vznikly během pracovního dne. Příjmy získané ve formě výher v souladu s čl. 7.3 čl. 7 zákona č. 889 jsou zdaněny ve výši 26% (2007 - 30%).

Účetní příjmy fyzických osob v heren a personifikace těchto osob schválených usnesením STA Ukrajiny od 20.10.2003, číslo 494. Pro účely daňové kontroly je vyžadován klient u vchodu do provozovny hazardu předložit pas a zaměstnanec hazardu instituce je povinen zadávat informace o hráči v speciální časopis. Na žádost o zřízení hráč hazardních her poskytuje pomoc k vítězství a vznikly v souvislosti s náklady na výhry.

Je třeba poznamenat, že finanční sankce pro hazardní hry nejsou poskytovány za porušení tohoto příkazu.

Po výpočtu výhry je podnikatel povinen předložit daňovému úřadu v místě svého zápisu daňový výměr podle písmene f). Č. 1DF, která odráží částku vyplacenou příjemcům hráčů a odečtená daň z nich ***. Tyto příjmy se odrážejí ve f. № 1ДФ se znaménkem 13 "příjmy ve formě cen, cen".

*** O tom, kdy předložit zprávu o f. 1DF číslo, a to, co můžete to udělat, přečtěte si „soukromé podnikatele» № 12, 2005, s. 30 (Editorial).

Instalace automatických simulátorů.

Automatické simulátory nezaručují udělení ceny ve formě peněz nebo majetku. Následkem toho umístění takových zábavných hracích automatů nespadá pod definici hazardních her a hazardních her.

Pokud tedy podnikatel zřizuje pouze takové hrací automaty, může využít také zjednodušený daňový systém pro účetnictví a vykazování. Koneckonců, jediný podnikatel nemusí kupovat obchodní patenty a uplatňovat PPO.

Bez ohledu na vybraný systém zdanění pro hrací automaty nemusí simulátory získat licenci.

Je pravidlem, že v herních sálech kromě zábavní zařízení jsou poskytovány i související náklady:.. Prodej potravin a nápojů, šatna, karaoke, parkování, atd pro obchodní edinschikov by měly být uvedeny v certifikátu jediné daně všechny probíhajících činností.

Webová stránka "Účetnictví a daně" (zveřejněno v roce 2005).

Úspěšný obchodní plán s dětskými hracími automaty.

Jak dosáhnout maximální efektivity z podnikání na dětských hracích automatech?

1. Které dětské hrací automaty jsou nejvýnosnější? Pro začátek, jak začít-up podnikatele a velké podniky, vždy doporučujeme nejprve použít dětské hrací automaty, které jsme již vyzkoušené ve svých zábavních center, a vykazovaly stabilní míru návratnosti o více než 300% ročně. 20 takových automatů je zveřejněno na hlavní stránce webu www. robotail. ru (pod modrou stuhou s nápisem "20 nejziskovější"). Mezi těmito vůdci volba je jednoduchá, tím nižší je cena automatu, tím kratší je doba návratnosti - takže můžete bez obav začít tvořit vlastní pořadí nejlevnější. Společnost Robotic Retailers provozuje prodejní automaty ve svých zábavních centrech a sbírá statistiky pro každý stroj. Jejich vysoká kvalita a ziskovost jsou již v praxi testovány v několika zábavních centrech! Ale nezapomeňte diverzifikovat sortiment, měli byste být jako houpací židle, tak beaty a střelci. Při tomto výběru bude každé dítě chtít hrát na všech strojích, protože budou zcela odlišné.

Po zadání objednávky na stránkách robotail.ru vás manažer s vámi spojí, aby objasnil všechny podrobnosti, detailně konzultoval funkce práce a optimalizoval objednávku vašich úkolů.

2. Jak vybrat správné místo? Doporučujeme, abyste si vybrali příjemné a dobře označené místo - ideálně mezi hračky a kavárnami. Mějte na paměti, že uspořádání a umístění jízd jsou zásadní! Stroje by měly být viditelné pro děti a v ideálním případě viditelné všem návštěvníkům kavárny, kteří sedí u stolu. Dokonce i když dáte stroje jen o 1 metr dál, ale nejsou viditelné za rohem nebo za sloupkem, může to občas snížit příjmy. V případě, že místo, které vám jsou nabízeny vedle sebe, tak o 1-2 metry blíž a stojí na třech víc, pak je třeba vzít dražší možnost, ke kontrole a jeho zorném poli jsou rozhodující pro úspěch zábavních zařízení a umožní vám vydělat několikanásobně více.

3. Jak nainstalovat a udržovat dětské hrací automaty?

K instalaci a údržbě strojů nepotřebujete žádné zvláštní znalosti a dovednosti. Stačí se řídit jednoduchými doporučeními v návodu k použití. Chcete-li začít pracovat, většina strojů musí být zapojena do zásuvky. Možná bude nutné provést několik jednoduchých úprav času a nákladů hry pomocí tří tlačítek menu. Automatické stroje nevyžadují pravidelnou údržbu. V každém případě je instalace dětského zábavního automatu téměř obtížnější než instalace mikrovlnné trouby do vaší kuchyně. V případě potíží můžete zavolat oddělení péče o zákazníky 24 hodin denně na bezplatné číslo 8-800-234-33-68 a zkušený odborník vám zodpoví všechny vaše otázky.

4. Kolik peněz potřebujete k nákupu dětských hracích automatů? Výpočet zpětné návratnosti.

Přibližné složení minimální doporučené objednávky bude:

Jak rozčarovat hala výherních automatů

Herní haly jsou rychle se rozvíjející podnikání, přitahují rostoucí počet lidí, žízní po vzrušení a náhlém bohatství. Jak je tato obchodní činnost uspořádána? A jak dosáhnout úspěchu? Vyacheslav PANKIN, generální ředitel Jackpotu, sdílí své obchodní tajemství. Moskovský herní systém »

Vždy plaťte na výhru, protože bezútěšná pověst je základem hazardních her

V tomto oboru je upřímnost především. Pokud nejméně jednou zaplatíte cenu, pak můžete dát kříž na podnikání. "Sarafannoye rádio" bude okamžitě šířit pověst, že "oni jsou blázní kolem", a pak neumí žádné reklamy. Výhry výherních peněz, tedy vrácení peněz investovaných hráči, jsou naprogramovány výrobci herních zařízení o 88-90%.

Investujte peníze do vývoje, a to i na úkor současných zisků.

V odvětví hazardních her nejsilnější konkurence a velmi přísná pravidla. V poslední době se daně zvýšily exponenciálně, ziskovost klesla na 15%. Současně, jak na začátku, tak v procesu vývoje, jsou zapotřebí velké investice. Otevření jedné herny stojí 350-400 tisíc dolarů.

V zásadě jde o náklady na zařízení - jeden stroj stojí 12

15 tisíc dolarů a měli by být v hale nejméně 15 let

20. Vzhledem k těmto vlastnostem musíte nejprve naplánovat vytvoření rozsáhlé sítě s jednou nebo dvěma sály, které by v žádném případě nepřežily.

Navíc režijní náklady tvoří velkou část výdajů na údržbu herního systému. Zákazníci jsou čím dál víc zkaženi. Pokud byli starší návštěvníci léčeni na čaj, kávu nebo pivo, dnes dávají přednost koňaku nebo vínu a to vše je zdarma. Hlavní klienti herních sálů jsou střední třídy a mírně podprůměrní.

Investujte do své vlastní značky a zvyšte tak její rozpoznatelnost

Dnes se vnímání herního podnikání mění k lepšímu. Lidé začínají věřit. A čím lepší je známá značka, tím spíše při vytváření pravidelných zákazníků. Proto mnoho společností hracích automatů nevyužívá peníze na propagaci své vlastní značky.

Propagujte své jedinečné nabídky

Když se dosáhne určité slávy značky, musíte přemýšlet o výhodných rozdílech od konkurentů. A především takové atraktivní rozdíly mohou být bonusový systém a bonusy.

Ve "Jackpotu" je systém progresivního hromadění fondu výher: z každého hráče zahájeného rublem jsou odečteny výherní fond. Více hráčů a peněz - více cen. Co se týče výher, jsou odlišné od dostupné váhy 6-8 tisíc rublů, které se vyhrávají několikrát denně hlavnímu jackpotu, jehož částka dosahuje 2

3 miliony rublů. Kromě pružného systému výher jsou zde i bonusové systémy, kdy je klientovi vystavena karta, na kterou jsou uděleny bonusové body. Navíc bonusy nezávisí na výhřech nebo ztrátách, systém bere v úvahu frekvenci a intenzitu hry. Další hra - více bonusů, které se hromadíte. Kumulace lze vybírat a můžete sbírat ceny.

Pečlivě si vyberete umístění herních hal

Jak uvedl John Rockefeller, pro úspěch vašeho podnikání jsou tři složky: místo, místo a velmi dobré místo. V počáteční fázi vašeho podnikání, kdy značka ještě nebyla propagována, je obzvláště důležité, aby se usadila na prominentním a přijatelném místě. Pak, když je značka již rozpoznatelná, můžete si vybrat levnější místa, ale dodržujte hlavní podmínky - místa by měla být v dohledu.

Používejte ve své firmě špičkové technologie

Hazardní podnikání je jedním z těch podniků, kde je nejdůležitější úloha a koncentrace informačních a telekomunikačních technologií. Bez nich nemůže přežít. Hazardní haly mají obvykle vlastní kontrolní a monitorovací střediska v celé síti sálů s hracími automaty, což umožňuje sledování dynamiky růstu výherního fondu v reálném čase. V regionech jsou v každé místnosti instalovány satelitní paraboly. Není vyloučeno, že v průběhu času bude telekomunikační síť samostatným ziskovým střediskem herních zařízení, a pokud nebude zisková, může si sama poskytnout služby jiným střediskům.

Kromě toho hazardní podniky na každý nalákat své zákazníky - trigger JackPay fakturační systém dobíjet mobilní telefonní účty, odehrávající se v hernách plazmovými obrazovkami pro zobrazení růstové dynamiky prize poolem a zábavné programy.

Průběžně sledovat celý herní systém

Řídicí stroje, haly, personál, zákazníci. To je důležitý a nejtěžší okamžik v podnikání. Technologie kontroly úzce souvisí s informačními technologiemi - rychlou komunikací a bezpečností. Hlavní věcí je samozřejmě sledovat, co se děje v halách a vlastním personálu: co dělají, jak se chovají s klienty. Zákazníci je třeba také sledovat. V herních halách nejsou případy krádeží, prodej padělaných peněz atd. Neobvyklé.

Přístup k výběru personálu zodpovědně

Přijmout personál ve hře není snadný úkol, protože lidé se zabývají penězi a vzrušením. Pokušení vzít si peníze z pokladny haly a hrát, a věřte mi, že jste získali výhry, je velmi velký. Proto se snažte najmout nejen kvalifikované, ale také slušné a poctivé lidi. Pracovníci malého sálu se budou skládat ze tří zaměstnanců: pokladní, správce, bezpečnostní stráž. Při nepřetržitém provozu ve čtyřech směnách je 12 osob. Velká herní hala bude vyžadovat 25-30 osob. Ve známých herních sítích pracuje až 6000 zaměstnanců. Zaměstnanci potřebují nejen sledovat, ale i trvale trénovat. Některé firmy mají své vlastní vzdělávací střediska.

Bavte celé rodiny

Rodinná zábava je nový slibný tržní segment. Mnoho zábavních podniků vybaven dětské hřiště s dětskou radost a zábavu, takže rodiče mohou odpočinout si při hře kulečník, bowling nebo „jackpot“ a děti si užil klauni, hračky a hry.

Snažte se stát se respektovanou, správnou a otevřenou společností

Je třeba se naučit civilizovaně, na úrovni dobrých bank, pracovat s finančními prostředky. Provozovatel hazardních her musí být opravdu seriózní společností se správným a kvalifikovaným managementem, ne horší než pojišťovna nebo banka. Správné finanční řízení a dobré obchodní pověsti mohou být základem pro rozvoj vlastních finančních programů. Přitažlivost finančních partnerů a investorů je novým obchodem s hazardními hrami, je však velmi důležitá pro udržení tempa růstu, modernizaci vybavení a budování nových zábavních zařízení. To je vaše obchodní pověst a finanční otevřenost, která je tak neobvyklá pro hazardní podnikání, které pomohou získat důvěru investorů.

Na základě materiálů rozhovoru zveřejněného časopisem Business Magazine

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zábavné hrací automaty - je to jednoduché a výnosné

Přidáno do záložek: 0

Dále je náš mini obchodní plán a pokyny pro otevření vašich zábavních automatů ve vašem městě, stejně jako partnerský příklad obchodního plánu pro hrací automaty, který je k dispozici pro prohlížení a stahování na webu.

Lékárny mohou mít několik typů, jak je popsáno v rozkazu Ministerstva zdravotnictví a sociálního rozvoje Ruské federace "O schválení typu lékárenských organizací".

Herní zábavní stroje jsou pro firmu Stratagor velmi atraktivní obchodní myšlenku z několika důvodů:

 • k zahájení podnikání vyžaduje malý počáteční kapitál (takový automatický stroj, jako je silometr, imitátory střelby, simulátory automobilových nebo motocyklových závodů stojí kolem 24 900 rublů).
 • Kromě toho je možné je zakoupit za úvěr - výše měsíční platby je mnohem nižší než příjem z instalace takových automatických zařízení v zábavních centrech pro děti a dospělé nebo na ulicích města.
 • Takový zábavný stroj nevyžaduje účast obslužného personálu, zákazník provádí platbu sám, přístroj pracuje 24 hodin denně a podnikatel navštíví své místo pouze proto, aby získal výtěžek nebo prověřil zařízení.
 • Nedostatek spotřebního materiálu znamená, že nemusíte pronajmout sklad, kupovat a přepravovat zboží - což, s vámi souhlasíte, představuje významnou úsporu finančních zdrojů.
 • Některá zařízení jsou vybavena zařízeními proti vandalismu a mohou pracovat za jakýchkoli povětrnostních podmínek.
 • Budete trávit pouze na pronájem místnosti nebo místa na ulici a kontrola výnosů bude prováděna samoobslužným zařízením.
 • Zábavný stroj nezabírá rozsáhlou oblast, některé z nich mohou být zesíleny na zdi, takže nájemné bude nedostatečné.
 • Mobilita přístroje a jeho poměrně malá hmotnost usnadňují změnu jeho polohy. Také jej můžete instalovat na místech masových setkání lidí o víkendech, během městských akcí a svátků.
 • Pokud je váš zábavní nebo herní stroj bude instalován ve stravovacích zařízeních, zábavní centrum, zábavní park nebo nočního klubu, nejste ani nutná registrace „fyzické osoby podnikatele“, jak se stroj budou zahrnuty do účetní závěrky hostitelské instituce.

Stáhněte si obchodní plán pro hrací automaty za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality.

Na videu: RockyBoxer

Tento obchodní nápad znamená možnost nákupu zábavního zařízení v hodnotě 74 900 rublů na úvěr.

Jako dodatečné náklady můžete zavolat instalaci platebního systému a akceptoru účtů - a to je dalších 9000 rublů.

Splácíme půjčku za 36 měsíců.

Jako příklad uvádíme minimální náklady na jednu stávku - bude to 10 rublů. Pro den práce by zařízení mělo pracovat nejméně půl hodiny - tedy asi 20 sekund za jednu hru: po dobu 5 sekund si člověk učiní platbu, 5 sekund zaútočí, 10 sekund - poslouchá komentář a zobrazí odhad síla nárazu.

Celkem: 20 sekund - hra, 3 hry za minutu nebo 30 * 3 = 90 her denně. Pokud je toto číslo menší, měli byste přemýšlet o přesunutí zařízení na jiné místo.

Výpočet denních příjmů: 90 * 10 = 900r. za den 900 * 30 = 27000r.

27000r. - částku příjmu za měsíc.

Z toho musíte odečíst náklady na nájem, měsíční splátky a jiné nepředvídané výdaje. Výsledkem je čistý zisk 19 809 tisíc rublů.

Souhlasíte, je to velmi dobrý plat, protože nemusíte chodit do práce každý den.

Samozřejmě můžete koupit několik různých strojů, pak se zvýší vaše zisky. Také je nutné si uvědomit, že u takových zařízení výrobce poskytuje 3letou záruku a budete mít také možnost kontaktovat 24hodinovou technickou podporu.

Existuje mnoho druhů zábavních zařízení. Můžete například vybrat zábavný počítač jako "Palmist" nebo "Sniper":

Na videu: zábavní zařízení "Chiromant"

Stáhněte si obchodní plán pro hrací automaty za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality. V otevřeném přístupu na internetu to není.
Obsah podnikatelského plánu:
1. Důvěrnost
2. Shrnutí
3. Stupně realizace projektu
4. Charakteristika objektu
5. Marketingový plán
6. Technická a ekonomická data zařízení
7. Finanční plán
8. Hodnocení rizik
9. Finanční a ekonomické odůvodnění investic
10. Závěry

Business Wiki - obchodní encyklopedie začíná!

Jak správně a rychle naplánovat obchodní plán slotu slotu - tento problém znepokojuje mnoho začínajících podnikatelů. Příklad volného podnikatelského plánu pro otevření sálu hracích automatů pomůže identifikovat hlavní úskalí podnikání a porozumět velikosti zahájení investic do zařízení různých pracovních formátů a rozsahu činností. Podnikatelský plán slouží k předběžnému vyhodnocení projektu a ke stanovení jeho účinnosti a také k prezentaci projektu budoucím investorům nebo věřitelům.

Jaké informace by obsahoval podnikatelský plán arkádové síně?

Jak psát podnikatelský plán pro sálový automat od začátku

Shrnutí podnikatelského plánu pro otevření haly výherních automatů od začátku

Tento projekt je plán na vytvoření soukromého podniku arkádové haly po dobu 24 měsíců. Nejdříve uvádíme seznam klíčových bodů v procesu vytváření podnikatelského plánu pro sálový automat od začátku.

Především vzniká myšlenka projektu a cíle projektu, jako jsou:

 1. Vytvoření podniku s vysokou ziskovostí.
 2. Získání zisku právním způsobem, s uvedením právní adresy, údajů o pasu hlavy a zakladatele projektu, údajů o zaměstnancích.
 3. Spokojenost spotřebitelské poptávky po poskytování zábavních služeb, plnící výklenek sportovního a zábavního trhu v Rusku.
 4. Hledání a uzavírání smluv s investory.

Algoritmy činnosti předepsané v obchodním plánu sálového automatu

V obchodním plánu jsou předepsány následující algoritmy pro zahájení podnikání:

 1. Metody a metody pro analýzu cílového publika, vytvoření portrétu ideálního klienta, jeho míru solventnosti.
 2. Registrace podnikání ve státních dozorových a daňových orgánech.
 3. Pronájem kvalifikovaných zaměstnanců. Další položkou výdajů je nábor zaměstnanců. Žadatelé o pozice budou zvažováni do 30 kalendářních dnů.
 4. Zboží prodávané podnikem.
 5. Volba formátu podniku.

Vývoj obchodního modelu provozní haly výherních automatů vyžaduje zvláštní pozornost. Zejména v oblasti finančního plánování a získávání zákazníků. Tento mini-obchodní plán pro sál hracích automatů obsahuje praktická doporučení pro vytvoření sálového hracího automatu, kasina s barem od základů, rady pro začínající podnikatele, nuance týkající se organizace nových aktivit společnosti. Rovněž jsou prezentovány finanční výpočty a výše kapitálových investic na zahájení takového podniku. Po oboznámení se s obchodním plánem může každý začínající podnikatel vyvodit závěr o tom, kolik takového startu je a jak je ziskové.

Tato sféra podnikatelské činnosti byla v poslední době aktivně rozvíjena v oblasti domácího obchodu. Současně cílové publikum sálů s hracími automaty se skládá z různých věkových skupin, stejně jako lidí s různým majetkovým stavem. Poptávka po takovém podnikání je také vysvětlena širokou škálou typů automatů.

Začínající podnikatelé mohou mít pochybnosti o svých vlastních příležitostech k zahájení takového projektu, ale lze si uvědomit, že otevření sálu hracích automatů je doprovázeno obdobným počtem obtíží, stejně jako jakýkoli jiný typ obchodní činnosti. Pro úspěch projektu je nutné znát komplikovanost podnikání v oblasti hazardních her a vypracovat odpovídající obchodní plán.

Etapy projektu

odpovídající balíček dokumentů

Aktuálnost otevření kasina s výherními automaty

Uveďme některé údaje ze světové statistiky o tom, do jaké míry dnes žije obyvatelstvo Země. Takže každý rok v kasinu dospělý z těchto zemí, který má průměrnou úroveň příjmu, opouští v kasinu a na výherních automatech:

 1. Austrálie - 1,199 dolarů.
 2. Singapur 1093 dolarů
 3. Irsko 547
 4. Kanada 528
 5. Finsko 514
 6. Itálie 481
 7. Hong Kong 468
 8. Norsko 416
 9. Řecko 391
 10. Španělsko 318

Kasino je zábava, zákazník neustále platí za příležitost, aby měl dobrý čas, a výhry jsou příjemným doplňkem, jakýmikoli bonusy na příjemný volný čas. Souběžně se zákazníkovi nabízí řada dalších dodatečných zábav, které přitahují do instituce větší proud lidí, kteří nemají co dělat sami o víkendech, na dovolené nebo na dovolené. V kasinu a na hracím automatu klient obvykle nese tento příjem, což není vůbec škoda ztrácet, a tak platí za službu, která je zábavná.

Světová statistika o hře

Výherní automaty používané v kasinu se nazývají "sloty" nebo "hrací automaty". Zároveň se v znaky, které chcete vytvořit pro danou kombinaci, nemůže mít vliv na manuální zručnost nebo sílu stisku - stroj sám o sobě působí na všité do algoritmu programu, a hraje roli banální štěstí jednoho klienta. Hrací automat je počítač s obrazovkou a řadou ovládacích tlačítek. Interní algoritmus akce je čip, který je spojen s továrními nastaveními, řadou polovodičů, počtem stupňů nejvyšší ochrany a matematickými údaji. Statisticky, při uskutečňování velkého počtu her může být jeho činnost předvídána, ale to bude velmi obtížné. Hackování čipu se speciálními zařízeními je trestné podle zákona.

Mezi všemi regiony v Rusku, kde je povoleno hraní hazardních her, jsou největší daňové odpočty vykázány na území Krasnodaru a obyvateli města Azov, jedné z největších a nejziskovejších herních zón v zemi. Výsledkem prvního čtvrtletí letošního roku byl zisk 78,5 milionů rublů. Odborníci zdůrazňují, že se zavedením pozměňovacích návrhů k řadě účtů mohou být hazardní hry Krasnodar Krai představeny brzy jen ve formě součtu a sázkových kanceláří, které dnes působí mimo herní zóny stanovené legislativou. To je způsobeno skutečností, že město Azov je ohroženo uzavřením.

Hazardní zóny dnes mohou plně uspokojit omezenou poptávku cílového publika v kasinech a hracích automatech. Dokonce i navzdory odlehlosti povolených herních zón z velkých měst a regionálních center je výstavba nových samostatně stojících kasin neziskové. Výjimkou jsou turistické zóny Primorsky Krai a Kaliningradské oblasti, které mohou přilákat zahraniční turisty.

Obchodní rizika

Hlavní obchodní rizika při zahájení podnikání na hracích automatech:

 1. Neexistence zvláštních regulátorů v legislativě, která by mohla pozitivně ovlivnit ochranu finančních prostředků investovaných do tohoto druhu činnosti.
 2. Neexistence podmínek pro stejný konkurenční boj domácích herních zón na světovém trhu.
 3. Omezení podpory podnikání (reklamy a bloky, distribuce informací v síti).
 4. Zákaz používání cizí měny ve výpočtu.
 5. Změny daňové politiky, stejně jako zvýšené požadavky na vybavení pro správu peněžních prostředků.
 6. Zakázat přijímání hotovosti přímo ze zařízení a přijímání sázek na herních stolech.

Kde můžete své podnikání otevřít na výherních automatech

Na území Ruské federace jsou herní aktivity povoleny v následujících oblastech: Primorye, Sibiřská mince, Yantarnaya, Krasnaya Polyana a Azov-City, které jsou nyní ohroženy uzavřením.

Hala herních automatů obchodního plánu

Typy výherních automatů

Obvykle hrací stroje jsou klasifikovány podle

 • Počet bubnů

Klasické automatické stroje (tři navijáky mají 1 horizontální herní linku, která se skládá ze souboru známých obrázků - sedmičky a ovoce / zelenina). Šance na vítězství hráče jsou poměrně nízké. Rovněž podle počtu bubnů jsou hrací automaty rozděleny na: herní zařízení s 5, 7 a 9 kotouči. Nejčastěji najdete hrací automaty s pěti výherními řádky. Zařízení pro 7 bubnů mají obvykle úzce zaměřené příběhy a malou sadu symbolů a obrázků, nemají další bonusové hry.

9 slotů poskytne několik herních linek, což výrazně zvýší šance na výhru. Mohou být umístěny jak svisle, tak vodorovně, a také se na monitoru objevují pro několik slotů a rolování se provádí autonomně od ostatních slotů.

 • Video Slots. Modernizovaná verze klasické verze hracího automatu. Má kvalitní grafiku, vysílá populární scény z kina a karikatur, má vysoce kvalitní hlasové působení. Vizuální efekty, schopnost hrát zdarma bonusovou hru, stejně jako další krátké hry přitahují do těchto zařízení velké množství zákazníků. Šance na výhru klienta výrazně vzrůstá a je zajímavější hrát takové automaty.
 • I-sloty. Charakterizováno tzv. seriál - jinými slovy, v takových slotech je zajímavější hrát s konstantností, mají zajímavou grafiku, soundtrack a fascinující spiknutí.
 • Video Poker. Typ herních automatů, ve kterých jsou zobrazeny snímky karet. Zkušení hráči v kartovém pokeru mohou výrazně zvýšit své šance na výhru díky dovednostem a schopnostem sbírat potřebné kombinace.
 • Bonusové body. Automatické stroje založené na získání pěkných doplnění. Při vytváření vítězné kombinace nebo dosažení vyšší úrovně má hráč možnost hrát zdarma nebo výrazně usnadnit proces další hry, a tím zvýšit šance na výhru peněžité ceny. Hrají zábavný charakter.
 • Пagresivní. Automatické stroje, které mají schopnost hromadit jackpot a jsou programem propojeny.

Výběr vybavení

Hrací automaty mají dnes mnoho změn. Hlavním předpokladem je, aby všechny vozy zakoupené pro podnikání prošly povinnou certifikační procedurou na území Ruské federace a také nastavení, která je možná jen pro kasinové aktivity.

Typy a typy herních automatů

Hrací automaty pro kasina jsou obecně klasifikovány podle:

 1. typ skříně;
 2. druh přistání (apreight a šikmý vrchol). Automatické stroje Apreet se vyznačují vysokým vertikálním nasazením monitoru, téměř na úrovni očí hráče. Šikmé vrcholy mají nízké naklonění.

Proces hry na obou typech strojů je stejný. Výběr hracího automatu závisí na preferencích přehrávače - tedy na nejčastěji instalovaných mechanických knoflících než na elektronickém typu. Mechanika je jednodušší a příjemnější tisknout.

Typy moderních slotů

Technologický pokrok se dotkl jak samotných hracích automatů, tak hráčů, kteří je používají - pokročilejší a chytřejší. Moderní zákazník věnuje velkou pozornost dostupnosti vysoce kvalitní grafické grafiky, laděných LED, struktury her a jejich složitosti, stejně jako dostupnosti značkových témat, čipů a konceptů. Podle statistik poskytnutých Centrem pro výzkum her v rámci UNLV procento zisku, které majitelé hracích automatů obdrželi, překonalo příjmy ze stolních her o téměř dvakrát. V zahraničí, výhry, velikost jackpotů a nahromaděné bonusy roste v geometrickém postupu a značný přísun legálních peněz jde do státního rozpočtu.

Uvádíme seznam nejoblíbenějších slotů používaných hráči v zahraničí:

 • Kolo štěstí;
 • Megabucks;
 • Průvodce z Oz;
 • Betty Boopova láskařka;
 • Sex a město;
 • The Hangover;
 • Hra trůnu.

Všichni jsou v herním hlavním městě světa - Las Vegas. Hlavní spoušť pro klienta, který hraje na automatu, je schopnost přerušit jackpot, jinými slovy - velkou peněžní výhru.

kombinace symbolů. Výše budoucích výher je známá předem.

Klienti by měli pochopit, že hraní automatů je příležitostí vydělat peníze nejen z hazardních her, ale ze ztráty dalších návštěvníků. Při výhře na hráče informuje automat o vydání kupónu - TITO (vstupenka, jízdenka). Držení tohoto voucheru vás opravňuje ke hře zdarma na stejném počítači, nebo si můžete vzít, že výhry odpovídající sumu peněz. Kupon je lístek s čárovým kódem a nominální hodnotou. Oba lze proplatit u pokladny, a ve speciálních terminálech umístěných ve stejném herním zařízení. Vstupenky Tito jsou zpeněží horní mez - obvykle k dispozici na tuto kartu v ruce částku rovnající se nebo vyšší než 50 000 rublů.

Podnikatelský plán pro sálový automat

Částky, které přesahují limit, mohou poskytnout pouze zaměstnanci haly na pokladně. Pokud je výhra skutečně velká, zaměstnanec zkontroluje systém videohry na systému sledování videa, který se koná v hale, a také sleduje správnost nastavení stroje a jeho technickou obsluhu. Slot průmyslu také provozuje koncept "návrat k hráči", zkráceně - RTP. Jedná se o průměrnou míru částky peněz, která může být podle teorie pravděpodobnosti vrácena hráčům. Jako podklad se používá dlouhá doba. Výsledkem je, že hrací plocha s hracími automaty získává rozdíl mezi částkami, které hráči přispěli a vrátili se k sobě.

Výše minimálního RTP je upravena legislativou země a činí 90%. Kasino je výhodnější překonat procento plateb, takže v elitním a prémiovém sektoru může být procento RTP až 95 procent. Vítězství každého hráče je ziskem pro herní zónu. Zbývajících 5 procent z obratu je "hold", příjem majitele kasina a provize za pronájem hracího automatu. Každý automat musí mít certifikát o shodě, musí být zapečetěn v souladu s požadavky zákona a musí mít řadu povolení. Majitel kasina je ohrožen pokutou nebo zmrazením aktivity po dobu 3 měsíců, pokud během kontroly je zjištěna neoprávněná náhrada čipu,

Marketingový program

Kasino přitahuje hosty nejen s možností hrát karetní hry, ruletu nebo ve výherních automatech. Aby zákazníci byli více, jejich výhry jsou častější a příliv peněz vlastníkovi je stabilní, je třeba vyvinout jedinečné věrnostní programy. Nejčastěji jsou zahraniční i domácí věrnostní programy založeny na herní činnosti každého klienta a umožňují mu sbírat ziskové bonusy. Klient, který vykazuje vysokou úroveň aktivity, je registrován v programu a vydává se bonusová akumulační karta. Čím více hra ukazuje klienta, tím je atraktivnější. Může se jednat o hotelový pokoj, letenky / letenky, další hry zdarma nebo občerstvení a nápoje a mnoho dalšího. VIP klienty mohou obsluhovat osobní manažeři. Kromě toho se musíte postarat o hudbu na pozadí, která zazní v hale výherních automatů a upraví návštěvníky do požadovaného režimu. Na internetu dnes najdete spoustu placených i bezplatných kvalitních hudebních obsahů pro kasina, hrací automaty a další zábavní zařízení.

Obecně platí, že program podpory a rozvoje obchodu na hracích automatech se skládá z:

 1. Sledování preferencí zákazníků různých věkových skupin a vytváření návrhu herního vybavení podle nich.
 2. Zavedení slevových, bonusových a propagačních programů, aktivních reklamních aktivit zaměřených na zvyšování povědomí o značce a rozšíření okruhu návštěvníků instituce.
 3. Rozvíjení bezvadné pověsti instituce kvůli 100% výplatě výher.
 4. Využívání špičkových technologií zvyšuje zájem návštěvníků o výhru.

Společný bezpečnostní systém v kasinu

Kromě standardního vybavení budete muset zakoupit detektory kovů a pronajmout bezpečnostní stráž. Na návštěvě návštěvníků budou návštěvníci prezentováni s průkazy totožnosti a tváří. Údaje o hosty by měly být kontrolovány na stránkách bezpečnostních služeb, které musí být také přístupné předem.

Podezřelé osobnosti, které se prakticky nezúčastní hry, ale často výhry v hotovosti, mohou být odsouzeny za podvody a jejich údaje jsou zaznamenávány v Rosfinmonitoringu.

Vlastnosti obchodu na hracích automatech

Vlastnosti her, které také zahrnují hrací automaty. Tento druh činnosti je legální v mnoha zemích světa, ale daňové sazby někdy dosahují 60 procent. Takže v mnoha amerických státech může daňová sazba se změnami pro typ licence a počet hracích automatů (nebo jiných daňových objektů) dosáhnout tisíce dolarů za tucet instalovaných automatických zařízení. V naší zemi podnikatelé platí regionální daň podle článku 14 (Doložka 1) daňového řádu stanoví 29. kapitola daňového řádu pro každou oblast zvlášť.

Podnikatel ještě předtím, než podnik začne svou práci, zaregistruje všechny hrací automaty v místní daňové správě. Příklad přihlášky. Po posouzení obdrží majitel dokument - certifikát. Odhadované zdaňovací období je 30 dní. Další informace o daňových sazbách naleznete v článcích 365-371 daňového řádu.

Dne 18.07.18 byl zvážen návrh zákona "o změně článku 171-2 trestního řádu Ruské federace" (částečně posílení odpovědnosti za ilegální organizaci a vedení hazardních her).

Takže, pro takové činnosti může čelit správnímu trestu ve formě 300 000 - 1 500 000 rublů. Majitel tohoto druhu podnikatelské činnosti, který poskytuje poskytování služeb hazardních her bez licence, je vystaven trestnímu postihu. Navíc trestní odpovědnost pochází také od pronajímatele, který poskytuje prostor pro takové činnosti.

Jak otevřít obchod s hazardními hrami v Rusku

Otevírání hazardních her je ovlivněno:

 • Ekonomická situace v zemi a ve světě.
 • Legislativní akty, změny, rozvojové trendy.
 • Statistiky o vývoji legálních herních zón.

Úřední zákon Ruské federace zakazuje organizaci hazardních her na území země, ale nezakazuje hrát v nich.

Základní požadavky na prostory legitimní kasina v ruštině: plocha nesmí být menší než osm metrů čtverečních, přičemž na něm musí být umístěn nejméně 10 herních stolů nebo padesát sloty (v případě potřeby velikost prostor, aby se zvýší na sto čtverečních metrů nebo vyšší, než je prahová hodnota).