Prodáváme a kupujeme obchodní myšlenku - službu od společnosti bizoomie.com

Velmi často se v síti zobrazují reklamy jako "prodávat obchodní myšlenku"Nebo naopak,"koupit obchodní myšlenku". Rozhodli jsme se pomáhat oběma stranám, abychom získali kombinaci win-win.

1) Nabídka pro ty, kteří chtějí prodat svůj podnikatelský nápad.

Pokud chcete prodat svůj jedinečný podnikatelský záměr, které jste přivedli na den a noc po celé měsíce, můžete stručně popsat jeho podstatu, rozsah a odhadované náklady (pokud existuje).

Aby nedošlo k úplnému zveřejnění informací, je možné popsat práci, aby bylo méně jasné, co se říká. Pokud jde o prodej, a ne o volné doplnění nápadu, pak je třeba specifikovat cenu těchto informací.

Váš nápad budeme okamžitě umístit do příslušné části, kde ji potenciální kupující najde, a pokud se o něj bude zajímat, bude kontaktovat a zakoupit.

2) Nabídka pro ty, kteří chtějí koupit obchodní myšlenku.

Všechno je zde mnohem jednodušší. Ponecháte informace o tom, kde máte podnikání a jaké informace chcete obdržet. Možná nemáte nic jiného než finance. Pak krátce popíšeme podstatu toho, co chcete udělat, a nechte své kontaktní informace. Tyto informace umísťujeme a jasné hlavy vám mohou pomoci, pokud mají něco, co lze nabídnout.

A v prvním a druhém případě jsou přijaty pouze zprávy ADEQUATE napsané gramotnou osobou. Pokud se vaše informace nezobrazí v sekci inzerce, pak byla moderátorem narušena, pokuste se učinit přemýšlivý návrh / popis.

Koupit připravený obchod ve Voroněži, prodej na prodej

Voronež je jedním z největších ekonomických center Ruska. Město je obzvláště silné v potravinářském průmyslu a maloobchodu. Proto ti, kteří chtějí koupit ready-made podnikání, Voronezh nabídne tyto sféry především. Ale i ti, jejichž zájmy leží v jiném letadle, byste neměli zoufat: ve Voroněži si můžete koupit obchod v odvětvích zábavy, vzdělání a dokonce i zemědělství. Mimochodem, ti, kteří chtějí prodat podnikání ve Voroněži, patří mezi vlastníky zařízení, která jsou součástí velkých federálních a dokonce i mezinárodních sítí. Pokud máte zájem o prodej hotových obchodů ve Voroněži, stojí za to studovat katalog BIBOSS a vybrat nabídku podle vaší chuti a peněženky.

Nalezeno 12 objektů

Cena: 2 490 000 rub.
Výnos / měsíc: 150 000 rublů.

Prodej sítě dětských fan klubů. Více než 10 zastoupení v Rusku a v zahraničí. Realizace franšízy. Registrovaná ochranná známka. Důvodem prodeje je nedostatek plnohodnotného týmu. Podrobnosti o telefonu!

Cena: 1 350 000 rub.
Výnos / měsíc: 450 000 rublů.

Rusko, Voronež, olympijský stadion, 6

Cafe-bar HopHey pro 40 míst na olympijském stadionu na červené lince na nejschopnějším místě, fasáda má výhled na Shishkov. Pracuje již 3 roky, bylo vytvořeno mnoho pravidelných zákazníků. V okrese nejsou konkurenti. Vyvinula vlastní kuchyň, skvělé místo pro firemní akce a oslavy.

Cena: 22 000 000 rub.

Rusko, Voronezh, Ul Holsunnova 100

Prodej existujících cafe + sauna připravené podnikání v oblasti Kominternovsky g Voronezha.Pervy podlahy 310 kv.m.- kavárně na 50-70 míst s barem, společenský sál a stsenoy- je ideální pro všechny místnosti meropriyatiy.Podsobnye jsou vybaveny potřebným zařízením a splňovat všechny požadavky SES. V soklu.

Cena: 8 000 000 rub.

Rusko, Voronezh, vesnice Rozhdestvenskaya Hava

Prodej podniku pro výrobu balené pitné vody. Připraveni k zahájení výroby 95%. Struktura prodaných nemovitostí zahrnuje: výrobní a skladovací prostory, artesiánské vrty, podzemní licence a povolení, pozemky, hlubinné čerpadlo a.

Cena: 750 000 rub.
Výnos / měsíc: 600 000 rublů.

Rusko, Voronezh, Plekhanovská 4

Prodáváme hotovou firmu s plnou podporou všech obchodních procesů. - Základna běžných zákazníků, pracujeme od roku 2014. - Měsíční stabilní příjem za celý rok ze 600 000 rub. - Čistý zisk ze 100 000 rub. - Dodavatelé barev, veškeré potřebné spotřební materiály. - Marketing. Reklama.

Cena: 399 000 rublů.

Rusko, Voroněž, Karl Marx, 74 let

Na prodej provozující podnik - kavárna v centru města. Plocha předsíně je 74 m2, sedadla - 11. Vše je kompletně zařízeno a vybaveno. Opravy designérů. K dispozici je nábytek pro letní areál. Instituce má status kavárny koblihy, v souvislosti s níž bude při prodeji uzavřena smlouva na místo.

Cena: 3 000 000 rbl.
Výnos / měsíc: 600 000 rublů.

Rusko, Voronež, Boulevard vítězství 23B

Dosavadní ziskový obchod se prodává. Rychlé občerstvení restaurace Metro na jídelním dvoře nákupního centra Arena. Za 3 miliony získáte: Podmínka licence - právo pracovat pod ochrannou známkou, stojí 7 500 dolarů nebo 510 000 rublů. Zahrnuto v 15 nejlepších povoleních podle BeBossu. Zařízení v celkové výši 1,5 milionu rublů.

Cena: 4 150 000 rub.
Výnos / měsíc: 90 000 rublů.

Rusko, Voronezh, st. Generál Lizyukova, 50

Autopůjčovna je modulární, rychle se rozvíjející budova pro 3 místa. K dispozici je veškeré potřebné vybavení pro provoz pračky, nádrže na čistou a použitou vodu a systém čištění vody pro recyklaci zásobování vodou v uzavřeném cyklu. Autopůjčovna je určena pro celoroční provoz v podmínkách.

Cena: 600 000 rub.
Výnos / měsíc: 120 000 rublů.

Rusko, Voronezh, M. Molodezhnaya

Provozovatelka pro opravu elektroniky a mobilních telefonů od společnosti Apple a dalších společností je v prodeji. Nachází se v docházkové vzdálenosti od stanice metra Molodezhnaya. Společnost existuje po dobu 1,5 roku, zatímco má velký počet zákazníků, kteří doporučují službu. Samotná služba má vynikající hodnocení na Ianu.

Cena: 149 000 000 rublů.

Rusko, Voronezh, Voronežsko, okres Novousmansky, 518 km + 560 m dálnice "Don" vpravo na příjezdové cestě - 900 m

Tank farma se nachází na okraji města Voroněž a je umístěn na třech plochách, z nichž dva (2,8 ha a 1,5 ha) je v dlouhodobém pronájmu na 49 let, a jeden (0,8 ha) patří do OOO „Mosquito“ na vlastnictví. Poloha nádrže je mimořádně výhodná: nachází se na řece.

Připravené obchodní plány

Průvodce vytvořením podnikatelského plánu

Příklady ruských obchodních plánů

Příklady západních obchodních plánů

Objednejte si obchodní plán

Vlastní podnikání: jak otevřít bowlingovou uličku

Ziskovost takového podniku může být velmi odlišná, protože v případě nesprávných výpočtů je pravděpodobné, že překročí 10%. Pokud si představíte plné zatížení vašeho bowlingového klubu.

Vlastní podnik: zboží pro kreativitu

Náklady na organizaci tohoto druhu podnikání spočívají v širokém rozsahu; malý obchod spolu s nákupem vybavení a zboží a vybavení lze otevřít do 500 tisíc rublů. Velká hyperma.

Chov holubů jako podnikání: kolik můžete vydělat

Kilogram holuba masa v nákupních cenách bude stát 1000-1500 rublů. Na jedné straně se zdá, že holuby jsou příliš malé ptáky, takže tyto ceny jsou zcela opodstatněné a ziskovost podnikání je na.

Přehled trhu: maloobchodní prodej nábytku

Přes obtížnou ekonomickou situaci v zemi se trh s nábytkem v posledních letech rozrůstal. Dochází k posunu cenových segmentů - od prémie po standardní a rozpočet.

Jak vybrat perfektní podnikání

Jak začít podnikat? - s nápadem. 90% řešení, které hledáte, již existuje! A vše, co může mít prospěch z vašeho podnikání, je hodnoceno. Jak řekl Edison: "Pokud chcete přijít s ex.

Podnikatelský plán pro online obchod s fotografickými smartphony

Výše investičních nákladů na otevření online obchodu s foto-smartphony činí 580 000 rublů. Tyto prostředky budou směřovány k rozvoji a propagaci webu, inzerci na různých kanálech.

Vlastní podnikání: zorbing

Organizace zorbingů vody začíná od 100 tisíc rublů, stejně jako jednoduché zorbing, ale investice do "vodní" směru asi 200-300 tisíc mohou získat dobré a atraktivní přitažlivost pro klienta.

Podnikání nebo "samostatná výdělečná činnost"?

Podle své latentní logiky podnikání vždy znamená "vývoj". Samostatná záležitost je také podnikání, ale jeho specifičnost spočívá v tom, že "rozvoj" tohoto podnikání není něco, co neusiluje, a to ani pl.

Vlastní podnikání: pěstování solanaceous

Chcete-li koupit semena pro pěstování semenáčků papriky, bude to trvat 52,500 rublů. Náklady na jeden kilogram baklažánů samy o sobě jsou 25 rublů, pak celkový výtěžek z prodeje všech.

Podnikatelský plán pro jídelnu "Sitim-Edim"

Požadované investiční náklady činí 2,62 milionu rublů. 100% účasti podniku pochází z 9 měsíců práce.

Podnikání: otevřeme kancelář psychologa

Kancelář psychologa je podnik, který vám slibuje obrovské zisky, ale pro práci klientelu to bude trvat spoustu času a energie. Existují však možnosti, jak v tomto výklenku vydělat peníze.

Jak může malý internetový obchod najít zákazníky a prodávat prostřednictvím facebooku a e-mailu?

E-mailový marketing ve spojení s Facebook je výkonný marketingový nástroj pro řízení provozu a přeměnu zákazníků. Podívejme se, jak s námi najdete nové zákazníky.

Franchise Bab'in: prodej krmiva Super Premium pro psy a kočky

Jste lásku k zvířatům a chcete si vytvořit vlastní podnik? Zájem o prodej krmiv Bab'in umožňuje snadný start, rychlou návratnost a profesionální podporu.

Jak zvýšit prodeje cestovní kanceláři prostřednictvím e-mailu?

Účinně prodávat pomocí dopisů lze provádět téměř v jakékoli obchodní činnosti. Zvažte případ jednoho kola. středních agentur, abyste pochopili, jak můžete efektivně prodávat prostřednictvím e-mailu.

Je možné otevřít soukromou mateřskou školu?

Podnikání v oblasti předškolního vzdělávání je stabilní a výnosné podnikání. Proto, pokud máte rádi děti a máte dostatečný kapitál, implementujte myšlenku soukromé mateřské školy.

Jak vydělat peníze na "Gazelle"?

Máte Gazelu, ale netušíte, jak vydělat peníze? K nápovědě přichází 9 podnikatelských nápadů, které dokáží implementovat jakéhokoli začínajícího podnikatele.

Jak získat v Instagram: 9 lukrativních nápadů

V aplikaci Instagram může začít podnikat. Minimální investice, rychlý výcvik, práce na dálku. Jediným problémem je zvolit správný směr, kterým můžete uspět.

Soutěž obchodu "Svět úžasných výrobků"

Protikrizová záležitost na hit sportovního zboží, zboží pro děti, novinky z internetu a tele-obchody. Nízké nákupní ceny a konstantní tok zákazníků, zajišťující stabilní zisk.

Mini-kavárna: ziskový obchod na 100 m².

Jak může mini-kavárna přinést maximální příjem? V tomto článku chápeme všechny jemnosti restaurace v restauraci, plánujeme rozpočet a sdílíme tajemství, jak získat měsíc více než 200 tisíc rublů.

Vše o otevření skladu stavebních materiálů

Chcete-li otevřít obchod se stavebními materiály, znamená to začít s výnosným podnikáním, kdykoli budete potřebovat. Po investování asi 1 milionu rublů můžete získat měsíc 150 tisíc rublů.

Jak otevřít notářskou kancelář

Stabilní poptávka po službách a schopnost získat 150-300 tisíc rublů měsíčně jsou dva faktory, které povzbuzují lidi k otevření notářských kanceláří. Co potřebujete k zahájení tohoto podnikání?

Firma vyrábějící papírové tašky a tašky

Produkce papírových obalů je slibným podnikem, který může za 1,5 roku splatit a poskytovat ziskovost 25%. Jednoduchý technologický proces dokáže zvládnout i začínající podnikatel.

Domácí zboží zboží za nízké ceny «Home Market»

Široká škála výrobků od potravinářských výrobků až po kancelářské potřeby a nářadí. Flexibilní a srozumitelný cenový rozsah, který přináší důvěru zákazníků a vysoký tok klientů bez ohledu na ekonomickou situaci

S vlastními rukama. 10 typů vyšívání, kde můžete vydělat dobře

Rozvoj sociálních sítí a schopnost přistupovat k zahraničním klientům umožňuje vytvářet domácí podnikání všem talentovaným lidem, kteří vědí, jak pracovat s rukama. Které oblasti jsou nejdůležitější?

Obchod pro duši. 24 obchodních nápadů pro romantiky

Jeho romantika může být v každém podnikání, avšak v některých oblastech je nejsilněji vyjádřena. Řeč je samozřejmě o tvořivosti, organizaci jedinečných svátků a cestování.

Připravte se na léto: 10 výhodných nápadů pro sezónní podnikání

Skutečný podnikatel může vydělávat na všechno. I v době roku. Sezónní podnikání - ideální volba pro studenty a ty, kteří hledají dočasné příjmy. Minimální příprava, maximální dopad.

20 firem, které můžete otevřít v garáži

Pro mnoho úspěšných podnikatelů začalo jednou podnikání s garáží, které sloužily jako platforma pro experimenty a první experimenty. Jaké typy příjmů jsou vhodné pro formát garáže?

Optické salony pod franšízou "SmartOptic"

Připravený obchodní model ze sítě, která zahrnuje více než 120 optických obchodů. "Smart" koncept obchodu, který přitahuje masový spotřebitel. Žádné licenční poplatky - investujte pouze do vašeho podnikání.

Skryté (latentní) faktory při tvorbě cen

Když se podíváme na cenové značky v obchodech nebo na internetu, při výběru konkrétního produktu, někdy máme otázku, proč je tento výrobek dražší nebo levnější než analogový analog?

25 obchodních nápadů pro malé město

Jakou firmu můžete otevřít v malém městě s minimálními investicemi? V této sbírce najdete 25 nápadů pro vaši firmu v malých komunitách, stejně jako podrobné návody pro spuštění.

25 obchodních nápadů a návodů k zahájení výroby

Obchodní nápady v oblasti výroby se vyznačují velkými investicemi, ale mají široké možnosti pro zisk a obrat. V této sbírce jsme shromáždili 25 výrobních podniků a poradenství pro ně.

20 podnikatelských nápadů, které lze realizovat bez investic

Podnikání bez investic může být otevřeno v mnoha oblastech činnosti: otázka je pravděpodobnější v tom, jaké prostředky máte již. Získali jsme 20 obchodních nápadů, které můžete začít od začátku.

Franchise "BK - Běloruská kosmetika"

Výsledek od největšího dovozce běloruské kosmetiky. Rychlá tvorba základny běžných zákazníků, nízké nákupní ceny populárního zboží, nedostatečná konkurence s federálními sítěmi.

20 typů podnikání s minimálními investicemi

Chcete-li začít podnikat, nepotřebujete vždy personál, prostory a kapitál s velkým počtem nul. V této sbírce najdete typy podniků s minimálními investicemi a pokyny pro jejich uvedení do provozu.

15 typů malých podniků s nejvyšším rozpětím pro zboží

Jaké typy malých podniků se mohou pochlubit největšími marži? V této sbírce jsme shromáždili 15 směrů, kde marže může dosáhnout 300%, 1000% a dokonce i 4000%.

25 typů obchodů pro sportovce

Pokud máte zkušenosti se sportovcem za rameny, vaše zkušenosti a spojení vám mohou pomoci organizovat vaše podnikání na sportovním nebo sportovním hřišti. V této sbírce - 25 typů firem pro sportovce.

20 typů podnikání pro důchodce

U starších pacientů by měla věnovat pozornost nejlepších podniků, které buď nevyžadují složité procesy nebo levné v otvoru nebo poskytují příležitost, aby koníčka.

Čistící expert Ivan Pletnev

Jeho ziskové upratovací podnikání pod vedením odborníků v této oblasti. Připravené technologie a tajemství úspěšné práce na trhu. Podpora ve všech fázích rozvoje podnikání.

Kalorie: 16 nejoblíbenějších obchodních nápadů pro prodej sladkostí

Jeho podnikání spojené s cukrovinkami je sen mnoha začínajících podnikatelů. V tomto vysoce kalorickém výběru najdete 20 obchodních nápadů pro sladký zub a průvodce pro zahájení těchto podniků.

25 alternativních podnikatelských nápadů v oblasti cestovního ruchu

Každý rok světový trh cestovního ruchu roste o 5%. Jaké další směry podnikání kromě cestovních kanceláří, hotelů a ubytoven existují? V této sbírce jsme shromáždili 25 alternativních obchodních nápadů.

Jak otevřít odšťavňovač a depilační skříň

Epilace je oblíbeným místem podnikání v oblasti krásy a zdraví, jejíž poptávka se v posledních letech výrazně zvýšila. Otevřete skříň, která poskytuje služby pro depilaci může být s 300 tisíc rublů.

35 drsné podniky pro skutečné muže

V některých obchodech jsou ženy objednány na objednávku: jsou plněny výhradně muži. V této sbírce najdete pro tyto brutaly 35 typů obchodů.

Franchisová síť floatových studií Grand Float

Otevřete float-studio pro francouzský Grand Float: 35 partnerů v Rusku; 1,2 milionů rublů. investice; 200 000 rublů měsíčně. zisky; vrátit zpět za 11 měsíců

Obchod s vousem: 30 obchodních nápadů pro boky

Některé podniky jsou mlčky považovány za hipstery, které přitahují oba hipstery a začínající zákazníky. Rozhodli jsme se spojit takové obchodní myšlenky "s vousem" do jedné sbírky.

25 nejvýnosnějších odvětví podnikání ve vzdělávání

Vzdělávací oblast může být považována za rozvinutou oblast pro podnikání. Existuje mnoho možností vydělávat, konkurence je minimální a státní vzdělání nesplňuje potřebu kvalitních služeb.

25 podnikatelských nápadů pro introverty

Chcete-li vydělat dobré peníze, nemusíte neustále komunikovat, vytvářet kontakty a být veřejnou osobou. V této sbírce se zamyslíme nad 25 podnikatelskými nápady, které budou vyhovovat introvertům.

45 alternativních obchodních nápadů v automobilovém průmyslu

Autodráhy jsou nejen prodejny pneumatik s autoumyty a taxíky s prodejem autodílů. V této sbírce najdete 45 alternativních nápadů pro získání související s automatikou.

Značka prodejny přírodní kosmetiky Siberina

Značka prodejny přírodní kosmetiky Siberina. Business "na klíč" s rychlou návratností a vysokou poptávkou na trhu. Podpora a pomoc ve všech fázích spolupráce.

Vaše podnikání: jak otevřít obchod s oblečením pro ženy

Maloobchodní prodej dámského oblečení je podnik, který neztrácí význam. Můžete najít své místo v ní i při vysoké konkurenci. Co potřebujete vědět při otevírání obchodu s dámskými oděvy?

Vlastní podnikání: výroba a prodej shawarmy

Chcete-li otevřít své podnikání prodávat shaurma, dostatek 270 tisíc rublů a dva zaměstnanci. Při výběru dobré polohy bude malá maloobchodní prodejna přinést 100 tisíc rublů. čistý zisk.

Zlacení zeleně: jak otevřít podnik pro výrobu a instalaci fytostenů

Fytodesign se nazývá podnikání budoucnosti. Podnikatelský nápad přišel ze zahraničí a v Rusku je nový. To je skvělá šance začít slibné ekologicky šetrné podnikání, které přinese majiteli vysoké příjmy.

Vlastní minibus: Jak otevřít podnik v osobní silniční dopravě

Route taxi je jedním z nejvýnosnějších a nejčistějších typů autoobchodu. Jeho start je však plný mnoha obtíží, které by měli začátečníci mít na mysli.

Síť samoobslužného prádla Stirkatime.com

Pasivní a snadné podnikání na mytí s pomocí praček s akceptorem účtů (landmand) na povolení Stirkatime.ru. Jedna krajina může vydělat až 20 tisíc rublů za měsíc.

Dodávka obchodních obědů. Jak vydělat peníze na dodávku hotových jídel.

Chcete-li zahájit podnikání s minimálními investicemi, pak zvážit myšlenku dodávání hotových domácích jídel. Je to vynikající obchodní možnost pro ženy a mladé podnikatele.

Jdeme na východ: jak otevřít obchod s Čínou

Obchod s Čínou je vysoká ziskovost a ziskovost spolupráce. Shromáždili jsme radu, jak uspořádat domácí podnikání, otevřít podnikání bez investic a jaké jsou klíčové oblasti, které je třeba dodržovat.

Domovská stránka pro fotografické zasedání: jak otevřít fotografické studio

Vyřešíme problém, jak otevřít interiér fotografického studia od začátku. Vzhledem k tomu: kreativní osoba, která si chce uvědomit schopnost dekoratéra. Podmínky: 700 tisíc rublů. Najít: možnost výnosného podnikání.

Dekorativní obchod: jak vydělat peníze na svíčku

Při výrobě dekorativních svíček můžete vytvořit domácí podnikání. Chcete-li začít, potřebujete minimální dovednosti a částku až 10 tisíc rublů. Toto je volba pro ty, kteří mají rádi vyšívání a chtějí vydělat peníze za kreativitu.

Franchising5

Tvorba a implementace franšíz v celém Rusku. Otevřeme zastupitelské úřady pro realizaci balíčků pro balení podniků v oblasti franchisingu, stejně jako realizaci hotových franchisingů na území Ruské federace.

Jak vydělat peníze na ručně vyrobené notebooky

Je možné vydělat peníze na ručně vyrobené notebooky? V tomto článku hovoříme o malém, ale útulném podnikání v ručně vyráběné kanceláři a jejích trendech, které musíte zachytit, aby potěšilo kupujícího.

Podnikatelský plán designového studia

Designové studio je velmi specifické podnikání a vyžaduje odborné znalosti v oblasti designu od podnikatele. Je snadné otevřít své designové studio, je to mnohem obtížnější, aby bylo úspěšné.

Vývoj a příprava podnikatelských záměrů ve Voroněži

O nás

Vždy platíte pouze za práci, kterou jsme skutečně udělali, což můžete vidět

Pokud je podnikatelský plán nutně potřebný, pak jsme připraveni okamžitě provést tento problém a vyřešit

Každý podnikatelský záměr doprovázíme do 4 měsíců zdarma a bezodkladně jej provádíme

V situacích, kdy klient nemůže poskytnout požadované množství informací a podnikatelský plán má formální povahu, můžeme nabídnout nezávislý výběr potřebných dat a vývoj projektu na klíč.

Ceny pro přípravu obchodních plánů pro banky a investory (možnosti)

Prezentace

Základní

Podrobné

Náklady na vypracování podnikatelských plánů pro státní podporu na získání:

- dotace v DZN - 6 tisíc rublů.;

- půjčka od státu - 7 tisíc rublů.;

- grant pro začínající podnikatele - 7 tisíc rublů.;

- dotace na náhradu provedených investičních výdajů a první zaplacení - 8 tisíc rublů.;

- Příspěvek začínajícím zemědělcům - 12 tisíc rublů.;

- grant na rozvoj rodinného hospodářství - 20 tisíc rublů.

Naše projekty

 • LLC "Fond", Novovoronež (veřejné stravování);
 • LLC "Přírodní produkt", Voronež (Vývoj zábavního komplexu);
 • LLC "BumTorg", Voronež (výroba lepenky);
 • OOO "Planeta", Liski (výroba návěsů);
 • LLC "Yarmarka", okres Novousmansky (stavba skladového komplexu);
 • LLC "EuroStroy", Voronež (činnost trhu s oděvy);
 • Preventorium "Belaya Gorka", čtvrť Bogucharsky (otevření lékárny);
 • LLC "Albatross-V", Voronež (prádelna);
 • OOO Polymer-V, Bobrovský (výroba polyetylénových trubek);
 • OOO PKF "PromTechSnab", okres Novousmansky (výroba polypropylenových obalů);
 • OOO Enigma, Voronezh (Prodej alkoholických nápojů);
 • LLC "Alliance-Nerud", Pavlovsk (Pronájem komerčních nemovitostí);
 • OOO PKF "PromTechSnab", okres Ramonsky (výroba polypropylenových obalů);
 • LLC "Environmentální technologie" (Umístění a zpracování komunálního odpadu).

V této části popisujeme proces rozvoje několika obchodních plánů.

Psaní podnikatelského plánu pro výstavbu kryté ledové arény ve Voroněži

Projekt zahrnuje výstavbu kryté ledové arény ve Voroneži s fitness centrem. Ledová aréna není určena pro hromadné soutěže a události, takže nebude mít velkou divákovou třídu. Na stadionu ve výstavbě budou hokejové soutěže, turnaje krasokorčulišť a tréninky. Ve večerních hodinách bude ležák zapůjčen pro amatérské bruslení.

Při vývoji podnikatelského záměru jsme analyzovali dostupnost města s krytými kluzištěmi a zjistila potřebu nových zařízení. Na základě získaných informací jsme vypočítali předběžný výnos z poskytování pronájmů.

Rozhodli jsme se vytvořit obchodní plán v souladu s mezinárodními standardy UNIDO, protože v té době neexistovala žádná jasná jistota pro financování projektu, a iniciátor se vyjednává s několika bank.

Údaje o investičních nákladech na stavbu areny a náklady na její údržbu byly získány v plném rozsahu od specialistů zákaznické společnosti, kteří mají zkušenosti s výstavbou a provozem takových zařízení.

Vypracování podnikatelského plánu pro rekonstrukci mlékárny v regionu Voroněž

Projekt zahrnuje rekonstrukci stávající farmy pro skot, která je určena pro 500 hlav mléka. Kromě rekonstrukce kravských a pomocných budov bude instalováno nové zařízení pro lineární mléčnou linku, krmný stůl apod. V areálu budou také zakoupeny kravy černého a motleyového plemene.

Při sestavování podnikatelského plánu jsme analyzovali trh s produkcí mléka v regionu Voroněž. Hlavním cílem této studie bylo stanovení úrovně cen mléka a jejich sezónních výkyvů. Na základě naší analýzy jsme sestavili prognózu velkoobchodních cen mléka v regionu s měsíčním rozpisem.

Zákazník před vypracováním podnikatelského plánu provedl práci na stanovení výše nákladů na rekonstrukci a vybavení zemědělského podniku, jakož i na nákup hospodářských zvířat. Na základě analýzy velikosti investičních nákladů a doby jejich realizace jsme sestavili harmonogram potřeb financování, který podnik následně použil při jednání s Rosselkhozbank o přidělení úvěrové linky.

Výnosy byly vypočteny na základě získaných údajů o nárůstu počtu krav, jejich produktivitě a úrovni cen mléka, která byla předpověděna v důsledku průzkumu trhu.

Při sestavování podnikatelského záměru jsme také vypočítali činnost oddělení správy plodin, které se zabývalo poskytováním krmiv pro mléčnou farmu.

Vypracování obchodního plánu pro salon krásy ve Voroněži

Projekt zahrnuje vytvoření salonu krásy ve Voroněži. Začátek podnikání bude pronajato o rozloze 80 m². a bylo zakoupeno potřebné vybavení. Částka investičních nákladů se plánuje realizovat na úkor státního grantu pro začínající podnikatele.

Podnikatelský plán byl vypracován podle požadavků schválených v soutěžní dokumentaci grantového programu podpory. Zřetelně jsme odolali těmto metodologickým doporučením, neboť v opačném případě existuje velké riziko odmítnutí přezkoumání dokumentů zákazníka z formálních důvodů.

Klient nám mohl poskytnout pouze informace o investicích do realizace projektu a počtu zaměstnanců. Informace o nabídce nabízených služeb, cenách, aktuálních nákladech organizace atd., Jsme museli nezávisle na základě našich zkušeností pracovat na podobných projektech.

Aby se zákazník nestaral o konečný výsledek, požádali jsme ho, aby našel příležitost předem představit podnikatelský záměr členům komise a slíbil, že v případě jejich připomínek provede potřebné úpravy. Ale nebylo to nutné, projekt byl schválen a předán bez připomínek.

Příklady rozvinutých obchodních plánů

Níže uvedené obchodní plány jsou vyvíjeny speciálně pro účely demonstrace.

Prodej podnikatelského plánu

Podnikatelský plán pro otevření servisního centra pro opravy počítačů, notebooků a mobilních telefonů

Podnikatelský plán pro otevření květinářství

Podnikatelský plán pro otevření taxislužby

Podnikatelský plán pro otevření jídelny

Podnikatelský plán pro otevření kavárny

Podnikatelský plán pro otevření restaurace

Podnikatelský plán pro otevření maloobchodního obchodu

Podnikatelský plán pro otevření "ostrova" se zbožím v nákupním centru

Podnikatelský plán pro otevření místa pro prodej piva

Obchodní plán pro otevření místa v nákupním centru - káva s vámi

Podnikatelský plán pro otevření online obchodu

Podnikatelský plán pro otevření mini pekárny

Podnikatelský plán pro otevření dětského centra

Podnikatelský plán pro otevření minihotelu / hostelu

Podnikatelský plán pro otevření tanečního studia

Podnikatelský plán pro otevírání nehtového salonu

Podnikatelský plán pro otevření třídy kosmetických salonů Standard (Casual)

Podnikatelský plán pro otevření kosmetického salonu LUX

Připravené podnikání

PRODEJ PODNIKATELSTVÍ V VORONEZHU A VORONEZSKÉM REGIONU

Databáze o prodeji podniku ve Voroněži av regionu Voroněž z firmy LLC Real Estate and Credit.

Profesionalita a slušnost při provádění transakcí týkajících se nákup nebo prodej podniku, - základní principy práce naší společnosti. K provedení prodeje nebo nákupu podniku je nutné řádně provést postup přípravy podniku k prodeji.

Potřebujete prodávat hotovou firmu s přiměřeným ziskem co nejkratší dobu? Chcete koupit současnou firmu co nejúčinněji?

Databáze je Vám k dispozici, kontaktujte odborníky v oblasti obchodních makléřských služeb!

Objednejte si obchodní plán od 500 rublů.

Kwork je pohodlný obchod na volné noze.
Přiměřené ceny, rychlost a hlavně 100% záruka vrácení peněz!

Vyberte službu

Desítky tisíc služeb od nezávislých v adresáři?

Mezi desítkami tisíc služeb

Zaplať

Jedno kliknutí a službu
objednané?

Objednejte jedním kliknutím

Získejte výsledek

Kvalitní výsledek v čase a záruka vrácení peněz?

Kvalitativně a včas

Nejlepší nabídky od nezávislých

 • 4.5
(10)
 • 4.1
(11)
 • Nové
(1)

Objednávka na Kwork - ušetří čas, peníze a nervy

Průměr 1 den 6 hodin

Z 40 000 umělců

Dlouhé odsouhlasení, dlouhá TK, podepsání smlouvy a další bolest hlavy

Několik kliknutí - objednávka je hotová. Minimální počet diskusí

Pravděpodobnost má tendenci k nule

100% 1-Click záruka vrácení

Podnikatelský plán zahrnuje kompletní komplex všech možných obchodních operací společnosti, společnosti. Obsahuje úplné informace o společnosti a druhu její činnosti. Pokud se firma zabývá výrobou nebo prodejem výrobku, měl by být podrobný popis výrobku, jeho výroby a prodejních trhů s hotovými výrobky. Také by měl být proveden podrobný marketingový výzkum.

Pro každý projekt je vypracován obchodní plán a je cenným návodem k posouzení různých způsobů, jak rozvíjet veškerou další práci a možné situace. To umožňuje nakonec, po detailní studii všech dostupných možností vývoje, zvolit nejoptimálnější a nejvýnosnější výsledek, který řídí celý podnik správným směrem.

Obchodní plánování vám pomáhá jasně dosáhnout a realizovat cíle a způsoby jejich dosažení pomocí přemýšlivých a promyšlených akcí. V procesu pracovních metod provádění plánu se může mírně lišit. To bude výsledkem přirozené reakce na různé procesy, které se vyskytují v určitém časovém období.

Ve Voroněži

Opalovací studio

Prodávám útulné solárium ve středu města (16m2). Je na rušném místě s velkým množstvím dopravy.

Prodej svatebního podniku

Prodáváme v dobré kombinaci prvotřídní svatební salon s vynikající pověstí mezi zákazníky a dobrými vyhlídkami

Obchod s dětským zbožím

Prodáváme provozní prodejnu dětských oděvů a hraček. plocha 92 m2 výhodná lokalita. v blízkosti nemocnice

ready business top site

prodej pracovního místa, na pracovní žádosti je na první stránce pod reklamou, stálé objednávky

Květinový butik na prodej

Květinový obchod se prodává v centru města. V blízkosti jsou pobočky bank, kancelářské budovy

ready shop, obchod pro primární zpracování hospodářských zvířat

jatek se prodává hotový obchod - jatka výroba primárního zpracování skotu až do

Kavárna v centru

Prodávám kavárnu uprostřed. Dlouhodobý pronájem, plocha pro pronájem 131m. Kavárna je otevřená od prosince 2014.

Obchod s optikou a slunečními brýlemi v obchodním centru se ziskem

Obchod s optikou a slunečními brýlemi v nákupním centru se ziskem 91 000 rublů ve Voroneži Výhodný obchod s výnosnými

Provozování obchodu v Ertil

Prodávám operační ziskové podnikání v Ertilu. Budova je ve 2 podlažích s celkovou plochou 580 m² se všemi komunikací.

Katedra dětského oblečení a hraček

Katedra dětských oděvů a hraček je ve stejné místnosti s obchodem Pyaterochka, docházka od roku 1000

Naléhavě prodává ženský oděv v obchodním centru "Sunny Paradise"

Aktuální ziskové podnikání se prodává naléhavě, obchod s oblečením pro ženy v nákupním centru Sunny Paradise, velký

Prodej hotových obchodů

Prodávám hotové obchodně činné studio. Na nejzápadnější ulici města. Místo projížďky. Známé, neznámé.

Naléhavé prodeje současného zisku

Fungující, ziskové, nezničené zboží pro výrobu mýdla a kosmetiky

Prodej hotových obchodů

Naléhavý prodej provozního obchodního oddělení dětského oblečení v nákupním centru v novém okrese města. Blízko

Síť rozhlasového vysílání se prodává Militian wave,

Vysílá se vysílací síť rádia "Militia Wave". Licence na vysílání a vysílání v pěti městech regionu

Prodej farmy o rozloze 3,6 hektaru se nachází 10 km od města Vorone

Tato farma je na prodej 3, 6 hektarů. Nachází se 10 km od Voronezh v obci. Babiakovo (1 km od města Tambov

Prodávám cestovní kancelář

Prodávám podíl v cestovní kanceláři. Obchodní 3 roky. Nachází se v obchodním centru vedle rezidenčních budov. dluhy

Prodej obchodu

Najednou se chovala jako neuzavřená prodejna nepotravinářského zboží za účelem prodeje se všemi zařízeními

Ready-made obchod na prodej Svatební salon

Prodej svatebního salonu. Navrhuje se prodat stávající svatební salon ve Voroněži. Salone zabírá

Cestovní kancelář a cestovní kancelář na prodej

Prodej cestovní kanceláře, naléhavé vyjednávání 1. Firma, dokumentace atd. 2. Nábytek 3. Kancelářské vybavení 4. Smlouvy

Vývoj a příprava podnikatelských záměrů ve Voroněži

O nás

Vždy platíte pouze za práci, kterou jsme skutečně udělali, což můžete vidět

Pokud je podnikatelský plán nutně potřebný, pak jsme připraveni okamžitě provést tento problém a vyřešit

Každý podnikatelský záměr doprovázíme do 4 měsíců zdarma a bezodkladně jej provádíme

V situacích, kdy klient nemůže poskytnout požadované množství informací a podnikatelský plán má formální povahu, můžeme nabídnout nezávislý výběr potřebných dat a vývoj projektu na klíč.

Ceny pro přípravu obchodních plánů pro banky a investory (možnosti)

Prezentace

Základní

Podrobné

Náklady na vypracování podnikatelských plánů pro státní podporu na získání:

- dotace v DZN - 6 tisíc rublů.;

- půjčka od státu - 7 tisíc rublů.;

- grant pro začínající podnikatele - 7 tisíc rublů.;

- dotace na náhradu provedených investičních výdajů a první zaplacení - 8 tisíc rublů.;

- Příspěvek začínajícím zemědělcům - 12 tisíc rublů.;

- grant na rozvoj rodinného hospodářství - 20 tisíc rublů.

Naše projekty

 • LLC "Fond", Novovoronež (veřejné stravování);
 • LLC "Přírodní produkt", Voronež (Vývoj zábavního komplexu);
 • LLC "BumTorg", Voronež (výroba lepenky);
 • OOO "Planeta", Liski (výroba návěsů);
 • LLC "Yarmarka", okres Novousmansky (stavba skladového komplexu);
 • LLC "EuroStroy", Voronež (činnost trhu s oděvy);
 • Preventorium "Belaya Gorka", čtvrť Bogucharsky (otevření lékárny);
 • LLC "Albatross-V", Voronež (prádelna);
 • OOO Polymer-V, Bobrovský (výroba polyetylénových trubek);
 • OOO PKF "PromTechSnab", okres Novousmansky (výroba polypropylenových obalů);
 • OOO Enigma, Voronezh (Prodej alkoholických nápojů);
 • LLC "Alliance-Nerud", Pavlovsk (Pronájem komerčních nemovitostí);
 • OOO PKF "PromTechSnab", okres Ramonsky (výroba polypropylenových obalů);
 • LLC "Environmentální technologie" (Umístění a zpracování komunálního odpadu).

V této části popisujeme proces rozvoje několika obchodních plánů.

Psaní podnikatelského plánu pro výstavbu kryté ledové arény ve Voroněži

Projekt zahrnuje výstavbu kryté ledové arény ve Voroneži s fitness centrem. Ledová aréna není určena pro hromadné soutěže a události, takže nebude mít velkou divákovou třídu. Na stadionu ve výstavbě budou hokejové soutěže, turnaje krasokorčulišť a tréninky. Ve večerních hodinách bude ležák zapůjčen pro amatérské bruslení.

Při vývoji podnikatelského záměru jsme analyzovali dostupnost města s krytými kluzištěmi a zjistila potřebu nových zařízení. Na základě získaných informací jsme vypočítali předběžný výnos z poskytování pronájmů.

Rozhodli jsme se vytvořit obchodní plán v souladu s mezinárodními standardy UNIDO, protože v té době neexistovala žádná jasná jistota pro financování projektu, a iniciátor se vyjednává s několika bank.

Údaje o investičních nákladech na stavbu areny a náklady na její údržbu byly získány v plném rozsahu od specialistů zákaznické společnosti, kteří mají zkušenosti s výstavbou a provozem takových zařízení.

Vypracování podnikatelského plánu pro rekonstrukci mlékárny v regionu Voroněž

Projekt zahrnuje rekonstrukci stávající farmy pro skot, která je určena pro 500 hlav mléka. Kromě rekonstrukce kravských a pomocných budov bude instalováno nové zařízení pro lineární mléčnou linku, krmný stůl apod. V areálu budou také zakoupeny kravy černého a motleyového plemene.

Při sestavování podnikatelského plánu jsme analyzovali trh s produkcí mléka v regionu Voroněž. Hlavním cílem této studie bylo stanovení úrovně cen mléka a jejich sezónních výkyvů. Na základě naší analýzy jsme sestavili prognózu velkoobchodních cen mléka v regionu s měsíčním rozpisem.

Zákazník před vypracováním podnikatelského plánu provedl práci na stanovení výše nákladů na rekonstrukci a vybavení zemědělského podniku, jakož i na nákup hospodářských zvířat. Na základě analýzy velikosti investičních nákladů a doby jejich realizace jsme sestavili harmonogram potřeb financování, který podnik následně použil při jednání s Rosselkhozbank o přidělení úvěrové linky.

Výnosy byly vypočteny na základě získaných údajů o nárůstu počtu krav, jejich produktivitě a úrovni cen mléka, která byla předpověděna v důsledku průzkumu trhu.

Při sestavování podnikatelského záměru jsme také vypočítali činnost oddělení správy plodin, které se zabývalo poskytováním krmiv pro mléčnou farmu.

Vypracování obchodního plánu pro salon krásy ve Voroněži

Projekt zahrnuje vytvoření salonu krásy ve Voroněži. Začátek podnikání bude pronajato o rozloze 80 m². a bylo zakoupeno potřebné vybavení. Částka investičních nákladů se plánuje realizovat na úkor státního grantu pro začínající podnikatele.

Podnikatelský plán byl vypracován podle požadavků schválených v soutěžní dokumentaci grantového programu podpory. Zřetelně jsme odolali těmto metodologickým doporučením, neboť v opačném případě existuje velké riziko odmítnutí přezkoumání dokumentů zákazníka z formálních důvodů.

Klient nám mohl poskytnout pouze informace o investicích do realizace projektu a počtu zaměstnanců. Informace o nabídce nabízených služeb, cenách, aktuálních nákladech organizace atd., Jsme museli nezávisle na základě našich zkušeností pracovat na podobných projektech.

Aby se zákazník nestaral o konečný výsledek, požádali jsme ho, aby našel příležitost předem představit podnikatelský záměr členům komise a slíbil, že v případě jejich připomínek provede potřebné úpravy. Ale nebylo to nutné, projekt byl schválen a předán bez připomínek.

Příklady rozvinutých obchodních plánů

Níže uvedené obchodní plány jsou vyvíjeny speciálně pro účely demonstrace.

Nákup podniku

Vytváření firmy od začátku není snadný úkol. U mnoha začínajících podniků to vůbec není možné. Někteří nemají trpělivost, jiní mají finance a třetí mají "užitečné" spojení. Stručně řečeno, každý může mít své vlastní důvody. V takových případech je docela přijatelnou možností zvážit možnost získat hotový operační projekt (nezaměňujte si s nákupem franšízy!). Jaký je nákup připraveného podniku, jak to udělat technicky a jaké "nástrahy" mohou očekávat nový majitel - uvažujeme v dnešní publikaci.

Schémata nákupu podniků

Především je třeba poznamenat, že v ruských právních předpisech neexistuje taková věc jako "nákup hotových obchodů". Každá společnost je právnickou osobou, což znamená, že je zcela nezávislým předmětem právních vztahů.

Z těchto důvodů nemůže fungovat jako předmět prodeje nebo nákupu. V důsledku toho samotný pojem "pořízení hotového obchodu" a veškeré odvozené deriváty z něj nemá žádný právní účinek a jeho použití nebude zcela správné. Nicméně, abychom zjednodušili vnímání, použijeme tento výraz.

K dnešnímu dni existují dva režimy pro získání provozní činnosti:

 1. Postupné nebo jednostupňové zakoupení akcií společnosti, které vyžadují změnu majitelů společnosti, a změnu balíčku zakládajících dokumentů následovaných jejich zápisem;
 2. Jmenování kupujícího provozujícího podnikání za svého plnohodnotného manažera, což znamená, že mu bude dána kontrola nad společností.
do obsahu ↑

Jaké jsou důvody pro prodej podniku?

Kupující připraveného obchodu by měl jasně pochopit s úspěšným podnikem, který přináší solidní, stabilní příjem, nikdo bez velice významných důvodů se nedělá. Proto musí být nejdůkladnější analýza a ověření předmětu prodeje.

Objasnění důvodů, proč se majitel rozhodne prodávat své podnikání, je v první řadě v řadě četných aktivit pro studium podniku. Mezi hlavní důvody prodeje patří:

 • Kompletní odmítání podnikatelských aktivit v důsledku různých osobních důvodů (pohybující se na nové místo pobytu, právní rozdělení majetku, který lze připsat na podnikání v rozvodovém manželů, mění svět, atd);
 • práce podniku na ztrátě (a je dobré, když tato skutečnost není skrytá!);
 • nedostatek zájmu o podnikání jako celek (například podnikatel se rozhodl jít do zaměstnání pro státní službu nebo mu v nějaké společnosti nabídlo "teplé místo";
 • touha změnit rozsah činností (to se děje na každém kroku - vytvořil muže podnikání, a po chvíli si uvědomil, - ne moje, a rozhodl se dělat něco jiného, ​​a peníze již existuje, to vše uzavřeno do existujícího podniku, který je nyní k prodeji ).

Na co by se měl kupující řídit?

Představte si situaci: existuje touha podnikat, existují finanční prostředky, ale nejmenší touha postavit vše od začátku, projít se složitým procesem podpory podnikání. V této situaci bude nejvhodnější volbou získání hotových obchodů.

Ale háček je, že téměř vždy, když existuje možnost, může kupující začne pochybovat - a najednou netahejte, a po šesti měsících poptávka náhle zmizí a najednou jiný směr příznivější. Takový "náhle" bude desítky, můžete si být jisti. V takovém případě by měl být proveden malý automatický test odpovědí na následující otázky:

 1. Co byste opravdu chtěli dělat, a snižovat detaily, jako je úroveň ziskovosti a finanční náklady na organizaci podniku.
 2. Co víte, jak nejlépe dělat. Souhlasíte, bude velmi rozumné udělat přesně to, co víte, jak nejlépe dělat? Za prvé, studie „jak jsme jít spolu“, jak radil mnoho z „vědět“, může vás stát zbytečné náklady na podnikání, a za druhé, kteří mohou zaručit, že za rok či dva nebudete rozumět, že „to není moje“, a také nepředkládáme firmu k prodeji?
 3. Jaký je rozsah vašeho budoucího podnikání? Představte si, s jakým personálem budete pracovat? Kolik zásuvek bude otevřeno? Jaký objem prodeje výrobků / služeb očekáváte?
 4. Kde by se měla vaše firma nacházet geograficky? Jaké pokrytí publika plánujete?

Odpovědi na tyto otázky výrazně zúží pole podnikového vyhledávání pro nákup. S největší pravděpodobností po pečlivém výběru nebudete mít více než 2-3 možnosti, mezi kterými si budete moci vybrat, mezi kterými můžete již po kontrole podniku a seznámení s dokumentací, což minimalizuje rizika při nákupu připraveného podniku.

Akvizice hotových obchodů se zpravidla provádí v 7 etapách:

 1. Hodnocení jejich finanční situace. Ceny v nabídkách prodeje existujících projektů je poměrně vysoká, často mnohem vyšší než částka, která bude spravovat vytvoření podnikání od nuly (včetně různých bonusů v podobě seznamů zákazníků, dodavatelského řetězce, atd), takže požadované peníze na nákup ready podnikat ne každý.
 2. Hledání obchodních návrhů. Můžete použít výše uvedené možnosti automatického testu nebo se uchýlit k službám obchodního makléře.
 3. Kontaktujte majitele podniku, abyste objasnili důvody a další podrobnosti o prodeji, a vyžádejte si potřebné informace k rozhodnutí.
 4. Studium návrhu. Nezávislá analýza, zvláště pokud jste novým podnikatelským prostředím, nic rozumného nebude. Je lepší se uchýlit k pomoci odborníků, aby se snížila rizika při nákupu hotových obchodů. Ano, musíte zaplatit, ale pak si můžete být jisti, že jste neuklouzla "kočku do pytle".
 5. Ocenění interního podnikání. Se svolením majitele podniku se pokuste strávit 1 až 3 dny v podnikání, aby to bylo vidět "zevnitř", odhadnout roli manažera, vyhodnotit aktuální operace.
 6. Je-li to nutné, zvažte různé možnosti půjčky na nákup a výběr toho nejlepšího.
 7. Uzavření transakce. Pokud se vaše touhy shodují s vašimi schopnostmi, můžete podepsat kupní smlouvu.

Jaké dokumenty by měly být nabízeny k prodeji

Jak již bylo řečeno, Chcete-li zkontrolovat připravený obchod před nákupem by měli odborníci. Aby se předešlo zbytečným nákladům, může být předběžné hodnocení provedeno nezávisle. Především se jedná o dostupnost úplného souboru dokumentů, které musí mít každá právnická osoba:

 • potvrzení o státním zápisu jako právnické osoby;
 • osvědčení o registraci u daňové služby;
 • rozhodnutí o založení společnosti;
 • charta organizace;
 • tisk;
 • dopis od společnosti Roskomstat uvádějící přidělení příslušných kódů OKVED;
 • interní příkazy pro jmenování ředitele společnosti a vedoucího účetního;
 • doklady potvrzující právo na umístění společnosti na uvedenou právní adresu;
 • veškerá oznámení z mimorozpočtových fondů (důchod, sociální pojištění, povinné zdravotní pojištění, silniční, environmentální, atd.).

Základní nuance uzavření dohody o prodeji a koupi podniku je, že kupující bude muset věřiteli prodávajícímu. Nový majitel se může stát plnoprávným vlastníkem podniku až po provedení příslušného záznamu ve státním rejstříku.

A to lze provést pouze na základě dokumentů, které potvrzují provádění veškerých potřebných výpočtů transakce a úplné absence vzájemných nároků stran. Pokušení prostě "hodit" prodávajícího v této "situaci" prodávajícího se jeví jako velmi velké. Proto, při uzavírání těchto transakcí, zpravidla, využívat služeb třetí strany - zprostředkovatelské společnosti, která se zaváže k organizaci nákupu a prodeje nebo bude jednat jako garant čestnosti. do obsahu ↑

Výhody hotového podnikání

Co přesně kupující získá v důsledku transakce? Výhody této akvizice jsou zřejmé:

 • získání plně realizovaného podnikatelského nápadu, eliminace času potřebného k vytváření a podpoře podnikání;
 • dostupnost požadovaného souboru dokumentů;
 • vytvořený personál kvalifikovaných a zkušených zaměstnanců;
 • dostupnost dobře zavedené výroby / služeb;
 • jeho místo na vybraném trhu;
 • propagovaná značka / značka;
 • přítomnost stálé zákaznické základny;
 • určitá daňová, finanční a úvěrová historie podniku;
 • určitá pověst a spojení, které často přecházejí od předchozího majitele k novému;
 • dostupnost kanálů zásobování surovinami;
 • dostupnost licence, osvědčení o některých dílech;
 • přítomnost určité testované marketingové politiky podniku.

Konečně nejdůležitějším přínosem je, že příjem zisku nastane bezprostředně po uzavření transakce (pokud podnik samozřejmě nevyžaduje závažnou reorganizaci nebo dokonce "resuscitaci"). Při vytváření firmy od začátku bude mít zisk minimálně rok, nebo dokonce déle.

Nevýhody připraveného podnikání

Jeho nevýhody jsou také nevyhnutelné při získávání stávajícího projektu. Samozřejmě, že každý směr bude mít své vlastní negativní nuance, ale obecné body zahrnují:

 • složitost postupu nákupu a prodeje;
 • možné masové propouštění zaměstnanců v souvislosti se změnou vedení společnosti;
 • existenci "skrytých" dluhů a pokut, které nelze vždy identifikovat při předběžné kontrole podniku.

Dalším důležitým bodem, který vyžaduje zvláštní pozornost při uzavírání obchodu - by neměl být obchod spojen s totožností předchozího majitele!

Často se prodejce často poprvé dohodne s kupujícím na tom, aby pomohl s obchodním chováním, například poradenství, poskytnutí potřebných kontaktů atd. Tato doba je obvykle 1 rok. do obsahu ↑

Nejběžnější chyby a rizika při získávání hotových obchodů

Akvizice hotových obchodů není jen složitým procesem, ale zahrnuje i vysoký stupeň rizika. Často začínající a zkušení podnikatelé dělají chyby, z nichž nejběžnější se snažíme identifikovat v tomto seznamu:

 • přesvědčení, že není nutné podílet se na vývoji hotových obchodů a vedení může pocházet z jakéhokoli místa na světě. Není to tak. Zatímco jste nedošli do procesu práce, dokud nezjistíte všechny složitosti, můžete zapomenout na odpočinek;
 • Nákup podniku v zcela neznámém obchodním prostředí;
 • nákup zboží jako dárek (manželka, milovaná atd.). Nebude to tak, že když se ti to nepodaří zvládnout, vaši blízcí nebudou mít těžké břemeno na vašich ramenou?
 • Nedostatečná pozornost při kontrole dokumentace společnosti. Existují situace, kdy nový majitel po získání hotového podnikání dostal "zátěž" spousty nesplacených dluhů podniku kvůli jeho nepozornosti;
 • rychlou výměnu zaměstnanců podniku.

Seznam hlavních rizik je následující:

 • nadhodnocenou ziskovost podniku prodávajícím;
 • nedostatek vyhlídek na rozvoj podnikání;
 • Negativní přístup zaměstnanců k novému vedení.
do obsahu ↑

Pokračování analýzy po transakci

Je možné, že po převodu podniku na nového vlastníka klesne buď objem výroby, nebo úroveň výnosu, nebo celková suma. Aby se takové ztráty snížily na minimum, je třeba více poslouchat rady nejen bývalého vlastníka, ale také zaměstnanců, kteří pracovali ve společnosti více než rok.