Jak otevřít obchod s koženými výrobky - který se bude rozvíjet a bude mít zisk?

Navzdory množství obchodů můžete vždy najít své místo, ve kterém nabídka stále není dostatečná k pokrytí poptávky. Ale i když je trh plný, kompetentní a originální přístup pomůže přerozdělit toky zisků. Vlastnosti obchodu s koženými výrobky jsou takové, že není zapotřebí, aby řada položek byla povinná pro další prodejny týkající se šatníku a stylu.

Vlastnosti prodeje koženého zboží

Kožené zboží zahrnuje kožené výrobky, které nevyžadují vhodnou velikost. To jeumki, příslušenství, peněženky a peněženky, hospodyně, držitelé vizitek a další položky, které jsou koupeny buď pod vlivem nálady, nebo jako dárek, nebo jako doplněk stylové šatní skříně. Schéma podnikání se nijak neliší od žádného jiného odbytu - nákup zboží a prodej za příplatek, ale existují některé funkce.

V závislosti na zvolené cenové kategorii zboží, ziskovost může činit zhruba 50% u zboží ekonomiky a střední třídy a až 140% u luxusního zboží. Pokud se zaměřujete na masový kupující a dovážíte levné zboží, marže nemůže být vyšší než rozumná mez - účinek cenově dostupné kupní ceny zmizí. V těchto prodejnách není zisk záviset na velikosti označení, ale na sortimentu a neustálém zvyšování míry prodeje. Je pro hromadné kupce, že obchody s koženými výrobky budou vyhovovat, kde si můžete koupit téměř všechna jména této skupiny zboží, od tašky až po doklady.

Pokud je výběr drahými značkovými produkty, pak existují dva způsoby, jak překládat svůj obchodní plán do praxe. To je Multibrand obchod, kde si můžete koupit tašku od Versace, Armani Řemen kalhotový kabelku a Gucci a uložit mono-značkové, otevřené povolení. Ne všichni elitní výrobci jsou připraveni poskytovat franšízy, toto musí být také vzato v úvahu. Stojí za to, že franšízový balíček je poměrně drahý, ale získáte časově prověřený marketingový plán, diskontovaný systém slev, podporu pro mateřskou společnost a důvěru náročných kupujících.

Složitosti obchodu s koženými výrobky je pohroma všech maloobchodníků - móda. Kupující koženého zboží jsou ve většině případů citliví na změnu módních trendů a podle rozmary těchto trendů se musí přizpůsobit. Nicméně, stráž stability je vždy klasika, některé věci se nemění roky a klasický pás kalhot z Armani nebo Gucci může udržet úroveň poptávky po mnoho let.

Finanční část podnikatelského plánu

Dvě nejvíce vynaložené části rozpočtu jsou pronájem nebo koupě místnosti, včetně obchodního vybavení a částky přidělené na počáteční nákup zboží. Pronájem místností v nákupním centru, v závislosti na místě, může být asi 500 000 rublů měsíčně. Částka také závisí na podlaze, na které se nachází obchodní prostor, zpravidla čím vyšší, tím levnější. To je vysvětleno jednoduše - hlavní proud potenciálních kupujících prochází prvním patrem.

Nejprve je možné ušetřit na obchodním zařízení, je-li možné použít zařízení z druhé ruky. V závislosti na oblasti vaší zásuvky se také vypočítají náklady na zařízení. Když obchodujete s koženými výrobky, nemůžete vybavit šatny, ale jen dobré zrcadlo, před kterým budou zákazníci schopni odhadnout, kolik se jejich taška nebo pás přizpůsobí.

Nakonec je částka za nákup zboží určena cenovým rozsahem vašeho obchodu. Tašky v hodnotě až 3 000 rublů v nákupu jsou dovezeny z Turecka, Číny. Volitelně můžete vyhledat domácí výrobce. Tašky drahé značky budou stát asi dvakrát tolik, ale jejich přírůstek je vyšší. Pokud se kromě pytlů neplánuje nic jiného, ​​pak může být sortiment tvořen třemi stovkami zboží, ale musíte poskytnout různé styly, tvary a velikosti. Pásy a peněženky patří k cenově dostupnějším zbožím, pro ekonomický začátek je možné rozšířit sortiment tím, že vytvoří několik skupin zboží. To zvyšuje pravděpodobnost nákupu, zejména v předvečer svátků, kdy se kožené zboží stane obzvláště oblíbeným jako dárky pro přátele a rodinu.

Dokumentační náklady ve většině případů jsou standardní, pokud se nejedná o nákup franšízy, pak jsou náklady mírně vyšší. Obvykle je vyžadováno obchodní patentové a obchodní povolení, kopie nájemní smlouvy, kopie certifikátů a další dokumenty soukromého podnikatele nebo LLC. V některých případech je vyžadováno oprávnění k označení, pokud je umístěno mimo obchodní centrum, a schvalování provozního režimu.

Problematika obchodních prostor a nákupy zboží

K dispozici jsou funkce práce v samostatné budově koženého zboží a při pronájmu butiku v budově nákupního centra. Pokud je pronájem závodu v komplexu určen pro tok potenciálních kupujících, kteří nějak vidí obchod, pak samostatná samostatná místnost bude vyžadovat hlubší práci na vývěsce a reklamě. V samostatném obchodě nebo v salonu zpravidla jde účelně. Výhodou je v tomto případě poměrně vysoké procento kupujících ve srovnání s těmi, kteří jsou zvědaví, kteří se nevyhnutelně dostanou do nákupního centra.

Standardní sada obchodního vybavení pro obchod s koženým zbožím je následující:

- stojany na tašky;
- zasklené okna pro drobné kožené výrobky;
- Počítadlo;
- pokladna;
- bezpečné pro dokumenty a peníze;
- Správně navržený roh kupujícího.

Je nesmírně důležité přistupovat k uspořádání zboží nejvýhodnějším způsobem, aby byly všechny položky v co nejlepším světle. Chcete-li to provést, můžete pozvat zkušeného merchandiser. Hlavním pravidlem merchandisingu je to, že zboží je pro zákazníka "tváří", to znamená, že neexprimující konec balíčku nemá motivaci k nákupu a dává výhledovému dílu nedbalý vzhled.

Zaměstnanci pro obchod s koženými výrobky

Nepochybně jsou prodejci povinni porozumět vlastnostem produktu, aby v případě potřeby poradil kupujícímu. Kde mohu najít takové prodejce? Můžete požádat o náborovou agenturu a objednat výběr personálu v souladu s požadavky, ale existuje možnost výcviku pro prodejce přesně podle potřeb vašeho obchodu. To bude vyžadovat úvodní kurz v práci, seznámení prodejců se značkami, vysvětlení cenové politiky.

Na malém úložišti o rozloze až 30 metrů čtverečních. měřiče, jsou zapotřebí dva dodavatelé, pokud je obchod označen, bude vyžadován také správce. Účetnictví může být vynaloženo externě, aby se šetřily peníze, protože účetní je poměrně drahý. Pokud nakonec plánujete otevřít řetězec obchodů, můžete přemýšlet o vytváření vlastního účetnictví. Pro čištění je také vyžadován technický personál, možná budete potřebovat stráž. Přijímající bezpečnostní stráž samostatně nebo kontaktovat příslušnou firmu se o tom rozhoduje individuálně. Při otevírání obchodu v budově nákupního centra může být ochrana poskytnuta majiteli.

Zvýšení tempa prodeje

Přitažlivost klientů hraje důležitou roli v úspěšném fungování obchodu a zde je třeba vyvinout plán reklamních kampaní. Nejlevnějším způsobem, jak přilákat zákazníky, je distribuovat letáky a letáky.

Atraktivní atraktivní vývěsní tabule, billboard, světelná kazeta a další prvky venkovní reklamy práce na místě a vzdáleného klienta mohou být přitahovány příslušnými oznámeními v tisku, na internetu, na místním televizním kanálu.

Způsob diskontních slev a bonusů pro získání kupujícího je docela efektivní. Program slev můžete provést několika způsoby, například vydávat speciální plastové karty pro běžného zákazníka. Zákazník pozvaný běžným zákazníkem se může spolehnout na symbolickou slevu a loajální zákazník má také příjemný bonus. Vyplněním karty běžného zákazníka je možné vytvořit vlastní zákaznickou základnu, která může posílat propagační brožury a brožury s novými katalogy, oznámení o svátcích a samozřejmě gratulujeme k svátkům.

Poskytněte zákazníkům další služby, například rychlou opravu armatur nebo službu pro zkrácení pásů, rozbití nových otvorů na řemenech. Tato aktivita orientovaná na klienta rychle dobývá přílohu zákazníků.

Otevřít úspěšný obchod s koženými výrobky, nejen samotná touha, konkurence nás nutí vynalézt nové způsoby práce. Existuje však mnoho výhod pro tento typ podnikání: není nutné přizpůsobovat zboží parametrům kupujícího, s výjimkou zkrácení pásu. Obchod s koženými výrobky může přinést vysoké zisky a kompetentní obchodní plán pomůže vyhnout se běžným chybám.

Myšlenka podnikání: jak otevřít obchod s taškami

Taška je nejen nezbytnou věcí, ale také módním doplňkem. Tato komoditní skupina je velmi široká a je v neustálé poptávce. se správnou organizací sáčky se může stát výnosným podnikem.

Než začneme

Zkontrolujte poptávku po pytlích ve vašem městě. Toto příslušenství je nezbytné pro všechny. Ale budete muset vytvořit sortimentní a cenovou politiku v závislosti na průměrné úrovni solventnosti a počtu obyvatel města. Konkurenční analýza je rovněž předmětem pečlivé analýzy.

Hlavní rizika

Hlavní nebezpečí spočívá v chybách při tvorbě sortimentu skladu. Nízko kvalitní tašky zničí pověst. Příliš inteligentní a drahé zboží může vést ke kolapsu, pokud většina potenciálních kupujících upřednostňuje průměrné ceny. Ke snížení tohoto rizika pomůže důkladná analýza v počáteční fázi a finanční zásoby. Není nutné investovat do původního šarže všechny prostředky. Otestujte poptávku v praxi a doplňte rozsah nejmodernějších modelů.

Místo:

Stejně jako u jiných obchodů, musíte hledat nejpalčivější místa pro tašky. Úpravy provádí město, ve kterém hodláte pracovat. Ve velkých osadách je velmi tvrdá konkurence. Podívejte se na bezplatné nákupní plochy v oblíbených nákupních centrech. Můžete si pronajmout pavilon na velkém trhu. Pokud se jedná o samostatnou místnost, je zapotřebí velké množství míst, které se nacházejí v centrálních oblastech. Pokud je počáteční kapitál omezen, je možné zvážit možnosti v nových prostorách pro spaní. Nepřítomnost nebo nevýznamná konkurence s velkým počtem potenciálních zákazníků se může stát vaší trumfovou kartou.

Zařízení

Nezáleží na tom, v jaké oblasti vašeho obchodu a jakou formu je organizována, potřebujete obchodovat s regály pro zboží. Výrobci nabízejí spoustu možností:

 1. Speciální závěsy na tašky.
 2. Standardní regály a police. Mohou být umístěny po obvodu místnosti. S velkou plochou obchodní síně jsou v centru instalovány dvoustranné police.
 3. Čítače a skleněné stojany pro drobné doplňky a výrobky pro péči o pokožku a další materiály, ze kterých jsou šité tašky.
 4. Speciální pletivo. Je namontován na stěnách a slouží k předvedení zboží.

Chcete-li vybavit malý obchod, určený pro kupujícího s průměrným příjmem, stačilo 70 000 rublů. Můžete ušetřit nákupem regálů, používaných v minulosti, nebo objednáním jejich výroby.

 1. Významné úspory času na inventář.
 2. Snadná kontrola příjmů.
 3. Vylepšená služba.

Měli byste instalovat velká zrcadla podél stěny. Kupující by měli být schopni vidět jejich reflexi a zhodnotit, zda nosí model tašky, ať už je kombinován s oblečením a botami.

Zaměstnanci

Počet zaměstnanců závisí na velikosti vašeho obchodu. Pokud jste otevřeli malý obchodovací bod, nejdříve tam budou 2-3 obchodníci-konzultanti. Hlavním kritériem pro najímání je velkoobchodní práce v podobném oboru a schopnost komunikovat se zákazníky. Zaměstnanci můžete vyhledávat prostřednictvím oznámení, prostřednictvím doporučení známých nebo náboru agentury. Na začátku se majiteli obchodu doporučuje také pracovat se zákazníky. Takže můžete vyzkoušet práci vašeho obchodu, zjistit chyby v organizaci.

Dokumenty a licence

Výběr formy organizace závisí na vašich plánech rozvoje podnikání a počtu zakladatelů. Má-li obchod jeden majitel a neplánujete rozšířit, IP je docela vhodné. V tomto případě registrace trvá 5 pracovních dnů, státního poplatku - asi 800 rublů. Pokud existuje několik zakladatelů nebo máte v plánu vytvořit řetězec obchodů v průběhu času, je vhodné okamžitě zaregistrovat právnickou osobu. Kód OKVED - 52.43.2 Maloobchod s koženými výrobky a cestovními potřebami. Potřebujete v banku otevřít bankovní účet. Dalším krokem je získání obchodního patentu, nákup a registrace pokladny.

- Povolení k nalezení prodejní prodejny.
- Závěry SES a požární dohled.
- Smlouva o vývozu odpadků, dezinfekce a deratizace.
- Získání povolení od místní správy pro určitý plán práce a umístění venkovní reklamy.

Ziskovost

Pro organizaci malé prodejny stačí 300 000-600 000 rublů. Ziskovost je ovlivněna mnoha faktory. S řádnou organizací může být hrubý zisk nejméně 400 000 rublů měsíčně. Normou pro malý obchod s průměrnou cenovou hladinou je doba návratnosti 6-8 měsíců.

Marketing

Pokud je místo a rozsah vybrány správně, přilákat zákazníky může být dostatek venkovní reklamy. Je důležité dobře ohlásit otevření obchodu - použijte všechny dostupné prostředky. Za prvé zákazníky stojí za to nabídnout slevy. Pravidelné akcie pro prodej zůstatků by měly být pravidelně organizovány. Zamyslete se nad systémem bonusů pro stálé zákazníky.

Souhrn

S ohledem na všechny faktory, pečlivou práci na podnikatelském plánu a opravu chyb v praxi se taška může stát úspěšným začátkem nového podnikání.

Jak začít podnikat prodávat tašky a kožené zboží?

Obchod s prodejem koženého zboží se týká ziskových činností, ale je úspěšný pouze v případě systematického přístupu a pečlivého studia trhu. Především budoucí prodejce pytlů a jiného koženého zboží musí určit cenový segment, ve kterém bude fungovat.

Ekonomika, střední třída nebo luxus?

Nabídka koženého zboží je velmi rozmanitá. Nejsou to jen tašky, ale také kabelka a peněženky, vizitky a domácnosti, rukavice a kabelky, obchodní složky a aktovky. Kožená ekonomická třída - levné tašky pro ženy a další příslušenství vám nedosáhnou ziskovost nad 30-35%, ale zajistí dobrý obrat. Výsledkem je, že příjmy nebudou nižší než prodej zboží z vyšších cenových skupin. Ve střední třídě můžete očekávat ziskovost až do výše 50%, ale poptávka bude nižší ve srovnání s kategorií ekonomiky. Luxusní kožené zboží má ziskovost až 120%, ale vyžaduje orientaci na víceznačný obchod nebo práci s jednou značkou pro franšízu.

Hlavním problémem obchodu s koženými výrobky

Móda je hlavním rizikovým faktorem pro veškerou činnost kožené galanterie. Dnešní zákazníci jsou citliví na módní trendy. Majitel této firmy by se proto měl naučit rychle reagovat na nové trendy a přesně se přizpůsobovat měnícím se chuti svých zákazníků. Nákup značkových pytlů, pásů na nohavicích nebo rukavic ve velkém objemu dávají přednost klasickým modelům, které nejsou tak předmětným způsobem a jen zřídka leží na regálech.

Strategie podnikání v oblasti kožené galanterie ekonomické třídy

V tomto segmentu je konkurence obzvláště vysoká, proto je třeba, aby velikost podnikatelské marže byla pečlivě sledována. V opačném případě může kupující jít ke konkurenci, který snížil 2-3% ceny. Maloobchodní prodejny, které prodávají levné kožené zboží, dostávají své zisky nikoliv na úkor značkování, ale díky vysokým tržbám. Jedním z hlavních faktorů, které zvyšují obrat tohoto podniku, je maximální sortiment zboží.

Franchise - záruka rychlého zotavení a stability podniku

Příprava poprvé k nákupu koženého zboží pro jejich obchod a dámské tašky, které jsou nyní nabízeny domácími výrobci, nezapomeňte zvážit možnost práce na franchisu.

Praxe ukázala, že pro začínající podnikatele je výhodné začít pracovat na franchisingu SABELLINO. To dává následující výhody:

  • pomoci při otevírání obchodu
  • nepřetržité přijetí zboží
  • právo používat oblíbenou značku
  • Pohodlný a spolehlivý systém franšízy, který prošel testem času
  • školení zaměstnanců a řízení obchodu

Obchod od nuly: obchod s koženými výrobky

Tašky jsou doplňkem, který je nezbytný v každodenním životě téměř pro každého, bez ohledu na věk a styl. Jsou vyžadovány pro ženy, ale často jsou užitečné pro muže. Oni také nosí peněženky a batohy, i děti musí mít tuto součást obrazu.

Tašky - to není jenom část stylu, ale také atribut praktičnosti. Je to velmi výhodné, když je taška, která obsahuje vše, co potřebujete. Aby bylo možné otevřít obchod s koženými výrobky, je lepší studovat trh s konkurencí.

Analýza trhu a hospodářská soutěž

Chcete-li vytvořit stylový a módní obraz, ženy často používají různé doplňky. Mezi obrovskou rozmanitostí a širokou nabídkou nabídek patří jeden z nejdůležitějších aspektů dokonale vytvořeného obrazu taška.

Ženy by zpravidla měly mít několik takových doplňků. Jsou odlišné barvou, stylem, velikostí a příležitostmi. V zájmu kvalitního zboží jsou ženy vždy připraveny vynaložit dobrou cenu, aby byly moderní a stylové.

Abyste však mohli začít profitovat, musíte nejen vědět, jak správně organizovat vše, ale i neustále sledovat světové trendy v oblasti módy. To bude populární mezi znalci dobrých tašek a dalších doplňků, které doplňují obraz.

Hlavním rysem této činnosti je důležitost kdykoliv v roce. Proto je tato oblast činnosti jednou z nejoblíbenějších a nejvýhodnějších. Aby však bylo možné na soutěži nehrál s vámi škodlivý vtip, je třeba analyzovat situaci na trhu a zjistit, kde je největší tok lidí, kteří tam do vašeho obchodu a rychle se naučili, že za tebou přišel. Co můžete přitáhnout pozornost kupujícího?

Registrace a organizace obchodu

Vytvoření obchodu s koženými výrobky vyžaduje značné úsilí, čas a investice. Co je třeba začít? Prvním krokem je určit, jakým způsobem zaregistrujete svou firmu:

 1. Můžete se stát individuálním podnikatelem.
 2. Formulář jako společnost s ručením omezeným.

Výběr PI nebo LLC závisí na vašich preferencích. Tato fáze se obecně určuje v závislosti na předpokládaném rozsahu. Pokud chcete otevřít jeden malý obchod s taškami, stačí, aby se vytvořil jako IP. Bude to jednodušší a levnější. Pokud mluvíme o řetězci obchodů, pak v tomto případě bude optimální volbou LLC.

Nejprve musíte provést následující:

 • předložit daňovému úřadu potvrzení o zaplacení státního poplatku;
 • otevřít bankovní účet;
 • objednávka tisku;
 • registrovat u statistických úřadů;
 • koordinuje s místními orgány a vedením umístění prostor pro prodej zboží a způsob provozu skladu;
 • získat povolení k výkonu této činnosti;
 • mít patent;
 • mít vlastní pokladnu.

Jaké aspekty je třeba vzít v úvahu při plánování a vytváření podnikatelského plánu?

Pokoje a zařízení

Správné místo pro realizaci je prvním krokem k prosperitě a úspěšnému pokroku. Mělo by:

 1. Buďte v dohledu, aby nebylo těžké najít v případě potřeby.
 2. Přilákat pozornost. V této fázi není rozumné zachránit, protože umístění obchodu hraje jednu z nejdůležitějších funkcí.

Bude nutné zajistit zákazníkům požární a další zabezpečení. Racionálnější je rozhodnutí otevřít obchod ve známé budově, například centrální obchodní dům města.

Interiér je v místnosti nepostradatelný. Můžete přijít nejen k lidem s průměrnou úrovní výdělku. Značkové tašky jsou zajímavé pro bohaté dámy a nejen pro dámy. Všechno by mělo být provedeno v moderním stylu, praktické a útulné.

Když navštívíte obchod, člověk by neměl mít pocit rozpaků, měl by jednoduše a snadno najít něco, co ho opravdu zajímá. Je důležité vybrat správné vybavení pro obchod. Co se bude požadovat:

 1. Regály-tašky.
 2. Zrcadla.
 3. Závěsné držáky na tašky a příslušenství.
 4. Pultová deska.

Sortiment a nákup

Sortiment prodávaného zboží by měl být dostatečný. Pokud najdete trvalého dodavatele, můžete si ho zakoupit za snížené ceny. Jaký zboží lze prodávat v obchodě s koženým zbožím:

 • tašky pro ženy, děti, muže;
 • fialová;
 • batohy;
 • peněženky;
 • kabelka;
 • rukavice;
 • pásy;
 • kryty pro telefony;
 • šátky a tak dále.

Ale s širokou nabídkou nabízených produktů se musíte postarat o správné umístění. Příslušně předložit zboží - první krok k úspěchu.

Zaměstnanci

Pokud plánujete otevřít jeden obchod, pak pro jeho normální provoz budete potřebovat nejméně čtyři zaměstnance:

 • dva realizátoři;
 • čistící prostředek;
 • ředitel-účetní - může to být jeden člověk nebo dva různí odborníci.

Výběr zaměstnanců musí být zodpovědně zodpovědný, měli by být vzdělaní atraktivní lidé, kteří mohou zboží nabízet tak, aby ho nutně koupili. Abyste mohli správně povzbudit lidi k práci pro vás, musí jim nabídnout odpovídající mzdu.

Marketing

Chcete-li podporovat podnikání, musíte udělat marketing. Reklama - jedna z nejsilnějších pák úspěšné podpory podnikání. Doporučuje se, aby o to požádali odborníci, kteří znají publikum a jsou připraveni na vzájemně prospěšnou spolupráci.

Pro dobrý start přijít s propagací a nabídnout zákazníkům slevy a slevové karty vám umožní získat stálé zákazníky, kteří na oplátku budou také hrát roli v marketingové propagace, doporučovat, abyste svým přátelům a známým.

Finanční složka podniku

V počáteční fázi stojí za to pochopit, že finanční investice s řádným přístupem k emisi se rychle vyplatí. Začátek je čas, který stojí za použití, aby se mohl řádně doporučit zákazníkům.

Náklady na otevření a údržbu

Zpočátku to bude trvat asi 1 milion rublů. To zahrnuje náklady spojené s pronájmem nebo koupí místnosti, plnění za služby, mzdy zaměstnancům, nákup vybavení a sortiment zboží.

Výše budoucích příjmů

Pokud děláte vše záměrně, pak v prvních měsících práce, příjem z prodeje pytlů a zboží z koženého zboží může být více než 80 tisíc rublů.

Doba návratnosti

Při normální a dobře koordinované týmové práci se počáteční investice do otevírání a udržování podniku vyplatí v prvním roce provozu.

Kožené zboží je univerzální výrobek, který není kupován podle velikosti, ale dle přání zákazníka. Hlavním úkolem je nejen správné vytváření podnikání, ale také přilákání zákazníků.

Musíte být připraveni na to, že kvalitní zboží je předpokladem pro práci. Nezapomeňte na zlaté pravidlo: zákazník má vždy pravdu. Pokud kupující cítí individuální přístup a bezpečnost svých práv, pak určitě bude chtít navštívit váš obchod.

Všechno, co se mnou nese: jak otevřít lukrativní obchod s taškami

Pro převážnou většinu žen hraje důležitější roli příslušenství než oblečení. Ve skutečnosti designéři zdůraznili, že dobře uzavřeno obuv, kabelky, šperky nebo pásu budou moci ušetřit i špatnou nebo nemoderní cestou. V pytlích šatnách ženských mají zvláštní místo, protože různé instance jsou vybrány pro různé účely:.. Více prostorné a posunutí - pro přepravu nebo uložení potřebných věcí, malé a originální - na výzdobu a doplňují obraz, atd. Příslušenství zvolí barvu a styl, on nebo mohou být přizpůsobeny jít na rozdíl od boty, opasky, rukavice, šály a čepice.

Tašky jsou navíc zajímavé a nezbytné nejen pro dámy, ale i pro muže a dokonce i pro děti. To je důvod, proč otevření vlastního obchodu k prodeji tohoto příslušenství může být velmi výnosné podnikání.

Kožené zboží: rysy a nuance činnosti

Před otevřením tašky od začátku musíte pochopit různé aspekty a rysy tohoto podnikání.

 1. kabelky k prodeji může být prospěšná v každém ročním období, protože vaše hlavní cílové skupiny - ženy - chtějí mít moderní a nové doplňky každou sezónu. Obchod může být rozšířen, a jiné zboží, které nezabere mnoho místa (slunečníky, peněženky, peněženky, klíčenky, čepice, šály a rukavice, opasky a pásky, brýle), ale budou moci se ziskem rozšířit svůj sortiment a aby v místě prodeje k dnešnímu dni, aniž by byl vázán na sezónnosti.
 2. Soutěž v tomto oboru je poměrně velká: sáčky jsou prodávány na trzích, v spontánních obchodech, velkých a malých obchodech, elitních butikách. Samozřejmě, rozdíl je v kvalitě výrobku a jeho ceně. Měli byste se zaměřit na potenciální cílové publikum a rozhodnout, který spotřebitel a kolik výnosů bude váš obchod vypočítat.
 3. Po definování předchozího bodu můžete pochopit, kde hledat dodavatele. Pokud koncept zahrnuje prodej kvalitních stylových výrobků nebo exkluzivní nejnovější módní inovace, budete muset pracovat přímo s výrobci a známými značkami. Přímé dodávky vás ochrání před falšováním nebo spotřebním zbožím. Pokud však chcete, aby se podnik rychle splatil, přidejte do sortimentu a zboží pro střední třídu, jejichž dodávku lze objednat ve velkoobchodních společnostech.
 4. Přemýšlejte o tom, jak se můžete ziskově odlišit od svých konkurentů. Možná nebude tak slibné uspořádat malý obchod se suchým zbožím, jako například otevřít tašku a kufry. Lidé vždy potřebují cestovat někam nebo cestovat a velké cestovní tašky / kufry jsou neméně nutné než malé krásné doplňky. Kromě toho po příjezdu na vás za jeden produkt může osoba zakoupit několik aktualizací najednou, pokud najde vše, co potřebujete. Mějte zájem o koupi slevy pro druhou koupi, rozšiřte diskontní karty, přidejte bonusy nebo drobné dárky - a vrátí se k vám znovu nebo doporučte obchod svému přáteli.

Na samém začátku

Proveďte podnikatelský plán pro sebe, abyste rozuměli postupu, zohledněte vše a nenechte si ujít něco důležitého:

 • provést analýzu situace s podobnými obchody ve vašem městě (v megacities je to obtížněji děláno, pak se bude muset provést kontrola v okolí), studovat všechny silné a slabé stránky podnikatelů, kteří jsou v tomto oboru již dlouho;
 • najít vhodnou místnost;
 • založit firmu a získat povolení k obchodování;
 • vyberte dodavatele;
 • vyplňte úložiště a začněte pracovat.

Odborníci doporučují, aby nejprve pracovali nezávisle, aby bylo možné posoudit situaci s poptávkou, analyzovat výši výnosu v různých dnech apod. Reklama může být do vašeho obchodu již na cestách.

Právní registrace

Vzhledem k tomu, že všechno by mělo být zákonem požadováno, musíte před otevřením obchodu s taškami zaregistrovat firmu. V tomto stádiu vám nebudou žádné potíže, protože nebudou potřebné zvláštní licence nebo povolení pro tento typ obchodu.

Stačí zvolit formu vaší aktivity: IP, LLC a také rozhodnout, zda se zaregistrujete jako fyzická nebo právnická osoba. Obvykle stačí formalizovat individuální podnikání. Navíc vás bude stát méně. Samozřejmě, pokud plánujete vytvořit celou síť obchodů, stojí za to přemýšlet o registraci LLC.

Systém zdanění může být obecný (OCH), zjednodušený (USN) nebo UTII (jednorázový). Dále budete potřebovat:

 • zaplatit státní poplatek;
 • otevřít bankovní účet;
 • zaregistrovat u statistických úřadů;
 • vyrobit těsnění;
 • dohodnout se na podnikání (způsob provozu atd.) s místními úřady a získat povolení k umístění předmětu obchodu ve vybraných prostorách;
 • získat obchodní patent a zaregistrovat pokladnu.

Povolení jiných veřejných služeb v areálu bude zapotřebí, pokud umístíte svůj obchod do samostatné budovy.

Hledání správného místa

Dobrá poloha je velkým přínosem pro ziskovost a popularitu obchodu. Samostatná zásuvka vyžaduje schválení, opravu a odbavení, bezpečnost, propagaci a reklamu. Dokonce i když najdete vynikající pokoj s nízkým nájemným, ale bude se nacházet někde na okraji města v jednom z dvořek, pak s takovými úsporami ztratíte.

Podívejte se na průměrnou cenu pronájmu: může to být jakýkoli nákupní středisko, i když není příliš prestižní, i když není v centru města. Ale v takovém případě nemusíte věnovat příliš mnoho inzerce a již pronajímatel bude zodpovědný za získání všech potřebných povolení a dalších dokumentů od Pozhnadzor, SES a Rospotrebnadzor.

Místnost může být odlišná:

 • podle druhu "obchodního ostrůvku" (více nájemného a nepříjemnosti pro kupující);
 • uzavřené obchodní oddělení (zboží je volně k dispozici, v hale je dostatek prostoru pro pohyb).

Chcete-li otevřít pokoj se samostatným vchodem, musíte zaplatit o 30% více. Také, nájemné se liší na podlahách (na první - nejdražší). Můžete začít z plochy 30-40 metrů čtverečních. m. S kompetentním přístupem můžete snadno umístit tam vše, co potřebujete.

Virtuální obchod

Někteří začínající podnikatelé si myslí, stojí za to otevřít online obchod s taškami: bude takový podnik ziskový? Faktem je, že tato možnost může být dobrým řešením situace, když jste vážně omezeni prostředky. To znamená, že nemusíte utrácet na nájemné a vybavení, protože veškeré zboží bude umístěno u vás doma nebo v malém skladu a kupující budou moci vidět rozsah v katalogu internetového obchodu.

Nicméně zde je velký "ale". Mnoho lidí raději kupují tyto doplňky v reálné, ne virtuální, protože oni milují dotek, podrobně zkoumat produkt a tak dále. D. Kromě toho už známe spoustu stížností spotřebitelů, že obraz je uvedeno v obchodě neodpovídá produkt, který je odeslán po zaplacení.

Aby virtuální obchod fungoval, musíte investovat také do něj: propagace, propagace na webu, neustálé aktualizace, dobré. podpora, šíření informací v sociálních sítích, fóra a blogy, objednávání kontextové reklamy a mnoho dalšího. Nezapomeňte na doručení.

Nejvýhodnější možností by bylo vystoupit ze situace: otevřete online obchod s taškami paralelně s obvyklým odbytem, ​​kde se lidé po objednávce na internetu mohou podívat na zboží nebo jej vyzvednout. Takže dostanete dvojitý inzerát a dvojí výhodu.

Vybavení a sortiment

Nebudete potřebovat speciální opravu nebo design. Hlavní věc, že ​​obchod byl světlý, čistý a příjemný na návštěvu. Zvláštní vybavení však bude zapotřebí přesně. V závislosti na rozsahu vaší činnosti a výběru produktů, které si vyberete, budete potřebovat nákup:

 • kovové nebo skleněné čítače pro uspořádání výrobků, výkladní skříně;
 • skleněný stojan k rozpadu malých doplňků;
 • Speciální držáky na šátky a klobouky;
 • závěsy a police na tašky;
 • zrcadla.

Zařízení lze koupit z druhé ruky, protože jsme našli závěrečné obchodní oddělení. Takže můžete ušetřit hodně.

Co se týče sortimentu, musíte co nejvíce vzít v úvahu poptávku po určitých značkách a značkách, ceně a dalších faktorech. V každém případě můžete nejen pokrýt celý trh, takže byste se měli zaměřit na určitý segment průměru, ale mějte v záloze i pár velmi levné, nebo naopak, elitní drahé modely.

Zahrňte do sortimentu a mužské linie (diplomaty, peněženky, vizitky, klíče pro klíče atd.), Abyste rozšířili kruh svých zákazníků.

Účast na specializovaných výstavách, aby našli dobré dodavatele. Můžete také jít do zahraničí za zboží sami, nakupovat na internetu nebo zakoupit povolení k otevření obchodu s monobrandem.

Zaměstnanci a propagace

Pokud nemáte příležitost nebo schopnost obchodovat sami, budete muset pronajmout prodejce (pro malé oddělení bude stačit dva k práci na směny). Obvykle v takových případech obdrží zaměstnanec pevný plat a určité procento tržeb.

Můžete provádět účetnictví sami nebo vzdáleně využívat služby odborníka. Pokud je váš obchod v nákupním centru, nebudete se muset starat o čistící ženu a stráže. Nabídka dodání zboží na internetovém oddělení je nutná a kurýr.

Koordinovat s vedením a majiteli nákupního centra, můžete umístit vnější znaky a reklamy na jiných místech: regály nebo bannery vést zvukovou reklamu, vložte plakátů, distribuci letáků, brožur a vizitek (s uvedením slev v rezervě).

Uspořádejte tržby a další propagační akce, abyste získali více kupujících. Sledujte nejnovější aktualizace a aktuální trendy v oblasti módy a pravidelně aktualizujte rozsah svého obchodu.

Závěry

Podnikání je považováno za velmi nákladově efektivní, protože můžete produkt sám nastavit a často se pohybuje od 100 do 200%.

Obchod s koženými výrobky. Hlavní body podnikání.

Kožené výrobky byly vždy oblíbené díky své trvanlivosti a sofistikovanosti. Pěkná pánská peněženka nebo taška pro ženy byla vždy a zůstává integrálním atributem doplnění obrazu v určitém stylu. Důležitost různých kožených výrobků je jednoduše hloupá, v tomto výklenku pracuje tolik podnikatelů, kteří si v tomto směru vydělají svůj "kus koláče".

Obchodní formát a jeho funkce

Obchod s koženými výrobky lze provádět jak offline, tak i na internetu. Vezmeme v úvahu integrovaný přístup k případu, který pomůže maximalizovat zisky.

Výhody podnikání:

 • dobrá příplatka;
 • stálý požadavek na zboží;
 • široký sortiment různých sortimentů v různých cenových segmentech.

Z mín:

 • konkurence;
 • vysoké náklady na zboží, což vede k pevné počáteční investice do tohoto podnikání;
 • obtížný výběr dobrého místa k obchodu.

Můžete říci jednu věc, směr je ziskové, ale kvůli velké konkurenci budete muset tvrdě pracovat, abyste přilákali pravidelné zákazníky do svého obchodu.

Výběr prostor a zařízení

Chcete-li otevřít obchod s koženými výrobky, musíte najít místo v souladu s cenovou politikou výrobku, který zakoupíte. Pokud se jedná o levný segment výrobků, pak je možné si pronajmout obchodní plochu na trhu s oděvy a uskutečnit prodej na úkor návštěvníků již rozvinutého trhu.

Pokud je zboží nákladné, musíte se podívat na nákupní centra, zejména tam, kde se prodává dámské oblečení, spodní prádlo a další související výrobky.

Velikost místnosti by měla být asi 12-20 metrů čtverečních. Chcete-li zajistit, aby bylo vše správně umístěno a klient nebyl ve vašem obchodě stísněn.

Z obchodního zařízení bude zapotřebí:

 • regály;
 • vitríny (obvykle sklo s osvětlením);
 • nábytek pro prodejce;
 • zrcadlo, kde se klient může podívat zvenčí a zjistit, zda je vhodný pro tašku nebo kabelku, nebo ne.

Sortiment zboží a dodavatelů

Nyní hovoříme o tom, co přímo ovlivňuje obchod s koženými výrobky, a sice složení sortimentu výrobků a výběr cenové politiky. Je zřejmé, že pokud žijete v malém městečku, musíte se podívat na levný cenový segment, ale ve velkém městě si můžete vybrat zboží a dražší.

Zde je seznam hlavních kategorií produktů tohoto obchodu:

 • dámské a pánské tašky;
 • aktovky a batohy;
 • fialová;
 • peněženky;
 • kabelka;
 • kryty dokumentů;
 • kosmetické tašky;
 • držitelé obchodních karet;
 • hospodyně;
 • pásy a tak dále.

Jak můžete vidět, sortiment je poměrně široký a téměř všechny kategorie produktů jsou v neustálé poptávce, což přitahuje mnoho obchodníků.

Kde hledat dodavatele? Chcete-li zakoupit kožené zboží, musíte buď jít na velkoobchodní trhy zboží, nebo vyhledat kontakty výrobců nebo jejich zástupců ve vašem regionu.

Všechny kontakty lze nalézt na internetu.

Reklama

Kromě standardních metod reklamy, jako je distribuce letáků nebo inzerce v místních médiích, můžete provádět prodej na internetu.

Co pro to potřebujete? Za prvé, je to váš vlastní internetový obchod s úplným katalogem produktů. Zadruhé bude nutné provést optimalizaci vyhledávání a finanční příležitost propojit kontextovou reklamu. Za třetí, obchod s koženými výrobky v sociálních sítích, to přiláká mnoho zákazníků, a to ani z vašeho města. Všechny dodávky lze provést poštovními službami.

Jaký je počáteční kapitál?

Chcete-li otevřít oddělení koženého zboží, budete potřebovat solidní investice, protože téměř veškeré zboží je drahé a s malým množstvím peněz nemůžete vyplnit výkladní sklo. Uvádíme základní články výdajů na zahájení tohoto podnikání a již je budete přepočítávat sami, když sestavíte podrobný obchodní plán.

 • Pronájem prostor - 150 USD - 220 USD
 • Daně - 150 dolarů
 • Plat za prodávajícího - 200 USD
 • Počáteční nákup zboží - 8 000 - 10 000 USD
 • Nákup zařízení - 800 až 1000 USD
 • Reklama - 350 dolarů (+ inzerce na internetu).
 • Vytvoření stránky a počáteční propagace v sociálních sítích - 800 USD.

Na jaký příjem můžete očekávat?

Je těžké posoudit, jaký zisk můžete získat, pokud neznáte počáteční podmínky, konkrétně umístění obchodu, soutěž, vývoj sortimentu a další. Proto vám dáváme pouze základní údaje pro výpočty.

Průměrná přirážka kožených výrobků činí 80% - 120%.

Pokud upravíte určitý objem prodeje, získáte z tohoto zisku dobrý zisk, ale současně sledujte cenovou politiku konkurentů, aby nedošlo k přílišnému větru, protože existuje možnost ztrácet věrné zákazníky.

Závěry. Otevření obchodu s koženým zbožím je podnik s vysokou marží a stálou poptávkou, ale současně vysokou konkurencí a velkými počátečními investicemi.

Pokud pracujete v tomto výklenku, čekáme na vaše komentáře s radami pro začínající podnikatele.

Obchodní plán ukládá tašky a příslušenství

1. SOUHRN PROJEKTU

V tomto obchodním plánu se zvažuje otevření maloobchodního prodejny kožených výrobků ve městě s počtem obyvatel méně než 200 tisíc osob. Cílem projektu je uspokojit poptávku místních obyvatel v produktech vyrobených z přírodní a ekologické kůže za dostupné ceny a získat stabilní zisky. Obchod se specializuje na prodej pánských a dámských kabelů a doplňků, pracujících v cenovém segmentu "medium" a "medium minus".

Obchod bude umístěn v místním nákupním centru o rozloze 9,3 tisíc metrů čtverečních. metrů. Obchodní plocha obchodu bude 64 metrů čtverečních. metr. Investice na otevření obchodu - 1,6 milionu rublů. Zdroj - vlastní zdroje.

Plánovaný obrat obchodu je 500 000 rublů, čistý zisk činí 100 000 rublů, ziskovost tržeb činí 20%. Odchod na plánovaný prodej je plánován na 4 měsíce práce. Jednoduchá doba návratnosti projektu je 17 měsíců, zlevněná doba návratnosti je 19 měsíců.

Tabulka 1. Klíčové ukazatele projektu

Diskontní sazba (r-rok),%

Diskontní sazba (r-měsíc),%

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Ziskovost tržeb (ROS),%

2. POPIS PRŮMYSLU A SPOLEČNOSTI

Kožené zboží je obvykle rozděleno do tří kategorií. První zahrnuje toaletní potřeby včetně kabelky, rukavice, řemeny, řemeny atd. Druhá kategorie zahrnuje skladové předměty, například peněženky, věřitele a tak dále. Třetí kategorií tvoří kufry, cestovní tašky a cestovní tašky.

Největší podíl na ruském trhu představují dovážené produkty, jejichž podíl se odhaduje na přibližně 70%. Podle analytiků IndexBox se v posledních letech trh s koženými výrobky (kožené zboží a obuv) projevil poklesem kvůli krizi v letech 2014-2015. Nejcitlivější pokles nastává v dolarovém vyjádření, z 23,1 miliardy dolarů v roce 2014 na 13,6 miliardy dolarů v roce 2015. Objem dovozu od roku 2013 do konce roku 2015 v naturáliích se snížil o 45% - z 85 na 45 milionů tun.

V podmínkách snížení reálných mezd (v roce 2015 pokles mezd oproti roku 2014 o 9%) a příjmů (o 4,3%) přešla populace země na model spotřeby úspor. Je charakterizována odloženou poptávkou, nárůstem podílu výdajů na základní zboží, odmítnutím dovážených výrobků ve prospěch domácností, přechodem z vyšších do nižších cenových segmentů.

Náš projekt zajišťuje otevření kožených výrobků ve městě s počtem obyvatel méně než 200 tisíc lidí. Obchod bude umístěn v nákupním centru o rozloze 9,3 tisíc metrů čtverečních. m., který se nachází v historickém centru města. Rozloha obchodního sálu bude 64 metrů čtverečních. metr. Obchod se specializuje na maloobchod s výrobky vyrobenými z přírodní a ekologické kůže - dámské a pánské tašky, doplňky a drobné kožené zboží. Na regálech budou prezentovány výrobky několika výrobců - značek z Francie, Turecka, Ruska a Číny. Cenový segment obchodu je "střední" a "střední minus".

Nabídky franšíz a dodavatelů

Organizační a právní forma podnikání bude IP, daňový systém je zjednodušen (USN 15%). Odpovědnost za řízení bude přidělena iniciátorovi projektu. Zaměstnanci budou mít tři prodejní konzultanty.

Zahájení investic do otevření obchodu činí 1,6 milionu rublů. V článku začáteční náklady (tabulka 2) zahrnují náklady na nemovitosti, nákup zařízení, nehmotný majetek a pracovní kapitál.

Tabulka 2. Investiční náklady na projekt

Registrace a registrace

Pronájem 3 měsíce

Nákup startovního sortimentu

3. POPIS ZBOŽÍ A SLUŽEB

Sortiment skladu zahrnuje výrobky vyrobené z přírodní a ekologické kůže pro muže i ženy. Cenový segment obchodu je "střední" a "střední minus". V obchodě budou představeny výrobky ruských, francouzských, tureckých a čínských výrobců. Výrobky budou dodány do skladu v obalech dodavatelů. Sbírky sáčků jsou plánovány aktualizovány dvakrát ročně - na jaře a na podzim, a také v závislosti na úrovni poptávky.

Tabulka 3. Variabilní náklady

VARIABILNÍ NÁKLADY, RUB.

OBCHODNÍ CENY, rub.

Dámské tašky

4. PRODEJ A OBCHODOVÁNÍ

Cílovým publikem obchodu jsou ženy ve věku od 20 do 45 let (70% sortimentu) a muži ve věku od 30 do 45 let (30% sortimentu). Největší podíl spotřebitelů patří do střední třídy. Klíčová kritéria pro výběr kožených výrobků pro většinu kupujících jsou cena (primární pro 50% kupujících), kvalita výrobku (20%), vzhled (15%), móda (10%). Hlavní trend v posledních letech je rozšíření chutí barevnou paletou, nákup několika tašek pro sezónu, popularita nákupních sad v jednom stylu (taška, opasek, drobné kožené zboží atd.). Tak, jako konkurenční výhoda obchodu budou dostupné ceny s vysokou kvalitou zboží, paleta možností pro barevné a stylové řešení, schopnost vybrat kožené zboží.

V souvislosti s umístěním v nákupním centru města není zapotřebí velké investice do reklamy. Pro vytvoření databáze věrných zákazníků bude vyvinut věrnostní systém - slevové karty pro běžné zákazníky. Po zahájení obchodu se zahájí zahajovací akce se slevami na zboží. Investice do reklamy na začátku projektu budou činit 40 tisíc rublů. Výše ​​rozpočtu na reklamu v hlavním období práce bude záviset na úrovni poptávky a současných úkolech. Především se plánuje inzerovat nové sezónní sbírky, prodávat staré sbírky a tak dále. Jako reklamní média budou vytištěny letáky, letáky, bannery a podobně.

5. PLÁN VÝROBY

Obchod s koženými výrobky se bude nacházet v pronajaté oblasti nákupního centra. Lokalita TC - historické centrum města s počtem obyvatel méně než 200 tisíc lidí. Pokoj má rozlohu 80 metrů čtverečních. metry s rozlohou nákupní plochy 64 metrů čtverečních. metr. Předpoklad obchodní síně bude vyžadovat provedení opravy ve výši 256 tis. Rbl. (ve výši 4 tisíc rublů na metr čtvereční). Obchod musí být vybaven obchodem, pokladnicí a jiným zařízením, jehož náklady činí 476,6 tisíc rublů (tabulka 4).

Business Forum Diforum - podnikání ve svých vlastních slovech

Zkušenosti s otevřením obchodu s taškami a příslušenstvím

Devis 18. dubna 2014

Přiložené soubory

 • 200-HB002-16YLW_1.jpg70,5K 6 stahování

wlad185 18. dubna 2014

Lucky 18. dubna 2014

zkuste stejnou věc, ale online.
pak buď budete mít další zdroj příjmů, nebo další zdroj reklamy.

Vlad, máš zájem? Jen něco potryndetu? Vy jste on-line otevřeli něco (s výjimkou tohoto fóra a Googlu v prohlížeči), abyste takovou radu poskytli? A offline? Za 4 měsíce nezískal nic? Zkušenosti jsou dražší než peníze. A s důstojníkem, nemůžete ho srovnávat s ničím (přinejmenším zatím). Dlužník musí platit nájemné a půjčky již 4 roky. Bo neposlouchá někoho ani takovou mentalitu. Alespoň proto, aby se stavba znovu stala.
Nah potřebují takové členy fóra, které kromě toho, jak se učit, nevědí jak. Začátečníci vypadají hloupí, kdo to píše? "Profesionální"! Pokud počet pracovních míst odráží skutečnou užitečnost rad. Matka hltavá oči kazí, čte odpadky, bavlna a jen křupavě se mračila, tk. reagovat na lenost (proč házet perličky a plamen). Válka, kterou chtoli vyhlásit? Horší než spammeři. Fucked.

Nelli Fedosenko 18. dubna 2014

Lucky 18. dubna 2014

Zajímavý příběh. Vždy se také vždy předem zamýšlel, zda cílové publikum bude mít otevřený obchod. A mnoho našich místních podnikatelů vůbec nemyslí. Knihkupectví a kancelářské obchody rostou, když se nejznámější a nejvíce centrální knihkupectví téměř pokouší o sortiment. Bude pracovat 1-2 měsíce - a zavřít. Pak přijde další podnikatel, který začíná podnikat, a otevře stejné místo na stejném místě (o 2 měsíce později, aby pochopil, že tady nikdo nepotřebuje tento produkt).

Nelly, je tu pocit, jak zjistit a kdo je vzat. Ovchinnikov otevřel to samé? A toto místo nemá s tím nic společného. Člověk je takový.

Nelli Fedosenko 18. dubna 2014

Nelly, je tu pocit, jak zjistit a kdo je vzat. Ovchinnikov otevřel to samé? A toto místo nemá s tím nic společného. Člověk je takový.

Ovchinnikov otevřel - a pak prodal. Když jsem si uvědomil, že nemá smysl rozvíjet se. Podnikání není stejné.
Za jistých okolností ani nezáleží na tom, kdo otevírá podnik - to také není dobré. Na Leninském náměstí máme obrovský knihkupectví. Již dlouho v takových ztrátách, že nevědí, co s ním dělat. Takže nějaký podivín přišel otevřít knihkupectví na stejném náměstí přímo naproti (kde lidé vůbec nepůjdou) a zaujímá pouze 15 metrů čtverečních (které tam mohou být umístěny). Jakmile se nápis objevil - okamžitě jsem si uvědomil, že se brzy uzavře. A jistě. A měsíc nepracoval - jeho dveře jsou už těsně uzavřeny.
Ano, nechodte do pokladníka - bylo to okamžitě jasné. Před tímto knihkupectví tam byla jedna pojišťovna, pak ortopedického shop (také krátce pracoval), a nyní - kniha (v případě, že ortopedické obchod uzavřen, kniha má dlouho nikdo nepotřebuje, a to zejména v tak omezeném rozsahu)!

Lucky 18. dubna 2014

Ovchinnikov otevřel - a pak prodal. Když jsem si uvědomil, že nemá smysl rozvíjet se. Podnikání není stejné.
Za jistých okolností ani nezáleží na tom, kdo otevírá podnik - to také není dobré. Na Leninském náměstí máme obrovský knihkupectví. Již dlouho v takových ztrátách, že nevědí, co s ním dělat. Takže nějaký podivín přišel otevřít knihkupectví na stejném náměstí přímo naproti (kde lidé vůbec nepůjdou) a zaujímá pouze 15 metrů čtverečních (které tam mohou být umístěny). Jakmile se nápis objevil - okamžitě jsem si uvědomil, že se brzy uzavře. A jistě. A měsíc nepracoval - jeho dveře jsou už těsně uzavřeny.
Ano, nechodte do pokladníka - bylo to okamžitě jasné. Před tímto knihkupectví tam byla jedna pojišťovna, pak ortopedického shop (také krátce pracoval), a nyní - kniha (v případě, že ortopedické obchod uzavřen, kniha má dlouho nikdo nepotřebuje, a to zejména v tak omezeném rozsahu)!

Pak to není za měsíc. Právě FO má chuť na to, že s investory nebude pracovat stejně jako investoři. A teď pracuje sám. Jak jsem soudil, úspěšně. Obrat v karikatuře zeleně hovoří sama za sebe. Shodně stanovuje cíle, nechodí pod střechu, dobře, jsou mozky kneshno ho, Bůh udělit mnoho.

Lucky 18. dubna 2014

Nelli Fedosenko 18. dubna 2014

Pak to není za měsíc. Právě FO má chuť na to, že s investory nebude pracovat stejně jako investoři.

Hlavním důvodem pro prodej podniku není v žádném případě konflikt s investory. A ve skutečnosti, že už to nebylo vhodné vynaložit na to.

Nelli Fedosenko 18. dubna 2014

Mimochodem, Nelly, co je plné zákonů, které přijali naši Umnigi ve Státní dumě, už jste byl naplněn? Jaké jsou vaše činy? S výjimkou stížností.

Nevím, že Státní Duma opět přijala.

Lucky 18. dubna 2014

Hlavním důvodem pro prodej podniku není v žádném případě konflikt s investory. A ve skutečnosti, že už to nebylo vhodné vynaložit na to.

Lucky 18. dubna 2014

Nevím, že Státní Duma opět přijala.

itar-tass.com/obschestvo/1131804
Doporučuji vám, abyste si pečlivě přečetli, jestli jste majitelem webů s provozem přesahujícím 3 tuny za den

Lucky 18. dubna 2014

Hlavním důvodem pro prodej podniku není v žádném případě konflikt s investory. A ve skutečnosti, že už to nebylo vhodné vynaložit na to.

Psal - mimochodem, mimochodem. Pravděpodobně ví víc než vy.

Nelli Fedosenko 18. dubna 2014

itar-tass.com/obschestvo/1131804
Doporučuji vám, abyste si pečlivě přečetli, jestli jste majitelem webů s provozem přesahujícím 3 tuny za den

Zákon ještě nebyl přijat. A v tom nic nevidím.

Nelli Fedosenko 18. dubna 2014

Psal - mimochodem, mimochodem. Pravděpodobně ví víc než vy.

Četl jsem jeho knihu. A já měl ještě dojem, že právě pro nedostatek perspektivy pro knihkupectví je právě to. Mimochodem, je to tak, a bez Fedora Ovchinnikova je to jasné všem.

Lucky 18. dubna 2014

Zákon ještě nebyl přijat. A v tom nic nevidím.

Dobře. Bude přijata stejná)

Lucky 18. dubna 2014

Četl jsem jeho knihu. A já měl ještě dojem, že právě pro nedostatek perspektivy pro knihkupectví je právě to. Mimochodem, je to tak, a bez Fedora Ovchinnikova je to jasné všem.

Mimochodem, samozřejmě, je to jen váš názor. Faktem zůstává. Muž, který řekl, že byl zrazen investory, udělal vše sám. A vydělá bez nich miliony dolarů. A nasávají kouř před očima celého světa

Nelly Fedosenko 19. dubna 2014

A vydělá bez nich miliony dolarů.

Ale ne ve stejné kultuře.

Lucky 19. 4. 2014

Ale ne ve stejné kultuře.

Takže co? Příklad člověka, který může získat všude velké peníze

Nelly Fedosenko 19. dubna 2014

Takže co? Příklad člověka, který může získat všude velké peníze

A jako inteligentní člověk neinvestoval své peníze do již známého knižního obchodu. Protože je to dnes zbytečný směr (o kterém už mluvím o několika zprávách).

wlad185 19. dubna 2014

Vlad, máš zájem? Jen něco potryndetu? Vy jste on-line otevřeli něco (s výjimkou tohoto fóra a Googlu v prohlížeči), abyste takovou radu poskytli? A offline? Za 4 měsíce nezískal nic? Zkušenosti jsou dražší než peníze. A s důstojníkem, nemůžete ho srovnávat s ničím (přinejmenším zatím). Dlužník musí platit nájemné a půjčky již 4 roky. Bo neposlouchá někoho ani takovou mentalitu. Alespoň proto, aby se stavba znovu stala.
Nah potřebují takové členy fóra, které kromě toho, jak se učit, nevědí jak. Začátečníci vypadají hloupí, kdo to píše? "Profesionální"! Pokud počet pracovních míst odráží skutečnou užitečnost rad. Matka hltavá oči kazí, čte odpadky, bavlna a jen křupavě se mračila, tk. reagovat na lenost (proč házet perličky a plamen). Válka, kterou chtoli vyhlásit? Horší než spammeři. Fucked.

Typ Potřebuji, abyste zprávu napsali naléhavě nebo co?
Nebo vaše téma "sloučení"?

Lucky 19. 4. 2014

A jako inteligentní člověk neinvestoval své peníze do již známého knižního obchodu. Protože je to dnes zbytečný směr (o kterém už mluvím o několika zprávách).

Pro každou svou vlastní perspektivu. Někdo chce poskytnout víc než plat. Někdo McDonald's překoná. Samozřejmě, knižní činnost v tomto druhém případě dala menší vyhlídky. Jeho kniha však nebyla zhnitá. Pokud čtete jeho blog jiný než kniha, měli byste o tom vědět.

Lucky 19. 4. 2014

typ I by ti měl napsat zprávu?
nebo monetární témata "sloučit"?
pro sebe, pro sebe, není to legrační?

Typ, že mi nic nedlužíš. Kromě funkce x * napište něco lepšího. A pokud nemůžete dělat nic jiného, ​​nepište vůbec. Přečtěte si prozatím. Pak je tu šance, že se situace zlepší s časem))) O "měnových tématech" to bylo zábavné dřív. Nyní už ne. Nemáte ani peníze.
Ty tady, chytrý, bla, řekni mi, jak otevřít internetový obchod na pytlích, na polích je žádoucí. A tak, aby člověk nechodil do mínus po dobu 4 měsíců. A se zárukou. Je to slabé? Pak neříkej, fufel.

Lucky 19. 4. 2014

Vypadáš jako bota, kteří pracují jako povinnost, chcete žádné reklamy uvolnit se)))))), první výrobní série, a pak na trh myšlení, jsem si jist, že fóra a pak přijdeš, „spustila jsem produkci potravin rybí koláče, pomoz mi prodávat, nebo to neberou! "

Toto není téma o kotlících, laplane. Tam a psát. Nebo jste byl už v dialogu? Neptal jsem se na marketing a inzerci otázek, tk. Já vím, jak vytvořit prodej. A nezapojujte. Právě jsi mě varoval.

Devis 19. 4. 2014

Lucky 19. 4. 2014

H-ano. mnoho písemných. Bohužel, uplynul čas, kdy propagace nějakého obchodu trvala měsíc. Nyní klesla kupní síla, bohužel. Tašky nejsou komoditou každodenní poptávky. Většina nákupů je impulzivní, kupoval si to. Neměl jsem zkušenosti s provozováním maloobchodu, protože pracoval ve velkoobchodu po dobu 12 let, vedoucí odborník. Jsem prostě unavená plány, plány atd. Nějaké řazení dolů)))))
Skutečnost je, že hlavní text jsem napsal před dvěma nebo třemi měsíci. Teď to opravím. Pronájem + komunálka Mám 25000 měsíců, pavilon 22 m2, zboží v současné době 600000 v maloobchodních cenách, výnos za měsíc je přibližně 90-100 tisíc. Tedy. v den pořadí tří prodejů, průměrná kontrola je asi 1000 rublů. Problémem je to, že jsem se nezkušeností rozhodl spojit vysoce kvalitní zboží s cenou online obchodu. Nyní jsem pochopil, že můžete jít do "zahradníka", koupit tam zboží a prodávat s přírůstkem 300-400%. Šel jsem vlastním způsobem, našel jsem firmu s certifikáty, GOST, atd. Jednotka zboží je proto dražší, marže je nižší. V tomto ohledu jsem si uvědomil, že takové obchody, kavárny, kiosky nepřežijí. Jsou to ti, kteří nabízejí normální a vysoce kvalitní produkt. Protože s naší nájemní smlouvou je nemožné podniknout normální offline proces. Ale prodej "hovno", s obrovským příplatkem, chválím to od dna srdce, je to naše "podnikání". O internetovém obchodě jsem si myslel. Zatím to prostě nepotřebuji. Ne správný hlas. Jsem inzerován na místním webu, každý den zvyšuje svou reklamu v TOP. V květnu doufám, že přijmeme prodávajícího, zatímco jeden, zkusím se stát zaměstnavatelem)) Navrhuji také další inzerci, bannery, distribuci letáků na parkovišti o víkendu. A co je nejdůležitější, zvýšení "marže". Zvýšil jsem přirážku zboží na více než měsíc, se stejným objemem prodeje, zisk roste. Jeden velmi zkušený, můj bývalý šéf, řekl, že kdybych šel na nulu za čtyři měsíce, a po šesti jsem začal dostávat malý, ale zisk, to je dobré. Propagace místa trvá od 1 do 1,5 roku. Pokud existují konkrétní tipy, jako "nováček", rád bych je slyšel. No, nebo kritika, i ona opravdu potřebuje))))

A hodně lidí z místních stránek jít? Máte ji nějak definovat? IMHO, pokud ve vašem nákupním centru existuje spousta konkurentů (nebo související zboží), pak hlavní reklama by měla být v obchodním centru. Všichni. Venkovní (na budově), výtahy, dveře, "stopy" do vašeho obchodu, zvláště pokud ho nemůžete okamžitě najít. Kneshna, dvojitý meč, protože soutěžící zkopírují inzerát. Promo je užitečný při prodeji nelikvidních látek.
No, rozsah se zvýší, pokud finanční prostředky a oblast dovolí. Jak ve směru změny „nishevaniya“ (např. Drop off, co říkáte špatné kvality), jakož i ve směru expanze v přilehlých oblastech (pásy, řemínek). Kolik lidí denně přichází?

Devis 19. 4. 2014

Lucky 19. 4. 2014

Kromě tašky v mém sortimentem tašek, peněženek, peněženky, opasky, šátky, desky na dokumenty, sportovní tašky (a málo), deštníky. Oddělení je ve třetím patře, jsou zde dva výtahy a schodiště. Jen mezi výtahem a schody, tj. všichni, kdo vstoupí do podlahy, to vidí. V přízemí je „Pyaterochka“, bankovní pobočky, v souladu s „Pyaterochka“ své zákazníky o 1500 lidí za den (v prosinci). Ve druhém patře obchodu "Děti" mají asi 500 (?) Kontroly (neověřené údaje za stejné období). Pro nás na podlaze přichází asi 50-70 lidí denně. V mém obchodě je asi 15-20 lidí. Z toho jsou jen tři moji kupující. Tak jsem byl zmatený nárůstem poptávky spotřebitelů. Jsem si jistý, že teď vezmu "nízký" produkt s velkým přírůstkem. Žádné "hlasité" slevy, pouze s osobním kontaktem ("pouze pro vás, jako pro nejlepšího kupujícího"))) Prodávající. To je místo, kde se dostanete přiměřené a ne kradne?
Místo má zhruba 15-20 zobrazení denně. Bohužel nikdo z návštěvníků neřekl, že přišel z místa. Najednou mě zajímalo, teď jen aktualizuji reklamy na zvyku)))
Moje reklama visí ve výtazích, ve vstupní skupině u dveří. Zřejmě to nestačí, nebo to není efektivní. Revidím návrh a změnu. Nyní je květen, mrtvý čas, před létem. To je přesně ten čas účetních chyb v září chtějí, aby se minimalizovalo, investovat více peněz do reklamy a produktové zlepšení „marginality“ může být do jisté nový výrobek.

Venkovní reklama je jednodušší. Je to drahé, samozřejmě, že nákupní centrum nemůže nic dělat. "Stopy" rozhodně pomohou, je třeba je ještě zajímavější. Například na jedné "Tašky", na druhé straně "Peněženky", třetí "Stylové deštníky", atd. můžete s prikolchikami, jako například "Koupit cestovní tašku cestovní taška s námi." Možná to nekupují, ale určitě si to pamatujte. Je to také nákladné a je nutné se s ním spojit. Pokud zóna maximální dopravy dá dobrou (pyaterochki), tak obecně oheň. 1000 lidí denně bude následovat ve vašich krocích. A obchod bude vzpomínat. Kreativu v "stopách" je potřeba.
Hit na webu. Nebo vytvořte úplný katalog s následnou péčí v online prodeji.
Prodávající by měl být prozkoumán po dobu několika týdnů. Kamera je zapnutá.
Už jste se někdy divili, proč 15-20 jen tři zákazníci? Expresně? Není to nutné? Podívali se?