Podnikatelský plán: jak začít obchodovat s masem

Obchod s masem a masnými výrobky se vyznačuje vysokou konkurencí. Inovativní přístup, zajímavé myšlenky, náročný postoj k kvalitě masa a kompetentní cenová politika pomohou dosáhnout úspěchu začátečníků.

Jakékoliv podnikání by se mělo začít studovat poptávku po produktech, které chcete zákazníkům nabídnout. Zjistěte, jaké ceny a rysy práce pro konkurenty, myslete prostřednictvím strategie, jedinečné návrhy a napište skutečný podnikatelský plán s přihlédnutím k možným rizikům.

 • Jaké druhy masa.
 • Pouze čerstvé nebo kuchařství.
 • Další služby.

Najděte spolehlivého dodavatele. Z toho hodně závisí.

Hlavní rizika

Vysoká konkurence v tomto druhu podnikání je jedním z nejdůležitějších rizik. Přemýšlejte o cenové strategii, ve které můžete dosáhnout slušné úrovně návratnosti a přilákat zákazníky.

Místo:

Standardní možností je umístit na nebo v blízkosti zemědělského trhu. Zde je největší koncentrace potenciálních zákazníků, která přichází s cílem nákupu produktů. Podívejte se na oblast, kde je stále ještě málo obchodů s masem nebo na trhu není žádný pavilon na maso.

 • Zkontrolovat shodu s navrženým majetkem.
 • Zjistěte, kolik bude přestavba stát. Existuje vysoká pravděpodobnost, že budete muset zcela změnit kanalizační systém, elektrické vedení.

Jak ukazuje praxe, obyvatelé Ruska nejsou zvláště citliví na elegantní design obchodů s masem. Drahý design není nutný. Co je skutečně důležité pro obyvatele země, je cena masa.

Zařízení

Minimální sada vybavení:

 1. Ledničky
 2. Mraznička (2 000 dolarů)
 3. Pokladna (asi 90 dolarů)
 4. Váhy kvality ($ 50)
 5. Elektrická masová mlýna (450 dolarů)
 6. Řezací stůl, řezací plošina, osy a nože z nerezové oceli

Obecně lze očekávat částku okolo 3 000 USD. Pokud dodavatel masa dodává, přidejte asi 300 USD na přepravní náklady.

Zaměstnanci

Za prvé, existuje dostatek prodejce a zkušeného řezníka. Pokud byste měli pracovat ve dvou směnách, najmout čtyři lidi.

Dokumenty a licence

Shromažďováním standardního balíku dokumentů pro otevření maloobchodního prodejce potravin můžete zaregistrovat LLC nebo IP. Práce s pokladnou vyžaduje její registraci u daňového inspektorátu.

Pravidla sortimentu a nákupu

Zahájení podnikání, nesledují velké objemy a sortiment. Nerealizované zboží přinese významné ztráty. Omezit 20-30 titulů. Přemýšlejte o implementaci souvisejících produktů: ryby, chléb, omáčky, potraviny, džusy, máslo a další produkty. To pomůže přežít sezónní pokles spotřebitelské aktivity bez velkých škod.

Marketing

Pro obchod s potravinami jsou nejúčinnějšími způsoby reklamy staré a známé metody:

 1. Plakátové reklamy poblíž verandy fungují lépe než poštovní zásilky. Nezastavujte se ve všeobecných informacích, uveďte v oznámení o ceně, plánu cestování
 2. Podržte propagační akce a aktivně informujte potenciální zákazníky o slevách.
 3. Protahování po silnici v bezprostřední blízkosti obchodu, vývěsní tabule, rozcestníky, pilíře jsou hlavními způsoby, jak přilákat zákazníky.

Inzerce v novinách, reklama na vzdálených místech o vašich prodejnách nebude mít velký vliv. Lidé kupují potraviny, které jsou vzdáleny více než kilometr od domova. Zaměřte se na své okolí.

Souhrn

Se zdánlivou jednoduchostí se obchod s masem vyznačuje přítomností neuvěřitelných profesních tajemství. Dosáhnout úspěchu a rozšířit síť obchodů je možné pouze s porozuměním veškeré moudrosti. Nemůžete tuto firmu efektivně řídit, pokud neznáte pravidla krájení kostry, celý řetězec zpracování, metody zvyšování ziskovosti.

Franchise

Na franšízovém trhu jsme našli franšízový obchod s masem - "Remit, lahodné klobásy"

Obchod s masem: způsoby, jak vydělat peníze

Mnozí věří, že jeden z nejspolehlivějších typů podnikání - souvisejících s potravinami. Koneckonců, lidstvo nikdy přestane jíst, a proto zásobování potravinami obchodů nebo restaurací je skvělý způsob, jak rozvinout jejich podnikání. V tomto článku budeme hovořit o způsobech, jak vydělat peníze na nějaké jídlo, jako je maso.

Způsoby, jak získat z prodeje masa

Takže obchod s masem je druh zisku, který lze získat třemi způsoby:

Prodej na trhu s masnými výrobky

První cesta. Nejjednodušší. Spolupracujete s dodavateli masa a drobných produktů nebo s velkoobchodními organizacemi. Co je to jednoduchost? Ano, v tom, že prostě podáváte žádost o zboží a přinést již hotové maso, které bylo nakrájeno na kusy. Napište jména na cenovky v závislosti na typu zvířete a prodávejte hotové výrobky.

Výhodou této verze obchodování s masem je především to, že nevyvoláváte zbytečné povinnosti a zbytečné papírování. Veškeré potřebné dokumenty, například jako veterinární osvědčení, jste vystaveni dodavatelem. Navíc většina dodavatelů přijímá vrácení peněz v případě, že nemáte čas prodat výrobek a pak jej použijete k výrobě polotovarů nebo zmrazení. Významnou nevýhodou této metody je velmi nízké přirážky a příjem zisků pouze z velkého obratu. Budete muset prodat maso ve velkém množství, abyste měli dobrý příjem.

Tento druh příjmů bude vyhovovat majitelům malé prodejny na trhu, kde si lidé mohou koupit čerstvé maso ve velkém množství a za rozumnou cenu.

Obchod s masem

Druhá cesta. Abyste získali vyšší zisk, najdete dodavatele masa, které vám mohou dát produkt s těly masa. Můžete nezávisle vyřezávat těla, zabalit je nebo je prodávat v chladničce. Zmrazené maso je mnohem horší, takže je nejlepší nejprve prodávat chlazené, pak ho otočit do mincemeat a okamžitě zmrazit kosti. Pokud se mincemeat neprodává, může být zmrazen, ale zároveň mírně zlevněno.

Také můžete rozšiřovat sortiment a prodávat droby - klobásy, klobásy, uzené výrobky a také - mražené masové kuličky a kotlety. V tomto případě lze tento typ podnikání již považovat za samostatnou prodejnu masa.

Jak vidíte, existuje mnoho odstínů této možnosti, ale přirážka je stejná, vyšší než v první. A pokud je místo vašeho obchodu poměrně úspěšné, konkurence není tak silná a mnoho pravidelných zákazníků, pak se nemusíte bát.

Zemědělství

A nakonec třetí cesta. Musíte být majitelem malé farmy, tj. měli byste se zapojit do chovu svých hospodářských zvířat sami. A také se musíme nezávisle zabývat zabíjením dobytka a krájením masa. Nebo si najmete za to speciálně vyškolenou osobu.

A pokud jde o globálnější podnikání, které zahrnuje výrobu polotovarů a dodávku masa a masných výrobků do prodejen, budete muset převzít odpovědnost za to, že budete mít veškerý potřebný personál. Tento druh podnikání lze považovat za maloobchodní i velkoobchodní. Hlavní nevýhodou je, že pro takovou výrobu budete potřebovat značný počáteční kapitál.

Nezapomeňte také, že v tomto případě budete muset vytvořit vlastní vlastní továrnu.

Výběr vybavení

Zařízení pro prodej masa by mělo být velmi pečlivě zvoleno s přihlédnutím k technickým a vnějším charakteristikám. Chladicí vitríny jsou nejlepší k nákupu univerzální, tj. ty, které mohou pracovat jak v plusu, tak i mínus teplotách. Budete také potřebovat mrazničky, váhy a racky pro související produkty.

Oblast maso bod závisí na druhu masného výrobku a způsobu prodeje, a proto může být na trzích, veletrzích, na pronajatém pozemku v obchodu s potravinami, v samostatném pavilonu, a to i v malém nákupním centru. Ale v každém případě by mělo být místo přijatelné a slibné.

Prodejce, který bude pracovat ve vašem oddělení pro maso, by měl být upřímný, zodpovědný a aktivní. Není to tajemství pro někoho, kdo by chtěl prodat prodejci, a zejména prodejci masných výrobků. Jejich potaš může být vyšší než plat. Proto, abyste neztratili pravidelné zákazníky, nezapomeňte nainstalovat kontrolní váhu do svého obchodu a pokud nechcete celý obchod pronajmout, ale jen malý oddělení, projednávejte tento problém s administrací obchodu.

Myšlenky podnikání od začátku

Obchod se zmrazeným masem.

merilin »Před více než rokem

Obchod se zmrazeným masem.

Administrátor »Před více než rokem

merilin »Před více než rokem

Ziskovost podniku při obchodování s chlazeným masem

Vyhledat místo k obchodu

Registrace obchodu se zmrazeným masem

Nákup a tvorba cen masa

Tajemství úspěchu v prodeji kuřecího masa

Administrátor »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Můj obchod: obchod s masem. Základní kroky

Minimální počáteční kapitál

Zisk za měsíc

Můj obchod s masem je obchod atraktivní, fascinující, ale velmi složitý, vyžadující neustálou účast podnikatele ve všech procesech. Jak začít otevírat obchod s masem a jaké jsou nejzákladnější kroky, které je třeba podniknout?

Mnoho začínajících podnikatelů přemýšlí o otevření řeznictví. Existuje několik důvodů pro vnější atraktivitu tohoto podnikání. První je v samotném produktu. Maso je komodita každodenní poptávky. Maso je vždy poptávané od kupujících, bylo koupeno a bude zakoupeno i v době krize. Obchod s masem je zpravidla velmi živý a živý obchod, velký proud zákazníků, je to druh pohonu. Navíc má prodávající možnost zvýšit svůj zisk tím, že vyrábí a prodává polotovary, klobásy, ravioli atd. Dokonce i vzhled okolí velkých obchodní sítě - „smrt s kosou“ na každém obchodě s potravinami, řeznictví, mohou nejen pobyt na vodě, ale prospívat díky možnosti měnit rozsah a nabídnout zákazníkům nejnovější a jedinečné produkty, které nenajdete v supermarketu.

Za druhé, je možné proniknout do obchodu s masem s malými investicemi (z 600 tisíc rublů na malý bod). Nepotřebuje velké plochy a drahé vybavení, jako například v restauraci nebo v jídelně. Dokonce i v případě selhání je připravená obchodní firma a její produkty snadno prodávat, vyhýbat se vážným finančním ztrátám. Nevyžaduje se od obchodníka a žádné přísné formality - můžete obchodovat s masem bez licence a potřebovat certifikáty pro produkty.

Jak začít s otevřením obchodu s masem? Po analýze poradenství podnikatelů - praktiků můžete odvodit celý řetězec akcí, které by měly vést k úspěchu v tomto typu podnikání. Upozorňujeme na skutečnost, že rozdělení na kroky by nemělo být považováno za přísně regulovanou směrnici, protože řada fází by měla být prováděna v paralelním režimu.

Krok 1. Chci otevřít prodejnu řeznictví

Než začnete podnikat s prodejem masa, musíte nejdříve přemýšlet o tom, zda ji skutečně potřebujete. Zkušení podnikatelé, kteří udělal jméno pro sebe v průmyslu, zdůraznil, že lidé, kteří přišli v masném průmyslu dělí na náhodné, to znamená, že ti, kteří procházejí všemi možnými způsoby výdělku, náhodou zůstal v prodeji masa, a ti, kteří z jakéhokoliv Důvod, proč jsem cítil, že toto povolání je moje vlastní, měla nějakou osobní podnět k tomu. Například, osoba není spokojen s kvalitou masa, které prodávají v městských trzích nebo měl chuť ji rozvíjet ve známém průmysl (například při pěstování prasat nebo telat, a poté je se ziskem prodat). No, nebo jsem hledala novou cestu k mému talentu jako řezník nebo šišák kebab, když srdce a vytáhne celé maso.

Myšlenka je, že pokud v prvním případě je pravděpodobné, že propálit citově přijmout špatný obchod, ve druhém případě je šance na úspěch výrazně vyšší, neboť osoby, má zpočátku imunní vůči selhání, ztrát a jiných těžkostí. Ale hlavní rozdíl mezi "náhodnými" a "náhodnými" lidmi v obchodu s masem není ani tak. Hlavní věc je znalost nebo alespoň jasné porozumění specifikám práce s masem na jedné straně a nevědomosti o těchto rysech v jiných. A rozdíl mezi prvním a druhým začne zobrazovat od prvních minut provozu, jakmile budou „náhodných“ lidí zjistí, že kusy hovězího masa, které mu dal není v řadě, a mezi sebou, z nějakého důvodu se staly zelená. Nebo když si najednou uvědomí, že naprosto neví, kam dát maso, které nebylo několik dní prodané. A sto a jedna nuance. Jednoduše řečeno, úspěšné podnikání prodávání masa (stejně jako jakýkoli jiný podnik obecně) začíná láskou k masu, jasně realizovaným a částečně utrpěným úkolem, cílem, misí. Pokud ve vašem případě to všechno začalo s něčím jiným, měli byste se znovu zeptat na tuto otázku rovnou: "Chci otevřít řeznictví?

Krok 2. Analyzujte místní trh

Pokud je odpověď na tuto otázku ano, pak první věcí, kterou byste měli udělat, je analyzovat místní trh. Nejprve musíte zjistit, co lidé chtějí vidět a za jakou cenu, kdo prodává toto maso, kdo ho přináší a kdo ho koupí. Nebojte si čas strávený na shromažďování informací - v praxi se to opakovaně vyplácí kvůli zabránění chybám. V hlavě by měl být holistický obraz stávajících konkurentů, ceny, možné překážky a způsoby, jak reagovat na určité události. Klíčovým úkolem v této fázi je psychicky přizpůsobit sebe a svůj budoucí obchod v aktuálním snímku. A po analýze situace je někdy nutné opustit původní myšlenky, které se zdají být geniální. Například, když se najednou ukáže, že králík, koně nebo skopové maso v určité oblasti nikdo a nikdo nepotřebuje - prostě proto, že historicky existují další vkusy v populaci.

Krok 3. Určete rozsah, vypočtejte značku a zisk

Po analýze trhu budete mít více či méně jasný obraz o tom, co chcete obchodovat a o jakém druhu obratu mluvíte. Strategickým problémem je hledání dodavatele. Budete potřebovat najít cenově dostupné maso s vynikající kvalitou. Úlovkem je, že nikdo nikdy neřekne, že jeho maso je nedostatečné - všichni vždy prodávají pouze "dobré" a "nejlepší". Hodně v této fázi bude záviset na tom, jak jste analyzovali trh. Je třeba opustit komfortní zónu: komunikovat s kupujícími, prodejci, dodavateli, zemědělci a vyvozovat závěry. Zároveň se obvykle nenachází široká škála cen v rámci jednoho města či regionu. Rozdíl není větší než 10%. Jedním slovem, kopání na povrchu, výhody a nevýhody návrhu lze těžko rozeznat. V tomto čísle neexistují univerzální prostředky - je třeba hledat a vyjednávat, jezdit, sledovat, volat a tak dále.

V této fázi je také nutné vypracovat přibližný finanční plán, který by měl být v budoucnu orientován. Zde je jeden problém - ve srovnání s jinými druhy obchodu v prodeji masa je poměrně složitý cenový systém. Závisí to nejen na nákupních cenách, kupní síle zákazníků, stálých nákladech podnikatele, cenách konkurentů a dalších tradičních faktorech, ale také na charakteristice řezání a smršťování dodávaných výrobků. Když se dostanete do obchodu, jedna jatečně upravená těla se může rozptýlit na desítky pozic a každá z nich musí mít přiměřenou, ale zároveň i ziskovou cenu. Cesta k výpočtu je komplikovaná, choulostivá a dlouhá, a musíte je dělat po celou dobu, protože možná budete muset změnit řezání, dodavatel může náhle zvýšit ceny a zákazník - objednat nestandardní kus. Současně s bezohledným přístupem existuje skutečné riziko, že nejen ztratíme nějaký zisk, ale ztratíme jej úplně. Proto je nejlepší používat automatizované elektronické služby pro prodejny masa, které vám umožní rychle provádět výpočty na připravených algoritmech pro výběr cen. Takové výpočty budou také od počátku rozumné, výběru nejpřijatelnější velkoobchodní ceny, a teprve potom hledat dodavatele.

Značení masa na trhu obecně je poměrně nízké, protože kupující jsou velmi citliví na cenu. Reakce na jakékoliv zvýšení cen je nesmírně bolestivá - maso jednoduše přestane brát, přechází na levnější výrobky. Z toho důvodu marže v obchodech s masem téměř nikdy nepřesahují 20-30% a zisk podnikatele spočívá především v počtu prodejů. Samozřejmě, v závislosti na typu masa, se značka liší. Například na vepřové maso, může to být 40%, a na polotovary může dosáhnout 60-100%, ale v průměru jdou stejné 20-30%. Hodně v otázce stanovení cen bude záviset na regionu - v těch regionech v Rusku, které nemají velké podniky nebo farmy v blízkosti, ceny masa jsou mnohem vyšší. Při výpočtu také nezapomínejte na to, aby se zohlednilo zkazení produktů - na samém začátku ztrát je nepravděpodobné, že byste se jim vyhnuli.

Krok 4. Najděte vhodný pokoj

Krok, který závisí na úspěšnosti obchodu s masem, je správné umístění a umístění. Mimořádně důležité je, že řeznictví je v kontrolním bodě - zisk v tomto druhu podnikání je hlavně kvůli objemům prodeje a nikoli na úkor dodatečných poplatků. Při výběru místa zkušení podnikatelé doporučují strávit den nebo dva a osobně počítat s provozem chodců. Minimální průchodnost za pracovní den je asi 2000 lidí. Z přijatého počtu kupujících obchodu se může stát asi 2-3%. Tyto údaje lze použít při plánování příjmů a čistého zisku.

Zpravidla, pro obchody s masem nevyžaduje velkou plochu: dokonce 90 a 100 metrů čtverečních. metrů - to je hodně, pronájem bude příliš velký a příliš těžký. Za prvé, může to stačit na 10-25 metrů čtverečních. metrů, optimální plocha je asi 30-40 čtverečních. Náklady na pronájem takových prostor může záviset na různých faktorech a může se pohybovat od 15 do 120 tisíc rublů. V tabulce 1 jsme představili průměrnou cenu pronájmu podle webových stránek společnosti Avito pro ruská města s různým počtem obyvatel. Data jsou relevantní pro září 2017.

Tabulka 1. Průměrné nájemné za obchodní prostory 25-60 m2. metry ve městech Ruska *

Prodej masa jako obchodní myšlenka s perspektivou


Prodej masa je poměrně složitý, ale slibný. Pokud jste začátečník v podnikání nebo nemáte spoustu peněz, musíte začít s malou - od malého obchodního domu prodávajícího masné výrobky: knedlíky, klobásy a případné polotovary. Výhodou prodeje těchto konkrétních produktů je, že nepotřebujete získat licenci, o které byste rozhodně potřebovali obchodovat přímo s masem, a není snadné ho získat.

Existuje mnoho dalších dobrých obchodních nápadů, jejichž realizace je jednodušší, ale pokud jste se rozhodli prodat maso, pak... pokračujte.

Sortiment výrobků

Nebudeš obchodovat jen s masem, že jo? To je nepřiměřené z toho důvodu, že tímto způsobem značně omezíte okruh zákazníků a to znamená ztrátu zisku. Sortiment je důležitou součástí této činnosti. Za prvé, musíte zahrnout alespoň 30 titulů - to bude dost. Polovina názvů - masné výrobky: řízky, žebra, slanina atd. V opačném případě mohou být související produkty:

 1. Sýr;
 2. Olej;
 3. Mleté maso;
 4. Maso z krůt nebo kuře;
 5. Jiné zboží, které je vhodné prodávat v řeznictví.

Pamatujte, že všechny produkty musí být čerstvé, kvalitní. Proto je nutné ho objednat v malých dávkách. Je lepší nechat prodávat pár kilogramů masa z důvodu své nepřítomnosti, spíše než prodat stálý produkt - značně poškodí pověst a navždy odliší pár kupujících. Pokud chcete, aby kupující upřednostňovali vás, a ne konkurenti, postarujte se o kvalitu výrobku - jedním z prvních kritérií, kterými si můžete vybrat.

Umístění místa prodeje masa

Ideální - kdekoli na trhu nebo v jeho blízkosti. Právě zde žijí potenciální zákazníci, kteří šli na trh, aby trávili své peníze a kupovali si produkty. Určit přesné umístění může být pouze individuálně. Stačí najít trh ve městě, vedle něhož není obchod s masem ani pavilon na maso a otevřete zde obchod. V takovém případě postupujte podle klasického schématu - nemusíte nic vymýšlet.

Zaměstnanci pro podnikání

2 osoby - toto je dost pro organizaci podnikání. Budou pracovat ve směnách, provádějí prodej výrobků. Zbývající úkoly, které si na sebe uděláte:

 • řešení organizačních otázek;
 • účetní záznamy;
 • reklama atd.

Je také žádoucí, aby si najmout řezačku na maso - profesionál se zkušenostmi. Jenom může nakrájet dobré části na prodej.

P. S. Dobré a krásné porce mají zákazníci koupit. Neohrabané a obrovské kusy, naopak, odrazují.

Současně by celý proces měli vidět i samotní kupující: jak se provádí těžba dřeva, jak se připravuje mleté ​​maso...

Obchodování s prodejem masa

Není nutné otevřít vaši prodejnu pro prodej produktů. Můžete zvážit možnost pronájmu místa v obchodě s potravinami. Je však velmi obtížné se dohodnout s majiteli obchodů, protože převyšují cenu dobrých zisků. Nejlepší možností by bylo pronajmout si vlastní prostory, které budou muset být vybaveny drahým zařízením. Náklady na pronájem místnosti v oblasti, kterou potřebujete, budou stát přibližně 2000-2500 dolarů za měsíc (možná ještě trochu víc) a peníze, které potřebujete investovat do nákupu (nebo pronájmu) zařízení. Minimální množina by měla obsahovat:

 1. Pokladna;
 2. Lednička;
 3. Mlýnek na maso a osy;
 4. Nože a menší vybavení potřebné k obchodování.

Když otevřete obchod s masem, je důležité informovat potenciální zákazníky o tom. Proto je na čase myslet na reklamu. Obvykle otevření obchodu zahrnuje hlasitou hudbu, ozdobu s různými znaky a balónky - přitahuje pozornost kupujících dokonale a dozví se o vzhledu nového místa, kde mohou spojit své peníze. Použijte tuto techniku ​​také proto, že skutečně funguje. V opačném případě vám pomůže zásada rozhlasového vysílání, ale za to by všechny produkty měly být kvalitativní a levné (alespoň na začátku rozvoje obchodu, pak mohou být ceny mírně zvýšeny).

Některé triky

Hlavním problémem tohoto podnikání je krátká trvanlivost produktu. Proto se při prodeji masa, jehož doba končí, je vhodné organizovat kulinární oddělení. Zde můžete prodávat například hotové knedlíky, knedlíky atd. Budou vycházet z masa, které jste během dne neprodávali. Ale v každém případě musí být maso čerstvé. Nesouhlas s tímto zbožím možná bude dokonce lepší než surové maso.

Prodej masa - obchod je velmi slibný, ale úroveň konkurence v něm je vysoká. Nicméně, když jste se dostali na tento trh a obsadili jste jeho část, stáváte se finančně nezávislým obchodníkem, před nímž existují velké možnosti pro další rozvoj.

Obchod pro prodej masa - otevření řeznictví

Přidáno do záložek: 0

Pokud jste se rozhodli začít podnikat s prodejem masa, je lepší začít s malým obchodem prodávajícím polotovary: pelmeni, klobásy, klobásy. Taková možnost zahájení vašeho podnikání je mnohem jednodušší, protože otevření obchodu s masem vyžaduje povolení a schválení od společnosti Sanepidstan, musíte najít kvalifikovaného prodejce atd. Chcete-li lépe porozumět tomuto problému, porovnejte ho s dalšími obchodními nápady. Pokud však trváte, prosím, přečtěte si náš příklad mini obchodního plánu pro otevření řeznické dílny ve vašem městě a také s obchodním plánem našich partnerů.

Sortiment řeznictví

Jak snadno a rychle uspořádat prodej masa? Pokud jste se konečně rozhodli prodávat maso, pak nejprve musíte určit jeho rozsah. Nepotřebujete začít s bohatým sortimentem, nemůžete je prodat, což vás povede ke ztrátě. Váš nákupní sortiment by se měl skládat z třicet položek, ale nemusí se jednat o masné výrobky, můžete přidat doprovodné zboží: máslo, sýr. Vaše výrobky musí být jistě čerstvé a kvalitní, můžete dovážet v malých dávkách, ale pravidelně. Můžete vydělat konkurenční boj, pokud obchodujete s exkluzivními masnými výrobky.

Zaměstnanci

Zaměstnanci vašich zaměstnanců musí být od dvou lidí, aby pracovali na směnách a měli byste účtovat účetnictví jako podnikatel. Měli byste mít dobré řezačky masa, se zkušenostmi, které správně poruší vaši část telecí a vepřového masa.

Příprava

Celý proces předprodejní úpravy masných výrobků by se neměl objevovat v očích kupujících: řezání masa, příprava mletého masa. Je velmi důležité mít kvalifikovaného a profesionálního řezníka, protože váš prodej porcovaného masa bude z velké části záviset na něm.

Průzkum trhu může vypadat takto:

Průzkum trhu před otevřením řeznictví

 • V době krize se výrazně snížily nákupy hovězího masa ze strany obyvatelstva - občané začali kupovat kuřecí aktivněji. Počet dovozů snížen o 0,3 milionu tun za dva roky.
 • V roce 2015 začali Rusové aktivněji nakupovat vepřové maso. Dovoz vepřového masa se zároveň snížil o 0,7 milionu tun.
 • Za 2 roky se spotřeba drůbežího masa zvýšila v domácím segmentu o 0,8 milionu tun. Spotřeba dováženého zboží se snížila o 0,3 milionu tun.

Práce s dodavateli

Nepřetržitá dodávka čerstvých produktů je klíčem k úspěchu masného obchodu. Kdo může být vaším dodavatelem surového masa?

 • Družstva zemědělské výroby;
 • velkoobchodní dodavatelé masa;
 • zemědělci;
 • soukromí obchodníci;
 • kulinářská výroba.

Při koupi výrobku je smlouva nutně podepsána.

V něm je nutné specifikovat:

 • hmotnostní kategorie zvířete (do 250 kg);
 • věk (nejvýše 2 děti);
 • náklady na nákup;
 • množství;
 • dostupnost osvědčení o stavu zdraví zvířat získaných v době porážky.

Příliš mnoho objemu zboží by nemělo být zakoupeno - maso rychle ztrácí prezentovatelný vzhled a je zvětralé a ztrácí až 20 procent původní hmotnosti.

Na videu: Pravidla prodeje masa z pultového obchodu, v obchodě

Obchodní místo, pult a vitrína s chladícími komorami

V našem obchodním plánu pro řeznictví jsme nadále pochopili, jak správně organizovat obchod, který prodává maso ve vašem městě.

Chcete-li otevřít prodejní místo pro prodej masa, musíte si v obchodech nalézt obchodní místo. Máte několik možností, například si ji můžete pronajmout nebo uzavřít smlouvu s obchodem o společných obchodních činnostech. Pokud se rozhodnete pro pronájem, pak bude váš nákup zahrnovat nákup drahého vybavení a zpracování všech dokumentů pro řešení obchodu.

Na videu: Obchod s masem od začátku

Náklady na pronajaté místo se mohou lišit od 300 do 1500 dolarů.

Určitě budete potřebovat vybavení pro obchod, nejmenší sada masného obchodu se skládá z:

 • pokladna,
 • pult s lednicí,
 • sada nožů,
 • ax
 • mletí masa.

Když otevřete prodejnu pro maso, musíte zvážit kupní sílu vašeho produktu, a proto musíte zákazníkům informovat o otevření nového obchodního místa pomocí všech dostupných prostředků: vývěsní tabule, inzeráty visely v okrese. Je dobré uvést ceny v reklamách, informovat o tom, jak budete zákazníkům sloužit, a možnost předběžně objednávat své produkty.

Hlavní položky výdajů na otevření prodejny masa

Celkem se obdrží 1 640 000 rublů, zatímco částka zahrnuje prostředky, které lze vynaložit na nepředvídané výdaje, a to 85 000.

Nejdůležitější otázkou prodeje produktů bude doba prodeje, jelikož čerstvé maso má velmi krátkou skladovatelnost. A pokud se vám to nepodaří prodat včas, bylo by dobré uspořádat dodatečnou výrobu zbytků vašich produktů ve formě kuchařského oddělení.

Důležitým ukazatelem vaší prodejny bude jeho umístění, umístění chladicích zařízení. Na místě vaší zásuvky mohou být kompresory omezeny na dobrou práci na počítadle masa, což vám neumožní rozšířit váš prodej.

Náklady na údržbu skladu:

 • Nájem - 14% (39 tisíc rublů);
 • mzdy se všemi nezbytnými odpočty - 62% (175 tis. rublů);
 • marketing - 5% (15 tisíc rublů.);
 • daňové odpočty - 4% (10 tisíc rublů.);
 • platba za služby - 5% (15 tisíc rublů);
 • jiné - 3% (9 tisíc rublů.);
 • doprava - 7% (20 tisíc rublů.).

Celková částka je 283 000 rublů

Předpokládaný zisk

 1. Rozdíl je od 40%.
 2. Počet klientů je 15-80.
 3. Průměrná částka šeku je 700 rublů.
 • Denní příjem v průměru - 42 tisíc rublů.
 • Měsíční čistý zisk (bez daní a nákladů) - 74,5 tis. Rublů.
 • Měsíční obrat je 1,26 milionu rublů.

Vyrovnávací bod, založený na našem obchodním plánu pro obchod s masem, přijde, když částka příjmu dosáhne 990 000 rublů.

 • Roční obrat činí 15 120 000 rublů,
 • roční čistý zisk - 894 000 rublů.
 • doba návratnosti - 22 měsíců.

Na základě ujištění odborníků má tento typ podnikání malou ziskovost, avšak v záviděníhodné situaci se liší.

Vše závisí na organizaci prodejny a na úrovni znalostí jeho majitele ve vysoce specializované sféře, jako je prodej masa různých zvířat - kuřat, telat, králíků a nutrie.

Stáhněte si obchodní plán obchodu s masem za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality. V otevřeném přístupu na internetu to není.
Obsah podnikatelského plánu:
1. Důvěrnost
2. Shrnutí
3. Stupně realizace projektu
4. Charakteristika objektu
5. Marketingový plán
6. Technická a ekonomická data zařízení
7. Finanční plán
8. Hodnocení rizik
9. Finanční a ekonomické odůvodnění investic
10. Závěry

Na video - informace o trhu masných výrobků a způsobů, jak podporovat jejich podnikání

Soutěž

Jak uspořádat prodej masa, vyhýbat se konkurenci? Koneckonců, konkurence v odvětví masa je velmi vysoká a důležitým faktorem prodeje je sezóna: v některých sezónách dochází ke změně ceny masných výrobků. Letní období je poznamenáno poklesem prodeje, protože v létě lidé raději jíst zeleninu a ovoce, ignorovat maso. Získáním zkušeností v tomto odvětví pochopíte, že pro léto je třeba radikálně změnit rozsah svého obchodu: minimalizovat řezání masa a snížit jeho nákup. Všechny tyto aspekty vašeho podnikání byste měli zvážit před otevřením.

Na videu: Zařízení pro masný obchod "Meat Here".

Kolik stojí za prodej masa?

Abyste mohli organizovat své podnikání v oblasti obchodu s masem, musíte nejprve získat místo pro obchodování. Malý obchod nebo jen maloobchodní prodejna ve velkém obchodě s potravinami je vhodná. Vybraná zásuvka by měla mít plochu nejméně 6 metrů čtverečních. m. To lze jednoduše pronajmout, nebo vyjednávat s obchodem o společných činnostech. V prvním případě získáte veškeré potřebné vybavení, ale budete muset poskytnout vašemu obchodu finanční zprávu. V druhé - budete muset připravit všechny dokumenty sami a koupit zařízení. V závislosti na různých faktorech, pronájem pronajatého obchodu vám bude stát 300-1500 dolarů měsíčně.

Pokud se rozhodnete koupit zařízení sami, budete potřebovat počítadlo pokrmů (od 2 000 dolarů), pokladnu (90 dolarů), elektrický sekáč na maso (460 dolarů).

Budete také potřebovat sadu nožů, sekeru pro řezání masa a uniformu pro zaměstnance (zástěru a klobouk) a nakonec znamení vaší společnosti. To vše dohromady bude stát asi 3 tisíce dolarů.

Na videu: Obchodní plán obchodu s potravinami

Pokud dodávku masa provádíte vy, a ne dodavatelská společnost, budete potřebovat asi 300 dolarů za měsíc k pronájmu vozidla.

Nábor zaměstnanců hraje významnou roli při formování reputace vaší společnosti. V jednom obchodě stačí jeden prodejce a dva kvalifikovaní řezníci s platností 800 dolarů.

Celkem, abyste založili vlastní firmu pro prodej masa v prvním měsíci, bude třeba od 5500 do 6750 + dolarů na základě našich minimálních výpočtů v obchodním plánu.

Obchodní fórum

Obchod s masem jako obchod. Ziskový prodej.

pr1me 16. březen 2009

Ahoj všichni, já jdu otevřít maso obchod, se zabýváme prodejem masa - prodejny pro prodej čerstvého masa (ohlazhdenka), mám v plánu vzít na oblast obchodu s potravinami, nebo v samostatné místnosti (po dobu 2 týdnů nemohu najít vhodný obchod, který by mě uspořádalo a samo neprodávalo maso). Je výhodné zapojit se do masa?
Kdo-vlákno může říci, jaké požadavky SES dělá v prostorách? Z toho, co vím, je:
1) 2 samostatné pokoje; pro těžbu dřeva / skladování a obchodování (i když jsem viděl, jak řezat maso hned vedle pultu v plastovém pavilonu.)
2) tekoucí voda ve výsevě
3) oddělený vstup do skladu / místností pro sekání
Výměna zkušeností a různé rady týkající se obchodu s masem jsou velmi vítány
P.s. em. nalezl (a) stejné téma na fóru, ale na mé otázky neexistují žádné odpovědi, takže prosím, neposílejte to =)

Jak obchodovat s masem? Jak prodat maso v obchodě nebo na trhu?

monarx1981 17 bře 2009

Mám také zájem o obchod s masem, protože prakticky žádné maso není chlazeno ve městě, v podstatě není hluboké zamrznutí. Na rozpisu vodovodu jsem slyšel, že je v obchodě dost.

Guest_Miles_ * 28. březen 2009

Dobrý den.
Myšlenka je dobrá! Poptávka po maso je vždy vysoká! Právě teď jsem se díval na obchodní plán řeznictví - s Ama bych chtěl mít takový bod

iroksan 16 červen 2009

Pokud se vaše znalosti zvýšily od 17. března, pak "Výměna zkušeností a různé rady jsou velmi vítány ".
Stále existuje taková otázka, kdo může:
- Výroba síly v takovém obchodě, jaký kód na OKVED

Bayer 31 srpen 2009

xaleks 21 září 2009

romalla 05 říj 2009

Kluci, hlavní věc v této firmě neumožňuje dokumenty (můžete se s tím vypořádat několikrát-tři).

Xaleks, takže se ukázalo, že jsem se stala hlavním problémem v současné době (SES, veterináři). Zařízení, dodavatelé (dosud ne pro všechny výrobky), zaměstnanci (já a můj manžel / manželka + jeden prodejce) již nalezli, pronajal prostor atd. Ve skutečnosti se jedná o to, že budovat podnikání, jak jste ji uvedli, metodou "člunů", neudělám. Úhledná, čistá místnost, nové opravy, nová zařízení, ale normy neprocházejí, pak oblast není stejná, pak dokončovací materiály jsou něco jiného vlákna. V očích je napsáno, že inspektoři dávají a všechno bude, pouze částka je špatně čtená, ale začnete se shrnout na téma "kolik" předstírají, že vše je zcela v rámci zákona. Všechny normy stále neplní, jak je ne chladné, ale stále stokrát čistější a čistší, než pozoruji na trhu.

bylgan 05.10.2009

xaleks 05 říj 2009

Ano, problém existuje!

romavp 12 říjen 2009

Obecně, věřte mi, stejné veterináři skutečně zajímají o objevování "kvalitních" prodejen masa s "ohebnými a přiměřenými" mistry.

shaltai 14 říjen 2009

romavp 15 říjen 2009

Snažili se to zvládnout, ale je lepší vyzkoušet to levněji a přímo.

Annn 16 října 2009

Jaké by měly být pracovní plochy a kvadratura?
A možnost prodávat chlazené chlazené (na substrátu) maso půjde tak, jak si myslíte?

xaleks 17 říjen 2009

Místo pro maso.

shaltai 18 říjen 2009

shaltai 18 říjen 2009

Jaké maso se bude prodávat ve vašem řeznictví, čerstvém (chlazené) nebo zmrzlinové - není to tak důležité, věřte tomu nebo ne! Proč? Vše závisí na tom, zda je ve vašem městě nějaký přístup k čerstvému ​​masu (vesnice poblíž vaší obce atd.)? Pokud je, obchodujte jako čerstvé. V opačném případě budou vaši konkurenti také prodávat zmrzlinu. To je pro vás, pro reflexi.


Přátelé, řekněte mi, kolik masa lze denně prodat v dobré organizaci procesu. Myslel jsem na to, myslím, že můžete prodat býk denně - za běžného procesu. To je přibližně 200 kg s vedlejšími produkty. Co si myslíš?

xaleks 19 říjen 2009

romavp 19 říjen 2009

O balené chlazené: Smarts na prodej masa v obchodních řetězcích?

Faktem však je, že máme povoleno prozatím obchodovat pouze se substrátem. Myslíte si, že to bude nerentabilní?

xaleks 19 říjen 2009

Podle mého názoru existuje několik možností pro vývoj událostí (ačkoli může být více z nich):

shaltai 19 říjen 2009

DAlex 20. 10. 2009

Pokud se domníváte, že se v roce 2003 objevil první obchod. Nyní mají po jednom jen Nižný asi 30 obchodů. Navíc je v městech regionu k dispozici mnoho bodových obchodů. Nyní zde aktivně pronajmout body v Moskvě.

xaleks 20 říjen 2009

Vždy je lepší začít s Malým, jakákoliv stavba se provádí položením prvního kamene (Získejte neocenitelný, praktický zážitek).

DAlex 21. 10. 2009

To se prostě chtělo zeptat. zjevně zkušenost v této věci není malá
Má smysl začít od jednoho bodu?
Nemyslím si, že prostě musíte přehnat všechny peníze, ale podle mého názoru musíme začít s alespoň dvěma body. maximálně 3ex.

xaleks 21 říjen 2009

Pokud máte v tomto případě dobré praktické zkušenosti (rizika jsou minimální), můžete začít nejméně s 10.

NGS.Biznes - obchodní časopis online

obchod s masem: kdo to zkusil?

24.02.10 22:37 Odpovědět na zprávu obchod s masem: kdo to zkusil? Uživatel krat

24.02.10 23:04 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel R_O_M_E_O

25.02.10 00:19 Odpovědět na zprávu obchod s masem: kdo to zkusil? Uživatel krat

25.02.10 10:47 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel R_O_M_E_O

25.02.10 11:15 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel krat

25.02.10 11:27 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel dvv

25.02.10 11:46 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel krat

1996. stejně jako bratrovo bílé a načechrané)

25.02.10 12:47 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel krat

25.02.10 22:17 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel krat

25.02.10 22:22 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Kostya.V

26.02.10 09:13 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel dvv

26.02.10 23:19 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel dvv

26.02.10 23:38 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Kostya.V

27.02.10 11:35 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel krat

27.02.10 12:20 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Kostya.V

27.02.10 12:57 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel dvv

Děkuji vám doktorovi, že mě vyléčili z megalomanie. Kolik milionů vám dlužím ?!

27.02.10 22:57 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Vladimir Yves

27.02.10 23:28 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel dvv

28.02.10 10:05 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel krat

01.03.10 11:04 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel dvv

01.03.10 11:40 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel dvv

01.03.10 14:09 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel YXY

01/20/13 11:52 Odpovědět na zprávu obchod s masem: kdo to zkusil? Uživatel krat

20.01.13 12:07 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: kdo to zkusil? Uživatel Uncle_Joe

Ve výšce svých přání.

20.01.13 13:28 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Uncle_Joe

Podnikání - v Rusku; doména - mezinárodní; server - v Kalifornii; firma - v Holandsku; účty - ve Švýcarsku, dobře, sám - na Kanárských ostrovech.

20.01.13 13:50 Odpovědět na zprávu Re: obchod s masem: kdo to zkusil? Uživatel Enterprise

Ve výšce svých přání.

20.01.13 19:01 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: kdo to zkusil? Uživatel medmedal

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

21.01.13 08:27 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Uncle_Joe

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

21.01.13 13:04 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Uncle_Joe

>>> Vraťte se do USS. A © >>>
Dolů s pokrytectvím!

01/21/13 13:05 Odpovědět na zprávu Re: obchod s masem: kdo to zkusil? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

21.01.13 13:44 Odpovědět na zprávu Re: trade in meat: who tried it? Uživatel Uncle_Joe

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

01/21/13 13:50 Odpovědět na zprávu Re: obchod s masem: kdo to zkusil? Uživatel Uncle_Joe

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

23.10.13 13:24 Odpovědět na zprávu Re: obchod s masem: kdo to zkusil? Uživatel Uncle_Joe

Opraveno uživatelem Naaatta (10/23/13 15:13)

Přejděte na fórum

Přečtěte si, kde je to vhodné

Síťové vydání NGS.NOVISTI (18+)
Registrován Federální službou pro dohled v oblasti komunikací, informačních technologií a sdělovacích prostředků (Roskomnadzor)
Osvědčení o registraci hromadných sdělovacích prostředků čísla EL # FS č. 77 - 70959 ze dne 13. září 2017.
Zakladatel: LLC "Síť městských portálů"
Vydání: LLC "Síť městských portálů"
Šéfredaktor: Agafonov Alexander Sergejevič
Adresa redakce: 630099, Novosibirsk, Novosibirsk, ul. Lenina, 12., 6. patro, telefon +7 (383) 227 00 14
E-mailová adresa redakce: [email protected]

NGS.BIZNES je obchodní internetový časopis v Novosibirsku. Denně čerstvé novinky ze světa podnikání, ekonomiky a financí, komentáře odborníků. Díky webu se můžete dozvědět měnové citáty a vybrat si mezi nabídkami příznivý příspěvek Novosibirsk bank najít reklamy pro nákup a prodej podniků, vybrat hypotéku, auto úvěr, a diskutovat o podnikatelské nápady a dotazy od čtenářů u obchodního fóra.

Myšlenky podnikání od začátku

Obchod se zmrazeným masem.

merilin »Před více než rokem

Obchod se zmrazeným masem.

Administrátor »Před více než rokem

merilin »Před více než rokem

Ziskovost podniku při obchodování s chlazeným masem

Vyhledat místo k obchodu

Registrace obchodu se zmrazeným masem

Nákup a tvorba cen masa

Tajemství úspěchu v prodeji kuřecího masa

Administrátor »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Jak vydělat peníze na maso velkoobchod?

Obchod s masem je jedním z nejvýnosnějších, ale dnes není ziskem jednoduchý úkol. Závod je zde také skvělý. Nejenže vydělávat na prodej velkoobchodu s masem, ale jednoduše přežít, není snadné. Trh s masem za poslední 3 roky prošel značnými změnami. Producenti masa se snaží přizpůsobit ostatním parametrům. Sankce, náhrada dovozu, změny ve složení dovozců a nestabilní hospodářství vedly k řadě problémů v podnikání. Přežití v těchto podmínkách vyžaduje nová řešení od účastníků trhu.

Vždy si uvědomte situaci na trhu

Masný průmysl, navzdory obtížím, udržuje relativní stabilitu, růst a atraktivitu investic. Nedávné trendy způsobily potíže v odvětví masa:

· Snížení solventnosti obyvatelstva;

· Změny velkoobchodních a maloobchodních cen;

· Poptávka po "novém masu";

· Problémy s prodejem.

Výrobci masných výrobků nejsou snadní:

· Potíže s nalezením pravidelných dodavatelů kvalitních surovin,

· Nadhodnocení nákladů prodejci,

· Zvýšení cen dovážených složek,

· Problém s implementací produktu;

Když pracujete v této oblasti, měli byste vždy držet ruku na pulsu, vzít v úvahu všechny obtíže, které můžete čelit, přemýšlet nad způsoby, jak je vyřešit.

Co bude dnes výhodnější při prodeji masa?

Politika náhrady dovozu a nerovnováha dovozu některých druhů masa vedla k nasycení trhu. Dodávka překročila poptávku a dovoz neklesl. Možným řešením pro firmy může být vývoz masa do jiných zemí. To může přinést dobrý příjem a konkurence mezi domácími podniky není tak velká.

Je třeba také poznamenat, že silná konkurence a finanční potíže způsobují konsolidaci aktiv a konsolidaci podniků. Menší společnosti nemohou odolat náporu a opustit trh. Možná stojí za to se s většími hráči spojit za výhodných podmínek.

Dnes je nejen módní, ale také zisková integrovaná produkce, která snižuje náklady ve výrobním řetězci. Podniky, včetně všech cyklů od farmy až po pult, snížily náklady a zisky rostly občas. Kromě toho je snadnější ovládat všechny cykly, proces se stává průhlednějším.

Nejoblíbenější jsou dnes drůbeží a vepřové maso. Tím, že se zaměřujeme na tyto druhy masa, může být zajištěno, že kupci budou určitě nalezeni, případ zůstane jen za atraktivní cenu. Je třeba vzít v úvahu nový trend poptávky po "novém masu": jedná se o různé chlazené polotovary. Možná stojí za to přemýšlet o vývoji nových značek v této oblasti.

Koupit velkoobchod s masem může být jednodušší

Chcete-li najít dodavatele masa, můžete pracovat s PF a IP. S nimi je snazší souhlasit, ale není snadné je najít. Často se o sobě v síti nebo v tisku nedostávají jen málo informací. Dalším problémem mohou být prodejci. Podniky pro zpracování masa musí spolupracovat s zprostředkovateli a ty nadhodnocují náklady. Výrobci masa musí předat suroviny prodejcům za směšné peníze, protože nemohou jít samy. Dnešní problémy s nalezením dodavatele a implementace mohou řešit moderní technologie. Nemusíte utrácet prostředky na účast na výstavách, shromažďovat informace o různých zdrojích a pokrývat prahy internetových obchodů. Služby B 2 B pro potravinářský průmysl přesunuly vše na internet. Byly vytvořeny interaktivní platformy, ve kterých se můžete prakticky podílet na výstavě, nabídnout svůj produkt k exportu, jít kupujícímu obchodní sítě, najít spolehlivého dodavatele, studovat sortiment, poptávku, ceny za jakékoliv maso, dokumenty a firemní doporučení. Můžete snadno použít například takovou velkoobchodní platformu pro obchodování v síti, jako trh - fmcg. en. Ušetříte-li čas a náklady na vyhledávání, můžete rychle najít správnou nabídku, okamžitě kontaktujte přímý kontakt. A úspora pouze zvýší zisky.

Ve všech obchodech, které potřebujete žít dnes a nyní, použijte všechny dostupné nástroje a technologie. A to jistě přinese ovoce brzy!