O nás

Společnost "Aveston" nabízí výrobky z umělého kamene "Corian", "NANEH", "Staron", "GetaCore" a další. A také desky z křemenného aglomerátu Radianz, Hanstone, Plazastone.
Pro lékařské instituce, banky, veřejné prostory, kuchyň, koupelnu, zvláštní objednávky. Výběr umělého kamene ze 13 továren. Od drahých Staron, Corian k cenově dostupné Tristone, Bienstone.

Více než 500 dekorů, mnoho monochromatických sbírek, 3D kameny.

Zveme spolupráci na nábytkářských salonech a stavebních organizacích. Nejlepší ceny v Chernozemye, nejlepší produkce, nejlepší ruce.

EXIT S MATERIÁLOVÝMI VZORKY, MĚŘENÍM, OBJEDNÁVÁNÍM OBJEDNÁVKY OD KLIENTA.

KATALOG

NOVINKY

Vestavěná chladnička LIEBHERR ICN 3366 za přítomnosti 93 000 rublů.

Vestavěná chladnička LIEBHERR ICN 3366!

V přítomnosti vestavěné chladničky LIEBHERR ICN 3366. PRICE 93 000руб.

Dolar roste a my ho v minulém roce sněžíme nosem

Přátelé, leden - vynikající čas na objednávku od nás výrobky z umělého kamene. Důvody: po přidání NG vzrostla cena za materiál. Neříkejte to ve vesmíru, ale na to, aby byla vybrána. Pokud se do konce roku 2015 v závislosti na výrobci uvolněných vnitřních ceny kámen, například Hanex prodával desky na 52 rublů za USD přes palubu při 72-73 pro banky, 11/01/2016 tagy po kontrole všechny firma. Nakládli jsme velké množství kamenných pozůstatků všech barev a značek. Ale dost těchto zbytků pro výrobu, řekněme, stolu tři metry, ale může být dostatečné, aby galerie s podpisy VC. Například pro koupelnu. Dáváme ceny za loňský rok. Jo, a ještě jeden důvod, proč spěchat - materiál nemusí objednávat a čekat na dodání, bude produkt vyroben v nejkratším možném čase. Mráz se zvětšuje - zbytky se taví.

Vlastní podnikání: výroba akrylu. Technologie akrylové výroby

Akrylát jsou polymery a polymerní materiály, které obsahují kyselinu akrylovou. Jedná se o bezbarvou transparentní kapalinu, která se dokonale rozpouští ve vodě, ethanolu, diethyletheru a chloroformu.

Při interakci s monomery vytváří kopolymery. Výroba akrylu umožňuje jeho použití ve výrobě nejen velmi populárních laků a barev, ale i nábytku. Charakteristické vlastnosti tohoto materiálu jsou vynikající mechanické vlastnosti, odolnost proti ultrafialovému záření, vliv tepelného zpracování a malá měrná hmotnost, která je kombinována s vysokou pevností.

Metody výroby akrylu

V závislosti na způsobu výroby akrylu se rozlišují dva typy: vytlačování a lití. Je třeba poznamenat, že jejich fyzikální vlastnosti se mírně liší.

Akrylátová vrstva má lesklý povrch a větší odolnost proti nárazům.

Pokud jde o odrůdu extruze, má při zvýšené teplotě nižší viskozitu, což umožňuje libovolně tvarovat jakýkoli tvar. Ve většině případů jsou však obě možnosti plně zaměnitelné.

Výhody z výroby akrylových desek

Nedávno se výroba kuchyňského nábytku s použitím tohoto materiálu - docela lukrativní forma podnikání. Vysvětlení je poměrně jednoduché. Skutečnost, že akrylátové desky jsou ve většině případů vyráběny firmami třetích stran, protože drobní výrobci nábytku jsou mnohem výhodnější, než si je objednají, než investovat do potřebného vybavení.

Navíc značná část času bude technik nečinný, protože trvalé objednávky tohoto druhu nábytku nebudou vždycky. K organizaci podniku je nutné formalizovat stav soukromého podnikatele.

Co je zapotřebí pro výrobu akrylových stolních desek

Výroba akrylátových spíše desky z ní, vyžadují vhodných prostor. Ve své roli může hrát malý obchod plochu cca 50 m2. Pokud jde o zaměstnance v souvislosti s vysokými náklady na materiálu, který má přilákat k provádění prací je nejlepší zkušení odborníci, kterým je zároveň tvar úkolové mzdy (v případě neexistence trvalých příkazů v počáteční fázi vývoje podniku umožní významné úspory).

Vzhledem k tomu, že zakázka se obvykle provádí podle individuálního projektu klienta, doporučuje se používat ruční zařízení. Chcete-li vyrobit akrylové desky, budete potřebovat kvalitní frézu, excentrickou brusku a elektrickou pily bez zdvihu kyvadla. Za to všechno v částce bude muset zaplatit asi 25 tisíc rublů. Nezahrnuje náklady na montážní stoly, dodatečné vybavení a spotřební materiál, které je třeba zakoupit také.

Specifičnost této činnosti

Hlavním rysem tohoto druhu podnikatelské činnosti lze říci, že není žádoucí pracovat přímo se zákazníkem. Ve většině případů budou takové služby využívat malé společnosti s nábytkem. Právě oni jsou odpovědní za instalaci a dodávku. Na druhou stranu tato vlastnost obvykle nutí firmy stanovit velmi krátké lhůty pro výrobu potřebných prvků. Je velmi důležité zajistit, aby akryl pro desky byl vždy na skladě a načasování jeho dodání není porušeno.

Koncept akrylového kamene

Obecně platí, že výroba akrylového kamene je poměrně časově náročná a obtížná. Především je to kvůli skutečnosti, že není možné bez použití speciálního vybavení. Tento materiál je téměř 80% přírodních surovin, což je nejčastěji mramorová drť. Zbytek je akrylová pryskyřice, hlavní polymerní výplň. Je třeba poznamenat, že vzhledem k tomu, že tato látka je pojivo, kvalita konečného výrobku z velké části závisí na tom. V tomto ohledu se nedoporučuje ukládat na plniče.

Výroba akrylátového kamene

U materiálu, jako je akrylový kámen, není výrobní proces obtížný. Zpočátku plnivo prochází řadou laboratorních testů a testů, po kterých je v případě chyby odesláno výrobnímu oddělení.

Dále musí být všechny složené složky smíchány tak, aby výsledná látka byla zcela homogenní. Jedná se o jednu z nejkomplikovanějších fází výroby. Abyste získali kvalitní akrylový kámen, musíte dodržet všechny rozměry.

Dalším krokem je odlévání listů. Většina moderních výrobců používá vakuové zpracování hotových výrobků. Tato výroba akrylu umožňuje v důsledku toho zabránit porézní struktuře materiálu. Kámen je odolnější a méně vystaven nečistotám.

Vzhled akrylových barev

Další oblastí použití akrylu je výroba nátěrových hmot a laků. Poprvé se objevily v Mexiku v polovině minulého století, po kterém byly aktivně zahájeny v USA a Evropě. Je třeba poznamenat, že původně technologie pro použití alkoholu a barvy byly používány výhradně v malířství. Avšak v průběhu času byl alkohol nahrazen běžnou vodou a rozsah použití se výrazně rozšířil.

Technologie výroby barev a laků na bázi akrylu

Technologie výroby akrylových barev je velmi jednoduchá. To snižuje skutečnost, že v rozpouštědle (směšovač speciálně navržen pro tento účel) v určitém režimu všechny potřebné komponenty jsou smíšené. Pak je třeba je jednoduše nalit do příslušného kontejneru. Nesmíme zapomenout na určité nuance, které následují.

Nejdříve si musíte pamatovat na bezpečnost. Skutečnost spočívá v tom, že při výrobě nátěrových hmot se mísí prvky, které jsou zapálené a rozptýlené (to jsou pigmenty). V tomto ohledu je třeba použít směšovač, který je vybaven frézou bez rámového mixeru a středového hřídele.

Barvy a laky na bázi akrylu, a to i přesto, že jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou poměrně agresivní prostředí s vysokým indexem kyselosti. Na tomto základě musí být všechny komunikace, potrubí a kontejnery, které se používají pro míchání, vyrobeny z nerezové oceli. Čerpání hotových laků a nátěrových hmot by mělo být prováděno pomocí šroubového čerpadla, jehož průměr je asi 100 mm.

Výrobci akrylových nátěrů obvykle dodržují následující postupnost při výrobě svých výrobků. Nejprve se voda vlije do mixéru (rozpouštědla). Potom se přístroj spustí, po němž jsou přidány všechny ostatní součásti, jejichž objem je určen na základě technologie a množství potřebného nátěru.

Aby se zabránilo tvorbě hrud, míchání probíhá po dobu dvou hodin. V závěrečné fázi výroby se přidá disperze, po níž se získaná barva znovu důkladně promíchá a vleje do nádoby. Hotový výrobek je skladován při teplotě nepřesahující + 2 ° C.

Desky z umělého kamene ve Voroněži

Pro výrobu deskových desek pro kuchyni ideální materiál, jako je umělý kámen. Svými vlastnostmi a vlastnostmi nemá stejnou hodnotu. Přírodní přírodní kámen je snadno zbarven z vína, kávy, protože příroda nemůže vytvářet neporézní materiály. Na rozdíl od toho, umělý akrylový kámen ani nezačíná zeleně. Většina žen v domácnosti tráví v kuchyni hodně času. S moderním plánováním bytů a domů je často kuchyň nedílnou součástí studia. A v tomto případě tráví celá rodina většinu času tam. Proto v kuchyni nebo v ateliéru by uspořádání prostoru mělo být funkční, praktické a moderní, poskytovat pohodlí a pohodlí pro každého. A uspořádáním prostoru se mnozí lidé rozhodnou koupit pult vyrobený z umělého kamene, který šetří prostor v kuchyni, dává modernímu a prezentovatelnému vzhledu do interiéru a poskytuje komfort. Stolní desky z umělého kamene pro kuchyň, bez ohledu na tvary a konfigurace představují jediný bezproblémový výrobek. Stolní desky z umělého kamene mohou být s integrovaným okenním parapetem a švy nebudou viditelné. A pokud je pod oknem chladič, konvekční kanály a otvory pro proudění vzduchu do oken jsou vyrobeny a nebudou se potit. Na desce z umělého kamene můžete integrovat umyvadlo ze stejného kamene, které bude vypadat jako jediný celek a bez viditelného švu. Nyní máme novinu, integrovaný umyvadlo s kovovým dnem z nerezové oceli.

Pracovní desky z umělého kamene s takovými prvky a složitými tvary nelze opakovat s použitím jiného materiálu a že by nebyly žádné švy. A švy jsou špína, tuk, houby a bakterie. Kromě toho jsou desky umělého kamene odolné. Není-li porézní materiál, umělý kámen se nebojí vlhkosti a nevyžaduje zvláštní péči. Pultová deska vyrobená z umělého kamene je proto možné snadno umýt jakýmkoli tekutým pracím prostředkem

Výroba desek z umělého kamene

Můžeme Vám vyrobit výrobky jakéhokoli tvaru a konfigurace.

Naše studio vám pomůže udržet si aktuální informace. Vymažeme všechny hranice a hranice mezi "chci" a "můžeme". Spolu s vámi změníme jakoukoli, dokonce i nejodvážnější akrylovou myšlenku na skutečnost. Nebojte se fantazovat a dělat věci, které před vámi nikdo neudělal.

Pokud v katalogu našich děl neexistuje žádná možnost, která by vám vyhovovala, stačí poslat e-mail na [email protected] nebo nám zavolejte.

"Akrylové studio" je procesorem umělého akrylátového kamene z těchto značek:

HI-MACS od jihokorejské společnosti LG;
Staron, Tempest od jihokorejské společnosti Samsung;
Grandex a TriStone z jihokorejské společnosti Lion Surfaces;
Hanex z jihokorejské společnosti Hanwha Surfaces;
Kerrock od společnosti Kolpa-San - Slovinsko.

Technologie výroby stolních desek z akrylového kamene.

Technologie z akce na akci.

1. Otevřete jej.

Umělý kámen je dodáván v tabulkách o rozměrech 3660x760 o tloušťce 12 mm. Při řezání je třeba vzít v úvahu několik faktorů. pigmenty v kamenu jsou nerovnoměrně rozloženy (rys kamenné výroby), je nutné odřezat okraje kamenných plátů tak, aby na kloubech nebyl žádný rozdíl v struktuře kamene.

Při řezání plechu musí být vrcholy lepených stolů provedeny tak, aby nebyly žádné koncentrátory napětí. To je důležité, protože v opačném případě bude tabulka špinavá.

Pro hladké řezání akrylátového plechu použijte předtím označené čáry tužky, použijte parketovou pilu.

2. Přilnavost akrylových desek.

Před lepením části desek se brousí, aplikují lepidlo a utahují se speciálními svorkami. Na švu na zadní straně je připevněna výztuž.

Před nanesením lepidla musí být kloub odmaštěn. Nejbezpečnějším prostředkem pro odmašťování umělého kamene je ethanol. Avšak kontakt alkoholu se složkami akrylového lepidla vede ke zničení lepidla, takže před aplikací lepidla je nutné počkat na úplné odpaření alkoholu. Slepte povrchy lepším způsobem s nenatřenými látkami: pigmentované pigmenty z textilie se mohou dostat do lepidla a švy přestanou být neviditelné. Důležitým faktorem je teplota, při které dochází k lepení produktu. Aby bylo dosaženo silného švu, je nutné, aby teplota okolí byla přibližně stejná jako teplota kamene a lepidla. Nejvyšší kvalita švu se dosahuje při teplotě od +18 do +26 ° C - pro tento rozsah jsou určeny lepidla. Při této teplotě je doba úplné polymerace lepidla 2,5 hodiny. Švami můžete začít zpracovávat po 40 minutách.

Po smíchání plniva s tvrdidlem začíná polymerizační reakce doprovázená uvolňováním tepla. Při normální teplotě (22 ° C), lepidlo se začne zahřívat na 14 - 19 minut (přesná hodnota závisí na chemickém složení a barva lepidla), teplota pro dva - dva a půl minuty zvýší na + 110 ° C, viskozita lepidlo je značně zvýšeno. Takže máte asi 10-12 minut lepidlo a narovnání a utažení švů. Teplota okolí silně ovlivňuje dobu polymerace lepidla. Například, v případě, že teplota je v rozmezí od 32 do 35 ° C, doba polymerace je snížena téměř na polovinu a šev bude zpracován do 20-25 minut. A doba, během které je nutné aplikovat lepidlo a vytáhnout švu, se sníží na 4-6 minut. Pokud je teplota nižší než doporučená (asi 14 ° C), se polymerační reakce může probíhat po dobu několika hodin, bude pevnost švu nižší.

Při ještě nižších teplotách (+ 11 ° C) nemusí polymerizační reakce vůbec začít. Tato vlastnost lepidla by měla být zapamatována a nesnažte se lepit nově přicházející části výrobku, ochlazené na mínus teplotu. Jedním z nejdůležitějších parametrů, které ovlivňují pevnost výrobku, je šířka spoje, která má být lepena. V ideálním případě by šířka švu měla být od 100 do 120 mikronů (0,1-0,12 mm). Je-li švu menší než 80 nebo více než 150 mikronů, jeho síla se významně sníží. Šedý švu o síle 80 mikronů lze dosáhnout, když jsou lepené části ideálně vzájemně sladěny a současně se opakovaně překračuje síla uchopení. To znamená, že kvůli velkému stlačení švu s potěrem je veškeré lepidlo ze švu vytlačeno, takže lepené části zůstaly suché. Šířka švu větší než 150 mikronů má nejen mnohem menší pevnost, ale je také viditelná na povrchu výrobku. Lepidlo po celé délce švu by mělo být v dostatečném množství. Po utažení částí, které mají být lepeny dohromady se svorkami, by se během švu měl objevit rovnoměrný válečkový váleček. Její přítomnost je povinná! Lepidlo během polymerace dává silné smrštění a válec je "dárcem", ze kterého lepidlo vstupuje do švu.

Provádí také ochrannou funkci, díky níž polymerizační reakce probíhá rovnoměrně po celé oblasti kloubu. V případě, že při spojování dílů se adhezní válec neobjeví po celé délce švu, je nutné díly oddělit a znovu aplikovat.

3. Okraj akrylové desky.

Hrana je nalepena na speciální lepidlo pomocí svorek. Před lepením okraje je třeba mlýn čtvrtletí, jak je znázorněno na obrázku. Svěrky by měly být instalovány každých deset centimetrů.

Aplikujte lepidlo na čtvrtinu, nastavte jeho okraj nahoře, lehce ho přesuňte, aby se brousil, a upevněte díly v požadované poloze se svorkami nebo svorkami. Celkové vytvrzení lepidla trvá v průměru 40 minut v závislosti na teplotě okolního vzduchu ve výrobní místnosti a jeho relativní vlhkosti. Při vyšší teplotě se doba vytvrzování snižuje, zatímco při nižší teplotě se zvyšuje.

Po vytvrzení lepicí hrany je v případě potřeby frézováno nebo mleté.

Poloměry okrajů kuchyňské desky se mohou značně lišit, ale ve většině případů se používají hodnoty 3, 6, 9 a 12 mm.

4. Povrchová akrylová deska.

Obvykle je standardní tloušťka desky 38-40 mm, ale někdy se vyskytují i ​​nestandardní tloušťky - například 80 mm. Pro zvýšení tuhosti desky a poskytnutí potřebné tloušťky je pod výrobkem přilepen podklad. Opakuje tvar a rozměry stolu, na kterém se hodí stůl, a dává celému výrobku potřebnou sílu. Běžně je základna z překližky, ale v zimě se používá MDF. Faktem je, že pokud je hotový výrobek v zimě v těle stroje, překližka začíná "vést". A ona zase začne deformovat umělý kámen. Aby se předešlo tomuto nepříjemnému jevu, v zimě je použito měkčí než překližka - MDF. Okraj je také potřebný pro upevnění desky na nábytek. Je nalepen na silikon na zadní straně desky. Silikon má určitou míru mobility, která neumožňuje deformaci pracovní desky kvůli výraznému teplotnímu roztažení kamene.

5. Jak provést výřez v akrylátové desce pro instalaci varné desky.

Aby bylo zajištěno, že vrchol stolu není během provozu trhlý, je nutné provést výřezy frézou ve vzorku, aby nebyly žádné koncentrátory napětí. V rohách je nutné tyto zisky lepit.

6. Instalace umyvadla do akrylové desky.

Na deskách umělého kamene jsou instalovány tři hlavní typy umyvadel:

 1. Kovový dřez je připevněn zespodu ke stolu. Švy mezi dřezem a stolem jsou nutně rozmazané silikonem. Na kameni se odstraní zkosení s malým poloměrem.
 2. Umyvadlo je nalepeno na desku, šátek je také rozmazaný silikonovým těsněním.
 3. Umyvadlo z umělého kamene je nalepeno na speciální lepidlo zespodu na stůl. Zde stolní deska tvoří jediný celek s umyvadlem.

7. Podložka na vrcholu akrylu.

Existují dvě hlavní možnosti pro soklování. V první variantě je soklová deska založena na silikonové hermetice. Ve druhé variantě tvoří sokl jediný celek s deskou. Potrubí musíte lepit tak, jak je znázorněno na obrázku. Tato metoda činí švy neviditelnými.

8. Broušení a leštění akrylové desky.

Dokončovací operace, na kterých závisí vzhled výrobku. Broušení je prováděno excentrickými brusky po dráze znázorněné na obrázku.

Broušení nastává v několika fázích. V každé fázi se abrazivní změní na menší. Pro dosažení nejlepšího výsledku je třeba před každým krokem povrch důkladně praštit. Pro matný povrch se používá následující postup: vztahujících abrazivní zrna 80, 120, 180, 240, 320, 400, 500. Pro semi-lesk: 80, 120, 180, 240, 320, 400, 500, 800.

Při broušení doporučujeme používat vysavač.

Ve většině případů leštění stolu dosáhne stupně "pololesknutí". Leštění na "lesk" vypadá působivěji, ale na takovém povrchu se okamžitě objeví jakákoli, i menší škoda. A protože kuchyně obvykle používá nože, hrnce a pánve, často nechávají škrábance na povrchu stolu. Proto je považováno za neúčinné provádět lesklé polské kuchyňské desky. Doporučuje se pro povrchy, jako jsou například barové pulty, které jsou obvykle naplněny brýlemi, brýlemi apod.

Jeho nábytkářský průmysl pro výrobu akrylových desek

Přehled trhu s akrylovými deskami

Výroba nábytku je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících segmentů ekonomiky. A ve skutečném sektoru nábytku je nejvýnosnějším a investičně atraktivnější (kromě výhradních možností - nábytek z masivního dřeva cenných druhů apod.) Je výroba kuchyně.

Existují zde však také nuance. Například v průměrné objednávce moderní kuchyně, všechny krabice, skříně, skříně atd. prvky (počítání s kování, které samy o sobě nejsou levné) se zřídkakdy "vydržely" na náklady na desku.

Samozřejmě, nemluvíme o nekvalitních stolové desky z dřevotřísky, vloženého přes speciální silná fólie, a horní z umělého kamene (který je také často označován jako akrylové nebo prostě akryl).

Nedávno se rozšířil umělý kámen: silný, spolehlivý, odolný - tento materiál se používá při výrobě stolních desek, barových čítačů, dřezu, okenních parapetů a některých dalších interiérových předmětů.

Téměř každá společnost, která vyrábí kuchyně, nabízí akrylátové desky.

Nicméně, většina z těchto desky jsou vyrobeny organizacemi třetích stran, malých a středních nábytek společnosti výhodnější jednoduše objednat Desky z umělého kamene někde jinde než vybavit svou vlastní produkci, která také bude nečinný některé pracovní doby (pro kuchyně koupil každý den navíc, specifičnost výroby jednoduše neumožňuje pracovat v tomto režimu).

Právě tyto faktory činí otevření společnosti pro výrobu akrylátových stolních desek a parapetů jednou z nejslibnějších oblastí podnikání obecně a zejména nábytku.

Výroba akrylových kuchyňských desek: personál, vybavení, prostory

Při výrobě pracovní desky kuchyňských linek a parapetů mají jeden hlavní jemnost: jsou vždy podle individuálních projektů, a zpravidla nejsou něco, co je prostě špatná forma, ale obecně jsou upraveny, například pod drsnosti stěn či různých úhlů tvořeného oknem a sklon (pokud se jedná o okenní parapet).

Ve většině domácích domů, dokonce i v nejnovějších a nejmodernějších, nemluvě o soukromých, existují takové problémy. Z toho vyplývá logický závěr: v tomto případě použití fixního zařízení (např pily) je nevhodné a často i nemožné - pro práci s umělého kamene používané výhradně elektrického ručního nářadí.

Na jedné straně se významně snižuje náklady na vybavení, ale na druhé straně - náklady na zaměstnance vzrostly poměrně citlivá: ovládat sílu to není levný materiál, jako akrylové kámen, by měli odborníci. Tento problém lze však snadno vyřešit mzdami s omezenou sazbou.

Základní operace, prováděné s umělého kamene (dodávané v listů různé tloušťky), jsou k řezání fólie na polotovary v souladu s požadovanými rozměry, montáž spojů před lepením a broušení povrchů hotového výrobku.

Zařízení pro výrobu akrylových desek (parapety) odpovídá výše uvedeným operacím. Níže uvedený seznam je na prvním místě minimální soubor potřebných zařízení pro výrobu; a ve druhé je určen pro malou (ale ne méně než 50 metrů čtverečních) dílnu s maximem 3-4 osob.

Takže první věcí je vysoce kvalitní a výkonná (nejméně 1600 W) frézka (asi 11 tisíc rublů). Bude potřeba vyrovnat nerovnosti řezu, zapadnout do švů a vystřihnout kudrnaté prvky (například zaoblené rohy).

Dalším důležitým nástrojem je excentrická bruska (bruska). Stojí to asi 10 tisíc rublů. a používá se pro broušení a jemné (konečné) leštění dokončené desky.

A konečně, pro řezání plechů a zakřivených řezů se používá elektrická pila na pila bez kyvadla (asi 2000 rublů).

Samozřejmě, to vše vyžaduje hmotnost zařízení spotřebního materiálu (broušení s různou velikostí brusného - od velkého k malému, leštění, atd.), Trysky (pro řezání skládačka, sady nožů různých konfigurací pro snižování srážení hran atd obgonki. ) a další zařízení - zbraně (trubice s lepidlem tavitelným), svorky, trimr (malé ruční směrovač s úhlem trysky 45 °), a další. A to nepočítává montážní stoly a další výrobní nábytek.

Výroba akrylových desek: obchodní specifika

V tomto oboru je nepravděpodobné, že budete pracovat přímo s jednotlivci. K vašim službám budou ucházet pouze firmy na výrobu hotového nábytku (nebo plastových oken).

Podle náčrtu, dohodnuté (ve velikosti, konfiguraci a barvě) s přímým zákazníkem, měli byste vytvořit pevné (zpravidla) pult.

V tomto případě budou všechny možné chyby měření rozměrů a nerovné stěny, konfiguraci nesouhlas s přáním zákazníka, nebo dokonce takovou jednoduchou otázku, zda je z jednoho kusu stolní (a to je často poměrně náročný) se uskuteční ve výtahu, nebo dveří, zcela hradí ne na vaší společnosti, ale na Party a pro každou změnou a poplatků za zpracování muset připlatit za ně.

Nicméně potíže vás čekají, pokud jde o načasování provádění příkazů. Firmy s nábytkem jsou samy o sobě vázány určitými časovými rámci, a proto je možné všemi možnými způsoby "upravit" třetí umělce. A akrylový kámen je dodáván z asijských trhů, především z Jižní Koreje.

Proto byste měli pečlivě sledovat trend a akcie až na určité množství materiálu, a kromě toho se snaží jasně dohodnout dodací lhůty se všemi účastníky řetězec: výrobce, organizace dopravy a mnoho dalších, a to až do skladník ve skladu oficiálního distributora jihokorejských firem v Rusku (pokud existuje, samozřejmě k dispozici) a celními orgány.

Nicméně, dobře promyšlené a založil firmu lze bezpečně připsat do kategorie nejziskovější a nejméně nákladný: Stojí to dívat jen za cenu akrylového skla - (€ 310, nebo asi 13 tisíc rublů na stránku 3680 760 12,7 mm o velikosti..?) a hotové pulty - od 13,2 do 28,4 tisíc rublů. pro běžící metr, který v 1 listu, jak asi myslíte, je více než 3,5!

Video o výrobě umělého kamene z akrylové pryskyřice

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Podnikání v akrylové výrobě

Trénujte svůj mozek s potěšením

Akryl je polymerní materiál, který je součástí mnoha barev a laků. Vzhledem k jeho popularitě se dnes podnikání v oblasti výroby akrylu může stát dobrým a spíše výnosným obchodem.

 • Jak začít s akrylovou výrobou
 • Akrylový kámen
 • Technologie akrylové výroby
 • Metoda vytlačování
 • Formovací technologie
 • Kolik můžete vydělat na výrobu akrylu
 • Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?
 • Jak vybrat zařízení pro organizaci aktivit
 • Které OKVED použít pro akryl
 • Jaké dokumenty budou potřebné k vytvoření podniku?
 • Jaký daňový systém je možné uplatnit pro podnikání?
 • Potřebuji povolení k výrobě akrylu?

Tento materiál je v naší době velice žádoucí, protože je široce používán při výrobě barev a laků. Kromě toho se při práci s nábytkem používá akryl. Polymer má mnoho pozitivních vlastností.

Dobře odolává složitým mechanickým podmínkám, ultrafialovému záření, tepelnému zpracování a dalším zkouškám. S nízkou specifickou hmotností má akryl velmi vysokou pevnost.

Jak začít s akrylovou výrobou

Taková výroba vyžaduje speciálně vybavený pokoj. Je lepší zastavit výběr v prodejně v průmyslové zóně, jejíž velikost bude nejméně 50 metrů čtverečních. Kromě toho bude nutné najmout zkušené pracovníky, jejichž práce musí být řádně zaplacena. Technologie pro výrobu akrylových desek je docela komplikovaná, proto budou vyžadovat zkušené a vysoce kvalifikované řemeslníky.

Zařízení samo o sobě není levná, ale většinou není v klidu. Zákazníci budou vždy najít dílnu pro výrobu akrylových pracovních desek. Proto je tento typ podnikání velmi výhodný a rychle se vyplatí.

Získat na akrylát může být zapojen do výroby laků a barev, které jsou v naší době velmi populární. V tomto případě lze akrylát smíchat s alkoholem nebo vodou. V závislosti na tom se cena a rozsah barev liší.

Výroba akrylových nátěrů není složitá procedura. K tomu potřebujete jednoduché vybavení a speciální nádobu. Akrylové barvy jsou prodávány dobře, takže budou vynikající investice a výnosné podnikání. Kromě výroby a správného balení je třeba dbát také na správné skladování produktů. Pro akrylové barvy je k dispozici režim o přibližné 2 ° C.

Tento materiál je velmi vhodný pro výrobu určitých stavebních materiálů a dokonce i nábytku. Například, z akrylů jsou vynikající pracovní desky, které mohou být použity k výrobě stolů a vestavěných kuchyní. Pro podnikatele, kteří chtějí investovat ziskové, je třeba věnovat pozornost tomuto druhu podnikatelské činnosti. Jde o to, že s nízkými investicemi přichází dobrý zisk.

Zároveň si můžete vydělat na stolních stolech bez další výroby nábytku. Firmy pro výrobu vestavěných kuchyní se často stávají klienty těch firem, které vyrábějí akrylové desky. Pro ně je výhodnější pracovat s výrobcem než nakupovat drahé zařízení. I když existují společnosti, které používají celý výrobní cyklus.

Akrylový kámen

Výroba akrylu je poměrně komplikovaný a namáhavý proces, pro který je vyžadováno speciální vybavení, není nákladné, ale návratnost investic je vysoká.

Navíc pro výrobu akrylátového kamene je nutné zakoupit suroviny, které jsou převážně mramor ve formě drobků. Kromě toho budete potřebovat akrylátové pryskyřice a polymerní plniva. Kvalita součástí přímo určuje, jak dobrý bude hotový výrobek. Proto tento faktor ovlivňuje objem prodeje akrylu a návratnost podnikání.

Technologie akrylové výroby

Výroba tohoto polymerního materiálu může být stanovena dvěma způsoby. Z typu výroby akryl závisí na jeho názvu a některých vlastnostech. Akryl může být vytlačován nebo odléván. Tyto možnosti mají mírně odlišné fyzické vlastnosti.

Akrylát v lité formě je odolnější vůči nárazům a má příjemný lesklý povrch. Výhodou vytlačovacího polymeru je nižší viskozita při zvýšených teplotách, která umožňuje, aby byl materiál dán jakýkoliv tvar.

Ale ve většině případů, při práci s akrylát, způsob výroby není zvláště vzít v úvahu, protože celkově obě verze jsou podobné a zaměnitelné.

Metoda vytlačování

Tato technologie pro výrobu akrylu zajišťuje průchod hotových surovin prostřednictvím díry požadovaného geometrického tvaru. K tomu je třeba akrylát zahřát a míchat tak, aby se hmota stala co nejrovnoměrnější. Tento způsob práce s akrylovým kamenem umožňuje vyrábět velké desky a výrobky složitého profilu.

Je důležité věnovat zvláštní pozornost přípravě směsi pro další práci. Minerální plniva malého rozměru jsou vhodné pro extruder, proto je nutné tuto chvíli sledovat. Předběžně jsou všechny součásti kalibrovány pro výrobu materiálu stejné velikosti.

Před vložením součástí akrylátového kamene do extruderu se provede důkladné promíchání prvků. Je důležité udržovat správnou teplotu tak, aby nedošlo ke vzniku hotových výrobků. Samotný extruder je velkou masovou mlýnu. Princip fungování těchto zařízení je totožný. Kromě toho používejte další prvky, které umožňují lepší míšení a ohřev komponenty akrylátového kamene.

Z extruderu jsou již hotové výrobky požadovaného tvaru. Jeho vzhled závisí na předem zvolené tvarovací hlavě. Pokud je to nutné, můžete si vybrat komplexní tvar, aby získal neobvyklý organický kámen.

Tato technologie práce s akrylovými materiály je nejméně nákladná a velmi rychlá. Toto zařízení tedy vybírají výrobci, kteří jsou zaměřeni na velké objemy. Extruder navíc umožňuje výrobu prvků složitých tvarů.

Formovací technologie

Tato metoda je považována za klasiku pro výrobu akrylátového kamene. V tomto případě se horká kapalná směs nalije v předem připravených formách a čeká na úplné chlazení. Následně se odstraní bednění a produkt se vyjme pro další použití.

Tato technologie má své výhody. Například při odlévání můžete vytvářet akrylové listy současně v několika barvách. Jinak se jedná o komplikovanější a pomalejší postup, než práce s extruderem.

Složky akrylátového kamene je třeba dobře zahřát, aby se směs stala homogenní a dostatečně tekutá pro další formování. Chcete-li to udělat, musíte si koupit speciální troubu.

Zařízení pro výrobu akrylových fólií bude v tomto případě obtížnější. Kromě toho je nutné vyrábět další formy správné velikosti.

Navzdory všem složitostem technologie vstřikování je velmi oblíbená a velice žádaná. Důvodem je vysoká pevnost získaných produktů. Trvá to víc času, ale tento produkt se prodává dobře.

Kolik můžete vydělat na výrobu akrylu

Při vstupu do podnikání ziskovost nepřekračuje 100%. Někteří odborní výrobci tvrdí, že tyto údaje přesahují 300%. V průměru může malá prodejna přinést až 10 tisíc rublů. za den. Při organizaci 100% prodeje můžete mluvit o návratnosti projektu po dobu 4 měsíců.

Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

Chcete-li zahájit obchodní projekt, budete potřebovat finanční prostředky na:

 • Pronájem prostor je 30 tisíc rublů;
 • Registrace - 1 000 rublů;
 • Mzdy zaměstnancům - 100 tisíc rublů;
 • Akvizice průmyslového vybavení - 100 tisíc rublů;
 • Nákup surovin - 50 tisíc rublů;
 • Reklama, vytváření vlastního internetového zdroje - 50 tisíc rublů.

Jak vybrat zařízení pro organizaci aktivit

Aby bylo zajištěno řádné fungování personálu, je nutné zakoupit vibrační stůl, směšovač a formy pro odlévání akrylových výrobků. Pro organizaci výroby ve velkém měřítku je vhodné zakoupit plnohodnotnou automatizovanou linku. Kromě toho potřebujete broušení, elektrickou pila. Doporučuje se koupit vše potřebné pro podnikání od jednoho dodavatele, který nabídne příznivou cenu.

Které OKVED použít pro akryl

Při evidenci podnikání v dokumentech je podtržen kód ОКВТД 23.69.

Trénujte svůj mozek s potěšením

Jaké dokumenty budou potřebné k vytvoření podniku?

Vytvoření malého výrobního závodu optimálně jako individuální podnikání, poskytnutím kopie pasu, prohlášení a potvrzení o převzetí státního poplatku do daňového úřadu - potvrzení. Je-li plánována výroba ve velkém měřítku nebo podnikání organizuje několik lidí, zaregistrují se LLC, poté, co dodatečně předložily chartu společnosti a rozhodnutí všech zakladatelů.

Jaký daňový systém je možné uplatnit pro podnikání?

Bez ohledu na volbu organizační a právní formy je rozumné použít USN 6%, což nevyžaduje potvrzení výdajů společnosti. Daň se vypočítá na základě součtu obdržených příjmů.

Potřebuji povolení k výrobě akrylu?

Federální zákon "O licencování určitých typů činností" ze dne 04.05.2011 N 99-FZ nevyžaduje získání zvláštního povolení k výrobě akrylátu.

Výroba a montáž stolních desek z umělého kamene

Výroba interiérových detailů koupeln a kuchyní z polymerů akrylového složení, cenově výhodná a trvanlivá, se stala možná ihned po jejich vzniku na trhu stavebních materiálů. S výraznou pigmentací, vysokými estetickými vlastnostmi a velkou pevností se tyto látky začaly nahrazovat z tržních desek pro vany a kuchyně klasického typu, vyrobené z dřevotřískové desky s laminací.

Seznamte se podrobněji s hlavními výhodami materiálu pro desky z umělého kamene:

 • podobnost vzhledu desky s výrobky vyrobenými z přírodních surovin;
 • jednoduchost dokončení polymer-minerální báze produktu, schopnost poskytnout jakýkoli geometrický tvar a strukturu;
 • schopnost simulovat jakýkoli materiál, od dřeva po přírodní kámen;
 • malá hustota akrylového materiálu, která nevyžaduje posílení konstrukčních prvků stolu;
 • vysoká pevnost a trvanlivost výrobků.

Složky akrylových desek jsou dobře slepené, snadno zpracovatelné jakýmikoli řeznými nástroji a na rozdíl od žuly a přírodního kamene odolávají značným nárazovým zatížením bez poškození. Výrobky vyrobené z tohoto polymeru se nebojí nadměrné vlhkosti, nemohou vytvořit plastické deformace v surovém stavu. Akryl je materiál šetrný k životnímu prostředí, protože umělý kámen pro stolní desky z něho není zdrojem radioaktivního záření, jako jsou uranové soli obsažené v přírodních horských minerálech.

Bylo by nespravedlivé, kdyby se článek omezil na zásluhy stolních desek z akrylu. Tento materiál, stejně jako kterýkoli jiný, má své nevýhody. To je strach z vysokých teplot - horká pánev nebo pánev může opustit svou značku na povrchu desky, což zkazí vzhled. Díky nízké tvrdosti tohoto materiálu se na něm mohou snadno vytvářet různé škrábance a lesk. Je pravda, že tyto stopy lze snadno vyčistit leštěním, ale to je samostatný rozhovor, oddělené náklady.

Naše ocenění:

Zahájení investice 50 000 rublů.

Saturace trhu je průměrná.

Složitost zahájení podnikání je 4/10.

Technologie výroby akrylových desek

Samotná technologie výroby desek z umělého kamene není příliš obtížná. Současně není tak snadné udělat ruční stůl. V průmyslové výrobě deskových desek se nepoužívá poměrně levné vybavení a poměrně složité vybavení. Jediný způsob, jak vyrobit výrobky z akrylové pryskyřice vlastním rukama, je metoda odlévání.

Odlévání výrobků z akrylového polymeru na zakázku

Chcete-li nalít desky z umělého kamene na objednávku, musíte předem připravit bednění, které bude plně odpovídat rozměrům vyrobeného výrobku. Při instalaci bednění je třeba vzít v úvahu vodorovnou polohu na rovnoměrném kovovém nebo skleněném povrchu. Práce na bednění obvykle předchází tvorbě přesné šablony výrobku z listu běžné dřevotřískové desky. Šablona se používá pouze při přípravě bednění a před nalitím je vyjmuta z formy.

Forma pro lití akrylových pracovních desek

Chcete-li vyrobit tvarovanou desku z umělého kamene s krásnou hranou, musíte vytvořit všechny vnitřní švy nepropustné. Z tohoto důvodu je nejlepší používat plastin z dětských návrhových materiálů. Dává okraj stolu požadovaný tvar. Přebytky tohoto zvláštního tmelu jsou řezány ostrým nožem a celá bednění je důkladně očistěna od prachu a pokryta před odlitím tenkou voskovou vrstvou. Díky tomuto povlaku se tekutý akrylát nepřilne k povrchu bednění a po vytvrzení se z něj snadno vyjme.

Po podrobném popisu způsobu výroby umělé kámenové desky můžete bezpečně přistoupit k dalším operacím. Příprava odlévací směsi, která se skládá z gelového akrylu s plnidlem ve formě minerálních drtí, by měla být provedena s přesným dodržováním poměrů uvedených v instrukcích.

Za prvé, na stěnách a spodku bednění je aplikován gel s minerálními drtě pomocí stlačeného vzduchu. K tomu musíte koupit speciální rozprašovač pracující při tlaku až sedmi atmosfér. Tryska této pistole by měla být dostatečně velká, aby snadno procházela kameny minerálního plniva. Povlak se aplikuje ve dvou vrstvách. Za prvé, tenká vrstva - asi 1 milimetr, pak druhá, silnější - až 3 milimetry. Aplikací první vrstvy a druhé vrstvy je požadováno přechodné sušení, jinak se povlak sklouzne dolů a nedosáhne se rovnoměrné tloušťky.

Dalším krokem tohoto postupu je příprava akrylové pryskyřice pro formování do formy. Nejprve je třeba přidat k pryskyřicové složce, urychlit nastavení směsi, barviva a plniva. A před tím, než se nejlépe nalévá kompozice do formy, do ní se zavádí tvrdidlo. Po sestavení kompozice je třeba opatrně vyrovnat špachtlí tak, aby tloušťka vrstvy byla stejná na všech místech a nepřesáhla sedm milimetrů.

Formu desky můžete zlepšit jemným umístěním šablony na vrchní vrstvu. Musíte to udělat, abyste z formy vytlačili pryskyřici. Pokud je šablona dobře položena na pryskyřici, bylo by dobré ji zatlačit dodatečným zatížením. V této formě je vše ponecháno půl hodiny, dokud se pryskyřice částečně vytvrdí. Poté se zatížení odstraní a druhá vrstva akrylu se nalije na vrchol šablony dřevotřísky. Je důležité, aby mezi šablonou a hranami bednění byla malá mezera, ve které proudí pryskyřice, čímž vznikne rovnoměrná spojitá hrana.

O den později je možné demontovat bednění, protože výrobek již získal požadovanou pevnost a tvar. Nyní může být leštěn a leštěn do stupně kvality, který uspokojí zákazníka, pokud provádíte výrobu desek umělého kamene na objednávku. V případě, kdy je vyžadována stolní deska se složitější konfigurací, s různými montážními otvory a zářezem pro instalaci směšovače, musí být bednění vylepšeno přidáním dalších prvků.

Je snadnější zpracovávat hotové listy umělého kamene pro desky, které lze snadno získat od výrobců. Kromě pultu vyrobeného z tohoto materiálu můžete vyrábět kuchyňské stoly, stojany a dokonce i stěnové panely. Poměrně často se používá umělý kámen k instalaci sprchových koutek a umyvadel. Pomocí plošného materiálu vyrobeného z umělého kamene je možné vyrábět bezešvé plochy velkých rozměrů. Na monolitickém produktu nebudou patrné viditelné klouby, klouby. Obvykle jsou listy z umělého kamene ve velikostech 12x760x3680 mm. Na žádost zákazníka mu může výrobce dodat poloviny rozměrů.

Cena umělého kamene určené velikosti od výrobce:

 • Ecoline - 12 000 rublů;
 • Bienstone - 18000 rublů;
 • Grandex - 22500 rublů.

Výrobní společnosti poskytují zákazníkům slevy v závislosti na množství zakoupeného zboží. Pokud si zakoupíte více než 10 listů, sleva může činit až 5%, ale při nákupu 60 listů nebo více je sleva již 17%.

Přečtěte si více:

Výroba výrobků z umělého kamene

Zjistíme, jak uspořádat výrobu desek z umělého kamene a plánovat podnikání v této výrobě. Existují dva hlavní široce používané technologické metody pro výrobu akrylových stolních desek. Především - to je popsaný způsob nalití desek do individuálně připravené formy se svými vlastními rukama, možná i někde v malé místnosti v blízkosti domu nebo v garáži.

Počáteční fází takové výroby je příprava šablon a polotovarů. Pro výrobu desek z umělého kamene pro koupelnu, jsou samy, a pro desky z umělého kamene pro kuchyni - jiné. Jako předlisky se používají základy jakéhokoliv materiálu, který bude použit pro následné stříkání akrylové pryskyřice s plnidlem. Nejvhodnějším materiálem pro šablonu je dřevotříska. Vzorek je vytvořen tak, aby od okrajů budoucího stolu vystoupil asi 5 mm. Tato mezera vám umožňuje vytvořit silné okraje stolu, poskytnout jim požadovaný tvar a brousit požadovanou čistotu.

Chcete-li nalít desku o tloušťce 4 centimetrů, musíte vytvořit jeden obrobek a jednu šablonu. Pokud je požadovaná tloušťka stolu větší než zadaná velikost, budete potřebovat 2 šablony a 2 obrobky. Při nalévání je šablona s obrobkem připojena pomocí sešívačky nebo šroubů. Aby bylo dosaženo potřebných povolenek, je obrobek řezán pomocí ručního routeru na požadovanou tloušťku okraje.

Kompozice na bázi akrylové pryskyřice je aplikována na obrobek umístěný ve formě. Existují dva způsoby použití kompozice v kapalném stavu na obrobek: přímým a zpětným postřikem.

Přímé stříkání kompozice akrylové pryskyřice na obrobek

Tato technologická operace se skládá z několika etap:

 • Obrobek je potažen základním nátěrem s tvrdidlem přizpůsobeným barvě stolu, který se pokouší rovnoměrně aplikovat;
 • po obrobení obrobku po vytvrzení půdy se dosáhne ideální hladké vnější vrstvy;
 • základní vrstva je pokryta umělým kamenem v kapalném stavu atomizérem, nejprve - od okrajů, pak - po přímých úsecích;
 • uložená vrstva je vyloučena pro dobu vytvrzování;
 • Je použita další, poslední vrstva kompozice;
 • Po 6 hodinách, kdy byl výrobek úplně vytvrzen, provádí s pomocí abrazivní pokožky a skotského břitu konečnou úpravu povrchu včetně okrajů.

Metoda zpětného stříkání

Tato technologická metoda umožňuje organizovat výrobu mini stolů jako firmu.

Stupně obráceného rozprašování:

 • je vytvořena forma, kde se jako materiál pro bednění použije pásový materiál LMDF nebo dřevotřísková deska;
 • Šablona s obrobkem je umístěna v bednění, nastavena podél obrysu a výšky, která se musí rovnat tloušťce výrobku (od 40 do 60 mm);
 • Forma je vnitřně rozmazána s nematicí kompozicí pryskyřice;
 • se provádí postřikem kapalným kamenem, třikrát na koncových úsecích a dvakrát na plochém;
 • v době intenzivní krystalizace kompozice je na ni umístěna menší, nikoli několik milimetrů a je zatlačena tak, že pryskyřice vyčnívá mírně nad okraji okrajových částí;
 • směs se nechá úplně ztuhnout během 24 hodin;
 • Bednění je rozebráno a pomocí obrábění, následované leštěním, jsou odstraněny nečistoty, různé odchylky od správné formy desky.

Materiály a zařízení pro výrobu akrylových desek

Pokud budeme sledovat technologické fáze výroby výrobků, pak můžeme pochopit, jaké vybavení a materiály budou potřebné pro každou z nich. Stolní desky z umělého kamene nevyžadují drahé a složité vybavení pro jejich výrobu, které bude muset utrácet velké částky peněz.

Nejdražšími nástroji jsou elektrická pilová pila, bruska a frézka. Koupit zařízení pro výrobu desek z umělého kamene může být žádný problém, protože to všechno se prodává v jakémkoli obchodě s elektřinou. Chcete-li náklady na organizaci podniku ještě menší, musíte se snažit co nejvíce vyloučit těžkou manuální práci. Například namísto manuálního vytváření šablon a polotovarů pro desky se doporučuje zakoupit hotové matrice a na nich provést další stříkání s akrylovou sloučeninou. Tyto matrice obvykle slouží až 10 let a v podnikání se vyplácejí stokrát, zvláště pokud je organizována rozsáhlá výroba desek.

Technologie výroby výrobků z umělého kamene je tak rozmanitá, že při výrobě obchodovatelných produktů můžete vybrat téměř jakýkoli barevný rozsah, aplikovat různé obrázky ve formě log a jednoduše kresby.

To je zajímavé:

Instalace desek v nábytkových sestavách

Chcete-li provést instalaci stolu z umělého kamene do náhlavní soupravy, musíte pochopit, že se jedná o velmi důležitý a zodpovědný obchod. Pokud vše funguje, můžete vše nainstalovat za pouhý hodinu, ale poměrně často ho mistr zvládne celý den. Vše závisí na tom, jaká je složitost produktu a kolik jeho částí tvoří.

Pokud se jedná o jednoduchý okenní parapet nebo malý stůl, instalace deskových desek z umělého kamene není obtížné. Je mnohem obtížnější instalovat produkt do kuchyně, protože kuchyňské desky, které se skládají z několika částí, mají složitý tvar a mají velkou váhu. Není snadné dodávat zákazníkovi, není to snadné a instalace produktu na pevný základ. Obvykle se upevnění výrobku provádí lepením a všechny velikosti a tvary výrobků se upravují i ​​v továrně na výrobu nábytku. Na místě se instalace provádí na základních prvcích.

Podnikatelský plán pro výrobu desek z umělého kamene

Takový plán lze provést pouze na základě toho, kolik stojí deska z umělého kamene. V současné době je minimální cena jednoho běžného metru stolu z umělého kamene 6500 rublů. Ale i když prodáváte výrobky za cenu 2000 rublů za běžící metr, bude to případ 100% ziskové, neboť cena běžícího metru na desce je nižší než tato částka se téměř zdvojnásobila.

Podnikatelský plán pro výrobu desek z umělého kamene může být proveden na základě dalších údajů o prodejní ceně. Může být přiděleno až 4 000 rublů, protože na trhu těchto produktů je tato cena poměrně považována za oprávněnou. Tím, že prodává své zboží levnější, výrobce jednoznačně porazí kupce od konkurentů, což je také velmi důležité pro rychlý obrat peněz a rozšíření výroby.

Po zorganizování práce prodejny na výrobu výrobků z kapalného kamene můžete vyplnit prázdné místo tohoto zboží, které existuje u místních nábytkářských firem. Koneckonců, zřídka se výrobce nábytku bude zabývat výrobou deskových desek z kapalného kamene, protože to je úplně jiná specifičnost než montáž nábytku z hotových materiálů. Pokud přiřadíte nejvyšší ceny vašim výrobkům, bude to asi třikrát levnější než cena světových výrobců. Zboží v Rusku a za takovou cenu bude vyprodáno velmi rychle!

Soustředí-li se na požadavky moderního trhu, musí podnikatel vydělat peníze dříve, než se jeho zboží stane rozšířeným, ztratí poptávku. To je možné pouze pro ty lidi, kteří neustále hledají ziskové investice svých finančních prostředků, které se mohou rychle zmobilizovat, aby rozvíjely nové, přesto neznámé podnikání.