Výroba hraček v Číně

Většina lidí plánuje exportovat zboží z Číny a říká "Chci najít továrnu". Tento ustavený stereotyp je založen.

Vývoj architektury v Číně byl mnohem dříve než ve většině evropských zemí. Architekti, kteří navrhli chrámy a budovy v tradičním čínském stylu, se vrátily v prvním tisíciletí před naším letopočtem. e. vytvořily skutečné mistrovské dílo s inovativními.

Tianjin (Tiānjīn, 天津) se táhne podél zátoky Bohai, poblíž Velkého čínského kanálu. Úspěšná poloha mezi Pekingem a oceánem umožnila Tianjin vytvořit jeden z nejrušnějších přístavů v Číně. Město je odděleno od hlavního města.

Tabák a proces kouření zaujímají zvláštní místo v čínské kultuře. Dříve v zemi bylo více než 2000 značek cigaret, ale po přijetí řady legislativních aktů se jejich počet snížil na přibližně 500. Kontrola nad průmyslem.

284 ze dne 28. července 2018

Qiandao 千島湖 u (Qiandao 千島湖) je jednou z hlavních atrakcí Číny. Jedinečný přírodní objekt se nachází v provincii Zhejiang (Zhejiang 浙江省). Qiandaohu je také nazýváno jezem tisíce ostrovů. Je umělý.

159 24. června 2018

Čína je jednou z nejvíce fascinujících a živých zemí světa. Právě zde pokračuje staletá tradice, která se hrdě přenáší z generace na generaci. Starobylé základy a paměť neunikly lásce Číňanů k krepům.

750 12. června 2018

Runovel je dvoukolový jízdní kolo bez pedálů, určený k tomu, aby učil děti od 1,5 roku vyvažování na dvou kolech. Tak jdi spát.

124 03 červen 2018

Takže přišel čas, kdy se v Rusku staly populární gyroskop, monovil a belansvil. Tento trend přišel z oblohy, módy, na takovou exotickou formu dopravy, se zde objevil asi před pěti lety a okamžitě začal rozvíjet velké kroky.

122 10. května 2018

Suvenýrové výrobky jsou doma pro každého. A to nejsou jen magnety na ledničku a sada housen, přivezená z teplých zemí. Také jsou to věci, za něž neplatíme, ale dostáváme je zcela zdarma. Jedná se o reklamní produkty. Lyubě.

298 02 květen 2018

Yantai (烟台) je krásné moderní čínské město, které se nachází na poloostrově Shandong. Je to velký přístav a námořní základna. Yantai na třech stranách je omyta Žlutým mořem, jehož pobřeží láká svou krásou. Vd.

Čínská hračka továrna, která vyrábí hračky pro celý svět

Čína vyrábí většinu zboží, které se prodávají po celém světě. Podle The Economist, v roce 2015, Čína produkovala 25% světové produkce.

V roce 2013, kdy Cheng Cheng, který byl v současnosti pracovníkem grafického obchodního týmu, působil na fotografické fakultě v Londýně, měla představu představit masovou produkci. Původně z provincie Jiangsu v Číně se rozhodla, že místo, odkud pochází, bude nejlepším místem k realizaci tohoto nápadu.

V továrně na výrobu hraček v provincii Jiangsu viděla, jak dělníci vytvářejí hračky.

15 FOTOGRAFIE

1. Zařízení je obvykle zpřístupněno tisku a málo z jejích zástupců se může dostat dovnitř.

2. Za více než měsíc žil Cheng z rostliny od rána do noci a dokumentoval životy dělníků. Jejich pracovní den začal v 8 hodin ráno a obvykle skončil v 20 hodin. Také byla hodina na oběd dána uprostřed dne.

3. "Práce je jednoduchá, ale intenzivní," řekl fotograf.

4. V továrně, která byla otevřena v roce 1991, zaměstnává více než 500 lidí.

5. Zařízení se specializuje na plyšové hračky, které jsou vyváženy do USA, Evropy a Ruska.

6. Většina pracovníků, se kterými Cheng mluvil, nebyl obeznámen s postavami, které vytvářeli.

7. "Nevěděli, co dělají," řekl Cheng. "Nikdy neviděli karikatury. Myslí si, že hračky vypadají divně, protože nemají tušení, odkud tyto příběhy pocházejí, nebo to, co je Disney. "

8. Cheng uvedla, že věří, že život pracovníků se zlepšil.

9. Mnoho pracovníků má rodinu.

10. Pro ty, kteří žijí daleko od továrny, je k dispozici ubytovna.

11. Doba odpočinku je také důležitou součástí pracovního dne. "Mají politiku, která nutí pracovníky spát hodinu," řekl Chen.

12. Mnoho lidí spí přímo uprostřed materiálu.

13. Nebo mezi hračkami.

14. Cheng chce, aby tato série pomohla lidem pochopit, odkud pocházejí mnohé hračky v obchodě.

Toy Výroba Čína

Hračky jsou jedním z nejvíce vyvážených výrobků v Číně. Více než 80% produkce hraček celého světa vzniká v Číně a hlavní dodávky spadají na trh USA, Ruska, zemí SNS a Evropské unie. Výroba hraček v Číně - poměrně výnosný podnik, a proto v zemi existuje více než 6000 továren, které zajišťují nepřetržitý obrat.

Jaké hračky jsou vyráběny v Číně?

Sortiment vyráběných výrobků se udržuje s dobou - různé měkké, plastové a gumové karikatury jsou vyrobeny podle nejnovějších módních trendů. V takovém případě nejsou zbaveny pozornosti i jiné typy hraček: klasické panenky a měkké hračky, stejně jako mechanické, elektronické, interaktivní, intelektuální, rozvíjející se, robotické a mnoho dalších.

Mimochodem, v Číně existuje územní rozdělení výrobních kapacit hračského průmyslu. Například provincie Guangdong - centrum pro uvolňování různých elektronických hraček, stejně jako plastové figurky a panenky. Zde jsou také produkované herní konzole. Provincie Jiangsu a Shandong vyrábějí převážně měkké hračky a Zhengjiang - nádherné vánoční ozdoby a dřevěné hračky.

Trochu o kvalitě hraček vyrobených v Číně

Nedávno se drtivá většina čínských hraček mohla nazývat produkty špatně kvalitní. Nyní je téměř každý výrobce připraven poskytnout vám všechny certifikáty shody vašich výrobků s obecně uznávanými světovými standardy.

Tato změna byla způsobena úzkou spoluprací čínských výrobců s evropskými a americkými dovozci, kteří jsou velice vybíraví ohledně kvality a bezpečnosti hraček dodávaných do jejich země. To je důvod, proč výroba hraček v Číně dnes dosáhla kvalitativně nové úrovně.

Pokud máte v úmyslu otevřít svou firmu prodávající čínské hračky, potřebujete spolehlivý dodavatel potřebných produktů. Hledání mezi tisíci výrobci a podepsání výhodného kontraktu s ním není pro začátečníka nejjednodušší, a proto byste měli požádat Osh Group o pomoc.

Objednejte uzavření smlouvy "na klíč", uveďte vlastnosti výrobků, které vás zajímají, a my se o zbytek postaráme. Naši odborníci najdou správného výrobce, podívejte se na hračky, aby vyhovoval vašim potřebám, pomáhají k uzavření smlouvy, jakož i dbát na včasné dodání a proclení, po kterém budete rychle a získat ten správný produkt na místo určení bez jakýchkoli problémů.

Vytvořte si výhodný obchod s Osh Group!

Kontaktujte nás

Zanechte svůj požadavek právě teď a my se k vám vrátíme co nejdříve.

Dovoz dětských hraček z Číny

Čína, jak víte, je nazýván světový závod, se stejným úspěchem lze nazvat, že země na světě hračka továrna, protože podle statistik, 8 z 10 hraček, které si hrají děti na celém světě, byly vyrobeny v Číně. Dětské hračky jsou navíc jedním z hlavních směrů práce čínských výrobců.

Sortiment výrobků je extrémně široký, v Číně se vyrábějí jako klasické panenky a medvídky, hračky-roboty, stejně jako interaktivní intelektuální hračky. Konkurence mezi čínskými výrobci je prostě obrovská, díky tomuto boji ceny hračky nezvyšují a kvalita splňuje světové standardy. Téměř každá továrna vyrábějící hračky je připravena poskytnout zákazníkům bezpečnostní certifikáty.

Čínské hračky jsou levnější a mnohem rozmanitější než ruské a evropské, takže asi 70 procent hraček prodávaných v Rusku se vyrábí v Číně. Ve velkých elitních obchodech je podíl čínských výrobků nejméně 60%, v malých prodejnách nebo na trzích dosahuje procento hraček z Číny 90.

Čína pečlivě sleduje trendy na trhu s hračkami pro děti a rychle se přizpůsobuje zpřísnění požadavků na kvalitu a bezpečnost výrobků předložených EU a USA. Z průzkumů provedených mezi čínskými výrobci je jasné, že jsou připraveni i nadále zaměřovat se na zlepšování kvality hraček, ale budou se snažit udržet ceny na stejné úrovni, neboť se vážně obávají cenové konkurence. Také výrobci hraček v Číně hodlají zvýšit objem investic do návrhu a vývoje jejich výrobků.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Hlavním problémem, který bude muset vyřešit podnikatel, který se rozhodl začít dovážet hračky z Číny, je hledání spolehlivého dodavatele zboží. Drobní dovozci upřednostňují vytváření obchodních vztahů bez přechodu na území Číny. Schéma je dost jednoduché: najít čínského dodavatele prostřednictvím internetu, například prostřednictvím stránky aliexpress.com. Dodavatel zašle doklady, podnikatel zaplatí účet, výrobky zasílají do Ruska dopravní společnost. Dále je nutné provést celní odbavení zboží, vydat certifikát o shodě a závěr Federální služby pro ochranu spotřebitelských práv. Certifikáty o shodě stojí asi 10 tisíc rublů, pro každý typ hraček potřebujete samostatný certifikát. Přepravní náklady také nejsou levné, například EMC bude stát 18 dolarů za kilogram zboží. Významné finanční prostředky budou muset být vynaloženy na zaplacení služeb celního makléře (asi 20 tisíc rublů) plus cla na dovoz zboží a DPH. Pokud je strana malá, o 100 až 200 tisíc rublů, pak dovoz hraček z Číny není tak výnosný obchod, protože cena zboží je téměř zdvojnásobena. Je třeba mít na paměti, že čínský prodávající nebude kupujícímu dělat nic a veškeré úsilí dodat a dokumentovat dokumenty úplně padnou na ramena ruského obchodníka. Nejjednodušší způsob, jak kontaktovat jednu z mnoha společností, které nabízejí plnou podporu určité procento transakce, ale opět bude výhodné, pokud je objem nákupu dostatečně velký.

Hledání dodavatelů čínských výrobků prostřednictvím internetu je někdy nerentabilní, protože není neobvyklé, že dodavatel zmizí po převodu zálohy, nebo že zboží nebylo zcela stejné nebo vůbec nebylo zboží, které bylo objednáno. Velké stránky, které provádějí objednávky, se obvykle snaží chránit zákazníky před podvodníky nebo bezohlednými podnikateli, přijímat stížnosti, vysílat varování, ale to nemusí vždy fungovat. Kromě toho často čínské obchodní společnosti nabízejí zboží se svými marží a vydávají se za výrobců, takže spolupráce s nimi není tak výhodná, jak by si to ruský zákazník přál.

Chcete-li mít jistotu, že potenciální partner nemá vyrábět ten správný produkt a spolehlivého dodavatele, který má ve zvyku podvádět jejich zákazníci mohou využívat služeb, které nabízí desítky společností, které poskytují pomoc ruských podnikatelů při uzavírání transakcí na čínském trhu - zkontrolujte výrobce. Hledání asistenta je snadné: stačí dotazovat vyhledávač na "ověření výrobce v Číně" a vybrat správnou firmu. Odhadovaná cena služby je 300 USD. Audit může získat informace o přítomnosti nebo nepřítomnosti čínského dodavatele vlastní výroby, sklady zboží, které se vyrábí v továrnách, na základě výrobních kapacit všech potřebných dokumentů, potvrzení o historii spolupráce s klienty zahraničních dodavatelů.

Mnoho podnikatelů, kteří chtějí nakupovat čínské hračky, dává přednost tomu, aby navštívili samotnou Čínu, a s využitím tlumočníka (od 100 dolarů za pracovní den) osobně uzavřou dohodu s dodavatelem.

V současné době Čína zaměstnává zhruba 10.000 výrobců hraček a několik tisíc obchodních společností se specializací na obchod s hračkami. Mezi producenty existuje určité seskupení podle regionu. V Guangdongu (Shantou, Dongang a Shenzhen) vyrábějí hračky vyrobené z plastu, elektrické hračky, panenky, herní konzole. V provincii Zhejiang (města Yiwu a Liaia) se vyrábějí dřevěné hračky, hračky a vánoční ozdoby. Měkké hračky se vyrábějí v provinciích Jiangsu (města Yangzhou a Nanjin) a Shandong.

Kupující čínských hraček by měl věnovat pozornost specifikaci výrobků a ne pronásledovat nejnižší cenu. Důležité je, abyste se důkladně dozvěděli o tom, co a jak se vyrábějí hračky (složení nátěrových hmot, výplní apod.). V Číně si můžete koupit měkkou hračku s pilinovým obalem spolu s sinteponem.

Čínské továrny obvykle vyrábějí jeden nebo dva typy hraček a kupující potřebuje široký sortiment, takže musíte být připraveni věnovat spoustu času a energie hledat několik dodavatelů hraček. V opačném případě budete muset využít služeb obchodní společnosti, která není tak výnosná jako přímá smlouva s výrobcem.

Továrny na hračky předkládají určité požadavky, obvykle minimální objednávku, předplacení a dobu výroby. V průměru je doba objednávky 30 dní, předplacení - ne více než 30 procent. Minimální objednávka je 1 000 kusů, ale může být snížena, pokud bude podepsána dohoda o dlouhodobé spolupráci a plán dodávky bude vypracován delší dobu.

V Číně se konají pravidelné veletrhy, kde se můžete seznámit s výrobci a produkty, začít obchodním vztahem. K účasti na výstavách jsou povoleny pouze respektované podniky, které dodržují zákony a mají zkušenosti se zahraničními partnery. Ruské cestovní kanceláře prodávají obchodní výlety za výstavy ve výši od 1 500 USD.

Výstavy her a hraček v Číně

 • Největší expozice dovozu a vývozu zboží v Číně se nazývá "Canton Fair" a koná se v Gongzhou dvakrát ročně: na jaře a na podzim. Mimo jiné jsou vystaveny dětské hračky. Výstava přitahuje obrovský počet podnikatelů z celého světa a je jednou z nejvýznamnějších událostí pro čínské výrobce a společnosti, které kupují zboží v Číně. Místo výstavy http://www.cantonfair.org.cn/en/.
 • Výstavní veletrh hraček «Hong Kong Toys Hry Fair » se koná v Hong Kongu v lednu. Vystavuje vzdělávací hračky a hry, elektronické a rádio-řízené hračky, hobby zboží, kouzelné motivy, sportovní a outdoorové hry, měkké hračky a panenky, mechanické hračky, videohry. Místo výstavy http://www.hktdc.com/fair/hktoyfair-en/HKTDC-Hong-Kong-Toys-and-Games-Fair.html.
 • Mezinárodní výstava hraček a zboží pro děti "Toy Expo" se každoročně koná v Šanghaji. To je hlavní událost pro výrobce hraček nejen v Číně, ale také v Asii. Zhruba 700 vystavovatelů je vystaveno. Hlavní kategorie vystavených ceny zboží :. Mechanical, měkké, elektronické, dřeva a dalších hraček, panenek, hobby zboží a modelování a design, vzdělávací stavebnic a her, hraček a zboží pro sportovní a outdoorové produkty pro nejmenší karnevalových hraček a dekorací, Vánoční ozdoby, licencované hračky, stejně jako knihy pro děti, kreslící papír, alba, barvy, plastelíny, markery, tužky a mnoho dalšího.
 • Mezinárodní výstava zboží pro děti a novorozence ("Čína Sourcing veletrh: Baby Dětské výrobky ") se koná každoročně v dubnu v Hongkongu.
 • Mezinárodní výstava hraček a koníčků (Toy Hobby Fair ") se koná v Guangzhou každoročně v dubnu. Vystavené elektrické a elektronické hračky, plyšové hračky, dřevěné hračky a herní sestavy, stolní hry, výrobky pro zábavu, doplňky a dárky, kovové hračky, panenky, plastové hračky, papírové hračky, nafukovací hračky, dětské auta a jízdní kola, elektronické hudební nástroje, syntezátory, dětské postýlky, karikatury a komiksy.
 • Dětské hračky také představují Mezinárodní výstava her a zábavy ("CIAE"), která se koná v březnu v Guangzhou.
 • Mezinárodní výstava hraček a vzdělávacích her pro děti se koná v Hongkongu v lednu. Úseky výstavy: nafukovací hračky, kovy, guma, textil, papír, plasty, mechanické hračky, vycpané hračky, panenky a příslušenství k nim, akční figurky a příslušenství, loutky, hračky, venkovní, plážové míče, míče, hračky zbraně, dětská vozidla, hračky s bateriemi, roboty, hračky, dálkově ovládané, drahé značkové hračky, stolní hry, domino, mahjong, vzdělávací hry, stavebnice, šachy, puzzle, herní konzole, CD, elektronické hudební hračky, Náhradní baterie a jejich díly, kola, skateboardy, brusle, dětskou literaturu, komiks, plastelíny, papír do tiskáren, psací stroje a školní potřeby, výrobky pro umělce, zboží pro dětskou tvorbu a koníčky, děti šicími a pletacími stroji, vánoční stromky, ozdoby, kostýmy, dary.
 • Mezinárodní výstava modelování ("CIME") se koná v září v Šanghaji. Sekce výstavy: modely s rádiovým ovládáním, plastové a kovové designéry, modely papíru a dřeva, komponenty a díly pro modelování, elektroniku a příslušenství, nástroje pro návrháře.
 • Mezinárodní výstava hraček a zboží pro tvorbu dětí se koná v dubnu v Guangzhou. Úseky výstavy: elektronické a počítačové hry, elektronické a elektrické hračky, měkké, plastové, dřevěné hračky, plyšové hračky, panenky a příslušenství, nafukovací hračky, balóny, draci, zboží pro dětskou tvorbu, stolní hry, designéři, kompozitní modelů letadel, lodí a licenční auto figurky kreslených postaviček a komiksů, vzdělávacích her a hraček, školství, betlémy, vysoké židle, autosedačky a kočárky pro chůzi a dopravu, auta a motorky pro děti, suroviny a na omplektuyuschie pro výrobu hraček.

Jak již bylo uvedeno výše, tisíce továren v různých oblastech se zabývají výrobou hraček v Číně. Navrhujeme informace o několika velkých výrobcích.

Největší výrobci čínských hraček

 • Polytoy Manufacturing Co, Ltd - Jedná se o společnost, která je na trhu od roku 1978. Specializuje se na výrobu panenek. Výroba se nachází v Shenzhen. Kontakt: Hong Kong, Unit J, 9 / F, World Tech Center, 95 Jak Ming St., Kwun Tong, Kowloon. Webová stránka: http://www.polytoy.com. Kontakt: Pan. Gilbert Fung (Export Manager). Tel: (852) 2341 6301 Fax: (852) 2343 5645
 • "Franki hračky a panenky výrobci a vývozci, sro" - která se specializuje na výrobu dětských výrobků. Kontakty: Hongkong, Pokoj 3, 10 / F, Yam Hop Hing Ind. Bldg., 40-44 Kwai Wing Road, Kwai Chung, N.T. Webová stránka: http://www.frankitoys.com. Kontaktní osoba: Leo Chan (výkonný ředitel). Tel: (852) 2424 9021 Fax: (852) 2489 8514.
 • Rich Legend Enterprises Ltd. - výrobce soft-plněné hračky. Kontakty: Hongkong, Suite 5-6, 19 / F., Pacific Plaza, 410 Des Voeux Road West. Webová stránka: http://www.richlegend.com. Kontakt: Pan. Gary Wong. Tel: (852) 35792806. Fax: (852) 3579 2887
 • M.G.B. Industrial Co. Ltd » - výrobce soft-plněné hračky, plastové panenky, automobilové hračky vyrobené z plastu. Kontakty: Hong Kong, Suite 1601, 16 / F, Tower One, Silvercord, 30 Canton Road, TST Webová stránka: http://www.mgb.com.hk; www.remibaby.com; www.mgbsewing.com.hk Kontakt: Mr. Ho King Yin (obchodník) Tel: (852) 23690191 Fax: (852) 2724 3121.
 • Wah Ngai průmyslová společnost - výrobce panenek. Kontakty: jednotka č. 9, 2 / F., blok B, průmyslové centrum Wah Luen, ulice Wong Chuk Yeung 15-21, Fo Tan, Shatin, N.T., Hongkong. Kontakt: paní Joyce Tang. Telefon: (852) 2605 9189/2687 1359. Fax: (852) 2481 2636. E-Mail: [email protected] Webová stránka: http://www.wahngai.com.hk.
 • Top Toys Gift Centre, sro - výrobce bábiky od roku 1994. Kontakty: Hong Kong, Rm 902, Metro centrum II, ulice Lam Hing 21, Kowloon Bay, Kowloon. Webová stránka: http://www.toptoys.com.hk. Kontakt: Pan. Desmon Chung (manažer). Tel: (852) 2753 6868. Fax: (852) 2753 6662
 • Společnost "Fung Seng Ind. Co, Ltd » se specializuje na výrobu mechanizovaných panenek a měkkých hraček. Produkuje měkké měkké hračky na objednávku "Walt Disney". Hongkong, 5A, Wing Hong Center, 18 Wing Hong St., Cheung Sha Wan. Webová stránka: http://www.fungseng.com.hk. Kontakt: Pan. Andrew Lam Tel: (852) 2408 6884. Fax: (852) 24074468
 • «Good Business (Čína) Ltd» - která vyrábí hračku již téměř 40 let. Vyrábí hračky s rádiovým ovládáním, hračky na baterie, hudební hračky, vzdělávací hračky, plastové vozy, panenky. Kontakt: Hong Kong, místnost č. 806-809 China Insurance Group Bldg, 141 Des Voeux Road Central. Webová stránka: http://www.goodbizcn.com. Kontakt: Pan. Charles Chung (generální ředitel). Tel: (852) 2545 8069. Fax: (852) 2541 6442
 • RTB Industrial Ltd. - výrobce panenek, plastové hračky na baterie, měkké hračky, suvenýry atd. Kontakty: Hong Kong, RM. 22 8 / FL., BLOCK-A, HI-TECH průmyslové centrum, 5-21 PAK TIN PAR ULICE, Tsuen Wan, n.t., Hong Kong. Webová stránka: http://www.rtb.com.hk Kontaktní osoba: Harry Tang (manažer). Tel.: (N / A) (852) 27284803 Fax: (N / A) (852) 23685490
 • "Yagao Toys Co. Ltd » - spolupracoval především s ruskými a ukrajinskými odběrateli. Vyrábí panenky. Kontakt: Čína, Linting Road, Chenghai, Shantou, Guangdong. Webová stránka: http://www.ygtoy.com. Kontakt: paní Karen
 • Nejlepší Artwares Co. Ltd » - jeden z nejlepších výrobců plátěných panenek a měkkých hraček. Rostliny se nacházejí v Taizhou, poblíž přístavního města Ningbo. Čína, průmyslová zóna Chuangxin, město Xiage, město Xianju, provincie Zhejiang. Webová stránka: http://www.bestartwares.com. Kontakt: Pan. Jamie Wang (manažer)
 • «Bvm Vinyl Doll Výroba Co, Ltd» - společnost specializující se na výrobu panenek, pracuje na vlastních skicích, vyváží výrobky do evropských zemí a do Spojených států. Kontakt: Čína, Xianlin Avenue, Vědecká oblast Maqun, Nanjing City, provincie Ťiang-su. Webová stránka: http://www.chinabestsailing.com. Kontakt: Pan. David Wu.
 • «Bocheng Doll Příslušenství Co, Ltd» - která vyrábí oděvy a doplňky pro panenky a děti. Výrobky jsou vynikající kvality. Kontakt: Čína, Shida Road, Quantang průmyslová zóna, Liaobu město, Dongguan město, provincie Guangdong. Webová stránka: http://www.bc-dollaccessories.com. Kontakt: Pan. Bryan Chan (manažer prodeje).
 • «DWK Int'l sro» - společnost, která provádí objednávky pro zákazníky z celého světa. Vyrábí širokou škálu produktů: od panenek po rádio-řízené hračky. Kontakty: 15 / F 80 Gloucester Road Wanchai, Hongkong. Webová stránka: www.dwki.com. Kontakt: Pan. Vincent Chen.
 • Yiwu Hongmo Toys Factory vyrábí 56 sad hraček: různé druhy panenek, auta, vzdělávací hry atd. Kontakty: Yixi Industrial Park, Shangxi město, Yiwu, Zhejiang, Čína (pevninská část) PSČ: 322000, Xiajiao Industrial Development Zone, Chenghai District, Shantou City, Guangdong. Webová stránka: http://www.mktoys.com.
 • «XINXINDA (HK) TOYS CRAFT LTD» se specializuje na výrobu plastových hraček (více než 150 000 titulů). Kontakty: Jednotka 1001, Budova Fourseas, 208-212 Nathan Road, Hongkong. Webová stránka: http://www.xxdcn.com; http://www.xxdcn.net.
 • Společnost Everwin Toys Industry Co., Limited - producent velmi levné nízké kvality panenek. Kontaktní osoba: GOUMEI INDUSTRY ZONE, DONGSHAN, město Jieyang, Guangdong, Čína (pevninská část). Zip: 522000. Telefon: 86-663-8213810. Mobilní telefon: 8613924438912. Fax: 86-663-8383269. Webová stránka: http://www.everwintoys.com. http://www.aliexpress.com/store/300423.
 • «YIWU OTARD GIFTS CO LTD» - výrobce panenek z vinylů a silikonu. Yiwu Otard Dárky Co, Limited. ADD: Místnost 201, oddíl 5, budova 45, Fancun, ulice Jiangdong, město Yiwu, provincie Zhejiang, Čína. TEL: 86-579-85217420 Mob: 86-18967421659 / 86-13566790392. Fax: 86-579-82144994. E-mail: [email protected], [email protected] Webová stránka: http://www.smiledolls.com. http://www.yiwu-opm.cn/.

Po výběru výrobce můžete pokračovat v návrhu zahraniční obchodní smlouvy. Především je třeba uvést, že společnost, která provádí zahraniční ekonomické transakce, musí být zapsána jako účastník zahraniční ekonomické činnosti na celním úřadu, kde budou prováděny celní operace. Je třeba si uvědomit, že ne všechny celní úřady mají povolení k prohlášení určitého zboží. Výběru místa registrace, je třeba objasnit, zda se příspěvek pro dovoz hraček vhodných vzhledem k různorodosti typů hraček, z nichž každý odpovídá za jeho kód TN VED.

Registrace probíhá po uzavření transakce. Celnímu úřadu za předpokladu, balíček dokumentů (všechny kopie musí být notářsky ověřený) kopie zakladatelské listiny, kopie osvědčení o státní registraci právnických osob kopie Listiny, kopie osvědčení o registrace pro daňové účely, v rozvaze za poslední vykazované období, nebo potvrzení z banky o zavedení charterové kapitálu, potvrzení od autorizovaného břehu otevírání bankovních účtů účastníků zahraniční ekonomické aktivity, kopii nájemních prostor či potvrzení vlastnického práva, kopii pasu a generální ředitel hlavního třesku kopii smlouvy o uzavření zahraniční ekonomické transakce, kopie transakčního pasu.

Nyní zpět k uzavření smlouvy o zahraniční ekonomice. V Číně je snadné najít jako tlumočníka, který pracuje s právními texty (od 150 dolarů denně) a společnost, která bude právně podporovat transakci. Vypracování smlouvy bude stát přibližně 10 tisíc rublů.

Pokud jste nezadali předběžné ověření výrobce, musíte před podepsáním smlouvy požádat čínskou stranu o registrační doklady společnosti a kopii průkazu totožnosti odpovědné osoby.

Toy Factoryies v Číně

Podle oficiálních statistik Čína produkuje více než 85% všech hraček na světě. V zemi je více než 1 000 továren, téměř všechny produkty, které vyrábějí, jsou vyváženy.

RMA Logistics nabízí pomoc při hledání spolehlivého dodavatele hraček v Číně, jakož i poskytování služeb pro jejich dodání s plným celním odbavením.

Vyberte výrobce

Při výběru dodavatele výrobků pro děti je jedním z rozhodujících faktorů kvalita a bezpečnost výrobků. Nezávisle najít partnera, vzhledem k obrovskému počtu továrny na hračky v Číně, je to docela obtížné - budete muset studovat velké množství informací, navštívit několik výstav nebo jít do Číny sami.

RMA Logistics má zastoupení v Tachenu, Yiwu, Guangzhou, Hongkongu, Moskvě a Hamburku, takže může pomoci při výběru.

Především byste měli věnovat pozornost společnosti:

 • Agentura Anne je velká továrna s provozní zkušeností asi 20 let. Vyrábí téměř všechny typy hraček a zároveň kladí velký důraz na jejich kvalitu a bezpečnost. Je orientován na mezinárodní obchod, poskytuje veškeré potřebné doklady pro přepravu. Důležitým plusem - zástupci společnosti jsou plynulí v angličtině a dalších jazycích, což usnadňuje vyjednávání a objednávky. Hlavní kancelář agentury Anne se nachází na adrese Rm 404, Bldg 1, Furong Yuan, Shantou S.E.Z., Guangdong;
 • Xincheng Inflatables je jedním z největších továren dodávajících své výrobky do více než 100 zemí. Má širokou škálu zboží, včetně plastových figur, stolních her, trampolínek, vánočních a novoročních dekorací a mnoho dalších. Vodicí Xincheng Nafukovací jsou vždy připraveni provést prohlídku jeho továrně a demonstrovat provoz výrobních zařízení, která se nachází na Liaocai Village, Zhongluotan města, Baiyun District, Guangzhou.

Za zmínku stojí také to, že většina výrobních závodů pro děti je soustředěna v Guangzhou. Zde najdete výrobce vyvíjejících se měkkých, elektrických, nafukovacích a plastových hraček, robotů, vrtulníků a mnoha dalších produktů.

Pokud máte zájem o výnosné, rychlé a pohodlné doručení hraček z Číny do celého Ruska, kontaktujte RMA Logistics. Poskytneme úplné celní odbavení zboží a doručíme ho do jakéhokoli místa Ruské federace, které bude zbaveno veškerých povinností a rizik. Chcete-li zjistit cenu našich služeb nebo získat další informace, obraťte se na našeho manažera jakýmkoli vhodným způsobem.

Nákupy v Číně: hračky

Podle statistik Německé asociace výrobců hraček se v Číně vyrábí asi 70% dětských výrobků. "Čínská hračka" již není stigma špatné kvality, ale realita světového trhu.

V Číně, absolutně všechny druhy hraček z jakéhokoliv materiálu. Továrny byly dlouho studovali zvláštnosti ruské poptávky, takže na pultech našich obchodů lze nalézt malované matrjoška, ​​krokodýl Gena, nevím a Medvídek Pú se značkou Made in China. Rozsah hraček je aktualizován několikrát do roka, je nutné zadat nový kreslený film (někdy dříve uvolnění), zatímco továrny jsou připraveni razítko znaky pásku.

Spouštění cen je také obrovské, můžete najít zboží v hodnotě 10 rublů až do nekonečna. Nicméně, nákup čínských hraček, to vyplývá na prvním místě věnujte pozornost technickým vlastnostem výrobků, spíše než honit nejnižší cenu. Je důležité důkladně se učit z toho, co a jak se hračky vyrábějí (složení všech materiálů, výplně apod.). V Číně si můžete koupit měkkou hračku s pilinovým obalem spolu s sinteponem. No, Cheburashka se žraločíma úsměvem a purpurovým Winnie the Pooh je již legendární.

Hlavní oblasti nákupu.

Regionální výroba hraček se nachází v několika provinciích: na jihu - v provinciích Guangdong, Zhejiang, Jiangsu; na východě - v provincii Shandong.

 • Pokud hledáte pro hračky z plastu, elektronické hračky, herní konzole a panenky - (. Provincii Kuang-tung) by měly věnovat pozornost výrobců z města Shantou, Dongguan a Shenzhen.
 • V provincii Zhejiang vyrábět více vánočních ozdob, dřevěné hračky a hračky.
 • Většina továrny na výrobu hraček je vyráběna v továrnách Yangzhou a Nanjing (provincie Jiangsu) av provinciích. Shandong.

Hlavní porty, ze kterých jsou hračky vyváženy, jsou Shenzhen, Shanghai a Qingdao.

Tendence trhu.

V posledním desetiletí výroba hraček v Číně dosáhla nové úrovně. Po incidentu v roce 2007, kdy se americký koncern Mattel (výrobce panenky Barbie) musel odstoupit půl milionu hraček kvůli obsah olova, stejně jako řadu dalších skandálů, čínský výrobce výrazně posílila kontrolu kvality.

V současné době Čína zaměstnává zhruba 10.000 výrobců hraček a několik tisíc obchodních společností se specializací na obchod s hračkami. Konkurence mezi čínskými výrobci je prostě obrovská, takže továrny potřebují "držet značku" a kvalita zboží musí splňovat světové standardy. Téměř každá hračka vyrábějící společnost je připravena poskytnout zákazníkům bezpečnostní certifikáty a certifikáty kvality evropského modelu.

Také čínské továrny se postupně odkládají od širokého sortimentu výrobků a soustředit se na jeden nebo dva druhy hraček. Vzhledem k tomu, že kupující potřebuje široký sortiment, musíte být připraveni na to, že musíte věnovat spoustu času a úsilí k nalezení několika dodavatelů hraček. V opačném případě budete muset využít služeb obchodní společnosti, která není tak výnosná jako přímá smlouva s výrobcem.

Druhý trend je stabilní růst cen. Důvody byly: zvýšení výrobních nákladů (včetně zlepšení kvality výrobků v souladu se stávajícími normami), nárůst nákladů na kvalifikovanou pracovní sílu, zvýšení cen přírodních zdrojů a energie. V tomto ohledu, mnoho zahraničních společností zastaví výrobu v Číně, mimo jiné německý koncern Simba-Dickie-Group (vrácené zboží do Německa), Steiff a Märklin.

Čínské společnosti však nezoufejí zaměřit se na rozvoj a posílení vlastních značek, jít s nimi na trhy EU a USA.

Například světově proslulá radio-controlled hračky značky Silverlit. Společnost byla založena v roce 1977 v Hong Kongu, výrobní zařízení se nachází v pevninské Číně. Silverlit má mnoho ocenění a technické inovace. Například jejich řízený vrtulník Mini PicooZ MX-1 byl zařazen do Guinnessovy knihy světových rekordů jako nejmenší radiokompresní vrtulník na světě.

Společnost Hap-P-Kid (obchodní jméno Happy Kid) je registrována také v Hongkongu. Happy Kid hračky získaly mnoho ocenění na mezinárodních výstavách a jsou uznávány po celém světě. Společnost Hap-p-Kid vyrábí kvalitní hračky: blastery, sady her, pro děti i pro starší děti; pohyblivé roboty, hračky pro děti, válečníci s draky, pistole, útočné pušky, různé zbraně.

Dalším "trendem" v posledních letech byly změny týkající se dovozu hraček v Rusku.

K radosti rodičů a smutku podnikatelů, přinášet dětské hračky do naší země každý rok se stává obtížnější. Nákladné a časově náročné certifikaci, dodatečné kontroly u celního (včetně ochrany zapsané ochranné známky, copyright), pravidelné kontroly přistání - na to vše musíte být psychicky připraveni, pokud se rozhodnete, aby se vážně usilovat o toto téma. Samozřejmě, pokud máte „čisté ruce“, a v nádobě nechodí, „medvěd Máša“, není čeho bát, a všechny ostatní rizika a náklady lze vypočítat předem.

Aby nedošlo k katastrofě, ujistěte se před odesláním objednávky do továrny a znovu - před odesláním ze skladu dodavatele, zadejte na výrobku veškeré nápisy a ochranné známky! Odeslání přijatých informací vašemu zprostředkovateli za účelem specifikace na celních základech. Chcete-li zjistit, zda je značka registrována, můžete ji také nezávisle například prostřednictvím této služby.

Pokud hledáte dodavatele hraček, pravděpodobně to pochopíte vybrat tento produkt v katalogu na internetu je prostě nerealistická. Hračky je třeba předem prověřit, dotknout se, otestovat. Proto doporučuji navštívit příbuzné a vysoce specializované výstavy pro předvýběr kandidátů a následné návštěvy výroby pro úplné vyhodnocení.

Návštěvy výstav pro firmy, které prodávají hračky, jsou také nezbytné jako pravidelná vzhled pro designéry a návrháře. Módní hračky se mění každý rok, existují neobvyklé novinky, výrobci překvapují inovací, takže rodiče měli vždy něco, co by jejich dětem potěšilo. Pokud tedy kupující nechtějí držet na svých regálech ošumělé zboží, zatímco konkurenti budou prodávat nové položky, musíte držet ruku na pulsu a zúčastnit se alespoň několika průmyslových akcí ročně.

V Číně jsou hračky ve velkém množství zastoupeny na dalších významných výstavách:

"Toy" podnikání s Čínou: jak uspořádat dovoz hraček

Čína - obrovská továrna na světě, kde se vyrábějí téměř všechny výrobky včetně zboží pro děti. Podle statistik je 8 z 10 hraček, které děti hrají po celém světě, vyrobeno ve Středním království. Hračky jsou navíc jedním z hlavních dovozů čínských výrobců. Sortiment výrobků je extrémně široký, v ČLR dělají absolutně vše - od bábiky a medvídků až po roboty a interaktivní hry. Obrovský počet výrobců soutěží navzájem, čímž se zlepšuje kvalita výrobků, blíží se světovým standardům a ceny zpravidla zůstávají na poměrně nízké úrovni.

Nicméně, ne každý podnikatel, který se rozhodne začít podnikat s Čínou, zastaví svou volbu na hračky a zboží pro děti. Za prvé, rozmanitý sortiment vyvolává problém výběru - co prodávat z milionu položek? Za druhé, v mnoha zemích existují velmi přísná pravidla pro certifikaci dětských výrobků. No, a za třetí, v případě, že dovoz do Ukrajina levné hračky malých dávkách, může být není rentabilní, jako doprava, osvědčení o schválení, celní služby makléře bude stát hodně peněz, a některé hračky - levně.

Jaké hračky si vybrat?

Zkušenosti našich zákazníků naznačují, že "klasické" dětské hračky, jako jsou míče, auta a měkké hračky, jsou ve stabilní poptávce. Jsou prodávány vždy a všude. Kromě toho je třeba vzít v úvahu žádné zvláštní specifika každého roku, jako zvíře v čínském lunárním kalendáři, oznámila vydání animovaného filmu s světoznámých hrdinů a okamžitě získává popularitu trendy. V postsovětských zemích přichází móda pro některé inovativní vynálezy a "triky" o něco později než v Evropě nebo v USA. Proto má smysl pečlivě sledovat západní trhy a sledovat populární trendy v sociálních sítích.

Rozmach na kinetickém písku v USA byl pozorován v období 2014-2015 a stále jsme ani neslyšeli o jeho existenci. Pokud můžete otevřít svůj potenciál novosti a dovážet ho před konkurencí - získáte veškerý krém.

Kde mohu najít výrobce hraček v Číně?

Vzhledem k tomu, že čínská ekonomika je postavena na klastrovém modelu, téměř každý výrobek má vlastní výrobní oblast, to samé platí i pro hračky. Proč je důležité vědět, ve které provincii se vyrábějí hračky?
Pokud jste v Číně nebo plánujete jít tam najít dodavatele, budete přesně vědět, kam jít. Spravedlně se továrny vyrábějící produkty, které se zajímají, nacházejí ve stejném městě. Pokud hledáte pro dodavatele prostřednictvím internetu, jako je on-line obchodování - site Alibaba, je třeba připomenout, že mnoho čínských obchodních zprostředkovatelských společností nabízet produkty na prémie, které představují jako přímý výrobce, takže práce s nimi není tak výnosné, jak by měl kupujícímu. Pokud se společnost nachází v zcela odlišném regionu, máte s největší pravděpodobností zprostředkovatele. Z důvodu spravedlnosti je však třeba poznamenat, že množství zprostředkovatelů je ve stejném regionu jako produkce, takže tento faktor není rozhodující při výběru dodavatele.

Podívejme se podrobněji na výrobních střediscích hraček v Číně.

Chenghai (předměstí Shantou), provincie Guangdong - hlavní město výroby hraček.

Chenghai - hlavní centrum pro výrobu a export hraček v Číně. Provincie Guangdong vyváží 70% celkového objemu hraček vyvážených v Číně a drží polovinu světového trhu dovážených hraček.

K dalšímu posílení pozice regionu, nedaleko od Chenghai v roce 2014 byla postavena mezinárodní hrací město "Baoao", investice z toho činila více než 8 miliard yuanů. Jedná se o první průmyslový park v zemi, který integroval všechny vazby v řetězci dodávek hraček na domácí a zahraniční trhy, včetně internetového obchodu.

Pokud se podnikatel specializuje na obchod s Čínou a plánuje koupit velké množství hraček, bude Chenghai tou nejlepší volbou. Na předměstí jsou soustředěny obrovské množství velkých a malých továren, které se nacházejí doslova na metru od sebe. Na rozdíl od velkoobchodního trhu Yiwu, Chenghai továrny obvykle odešlou vzorky svých výrobků do obchodních společností, které pak reprezentují zájmy výrobců na internetu. Samozřejmě, že velké podniky mají své vlastní webové stránky a výstavní síně, v síti se snadno nacházejí a můžete s nimi přímo pracovat. Kromě toho v samotném Chenghai existuje mnoho společností, které poskytují služby showroomům. Jinými slovy, malá hračkářská společnost pronajímá za 500-1000 dolarů za rok představení s najatým zástupcem. Pokud má zákazník zájem o produkty, jsou mu poskytnuty kontaktní údaje výrobce. Ale většina výrobců hraček nemá anglicky mluvící personál, proto je vhodné navštívit je společně s tlumočníkem, zástupcem poradenské společnosti nebo kontaktovat prodejce.
Zajímavou vlastností návštěvy mnoha výstavních hal a showroomů je, že většinu odeslaných vzorků můžete vložit do vozíku a vzít si s sebou zdarma!

Yiwu, provincie Zhejiang - výroba malých levných hracích a velkoobchodních trhů

Pokud objednáváte velké množství dětských hraček z Číny, není potřeba nebo příležitost, tedy cesta. Ve městě Yiwu na velkoobchodním trhu Futien se čínské hračky prodávají za flexibilnějších podmínek. Náklady mohou být mírně vyšší než v továrně, ale minimální částky jsou menší. Kromě toho na velkoobchodním trhu můžete nakupovat nejen hračky, ale také různé interiérové ​​předměty, oblečení a mnoho dalšího. Pokud jsou hračky jen jednou z oblastí vašeho podnikání s Čínou a stále potřebujete koupit další produkty k vyplnění kontejneru - Yiwu bude vhodným místem pro nákup.
V tomto městě je také centrum pro výrobu malých hraček.

Yangzhou (provincie Jiangsu) a Qingdao (provincie Šan-tung) - měkké hračkářské výrobní střediska

Měkké plněné hračky - a nic víc. Většina výrobců se nachází v Yangzhou, malé podniky také existují v Qingdao. V Jang-čou je velký velkoobchodní trh s měkkými hračkami.

Yongjia, provincie Zhejiang - dětské hřiště a vše pro outdoorové hry

Qiaoxia je malé předměstí, které se specializuje na výrobu dětských hřišť, skluzů, houpaček a pískovců, stejně jako hraček pro otevřené prostory. Pokud hledáte výrobce na internetu, vezměte prosím na vědomí, že Qiaoxia patří do většího města Wenzhou a síť s největší pravděpodobností naznačuje.

Jak najít čínského dodavatele hraček?

Nevěřte tomu, že každý prodejce na internetu tvrdí, že je přímým výrobcem a může si vyrobit nějaké hračky na objednávku. Ve skutečnosti většina dodavatelů, na které můžete kontaktovat v síti, jsou zprostředkovatelské obchodní společnosti. Většina výrobců čínských hraček - malých podniků a dokonce domácí produkce, která zaměstnává maximálně 10 lidí, takže nejsou osobně zastoupeny v online obchodech. Pokud je potřeba kontaktovat a založit firmu přímo u výrobce, je lepší kontaktovat poradenskou společnost, která vám pomůže najít a vybrat továrnu.
Můžete také najít výrobce na významných specializovaných veletrzích a výstavách, například na kongresovém veletrhu v Guangzhou, Toy Expo v Šanghaji, Hong Kong Toys Veletrh hry v Hongkongu. Pokud neexistuje žádná touha nebo příležitost jít do Číny, pak zůstane jediný způsob, jak najít dodavatele - internet. Mimochodem, dokonce i v takovém případě je smysluplné vyhledávat radu od odborníků k odříznutí zprostředkovatelů nebo podvodníků. Velkoobchodní nákup hraček se nejlépe provádí na platformě Alibaba. Necházejte nejnižší cenu. Věnujte pozornost specifikacím výrobků, jak a od jakých hraček se vyrábějí, dostupnosti certifikace, testů a testů.
Největší čínští výrobci hraček: «Polytoy Manufacturing Co., Ltd.» (panenky, Shenzhen), «franki hračky a panenky výrobce a vývozce, Ltd.» (výrobky Dětské, Hong Kong), «Yagao hračky Co. Ltd »(panenky Chenghai),«Yiwu Hongmo Hračky Factory»(auta, panenky, a více než 60 titulů, Yiwu).

Problémy, které mohou nastat při importu hraček z Číny

Certifikace

Mnoho zemí dodržuje přísná pravidla a učiní vážné požadavky na certifikaci výrobků pro děti včetně hraček.
Osvědčení o shodě hračky je dokladem, že tento výrobek splňuje všechny požadavky na kvalitu a zaručuje bezpečnost života dítěte a životního prostředí. Certifikace hraček na Ukrajině je povinným postupem, je prováděna v souladu s GOST 25779-90 a DSanPіN 5.5.6.012-98. Dětské hračky jsou děleny podle věku, materiálu výroby, vzdělávacího účelu a složitosti zařízení.

Certifikace hraček probíhá v několika etapách:

• Laboratorní testy;
• hygienické hodnocení;
• příprava hygienicko-epidemiologického závěru;
• Registrace certifikátu shody.

Náklady na to všechno testování a hodnocení je poměrně vysoká, takže ne každý malý podnikatel vypracuje osvědčení pro každou z nomenklatury dováženého sortimentu, bohužel. Samozřejmě, pokud jsou plánovány velké dodávky, je třeba získat certifikáty. Pokud tomu tak není, přinejmenším požádejte prodejce o protokoly o zkouškách, aby ověřili, zda výrobky splňují alespoň některé normy bezpečnosti a kvality. Pokud Vám dodavatel nemůže poskytnout takové hlášení, doporučujeme vám najít jiný. Ačkoli tyto testy skutečně činí jen málo lidí, zejména v malých továrnách na výrobu hraček. Ale v Číně najdete nezávislé laboratoře, které provedou všechny potřebné testy a testy a poskytnou odpovídající závěr a osvědčení. V některých případech bude levnější než podobné odborné znalosti na Ukrajině, ale v právním měřítku ji nenahrazuje.

Autorská práva

Mnoho čínských továren používá slavné animační znaky k výrobě hraček nebo tisku obrázků, což je porušení autorských práv společností, které tyto znaky vlastní. Na Ukrajině, samozřejmě, dodržování autorských práv je také v plenkách a pirátství nadále vzkvétá. Přesto se snažíme o civilizovanou společnost, takže je žádoucí dodržovat všechna pravidla a záležitosti dovozu hraček z Číny. V Číně malé (a velké) podniky velmi často používají ochranné známky bez souhlasu nositelů práv. Produkty mohou být zkontrolovány na čínských zvycích, a pokud se zjistí pirátství, vzniknou vážné problémy. Pokud tedy chcete importovat hračky se známými animačními znaky a ochrannými známkami, musíte se ujistit, zda má prodejce oprávnění.

Velkoobchodní hračky z Číny

Hračky z Číny - je to asi 80% všech hraček na světě. Od 8 do 10 hraček, které děti hrají od Reykjavíku na Nový Zéland a Wellington z Novosibirsku do San Franciska, to stojí za to známka „Made in China“.

Podívej velkoobchodní katalog hraček s fotografiemi a cenami čínských výrobců.

Více než 90% všech hraček v Číně se vyrábí ve třech provinciích:

 1. V Guangdongu shantou soustředila továrny, které vyrábějí panenky, designéry, auta a letadla, rádio-řízené hračky, zbraně, elektronické hry a hračky.
 2. V provincii Jiangsu výrobci šití měkké hračky.
 3. V provincii Zhejiang v Yiwu vyrábět měkké hračky, dřevěné hračky a novoroční hračku.

Kvalitní hračky z Číny

Nyní na čínském trhu existuje asi 7000 továren. Vysoká konkurence mezi výrobci hraček je nucena udržovat nízkou cenovou úroveň s vysoce kvalitními výrobky.

Historicky se hračkářský průmysl v Číně rozvinul pod vlivem velkých mezinárodních značek, které své výrobky vložily do Středního království. Společnosti jako Mattel Inc, Walt Disney, Lego od samého počátku výroby v Číně přísně řídily kvalitu hraček.

Orientace výrobců čínských hraček na export, spolupráce s americkými a evropskými značkami vynucovala pečlivý přístup k otázkám kvality a bezpečnosti. A nyní většina výrobců hraček v Číně je připravena potvrdit kvalitu svých výrobků bezpečnostními certifikáty.

Čínští výrobci hraček ve velkoobchodním trhu Futien

Na velkoobchodním trhu Futien v Yiwu nabízí více než 1000 výrobců hraček své výrobky. Na rozdíl od výstav hraček v Pekingu, Šanghaji, Guangzhou nebo Hong Kongu, velkoobchodní trh v Yiwu funguje po celý rok. Výrobci hraček z celé Číny jsou zastoupeni na trhu, a to nejen z provincie Zhejiang.

Yiwu existují hračky všech druhů plastů, mluvení a pohyblivé panenky, auta, vrtulníky a letadla na řízení, elektronické hry, vzdělávacích her, hraček na pískoviště, zářící hračky, plyšové hračky, designérů a dalších produktů pro děti. To vše - hračky hromadně od výrobce.

Hračky z Číny ve velkoobchodním trhu Futien

Dodávka hraček z Číny

Čínští výrobci hraček nejsou v jejich složení vůbec homogenní. Existují známé společnosti, které nabízejí nejen hračky evropské kvality, ale i evropské ceny. Malí výrobci tvrdí, že nízké ceny hraček jsou potvrzeny výrobky nízké kvality. Nejzajímavější pro ruský trh jsou málo známé společnosti nabízející kvalitní výrobky za čínské ceny.

Výrobci hraček v segmentu středních cen jsou dobře zastoupeni na velkoobchodním trhu Futien ve městě Yiwu. Pomůžeme Vám s těmito společnostmi spolupracovat. Kromě toho jsme připraveni nabídnout výrobky přímo z dobře zavedených továren. Pošlete požadavek uvádějící, které hračky máte zájem a požadované množství potřebných potřeb.

Výrobci hraček v Číně

Vzhledem k obrovské poptávce po celé řadě dětských výrobků hrají výrobci hraček v Číně nejen výhodnou, ale také ekonomicky životaschopnou výbavu na trhu. Více než 75% světových hraček se vyrábí v Číně. Vzhledem k vysoké konkurenci mezi výrobci hraček v Číně, ceny za ně prakticky nezmění a zůstávají na stabilní úrovni, což je přínosné pro kupujícího. Navíc ani analogy evropské výroby nemohou konkurovat kvalitě výrobců hraček vyráběných v Číně.

Většina výrobců hraček v Číně, a oni jsou v současné době více než 6000, působící v rámci evropských značek, které se spoléhaly na čínských továrnách vzhledem k tomu, že jejich práce obstojí i ve srovnání s Evropany unikátní učení a pracovní schopnosti.

Důvody, které majitele ochranných známek otevírají výrobu v Číně, jsou:

 • vysoká úroveň hospodářského rozvoje;
 • vynikající vybavení výroby;
 • kladné obchodní podmínky pro výrobce hračky v Číně;
 • vysokou ziskovost.

výrobci hraček v Číně mají omezenou geografickou polohu a jsou strukturovány podle provincií, z nichž každý má svou vlastní specialitu: například Guangdong nasycené výrobci kukok, herní konzole, Zhejiang slavnou vánoční dekorace, hromadná výroba měkkých hraček se nachází v provinciích Jiangsu a Shandong.

Je třeba poznamenat, že všichni výrobci licencovaných hraček v Číně vyrábějí certifikované výrobky z bezpečných materiálů, které byly podrobeny hygienické kontrole.