NEJLEPŠÍ
NÁVRHY
PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Výrobní linka na výrobu latexových rukavic.

Tato řada je určena pro výrobu rukavic metodou latex, vinyl, nitril. Počítačem řízená výroba

1.Line plně automatizované.

2. Záruka 1 rok.

3. Poskytují se certifikáty Ruské federace, popis a výuka v ruštině.

4. Objem kontejnerů o délce 40 stop.

Materiálem pro výrobu může být: latex, nitril, polyvinylchlorid. Tekutý přírodní latex se dodává v sudech.

Princip a postup práce:

1.Razhivanie suroviny (latex, nitril, PVC).

2. Vyčistěte (roztaví) výchozí materiál.

4.Sušká se tvoří v troubě.

5. Ponoření forem do koagulantu (látka připravující formu pro aplikaci latexu).

Výroba lékařských rukavic: Proces je viděn zevnitř

Lékařské rukavice jsou jedním z hlavních způsobů, jak zajistit individuální ochranu pracovníků lékařských a preventivních a dalších institucí souvisejících s lékařskou činností a práce s pacienty. V současné době se žádná lékařská manipulace neuskutečňuje bez rukavic v rukou lékaře, což je spojeno se zvýšeným počtem a četností případů infekčních onemocnění.

Výroba lékařských rukavic v Rusku je dlouhotrvající proces, který má vlastní technologii a její historii.

Historie vzhledu lékařských rukavic


Historie vzhledu a objevů rukavic jako nezbytného atributu nějakého zdravotnického pracovníka začíná v roce 1758, kdy jejich první pár byl vyroben z tenkého střeva ovcí pro použití v praxi pěstounů a gynekologů.

Později, nebo přesněji v roce 1834, použil Richards Cook (New Jersey) rukavice vyrobené z kaučuku indického původu, aby chránily proti sepse ve stejné gynekologické a porodnické praxi. V roce 1834, již v Anglii, tento zážitek opakoval Thomas Watson. V té době byla pro výrobu rukavic použita indická kaučuk, protože pouze znalost její struktury v té době přivedla Columbus z Jižní Ameriky z mayských a aztéckých kmenů.

V budoucnu byla práce s lékařskými rukavicemi prováděna pouze pro jejich zlepšení, byly zkoušeny nové materiály pro výrobu, zvýšila se kvalita a pohodlí zdravotnického personálu. V současné době se mezi léčebnými rukavicemi, které se již vyznačují, patří obvyklý latex, nitril, vinyl, které se liší od sebe, především výrobní technologií. Kromě této klasifikace jsou lékařské rukavice rozděleny na práškové a práškové podle způsobu jejich zpracování. Prášek používá ten, který je z kukuřičného škrobu.

Rukavice také vyrábějí různé barvy. To pomáhá při označování rukavic, například u laborantů pracujících s mikroskopy, hnědé rukavice budou lépe vyhovovat, protože poskytují méně oslnění, neodstraňují a neudržují oči.

Zdravotní nesterilní rukavice jsou základem hygieny zdravotníka. Používají se jako účinný prostředek k vytvoření ochranné bariéry, která zabraňuje šíření a přenosu mikrobů a bakterií.

Chcete-li porozumět řadě typů pryžových lékařských rukavic, pomůže vám samostatný článek na našich webových stránkách.

Výrobní technologie a vlastnosti různých typů rukavic

Technologie výroby jakéhokoliv typu lékařských rukavice obsahuje řadu obecně po sobě jdoucích etap, které zahrnují čištění forem, čištění forem v kyselém tanku, opět čištění forem, jejich ponoření do kapacity koagulantu, odvodnění, ponoření do nádoby s složek základního materiálu, z loužení a vykostění, vytvrzování a nakonec se dostat z tvaru.

 • Latexové rukavice jsou vyrobeny z latexu, extrahovány z džusu gumových stromů a pomocí procesu vulkanizace se získá materiál nasycený bílkovinami. Barva latexových rukavic je obvykle z plátna nebo slonoviny, která je odlišuje od ostatních barevných odrůd. Bohužel, latexové rukavice mohou způsobit poměrně časté alergické reakce mezi zdravotnickými pracovníky, včetně anafylaxe, což způsobuje, že někteří zaměstnanci dokonce vzdali své povolání.
 • Nitrilové rukavice Jsou založeny na nitrilu, novém materiálu, který je kombinací butadienu a akrylonitrilu, který prošel polymerací za výrobních podmínek. V důsledku této reakce se syntetizuje nitrilový elastomer. Díky této kompozici jsou pružnější, hustší, což chrání zaměstnance lépe před prasknutím nebo propíchnutím rukavic a naprosto hypoalergenní. Tato druhá vlastnost zabraňuje rozvoj alergické kožní dermatitidy.
 • Vinylové lékařské rukavice varují také vývoj alergických reakcí. Jejich výroba je redukována na použití polyvinylchloridu, zvenku je aplikován polyuretanový povlak. Technologie výroby je obtížná, ale dává její oprávněné výsledky: takové rukavice jsou silné, dobře protáhlé a odolné proti působení ropných látek.

Zařízení pro výrobu lékařských rukavic

Stroj na výrobu lékařských rukavic je sestava sestávající z několika částí, které nesou jinou funkci. Zařízení na výrobu gumových rukavic zahrnuje následující součásti:

 • Zařízení pro vulkanizaci;
 • Míchadla;
 • Kontejnery pro likéry, horkou vodu, základní látku, chlazení, lití, mytí;
 • Sušicí skříně;
 • Potrubní systém;
 • Systém zásobování olejem;
 • Pece pro sušení materiálu;
 • Držáky tvarů;
 • Zařízení pro cirkulaci horkého vzduchu.

Při výrobě lékařských rukavic jsou používány různé způsoby léčby jejich vnitřních povrchů, které přímo určují, jak lékař pracuje při manipulaci s rukavicemi a zda vyvolá alergickou reakci.

Způsoby ošetření vnitřního povrchu rukavice

 1. Prášek (metoda s použitím výše uvedeného prášku z kukuřičného škrobu).
 2. Chlorace (za použití chlorového spreje nebo ponoření do roztoku).
 3. Polymerizovaný povlak, tj. Ošetření polymerními sloučeninami (aplikované na vnitřní povrch neprášených rukavic).

Chlór zabraňuje tomu, aby se rukavice spojily a prodloužily dobu, po kterou mohou být rukavice použity. Polymerní povlak rukavic je také snadnější, aby byl umístěn na suché a vlhké ruce pracovníka. Chlorace a polymerace dohromady jsou menší alergeny, ve srovnání s práškem.

V moderním lékařství kontrolu kvality zdravotnických rukavic zaujímá jedno z předních míst při výběru tohoto výrobku. Použití vadného zboží lékařským personálem se může stát fatální jak pro sebe, tak pro pacienty.

Kritéria kontroly kvality rukavic

 • Přítomnost alergenů schopných vyvolat alergickou reakci (od vyrážky k anafylaktickému šoku);
 • Pevnost vůči mechanickým nárazům, odolnost proti nim;
 • Propustnost pro mikroorganismy (bakterie, viry, protozoa);
 • Správnost a dodržování zásad výrobní technologie;
 • Přizpůsobení délky rukavice jeho vzhledu a funkčnímu použití;
 • Kvalitně vyráběné a uzavřené obaly.

Pokud není dodržena správná technika pro výrobu lékařských rukavic, jejich vlastnosti zabraňující infekci se výrazně sníží nebo úplně zmizí. Výsledkem odmítnutí jsou mikrotrhlinky, otvory, řezy, nerovnoměrné rozložení tloušťky rukavice, nedostatečná nebo nadměrná délka.

Lékařské rukavice jsou extrémně důležitým předmětem použití mezi lékaři v každé nemocnici, společně s lékařskými maskami, čepicemi, šaty a obleky. Proto jejich aplikace a dodržování kvality produkce přímo ovlivňují zdraví lidí. Výroba lékařských rukavic v Rusku je regulována příslušnými orgány dohledu.

Podnikání od začátku: výroba latexových rukavic

Registrace a organizace obchodu

Předtím než začnete s výrobou latexových rukavic, měli byste se zaregistrovat u daňových úřadů jako

individuální podnikatel. Pokud se okamžitě plánuje otevřít velký podnik s pronájmem velkého počtu pracovníků, pak je v tomto případě nutné zaregistrovat právnickou osobu. Pokud hodláte vyrábět rukavice pouze pro domácí použití a v malém měřítku, stačí otevřít IP. V tomto případě bude registrace podnikateli mnohem levnější a daně mohou být vypláceny podle zjednodušeného režimu.

Pokoje a zařízení

Organizace malé výroby latexových rukavic bude vyžadovat prostor asi 80 m2. Výška stropu výrobní haly by měla být nejméně 3,5 metru. Budova musí být elektrifikovaná, instalována vodovod a kanalizace, práce ventilačního systému je upravena. Celá oblast by měla být rozdělena do hlavních předpokladů pro výrobu rukavic a pomocných ploch. Další prostory jsou nutné k uložení hotových výrobků a materiálů pro výrobu rukavic. Podlahy v místnosti by měly být pokryty keramickými dlaždicemi s protiskluzovou vrstvou.

Pokud sami nakupujete zařízení, měli byste si zakoupit následující zařízení a mechanismy:

 1. Různé kapacity pro skladování a implementaci technologického procesu - 550 000 rublů.
 2. Sušička je 220 000 rublů.
 3. Chladicí systém - 300 000 rublů.
 4. Vybavení hlavního rámu - 400 000 rublů.
 5. Zařízení pro vulkanizaci - 440 000 rublů.
 6. Kulový mlýn je 650 000 rublů.
 7. Blok s kartáčem - 700 000 rublů.
 8. Mixér - 560 000 rublů.
 9. Paleta je 250 000 rublů.
 10. Koagulační skříň - 200 000 rublů.
 11. Forma je 350 000 rublů.

Kapacita dílny vybavené tímto zařízením umožní vyrobit 100 000 latexových rukavic za každou pracovní směnu.

Suroviny a dodavatelé

Pokud výroba bude fungovat bez volných dnů a ve 2 směnách, bude pro výrobu pryžových výrobků vyžadováno velké množství materiálů. Je nutné zajistit dodávky surovin, aby nedošlo k prodlevám. K tomu je třeba přímo spolupracovat s výrobci surovin. Po uzavření smlouvy o dodávce určité šarže surovin s nezbytným časovým odstupem se nemusíte obávat výrobního procesu, který by se neměl zastavit z důvodu nedostatku potřebných materiálů.

Velké průmyslové podniky oceňují své zákazníky a poskytují doručovací služby velmi vysoké kvality.

Suroviny, které musí být objednány k zahájení výrobního závodu:

 • latex nebo syntetická náhražka;
 • antioxidant;
 • titanový pigment;
 • dusičnan vápenatý;
 • emulze.

Aby byla zajištěna výroba latexových rukavic do 1 měsíce, bude trvat asi 400 000 rublů na nákup surovin.

Používáte-li syntetické analogy namísto přírodního latexu, můžete výrazně snížit finanční náklady na nákup surovin, ale nebudete mít velký zisk z prodeje produktů, které používají náhražky z důvodu nižších nákladů na vyrobený výrobek.

Výrobní technologie

Po instalaci a úpravě zakoupeného zařízení je možné začít s výrobou latexových rukavic.

Technologický proces výroby se provádí v následujícím pořadí:

 1. Čištění tvarů v kyselém prostředí.
 2. Ponoření forem do nádoby s latexem.
 3. Vyluhování.
 4. Deburring.
 5. Vulkanizace.
 6. Stažení hotových výrobků z formulářů.

Pro výrobu přírodních rukavic se používá latex, který se získává z džusu gumových stromů.

Přírodní produkty mají vzhled slonoviny, po procesu vulkanizace, rukavice získávají vlastnosti pryžových výrobků.

Zaměstnanci

Pro plnohodnotné fungování výroby bude nutné zaměstnávat tyto specialisty:

 • provozovatel automatické výrobní linky;
 • balička - nakladač;
 • účetní;
 • manažer;
 • řidiče.

Měsíční mzda bude asi 200 000 rublů.

Trh

Výrobky z přírodního latexu jsou požadovány. Aby bylo možné zajistit prodej výrobků, je nutné produkt řádně inzerovat v různých elektronických a tištěných médiích. Velký příliv velkoobchodních odběratelů lze přitáhnout tím, že vytvoříte webovou stránku, kde bude plně prezentován sortiment produktů s cenami a kontaktními informacemi. Není-li výroba latexových rukavic příliš velká, může být prodej přizpůsoben těmto obchodním organizacím:

 1. Zásobování v obchodě.
 2. Lékárny.
 3. Lékařské instituce.

Pokud máte vlastní dopravu, můžete zajistit dodávku vyrobeného zboží.

Finanční složka podniku

Výroba latexových rukavic může přinést vysoký zisk, ale pro organizaci vašeho podnikání bude nutné investovat značné množství peněz v počáteční fázi.

Náklady na otevření a údržbu

Chcete-li otevřít podnik pro výrobu latexových rukavic, budou vyžadovány následující finanční náklady:

 1. Nabytí vybavení - 4 070 000 rublů.
 2. Pronájem prostor - 100 000 rublů.
 3. Saldo zaměstnanců - 200 000 rublů.

Výše budoucích příjmů

Sada továrního vybavení pro výrobu latexových rukavic umožňuje vyrábět 100 000 výrobků za 1 pracovní směnu. Za měsíc s pětidenním pracovním týdnem bude množství vyrobeného zboží 2 000 000 kusů. Při velkoobchodní realizaci rukavic na 10 rublech za 1 pár získá zisk 10 000 000 rublů měsíčně.

Čistý zisk této produkce bude asi 9 000 000 rublů měsíčně.

Doba návratnosti

K plnému vrácení finančních prostředků vynaložených na výrobu latexových rukavic postačuje 1 měsíc výroby. Taková doba návratnosti může být dosažena při plném zatížení obchodu, stejně jako včasný prodej hotového výrobku. Obvykle v prvních měsících výroba latexových rukavic nefunguje v plné kapacitě kvůli nezměněnému prodeji hotových výrobků, ale i v tomto případě je možné dosáhnout sebejistého zisku a vrátit peníze vynaložené do 1 roku.

Před zahájením výroby rukavic je nutno zřídit nejen včasné dodávky surovin, ale také najít velkoobchodníky, kteří odvedou hotové výrobky ze skladu výrobního oddělení.

Výroba rukavic jako podnikání

Gumové rukavice jsou velmi žádané, protože jsou nejlepší ochranou rukou v mnoha oblastech lidské činnosti. Neexistují žádné analogy.

Proto se výroba rukavic může stát podnikatelským záměrem pro podnikatele.

Obecně jsou medicínské rukavice vyrobené z latexu velmi žádané a přínosem je, že náklady na jeden pár jsou pouze 40% tržní hodnoty.

Hledání pokojů

Pro výrobu je třeba najít vhodnou místnost.

Pro umístění stroje na výrobu rukavic by plocha dílny měla být nejméně 80 m2, výška stropu - od 3,5 m.

Místnost by měla být všechny komunikace: elektrické vedení, vodovod, kanalizace.

Povinným požadavkem pro dílnu je větrání.

Musíme se starat o výzdobu místnosti.

Stěny a podlahy musí být dokončeny keramickými dlaždicemi - to je povinný hygienický požadavek na lékařskou prodejnu rukavic.

Budova by měla být umístěna ve vzdálenosti nejméně 50 metrů od obytných a nebytových budov.

Náklady na pronájem výrobní místnosti začínají od 100 000 rublů a více, v závislosti na regionu.

Organizace workshopů

Dnes je proces výroby pryžových nebo jiných rukavic plně automatizován.

Proto budete muset zakoupit zařízení pro výrobní oddělení s kitem nebo sestavit linku pro jednotlivé stroje.

Seznam potřebných zařízení:

 • kontejnery pro suroviny;
 • pece;
 • chladicí systémy;
 • tisk;
 • mlyny a směšovače;
 • sušicí skříně;
 • zařízení pro vulkanizaci;
 • blok s kartáči.

Náklady na čínské vybavení - od 1 000 000 rublů a vyšší kvalitní zahraniční stroje mohou stát několikrát dražší.

Je však třeba poznamenat, že cena zařízení, například pro výrobu bavlněných rukavic s PVC povlakem, bude stát víc.

Produktivita zařízení dosahuje za jeden den 6 000 párů latexových rukavic.

V jednom pracovním měsíci můžete vytvořit až 180 000 párů rukavic, pokud bude výroba fungovat bez dnů volna.

Vedle výrobního oddělení bude nutné vytvořit systém prodeje, tj. Bude zapotřebí několik vozidel s řidičem.

Suroviny

Rukavice jsou obecně vyrobeny z latexu - surovin rostlinného původu.

Poptávka po této surovině neustále roste a jeho množství klesá, což se odráží v jejích nákladech.

Proto je latex nahrazen levnějším syntetickým materiálem s pryží, ale hotové výrobky jsou charakterizovány nižší kvalitou a cenou.

Kromě latexu nebo pryže jsou vyžadovány další komponenty:

 • antioxidant;
 • titanový pigment;
 • dusičnan vápenatý;
 • přírodní emulze;
 • separátor z oxidu zinečnatého.

K výrobě výrobků potřebujete suroviny v hodnotě 200 000 rublů.

Zaměstnanci

Výroba bude vyžadovat zaměstnance 15 osob. Z toho několik operátorů na opravu automatické linky, instalatéra na odstranění drobných poruch vybavení, obchodního manažera.

Kromě toho potřebujete nakladače, účetní a pracovníky skladu hotových výrobků. Rozpočet na vyplácení mzdy bude asi 250 000 rublů.

Propagace a marketing

Před zahájením výroby by se mělo dbát na propagaci zboží. Proto je nutné předem organizovat reklamní kampaň a určit prodejní trh.

Existuje několik možností implementace hotových výrobků: zdravotnických organizací, lékáren, obchodů s hardwarem, dalších organizací a odvětví.

Můžete to udělat sami, nebo můžete tuto záležitost svěřit odborníkům. Můžete vytisknout reklamní produkty a poslat je potenciálním kupcům.

Mimochodem, zajímat potenciálního klienta, můžete mu poskytnout vzorky jeho produktů.

Finanční plán

Žádný obchodní plán nelze představit bez výpočtu nákladů a návratnosti. Množství se může lišit v závislosti na zvolené místnosti, oblasti a dalších faktorech.

Na to, co je potřeba strávit znamená (v rublech):

 • registrace podnikání a inkasa dokumentů - 30000;
 • pronájem průmyslového areálu - 100000;
 • nákup vybavení - 2500000;
 • opravy - 100000;
 • reklama - 50000;
 • dodatečné náklady - 100 000;
 • suroviny - 200 000.

Počáteční kapitál bude 3080000 rublů. Jedná se pouze o počáteční náklady, měsíční odkazuje na platbu nájemného, ​​mzdy, daně, služby, nákup surovin.

V případě, že výroba bude probíhat každý den sedm dní v týdnu a produkovat na 180.000 párů, z nichž každá stojí asi 12 rublů, bude výnos z prodeje bude plně rovná 2 mil. 160 tisíc rublů.

To i přes skutečnost, že zboží bude prodáno v plném rozsahu.

Čistý zisk bude přibližně 700 000 rublů měsíčně. Investice budou tedy splaceny za 4 až 6 měsíců.

Dá se závěr, že výroba rukavic je výnosná, ale pouze pokud je řádně organizovaná.

Při sestavování obchodního plánu bychom neměli zapomínat na konkurenci, ale existují. Na trhu je poměrně mnoho nabídek a není snadné si vzít místo.

Aby se předešlo problémům s prodejem a chránilo podnik před riziky, je nutné provést marketingovou studii.

Latexové rukavice

Kalkulačka pro výpočet nákladů na dodávku za pomoci dopravní společnosti "PEC"

Bez latexových rukavic, zdravotnických zařízení, chemických laboratoří a kosmetických salonů dnes nedokážeme. S jejich pomocí jsou ruce chráněny před vystavením agresivním chemikáliím, v medicíně jsou používány pro vyšetření pacienta lékaři různých oborů a pro práci s laboratořemi.

OOO "Farm-Global", spolu s vydáváním různých lékařských nástrojů a potřeb, vyrábí latexové rukavice. Nákupem rukavic, jako každý výrobek, ušetříte peníze od výrobce a můžete se spolehnout na dlouhodobou vzájemně prospěšnou spolupráci.

Široká škála prezentovány na stránkách katalogu, což vám umožní vybrat latexové rukavice vhodné velikosti - S, M nebo L. Pro objednání Velkoobchod a maloobchod, volejte: +7 (495) 786-34-91, +7 (495) 902 -54-91.

Jak začít s výrobou latexových lékařských rukavic

Jednorázové lékařské rukavice - to je jeden z hlavních prostředků k zajištění infekční bezpečnosti, které se používají při provádění prakticky jakékoliv lékařské manipulace. Rukavice byly představeny před padesáti lety a jsou nyní používány všude jakýmikoliv lékařskými specialisty.

Nejoblíbenějším materiálem pro výrobu jednorázových lékařských rukavic v Rusku je latex. Většina latexových rukavic používaných po celém světě je vyráběna v jihovýchodní Asii, kde se rozkládá hlavní surovina - latex. Nicméně dostupnost zařízení, surovin a vysoká poptávka na ruském trhu s tímto výrobkem dala impuls k rozvoji ruské výroby zdravotnických rukavic vyrobených z latexu.

Ve struktuře nákladů na latexové rukavice je asi 40 procent nákladů na suroviny. Jedním z problémů tohoto typu výroby je pravidelné zvyšování cen latexu, což zvyšuje cenu rukavic. Důvodem růstu cen surovin je snížení počtu plantáží kaučukových stromů a snížení výtěžku latexu v důsledku povětrnostních podmínek. Odborníci předpovídají, že v příštích letech se situace na trhu s latexovými surovinami nezlepší. Kvůli nedostatku surovin mnoho dodavatelů odmítají uzavírat dlouhodobé smlouvy.

Alternativou k latexu je syntetický kaučuk, vyrobený z ropných produktů. Vzhledem k neustálému zvyšování cen ropy se tento materiál stal poměrně drahým a téměř vyrovnaný s latexem.

Další nevýhodou latexových surovin, kromě rostoucí ceny, je možnost, že někteří lidé mají alergickou reakci na latex. Může se objevit ve formě zčervenání, svědění a slz. Pacienti trpící alergií jsou nuceni používat rukavice vyrobené z umělých materiálů. Nicméně, jen malé procento lidí, kteří jsou alergičtí na latexovou materiálu, navíc vinyl nebo nitrilkaučuk neposkytují takovou přesností hmatové vjemy jako je latex, tak, jak jsme již bylo uvedeno výše, latex zůstává nejoblíbenější surovina při výrobě gumové rukavice.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Otevření vlastní výroby lékařských rukavic bude vyžadovat značné investice - nejméně 4,5 milionu rublů. Většina finančních prostředků půjde na nákup výrobní linky, zbytek - na vybavení výrobních prostor.

K vybudování obchodu pro výrobu lékařských rukavic potřebuje prostor o rozloze asi 800 metrů čtverečních, výška stropu 3,5 metrů, vybavená tekoucí vodou, větrání, elektrické vedení. S normami, které musíte zvolit při výběru místnosti, můžete vidět v části "Požadavky na výrobní budovy, prostory, zařízení." Do budovy, kde se nachází výroba, by měl být vhodný přístup k nákladní dopravě. Pokud se obchod nachází na podlaze nad nebo pod prvním, potřebujete nákladní výtah. Rozestup mezi výrobní budovou a obytnými budovami by měl být alespoň 50 metrů. Podlaha v obchodech je obvykle nalita betonem a pokrytá keramickou dlažbou. Vedle obchodu, kde se uskutečňuje výroba zboží, musí být k dispozici zařízení pro skladování surovin a hotových výrobků, domácností a pomocných prostor.

Návrh výrobních zařízení provádí zvláštní projektová organizace. Cena služeb je od 2000 rublů za metr čtvereční. Je možné vytvořit projekt jak pro výstavbu dílny, tak pro přeměnu stávajícího území. Projekt je vypracován s přihlédnutím ke všem normám a pravidlům platným v Ruské federaci. Na základě projektu jsou vydávány různé permisivní dokumenty.

Automatické linky pro výrobu rukavic, které jsou prezentovány na ruském trhu průmyslových zařízení, jsou vyráběny převážně v Číně. Ruští dodavatelé nabízejí svým zákazníkům instalaci a konfiguraci zařízení, zkušební provoz linky, zaškolení personálu pro práci s vybavením, záruční době (1 rok), technického poradenství, technologického rozvoje projektu, dokumentace a diagramy, které poskytují chemické vzorce. Zařízení je doprovázeno RF certifikáty a pokyny v ruštině.

Kapacita vedení pro výrobu lékařských rukavic může být od 4 do 12 tisíc kusů za hodinu. Zařízení je plně automatizované a je k dispozici pro provoz.

Struktura řada zahrnuje kapacitu pro ukládání, kulový mlýn, keramickou nádobou, vulkanizační zařízení, míchací jednotka s kartáči, kapacita pro kyselinu nádrže pro nádrže na horkou vodu pro louh, nádrž pro lití a promývací kapaliny sběr jímky, forma a pec kapacita koagulanty, koagulanty trouba, kapacita pro pokrytí latexové troubu pro kalení gel, sušárny latexové nádrž pro pre-vulkanizaci a loužení, sušárně vyluhování, rovnací hlavní sušárna, kontejner pro chlazení a dimenzování nádrže, sušení pec pro dimenzování nádrže, elektrického systému zařízení pro řízení vedení a systému pro dodávání oleje do linkového obvodu tvořící držák, topný systém pro přivádění oleje k vedení potrubí pro cirkulaci horké vzduch, řetězová jednotka, chladicí systém, řetězová dráha, rozchodová dráha, vybavení hlavního rámu, keramická ruční forma.

Latexové rukavice jsou baleny ve dvojicích nebo ve dvojicích. Balení je zpravidla vyrobeno z celofánu, informace o výrobku a výrobce se na něj aplikuje. Výrobce obalů lze nalézt prostřednictvím internetu. Při objednávání velkých množství bude cena jednoho balení asi 10-20 kopek. Bloky jsou baleny v kartónových přepravních bednách. Náklady na jednu krabici s tištěným logem pro velkoobchodní objednávku budou asi 10 rublů.

Latex na území Ruska je dovážen z jihovýchodní Asie. Světovým lídrem ve výrobě přírodního latexu je Thajsko, což představuje 35 procent. Indonésie je druhá (25 procent), následuje Indie a Malajsie (každá 20 procent). V Rusku, prostřednictvím domácích dodavatelů, latexové suroviny pro výrobu rukavic lze zakoupit za cenu 90-120 tisíc rublů za tunu.

Lékařské rukavice musí odpovídat

Snabtex - pracovní rukavice z hb, pvc, palčáků, kombinézy ve Voroněži

Košík

Důležité informace pro naše pravidelné a potenciální zákazníky!

V souvislosti s výskytem na trhu Voroněžské rukavice dodavatele, jejichž výrobek nesplňuje specifikace (počet vláken a hmotnost je menší, než je uvedeno v ceníku a zobrazeny ve vzorcích), věnujte větší pozornost návrhům levnějších rukou přicházejících na vás! Vždy sledujeme kvalitu našich výrobků!

Pracovní rukavice jsou vhodné pro jakoukoli profesi

Stavební materiály

a elektrické práce

Úklid

Medicína

Práce

s kyselinami a zásadami

Svařování funguje

Pracujte v zimě

Kategorie

Sezónní změna ceny

Vítejte ve skladu skladů Snabteks36 ve Voroneži!

Skladový sklad Snabteks36 vám nabízí rukavice pro pracovníky, kombinézy a mnohem více od nejlepších výrobců nejrůznějších osobních ochranných prostředků. V seznamu našich nabídek a pracovní rukavice velkoobchod, gumové rukavice a latexové rukavice, balení Scotch. Také pracovní obuv, bezpečnostní obuv a kombinézy. V seznamu zboží, který nabízíme, máme rukavice jsou jednoduché a PVC rukavice (s povlakem z polyvinylchloridu). Ale kromě výše uvedených typů osobních ochranných prostředků existuje mnoho dalších možností pro organizaci pracovišť v souladu se všemi požadavky pravidel bezpečnosti práce. Vždy na prodej skotky jakékoliv šířky a tloušťky a roztažného filmu.

Široká škála nabízených odrůd rukavic umožňuje použití našich výrobků v jakékoli oblasti činnosti. V každém podniku, od opravy žehliček a při tavení oceli se vyžaduje řada ochranných prostředků. Zda je důlní průmysl, ropa a plyn nebo potraviny bez pracovních pletených rukavic nezbytný. Pracovní rukavice, a na tom nezáleží, gumové rukavice nebo latexové rukavice, bude vždy požadováno.

Co můžeme říci o jakémkoli rozsáhlém výrobním procesu, i když doma, na osobních pozemcích nebo v průběhu nějaké opravy, vše se ukáže mnohem lépe, pokud existuje PVC rukavice nebo Spilk rukavice. V naší společnosti si můžete koupit rukavice pracovníci velkoobchod a v jakékoliv modifikaci.

V každé práci je nejdůležitější věcí pohodlí při provádění práce. A co nabízíme rukavice pro pracovníky a pvc rukavice nejenže zabraňuje klouzání a zlepšuje přilnavost na povrchu nástroje nebo materiálu, ale také spolehlivě chrání ruce před mnoha vnějšími vlivy a neinterferuje s prací. Náš rukavice pro pracovníky bezpečně chránit ruce a dát jim pocit pohodlí při práci.

POZOR! Náš obchod Snabteks36 vám nabízí možnost objednat si celou řadu našich produktů pomocí online aplikace přímo na stránkách našeho webu. Veškeré zboží, které jste si objednali, vám může zaslat jakákoli dopravní společnost nebo poštou Ruska. V objednávkovém formuláři uveďte kontaktní údaje a vytvořte seznam potřebných produktů a náš manažer Vás bude kontaktovat a určí seznam zboží, jejich cenu a možnost dodání pro město Voronezh. Práce bude mnohem rychlejší, pokud nám zavoláte.

Pracovní a ochranné rukavice v maloobchodě a velkoobchodě

Skladový sklad Snabteks36 je dodavatelem rukavice pro domácnost, kombinézy a speciální obuv na území Voroněž a Voroněž. Neustále rozšiřujeme sortiment nabízených produktů a díky mírné cenové politice a velkému sortimentu se cítíme jistě v soutěži s podobnými společnostmi. Hlavním produktem naší společnosti jsou rukavice pracovníků různých typů a tříd, stejně jako pracovní legíny a rukavice. Nerozlišujeme mezi maloobchodem a velkoobchodem - od nás si můžete koupit z jedné rukavice a v jakékoliv výši. Vždy v dosahu jsou nejoblíbenější pvc rukavice s PVC nánosem pro výrazné snížení tření. Tato volba umožňuje dosáhnout maximálního pohodlí při práci a důvěry v čistou a silnou rukojeť rukavic s pracovním povrchem přístroje.

Naše firma Vám nabízí více než 50 druhů rukavic různého příslušenství a úprav. Se všemi seznamy najdete v sekci Rukavice na našich stránkách. Všechny popsané rukavice mají jednu společnou vlastnost: byly vyrobeny z přírodního bavlněného nitě. Tato vlastnost našich výrobků vám dává pocit pohodlí a ochrany vašich rukou po dlouhou dobu. Technologie výroby je navržena tak, aby vytvářela konstantní proudění vzduchu přes látku do rukou, což zabraňuje tomu, aby se vaše ruce potopily a unavily před časem.

Naše společnost je kompetentní management, vysoce kvalifikovaný personál a citlivý přístup k našim klientům. To vše nám dává příležitost vyrovnat se s jakoukoli objednávkou v co nejkratším čase. Naši klienti jsou vždy spokojeni s kvalitou našich služeb.

Jak otevřít výrobu bavlněných rukavic s PVC povlakem

Hlavním prvkem úspěchu každé firmy je poptávka po produktech nebo poskytovaných službách a v důsledku toho pravidelný prodej produktů velkoodběratelům nebo maloobchodníkům. V tomto ohledu je největší výhodou výroba zboží s krátkou životností - výroba obuvi, výroba potravinářských výrobků, výroba bavlněných rukavic. Je to poslední řada podnikání, o které se dnes bude diskutovat.

Jak výhodná je výroba pracovních rukavic? To lze posuzovat z široké škály jejich aplikace a poptávky v nejrůznějších sférách života a výroby. Práce v zahradě nebo zahradě, práce v garáži nebo na staveništi - Při provádění téměř jakékoliv práce je nutná ochrana rukou, kterou poskytují bavlněné rukavice.

Cena těchto rukavic je malý, jsou vyrobeny převážně z hmatatelných materiálů, takže většina lidí nejsou k dispozici v obchodech 1-2 párů „just in case“, a vzít celou „party“. Pro výrobce Náklady na rukavice jsou doslova v "penny", samotná výroba je téměř úplně automatizovaná, doba návratnosti je, s nejmenšími výpočty, o něco málo přes jeden rok - souhlasí, velmi výnosný směr?

Materiál pro výrobu rukavic

Materiál, z něhož jsou vyrobeny pracovní rukavice, může být velmi odlišný. Nejčastěji jde o přízi z vlny nebo bavlny, méně často z umělých nití. Pro výrobu manžetových rukavic použijte tzv. "Pryžové pásky" - latexové nitě pletené bavlnou.

Někdy v rukavicích tkát kevlarový závit, který chrání ruce před řezy nebo vláknem z teflonu, aby se chránily před ohněm. Tyto rukavice stojí o něco dražší než běžné bavlněné nebo pvc potažené, ale jejich funkčnost a životnost jsou mnohem vyšší.

Technologie výroby pracovních rukavic a potřebného vybavení

Výroba bavlněných rukavic se provádí pomocí speciálních pletacích přístrojů. Navíc stroje na výrobu bavlněných rukavic mohou být různé - s elektronickým nebo ručním ovládáním. Na prvních parametrech o počtu smyček a řadách budoucích rukavic určujících rozměry výrobků je třeba zadat speciální digitální tabulku. U obráběcích strojů s ručním řízením jsou tyto charakteristiky nastaveny na plastovém řetězci.

Samozřejmě, elektronické zařízení pro výrobu bavlněných rukavic je mnohem snadnější spravovat a udržovat. Kromě toho vám umožňuje vidět a řídit celý výrobní proces. Ale také stojí mnohem víc než stroj s ručním ovládáním.

Je třeba poznamenat, že Ruské vybavení v této oblasti není horší než dovážené zařízení, a je to ten, kdo je nejčastěji využíván majiteli obchodů s "rukavicemi" v jejich produkci. Tak například, jednotka „Aurora“ bude stát zaměstnavatelem ve výši 190 až 350 tisíc rublů, v závislosti na modelu a výkonu stroje v jednom 8-hodinové směny.

Protože ani stroj na výrobu rukavic nemůže produkovat více než 350 párů za směnu, tyto stroje budou opět v závislosti na požadované produktivitě obchodu potřebné jen několik. Na základě počtu párů rukavic, které je zařízení schopno vyrobit, je vybrán zbytek zařízení pro výrobu rukavic:

 • Overlock. Pro porovnání - 1 overlock dokáže zpracovat až 340 párů rukavic za hodinu! Myslíme si, že je nyní jasné, proč pletací přístroje budou potřebovat několik. V opačném případě bude vaše další zařízení jednoduše nečinné. Můžete si koupit profesionální overlock za 90-120 tisíc rublů.
 • Linie pro nanášení na rukavice potažené PVC. Průměrná produktivita této řady je asi 800 rukavic za hodinu. Náklady jsou od 280 do 350 tisíc rublů.
 • Sušárna - od 90 tisíc rublů.
 • Balicí stroj - od 80 tisíc rublů.
 • Spotřební materiál (jehly a tlačné stroje pro pletací stroje) - od 3 do 6 rublů za kus.

Pro příklad výpočtu počtu potřebných zařízení provedeme přibližné výpočty:

Pro plné zatížení celé výrobní linky tak, aby odpovídala kreslení čar PVC povlak na rukavici s kapacitou 800 párů za hodinu potřeby 2 overlock (s kapacitou každého z 340 rukavic za hodinu) a 18 pletacích strojů s kapacitou 350 rukavic na 8-hodinové směny (přibližně 43 párů za hodinu).

Suroviny pro výrobu rukavic

Spotřební materiál pro rukavice s PVC povlakem lze zakoupit u velkoobchodních dodavatelů. Nejvýhodnější v tomto ohledu je práce s prodejci z Číny. Přibližné výpočty potřebných surovin ve vztahu k ceně za 1 kg a výrobním cenám 1 páru rukavic naleznete v tabulce:

Výroba latexových rukavic

"Rukavice Factory" představuje nový prémiový produkt

Průmyslová bezpečnost ochrana rukou. Aktuální výběr rukavic

Od dopravníku až po regály supermarketu

o nás

Společnost Glove Factory je k dnešnímu dni největším výrobcem plného cyklu od svých vlastních surovin až po dopravní logistiku. Naše společnost vstupuje do přímých smluv s dodavateli a výrobci příze, takže můžeme zaručit kvalitní výrobky. Tento přístup nám umožňuje vytvářet nepřerušované dodávky, provádět dobře promyšlenou cenovou politiku a je zárukou dlouhodobých partnerských vztahů. Splnění objednávek v co nejkratším čase umožňuje vysokou profesionalitu našich zaměstnanců v každé etapě od registrace žádosti až po doručení objednávky klientovi. V roce 2015 oslavila v Rusku své 10. výročí! 10 let bezchybné kvality a neomezené lásky k zákazníkům.

Výroba lékařských rukavic

Lékařské rukavice jsou již řadu let jedním z hlavních způsobů zajištění individuální ochrany zaměstnanců zdravotnických zařízení a dalších organizací souvisejících s poskytováním služeb pacientům. Použití rukavic v lékařských postupech a manipulacích pomáhá minimalizovat riziko infekce, umožňuje udržet požadovanou úroveň sterility.

Technologie výroby a odrůdy rukavic

Výroba lékařských rukavic je dobře zavedeným procesem. Bez ohledu na typ rukavic se provádí v několika fázích:

 • Čištění forem s následnou úpravou kyselinou,
 • čištění a ponoření forem do nádoby s koagulantem,
 • odvodnění,
 • ponoření do hlavního složení,
 • loužení
 • vykosťování,
 • vulkanizace,
 • přičemž výrobky z formy.

Latexové rukavice

Tento výrobek je vyroben z latexu, získaného ze šťávy gumových stromů vulkanizací. Přírodní latex více než 60% tvoří polyizoprenové částice. Podle světové normy je přítomnost bílkovin v přírodním latexu nižší než 50 μg / g vypočtena podle Kolometrické metody (metoda Lowryho). Dnes si můžete koupit latexové rukavice s obsahem bílkovin nižšími než 20 μg / g, stejně jako výrobky z přírodního latexu, které jsou zcela zbaveny bílkovin. Ve druhém případě se používá technologie MPXX - maximální ochrana.

Mezi výhody latexových výrobků patří:

 • elasticita,
 • spolehlivá ochrana proti virům, mikrobům,
 • vysoká citlivost,
 • efektivita v suchém a mokrém prostředí,
 • zachování původní formy,
 • snadné oblečení díky speciálnímu prášku,
 • široký rozsah velikostí,
 • dostupné náklady.

Nevýhody zahrnují obsah bílkovin vyvolávajících alergické reakce a nízkou odolnost produktů na oleje, étery a alkoholy.

Nitrilové rukavice

Základem pro výrobu tohoto typu výrobku je nitril. Jedná se o nový materiál, který je kombinací butadienu a akrylonitrilu, které byly podrobeny polymeraci. V důsledku této reakce se získá nitrilový elastomer. Výhody těchto produktů jsou:

 • hypoalergenicita (výrobky nepotřebují poprašování, použití práškového mastence a jiných prášků);
 • mají vysokou hustotu,
 • odolné proti mechanickému poškození (průhyby, řezy, průlomky), tepelná expozice;
 • odolné vůči působení alkoholů, fenolů, kyselin a aldehydů, jiných dezinfekčních roztoků a chemických látek;
 • spolehlivě chránit před bakteriální a virovou infekcí;
 • perfektně padnou do rukou a zajišťují pohodlné provádění manipulací vyžadujících vysokou přesnost;
 • dobře klouzala na kůži pacienta, aniž by mu způsobila bolestivé pocity.

Nitrilové rukavice jsou vhodné pro použití v laboratořích v kontaktu s korozními médii při sklizni ve zdravotnickém zařízení. Nedostatky výroby zahrnují nízkou elasticitu a roztažnost.

Vinylové lékařské rukavice

Výrobky jsou vyrobeny z PVC, charakterizované hypoalergenními vlastnostmi, odolností proti působení mastných látek, dobrou roztažností. Nízké bariérové ​​vlastnosti neumožňují vyloučit riziko průniku bílkovin a mikroorganismů. Doporučujeme používat tento výrobek v podmínkách, kde je zaznamenána minimální hrozba infekce a není vyžadována vysoká pevnost. Popularita vinylových výrobků je z velké části způsobena jejich přijatelnou cenou.

Neoprenové rukavice

Výrobky z neoprenu nebo polychloroprenu jsou vysoce odolné vůči chemikáliím. V mnoha ohledech je totožný s nitrilovými rukavicemi. Použití v chirurgii umožňuje vysokou úroveň ochrany. K nedostatkům produktů lze přičíst vysoké náklady.

Zařízení pro výrobu

Pro výrobu lékařských rukavic se používá speciální stroj, který sestává z několika prvků, z nichž každý vykonává svou funkci. Výrobní zařízení zahrnuje následující prvky:

 • kontejnery pro alkalické sloučeniny, základní látku, horkou vodu,
 • formy pro chlazení a mytí,
 • agitátor,
 • zařízení pro vulkanizaci,
 • sušicí skříň,
 • olejový systém,
 • potrubní systém,
 • pec na sušení materiálu,
 • zařízení pro cirkulaci horkého vzduchu,
 • držáky tvaru.

Způsoby zpracování vnitřního povrchu výrobků

Výroba lékařských rukavic zahrnuje použití různých způsobů zpracování vnitřního povrchu. Výběr jednoho nebo druhého z nich odráží pocity, které osoba, která v nich pracuje, zažije, kvalitu provedených manipulací a míru rizika alergických reakcí.

Existuje několik způsobů zpracování vnitřního povrchu produktů:

 • Prášek. Tato metoda předpokládá použití prášku z kukuřičného škrobu;
 • Chlorace. Rukavice jsou ošetřeny chlórem pomocí postřikovače nebo ponořením do roztoku;
 • Zpracování s polymerními sloučeninami. Polymerizovaný povlak se aplikuje na vnitřní povrch neprášených výrobků.

Prášek výrazně zjednodušuje proces nasazování rukavic, ale může vyvolat vývoj alergických reakcí a vést k vážným zdravotním problémům pro zaměstnance. Použití takových výrobků může způsobit, že částice prachu narazí na pracovní plochy a materiály.

Co se týče chlórovaných výrobků, nejenže nelehnou dohromady, ale mají dlouhou životnost. Polymerní nátěr zajišťuje pohodlné nasazování rukavic, jak na suché, tak na vlhké ruce. Chlorace a polymerace jsou mnohem méně alergenů než prášek.

Kritéria pro kontrolu kvality výrobků

V moderních podmínkách je důležité ověřit kvalitu zdravotnických prostředků. Použití vadného, ​​nekvalitního zboží může vést k negativním důsledkům pro pacienty i zaměstnance zdravotnického zařízení.

Hlavní kritéria pro kontrolu kvality lékařských rukavic jsou:

 • odolnost proti mechanickému namáhání,
 • permeabilita pro mikroorganismy,
 • přítomnost alergenů,
 • dodržování výrobních technologií,
 • korespondence délky předmětů s jejich typem a účelem,
 • kvalita výroby a těsnost obalů,
 • Vadné výrobky mohou obsahovat otvory, řezy, mikrotrhlinky, mají nerovnoměrnou tloušťku.

V LLC Trading House jsou vyráběny lékařské rukavice "BIOMEDTORG" spolu s halály, klobouky, masky a kostýmy. S pomocí tohoto produktu jsou dodržovány požadavky na hygienu a sterilitu, což pozitivně ovlivňuje zdraví lidí. Výroba lékařských rukavic v Rusku je přísně kontrolována příslušnými orgány dohledu.