Nafukovací hračky

Rodiče se snaží vybírat pro své děti užitečné, vzdělávací hry, auta a návrháře, panenky a všechny druhy vojáků. V tomto případě se maminky a tatíčky snaží koupit něco, co neobsahuje nebezpečné malé části, které nejsou barveny kyselými barvami. V tomto ohledu jsou vhodné měkké hračky: načechraná mláďata a sloni nemají ostré rohy a nebude-li něco hrozného, ​​když se dítě rozhodne zkontrolovat jejich chuť. To je jen čas, zájem o ně zmizí a nedávno vaše oblíbené plyšové mazlíčky začínají sbírat prach, ležet na regálech a ubírat prostor.

Vynikající alternativou je Nafukovací hračky - jsou jasné, barevné, výborně vhodné pro hraní ve společnosti. Kromě toho, pokud je pozornost dětí přeměněna na něco jiného a nafukovací hračky nebudou dočasně zapotřebí, mohou být kompaktně umístěny v skříňce nebo zásuvce - aniž by došlo k ohrožení volného prostoru. Mohou být vzaty na dlouhou cestu, úhledně složeny do malého vaku. Nafukovací hračky budou mít minimální prostor a nebudou vytvářet další váhu. Důležitou vlastností je poměrně nízká cena: za malé množství si můžete koupit pár zvířat a míčů, čímž dítěti přinesete velkou radost.

Nafukovací hračky výrobní studio "AeroNeo" zcela bezpečné, nemohou ublížit, snadno se umývají. Naše společnost provádí výrobu barevných kuliček, kladiv, telefonů, různých zvířat - vše, co děti tolik milují. Nezapomínejte, s jakou radostí pozoruje hojnost takových produktů na některém festivalu nebo festivalu. A jdou do bazénu nebo do řeky, děti musí s sebou vzít nafukovací hračky. Jakmile si zvyknou na teplou a něžnou vodní hladinu moře, jezera, řeky nebo bazénu, mohou si s ní hodinovat a hrát si s ní. Nafukovací hračky značně diverzifikují hru na vodě nejen pro malé plavce, ale i pro své rodiče. Sortiment těchto produktů ohromuje rozmanitost, přináší radost a nadšení pro vodní procedury jako nejmenší před rokem a po něm a pro děti od tří let, jejichž nezávislost začíná být vyslovována. Budou potěšeni světlými, malými nafukovacími hračky ve formě ryb, želvy, hlemýžďů nebo lodí, které poskytují vzrušující čas pro doprovod při koupání v koupelně nebo bazénu. Současně materiál použitý při výrobě těchto produktů plně splňuje moderní ekologické požadavky a nepoškodí. Velké a dokonce obří nafukovací hračky dělají rekreaci ve vodě pro děti od tří let skutečnou dovolenou, protože jsou přizpůsobeny pro lyžování a mají stabilní tvar ve formě různých zvířat, aut a letadel. Ve foukaném a složeném stavu se snadno vejdou do tašky na pláž.

Samostatně je nutné se dozvědět o materiálech, z nichž jsou vyrobené nafukovací hračky. Naše společnost je svědomitý výrobce, proto se stejně zodpovědně přibližujeme k tvorbě produktů pro nejmenší. Používáme vysoce kvalitní PVC fólii, která plně vyhovuje všem hygienickým a epidemiologickým předpisům a pravidlům. Tato surovina nevyzařuje toxické a chemické látky v koncentracích, které překračují stanovenou rychlost u předmětů, jejichž provoz předpokládá možný kontakt s ústy dítěte - je zdraví škodlivý. Než se pusti do prodeje, všechno Nafukovací hračky individuálně testováno na propustnost vzduchu během dne.

Provádění vzorků pláží je důležitým a zodpovědným procesem, protože bezpečnost v mělké vodě závisí na jejich kvalitě a síle. Vždy se přiblížíme k výrobnímu procesu co nejblíže, proto jsme se dlouho stali profesionálním a spolehlivým výrobcem.

Studio "AeroNeo" prodává hromadně různé výrobky své vlastní produkce. Naše výrobky jsou široce známé díky vysoké kvalitě a produkty pro nejmladší jsou nejen výjimečné, ale také známé svou trvanlivostí a dlouhou životností ve srovnání s jejich konkurenty. Používají se nejen pro zábavu, ale také pro výuku různých dovedností, včetně - a pro rozvoj jemných motorických dovedností.

Dlouho jsme pracovali na ruském trhu a spolupracujeme s velkými obchodními organizacemi, které kupují na prodej našich nafukovacích hraček v maloobchodní síti.

Vlastní podnikání: výroba gumových hraček

Podnikání související s výrobou a prodejem hraček pro děti přináší vysoký zisk. Analytici poznamenávají pozitivní trendy na trhu s dětským zbožím. Objem trhu s hračkami podle RBC se odhaduje na 750 milionů dolarů ročně. Zároveň se toto číslo každoročně v posledních letech zvyšuje v průměru o 30%. Finanční krize samozřejmě ovlivnila tempo růstu, ovšem ovlivnila toto odvětví ne tolik, jako ostatní. Navzdory takovým příznivým podmínkám není ruský trh s hračkami zdaleka nasycen. Segment "Toy" na trhu dětských výrobků, jehož kapacita je odhadována na přibližně 12,5 miliardy dolarů, je nižší než 10%.

Hlavním problémem při výrobě pryžových hraček je neprůhlednost trhu, velký objem nelegálního dovozu a padělané výrobky z Číny a zemí Asie (jeho objem dosahuje 60-70% všech dovozů podle různých údajů). Podíl domácí produkce dětských hraček je velmi malý - až 10-20%. Obecně platí, že struktura ruského trhu s hračkami je v závislosti na produkčních zemích následující: 70% hraček se vyrábí v Číně, 20% v Evropě (v Německu, Španělsku, v Polsku) a 10% v Rusku.

Nicméně podle odborníků mohou být dětské hračky největších ruských výrobců nazývány konkurenčními na domácím a světovém trhu. Většina z nich úspěšně exportovala své výrobky. Mezi největší a známé průmyslové společnosti patří Zvezda (Lobnya), Cinderella, Kometa Plus, Stepp Paz (Podolsk), Ogonek (Moskva), OOO Nordplast "(Petrohrad), JSC" Aelita "(Petrohrad) atd.

Jednou z charakteristických rysů ruského trhu s hračkami je jejich diverzifikace podle skupiny výrobků. Vzhledem k vysoké konkurenci, neschopnosti stanovit nízké ceny (ve srovnání s čínskými výrobky) a vysoké náklady na vybavení pro výrobu hraček různých typů si mladí výrobci zvolí jedno nebo více výklenků.

Za prvé se jedná o typy práce náročné na pracovní sílu. Malé podniky vyrábějí dřevěné a textilní hračky na svých vlastních náčrtech. I velké továrny mají zpravidla svou vlastní specializaci: plastové hračky, panenky, kovové designéry atd. Patří sem také výroba hraček vyrobených z plastisolu.

Takové hračky, které spotřebitelé nazývají pryž, patří do levných výrobků pro děti a jsou velmi žádané díky širokému spektru barev, lehkosti, síle a atraktivnímu vzhledu. Obvykle se nakupují pro děti od 0 do 3-4 let. Mohou být odvezeny s sebou do koupelny, jsou příjemné na dotek, jsou častější ve formě zvířat a dělají různé zvuky díky speciálním pepeři.

V tomto segmentu až do nedávné doby převládal počet domácích výrobců. Nicméně kvůli problémům s designem (ruské společnosti vyrábějí stejné gumové hračky za posledních 10-20 let), čínské výrobky postupně vyhrávají tento trh. Mezitím existuje další výklenek, kde momentálně není jediný ruský výrobce, jsou to sběratelské hračky vyrobené z plastisolu pro děti i dospělé.

Jedna z nejtěžších a nákladných fází práce souvisí s vývojem nového modelu hraček. Zahrnuje několik odborníků - umělců, designérů a dokonce i psychologů. Nejprve je nakreslena obrys budoucí hračky a pak se vytvoří uspořádání ve formě vektorového výkresu produktu. Pak návrhář vytvoří 3D 3D model, který po zbarvení je schválen, koordinován a změněn v souladu s doporučeními odborníků. Pouze poté se podle schváleného objemového modelu vytvoří speciální forma a hračka se spustí do hromadné výroby.

Gumové hračky se vyrábějí v naší zemi již několik desetiletí. Během sovětské éry byly vyráběny třemi způsoby: tváření ve speciálních forem, namáčení (gumové lepidla na porcelánových modelech) a nafukování (lisování pryžových metod razicí). Při výrobě tvarovaných hraček se kaučuková směs přenese na kalandrový list do určitého ráže a rozřezá na desky. Mezi dvěma pryžovými deskami je umístěn dmychadlo, které se na sebe navzájem překrývají a přilepí k mechanickému lisu.

Poté je lepený obrobek instalován do vyhřívaných kovových forem (jejich teplota dosahuje 150-180 stupňů Celsia) s hnízdami podle tvaru budoucí hračky. Pod vlivem dmychadla má kaučuk formu hnízda a vulkanizuje. Formované hračky jsou švy broušeny a ručně natřeny štětcem nebo airbrusem podle standardu. V některých případech je do dna hračky vložena kočička. Pistole jsou vyrobeny odděleně od plastů a kovů, které mají antikorozní vlastnosti. Nicméně, většina moderních pryžových hraček, zpravidla, nehlasoval.

Gumové hračky Maca byly vyrobeny ponorem pomocí speciálního vybavení porcelánových modelů v gumovém lepidle (směs gumy rozpuštěné v benzínu). Po vyjmutí hračky z modelu byla jeho otevřená část roleta válcována, kde byla namontována spodní část pryže. Takové hračky byly vyjádřeny pouze. Nyní se tato výrobní technologie prakticky nepoužívá.

Nafukovací hračky jsou vytlačovány na lisu dvou plátů pryže, získaných po kalandrování, podle daného vzoru. Současně jsou okraje výrobku lepeny dohromady. Poté je hračka vulkanizována a natřena pod šablonou pomocí airbrush.

Proces výroby monolitických pryžových hraček se skládá z následujících etap: lisování a současná vulkanizace pryže, otáčení výrobku, jeho mytí a malování. Takové hračky byly vyráběny v malých rozměrech.

Během posledních 10 až 15 let se technologie výroby pryžových výrobků a hraček obzvláště výrazně změnila a stále se zlepšuje. Moderní podniky používají nové suroviny. Nyní, místo přírodního kaučuku, která má omezené použití pro výrobu hraček, používaných změkčený polyvinylchlorid filmu polotuhý a měkký PVC-pasty (plastisolů) a list vinyl vložku (neměkčeného PVC).

Nejběžnější hlavní složkou naší doby hraček, která je při použití tzv pryž - polyvinylchloridu - týká termoplastického syntetického materiálu a je bílý prášek, bez chuti a zápachu.

Většina domácích gumových hraček je vyrobena z plastisolu - termosetového polymeru na bázi polyvinylchloridu, zvaného PVC-plastisol. Nenasycená plastisolová hmota je tekutá a připomíná barvu a konzistenci zakysané smetany. Přidává organické barvivo, které umožňuje zajistit jednotné zabarvení produktu. Následující Colera: žlutá, oranžová, oranžové pigmenty, červená, červená, rubín, azurová povlaky, ftalocyaninová modř pigment. Pro získání barvy těla se obvykle používají ruby ​​SK a Ruby Orange 2Z v poměru 1: 2. Taková barva nezmizí a nezmizí, dokonale snáší účinky vody, saponátů, včetně mýdla a je pro dítě bezpečná.

Po nalití plastisolu do formy a jeho polymeraci pod vlivem vysokých teplot získává vlastnosti měkké pryže. Tato metoda výroby se nazývá rotační tvarování. Určité množství plastisolu se nalije do kovové formy, která je hermeticky uzavřena a otáčí se současným ohřevem v peci.

Poté, co je plastisol želatinován, forma se pohybuje do chladicí komory. Po ochlazení se zastaví a konečný produkt se z něj vytáhne. Pak je hračka natřena airbrushem a / nebo kartáčem a zabalena do plastového sáčku, polymerového pletiva nebo silikonového vaku. Hotové produkty jsou skladovány v čistých, suchých a dobře větraných skladovacích prostorách, kde se udržuje určitá teplota vzduchu (10-20 ° C) a vlhkost (65%). Hračky by neměly být vystaveny přímému slunečnímu záření, musí být chráněny před prachem a nečistotami.

Nafukovací hračky jsou vyrobeny z plynotěsné PVC fólie mikrovlnným svařováním pomocí obrysové elektrody. Předběžně je do filmu vložen speciální ventil, kterým se hotová hračka nafukuje vzduchem.

Zvláštní pozornost by měla být věnována kvalitě hotového výrobku, který je přímo spojen s použitými surovinami a technologií výroby hraček. Často je jako pojivové činidlo síra, jako změkčovadlo - ftalát, jako antioxidant - fenol. Složky, ze kterých jsou hračky vyrobeny, nejsou téměř tak bezpečné, jak se zdá. Pochybnosti jsou primárně způsobeny fenolem, který je používán k dodávání plastické hmoty nebo pryžové formy, jako v tomto případě. Fenol (také nazývaný monooxybenzen nebo kyselina karbolová) je aromatický uhlovodík. Pokud je technologie porušena a vstoupí do lidského těla, může to vést k vážné otravě. Současně v malých dávkách fenol není nebezpečný. V levných hračích, které jsou dováženy z Číny a zemí jihovýchodní Asie, množství fenolu v desítkách časů překračuje přípustnou dávku fenolu, takže tyto výrobky představují velké riziko pro děti.

Kvalitu svých výrobků musí být v souladu s požadavky norem (GOST 25779-90, GOST 51555-99, GOST 51557-99, GOST R ISO 8124-1-99, GOST R ISO 8124-2-99, GOST R ISO 8124-3 -99, SanPin 2.4.7.007-93, SanPiN 42-123-4240-86) a doklady: osvědčení o zdravotní nezávadnosti a osvědčení o shodě. Tyto výrobky musí mít hladký povrch, aby bylo bezpečné, hygienické a nemají žádné škrábance, otřepy, mít i tvar (bez lepivé povrchy), dobře čistit. Sanitární pravidla pro výrobu a prodej hraček v Ruské federaci je určena seznamem National Standards povolených barviv a dalších požadavků na kvalitu konečného produktu.

Vezměte prosím na vědomí, že hračka, jeho obal, nebo na vložce nutně zřetelný, jasně viditelný a neodstranitelný musí být označena. Měl by obsahovat následující údaje: jméno hračky a výrobce, věku označení, adresa výrobce, datum výroby, varování a doporučení pro bezpečný provoz. Pokud je výrobek určen pro děti ve věku do tří let (tolik gumové hračky), v jeho označení musí být nutně představovat grafický symbol věku, podle GOST 51556-99: přešel diagonálně zleva doprava červený kruh na bílém pozadí uvnitř jejichž černá barva označuje věkovou skupinu 0-3 a je zobrazen obrys obličeje.

Dětské hračky se prodávají velkoobchodním firmám přímo do specializovaných prodejen lékárenským řetězům (hračky pro děti do tří let). Pokud budete vyrábět sbírky pro starší děti a dospělé, nemá smysl nakupovat vlastní zařízení. Oběžná řešení těchto otázek zpravidla nejsou natolik rozsáhlé, že by byly získány veškeré náklady. V takovém případě jsou návrhy a modely budoucích hraček vyvinuty zaměstnanci společnosti a objednávka jejich výroby je umístěna v továrně (nejčastěji v Číně). Společnost se tedy zabývá pouze vývojem modelů a organizací prodeje.

Zařízení potřebné pro zahájení svého podnikání na výrobu gumových hraček (vstřikovací a tvářecí stroje, válce, kalendář, mixer, tisku, pec), bude stát několik milionů rublů (použité zařízení lze zakoupit za 3 miliony. Rublů). Formy se obvykle objednávají zvlášť.

K nákupu první zásilky dovážených surovin bez ftalátů (minimální dávka plastisolu je 100 kg) bude zapotřebí zhruba milión rublů. K servisu výroby bude vyžadovat zhruba 10-15 pracovníků pracujících na směnách. Také bez pomoci zkušených návrhářů a návrhářů. Mzda jednoho takového odborníka je nejméně 20 tisíc rublů měsíčně. Nezapomeňte zvážit náklady na certifikaci. Neočekávejte, že získáte stabilní zisk před třemi roky od zahájení výroby.

Lilia Sysoeva
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Továrny a výrobci hraček a vánočních ozdob

Více než 3 000 průmyslových podniků je registrováno na WikiPromu. Připojte se k nám, abyste vás viděli s novými zákazníky.

Podsvětí "Ostatní průmyslová výroba"

Informace

Historie hraček se vrací do hluboké minulosti: nejstarší nálezy archeologů pocházejí z několika tisíc let před naší dobou. Vědci se domnívají, že položky s dětskými hrami a zábavou se objevily současně s nástroji. Po mnoho staletí byly hračky přeměněny a měněny v souladu s vývojem společnosti a vědeckým a technologickým pokrokem.

Výroba hraček v Rusku

Dnes je výroba hraček celým průmyslem, spojujícím tisíce výrobců v různých zemích. Rusko se také stalo výjimkou: desítky podniků se specializují na výrobu hraček, od malých dílen, které nedávno začaly pracovat v továrnách s dlouhou historií.

Podle Rosstat, vedoucích pozicích zůstávají pro plyšová hračka (24% všech vyrobených hraček), o něco menší, než je nutné k hraček strojů (22%), hračky pro děti (18%), projektanty a montážní modely (15%), panenky a souvisejících výrobků (13%). Postupně zvyšovat podíl na trhu hraček v elektronice (20%), stejně jako sofistikované robotické modely transformátorů. Technologie výroby různých druhů hraček jsou zcela odlišné od sebe navzájem, takže většina továren mají poměrně úzkou specializaci. U materiálů použitých pro výrobu je klasifikace hraček následující:

 • plast;
 • plush-plněné;
 • pěnová pryž;
 • kov;
 • lepenka a papír (včetně papier-mache);
 • tkanina;
 • pryž;
 • z přírodních materiálů

Vánoční strom a lidové hračky

Samostatně je třeba říci o výrobě vánočních stromků. Dnes v Rusku existuje asi 20 továren, které kromě sériových sérií vytvářejí skutečně exkluzivní, srovnatelné s uměleckými díly. Hračky vánočního stromku jsou možná jediným segmentem trhu "hraček", ve kterém převažuje poptávka po domácích výrobcích před dovozem.

Mezi ruské továrny na výrobu hraček, mnoho podniků se specializací na lidové řemeslo. Navzdory vědeckému a technickému pokroku jsou jednoduché hlíny, dřevěné a dokonce slámové hračky stále velmi žádané (a ne jako suvenýry, ale jako předměty pro hry a zábavu pro děti).

Podnikání od začátku: výroba hraček pro děti

Výrobky pro děti, včetně hraček, jsou zvláštní kategorií zboží. Na to, zpravidla, nešetřit, bez ohledu na situaci na trhu. Rodiče mají zájem poskytnout svým dětem vše, co je nezbytné a ještě více.

Neexistuje žádný nedostatek hraček. Obrovské množství obchodů a butiků je vždy ochotno nabídnout své služby. Další věc je, že 80% tohoto zboží je dovezeno, zatímco podíl domácích výrobců na tom nic neznamená. Kvalita materiálů, barvy, jejich poškození, toxicita - to vše zůstává pro spotřebitele tajemstvím.

Je vhodné, aby podnikání vyráběly dětské hračky s takovou konkurencí? Nepochybně, pokud vyráběný produkt:

 • kvalita;
 • bezpečný pro zdraví;
 • z finančního hlediska;
 • barevné, rozvíjející a zajímavé pro dítě.

Analýza trhu

Studie tuzemského trhu vede k takovým závěrům:

 1. Obecně neexistuje nedostatek hraček.
 2. Kvalita není vždy na správné úrovni.
 3. Existuje množství zahraničních výrobních firem (Čína, Turecko atd.).
 4. Neexistuje žádný individuální přístup, převažuje sériová výroba.

Z toho můžeme vyvodit, že se vší plnosti hraček na trhu, prakticky zdarma je segment, který může mít podniky, které produkují výrobky vysoké kvality, ručně vyrobené z ekologicky šetrných materiálů.

Registrace, dokumentace, obchodní organizace

První stupeň po výběru směru podnikání, samozřejmě, je jeho registrace, jsou možné následující možnosti:

 1. Individuální podnik. Účelem podnikání je výroba a prodej hraček v malých sériích. Kód OKVED 36.50 "Výroba her a hraček". Forma zdanění je zjednodušena.
 2. Společnost s ručením omezeným, kde se předpokládá rozsáhlý výrobní a marketingový proces.

Je třeba poznamenat, že pro realizaci jeho produktu je třeba získat takové licenční dokumenty jako:

 • certifikáty potvrzující kvalitu a bezpečnost výrobků (osvědčení o shodě, hygienické osvědčení atd.);
 • v případě tvorby postav ze slavných karikatur nebo pohádek je třeba zakoupit licenci od držitelů práv.

Sortiment a materiál hraček

Dětské hračky mohou být vyrobeny z různých materiálů, básník bezprostředně před nákupem vybavení, pronájem místnosti, je třeba se rozhodnout na hlavní otázku - jaká bude surovina pro výrobu zboží.

Takže můžete:

 1. Hračky ze dřeva. Ekologicky čisté, trvanlivé, bezpečné a barevné, velmi oblíbené zboží k dnešnímu dni:
 • kostičky;
 • pyramidy;
 • panenky;
 • figurky zvířat a mnoho dalšího.
 1. Kovové hračky. Složitější, pokud jde o výrobu, vyžadují jistý záběr výrobního procesu. Nejoblíbenější modely jsou:
 • stroje;
 • pistole;
 • konstruktérů.
 1. Gumové hračky jsou také požadované. Pro jejich výrobu vyžaduje speciální polymer a barviva, pece, chladicí komory atd. Výrobky jsou světlé, měkké a zajímavé.
 2. Plastové hračky. V této oblasti existuje mnoho konkurentů, kteří prodávají výrobky za nízké ceny. Výrobní proces je komplikovaný, realizujeme v podmínkách velkoplošné výroby.
 3. Měkké hračky. To je místo, kde stojí za to věnovat pozornost jednotlivým podnikatelům. Zvláštní vybavení se zde nevyžaduje, suroviny jsou levné a výrobky jsou jedinečné. Hračky z textilních materiálů mohou být zpracovány na domácím šicím stroji, z příze - pletené, vyztužené nití, háčkováním a nůžkami.
 4. Hračky ze skla. Omezené použití může sloužit jako dekorace na poličce. Požadovat určité vybavení.

Je také nutné určit rozsah. Děti milují krásné prototypy svých oblíbených postav z animovaných filmů a rodiče se více zajímají o vývoj hraček. Analýza prodeje ukazuje, že nejvíce nakupovaným zbožím jsou měkké hračky a panenky, což představuje přibližně 40% z celkového počtu.

Místnost

Výběr prostor závisí na výrobním procesu. Pro výrobu hraček s vlastními rukama stačí poměrně malá plocha (20-25 m2) a odpovídající vybavení. Dokonce lépe, dělat hračky doma, a pak je exportovat do místa prodeje. Přinejmenším ve fázi vytváření podniků.

Velkokapacitní výroba bude vyžadovat mnohem více - pronajmout rozsáhlou oblast s dalším rozdělením do dílny a nastavením technologického procesu.

Zařízení

Pokud zvážíte možnost výroby měkkých hraček, pak budete muset koupit:

 • nástroje a zařízení (nitě, tkaniny, jehly, plniva atd.);
 • šicí stroje;
 • železo.

Pro výrobu dřevěných hraček bude vyžadovat:

 • polotovary;
 • jednoduchá zařízení (bruska, rovina, pila atd.).

Kovové, pryžové a plastové hračky nelze vyrábět ručně. Zde potřebujete:

 1. Speciální drahé zařízení (pece, formy, lisy atd.).
 2. Hladký výrobní proces, který zahrnuje přípravnou fázi, montáž, broušení, malování.
 3. Mnoho dalších mechanizovaných a ručních prací.

Zaměstnanci

Individuální podnik může být duchovním dítětem jedné osoby, pokud má příslušné dovednosti. V případě diletanty zabývající se podnikáním v oblasti vyšívání personál může zahrnovat:

Prodej produktů

Můžete prodat hotové zboží:

 1. Na internetu, přes internetový obchod.
 2. Po odstranění obchodního prostoru (butik v obchodě, ostrov v hale nákupního centra, malé obchody jsou povoleny, v prodejnách se suvenýry apod.).

V každém případě musí být místo prodeje vybráno kompetentně: na hustých místech, v těsné blízkosti potenciálních spotřebitelů (dětské hřiště, parky atd.).

Finanční složka podniku

Výnosnost podniku závisí na faktorech, jako jsou:

 1. Kvalita výrobků.
 2. Cena.
 3. Aktuálnost a vlastnost sortimentu.

Spotřebitel, který přišel do obchodu, by měl mít zájem o získání a spokojenost. Jedná se o nejjednodušší zákon o úspěchu.

Náklady na otevření a údržbu

V ideálním případě, pokud je možnost doma uvést výrobu. Například najatý pán udělá náčrty pro výrobky, které jsou pak doručeny do místa prodeje. To ušetří asi 20 000 rublů za pronájem výrobního zařízení.

Ostatní náklady budou:

 1. Na pronájem obchodního prostoru (50 000 rublů měsíčně).
 2. Na stolech, regálech pro výrobky a suroviny pro jejich výrobu (100 000 rublů).
 3. Na mzdy zaměstnanců (60 000 rublů).
 4. Na další výdaje - registrace dokladů a tak dále (20 000 rublů).

Celkové počáteční náklady: 170 000 rublů; měsíčně: 140 000 rublů.

Výše budoucích příjmů

Při průměrné kontrole 500 rublů a asi 15 zákazníků za den:

 1. Za měsíc bude příjem z prodeje - 500 * 15 * 30 = 225 000 rublů.
 2. Po odečtení mzdy, nájem prostor a surovin stojí: 225 000 - 60 000 - 30 000 - 50 000 = 85 000 rublů.
 3. Čistý příjem bude činit 72 250 rublů (po zaplacení 15% daně).

Doba návratnosti

Předběžný výpočet opět potvrzuje naléhavost otevření podniku pro výrobu a prodej dětských hraček. Správně řídit financování a správně vytvářet marketingový systém, můžete všechny náklady vrátit do 3-8 měsíců.

Na zvýšení příjmů, a spolu s nimi na zrychlení návratnosti, bude mít výborný účinek:

 • reklama v médiích;
 • kupony na slevy;
 • letáky;
 • zajímavé propagační akce (slevy před dovolenou, narozeninové dárky, mistrovské kurzy a tak dále).

Rozhodování o tom, aby se zapojily do výroby dětských hraček, nevěnoval pozornost k plnosti trhu, je třeba jednat rychle, být originální ve svých výrobcích, nabídnout kvalitní produkt za slušnou cenu a bavit se dává radost dětem.

Výroba hraček

Otevírání výroby dětských hraček vyžaduje jasné zastoupení úkolů a měření vlastního potenciálu. Toto složité podnikání znamená konkurenci s čínskými výrobci - vůdci tohoto segmentu trhu, stejně jako se známými západními společnostmi, které se liší v původních modelech a širokou, neustále aktualizovanou nabídkou.

Výroba plastových hraček


Proces výroby plastových hraček je vyfukování nebo tvarování roztavené hmoty do speciálních forem. Simulace produktů probíhá pomocí softwaru.

Výroba pryžových dětských hraček


K výrobě velkého množství domácích hraček z pryže se používá plastisol. Tento moderní materiál je termosetový polymer na bázi polyvinylchloridu. Nelakovaná tekutá hmota látky v konzistenci a barvě připomíná zakysanou smetanu. Barva materiálu je připojena k organickému barvivu.

Vlastní podnikání: výroba gumových hraček

Podnikání související s výrobou a prodejem hraček pro děti přináší vysoký zisk. Analytici poznamenávají pozitivní trendy na trhu s dětským zbožím. Objem trhu s hračkami podle RBC se odhaduje na 750 milionů dolarů ročně. Zároveň se toto číslo každoročně v posledních letech zvyšuje v průměru o 30%. Finanční krize samozřejmě ovlivnila tempo růstu, ovšem ovlivnila toto odvětví ne tolik, jako ostatní. Navzdory takovým příznivým podmínkám není ruský trh s hračkami zdaleka nasycen. Segment "Toy" na trhu dětských výrobků, jehož kapacita je odhadována na přibližně 12,5 miliardy dolarů, je nižší než 10%.

Hlavním problémem při výrobě pryžových hraček je neprůhlednost trhu, velký objem nelegálního dovozu a padělané výrobky z Číny a zemí Asie (jeho objem dosahuje 60-70% všech dovozů podle různých údajů). Podíl domácí produkce dětských hraček je velmi malý - až 10-20%. Obecně platí, že struktura ruského trhu hraček, v závislosti na producentských zemích je následující: 70% hraček vyrobených v Číně, 20% - v Evropě (Německo, Španělsko, Polsko), 10% - v Rusku.

Nicméně podle odborníků mohou být dětské hračky největších ruských výrobců nazývány konkurenčními na domácím a světovém trhu. Většina z nich úspěšně exportovala své výrobky. Mezi největší a známé průmyslové společnosti patří Zvezda (Lobnya), Cinderella, Kometa Plus, Stepp Paz (Podolsk), Ogonek (Moskva), OOO Nordplast "(Petrohrad), JSC" Aelita "(Petrohrad) atd.

Jednou z charakteristických rysů ruského trhu s hračkami je jejich diverzifikace podle skupiny výrobků. Vzhledem k vysoké konkurenci, neschopnosti stanovit nízké ceny (ve srovnání s čínskými výrobky) a vysoké náklady na vybavení pro výrobu hraček různých typů si mladí výrobci zvolí jedno nebo více výklenků.

Za prvé se jedná o typy práce náročné na pracovní sílu. Malé podniky vyrábějí dřevěné a textilní hračky na svých vlastních náčrtech. I velké továrny mají zpravidla svou vlastní specializaci: plastové hračky, panenky, kovové designéry atd. Patří sem také výroba hraček vyrobených z plastisolu.

Takové hračky, které spotřebitelé nazývají pryž, patří do levných výrobků pro děti a jsou velmi žádané díky širokému spektru barev, lehkosti, síle a atraktivnímu vzhledu. Obvykle se nakupují pro děti od 0 do 3-4 let. Mohou být odvezeny s sebou do koupelny, jsou příjemné na dotek, jsou častější ve formě zvířat a dělají různé zvuky díky speciálním pepeři.

V tomto segmentu až do nedávné doby převládal počet domácích výrobců. Nicméně kvůli problémům s designem (ruské společnosti vyrábějí stejné gumové hračky za posledních 10-20 let), čínské výrobky postupně vyhrávají tento trh. Mezitím existuje další výklenek, kde momentálně není jediný ruský výrobce, jsou to sběratelské hračky vyrobené z plastisolu pro děti i dospělé.

Jedna z nejtěžších a nákladných fází práce souvisí s vývojem nového modelu hraček. Zahrnuje několik odborníků - umělců, designérů a dokonce i psychologů. Nejprve je nakreslena obrys budoucí hračky a pak se vytvoří uspořádání ve formě vektorového výkresu produktu. Pak návrhář vytvoří 3D 3D model, který po zbarvení je schválen, koordinován a změněn v souladu s doporučeními odborníků. Pouze poté se podle schváleného objemového modelu vytvoří speciální forma a hračka se spustí do hromadné výroby.

Gumové hračky se vyrábějí v naší zemi již několik desetiletí. Během sovětské éry byly vyráběny třemi způsoby: tváření ve speciálních forem, namáčení (gumové lepidla na porcelánových modelech) a nafukování (lisování pryžových metod razicí). Při výrobě tvarovaných hraček se kaučuková směs přenese na kalandrový list do určitého ráže a rozřezá na desky. Mezi dvěma pryžovými deskami je umístěn dmychadlo, které se na sebe navzájem překrývají a přilepí k mechanickému lisu.

Poté je lepený obrobek instalován do vyhřívaných kovových forem (jejich teplota dosahuje 150-180 stupňů Celsia) s hnízdami podle tvaru budoucí hračky. Pod vlivem dmychadla má kaučuk formu hnízda a vulkanizuje. Formované hračky jsou švy broušeny a ručně natřeny štětcem nebo airbrusem podle standardu. V některých případech je do dna hračky vložena kočička. Pistole jsou vyrobeny odděleně od plastů a kovů, které mají antikorozní vlastnosti. Nicméně, většina moderních pryžových hraček, zpravidla, nehlasoval.

Gumové hračky Maca byly vyrobeny ponorem pomocí speciálního vybavení porcelánových modelů v gumovém lepidle (směs gumy rozpuštěné v benzínu). Po vyjmutí hračky z modelu byla jeho otevřená část roleta válcována, kde byla namontována spodní část pryže. Takové hračky byly vyjádřeny pouze. Nyní se tato výrobní technologie prakticky nepoužívá.

Nafukovací hračky jsou vytlačovány na lisu dvou plátů pryže, získaných po kalandrování, podle daného vzoru. Současně jsou okraje výrobku lepeny dohromady. Poté je hračka vulkanizována a natřena pod šablonou pomocí airbrush.

Proces výroby monolitických pryžových hraček se skládá z následujících etap: lisování a současná vulkanizace pryže, otáčení výrobku, jeho mytí a malování. Takové hračky byly vyráběny v malých rozměrech.

Během posledních 10 až 15 let se technologie výroby pryžových výrobků a hraček obzvláště výrazně změnila a stále se zlepšuje. Moderní podniky používají nové suroviny. Nyní, místo přírodního kaučuku, která má omezené použití pro výrobu hraček, používaných změkčený polyvinylchlorid filmu polotuhý a měkký PVC-pasty (plastisolů) a list vinyl vložku (neměkčeného PVC).

Nejběžnější hlavní složkou naší doby hraček, která je při použití tzv pryž - polyvinylchloridu - týká termoplastického syntetického materiálu a je bílý prášek, bez chuti a zápachu.

Většina domácích gumových hraček je vyrobena z plastisolu - termosetového polymeru na bázi polyvinylchloridu, zvaného PVC-plastisol. Nenasycená plastisolová hmota je tekutá a připomíná barvu a konzistenci zakysané smetany. Přidává organické barvivo, které umožňuje zajistit jednotné zabarvení produktu. Následující Colera: žlutá, oranžová, oranžové pigmenty, červená, červená, rubín, azurová povlaky, ftalocyaninová modř pigment. Pro získání barvy těla se obvykle používají ruby ​​SK a Ruby Orange 2Z v poměru 1: 2. Taková barva nezmizí a nezmizí, dokonale snáší účinky vody, saponátů, včetně mýdla a je pro dítě bezpečná.

Po nalití plastisolu do formy a jeho polymeraci pod vlivem vysokých teplot získává vlastnosti měkké pryže. Tato metoda výroby se nazývá rotační tvarování. Určité množství plastisolu se nalije do kovové formy, která je hermeticky uzavřena a otáčí se současným ohřevem v peci.

Poté, co je plastisol želatinován, forma se pohybuje do chladicí komory. Po ochlazení se zastaví a konečný produkt se z něj vytáhne. Pak je hračka natřena airbrushem a / nebo kartáčem a zabalena do plastového sáčku, polymerového pletiva nebo silikonového vaku. Hotové produkty jsou skladovány v čistých, suchých a dobře větraných skladovacích prostorách, kde se udržuje určitá teplota vzduchu (10-20 ° C) a vlhkost (65%). Hračky by neměly být vystaveny přímému slunečnímu záření, musí být chráněny před prachem a nečistotami.

Nafukovací hračky jsou vyrobeny z plynotěsné PVC fólie mikrovlnným svařováním pomocí obrysové elektrody. Předběžně je do filmu vložen speciální ventil, kterým se hotová hračka nafukuje vzduchem.

Zvláštní pozornost by měla být věnována kvalitě hotového výrobku, který je přímo spojen s použitými surovinami a technologií výroby hraček. Často je jako pojivové činidlo síra, jako změkčovadlo - ftalát, jako antioxidant - fenol. Složky, ze kterých jsou hračky vyrobeny, nejsou téměř tak bezpečné, jak se zdá. Pochybnosti jsou primárně způsobeny fenolem, který je používán k dodávání plastické hmoty nebo pryžové formy, jako v tomto případě. Fenol (také nazývaný monooxybenzen nebo kyselina karbolová) je aromatický uhlovodík. Pokud je technologie porušena a vstoupí do lidského těla, může to vést k vážné otravě. Současně v malých dávkách fenol není nebezpečný. V levných hračích, které jsou dováženy z Číny a zemí jihovýchodní Asie, množství fenolu v desítkách časů překračuje přípustnou dávku fenolu, takže tyto výrobky představují velké riziko pro děti.

Kvalitu svých výrobků musí být v souladu s požadavky norem (GOST 25779-90, GOST 51555-99, GOST 51557-99, GOST R ISO 8124-1-99, GOST R ISO 8124-2-99, GOST R ISO 8124-3 -99, SanPin 2.4.7.007-93, SanPiN 42-123-4240-86) a doklady: osvědčení o zdravotní nezávadnosti a osvědčení o shodě. Tyto výrobky musí mít hladký povrch, aby bylo bezpečné, hygienické a nemají žádné škrábance, otřepy, mít i tvar (bez lepivé povrchy), dobře čistit. Sanitární pravidla pro výrobu a prodej hraček v Ruské federaci je určena seznamem National Standards povolených barviv a dalších požadavků na kvalitu konečného produktu.

Vezměte prosím na vědomí, že hračka, jeho obal, nebo na vložce nutně zřetelný, jasně viditelný a neodstranitelný musí být označena. Měl by obsahovat následující údaje: jméno hračky a výrobce, věku označení, adresa výrobce, datum výroby, varování a doporučení pro bezpečný provoz. Pokud je výrobek určen pro děti ve věku do tří let (tolik gumové hračky), v jeho označení musí být nutně představovat grafický symbol věku, podle GOST 51556-99: přešel diagonálně zleva doprava červený kruh na bílém pozadí uvnitř jejichž černá barva označuje věkovou skupinu 0-3 a je zobrazen obrys obličeje.

Dětské hračky se prodávají velkoobchodním firmám přímo do specializovaných prodejen lékárenským řetězům (hračky pro děti do tří let). Pokud budete vyrábět sbírky pro starší děti a dospělé, nemá smysl nakupovat vlastní zařízení. Oběžná řešení těchto otázek zpravidla nejsou natolik rozsáhlé, že by byly získány veškeré náklady. V takovém případě jsou návrhy a modely budoucích hraček vyvinuty zaměstnanci společnosti a objednávka jejich výroby je umístěna v továrně (nejčastěji v Číně). Společnost se tedy zabývá pouze vývojem modelů a organizací prodeje.

Zařízení potřebné pro zahájení svého podnikání na výrobu gumových hraček (vstřikovací a tvářecí stroje, válce, kalendář, mixer, tisku, pec), bude stát několik milionů rublů (použité zařízení lze zakoupit za 3 miliony. Rublů). Formy se obvykle objednávají zvlášť.

K nákupu první zásilky dovážených surovin bez ftalátů (minimální dávka plastisolu je 100 kg) bude zapotřebí zhruba milión rublů. K servisu výroby bude vyžadovat zhruba 10-15 pracovníků pracujících na směnách. Také bez pomoci zkušených návrhářů a návrhářů. Mzda jednoho takového odborníka je nejméně 20 tisíc rublů měsíčně. Nezapomeňte zvážit náklady na certifikaci. Neočekávejte, že získáte stabilní zisk před třemi roky od zahájení výroby.

Lilia Sysoeva

(c) - portál obchodních plánů a průvodců

INFLATABLE KOLE, BALLS, HRAČKY

44601 Intex Nafukovací kruh nárazníku: 80 x 38 cm.

Nafukovací kruh nárazníku Intex 44601
Velikost: 80 x 38 centimetrů.
Věk: 4+

44669 INTEX INFO TOY-TUMBLE TOY

Nafukovací hračka Intex 44669

Tři různá zvířata: dinosaurus, pes, delfín

Věk: Od 3 let

44672 INTEX TOY INFO NA BATTLE

44672 Intex nafukovací hračka

49600 INTEX DRY BALLS PRO SUCHÉ BAZÉNY 8MM

49600 Intex míče pro suchý bazén 8cm

49602 INTEX BALLS 6,5SM

Koule 6,5cm intex 49602
Velikost; 6,5 cm.
Materiál; měkký plast
Obsah balení:
Počet míčků: 100 kusů
Transparentní úložná taška

55501 NEDĚLEJÍCÍ RINGY NTEX

Podvodní kroužky intex 55501
4 barvy
Elastický materiál
Hmotnost: 2,6 kg.
Věk: pro děti od 6 let

55503 INTEX UNDERWATER BALLS

Specifikace produktu:
3 barvy
Elastický materiál
Hmotnost: 0,19 kg.
Věk: pro děti od 6 let

55504 INTEX SADY PODZEMNÍCH VÁP

Sada podvodních tyčí Intex 55504
5 ks. různé barvy
Elastický materiál
Hmotnost: 0,25 kg.
Věk: pro děti od 6 let

55505 INTEX PŘEHRÁVAČE PRO HRU V BATOHU

Koule pro hraní v bazénu Intex 55505

Věk: pro děti od 6 let

Materiál: polyesterová pěna

3 atraktivní barvy v sadě

55506 NASTAVENÍ RYBOLOVNÍHO NÁPRAVNÉHO NÁSTROJE NÁDOBY SET intex

RYBÁŘSKÁ SADA RYBÁŘSTVÍ INTES 55506

V sadě jsou tři světlé ryby a sítě.

56210NP Nafukovací kruh "Hello Kitty" Intex

56210NP Nafukovací kruh "Hello Kitty" Intex

Věk: 6-10 let

56268 INTEX INFLUENZA KRUH MONSTER TRUCK TUBE, DIAMETER 114 SEE.

Nafukovací kruh Monster Truck Tube Intex 56268 o průměru 114 cm.

Materiál: PVC, tloušťka 0,23 mm

Věk: od 9 let

Dvě robustní rukojeti

Zahrnuto: remnabour

56277 INTEX INFLUENZA CIRCLE VORTEX, S DIAMETREM 122 SEE.

Nafukovací kruh Whirlwind Intex 56277, s průměrem 122 cm.

Materiál: PVC, tloušťka 0,30 mm

Věk: od 9 let

Dvě robustní rukojeti

2 airbagy

V sadě: řemínek

56508 Intex Nafukovací volejbalová síť s míčem

56558 INTEX INFO TOY PENGUIN

Nafukovací hračka PENGUIN Intex 56558
Rozměry 151x66 cm
Materiál: PVC
Hmotnost: 0,8 kg
Přípustný věk: od 3 let
Obsah balení:
Soupravy pro opravy

56562 INTEX AIRBORNE DRAGON

Nafukovací drak Intex 56562
Rozměry 130x107 cm
Materiál: PVC 0,25 mm
Tloušťka PVC
Hmotnost: 0,70 kg
Přípustný věk: od 3 let
Obsah balení:
2 plastové rukojeti
Remnaabor
Čerpadlo: ne

56566 INTEX INFLUENCE TOY "GIRAF"

Specifikace produktu:
Rozměry 132x107 cm
Materiál: PVC 0,25 mm
Tloušťka PVC
Hmotnost: 0,65 kg
Přípustný věk: od 3 let
Obsah balení:
Plastové rukojeti
Remnaabor
Čerpadlo: ne

56569 INTEX VLIV NA LIZER S DRŽÁKEM

Nafukovací hračka Lizard s držákem Intex 56569
Rozměry 138x91 cm
Materiál: PVC 0,25 mm
Tloušťka PVC
Hmotnost: 0,80 kg
Přípustný věk: od 3 let
Obsah balení:
2 plastové rukojeti
Remnaabor
Čerpadlo: ne

56581 INTEX CIRCULAR-WEAPON

56581 Intex Kruhový člun s kabinou

Článek: 56581

Velikost: 81x66cm

Věk: 1 až 2 roky

56584 Intex Nafukovací kruh "Frog"

56584 Intex Nafukovací kroužek "Frog" Číslo výrobku: 56584
Velikost: 119x79 cm
Materiál: vinyl, tloušťka 0,25 mm.
Věk: od 1 do 2 let

56593 INTEX INFLUENZA CIRCLE KIT

Nafukovací kolo Kit intex 56593

Velikost: 104x84 centimetrů

Materiál: vinyl, tloušťka 0,25 mm.

2 airbagy

Maximální zatížení: až 25 kg.

Věk: od 1 do 3 let

56656NP Armle Hello Kitty Intex

56656NP Armle Hello Kitty Intex

Velikost: 23x15 cm.

56658NP Intex vázání

56658NP Intex vázání

Rozměry: 23x15 cm.

od 3 do 6 let.

56659 Armády AQUA ARM BANDS intex

56659 Armády AQUA ARM BANDS intex

Velikost: 23x18 cm

56869NP Nafukovací kruh "Hello Kitty" Intex

58269NP Nafukovací kruh "Hello Kitty" Intex

57521 INTEX INSPIRED HADICE PRO ŠTĚŇÁTKA

Nafukovací plavecké hračky Puppy Intex 57521

Velikost: 108õ71 sm.

Materiál: vinyl, tloušťka 0,25 mm.

Pera za psími ušima

Pohodlné sedadlo na zadní straně štěněte

Věk: Od 3 let

Čerpadlo je třeba zakoupit samostatně

Zahrnuto: remnabour

57528 INTEL DĚTSKÁ INFLUENZATIVNÍ PLÁFORMA Omar

Dětský nafukovací humr instalatér Intex 57528

Velikost: 213x137 cm.

Materiál: vinyl, tloušťka 0,30 mm.

Pohodlné sedadlo na zadní straně humra

Věk: Od 3 let

Čerpadlo je třeba zakoupit samostatně

57550 INTEX SKAT INFLATABLE FLAT

Nafukovací člun SKAT Intex 57550

Materiál: vinyl, tloušťka 0,25 mm.

Věk: Od 3 let

Zahrnuto: remnabour

58025 Winnie the Pooh ball intex

Winnie the Pooh míč Intex 58025
Velikost: 51 cm.
Věk: 3+

58053 Nafukovací míč "Cars" Intex 5

Nafukovací míč "Cars" Intex 58053NP

Slevy, propagace

Dávejte pozor na pokles cen, nízká cena je zvýrazněna vedle starého, překříženého. Akcie jsou platné krátce. Cena je stanovena při objednávce na webu.

Chcete-li objednat zboží Intex ve Voroneži, Starý Oskol, Lipetsk, Tambov, Kursk a další města Ruska, můžete být na našem webu voronezh-intex.ru. Všechny nové položky sezóny vás čekají!

ADRESA VYDÁNÍ OBJEDNÁVACÍCH DOPRAVNÍCH SPOLEČNOSTÍ:

-Voronež, doručení objednávek 8 (800) 100-28-54 se uskutečňuje prostřednictvím přepravní kampaně " Zheldorexpedition " více informací

- Starý Oskol, doručení objednávek 8 (800) 100-28-54 se uskutečňuje prostřednictvím přepravní kampaně " Zheldorexpedition " více informací

- Lipetsk, doručení objednávek 8 (800) 100-28-54 se uskutečňuje prostřednictvím přepravní kampaně " Zheldorexpedition " více informací

- Tambov, doručení objednávek 8 (800) 100-28-54 se uskutečňuje prostřednictvím přepravní kampaně " Zheldorexpedition " více informací

- Kursk, doručení objednávek 8 (800) 100-28-54 se uskutečňuje prostřednictvím přepravní kampaně " Zheldorexpedition " více informací

Dodání objednávek do všech měst Ruské federace se vyskytuje prostřednictvím dopravních společností.

Pozor prosím. (Na emisních místech dopravních společností jsou vydávány pouze předem vydané a placené příkazy, žádná konzultace zaměstnanců dopravní kampaně)

Nafukovací hračky

Rychlost balení: 600

Rychlost balení: 12 * / 1200

Rychlost balení: 36

Rychlost balení: 500

Nafukovací hračky pro děti jsou určeny pro mladé dobrodruhy různého věku - od dětí až po mládež. Většina dětí ráda tráví čas ve vodě a určitě potřebují speciální vlastnosti - odolné, barevné, zábavné a spolehlivé hračky.

Proč nakupovat nafukovací hračky v hromadně levnější než u nás?

Nabízíme široký sortiment nafukovacích výrobků pro dětské hry a vývoj - to jsou plavecké matrace, trampolíny, kruhy, záchranné vesty a rukávy, míčky pro suchý bazén, herní centra, rafty a čluny! Nafukovací hračky pro koupání by měly být nejen jasné a krásné, ale musí zajistit vodičům pohodlí a bezpečnost při vodních hrách. Katalog představuje vysoce kvalitní výrobky vyrobené předními továrnami v Rusku a Číně, včetně Nordplast, "Importované zboží", Intex a mnoho dalších, které splňují tyto požadavky.

Zaregistrujte si a nařizujte dětské nafukovací hračky na našich webových stránkách! Využívat všechny výhody spolupráce s námi - flexibilní cenovou, odrůda sortimentu, rychlé on-line objednávání procedur! Rychlé a pohodlné doručení se provádí v Povolží - ve městě Saratov, Samaře, Uljanovsk, Volgograd, Astrachaň, Nižnij Novgorod kraje, Voroněži, Lipetsk, Orenburg regionu, stejně jako v Republice Mordovia a Chuvashia.