Jak podnikat na pohlednicích?

Vytvoření vlastního podnikání je velmi důležité, pokud chcete získat nezávislost. Současně je třeba vzít v úvahu naléhavost zvoleného směru, neboť některé oblasti činnosti jsou výhodnější než jiné. Dále budeme zvažovat, jak vytvořit podnik na původních pohlednicích a proč je taková oblast činnosti prospěšná.

Proč pohlednice?

Přestože mnoho moderních lidí aktivně blahopřeje prostřednictvím internetu, papírové karty jsou stále oblíbené. Podle statistik polovina populace každé více či méně rozvinuté země stále používá pohlednice. Současně s tím, že možnosti internetové komunikace vám otevírají obrovský trh, můžete prodávat pohlednice nejen lokálně, ale prakticky po celém světě.

Mnoho tiskovin a podobných podniků dodnes vyrábí řadu šablonových pohlednic, ale tato možnost se stává méně populární. V této době lidé stále více oceňují originalitu a jedinečnost. Navíc existuje móda pro ručně vyráběné, to je něco vytvořené vlastním rukama, včetně pohlednic.

Tak, podnikání vytváření ruční pohlednice se stává ziskové, existuje zájem různorodých spotřebitelů. Vytvoření takového podnikání nevyžaduje, abyste vynaložil značné investice a otevřel velkou svobodu pro kreativitu, včetně podnikatelské tvořivosti. To je důvod, proč je podnikání na pohlednicích aktuální.

Výběr činností

Tvorba karet není tak jednoduché, jak to vypadá, když se podíváte na produkty nabízené v této oblasti, můžete najít spoustu věcí, které jsou skutečná umělecká díla, ačkoli dekorativní. Tak tam by si měl vybrat výklenek, ve kterém můžete pracovat, možná nějaký jedinečný směr nebo punc svých pohlednic, které umožní váš produkt vyniknout a stát rozeznatelné spotřebitelem.

Podnikatel nemusí vždy provádět podobné vyhledávání, ale pro vytvoření jedinečných produktů budete potřebovat zkušeného specialistu nebo odborníky na vytváření pohlednic. Měli byste hledat lidi tvůrčích povolání a jen lidi, kteří jsou závislí na ruční výrobě a chtěli by si na ni vydělat. Mnoho lidí má zajímavé nápady, které můžete přeložit do vytváření pohlednic.

To je aktuální, aby uvážily kandidatury studentů tvůrčích specialit a podobných kontingentů. Tito lidé na začátku nepotřebují vysokou platbu a výhodný je bezplatný plán s kusovými sazbami.

Vyhledejte ziskovost

Aby bylo vaše podnikání ziskové, budete muset optimalizovat náklady a určit optimální náklady na produkty, které zajistí stabilní spotřebu. Z hlavních nákladů je třeba poznamenat:

 • materiály;
 • mzdy;
 • reklamy a propagace.

V ručně vyrobených pohlednicích je pozitivní výhodou možnost minimalizace nákladů na materiály. Samozřejmě budete muset koupit kvalitní papír pro pohlednice a některé další drahé komponenty, ale zde je možné výrazně ušetřit na dekoraci. Koneckonců, hodnota původní pohlednice je ve vnějším odvolání, ale ne v ceně dekorativních prvků.

Mzda vašich specialistů může být dílná práce a je třeba najít optimální soulad mezi konečnými náklady na výrobu a platbou za provedení pohlednice. Je třeba poznamenat, že vysoké náklady na tuto práci v evropských zemích, kde specialisté na výrobu pohlednic obdrží asi pět eur za každý produkt. Samozřejmě, že v Rusku si nemůžete dovolit takovou platbu, protože pět eur může být pouze konečnou cenou výrobku.

Přesto hodně závisí na možnostech prodeje vašich produktů. Například pokud dodáváte své ručně vyrobené karty do jiných zemí (běžnou volbou je nyní obchod prostřednictvím internetu), můžete nastavit vyšší konečné náklady a vyšší plat.

Přestoupíme tedy k další a velmi významné části nákladů - reklamě a propagace. Zde je nutné používat kompetentně vytvořené weby a přístupné stránky pro propagaci ručně vyráběných produktů. Díky možnostem internetové komunikace můžete pokrýt značný počet spotřebitelů (včetně z jiných měst a zemí), což však bude vyžadovat vysoce kvalitní propagaci na internetu.

Kromě toho by neměla být zanedbávána reklama ve vašem městě. Existuje mnoho způsobů, jak odeslat vzorky hotových výrobků velkým společnostem a institucím, které se mohou stát vašimi zákazníky, než budete inzerovat své výrobky v tematických obchodech.

Jak organizovat podnik?

Nejprve se musíte postarat o dvě oblasti:

 • vyhledávání zaměstnanců;
 • vyhledávání kupujících.

Ve skutečnosti Vaši odborníci téměř zcela určují kvalitu a relevanci vašich produktů. Proto by si měli vybrat ty, kteří skutečně mohou a mohou dělat zajímavé pohlednice.

Nejlepší je vybrat si lidi, kteří mají zájem o případ, kteří mají určité nadšení. Produkty od takových "výrobců" ​​budou vždy pro spotřebitele zajímavé.

Navíc musíte získat řadu projektů k práci nebo alespoň získat prostor k prodeji. Nezáleží na tom, zda vytvoříte internetový obchod nebo uzavřete smlouvy se stacionárními obchody, které budou vaše výrobky umisťovat. Mimochodem, můžete tyto možnosti kombinovat.

Možná vás zajímá: http://www.giprint.ru/pechat-otkrytok - tisk pohlednic v "centrální tiskárně". (O vlastnostech výrobního procesu od "A" po "I").

Chcete-li vytvořit malou firmu, nemusíte nejprve potřebovat kancelář a produkční místnost. Pracovníci mohou mít doma pohledy a můžete pracovat z domova, to je výhoda tohoto podnikání.

Časopisy

Směnné kurzy

Ručně vyrobené blahopřání jako podnikání

Tvorba ručně vyráběných karet je variantou podnikání, kterou můžete začít s minimálním počátečním kapitálem a kombinovat je se studiem, prací, výchovou dítěte. Navíc je to způsob, jak vydělat peníze na vlastní hobby. Jak vytvořit vlastní podnik na trhu dárkových ručně vyráběných výrobků?

Ruční pohlednice: Kdo bude dělat tuto firmu?

Výroba ručních karet je příjemným a fascinujícím koníčkem, který umožňuje vytvářet jedinečné a efektivní dárky pro vaše příbuzné a přátele. Můžete si ale také vydělat peníze, přestože můžete podnikat, aniž byste opustili domov.

Na rozdíl od mnoha jiných způsobů výdělku se jedná o výrobu pohlednic - je to vhodná možnost pro výnosné podnikání:

 • Ženy, které jsou na mateřské dovolené.
 • Školáci a studenti.
 • Pro důchodce.
 • Pracující občané, kteří mají několik hodin práce a odpočinku.

Mastering card making nebo umění vytvářet exkluzivní, elegantní, zajímavé karty na silné stránky každého: síť může najít spoustu mistrovských kurzů pro zvládnutí základních technik. Další činnost pána je výsledkem uplatnění jeho fantazie a kreativní žíly.

Jaké styly se používají k vytváření ručně vyrobených karet?

Pro ty, kteří právě začínají své první kroky v fascinující cestě vytváření ručně vyrobených karet, je důležité znát základní styly vytváření karet. To jim umožní lépe zjistit preference zákazníků a nedělat chyby při nákupu materiálů pro ziskovou kreativitu.

 1. Dědictví- Vytváření pohlednic pomocí starých fotografií, vytvářením stylových koláží s nádechem starověku.
 2. Vintage (Vintage) podobný předchozímu stylu, ale zahrnuje umělý „stárnutí“ nových fotek a zdobení svých stránek knih, výstřižky ze starých časopisů, zmačkaný papír a jiné retro prvky.
 3. Shabby Shik (Shabbychic) - romantický, jemný vzdušný styl s pastelovými tóny, krajkou, hudebními stránkami, korálky, perlami, květinami.
 4. Americký styl (americký) - živý styl, založený na použití memorabilií filmových lístků, známek, štítků, kontrastních barev a zajímavých nápisů.
 5. Evropský styl (evropský)- na základě použití kompozic z geometrických postav, malého počtu ozdob, přísných razítek, šablon.
 6. "Čisté a jednoduché" (CleanandSimple) - elegantní styl, který je založen na velkolepých kombinacích bílé, černé, červené, modré, přísné linie a spousty volného prostoru.
 7. Freestyle - volný styl, který zahrnuje použití jasných barev, mimořádných písem, samolepek, matric a objemových prvků.
 8. Steampunk- styl mechaniky a sci-fi, který zahrnuje použití map, výkresů, pružin, ozubených kol, matic, šroubů, pytlů, lana.
 9. Provance - se zaměřuje na levandule, terakotu, pomeranč, použití rostlinných semen a sušených květin, tapet a textilií.

Co je nezbytné pro organizaci podnikání při vytváření pohlednic ručně?

Než podniknete první objednávky na výrobu pohlednic, začátečníci budou muset získat solidní soubor nástrojů a materiálů, včetně:

 1. Barevný a bílý papír, vlnitý papír, lepenka.
 2. Předřadníky pro pohlednice (v jejich nepřítomnosti si můžete zakoupit rolovací papír a řezačku).
 3. Jednoduché a postavené nůžky, punchers.
 4. Ozdoby (korálky, sušené květiny, knoflíky, samolepky, šňůrky, stuhy apod.).
 5. Lepidlo.
 6. Závity.
 7. Barevné tužky, barvy, značky.
 8. Razítka, razicí stroje atd.

Kolik ručně vyrobených karet stojí: nákladová cena

V současné době je cena jedné ruční karty na trhu v průměru 200-300 rublů.

Odkud pocházejí tyto náklady:

 • Za prvé, cena za materiály je vzata v úvahu - asi 70-100 rublů lze vynaložit na vytvoření pohlednice.
 • Za druhé, kolosální dílo velitele, který často tráví za jeden výrobek asi 1-3 hodiny.
 • Za třetí, používání zařízení je amortizováno - nůžky jsou ztuhlé, inkoust na psacím stroji pro razítkování končí atd.

Proto, aby bylo možné dosáhnout hmatatelných zisků při vytváření ručně vyráběných karet, je třeba:

 1. Najděte zdroj trvalých příkazů.
 2. Uspořádejte hromadné nákupy surovin.

V opačném případě příjmy sotva pokryjí cenu.

Kde a komu prodávat ručně vyrobené karty: trh výrobků

Obyčejné pohlednice se prodávají na poště, v prodejnách a v květináčích. V tomto případě mluvíme o exkluzivních ručně vyráběných produktech, jejichž prodej má mírně odlišné specifika.

To je důvod, proč provádět pohlednice je třeba zvolit:

 • Obchody s uměleckým zbožím (s nimi můžete uzavřít dohodu o dlouhodobé spolupráci).
 • Supermarkety a malé obchody s květinami a dary.
 • Přímé dodávky velkým zákazníkům - kanceláře, školy, univerzity, veřejné organizace během prázdnin.
 • Produkovat soukromé zákazníky na předběžné požadavky.

Je třeba poznamenat, že podpora takového konkrétního produktu bude vyžadovat aktivní kroky ze strany podnikatele ve formě:

 1. Vytvoření vlastního online obchodu a jeho propagace v síti.
 2. Práce s potenciálními zákazníky v sociálních sítích.
 3. Umístěte reklamy na elektronické desky v síti.
 4. Účast na veletrzích řemesel s distribucí brožur a vizitek.

Doporučuje se okamžitě jednat ve všech směrech, což umožní rychle uvést jméno podnikatele na trh a pokrýt velkou část zákazníků.

Přibližný obchodní plán pro výrobu ručně vyráběných karet: výpočet ziskovosti

Pokud se nákup materiálu provádí za velkoobchodních podmínek a zařízení je aktualizováno pouze jednou ročně, jsou distribuční kanály zřízeny, pak může být podnikání výroby ručních karet velmi přínosné.

Výpočet klíčových finančních ukazatelů lze vyjádřit takto:

 • Během dne může být vyrobeno 10 pohlednic (vlastním úsilím podnikatele).
 • Celková cena bude 1000 rublů (400 - materiály, 150 - odpis vybavení, 400 - práce velitele, 50 - ostatní náklady).
 • Celkové výnosy z prodeje (za cenu 200 rublů za kus) - 2000 za den.
 • Čistý zisk z prodeje 10 pohlednic za den bude asi 1000 rublů.

Zdá se účelné vypočítat ziskovost výroby pohlednic:
1000/2000 * 100% = 50%.

S postupným zušlechťováním může podnikatel vyrábět větší počet karet za den a prodávat je za vyšší cenu, přičemž získává solidní zisk. Můžete přilákat další členy rodiny, abyste vytvořili pohlednice a vytvořili ziskové domácí podnikání s minimálními náklady a vysokou návratností.

Vlastní podnikání: výroba a prodej pohlednic, nebo jak vydělat za křížení

Se všudypřítomným šířením telefonů a internetu tradice psaní dobrých starých papírových dopisů na obyčejnou neelektronickou poštu postupně mizí. Zprávy odesílané přes internet jsou dodávány téměř okamžitě, zcela zdarma a bez omezení na hlasitost. Všechny nejmodernější technologie však donutili lidi úplně opustit korespondenci s papírem. Teprve nyní se proces odesílání a přijímání papírového "nosiče" stal koníčkem. Toto je tzv. Po křížení. Postcrossing je projekt založený na principu výměny pohlednic s adresáty z celého světa. Účastník projektu přispívá do databáze do svých databází spolu s krátkými informacemi o sobě a jeho zálibách. Pošle pohlednici jednomu z příjemců, obdrží přinejmenším jednu pohlednici z jiného poštovního křižníku - to je princip tzv. Nepřímé výměny. V tomto případě jsou všichni příjemci a odesílatelé náhodně vybráni. Poštovní křížení v moderní podobě se objevilo poměrně nedávno, ale v současné době je v databázi projektů zapsáno několik stovek tisíc lidí z více než dvě stě zemí světa.

Takže postkročení je hobby, které přináší spoustu příjemných dojmů a emocí. Kromě toho se může stát vaším budoucím obchodem - i když je malý, ale docela slibný. Pokud počítáte na velký zisk, v tomto případě je nutné rozšířit cílovou skupinu a zahrnuje nejen pohlednice fanoušky (jak je tomu v případě postcrossing), ale i profesionálové - filokartistov. Filokarty sbírají poštovní a ilustrované pohlednice. Tento trend vznikl koncem 19. století, kdy začala hromadná výroba pohlednic, která se brzy stala velmi oblíbenou jako nejlevnější druh poštovního předmětu. Sběratelé pohlednic, moderní i starožitných, jsou mnoho. S příchodem postcrossing tuto mánii dostal ještě více rozšířená, jak je nyní hodnota sběratelským nakoupených a moderních pohlednic (i když jsou samozřejmě mnohem levnější pohlednice ze sovětských časů, a pre-revoluční Rusko).

Obchodní možnosti i v tak úzkém segmentu, jako je sbírka pohlednic, je mnoho. Odlišují se v cílovém publiku a ve výchozím kapitálu, který bude muset otevřít vlastní podnik. První možnost, jedna z nejdražších - organizace vlastní tiskárny pro tisk poštovních a pohlednic. To bude vyžadovat od 2,5 milionu rublů a doba návratnosti takového podniku je více než rok. Další informace o otevírání vlastní tiskárny najdete v samostatném článku na stránkách openbusiness.ru.

Nabídky franšíz a dodavatelů

V rámci tohoto materiálu budeme zvažovat více "rozpočtových" možností pro vytváření vlastního podnikání. Existují tři možnosti. Můžete otevřít specializovaný internetový obchod pro sběratele pošty a nabídnout jim i pohlednice a související produkty. Tato oblast práce však také vyžaduje značné investice - dočasné a peněžní. Vytvoření internetového obchodu a nákup souvisejících produktů (především to jsou alba pro ukládání pohlednic) nejsou největší výdajové položky. Nejtěžší je poskytnout sortiment "základního zboží" - to je vlastně pohlednice. Získat od populace umístěním reklamy na internetu, v médiích a jen ve městě, na nákup karet konkrétní téma a časové období, koupit u specializovaných pracovišť a fór (ale tady, zpravidla sedí stejné odborníky, jako jste vy, a koupit za penny zajímavé kopie jsou nepravděpodobné, že uspěje) a v obchodech z druhé ruky (ačkoli se druhá stane stále menší a menší). Pohlednice s historií ve srovnání se starými knihami jsou méně populární. A jejich počet není tak početný. Ačkoli v sovětských dobách byly vydávány pohlednice, jako knihy, v milionech kopií, ale na rozdíl od nich nebyly vždy uloženy. A dokonce i v případě, že rodina byla sběratelská, pečlivě sbírat pohlednice, po jeho smrti, dědicové jsou často hozený se sbírkou alb, nevidí žádnou hodnotu pohlednic. Navíc až do dvacátého století byly cenné pouze poštovní pohlednice (to jest ty, které již byly použity). A pak líčil přírody, kulturu lidí z různých zemí světa a moderní v době života, neboť v nepřítomnosti televize a vysokým nákladům (a čas) cestuje po celém světě mohli setkat jen velmi málo lidí s jinými regiony a zeměmi. Až do roku 1900, je hodnota kolekce byly pohlednic zobrazujících různé druhy ve stejné době, kdy je odeslán ze stejného města nebo oblasti (země). Jiné pohlednice neměly velkou cenu a nebyly uchovávány. V dnešní době se situace změnila: nyní i čisté karty mají stejnou hodnotu. I když zde vše závisí na preferencích konkrétního sběratele. Někdo sbírá pohlednice přírodě, někdo - politickou a propaganda, někdo s reprodukcí obrazů nebo fotografií zvířat, portréty herců atd varianty motivů pro sběr dost... Hodnota pohlednice závisí na jejím věku a vzácnosti. Tam jsou také takové exempláře, které jsou draženy za cenu 1000 dolarů. Na tyto příjmy však nestojí moc. Cena většiny pohlednic zřídka přesahuje 25 dolarů. Čím častěji vidíte ceny až 150-200 rublů na kopii.

Není snadné se zabývat prodejem a vyhledáváním vzácných starých karet. To vyžaduje spoustu volného času. Je třeba být odborníkem v této oblasti a schopen rozlišovat mezi originály a falešnými údaji (ano, vznikají také vzácné kopie pohlednic). Pokud ještě nemáte jistotu ve svých schopnostech nebo máte zájem o shromažďování moderních pohlednic, můžete otevřít své pohlednice a prodat je prostřednictvím internetového obchodu. Druhá možnost je nejoblíbenější, což se vysvětluje poměrně nízkými náklady na organizaci takového podnikání, stejně jako poptávka po krásných pohlednicích mezi postkrópy a sběrateli. Konkurence v tomto segmentu je samozřejmě přítomna, avšak v současné době poptávka převyšuje nabídku. Faktem je, že sortiment všech takových internetových obchodů je téměř vždy jedinečný. Každý z nich hledá nezávisle umělce, kteří pak spolupracují a tisknou své karty na prodej za malý poplatek. Proto pokud můžete správně "předvídat" poptávku, vaše podnikání má všechny šance na úspěch.

Právní zápis podnikání

Abyste si mohli vytvořit svůj vlastní internetový obchod s pohlednicemi a doprovodnými postkrózami, budete se muset zaregistrovat jako individuální podnikatel. Můžete to udělat čtyřem různými způsoby. V prvním případě můžete IP zaregistrovat sami. To je nejlevnější možnost: všechny náklady jsou 800 rublů za státní povinnost. Registrace IP je v zásadě poměrně jednoduchá a netrvá dlouho. Můžete se také zaregistrovat jako IP pošty. Tato volba je poměrně dlouhá (hlavně kvůli práci pošty), ale je vhodná v případě, že nejste registrováni ve městě, kde chcete otevřít svou kancelář. Můžete také požádat o pomoc při registraci IP na zprostředkovatele - právní společnost, která se specializuje na takové služby. Registrace s pomocí zprostředkovatele bude stát víc než nezávislá registrace dokumentů, ale ušetříte spoustu času na vyplnění všech potřebných dokladů a získáte záruku, že všechny dokumenty budou vydány bez jediné chyby. Konečně, IP může být také vydáno prostřednictvím serveru proxy.

V rámci tohoto článku budeme hovořit o samostatné registraci jako o individuálním podnikateli. Pro evidenci dokumentů k registraci IP je nutné připravit podklady pro registraci IP (přihláška k zápisu, podání žádosti o zjednodušené dokumenty, potvrzení o zaplacení státního poplatku); registrovat svoji IP v IRS (registrační daně, zaslání oznámení orgánům dozoru: Federální služby a Gosavtodornadzor), stejně jako RPF a FSS (registrace na FAÚ, FSS, Rosstat, HIF); objednat pečeť pro jednotlivého podnikatele; otevřete bankovní účet.

Zvažme podrobněji dokumenty, které budete muset zaregistrovat jako individuální soukromý podnikatel (SP): žádost o státní registraci osoby jako individuální podnikatel ve formě P21001, doklad o zaplacení státní daně pro registraci IP, prohlášení o přechodu na zjednodušené podobě zdanění systému Č. 26.2-1 (nepovinné), kopie cestovního pasu.

Internetový obchod bez prodejní plochy, tj. S doručením objednávky kurýrem nebo poštou, může pracovat na USN (zjednodušené) nebo OCH. V případě, že prodej zboží probíhá přímo na webových stránkách (tj zaplacení objednávky se provádí přímo na místě), a pak obdrží zboží prostřednictvím vydávání bodu, maloobchodní formát v UTII nespadají. Podle čl. 346,27 daňového řádu, „maloobchod - to je podnikatelská aktivita souvisí se obchodu se zbožím (včetně hotovosti a platebními kartami) na základě maloobchodních prodejních smluv. Tento typ podnikání nezahrnuje obchod prostřednictvím teleshoppingu, telefonních a počítačových sítí. " Pokud je počet zaměstnanců ve vaší společnosti malý, je lepší okamžitě napsat žádost o zjednodušení. Zjednodušený daňový systém (což je STS STS, zjednodušená zdanění) umožňuje platit nižší daně, a výrazně zjednodušit soubor účtů, než Ocho (základní systém zdanění). USN je velmi častý mezi malými a středními podniky. Pro USO existují dva varianty úrokových sazeb - 6% (z výnosů) a 15% ("výnosy mínus výdaje"). Můžete zvolit úrokovou sazbu sami. Pokud zvolíte první možnost, budete platit 6% veškeré příjmy, a v tomto případě budou vaše výdaje nebudou zajímat daňovými orgány (tato možnost je v tomto případě výhodné, pokud jde o poskytování veškerých služeb, a kdy náklady jsou mnohem nižší než příjmy). Pokud dáváte přednost první možnost, bude částka příjmů odečte částku nákladů, a SP zaplatí 15% daň na výsledném rozdílu (tato možnost je užitečná v případě obchodu). Současně by měly být veškeré náklady PI nutně zdokumentovány (to znamená, že musíte mít v držení šeky, účty, certifikáty apod.).

Pokud hodláte použít zjednodušený dokument, musíte si při registraci vyřídit oznámení spolu se zbývajícími dokumenty. Poznámka: můžete jít do zjednodušeného daňového systému jen jednou za rok, počínaje od počátku kalendářního roku, takže pokud nemáte čas, aby okamžitě aplikovat, bude muset zaplatit mnohem vyšší daně a provádět mnohem složitější účetnictví a reporting až do konce roku. Podle zákona můžete podat žádost do třiceti dnů od data registrace, ale je lepší nechat později odložit a uplatnit okamžitě. Chcete-li vyplnit žádost o převod do zjednodušeného systému (USN) automaticky a bezplatně, můžete použít speciální službu nebo ručně. Ve druhém případě budete muset stáhnout žádost o přechodu na zjednodušený systém zdanění ve formě № 26,2-1 (CPV 1150001) (nezapomeňte zkontrolovat relevanci stažení formuláře v tuto chvíli). Žádost je podána ve dvou vyhotoveních, jedna kopie zůstává u vás (s poznámkou o přijetí). Vaše instance musí být uložena. Jiné než prohlášení bude také muset poskytnout fotokopii pasu změní dvě (hlavní a registraci) na formátu A4 jediné stránce (jako při předkládání dokumentů, můžete požádat o kopie všech stránek dokumentu, který obsahuje veškeré informace).

Při registraci IP budete také muset vybrat OKVED kódy. Je lepší vybrat si je najednou, s marží (maximální povolené číslo je 57 kódů). Faktem je, že jeden kód, který zadáte nejprve, se stává hlavním kódem, ale pokud v budoucnu plánujete rozšířit svou činnost, budete muset zadat další kódy, které jsou spojeny s nepotřebnými náklady - jak dočasnými, tak i peněžními. Hlavní věc v našem případě může být kód OKVED 52,61.2 "Maloobchod, prováděný přímo s pomocí televize, rádia, telefonu a internetu". Tento kód je univerzální pro všechny online obchody, které jsou poprvé otevřeny a nemají žádnou souvislost s již spuštěnou offline firmou. Také je třeba zadat následující kódy: 52.6 Maloobchod není v obchodech, 52,61 Maloobchod podle objednávek, 52.61.1 Retail sloupek (zásilkový) obchod (tato skupina zahrnuje maloobchod jakéhokoliv druhu výrobku prostřednictvím zásilkového prodeje. Zboží bude odesláno kupujícímu, který je vybírá pro reklamy, katalogy, vzorky nebo jiné formy reklamy) 52,63 Ostatní maloobchodní prodejny (v této skupině se jedná o maloobchod s jakýmkoli zbožím uskutečněným mobilními prostředky pro distribuci a distribuci obchodu - prodej prostřednictvím prodejních automatů); 72,6 Jiné činnosti související s používáním výpočetní techniky a informačních technologií.

Pokud jde o výrobu a prodej pohlednic, v tomto případě bude nutné specifikovat následující kódy: 21,23 Výroba kancelářských potřeb. Tato skupina zahrnuje výrobu tisk a dopisní papír připravený k použití je výroba papíru pro tisk dat na počítači (PC), při výrobě vlastního kopírovacího papíru připraveného k použití, je výroba rotátoru a kopírák připravené k použití výrobu lepicího a lepicí papír připravený pro použití, výroba obálek a jednoduchých pohlednic, výrobu krabiček, tašek a podobných výrobků ukládat korespondenci a notebooky, e-mail Sada obsahující rozsah papírových spotřebních materiálů. Tato třída zahrnuje výrobu různých forem podnikání, prokládaných uhlíkových soupravy, dopisních papírů a poznámkové bloky, obálky a pohlednic odkoupených nebo nesplacených známek, tištěných nebo ilustrovaných pohlednic, blahopřání. 22.15 Jiné druhy publikační činnosti. Tato skupina zahrnuje publikaci fotografií; výtisky; plakáty; kalendáře všeho druhu; ilustrované pohlednice; umělecké reprodukce; obtisky a jiné tištěné materiály. Toto seskupení nezahrnuje výrobu notebooků, notebooků, deníků. 22,22 Polygrafická činnost, která není zahrnuta v jiných skupinách. Tato skupina zahrnuje tisk časopisů a jiných periodik, knih a brožur, hudby, map, atlasů, plakátů, reklamních katalogů, prospektů a jiných propagačních tiskovin, poštovné, razítko a daňových kolků, dokumentů vlastnictví, šeků a jiných cenných papírů, časopisů záznamy, alba, diáře, poznámkové bloky, zápisníky, diáře, tiskopisy a jiné komerční tiskoviny, osobní psací potřeby a jiné tištěné materiály vyrobené z vysoce tisk, ofsetový tisk, hlubotisk, flexografický n echatyu, sítotisk, stejně jako s jinými tiskovými, rozmnožovací stroje, tiskárny, počítačové zařízení (počítače), stroje na lisování, fotografii a termokopírovací přístroje. Toto seskupení nezahrnuje tisk štítků, publikování.

Obchodní myšlenka: výroba a prodej ručně vyráběných karet

Tento nápad není tak nový, ale ještě nebyla věnována náležitá pozornost. A to znamená, že máte všechny možnosti stát se jedním z hlavních výrobců ručně vyráběných karet.

Nepochybnou výhodou tohoto podnikání je, že nevyžaduje velké finanční investice. V tomto případě bude ruční blahopřání být vždy v poptávce, protože taková věc má Twist, nenapodobitelné kouzlo, to je na rozdíl od ostatních karet a umožňuje zdůraznit individualitu nejen hrdina dne, ale i dárce. Souhlasíte s tím, mnohem příjemnější přijímat jako dárek není jen produktem tiskařského lisu s banální vzorem a smart-karty, lemovaných sametu, ozdobené perlami, flitry, sušených květin a dalších dekorativních prvků. Dát ručně vyrobenou kartou znamená přinést spoustu příjemných pocitů původci oslav.

Takže začněte...

První věc, kterou musíte udělat, je zdokonalit techniku ​​vytváření ručně vyrobených karet nebo zvládnout to na vysoké úrovni, pokud jste se nepokusili udělat takové mistrovské dílo. Ve skutečnosti zde není nic komplikovaného. Hlavní věc, která je od vás vyžadována, je trpělivost a schopnost zaměřit se. Buďte připraveni na to, že budete muset dlouho sedět na jednom místě a vytvářet jedinečné umělecké dílo znovu a znovu.

Za prvé, nákupní sady pro použití a kvillinga. Zahrnuje nástroje pro kroucení papíru a různé kudrnaté nůžky. Budete také potřebovat polymerovou hlínu, peří, sušené květiny a další materiály.

Vytvořte několik karet a dejte je svým přátelům a známým.

Pokud se jim to líbí, můžete dále rozvíjet výrobu.

Materiály

Chcete-li vytvořit výrobu ručně vyráběných karet, budete potřebovat následující materiály a nástroje:

Základ pro pohlednice

Květy, saténové stuhy, tyly, ruffle a další dekorace

Speciální pera a značky pro nápisy

Náklady

Předběžná cena bude asi 300 USD. To však zahrnuje pouze nákup materiálů a nástrojů. Pronajmeme si pokoj (pokud nechcete otevřít výrobu doma) a reklama půjde do jiného výdajového předmětu.

Jak se uvolnit?

Určitě budete potřebovat vlastní webové stránky. Tam budete nejen nabízet své služby s cenami, ale také umístit portfolio hotových karet. Zákazníkům bude snadnější navigovat a objednávat. Navíc dobře propagovaná stránka vám přinese dostatečný počet zákazníků.

Umístěte reklamy do novin a časopisů. Můžete sjednat s agenturami pro pořádání svateb a svátků, pohlednice na inzerci vašeho produktu a nabídnout jim odměnu za prodané výrobky.

Vytvořte si vlastní značku. Hlavní chybou začínajících podnikatelů v tvůrčí činnosti je nedostatek památné značky s jasným jménem a zajímavým logem. Pokud vaše produkty začnou být úspěšné, značka vám umožní dále rozvíjet svou firmu. Budete uznáváni podle loga, sloganu nebo jména.

Kde realizovat?

Existuje spousta způsobů, jak realizovat ručně vyrobené pohlednice. Nejprve vytvořte své vlastní stránky, skupiny v sociálních sítích, nabídněte produkty na fórech, blogy, přátelské weby.

Další způsoby implementace:

Školy, mateřské školy

Publikace v novinách a časopisech

Je to skvělé, když vaše podnikání přináší nejen radost, ale také příjmy z peněz. Vyrovnejte se, zúčastněte se veletrhů, soutěží, zvětšete svůj obraz a dáváte svému podnikání nové kolo vývoje!

Máte-li co říct v tomto článku, nechte své komentáře. Jakýkoli názor je pro nás důležitý!

A také se přihlašte k novým zajímavým článkům:

Jak správně prodávat pohlednice: obchodní historie zakladatele firmy DoMyCard

Než začnete s vaším podnikáním, spousta žen se rozkládá nad mezerou. Hrdinka dnešní historie se rozhodla podnikat pro sebe, což může být řešeno kdekoliv na světě a kdo bude pracovat bez její přímé účasti.

Ve věku 20 let Studovala jsem právnickou fakultu a nepřemýšlela o podnikání ani o tom, co dělá jinou věc než judikaturu. Ale teď jsem rád, že se to stalo.

Poslední dva roky byly plné změn, hodně se změnilo nejen v mém životě, ale iv životě celé země. Obvyklé způsoby vydělávání peněz přestaly pracovat, nebo začaly pracovat špatně. Proto jsem se rozhodla udělat trochu méně freelancing a s pomocí svých talentovaných přítelkyň podnikání, které lze řešit kdekoliv na světě, a to bude fungovat bez mého přímého zapojení.

Startovní kapitál bylo asi 1000 dolarů. Mohlo by to být více, na začátku cesty můžete vždy strávit víc, než je tam (pro propagaci, výrobu atd.). Ale získat půjčky nebo půjčit peníze na start-up je nevděčný úkol. Proto všechny kapitálové - naše osobní prostředky. Riskovali jsme naši vlastní, za to jsme také zodpovědní.

Stále ještě nemáme 70 dní. Nejtěžší však mělo začít 14. února - pro nás bylo důležité udělat vše rychle, abychom co nejdéle zachytili velkou informační příručku. Teď už nepomáháme a pečlivěji přistupujeme k dalšímu produktu: provádíme průzkumy, testy, přilákáme specialisty. My v prvním měsíci to nebylo dost.

První měsíc Oslavili jsme záznam malého gratulačního videa.

Náš podnik nemá rychlý zisk. Vše, co jsme získali z prvního produktu, nyní investujeme do dalšího.

Dobrý nápad nestačí, musíte se aktivně zabývat jeho implementací. Hlavním úkolem není zastavit se a nemusíte se bát transformací, pokud je to nutné.

Nejvíce důležité při práci s klientem - poslouchejte, co potřebuje. Můžete přijít s velmi cool produkt, ale pokud to lidé nepotřebují - nikdo nebude kupovat takový výrobek.

O MYSLF

Jsme tři v projektu. Všechny kreativní a impulzivní, proto inspirovat a kritizovat navzájem. Určitě jsou blízko lidé, ale podporují a radí více než jen inspirovat.

Zbavte se stresu: bazén, cestování a setkání s přáteli v dobrém baru na vaši oblíbenou hudbu.

Jsem noční sova, ale přesto v předvečer příjmu produktu ve výrobě musí být ihned vyřešeny příliš mnoho otázek, a proto musí vstát v 8-8.30, zatímco práce neskončí v 20:00. Ale před začátkem dne vždycky budu mít snídani a pak začnu pracovat

Před půlnocí jsem šla spát velmi obtížně. Takže obvykle je to hodina nebo začátek druhé.

Špatný zvyk, ze kterého se nemůžete zbavit: facebook. Trvá to spousta času. Mohl bych snít o tom, jak smazat svůj účet a svobodný život, ale vzhledem k tomu, že její výrobek nemůže selhat k pokroku v sociálních sítích, to dopadá začarovaný kruh.

Pro chvíle zoufalství je pro nás příliš brzy. Je to vždycky těžké, takže je třeba trochu více vytrvalosti a spánku. Obvykle to pomáhá.

Chcete-li najít čas pro příbuzné, potřebujete udělat den pro rodinu a přátele: kdy, i přes lhůty a všechny naléhavé záležitosti, trávíte čas s blízkými. Je stále užitečné vypnout telefon v noci.

Myšlenkou podnikání je výroba vlastních pohlednic

Pro většinu lidí je otevírání vlastního podnikání spojeno s velmi složitou a obrovskou událostí. Ale není tomu tak. Uspořádání vlastního podnikání, které přináší malý, ale pravidelný příjem, nevyžaduje zvláštní znalosti a velké investice. Můžete začít s něčím jednoduchým, ale originálním a potenciálně v poptávce.

Mezi mnoha obchodními nápady, které existují v současné době, je velmi snadné vybrat si tu správnou volbu. Existují obchodní návrhy pro všechny: pro slušného člověka, pro důchodce a pro nařízení o mateřství.

Tento článek vám řekne, jak můžete s pomocí svého talentu a představivosti nejen uvědomit si smysl pro krásu, který je vlastní všem, ale také získat solidní zisk. Bude to otázka takové možnosti domácího obchodu, jako výroba jedinečných autorských karet.

Podstata podnikatelského nápadu

Ve věku hromadné výroby, kdy se jedna a ta věc reprodukuje v milionech kopií, velmi mnoho lidí chce mít něco jedinečného, ​​existujícího v jediné kopii. Koupit obrázek nebo ručně malované na jediné skici položené na kapse není všechno, ale koupit malou kartu na síle mnoha. Tato myšlenka, něco podobného výnosům z scrapbookingu, protože zájem o ni je také díky použití ruční práce a vytvoření jedinečných návrhů. Proto je obchodní myšlenka na výrobu autorských karet velmi slibná.

Celá krása této myšlenky spočívá v tom, že:

 • existuje příležitost k realizaci tvůrčího potenciálu;
 • v procesu práce expanduje kruh komunikace;
 • pocit sebedůvěry se zvyšuje, jak člověk dělá svou oblíbenou věc, a dokonce i za dobré peníze;
 • k zahájení podnikání nevyžaduje spoustu peněz na vybavení, materiály, výrobní zařízení atd.
 • můžete podnikat kromě hlavního zaměstnání.

Kdo je koupí? To je všechno. Rodiče si na své děti objednají pohlednici, milují svou polovinu, spolupracovníky navzájem, to znamená, že cílovou skupinu potenciálních spotřebitelů je velmi široká. Otázkou je pouze kvalita (čtení, kreativita) produktu a schopnost vytvářet reklamu pro sebe.

Počáteční fáze

Jak již bylo řečeno, k zahájení podnikání nepotřebuje hodně peněz, ale částka je stále potřebná pro:

 1. Zařízení. Její seznam závisí na použitých materiálech. Požadované minimum: stůl, osvětlení, lepidlo, sešívačka, řezné nástroje, šicí příslušenství. V provozu, může být požadováno, tkáň a overlock šicí stroj, a image - počítačem (například pro přenos do fotografického zákazník výšivkou či kreslení obvodu křížem).
 2. Materiály. Pohlednice mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu. Hlavním bude papír a lepenka, ale pro výzdobu jejich volba jednoduše neomezené - kůže, dřeva, plastu, skla, těsnící hmoty, textilie, krajky, stuhy, korálky a flitry, a dokonce i přírodní obilí a skořápky.

Přesný odhad uspořádání případu je obtížné vypočítat, protože vše závisí na vybavení a materiálech, které už obchodník disponuje. Například, pokud máte již pracoviště s počítačem a nemusíte kupovat nic drahého, pak nákup materiálů sám stojí asi 10 tisíc rublů. Navíc tyto peníze nebudou muset investovat najednou, ale postupně s malými částkami.

Propagace služby

Hlavním pravidlem každého obchodníka: "Být schopen nejen vyrábět zboží, ale také prodat." Aby mohla firma vytvářet příjmy, musí být aktivně inzerována. Uskutečneme rezervaci okamžitě, reklama v masmédiu (regionální малотайжке) není tak úspěšná metoda public relations. Dva nejúčinnější způsoby jsou:

 1. Reklama na internetu. Síť je plná tematických portálů (pro prodej ručně vyráběných výrobků, ženských fór, skupin v sociálních sítích), kde můžete podat svůj návrh.
 2. "Sarafánské rádio." Pokud jsou pohlednice skutečně vyrobeny duší a drží se kupujícímu, sláva produktu se bude šířit od souseda k sousedovi s rychlostí větru, což zajistí stálý příliv zákazníků.

Návrat k nápadu

Doba návratnosti tohoto podnikatelského nápadu je čistě individuální. Vše závisí na množství původně investovaných prostředků, na počtu vydaných karet a na jejich hodnotě, na intenzitě podnikatelské práce.

Například. Jedna autorská karta stojí 100 až 500 rublů (v závislosti na složitosti). V průměru to je asi 250 rublů za kus. Podnikatel vytvoří tři pohlednice za 750 rublů denně a pracuje pouze ve všední dny. To znamená, že při tak intenzitě práce bude její měsíční příjem činit 16500 rublů (750 * 22 standardních pracovních dnů). Návratnost podnikání v tomto případě bude kratší než měsíc (pokud by bylo na materiály vynaloženo 10 tisíc rublů).

Chci si uvědomit, že implementace pohlednic na zakázku na jednotlivé náčrty není jediným způsobem, jak vydělat na stroji. Nyní je poptávka po téměř všech ručně vyrobených výrobcích vysoká: pletené výrobky, vyšívané obrazy, tkané nebo módní šperky atd. Více informací o způsobu výdělku na vyšívání naleznete zde.

Otevření vlastní firmy je pro každého člověka poměrně zodpovědným a obtížným krokem. Na začátku je cesta vždy obtížná. Hlavní věcí je věřit v sebe a pak bude úspěch nevyhnutelný!

Výroba pohlednic na zakázku

Přidáno do záložek: 0

Velikonoce, Narozeniny, Nový rok, 8. března, 23. února a mnoho dalších svátků, stejně jako známky pozornosti, úcty, úcty, nedělejte bez pohlednic.

Pohlednice jsou různé - jednoduché a složité, ručně vyrobené nebo s tiskovým strojem, karty, které nesou radost. Samozřejmě se dává přednost karet z vlastních rukou, protože jedna taková pohlednice, snad v jediné kopii a představivost mistrů, je opravdu neomezená.

Pohlednice jsou různé

Pohlednice Hand-Maid lze rozdělit na dva hlavní typy:

Pokud jde o první možnost, výroba tohoto typu pohlednice trvá poměrně hodně času, ale to má své výhody. Pohlednice vyrobené ručně jsou rozmanité a jedinečné a vyrábějí je v malém množství. Koneckonců, mistři pro zdobení používají květiny, hromadu kokosových ořechů, a dokonce i bagely a cukrovinky, což způsobuje, že takové karty jsou poněkud neopakovatelné. Porovnáním počtu vyrobených karet jsme dospěli k závěru, že stroj může nashtampovat několik set karet, jeden mistr bude schopen vyrobit asi čtyřicet pohlednic.

Co potřebujete pro pořádání pohlednic?

Velkým problémem s tímto obchodem je, že je velmi obtížné najít odborníka, který je ochoten pracovat za nízké mzdy. Kromě toho by měl mít pán schopen kreslit, vytvořit a vkusně umět vytvářet pohlednice. Tato práce vyžaduje vytrvalost a neuvěřitelnou trpělivost. Koneckonců, vytváření pohlednic rukou je docela pečlivá práce. Pokud jde o platbu, v naší zemi za práci tohoto druhu se platí velmi málo. Dáváme základní příklad.

V salónech Evropy pro jednu pohlednici, vyrobenou ručně, je velitel placen objednávkou pět eur, a pokud jde o naši zemi, platba je mnohem nižší než objednávka jeden a půl až dva dolary na pohlednici. Při výrobě jednotlivých karet h-made, jsou do skříňky povoleny zcela odlišné materiály. Může se jednat o knoflíky, nitě, látkové plátno, tkaniny různé kvality, ořechy a mnoho dalšího. Zadávání materiálů probíhá jak ve specializovaných prodejnách, tak prostřednictvím objednávky na internetu. Poměrně velký počet mistrů z naší země přijímá objednávky na výrobu pohlednic ze zahraničí - USA, Anglie a Belgie. To znamená, že naši mistři jsou lepší než ostatní země z hlediska kvality a designu.

Prodej zboží

Prodej a distribuce pohlednic se vyskytují především v poštách, stejně jako ve specializovaných knihkupectvích. V dnešní době, kvůli popularitě internetu a e-mailu, se obyčejné dopisy téměř nezměnily, přestože se staly prvkem nějaké neobvyklosti, touhy ukázat upřímnost pocitů spisovatele. Také několik se dostalo do popularity knihkupectví. Koneckonců na internetu existuje velké množství knih, které lze stáhnout a přečíst bez opuštění domova, ačkoli tyto knihy ztrácejí některé z jejich "pohodlí". Knihovny proto ztrácejí svou popularitu.

Dalším kanálem pro realizaci pohlednic je velký supermarket nebo obchod s uměním. Nejvýnosnějším kanálem marketingu může být výroba ručně vyráběných karet na vyžádání. Klienti mohou být soukromé školy, banky, instituce i různé společnosti - tj. to jsou ti lidé, kteří oceňují svou pověst a mohou si dovolit potěšit své zákazníky, zaměstnance atd. s gratulací.

Chcete-li otevřete svou vlastní firmu na pohlednicích, pro začátečníky budete potřebovat materiály pro práci a několik výcvikových videí. Není těžké otevřít takovou firmu, je velmi důležité ji udržet nad vodou; zájem klienta o krásu, originalitu a kreativitu. Bez tohoto všeho je velmi snadné jít. Koneckonců, musíme pro někoho vytvořit krásu a v tomto případě jsou to naši klienti.

Reklama

Reklama je základem jakéhokoli podnikání. Můžete nabídnout pohledy na internetu, uspořádat všechny druhy výstav, ačkoli pohlednice jsou takovou komoditou, která sama o sobě reklamní, zvláště když jsou vyrobeny ručně a jsou jedinou kopií na celém světě. Dobrou volbou je poslat pohlednice na výstavy v zahraničí, protože zde žijí milovníci skutečné krásy, vyrobené ručně.

Podnikání na výrobu pohlednic na zakázku, je velmi slibná, zejména pokud je to krásné, dobře navržené a exkluzivní karty. Je lepší začít vyrábět doma, kde nemusíte platit spoustu peněz za pronájem prostor a vyrábět je v malých dávkách. V takovém případě se váš příjem může zvýšit na sto procent. Dnes, pohlednice nejsou v životě tak často používány, ale stále existují dny, kdy se karty nemohou vymanit. Například v Evropě asi šedesát procent populace, máme čtyřicet procent, stále posíláme karty navzájem jen proto, abychom rozveselili nebo poblahopřál k narození dítěte. Příležitost lze vidět tisíce. Je skvělé dát se navzájem úsměv!

Podnikání na pohlednicích Ruční práce lze nazvat velmi výnosným podnikem. Můžete také organizovat obchod na dopisy od Santa Claus.

Trend Cards

Strávil jsem týden studiem australského Melbourne. V městě je spousta dárkových obchodů: od otvíráku a knihy až po designéry. Budu popisovat pojem obchodů postupně, protože každé z těchto míst je skladem nápadů.

Přejděte k firmě. Pohlednice! Co by mohlo být snadnější? Mnoho z nich je na ruském trhu, ale... jste někdy vybrali pohlednici pro někoho? Většina z nich jsou pozdravy od svazku: nový rok je šampaňské a girlandy, svatba je "šťastné výročí", narozeniny je hloupý vtip z místa Fishka tam. Pak v Melbourne jsem se stal jedním z polic. Ráda dávám a posílám pohlednice, takže jsem pravidelně čelil problému volby. Jak hezké by bylo, kdyby nějaký podnikavý člověk, který četl TJournal a komunikoval s blogery, vytvořil vlastní značku pohlednic!

Strmé blahopřání slogany a trendové obrázky - to je základ!

Myslíme tedy: - firemní identitu Vaší značky - portfolio trendových pohlednic - jdeme do tiskárny - vybíráme papír - tisk - prodej

Několik vysvětlení: 1) najít skvělý návrhář. Pouze chladné pohlednice se budou rychle prodávat. Nebuďte opatrní 2) v tiskové společnosti si můžete objednat první oběh a poté vyhledat a přejít na papírenskou a papírenskou linku. Zatím si pamatujte, kde naposledy tiskl vizitky. 3) stanovení cen. Náklady na tisk dobré pohlednice je asi 50 rublů (v továrně, samozřejmě, že je levnější, ale velkoobchod je potřeba). Malo by být umístěno na 80-90 rublů. Lidé se s takovými penězi snadno rozdělí na rozumný produkt. Viděl jsem ručně vyrobené karty o 150 rublech. To je drahé pro doptovar. Samozřejmě, že kupují, ale ne každou vteřinu. Ziskujte sami: od 20 000 rublů za 500 pohlednic. 4) prodej. Na internetu není velmi výhodné prodávat zboží za 90 rublů. Proto si okamžitě zapamatujeme, kde koupíme pohlednice: knihy a květinářské obchody - to je to, co mi nejdříve připadlo. Začínáme spolupracovat. Pokud se nedostanete do detailů, musíte přesvědčit společnost, že s vámi budou pracovat. Když se vrátíte na internet, můžete se pokusit prodat karty s balíčky: například před novým rokem, kdy je lidé kupují masivně. 5) kde kreslit nápady pro pohlednice. Přečtěte si módní public relations a pokročilé blogery. To je jeden ze způsobů

A pamatujte, že pohlednice nejsou jen kus papíru, je to emoce. Silné emoce. Lidé gratulujeme osobně. Rádi bychom, aby lidé byli blíž k nám šťastnější. Je to velmi milý obchod.

Podíváte-li se hlouběji, jste přesně tím, kdo propaguje kulturu vděčnosti v našem informačním věku. Pokud se vám líbí dávání, spíše než příjem, tato myšlenka vás určitě osloví

Mimochodem, budete vždy v trendu :)

Pokud implementujete své myšlenky, napište, můžeme diskutovat o možnosti spolupráce a mentoringu.

Semeno Kibalo. Austrálie. 24. března 2014