Výroba postelí jako podnikání

Osoba, která může šit, může snadno vydělat za to dobré peníze. Jeden z nejvýnosnějších a cenově dostupných možností šití ložního prádla. Tento výrobek je vždy velmi náročný, tolik začínajících podnikatelů si pro sebe zvolí takovou ziskovou řadu obchodů. Výroba a šití ložního prádla přináší dobrý příjem. Jak uspořádat takovou firmu, promluvíme si v tomto článku.

Technologie

Chcete-li uspořádat podnikání pro výrobu ložního prádla doma, nemusíte mít speciální řeznické dovednosti. Ale pro velkou produkci jsou odborníci prostě nezbytní. Pokud se tedy rozhodnete otevřít mini-business, najme zkušené odborníky, kteří vám pomohou organizovat výrobu.

Technologie šití oděvů je velmi jednoduchá. Každá sada může být řezána zvláštními vzory a šitá ručně. To je skvělá volba, jak vydělat peníze doma pro ženu bez příloh.

Technologický proces je rozdělen na následující etapy:

Nejprve vytvořte obrobek. Chcete-li to provést, položte látku a nakrájíme na velikost. V dalším kroku švadlenka shromažďuje řezané prvky do hotového výrobku. Dalším stupněm je ošetření tkaniny za mokra, po kterém jsou sady zabaleny do PVC fólie. Hotové zboží lze odeslat k prodeji.

Pro podnikatele, kteří chtějí uspořádat šití ložního prádla doma, je podnikatelský plán vypočítán mnohem jednodušší než pro velkou produkci. Především je třeba určit objem produktů, protože to určuje výši počátečních finančních investic.

Registrační formulář

Zadávání materiálů

Pokud chcete uspořádat lukrativní obchodní ložní prádlo, které budete uvolňovat, především by mělo být kvalitní a cenově dostupné.

Podle odborníků doma spotřebitelé dávají přednost nákupu spacích setů z přírodních tkanin - kaliko, len, bavlna, satén nebo hedvábí. Nejoblíbenější je spodní prádlo. Jedná se o velmi praktický materiál, který se při opakovaném mytí nedeformuje. Vzor použitý na takovou látku neztrácí původní vzhled ani po opakovaných promývání. Tento materiál se navíc prakticky nedotýká.

Před zahájením podnikání vyrábějícího ložní prádlo musíte najít spolehlivé dodavatele surovin. S tímto úkolem snadno zvládnout výrobce, stejně jako velké společnosti zabývající se velkoobchodem s textilií v různých městech naší země. Šití ložního prádla jako podnikání je poměrně ziskové, ale pouze za předpokladu, že můžete správně organizovat všechny výrobní procesy.

Zařízení

Vybavit malou dílnu bude muset strávit jen 8-10 tisíc dolarů.

K tomu musíte koupit:

 • Průmyslové šicí stroje - od 20 tisíc rublů 1 kus;
 • Overlock - asi 25 tisíc rublů;
 • Stroj na zpracování smyček - od 25 tisíc rublů;
 • Parní žehličky - od 7 tisíc rublů.

Navíc musíte zakoupit následující další vybavení:

 • Řezací stoly;
 • Speciální řezací nože;
 • Žehlící prkna;
 • Příslušenství.

Veškeré náklady na vybavení a materiály by měly být zahrnuty do podnikatelského plánu pro výrobu ložního prádla, aby bylo možno zhruba vypočítat budoucí zisk a ziskovost podniku.

Místnost

Měl by být rozdělen do několika oddělení:

 • Řezárna;
 • Žehlička;
 • Šicí dílna;
 • Pole obalů;
 • Sklad pro hotové výrobky;
 • Sklad pro materiály a příslušenství.

Pronájem takového pokoje bude stát za měsíc 80-100 tisíc rublů. Věnujte zvláštní pozornost skutečnosti, že dílny byly teplé a jasné. Musí plně splňovat všechny stanovené požadavky.

Typy produktů

 • Soupravy pro dospělé;
 • Polštáře;
 • Dlaždice;
 • Přikrývky;
 • Přikrývky;
 • Matrace;
 • Sady pro děti;
 • Sady 3D.

Který směr zvolíte, rozhodnete se. Je možné vyrábět celou řadu výrobků, ale v malých objemech. Nejvýnosnější podnikání pro ženy - šití dětské oblečení, ale v tomto segmentu trhu existuje vysoká úroveň hospodářské soutěže. V poslední době jsou sady 3D velmi populární. Pokud se jim podaří založit svou produkci, vaše společnost se úspěšně rozvíjí.

Náklady a zisky

Před zahájením podnikání pro šití ložního prádla je třeba vypočítat všechny náklady.

Povinné náklady zahrnují:

 • Nákup zařízení;
 • Nákup tkanin a příslušenství;
 • Technologický vývoj;
 • Reklama;
 • Prostory k pronájmu.

Organizovat malou společnost bude potřebovat asi 50 tisíc dolarů. Pokud uspějete, budete schopni dosáhnout čistého příjmu za 6-8 měsíců od začátku. Podle odborníků, ziskovost takového podnikání dosahuje 30-40%.

Reklama a marketing

Prodej hotových výrobků je nejdůležitějším okamžikem, od kterého závisí úspěch vašeho podniku. Podnikatelský plán na výrobu ložního prádla musí obsahovat doložku, ve které jsou popsány způsoby prodeje výrobků. Hledání kupujících by mělo být provedeno ve fázi plánování. Pokud se vám podaří vytvořit trvalý prodej, společnost přinese stabilní příjem, jinak vaše podnikání nebude vydržet konkurenci a vzniknou vážné ztráty.

Závěry

Jednoduchost technologického procesu umožňuje uspořádat šití a prodej ložního prádla jako podnikání doma. Mnoho žen se na takovém podnikání věnuje na mateřské dovolené a doplňuje rodinný rozpočet. Připravené produkty lze prodávat prostřednictvím známých nebo na internetu a získávat z nich dobrý stabilní příjem.

Šití ložního prádla jako podnikání od A do Z. Šití ložního prádla doma - obchodní plán

Je známo, že lidé, kteří vědí, jak zvládnout šicí jehlu, jsou obdařeni z dávných dob.

Ručně vytvořená kreativita (jako je šití a vyšívání) byla vždy důležitá, protože oblečení je pro člověka nezbytnou nutností a není méně důležité než jídlo nebo voda.

Proto není překvapením, že mnozí podnikatelé se rozhodli přizpůsobit oblečení jako místo pro podnikání. V současné době existuje obrovské množství značek a značek, které nabízejí své výrobky spotřebitelům. Je však velmi obtížné zaujmout místo v této oblasti.

Jak si vybrat výnosné místo pro podnikání?

Dosavadní trh služeb nabízí přizpůsobení pro širokou veřejnost a exkluzivní modely pro bohaté klienty. Kromě toho výroba příslušenství a mnohem více. Nové a staré nápady pro podnikatele jsou miliony.

Ale pokud se spoléháte nejen na módní trendy, je jasné, že v každodenním životě každého člověka je další velmi důležité místo - to je jeho osobní prostor pro rekreaci. Všichni znají pocit radosti a klidu, který zažijete po jednom dni na krásné posteli ve vaší oblíbené posteli. Pokud o tom přemýšlíte, každý člověk, bez ohledu na pohlaví a věk, má několik set ložního prádla. V důsledku toho oblečení a jídlo nejsou jediné, co lidé potřebují v každodenním životě. Pak je logické zvažovat šití ložního prádla jako podnikání. Kde začít?

K organizaci jakéhokoli podnikání, včetně šití ložního prádla doma, je nezbytně nutný podnikatelský záměr. Nezapomeňte však věnovat veškeré dostupné finanční prostředky. Než je sestaven a podrobný výpočet všech výdajů a příjmů, je nutné zjistit, zda je výroba ložního prádla rychlou návratností s vysokým ziskem.

Odhad ziskovosti

Podle statistik používá více než 50 milionů ruských rodin až sedm sady ložního prádla. Růst tržeb roste každoročně, v průměru činí 25%. Absolutním vůdcem trhu jsou ruští výrobci. Téměř 75% spotřebitelů používá své výrobky. Turecko a Čína jsou s Rusy méně populární. Drahé ložní prádlo italských značek se kupuje mnohem méně často a ještě častěji jako dárek.

Je zřejmé, že šití ložního prádla na prodej je velmi výhodné. S vysokou poptávkou má tento typ činnosti malou konkurenci, což znamená, že šití ložního prádla jako podnikání přinese podnikateli dobrý zisk a rychle se vyplácí. Výhodou je, že vyžaduje minimální vybavení.

Etapy organizace výroby ložního prádla doma

Výroba ložního prádla doma nevyžaduje specifické řezné dovednosti. Ale při organizaci větší produkce velkého rozsahu jsou nezbytní tito odborníci. Šití ložního prádla je poměrně jednoduchý druh ruční práce.

Všechny sestavy jsou vyrobeny podle norem stanovených evropskými normami, a proto vyhrává ve srovnání s krejčovským strojem, který je známý řadou modelů a velikostí. Samotná technologie šití ložního prádla je jednoduchá. Lze jej rozdělit na několik etap: rozvržení vzorků na tkanině, řezání, šití se zpracováváním okrajů výrobku a úpravou hotové ložnice v mokrém tepelném zpracování.

Pro podnikatele, kteří se rozhodli zahájit šití ložního prádla doma, je podnikatelský plán rychlejší a mnohem jednodušší, pokud se uchýlíte k pomoci specialistů. Ale tady je nutné rozhodnout, kolik vyrábíte vybrané výrobky. Vezměte prosím na vědomí, že náklady na šití výroby ložního prádla ve výrobním měřítku se výrazně liší od výše finančních investic.

Výběr látky

Podle průzkumu trhu ruští spotřebitelé upřednostňují textilie vyrobené z přírodních surovin při nákupu ložního prádla. Patří sem bavlna (hrubá kaliko), prádlo, hedvábí a satén. Linen from calico zaujímá přední místo v prodeji na ruském trhu. Jak víte, hrubý kalico - bavlněná tkanina, vyznačující se velmi hustou vazbou nití.

Tento materiál je praktický při použití, protože při opakovaném vyplachování nedochází k deformaci a vzorek aplikovaný na tkaninu nevyhoří a při žehlení a jiném zpracování za mokra se nehýbe. Calico, na rozdíl od jiných přírodních tkanin, se prakticky nedotýká.

Ložní prádlo z bavlněné tkaniny je hypoalergenní a vhodné k použití a vzhledem ke své nízké tržní hodnotě je zřejmé, že jde o absolutní vůdce prodeje a poptávka po ní je nepravděpodobné.

Co závisí, bude vaše podnikání vysoce výnosné?

Z údajů společenských průzkumů vyplývá, že více než polovina obyvatel Ruska, kteří nakupují ložní prádlo pro osobní potřebu, preferují domácí výrobce. Vysoká poptávka a poměrně malá konkurence v tomto segmentu trhu umožňují s jistotou tvrdit, že výroba ložního prádla je podnik s poměrně velkým ziskem obdrženým v krátké době. Takže kde začínáme tuto vysoce ziskovou činnost? Jak šité ložní prádlo na prodej?

Požadovaná dokumentace

Nejprve se musíte zaregistrovat u nejbližšího daňového úřadu jako individuální podnikatel vyplněním příslušných dokumentů a výběrem vhodného daňového systému. Je třeba si uvědomit, že šití ložního prádla jako by mělo být legální. Po obdržení osvědčení o registraci daňovým úřadem můžete pokračovat v nákupu potřebného vybavení.

Pro šití ložního prádla doma musíte mít domácí vybavení - šicí stroj, překryvnou jednotku (overlock) a žehličku na žehlení.

Chcete-li založit podnik s vysokou ziskovostí, nemusíte šetřit na šicí zařízení.

Ale to není všechno. Je třeba si uvědomit, že šití ložního prádla jako podnik doma av rámci velkého podniku má významné rozdíly jak při provádění dokumentů ve všech předepsaných případech, tak i ve hmotných nákladech na vybavení a pronájmu prostor.

Rozdíly PI od LLC. Co je lepší vybrat?

Za účelem dobré konkurence a získání cenného postavení na trhu je nutné organizovat rozsáhlou výrobu, která zaregistrovala svou činnost jako společnost s ručením omezeným.

Tato forma obchodní organizace dává možnost spolupráce s hlavními dodavateli surovin a, v uvedeném pořadí, s přiměřenou úroveň produkce může dosáhnout vysoké úrovně příjmů z prodeje, které neumožňují za stavu individuálního podnikatele.

Malé společnosti také získají svůj podíl na "koláči". Díky novým módním trendům v nestandardním nábytku budou mít soukromí výrobci stále rychle rostoucí příjem. Designéři se často obracejí na jednotlivé podnikatele, aby si objednali šití ložního prádla, odpovídající deklarovanému interiéru.

Hledání dodavatelů a spuštění reklamní kampaně

Pro úspěšný start v oblasti výroby ložního prádla musíte najít co nejkratší dodavatele tkanin a doplňků. S touto funkcí budou velké firmy nebo výrobci, kteří spravují své velkoobchodní a maloobchodní sklady ve všech velkých městech Ruské federace, snadno zvládnou.

Po nákupu všeho, co je k výrobě potřebné, se věnujeme tvorbě brožur s různými verzemi vyrobených spacích sestav, stejně jako katalogů se vzorkami tkanin a příslušného příslušenství. Další etapou je uspořádání reklamní kampaně v tištěných publikacích, na internetu, v rozhlase a televizi. Náklady na reklamu v takových činnostech, jako je výroba ložního prádla, podnikatelský plán zahrnuje nutnost.

Splácení a rozdíl nákladů na začátku

Podle hrubých odhadů bude třeba otevřít a organizovat podnikání na šití sady ložního prádla doma zhruba 100 000 rublů. Tato částka je pro jednotlivého podnikatele relevantní a zahrnuje náklady na dokumentaci tohoto stavu ve všech případech, nákup potřebného vybavení, nákup textilií a příslušenství a držení reklamní společnosti.

Výhody: realita nebo mýtus?

Statistiky ukazují, že návratnost tohoto druhu podnikání přesahuje 50% v co nejkratším čase. Proto, po získání zkušeností a klient potřebuje přesunout na další, větší úroveň výroby. Za tímto účelem je činnost registrována ve stavu LLC.

Tím se otevře dveře velkých společností-dodavatelů a výrazně se sníží náklady na vyráběné soupravy ložního prádla. Pokles nominální ceny hotového výrobku poskytne příležitost ke snížení tržní hodnoty zboží, což povede ke zvýšení zisku v důsledku zvýšení obratu. Navíc status společnosti s ručením omezeným umožňuje vyrábět ložní prádlo s vlastním logem. A individuální podnikatel nemá toto právo.

Jak přinést podnik na úroveň s vysokými příjmy?

Při otevírání velké výroby oděvů je třeba mít na paměti, že počáteční počáteční kapitál se zvyšuje desítkami časů, neboť pouze otevření LLC vyžaduje spíše velké investice. Významně zvyšovat náklady a pronájem prostor, nákup průmyslového vybavení, zaměstnávat zaměstnance a organizovat pro ně oba pracovní místa a pohodlnou rekreační oblast. Podle GOST by šicí dílna neměla být menší než 40 m 2 a nemůže být kombinována s jídelnou, skladištěm pro skladování tkanin a příslušenství, předpokladem pro mokré tepelné zpracování a dílnou pro řezání. Pro všechny tyto prostory je nutné dodržovat pracovní standardy a státní standardy, aby se zabránilo konfliktu s inspekčními a kontrolními orgány.

Chcete-li snížit náklady na pronájmu vhodný pro všechny předpisy a státními normami prostor a mzdy zaměstnanců, je třeba uspořádat velkou produkci továrny v průmyslových oblastech mimo velkých měst. Platba za práci a pronájem prostor na předměstí je mnohem nižší. Mělo by se také pamatovat na to, že větší objemy výroby vyžadují zapojení balíčků hotových výrobků, zatímco jednotlivec může snadno podniknout bez sebe.

Prodejní trhy

Stojí za to přemýšlet o trhu s hotovými výrobky. Jako velkému spotřebiteli jsou vhodné velké velkoobchodní společnosti, řetězce, maloobchodní prodejny pro prodej hotových výrobků. Je třeba věnovat pozornost mateřským školám, motelům a hotelích. Mohou se také stát dobrými a hodnými zákazníky. Hotové sady ložního prádla mohou být také doručovány do nemocnic a nemocnic.

Je třeba poznamenat, že hledání prodejních kanálů by mělo být provedeno před organizací výroby ve velkém měřítku. Také k vyhodnocení kupní síly a celkové ziskovosti podniku je lepší vydávat zkušební zásilku zboží za použití služeb jakékoliv oděvní továrny.

Příklad snížení nákladů na hotový výrobek

Je známo, že velké domácí společnosti pracující v tomto odvětví podnikání vyzývají pouze k práci návrháři, kteří později vyvíjejí modely vzhledu hotových setů postelí. Sami se šicí obchody nacházejí v jiných zemích, například v Číně, což vám umožňuje snížit náklady na náklady na hotové výrobky.

Buďte informováni nebo podnikněte online

Je také nutné si uvědomit, že většina prodeje se nyní uskutečňuje prostřednictvím internetu. Chcete-li zvýšit zisk, měli byste vytvořit webové stránky, na kterých můžete zveřejňovat informace o společnosti, které jsou zajímavé jak pro potenciální kupce, tak pro dodavatele.

Ale je lepší jít ještě dál a otevřít internetový obchod, protože nově vytvořené zákazníky mohou okamžitě koupit produkt bez zprostředkovatelů, což přinese další zisk. Nicméně pro organizaci prodejního místa je zapotřebí spousta peněz. Ale jak říkají, stojí to za to.

Jak víte, tržní cena hotového výrobku je ovlivněna nejen nákladovou cenou, ale také mnoha dalšími faktory. Důležitou úlohu při hodnocení hotových výrobků hraje kupní síla.

Jakou cenu mají obyvatelé velkých megaci, kteří jsou ochotni platit za vysoce kvalitní ložní prádlo?

Podle studií obchodníků, dnes cena za hotovou sadu pro postel a půl se pohybuje mezi 300-500 rublů. Standardní dvojitá sada pro spánek se odhaduje na 800 rublů. Ale mnoho kupujících je ochotno zaplatit dvakrát tolik za kvalitní ložní prádlo.

Memo pro podnikatele

Vezmeme-li v úvahu všechny výše uvedené, je třeba připomenout, že v organizaci výroby, takže prádlo a to jak doma, tak v oděvní továrně stupnice pro posouzení přiměřenosti podnikatelského projektu a jeho ziskovost, musí příslušný obchodní plán, který bere v úvahu všechny nuance této druh činnosti. Poskytuje také příležitost plně zhodnotit všechna rizika při otevírání nového podnikání a snadno vstoupit do vysokých příjmů v krátkém čase.

Šití ložního prádla na objednávku, jako nápad pro podnikání

Šití ložního prádla: tlačítka + formát výhody a nevýhody porovnání 2 k + 5 důvodů obchodní organizace + analýzy trhu + + tvořit výrobní sortiment technologie + 8 druhy textilií + výběr + publikem a prodeje reklamy + finanční výpočty.

Šicí schopnosti byly vždy oceňovány, samozřejmě s výjimkou krizových období. Proto mohou aktivní lidé, kteří jej vlastní, vždycky získat svůj vlastní chléb a máslo. A pokud si kompetentně zorganizujete tento druh malého podnikání, například šit ložní prádlo, nemusíte se zítra starat.

K realizaci této myšlenky je dána příležitost v různých objemech: doma nebo ve výrobním měřítku. Dotkneme se obou směrů, abyste si vybrali pro sebe přijatelnější.

Výhody a nevýhody činnosti šití ložního prádla

Nejprve doporučujeme seznámit se s výhodami a nevýhodami šití ložního prádla. To pomůže budoucímu podnikateli, který zvážil všechny klady a zápory, aby se rozhodl - odmítnout implementaci této myšlenky nebo vynaložit veškeré úsilí na její realizaci.

Soupravy šicích lůžek mají následující výhody:

 • malé investice v počáteční fázi (optimalizace všech výrobních nákladů);
 • Jednoduchost výroby ložního prádla;
 • různé variace podnikání (šití doma, otevření obchodu, továrna);

 • schopnost osobně řídit výrobu produktů;
 • kontrola cenové politiky;
 • seberealizace tvůrčích lidí;
 • zanedbatelné konkurenční prostředí;
 • minimalizace rizik, protože podnikatel učiní na zakázku na míru zálohu.
 • Nevýhody šití ložního prádla jsou:

  • nedostatek kvalifikované pracovní síly;
  • potíže při sestavování prodeje a provádění zkušebního projektu;
  • závislost na tkaninách, nedostatek domácích surovin;
  • potřeba předčasného plánování (nejméně po dobu šesti měsíců) uvolnění ložního prádla tak, aby nedošlo k výpadkům.

  Šití ložního prádla nese řadu výhod nejen pro podnikatele, ale i pro kupujícího. Jenom jen malá část lidí to pochopí. Problém spočívá ve špatném povědomí obyvatelstva.

  Proto před osobou, která se chce zapojit do malého podnikání, bude nutné provést dobrou reklamní kampaň.

  Je třeba přesvědčit kupující, že šití prádla na objednávku je nejlepší řešení, pokud:

  1. Je nutné zvednout výrobek na lůžko nestandardních rozměrů.
  2. Alergická osoba a potřebuje hypoalergenní podestýlku.
  3. Existuje potřeba vyrábět podestýlky z nestandardních tkanin.
  4. Chci ušetřit na nákupu. Někdy šicí výrobky mohou dělat méně než nakupovat v obchodech.
  5. Potřebujeme zajištění kvality. Při nákupu v maloobchodní prodejně si nikdo nemůže být jisti, zda je ložní prádlo v souladu s deklarovanou kvalitou. A při objednávce na míru existuje jistota, že výrobek nezůstane přilepený na švách, nehrozí.
  6. Není touha nakupovat spotřební zboží, zároveň potřebuje jedinečnou verzi svého druhu v kombinaci s interiérem místnosti.

  Srovnání obou směrů šití ložního prádla

  Koncept aktivity je zvolen v závislosti na plánech podnikatele, jeho schopnostech. Porovnejte dvě možnosti pro podnikání, abyste pochopili, jakým způsobem jít dál.

  №1. Šití domácího typu.

  Organizujte mnohem jednodušší. Chcete-li si šit ložní prádlo doma, nepotřebujete si pronajmout pokoj, najmout zaměstnance, nést velké náklady na vybavení.

  Standardní sada je dostatečná:

  Rovněž jsou potřeba různé barvy, nůžky a další nástroje. Ve všech ohledech vyžaduje tato forma podnikání obecně méně nákladných a finančních nákladů. Můžete plně investovat do 100 tisíc rublů. a ještě méně.

  Měli byste však vzít v úvahu, že samo o sobě šité prádlo vám nepřinese mnoho zisku, protože nebudete zvládat objem měřítka domácí výroby. Dokonce i když je mnoho zákazníků, budou muset dlouho čekat na svůj obrat.

  Je pravděpodobné, že se jim to nelíbí a najdou méně zatíženého mistra, který rychle utrhl ocas a předčasně připraví práci. V praxi se výroba výrobků doma vyznačuje nestabilitou.

  Registrace je v každém případě nutná. Při šití doma je vhodnější zvolit IP. Ale přítomnost specifických dovedností, které má profesionální řezačku, s domácím šitím ložního prádla, není nutné.

  Ale když otevřete šicí dílnu, navzdory skutečnosti, že šití prádla je poměrně jednoduchá ruční práce, budou potřebovat odborníci s diplomem.

  Domácí šití ložního prádla zajišťuje optimální uspořádání pracoviště. Mělo by stačit pohodlně uspořádat šicí stroj, ubrousky a další spotřební materiál, pomocné nástroje.

  Při šití dvojitých sad tkáně bude vyžadovat více, takže jejich uspořádání bude mít spoustu místa. A postarejte se o to, kde obdržíte zákazníky, protože se potřebují posadit, viz katalog textilií atd.

  V domácím prostředí bude obtížné naladit některé švadleny + nespokojenost členů rodiny může tento proces bránit.

  №2. Šití typu továrny na ložní prádlo.

  Tato varianta se vyznačuje také pozitivními a negativními znaky.

  Organizace rozsáhlé produkce bude od vás trvat více času, energie a peněz. Ale pouze tímto způsobem budete schopni soutěžit a získat dobrý příjem.

  V tomto případě je lepší zaregistrovat se jako společnost s ručením omezeným. Pak budete schopni spolupracovat s vážnými dodavateli spotřebního materiálu a v důsledku toho obdržíte tkaniny za nižší cenu. Tím se sníží náklady a tržní cena ložního prádla. Kvůli dostupnosti zboží budou mít s potěšením obrat, obrat a zisk se zvýší.

  A právnická osoba se statutem LLC a ve velkém objemu krejčovství má možnost vyrábět postele s vlastním logem.

  Nepotřebujete povolení ke spuštění, ale musíte dodržovat GOST. Také v podobném formátu nelze přizpůsobení přizpůsobit bez vypracování jasného podnikatelského plánu, který je žádoucí přilákat odborníky k rozvoji (což je dodatečné náklady).

  Jak vidíme, specifické rysy jsou přítomny v každé formě činnosti. A konečná volba je vaše. Zaznamenáváme jen to, že mnoho zkušených podnikatelů doporučuje začít s malými.

  Ale budeme se spoléhat na rozsáhlou výrobu ložního prádla, protože zde musíte být více informováni.

  Proč je výhodné uspořádat ložní prádlo na objednávku?

  Ve prospěch organizace krejčovství ložního prádla hraje mnoho důvodů.

  Například šití šatů je zaměstnání náročnější na práci, které vyžaduje investice, které nejsou pro všechny možné. A trh je nasycen, konkurence je velká. Proto většina začínajících podniků přestává své aktivity, aniž by ziskovala ani rok.

  Takže šití ložního prádla se doporučuje, protože:

  • tento produkt je v poptávce;
  • výroba lůžkových souprav - vysoce výnosný podnik (až 50%);
  • krejčí se provádí na dané velikosti a jednoduchou technologii, nemusíte vytvářet modely;
  • Práce je relativně rychlá, takže můžete mluvit o vysokém výkonu;
  • uvolnění ložního prádla nezávisí na sezónních výkyvech atd.

  Analýza spotřebitelského trhu s ložním prádlem

  Sledování trhu je hlavní prioritou při otevření podniku pro šití lůžkových souprav a jejich dalšího provádění. Studie o tržním prostředí, preferencích spotřebitelů, konkurentů vám umožní získat podrobné informace o vztahu mezi nabídkou a poptávkou.

  Na základě těchto informací bude podnikatel schopen určit číslo sortimentu, cílové publikum, tvorbu cen atd.

  Od roku 2014 do roku 2015 šití ložního prádla ve výrobních podmínkách bylo sníženo. Zvýšení negativních trendů o 6,5% bylo zaznamenáno v roce 2015. Začátkem roku 2016 byla dynamika rozmanitá. Zvýšení výroby ložního prádla bylo pozorováno v období od února do března (104-128%).

  V průběhu roku činil objem šitých výrobků více než 23 milionů setů v hodnotě zhruba 14,3 miliard rublů. Podle odborníků byl hlavním důvodem tohoto jevu snížení příjmů občanů.

  S tím se cena šitého ložního prádla počínaje rokem 2015 zvýšila o 18,6%, což souvisí s nárůstem nákladů na spotřební materiál dovezené ze zahraničí. Důvodem zvýšení cen byl také nárůst nákladů vzniklých při údržbě profesionálně dováženého zařízení.

  Podle prognóz Ministerstva hospodářského rozvoje pravděpodobnost, že ceny surovin klesne v roce 2018 a v příštích 2 letech je malá.

  Regionální lídrem v šití postele je Centrální federální okruh. Tento okres produkuje nejméně 87% prádla. Druhá pozice patří SFD, jejíž podíl na celkovém objemu emise je více než 6%. Na třetím a čtvrtém místě PFD (2,2%) a SFO (2,8%).

  Mezi těmito společnostmi soutěží o šití postele:

  • Trehgornaya Manufactory;
  • TDL Textiles;
  • Den a noc;
  • Monolith;
  • Polštář;
  • Kamyshinský textil;
  • SlavTextile;
  • Tradice;
  • Textilní kapitál;
  • Kouzlo něžné;
  • Bavlna Shuya;
  • Jardin a kol.

  Další situace na trhu bude v mnoha ohledech diktována obecnou situací v lehkém průmyslu. V následujících 6 měsících. vládní program zaměřený na podporu průmyslu ve výši 1,4 miliardy.

  Neočekává se, že se na trhu objeví nové zahraniční společnosti zabývající se šitím postelí. Tempo růstu dovážených výrobků během období 2018-2019. nepřesáhne 4%.

  Populace navíc upřednostňuje domácí prádlo, ale teprve pak turecké, čínské soupravy (kvůli jejich rozpočtu) a v neposlední řadě drahé italské.

  Stále statistické údaje svědčí o tom, že jedna rodina má zhruba 5-7 kompletní sady postelí. Při analýze všech informací můžete bezpečně říci, že průmysl pro šicí soupravy nebude špatný.

  1) Vytvoření sortimentu ložního prádla.

  Soubor obyčejné postele zahrnuje:

  • polštář (2 ks),
  • list (1 jednotka),
  • Krytka (1 jednotka)

  Můžete si přizpůsobit různé velikosti (v závislosti na velikosti matrace).

  • jeden a půl,
  • dvojitý,
  • euro standard,
  • jeden,
  • rodina,
  • neštandardní (pro děti).

  Standardní kompletní sada ložního prádla s velikostí vypadá takto:

  Ložní prádlo je rozděleno na typy a podle hustoty tkaniny. Tento parametr je obvykle uveden na sadách postele.

  V GOST 31307-2005 se říká, že potahové pokrývky mohou být domácího typu a mají podtypy B1 (čtvercový tvar), B2 (obdélníkový s 2 zářezy).

  Šití přikrývek typu "B" se provádí bez výřezu, ale se sponou.

  Je povoleno šit přizpůsobené přikrývky v jiné podobě a koordinovat tento problém s klientem. Jejich rozměry v šířce / délce by měly odpovídat těm, které jsou umístěny na desce.

  Na přání klienta je možné vytvořit postel s přikrývkou s vynikající velikostí. Požadavky na GOST pro velikosti listů jsou uvedeny níže:

  Podnikatel má příležitost vyrábět produkty těchto typů:

  Standardní velikosti vrchních / spodních polštářků:

  Někteří mistři nabízejí svým zákazníkům ne připravené sady, ale jednotlivé položky, které jim dávají možnost zvolit si vlastní sestavu.

  Odborníci radí malým firmám, aby pracovali úzce specializovaní, zaměřili se na jednu oblast. Směr v sortimentu, který si vyberete individuálně, na základě preferencí a potřeb spotřebitelů.

  2) Zvolte cílové publikum pro realizaci lůžek.

  Hledání potenciálních spotřebitelů vede i v době plánování činností šití oděvů.

  Můžete prodat hotové výrobky:

  • nemocnice,
  • Dětské instituce (rekreační tábory, mateřské školy, internátní školy, uzavřené sportovní komplexy),
  • sanatoria.

  Také můžete přijímat objednávky pro šití postele pro koleje, hotely, hotely, armády, ubytovny. Pokud organizujete šití doma, prodej bude probíhat především soukromým osobám.

  Jaká technologie šit ložní prádlo?

  Pro šití ložního prádla musíte mít speciální vzory. Jsou umístěny na spotřebním materiálu a potom jsou řezány v podélném směru příze. Tedy. v první fázi se vyrábí švadlena.

  Tkanina je umístěna na velkém stole, po kterém je rozřezána podle požadovaných rozměrů. Přijaté prvky jsou shromažďovány v jednom celku. Dále zaměstnanec provádí šití a zpracovává okraje budoucího lůžka.

  Postup při žehlení hotových prádla končí. Mokré tepelné zpracování musí být provedeno nutně. Teprve potom můžete přesně zabalit soupravu ložního prádla ve vybraném obalu, například PVC, kraftový papír.

  Můžete si sami vyrobit obal nebo si ho objednat s logem společnosti. Musí mít atraktivní design. Uvnitř vložte vizitku, aromatické sáčky. Pak bude zákazník nadále spokojen.

  Na obrázku můžete vidět příklad vzorku ložního prádla:

  Vezměte prosím na vědomí, že po šití musíte k produktu přidat značku, která uvádí provozní požadavky, které jsou uvedeny níže:

  Suroviny používané k šití ložního prádla.

  Při šití ložního prádla, podle požadavků Gosstandartu, mohou být použity textilie, které mají určité indexy prostupnosti vzduchu, hygroskopicitu.

  Šití postele, vyrobené z přírodních tkanin, se objednávají snadněji, obzvláště hrubé. Tento materiál je praktický, nevybledne v barvě, nedeformuje se, nedrží se.

  Také při šití se používá:

  Lůžko kaliko nakupuje asi 60% občanů, 20% obyvatel preferuje prádlo, 15% respondentů přitahuje spodní prádlo.

  Froté, hedvábné, saténové, kloboukové spací potřeby se kupují hlavně jako dar nebo bohaté spotřebitelé. Někdy lze přijmout zakázky na šití z velur, žakáru, tapisérie. Tyto materiály patří do třídy luxusu.

  Ložní soupravy pro každodenní použití vyžadují přítomnost takových látek jako:

  Snažte se vyrobit postel s takovou látkou, aby konečná cena byla k dispozici kupujícímu. Toto je nejoblíbenější produkt. Udělat drahé krejčovství výhradně na zakázku.

  Kde koupit látku?

  Věnujte pozornost nákupu tkanin. Chcete-li podnik profitovat, měli byste pečlivě zvolit velkoobchodníky, kteří dodávají textilní tkaniny. Potřebujete najít nejlepší nabídku pro 2 kritéria: rozumnou cenu, vysokou kvalitu.

  Speciální obchody mohou být okamžitě vyhozeny z hlavy, tam jsou ceny "hrozné". Pokud uděláte šití doma, továrny nebudou fungovat. Orientují se na velké výrobce ložního prádla. Proto je nutné se uchýlit k velkoobchodním základnám.

  Požadavky na prostory společnosti pro šití ložního prádla a jeho vybavení

  Chcete-li otevřít obchod pro šití ložního prádla, musíte si pronajmout pokoj, který splňuje požadavky hasičského oddělení a SES, o rozloze nejméně 150 metrů čtverečních. m. Hledání vhodné plochy se obvykle provádí mimo město. Mnoho z nich si vybere pro tuto krajinu.

  Co se týče společností, které poskytují služby pro šití spacích sestav v ruském hlavním městě, se nacházejí v oblasti Moskvy. To je výhodné, protože metropole není daleko a práce v těchto částech je pro podnikatele levnější.

  Sady prvotřídních postelí lze provádět pouze s dobrou látkou a dobrým průmyslovým vybavením. Ukládání na ně nestojí za to, protože šití výrobků vysoké kvality je hlavním úkolem podnikatele.

  Podnik na šití postele, na rozdíl od domácí výroby, potřebuje několik elektrických šicích strojů. Jejich přesný počet závisí na tom, kolik prádla máte v úmyslu vyrobit.

  Kromě toho potřebujeme:

  • dokončovací tabulky, kde bude práce provedena;
  • overlock;
  • žehlicí stroje;
  • zařízení pro zpracování smyček.

  K dispozici je regál pro ukládání tkanin, nábytek, nástroje (řezané nože).

  Uspořádání podniku pro šití prádla vyžaduje sedadla pro zaměstnance. Samostatná místnost je přidělena jako servisní místnost, kde švadleny změní oblečení a oběd. Musí být naplněná závěsy, skříněmi, jídelním stolem, mikrovlnnou troubou, lednicí.

  Naplánujte prostor s pomocí specialistů v oboru.

  Domníváme se však, že je rozdělen na takové oddělení:

  Dílna, která se zabývá šitím, by měla mít dobré osvětlení, topení. Ventilační systém by měl být instalován také proto, že textilní prach je klasifikován jako nebezpečný proti požáru. Napájení vyžaduje povinné uzemnění a třífázové napětí.

  Správný personál.

  Stabilní přizpůsobení v malém podniku poskytne 5 až 6 zaměstnanců v posunu. Pro šití jsou obvykle zaměstnány ženy ve věku 30-55 let. Při výrobě ložního prádla jsou také zahrnuty žehličky, řezačky, balicí stroje.

  S omezeným rozpočtem mohou někteří zaměstnanci plnit několik povinností. Takže řezání neposkytuje zaměstnanci speciální dovednosti.

  Pokud nejste silní v účetnictví, budete muset používat služby účetního. Bude vhodné využít outsourcing. Údržba dokumentace tímto způsobem bude stát 5 tisíc rublů.

  Můžete si najmout osobu, která přijme objednávky, pokud nejste schopni to udělat sami.

  Šití ložního prádla: jak prodat hotový výrobek?

  V reklamě jsou všechny prostředky dobré! Když se šití provádí doma, první způsob, jak se vyhlásit, bude z úst. Poté musíte osobně nebo s pomocí obchodního manažera kontaktovat místní prodejny.

  Pokud se jim podaří přesvědčit je, aby si koupili šarži postelí a začne to být poptávka, pak se můžete dohodnout na spolupráci za příznivějších podmínek pro obě strany.

  V rámci reklamní kampaně vytvořte brožury s katalogem ložního prádla a tkanin, příslušenství. Odesílejte reklamy v médiích, v televizi nebo v rozhlase, objednávejte venkovní reklamu, pokud to rozpočet dovolí.

  Slibným směrem pro prodej souprav jsou internetové prodeje. Podívejte se na působivý počet požadavků na nákup ložního prádla:

  Pokud vynaložíte nějaké peníze na vytvoření internetového obchodu, občas se zvýší šance na úspěch. Náklady na zpracování takového webového zdroje přesahují 30 tisíc rublů. Každý měsíc bude muset pokračovat vpřed (za to můžete přidat dalších 25 tisíc rublů.)

  Věřte mi, výdaje nebudou marné! Ujistěte se, že se vyplatí. Používejte také sociální sítě. Po vytvoření skupin tam budete schopni najít zákazníky. Zamyslete se nad speciálními akcemi (propagace, slevy). To pomůže zvýšit obrat.

  Chcete-li získat konkurenční výhodu, můžete nabídnout zákazníkům přizpůsobení podle specifických potřeb: pro nevěstu, jako dárek ke každé dovolené.

  Už není novinkou, aby se postel s 3D-efekt (tisk). Ale takové výrobky jsou nadále v poptávce, někteří si objednávají šití prádla s obrazy svých osob nebo zvířat. Pro realizaci takovéto myšlenky je nutné zajistit výrobu speciální technologií.

  Velká dávka může být provedena pouze strojem. Další možností je udělat ručně malované, což je velmi obtížné a drahé. Budu muset koupit bezpečné barvy.

  Vzhledem k tomu, že sváteční sady jsou vyrobeny z drahého materiálu, jejich cena bude přesahovat celkové náklady na výrobu denního ložního prádla. Ale u takových výrobků můžete vydělat dobré peníze. Nezapomínejte však, že zpočátku bude rozumné provést jeho přizpůsobení na objednávku.

  Majitelka studia Yekaterina Bogorovskaya,
  jak začít podnikat.

  Jak se stát podnikatelem? Tipy pro otevření
  atelier pro výrobu dětské povlečení.

  Výpočty nákladů na přizpůsobení postelí a prognózovaných zisků

  Spočítáme podmíněné náklady na hromadnou výrobu:

  • pronájem a opravy prostor - 160-200 tis. rublů;
  • obecní - z 45 tisíc rublů;
  • dokumentární registrace s výslednými režijními náklady - až 55 tisíc rublů;
  • textilie a doplňky - 400-500 tisíc rublů;
  • vybavení - od 700 tisíc rublů;
  • vytvoření internetového obchodu - od 50 tisíc rublů. (s bohatou funkční - až 300 tisíc rublů.);
  • půl roku propagace - 150-600 tisíc rublů;
  • s / p - 150 tisíc rublů.

  Pokud je vše shrnuto, včetně daní, investice dosáhnou zhruba 1,5 milionu rublů. Ale v praxi čísla více než 3 miliony rublů jsou reálnější.

  Denní produktivita podniku s takovými investicemi musí činit minimálně 30-50 sad. Při objemech krejčovství v 200 kompletních sadách za den je zapotřebí již dvakrát více investic.

  Náhrada nákladů se uskuteční v prvním roce práce, pokud založíte velký velkoobchod. Cena za šití jednoho setu závisí na různých kritériích: druhu a ceně tkaniny, velikostech, takže se bude muset vypočítat jednotlivě. Z toho plyne obtíže při výpočtu zisku. Ale můžete se podívat na přibližné hodnoty konkurentů.

  Náklady na jednu postelovou soupravu, která se provádí v rámci práce doma, může být od 250 rublů. s nárůstem 25% (velkoobchod). Pokud prodáváte v maloobchodě, počáteční cena může být stanovena na 300-500 rublů.

  S přizpůsobením každé sady prádla, prodávané v maloobchodě, můžete získat asi 300 rublů. Doma, s plnou aktivitou, je skutečně možné dostat se na 200 lůžek za měsíc.

  Zisk se bude pohybovat mezi 40 a 50 tisíc rublů. A pokud se zabýváte šitím exkluzivních sad drahého materiálu, prodej může nastat za cenu 800-1500 rublů. (lněný, hrubý kaliko), což zvýší čistý zisk o 1,5-2 krát.

  Trvanlivější textilie na výstupu bude mít náklady na zhruba 2-4,5 tisíc rublů. A prémiové produkty jsou obecně oceňovány na 7000 rublů. a výše (hedvábné prádlo - od 10 tisíc rublů.).

  Pokud podnikatel učiní vše v pořádku, výdaje se vyplatí za poměrně krátkou dobu. Při krejčovství doma stačí měsíc. Výtěžnost se může rovnat 50%.

  K poznámce: zkušení podnikatelé snižují náklady na šití ložního prádla. Vedle hlavní výroby vyrábějí další oděvy ze zbytků a přebytečných tvarovek.

  Můžete sledovat jejich příklad a zvýšit svůj příjem tím, že vydává kapoty, šátky a jiné výrobky pro děti, kapesníky, potrubí, nábytkové obaly, zástery, kabelky.

  9 nejlepších výrobců postelí

  Co člověk potřebuje splnit nový den s veselou náladou? Dobré počasí mimo okno, veselá píseň na budíku a ložní prádlo, ve které je hezké se probudit.

  Pořadí zobrazuje nejoblíbenější nejlepší výrobce ložního textilu. Průměrná cena je uvedena jako cena za nejaktuálnější soupravu polopenze a polštáře z kaliko nebo saténu.

  Блакит - nejlepší běloruské ložní prádlo

  Hodnocení: 9,5 z 10.

  Průměrná cena: 1090 rub.

  Nejznámější běloruská textilní značka je "černá". Společnost se nachází ve městě Baranovichi a specializuje se nejen na výrobu ložního prádla, ale také na výrobu kombinézy, příze, stolního prádla, obvazy a gázy.

  Ložní prádlo tohoto výrobce se liší srovnatelnou levostí, ale zároveň vynikající kvalitou. Spodní prádlo odolává nekonečnému množství výplachu, nehýbe se, neroztrhne a neztrácí barvu. Nejlepší ložní prádlo pro praktické ženy v domácnosti jsou plné plusy za skromnou cenu.

  Výhody:

  • Modely pro každý vkus: geometrické a abstraktní kresby, jasné křičící barvy, klidné neutrální a tajemné tmy
  • Sady jsou vyráběny pro všechny velikosti postelí - od jednolůžkových až po "královské"
  • Nehrozí ani nehne
  • Nehrubí se a snadno se železem
  • Odolný proti opotřebení

  Nevýhody:

  • Některé modely mají nepohodlné spojovací prvky

  Z recenzí ložního prádla "Black" z hrubého kaliko:

  "Jsem velmi spokojen s kvalitou šití. Linky jsou čisté, celé prádlo je rovnoměrně rozřezáváno, bez zkosení a zakřivení. Ložní prádlo je perfektně umyté, nevyhoří (používám tři sety déle než tři roky), je dobře vyžehlené, po umytí se neposadí. A ceny jsou ještě příjemnější - o řádu nižší než ostatní výrobci.
  Doporučuji. "

  Monolith - nejoblíbenější ruské ložní prádlo

  Hodnocení: 9,5 z 10.

  Průměrná cena: 1210 rub.

  Jedním z největších ruských výrobců ložního prádla je textilní sdružení "Monolith". 6 šicích obchodů, 31 poboček, 8 prodejen - měřítko je opravdu fascinující. Firma se specializuje na výrobu textilií pro ložnice, jídelny, restaurace a hotely. Kompletní soupravy ložního prádla jsou velmi odlišné - od praktické až po luxusní. Výrobky splňují nejvyšší standardy kvality. Ložní prádlo "Monolith" je možné zakoupit v každém obchodě s příslušenstvím pro ložnici - to by mělo vzít hold obchodníkům a dealerské síti.

  Kromě toho je společnost "Monolith" patří k nejoblíbenější sérii ložního prádla "Mona Lisa". Tato značka je pozoruhodná v tom, že byla vytvořena v duetu se známou designérkou Alenou Akhmadullinou. Povlečení "Mona Lisa" je vyrobeno z vysoce kvalitního saténu s vícebarevným potiskem a barvením tryskami.

  Výhody:

  • Velmi jasné barvy (pro konzervaci barev doporučujeme umýt při teplotě nejvýše 40 stupňů)
  • Všechny textilie se skládají ze 100% bavlny
  • Relativně nenákladná cena
  • Po umytí prádla se nesedí, nenarazí ani nehne
  • Poměrně hustá tkanina (žehlení je nutné)
  • Odolný a odolný proti opotřebení
  • Velmi krásné balení (skvělé jako dárek)

  Nevýhody:

  • Na některých modelech ložního prádla jsou na přední straně šité etikety

  Z recenzí ložního prádla "Monolith" z hrubého kaliko:

  "Kit světle zelená barva Získala jsem to před 4 lety, a abych byl upřímný, stále se raduji, že jsem udělal správnou volbu. V průběhu let se kit naštěstí nedotkl důkladně a vybledl, avšak jeho barvení zůstává příjemné. Ložní prádlo je velmi kvalitní a hladké švy (určitě nejsem odborník, ale ve svém filistinském vzhledu jsou švy bezchybné.) ".

  ArtPostel - nejlepší ložní prádlo odolné proti opotřebení

  Hodnocení: 10 z 10.

  Průměrná cena: 1150 rub.

  Ložní prádlo "ArtPostel" vyráběné v srdci ruského textilního průmyslu - ve městě Ivanovo. Ochranná známka patří společnosti "ART Design". Výroba je založena od roku 1997 a v současné době jsou výrobky značky "ArtPostel" nejen v poptávce v Ivanově, ale v celém Rusku. Podnik se každoročně účastní všestranné soutěže "Nejlepší tkanina roku" a již získal ocenění této prestižní akce.

  Výhody:

  • Barvy pro každou chuť - od klidu a harmonie až po tmavé pobuřující
  • Přijatelné náklady
  • Lněné prádlo není posedlé, nehýbe se ani nehne
  • Ložní prádlo si zachovává svůj původní stav po dobu nejméně jednoho roku
  • Příjemné pro tělovou tkáň
  • Krásné balení
  • Přesné šití ložního prádla

  Z recenzí o ložním prádle "ArtPostel" z hrubého kaliko:

  "Náhodou jsem dostala ložní prádlo a první set. První soubor, který jsem se opravdu líbil, a objednal pár dalších. Lněné prádlo není barvené, nevyhoří, nehýbe a po několika letech vypadá velmi dobře. "

  "Používám ho už více než 5 let. Kvalita a design jsou velmi spokojeni. Žádná sestava není vyhozena nebo roztrhnutá. Já sám žiji v Ivanově a pracuji s textilem a můžu oficiálně říci, že je to dnes jedna z nejlepších postelí. "

  Tac - nejlepší výrobce ložního prádla ze saténu

  Hodnocení: 9,5 z 10.

  Průměrná cena: 1640 rub.

  "Tac" je jedním z největších světových výrobců ložního prádla. Je součástí holdingové společnosti Zorlu Textiles Group. Společnost Tac, která byla založena v polovině minulého století v Turecku, vyrábí téměř veškeré domácí textilie: ručníky, závěsy, ubrusy, přikrývky, koberce. V Rusku společnost přišla od počátku 90. let a již získala pověst nejen svědomitého, ale i největšího výrobce ložního prádla ze saténu.

  Výhody:

  • Jasný tisk - výkres se provádí velmi kvalitativně
  • Po umytí se nesníží nebo se snižuje velikost
  • Jemný na dotek, ale poměrně silná postel
  • Ložní prádlo je elegantně vyrobeno - všechny švy jsou dokonale vyrovnané
  • Odolný, po mnoha výplachách se nesedí a nedrží

  Nevýhody:

  • Náklady jsou dražší než podobné ruské sestavy

  Z recenzí ložního prádla "Tas" ze saténu:

  "Jsem potěšen! Poměr ceny a kvality je 5 a více. Vlákna se nikam nestříkají, vnitřní švy jsou zametány, set je příjemný, měkký na dotek, husté tkaní nití. Velmi krásné odstíny. Po umytí se nehoupala žádná sedla, nehoupala se. Jsem velmi potěšen. "

  Asabella - nejluxusnější lůžkoviny

  Hodnocení: 9 z 10.

  Průměrná cena: 17140 rub.

  Silně konsolidovaný na ruském trhu, společnost "Asabella" překvapí kupující s luxusem jejich ložního prádla. Výrobky z hedvábí, šperků, žakáru a dalších elitních tkanin - to je zájem společnosti "Asabella". Vyráběné ložní prádlo v Číně (v historické vlasti hedvábí), ale design, vybavení - to je již úvěr italské pobočky společnosti. Nepochybujte o kvalitě zboží - lůžkoviny "Asabella" si zaslouží ty nejlepší doporučení!

  Výhody:

  • Opravdu luxusní ložní prádlo - přímé linie, jasný vzor, ​​"šťavnatá" látka
  • Návrh je mimo chválu - opravdu královský
  • Vyrobeno velmi kvalitní - vše je pevně ušité přímo na nejmenší korálky nebo krajky
  • Slouží dlouhou dobu s minimálním opotřebením
  • Neporuší se, nehasne, nesedí

  Nevýhody:

  • Vysoká cena
  • Roztomilé oblečení: nevhodné k praní v pračce - pouze suché čištění

  Z recenze ohledně ložního prádla "Asabella" z žakáru:

  "Postel je prostě krásná! Kvalita je také na špici! Skoro se nerozpadá! ";

  "Vynikající vzhled a kvalita. Krásné polštářky - krásné, příjemné do obličeje. Jasná barva dokonale šla do místnosti".

  Vasilisa - nejlepší levné lůžko

  Hodnocení: 10 z 10.

  Průměrná cena: 1055 rublů.

  Vyrobeno ve městě Ivanovo, ložní prádlo "Vasilisa" získalo pověst kvality, praktické a levné. Podnik je starší než 10 let. "Vasilisa" je jen jedním z mála ochranných známek vyráběných firmou TDL Textile LLC: tam jsou také Aura, Eco a Vasilek. Přikrývky, polštáře, přehozy, ubrusy, ručníky - a toto zboží je vyráběno z strojů tohoto podniku. Navíc jedním ze směrů společnosti LLC "TDL Textiles" je uvolnění obvazového materiálu.

  Výhody:

  • Nejlevnější ložní prádlo (často prodávané na akcie ve velkých maloobchodních řetězcích)
  • Velmi jasná kresba
  • Nehrozí, neztrácí barvu, je snadné jej žehlit
  • Dokonce i po delším používání není prádlo roztrhané, na něm se netvoří pelety, nesedí
  • Prádlo je přísně šité ve velikosti

  Z recenzí ložního prádla "Vasilisa" z kaliko:

  "Vynikající výtisky, jasné barvy, praní neprobíhalo nic, nehoupalo se, nehoupalo se, neznečistilo (ledaže byste si samozřejmě umyli ponožkami a dodržovali teplotní režim). Stitched vždy přesně. Výrazná vlastnost - šev na spodní straně pokrývky, je vyplněn zezadu. Fabric elegantní. No, já se rozpadá, samozřejmě, že se točí v noci jako špička. Rozložil jsem ho ráno, natáhl jsem ho a všechno přišlo k přirozenému vzhledu. Kolik sad jsem měl - všichni sloužili po velmi dlouhou dobu a postupně ztratili vzhled a sílu látky, ale žádný z nich se úplně nerozptýlil. "

  Valtery - nejširší nabídka ložního prádla

  Hodnocení: 8.5 z 10.

  Průměrná cena: 1560 rublů.

  Společnost "Valtery" je známým světovým lídrem ve výrobě ložního prádla. Podnik se nachází v Číně a všechny výrobky se v této zemi vyrábějí pouze na špičkových strojích. Nejširší sortiment u tohoto výrobce: kupujícímu je nabízeno prádlo od kaliko, satén, hedvábí, žakárové, poplinové. Pro děti je také k dispozici ložní prádlo - tiché barvy pro děti a světlé soupravy s kreslenými postavičkami pro starší děti.

  Výhody:

  • Velmi pěkná kresba
  • Prádlo kolem okrajů je vyzdobeno vyšíváním
  • List je o něco větší - matrace jakékoliv velikosti bude pevně položena
  • Krásné balení - ložní prádlo balené v mini kufříku
  • Plátno je hladké, měkké a jemné

  Nevýhody:

  • Rychle tvarované vily a cívky
  • Po prvních promývacích místech se mírně prolévá

  Z recenzí o ložním prádle "Valtery" ze saténové:

  "Ve velkém rozměru se všechny soupravy skoro dokonale hodí na naše polštáře a přikrývky. Tkanina je ve skutečnosti velmi příjemná, měkká, hustá tkaní, jemně pociťovaná kůží. Švy neinterferují, jediná věc je, že knoflíky na pokrývkách na paplóny nejsou velmi pohodlné - ale to je subjektivní. "

  Silid - nejjasnější barvy ložního prádla

  Hodnocení: 9 z 10.

  Průměrná cena: 1430 rub.

  "Silid" je ruská společnost, která působí od roku 2002. Stala se známá svými krásnými kresbami a jasnými barvami ložního prádla. Pracují hlavně s bazy a saténem, ​​ale některé modely jsou vyrobeny z jacquard (většina z nich jsou dárkové sady). Ložní prádlo může zdobit výšivky nebo fotografický tisk. Také "Silid" vyrábí přikrývky, přikrývky, dekorativní polštáře.

  Výhody:

  • Široký výběr obrázků, jasné syté barvy
  • Vysoce kvalitní výšivka
  • Odolný
  • Nehoupá se, nesedí
  • Přímé linie
  • Přísná shoda s rozměry uvedenými na obalu

  Nevýhody:

  Z recenzí ložního prádla "Sailid" ze saténu a žakáru:

  "Bylo to čistě náhodou, že jsem šel na místo s ložním prádlem" Sailid "na internetu, byl jsem ohromen velkým množstvím barevných variací. Bohaté sady saténové, žakárské, saténové s výšivkou. Zejména z nějakého důvodu se dotýkaly polštářů s rukama. No, ne sovětským způsobem, ale dobrem, je to buržoazní. Koupil jsem několik setů. Zvláště poznamenat žakárové prádlo - je to pohádka, vypadá královsky - drahá a luxusní! Soubor se mi líbil také s výšivkou. Také v dětském pokoji jsem pro dítě našel dobré ložní prádlo. Legrační kresby, jasné barvy - moje dcera je šťastná! Spodní prádlo používám třetí rok, umývám v pračce sušením. Barvy za ta léta se neztratily, prádlo jako nové. "

  Cleo - nejlepší výrobce ložního prádla 3D ložního prádla

  Hodnocení: 9,5 z 10.

  Průměrná cena: 3020 rub.

  Dalším nejlepším výrobcem ložního prádla v našem hodnocení je Cleo. Vyrobeno v Číně, ložní prádlo Cleo je známé svými jasnými 3D kresbami. Sortiment produktů neustále roste - zdobení vaší ložnice může být noční město, letní louka nebo pár půvabných tygrů. Ložní prádlo je vyrobeno převážně ze saténu. Kromě toho je spací textil "Cleo" dodatečně nabízen s řadou přikrývek, přikrývek, polštářů.

  Výhody:

  • Obrázek jako živý - velmi kvalitní 3D prádlo
  • Dobré a hladké šití - čisté stehy, dobré zipy
  • Ložní prádlo se nehrozí a obraz zůstane po dlouhou dobu vysoce kvalitní
  • Odolný proti opotřebení
  • Po umytí se nesedí, prakticky se nerozkládá, barva nevybledne

  Nevýhody:

  • Docela drahé postele

  Z recenzí ložního prádla "Cleo" ze saténu:

  "Líbilo se mi, jakmile jsem otevřel krabici. Velmi čistý, bohatý vzor, ​​měkká, hladká, hustá tkanina. Obaly na pokrývku a polštáře se zipy, všechny 4 polštáře s "ušima". Udělal jsem to, rychleji v umývání, zpočátku "opatrný" (vše jak se učil) - všechny barvy zůstaly na svém místě. První noc byla pravda trochu kolko z tkaniny, zjevně i když byla nová, a pak všechno odešlo. Nyní bylo 10 sérií umytých. Držte se dobře! Všechny řádky, celý obraz, vše je na místě. "

  Ložní prádlo: než aby se vám líbilo?

  Ložní prádlo je základem zdravého spánku. A výběr tohoto základu by měl být řešen s veškerou odpovědností.

  Při výběru toho nejlepšího z plátna by měl být veden jen osobní preference - odpočinek na hedvábí je nepravděpodobné, že uspět v konzervativně-milence kartounů, a člověk v pokročilém věku není příliš zájem o černé soupravy. Můžete poslouchat doporučení prodejců (pokud samozřejmě způsobují důvěru). A samozřejmě třetí volbou je osobní finance. Nekupujte luxusní žakárové soupravy, pokud je pro peněženku obtížné - je lepší koupit 3 sady praktických saténových nebo chintzů a cítit se jako pán situace.

  V každém případě máte štěstí při výběru a příjemné sny!