Výroba obuvi z EVA. Potřebné vybavení

V naší zemi je déle běžné počasí, a proto výroba obuvi z EVA je vynikajícím řešením pro zástupce pracujících profesí, kteří potřebují plnit své povinnosti bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Samozřejmě, můžete si koupit kvalitní kožené boty, ale i to se rychle zhorší ze špatného povětrnostního počasí a jeho náklady jsou poměrně vysoké.

Boty z EVA - co to je?

Gumová obuv pro speciální účely byla vynalezena v roce 1920, ale zachovala si svou relevanci dodnes. Takové boty jsou považovány za nejvhodnější volbu pro pěší nebo práci v deštivém počasí.

Právě z tohoto důvodu roste a roste výroba obuvi z EVA. Stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že boty vyrobené z kaučuku se netýkají, takže při nákupu je nutné vzít v úvahu takovou vlastnost a zvolit větší velikost. Zvláštní péče o pracovní obuv z gumy se nevyžaduje, stačí ji otřít hadříkem namočeným ve vodě s glycerinem.

Polyvinylchlorid v obuvní výrobě

Dnes má smysl zahájit výrobu obuvi z PVC. Polyvinylchlorid je speciální druh plastu, který se aktivně používá při výrobě obuvi. Výroba PVC a speciální obuvi, která je ve svých vlastnostech odolnější než kaučuk a je téměř monolitická. Pro připojení podešve a bootu je nutný pouze jeden šev. Navíc boty z PVC mohou být zdobeny jakýmikoliv vzory a vzory.

Výhody obuvi EVA

Nicméně výroba obuvi EVA je dnes více poptávaná, protože EVA je kompozitní polymerní materiál šetrný k životnímu prostředí s řadou důležitých výhod. Boty EVA jsou mnohem jednodušší než PVC, nezpůsobují alergie, nejsou náchylné k akumulaci hub a bakterií, nevyvolávají nepříjemný zápach. Dalším plusem této speciální obuvi je odolnost proti mrazu. Tento materiál si zachovává svou pružnost i při nejnižších teplotách.

Způsoby výroby bot EVA

Pro výrobu obuvi z pěnového materiálu (EVA) se zpravidla používají dvě metody: odlévání stehů a vstřikování. Druhá metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí spustit malou výrobu obuvi z EVA s minimálními počátečními náklady a použitím jednoduchých výrobních technik. Různé typy obuvi - od bot až po galoše a pantofle - se vyrábějí na vstřikovacích listech. Toto zařízení, stejně jako lis na boty, může mít různé konfigurace a má různé technické vlastnosti.

Typicky se v Číně dodává vstřikovací a lisovací zařízení. Takové stroje se vyznačují vysokou produktivitou a relativně nízkou cenou. Chcete-li spustit malou produkci, budete potřebovat následující zařízení:

 1. Stroj na odlévání obuvi.
 2. Lis pro výrobu letního sortimentu.
 3. Frézy pro horní část boty.
 4. Řezací lisy.
 5. Šicí stroje (pro výrobu PVC obuvi).

Typy vstřikovacích strojů

Existuje několik typů vstřikovacích strojů: pro výrobu obuvi z EVA a PVC. Modely prvního typu zahrnují monochromatické a dvoubarevné stroje, zařízení pro výrobu podešví EVA, pěnové stroje. Tyto modely jsou řízeny pomocí grafického rozhraní.

Na displeji se zobrazují podrobné informace o teplotě formy a vstřikování, spotřebě materiálu, údaji o výstupní formě, době provozu a dalších. Standardní rozměry těchto strojů se liší podle modelu, ale jejich délka je zpravidla 13 metrů. Přesto existují i ​​kompaktnější stroje.

Pokud hodláte kromě obuvi EVA vyrábět PVC nebo gumovou obuv, pak bude zapotřebí dodatečné vybavení: míchací sušička, drtič, malíř a jediný barvicí stroj. Takové vybavení je nezbytné pro výrobu světlých pantoflí na pláži s krásným vzorem na podrážce, které jsou ve velké poptávce u spotřebitelů.

Výrobní funkce

Samozřejmě, výroba obuvi EVA by měla zajistit výrobu kvalitních výrobků. Obuv musí splňovat požadavky GOST a musí mít všechny potřebné certifikáty. Samozřejmě, například pantofle jsou sezónní boty a nikdo od nich neočekává dlouhou službu, ale zde se jedná o speciální pracovní obuv, která se nosí každý den a měla by být nejvyšší kvality.

Boty vyrobené vstřikováním se vyznačují snadnou konstrukcí a elegancí. Formovací metoda spočívá v lisování podrážky ve speciální formě. Potom je podstavec připevněn k obrobku. Lisovací krok je kombinován s procesem uchycení. Boty vstřikování nejsou vybaveny mechanickými spojovacími prvky. Podrážka je držena vlastností pryže, jako je adheze - schopnost povrchů z odlišných materiálů se spojit v důsledku vytváření mezi nimi vzájemné difúze a chemických vazeb.

Speciální boty EVA se doporučují pro použití v podmínkách zvýšené expozice vlhkosti nebo průmyslových kontaminantů. Vzhledem k nedostatku otvorů a spojovacích prostředků je tato obuv nejlépe schopna chránit nohy pracovníků před jakýmkoli znečištěním, stejně jako z chemických a jiných škodlivých látek.

Vlastní podnikání: výroba zahradní-letní obuvi z EVA

Plážová obuv je velmi populární, protože je to pohodlné na nošení a materiál, ze kterého je vyroben, zachovává dobrou měkkost a pružnost, není předmětem deformace, vydrží nízké teploty až do 30 stupňů Celsia a nepřenáší vlhkost a udržuje teplo dobře. Tyto boty jsou překvapivě odolné. Všechny tyto vlastnosti jsou vlastní moderní vysoce polymer ethylen-vinylacetátu (EVA), který se vyrábí podle pěnící technologie pryskyřice.

EVA označuje polyolefiny a je kopolymerní sloučenina ethylen / vinylacetát s vysokou molekulovou hmotností. Tento materiál je lehký - čtyřikrát lehčí než obvyklý PVC, silný, elastický, netoxický, odolný vůči deformaci, elastické a dokonce i antimikrobiální. Další výhodou obuvi vyrobené z ethylenvinylacetátu je jeho nízká cena. Jeden pár plážových pantofů stojí v maloobchodě 150 rublů a ve velkoobchodě - od 50 rublů a více. Náklady na výrobu těchto obuvi jsou relativně nízké a rychle se vyplácejí s velkými objemy výroby.

Léto, pláž a domácí levné boty, obvykle dvěma způsoby - steh vstřikováním metodou (to je obvykle, pantofle z umělé kůže a textilních materiálů s jediným PVC) a vstřikovací prostředky (břidlice, žabky, žabky a další plyazhno- zahradní obuv vyrobená z pěnového EVA - EVA). Druhá možnost je vhodná pro ty, kteří se rozhodnou pro podnikání související s výrobou obuvi, ale nevyžadují velké investice s využitím jednoduchých výrobních technologií.

Pro výrobu různých typů obuvi - od obuvi a galoše až po pantofle a sandály z EVA, se používají vstřikovací stroje. Toto zařízení může mít různé konfigurace, a proto se jeho cena bude velmi lišit v závislosti na technických vlastnostech. Vstřikovací a lisovací zařízení pro výrobu takové obuvi se obvykle nakupuje na Taiwanu nebo v Číně (mnohí výrobci však raději kupují italské vybavení, protože věří, že je spolehlivější). Takové stroje se vyznačují vysokou produktivitou a relativně nízkými náklady.

Minimální počet strojů, které budete potřebovat, zahrnuje: boty lis, forma letní sortiment, zakroynye lisy, frézy pro horní části boty, šicí stroje, pokud se chystáte také boty vyrobené z PVC. Formy na obuv a materiálu, zpravidla lze objednat od svého dodavatele.

Vstřikovací stroje mají několik typů: pro výrobu obuvi z EVA a PVC. Modely prvního typu zahrnují jednobarevné a dvoubarevné vstřikovací stroje, pěnové stroje a zařízení pro výrobu pouze jedné podešve EVA. Tyto modely jsou ovládány grafickým rozhraním a na displeji jsou zobrazeny podrobné informace o spotřebě materiálu, teplotě a tvaru vstřikování, době provozu, údaji o výstupní formě a mnohem více. Rozměry konvenčního vybavení v závislosti na modelu mohou mít délku až 13 metrů. Existují však i kompaktnější stroje.

Pokud budete vyrábět boty z PVC nebo gumy, budete potřebovat samostatné vybavení. Kromě toho budete muset koupit pomocná zařízení: drtič a sušička pro plast, směšovač inkoustu, stroj na nanášení laku na podešví. Tento stroj bude zapotřebí, pokud budete vyrábět jasné plážové břidlice s barevným vzorem na podrážkách, které jsou mezi spotřebiteli velkou poptávkou.

Předtím, než začnete hledat prostor a vybavení pro výrobu EVA plážové obuvi, aby svůj čas ke studiu domácí obuv trh EVA a PVC, studovat soutěž, výhody a nevýhody svých výrobků, zjistit zájem ve vaší oblasti a v okolních oblastech. Například, pokud žijete v jižní oblasti, krásné světlé žabky, s největší pravděpodobností budou mít vyšší požadavky než nejjednodušších prostý typických žabky, pantofle. Naproti tomu v severních oblastech, takové výrobky nebudou prodány dobře i v letním období.

Kvalita, samozřejmě, má velký význam. Obuv musí splňovat požadavky GOST a musí mít všechny potřebné certifikáty. Ale ještě pantofle jsou boty na jednu sezónu. Nejsou určeny pro každodenní nošení, takže nikdo neočekává, že budou sloužit svému majiteli několik let za sebou. Ale jejich vzhled je hlavním faktorem, který je při nákupu klíčový. Proto při vývoji modelů, které budete vyrábět, požádejte o pomoc od dobrého návrháře.

Modely plážových obuvi nejsou příliš rozmanité. Přestože by měly mít širokou škálu velikostí - minimálně 26 (dítě) až 45 (muž). Je však možné značně rozšířit sortiment pomocí jasných výtisků, které jsou vytištěny na podrážce. Vývoj designu jednoho modelu bude stát v závislosti na složitosti práce nejméně 1,5 až 2 tisíce rublů.

Také nezapomeňte na obal. Zajímavé obaly, které přitahují pozornost, nejsou vždy drahé. Balíček břidlice může být například základem, ze kterého je vystřižena podrážka tanga. Někteří výrobci jej neříznou úplně a řezou plátno ve tvaru čtverce. Kupující může snadno vyjmout baňky z této základny. Takovýto balíček vypadá velmi neobvyklý a nic nestojí, protože další odřezky po vystřihování podešví jsou stále odhozeny.

Také předem, přemýšlejte o tom, jak budete prodávat hotové výrobky. S malými objemy výroby plážových obuvi z EVA lze dodat do maloobchodních prodejen (zejména v jižních městech). Malé strany ochotně přijaly maloobchodní prodejce na trzích. Světlé vícebarevné žabky - vynikající varianta propagačních produktů, takže výrobci často poskytují služby pro tisk na nich logo, emblém nebo slogan společnosti. Objednávky jsou přijímány jako přímé (vyhledávání klientů se provádí prostřednictvím webových stránek, inzerce v obchodních publikacích, katalogů propagačních produktů) a prostřednictvím reklamních agentur, které působí jako zprostředkovatelé mezi výrobci obuvi a zákazníky.

Pokud jsou objemy vaší produkce dostatečně velké, budete muset hledat velkoobchodní společnosti, které budou kupovat vaše výrobky a prodávat je do obchodů. Je lepší hledat partnera předem. Mějte na paměti, že poptávka po takových produktech stoupá v druhé polovině dubna - začátkem května. Velkoobchodníci začnou kupovat letní zboží v únoru až březnu. To znamená, že do té doby byste již měli začít svou produkci. Velcí výrobci obuvi na pláži vytvořili vlastní distribuční sítě 30-40 zástupců v Rusku a v zemích v zahraničí.

Doba návratnosti tohoto druhu podnikání je od jednoho a půl roku s počáteční investicí 2,5 milionu rublů.

Lilia Sysoeva
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Sekce

TinKan, Tchaj-wan vyrábí tvářecí a vstřikovací stroje pro výrobu EVA, PVC, TEP, pryže a pryže. Hlavní výroba je na Tchaj-wanu. Vysoce kvalitní zařízení za přijatelné ceny. K dispozici je také kompletní balík služeb: formy, materiál, záruka, instalace a technická podpora.

Koupit zařízení pro práci s PVC, TEP, gumou

Dobrý den,
Koupit zařízení pro práci s PVC, TEP, gumou. Výrobek je uvnitř dutý. Jaký typ zařízení můžete nabídnout?

Prodej nové linky pro výrobu litých obuvi z EVA, PVC / TEP

Prodej výrobních linek pro vstřikování obuvi z EVA, PVC / TEP, boty z PU a odlitku a přílivu podrážky PU.

Koupit boty od společnosti EVA

Prosím, pošlete informace o linii pro výrobu obuvi z EVA na poštu
Napište na e-mail uvedený v oznámení.

Prodej strojů pro odlévání podešví

Prodejní stroje pro výrobu obuvi a podešví z pěnového PVC se vzduchem. pěna, LIDA Mashine (Čína), 24 stanic. 2013, stát je nový, nepoužívá se! Přizpůsoben pro práci na druhotných surovinách. Může být doplněn o formy. +791654 47754

Prodejní vybavení pro odlévání podešví a obuvi na vyžádání

Prodejní vybavení pro odlévání podešví a obuvi na vyžádání
Podešev z jakého materiálu a pro které boty plánujete vyrábět? Varianty materiálu jsou uvedeny v příloze.
Uveďte prosím, a my vám poskytneme naše nabídky pro výrobní linky pro tvarovací obuv z EVA, PVC, TPR, TEP nebo PU.
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
8-903-7181091

Koupit zařízení pro tvarování podešví

Dobrý den!
Koupit vybavení pro odlévání podrážky, informovat o vaší nabídce na vybavení

Prodejní vybavení pro tvarování obuvi a podešví

Hledám partnera, který má zájem stát se prodejcem dodávajícího vybavení pro tvarování obuvi z EVA, PVC, TEP a PU. 8-9162037591
Napište na e-mail uvedený v oznámení.

Koupit vstřikovací stroj pro boty z EVA

Dobrý den. Zajímám se o vybavení pro výrobu obuvi z EVA. Plný cyklus výroby obuvi z EVA. Zájem o vybavení pro uvolnění boty s teplou vložkou, uvolnění bot (rozloučení), makasin a babička. Pokud je taková možnost, pošlete video nebo fotky aut. Proto bych chtěl znát přibližné náklady na toto zařízení. Vděčný v předstihu.

Prodejní vybavení pro odlévání jednobarevných a dvoubarevných obuvi z EVA

Prodejní vybavení pro odlévání jednobarevné a dvoubarevné obuvi z EVA přímo z továrny v Číně s dodáním a celním odbavením za optimálního poměru ceny a kvality. Sada obsahuje 2, 4, 6, 8 nebo 10 stanic, jakož i monitorovací zařízení a podavač materiálu. Dodatečné vybavení pro celý výrobní cyklus je také k dispozici na vyžádání. Vyrábíme formy pro modely, které vás zajímají. Vložte materiály.
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
8-903-7181091

Koupit zařízení pro tvarování obuvi z EVA nebo PVC

Dobrý den.
Koupit zařízení pro tvarování obuvi z EVA nebo PVC. Potřebujete poradit o konfiguraci, vlastnostech a cenách zařízení, stejně jako o podmínkách doručení a platby. Děkuji předem

Prodej řady pro výrobu obuvi přímým přílivem s formami v sadě pro dětské skluzy 27-32

Prodej řady pro výrobu obuvi přímým přílivem s formami v sadě pro dětské kalhoty 27-32. Pokud máte zájem o nabídku, zapište si odstíny

Prodejní linky pro vstřikování obuvi z EVA, PVC / TEP, podešve PU

V rámci objednávky od předaných dodavatelů uvedeme nové linky za nejlepší cenu za kvalitu. Budeme tisknout tvar kótovací čáry, kterou potřebujete pro ukázku nebo dokonce i fotografii.
Dodáváme a celní odbavení zařízení za nulovou cenu za vybavení. Vzhledem k tomu, že linky pro výrobu obuvi mají mnoho modelů, potřebujete znát vaše potřeby, abyste mohli vybrat potřebné vybavení:
co obuv: podešev, tenisky, boty, galoše, boty, jiné; požadované modely fotografií; jednobarevná, dvoubarevná nebo tříbarevná obuv; 2 nebo 4 nebo 6 nebo 8 nebo 10 stanic EW; disk pro 12 nebo 16 nebo 20 nebo 24 forem z PVC; energeticky úsporných nebo konvenčních zařízení. Po obdržení vašich vysvětlení vám okamžitě zašleme příslušné obchodní nabídky.
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
8-9162037591

Dobrý den. Máte zájem o třísložkovou PVC linku, chceme vyrobit boty. Je toto zařízení vhodné pro TEP? například v měsíci, kdy vyrábíme boty, druhou podrážkou TEP na téže lince

Prodejní jednotka pro odlévání polyuretanových bot

Prodejní jednotka pro odlévání polyuretanových bot 16 pozic. levné!

Koupit vybavení pro boty

Dobrý den,
Koupit vybavení pro výrobu obuvi. Řekněte mi, prosím, jak vás kontaktovat

Koupit zařízení pro výrobu podešví v sériích

Dobrý den.
Koupit zařízení pro výrobu podešví v šaržích, poradit možnosti, materiály, technologie, vybavení.

Prodej nové linky pro výrobu litých obuvi z EVA, PVC / TEP

Prodej výrobních linek pro vstřikování obuvi z EVA, PVC / TEP, boty z PU a odlitku a přílivu podrážky PU.

Koupit zařízení pro výrobu jednorázových a gumových pantoflí

Dobrý den.
Koupit zařízení pro výrobu jednorázových a gumových pantoflí.

Prodej vstřikovacího stroje pro výrobu obuvi z EVA

Prodej vstřikovacího stroje pro výrobu obuvi z EVA
Plný cyklus výroby obuvi z EVA
Napište na e-mail uvedený v oznámení.

Prodej vstřikovacího stroje pro výrobu obuvi z EVA

Výrobní linka pro výrobu obuvi z EVA
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
1 nebo 2 barvy? Počet stanic? Fotky modelů? Rozsah velikostí?

Koupit vstřikovací stroj pro boty z EVA

Dobrý den,
Koupit vstřikovací stroj pro boty z EVA
Je nutné orientovat ceny za celý cyklus uvolňování obuvi z EVA. Minimum, které existuje. Co můžete nabídnout? Poslat na poštu, pzhl. Děkuji.

Koupit linku pro výrobu podešví

Dobrý den!
Koupit linku pro výrobu podešví
Můžete vypočítat cenu linky pro výrobu podešví pro abarcas, tel. 89114583563

Prodejní vybavení pro odlévání jednobarevných a dvoubarevných obuvi z EVA

Dodáme vybavení pro odlévání jednobarevné a dvoubarevné obuvi z EVA přímo z továrny v Číně za podmínek FOB nebo od dveří ke dveřím s dodáním a celním odbavením za optimálního poměru cena / kvalita. Souprava obsahuje 2, 4, 6 nebo 8 jednotek, stejně jako monitorovací zařízení a podavač materiálu. Dodatečné vybavení pro celý výrobní cyklus je také k dispozici na vyžádání. Vyrábíme formy pro modely, které vás zajímají. Vložte materiály.
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
8-903-7181091

Koupit karuselový stroj na vstřikování PVC tenisky a lisovacích lisů

Dobrý den.
Koupit karuselový stroj na vstřikování PVC tenisky a lisovacích lisů
Jakou cenu?

Prodej karuselového stroje na injektáž tenisky z PVC a lisovacích lisů

Prodej karuselového stroje na vstřikování obuvi z PVC a lisovacích forem na zakázku. Osvědčená kvalita. Optimální poměr cena / kvalita.
Dodáváme a celní odbavení.
Napište na e-mail uvedený v oznámení.

Prodej karuselového stroje na injektáž tenisky z PVC a lisovacích lisů

Prodej kolotočového stroje na vstřikování pantoflí z PVC (plný výrobní cyklus) a lisovacích forem. Dodáváme a celní odbavení. 8-903-7181091
Napište na e-mail uvedený v oznámení.

Prodáváme karuselovou formovanou PVC jednotku s nucenou pěnou

Prodávám nové, nepoužité karuselové formovací jednotky PVC s nuceným napěněním pr-va Číny a Tchaj-wanu, budeme se věnovat práci na provozních jednotkách. Všechna zařízení v regionu Moskva. Ideální pro odlévání pryžové břidlice, vintamoku a galoshes, s přítomností vhodných forem může nalít nízké gumové boty nebo vylévat podrážku na obrobky na horní části boty. Cena je dvakrát nižší než cena zakoupená u výrobce.

Prodáváme karuselovou formovanou PVC jednotku s nucenou pěnou

Prodáváme karuselovou formovanou PVC jednotku s nucenou pěnou
Prodávám nové, nepoužité karuselové formovací jednotky PVC s nuceným napěněním pr-va Číny a Tchaj-wanu, budeme se věnovat práci na provozních jednotkách. Všechna zařízení v regionu Moskva. Ideální pro odlévání pryžové břidlice, vintamoku a galoshes, s přítomností vhodných forem může nalít nízké gumové boty nebo vylévat podrážku na obrobky na horní části boty. Cena je dvakrát nižší než cena zakoupená u výrobce. +79165447754

Prodej řady pro výrobu obuvi od společnosti EVA

Dobré odpoledne
Prodáváme linku pro výrobu obuvi od firmy EVA, zašlete prosím svůj požadavek na moji poštu a zašleme vám nabídku na zařízení, které vás zajímá.
Napište na e-mail uvedený v oznámení.

Koupit zařízení pro výrobu pryžových pryžových pantoflí

Koupit zařízení pro výrobu pryžových pryžových pantoflí
Cenové vybavení a vlastnosti

dodávka vstřikovacího stroje

Dobré odpoledne. Pošlete požadavek na poštu
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
s uvedením informací, včetně fotografie, o požadovaném produktu a my Vám zašleme nabídku

Prodej linky pro vstřikování obuvi z EVA, PVC / TEP, podložky PU

V rámci objednávky od předaných dodavatelů uvedeme nové linky za nejlepší cenu za kvalitu. Budeme tisknout tvar kótovací čáry, kterou potřebujete pro ukázku nebo dokonce i fotografii.
Dodáváme a celní odbavení zařízení za nulovou cenu za vybavení. Vzhledem k tomu, že linky pro výrobu obuvi mají mnoho modelů, potřebujete znát vaše potřeby, abyste mohli vybrat potřebné vybavení:
co obuv: podešev, tenisky, boty, galoše, boty, jiné; požadované modely fotografií; jednobarevná, dvoubarevná nebo tříbarevná obuv; 2 nebo 4 nebo 6 nebo 8 nebo 10 stanic EW; disk pro 12 nebo 16 nebo 20 nebo 24 forem z PVC; energeticky úsporných nebo konvenčních zařízení. Po obdržení vašich vysvětlení vám okamžitě zašleme příslušné obchodní nabídky.
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
8-9162037591

Koupit řadu pro výrobu obuvi EVA s formami

Koupit řadu pro výrobu obuvi EVA s formami
Označte fotografii na řádku

Koupit řadu pro výrobu obuvi EVA s formami

Koupit řadu pro výrobu obuvi EVA s formami
Napište charakteristiky a náklady. +380674105627

Prodej karuselového stroje na injektáž tenisky z PVC a lisovacích lisů

Prodej karuselového stroje na injekci PVC tenisky a forem na vyžádání. Osvědčená kvalita. Optimální poměr cena / kvalita.
Dodáváme a celní odbavení.
Dodáváme disk / rotační stroj pro PVC papuče + formy.

Koupit karuselový stroj na vstřikování PVC tenisky a lisovacích lisů

Dobrý den.
Koupit karuselový stroj na vstřikování PVC tenisky a lisovacích lisů

Koupit řadu pro výrobu obuvi EVA s formami

Koupit řadu pro výrobu obuvi EVA s formami
Stroj ještě nebyl prodán?

Prodej vstřikovacího stroje EVA pro 6 stanic

Prodej vstřikovacího stroje EVA pro 6 stanic
8-916-590-38-82

Prodej vstřikovacího stroje EVA pro 6 stanic

Prodej vstřikovacího stroje EVA pro 6 stanic
8-916-590-38-82

Prodejní vybavení pro odlévání jednobarevných a dvoubarevných obuvi z EVA

Dodáme vybavení pro odlévání jednobarevné a dvoubarevné obuvi z EVA přímo z továrny v Číně za podmínek FOB nebo od dveří ke dveřím s dodáním a celním odbavením za optimálního poměru cena / kvalita. Sada obsahuje 2, 4, 6, 8 nebo 10 jednotek, stejně jako monitorovací zařízení a podavač materiálu. Dodatečné vybavení pro celý výrobní cyklus je také k dispozici na vyžádání. Vyrábíme formy pro modely, které vás zajímají. Vložte materiály.
Způsob komunikace:
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
• Zavolejte nám na + 7-903-7181091

Prodejní vybavení pro odlévání jednobarevných a dvoubarevných obuvi z EVA

Dodáme vybavení pro odlévání jednobarevné a dvoubarevné obuvi z EVA přímo z továrny v Číně za podmínek FOB nebo od dveří ke dveřím s dodáním a celním odbavením za optimálního poměru cena / kvalita. Sada obsahuje 2, 4, 6, 8 nebo 10 jednotek, stejně jako monitorovací zařízení a podavač materiálu. Dodatečné vybavení pro celý výrobní cyklus je také k dispozici na vyžádání. Vyrábíme formy pro modely, které vás zajímají. Vložte materiály.
Způsob komunikace:
Napište na e-mail uvedený v oznámení.
• Zavolejte nám na + 7-903-7181091

Koupit linku pro výrobu

Koupit řadu pro výrobu jednorázových pantoflí z PVC

Prodejní vybavení pro odlévání jednobarevných a dvoubarevných obuvi z EVA

Prodáváme zařízení pro odlévání jednobarevných a dvoubarevných obuvi z EVA přímo z továrny v Číně za podmínek FOB nebo od dveří ke dveřím s dodáním a celním odbavením za nejlepší poměr ceny a kvality. Souprava obsahuje 2, 4, 6 nebo 8 jednotek, stejně jako monitorovací zařízení a podavač materiálu. Dodatečné vybavení pro celý výrobní cyklus je také k dispozici na vyžádání. Vyrábíme formy pro modely, které vás zajímají. Vložte materiály.

Prodej řady pro výrobu obuvi od společnosti EVA

Prodáváme zařízení pro odlévání jednobarevných a dvoubarevných obuvi z EVA přímo z továrny v Číně za podmínek FOB nebo od dveří ke dveřím s dodáním a celním odbavením za nejlepší poměr ceny a kvality. Souprava obsahuje 2, 4, 6 nebo 8 jednotek, stejně jako monitorovací zařízení a podavač materiálu. Dodatečné vybavení pro celý výrobní cyklus je také k dispozici na vyžádání. Vyrábíme formy pro modely, které vás zajímají. Vložte materiály.

Prodej karuselového stroje na injektáž tenisky z PVC a lisovacích lisů

Prodej karuselového stroje na injekci PVC tenisky a forem na vyžádání. Osvědčená kvalita. Optimální poměr cena / kvalita.
Dodáváme a celní odbavení.
Dodáváme disk / rotační stroj pro PVC papuče + formy.

Velkoobchodní sklady

Množství v balení: 24

30-31-32-33-34-35 (4-4-4-4-4-4)

Množství v balení: 24

30-31-32-33-34-35 (4-4-4-4-4-4)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 24

35-36-37-38-39 (6-6-6-4-2)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 24

36-37-38-39-40-41 (4-4-4-4-4-4)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 24

35-36-37-38-39 (6-6-6-4-2)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 24

35-36-37-38-39 (6-6-6-4-2)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 6.

35-36-37-38-39-40 (1-1-1-1-1-1)

Množství v balení: 24

35-36-37-38-39 (6-6-6-4-2)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 24

35-36-37-38-39 (6-6-6-4-2)

Množství v balení: 20

35-36-37-38-39 (5-5-5-4-1)

Množství v balení: 24

35-36-37-38-39 (6-6-6-4-2)

Množství v balení: 24

36-37-38-39-40-41 (4-4-4-4-4-4)

Množství v balení: 18.

36-37-38-39-40-41 (3-3-3-3-3-3)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 20

35-36-37-38-39 (5-5-5-4-1)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 6.

35-36-37-38-39-40 (1-1-1-1-1-1)

Množství v balení: 24

36-37-38-39-40-41 (4-4-4-4-4-4)

Množství v balení: 6.

36-37-38-39-40 (1-1-2-1-1)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 24

35-36-37-38-39 (6-6-6-4-2)

Množství v balení: 30

36-37-38-39-40-41 (5-5-5-5-5-5)

Množství v balení: 6.

35-36-37-38-39-40 (1-1-1-1-1-1)

Požadované množství není k dispozici

Na objednávku není k dispozici více než jeden účastník

Položka byla úspěšně přidána do košíku

Moskva, st. Elektroda 11, BC "Stern"

8-800-777-89-12 Po-Pá od 6 do 18, v době Moskvy.

Výroba obuvi z EVA. Potřebné vybavení

V naší zemi je déle běžné počasí, a proto výroba obuvi z EVA je vynikajícím řešením pro zástupce pracujících profesí, kteří potřebují plnit své povinnosti bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Samozřejmě, můžete si koupit kvalitní kožené boty, ale i to se rychle zhorší ze špatného povětrnostního počasí a jeho náklady jsou poměrně vysoké.

Boty z EVA - co to je?

Gumová obuv pro speciální účely byla vynalezena v roce 1920, ale zachovala si svou relevanci dodnes. Takové boty jsou považovány za nejvhodnější volbu pro pěší nebo práci v deštivém počasí.

Právě z tohoto důvodu roste a roste výroba obuvi z EVA. Stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že boty vyrobené z kaučuku se netýkají, takže při nákupu je nutné vzít v úvahu takovou vlastnost a zvolit větší velikost. Zvláštní péče o pracovní obuv z gumy se nevyžaduje, stačí ji otřít hadříkem namočeným ve vodě s glycerinem.

Polyvinylchlorid v obuvní výrobě

Dnes má smysl zahájit výrobu obuvi z PVC. Polyvinylchlorid je speciální druh plastu, který se aktivně používá při výrobě obuvi. Výroba PVC a speciální obuvi, která je ve svých vlastnostech odolnější než kaučuk a je téměř monolitická. Pro připojení podešve a bootu je nutný pouze jeden šev. Navíc boty z PVC mohou být zdobeny jakýmikoliv vzory a vzory.

Výhody obuvi EVA

Nicméně výroba obuvi EVA je dnes více poptávaná, protože EVA je kompozitní polymerní materiál šetrný k životnímu prostředí s řadou důležitých výhod. Boty EVA jsou mnohem jednodušší než PVC, nezpůsobují alergie, nejsou náchylné k akumulaci hub a bakterií, nevyvolávají nepříjemný zápach. Dalším plusem této speciální obuvi je odolnost proti mrazu. Tento materiál si zachovává svou pružnost i při nejnižších teplotách.

Způsoby výroby bot EVA

Pro výrobu obuvi z pěnového materiálu (EVA) se zpravidla používají dvě metody: odlévání stehů a vstřikování. Druhá metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí spustit malou výrobu obuvi z EVA s minimálními počátečními náklady a použitím jednoduchých výrobních technik. Různé typy obuvi - od bot až po galoše a pantofle - se vyrábějí na vstřikovacích listech. Toto zařízení, stejně jako lis na boty, může mít různé konfigurace a má různé technické vlastnosti.

Typicky se v Číně dodává vstřikovací a lisovací zařízení. Takové stroje se vyznačují vysokou produktivitou a relativně nízkou cenou. Chcete-li spustit malou produkci, budete potřebovat následující zařízení:

 1. Stroj na odlévání obuvi.
 2. Lis pro výrobu letního sortimentu.
 3. Frézy pro horní část boty.
 4. Řezací lisy.
 5. Šicí stroje (pro výrobu PVC obuvi).

Typy vstřikovacích strojů

Existuje několik typů vstřikovacích strojů: pro výrobu obuvi z EVA a PVC. Modely prvního typu zahrnují monochromatické a dvoubarevné stroje, zařízení pro výrobu podešví EVA, pěnové stroje. Tyto modely jsou řízeny pomocí grafického rozhraní.

Na displeji se zobrazují podrobné informace o teplotě formy a vstřikování, spotřebě materiálu, údaji o výstupní formě, době provozu a dalších. Standardní rozměry těchto strojů se liší podle modelu, ale jejich délka je zpravidla 13 metrů. Přesto existují i ​​kompaktnější stroje.

Pokud hodláte kromě obuvi EVA vyrábět PVC nebo gumovou obuv, pak bude zapotřebí dodatečné vybavení: míchací sušička, drtič, malíř a jediný barvicí stroj. Takové vybavení je nezbytné pro výrobu světlých pantoflí na pláži s krásným vzorem na podrážce, které jsou ve velké poptávce u spotřebitelů.

Výrobní funkce

Samozřejmě, výroba obuvi EVA by měla zajistit výrobu kvalitních výrobků. Obuv musí splňovat požadavky GOST a musí mít všechny potřebné certifikáty. Samozřejmě, například pantofle jsou sezónní boty a nikdo od nich neočekává dlouhou službu, ale zde se jedná o speciální pracovní obuv, která se nosí každý den a měla by být nejvyšší kvality.

Boty vyrobené vstřikováním se vyznačují snadnou konstrukcí a elegancí. Formovací metoda spočívá v lisování podrážky ve speciální formě. Potom je podstavec připevněn k obrobku. Lisovací krok je kombinován s procesem uchycení. Boty vstřikování nejsou vybaveny mechanickými spojovacími prvky. Podrážka je držena vlastností pryže, jako je adheze - schopnost povrchů z odlišných materiálů se spojit v důsledku vytváření mezi nimi vzájemné difúze a chemických vazeb.

Speciální boty EVA se doporučují pro použití v podmínkách zvýšené expozice vlhkosti nebo průmyslových kontaminantů. Vzhledem k nedostatku otvorů a spojovacích prostředků je tato obuv nejlépe schopna chránit nohy pracovníků před jakýmkoli znečištěním, stejně jako z chemických a jiných škodlivých látek.

Velkoobchodní sklady v Rusku. Dodavatelé a výrobci.

Obchodní adresář této části je navržen tak, aby vytvořil obchod a rozvíjel vzájemně prospěšnou spolupráci mezi ruským velkoobchodem dodavatelé, výrobci břidlic a podnikatelé.

Můžete dosáhnout bezprecedentního úspěchu, pokud chcete s námi spolupracovat a při výběru podniku objednávku břidlice velkoobchod. Jaké léto bez pláže a jaká je pláž bez boků? Jsou nepostradatelným atributem odpočinku, ale mohou také přidat některé uvolňující poznámky k každodennímu obrazu. Jejich hlavní výhodou je otevřenost modelu, kdy se nohy ani po silném ohni nepotíží. Jsou lehké a vůbec nepodléhají chůzi a jejich tvar, podešev a pohodlí uchycení z nich činí v každé šatně nepostradatelnou obuv. Praktičnost je dalším plusem břidlice, nepotřebuje zvláštní péči.

Podívejte se na užitečné informace o firmách v sekci nápovědy. Zde se dozvíte o minimálních částkách nákupu, viz fotografie a video materiály.

Koupit boty z velkoobchodu Eva a Pvc v naší společnosti se ziskem pro sebe!

Galoshes z EVA izolované

PVC boty pro muže

Dámské šaty EVA

Sabo od EVA pro ženy

Zimní galoše EVA

Břidlice od EVA pánské

Proč jsou naše produkty lepší než produkty konkurentů?

Katalog produktů

Proč jsou zákazníci spokojeni se spoluprácí s námi

LÉČBA, BALENÍ A DOPRAVA DO 12 HODIN obdržíte objednávku v průměru za 4 dny!

PRACUJEME PŘÍMO OD VÝROBCE ušetříte více než 29%, vaše cena je nejvýnosnější!

NEKOMALUJEME A NEODPOVÍDÁME MRC rozhodujete se, jaký zisk z prodeje!

VELKÁ ZÁRUKA, VÍCE NEŽ 97 000 KACHOVÝCH OBUVŮ DO DOSTUPNOSTI převážně běžící zboží je vždy k dispozici. Pokud si chcete objednat jedinečnou nebo vzácnou položku, nabídneme co nejkratší čas, můžete si být jisti, že zboží dorazí včas.

79% ORGANIZACÍ SE STÁLE STÁLE KLIENTŮ oceníte výhodný poměr cena / kvalita!

Všechny produkty jsou certifikovány

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ. CELNÍ UNIE.

ZÁVĚREČNÁ ZÁVĚRKA
Č. 1374

ZÁVĚREČNÁ ZÁVĚRKA
Č. 1374

Recenze

Dobré odpoledne, obdržel objednávku, všechno je v pořádku

Dobré ráno!
Ano, zboží bylo přijato. Díky!)

Ano, všichni dostali zboží jako prodej

Jak pracujeme

Necháte žádost o cenu 30 sekund

Posíláme Vám cenu se všemi sortimenty obuvi a velkoobchodních cen 1 minutu

Zasíláte potřebné dokumenty k uzavření smlouvy o dodání 10 minut

Souhlasíme s vytvořením seznamu potřebného zboží 15 minut - zdarma

Fakturace za platbu. Platba prostřednictvím banky, bankovního účtu, elektronických peněz nebo karty 1 hodina

Dodání zboží do města nebo obchodu 4 dny

Opakovaná léčba. Nyní jste náš stálý partner. Dáme vám slevy a bonusy.

Ponechte formulář žádosti

Použijte nyní a získejte
přístup k CENOVÝM CENÁM

Získejte vysoce kvalitní zboží s dodáním v RF a CIS

Objednání produktů od nás získáte záruku ziskovosti vašeho podnikání, protože poptávka po botách, galoše a tabulích z materiálu EVA nespadá do jednoho roku. Budete mít pravidelné zákazníky a pravidelně zvýšíte své příjmy.

Jsme připraveni stát se spolehlivým dodavatelem, rychle a rychle doručit objednávku jakékoli velikosti. Díky kvalitě našich produktů rychle získáte přízeň zákazníků. Rozhodnete se, jaký zisk získáte z produktu, protože nekontrolujeme MRC.

Ponechte aplikaci na webu, zavolejte nám nebo objednáte zpětné volání, napište nám e-mail - začněte plodnou spolupráci jakýmkoli vhodným způsobem pro vás.

Společnost "aEva" nabízí svým zákazníkům pouze vysoce kvalitní zboží, jehož hodnota bude vyhovovat jak velkým maloobchodním řetězcům, tak soukromým podnikatelům. Koupit boty vyrobené z polymerního materiálu, které vaše podnikání prosperuje!

© 2015-2016 Společnost AEA
Velkoobchodní obuv z materiálu Eva (EVA)
INN 165607709486, OGRN 312169001900351

Nově příchozí

Každý den, kdekoli jste, naše boty se starají o vaše nohy. Můžete si vychutnat příjemný odpočinek u bazénu nebo na pláži, sledovat zahradu nebo zahradu, strávit příjemný pobyt v chalupě. Nabízíme boty vyrobené z EVA pro zasněženou zimu, deštivé podzim a horké léto, které zaručují kvalitu výrobků.

Sortiment

Jedním ze směrů společnosti je výroba obuvi z materiálu EVA:

 • pro ženy;
 • pro muže;
 • pro děti.

Výrobky uvedené značky se dnes prodávají v Rusku iv zahraničí.

Sbírka obuvi pro krásné dámy je skvělou volbou produktů pro každý vkus. Tam jsou galoshes, polokoule, pantowletes, dřeváky, boty. Mezi výhody prezentované v katalogu modelů stojí za zmínku:

 • lehkost;
 • pohodlí;
 • pohodlí;
 • odolnost proti opotřebení;
 • vynikající retence tepla;
 • schopnost odpuzovat vlhkost;
 • snadno se čistí (boty se snadno čistí).

Pánské boty představují také široká škála modelů: galoše, bota, boty a boty, pánské boty a mnoho dalšího. Pro výrobu obuvi použitý hygienický materiál, který vylučuje možnost alergické reakce nebo nejmenší nepohodlí v ponožkách.

Současně existuje pestrá nabídka výrobků pro děti, jejichž nohy potřebují zvláštní ochranu a pohodlí. Můžete si zakoupit za rozumné velkoobchodní ceny sezónní boty:

 • v zimě. Dětské boty, ve kterých je materiál EVA kombinován s látkou Oxford a ohřívačem. Jsou charakterizovány lehkostí, výbornou tepelnou retencí a spolehlivou ochranou před mrazem a vlhkostí;
 • léto. Pantoty jsou vyrobeny z materiálu šetrného k životnímu prostředí, který neobsahuje toxické látky. Proto jsou boty bezpečné i pro nejmenší děti se zvýšenou citlivostí;
 • podzim / jaro. Dětské galoše s ohřívačem umělé kožešiny - nejlepší ochranou před špatným počasím.

EVA produkty

Kromě velkého výběru obuvi, společnost nabízí ke koupi za výhodné velkoobchodní ceny výrobků z molitanu - EVA - venkovní dětský pokrytí jasných barvách, stejně jako vyseknutý snímků, které mohou být použity doma, v mateřské škole, na ulici; - sportovní budo-rohože vhodné pro tělocvičny, fitness kluby a tělocvičny; - EVA listy, jehož použití lze nalézt v jakémkoliv oboru: ve stavebnictví, výrobu podešví pro domovní obuvi, sportovních potřeb, vytvořit Zprostředkování; - turistické a gymnastické rohože, plavecké pláště; - vložky a univerzální chrániče kolen; - Dětské hračky-designéři.

Moskva, ulice Shosseinaya, budova 1, budova 1, vchod 2, patro 3, kancelář 322

Značkové břidlice

připojit se k diskusi

Sdílejte s přáteli

Značkové bundy jsou nepopiratelné boty v horkém letním dni. Je ideální pro relaxaci na pláži nebo pro každodenní nošení. V nich noha dýchá a nepotí. Vlastnosti, oblíbené značky a módní obrazy - všechny ty nejzajímavější, které se týkají tabulky v tomto článku.

Vlastnosti

Slates už dávno získali lásku dívky - jsou pohodlné, praktické a originální. Z obuvi na plážové módě hladce přecházejí do každodenního života. V současnosti jsou bary noseny všude: v kanceláři, ve slavnostech, ve městě, v nákupních cestách.

Štíty, stejně jako každá jiná obuv, mají řadu vlastností:

 1. Ideální pro letní boty. Výrobci značek používají antibakteriální, odolné, lehké, prodyšné, přírodní materiály.
 2. Všestrannost. Jak bylo zmíněno výše, v plasech lze navštívit nejen pláže. V moderní podobě jsou vhodné téměř všude, výjimkou je přísný kancelářský oblečovací kód.
 3. Mouchy jsou různé břidlice. Mají propojku mezi palcem a ostatními prsty. Jsou vhodné pohybovat se v písku, ale na oblázku je možné některé nepohodlí.
 4. Jiný druh břidlice je navržen speciálně pro koupání. Na patě poskytují uzamykací prvek, například popruh. Pokud je to nutné, přesune se k přední části boty a břidlice jsou připravena k suchému využití.
 5. Značkové břity berou v úvahu všechny znaky nožních ohybů, výtahů, šířky. Pro větší pohodlí jsou opatřeny malým klínem nebo minimální patou.
 6. Řada návrhových řešení. Maximální preference žen módy jsou vzaty v úvahu. Široká škála barev, všechny druhy popruhů, nýtů, květů, luků, výtisků, korálků, krystalů nezanechávají ani nejnáročnějšího kupce lhostejný.

Výroba

EVASHOES Je známou společností zabývající se výrobou specializovaných a neformálních obuvi pro dospělé, mládež a děti. Zahájila svou činnost v roce 2004 poté, co technologie výroby EVA společně s italským zařízením byla převedena do Ruska. Počínaje výrobou břidlic a lehké letní obuvi se společnost rychle stala oblíbenou díky své kvalitě a ceně. Počáteční úspěch umožnil výrazné rozšíření sortimentu výrobků: EVASHOES dodnes vyrábí asi 230 modelů obuvi pro různé činnosti.

Jaký byl důvod pro uznání společnosti? Především výroba. Jde o něj, o kterém se bude diskutovat v tomto článku. Obuv EVASHOES Je vyrobena z vlastní suroviny s pomocí nejnovějších technologií na vstřikovacích strojích podle způsobu bezešvého lití. Do pracovní směsi se přidá kaučuk (až do 50% celkové hmotnosti), aby se dosáhlo pružnosti a elasticity, a antifungální přísady se používají k zamezení výskytu plísní. EVA je materiál šetrný k životnímu prostředí, který má širokou škálu aplikací od stomatologie až po konstrukci. Co se týče výroby obuvi, materiál EVA je cenný díky kvalitám, jako je odolnost proti vodě, lehkost, pružnost a dobrá tepelná izolace. Navíc boty vyrobené z ethylenvinylacetátu dokonale zachovávají své výkonnostní charakteristiky bez ohledu na rozdíl teplot: zůstávají měkké při -40 ° C, -60 ° C a dokonce i při -75 ° C (v závislosti na modelu). Vnitřní povrch obuvi je anatomicky tvarován a vybaven podložkou, která zabraňuje plochým nohám. Hluboký vzor dezénu zajišťuje dobré odpružení a zabraňuje klouzání. Zimní modely bot jsou dodatečně izolovány kožešinovou vložkou. Teplé boty jsou maximálně přizpůsobeny klimatickým podmínkám Ruska, takže v severních oblastech naší země stále více nahrazuje valenku.

Široký sortiment, vynikající kvalita, moderní vybavení a neustále zdokonalování technologií jsou výsledkem obtížných prací našich inženýrů, konstruktérů a technologů. Vývoj společnosti je EVA + pěnová guma, gumová EVA + a v roce 2013 byla vynalezena nejnovější technologie spojování polyuretanových podešví s botami z EVA. Ve své nepropustnosti se boty blíží k pevnému odlitku. Modely Kablan PU a Amarok PU byly vyrobeny přesně na této technologii. Spolehlivé a zdravé kombinovaly nejlepší vlastnosti dvou materiálů: protišok a dlouhou životnost polyuretanu a dobrou tepelnou izolaci a elasticitu ethylenvinylacetátu.

Výroba EVASHOES je vyráběn podle GOST, splňuje všechny hygienické požadavky a také má potřebné certifikáty kvality. Společnost je pravidelným účastníkem mezinárodních a specializovaných výstav. Pro výjimečné výsledky získaly produkty EVASHOES opakovaně ocenění a díky, což je také důkazem vysoké úrovně výroby a kvality výroby.

EVASHOES: když srovnávají, vybírají nás!

 • Lov a rybaření
 • ACTIVE REST
 • ZAŘÍZENÍ
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ

Tula, město Donskoy, mikrodistrict Central, ul.Privokzalnaya 1

Pracujeme:
Od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00

Naše spolehlivost je potvrzena certifikáty kvality vozidla. Boty splňují všechny hygienické a technické požadavky.

Kopírování materiálů je povoleno pouze se souhlasem autora.