Naše výhody

Populární koncept "Body za hodinu" automaticky vylučuje individuální přístup k vytváření dvojice brýlí. Vize je jedinečná a úkoly často přesahují standardní řešení.

Ve vlastním laboratoři jsou brýle "Aykraft" zohledněny všechny nuance - od nezbytné optické korekce až po rysy zvoleného rámu a jeho polohu na obličeji.

Při výběru rychlosti získávání bodů před jejich kvalitou kupující jednoznačně hlasují ve prospěch kvality!

Záruční ustanovení

"Aicraft Optics" stanoví 6měsíční záruku jakosti pro vyráběné výrobky od data vystavení bodů kupujícímu.

Záruka se vztahuje na korekční čočky brýlí, lékařské rámy a kombinaci čoček s rámem

Záruka se týká zjištěných závad v továrně a závad způsobených výrobcem

Záruka se nevztahuje na mechanické poškození rámců a zlomených čoček (GOST 51193-2009)

Záruka se nevztahuje na čočky a rámečky zákazníka, stejně jako na opravu brýlí zakoupených v jiných organizacích.

Záruka je poskytována při nákupu rámu v jednom z obchodů sítě "Haykraft Optics" a pořadí v centrální laboratoři společnosti.

Volná kontrola zraku

Každý obchod "Aicraft Optics" má nejnovější vybavení pro diagnostiku a výběr brýlí. Recepce provádí zkušení zaměstnanci.

V expresním režimu můžete zcela bezplatně zjistit svoji představu a vyzvednout si brýle. Tím ušetříte peníze a čas.

Profesionální konzultanti

Oceňujeme individualitu každého klienta a snažíme se ho zachovat a zdůrazňovat.

V každém obchodě "Aikraft Optics" profesionální konzultanti s stylistickými dovednostmi vám pomohou vybrat perfektní rám pro váš životní styl a tvar tváře.

V našem sortimentu najdete klasické rámy, můžete si vybrat nový světlý styl, rozhodnout se o nejrůznějších ultralehkých možnostech nebo zdůraznit svůj stav výběrem jedné z prvotřídních značkových značek.

O nás

Kontaktujte nás

 • Všechny kontakty

"Aicraft Optics"

Společnost "Aikraft" je lídrem ruského trhu s optikou. Dnes jsou ve více než 100 městech Ruska otevřeny obchody "Aicraft Optics". Moderní formát služeb a vysoká úroveň služeb, široká škála rámečků a slunečních brýlí, spravedlivé ceny a zásoby jsou charakteristickými znaky naší maloobchodní sítě. Jedinečná konkurenční výhoda společnosti "Aycraft" je systém "all inclusive": cena uvedená na ceně je konečná a již obsahuje čočky s ochranným multipinkováním, rámem a prací. Rozsah "Aykraft Optics" obchody jsou reprezentovány jako body vlastních značek a známých značek: Ray-Ban, Vogue, Emporio Armani, Christian Dior, Max Mara, MaxCo, Polo, Tommy Hilfiger.

Top 13 značek slunečních brýlí podle odborníků

Sluneční brýle byly vždy považovány za módní atributy. Ačkoli byly původně vyráběny téměř v téže formě, nemysleli na design, protože byly určeny pouze k ochraně očí před UV zářením. Postupem času se tento nedostatek byl odstraněn a nyní dobře známé módní domy soupeří o vytvoření co nejlepších ultra-moderní a luxusní modely, které okamžitě chtějí dostat se ve sbírce znalce stylu a vkusu.

Odborní experti provedli hodnocení nejlepších značek slunečních brýlí, které pomohou vybrat nejvhodnější variantu ze všech rozmanitých modelů.

Hodnocení nejlepších značek slunečních brýlí

Nejlevnější značky slunečních brýlí

Mnoho známých značek se specializuje na výrobu levných modelů, které mají všechny ochranné vlastnosti, vypadají moderně a stylově a navzdory jejich přijatelným nákladům se mohou stát módním doplňkem. Níže uvádíme níže uvedené výrobce.

Polaroid

Známá značka byla založena v roce 1937 v Cambridge. První sluneční brýle, vydané Polaroidem, byly vyprodány za několik hodin. Od té doby značka dokazuje, že jakmile vynalezli modely s polarizačními čočkami ve spojení s moderním rámem, budou vždy módní a populární. Díky jedinečnému vlastnictví je příslušenství 100% chráněno před UV zářením, skutečné barevné vykreslování, bez oslnění.

Moderní brýle jsou vyrobeny z plastu a kovu, některé jsou vyráběny v kombinované formě. Brýle jsou zrcadlové nebo klasické zelené nebo černé. Maximální ochranné vlastnosti, bezkonkurenční kvalita a přijatelné ceny znamenaly značnou poptávku značky mezi milovníky ušlechtilé jednoduchosti a praktičnosti.

Fabretti

Značka byla vytvořena poměrně nedávno, ale již získala popularitu mezi fanoušky módních doplňků, které mají nejen jedinečný design, ale i poměrně demokratické ceny. Díky tomu jsou zboží této značky k dispozici všem znalcům moderních a stylových věcí. Sluneční brýle jsou vyrobeny z vícevrstvého plastu nebo kovu, často návrháři vytvářejí zajímavé kombinace těchto materiálů.

Různé modely jsou určeny pro každodenní nošení, procházky po pláži, sportovní hry. Sortiment je tak velký, že si každý může vybrat model s dokonalým uchycením a cítit pohodlí a pohodlí. Brýle jsou dobře chráněny před slunečním zářením, jsou praktické. Objektivy používají různé barvy a odstíny s různým stupněm zatemnění.

Mario Rossi

Italská značka, zařazená do našeho hodnocení, je dobrým příkladem kombinace rafinovaného a rafinovaného designu a poměrně cenově výhodných nákladů pro širokou škálu kupujících. Přišel na ruský trh v roce 2007 a okamžitě se zamiloval do jedinečného stylu a rozmanitosti modelů. Všechny sklenice jsou vyrobeny z kovových slitin, odolné proti korozi. Jsou lehké a plastové. Dodatečné lakování je odolnější a pružnější.

Polarizační čočky maximálně chrání před slunečním zářením, jsou odolné proti poškrábání a poškození, používají se s přechodem nebo trvalým tónováním. Mužské a ženské sbírky jsou rozděleny do obchodních, klasických a sportovních stylů. Každá z nich bere v úvahu nejmódnější trendy v kombinaci s funkčností a jednoduchostí.

Nejlepší legendární značky slunečních brýlí

Slavné značky s téměř stoletou historií vyrábějí exkluzivní předměty, z nichž mnohé se nosí pouze při zvláštních příležitostech. Jsou vytvořeny jedinečnými náčrty návrhářů s celosvětovým názvem z exotických materiálů zdobených drahými kameny.

Ray-Ban

Zahrnutá do ratingové značky se vyhlášila již v roce 1937, okamžitě se stala světovým lídrem ve výrobě optických výrobků. První brýle byly vyrobeny pro piloty na příkaz americké letecké síly. Chráněni před přímým slunečním světlem, proudem vzduchu a oslnění a stal se povinným atributem americké armády. Postupně mierové obyvatelstvo ocenilo takové příslušenství a začala hromadná popularizace všech známých "aviátorů".

Mnoho modelů, vytvořených před více než půl stoletím, neztratilo jejich význam a nyní se stalo kultem. Dnes jsou příslušenství Ray-Ban módní brýle, které jsou v souladu s klasickým stylem. Navzdory tomu se při výrobě používají inovativní technologie a materiály. Stále populárnější jsou modely s polykarbonátovými nebo minerálními čočkami, barevné kolekce s matným sklem.

Versace

Je těžké si představit člověka, který nepoznal nejslavnější značku, která začala v roce 1978 v Paříži svůj triumfální pochod. Dnes je Versace jedním z vlivných módních domů, jejichž sbírky jsou nakupovány téměř okamžitě. Logo zobrazuje hlavu Medúzy Rondanini, který podle legendy, měl neuvěřitelnou krásu a magické kouzlo, a podle tvůrce značky Gianni Versace, ona je nejlepší symbolizuje styl a pojetí společnosti.

Hlavní principy značky byly vždy elegancí a sofistikovaným stylem. To je také názor návrhářů při vytváření slunečních brýlí. Kromě kvalitních čoček z polykarbonátu, minerální sklo, které jsou přiděleny exkluzivní ráfek, který je vyroben z drahých materiálů a zdobené krystaly Svarovski zlata a různých prvků.

Tom Ford

Ve srovnání s mnoha členy zařazenými do hodnocení značek Tom Ford v roce 2005 představil svou první kolekci. Ale již dnes zaujímá vedoucí pozici ve výrobě módních doplňků, které preferují světové hvězdy. Vizitka společnosti se stala rafinovanější a jednodušší, a proto se všechny modely vyznačují ušlechtilým stylem bez jakýchkoli zbytečných prvků.

Rámy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů: z plastu, kůže, kovu a dokonce i kostí. Všichni se vyznačují dlouhou životností, odolností proti opotřebení, která zaručuje jejich dlouhodobý provoz. Znakem rozdílu značky je písmeno T ve zlaté barvě na rukojeti nebo uvnitř rámečku. Čočky jsou vyrobeny z polykarbonátu, který je odolný proti poškození a oděru.

Prada

Italská značka, vytvořená před více než stoletím v Miláně, je považována za jednu z nejvlivnějších módních domů na světě. První sbírka slunečních brýlí vyšla v roce 2000 a dnes jsou doplňky této značky nejoblíbenější mezi kupujícími. Jedinečné náčrtky, inovativní technologie, luxusní materiály - návrháři značky Prada toto vše používají při vytváření.

Rám je vyroben z kovu nebo plastu nejvyšší kvality, často se používá plazů, vložky jsou vloženy z rohu nebo kosti. Tvar čoček je různorodý: obdélníkový, lichoběžníkový, oválný, tvar kapky. Převládající barva je káva nebo kouř. Luk je zdoben kamínky, drahokamy, krystaly. Všechny sluneční brýle mají jedinečné číslo, které chrání proti padělání.

Emporio Armani

První sbírka pánského oděvu vyšla v roce 1974. Italská značka představila klasické kostýmy jedinečné pro tento čas. Linka pro výrobu brýlí byla zahájena před 30 lety a dnes jsou doplňky značky považovány za standardní styl a luxusní atributy luxusní třídy. Klasické modely nikdy nevycházejí z módy, ale společnost každoročně vydává stále více kreativních a odvážných sbírek. Monolíny, upevněné přes okraj, prostorové brýle s extravagantními luky nebo masivní jumper na obočí překvapí svým futuristickým tvarem.

Nezapomeňte na tvůrce jiných, ne méně populárních stylů. Až dosud zůstává v poptávce retro kouzlo, které je ideální pro romantický luk; Sportovní elegantní, okouzlující agresivita čar a zrcadlových čoček s maximální ochranou před UV zářením.

Gucci

Další zástupce solární Itálie v hodnocení má téměř sto let historie a dnes je nejslavnější a nejznámější značkou na celém světě. Návrháři při vytváření doplňků dodržují dva základní principy - je to elegance a jednoduchost. Všechny jsou vyrobeny z materiálů IVF, které jsou naprosto bezpečné pro zdraví, jsou hypoalergenní. Ráfky jsou vyráběny s využitím inovativních technologií z kovu, plastu, acetátu celulózy; čočky - z polarizačního skla.

Značka preferuje klasiku, vytváří modely s různými barevnými odstíny, hladkými tvary, čtvercovými nebo zaoblenými liniemi, dekorativními prvky, které se staly povinnými atributy firemní identity.

Chanel

Společnost založená slavnou společností Coco Chanel je nesporným trendem. Každá nová kolekce se stává světovou událostí a příslušenství zůstává populární a poptávka po více než jedné sezóně. Sluneční brýle 100% chrání oči před ultrafialovým zářením a rám může být oprávněně nazýván uměleckým dílem. Luxusní a elegantní, nikdy nezapomenou a nezapomenou znalce krásy svým exkluzivním designem.

Feature body značky: na přídi mnoha modelů je logo firmy Chanel - dvě spojená písmena S. Rim prezentované ve ušlechtilých barvách: černá, hnědá, šedá, vínová, která opět zdůrazňuje jejich jemnost a eleganci.

Fendi

Společnost byla založena v roce 1925 v Římě manželským párem a zabývala se šitím kožešin a kožených výrobků. Doslova v krátké době se zboží z italské značky stalo populární po celé Evropě. Dnes je Fendi ztělesněním bezvadné chuti a příslušenství patří do luxusního zboží a prodává se v omezeném množství. Návrháři se vždy odvážně přibližují k vytváření nových sbírek, což má za následek vznik jedinečných, někdy odvážných modelů, které jsou okamžitě populární.

Rámy jsou vytvořeny v černé, hnědé, modré, olivové barvě. Často na obloucích je logo značky značky. Pro speciální módní objektivy jsou vloženy diamanty. Kromě exkluzivního designu se brýle chrání před ultrafialovým zářením, mají ideální tvar, jsou spolehlivé a odolné.

Nejlepší značky sportovních slunečních brýlí

Navzdory skutečnosti, že nyní sluneční brýle - stylové a módní doplňky, které jsou stále přímým účelem - jsou chráněny před škodlivými ultrafialovými paprsky. Modely pro sportovce jsou vyrobeny z odolných materiálů, rámy jsou tenké a lehké, čočky jsou vyrobeny z nerozbitného skla nebo plastu. V našem hodnocení existují 2 značky, které vyrábějí ty nejlepší sportovní brýle nejvyšší kvality a funkčnosti.

Oakley

Značka je již dlouho uznávána po celém světě, její sluneční brýle používají sportovci, armáda i všichni příznivci outdoorových aktivit. Takový úspěch lze snadno vysvětlit: jedinečné vlastnosti každého modelu odlišují společnost od ostatních známých výrobců sportovních doplňků. Mark se stal prvním, který uvolnil funkční brýle s maximální ochranou proti dešti, větru, slunečnímu záření a postříkání. Byly vyrobeny z odolného skla, futuristického tvaru, jasných barev. Navíc drželi rychle, nehýbali se a neunikli.

Dnes značka nadále inovuje, vyrábí polymerní čočky s vysokou optickou čistotou, speciální ochrannou vrstvu proti poškrábání a působení lidských tělesných tuků. Díky tomu se životnost brýlí několikrát zvyšuje.

Costa Del Mar

Zajímavá historie značky v budoucnu ovlivnila její obchodní úspěch. Rybářská společnost nebyla spokojena s kvalitou brýlí a v roce 1983 se rozhodla založit vlastní podnik, aby vytvořila praktické, pohodlné a funkční doplňky pro outdoorové aktivity a sport. Ideální tvar, zvláštní síla, 100% ochrana - to vše Costa Del Mar.

Značka spojuje své zboží s brutálními a silnými muži, kteří jedou na dlouhém rybolovu nebo na jachtě na otevřeném moři. Sluneční brýle jsou ideální pro cvičení vodních sportů a pro zábavu v přírodě. Polarizované čočky snižují odraz oslnění, těsně připevněná konstrukce neumožní sklouznutí během aktivních pohybů.


Pozor prosím! Toto hodnocení je subjektivní, nejedná se o reklamu a neslouží jako návod k nákupu. Před nákupem konzultace s odborníkem je nutné.

Jak vybrat zařízení pro výrobu brýlí?

Každý má alespoň pár párů brýlí. Jsou to brýle pro korekci vidění, opalovací krém a pro sport. Kromě toho existují speciální brýle, které používají autoři, stejně jako zástupci jiných profesí.

To je důvodem, proč takové příslušenství je skvělým nápadem pro rozvoj vašeho podnikání. A pokud používáte vysoce kvalitní zařízení pro výrobu brýlí a moderních materiálů, podnik bude nutně přinášet dobrý zisk. Budeme mluvit o výběru vybavení.

Organizace výroby

Pokud se rozhodnete uspořádat výrobu brýlí, nejprve je třeba přemýšlet o tom, jaké vybavení si koupíte. Zařízení, které se používá při výrobě rámy a čoček, lze zakoupit od různých domácích i zahraničních výrobců. To se liší v ceně, kvalitě, trvanlivosti, vlastnostech výroby brýlí a čoček, stejně jako objemu výrobků.

Můžete uspořádat a oddělit výrobu čoček pro brýle nebo rámy, pokud jde o brýle pro korekci zraku. Pokud mluvíme o opalovacích nebo speciálních brýlích, pak se prodávají pouze jako kompletní sada. Tímto doplňkem můžete prodat hotové výrobky do místních optických salonů.

Kromě toho můžete vyrábět pouze rámy. V tomto případě je nutné určit materiály, ze kterých budou vyrobeny. Nejvýhodnější je použít dobrý plast. V takovém případě nebude zařízení příliš drahé a nebude to mít vliv na kvalitu hotových výrobků.

Zařízení pro výrobu čoček

Pokud právě otevíráte výrobu brýlí, můžete začít s výrobou čoček. Současně můžete prodávat hotové výrobky do místních optických přístrojů nebo zakoupit rámečky navíc k prodeji brýlí.

Zvolíte-li moderní stroje pro výrobu skla a čoček na ně, to je nejlepší koupit systém, který zahrnuje skener vybaven funkcí centrátoru a zámkem, brusky, měřící tloušťku čočky ve všech fázích výroby. Takové stroje jsou obvykle vybaveny displeji. Při práci s tímto zařízením nejsou potřeba žádné speciální znalosti a dovednosti. Stačí nastavit potřebná nastavení.

Zařízení pro výrobu rámů

Další možností pro rozvoj podnikání je výroba brýlových rámů. Stroje pro tuto výrobu lze zakoupit od různých výrobců.

Bude však mnohem výhodnější objednat si vybavení jedné značky. Faktem je, že v tomto případě máte možnost získat dobrou slevu.

Kromě toho můžete uložit na doručení. Nejslavnějším výrobcem zařízení pro výrobu rámů je společnost Takubomatic.

V případě, že se rozhodnete vyrábět plastové ráfky, budete potřebovat výrobní linku, která vyžaduje instalaci více než 60 m².

Tato linka služba 4 osoby. V průměru vám linka pro výrobu rámců bude stát 2 miliony rublů. Na tom je možné za sebou změnit zhruba dva tisíce snímků.

Před nákupem zařízení se musíte rozhodnout na trhu prodeje. Pokud nemůžete zajistit dodávku velkého počtu snímků, je lepší koupit zařízení s nižším výkonem, které bude produkovat méně výrobků. Takové zařízení bude stát méně, takže můžete rychle odrazit investované prostředky.

Co by mělo být zařízení pro výrobu brýlí?

Chcete-li vyrobit kvalitní brýle, potřebujete automatickou výrobní linku. Pouze takové zařízení umožní dosáhnout maximální přesnosti ve výrobě a také vyloučit možné chyby velitele.

Pro jakost výrobků splňuje všechny aktuální ukazatele při výrobě čoček v řádku nastavit parametry, jako je úhel sklonu okuláru, jeho tvaru, velikosti a zakřivení ráfku. Tato data jsou přenášena do zařízení pro vytváření objektivů a automaticky vypočítá tak, aby hotový produkt ideálně hodil do rámečku.

Nejslavnější společnosti vyrábějící stroje pro výrobu čoček a rámů jsou firmy Weco, Marchon a Hoya. A světovým lídrem v oblasti prodeje zařízení pro tvorbu předpisové optiky je anglická společnost Norville Autoflow. Domácí a čínské vybavení bude levnější, ale jeho kvalita ještě nedosahuje německých nebo italských značek.

Výhody automatického zařízení

Automatické vybavení brýlí je ideálním řešením pro velké společnosti, které vyrábějí čočky a rámy, stejně jako pro malé podniky.

Mezi hlavní výhody tohoto vybavení patří:

 1. Maximální přesnost výroby čoček. Navíc je v tomto procesu vyloučen lidský faktor. Stačí nastavit potřebné parametry a stroj automaticky vypočítá velikost brýlí.
 2. Vysoká rychlost výroby.
 3. Rychlá návratnost zařízení.
 4. Minimální počet zaměstnanců.

Kdo dělá všechny sluneční brýle na světě

Monopolizace našeho světa není vždy zřejmá. Rozmanitost značek, značek a módních jmen rozptýlí pozornost kupujícího ze skutečnosti, že změna preference z jednoho produktu na druhého, ve skutečnosti často získává stejný produkt v jiném balíčku. Řekl jsem vám, že se vám to líbí, který vyrábí více než polovinu všech zipů na planetě

Když půjdete do obchodu pro sluneční brýle, najdete řadu značek a opravdu je tu spousta možností: Oakley, Ray-Ban, Revo, Vogue, DKNY. A pokud budete chtít jen to nejlepší, pak je tu vaše návrhářská brýle za 500 dolarů od Prady a BVLGARI.

Ale skutečnost je, že všechny tyto brýle jsou vyrobeny jedním výrobcem....

... a výrobce - Luxottica.Iznachalno to byla malá italská společnost, která vyrábí bodů, ale pak onemocněl horečkou 80. letech a začal kupovat každou firmu nějak spojený s brýlemi, a koupil spoustu návrhářů, což jim umožňuje vytvořit každý z jejich vlastní řada slunečních brýlí.

Ale máte alespoň možnost si vybrat mezi obchody, že? Nemůžete jít do LensCrafters, ale místo toho jít do Pearle Vision. Nebo možná chcete navštívit Sears. To není nic neobvyklého, s výjimkou, že všichni patří do společnosti Luxottica.

Jen kvůli argumentům řekněme, že nejste slepý botanik, a proto odvážně projíždí všechny výše uvedené obchody a jít rovnou do Sunglass Hut. Už jste uhodli? Pravda: Luxottica.

To je důvod, proč vás mohou snadno donutit koupit dva kusy plastu s luky: koneckonců, většina jejich "konkurentů" s nimi opravdu nekonkuruje. Jsou doslova všude. A také to znamená, že pokud někdo vynalezl čip, který by ovládal vědomí, mohli by to dát do brýlí a zotročit celý svět za několik měsíců.

Vzpomeňme si na historii tohoto monopolu.

"Luxottica Group byla založena v roce 1961, kdy Leonardo Del Vecchio (Leonardo Del Vecchio) registrovaná v Agordo (Agordo), severně od Belluno (Belluno), 'Luxottica di Del Vecchio e ČSAV', společnost, která byla později změnil na akciovou společnost s názvem "Luxottica SpA". Dnes sídlí v Miláně (Milán).

Leonardo Del Vecio začal svou kariéru jako učeň v automobilové továrně a naučil se zvládnout kov, ale brzy se rozhodl začít vyrábět brýle. Poté se přestěhoval do Agorna, kde se soustředila většina italských výrobců okulárů a stala se jedním z vlastníků a zakladatelů nové společnosti na trhu, kde byla silná konkurence. To, co začalo jako skromná dílna, se do konce 60. let stalo vedoucím výrobcem kovových dílů a polotovarů pro optický průmysl. Postupně Leonardo Del Vecio rozšířil rozsah procesů, dokud nedosáhl výrobní strukturu schopnou vyrábět hotové brýle.

Rok 1969 byl zlomem v historii společnosti - společnost zahájila výrobu prvního modelu brýlí pod značkou "Luxottica" (což se ukázalo jako velmi úspěšné!) A tak od výrobce se na základě smlouvy stalo nezávislým výrobcem. Brzy poté se v Miláně uskutečnila prezentace první sbírky "Luxottica" na MIDO, což je mezinárodní výstava optického průmyslu, která značně učinila značku úspěšnou.

Na počátku 70. let společnost prodala své výrobky výhradně prostřednictvím velkoobchodních prodejců. V roce 1974, po pěti letech stabilního rozvoje svých výrobních kapacit, Del Vecio, který si uvědomil důležitost přímého řízení distribuce, se stal stoupencem strategie vertikální integrace, jejímž cílem bylo dostat se přímo na trh. Začátek společnosti "Luxottica" získala společnost "Scarrone S.p.A.", distributor z Turína (Torino), který má dlouholeté zkušenosti v tomto odvětví a důležitou znalost italského trhu. Mezinárodní expanze společnosti začala v 80. letech díky získání řady nezávislých distributorů, otevření poboček a zakládání společných podniků na hlavních zahraničních trzích. První obchodní partnerství bylo zahájeno v Německu v roce 1981 a proces byl dokončen s nákupem "Avant Garde Optics Inc.", amerického velkoobchodního distributora.

Mezitím společnost Luxottica pokračovala ve vývoji svých produktů. To znamená, že akvizice ‚La Meccanoptica Leonardo‘, který vlastnil značku ‚Sferoflex‘ a patent na velmi důležitém pružného závěsu, umožnil společnosti výrazně zlepšit kvalitu svých výrobků a zvýšit svůj podíl na trhu v Itálii (Itálie) a dalších evropských zemích. Nicméně, až do konce 80. bodů bylo v mysli veřejnosti prostředky pro korekci zraku a ochranu před UV zářením a pouze na začátku 90. let díky úsilí nastavených návrhářů přeměněna důležitý každodenní příslušenství.

V roce 1988 zahájila společnost Luxottica svou první spolupráci se světem módy a uzavřela licenční smlouvu s Giorgiem Armanim. Docela rychle, 'Armani' následované zabývá jinými módní světových značek: 'Bvlgari' (1996), 'Salvatore Ferragamo' (1998), 'Chanel' (1999), 'Prada', 'Versace' (2003), ‚Donna Karan (2005), "Dolce Gabbana "," Burberry "(2006)," Polo Ralph Lauren "(2007) a" Tiffany "(2008).

V roce 1995, Del Vecchio udělal další revoluci tím, že koupí ‚my Shoe Corporation‘, který vlastnil největší v Severní Americe (Severní Amerika) maloobchodní řetězce optiki'LensCrafters', a stala se tak prvním výrobcem skla na světě, které vyšlo na maloobchodním trhu prostřednictvím 870 obchodech, ve vlastnictví společnosti "LensCrafters".

V roce 1999 "Luxottica" konečně potvrdil svůj hvězdný status a koupil si "Ray-Ban", nejslavnější značku ve světě slunečních brýlí. Již několik let po tomto ‚Luxottica‘ získala světové prvenství v oblasti výrobních a distribučních bodů zakoupením po celém světě velké velkoobchodní a maloobchodní řetězce a dobře známé nebo slibné značky - takže v roce 2007, společnost získala za 2,1 miliardy $ Kalifornie společnost 'Oakley', přední světová značka sportovní optiky s vlastní sítí 400 obchodů.

A tady jste po tak zajímavé tabletě:

Clickable...

Možná někdo objasní něco...

[ Zdroje ] zdroje http://www.peoples.ru/art/fashion/brands/luxottica/ http://revcom.ru/manufacturers/luxottica.html

Navrhuji, abyste si vzpomněli na nejdražší značky na světě, nebo například na jaký druh značky. Ale například kanibalismus jako národní značka

Top 10 značek slunečních brýlí

Charakteristika hodnocení

Sluneční brýle jsou nepostradatelným doplňkem kdykoli během roku. Jejich hlavním úkolem je chránit oči před UV zářením. V prodeji najdete modely, které mají nejen pozitivní účinek na oči, ale také vypadají krásně. Samozřejmě, v posledních letech jsou sluneční brýle často používány jako módní atributy. Doplňují obraz, zvýrazňují vás z davu a přidávají kouzlo.

Značkové vysoce kvalitní brýle mají několik stejně důležitých vlastností.

 • prevence vrásek v koutcích očí a můstku nosu;
 • prevence předčasného stárnutí pokožky;
 • ochrana tváře před negativním vystavením UV záření.

Rovněž stojí za to vědět, že existují modely nejen pro každodenní použití, ale i pro konkrétní případy:

 • pro pobyt na pláži (úplně tmavé sklo);
 • sport (zvláštní forma);
 • pro práci ve zvláštních podmínkách (motoristé, záchranáři atd.);
 • zlepšení vidění.

Široká škála modelů často hádají kupce. Zjistili jsme, jak vybrat správné sluneční brýle a co byste měli věnovat pozornost při nákupu:

 1. Vyzkoušejte několik různých tvarů, abyste přesně vybrali nejvhodnější.
 2. Zaměřte se na typ čoček, které potřebujete, v závislosti na účelu brýlí (sport, volný čas, práce atd.).
 3. Nezapomeňte na velikost - nesprávně vybrané sklo nebo rámeček může způsobit nepohodlí a zároveň vypadat divně.
 4. Nejdůležitější věc o slunečních brýlích je jejich kvalita. Čím vyšší je, tím lépe se bude cítit kůže a oči.
 5. Dávejte pozor na výrobce. Pouze ti nejlepší z nich dělají skutečně užitečný výrobek, který plní důležité funkce, aby zabránil vráskám, ochranu před ultrafialovým zářením apod.

Naše hodnocení vám pomůže úspěšně zvládnout všechny položky a zvolit pro vás nejvhodnější model. Řekneme vám, jaké značkové módní brýle stojí za své peníze a pro které není žádný důvod přeplatku a jaké levné modely jsou nejlepší. Hodnocení nejlepších slunečních brýlí ušetří nejen čas pro vyhledávání, ale i vaše peníze.

Nejlepší světové značky slunečních brýlí

4 DKNY

Značka DKNY představuje kolekci slunečních brýlí pro svobodné lidi, kteří se nebojí experimentovat s jejich vzhledem. Modely společnosti jsou vyrobeny z lehkého, ale silného titanového a hypoalergenního acetátového materiálu. Objektivy mají vynikající ochranné vlastnosti. Příslušenství DKNY dobře kombinuje vysoký komfort a úspěšné stylistické řešení. Jsou velmi populární mezi mladými lidmi, kteří mnoho vědí o módě. Kromě toho jsou sluneční brýle společnosti vysoce odolné proti opotřebení

V katalogu najdete rámečky různých barev (monochromatické, se vzory atd.), Jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Nosní podložky jsou často neregulované. Objektivy jsou v podstatě stejným tónem. Mimochodem, společnost pravidelně představuje nové modely leteckých společností. Průměrná cena bodů je 10 000 rublů. Hlavní výhody: oblíbená značka pro mládež, vynikající odolnost proti opotřebení, krásný stylový design, dobrá volba.

3 FENDI

Slavné sluneční brýle tvoří "kočičí oko" od FENDI je kombinace nádherného designu a praktičnosti. Silné materiály činí tento model obzvlášť odolný. Vyrábějí se podle nejlepších technologií vysoce kvalitního plastu. Návrháři italského módního domu pracovali tvrdě na vytvoření jedinečného stylu. Tyto značkové brýle splňují moderní módní trendy. Existuje několik barev rámců, z nichž si můžete vybrat: modrou a černou. Krásné pouzdro umožňuje ochranu tohoto příslušenství před poškrábáním v dámské kabelce. Módní trend pro okrouhlé zrcadlové čočky nepřecházel dům FENDI. Letos představil novou řadu takových brýlí.

 • stylový vzhled;
 • plast z kvalitní;
 • vynikající ochrana proti UV záření.

2 Prada

Italský módní dům se již dlouho stalo vedoucím výrobcem slunečních brýlí a dalších doplňků. Model je kompletně vyroben z vysoce kvalitního plastu. To zajišťuje dobrou odolnost proti opotřebení. Mnoho kupujících říká, že nosí sluneční brýle Prada po dobu 7 sezón nebo více. Modelová řada se skládá z několika barev, z nichž si můžete vybrat (hnědý, želvovinový, atd.). Vzhled brýlí odpovídá nejnovějším světovým trendům. Budou dělat každý obraz módní a živý. Tyto značkové sklenice mají také vysoké ochranné vlastnosti. Zabraňují vráskám v rohu očí a zabraňují předčasnému stárnutí pokožky. V roce 2018 představila Prada několik modelů letců se zrcadlovými čočkami, které jsou v tomto roce obzvlášť důležité. Stříkání je dostupné v různých odstínech.

 • spolehlivý;
 • stylové;
 • mají neobvyklý design;
 • vyrobené z kvalitního plastu.

1 Ray-Ban

Každý zná slavné "aviátory" Ray-Ban, kteří dávají přednost mnoha hvězdám světové velikosti. Perfektní tvar, vysoce kvalitní čočky a robustní kovový rám činí ze slunečních brýlí Ray-Ban vůdcem na trhu. Módní značka se původně zabývala výrobou opravných rámců a již následně zahájila výrobu každodenních modelů. Proto čočky v těchto sklenicích nejenže dokonale chrání před sluncem, ale také nepoškozují oči. Navíc Ray-Banové sluneční brýle vypadají velmi stylově. Můžete si vybrat z různých barevných možností pro oba rámečky a sklo. Jeden z nejoblíbenějších modelů - se zrcadlovým efektem. V letošním roce se značka Ray Ban rozhodla vrátit slavnou šedou opar na čočky. To dává obrazu zvláštní romantiku.

 • vysoká kvalita materiálů;
 • odolné proti opotřebení;
 • vynikající ochrana před sluncem;
 • stylový design;
 • široké číslo modelu.

Nejlepší značky slunečních brýlí za přijatelnou cenu

3 Vittorio Richi

Rozličné sluneční brýle Vittorio Richi jsou jednoduché, ale zároveň stylové provedení. Jsou příkladem vynikajícího poměru cena / kvalita. Při výrobě jsou dodržovány všechny technologie, které výrobci umožňují vyrábět kvalitní a spolehlivý výrobek. Lehký plastový rám, který nelze znehodnotit, a čočky z téhož materiálu, které mohou chránit oči a pokožku před sluncem, jsou skvělou kombinací.

 • nízká cena;
 • vysoká ochrana před sluncem;
 • dobré materiály.
 • Po chvíli se mohou objevit škrábance;
 • Pouzdro vhodné pro krátké použití.

2 Legna

Krásný vzhled slunečních brýlí od italského výrobce se vyznačuje použitím kvalitních materiálů. Navíc jsou ideální jak pro každodenní nošení, tak pro sport. Jsou dobře chráněny před sluncem a mají polarizační vlastnosti. Současně jsou optimální z hlediska nákladů. Pravítko obsahuje 3 barevné čočky na výběr: hnědé, fialové a zelené.

 • vybavené dvojitou odolností proti nárazu;
 • polarizace;
 • optimální cena;
 • vysoké standardy výroby;
 • krásný design.

1 Polaroid

Polaroid - skutečná legenda mezi slunečními brýlemi. Polarizační vlastnosti v kombinaci s čočkami vyrobenými jedinečnou technologií činí tyto brýle značky známými po celém světě. Jejich design je také vybaven solárními absorbéry a speciální ochranou před poškrábáním. Díky čalouněným vrstvám jsou čočky obzvlášť odolné a pružné. Materiál je vyroben z plastu. Vhodný obdélníkový tvar rámu je charakteristickým rysem módní Polaroid. V řadě existují dva typy brýlí: zrcadlo a klasika, stejně jako dvě barvy: zelená a černá.

 • pohodlí;
 • vysoké ochranné vlastnosti;
 • stylový design;
 • spolehlivost;
 • unikátní technologie pro výrobu čoček.

Nejlepší značky sportovních slunečních brýlí

3 Bradex

Sportovní brýle Bradex mají v kompletní sérii 5 vyměnitelných čoček, 2 kryty, krajky a některé rámy. To vše lze použít v závislosti na počasí, povolání atd. Objekt je určen k jízdě v mlze, druhý chrání před silným sluncem a třetí je vhodný pro každodenní použití. Multifunkčnost není jedinou výhodou slunečních brýlí Bradex. Vyznačují se také kvalitními materiály (plasty, pryže atd.).

 • 100% ochrana před slunečním zářením;
 • multifunkčnost;
 • množství potřebných položek v sadě;
 • nízká cena.

2 Julbo

Světově proslulá francouzská značka Julbo vyrábí sluneční brýle pro různé sporty. Společnost byla založena v roce 1888 a nyní má obrovské zkušenosti s výrobou nejpohodlnějších a nejbezpečnějších sportovních modelů. Rozsah společnosti je zastoupen několika pravítky: Zebra - pro jízdní kola a běh, Octopus - voda a plavba; Cameleo - pouště a hory. Všechny brýle zaručují ochranu očí před UV zářením a také patří do první optické třídy. Téměř všechny modely jsou vyráběny v několika verzích, které jsou odlišné v barevném rámečku a objektivu.

Objektivy mohou být fotochromní i polarizované. Mimochodem, značka dokonce vyrábí brýle s čočkami vyrobenými z minerálního skla. V kolekci najdete zajímavé modely pro alpinisty a horolezce. A speciálně pro horolezectví má firma sluneční brýle a blokuje 90% viditelného světla. Důležitou vlastností výrobků značky je sklo odolné proti nárazu. Výhody: vysoká optická průhlednost, materiál objektivu je v blízkosti skla, velký rozsah, nejlepší recenze, brýle pro nejrůznější sporty.

1 Oakley

Vysoce odolné brýle značky jsou navrženy speciálně pro sport. Mají zvýšenou odolnost proti nárazu a silnou ochranu proti UV záření a jasnému světlu. Díky speciální technologii mají sluneční brýle Oakley dokonalou viditelnost bez jakéhokoli zkreslení. Speciální podložky zajišťují protiskluzovou vlastnost i na vlhké pokožce. Sada obsahuje vyměnitelné čočky různých barev, které se používají v závislosti na situaci. Spolehlivý kryt vám vydrží dlouhou dobu. Samotné brýle jsou také vysoce odolné proti opotřebení.

 • velmi odolné proti opotřebení;
 • mít spolehlivý design;
 • téměř necítil na obličeji;
 • je téměř nemožné poškrábat nebo zlomit;
 • sedí velice pohodlně a nikde nestojí, ani s dlouhými sporty v nich;
 • stylový moderní design.

Váš vlastní obchod s brýlemi

V současnosti existuje obrovský počet firem a organizací, které vyrábějí brýle. Ale přes tuto skutečnost se stále více výrobců objevuje na trhu. Jediný, který může posoudit, jak snadné a výnosné podnikání výrobních brýle - protože kdyby tomu tak nebylo, začínající podnikatele prostě nebude muset riskovat svůj kapitál, protože tvrdé a low-ziskové podnikání a.

Zvažte, co je výroba brýlí - jeden z vedoucích z hlediska ziskovosti mezi malými a středními podniky.

Produkce například slunečních brýlí je samozřejmě mnohem levnější při otevírání vlastní firmy než při výrobě optických brýlí. V tomto případě je skutečnost, že výrobce slunečních brýlí nemusí mít v personálu alespoň jednoho optometriza a jednoho oftalmologa.

Kromě toho není vyžadována žádná složitá technika k výrobě a zpracování (řezání, leštění, vrtání) čoček.

Proto stojí za to začít nejjednodušší volbou - tj. zejména výroba slunečních brýlí a levných plastů - jsou nejoblíbenější zboží.

Ale ani to není všechno: je mnohem výhodnější vyrábět pouze rámy pro brýle.

Zvažte a porovnejte výhody každé kategorie.

Náklady na výrobu různých variant sklenic

Takže pro výrobu výhradně rámů, levné, například, čínské vybavení je nutné, náklady na typický vzorek, který zřídka přesahuje 1 000 000 rublů. Například vzorek [1] zvažovaný pro účely našeho článku bude stát jen 181,500 juanů, což je v případě rublů něco přes 800,000.

Tato řada je vlastně hlavní sestava pro výrobu rámů pro brýle [2]. Je určen k použití polotovarů - drceného plastu a hotových (smíchaných v požadovaném poměru) barevných činidel. Samozřejmě můžete koupit celou řadu, ale bude to poněkud dražší a bude to diskutováno níže.

Takže prezentované zařízení obsluhuje pouze 3-4 pracovníci s průměrnou kvalifikací. Počet forem (tj, skutečné hlavní části - ta, která určuje tvar, velikost a další vlastnosti vyrobeného snímků) téměř neomezené: jejich výroby, včetně zvyku, zabývající, zpravidla výrobcem zařízení pro výrobu rámů.

V případě, že původní formy jsou příliš drahé, nebo výrobce není k dispozici (ukončené provozy, je příliš daleko, atd.), Není problém objednat formu u tuzemských výrobců, nebo dokonce místní firmou zabývající se zámečnictví.

Produktivita tohoto zařízení je dva snímky za minutu, tj. 120 snímků za hodinu nebo 960 za směnu.

Dále jsme uvažovali varianta - získání kompletní sadu zařízení pro výrobu plastových optické čočky (dioptrických na standardním :. tj napětí - / + 1 - / + 1,5 - / + 2, atd.), Nebo ochranné opalovací krém bodů.

Náklady na takovou linii jsou již kolem jednoho a půl milionu rublů. Například vzorek, který uvažujeme, stojí 1 480 000 [1].

I přes poměrně malý rozdíl s jednoduchou základní jednotkou pro výrobu rámů pro brýle, tato řada obsahuje mnoho dalších strojů [3]:

 • sušárna pro lakované modely;
 • drtič pro plast;
 • zařízení, která mísí barvy;
 • Obličejový stroj na zpracování čoček;
 • bruska pro konečné zpracování;
 • děrování pro děrování otvorů v čočkách nebo rámech, pokud to uspořádání sestavy poskytuje;
 • a nakonec leštící stroj, který konečně zpracovává a vyhlazuje čočky hotových skel.

Účastníci - 4 osoby. Produktivita - 2500 produktů za směnu.

Jak vidíte, druhá možnost je mnohem výhodnější než první - za cenu pouhých 680000 a stejný počet zaměstnanců, je její produktivita více než dva a půlkrát vyšší.

Byl to obrat třetí varianty - výroba vysoce kvalitních drahých brýlí za účasti optometristy a oftalmolu.

V tomto případě, na rozdíl od zařízení pro zpracování čoček šablonou (vybavena alespoň dvěma diamantovými kotouči - na sklo a polymery), které stojí asi 66 000 rublů. [4]. Také je potřeba taková zařízení jako leštící stroje, stroj na zapichování drážky pro vedení, vrtačky, brusky, vysoušeč vlasů k ohřevu rámů, přičemž toto zařízení pro barvení čoček a UV testeru [5].

Samozřejmě v tomto případě můžete použít jak vlastní výrobní rámce, tak zakoupené. Nicméně, i přes vysoké náklady na ready-made brýle, když jsou prodávány pro pacienta, obsah očního kanceláře a koupit celý seznam zařízení pro výrobu skla a sadu oční zařízení (speciální přístroje stoly a židle, zařízení pro měření zrakové ostrosti, atd) bude stát příliš ( a někdy - nepřiměřeně) nákladné.

Ale na druhou stranu, pokud investujete spoustu peněz, měli byste očekávat mnohem více než zisky z výroby jednoduchých rámů nebo standardních brýlí.

Oční skříň lze považovat za dlouhodobou investici peněz a mini továrnu na výrobu jednoduchých rámců nebo standardních skel - metodu rychlého oběhu a rozšiřování kapitálu.

[1] http://asia-business.ru/price/table/index.php?div1=1div2=52
[2] http://asia-business.ru/torg/equipment/glasses/glasses_1652.html
[3] http://www.asia-business.ru/torg/equipment/glasses/glasses_996.html
[4] http://lviv.prom.ua/p1528072-stanok-dlya-obrabotki-linz-weco-1067.html
[5] http://www.oko-com.ru/catalog/over/

Doporučujeme vám podívat se:
video o výrobě brýlí

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Jak si vybrat sluneční brýle podle tvaru obličeje a typu ochrany

Brýle od slunce mnoho lidí přestaly být vnímány jako individuální prostředky ochrany očí, což je nepochybně velkým opomenutím. Podle vědců je z hlediska škodlivých účinků ultrafialového světla, že vidění často klesá. Nebezpečné záření může způsobit poškození nejen v bezvědomém letním počasí, ale také v zataženo, mimo sezónu. V této publikaci jsme se pokusili nabídnout nejužitečnější doporučení pro výběr slunečních brýlí.

Nejlepší výrobci slunečních brýlí - která společnost si vybrat

Sluneční brýle jsou velmi žádané, proto výrobci tohoto výrobku jednoduše nelze vzít v úvahu. V každém přechodu najdete řemeslnou výrobu produktu, ale zde je nepravděpodobné, že budete moci zakoupit stojící kopie. Pouze významné značky, které se starají o jejich pověst, věnovat pozornost vývoji nejen krásných, ale také užitečných sklenic ze slunce.

Všichni, kteří nemají čas se plně seznámit s předkládaným materiálem, vyzýváme vás, abyste věnovali pozornost produktům následujících společností:

Pokud chcete vědět, které konkrétní modely se na trhu ukázaly, přečtěte si naše hodnocení nejlepších brýlí.

Princip činnosti a zařízení slunečních brýlí

Brýle obecně a zvláště opalovací krém - je nejoblíbenějším optickým zařízením, současně funguje jako módní doplněk a nástroj pro ochranu před škodlivým zářením.

Standardní modely se skládají ze speciálního rámu, ke kterému jsou připojeny držadla. Přední strana rámu má okraj, ve kterém jsou umístěny čočky a nos. Nosení může být se zastávkami (pevné, pohyblivé) nebo bez nich.

To je nejlepší zvolit ty zastávek, které jsou upevněny na závěsech, protože poskytuje větší komfort při přistání na nose, což umožňuje individuální přizpůsobení se formu.Rol zvládá jednoduché - oni se spoléhají na jejich uši, kotevních bodů.

Principem slunečních brýlí je zadržování čoček škodlivými ultrafialovými paprsky. Kromě toho je dobře zvolený model schopen plnit mnoho úkolů, například úpravou tvaru obličeje, dodáním potřebného stylu obrazu, doplnění obrazu.

Pro sportovce, řidiče, extrémní - sluneční brýle jsou povinné, protože tito lidé jsou zvlášť, vyžadují si větší pozornost, podmínky.

Typy slunečních brýlí

Weifarers

Rám je obvykle pevný, rám je vyroben z plastu, čočky jsou lichoběžníkové. Rohy rámu jsou buď zaoblené nebo jasně definované. Velikost brýlí je poměrně velká, budou vyhovovat majitelům oválné, diamantové a hruškovité tváře. Vroubkování s ostrými úhly korigují kulatý obličej.

Doplňky:

 • vhodné pro nejčastější formy osob;
 • stylový vzhled.

Nevýhody:

 • Nezapadněte lidi s trojúhelníkovým a čtvercovým obličejem.

Broulayers

Poloměr rám, rám je často kombinován. Linka běží výhradně podél vrcholu. Obdélníkové čočky jsou zaoblené zespodu. Tato forma brýlí dokonale zdůrazňuje obočí, s důrazem na tuto část obličeje.

Doplňky:

 • zajímavý design;
 • vhodné pro lichoběžníkovité a hruškovité osoby;
 • přijatelné pro některé oválné a kulaté.

Nevýhody:

 • Nezapadněte lidi se čtvercovým obličejem.

Tysheidy

Jedna z nejmódnějších formulářů v současné době. Okrouhlé brýle ve stylu Harryho Pottera mají obvykle pevný rám a kovový nebo plastový rám.

Doplňky:

 • neobvyklé a extravagantní;
 • zdobí oválné tváře;
 • s péčí vybrat osoby s trojúhelníkovým tvarem tváře.

Nevýhody:

 • není vhodný pro všechny ostatní typy osob.

Kočičí oko

Rám je téměř vždy pevný a rám je široký, vyrobený z plastu. Rohy u chrámů jsou zkroucené nahoru. Forma je univerzální, harmonicky se vejde do většiny obrázků.

Doplňky:

 • Úzké čočky opravují kulaté a čtvercové obličeje.

Nevýhody:

 • výhradně ženská forma brýlí;
 • nesouvisí s úhlovými plochami (kosočtvercová, trojúhelníková, ve tvaru srdce).

Aviátory

Rám je jednodílný, rám je obvykle tenký a kovový. Brýle byly vynalezeny pro letectvo Ray Banem. Výrobky od jiných výrobců - kopie. Tento model je všestranný.

Doplňky:

 • jsou ve sbírkách téměř všech firem;
 • dokonale koriguje obdélníkové, oválné, čtvercové, trojúhelníkové, diamantové tváře.

Nevýhody:

 • kulaté, lichoběžníkovité a hruškovité tváře nebudou dělat,
 • lidé s prodlouženými tvářemi by se měli také vzdát této formy.

Vážka

Celý rám, rám je téměř vždy vyroben z plastu, tvar čočky je blízko čtverce. To je jeden z největších bodů. Vzhledem k této velikosti je tvar velmi univerzální.

Doplňky:

 • Pro čtvercové a obdélníkové, dobře zaoblené rohy dokonale padnou;
 • Ideální pro trojúhelníkové a diamantové obličeje;
 • Jasný design a jasné barvy opravují velký nos.

Nevýhody:

 • z nákupu je nutné odmítnout baculatý.

Sporty

Takové brýle se zřídka nakupují jako příslušenství. Nejčastěji mají mnoho charakteristik, v závislosti na tom, jaký druh sportu jsou. Rám může být jakýkoli, stejně jako rámy s čočkami.

Doplňky:

 • splnit řadu konkrétních úkolů;
 • mají výměnné čočky;
 • zcela chránit oči před vnějšími vlivy.

Nevýhody:

 • přizpůsobit se pouze sportovnímu stylu.

Maska

Funkcí tohoto formuláře je jedna kontinuální čočka, ve které je přenos přerušován. Tvar brýlí je klenutý, dobře se hodí na obličej, nezanechává žádné mezery. Rám a rám mohou být libovolné.

Doplňky:

 • neexistují mezery;
 • velký výběr velikostí;
 • opravuje polygonální a kosočtverečné obličeje.

Nevýhody:

 • Nezapojujte majitele tvarů srdce a trojúhelníků.

Možnosti výběru slunečních brýlí

Ochrana proti UV záření

Nejprve se při výběru podívejte na ochrannou štítek UV.

1. Obecně - přeskočte více než polovinu škodlivých paprsků, což je ideální pro ruské klima. Ideální pro nošení v městských podmínkách.

2. Kosmetika - téměř nezabraňte před nebezpečným zářením a zachovávejte méně než 20% UV záření.

3. Vysoká ochrana proti UV záření - takové čočky poskytují spolehlivou ochranu.

Při nákupu brýlí zvážit sezónu, ve které je budete nosit. Čím více sluneční aktivity, tím vyšší je index ochrany.

Přenos světla

 • U oblačného počasí a soumraku jsou objektivy s nulovou a první kategorií, kde se přenos světla pohybuje v rozmezí od 43 do 100%.
 • Pro řidiče a obyvatele měst je lepší vybrat druhou kategorii (18-43%).
 • V létě, stejně jako v místech, kde je zvýšená sluneční aktivita, byste si měli zvolit třetí kategorii (8-18%).
 • Čtvrtá kategorie (3-8%), bude ideální pro lyžaře a extrémní, jakož i ochranu očí z oslňující paprsky odražené z ledu a sněhu.

Materiál rámu

Materiál rámu může být vyroben z kovu, plastu, stejně jako ve formě:

 • Brýle s kovovým rámem jsou zřídka objemné, obvykle tenký rám, vyrobený v klasických barvách stříbra nebo zlata. Horní část je často pokryta postřikem, což chrání pokožku před kontaktem s kovem.
 • Rám z plastu je také poměrně lehký. Na rozdíl od kovu se v designu používá mnohem častěji, neboť umožňuje vytvořit nejen klasické, ale i avantgardní modely.
 • V kombinovaných rámech se částečně používá kov a plast. Tato kombinace umožňuje konstrukci dát zvláštní sílu.

Materiál čočky

Objektivy mohou být vyrobeny ze skla, stejně jako umělé materiály:

 • Vysoce kvalitní sklo může zadržet 100% UV záření. Navíc tyto čočky vypadají docela stylově a představují. Ale hmotnost brýlí se sklem bude mnohem větší než u jiných možností použití plastů.
 • Objektivy z umělých materiálů se častěji používají v brýlích počáteční a střední cenové kategorie. Při nákupu věnujte pozornost značce radiační ochrany, indikátor UV400 bude nejvyšší.

Typ rámu

 • Jediný rám zcela pokrývá objektiv s okrajem. Může být vyroben jak z kovu, tak z plastu.
 • Poloměrové rámečky nejčastěji pokrývají objektivy buď shora nebo zespodu. Zbytek objektivu je držen nylonovou čarou. Materiál výroby, stejně jako u celého rámu, buď z plastu, nebo z kovu.
 • V neharmonické verzi jsou čočky připevněny k luku a neseny plastovými vložkami nebo šrouby.

Jaké sluneční brýle si vybrat

1. Shrnutí, můžeme říci, že první prioritou při výběru brýlí bude ochrana před slunečním zářením. Pro město, výlety v autě nebo mimo sezónu budou nízké hodnoty. Ale pro místa s aktivním sluncem jsou potřeba pouze čočky s vysokým stupněm ochrany.

2. Přenos světla také hraje důležitou roli. Při výběru čoček pro ochranu proti UV záření nezapomeňte tyto kategorie vzít v úvahu. Čím méně světla prochází objektivem, tím pohodlnější je oko s oslnivým sluncem. Ale pro město, jízdu nebo oblačné počasí jsou zapotřebí jasné možnosti.

3. Tvar rámu a čoček je důležitý pro korekci tváře. Zde je vše velmi individuální, protože i při současných obecných doporučeních existuje vysoká pravděpodobnost chyb. Nejlepší způsob, jak zvolit ideální formu pro sebe, bude vhodný. Věnujte pozornost skutečnosti, že brýle by měly sedět dobře, aniž by se nikde stlačovaly nebo visely.

Kolik stojí sluneční brýle?

1. Náklady na brýle s brýlemi se pohybují od 2 do 10 tisíc rublů.

2. Plastové čočky a rámy budou levnější, od 700 do 3 tis.

3. Sluneční brýle s vysokou mírou UV blokace bude stát nejméně 2-5 tisíc rublů.

4. Čím slavnější je značka, tím vyšší je cena za body. Exkluzivní modely mohou dosáhnout ceny desítek až stovek tisíc rublů.

5. Brýle ve formě masky a sportu budou dražší více než obvykle, protože mají vyšší stupeň ochrany, stejně jako další příslušenství. Jejich přibližné náklady na 5-7 tisíc rublů.

6. Brýle s dekorací a neobvyklým designem jsou také dražší než klasické modely. Přibližná cena 5 - 15 tisíc rublů.