Výroba válečků a kartáčů

Společnost AKOR vyvíjí a vyrábí barvy a výrobky pro domácnost od roku 1989.
V současné době se firma zabývá vývojem a výrobou výrobků: štětce, válečky, kartáče, rukávy a pytle na odpadky. Naše vlastní konstrukční a vývojová základna umožňuje společnosti efektivně pracovat na zlepšování vyráběných výrobků.

KVALITA

Vysoká kvalita je hlavním úkolem všech výrobních procesů společnosti. V každém výrobním cyklu je kontrola prováděna tak, aby splňovala vysoké standardy kvality, které společnost přijala.
Výroba B štětců a jiných nástrojů pomocí nejlepší suroviny: vysoce kvalitní štětiny a vysoce kvalitních syntetických vláken z předních výrobců, které jsou ideální materiál pro výrobu štětců a kartáče pro různé účely.

DESIGN

Každý produkt společnosti je navržen s přihlédnutím k nejnovějším trendům na trhu a moderním požadavkům profesionálů. Ergonomie produktů AKOR je charakteristickým rysem našeho nástroje - způsobu, jak vyniknout v prodejních místech a představit další výhody pro kupujícího. Všechny produkty společnosti jsou jedinečné!

TECHNOLOGIE

Každý výrobní proces společnosti je automatizován. K dnešnímu dni je AKOR jednou z moderních továren v Evropě, která vyrábí produkt založený na budoucích preferencích zákazníků. Úroveň automatizace je ukazatelem kvality. Za účelem dosažení vysoké úrovně kvality představila společnost evropské vybavení a technologie, které dnes určily ostrý rozdíl v kvalitě výrobků z analogů z jihovýchodní Asie. Úroveň automatizace společnosti AKOR je více než 90%!

Výroba válečků a kartáčů

Společnost LLC "Komfort" se zabývá výroby ruční nářadí. Konkrétně: štětce a válečky široký sortiment, určený jak pro jednorázové použití, tak i pro profesionální práci.

Také máme všechny druhy špachtle, spojené a zboží pro domácnost přímo od našich partnerů v Rusku, zemích SNS, Evropě a jihovýchodní Asii.

Naše společnost je největším výrobcem nástěnných nástrojů na severozápadě s dodávkou výrobků z Vladivostoku do Kaliningradu a zemí blízkého zahraničí.

Poskytujeme také nabídku městských podniků a firem zabývajících se restaurátorskými pracemi a výstavbou nových domů v Petrohradě.

Naše produkty můžete vidět v síti hypermarketů:

Výroba štětců. Jak otevřít firmu?

Určitě jste často přemýšleli o otevření vlastního malého podniku. Není-li tolik volných finančních prostředků, pak vynikajícím řešením bude výroba štětců. Budete překvapeni, ale takové zboží je velkou poptávkou, zejména v těch místech, kde trh ještě není plně nasycen těmito nabídkami. Zvažme, co je zapotřebí k vytvoření vlastní výroby. Jak bylo uvedeno výše, nebude zapotřebí spousty peněz.

Zařízení pro výrobu štětců

Samozřejmě, stejně jako v každém jiném podnikání, nemůžeme bez profesionálního výrobního vybavení. Všechno záleží na tom, kolik chceme denně dělat kartáče. V každém případě musíte koupit frézku. Na něm vytvoříme rukojetí z dřevěných obrobků.

Navíc je zapotřebí dobrá bruska, na kterou dostaneme dokonale hladkou rukojeť, s níž bude potěšení pracovat. Ve skutečnosti je to nejdražší zařízení. Stále potřebujeme speciální lepidlo, které je pro lidi bezpečné a odolné proti vlhkosti.

Ostatní spotřební materiály jsou fólie a boxy pro balení, stejně jako obvazy. Pokud máte v plánu vyrábět plastové výrobky, pak budete muset trochu strávit. To je způsobeno téměř úplnou automatizací procesu. Zde se používá dopravník.

Výroba štětců

Je vhodné upoutat pozornost na skutečnost, že je nejlepší vyrábět výrobky z tvrdého dřeva, pro které existují důvody. Například odolnost, pevnost atd. Je žádoucí upřednostnit dub, můžete si vybrat buk. Obrobky jsou opatřeny vhodným tvarem pomocí frézky, poté jsou kliky leštěny a lakovány. Poté musí nějaký čas projít.

Tím je zajištěno, že povlak je zcela suchý. Teprve potom můžete pokračovat v upevňování kartáče na rukojeť. Můžete použít přírodní štětiny, které jsou vyrobeny ze zvířecích chlupů a mají hustotu v rozmezí 90%. Je nezbytné, aby kartáč vydržel vysoké teploty a pracoval v korozivním prostředí.

Klasifikace štětců

Samozřejmě existuje několik typů tohoto nástroje. Než začnete s vlastní produkcí, musíte se rozhodnout, které štětce uděláte. Může to být jakýkoli druh nebo několik. Klasické kartáče jsou ty, které jsou založeny na stromu. Také tam jsou plasty, zde je použit tvrdý materiál. Kromě toho existuje také smíšený pohled.

K získání takového štětce použijte měkké polymery a tvrdý materiál. Stále jsou považováni za profesionální. Rukojeť má speciální povlak, který usnadňuje uchopení, což snižuje únavu během lakování. Pokud mluvíme o popularitě, pak nejlépe koupit flétny kartáče a maklovitsy (používá se pro velké objemy práce).

Současně ale má smysl prodávat i jiné typy. Například organizovat výrobu štětců malými štětinami, dlouhou rukojetí atd. Je zde klasifikace a tvar: oválný, kulatý atd. Hlavní věcí je kvalita, ne jednoduchost designu a jeho levost.

Užitečné informace

Rád bych řekl pár slov o výrobě plastových kartáčů. Jak bylo uvedeno výše, technologie se mírně liší. K výrobě takového nástroje budete potřebovat další vybavení, a to formy. Chtěl bych poznamenat, že v současné době existuje možnost zakoupit hotovou firmu.

Pokud je uvězněn pro výrobu jakéhokoli typu výrobku, například plastových štětců, pak jeho cena může být asi 800 000 rublů. Pokud se jedná o několik druhů, nárůst nákladů se téměř zdvojnásobil. Co se týče návratnosti, trvá několik měsíců, než dosáhne čistého zisku. Po 90-120 dnech získáte dobré peníze a výroba vysoce kvalitních malířských nástrojů je vždy dobře prodávána - to je osvědčený fakt.

Několik doporučení na závěr

Rád bych poznamenal, že výroba štětců vyžaduje certifikát. To je způsobeno tím, že ruční nástroj je extrémně traumatický, a proto musí být nutně certifikován. Vaše výrobky budou samozřejmě kontrolovány odborníky, kteří potvrdí hygienickou bezpečnost a dodržování GOST.

Co se týče implementačních otázek, mohou být různé typy štětců velkoobchodně prodávány velkým společnostem. Kromě toho se mohou vaši zákazníci stát základnou ve velkých městech, která budou později prodat vaše výrobky s přírůstkem 15-20%.

Hlavní výhodou tohoto podnikání je, že prakticky nepodléhá sezónním výkyvům. Pokud dojde k poklesu prodeje, například v zimě, pak je to jen 5-10% ztrát, které se vyplácejí již v prvních jarních týdnech. Nyní znáte všechny jemnosti a důležité body a budete moci otevřít vlastní výrobu štětců, protože to není tak obtížné, jak se může zdát.

Nástroje pro lakování a omítání:

Více než 15 let na trhu

Výrobky odpovídají normě GOST 10831-87

100% proveditelnost aplikací včas, bez ohledu na sezónu

Všechny komponenty vlastního vstřikování

Dodávka v Moskvě a v Moskvě.
Při doručení objednávky v Rusku je doručení do kanceláře dopravní společnosti bezplatné

Pohodlné trvanlivé nepromokavé balení

Produkce se nachází v oblasti Moskvy

Bezplatná dodávka zboží v Moskvě a nejbližší moskevské oblasti (včetně dopravce) se provádí s objednávkou 25 000 rublů. V ostatních případech - vlastní doručení.

Naše firma vyrábí různé nátěrové a sádrové nářadí za posledních 15 let. Během této doby jsme získali dobrou pověst a naši zákazníci viděli vysokou kvalitu nabízených produktů. Neustále monitorujeme kvalitu vyráběných nástrojů pro malířské práce a garantujeme jejich spolehlivost a dlouhou životnost.

V našem sortimentu naleznete veškeré potřebné nástroje pro malířské práce:

 • vyměnitelný kožený válec;
 • vyměnitelný pěnový gumový válec;
 • Kožichy pro malířské válce;
 • kulaté kartáče;
 • ploché kartáče;
 • štětce chladiče;
 • maklovitsy;
 • svorky pro válce.

Pro velké společnosti poskytujeme možnost nákupu profesionálního nátěrového nástroje ve velkém. Zejména tato služba je užitečná pro ty, kteří mají své vlastní prodejny a kteří chtějí prodávat dobrý nátěr od nejlepších výrobců.

Chcete-li vydat velkoobchodní objednávku nátěrových nástrojů, můžete na našich webových stránkách v sekci "Ceník".

Zjistěte více o každém typu produktu, který můžete na webu a našich manažerech telefonicky.

Jak otevřít firmu pro výrobu štětců

Nástroje malířské omítky jsou nepostradatelné při práci na dekoraci různých povrchů (vyrovnávání, zpevnění, nátěry a omítky apod.). Takové nástroje zahrnují kartáče, válečky a špachtle. I přes nízké náklady má výběr nátěrového nástroje přímý vliv na kvalitu a výsledek oprav a dokončovacích prací.

Podle výsledků marketingového výzkumu většina ruských spotřebitelů (téměř 53%) vybírá z domácích výrobků při výběru nátěrových nástrojů. Asi 5% respondentů nakupuje polské produkty, které jsou v Evropě považovány za jednu z nejlevnějších. Další 7-8% respondentů je připraveno koupit kartáče, válečky a špachtle vyrobené v Německu. 15% respondentů upřednostňovalo čínské výrobky, které jsou charakterizovány nízkou cenou. Tyto údaje, bohužel, nelze považovat za úplné, protože v průběhu výzkumu byl vyhodnocen celý trh malířských a omítkových nástrojů, které zahrnují nejen levné válečky a špachtle, ale také kartáče.

V prvním případě samozřejmě dominuje domácí produkce (její podíl je asi 80%), protože náklady na samotný výrobek není vysoká, jeho životnost je omezená, a přivést ji ze zahraničí iracionálně.

V případě štětců je vše poněkud odlišné. V tomto segmentu převažují produkty finských, švédských a německých výrobců, což je dražší, ale mnohem lepší. Na druhém místě jsou tuzemské společnosti - jedná se převážně o podniky organizované na základě profilových továren, které fungují již od dob SSSR, stejně jako výrobci z Ukrajiny a Běloruska. Většinou využívají zastaralé vybavení, takže jejich výrobky nemohou konkurovat v kvalitě se západním, ale současně překonávají levnou čínskou.

Podle odborníků se trh nátěrových a sádrových nástrojů každoročně zvýší o 25-30%. To je spojeno se zvýšením životní úrovně obyvatelstva a s vysídlením obyvatel velkých měst na okraji města nebo na venkově ve vlastních domácnostech.

Zvažte proces výroby takových výrobků pomocí nejoblíbenějšího nástroje - štětce. Kartáč Konstrukce velmi jednoduchý: pomocí štětin připevněny k plášť rukoyatke.Razlichayut tří druhů štětin, který se používá při výrobě štětců: přírodní (např., Jezevčí), syntetické nebo smíšené. Nejkvalitnější a nejdražší tvrdé kartáče jsou vyrobeny ze štětin a středních štětin. Tato srst má kuželovitou strukturu, díky níž si zachovává více nátěrů nebo laků a rozprašuje je méně, rovnoměrně obarvuje povrch. Štěrka koní jsou levnější, ale jejich životnost je obvykle mnohem nižší. Štěriny vyrobené ze syntetických vláken jsou dobrou alternativou k přírodním materiálům. Má pouze jednu nevýhodu: syntetika neudržuje nátěr správně a zvyšuje jeho spotřebu.

V drahých vysoce kvalitních produktech se štětiny nacházejí ne v jednom, ale v několika řadách, které jsou odděleny tzv. Klíny. Klíny tvoří pracovní dutinu, která je naplněna barvou a drží ji uvnitř kartáče. Velikost a počet klínů se může lišit v závislosti na tvaru a tloušťce samotného nástroje. Aby se zajistilo, že štětiny zůstanou dobře a setové štětiny nepoškodily lakovanou plochu, štětiny se pomocí speciálního lepidla upevní spolu s klíny. Kvalita této lepicí směsi je velmi důležitá - na tom závisí životnost kartáče.

Kolem štětin a klínů se nachází tzv. Bandáž, která spojuje hlavu nástroje s rukojetí. Obvaz je vyroben z nerezové oceli nebo prochází antikorozní úpravou, neboť v opačném případě může zkorodovat z konstantního kontaktu s vlhkostí. Velký význam má design rukojeti. Profesionální malíři si vybírají kartáče známých výrobců s pohodlným uchopením, které "leží" v ruce a nevyklouzávají z něj.

Držadla kartáče jsou rozděleny do tří hlavních typů, v závislosti na druhu použitého materiálu: dřevo (tyto úchyty jsou také nazývány klasický), plastu (tuhý plastový materiál), smíšeného typu, nebo dvousložková (pro výrobu s využitím tvrdých a měkkých plastů). Pravidelně se profesionální kartáče vyrábějí naposledy. Jejich tvrdé plastové rukojeti jsou opatřeny měkkým protiskluzovým povrchem, který snižuje únavu rukou a poskytuje pohodlné uchopení a manévrovatelnost.

Jednoduchost návrhu kartáče a proces jeho výroby je tedy zřejmá. Ve skutečnosti je klíčem kvalita všech součástí nástroje - od štětin až po lepidlo a technologie výroby. Nejběžnější typy štětců, které jsou vyráběny podle místních podniků: ploché (štětece) kartáčů různých velikostí, kulaté kartáče, uhlíkové kartáčky (kartáč velkých rozměrů pro zpracování velkých ploch), chladiče kartáč s dlouhou rukojetí, úzké a tenké kartáčem. Kartáče jsou navíc klasifikovány podle tvaru: ploché, oválné, kulaté. Výrobci zaznamenávají rostoucí popularitu plochých kartáčů - jsou praktičtější a jsou univerzální, na rozdíl od kartáčů jiných tvarů.

Jak bylo uvedeno výše, nátěr je vyroben z různých druhů materiálů, ale hlavními jsou dřevo a plast. Tyto materiály mají zásadní rozdíly, které určují technologii použitou při výrobě.

Zvažte proces výroby kartáčů s rukojetí z tvrdého dřeva (nejčastěji dub a buk). Dřevěné předvalky mají určitý tvar pomocí frézky. Formulář je určen předem, v závislosti na modelu štětce. Po řezání je část rukojeti broušena na bruskách a lakována.

Jakmile je lak zcela vysušen, na rukojeť je připevněna štětina. Nejvyšší kvalita se považuje za štětiny vyrobené z přírodních chlupů zvířat s hustotou až 90%. Štěpy jsou nalepeny na spodní straně rukojeti speciálním lepidlem. Je bezpečné pro lidi, je vodotěsný, odolný vůči rozpouštědlům a vysokým teplotám.

Často se používá polyamid jako základ pro upevnění štětin. Tento materiál je široce používán v prostředí agresivního charakteru (například kyseliny nebo alkalické látky). Na rukojeť je položena obvaz se štětinou. Hotový výrobek je balen ve fóliích a lepenkových krabicích. Společnosti, které se starají o svou pověst, sledují kvalitu svých výrobků a kontrolují je ve všech fázích výroby.

Technologie výroby nátěrového nástroje z plastu má zásadní rozdíly. Bez ohledu na to, zda jsou vyrobeny výhradně z tohoto materiálu (např. Injektáž stěn) nebo částečně (rukojeti kartáčů, válečků a špachtlí), jsou k výrobě plastových dílů použity speciální formy. Tento proces je mnohem automatizovanější a díky dopravnímu dopravníku umožňuje v co nejkratším čase vyrábět velké množství součástí pro ruční lakování.

Velké západní společnosti, které vyrábějí takové výrobky, obvykle nemají vlastní výrobu a objednávají továrny v Číně. Domácí malé a střední podniky v Rusku otevřou svou výrobu. Pro malý závod na výrobu nátěrových a omítkových nástrojů bude potřebovat prostor o rozloze alespoň 80-100 m2. m. V této oblasti jsou stroje, formy, dopravní pás.

Můžete si koupit existující firmu. Prodejní nabídky začínají od 1,5 milionu rublů (drobná výroba, která produkuje jeden nebo dva typy výrobků). Ze zaměstnanců budete potřebovat pracovníky v obchodě (asi 3-5 lidí na směnu, v závislosti na objemu výroby), účetního (je to důstojník lidských zdrojů), obchodní ředitel. Jeho povinnosti mohou být zpočátku splněny nezávisle. K nákupu surovin pro první dávku zboží bude vyžadovat asi 300 tisíc rublů.

Upozornění: pro většinu typů mechanických, ručních a elektrických nástrojů musíte získat certifikáty shody. Ruční nástroj je výrobkem se zvýšeným traumatickým nebezpečím a podléhá povinné certifikaci. Při výrobě produktů příslušná dokumentace je kontrolována z hlediska souladu s GOST, hygiena (sanitární) bezpečnost a tak dále. D. Z tohoto důvodu, když se rozhoduje o sortimentu výrobků, které mají v úmyslu vyrábět, konzultovat s odborníky o potřebě pro certifikaci produktu.

Odborníci říkají, že kvalitní nástroj vždy vyhledá své zákazníky. Nicméně je lepší se předem postarat o prodej. Vzhledem k tomu, že velký podíl na trhu v segmentu nízkých a středních cen patří domácímu výrobci, je procento přímého prodeje přibližně 25% (kupující - velké společnosti poskytující opravářské služby).

Více než 60% zboží se prodává prostřednictvím velkoobchodních prodejen ve velkých městech a regionech, stejně jako distributorů. Malá část zboží je dodávána přímo do maloobchodních řetězců, samostatné specializované prodejny jako "vše pro opravy" a trhy pro stavební a domácí potřeby. Nejhorší ze všech je, že válečky a kartáče jsou prodávány prostřednictvím internetových obchodů: pro zákazníky je snadnější jít do běžného obchodu nebo na velkoobchodní prodejnu a koupit zboží, které potřebují, spíše než počkat na dodání. A on-line obchody jsou nerentabilní, aby udržovali skladové produkty s tak nízkou cenou.

Podnikání výroby nátěrových a tmelových nástrojů, stejně jako celého průmyslu, související s stavebními a opravárenskými pracemi, je obecně předmětem sezónních výkyvů, ale má určité rozdíly. V období od listopadu do března dochází k poklesu prodeje nástrojů pro opravy. Ale tyto ukazatele, i když ne tak velké jako v teplé sezóně, ale stále vyšší než v průmyslu jako celku. Zákazníci převádějí podmínky výstavby zařízení na jaro-léto. Dokončovací práce však probíhají uvnitř (navíc jsou ceny za ne sezónně výrazně sníženy), proto jsou tyto služby poptávané i v zimní sezóně.

Lilia Sysoeva
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Malířské kartáče v Rusku - firmy

Ceník všech výrobků 4650

 • Surgut Khanty-Mansi autonomní Okrug YNAO
 • 7 (3496) 304360
 • sm-online.ru

Ceník Celkem zboží 1568

 • Krasnodar
 • 7 (961) 8528448
 • https://stalcity.ru/

CeníkVše zboží 2

 • Sterlitamak
 • 7 (917) 8048458

Ceník všech produktů 2999

 • Novosibirsk
 • 7 (383) 111111

Ceník všech výrobků 5310

 • Moskvě
 • 7 (499) 6088881
 • prime-tools.ru

Ceník všech produktů 50

 • Soči
 • 7 (962) 8906668

CeníkVšechny produkty 23

 • Krasnodar
 • 7 (928) 8409911

Ceník všech produktů 5

 • Moskvě
 • 7 (960) 4668866
 • www.mysmaster.ru

CeníkVšechny produkty 13

 • Petrohrad
 • 7 (812) 3355283

Ceník všech produktů 2837

 • Petrohrad
 • 7 (812) 6066060
 • http://tdfort.ru/

Ceník Celkem 8842 produktů

 • Petrohrad
 • 7 (812) 4093759
 • tdmajordom.rf

CeníkVšechny produkty 1438

 • Miass
 • 7 (800) 3000705
 • http://stroymir74.ru

CeníkVšechny produkty 7828

 • Petrohrad
 • 7 (800) 3333145
 • https://maritim.su/

Ceník všech produktů 327

 • Novosibirsk
 • 7 (923) 2449118

Ceník všech produktů 3356

 • Ekaterinburg
 • 7 (343) 2260063
 • specregion.ru

Seznam ceníků 40

 • Krasnodar
 • 7 (918) 4353838
 • http://www.eweiss.ru/

Seznam ceníků 67

 • Novosibirsk
 • 7 (901) 4596525

Ceník všech produktů 1013

 • Soči
 • 7 (928) 6664146
 • https://market-sochi.ru/
 • 1 recenzi

CeníkVšechny produkty 1530

 • Petrohrad
 • 7 (812) 9427942
 • http://spb-instrument.ru
 • 2 hodnocení

Ceník všech produktů 1

 • Ufa
 • 7 (905) 3560510

CeníkVšechny produkty 20

 • Nizhny Novgorod
 • 7 (920) 0144398
 • ooopkfkomplekt.tiu.ru

Ceník všech produktů 1

 • Ufa
 • +7 (917) 764-79-18

CeníkVšechny produkty 14

 • Petrohrad
 • +7 (911) 706-69-16

Ceník všech produktů 1

 • Petrohrad
 • +7 (812) 320-24-38
 • http://rts-tools.ru

Ceník všech produktů 4

 • Ekaterinburg
 • +7 (912) 651-18-80

Ceník Celkové zboží 30

 • Moskvě
 • +7 (495) 709-33-68
 • http://malyaroff.ru

Ceník Celkem 199 produktů

 • Moskvě
 • +7 (495) 981-06-55
 • http://www.triton-import.ru

Ceník všech produktů 764

 • Omsk
 • +7 (913) 977-94-06

Ceník všech produktů 4

 • Petrohrad
 • +7 (812) 387-12-89

Ceník Celkové zboží 30

 • Petrohrad
 • +7 (812) 337-16-20

CeníkVšechny produkty 281

 • Moskvě
 • +7 (499) 737-14-12

Ceník Celkové zboží 29

 • Moskvě
 • +7 (495) 640-21-15
 • http://mosstroybaza.ru

CeníkVšechny produkty 10

 • Tyumen
 • +7 (3452) 73-38-32

CeníkVšechny produkty 808

 • Moskvě
 • +7 (495) 649-45-11
 • http://www.demokrat-st.ru

Ceník všech produktů 270

 • Arkhangelsk
 • +7 (8182) 29-75-23
 • http://www.arhoztorg.ru

Ceník Celkem 41 produktů

 • Petrohrad
 • +7 (812) 316-48-58

CeníkVšechny produkty 316

 • Kaliningrad
 • +7 (4012) 97-54-44

Seznam ceníků 16

 • Novosibirsk
 • +7 (383) 279-32-84
 • http://aquacolor.biz/

Ceník Celkem 99 produktů

 • Khabarovsk
 • +7 (4212) 74-65-96
 • http://www.kaccotex.ru/

CeníkVšechny produkty 155

 • Ekaterinburg
 • +7 (343) 213-44-96
 • http://www.suomi-trade.ru

Nízké ceny barevných kartáčů v Rusku od osvědčených prodejců. Koupit štětce, 2528 skvělé nabídky od 146 dodavatelů na webu Propartner.ru.

Výrobci štětců v Rusku

Malířské kartáče velkoobchodní

Prodejci a distributoři štětců

Servis a opravy štětců

Internetové prodejny štětců s dodávkou

Je velmi jednoduché se registrovat,
trvá to jen 15 sekund

Malířské kartáče a válečky: typy, správná volba pro malování

S radostným smyslem nadcházejících změn budete konečně opravovat. Nebo postavili nový dům nebo se přestěhovali do nového bytu (opravy v nových budovách jsou běžnou věcí). Koupili jsme ty nejlepší barvy, ponořil o jejich žádosti, koupil štětce a válečky... A je to tady, že ve fázi nákup nástrojů, mnozí připustit častý omyl - brát něco, co se dostane do očí, a ne se starat o to, co se hodí, nebo ne získání konkrétního druhu vykonávané práce.

Předtím, než nám řeknete o typech štětců a válečků, o jejich správné volbě, uvedeme vám "souřadnice" stránky - zde naleznete seznam nástrojů, které si můžete zakoupit v našem obchodě.

Typy štětců, foto

Štětec na flétnu (plochý nátěr)

Štětec je určen k práci s jakýmikoliv nátěrovými hmotami, laky, smalty a lněným olejem. Je to pohodlné manipulace, lze jej snadno zpracovat na místech, která nejsou k dispozici pro kruhové kartáče. Kromě svého přímého „povinnost“ - LMB štětece kartáček dokonale vyrovnat se s jinou „pracovní služby“ - odstranění prachu v těžko přístupných míst, mytí povrchy složitých geometrických tvarů, nanášení lepidla, gely a jiné kapalné formulace.

Pracovní část kartáče je vyrobena z přírodních štětin dlouhých 60 mm a upevněna na dřevěné rukojeti s kovovým krytem. Štěriny jsou odolné vůči účinkům různých chemických agresivních látek. Při práci s flétnovým kartáčem se sníží spotřeba materiálů, protože vám umožní použít jemnější a přesnější tahy než kulatý kartáč.

Radiátorová štětka

Radiátorová kartáčka je druh flétna, ale na rozdíl od flétny má delší rukojeť s ohybem. Díky této štětce chladiče je snadnější lakovat obtížně přístupná místa, zvláště je vhodná při lakování topných radiátorů, sekčních konstrukcí, vzdálených rohů, čtvrtí a jiných nerovných konstrukcí.

Kartáč Maklovitsa

Tento kartáč je ve formě malého štětce. Maklovitsa má krátkou rukojeť, která je často připevněna ke šroubům a je vyjímatelná. Pracovní část štětce je obdélníková, oválná a kulatá. Obvykle se maklovitky vyrábějí se syntetickými štětinami a krátkou rukojetí, ale jsou v prodeji a dražší - s přírodními štětinami a dlouhou rukojetí.

Je vhodný pro umývání bílé barvy ze stropů, předpírky a bělování velkých ploch. Kartáč se používá k nanášení lepidla na tapetu a skleněnou tabuli, protože vyžaduje mnoho lepidla a urychluje lepení. To znamená, že je vhodné pro aplikaci viskózních a tlustých materiálů, ale při práci s konvenčními barvami je maklovitsa neproduktivní a nevýnosná právě díky svým silně absorbujícím vlastnostem.

Také je vhodný pro roli běžného kartáče pro zametání nečistot.

Kulatý kartáč

V závislosti na průměru mohou být kulaté kartáčky rozděleny na tenké a husté (makrely) nebo ruční kartáče.

Tenké kulaté kartáče jsou určeny pro lakování oken, obložení, dveří, soklových desek, radiátorů, plochých a nerovných profilových ploch. Jsou také vhodné pro natírání těžko dostupných míst: čtvrti oken a dveří, profilů tvaru n.

Tlusté (setrvačník) štětce, stejně jako kolo maklovitsy, se používají k umývání bílých stropů a použití bělidla na stropy. Ruční kartáče pro práce na těžko dostupných místech předpokládají použití prodlužovacího kabelu nebo teleskopické tyče o délce až dva metry, což zase činí práci méně vhodnou. Další nevýhodou je velký "plot" nebo plnitelnost štětce s nátěrem a nízkým zpětným rázem. Lukové kartáče jsou určeny pro fasádní a vnitřní práce na velkých plochách. Mohou být použity pro nátěry a nátěry stěn, stropů a dalších velkých ploch. Standardní kartáče mají průměr 60 a 65 mm s délkou piloty 100-180 mm.

Chcete-li zlepšit kvalitu práce, doporučujeme vázat dlouhou pilu tak, aby se krátké štětiny štětce neohýbaly, proto bude povrch dobře obarvený!

Kartáč pro lak

V praxi je lak kartáč s použitím stejných rozměrů jako u barev, tak špičky mírně načechral, ​​takže kartáč nezanechává šmouhy a skvrny na povrchu. Pokud potřebujete kartáček na nehty na rozpouštědla, to je nejlepší vzít kartáč s přírodními štětinami, a pokud budete potřebovat kartáč pro vodou ředitelné laky, to je nejlepší vzít kartáč s umělohmotnými vlákny.

V samostatném řádku jsou kartáče pro lakování podlahy. Měly by být vysoce kvalitní nátěrové nástroje, které splňují vysoké nároky výrobců laků. Kartáče pro lakování podlahy jsou ploché štětcem s šířkou 200 mm a délkou štětin 55 mm. Takové kartáče se používají k lakování parketových podlah namísto válečků.

Typy malířských válečků, foto

Při aplikaci nátěru je hlavním nástrojem také malovací válec a štětec. Je navržena tak, aby zkrátila dobu malování a usnadnila práci malíře při zpracování velkých a úzkých ploch. Je velmi snadné používat, zabírá málo místa a je poměrně levná.

Samotný válečkový válec se skládá ze dvou částí: spona (rukojeť) a cívka. Na trhu nátěrového nástroje existuje mnoho typů válečků.

Malíkové válečky jsou rozděleny podle velikosti: malá (délka cívky je až 180 mm), střední (180-250 mm) a velká (přes 250 mm); typ povlaku naviják ( „plášť“) na typu nátěrové hmoty, pro který jsou určeny (vodné nátěrové hmoty, na bázi rozpouštědla nebo jiným způsobem), typ povrchu, který má být potažen (dřevo, cihla, omítka, kov atd), na povrchu určeného (vnitřní a vnější), podle stupně povrchové struktury (hladké a texturované).

Podle druhu povlékací cívky jsou lakovací válečky rozděleny do několika typů.

Pěnové válečky

Navrženy pro práci se všemi typy vodních nátěrových hmot, základních nátěrů, lepidel, nemohou být při práci s lakovými materiály na bázi rozpouštědla použity, protože rozpouštědlo obsažené v nich rozpouští pěnovou gumu.

Velorový váleček

Navrženo pro práci se všemi typy nátěrových hmot a laků - na vodních i olejových základech.

Kožešinové válečky

Z přírodní nebo umělé kožešiny (umožňují práci se všemi typy laků).

Polyamidové válce

S polyamidovým nátěrem (mohou pracovat se všemi typy lakovacích materiálů).

Gumové válce

Může být použit jako konstrukční válec pro povrchovou úpravu nebo jako přítlačný lis (pro vyrovnání a vyhlazení spár tapet).

Jedná se o hlavní typy vrstev cívky používané pro práci s lakovými materiály.

Válečky na dekorativní omítku, foto

Strukturální válec

Je to druh tlakového válce. Používá se k dodávání povrchové struktury na povrch aplikací nátěrových hmot na alkydové nebo akrylové substráty. Je vyrobena z pěnového polyuretanu se specifikovanou strukturou.

Texturovaný váleček

Je určen k získání daného texturního efektu při práci s konstrukčními omítkami a strukturovanými barvami na bázi akrylu.

Reliéfní válec

Navrženy tak, aby poskytovaly povrchovou úlevu aplikací texturovaných barev nebo omítek.

Textilní váleček

Používá se při aplikaci nátěrových hmot a omítek na připravené povrchy.

Obecně platí, že všechny tyto válce jsou stejné. Všechny jsou navrženy tak, aby vytvořily reliéfní povrch.

Malířské válečky, foto

Ke kreslení stromu můžete použít libovolný válec. Pouze je třeba věnovat pozornost tomu, že dřevo je velmi specifický materiál a umožňuje různé stupně povrchové úpravy aplikovat jak uvnitř, tak vně, může být nanesen jako barvou vody a povlaky na bázi rozpouštědel. Při výběru válečku je třeba vzít v úvahu tyto funkce.

OOO "Nástroj malířský"

Společnost Malins se zabývá výrobou prodeje nátěrového nástroje od roku 2001.

Již více než 12 let dodáváme ruskému trhu ruční nátěrové nástroje velkoobchodní a maloobchodní.

Vysoce kvalifikovaní zkušení inženýři firmy denně pracují na rozšíření sortimentu bez ztráty kvality.

Před spuštěním nové řady se nástroje podrobí několika důkladným testům.

V posledních letech jsme zcela reorganizovali a modernizovali výrobní závody, abychom mohli zaručit vysokou kvalitu našich výrobků.

V naší práci dodržujeme následující pravidla:

 • studium potřeb zákazníků a udržování dlouhodobých vzájemně prospěšných vztahů;
 • vysoká kvalita služeb;
 • Přesné a včasné plnění všech povinností;
 • účinnosti.

Osobní manažer společnosti vám vždy prozradí nejvýhodnější variantu, vydá slevu a zajistí dodávku zboží, které je pro vás výhodné přepravovat do jakéhokoli města v Rusku.

Poslední úprava:

Firmy v sekci "Malířské a sádrové nástroje (kartáče, válečky, špachtle)"

LLC "KPD-MOS" se zabývá prodejem stavebních a dokončovacích materiálů, omítací techniky a jejich komponent. Půjčujeme sádrovací zařízení k pronájmu. Omítací práce provádíme strojně, kvalitativně av co nejkratším čase.
Lytkarino,
8 (495) 364-98-30

Velkoobchod s kovospracujícími nástroji
Petrohrad,
(931) 306-78-10

Hlavním směrem společnosti "TD" Targo "je komplexní dodávka stavebních a nátěrových hmot, provádíme zakázky jakýchkoli složitostí pro stavební firmy, výrobní společnosti a obchodní organizace.
Petrohrad,
(812) 387-80-43 983-09-96

Otevřená společnost "Promtekhosnastka" působí na trhu stavebních zařízení a nástroje od roku 2002. Dodáváme následující typy výrobků: -kamery (vlastní výroba Cherepovců) -paky P-11, P-41, P-31 (vlastní
Petrohrad,
(905) 229-11-29

Internet-shop "Stavebnicový systém Knauf" realizuje komplexní dodávky stavebních materiálů: sádrokartonu, GCR (na sádrokarton), sádrové listů (GVLV), cam sádry Profile (GWP) sádrokartonu, suchých směsí a dalších stavebních materiálů Knauf.
Moskva,
8 (926) 380-39-68

Jeřáby, kladkostroje, navijáky, lešení, lešení, čerpadla malty, maltové mísiče, omítací stanice.
Moskva,
8-926-610-12-67

Dodávka stavebních a zdvihacích zařízení, výroba řetězových, lanových, textilních, zdvihacích traverz
Moskva,
8-999-810-94-85

Německá společnost Sto AG je předním světovým výrobcem materiálů a systémů pro tepelnou izolaci fasád budov, nátěrových hmot a omítek pro interiérové ​​a exteriérové ​​práce, tekuté podlahy, akustické stropy, dekorativní architektonické prvky.
Moskva,
(925) 081-78-45

LLC "Promtekhosnastka" se zabývá dodávkou a výrobou stavebních zařízení pro potřeby organizací s velmi odlišnými profily.
Cherepovets,
(8202) 29-06-42, (800) 555-29-07

Velkoobchodní prodej ručních stavebních nástrojů, osobních ochranných prostředků, hosinventory, upevnění dovážené a domácí výroby za nízké ceny. Minimální celková objednávka je 8000 rublů. Pracujeme pouze s právnickými osobami.
Petrohrad,
(812) 942-79-42

Velkoobchod barva StroyLux nástrojem v ruštině pro všechny typy barev a laků, optimální poměr kachestvo_tsena, Barvy Teknos a velitel Finsko, průmyslové nátěry na kov, dřevo a betonové povrchy Tikkurila
Petrohrad,
(812) 335-62-83, +7 921 946-23-80

- Dekorativní, benátské, fasádní, mozaikové omítky a dekorativní barvy. Tekuté tapety. Mikro cement. - Prodej a aplikace. - Doručení po městě a regionu. - provádět opravy a dokončovací práce jakékoliv složitosti. - Zajištění kvality!
Petrohrad,
8 (812) 987-98-47

Práce na parketách, prodej parketové chemie
Petrohrad,
(812) 448-85-85

Velkoobchodní a maloobchodní prodej kapalných tapet a souvisejících materiálů, návrh, aplikace, dodávka v Rusku
Horní Pyshma,
(343) 207-07-10

Výroba a prodej pneumatických nástrojů. Prodej stavební techniky - stroje pro řezání výztuže, stroje na ohýbání výztuže a dlouhé výrobky. Vlastní výroba - správné řezací stroje GT4 / 14
Ekaterinburg,
(343) 302-07-27

Naše společnost, LLC " OK-TECHNO", se zabývá dodávkou moderních profesionálních malířských zařízení pro stavby, značkovací stroje, stříkací pistole a barvy, trysky, hadice, náhradní díly a komponenty,
Moskva,
(495) 509-62-64

Výrobce laků a dřevěných spotřebních zboží
Novocheboksarsk,
buněk. 8-927-961-46-71;

Velkoobchod: - tepelná pára - zvuková izolace, reflexní izolace - pro stěny, podlahy, střešní krytiny, potrubí; - plastová síť pro pozemní a pozemní stavby;
Schelkovo,
(495) 745-4248 (905) 537-2231

LLC "BSR" zajišťuje napájení pro administrativní, obchodní a průmyslová zařízení na nízké a střední napětí, včetně instalace inženýrských systémů, uvedení do provozu, uvedení do provozu a údržba pomocí moderních
Petrohrad,
(981) 888-22-81

Prodej a opravy malířských zařízení, šroubových a pístových kompresorů, tepelného zařízení
Petrohrad,
(812) 973-39-66

Výroba malířských válečků. Výroba potrubí a plášťů pro válce.
Petrohrad,
(906) 276-11-21

Velkoobchod s ručním nářadím, domácím a zahradním zbožím po celém Rusku. Individuální přístup ke každému klientovi, flexibilní systém slev. Partneři - Metro, X5 Retail Group, Leroy Merlin, Castorama, Metrika, Maxidom, domácí centrum atd.
Odintsovo,
(495) 225-31-28

Naše firma nabízí rozšířenou řadu materiálů pro stavbu: beton, beton, malta; suché stavební směsi; hydroizolace; tepelná izolace; tmely, tmely;
Novosibirsk,
(383) 380-76-09

Nástrojové barvy a omítky, příslušenství pro stropní stropy. Výroba a velkoobchod.
Petrohrad,
+7-911-00-42-559

Společnost " Erasery" - největší ruský výrobce dokončovacích materiálů a suchých stavebních směsí.
Lytkarino,
(495) 641-30-00

Výroba a prodej malířských válců
G.Kotelniki,
+7 (495) 554-50-52

Dekorační materiály pro interiéry a fasády
Petrohrad,
(812) -920-15-40

Stříkací pistole, stavební a dokončovací zařízení, suché směsi
Vaukavysk,
+375-297-895-337

OOO TD West-East je výrobcem stavebních chemikálií: montážní pěny, čisticí prostředky, tmely, pěnové zbraně, lepidlo, srp, nátěrové nástroje, související produkty.
Moskva,
(495) 645-85-63

Komplexní dodávka a dodávka ručního nářadí pro stavebnictví (barvy, nástroje, měření a tak dále.) Stejně jako dodávky kolejnic a pražců, výhybek, paluby w / d přechodů a křižovatek a tak dále.
Petrohrad,
(812) 245-14-79

Kartáče

14. 44 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

LOM; Čína; Plastové, kovové, přírodní štětiny.

34. 58 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

LOM; Čína; Dřevo, kov, přírodní štětiny.

71. 30 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Komfort; Čína; Plastové, umělé vlasy, kovové.

31. 17 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Komfort; Čína; Dřevo, kov, přírodní vlasy.

51. 35 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; Dřevo, kov, přírodní štětiny.

154. 25 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; Plast, dřevo, kov, smíšené štětiny.

57. 59 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Čína; Plastové, dřevo, umělá hromada.

63. 10 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

LOM; Rusko; Dřevo, přírodní štětiny.

32. 20 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; 20 cm × 8 cm × 1,5 cm; Plastové, kovové, přírodní vlasy.

34. 99 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; 22 cm × 10 cm × 1,5 cm; Dřevo, kov, přírodní vlasy.

35. 49 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; 40 cm × 5 cm × 4 cm; Dřevo, kov, přírodní vlasy.

96. 34 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Premium; Čína; Plastové, kovové, přírodní vlasy.

20. 67 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Komfort; Čína; Plastové, umělé vlasy, kovové.

16. 33 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; Dřevo, kov, smíšené štětiny.

21. 32 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; Plastové, kovové, umělé štětiny.

31. 53 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Premium; Čína; Plastové, kovové, přírodní vlasy.

19. 96 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

LOM; Čína; Dřevo, kov, umělé štětiny.

62. 90 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; Plast, dřevo, kov, smíšené štětiny.

34. 97 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Basic; Čína; Plastové, kovové, smíšené štětiny.

47. 23 rublů. - velký velkoobchod

Dodáno 6. září

TUNDRA; Tundra Premium; Čína; Dřevo, umělé vlasy, kovové.

Objednat nyní!

Můžete si objednat zboží označené jako zboží partnera samostatně, aniž by jste si vybrali minimální částku ve svém regionu (10 000 rublů). Další informace

Nyní nepoužíváte všechny funkce webu

V nastavení prohlížeče je zakázána výměna dat se soubory cookie a místního úložiště, což může vést k nesprávnému fungování webu.