"Tři sloni": velkoobchod s deštníky od výrobce

Výroba deštníků "Tři sloni" je kombinací řemeslné práce, odvážné technologie a více než 125 let po bezvadné japonské kvalitě. Do dnešního roku vzniká velkoobchodní a maloobchodní prodej prvotřídních deštníků. Atraktivní cenová politika společnosti podporuje dlouhodobou perspektivní spolupráci zejména s velkoobchodními zákazníky.

Kvalita od prvních dnů výroby

Společnost pro výrobu deštníků pro domácí trh v Japonsku "SILM Co., Ltd, založená v roce 1888 (Osaka), původně měla jméno" Sanzo ". Po úžasném úspěchu ochranné známky ve vlasti došlo na území Indie k východu. Tak se objevila světově proslulá značka "Tři sloni" - tandem řady příznivých pro Japonce a indický symbol lásky a moudrosti.

Tajemství úspěšného výrobce deštníku

 • Sázkajte na funkčnost a design. Kompaktní skládací automatické a poloautomatické deštníky jsou oblíbené. Hůlky jsou vybaveny ergonomickými rovnými nebo hákovými úchyty, silnými pletacími jehly (až 24). Klenoty deštníků různých tvarů jsou vyráběny v klasických barvách a jsou "barevně" rozptýleny geometrickými postavami, tisky, kresbami v různých odstínech.
 • Konstantní kvalita výroby. Konstrukce produktů společnosti "Three Elephants" je lehká a trvanlivá díky vysoce kvalitním slitinám: sklolaminát (sklolaminát), hliník, uhlík, plast. Tkaniny na výrobu domů používají odolné proti opotřebení a voděodolné: teflon, nylon, pongee, satén, hedvábí, polyester.
 • Pokrytí celého spektra potenciálních zákazníků. Obrovský sortiment je určen pro absolutně všechny věkové a sociální skupiny. Funkce "antiveter" zvýšila autoritu a prodej japonských deštníků. Amplituda cen je neuvěřitelně široká.

Deštníky v sortimentu velkoobchod

Zveme velkoobchodníky všech forem organizace k dialogu. Jsme všichni pozorní, setkáváme se s každým!

Výroba deštníků v Rusku jako podnikání


Deštníky se liší velikostí. Nejvíce Miniaturní model za to, že složený nepřesahují 20 cm, a to navzdory skutečnosti, že paprsky může být až 60 cm. Evropské deštníky jiný průměr, který musí být alespoň 102 cm v expandované formě. V Rusku se prodává deštníky s průměrem větším než 106 cm. K dispozici jsou také slunečníky o průměru 75 cm v dome, které mohou být použity dva lidé současně.


Deštníky mají jinou cenu, od 200 rublů až po několik tisíc rublů. Odborníci tvrdí, že při výběru deštníku byste měli vybrat produkty středního segmentu, které budou mít odpovídající kvalitu výrobku.


Vezmeme-li v úvahu všechny výpočty, ziskovost zastřešujícího podniku může činit zhruba 20% nebo více. Každoročně se v Rusku uskuteční zhruba 100 tisíc deštníků, že pro ruční výrobu je dost objemu. Proto před organizací zastřešující firmy stojí za to vytvořit kompetentní obchodní plán, ve kterém budou zohledněny všechny náklady a zisky společnosti.

Ruská výroba deštníků jakékoliv složitosti

Plný cyklus výroby od návrhu až po hotový výrobek

Pouze nejlepší komponenty a technologie, podle italské licence

Vlastní specializované studio a textilní výroba

Minimální podmínky výroby: od nápadu po výrobek po dobu 20 dnů

Pracujeme s jakýmikoli zákazníky: minimální dávka 20 deštníků

Deštníky vlastní výroby

příklady naší práce

Výroba deštníků na zakázku

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s výrobou deštníků v Rusku.

S pomocí italských odborníků jsme již zvládli celý výrobní cyklus s využitím nejmodernějších technologií textilního průmyslu, které nám umožňují uspokojit téměř všechna přání našich zákazníků.

V práci používáme ty nejlepší dostupné komponenty: deštníky, rukojeti, kování a tkaniny.

Naše vlastní technologická základna nám umožňuje rychle realizovat myšlenky od nápadu až po konečný produkt.

Použití uhlíku s vysokým obsahem uhlíku, hliníkových slitin z automobilového průmyslu a takových pokročilých materiálů, jako jsou uhlík a vláknitá vlákna, umožňují jistotu kvality rámců, na základě kterých vyrábíme deštníky.

Deštník rukojeti hole mohou být vyrobeny jak z vysoce kvalitní umělé hmoty nebo ze dřeva, jako je například druh javor, jasan, cherry pomocí vložky z rohu, přírodní kůže.

Při vývoji deštníkového dómu si můžeme uvědomit veškeré myšlenky od jednoduchých až po plnofarební fotografické obrazy až po celou deštníkovou dómu.

V současné době vyrábíme širokou škálu skládacích deštníků v 3-4 přírůstcích různých velikostí s použitím několika druhů rukojetí.

Deštníky z hlíny jako obvyklý tvar a čtvercová, dvoupodlažní a mnoho dalších.

Využitím výhody ruské výroby můžeme nabídnout jedinečné (rekordní) krátké termíny výroby deštníků 20 dní. Je to výroba spíše než banální kresba loga na již připraveném deštníku čínské výroby, která v kombinaci s minimální stranou ve 20 kusů umožňuje našim klientům řešit takové problémy, jako jsou:

 • operační produkce VIP dárků
 • uvolnění nových produktů

Pro většinu našich klientů je otázka personalizačních a značkových deštníků nesmírně důležitá. V našem arzenálu existují takové příležitosti jako:

 • Logo v procesu výroby tkanin na deštníkové kopuli
 • použití osobních značek a značek
 • gravírování knoflíků a talířů
 • značkování deštníkových rukojetí

Vlastní továrna na výrobu deštníků.

Vážení velkoobchodní kupci!

Společnost Vipalant dnes není nejen oficiálním zástupcem několika značek v Rusku, ale také výrobce deštníků. Zde si můžete objednat výrobu deštníků pod vaší ochrannou známkou jakéhokoli designu, jakéhokoliv designu, včetně těch, které jsme vyvinuli. Neposkytujeme vám zprostředkovatelské služby mezi vámi a továrnou - od nás objednáváte, vyrábíme deštníky vlastní továrna na špičkové technologické zařízení s vlastní kontrolou kvality splňující všechny požadavky mezinárodních norem. A to znamená, že konečná cena deštníku nezahrnuje 20-30% nákladů na zprostředkovatelské služby.

Budeme rádi s Vámi spolupracovat v naší nové funkci jako výrobce deštníků.

Deštníky velkoobchod v Rusku. Dodavatelé a výrobci.

Na této stránce bude každý zástupce malých, středních a velkých podniků schopen najít vhodné velkoobchodní dodavatelé a výrobci deštníků. Najdete zde všechny informace, které potřebujete o nejlepších domácích dodavatelích deštníky velkoobchod, různých typů a velikostí. Zde jsou vybaveny telefonem, e-mailem, katalogy produktů, fotografickými a video materiály.

Deštníky do dneška jsou módní doplňky, které mohou sloužit jako dodatečná ochrana před deštěm nebo sněhem. Proto soukromí podnikatelé často nakupují deštníky v obrovských šaržích a distribuují je do maloobchodních prodejen. Představení ruští výrobci vyrábějí své zboží z ekologicky šetrných komponentů, kvalitních materiálů a barviv. Velký výběr deštníků vám umožní vybrat si vhodnou možnost pro muže nebo ženu podle kritérií vzhledu, osobních přání a doby roku. Nenechte se létat lehkým šifonovým šatem, abyste použili černý masivní deštník. Deštníky jsou důležitou součástí stylového obrazu ženy a muže. Populární příslušenství vám umožní skrýt se před špatným počasím nebo jasnými slunečními paprsky!

Vlastní činnost: výroba deštníků

Možná, že deštník je stejný doplněk, který nikdy neztratí jeho význam a nevyjde z módy. Organizace vlastní deštníkové výroby nevyžaduje hodně počátečního kapitálu. Mezitím podnikání výroby deštníků bude zisková investice, pokud na trhu nebudete mít nic na trhu.

Obvyklý deštník se skládá ze čtyř hlavních částí: kostra, kopule (horní část deštníku), tyč a rukojeti. Na druhé straně pro snadné použití, skladování a přepravu existují modely deštníků s pruty tvořenými jedním, dvěma, třemi, čtyřmi nebo pěti sekcemi. Proto se rozlišují následující modely deštníků: deštníky v jednom přírůstku, tři přírůstky, pět atd. Návrh spice je nejčastěji určován počtem přírůstků modelu tyčinek. Takže sluneční paprsky v pěti přílohách sestávají z pěti částí.

Spodní část jehly, která pochází z tyče, se nazývá kořen, druhý - hlavní (ložisko) a třetí nebo poslední - extrémní paprsky. U některých modelů (především západní produkce) jsou kopule kopulemi sestaveny například třikrát, přičemž pruh složený pětkrát. Tyto nestandardní modely se obvykle používají jako reklamní média nebo suvenýrové výrobky, pro výzdobu komerčních prostor apod.

Deštníky mohou být vybaveny různým počtem paprsků - od 4 do 16. Mechanismy otvírání deštníků se liší. Jedná se o mechanické, poloautomatické, automatické, dvojité automatické stroje (nejen otevřené, ale také uzavřené jednoduchým stiskem tlačítka). Všechny komponenty deštníku jsou vyrobeny z různých materiálů.

Pro výrobu paprsků se obvykle používá hliník nebo sklolaminát (sklolaminát). Nerezová ocel se používá mnohem méně často, jako rámec zastřešující s příliš těžké. Rukojeti deštníku jsou vyrobeny ze dřeva, plastu nebo kovu. Pro kopule tkáně je zvolen zpravidla polyester, kované v hedvábí nebo satén, nylon (to hrubší a následně levnější), Teflonové materiály, používá jen zřídka satén, hedvábí, bavlna, polyethylenu, Pongee.

Modely deštníků se liší velikostí. Nejmenší deštníky přidání čtyřikrát nepřesahují složený 18 cm. Tak jejich paprsky mohou dosáhnout 50-60 cm na délku. Deštníky, které se vyrábějí na evropském trhu, a to až do průměru v roztažené cm slunečníky forma 102 určená k prodeji v Rusku, zpravidla více -.. 106 cm Existují speciální modely deštníky o průměru až 75 cm, které jsou určeny k použití dva lidé současně.

Největší poptávku požívají deštníky německých, rakouských, francouzských a japonských výrobců. A není to jen jejich vysoká kvalita, ale také originální design a neobvyklé tvary.

Technologie montáže deštníku je poměrně jednoduchá. Nevyžaduje přítomnost složitých drahých zařízení. Na druhé straně se téměř veškerá práce provádí ručně (nejen v Rusku, ale po celém světě), a celý proces samozřejmě trvá déle než v automatizované výrobě.

Zpočátku je tkanina vyříznuta do trojúhelníků. Tyto klíny jsou vzájemně přizpůsobeny podle vzoru a přišity do dómu. Mezi nimi je šitá spona s šitým štítkem. Kupola je vytažena na smontovaném rámu a upevněna podle schématu se speciální silnou nití. Plastové paprsky jsou položeny na paprsky, etikety jsou zavěšeny a připravené deštníky jsou zabaleny do plastových sáčků. Samotné mechanismy, základy pro deštník, jsou často objednány v zahraničí. Za prvé, i při dodávce jsou levnější než s plným výrobním cyklem v Rusku. A za druhé, kvalita dovážených dílů je mnohem vyšší než naše. Tkanina, která jde do kopule, je také lepší koupit v jiných zemích.

Cenová kategorie závisí na tom, na který segment se zaměřujete. Konkurence v oblasti levných produktů je příliš vysoká a trh je plný čínských deštníků za cenu asi 200-300 rublů za kus. Odborníci doporučují zaměřit se na výkon segmentu průměrné ceny a výše. Při výrobě menší je výhodnější sázet na originalitu, exkluzivitu a vysokou kvalitu svého produktu, i když se prodává za cenu nad průměr (od 1000 rublů).

Velké společnosti produkují přibližně 90-120 deštníků denně dopravníkem. Zpravidla většina dělníků jsou švadle, kteří šijí dómy deštníků. Chcete-li řezat látku, je zapotřebí jeden nebo dva další lidé. Jeden zaměstnanec se zabývá balením hotových výrobků. Velký význam má kontrola kvality vašeho produktu - to bude vyžadovat další 1-2 lidi.

Hlavním problémem, kterým čelí majitelé tohoto podniku, je hledání a udržení zaměstnanců. Nicméně vysoký obrat zaměstnanců je "slabým místem" jakéhokoli malého podniku souvisejícího s výrobou.

Obchod s výrobou deštníků je nejvýhodnější otevřít v oblasti: nízké náklady na pronájem a nízké mzdy. Kromě pracovních prostor budete potřebovat i skladovací prostory. Nezapomeňte na potřebu organizovat dodávky produktů.

Ziskovost podnikání výroby a prodeje deštníků je minimálně 20%. Kapacita ruského trhu umožňuje prodat nejméně 100 000 deštníků ročně. Pro prakticky "manuální" výrobu jsou to velké objemy.

Sysoeva Lily
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Výroba deštníků

Výroba deštníků všeho druhu

V každém počasí zajistíme vynikající náladu

Najednou byl tento vynález starých Číňanů symbolem moci. Nyní jsou deštníky obyčejné věci, bez nichž je obtížné si představit šatník každého moderního člověka. Nabízíme velký výběr stylových, módních, spolehlivých deštníků různých modelů.

Moskva výroba - obchodní firma „deštník“ po mnoho let velmi úspěšně zabývá výrobou a prodejem všech druhů deštníků, jak pro osobní potřebu a pro uspořádání předměstských oblastech, pláže a venkovních prostorách restaurací a kaváren.

Když vyrábíme různé modely pánských, ženských a dětských deštníků, děláme je odlišné, aby uspokojily všechny chutě moderních zákazníků. V průběhu let vytvořil Zont silné vztahy s nejspolehlivějšími evropskými výrobci tkanin a deštníkovými kování. Prvotřídní materiály v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi nám umožňují dosáhnout vysoké kvality každého vyráběného deštníku.

Od samého počátku našeho působení při výrobě výrobků určených k prodeji, snažili jsme se (po mnoha letech, můžeme říci, že jsme to udělali), aby produkovat vysoce kvalitní módu, různé deštníky, cenově dostupné pro každého.

S našimi deštníky v jakémkoli špatném počasí nebudete cítit žádné nepříjemné pocity.

Modely deštníků pro ulici

Tyto deštníky vypadají velmi podobně jako běžné, rozdíly jsou jen ve velkém průměru. Noha takového výrobku je upevněna ve speciální základně, což umožňuje deštník zůstat ve svislé poloze i při silném větru.

Slunečníky jsou velmi populární v regeneraci městských a příměstských oblastech, na plážích, na piknik nebo rybářské výlety, stejně jako vytvořit příjemnou útulnou atmosféru v místech blízko kaváren a restaurací.

Všechny modely deštníků pro ulici vyráběné v naší výrobě se vyznačují zvýšenou pevností, spolehlivostí a bezpečností při provozu, vysokou kvalitou a trvanlivostí. Deštníky pro ulici mají velmi pohodlný design, lehká váha, každý model je snadno sestavitelný a uspořádán nebo dopravován na jiné místo. Proto žádný déšť, žádné paprsky horkého slunce nemohou zkazit vaši plánovanou dovolenou v přírodě. Naše deštníky vám poskytnou spolehlivou ochranu.

Pro výrobu našich modelů se používají pouze vysoce kvalitní materiály. Jsou odolné, voděodolné a odolné proti opotřebení. Na naší oficiální webové stránce máte příležitost seznámit se s malou částí našeho sortimentu. Náklady na deštníky uvedené zde jsou velmi variabilní a přístupné. Můžete získat nejpodrobnější informace o dostupnosti těchto nebo těchto produktů od našich specialistů. Zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail. Navíc můžete navštívit naši kancelář a obchodní dům v Moskvě. Společnost "Umbrella" Vás ráda přivítá v jakémkoli pracovní době!

Naše společnost obchod s deštníky nabízí širokou škálu deštníky pro ženy, muže, děti a pláž.

Naše společnost je výrobcem tohoto sortimentu a provádí jak velkoobchodní, tak maloobchodní prodej. Provádíme přepravu do regionů, vyzýváme obchodní zástupce, aby spolupracovali s cílem rozšířit regionální trh. U velkoobchodních kupujících existuje progresivní měřítko slev.

Deštníky se prodávají hromadně prostřednictvím obchodního oddělení společnosti, které se nachází v budově hlavní kanceláře společnosti.

V maloobchodě lze zboží zakoupit v našem obchodním domě v Moskvě, ul. Malachit 27. Pokyny z metra VDNH avt. 56 na zastávku stanice Yauza (20 minut).

Otevírací doba obchodu: od 8:00 do 20:00 Po-So, od 10:00 do 18:00 Neděle., tel. 8 499 181 24 19

Mod.774-2. Detektivní dámské automatické zařízení 3 doplňky Funkce: Tkanina tištěná 100% polyester (výroba Atlas, Itálie) s vodoodpudivou impregnací; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; plastová rukojeť, gumová s hliníkovou vložkou. Barvy pera: červená, modrá, oranžová, černá, šeřík

Mod. 774-3. Deštník samice automatické přidávání Funkce 3: Tkanina těsnění 100% polyester (Atlas, vyrobený v Itálii) s vodoodpudivou; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; manipulovat s plastovou gumou. Barvy pera: červená, modrá, oranžová, černá, šeřík.

Mod.774-4. Deštník samice automatické přidávání Funkce 3: Tkanina těsnění 100% polyester (Atlas, vyrobený v Itálii) s vodoodpudivou; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; manipulovat s plastovou gumou. Barvy pera: červená, modrá, oranžová, černá, šeřík

Mod.774-5. Detektivní dámské automatické zařízení 3 doplňky Funkce: Tkanina tištěná 100% polyester (výroba Atlas, Itálie) s vodoodpudivou impregnací; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; manipulovat s plastovou gumou. Barvy pera: červená, modrá, oranžová, černá, šeřík

Mod.774-6. Deštník samice automatické přidávání Funkce 3: Tkanina těsnění 100% polyester (Atlas, vyrobený v Itálii) s vodoodpudivou; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; manipulovat s plastovou gumou. Barvy pera: červená, modrá, oranžová, černá, šeřík

Mod.774 -7. Detektivní dámské automatické zařízení 3 doplňky Funkce: Tkanina tištěná 100% polyester (výroba Atlas, Itálie) s vodoodpudivou impregnací; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; manipulovat s plastovou gumou. Barvy pera: červená, modrá, oranžová, černá, šeřík

Mod.1332. Detektivní dámské automatické zařízení 3 doplňky Funkce: Látka 100% polyester s odpudivou impregnací;, pruty jsou ocelové, poniklované; pletací jehly kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 54 cm; 4 typy dřevěných rukojetí.

Mod.775. Dětské poloautomatické 3 doplňky Funkce: Textilní potah 100% polyester (Atlas, - výroba Itálie) s impregnací vodou odpuzující; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; 5 druhů pera v dosahu.

Mod.1058. Detektivní dámské automatické zařízení 3 přísady Charakteristika: Polyesterová potahová tkanina 100% (výroba v Itálii) s vodoodpudivou impregnací; lehký rám, ocelové tyče, poniklované; jatečně upravené paprsky kombinované s použitím slitin titanu a vysoce pevných polymerních materiálů; systémový "antivet"; délka paprsku - 58 cm; 10 druhů dřevěných držadel v dosahu.

Různé velkoobchodní a maloobchodní deštníky

S nástupem teplého a slunečného počasí mnoho lidí jít na dovolenou. Může to být letní rezidence, pláž nebo prostě odchod přátelské společnosti na přírodu. Při dlouhodobém slunečním záření je však nebezpečné pro zdraví. Proto pro větší pohodlí a pohodlí člověka, zahradní deštníky. Kromě toho, v teplém deštivém počasí, už nebudete muset opustit ulice. Společnost "Zont" představuje obrovskou škálu širokého sortimentu výrobků. Jsme nabízíme deštníky ve velkém a v maloobchodě. Mohou být různé velikosti a barvy. Máme velký výběr jednobarevných a vícebarevných modelů, stejně jako výrobky s různými vzory a ozdobami. Jasný slunečný plážový motiv vytváří pozitivní náladu a dobrou náladu v předstihu i v nejhorším počasí. Je velmi důležité si to všimnout deštníky, které jsou uvedeny v našem katalogu na webu, nemají hodně váhy. Kvůli tomu, co je můžete snadno přenést z místa na místo. Navíc některé naše modely ve složeném stavu mají speciální kryt a rukojeť, díky čemuž je ještě pohodlnější k přepravě.

Zahradní deštníky velkoobchod a maloobchod od výrobce -

v Vysoce kvalitní, moderní design, atraktivní hodnota

Široká škála modelů je úžasná. Zahradní deštníky výrobní a obchodní společnosti "Umbrella" jsou schopny uspokojit chuť nejnáročnějších zákazníků.

Zahradní deštník je v poptávce, multifunkční a poměrně populární mezi ruskými výrobky. V letní sezóně jsou takové úpravy prostě nenahraditelné v zahradě svého venkovského panského sídla, v zemi nebo na pikniku.

Nabízíme řadu nejrůznějších modelů, které lze zakoupit nejen v maloobchodě, ale také velkoobchodně na vzájemně výhodných podmínkách, neboť se samotná firma zabývá výrobou těchto konstrukcí.

Můžete si vybrat modely deštníků různých průměrů (od 1,6 do 5 m) v libovolném barevném řešení. Všechny deštníky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tkanin se speciální vodou-odpuzující impregnací. Spolehlivý kovový rám zaručuje naprostou bezpečnost při provozu. Řada modelů je nabízena se speciální základnou. Každý deštník podléhá přísné kontrole kvality.

Věnujte pozornost atraktivnímu designu našich deštníků. Každý model je nejen schopen přinést praktické výhody, chránit vás před malým deštěm nebo jasným sluncem, ale také stát se skutečnou výzdobou vašeho prostředí.

Cvičení a mobilita zahradních deštníků

Všechny modely, které nám nabízejí deštníky pro zahradu a vily, jsou v průběhu provozu jednoduché a pohodlné, nepotřebují zvláštní péči. Zahradní deštníky se nebojí vlhkosti a spalujících slunečních paprsků. Vysoká kvalita výrobků neumožňuje, aby dómek deštníku visel v průběhu času a tkaniny ztratily původní barvu barvy.

Jediná věc, která je požadována od šťastných majitelů našich nádherných zahradní deštníky, pravidelně je otřete z prachu. A pak vás budou potěšovat svým barevným vzhledem a chránit se před sluncem a deštěm po mnoho let bezchybného servisu.

Zahradní deštníky lze snadno sestavit, demontovat a přemístit na libovolné místo, které si vyberete. Mohou být snadno přepravovány s vámi na pikniky nebo rybaření.

Zvolte si modely, které se vám líbí na našich stránkách, je snadné. V skladu máme vždy určitou zásobu výrobků a v případě potřeby společnost "Umbrella" může v krátké době splnit individuální objednávku, a to i pro největší velkoobchod, protože jsme sami producenty.

Katalog výrobců deštníků a dáždniků

Katalog výrobců internetový obchod, „Oh Zont.ru“ představil zontostroeniya předních firem, jejichž výrobky jsou velmi populární po celém světě - Knirps, Fulton, Doppler, Zest, Tři sloni, Šťastný deště, Perletti.

Tyto firmy vyrábějí moderní a klasické modely, designery a každodenní deštníky. Deštníky každé společnosti mají své vlastní vlastnosti, ale sjednocují je - zaručenou kvalitu se světovým jménem.

Můžete si objednat deštník kteréhokoli zastoupeného výrobce. V tomto případě:

 • Určitě najdete "svůj" deštník, který studoval na našem webu sortiment mnoha firem;
 • dejte svůj deštník přímo od výrobce, který zaručuje kvalitu zboží;
 • ušetřit, protože se snažíme udržovat nízké ceny;
 • pro každý zakoupený deštník - záruku 6 měsíců;
 • můžete si koupit deštník "na objednávku" (tento nápis by měl být na obrázku s zbožím). Přineseme to jen pro vás.

Zest představuje anglické deštníky a deštníky z hlíny. Široký výběr modelů s různými přídavnými, automatickými, poloautomatickými, mechaniky. Aktualizujte barvy deštníků Zest každou sezónu!

Tři sloni - to je nejslavnější značka deštníků, zastoupených na ruském trhu! Již mnoho let mají japonské deštníky Tri slona radost našim krajanům. Jsou zastoupeny skládací deštníky a hůlky.

Rakouské deštníky Doppler - skvělá kombinace evropské kvality a stylového designu. V dopplerovském katalogu existují modely deštníků a dáždniků pro ženy, muže a děti.

Factory Happy Rain přináší do pozornosti německé skládací deštníky a deštníky. Nízká cena, vynikající kvalita, nízkopodlažní design s deštníky Happy Happy.

Výroba deštníků v Rusku

Máme vlastní továrnu s deštníky, která má dlouholeté zkušenosti.

Náš tým

Náš tým je přátelský, aktivní, nastaví cíl rozvíjet zastřešující trh.

Patentovaný produkt - chameleonový deštník

Naše společnost je první výrobce, který vyrábí.

O nás

OK UMBRELLA (Shenzhen) Co., Ltd.

OK UMBRELLA (Shenzhen) Co, Ltd, je výrobcem a dodavatelem deštníků a nachází se v Guangdong, Shen-chien. Naše společnost má více než 20 let zkušeností s výrobou deštníků, má certifikát kvality ISO: 9001,
Certifikát SGS, certifikát EN71 ROHS a obdržel patent na vynález chameleonových deštníků ve vlhkém a UV záření.
Naše výrobky jsou velmi žádané nejen v naší zemi, ale iv dalších zemích, jako je Rusko, Kanada, USA, Japonsko, Austrálie a zbytek Evropy.

Deštník, Výroba deštníků a stany

Společnost "ZONT" byla založena v roce 1953. V současné době je podnik hlavním výrobcem deštníků v Rusku.

"ZONT" vyrábí více než 50 modelů deštníků evropského standardu s využitím importovaných tkanin. Od roku 1995 získala status "Leader ruské ekonomiky". V

Kromě deštník výrobků, firma ZAO MAPKF «deštník» Okna a markýza vyrábí zařízení pro pouliční obchod a volný čas, stejně jako stany, altány, stany, nákupní haly, stojany, venkovní kavárny, skládací stoly a židlemi.

Adresa:Moskva, st. Malachit, 27

Telefon:8 (800) 250-55-44, (499) 181-2419, (499) 181-2359, (499) 181-4311

"data-yashareTitle =" Deštník, Výroba deštníků a vybavení pro stany ">