Kolik stojí objednávání podnikatelského plánu? Odůvodnění nákladů

Dobrý den, milí čtenáři! Protože jste byli na této stránce, můžu předpokládat, že si chcete objednat obchodní plán.

Řeknu hned, že dělám vlastní obchodní plány. Další informace naleznete ZDE. Máte-li o tuto službu zájem, zanechte požadavek na výpočet a v příštím čase (dojde k tomu, že do jedné hodiny) vám odpovím. Můžete také napsat mne v komentáři pod tímto článkem.

Zdá se, že je spíš psát. Pozdravil, propagoval své služby - co jiného? Nicméně jsem vám ještě neřekl o nákladech na mé služby. To je důležitá otázka, že?

Představte si, že se na zákazníkovi objevíte a budete se toulat po místech různých poradenských firem. Viděl jsem, že cena obchodních plánů je příliš odlišná. Některé kanceláře žádají o vypracování plánu o 30 tisíc rublů nebo více. Odkud pochází tento údaj? Předpokládejme.

Celková částka může zahrnovat:

 • Zaplatit za práci odborníka pracujícího v této firmě a dělat hlavní práci.
 • Pronájem kanceláře, ve které sedí ředitel, sekretářka a dva odborníci.
 • Ostatní výdaje související s činností kanceláře.

Vážení kolegové! Pokud všechno není způsob, jakým maji, pak požádejte mi, abych odpustil a napsal, co je opravdu cena za vaše služby.

Můj důvod pro náklady

Teď půjdu do svého rodného města. Kolik mi stojí tato služba?

Průměrná cena obchodního plánu podle standardu UNIDO činí 14 700 rublů. Je třeba si uvědomit, že v každém jednotlivém případě jsou náklady na vývoj vypočítávány jednotlivě (může to být více či méně). Co to způsobuje?

Především čas a práce. Vypracování kompetentního, kvalitního podnikatelského plánu je pomalý proces. K tomu potřebujete:

 1. Pečlivě pochopte projekt zákazníka.
 2. Chcete-li studovat průmysl, analyzujte konkurenty.
 3. Proveďte úplný finanční výpočet po určitou dobu s výpočtem hlavních parametrů (čistý zisk, daňové platby, ziskovost, doba návratnosti, bod vyrovnání atd.).
 4. Vydávat hotový dokument, který není trapný, aby se ukázal jiným lidem.

Doba produkce je 7 kalendářních dnů. (Ano, to se stane, pracuji víkendy). U jednoho projektu strávím průměrně 4-5 hodin denně. Hodina mé práce na vypracování podnikatelského plánu se odhaduje na 500 rublů. Pokud vynásobíte tím počet pracovních hodin týdně, dostanete přibližně 14-17 tisíc rublů. Vzal jsem jako základ 14 700 rublů a mohu říci, že neobsahuje nic nadbytečného. Od:

 • Nepůjčím si kancelář, ale pracuji doma. Nemusím zaplatit někomu za pronájem.
 • Podnikám podnikatelské plány osobně, aniž bych se na ně podílel někdo z této strany.

Jsem osobně zodpovědný za kvalitu a gramotnost obchodního plánu. Všechny nároky a připomínky, pokud existují, ihned přijmou a opravím.

Tato cena, jak jsem již uvedla, se může měnit jak v menších, tak i větších. Vše závisí na složitosti projektu a požadované struktuře.

Například centra zaměstnanosti, které vydávají dotace na rozvoj podnikání, často nevyžadují příliš podrobný obchodní plán. V tomto případě budou náklady na službu nižší, protože čas práce bude snížen. Ale banky, vydávající úvěr, naopak, mohou vyžadovat podrobný dokument, který představuje další tabulky, oddíly a výpočty.

Postup práce

Jak si objednat službu pro výrobu podnikatelského plánu? Proces naší práce s vámi začíná tím, že mi řeknete, co přesně a za jakým účelem potřebujete. Můžete to udělat tím, že ponecháte žádost o platbu (viz odkaz na začátku článku) nebo kontaktujte mě telefonicky, e-mailem nebo Vkontaktem (kontaktní údaje jsou uvedeny v příslušné části).

Po výpočtu nákladů uzavřeme smlouvu s vámi, provedete zálohu a začnu pracovat. Po dokončení práce vám ukážu výsledný projekt a platbu vyplatíte. Pokud potřebujete nějaké vylepšení, udělám je vám zdarma (přirozeně v rozumných mezích).

Vážení čtenáři, věnuji se této činnosti asi čtyři roky a po celou dobu podnikl více než 40 obchodních plánů pro IP, LLC, PF, stejně jako neregistrované podnikatele. Neuspokojené zákazníky nebyly ani jednou.

Máte-li zájem o můj návrh na vypracování podnikatelského plánu, pak jsem připraven s vámi spolupracovat. Napište!

Články

Náklady na vypracování podnikatelského plánu

 • 15. prosince 2016
 • Autor:ECC "Invest-Project"

Expert-poradenské centrum "Invest-Projekt"Profesionálně se podílel na vývoji obchodních plánů pro různé investiční projekty s 2006 rok. Během této doby jsme úspěšně rozvinuli a pomohli při realizaci mnoha obchodních nápadů a plánů a pravidelně analyzovali ceny za marketingové a obchodní plány.

Náklady na vypracování podnikatelského záměru se obecně odhadují v roce 2006 3-5% nákladů na projektovou práci, náklady na projektovou práci jsou, podle pořadí, 3-5% nákladů na projekt. Tímto způsobem, náklady na podnikatelský plán odhadováno přibližně 0,25% nákladů na projekt, nicméně obchodní návrh lze formulovat až po konzultaci s odborníkem.

Podnikatelský plán je komplexní službou. A rozumíme vašim pochybnostem. Proto nabízíme nejméně tři cenové pásma, abyste si vybrali soubor služeb a hloubku zpracování rozpočtu.

Podmínky vývoje

podnikatelský plán

"Pro banku"

žádat o financování

"Consulting"

pro detailní studium investičního projektu

"Outsourcing"

pronájem našeho odborníka po dobu 1-6 měsíců

Zahrnuto v ceně

Zahrnuto v ceně

Ochrana obchodního plánu s bankou / investorem

profesionální normy UNIDO

profesionální normy UNIDO

profesionální, podle norem UNIDO, individuální

Maximální investice

až 100 miliard rublů.

Poskytnutí barevné tištěné verze obchodního plánu

Zahrnuto v ceně

Zahrnuto v ceně

Poskytování programu finančních a ekonomických výpočtů

50 - 111 tisíc rublů.

95 - 199 tisíc rublů.

149 - 350 tisíc rublů.

ECC "Invest-Project" poskytuje služby při vývoji obchodních plánů pro jakýkoli průmysl a podnikatelský rozsah.

Odděleně jsou zvýrazněny hotové (připravené) obchodní plány, jejichž náklady jsou 24 - 60 tisíc rublů. a závisí na tématu a hloubce studia.

Náklady na vývoj podnikatelského záměru, studie proveditelnosti pro jednotlivé vývojáře může být nižší, a ve velkých korporací, poradenství (PwC, KPMG, BCG, McKensey) náklady na podnikatelských záměrů začíná 100 tisíc eur.

Chcete-li si objednat profesionální rozvoj podnikatelského plánu, použijte formulář zpětné vazby. Naši specialisté vás budou v blízké budoucnosti kontaktovat a formulovat podmínky pro vývoj vašeho podnikatelského plánu.

Od roku 2006 ECC "Invest-Project" úspěšně vyvinul více než 650 obchodních plánů v hodnotě více než 1 miliardy rublů. pro takové odvětví jako:

 • FMCG
 • Krása a zdraví
 • Medicína
 • Vzdělání:
 • Stravování
 • Polygrafie
 • Výroba, průmysl
 • Zábava, volný čas
 • Média, reklama
 • Zemědělství
 • Výstavba, nemovitosti
 • Sektor služeb
 • Suroviny, Materiály, Balení
 • Palivový a energetický komplex
 • Obchod
 • Doprava, logistika
 • Cestovní ruch
 • Finance, Pojištění
 • IT a telekomunikace
 • Operace exportu a importu
 • jiných průmyslových odvětvích

Nabízíme Vám stažení stávajících obchodních plánů, abychom získali úplný obraz o kvalitě našich služeb.

Výhody spolupráce s ECC "Invest-Project"

Často jsou podnikatelské plány třetích stran shromážděné referenční údaje shromážděné někde a vydávány s minimálním zpracováním. Zpravidla je to jen formální důvod, proč banka nebo investor informovat o dostupnosti podnikatelského plánu. Výsledky těchto výpočtů vyžadují vždy ověření a vždy obsahují některé chyby.

Podnikatelské plány vyvinuté Forensic Science Center „Invest-Project“, vzít v úvahu mezinárodní doporučení, UNIDO a požadavky bank, ale poskytnout mnohem více užitečných informací, takže banky jsou převzaty z prvního představení beze změn nebo s minimálními aktualizací. Tím je zajištěno, že naši zákazníci se mohou vždy spolehnout na pozitivní řešení pro investory a bankéři, a jako výsledek - úspěšnou realizaci projektu.

Vytvoření vlastní firmy bez plánovaného plánu rozvoje podnikání je jako toulání ve tmě. Zatímco profesionální vývoj podnikatelského plánu je vedoucí hvězda, jejíž světlo vám umožňuje neomezený výběr správné cesty. Pokud se přesuneme do pragmatického jazyka, měli bychom zdůraznit výhody profesionálního podnikatelského plánu, jako jsou:

 • příležitost dosáhnout většího zisku se stejnými nebo menšími investicemi;
 • minimální právní problémy při organizaci a realizaci podnikatelského nápadu;
 • záruku kladného rozhodnutí o poskytnutí finančních prostředků.

Plánujete podnikat? Nevíte, jak správně vytvořit obchodní plán? Zvláště pro vás jsme získali naše nejzajímavější materiály zdarma:

Zapamatujte si: Podnikový plán musí být vypracován při každém zavedení nového projektu. Náklady na rozvoj kvalitního podnikatelského plánu jsou investicí do úspěchu vašeho podniku. Současně není cena podnikatelského záměru vždy srovnatelná s ekonomickým účinkem.

Současně může nedostatečně kvalitní obchodní plán sloužit jako ospravedlnění pro vyloučení podnikání od vašich věřitelů a věřitelů. Proto v jakékoliv fázi investičního projektu je vhodné objednat vypracování podnikatelského plánu v ECC "Invest-Project".

Napište nám nebo nám zavolejte: +7 (495) 760-96-92, a naši specialisté vám poskytnou vyčerpávající informace o vývoji podnikatelského záměru pro váš projekt a také vám poradí, abyste pro vás připravili obchodní nabídku.

Vývoj obchodních plánů na zakázku v Moskvě

Vždy platíte pouze za práci, kterou jsme skutečně udělali, což můžete vidět

Pokud je podnikatelský plán nutně potřebný, pak jsme připraveni okamžitě provést tento problém a vyřešit

Každý podnikatelský záměr doprovázíme do 4 měsíců zdarma a bezodkladně jej provádíme

Ceny za služby podnikového plánování

Prezentační obchodní plán

Základní obchodní plán

Podrobný obchodní plán

Základní a podrobné obchodní plány jsou sestaveny podle mezinárodních norem UNIDO nebo podle požadavků věřitelské banky. Tyto typy obchodních plánů jsou obvykle vyvíjeny pro investiční projekty středních a velkých podniků. Rozdíl mezi podrobným obchodním plánem a základním podnikatelským záměrem je podrobnější studie projektu.

Náklady na přípravu obchodních plánů na našich webových stránkách jsou vždy označeny záminkou "od". Je-li situace standardní, pak se zákazník může zaměřit na schválenou cenu cen bez zohlednění předsudku "od". Při objednávání nestandardních prací se snažíme okamžitě pochopit úkol a zjistit, kolik to bude stát při sestavování takového podnikatelského plánu.

Náklady na vypracování podnikatelských plánů pro státní podporu na získání:

- dotace v DZN - 6 tisíc rublů.;

- půjčka od státu - 7 tisíc rublů.;

- grant pro začínající podnikatele - 7 tisíc rublů.;

- dotace na náhradu provedených investičních výdajů a první zaplacení - 8 tisíc rublů.;

- Příspěvek začínajícím zemědělcům - 12 tisíc rublů.;

- grant na rozvoj rodinného hospodářství - 20 tisíc rublů.

Příklady rozvinutých obchodních plánů

Níže uvedené obchodní plány jsou vyvíjeny speciálně pro účely demonstrace.

Náklady na podnikatelský plán

Tato stránka poskytuje informace o nákladech na podnikatelský záměr, podmínkách vývoje, o tom, jak moc stojí při objednávání obchodního plánu pro banku, pro investora nebo pro interní účely společnosti.

Kolik je podnikatelský plán

Náklady a načasování vývoje obchodního plánu závisí na tom, zda potřebujete pouze dokončit podnikatelský plán nebo úplně jej vyřešit od začátku.
Cena podnikatelského plánu je určena na základě toho, zda potřebujete provést následující úkoly:

 • shromažďovat a strukturovat základní údaje o projektu;
 • provádět podrobnou marketingovou analýzu;
 • vypracovat marketingovou strategii;
 • podrobně předvídat příjmy a výdaje;
 • provádět analýzu rizik a citlivosti projektu;
 • vypočítat možnosti velikosti investice;
 • k výpočtu scénářů událostí;
 • výběr dodavatelů zařízení, surovin a materiálů;
 • dodržovat standardy banky nebo investora.

NÁKLADY A UDÁLOSTI ROZVOJE OBCHODNÍHO PLÁNU
(krátce)

podrobné informace o tarifech

V jakých situacích je tento typ podnikatelského plánu vyžadován?

1 Expresní obchodní plán

Obsahuje nominální průzkum trhu, generalizované údaje o příjmech a výdajích, peněžní toky a ukazatele výkonnosti.

Výhoda této možnosti: Rozvíjí se rychle a poskytuje základní představu o investičním projektu. Můžete jej použít jako prezentaci pro investora nebo banku.

Může být použit jako investiční memorandum. Vhodné pro předběžné vyjednávání s partnery.

2 Základní obchodní plán

 • Vhodné pro prezentaci do banky nebo investora, splňuje jejich požadavky.
 • Je charakterizován dostatečnými podrobnostmi jednotlivých částí (marketing, investice, výnosy a náklady z provozní činnosti, ukazatele výkonnosti).

Standardní obchodní plán Je ideálním řešením pro následující situace:

 1. Potřebujete předložit bankovní plán nebo ukázat investorovi. A v zásadě již bylo učiněno předběžné rozhodnutí o financování - zbývá uvést všechny nezbytné dokumenty. Včetně podnikatelského plánu.
 2. Už máte téměř všechny potřebné údaje pro váš projekt. Ale nemáte dostatek znalostí, zkušeností a kvalifikací, které se ve 2-3 týdnech posadíte a připravíte kompletní obchodní plán. Pak si objednejte standardní obchodní plán a za 5-7 dní budete mít kompletní obchodní plán na 60-80 stran.
 3. Máte poměrně složitý projekt, aniž byste měli příliš velké investice. A v této fázi plánování - stačí, abyste provedli základní výpočty projektu, tj. Investice, výnosy, výdaje, všechny potřebné zprávy a základní údaje z průzkumu trhu. Pak si objednáte standardní obchodní plán - bude pro dosažení tohoto cíle více než dost.

Pak bude ideálním řešením standardní obchodní plán.

Co je součástí služby Rozvoj standardního podnikatelského plánu:

 1. Základní průzkum trhu: objem trhu, jeho dynamika, hlavní segmenty, trendy, analýza cen konkurentů a jejich podmínek.
 2. Plánování investic do podnikání: kolik peněz bude zapotřebí pro rozvoj projektu. Kolik v zařízeních, kolik ve stavebnictví, kolik oprav, kolik v nábytku, kolik v provozním kapitálu apod.
 3. Základní finanční plán projektu: plán příjmů, plán výdajů, daně, rentabilita, přehled o peněžních tocích, návratnost investic.

V důsledku toho obdržíte:

 • Podnikový plán s hlasitostí od 50 do 100 listů formátu A4.
 • Investiční a finanční model ve společnosti Excell

Náklady a podmínky základního podnikatelského plánu:

 • Cena od 35 do 45 tisíc rublů
 • Průměrná doba vývoje je 5-7 dní

3 podrobný obchodní plán

V jakých případech potřebujete podrobný obchodní plán:

 • Pokud potřebujete vypracovat detaily investičního záměru, vzít v úvahu všechny nuance, poměrně rozsáhle a podrobně pochopit, kolik peněz investovat do zařízení, jak ve stavebnictví, ale na opravu, jak ve vozidlech.
 • Pokud je pro vás důležité, abyste měli srozumitelný a účinný finanční plán projektu s podrobnou prognózou prodeje a podrobným plánem nákladů.
 • Chcete-li, že v zařízení pro obchodní plán byly vyzvednuty předpoklady a park vozidel.
 • Pokud chcete, aby všechny údaje a výpočty byly odůvodněny konkrétními nabídkami dodavatelů zařízení, surovin, krmiv, nábytku atd.
 • A konečně, pokud pochopíte, že v dobrém a silném obchodním plánu by měl existovat podrobný komplexní průzkum trhu s analýzou každého segmentu a hodnocení hlavních účastníků trhu.

Pak - Podrobný obchodní plán je pro vás.

Co je součástí podrobného obchodního plánu:

 • Podrobný obchodní plán zahrnuje: hluboké studium projektu. Výběr vybavení a dodavatelů. Analýza licenční dokumentace. Podrobný marketingový výzkum.
 • Podrobný investiční a finanční plán projektu.

V důsledku toho obdržíte:

Objem podrobného podnikatelského plánu od 70 do 140 listů formátu A4 (z toho pořadí
60-80 stran je investiční a finanční plán a 60-80 stran je marketingová studie a odůvodnění příchozích údajů).

Cena a čas podrobného obchodního plánu:

 • Cena 55 až 75 tisíc rublů
 • Doba vývoje je minimálně 2-2,5 týdnů

4 VIP obchodní plán

V jakých případech potřebujete komplexní studium projektu v několika formátech pro zahájení podnikání:

 • Pokud potřebujete nejen podrobně zpracovat projekt, ale také podívat se: jak se bude vyvíjet v závislosti na určitých podmínkách.
 • Pokud je pro vás důležité, abyste získali plně rozvinutou analýzu potřeby vybavení, nábytku, vozidel, surovin a materiálů.
 • Pokud je pro vás důležité, abyste detailně studovali trh, postavení konkurentů určuje kapacitu a hlavní trendy.

V důsledku toho obdržíte:

Na výstupu získáte komplexní a komplexní obchodní plán. Odpoví na všechny potřebné otázky. Jako aplikace budou představeny komerční nabídky od dodavatelů zařízení, dodavatelů zařízení, dodavatelů surovin.
Všechny výpočty budou prováděny v úzkém vztahu s marketingovým výzkumem. Žádné údaje ze stropu.
Všechny investiční náklady budou odůvodněny konkrétními komerčními nabídkami od dodavatelů. Budeme je kontaktovat, konzultovat s nimi, získat popis zařízení, ceny, dodací lhůty, podmínky instalace, smluvní podmínky.

Všechny články spotřební obchodní (mzdové, suroviny, energie, atd), bude vázána na určité oblasti, pro každou položku nákladů bude prováděné za samostatnou studii, která by se definovat minimální, maximální a průměrnou hodnotu pro vaši oblast.

Výsledkem marketingového výzkumu bude jednoznačné porozumění objemu trhu, jeho dynamice, jaký jsou trendy, jaké jsou pozice konkurentů. Jaké jsou průměrné ceny apod.?
V důsledku toho bude prodejní plán smířen s údaji, které jsou výsledkem výzkumu. A za ceny a objem prodeje a odhadovaný podíl na trhu.

Náklady na komplexní obchodní analýzu (VIP obchodní plán):

 • Náklady od 80 do 140 tisíc rublů
 • Vývojové období je nejméně 1-1,5 měsíců

Podnikatelský plán. Vzorek s výpočty

Je těžké si představit podnikatelský plán, pro který byste nemuseli vytvářet výpočet. Některé výpočty vyžadují všechny části obchodního plánu: marketing, provoz, výrobu.

Nejdůležitější z hlediska výpočtů je však finanční část podnikatelského plánu. To je to, co nám umožňuje určit, jak ziskové a udržitelné bude podnikání.

Finanční část by měla odpovídat na následující otázky:

 • Kolik peněz bude potřebovat k zahájení podnikání?
 • Kolik zisk přinese?
 • Jak brzy podnik vyplatí?
 • Jak bude trvale udržitelné a ziskové?

Na každou z těchto otázek odpovídá jedna z částí podnikatelského plánu. Takže ve struktuře finanční části podnikatelského záměru budou takové části jako investiční náklady, prognóza zisku a ztrát, peněžní tok a hodnocení efektivity projektu.

První věc, kterou musíte udělat při sestavování podnikatelského plánu, je podrobně vypočítat, kolik stojí podnikání. To podnikateli umožní pochopit, kolik peněz bude zapotřebí k zahájení podnikání a zda je třeba přilákat půjčky.

V této části podnikatelského záměru je třeba vzít v úvahu veškeré výdaje spojené se zahájením podnikání. Z důvodu srozumitelnosti stojí za to podívat se na příklad. Zvažte podnikatelský plán pro stavbu myčky na dvě místa. Invest bude muset být jak v samotné výstavbě, tak při nákupu vybavení. Seznam investičních nákladů pro tuto firmu bude obecně vypadat takto:

 • Projekční práce
 • Nákup stavebních materiálů a stavebních prací
 • Připojení na elektřinu, vodovod a další služby
 • Nákup zařízení
 • Instalace zařízení

Podle majitele řetězce mycích linek „Moidodyr“ Kazan Aydar Ismagilov, výstavba mycí linky bude stát 30-35 tisíc. Rublů za metr čtvereční, s přihlédnutím k projekční práce a sečtením komunikace. Celková částka se nakonec ukáže jako dost solidní, a proto je nyní mezi počátečními obchodníky nájem více oblíben, místo výstavby na klíč. V tomto případě bude investiční plán zahrnovat leasingové platby před zahájením podnikání a renovaci prostor.

Náklady na zařízení budou záviset na typu mytí. Pokud je mytí rukou typ ruky, pak bude zařízení stačit položit 400 tisíc rublů. Pro automatické praní však budou náklady nejméně 300 tisíc eur.

Pro výpočty je lepší uvést určitou průměrnou cenu za každou položku výdajů. Například, pokud chcete spočítat náklady na nemovitosti k pronájmu, je třeba vzít v úvahu to nejvyšší a není nejnižší cena za metr čtvereční, zatímco průměrná cena na trhu. Můžete to zjistit studiem nabídek nájemného ve vašem městě.

Další věc je, pokud dodavatel a jeho cena jsou již známy předem. Například autopůjčovna vyžaduje pouze přísně určené zařízení výrobce. Poté je třeba ve výpočtech zahrnout přesně ty ceny, které nabízí.

Znalost požadované výše investice vám nejen umožní odhadnout, kolik peněz bude potřebovat k zahájení podnikání, ale i to, jak rychle se vyplatí.

Prognóza zisků a ztrát

Po rozhodnutí o výši investice je třeba pochopit, zda je možné odvolat počáteční investici. Dalším krokem při přípravě finanční části podnikatelského plánu je prognóza zisku a ztrát.

Jak stavět na této předpovědi? Z plánovaného příjmu z podnikání. K výpočtu je třeba znásobit náklady na službu nebo produkt podle počtu prodejů.

Pokud se vrátíte k příkladu s mycím strojem, musíte vynásobit cenu umytí jednoho vozu počtem vozidel vypláchnutých měsíčně. Cena nejrůznějších typů myček automobilů se nejčastěji liší. Například rychlé mytí automobilu bude stát 170 rublů a komplexní mytí automobilů uvnitř i venku - 500 rublů. Je lepší vzít v úvahu určitou průměrnou kontrolu.

Vkládání mycího automatu se bude lišit také v závislosti na sezóně, oblasti a typu mytí. Dobrým ukazatelem pro ruční mytí je praní 120-140 vozů denně, pro automatické - 400-500 vozů za den. Ve skutečnosti však mohou být zákazníci méně.

Dalším krokem ve výpočtech je výše výdajů na podnikání. Chcete-li to určit, musíte přidat všechny plánované výdaje. V případě mytí automobilů bude tato část obsahovat:

 • Náklady na materiály (hadry a auto chemické zboží)
 • Náklady na zaměstnance
 • Náklady na služby a komunikaci
 • Reklamní náklady
 • Výdaje na zaplacení daní
 • Výdaje na platby z úvěrů

Plavidla mohou zadat náklady na pronájem, bezpečnost, slovem vše, co je nezbytné k udržení podnikání. Podle Aydara Ismagilova se 100 tisíc rublů za měsíc spotřebuje. Všechny ostatní náklady se mohou v každém případě lišit v závislosti na různých faktorech. Náklady na reklamu tak závisí na umístění autoplachty: pokud je to ve dvoře, pak bude zapotřebí plnohodnotná reklamní kampaň a pokud je na rušné silnici značka.

Pokud odečtete částku výdajů z výnosů z podnikání, zjistěte, jaký je čistý zisk. Tento ukazatel je mnohem lepší než příjem, ukazuje, jaký je stav podnikání a kolik potřebujete investovat do jeho dalšího vývoje.

Na začátku podnikání náklady často překračují výnosy a místo čistého zisku se objevuje čistá ztráta. V prvních měsících nebo dokonce v roce práce je to normální situace. Abyste se vyděsili, není to nutné: hlavní věc, že ​​ztráta byla snížena každý měsíc.

Při sestavování prognózy zisku a ztrát by měl být každý ukazatel vypočítán každý měsíc až do výplaty. V takovém případě nedělejte prognózu příliš optimistickou: Představte si, že příjmy nebudou co nejvyšší, přijměte průměry.

Cash Flow

Pro podnik, který je stále v počáteční fázi, je důležité pochopit nejen to, co bude jeho čistý zisk. Jedním z nejdůležitějších ukazatelů je tzv. Peněžní tok nebo peněžní tok. Po výpočtu peněžního toku můžete určit, jaký je finanční stav podnikání a jak efektivní investice do ní.

Peněžní tok je vypočítán jako rozdíl mezi peněžními příjmy a výdaji za určité období. Vydáte-li se zpět k příkladu mycí linky, pak pro výpočet cash flow v prvním měsíci svého působení, je nezbytné pro přijetí vzít čistý zisk a odlivu - výši počáteční investice.

V tomto případě bude výhodnější počítat, zda jsou odtoky označeny jako záporné číslo. To znamená, že přidáte znaménko mínus k součtu počátečních investic do myčky a do prvního měsíce práce přidejte čistý zisk na přijaté číslo.

Pro výpočet peněžního toku ve druhém měsíci musíte najít rozdíl mezi výsledkem prvního měsíce a čistým ziskem obdrženým ve druhém měsíci. Od prvního měsíce se ukázalo, že je to záporné číslo, musí se znovu přidat čistý zisk. Peněžní tok ve všech následujících měsících je považován za stejný systém.

Hodnocení efektivity projektu

Předvídáme zisky a ztráty, stejně jako peněžní toky podniku, je nutné přejít na jednu z nejdůležitějších částí - zhodnotit jeho efektivitu. Existuje mnoho kritérií pro hodnocení účinnosti projektu. V případě malých podniků však stačí odhadnout pouze tři z nich: rentabilitu, rentabilitu a dobu návratnosti.

Ziskovost podnikání je jedním z nejdůležitějších ukazatelů. Obecně platí, že v ekonomice existuje mnoho různých ukazatelů ziskovosti - návratnosti vlastního kapitálu, návratnosti aktiv, návratnosti investic. Všichni nám umožňují zhodnotit efektivitu podnikání v různých aspektech.

Chcete-li zjistit, které ukazatele ziskovosti by měly být vypočítány ve vašem podnikatelském plánu, musíte se obrátit na požadavky investora nebo úvěrové instituce. Pokud je cílem zhodnotit ziskovost podniku "pro sebe", stačí vypočítat celkovou ziskovost podniku.

Zjednodušte. Stačí, když rozdělíte podnikový zisk o částku svých výnosů a potom vynásobíte číslo 100, abyste získali výsledek v procentech.

Je obtížné pojmenovat optimální ukazatel ziskovosti podniku. To do značné míry závisí na velikosti podniku, povaze činnosti společnosti. Pro mikropodnik s výnosem až 10 milionů rublů je ukazatel ziskovosti 15-25% považován za dobrý. Čím větší je podnikání, tím nižší je procento. V případě mytí automobilů je normální index ziskovosti od 10 do 30%, tvrdí Aidar Ismagilov.

Dalším ukazatelem, který je třeba vypočítat, je bod vzplanutí. Umožňuje určit, na jakém příjmu podnik plně kryje své výdaje, ale dosud nebude profitovat. Musíte to vědět, abyste pochopili, jak silně je podnikání finančně. Chcete-li najít rentability, je nutné na začátku násobit obchodní příjmy pro své fixní náklady a pak odnést náklady variabilní příjmu, a po prvním výsledné číslo děleno druhou.

Fixní náklady jsou ty, které nezávisí na objemu vyrobeného zboží nebo poskytovaných službách. Takové náklady nese podnik, i když je nečinný. V případě mytí automobilů tyto náklady zahrnují mzdy účetních a správců, služby a komunikace, odpisové poplatky, platby za půjčky, daně z majetku a podobně.

Variabilní náklady jsou vše, co se mění se změnou výstupu. Například, v autě, náklady na změnu se zvyšujícím se nebo klesajícím množstvím vyprázdněných automobilů, to jsou náklady na auto chemické, spotřebu vody, kusové mzdy.

Poté, co jste v důsledku provedených výpočtů získali určité množství, můžete jej propojit s výkazem zisku a ztráty. V daném měsíci, kdy podnikatelský příjem dosáhne nebo překročí částku získanou v důsledku výpočtu rovnovážného bodu, bude dosaženo.

Častěji se v prvním měsíci podnikání nedosahuje rovnovážného bodu, zejména pokud je spojeno s výrobou. Podle Aydara Ismagilova, v případě mytí automobilů, bod rovnováhy závisí na ročním období. Pokud se v suché letní sezóně otevře umyvadlo, když poptávka po službách je nízká, budou během této sezóny nerentabilní. Pokud se otevření vyskytlo v sezóně s vysokou poptávkou, pak lze v prvním měsíci dosáhnout bodu zlomu.

Doba návratnosti podnikání je jedním z nejdůležitějších ukazatelů nejen pro samotného podnikatele, ale také pro jeho potenciální investory. Například pokud je doba návratnosti podniku příliš dlouhá, získání úvěru pro ni v bance se stává mnohem obtížnější.

Nejjednodušší způsob je vypočítat dobu návratnosti, pokud byl již hotovostní tok vypočten. V takovém případě musíte najít měsíc, ve kterém jste po přidání kladného počtu čistých zisků s negativním počtem počátečních investic získali pozitivní číslo. To znamená, že zisky z podnikání zcela pokryly počáteční investice do ní.

Z tohoto důvodu je nezbytné vypočítat peněžní tok, stejně jako zisky a ztráty, přinejmenším do dosažení doby návratnosti. Doba návratnosti investic závisí do značné míry na výši investičních výdajů. V případě mytí automobilů je minimální doba 3 roky.

Zde jsou hlavní ukazatele, které budou muset být vypočítány v obchodním plánu na začátku podnikání. To samozřejmě není daleko od axiomu a v závislosti na požadavcích investorů, stavu podniku, druhu činnosti a dalších charakteristikách může být nutné provést další výpočty. Většina z nich může být provedena nezávisle.

Objednejte si obchodní plán od 500 rublů.

Kwork je pohodlný obchod na volné noze.
Přiměřené ceny, rychlost a hlavně 100% záruka vrácení peněz!

Vyberte službu

Desítky tisíc služeb od nezávislých v adresáři?

Mezi desítkami tisíc služeb

Zaplať

Jedno kliknutí a službu
objednané?

Objednejte jedním kliknutím

Získejte výsledek

Kvalitní výsledek v čase a záruka vrácení peněz?

Kvalitativně a včas

Nejlepší nabídky od nezávislých

 • Nové
(1)
 • 4.1
(11)
 • 4.5
(10)

Objednávka na Kwork - ušetří čas, peníze a nervy

Průměr 1 den 6 hodin

Z 40 000 umělců

Dlouhé odsouhlasení, dlouhá TK, podepsání smlouvy a další bolest hlavy

Několik kliknutí - objednávka je hotová. Minimální počet diskusí

Pravděpodobnost má tendenci k nule

100% 1-Click záruka vrácení

Podnikatelský plán zahrnuje kompletní komplex všech možných obchodních operací společnosti, společnosti. Obsahuje úplné informace o společnosti a druhu její činnosti. Pokud se firma zabývá výrobou nebo prodejem výrobku, měl by být podrobný popis výrobku, jeho výroby a prodejních trhů s hotovými výrobky. Také by měl být proveden podrobný marketingový výzkum.

Pro každý projekt je vypracován obchodní plán a je cenným návodem k posouzení různých způsobů, jak rozvíjet veškerou další práci a možné situace. To umožňuje nakonec, po detailní studii všech dostupných možností vývoje, zvolit nejoptimálnější a nejvýnosnější výsledek, který řídí celý podnik správným směrem.

Obchodní plánování vám pomáhá jasně dosáhnout a realizovat cíle a způsoby jejich dosažení pomocí přemýšlivých a promyšlených akcí. V procesu pracovních metod provádění plánu se může mírně lišit. To bude výsledkem přirozené reakce na různé procesy, které se vyskytují v určitém časovém období.

K otázce nákladů... nebo kolik je podnikatelský plán?

Ve většině případů, když dostanu hovor nebo píšu o tématech obchodního plánování, zákazníci se obvykle zajímají o dvě otázky: otázku nákladů na obchodní plán a načasování jeho výroby!

Kdybych nebyl odborníkem v této oblasti, asi jsem se zeptal na totéž. Ale... Faktem však je, že náklady na vypracování obchodního plánu pro investiční projekt a načasování jeho psaní závisí na mnoha faktorech určování cen, které potenciální zákazník někdy ani nepochybuje. A "na cestách", abyste odpověděli na tuto otázku, samozřejmě můžete, ale... Pravděpodobnost chyby je skvělá a někdo ztratí. Nebo já jako vývojář nebo zákazník (jako zákazník). A to není dobré, protože uzavření transakce by mělo přinést oběma stranám viditelné výhody.

Pokud se zákazník s plánováním podnikání poprvé srazí, pak první příkazy nemusí být naprosto úspěšné. Zpravidla nemá jasné pochopení toho, co objednává. Podnikatelský plán pro něj je něco abstraktního, neznámého a tajemného. Jediným kritériem pro něj - je to SHOBHEEPED (a on neměl nic pro to (vtip))! Dokonce i to, že otázky nebyly kladeny, přijaty a zapomínány!

No, cena samozřejmě ho znepokojuje. A pokud... někde venku "na straně" nabídl 5 tisíc levnějších a 3 dny rychlejší - už se cítí jako úspěšný obchodník na trhu intelektuálních služeb, vidí své "výhody" a cítí nárůst adrenalinu v krvi! Ano.

Ale je to opravdu? Ne, ne adrenalinový spěch, ale... "podmíněná výhoda"? Opravdu existuje? Tato otázka je pravděpodobnější z rétorické kategorie, ale pokusme se ji pochopit.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Řekněme, že voláte potenciálního vývojáře obchodních plánů... a čistě / konkrétně, tak mu řekněte: "Potřebujete toto a to. Cena emisí? Načasování? A. "

Pokud žádný „extra žádosti / issues“ (Jediné, co vyjádřil odvětví nebo své „myšlenky“) od potenciálních dodavatelů pro vás „na cestách“, se nazývá jakousi „přijít na náklady na služby a pojmů“, a to zejména bez ponoří do složitosti projektu, pak máte vážný důvod k rozvažování a pichání uší, a proto...

Protože jste komunikovali buď s administrátorem, nebo s "mladým odborníkem" a od nich, co je to použití? Dostanou vám dokument s podmíněným nadpisem "Podnikatelský plán", ale objednali jste jej od samého počátku?

Když kupující v klobásovém oddělení nakupuje klobásu, ve většině případů jasně ví a vidí, co kupuje. Nebo vařené, nebo uzené, nebo jiné. Klobása, to je klobása, nicméně... cena bude jinak, občas, občas. A proč? A protože chuť je jiná. Něco chutnější, něco moc... A proč je chuť jiná? A někde tam je více masa, někde sójové boby, a technologie je jiná: kouření, vaření... Proto značný rozdíl v ceně.

S podnikatelskými plány není tak tak... Spíše, vůbec ne. Koupíte určitý dokument, který musí splňovat určité požadavky: mít určitou strukturu, obsahovat spolehlivé informace, včetně...

Budete schopni přiměřeně posoudit kvalitu podnikatelského plánu vyvinutého pro vás? Pokud ano, podle jakých kritérií to uděláte?

Ve skutečnosti, předtím, než něco objednám od někoho, doporučuji, aby se potenciální zákazníci vyřídili "pro sebe"... A co opravdu potřebuje, zákazník? A samozřejmě pro jaké účely?

Jaké možnosti mohou být?

V prvním vydání jsou následující možnosti:

shrnutí investičního projektu

A na druhé... není tolik možností:

pro banku (získání půjčky)

pro potenciální investory (přilákání investic)

pro akcionáře (zakladatele)

a mnohem méně často... pro milovaného člověka (to... "nespadá na peníze")!

Takže zákazníci by měli okamžitě mít slevu! Zpravidla navrhuji takovým zákazníkům, aby nezačali podnikatelským plánem, ale s finančním výpočtem, protože je to za cenu mnohem levnější!

A proto si s těmito otázkami rozumíte, můžete začít komunikovat s potenciálními umělci.

Jak jste pochopili, vývoj podnikatelského plánu je uplatnění určitého úsilí na tento proces. Vaše úsilí jako Zákazníka a správce úloh a úsilí dodavatele jako vývojář a poradce-konzultant! Do jisté míry jde o spolupráci. Proč? Protože ve většině případů jasně a přesně víte, co chcete a jak vidíte tuto činnost. Navíc jasně víte, co nechcete. Vývojář, zpravidla, není jasnozřivý nebo dokonce jasnozřivý a je zcela ignorant ze všech vašich zadumoků. Proto je výměna informací nesmírně důležitá!

Je důležité pochopit, čím správnější je úkol, tím lepší výsledek!

Nejdříve se musíte s vývojářem rozhodnout, ve kterém formátu chcete vidět váš obchodní plán? Není mnoho formátů, ale je to nesmírně důležité, protože z tzv. "formátu" závisí na skutečné práci. To znamená, kolik hodin bude váš projekt obsazen a tím i náklady na služby.

Ve skutečnosti vám vývojář prodává své znalosti a zkušenosti ve formě časových nákladů.

Jaké formáty jsou k dispozici? Ve skutečnosti je z nich tolik.

Existuje formát nebo standard UNIDO - jedná se o cizí standard. Můžete to vidět zde:

Pokud jde o ruské banky, mají různé požadavky, ale... JSC "Sberbank Ruska" je docela spokojen s tímto formátem:

Podle mého chápání je to nejvhodnější.

V "Rosselkhozbank" jsou požadavky složitější. Náklady na práci a cena jsou tedy vyšší. Metodický manuál pro tvorbu podnikatelského plánu ve formátu je možné zobrazit na tomto odkazu:

Náklady na obchodní plán a podmínky

Kolik stojí podnikatelský plán? Kolik je finanční model? Kolik jsou konzultační služby od B2Y? Jaké jsou podmínky podnikatelského plánu?

Odpovědi na otázky "jak velký je podnikatelský plán", "na čem závisí cena podnikatelského plánu" najdete na této stránce našich webových stránek. Pokud máte zájem o konkrétní cenu podnikatelského záměru a načasování rozvoje podnikatelského plánu, klikněte zde. Chcete-li přesně porozumět, který podnikatelský plán stojí a proč je cena obchodního plánu odlišná, doporučujeme, abyste si pečlivě přečetli informace a podívali se na naše video-story o nákladech na obchodní plán a algoritmy pro jeho vytvoření. Přesný odhad nákladů na podnikatelský záměr mohou provádět naši odborníci po analýze vašich zadávacích podmínek a dalších materiálů, které máte k dispozici.

Co určuje cenu obchodního plánu?

Cena podnikatelského záměru závisí na podrobnostech výpočtů (podrobný podnikatelského záměru nebo předběžného odhadu nákladové efektivnosti), počet ziskových center ve vaší firmě, od obchodních procesů automatizace business plán finančního modelu, jakož i na to, co je naše finanční produkty ( finanční model podnikání, prezentace podnikatelského plánu, velký obchodní plán s podrobnou analýzou ukazatelů finanční výkonnosti), je třeba vyřešit váš specifický problém.

Pokud nevíte, jaké jsou finanční produkty a na co jsou vhodné, doporučujeme vám nejprve podívat zde.

Cena podnikatelského plánu a ceny konzultačních služeb jsou často předmětem video příběhů z našeho video blogu. Podívejte se na následující video o nákladech na podnikatelský plán investičního projektu.

Náklady na podnikatelský plán pro výrobu nebo podnikatelský záměr pro průmyslová zařízení mohou výrazně kolísat, protože různé poradenské společnosti znamenají různé částky práce za určitou cenu při sestavování podnikatelského plánu. Na následujícím videu ukážeme, který podnikatelský plán lze objednat za určitou cenu.

Příprava podnikatelského plánu. Cena malých podniků činí 40 000 rublů

Máte-li malou firmu, a můžete objednat na výpočet obchodního plánu pro sebe, jako obchodní iniciátor, náklady na přípravu obchodního plánu pro malé podniky nebo náklady podnikatelského plánu pro podnikatelské činnosti 40.000 rublů, a nemusíte se podívat na sloupci „prezentace „nebo“ analytická zpráva“, protože tyto finanční produkty, které nepotřebujete, pak není třeba shrnout údaje nákladech na finančního modelu, prezentace obchodního plánu a analytické zprávy.

Podrobný obchodní plán. Cena vývoje je od 80.000 rublů

Pokud potřebujete velký podnikatelský plán, například velký výrobní závod, který máte v úmyslu použít k získání finančních prostředků, najít partnery či investory, hodnotu obchodního plánu pro investory, obchodní plán náklady na úvěr je určen nejen složitost a detail výpočtů, ale také skutečností, že kromě finančního modelu budete potřebovat rozsáhlou analytickou zprávu a prezentaci obchodního plánu. V takovém případě je třeba shrnout náklady na finanční model a náklady na analytickou zprávu podnikatelského plánu.

Náklady na podnikatelský záměr investičního projektu závisí na kvalitě a množství simulovaných obchodních procesů

Na otázku „co představuje hodnotu podnikatelského záměru“ v souvislosti s investičním projektem, nebo „Jaké jsou nuance náklady na vypracování podnikatelského plánu a harmonogramu pro vypracování podnikatelského plánu“, viz videa, kde levné chápe obchodní plán a dobrý podnikatelský plán. Ukážeme a vysvětlíme konkrétní příklad, než je kvalita podnikatelského záměru se liší od průměrného práce, vydané pro „business plán“ a říct, jak to vše má vliv na náklady na vypracování podnikatelského plánu.

Když se zeptáte na náklady na podnikatelský plán, nezapomeňte na zdravý rozum!

"Mám 40 000 rublů a chci objednat obchodní plán kosmodromu" - je to jasný příklad situace, kdy velké projekty s vysokou investiční náročností nemohou být započítány do tarifu "Express". Pokud voláte cenu za podnikatelský záměr pro velký projekt, který utratíte na benzinovém vozidle nebo na večeři v restauraci - je důvod, proč je v pohotovosti. V nejlepším případě to "voní" průměrným výpočtem, v nejhorším případě před vámi amatéři, kteří nevědí, co dělají. Sledujte krátké video k tomuto tématu:

Velký a dobrý obchodní plán za cenu 5 000 rublů je mýtus!

V naší společnosti neexistují levné obchodní plány. Cena psaní obchodního plánu nemůže být levná, protože neprodáváme hotová řešení. Všechny výpočty se provádějí jednotlivě pro každý projekt od začátku s čistým listem programu Excel. Co se chápe podle "podnikatelského plánu", když se zeptáte "jak moc dělat podnikatelský plán" slyšíte směšné peníze, podívejte se na našem videu:

Naše práce nelze porovnávat s hotovými obchodními plány nebo s šablonami obchodních plánů. Takové výrobky jsou pro podnikatele zbytečné. Pokud jste ochotni vynaložit na obchodní plán jen 5 000 rublů, pak je vůbec neztrácejte! Ušetřete peníze a počítat podnikatelský plán zdarma v on-line službě B2Y-B2USER [BITUZER].

Podnikatelský plán na klíč. Cena je určena vašimi zadávacími podmínkami

Chcete-li si objednat kvalitní podnikatelský plán, který bude individuálně pro váš projekt, podívejte se, kolik stojí podnikatelský plán v poradenské společnosti B2Y. Doporučujeme seznámit se s tabulkou cen pro podnikatelský záměr, vytvořením finančního modelu a poskytováním poradenských služeb, ve kterých můžete nezávisle provést předběžný výpočet nákladů na podnikatelský záměr a další finanční produkty:

Nepotřebujete shrnout všechny tři čísla tarifního plánu, pokud potřebujete pouze finanční model a nepotřebujete prezentaci obchodního plánu. Vyberte pouze finanční produkt, který potřebujete, to znamená, že naše finanční produkty jsou rozděleny do 3 částí: finanční model, analytická zpráva, prezentace podnikatelského plánu. Obecně platí, že většina podnikatelů potřebuje pouze finanční model podnikání, takže se podívejte pouze na cenu finančního modelu. Nelze si objednat prezentaci podnikatelského plánu bez finančního modelu, protože pokud neexistuje žádný finanční model, není tam žádná finanční informace o finanční výkonnosti vašeho projektu. Máte-li jakékoli dotazy, požádejte je o on-line poradce, který je aktivován po kliknutí na tlačítko "Konzultant komunikace".

Náklady na vypracování podnikatelského plánu a finančního modelu

finanční model 40 000

prezentace 20 000

finanční model 80 000

prezentace 20 000

finanční model 140 000

prezentace 25 000

finanční model 220 000

prezentace 25 000

 • modelování projektů s jedním ziskovým centrem
 • modelování projektů s malým počtem výnosových a nákladových položek
 • Objem a cena nejsou vypočteny, ale jsou nastaveny uživatelem

Náklady na vypracování obchodního plánu jsou relevantní pro následující typy podnikání:

 • automatické mytí (1 program)
 • ruční pračky (1 post)
 • montáž pneumatik
 • pekárna (1 typ chleba)
 • cukrárna
 • kavárna-bistro
 • palačinka
 • knedlíky
 • shashlik
 • automobilový a motocyklový klub
 • pronájem služby
 • místo příjmu ořechů / hub / bobule z obyvatelstva
 • atelier pro výrobu šatů
 • opravy oděvů
 • výroba klíčů
 • malá kovová oprava
 • obchod s potravinami
 • aplikace sklápěče (1 auto)
 • maloobchodu
 • provozování stavebních zařízení (1 jednotka)
 • nákup a provoz van
 • obchodní činnost (1 jednotka)
 • nákup a pronájem populace traktorů
 • nákup a pronájem zahradního nářadí
 • solární vegetarián (1 kultura)

Tarif "Express" je určen pro osobní potřebu podnikatelského iniciátora.

Platební systém je připojen k webu. Výpočty můžete zaplatit přímo na místě.

Zeptejte se na vaše otázky prostřednictvím telefonu s nepřetržitým kontaktem
+ 7 925 517 56 77

 • modelování projektu s několika ziskovými centry
  (až 3)
 • všechny parametry finančního modelu se vypočítají automaticky

Náklady na vypracování podnikatelského plánu jsou relevantní pro následující typy podnikání:

 • restaurace
 • ICO (krypto měna)
 • obchod pro zpracování masa / mléka
 • samoobslužné mytí
 • modulární dílna
 • online obchod
 • tělocvična
 • nylovou lištou
 • karaoke klub
 • masážní salon
 • sauna a parní lázeň
 • hotel pro zvířata
 • hostel pro lidi
 • salon krásy
 • středisko pro výcvik zvířat
 • nízkopodlažní konstrukce (bez fronty)
 • zubní chirurgie
 • taxi služby
 • doprava trasy
 • kraft shop
 • čerstvý pruh
 • obchod s potravinami
 • květinářství
 • AZS (benzín / motorová nafta)
 • skladování autodílů

Pro výpočty můžete zaplatit:

 • vaší kreditní kartě
 • elektronické peníze
 • přes svůj internetový bankovní systém

Tarif "Expert" je určen pro osobní potřebu podnikatelského iniciátora s následným zvážením plánované finanční dokumentace v bance nebo se soukromým investorem.

Podrobnosti získáte u našeho konzultanta online kliknutím na ikonu "Kontaktní poradce" na pravé straně našeho webu.

 • simulace síťových projektů
 • franchisingový projekt
 • leasingový projekt
 • obchodní modelování s více centry zisku
  (až 5)
 • možnost modelování scénáře projektu
 • Možnost nastavení tolerance a omezení v modelu
 • podrobněji o měsíc

Náklady na přípravu podnikatelského plánu jsou relevantní pro následující typy podnikání:

 • továrna monoproduktů
 • síť lékáren / kosmetických salonů / klinik
 • třídění odpadků
 • síť čerpacích stanic s pozemní infrastrukturou
 • bankovní provozní kancelář
 • hotelový komplex
 • MFI / MCO (organizace mikrofinancování)
 • fitness klub
 • kancelářské centrum
 • zámečník
 • kliniku
 • trhu
 • Vodní park s diferencovaným časovým systémem
 • rehabilitační centrum
 • realitní kancelář
 • konstrukční kancelář
 • nákupní centrum
 • projektová kancelář
 • kupontu
 • jóga studio
 • Výpočet a realizace věrnostního programu v podnikání
 • porovnání podmínek pro získání franšíz různých typů a typů

Poznámka:

 • Výpočty můžete zaplatit přímo na našich webových stránkách
 • Bezpečná platba je zaručena pomocí protokolu SSL
 • Informace o platební kartě jsou chráněny při platbě online

Tarif "Extra" je určen pro osobní potřebu podnikatele, vedení podniku, představenstva, příjemců a akcionářů.

Podrobnosti se dozvíte telefonicky našemu specialistovi
+ 7 925 517 56 77 přes Viber, WhatsApp, Telegram, Facetime.

Vše, co je součástí balení "Extra" + navíc:


 • úplný převod výrobního cyklu do finančního modelu MS Excel
 • maximální možné detaily - podle dnů (!)
 • výpočet rozpočtové účinnosti
 • manuální výběr speciálních B2Y parametrů finančního modelu, úvěrové tranše pro odstranění peněžních rozdílů
 • vývoj systémů správy hotovosti
 • obchodní modelování s nestandardním nebo individuálním algoritmem pro vytváření příjmů a nákladů
 • jednotka pro přepočet ukazatelů projektu v různých měnách
 • jednotku přepočtu směnných kurzových rozdílů ve srovnání s rublem Ruské federace
 • modelování fúze holdingových společností
 • distribuce příjmů a výdajů v rámci strukturálních divizí skupiny společností
 • prohlášení správního výkaznictví na základě rozvinutého finančního modelu

Druhy podnikání, jejichž výpočty jsou vhodné pro tarif "Etalon":

 • agro-průmyslového komplexu
 • letiště
 • holdingové společnosti
 • výroba špičkových technologií
 • chov hospodářských zvířat (skot, prasata, ryby, drůbež) v průmyslovém měřítku
 • pěstování zemědělských plodin v průmyslovém měřítku
 • krovu
 • modernizace výroby
 • továrně na stavbu domu
 • Recyklace / spalování odpadků a pevného odpadu
 • logistického centra
 • těžby
 • průmyslové zóny
 • seskupení podniků
 • multifunkční komplex
 • využívání podloží
 • v továrně
 • ústředí banky
 • skladu terminálu
 • dopravní hub
 • cloud služba
 • počítačová hra
 • webové aplikace
 • mobilní aplikace
 • software
 • platební systém
 • online internetová služba
 • aplikace pro iOS a Android

Tarif "Etalon" je určen pro výpočty zaslané:

 • projednání agendy řízení podniku / podniku
 • na zasedání správní rady, příjemců a akcionářů
 • ve státních fondech, orgánech a odděleních
 • v RSHB
 • pro VEB nebo Sberbank
 • pro soutěžní a hodnotící provize

Další podrobnosti o tarife "Etalon" si prosím vyžádejte u našeho specialisty.