Nový obchodní nápad: jednoduché příjmy na dětských dotykových hracích automatů

Chcete-li začít vydělávat peníze na dětské senzorické herní komplexy N-Kids, musíte zakoupit zařízení, otevřít IP, pronajmout si místo a nainstalovat stroj. Kapitálové investice do instalace jednoho herního komplexu budou průměrně 158 000 rublů a budou splaceny za 4-5 měsíců. (ne od 158k, jelikož může být méně)

Když rodiče s dětmi přicházejí do restaurace, nákupního centra, polikliniky, čekají na vlak na nádraží nebo letadle na letišti, musí přemýšlet o organizaci volného času pro děti. Dítě chce hrát a téměř vždycky. V nejlepším případě jim dávají hračku nebo gadget, které byly vzaty z domova, v nejhorším případě - odpusťte: klidně posaďte!

Existuje však vynikající alternativa - senzorický herní komplex. Může být instalován téměř na jakémkoli veřejném místě, kde děti často přicházejí. Na takovém automatickém počítači hrají děti intelektuální hry a rodiče dostávají požadovaný klid. Z tohoto důvodu se profese nekončí: majitel stroje nebo síť strojů získává zisk.

Zdá se, že vše je jednoduché. Ale to je jen na první pohled, protože stále potřebujete vědět, kde koupit takový stroj, jaký typ zařízení je a jak funguje, vypočítat potenciální příjem a pochopit, jak je podnikání organizováno. A bylo by hezké vidět skutečné příklady. Připravili jsme podrobný pokyn k výdělkům z 45 tisíc rublů měsíčně na dětské hrací automaty N-děti, které odpovídají na všechny tyto otázky.

Jaká je podstata podnikání?

Na fotografii: Děti rádi hrají hry na dotykovém displeji

Obchodní myšlenka vydělávat na dětských herních komplexech N-Kids: podnikatel získává jedno nebo více zařízení. Nastaví je na místech s dobrým dětským křížem. Připojuje se k síti.

Abyste mohli hrát na tomto počítači, je třeba vytvořit účet nebo mince ve speciálním přijímači a vybrat hru na dotykovém displeji. Čas jedné hry může být vybrán nezávisle: 5, 10 nebo 15 minut. Náklady závisí na čase.

Můžete sledovat příjmy vzdáleně v reálném čase ve svém účtu prostřednictvím telefonu, tabletu nebo počítače. To znamená, že neustále vedle stroje nepotřebujete. Potřebujete pouze vybírat peníze, když vyplníte schránku účtů.

Kde a jak nakupovat zařízení N-Kids

N-Kids Sensor Systems jsou vyvinuty a vyráběny firmou NovoTouch.

Stroj můžete objednat voláním hotline nebo vyplněním aplikace na webu. Také je mnoho informací ve skupině VKontakte https://vk.com/nkids_biz.

Rozměry stroje: L / W / B - 710/500/1520.

Výhody podnikání na dětských senzorických herních systémech:

 • Není nutné najmout další pracovníky, obsluha stroje je pro jednu osobu docela možná, koneckonců je nutné pouze vzít peníze a zkontrolovat správnost provozu systému.
 • Místo instalace je pouze 1 kilometr čtvereční. metr, a nájemné bude nízké.
 • N-Kids stroje mají jasný design, atraktivní vzhled: jsou vyrobeny ve formě rozpoznatelných postav (Mickey Mouse a další), samy se inzerují sami. V pohotovostním režimu je přístroj vybaven videem, který skáče a upoutá pozornost.
 • Nainstalujte je jednoduše: výrobce poskytuje pokyny pro konfiguraci a instalaci, což nevyžaduje speciální technické znalosti a dovednosti.
 • Můžete si stáhnout různé hry, změnit je podle vlastního uvážení a podle zájmu diváků.
 • Herní komplex je vyroben z anti-vandalového tvrzeného skla a bezpečného plastu: zařízení je chráněno před poškozením, a to i při zasažení.
 • K podnikání stačí zaregistrovat individuální podnikání a zvolit zvláštní daňový režim (UTII, patentový systém nebo zjednodušený daňový systém).
 • Nepotřebujete pracovní kapitál, protože nemusíte kupovat zboží.

Úspěšná místa pro instalaci N-Kids strojů

Na fotografii: Příklad dobrého umístění: vedle jídelního dvora ve velkém nákupním a zábavním centru

Instalace herních zařízení pro děti je prospěšná v místech, kde jsou velmi hlídkováni, mohou být:

 • Dětské hřiště v kavárně, restaurace, fitness centrum, lázeňský salon;
 • Stanice, letiště;
 • Velké supermarkety, potravinářské dvory;
 • Dětská polyklinika, soukromá dětská léčebná centra;
 • Hotely, zaměřené na rekreaci s dětmi.

Důležité! Smyslové dětské hrací automaty mohou být využity nejen jako samostatný podnik, ale také jako prostředek ke zvýšení příjmů, stejně jako ke zvýšení loajality návštěvníků kaváren, restaurací, hotelů a dalších institucí, kde rodiče přicházejí s dětmi. To znamená, že například majitel restaurace může vybavit dětské hřiště a vybavit ji automaty N-Kids. To poskytne další podnět k návštěvě instituce pro klienty s dětmi a rozšíří cílovou skupinu svých institucí.

Počítám

Jednoduchý výpočet (viz tabulka 1) na základě údajů poskytnutých majiteli automatických strojů ukazuje, že příjmy z jednoho stroje jsou od 1 500 rublů za den. Proto, od 45 tisíc rublů měsíčně. Zařízení pracuje bez dnů volna.

Zábavné hrací automaty - je to jednoduché a výnosné

Přidáno do záložek: 0

Dále je náš mini obchodní plán a pokyny pro otevření vašich zábavních automatů ve vašem městě, stejně jako partnerský příklad obchodního plánu pro hrací automaty, který je k dispozici pro prohlížení a stahování na webu.

Lékárny mohou mít několik typů, jak je popsáno v rozkazu Ministerstva zdravotnictví a sociálního rozvoje Ruské federace "O schválení typu lékárenských organizací".

Herní zábavní stroje jsou pro firmu Stratagor velmi atraktivní obchodní myšlenku z několika důvodů:

 • k zahájení podnikání vyžaduje malý počáteční kapitál (takový automatický stroj, jako je silometr, imitátory střelby, simulátory automobilových nebo motocyklových závodů stojí kolem 24 900 rublů).
 • Kromě toho je možné je zakoupit za úvěr - výše měsíční platby je mnohem nižší než příjem z instalace takových automatických zařízení v zábavních centrech pro děti a dospělé nebo na ulicích města.
 • Takový zábavný stroj nevyžaduje účast obslužného personálu, zákazník provádí platbu sám, přístroj pracuje 24 hodin denně a podnikatel navštíví své místo pouze proto, aby získal výtěžek nebo prověřil zařízení.
 • Nedostatek spotřebního materiálu znamená, že nemusíte pronajmout sklad, kupovat a přepravovat zboží - což, s vámi souhlasíte, představuje významnou úsporu finančních zdrojů.
 • Některá zařízení jsou vybavena zařízeními proti vandalismu a mohou pracovat za jakýchkoli povětrnostních podmínek.
 • Budete trávit pouze na pronájem místnosti nebo místa na ulici a kontrola výnosů bude prováděna samoobslužným zařízením.
 • Zábavný stroj nezabírá rozsáhlou oblast, některé z nich mohou být zesíleny na zdi, takže nájemné bude nedostatečné.
 • Mobilita přístroje a jeho poměrně malá hmotnost usnadňují změnu jeho polohy. Také jej můžete instalovat na místech masových setkání lidí o víkendech, během městských akcí a svátků.
 • Pokud je váš zábavní nebo herní stroj bude instalován ve stravovacích zařízeních, zábavní centrum, zábavní park nebo nočního klubu, nejste ani nutná registrace „fyzické osoby podnikatele“, jak se stroj budou zahrnuty do účetní závěrky hostitelské instituce.

Stáhněte si obchodní plán pro hrací automaty za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality.

Na videu: RockyBoxer

Tento obchodní nápad znamená možnost nákupu zábavního zařízení v hodnotě 74 900 rublů na úvěr.

Jako dodatečné náklady můžete zavolat instalaci platebního systému a akceptoru účtů - a to je dalších 9000 rublů.

Splácíme půjčku za 36 měsíců.

Jako příklad uvádíme minimální náklady na jednu stávku - bude to 10 rublů. Pro den práce by zařízení mělo pracovat nejméně půl hodiny - tedy asi 20 sekund za jednu hru: po dobu 5 sekund si člověk učiní platbu, 5 sekund zaútočí, 10 sekund - poslouchá komentář a zobrazí odhad síla nárazu.

Celkem: 20 sekund - hra, 3 hry za minutu nebo 30 * 3 = 90 her denně. Pokud je toto číslo menší, měli byste přemýšlet o přesunutí zařízení na jiné místo.

Výpočet denních příjmů: 90 * 10 = 900r. za den 900 * 30 = 27000r.

27000r. - částku příjmu za měsíc.

Z toho musíte odečíst náklady na nájem, měsíční splátky a jiné nepředvídané výdaje. Výsledkem je čistý zisk 19 809 tisíc rublů.

Souhlasíte, je to velmi dobrý plat, protože nemusíte chodit do práce každý den.

Samozřejmě můžete koupit několik různých strojů, pak se zvýší vaše zisky. Také je nutné si uvědomit, že u takových zařízení výrobce poskytuje 3letou záruku a budete mít také možnost kontaktovat 24hodinovou technickou podporu.

Existuje mnoho druhů zábavních zařízení. Můžete například vybrat zábavný počítač jako "Palmist" nebo "Sniper":

Na videu: zábavní zařízení "Chiromant"

Stáhněte si obchodní plán pro hrací automaty za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality. V otevřeném přístupu na internetu to není.
Obsah podnikatelského plánu:
1. Důvěrnost
2. Shrnutí
3. Stupně realizace projektu
4. Charakteristika objektu
5. Marketingový plán
6. Technická a ekonomická data zařízení
7. Finanční plán
8. Hodnocení rizik
9. Finanční a ekonomické odůvodnění investic
10. Závěry

Vlastní podnikání: zábavní hrací automaty

Zábavní činnost byla vždy jednou z nejslibnějších a často relativně nekomplikovaná kvůli poměrně vysoké poptávce obyvatelstva o tyto služby. Podnikatel začátečníků se může zajímat o své podnikání na základě poskytování zábavních automatů. Nezahrnují takzvané "jednorázové bandity" a další zařízení pro hazardní hry za peníze; Dnes je možné je instalovat pouze na území speciálně přidělených herních zón. Jednotky, které spotřebitelům nabízejí pouze zábavu a možná i určitou cenu, nepatří do této kategorie, takže je možné je instalovat kdekoliv - právní předpisy neobsahují žádná omezení.

Taková firma se vyznačuje relativně malou investici, má mnoho možností pro rozvoj a může být zajímavá jen pro začínající podnikatele, kteří nemají velký počáteční kapitál, a zkušené podnikatele, kteří hledají možnosti investovat nashromážděné prostředky.

Počet hráčů na tomto trhu je poměrně velký, zvláště pokud zvažujeme velké osady. Zde však rozhodujícím faktorem úspěchu není úspěšné potlačení účinků konkurentů, ale jednoduše umístění vašeho stroje. Aby bylo možné spustit takový podnik nemusí nutně mít své vlastní prostory, ostatně jak praxe ukazuje, nejvíce vhodné instalovat takové stroje na veřejných místech - v nákupních centrech, hypermarketech, parky atd Nicméně v takovém případě může být takové místo pravděpodobně již obsazeno jiným podnikatelem, a pak bude skutečně muset nabídnout zákazníkovi vynikající nebo jednoduše lepší službu. Nebo se podívejte na jiné místo.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Co se týče samotných zábavních hal, i ve velkých městech není vždy takové množství míst. Nalezení dobré umístění, můžete se spolehnout na velkou proudu návštěvníků, ale pak, aby nedošlo k přepočítat, je třeba zapojit celý marketingový tým, který bude provádět analýzy, studie trhu a vytvořit plán na podporu služeb. V každém konkrétním případě je třeba vzít v úvahu obrovské množství faktorů, protože dokonce ani přijatelné místo nemůže přinést hmatatelné zisky. V tomto ohledu je pro nováčka je mnohem lepší začít s jedinou instalací svých strojů na zahraničních obchodních platforem - riziko je několikanásobně menší, a může být, mít zažil selhání zařízení přemístit na jiné místo.

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Nejjednodušší způsob, jak rýsovat jako samostatný podnikatel, protože v tomto případě je registrace nemusí trávit příliš mnoho času, peněz a úsilí. A v tomto případě budou k dispozici využít zjednodušeného daňového systému, který umožní převést do stavu ne více než 6% tržeb či 15% provozního zisku. Pokud je zapotřebí zaregistrovat právnickou osobu, nejvýhodnější formou v tomto případě je společnost s ručením omezeným. I přes mnohem složitější registraci právnické osoby než fyzickou, v případě LLC bude k dispozici také zjednodušený daňový systém. Tyto činnosti spadají do definice (OKPD 2) 93.29 Ostatní zábavní a rekreační služby.

Aby nedošlo k mít problémy se zákonem v průběhu sledování je nutné přesně pochopit rozdíl mezi hracími automaty a zábavy - to druhé není licencován a nemají výrazné omezení podnikání. Automat předpokládá existenci programu, který sám určuje pravděpodobnost a velikost zisku, uživatel nemá přímou možnost ovlivnit výsledek hry (jedná se o hazardní hry). Zábavní přístroj, jak už název napovídá, uspokojuje potřebu lidské zábavě a když zisk přijímací (ao to více, pokud se stane terčem hry), pak cena by měla záviset přímo na hráče, jeho dovednosti.

Dále byste měli určit umístění vaší firmy. Nejtěžší záležitostí je vytvoření plnohodnotné haly zábavných automatů. Taková instituce musí být nutně umístěna v tradičních sousedstvích zábavy obyvatelstva, ačkoli někdy je vhodné ji otevřít na území sídliště. Hodně závisí na definici cílového publika, neboť většinou je zábavné hrací automaty, které jsou především zajímavé pro děti - dospělí dávají přednost přímému hraní z takové sféry. Proto někdy stojí za to zvážit možnost ubytování blízko vzdělávacích institucí nebo jednoduše mezi výškovými budovami.

Pokud je to možné, musíte zvážit možnost otevření pavilonu hracích automatů v parcích. Dospělí často dávají své děti takovým zařízením, aby si v příštích několika hodinách dali možnost nakupovat. Obecně platí, že podnikatel má mnoho příležitostí k zahájení takového podnikání a při správném vyhledávání je téměř vždy možné určit optimální umístění.

Otevření vlastního pavilonu je možné několika způsoby. Nejjednodušší je pronájem prostoru a nemusí to být kapitál; často podnikatelé otevřou sál zábavných automatů v snadno demontovaných pavilonech. Cena pronájmu se velmi liší v závislosti na pracovním městě a umístění v něm, stejně jako na velikosti samotných prostor, které mohou být dostatečně malé a prostorné. Měli bychom však ihned zvážit možnost rozšíření oblasti, protože s přílivem návštěvníků z nich většina z nich odchází a nechce čekat na své zatáčky na stroji.

Nejjednodušší instituce je sál pro 5 strojů a mezi nimi neexistuje žádná podobná. Ve velkých zábavních centrech dosahuje počet automatických zařízení několik desítek, ale zde jsou důležité finanční možnosti podnikatele. Náklady na pronájem velmi malého pavilonu začíná od 20 tisíc rublů měsíčně, ale tato částka je spíše libovolná. Pokud se podnikatel nechce platit měsíční nájemné, může si koupit prostor v majetku, ale to je téměř vždy utratit několik milionů, bez ohledu na to město, i když provincie je možné řídit několik set tisíc.

Pro ekonomiku můžete koupit tutéž ne-kapitálovou strukturu, která má v průměru cenu 200 tisíc rublů (ale musí to být připuštěno, je to docela malý pavilon). Nicméně zde existuje další složitost - potřeba koupit nebo si pronajmout pozemky nebo získat povolení od místních úřadů, aby hostili váš pokoj. Určitě, ne v každém městě místní úřady přidělí místo začínajícímu podnikateli takové zaměstnání. Někdy je však možné pronajmout místo velmi dlouho za velmi malou částku za měsíc - v této otázce je spolupráce s úřady relativně výhodnější než spolupráce se soukromými osobami. Cena jednoho stroje se může značně lišit a může se pohybovat od 30 do 200 tisíc rublů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

V plné sále automat zábavy by měl být v první řadě strojů, které nabízejí přímo do samotného hry, ale ne šanci na výhru (ale která je stále, jak již bylo řečeno, by měla záviset na přehrávači). Samozřejmě, že i děti mohou mít zájem na možnost získat jakoukoliv cenu (dospělí zřídka dát peníze pro vlastní zábavu na stroji), ale stále existuje prostor by měl být určen především pro zajímavé trávení volného času. Spotřebitel jde zde pro závodění s automobily, letecký hokej, stolní fotbal, taneční simulátory a podobné služby. Jiné typy jednotek (střelnice, jeřábové stroje a podobné zařízení pro zkušební dovednosti) ustupují do pozadí. I když byste se na ně neměli zcela vzdát.

Také byste měli vzít v úvahu poskytování doplňkových služeb k instituci, a zejména to kavárně (nebo jednoduše možnost zakoupit nápoje a občerstvení), možná dokonce i místo pro odpočinkovou dovolenou. Kromě toho taková instituce musí udržet své zaměstnance - manažera, osoba odpovědná za dostupnost zařízení (a to by mělo pomoci začátečníkům zvládnout stroje), je nutné hlídat (nebo více osob), a pokud je to nutné, personál kavárna či bar. Velmi malý pavilon může sloužit 1-2 lidem (bez stráže), ve velkém zábavním centru, několik lidí pracuje současně. Přestože ve většině případů jsou stroje ve většině případů plně automatizované a zaměstnanci jsou potřeba pouze k odstraňování problémů, poskytování dalších služeb a zajištění objednávky.

Co se týče stráží, je lepší nechat je najat, omezit se na podpis dohody se soukromou bezpečnostní organizací. V takovém případě bude zajištěna komplexní bezpečnost instituce - od strážní stráže a končící signalizací prostor s okamžitým odchodem brigády v případě zvonění. Všechny ostatní obchodní procesy, které nesouvisejí se ziskovou organizací, by měly být také zadány externě.

Pokud jste schopni nebo ochotni se zapojit do objevení svého pokoje (což je celkem přirozené vzhledem k tomu, že mnoho potíží s regulátory), můžete nastavit své vlastní zábavní stroje v jiných institucích. Zde je třeba poznamenat dva různé přístupy - v soukromé oblasti (obvykle uvnitř) a na ulici. Ve druhém případě považováno za první parky a rekreační oblastí obyvatel - to je sjízdná na takových místech, kde lidé jen relaxovat a jen se na procházku, nejvíce účelné umístit své stroje. Ale tam má také své vlastní problémy: nutnost zajistit plně autonomní provoz stroje, s jeho službou, aby se zapojily do nákladově efektivních samostatných podnikatelů, ale všechny jeho práce je zajistit, aby během dne jít kolem bodu se svými zbraněmi, vybrat peníze a kontrolovat účinnost jednotky.

Obchod od nuly: dětské hrací automaty

Obchodní činnost spojená s hracími hrami pro děti může být otevřena absolutně všem. Se správným přístupem je takový podnik schopen přinést solidní zisk a rychle se vrátit.

Každé dítě miluje hrát různé hry. Pokud je stroj zajímavý, potom se z něj děti nebudou roztrhat. A rodiče v každém případě zaplatí, protože milují své děti a chtějí, aby byli šťastní.

Analýza trhu

Za prvé, otevřít vlastní podnik, který bude sestávat z instalace hracích automatů, budete muset provést analýzu trhu. Nezapomeňte na konkurenty, kteří jsou k dispozici v jakékoliv firmě.

Určitě ve vašem městě již existují herní parky v nákupních centrech a samostatně zavedené hrací automaty. Podívejte se na jejich ceny a jaké stroje jsou oblíbené u dětí.

Můžete dokonce provést průzkum mezi dětmi. Objednávání nových zařízení dříve neznámých v naší zemi je vždy rizikem. Děti je nerozumí, to znamená, že automat neplatí sám.

Rovněž je důležité vybrat si pokoj. Při výběru je třeba postupovat z počtu návštěvníků. Čím více rodin přijde do nákupního centra, tím pravděpodobněji budou chtít hrát ve slotu, který jste instalovali.

Obchodní registrace

Když otevřete jakýkoli obchod, musíte si zvolit organizační a právní formu. Velikost daně a výše výkazu závisí na volbě. Pro začínajícího obchodníka, který si koupil pár výherních automatů, je lepší vybrat IP. Ale v budoucnu, když se rozšiřuje, stojí za přechod na LLC.

Organizace obchodu

Před zahájením podnikání musíte pracovat tvrdě. Přípravný proces lze rozdělit do následujících etap:

 1. Rozhodněte se o konceptu případu, vypočtěte částku, která bude potřebná k zahájení podnikání a doba návratnosti, a podívejte se na různé místa, kde můžete své hrací automaty umístit.
 2. Dobrá studie o právních předpisech země a vašeho regionu, abyste následně nevyjížděli hazardní hrací stroje, jak se ukázalo, jsou zákonem zakázány.
 3. Připravte dokumenty potřebné pro registraci společnosti a zaregistrujte ji výběrem organizační a právní formy.
 4. Určete místo instalace strojů. V případě potřeby proveďte malou kosmetickou opravu.
 5. Koupit zařízení.
 6. Zaměstnávat zaměstnance za práci.

Umístění, místnost a její výzdoba

K organizaci tohoto podnikání stačí pronajmout malou plochu pro instalaci strojů, protože v počáteční fázi nepotřebujete skladovat zařízení a zboží. Teprve včas, pokud bude podnikání ziskové, můžete odstranit malou kancelář pro vyjednávání. Dávejte pozor na to, že:

 • Předpoklad je nejlépe pronajat v místech, kde je velké zatížení rodinných příslušníků. Například v nákupních a zábavních centrech, stejně jako v supermarketech;
 • umístění zařízení by mělo být prominentní, aby děti mohli vidět;
 • V létě je možné instalovat hrací automaty na ulici, například v parcích;
 • Pokud je ve vašem městě spousta turistů, stojí za to si pronajmout místo, které nejčastěji navštěvují.

Aby děti mohly hrát ve vašem zařízení, musí být oblast, ve které je nainstalována, čistá a suchá. Samotný hrací automat musí být také udržován v čistotě.

Zařízení a stroje

Při získávání herních zařízení pro děti je lepší netestovat a kupovat nejoblíbenější modely. Patří sem:

 1. Air Hockey.
 2. Sportovní přístroj.
 3. Jeřábové auto.
 4. Silomer.
 5. Videokamera.

Nyní se na trhu představí spousta různých výherních automatů, jako jsou například: závodní automobil, závodní jízda na kole, natáčení a tak dále. Samozřejmě, je na vás, abyste si mezi takovou rozmanitostí vybrali. Kromě výherních automatů budete muset zaplatit za instalaci platebního systému a bankovního výměníku.

Zaměstnanci

Takové podnikání je dobré, protože v počáteční fázi nemusíte přijímat zaměstnance. Zařízení můžete snadno nainstalovat na správném místě. Ale v budoucnu budete určitě potřebovat instalaci hardwaru, protože nějaké zařízení se po určitém čase začne přerušovat.

Různé škody mohou nastat dokonce bez zavinění uživatelů. Hracie automaty jsou komplexní systém, který pravidelně vyžaduje restart nebo zastavení práce po určitou dobu. Takže bez zvláštní školení v takovém podnikání to nemůže udělat.

Marketing

Pokud se vám podařilo najít volné místo, které je vždy spousta lidí, nemusíte utrácet velké peníze na reklamu. Výherní automaty s hlučnou hudbou a jasnými světly přitahují děti samy. Kromě toho můžete provést následující kroky:

 • udělejte jasné znamení pro lákání lidí. Hlavní věc je, že je na významném místě;
 • k nákupu automatů pro různé věkové skupiny. Například v prodeji jsou zařízení pro děti ve věku 5-10 let. Taková zařízení nebudou populární u mladistvých ve věku 12-16 let. Podnikatel by měl toto zohlednit při rozvíjení svého podnikání;
 • pro přitažlivost klientů k využívání systému slev, darů, bonusů a různých akcí;

S rozšířením vašeho podnikání v budoucnu už budete potřebovat velký prostor pro umístění mnoha hracích automatů. Takové místo lze nalézt ve velkých nákupních centrech. Bylo by hezké, kdyby na místě obchodního centra byly fotografie s vašimi zařízeními a jejich popis.

Finanční složka podniku

Hlavním odpadem v tomto podnikání bude nákup kasinových automatů, který vám přinese zisky. Jeden takový stroj, oblíbený u dětí, bude generovat příjmy přes 50 tisíc rublů. Od té doby můžete rozšířit své podnikání a vytvořit celý zábavní park. To bude vyžadovat:

 1. Pronájem velkého prostoru v oblíbeném nákupním centru.
 2. Koupit různé výherní automaty pro děti různých věkových skupin.
 3. Najme zaměstnance.
 4. V parku se nachází kavárna a obchod s hračkami a suvenýry.

Období návratnosti tohoto projektu je skvělé. Ale další výtěžek nebude menší než 500 000 rublů měsíčně.

Náklady na otevření a údržbu

Chcete-li otevřít podnik jako hrací automaty pro děti, budete muset zaplatit následující:

 • pronájem prostor - asi 100 tisíc rublů;
 • plat mzdového stroje a účetní - asi 60 tisíc rublů;
 • nákup dětských hracích automatů - asi 950 tisíc rublů (za 5 kusů).

Chcete-li otevřít dětské hrací automaty, budete potřebovat nejméně 1 110 000 tisíc rublů. Hlavní výhodou takového případu je nedostatek potřeby trvalé přítomnosti. V případě potřeby budete muset pouze vybírat peníze nebo opravit hrací automat.

Výše budoucích příjmů

Výše budoucích příjmů přímo závisí na počtu nainstalovaných herních zařízení a správné poloze. Jeden stroj by měl přinést 50 tisíc rublů měsíčně.

Z měsíčního zisku dáte asi polovinu nájemného, ​​práci zaměstnanců. Máte-li k dispozici 5 kulometrů, přinesou za měsíc 250 tisíc rublů. Z toho 90 tisíc bude vaším čistým ziskem.

Doba návratnosti

Pokud vše půjde dobře a vaše výherní automaty budou mezi dětmi velkou poptávkou, pak se podnik vyplatí během jednoho roku.

Hlavním důvodem při zahájení podnikání je zohlednění všech možných rizik. K tomu lze přičíst trvalé rozložení výherních automatů. V tomto případě stojí za to přemýšlet o jeho nahrazení. A také, pravděpodobně, nehledejte s volbou stroje. To bude vyžadovat pečlivé studium trhu.

Podniky, jako jsou hazardní hračky pro děti, budou vždy relevantní. Protože děti vždycky milují zábavu. Hlavní věc spočívá v tom, že hrací automat by měl vyhovovat jejich potřebám.

Zábavné

Zábavné (dětské) stroje - to je automat bez peněz. Hráč obdrží pouze radost nebo ceny. A na rozdíl od herních automatů s výhrou v hotovosti, kde je malá závislost na přehrávači, vše závisí na zábavních zařízeních přehrávače. Je třeba aplikovat zručnost, intuici, reakci, přesnost a někdy i sílu.

Většina zábavních automatů je určena pro děti a mládež, takže se tato zařízení nazývají také dětské. V zahraniční tradici se volá zábavní zařízení zábavu.

Zábavná zařízení jsou rozdělena do následujících kategorií:

• Sovětské výherní automaty jsou stejné, 15 kopecks...

• Simulátory:
- Simulátory automobilových závodů
- Simulátory závodní
- simulátory fotografování
- simulátory boje proti rukám (nejčastěji pomocí joysticku)
- Sportovní simulátory
- Taneční simulátory
- hudební simulátory

• Video simulátory

• Zařízení "redempshen" (s vydáním jízdenek, žetonů, cen atd.):
- hrací automaty (bez peněz)
- Rychlé stroje na výhru
- Monetotaky (kočárky)
- Hammerheads
- Štěňata
- Sportovní vozidla
- Vozidla s cenami
- Jeřáby a jeřábové stroje
- Jukeboxy

• Sportovní vybavení:
- Letecký hokej
- Stolní fotbal
- Stolní basketbal
- Silomery
- Pinballs

• houpání, kolotoč, atrakce

Zábavné stroje na našich webových stránkách jsou seřazeny podle výrobce. Níže je seznam výrobců zábavních zařízení. Fotografie a pokyny herních automatů jsou zobrazeny na odpovídajících stránkách.

Volné hrací automaty pro zábavné hry

Moderní člověk se každý den dostává do spousty stresových situací. Aby bylo možné čelit problémům v práci, vyřešit každodenní problémy a vydržet povyk a hluk města, je třeba získat kvalitní odpočinek a nabití pozitivních emocí.

Rozptýlené každodenní potíže mohou být jiné. Pro někoho stačí jen ležet na gauči a dívat se na televizní pořad a na někoho, relaxaci přináší jednoduchá procházka v parku u domu. Ale jak udělat jasnou odrůdu ve stejném šedém rutinním a nudném víkendu? Nabytí pozitivních emocí a získání nových dojmů pomůže online hracím automatům, které se stane skutečným bohémem pro milovníky dobrodružství a vzrušení.

V našem klubu jsou prezentovány nejlepší volné hrací automaty, které dávají každému hráči úžasný koktejl emocí z vzrušení, adrenalinu a radostného předvídání. Virtuální sloty jsou skvělou náhradou za konvenční hazardní hry. K dnešnímu dni, abyste se okamžitě ponořili do nádherného světa hazardních her, nemusíte nikam jít, prostě navštivte naše stránky a spusťte své oblíbené zařízení.

Rozmanitost herních automatů

Sortiment herního portálu je schopen uspokojit požadavky i těch nejzkušenějších hráčů. Naše sbírka obsahuje více než stovku slotů od nejslavnějších vývojářů softwaru pro kasina na světě, které poskytují možnost hrát zdarma nebo sázet na skutečné peníze.

V našem pokoji jsou klasické jednorázové bandity s jednoduchými pravidly, minimálními linkami a bubny. V tomto případě se vyznačují slušnými výhry a velkými jackpoty. Navíc nabízíme našim návštěvníkům moderní hrací automaty s úžasnými animačními řešeními, skvělou hudbou a mnoha dalšími kolemi, bonusovými hrami a cenami. Mnoho z nich je vytvořeno na základě slavných filmů, karikatur, komiksů a dokonce i knih, takže hráči mají právě teď jedinečnou šanci setkat se s jejich oblíbenými hrdiny nebo herci.

Zahrajte si zdarma pro zábavu!

Plně chápeme, že před provedením skutečné rychlosti, musíte se naučit pravidla hracího přístroje pro stanovení své schopnosti a dozvědět se tajemství vyzkoušet různé způsoby hry a nakonec si vybrat nejvýnosnější strategie. To je důvod, proč v našem klubu mohou hráči spustit bubny v demo verzi a dokonce i bez registrace!

Hra s virtuálními sázkami vám umožňuje bez problémů přepínat hazardní hry online, měnit předmět, prostředí a pravidla. V tomto případě hráč neruší ztrátu výhry kvůli změně slotu. Samozřejmě, že během volné hry je vyloučena možnost získat hotovostní jackpot a okamžitě se zbohatnout. Na oplátku hráč získá mnoho užitečných dovedností a dojmů. Nic se nedá srovnávat s jedinečnými momenty, které čekají na zastavení virtuálních bubnů, což předchází tvorbě cenných kombinací!

Jak nakupovat hrací automaty pro děti

Zábavní průmysl znamená organizaci akcí a volného času pro děti a dospívající, myšlenka podnikání tímto směrem je dnes velmi populární a aktivně se rozvíjí. Mezi zajímavé a nevyžadující velké počáteční investice jsou obchodní nápady související s instalací dětských hracích automatů. Zóna herních automatů může fungovat samostatně nebo jako součást dětského hřiště, dětského hřiště, zábavního prostoru pro dětskou kavárnu. Předběžná analýza a podnikatelský záměr při vývoji myšlenky umožní určit, jakým směrem je slibnější pohybovat se.

Dětské sloty pro podnikání

To vše závisí na množství, že podnikatel je ochoten utratit za něj koupit firmu nebo vše potřebné pro podnikání, hospodářskou soutěž a sebepojetí budoucnosti dela.V Na prvním místě je třeba k určení stáří a hrací automaty na téma, stejně jako - jejich počet a umístění v místě Jeden stroj může být umístěn v prodejně příslušného předmětu: obchod s dětskými oděvy, sportovní zboží, supermarket, který prodává dětské zboží. Také vhodné prostory rodinných kaváren a klubů, bowling. Vzhledem k tomu, děti nemohou být dlouhodobé zaměření na konkrétní povolání, bude stroj umožňuje přepínat jejich pozornost a umožňují celou rodinu uvolněné a zábavné otdohnut.V kavárny, nákupní centra, pokud finance dovolí, můžete vybavit celý prostor hracích automatů pro děti, správně seskupil podle témat a žánrů. Kategoricky vyloučeny jsou agresivní příběhy, hrůzy, katastrofy. Doporučené sporty, dobrodružství, questy, dětská fantazie. Pro zónu hracích automatů je také důležité zonerovat jejich seskupení podle věku: 3-7 let, 8-11, 12-14. Tím se vyloučí střet senior a junior, rozdělí dětem interesam.Zanimatsya registraci licence dostatečně dlouhý a namáhavý. Podnikatelé zpravidla preferují nákup hotových obchodů v oblasti instalace a používání dětských hracích automatů "na klíč". Takový prodej současně zaručuje výběr optimálního variantu ze sady prezentací.

Jak uzavřít dohodu Pro registraci podnikání samo o sobě musí být otevřený IE či LLC s finančním úřadem a získat registrační svidetelstvo.Podvodnye obchodní kameny v dětských herních avtomatovNauchivshis projít všechny úrovně na stroj, děti rychle ztrácejí zájem o něj, a vzhledem k velkému schopnost učit se v mladém věku, musíte být připraven k tomu, že stroj bude muset čas od času měnit. Pokud jsou stroje a jejich body umístění několik, jednoduše je můžete přeinstalovat, měnit místa. Nekomplikujte úkol dítěte. Pro každý věk potřebujete nejvíce srozumitelné rozhraní a pravidla hry, což je zápletka, která znamená malou snahu předávat program. Stroj je stále zábavnou dovolenou a jen málo lidí se bude chtít ponořit do hry a soustředit se na hru na dlouhou dobu a dosáhnout výsledku.

Tyto dětské hrací automaty přinášejí nejvíce zisku

Všichni profesionální provozovatelé zábavních center vědí, že hlavní příjmy pocházejí z dětských hracích automatů. Současně ne každý ví, které stroje jsou nejvýnosnější.

Již dříve jsem citoval statistiky našich hráčů ze Spojených států o hazardních hrách. V tomto krátkém přehledu přináším nejvýnosnější výherní automaty podle statistik několika zábavních center.

Vedoucí příjmů, jako vždy v posledních letech, zůstává králem výherních automatů Redemption - Big Bass Wheel.

Mnoho operátorů dalo dva takové stroje do každého zábavního centra.

Spin-N-Win je velmi oblíbený a výnosný herní automat. Je to velké kolo s blikajícími světly.

Pharoh's Treasure - klasický automat s vydáním jízdenek. Stejně jako v předchozí zprávě je tento stroj zaslouženě jedním z nejvýnosnějších.

Deadstorm Pirates - Jeden z nejvýnosnějších videoher. Velká obálka pro dva hráče vytváří atmosféru přítomnosti během pirátských dobrodružství. Nyní nahradit tento stroj Namco vyrábí nový automat Dark Escape 3D, o kterém jsem již dříve řekl.

Barber Cut - Tento automat je již nevýrobní, ale stále ho lze najít v prodeji.

Ducky Splash je lídrem mezi dětskými výherními automaty pro vykoupení. Mnoho operátorů volá takové automatické stroje.

Crank It Revolution vývoj úspěšného hracího automatu Crank It.

Let's Go Jungle - odstraněna z výroby a nahrazena stejným novým herním zařízením Let's Go Island.

Terminator - simulátor videozáznamu, je k dispozici v několika modifikacích s pevnými a nezávislými automaty. K dispozici je také model hracího automatu s velkým projekčním plátnem.

Obchod od nuly: dětské hrací automaty

Obchodní činnost spojená s hracími hrami pro děti může být otevřena absolutně všem. Se správným přístupem je takový podnik schopen přinést solidní zisk a rychle se vrátit.

Každé dítě miluje hrát různé hry. Pokud je stroj zajímavý, potom se z něj děti nebudou roztrhat. A rodiče v každém případě zaplatí, protože milují své děti a chtějí, aby byli šťastní.

Analýza trhu

Za prvé, otevřít vlastní podnik, který bude sestávat z instalace hracích automatů, budete muset provést analýzu trhu. Nezapomeňte na konkurenty, kteří jsou k dispozici v jakékoliv firmě.

Určitě ve vašem městě již existují herní parky v nákupních centrech a samostatně zavedené hrací automaty. Podívejte se na jejich ceny a jaké stroje jsou oblíbené u dětí.

Můžete dokonce provést průzkum mezi dětmi. Objednávání nových zařízení dříve neznámých v naší zemi je vždy rizikem. Děti je nerozumí, to znamená, že automat neplatí sám.

Rovněž je důležité vybrat si pokoj. Při výběru je třeba postupovat z počtu návštěvníků. Čím více rodin přijde do nákupního centra, tím pravděpodobněji budou chtít hrát ve slotu, který jste instalovali.

Obchodní registrace

Když otevřete jakýkoli obchod, musíte si zvolit organizační a právní formu. Velikost daně a výše výkazu závisí na volbě. Pro začínajícího obchodníka, který si koupil pár výherních automatů, je lepší vybrat IP. Ale v budoucnu, když se rozšiřuje, stojí za přechod na LLC.

Organizace obchodu

Před zahájením podnikání musíte pracovat tvrdě. Přípravný proces lze rozdělit do následujících etap:

 1. Rozhodněte se o konceptu případu, vypočtěte částku, která bude potřebná k zahájení podnikání a doba návratnosti, a podívejte se na různé místa, kde můžete své hrací automaty umístit.
 2. Dobrá studie o právních předpisech země a vašeho regionu, abyste následně nevyjížděli hazardní hrací stroje, jak se ukázalo, jsou zákonem zakázány.
 3. Připravte dokumenty potřebné pro registraci společnosti a zaregistrujte ji výběrem organizační a právní formy.
 4. Určete místo instalace strojů. V případě potřeby proveďte malou kosmetickou opravu.
 5. Koupit zařízení.
 6. Zaměstnávat zaměstnance za práci.

Umístění, místnost a její výzdoba

K organizaci tohoto podnikání stačí pronajmout malou plochu pro instalaci strojů, protože v počáteční fázi nepotřebujete skladovat zařízení a zboží. Teprve včas, pokud bude podnikání ziskové, můžete odstranit malou kancelář pro vyjednávání. Dávejte pozor na to, že:

 • Předpoklad je nejlépe pronajat v místech, kde je velké zatížení rodinných příslušníků. Například v nákupních a zábavních centrech, stejně jako v supermarketech;
 • umístění zařízení by mělo být prominentní, aby děti mohli vidět;
 • V létě je možné instalovat hrací automaty na ulici, například v parcích;
 • Pokud je ve vašem městě spousta turistů, stojí za to si pronajmout místo, které nejčastěji navštěvují.

Aby děti mohly hrát ve vašem zařízení, musí být oblast, ve které je nainstalována, čistá a suchá. Samotný hrací automat musí být také udržován v čistotě.

Zařízení a stroje

Při získávání herních zařízení pro děti je lepší netestovat a kupovat nejoblíbenější modely. Patří sem:

 1. Air Hockey.
 2. Sportovní přístroj.
 3. Jeřábové auto.
 4. Silomer.
 5. Videokamera.

Nyní se na trhu představí spousta různých výherních automatů, jako jsou například: závodní automobil, závodní jízda na kole, natáčení a tak dále. Samozřejmě, je na vás, abyste si mezi takovou rozmanitostí vybrali. Kromě výherních automatů budete muset zaplatit za instalaci platebního systému a bankovního výměníku.

Zaměstnanci

Takové podnikání je dobré, protože v počáteční fázi nemusíte přijímat zaměstnance. Zařízení můžete snadno nainstalovat na správném místě. Ale v budoucnu budete určitě potřebovat instalaci hardwaru, protože nějaké zařízení se po určitém čase začne přerušovat.

Různé škody mohou nastat dokonce bez zavinění uživatelů. Hracie automaty jsou komplexní systém, který pravidelně vyžaduje restart nebo zastavení práce po určitou dobu. Takže bez zvláštní školení v takovém podnikání to nemůže udělat.

Marketing

Pokud se vám podařilo najít volné místo, které je vždy spousta lidí, nemusíte utrácet velké peníze na reklamu. Výherní automaty s hlučnou hudbou a jasnými světly přitahují děti samy. Kromě toho můžete provést následující kroky:

 • udělejte jasné znamení pro lákání lidí. Hlavní věc je, že je na významném místě;
 • k nákupu automatů pro různé věkové skupiny. Například v prodeji jsou zařízení pro děti ve věku 5-10 let. Taková zařízení nebudou populární u mladistvých ve věku 12-16 let. Podnikatel by měl toto zohlednit při rozvíjení svého podnikání;
 • pro přitažlivost klientů k využívání systému slev, darů, bonusů a různých akcí;

S rozšířením vašeho podnikání v budoucnu už budete potřebovat velký prostor pro umístění mnoha hracích automatů. Takové místo lze nalézt ve velkých nákupních centrech. Bylo by hezké, kdyby na místě obchodního centra byly fotografie s vašimi zařízeními a jejich popis.

Finanční složka podniku

Hlavním odpadem v tomto podnikání bude nákup kasinových automatů, který vám přinese zisky. Jeden takový stroj, oblíbený u dětí, bude generovat příjmy přes 50 tisíc rublů. Od té doby můžete rozšířit své podnikání a vytvořit celý zábavní park. To bude vyžadovat:

 1. Pronájem velkého prostoru v oblíbeném nákupním centru.
 2. Koupit různé výherní automaty pro děti různých věkových skupin.
 3. Najme zaměstnance.
 4. V parku se nachází kavárna a obchod s hračkami a suvenýry.

Období návratnosti tohoto projektu je skvělé. Ale další výtěžek nebude menší než 500 000 rublů měsíčně.

Náklady na otevření a údržbu

Chcete-li otevřít podnik jako hrací automaty pro děti, budete muset zaplatit následující:

 • pronájem prostor - asi 100 tisíc rublů;
 • plat mzdového stroje a účetní - asi 60 tisíc rublů;
 • nákup dětských hracích automatů - asi 950 tisíc rublů (za 5 kusů).

Chcete-li otevřít dětské hrací automaty, budete potřebovat nejméně 1 110 000 tisíc rublů. Hlavní výhodou takového případu je nedostatek potřeby trvalé přítomnosti. V případě potřeby budete muset pouze vybírat peníze nebo opravit hrací automat.

Výše budoucích příjmů

Výše budoucích příjmů přímo závisí na počtu nainstalovaných herních zařízení a správné poloze. Jeden stroj by měl přinést 50 tisíc rublů měsíčně.

Z měsíčního zisku dáte asi polovinu nájemného, ​​práci zaměstnanců. Máte-li k dispozici 5 kulometrů, přinesou za měsíc 250 tisíc rublů. Z toho 90 tisíc bude vaším čistým ziskem.

Doba návratnosti

Pokud vše půjde dobře a vaše výherní automaty budou mezi dětmi velkou poptávkou, pak se podnik vyplatí během jednoho roku.

Hlavním důvodem při zahájení podnikání je zohlednění všech možných rizik. K tomu lze přičíst trvalé rozložení výherních automatů. V tomto případě stojí za to přemýšlet o jeho nahrazení. A také, pravděpodobně, nehledejte s volbou stroje. To bude vyžadovat pečlivé studium trhu.

Podniky, jako jsou hazardní hračky pro děti, budou vždy relevantní. Protože děti vždycky milují zábavu. Hlavní věc spočívá v tom, že hrací automat by měl vyhovovat jejich potřebám.

Volné hrací automaty pro zábavné hry

Moderní člověk se každý den dostává do spousty stresových situací. Aby bylo možné čelit problémům v práci, vyřešit každodenní problémy a vydržet povyk a hluk města, je třeba získat kvalitní odpočinek a nabití pozitivních emocí.

Rozptýlené každodenní potíže mohou být jiné. Pro někoho stačí jen ležet na gauči a dívat se na televizní pořad a na někoho, relaxaci přináší jednoduchá procházka v parku u domu. Ale jak udělat jasnou odrůdu ve stejném šedém rutinním a nudném víkendu? Nabytí pozitivních emocí a získání nových dojmů pomůže online hracím automatům, které se stane skutečným bohémem pro milovníky dobrodružství a vzrušení.

V našem klubu jsou prezentovány nejlepší volné hrací automaty, které dávají každému hráči úžasný koktejl emocí z vzrušení, adrenalinu a radostného předvídání. Virtuální sloty jsou skvělou náhradou za konvenční hazardní hry. K dnešnímu dni, abyste se okamžitě ponořili do nádherného světa hazardních her, nemusíte nikam jít, prostě navštivte naše stránky a spusťte své oblíbené zařízení.

Rozmanitost herních automatů

Sortiment herního portálu je schopen uspokojit požadavky i těch nejzkušenějších hráčů. Naše sbírka obsahuje více než stovku slotů od nejslavnějších vývojářů softwaru pro kasina na světě, které poskytují možnost hrát zdarma nebo sázet na skutečné peníze.

V našem pokoji jsou klasické jednorázové bandity s jednoduchými pravidly, minimálními linkami a bubny. V tomto případě se vyznačují slušnými výhry a velkými jackpoty. Navíc nabízíme našim návštěvníkům moderní hrací automaty s úžasnými animačními řešeními, skvělou hudbou a mnoha dalšími kolemi, bonusovými hrami a cenami. Mnoho z nich je vytvořeno na základě slavných filmů, karikatur, komiksů a dokonce i knih, takže hráči mají právě teď jedinečnou šanci setkat se s jejich oblíbenými hrdiny nebo herci.

Zahrajte si zdarma pro zábavu!

Plně chápeme, že před provedením skutečné rychlosti, musíte se naučit pravidla hracího přístroje pro stanovení své schopnosti a dozvědět se tajemství vyzkoušet různé způsoby hry a nakonec si vybrat nejvýnosnější strategie. To je důvod, proč v našem klubu mohou hráči spustit bubny v demo verzi a dokonce i bez registrace!

Hra s virtuálními sázkami vám umožňuje bez problémů přepínat hazardní hry online, měnit předmět, prostředí a pravidla. V tomto případě hráč neruší ztrátu výhry kvůli změně slotu. Samozřejmě, že během volné hry je vyloučena možnost získat hotovostní jackpot a okamžitě se zbohatnout. Na oplátku hráč získá mnoho užitečných dovedností a dojmů. Nic se nedá srovnávat s jedinečnými momenty, které čekají na zastavení virtuálních bubnů, což předchází tvorbě cenných kombinací!