Reklama architektonické kanceláře

Dobrý den, milý návštěvník webu!

Ha na této stránce najdete stručné informace o naší společnosti, pokyny naší činnosti a také si budete moci prohlédnout některé naše práce.

AArchitektonická kancelář "Premier-Ard" působí od roku 2000 v oblasti architektury a designu. Provádíme následující typy práce:

- Architektonický návrh obytných a veřejných budov
- Návrh interiérů bytových a veřejných budov
- Vybavení interiérů s nábytkem, lehkým, příslušenstvími předních továren v Itálii

HNaši zaměstnanci jsou absolventi s rozsáhlými zkušenostmi s prací Svazu designérů a sdružení architektů RF.

V dodržujeme zásadu individuálního přístupu ke každému zákazníkovi. Vezmeme v úvahu všechna jeho přání, usilujeme o jejich kompetentní a vkusné provedení v našich projektech.

ПZískat více informací o společnosti, aby se seznámili s metodami naší práce, složení projektové dokumentace, katalog nábytku, můžete navštívit náš salon „Interior Design“, který je centrálně umístěný na následující adrese:

Rusko, Voronezh, ul. Friedrich Engels, d.14, svazek (473) 238-41-86, 251-27-18 (fax), (473) 264-49-60
E-mail: [email protected]

MRádi se s vámi setkáme a zodpovíme všechny vaše otázky. Doufáme, že náš známý povede k úspěšné spolupráci.

Vlastní podnikání: jak otevřít architektonickou kancelář. Podnikatelský plán architektonického a designového úřadu

Trh architektonických služeb Ruska je obrovský a navíc je ve fázi formace, která je obzvláště cítit v megacities. Spolu s vysokou konkurencí (podle statistik v Moskvě existuje více než 250 architektonických kanceláří) architektonické služby architektům poskytují i ​​bez podnikatelské registrace.

Proč je architektonický obchod ziskový?

Tento podnik nevyžaduje nákup surovin nebo zboží. Jeho hnací silou je inteligence zaměstnanců: architekti a designéři a jejich profesionální důvěryhodnost u zákazníků. Dobře zavedený podnik s ideálně pracujícím personálem často určuje ziskovost a dosahuje 200%.

Jaká tak vysoká ziskovost znamená z makroekonomického hlediska? Přesně se formuje ruský architektonický trh. V něm je dočasně narušena harmonie - společnosti jako architektonické a designové kanceláře převažují. Existují však rezervy: statistiky ekonomik východní Evropy ukazují, že architektonické společnosti v nich jsou 2,5-3krát větší než v Rusku.

Podle různých odhadů, současná kapacita ruského architektonického trhu je nižší než $ 1 miliarda (v Moskvě. - 300 milionů $).. Je zřejmé, že se jedná o oficiální (viditelná) část ledovce, není žádným tajemstvím, že skutečný objem obchodu opakovaně podceňována dempingovaniya architektonických se týká projektů, stejně jako „šedé“ a „černé“ architekta, pracují „doma“.

Figuranti: architekti a podnikatelé

Vyhlídky na další změny ve vektoru vývoje této sféry jsou zcela zřejmé. S růstem dobrých životních podmínek obyvatel se také zvyšuje poptávka po estetické transformaci jeho životního prostředí. Ruský trh skutečně vznikl před deseti lety a od té doby se krajinářský design dynamicky rozvíjí. Stále více a více talentovaných architektů chtějí založit podnik, který bude mít prospěch, a to na základě svých schopností a komunikačních schopností.

Mají zájem o otevření architektonické kanceláře. Ale na druhou stranu je stejná otázka naléhavá pro mnoho investorů, kteří mají zájem investovat své peníze do dynamického architektonického podnikání, který každoročně roste o 30%. Ukazuje se klasická situace: kdo je kdo. Nebo nárokovaný architekt uspěje v úspěšném podnikání, nebo podnikatel bude moci najmout úspěšné architekty, kteří vedou ke své klientele.

Toto téma - zahájení podnikání prostřednictvím zřízení architektonické kanceláře je věnováno materiálu shromážděnému v tomto článku.

Soukromé architektonické společnosti na architektonickém trhu

Státní, obecní a soukromé organizace zoufale soutěží o velké zakázky na ruském trhu architektonických služeb. Existují ovšem také problémy: nejedna nejtalentovanější a hodní architekti dostanou státní příkaz (později tuto otázku nastolíme).

Ale nebudeme považovat architektonické společnosti různých forem vlastnictví. Předmětem úvahy v tomto článku je soukromá architektonická společnost.

Představte si typický pragmatický obchodní plán architektonické firmy.

Start - nikoliv s nulovou čárkou

Pro vytváření komerčních architektonických kanceláří se obvykle přijímá odborník, "má své vlastní jméno" a slouží určitému okruhu klientů. V tomto případě zakladatel-profesionál, který má individuální licenci na architektonickou tvůrčí činnost, stačí vydat IP.

Není-li k dispozici, zřizuje se právnická osoba (obvykle formou LLC), která by měla obdržet licenci k provádění projektů a stavebních a opravárenských prací. Pracovníci této organizace musí splňovat kritéria kvalifikace a zkušenosti z výroby. Organizace vlastnící licenci je kontrolována orgány dohledu pro architekturu.

Náklady a investice

Investice do zahájení tohoto druhu podnikání jsou relativně malé.

Kromě výše uvedených nákladů na registraci organizační formy a udělování licencí bude nutné pronajmout kancelář architektonické kanceláře. U takového pronájmu nejsou vzdálené nebo spící prostory vhodné. Nájem by měl být v centru města. Je pravda, že na základě minimálního počátečního personálního obsazení oblast potřebuje poměrně malou - 20 m 2.

V této fázi by měl být rovněž poskytnut první plat zaměstnance. Chcete-li zaplatit za práci zaměstnanců, 3 zaměstnanci, budete potřebovat 50 tisíc rublů. Samozřejmě, měli byste si koupit kancelářské vybavení a nábytek, pro které "na minimum" potřebujete 200 tisíc rublů. Je také žádoucí iniciovat inzerci do vaší společnosti (50 000 rublů).

Příjmy architektonické kanceláře

Pro architektonickou firmu je pro "profesionální" zaměstnance předsednictva jistý druh "hlouposti". Jejím znamením je současná, společně s otevřením podnikání, získání vážné a významné úrovně poptávky. Je důležité, aby architekti ve městě věděli a jeli k nim. Pokud je zaměstnanec "nulový", bude trvat dva měsíce, dokud nebude dosaženo bodu překročení a rok a půl - dokud nebude dosažena přiměřená ziskovost.

S zkušenými pracovníky přinese práce architektonické kanceláři zisk za druhý měsíc a investice se plně vyplatí za 3-4 měsíce. Pokud obecně přicházejí velké zakázky na projekty, pak má smysl, aby společnost pracovala jako architektonická a plánovací kancelář.

Pro potvrzení výše uvedeného dát Jeden tarif moskevské architektonické firmy v konstrukci pouzdra: interiéru - $ 50 za m 2, návrh projektu $ 200 za m 2, dohled výbor přinese $ 1000 za měsíc.

Vybíráme specifika podnikání

Samozřejmě, každá architektonická společnost se bude snažit stát se lídrem ve svém segmentu trhu. To je správná strategie maximalizace zisku. Na rozvinutém trhu megacities v podmínkách budování boomu vedou určitá specializace architektonických organizací.

Po zahájení podnikání byste měli myslet na specializaci. Proto je vhodné podrobně a objektivně zhodnotit kvalifikaci pracovníků architektonické kanceláře, která ji měří s ohledem na specifika trhu. Obvykle se volí oblast činnosti, v níž mají zaměstnanci skutečné dlouhodobé zkušenosti. Z čeho musíte vybírat? Zvažte formy architektonických společností, které jsou preferovány pro architektonické podnikání.

Specializované architektonické kanceláře

Architektonické a plánování Office vyvíjí komplexní projektovou dokumentaci, jako je rámcový plán, architektonické, stavebnictví, vytápění a větrání, dodávky vody a kanalizačních profilů, jakož i plánování dodávek, technologické, organizační a stavební údržbu. Pro všechny tyto sekce jsou také připraveny odhady.

Architektonické a konstrukční kancelář pro objednávky, dotace ním řešení bytových interiérů a krajiny vyjádřený v návrhu projektu, podle objektivních možností a přání zákazníka. Zároveň si odborníci zvolí optimální koncept, stylistické rozhodnutí, barvu. Jsou určeny dokončovací materiály, které odpovídají poměru cena / kvalita, který je pro klienta možné.

Architektonická a výrobní kancelář se specializuje na vývoj složité projektové dokumentace pro výrobní budovy (obecné uspořádání zařízení, inženýrské sítě a systémy, technologické budovy). Tato organizace se rovněž zabývá obecnými plány bytových domů pro personál, ale "po" při plánování svých výrobních objektů.

Univerzální architektonické společnosti

Architektonická a designová kancelář je univerzálnější. Zpravidla zahrnuje několik oddělení. Rozsah její činnosti nejen spojuje funkce obou TMP výše uvedených architektonických kanceláří, ale také zahrnuje autorský a technický dohled na místě ve všech fázích návrhu.

Tento typ architektonického úřadu má smysl organizovat se na architektonickém trhu s omezenou poptávkou. Specifičnost jeho díla spočívá v tom, že jakákoliv architektonická žádost je předána osobě, automaticky se stává jeho klientem.

Existuje další formát společnosti v tomto odvětví. Nicméně, jeho profesionálové, kteří již mají zkušenosti se rozhodli, a tak vědí v předstihu, jak otevřít architektonický workshop, transformovat jejich fungující architektonické kanceláře. Změna je v přechodu na 100% design a konstrukci "na klíč".

Znamená to, že architektonická dílna přebírá organizaci stavebního, autorského a technického dozoru. Dále architektonická dílna často plní úkoly dodat zákazníkovi vzácné dokončovací materiály. Kombinace architektonických a stavebních funkcí v jedné právnické osobě zvýšila ziskovost architektonické dílny s ohledem na architektonickou kancelář o 7%.

Město jako soubor architektonických problémů

Jak si dokáže představit moderní ruská megapolis, a pochopit, jak otevřít architektonickou kancelář? Možná ne jako ty? Okamžitě zachycuje všechny problémy. Městské ulice, které ztratily funkci komunikace, v podobě, která je pro průměrného obyvatele nedostatečná. Oblasti vytvořené pro demonstrace a přehlídky, představující kamenné pouště ve všední dny.

V podobě měst se ztrácí koncept udržitelné architektury. Problém veřejných prostranství je všudypřítomný. Je zřejmé, že to vše by mělo být přeorientováno tak, aby městská architektura co nejvíce odpovídala představám lidí o bezpečnosti a pohodlí, maximálně přispívala k různorodé společenské aktivitě lidí. Je pozitivní, že architekti již začínají nejen hovořit nahlas, ale také naznačují, jak změnit situaci (myslíme 1. kongres národních architektů).

Výběr oblastí služeb

Pozornost začínajících podnikatelů si zaslouží zkušenosti s provozováním architektonických společností. Je zřejmé, že než se sami sebe zeptáte, jak otevřít architektonickou kancelář, měli byste jasně představit prioritní oblasti pro budoucí práci. Podle statistik vypadají takto: bytový fond - 25%; inovační projekty nových podniků, veřejné prostory - 2-5%; kancelářské nemovitosti - 20%; restaurační podnikání - 10%; služby - 2-3%; Maloobchodní nemovitosti - 5-7%; univerzální přístup, servis všech objednávek - 30%.

Závěr

Jaké vyhlídky má architektonické podnikání v Rusku? Tato otázka byla aktivně projednána na 1. kongresu Národní komory architektů dne 22. 11. 2013. Nepochybně je podnikání v této oblasti poptávané a aktivní.

Nedostatečné jsou i protiklady. A oni, jak nás učí historie, jsou výchozím bodem vývoje. Možná se tedy chytří podnikatelé stále více zajímají o to, jak otevřít architektonickou kancelář.

Program Memorandum 2013 přijatý kongresem předpokládá uvedení architektonických "pravidel hry" do souladu se světovou praxí. Za prvé je nutné zajistit správní nezávislost architektonického odvětví od stavebnictví.

Zadruhé je třeba vytvořit (včetně architektonických kanceláří) transparentní podmínky pro soutěž státních zakázek pro rozvoj měst (což je 58% trhu architektonických služeb).

Memorandum předpokládá vývoj a zavedení vhodných změn federálního zákona o architektonických činnostech...

Obchodní myšlenka na vytvoření architektonického úřadu v roce 2018

Architektonická kancelář dnes je nejen prestižní, ale i vysoce výnosná, schopná přinášet dobré příjmy a slávu. Moderní kanceláře vytvářejí grandiózní projekty, které jsou realizovány nejen v Rusku, ale iv zahraničí.

 • Jak začít podnikat
 • Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?
 • Kolik můžete vydělat
 • Jaké vybavení bych měl zvolit pro architektonickou kancelář
 • Jaký kód OKVED by měl být uveden při registraci architektonického úřadu
 • Jaké dokumenty jsou potřebné k otevření architektonické kanceláře
 • Jaký daňový systém si vyberete pro architektonickou kancelář
 • Potřebuji povolení k otevření architektonické kanceláře?
 • Reklama a přitahování zákazníků

Navzdory tvrdé konkurenci, architekti a návrháři služby jsou v poptávce, a to se každoročně zvyšuje, jak se zvyšuje počet lidí, kteří chtějí budovat kvalitní moderní chaty, vytvořit pohodlí v jejich domovech.

Architektonické a designové směry mají mnoho vyhlídek a lze je využít k otevření vlastního podnikání.

Jak začít podnikat

Především byste měli studovat trh a určit směr, kterým chcete pracovat. Nejjednodušší variant - design bydlení a design krajiny. Další možností je příprava projektové dokumentace pro výstavbu bytových domů a různé komunikace. Můžete také připravit projektovou dokumentaci pro podniky, ale jde o uzavřený segment.

Projekty se obvykle specializují na jednu ze směrů a pouze 30% z nich je schopno poskytnout širokou škálu služeb.

Směr činnosti musí být zvolen na základě vašich zkušeností a schopností. Velkým požadavkem je přestavba bytů a návrh prostor. V této oblasti je nejsnazší najít zákazníky.

Pokud však máte zkušenosti s prací v jiných oblastech a jste známí jako vysoce kvalifikovaní specialisté, můžete se v nich pokusit.

Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

Chcete-li začít podnikat, musíte spočítat, jaké investice a pro jaké účely bude zapotřebí. Za prvé, že je třeba vypracovat dokumentaci pro registraci a otevření obchodu, a za druhé, aby pronajmout pokoj a koupit zařízení, ve třetím, reklamní kampaň, ve čtvrté vzít v úvahu výplaty zaměstnanců, páté, položit určitou částku pro případ nenadálé události.

Pro pravidelné kanceláře interiérového designu bude k dispozici dostatek 500-700 tisíc rublů. Pokud máte grandióznější plány, budete potřebovat investice ve výši 1 500 000 rublů.

Kolik můžete vydělat

V Rusku využívá architektonické kanceláře méně lidí než v Evropě nebo ve Spojených státech. Ale ceny za jejich služby jsou poměrně vysoké. Velkým přínosem podnikání je to, že pro jeho uvedení na trh nebudete potřebovat zboží. Ačkoli některé ADB při přípravě projektové dokumentace přidávají prodej materiálu nebo nákup nábytku pro zákazníky.

Výnosnost podnikání v oblasti architektury a designu může dosáhnout 200%, ale pouze v případě, že existují profesionálové v podnikání a existuje spolehlivá klientská základna. Zpravidla s dobře zavedenou prací se náklady vyplatí za 4-6 měsíců.

Například průměrná cena plného rozsahu služeb pro návrh bydlení - 1000 tisíc rublů na 1 m2. Další rozdělené kanceláře nastavují výše uvedené sazby.

Vytvoření architektonického úřadu je hlavním úkolem přilákat zákazníky, což je mnohem obtížnější než v mnoha jiných oblastech, protože na trhu existuje mnoho "šedých" architektů nabízejících služby za nižší ceny.

Jaké vybavení bych měl zvolit pro architektonickou kancelář

Před nákupem zařízení se musíte postarat o pronájem kanceláře. Je žádoucí, aby jeho plocha nebyla menší než 100 m2. Možné potíže při hledání místnosti. Je žádoucí jej pronajmout v centru města a na něj jsou splněny určité požadavky.

Po vyřešení všech problémů v kanceláři bude možné pokračovat v nákupu kancelářského vybavení, nábytku a speciálního softwaru.

Jaký kód OKVED by měl být uveden při registraci architektonického úřadu

Chcete-li podnik zajistit vysokou ziskovost a vyhnout se problémům, musíte ji zaregistrovat u daňových úřadů. Zvolte kód OKVED ve stejnou dobu nebude velmi složité.

Potřebujete OKVED 71.1, který se zabývá činnostmi v oblasti architektury, inženýrskými průzkumy a poskytováním poradenství v těchto oblastech.

Jaké dokumenty jsou potřebné k otevření architektonické kanceláře

Při registraci firmy je možné zastavit v IP. Máte-li licenci, je to dobrá volba. Ale stejně je lepší vybrat LLC, což umožní příležitost pracovat s právními subjekty.

Kromě standardního balíku dokumentů pro registraci u federální daňové služby budete potřebovat hasičskou službu, smlouvy o pronájmu místnosti a servis s různými pomůckami.

Jaký daňový systém si vyberete pro architektonickou kancelář

Zjednodušený systém zdanění, podle něhož mnoho podnikatelů dává přednost práci, je opravdu výhodné, ale ne v případě architektonického úřadu. Pokud se věnujete pouze designu interiéru - je to dobrá volba. Pokud připravujete projekty pro velké zákazníky, je lepší zůstat na OSHO.

Potřebuji povolení k otevření architektonické kanceláře?

Otevření architektonického úřadu předpokládá existenci určitých povolení. Máte-li licenci na aktivitu, ale otevřete LLC, je vaše licence dostačující. Může však být nezbytné získat několik certifikátů a povolení k zahájení činnosti.

Reklama a přitahování zákazníků

Chcete-li přilákat zákazníky, musíte nejprve používat osobní známosti a sociální sítě. ABD - podnikání je specifické, a proto je nepravděpodobné, že by to vyhovovalo venkovní reklamě. Je lepší inzerovat na stránkách specializovaných časopisů. Je žádoucí mít webové stránky, na kterých můžete široce propagovat služby. Je třeba zvolit libovolné kanály. týkající se konstrukce návrhu, designu a TP.

Obecně platí, že otevření ADB od začátku je poměrně problematické, takže můžete použít jinou možnost - koupit hotovou firmu. Existuje však i mnoho úskalí, které je třeba zvážit zde.

Domů

Architektonická kancelář "Můj dům" je zárukou, že projekt vašeho budoucího domu budou obsazeny předními odborníky v oblasti projektování a výstavby bytových domů.

Bohaté praktické zkušenosti v konstrukci obytných budov a sociálního zařízení v regionu a znalostí místního trhu stavebních prací Belgorod nám umožňuje najít nejlepší konstrukční řešení a radit při výběru materiálů pro realizaci objednávky.

Garantujeme kvalitu a dodržování podmínek provedení objednávky, individuálního přístupu a zdvořilého zacházení, vysoce odborných poradenských služeb a přiměřených cen.

Společnost "Můj dům" byla založena v roce 2009. Obecné zkušenosti s navrhováním - od roku 2000. Před tím bylo mnoho různých tvůrčích skupin a organizací. Před vytvořením a po něm jsme se zabývali a zabývali se navrhováním - v nejširším slova smyslu. Provádíme jak návrhy projektů, tak i pracovní část, dále zpracováváme příslušné dokumenty a doprovázíme je v orgánech. V části návrhu vyvíjíme návrhy domů i projekty bytových a veřejných budov různých orientací.

Děláme náčrty projektů krajinného designu jak pro osobní pozemky, tak pro parkové a rekreační oblasti. Budeme také vyvíjet pro Vás předběžný návrh interiéru, pas pro dekorativní dokončení fasády budovy a konstrukce, reklamní nápis a instalaci apod. Nedávno se společnost "Můj dům" zabývá výstavbou domů a chát ve 3 patrech, stejně jako opravy bytů, domů a nebytových prostor. Naše společnost zaměstnává specialisty s rozsáhlými zkušenostmi v projekčních organizacích, obecních institucích a soukromých dílnách. Naši odborníci absolvovali projektovou školu od roku 1996 do současnosti. Existují odborníci s rozsáhlými zkušenostmi s řízením architektury města, kraje a okresu.

Kumulovaná znalost designu. Byly provedeny ve velkém objemu prací, jako jsou: projektu dvorů, park projekt, park projekt, projekt na ulici, návrh master plán okresní budovy, projekt rezidenčního či veřejná stavba je bod objektu, pas projektů povrchové úpravy a barevná paleta na fasádě budovy a zařízení, interiér libovolné složitosti, konstrukce drobné architektonické formy, projekt zahradní architektury a vertikální zahradničení je nejen soukromé domy, ale i předměty obchodu, obchody, kavárny, restaurace, atd Také jsme provedli při práci a pro obecné pracovní projekty rodinných domů, projekty rodinných domků, vily projektů lázní projekty bazény projekty, návrhy garáže a altány projektů. Projekty terénní úpravy a projekty krajinného designu pro soukromé domy byly realizovány nejen ve městě a okrese, ale také v sousedních regionech.

Existuje zkušenost s dálkovou prací na realizaci projektů a vyvíjíme a priorizujeme je v našich aktivitách. Děláme projekty v Moskvě a Petrohradě. Také provádět projekční práce v Krasnodaru, Lipetsk, Kursk, Rjazani Tula, Orel, Smolensku, Tveru, Jaroslavli, Voroněži, Volgograd, Lipetsk, Saratov a Samary, Jekatěrinburgu, Novosibirsk a dalších městech. Snažíme se každého zákazníka individuálně přistupovat, bez ohledu na rozsah a náklady na projektovou práci. Vezmeme v úvahu všechna přání zákazníka při vytváření projektů, spoléhající se na jejich zkušenosti a architektonické a stavební normy a pravidla. V každém projektu se snažíme zdůraznit naši individualitu, aby byl klient spokojen a že nás opět oslovuje!

Zveme spolupráci na projekčních a stavebních organizacích Belgorod!

SLUŽBY REKLAMNÍ AGENTURY

HLAVNÍ REKLAMNÍ SLUŽBY

DOPLŇKOVÉ REKLAMNÍ SLUŽBY


Marketingová kancelář "Academy of Advertising" je reklamní agentura s plným cyklem!

Zabýváme se vytvářením a umístěním reklamních informací a marketingových produktů jakéhokoliv druhu, v závislosti na vašich potřebách, strategii propagace a specifikacích vašich cílových skupin. Spolupráce s reklamní akademií je pohodlná, rychlá a výnosná atrakce nových zákazníků, stejně jako rychlý růst tržeb.

Jaký je rozdíl mezi reklamní agenturou s plným cyklem a ostatními? Hlavním úkolem a specializací takové agentury je vytvoření a implementace integrované reklamní strategie zákazníka.

Reklamní strategie je podporována marketingovým výzkumem, vývojem tvůrčí strategie, výběrem dopravců a následným umístěním reklamních materiálů. Nedá se ignorovat takové důležité body, jako je vymezení okruhu osob zapojených do komunikace a příprava souboru opatření pro následnou propagační činnost.

Vývoj reklamní kampaně se obvykle skládá z několika etap:

 1. Studium výrobku, jeho silné a slabé stránky, spotřebitelé
 2. Identifikace potenciálních zákazníků (průzkum trhu)
 3. Vývoj reklamní kampaně a rozpočtování
 4. Navrhování názvu produktu, návrhu obalu
 5. Vývoj a testování tvůrčí koncepce
 6. Efektivní plánování médií pro maximální pokrytí cílových trhů
 7. Plánování podpory PR a událostí BTL pro propagaci produktů.

Je důležité si uvědomit, že reklama by neměla být omezena na žádný propagační kanál. Efektivní reklamní kampaň - kombinace různých komunikačních kanálů (neadresovaná pošta, tisk, outdoorová reklama, reklama prostřednictvím podpory PR, umístění v rozhlase a televizi atd.) s důrazem na silné stránky každého z nich. Navíc je důležité používat jak úzkoprsé prostředky reklamy, tak kanály s širokým pokrytím masového publika.

Marketingová kancelář "Akademie reklamy", jako reklamní agentura s plným cyklem, rozvíjí vaši propagační strategii od A do Z a bude to také reálné.

Zajistíme výrobu všech typů propagačních produktů, které vás ušetří před tím, než budete muset podnikat současně s mnoha vysoce specializovanými protějšky, a také ušetřit od rozkladu zahájení propagace. Spolupráce s reklamní agenturou s plnohodnotnými službami znamená ušetřit nejen peníze, ale i čas a v důsledku toho zlepšit efektivitu propagace.

Interiér: kancelář architektonické kanceláře Insight

Downtown stále mluví o atypických městských interiérech. Tentokrát jde o pracovní prostor architektonického a projektového úřadu Insight, jehož kancelář se nachází v administrativní budově bývalého závodu na výrobu strojů. Skromné ​​22 meter čtvereční Vladimir a Anna Poluektov se podařilo, aby se vešly moderní interiér inspirovaný vzpomínkami na cestě do Skandinávie, díla Totana Kuzembaeva a Kengo Kuma, textury volně žijících živočichů. Zde je stěna z březové překližky, kancelářského nábytku a ergonomické židle Italská značka Las Mobili, nástěnné police a regály z IKEA.

Interiér má mnoho zajímavých detailů. Například lampy z omezené kolekce IKEA PS, hrnky s grafickým potiskem a zmačkaný obal z porcelánu z Ingolstadtu. Dokonce i mřížka chladiče byly speciálně zdobeny geometrickým ornamentem „husí noha“ (z francouzského. Pied-de-poule), která je spojena s Chanel tvídovém obleku.

Vladimir Poluektov

spoluzakladatel architektonické kanceláře Insight

Byly zde tři hlavní podmínky pro vytvoření naší nové kanceláře - chceli jsme, aby prostor kolem byl ekologicky šetrný, ekonomický a stimulující tvůrčí procesy. To je místo, kde bych chtěl pracovat. Na stěnách bylo rozhodnuto, že budou dokončeny březovou překližkou s minimálním obsahem škodlivých látek schválených pro použití v obytných prostorách. Výsledkem bylo použití přírodních materiálů s krásnou strukturou. Chvějící se postoj k nám nejen k dokončení materiálů a výběru nábytku - zvláštním bodem je osvětlení prostorů. Rozhodli jsme se pro tuto možnost s LED diodami. Výběr nábytku byl poměrně jednoduchý - usadili jsme se na italských židlích s nudným minimalistickým designem a vysokou kvalitou. A naše logo na stěně je částečně z lisované plsti.

Architektonická kancelář "L-Studio"

Kvalitní a cenově dostupné návrhy domů ve Voroněži

volání:

Album architektonických řešení

Navrhujeme:

Domy a chaty

Pokud se k nám dostanete, obdržíte nejúplnější a přemýšlivý design vašeho domu nebo chalupy.

Chaty a lázně

Výstavba rekreačního domu a lázně vyžaduje také vypracování projektu. Jsme připraveni ji vyvíjet pro vás.

Hoz. prostor

Vedle hlavních budov vyvíjíme návrhy garáží, stájí, altánů a podobných konstrukcí.

Pro stavbu od:

Cihly a bloky

Upravujeme proces navrhování domu pro výstavbu cihelných, plynových silikátových a keramických bloků.

Strom

Můžeme Vám nabídnout vývoj projektu rámového domu, zrubového domu, stejně jako domy z lepeného a profilovaného baru.

Materiály panelu

Vzhledem k tomu, že použití panelů SIP a ekologických panelů nyní roste, můžete si pro ně objednat návrh domů.

Garantujeme našim zákazníkům:

Volný náčrt

Na našem prvním pracovním setkání se budeme snažit načrtnout nejkomplexnější nákres vašeho budoucího domova;

Dodržování stavebních předpisů

Projekty pro naše klienty vyvíjíme v souladu s požadavky stavebních dokumentů;

Autorský dohled

Naši specialisté budou řídit výrobní proces tak, aby byl v souladu s architektonickými a konstrukčními řešeními přijatými v projektu.

Navrhujeme:

Domy a chaty

Pokud se k nám dostanete, obdržíte nejúplnější a přemýšlivý design vašeho domu nebo chalupy.

Chaty a lázně

Výstavba rekreačního domu a lázně vyžaduje také vypracování projektu. Jsme připraveni ji vyvíjet pro vás.

Hoz. prostor

Vedle hlavních budov vyvíjíme návrhy garáží, stájí, altánů a podobných konstrukcí.

Pro stavbu od:

Cihly a bloky

Přizpůsobujeme naše projekty pro výstavbu cihelných, plynových silikátových, pěnových bloků a keramických bloků.

Strom

Můžeme Vám nabídnout vývoj projektu rámového domu, zrubového domu, stejně jako domy z lepeného a profilovaného baru.

Materiály panelu

Od té doby, kdy se v tomto trendu využívají panely SIP a ekologické panely, můžete si pro ně objednat důmový projekt.

Garantujeme našim zákazníkům:

Volný náčrt

Na našem prvním pracovním setkání se budeme snažit čerpat pro Vás nejkompletnější nákres vašeho budoucího domova;

Dodržování stavebních předpisů

Projekty pro naše klienty vyvíjíme v souladu s požadavky stavebních dokumentů;

Autorský dohled

Naši specialisté budou řídit výrobní proces tak, aby byl v souladu s architektonickými a konstrukčními řešeními přijatými v projektu.

Příklady naší práce

Projekty z portfolia jsou realizovány ve Voroneži, Moskvě a Petrohradě

Příklady naší práce

Projekty z portfolia jsou realizovány ve Voroneži, Moskvě a Petrohradě

Odhady návrhu pro domy ve Voroněži

Budeme diskutovat o projektu svého domu?

Vyplňte tento formulář -
vrátíme se k vám co nejdříve

Ceny za projektové práce

Struktura projektové dokumentace

V závislosti na vaší osobní touze a ve větší míře na objektivní nutnosti může být složení projektové dokumentace pro výstavbu domu odlišné.

Nejdůležitější je zapamatovat si, že čím podrobněji se projeví dům a jeho jednotlivé uzly, tím přesněji odhad stavby, tím méně bude místo pro manipulaci s finančními prostředky v procesu výroby.

V závislosti na zvolené sadě dokumentů budou přidány konečné náklady projektu.

Výroba venkovní reklamy

Výrobní společnost, která poskytuje komplexní a plnohodnotné reklamní služby. Hlavním předmětem podnikání je velkoformátový a interiérový tisk, výroba nápisů, veškeré montážní práce (včetně vkládání přepravy), tisk a výroba suvenýrů.

  Kvalita
 • Zařízení a materiály předních výrobců
 • Průběžná kontrola kvality výrobků
  Účinnost
 • Vypočtěte hodnotu objednávky do 15 minut
 • ZDARMA odletový specialist pro měření a konzultace ve vhodném čase a místě pro vás
  Informace o odeslání
 • Volné doručení po městě (při objednávání od 5000 rublů)
  Slevy
 • Pravidelní partneři SLEVY

Naši odborníci vám pomohou

Polygrafie a venkovní reklama

"Advertisingoff" - výrobní společnost, která svým zákazníkům nabízí celou řadu reklamních služeb. Jsme rádi, že nabízí širokoúhlý formát a vnitřní tisk, výroba reklamy a nápisy, dárkové produkcí, jakýkoli instalační práce, stejně jako celou řadu tiskových služeb, včetně samozřejmě výrobu venkovní reklamy, která je již cenově Voroněže.

Naši odborníci budou provádět jakoukoli objednávku na tvorbu tiskových produktů, včetně digitálního tisku, ofsetového digitálního tisku a UV tisk.

Výroba a instalace volumetrických dopisů pro gastronopal Sheff ve Voroněži byla dokončena. Návrh také svítí ve tmě.

Jak vypadají auta budoucnosti? Pravděpodobně byla nalezena ještě jedna technologie, která umožňuje využívat osobní dopravu jako reklamní médium. Pověsti o takovém vývoji se děly asi 10 let... Nyní můžete umístit reklamu na poznávací značky?

Od loňského roku se na trhu venkovní reklamy začal aktivně diskutovat o modernizaci stávajícího systému měření médií ao možnosti přijetí společných norem - téměř současně bylo představeno několik nových systémů měření venkovní reklamy.

Velké štíty 3x6 metrů jsou nejoblíbenější možností efektivní venkovní reklamy. Mají cenově dostupnou cenu a poskytují dobrou viditelnost. Za pouhý den se s nimi setkají tisíce řidičů a chodců, což pomůže při propagaci zboží a služeb.

Reklama architektonické kanceláře

Moderní design od specialistů architektonické kanceláře

Nejste spokojen s vzhledem místnosti, ve které žijete? To není problém, můžete kontaktovat architektonickou kancelář, pověřit řešení tohoto problému zkušených odborníků. Níže naleznete informace o tom, co je služba https://rerooms.ru/ a proč byste měli využít jedinečnou nabídku.

Specificita práce s předsednictvem

Dnes si můžete všimnout následujících funkcí služby:

 • Během minulého období byl vytvořen jedinečný interiér pro 1500 objektů, uspořádaných podle jednotlivých projektů klientů. To naznačuje možnost získat nejvyšší kvalitu a záruky, můžete se plně spolehnout na službu;
 • Pokud je potřeba vybavit design jednopokojového bytu, můžete vyzkoušet jedinečnou nabídku - získáte až 30% slevu na výrobky od známých výrobců moderního nábytku a dekoračních prvků v celé zemi (a dokonce i na světě);
 • Práce jsou prováděny zaměstnanci organizace ve 22 různých architektonických směrech a stylech, díky čemuž lze zaručit vytvoření optimálních podmínek pro domácí pohodlí v místnosti.

Jak funguje architektonická kancelář?

Práce se provádí ve čtyřech jednoduchých krocích, jejichž výsledky poskytují potřebný výsledek. Vše, co musíte udělat, je:

 • Určete, co si přeje pro budoucnost projektu. Pomozte v tomto ohledu telefonní konzultaci, která vede k konkrétnímu rozhodnutí. Nakonec můžete s našimi odborníky diskutovat o všech podrobnostech nadcházejícího projektu, dohodnout se na setkání pro analýzu objektu;
 • Příchod návrháře, kteří budou provádět měření v místnosti, instalovat a klást konkrétní návrhy pro vytvářet styly, přezkoumat otázku funkčnosti vytvořeného interiéru, a to souběžně s tím, nezapomeňte vzít v úvahu všechna přání navršené které budou mít zásadní význam pro budoucí práci;
 • Nejdéle do dvou týdnů jsou připraveny první verze konkrétního projektového projektu. Zákazník bude moci opustit své připomínky, provést úpravy předloženého projektu;
 • Po dokončení veškeré práce a koordinace detailů připraví naši odborníci finální verzi projektu, poskytnou vysoce kvalitní trojrozměrné vizualizace. Připraví se pracovní dokumentace k projektu, seznam materiálů použitých v práci.

Údaje mohou být předány stavitelům a tento projekt budou překládat do konkrétního návrhového řešení.

NOVÉ VÝROBKY V NÁRODNÍ VÝROBĚ

Stručná prezentace první továrny venkovní reklamy "Sign"

Některé provedly nestandardní práce
s vývojem designu a zohledněním přání zákazníka.

Světelné diody

Světelně dynamické diodové výrobky,
programovatelné na žádost zákazníka.

LED animační značky

Reklamní a produkční společnost "Sign"
nabídne vaší pozornosti LED
animované náznaky vlastní produkce.

Světelné boxy

Světelné skříně z hliníkových profilů s snadno vyměnitelným nosičem lehce rozptylujícího plátna s latexovým tiskem. Takové svítidla jsou jasným řešením pro dekoraci fasády a interiéru.

Hlučné znamení "Encore"

Design banneru pro obchod "Encore" získal několik zahraničních tvůrčích reklamních soutěží.

Komplexní návrh návštěvních center

NÁVŠTĚVNÍ CENTRUM "LAURA"

Umělecký design expozice, komplex voliéra a veškeré sousední území komplexu v běloruské rezervaci. Zobrazit »

NÁVŠTĚV HOSTOVÉHO CENTRA

Komplexní design návštěvnického centra na území trávy-třešně - samostatné místo ve městě Soči. Zobrazit »

Dekorace vývěsních štítů byla vyvinuta agenturou VarioBrands, kterou realizovala první továrna venkovní reklamy ZNAK. Zobrazit »

PÍSMENY STRIPPER Z NEREZOVÉ OCELI

Venkovní reklamní továrna ZNAK nabízí svým zákazníkům novou službu. Výroba objemných nelehkých a lehkých písmen z nerezavějící oceli pro venkovní i vnitřní reklamu.

LATEX TISK

Naše společnost využívá moderní technologie - latexový tisk. Tato technologie se vyznačuje trvanlivostí tisku, eko-šetrností, jasem barev a nevyžaduje laminování.

RUNNING LINE

Výroba běžecké linky jakékoli velikosti a barvy.

DIGITÁLNÍ TABULKY

Továrna venkovní reklamy "Sign" se zabývá výrobou dynamických digitálních displejů (zobrazení měn, tabule pro čerpací stanice) v rámci jednotlivých objednávek.

Venkovní reklama ve Voroneži z první továrny ZNAK

Reklamní společnost ZNAK vznikla v roce 1997 a je předchůdcem toho, co se v Voroněži nazývá post-sovětská outdoorová reklama.

Od samého začátku továrny ZNAK inženýři a manažeři neustále sledují vzhled nových technologií a nových materiálů používaných ve výrobě.

Reklama je nezbytná pro jakékoli podnikání. Chcete-li vědět o produktu nebo službě spotřebiteli, musí o tom mluvit. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak to udělat, je instalovat venkovní reklamní zařízení na ulici, ve veřejné dopravě nebo v areálu. Zavolejte firmě "Sign" ve Voroněži a objednejte média různých typů a formátů vytvořených profesionály.

Výroba a dostupnost technologických zařízení v každé sekci výrobního řetězce. Společnost ZNAK je soběstačná, pokud jde o dostupnost všech výrobních zařízení, a je plně výrobní společností, která nepotřebuje služby externích organizací.

Výroba outdoorové reklamy ve společnosti ZNAK je dílem zákazníka přímo u výrobce bez mezilehlého spojení, tj. bez zprostředkovatelů.

V reklamní produkční společnost REGISTRACE venkovní reklamy se vztahuje na všechna odvětví, v současné době existují na trhu reklamních producentů, a naši odborníci budou pečlivě sledovat vznik inovačních technologií v této oblasti, a přesvědčil o jejich účinnosti, jejich provádění ve výrobě venkovní reklamy.

Naši odborníci jsou profesionální, pracují mnoho let na reklamním trhu, pomáhají vám při výběru nejvhodnější varianty pro vás v nejvíce finančním a estetickém smyslu.

Produkce venkovní reklamy má vždy mnoho možností a naši manažeři vám vždy pomohou vybrat ten, který vám vyhovuje podle vašich požadavků a přání.

Venkovní reklama Voronezh - je reklama výroba firemní štíty, které provedl více než sto díla zdobí naše město, z nichž některé jsou uvedeny na prvním místě žebříčku nejlepších děl roku, vyrobený v Rusku a regionech.

Venkovní reklama Voronezh. Hlavní směry reklamní produkce ve výrobní společnosti ZNAK lze rozdělit do několika pozic, rozvíjejících se samostatně a vzájemně se doplňovat.

Velkoplošný tisk Voronezh. Jednou z oblastí ve výrobě reklamní produkční firmy ZNAK. Společnost má několik tiskových strojů pracujících ve dvou hlavních oblastech:

1) Velkoplošný tisk Voronezh.

2) Interiérový tisk Voronezh.

Tisk se provádí na samolepicí vinylové pásek, banner s různou hustotou, papír, tapety, mřížka.

Dalším směrem výroby jsou světelné krabice. Firma ZNAK po mnoho let vypracovala optimální technologie pro výrobu krabic s vnitřním osvětlením, které v současné době využívají řada reklamních firem města. Světelné skříně ve firmě SNAK jsou vyrobeny z moderních materiálů, které splňují specifické provozní podmínky pomocí vysoce kvalitních podsvícení (diody a zářivky). Světelné skříně jsou nejčastějšími a nejúčinnějšími produkty, někteří používají venkovní design firmy Voronezh v designu většiny prodejen a kanceláří.

Dalším velmi důležitým a neustále aktuálním směrem reprezentovaného reklamní produkční společností ZNAK jsou objemová písmena. Společnost ZNAK vytváří absolutně jakékoliv dopisy, které jsou v současné době zastoupeny na reklamním trhu. Firma ZNAK je velmi obeznámena s tím, že tuto oblast vybaví potřebným zařízením, a proto lze velkým písmenům považovat za hlavní směr první továrny na reklamu ZNAK.

Následující důležitý směr činnosti společnosti, vyžadující vysokou kvalifikaci pracovníků a inženýrů, je obklad s kompozitním materiálem. Od uvedení kompozitních materiálů na ruském trhu začala společnost ZNAK okamžitě používat tento materiál při své výrobě. V současné době, za přítomnosti vysoce přesných zařízení, společnost ZNAK lemovala kompozitní povrchy jakýchkoli složitostí.

Příští směr první reklamní tovární aktivity spojuje všechny výše uvedené přiřazený směr a je indikátorem úrovně profesionality zaměstnanců společnosti od designéra do instalačního programu - to vstupních skupin. Vstupní skupiny vyvinuté a vyráběné v reklamní produkční společnosti ZNAK jsou rozeznatelné. Plně splňují svůj účel a slouží klientům bez stížností po mnoho let. Mnoho vstupních skupin je pýchou společnosti a zákazníků.

Dalším směrem, ve kterém se společnost ZNAK podílí aktivně a má mnoho zkušeností, výrobní a montážní práce jsou střešní instalace. Práce v tomto směru je velmi zodpovědná a vyžaduje velmi kvalitní provedení všech stupňů od návrhu až po instalaci a zároveň splňuje požadavky na snadnou údržbu střešní instalace.