Základ sloganů. Návrh krajiny.

Společnost Agava Marginata, krajinný design příměstských oblastí, terénní úpravy a terénní úpravy
Slogan: A na stromech rostou stromy.

Společnost Landscape SPb, Krajinářský design mimopražských pozemků
Motto: Z náčrtu do ztělesněného projektu!

Terénní dílna v Tyumenu
Slogan: Od počátku až k inkarnaci.

Terénní studio Zahradnictví, terénní úpravy a terénní úpravy
Slogan: Harmony přírody a umění.

Společnost Masters Lawns, kompletní sortiment služeb pro krajinný design
Slogan v reklamě: Příroda je u nás.

Villa-Planta, školka okrasných rostlin v oblasti Pskov
Reklamní slogan: Léto přichází s námi.

Krajinné centrum Univerzální v Jaroslavle
Slogan v reklamě: Svět děláme zelenou!

Společnost Artflora, ekologizace bytů, domů, kanceláří, nákupních center, fytodesign interiérů
Motto: Tvořivě myslet.

Terénní dílna Sergejeva v Ekaterinburgu
Slogan: Zahrada je z rukou autora.

Společnost Gardener plus, design krajiny v Kolomně
Slogan: Krajina podle objednávky.

Ecosad, terénní úpravy zahrad, pozemky
Reklamní slogan: Zelený život!

Společnost Dinos-Park, krajinářské služby v Petrohradě
Slogan v reklamě: řemeslné krajiny.

Společnost Krajina 21 století, terénní úpravy, design zahrad na předměstí
Slogan: Život v kráse je pro duši harmonie.

Krajinářská společnost Valiri Design
Slogan: Zlepšíme svět!

Ateliér Krajina, krajinářské služby
Slogan: Profesionální šití individuální krajiny.

Více sloganů pro návrh krajiny: 1 - 2

Návrh krajiny, podnikatelský plán: zařízení pro návrh krajiny, potřebné vybavení a výpočet nákladů. Jak najít zákazníky pro design krajiny

Samozřejmě, služby pro zlepšení a péči o území jsou stále více populární každý rok. To je důvod, proč mnoho zájemců o otázky o tom, co je design krajiny. Podnikatelský plán na vytvoření takového podniku by měl obsahovat několik hlavních bodů, které budou popsány v tomto článku.

Jak otevřít společnost pro krajinu? Je to těžké?

K dnešnímu dni jsou organizace, které se podílejí na návrhu a ekologizaci území, oblíbené. Je samozřejmé, že každým rokem se tyto firmy stále více a více, nicméně výklenka není vyplněna až do konce. Samozřejmě, krajinářský design lokality se může stát výnosným podnikem.

Mělo by však být okamžitě poznamenáno, že vývoj každé nové firmy způsobuje určité potíže. Ano, a počáteční kapitál pro vybavení, kancelářské pronájmy a inzerce budou potřebovat hodně. Nicméně, s vhodným přístupem, podnik může přinést dobrý zisk.

Právní evidence dokumentů

Než začnete, musíte správně vypracovat všechny dokumenty. Obecně platí, že krajinářská firma vzniká buď jako samostatný podnikatel, nebo jako společnost s ručením omezeným. Všechny dokumenty jsou zpracovány v daňové službě.

Pokud plánujete, aby vaše podnikání splnilo území poblíž soukromých domů, můžete se zaregistrovat jako IP (je levnější a rychlejší). Pokud však v budoucnu plánujete spolupracovat s velkými společnostmi nebo provádět terénní úpravy a zachování městských parcel (například parků), pak je lepší uspořádat LLC.

Terénní úpravy: obchodní plán

Otevření vlastního podnikání je vždy obtížné. A některé problémy vás čekají v případě, že vaše povolání je design krajiny. Podnikový plán v tomto případě by měl obsahovat několik povinných položek.

 • Právní zápis organizace.
 • Definice kategorie klientů.
 • Otevřením designového studia, kde můžete přijímat klienty a poskytovat jim informace.
 • Nábor a příslušné rozdělení povinností.
 • Nákup potřebného vybavení.
 • Dohody o spolupráci s těmito nebo těmito společnostmi-producenty.
 • Propagujte svou společnost.

Na základě tohoto plánu můžete v tomto oboru dosáhnout významného úspěchu. Proto na každém z výše uvedených bodů stojí za to zastavit a uvažovat o všech možných možnostech.

Otevřeme kancelář krajinné společnosti

Někteří podnikatelé této sféry říkají, že v úvodních fázích neměli ani vlastní kancelář. Nicméně je lepší pronajmout a vybavit prostory. Přestože máte vlastní kancelář spojené s dodatečnými náklady, pomůže to správně uspořádat práci a vypadat pevněji v očích budoucích zákazníků.

Nejlepší je otevřít ateliér v centru města, ačkoli v tomto případě není kancelář tak důležitá, jako například reklama. Místnost by měla být prostorná, světlá a dobře vybavená. Vzhledem k tomu, že nabídnete zákazníkům návrh a zlepšení jejich území, vaše kancelář by měla prokázat, že skutečně rozumíte designu.

V kanceláři, vedle kanceláří, musí být vstupní hala nebo čekárna s pohodlným nábytkem. Můžete jej ozdobit rostlinami a jinými ozdobnými předměty a pověsit fotografie svých projektů na stěnách (pokud jsou samozřejmě).

Je žádoucí, aby kancelář měla telefonní linku, takže bude pohodlnější komunikovat se zákazníky a dodavateli.

Jak zjistit kategorii zákazníků?

Mnoho lidí spojuje tuto činnost s zdobením území poblíž soukromých domů. Ve skutečnosti se klienti (design krajiny a jakákoli jiná sféra umění) neomezují na "bohaté soukromé obchodníky".

I když jste začali pracovat, je nejlepší začít s nimi, protože projekty jsou malé.

Kromě toho služby takových firem často využívají městské organizace. Koneckonců, téměř každé město má veřejné zahrady, parky a parcely, které je třeba obohatit, krajinářsky a zachovat. Můžete například vybavit území v blízkosti školy nebo rozbít několik jasných květinových záhonů v centru města.

Tam je spousta příležitostí. Objednávky měst jsou však ve většině případů rozsáhlé a vyžadují nejen vytvoření určitého návrhu, ale také pravidelnou údržbu míst. Kromě toho městská správa často využívá služby firem, které již mají portfolio a dobrou reputaci.

Vybavení pro krajinářský design

Bude vyžadovat spoustu speciálního vybavení, které vám pomůže udělat umění nazvané design krajiny. Podnikatelský plán musí nutně zahrnovat nákup nejvíce potřebného vybavení.

Za prvé je třeba se starat o zahradní techniku. Zejména budete pravděpodobně potřebovat zahradní jezírko, zahradní nůžky, elektrickou pilu a elektrickou vrtačku. Sotva je možné si představit usedlost bez dobře upraveného zeleného trávníku, takže nezapomeňte přidávat sekačku do nákupního seznamu. Budete potřebovat malé nástroje pro instalaci těchto nebo jiných dekorací, zejména šroubováků, pilových pil, dlátoch. A samozřejmě, práce na zahradě je těžké představit bez lopaty, hrabání a dalšího vybavení.

Samozřejmě, jak se vaše společnost vyvíjí, soubor zařízení bude neustále doplňován. Ale v počátečních fázích stačí jen to nejjednodušší.

Kameny a rostliny pro návrh krajiny - kde získat potřebnou scenérii?

Každý nováček podnikatel se ptá "kde získat potřebné materiály". Koneckonců, různé prvky jsou používány v krajině design. To zahrnuje rostliny, plastiky a zavlažovací systémy. Samozřejmě můžete pronajmout pokoj, kde se dendrolog nebo zahradník kultivuje a stará se o rostliny. Ale tato práce je dlouhá a obtížná.

Proto, před otevřením společnosti, stojí za to navštívit několik obchodů, stavět supermarkety a v případě potřeby uzavřít dohodu s výrobci. V některých případech úzce spolupracují s architektonickými agenturami.

Stojí za to přemýšlet o tom, kde získáte kámen pro krajinný design, který mimochodem je nenahraditelným atributem krásné zahrady. Možná budete během práce potřebovat obchody, oplocení z tepaného železa, altány. Nezapomeňte na důležitost přítomnosti dekorativních prvků a stavebních materiálů.

Jaké specialisty potřebujete?

Samozřejmě, velikost vašich zaměstnanců bude přímo záviset na tom, jak velké objednávky firma podnikne. Klíčovým zaměstnancem je návrhář.

Je to ten, kdo vytvoří projekty, určí vhodné styly designu krajiny, rozhodne se, kde rostou rostliny a vytvoří květinové záhony. Z vrozené chuti této osoby do značné míry závisí na úspěchu a popularitě vaší společnosti.

Je žádoucí, aby zaměstnanec designu měl odpovídající vzdělání a čas od času navštěvoval kurzy odborné přípravy, kde je vždy možné se seznámit s novými metodami, styly a malými triky, které budou potřebné při modernizaci území.

Další důležitou osobou je dendrolog. Je to ten, kdo se bude zabývat výběrem, výsadbou a péčí o rostliny. Koneckonců, některé exotické květiny nebo stromy mohou žít pouze za určitých okolních podmínek (například v blízkosti vody nebo v neustálém stínu). Některé rostliny pro design krajiny jednoduše nemohou být zasazeny vedle sebe. Kromě toho mohou stromy "ublížit" a dendrolog se bude zabývat jejich léčbou a péčí.

Vaše firma bude navíc potřebovat mistr - osobu, která může organizovat a sledovat proces aktualizace území. Předák musí být seznámen se základními technologiemi stavby, znát potřebná pravidla, normy a zákony. A samozřejmě budete potřebovat jednoduché stavební dělníky, kteří se ve skutečnosti budou zabývat stavebními pracemi.

Není tajemstvím, že terénní práce se provádějí v teplé sezóně. Ale co dělníci v zimě? Okamžitě stojí za to říci, že pokud najdete opravdu talentovaného designéra a dendrologa, nemohou být v žádném případě vynechány, v měsících "nečinnosti" jim stále platí plat. Ale jednoduchí stavitelé mohou nabídnout sezónní práci a podle potřeby zvýšit jejich počet.

Povinný software

Pokud se rozhodnete vážně zapojit do designu krajiny, budete potřebovat příslušný software. Ve vaší kanceláři musí být alespoň jeden počítač s potřebnými programy, stejně jako fotoaparát nebo kamera.

Záležitost spočívá v tom, že moderní počítačové programy umožňují zapojit se do virtuálního návrhu. Po první návštěvě webu a jeho natáčení budete moci po provedení projektové práce sestavit přibližný pohled na území na počítači. To bude užitečné nejen pro vás, ale i pro vaše zákazníky. Moderní programy jsou navrženy tak, že umožňují vidět doslova každý detail: jak to bude vypadat ten či onen prostor ke zlepšení, jaký druh zahájí hostitelé oken bude vypadat zvoleném stylu v zimě nebo na podzim.

Tento pracovní plán má mnoho výhod. Vaši zákazníci budou mít možnost vidět výsledek ještě před zahájením práce a v případě potřeby je opravit. Samozřejmě, takové programy nejsou levné, ale ušetří spoustu peněz a času v budoucnu. A samozřejmě, alespoň jeden zaměstnanec vaší firmy musí důkladně znát program, který jste si vybrali.

Terénní úpravy: etapy projektu

Samozřejmě můžete nezávisle vypracovat plán projektu. Ve většině případů je to však totéž.

 • První z odborníků jde na místo, studuje, provádí potřebné fotografie, určuje rysy půdy.
 • Další práce jsou prováděny za účasti návrháře i dendrology. Společně vytvářejí výkresy na přistání. Kromě toho se každý prvek krajiny zachází odděleně. Odborníci se například rozhodnou, jak vypadá květinový záhon, jak nejlépe vytvořit vysokohorský vrch.
 • S pomocí počítačových programů je sestaven obecný a podrobný plán krajinných děl. Získaná práce ukazuje klienta a v případě potřeby provádí nezbytné opravy.

Teprve po tomto začne stavební práce, jejichž náklady a trvání se určují v závislosti na velikosti a vlastnostech lokality.

Jak správně provádět reklamu?

Samozřejmě, že nová společnost pro design krajiny potřebuje kvalitní reklamu. V prvních měsících se jedná o reklamní kampaně, které mohou vytvořit tok zákazníků. Pro rozvoj podnikání lze použít reklamní letáky, bannery, reklamy v rozhlase a v novinách.

Váš web bude mimořádně užitečný. Zákazníci se budou moci seznámit s řadou vašich služeb, stejně jako cenovou politikou a ukázkami práce, kterou jste udělali.

Samozřejmě, design krajiny se může stát velmi výnosným podnikem, protože náklady na jeho tvorbu ve srovnání s možnými výdělky nejsou příliš vysoké. Ale tady si musíte pamatovat dvě věci. Za prvé, úspěch vašeho podnikání bude přímo záviset na talentu a dovednostech zaměstnanců. Za druhé, krajinný design je sezónní podnikání, takže byste se měli připravit na to, že několik měsíců v roce zůstanete nezaměstnaní, a tedy i výdělky.

Podnikatelský plán pro studio designu krajiny

1. SOUHRN PROJEKTU

V tomto obchodním plánu, projekt otevřít krajinářské studio ve městě Krasnodar. Cílem projektu je vytvořit vysoce ziskový podnik, získat zisk a uspokojit poptávku obyvatelstva za projekční a projekční služby. Studio se specializuje na poskytování služeb pro krajinný design, 3D modelování, terénní úpravy. Klienti společnosti budou majiteli soukromých městských předměstí, venkovských chat, vil, firemních zákazníků.

Dotčený region je pro vybraný směr příznivý kvůli koncentraci velkého počtu obyvatel s rozpouštědly a vysokému podílu výstavby chaty, což zaručuje zvýšenou poptávku po službách krajinného designu.

Objem investic do projektu činí 1 670 000 rublů. K realizaci projektu přilákáme vlastní prostředky. Hlavní ukazatele účinnosti projektu jsou uvedeny v tabulce. 1.

Tabulka 1. Integrované ukazatele výkonnosti

Diskontní sazba (r-rok),%

Diskontní sazba (r-měsíc),%

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Čistá současná hodnota (NPV), rub.

Koeficient návratnosti investic (ARR),%

Interní míra návratnosti (IRR),%

Index ziskovosti (PI)

2. POPIS PRŮMYSLU A SPOLEČNOSTI

V roce 2014 odhadoval objem trhu domácího designu krajiny bez zohlednění městských parků a trávníků odborníci na 600 milionů dolarů. Největší konkurence v této oblasti existuje v největších městech země. Například, v Petrohradě, podle odborníků z fóra krajinářského průmyslu, parku průmyslu a průmyslové květinářství, objem trhu je asi 200 milionů dolarů, ročně se zvyšuje o 15-20%. Trh designu krajiny v Rusku, navzdory množství nových hráčů, není považován za nasycený - dokud nebude dosažena tvrdá konkurence.

Ateliér krajinného designu bude otevřen ve městě Krasnodar - jednom z největších měst na jihu Ruska: město dnes má více než 854 tisíc lidí. Vybraná oblast je slibná pro vytvoření studiového designu krajiny. Podle údajů za I čtvrtletí roku 2016 se region řadí k třetímu, pokud jde o stavbu v Rusku, za druhou pouze na Petrohrad a na oblast Leningradu. Peak bydlení v provincii kleslo v roce 2014, pak za rok tento údaj vyskočil na 20%. V roce 2015 došlo k předpokládanému poklesu spojenému s krizí v ruské ekonomice. Navzdory současné situaci však mnoho vývojářů nezastavilo projekty na území Krasnodar a výstavba zařízení pokračovala stejným tempem. V roce 2015 předal Kuban více než 3,5 milionu "čtverců" obytného prostoru, což byl druhý ukazatel mezi subjekty Ruské federace po Moskvě. Příznivým faktorem je, že budova města se skládá převážně z nízkopodlažních budov s přilehlými pozemky. Také v Krasnodaru je velké množství chalup. Ve městě dnes existuje 23 chatových vesnic.

Plánované krajinářské studio se specializuje na poskytování širokého spektra služeb v oblasti designu krajiny. Zahrnuje návrh krajiny, terénní úpravy území, 3D modelování, návrh dekorativních nádrží apod. Cílovou skupinou projektu budou vlastníci soukromých městských předměstí, vlastníci předměstských oblastí, firemní zákazníci.

Investiční projekt předpokládá založení podniku od nuly: společnost nemá žádné finanční výsledky a úspěchy. V době zápisu podnikatelského záměru byla zaregistrována IP, byla zahájena jednání a byly založeny obchodní kontakty se specialisty z několika souvisejících oborů činnosti (stoické společnosti, mateřská škola) a práce na náboru. K otevření studia bude k dispozici kancelářský prostor, nábytek a vybavení. Zakladatelem firmy je podnikatel s rozsáhlými zkušenostmi jako krajinář. Bude také hrát jako okamžitý vedoucí projektu.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Projekt není kapitálově náročný - celková výše investic je 1 670 000 rublů. Hlavní investice bude vyžadovat nákup nákladního automobilu. Položky investičních nákladů jsou uvedeny v tabulce. 2 tohoto obchodního plánu.

Tabulka 2. Investiční náklady na projekt

Nákup zahradních strojů a nástrojů

Nákup nákladního automobilu

3. POPIS SLUŽEB

Land Design Studio bude pracovat v segmentu "střední", nabízející zákazníkům kvalitní služby za přijatelné ceny. Seznam služeb poskytovaných studiem je uveden v tabulce. 3.

Tabulka 3. Seznam poskytovaných služeb

Předběžný náčrt generelu terénní úpravy a zkrášlování, dendrologické plánu značení kresba, osazovací plán, sortiment seznam doporučení pro péči o zahradu

Balíček "Standard" + plán pro automatické zavlažování, odhady pro automatické přehrávání a výrobu staveb, plán instalace venkovního osvětlení, vizualizace

Vývoj individuálního designu, tvorba 3D modelu, příprava výkresů

Razarbotka design a design grilování

Odjezd po městě

Odjezd specialisty v Krasnodaru na úvodní prohlídku, měření, konzultace

Odjezd po regionu

Odjezd specialisty z regionu Krasnodar na počáteční vyšetření, měření, konzultace

ZLEPŠENÍ A ZALOŽENÍ ÚZEMÍ

Pokládání dlažeb nebo dlažebních desek

Zařízení měkkých krytin

Pokládání geotextilií, instalace obrubníků, štěrku, štěrku, oblázků nebo mramorových štěpků

Uspořádání travního trávníku z obilovin

Zařízení zvinutého trávníku od trávy trávy + dodávka a balení

Květná zahrada květin

Uspořádání květinového záhonu z jednoročních květin (bez nákladů na výsadbu)

Vytváření zajištění (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba listnatých keřů

Výsadba listnatých keřů (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba jehličnatých keřů

Výsadba jehličnatých keřů (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba listnatých stromů (do 2 m)

Výsadba listnatých stromů do 2 m (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba listnatých stromů (nad 2 m)

Výsadba listnatých stromů nad 2 m (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba jehličnatých stromů (do 2 m)

Výsadba jehličnanů do 2 m (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba jehličnatých stromů (nad 2 m)

Výsadba jehličnatých stromů nad 2 m (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba jehličnatých stromů (nad 4 m)

Výsadba jehličnatých stromů nad 4 m (bez nákladů na výsadbu)

Výsadba listnatých stromů (nad 4 m)

Výsadba listnatých stromů nad 4 m (bez nákladů na výsadbu)

Vytvoření dekorativního rybníka

Zařízení dekorativních nádrží (vodotrysky, vodopády)

od 3500 / m2. 4900-7900

Tvorba alpských skluzů

Konstrukce alpského kopce

Vytvoření suchého proudu

Uspořádání suchého potoka

DOPROVODNÉ A PODPORNÉ PRÁCE

Vytvoření automatického zavlažovacího systému

Sada služeb pro vytvoření automatického zavlažovacího systému na místě

Výběr a nákup sazenic

Výběr a nákup sazenic v jeslích

Příprava půdy na trávníku

Příprava půdy pro pokládku trávníku

Dodávka rostlinného materiálu

Dodávka rostlin na místo

Dovoz úrodné půdy

Čištění pozemků ze stavebních odpadů

Odstranění stavebních odpadků

Plevele plevele

4. PRODEJ A OBCHODOVÁNÍ

Hlavními klienty studií krajinného designu jsou lidé ve věku od 35 do 60 let. Tito lidé jsou zpravidla tito občané s "nadprůměrnou" a "vysokou" úrovní prosperity, kteří vlastní chaty, pozemky a chaty v soukromých státech. V řadě potenciálních zákazníků lze připsat i firemní zákazníky - velké a malé organizace, které potřebují designové stránky. Segmentace zákazníků je zobrazena na obrázku 1.

Jednou z rysů poskytování služeb v Rusku je mentálnost: ruský spotřebitel má tendenci se aktivně podílet na procesu vytváření designu stránek. Často se při diskusi o budoucím image zahradního spiknutí podílí několik členů rodiny, z nichž každá má vlastní představu "jak to má být". V tomto ohledu by zaměstnanci krajinného studia měli mít možnost vzít v úvahu různé přání a prezentovat svou pozici s ohledem na technické a finanční aspekty činnosti.

Vzhledem k tomu, že hlavní přednosti spotřebitelů, které dnes představují studiové návrhy krajiny, jsou:

- integrovaný přístup k poskytování služeb: podle odborníků z průmyslu se asi 95% ruských zákazníků raději obrací na organizace poskytující integrované služby;

- vysoká kvalita provedení objednávky, profesionalita zaměstnanců;

- krátké lhůty pro návrh a provedení objednávky;

- účet všech potřeb a přání klientů;

- pečlivé sledování realizace projektu.

Celkově v Krasnodaru existuje více než 100 organizací, profilovaných na krajinném designu a designu. Trh je velmi pestrý. Většina z nich se skládá z víceprofilových stavebních firem, směr krajinného designu, ve kterém není prioritou. Přibližně 10 firem lze připsat specializaci: profil krajiny a zahradnictví je jejich profil a mnoho z těchto firem doplňuje služby zahradní a parkové služby, má vlastní školky a on-line obchody atd. Tyto společnosti mají dlouholeté zkušenosti, dlouhé portfolio realizovaných projektů, vytvořily vazby s dodavateli a výrobci stavebních materiálů a dodavatelů. Zaměstnanci těchto firem mohou dosáhnout 150 lidí. Další částí jsou malé studia, které zaměstnávají až 5-6 osob, což je klíčová osoba, ve které je designér. Projektanti často nedisponují praxí implementovaných projektů, a to navzdory přítomnosti informací o designu krajiny na svých vlastních místech. Jejich práce je zaměřena na tvorbu interiérového designu a krajinný design je prezentován ve formě vizualizace a tvůrčích projektů. V důsledku toho můžeme zaznamenat vysoké rozptylování cen služeb. Cena za 100 metrů čtverečních. metrů projektu se může pohybovat od 2000 do 7500 rublů. a výše, zatímco kvalita projektu bude dramaticky odlišná.

Prodej je plánován na území města Krasnodar a dále. Chcete-li přilákat zákazníky, budou využívány různé metody, včetně studených volání, distribuce brožur a oznámení v místech bydliště potenciálních zákazníků, inzerce v lesklých časopisech, řízení skupin v populárních sociálních sítích (Facebook, Instagram atd.). Důležitým momentem na začátku studia bude vytvoření pozitivního obrazu pro sebe od potenciálních zákazníků. Především zákazníci studií krajinářského designu vyžadují důkaz odbornosti svých zaměstnanců. Proto budete muset vytvořit kvalitní webovou stránku, kde se mohou seznámit s portfoliem návrháře, viz dříve vytvořené projekty, ujistit se o zkušenostech a kompetencích zaměstnanců. Také na stránkách se plánuje zveřejnění užitečných článků pro zájemce o toto téma. Koncept společnosti bude založen na přístupu orientovaném na klienta, zohlednění všech potřeb zákazníků, dostupnou cenovou politiku. Vytvořením kruhu spokojených zákazníků společnost shromažďuje materiál z pozitivní zpětné vazby, která může ovlivnit rozhodování potenciálních zákazníků.

5. PLÁN VÝROBY

Poskytování služeb je rozdělen do několika etap: zjištění potřeb zákazníků a finančními možnostmi, cestování a poradenství o podrobnostech projektu, bezprostřední přípravu návrhu projektu, realizace projektu, dozor stavby, následné služby (je-li to nutné).

Pro realizaci projektu bude vyžadovat dostupnost prostoru o rozloze 20 m2. metrů, ve kterém bude umístěna kancelář designéra a prodejního specialisty. Kancelář je také potřebná pro práci s klienty, vedení prezentací a jednání. Vzhledem k tomu, že lokalita není důležitým faktorem, bude kancelář umístěna v jedné z oblastí spánku města. Toto místo pomůže především snížit nájemné, za druhé, gravituje k potenciálním zákazníkům - v oblasti se nachází několik chatových osad s velkým počtem představitelů střední Asie. Prostory nevyžadují opravu, ale bude vyžadováno zakoupení technického vybavení a kancelářského nábytku. Studovna bude otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00.

V průměru je jedna objednávka spuštěna po dobu jednoho měsíce, nejméně 7-10 dní se vynaloží na vytvoření projektu. Vzít v úvahu průměrné náklady na služby pro návrh sto metrech čtverečních (4000 RBL.), Náklady na návrhu projektu pro oblast do 10 akrů bude 40.000. Rub.. Společně s realizací nákladů na sto metrů čtverečních dobře udržované, zpravidla zvyšuje na 70-120 tisíc. rublů. Příjmy z jednoho realizovaného projektu tak dosahují 1,2 milionu rublů. Čistý zisk ve stejnou dobu bude 270 tisíc rublů. Při dosažení daných parametrů se studio může vrátit již do 7 měsíců práce. Důležitým faktorem v oblasti krajinného designu je faktor sezónnosti, takže v létě lze očekávat maximální ukazatele ziskovosti. Během tohoto období by měl být stanoven rozpočet na mimo sezónu.

6. ORGANIZAČNÍ PLÁN

Jako organizační a právní forma studia ateliéru krajinného designu bude vybráno IP. Jako forma zdanění - zjednodušený daňový systém "výnosy mínus náklady" (USN 15%). Provádění projektu bude vyžadovat následující hlavní etapy: výběr a pronájem kanceláře, nákup zařízení, nábor zaměstnanců, zřizování kontaktů se společnostmi z příbuzných oborů činnosti, marketingová kampaň za účelem získání zákazníků. Zahájení činnosti by mělo být zahájeno v dubnu před začátkem sezónního růstu tržeb.

Manažerské funkce bude provádět manažer se zkušenostmi v oblasti designu krajiny více než 5 let. Hlava má znalosti v oboru dendrologie, praktické zkušenosti v konstrukci a designu činnosti. Bude odpovědný za vytváření návrhových projektů, personálních otázek, definování marketingové politiky. Zaměstnanci společnosti budou potřebovat také inspektora, agronoma, dendrologa, manažera prodeje a nákupu a účetního. Další odpovědnosti související zejména s realizací projektů a výstavbou budou přiděleny zástupcům společností třetích stran. Vzhledem k tomu, že podnikání v oblasti krajiny má výrazný sezónní charakter, je možné přilákat sezónní pracovníky. Pravidelný plat zaměstnanců v mimo sezónu bude zachován. V tabulce. 4 ukazuje personální obsazení a mzdy.

Tabulka 4. Zaměstnanecký a mzdový fond

Obchodní výklenky: 6 příkladů přistání pro služby krajinného designu

Většina lidí, kteří mají venkovský dům nebo předměstskou oblast, pocítí nejvíce třesavé pocity z osobního prostoru a dychtivě je zušlechťuje, připravuje a připravuje. Služby pro profesionální design a tvorbu designu krajiny budou vždy v poptávce a samotná nika je nyní plná všech druhů obchodních nabídek.

Chcete-li vyniknout mezi mnoha konkurenty a vyrazit na cílové publikum, budete muset vynaložit určité úsilí. V tomto článku se podíváme na 6 příkladů vstupní stránky z výklenku designu krajiny na zakázku.

1. Primula

Velmi zajímavá vstupní stránka pro návrh krajiny. Pozoruhodné první rozšíření: krátký jasný název, originální USP, jsou cílovými tlačítky "objednat hovor" a "objednat projekt", boční menu, kontakty. Všechny nejdůležitější informace se shromažďují na první obrazovce - což je již velký přínos. Hlavní kontaktní telefon je "plovoucí", díky čemuž je v pravém horním rohu stránky viditelný celý čas.

Následující obrat má rozsáhlou otevřenou olověnou formu se STA a specifickou nabídku výměnou za data. Snad pro lepší konverzi byste měli opustit dvě pole, nikoli 3: Jméno + telefon nebo Jméno + E-mail. Za hlavním tvarem je posuvník s balíčkem služeb, který je uveden v níže uvedených blocích.

Největší zájem o půjčky představují interaktivní bloky se sadami služeb. Každý takový blok má hlavičku a podtitul, seznam všeho, co je v balíčku obsaženo, s možností zapnout nebo vypnout určité položky z něj. Nejzajímavější je, že změny v seznamu jsou okamžitě zobrazeny na fotografii a vznášení myši nad obraz zahrnuje efekt lupy. Každá taková interaktivní jednotka je vybavena vlastní olověnou formou, je možné stáhnout soubor PDF s plným projektem. Velmi graficky a pohodlně!

Po bloku s balíčky služeb je galerie s příklady prací. Pro ty uživatele, kteří nemají zájem o komplexní design krajiny, ale potřebují vyřešit určitý problém, implementovali další zajímavou funkcionalitu. Celoobrazovkové fotografie uvádějí jednorázové služby, z nichž každá má vlastní zachycovací bod. Klepnutím na bod se otevře vyskakovací formulář pro zadání objednávky, zatímco několik služeb může být vybráno najednou - to je také velmi pohodlné a vizuální řešení.

Na další obrazovce jsou uvedeny informace o hlavní konkurenční výhodě uvedené v USP na prvním rozšíření - unikátní online video monitorovací službu pro průběh práce. Dále se vám poděkují poznámky a poslední blok s kontakty a cílovým formulářem. Velmi originální, v některých ohledech dokonce i geniální stránkování.

2. Moje zahrada

Poměrně jednoduché a příjemné půdní půjčování krajinných děl, ale s řadou zřejmých nedostatků, z nichž první je neinformující první zvrat. Zobrazuje pouze logo, které vede na stránce odkazu a 3 kontaktní telefonní čísla. Zbytek prostoru je obsazen posuvníkem s téměř celou obrazovkou s příklady služeb. Neexistuje žádný off-line, žádné cílové tlačítko nebo formulář zde.

Druhou nevýhodou je neuvěřitelně rušivé, obrovské blikající tlačítko Callback Hunter, které přitahuje příliš mnoho pozornosti a upřímně otravuje. A nakonec jakákoli výhoda konverze spouští: zbitá, šablona, ​​která neposkytuje žádné skutečné hmatatelné výhody, které nejsou doloženy žádnými důkazy. Plus naprosto banální "schéma práce", z jejíž přítomnosti na stránce není absolutně žádný užitek.

Jediná věc, která je implementována opravdu dobře, je kvalitní rozložení, ne přetížené prvky a pěkně vypadající design.

3. Lenotr-Park

Služby vstupní stránky pro návrh krajiny a la "pro privilegované osoby". Okamžitě překvapující přetížený text je první šíření a ještě více - nesprávné umístění. Dojem je, že společnost Přistávací vytvořit pro sebe, ne pro potenciální zákazníky: veškerý text a bloky malované svah společnosti ( „my“, „naše“, „my“, atd.), A to slovo je prý na přímý prospěch zákazníka.

Vezměte alespoň obrovský blok "O společnosti v číslech", který se zde nazývá "Naše úspěchy za 16 let". To je velmi špatné - uživatel se mnohem více zajímá, co přesně obdrží od spolupráce s firmou, než přečíst její abstraktní výhody a některé zásluhy.

Obecně platí, že copywriting je nejslabší strana tohoto přistání. Text je příliš mnoho, není prodáván, a prostě špatná kvalita (tam je i překlep). Zvláštní pohled hodnocení nejasné, skutečné či nikoliv, v případě, že jsou přítomny zde „pro nábytek“, nebo proto, že „takže konkurence“ - tyto názory jsou prezentovány ve zkrácené, zhuštěné formě, a neexistuje žádný způsob, jak je kompletně přečíst.

Poslední obrazovka byla nejzajímavější - jde přímo hned po celoobrazovkovém formuláři a shromažďuje všechny klíčové výhody, kontakty. K dispozici jsou widgety Facebook a Instagram, pole pro přihlášení k distribuci užitečného obsahu. Co je neobvyklé - ve své SMM strategii se společnost spoléhá na VKontakte, ale na populární zahraniční sociální sítě: Facebook, Twitter, Google+, Instagram.

4. Agava-M

Dobré půjčování za exkluzivní služby krajinného designu. Unikátní design Stránka obsahuje skici a kresby autorova - to je originální a vypadá nádherné samo o sobě naznačuje, že zkušení umělci budou pracovat na objednávku, profesionálních designérů a kreativních lidí obecně.

Podle struktury je půjčování samo o sobě typické - procházíme jejími bloky:

 1. První rozšíření se všemi klíčovými kontakty a posuvníkem celé obrazovky s příklady děl.
 2. Velký blok "O společnosti", navržený s pomocí výstřelů a klipartů.
 3. Krásný blok "Naše služby" s odkazem na podrobnější informace a ceny.
 4. Velká galerie se seznamem všech firemních služeb.
 5. Spouští výhody.
 6. Otevřete cílovou podobu a text o službě "na klíč".
 7. Tabulka cen pro návrh krajiny.
 8. Galerie příkladů prací navržených ve formě detailních případů.
 9. Sociální bloky "Společnost ve tvářích" s týmy zaměstnanců a "Naši zákazníci" s logy známých klientských firem.
 10. Firemní blog s užitečným obsahem.
 11. Zásoby a "Projekty v Instagram" - původní řešení.
 12. Kontakty se satelitní mapou.

Poznámka - toto není první ruská krajinářská společnost, která dělá velkou sázku v propagaci SMM společnosti Instagram.

5. Palisáda

Služby pro návrh vstupní stránky pro krajinu s dobrou prodejní strukturou, ale spíše slabým designem. Využívá neobvyklé řešení - provede první otáčení na podlaze obrazovky a umístí na ni otevřený olověný tvar. Zbývající polovina obrazovky je obsazena klíčovými spouštěči výhod, následovanou galerií s příklady dokončené terénní úpravy, a to i zachycovací formou. Na téměř všech blocích je přítomna neinteraktivní cílová forma a pro konverzi to je dobré.

Také na pronajímateli jsou seznamy služeb a cen, je zde posuvník s dalšími příklady krajinných děl, schéma práce firmy, mapa s objekty, stejně jako dopisy s poděkováním. Přistání končí zadáním telefonního čísla pro objednání bezplatné konzultace - dalšího efektivního řešení konverze. Pod ním jsou tlačítka SMM Facebook, YouTube a Google+.

Co dává slabý design? Nezapadá do celkového vizuálního designu ikon, ošklivých zastaralých tlačítek a polí, nikoliv nejkvalitnější práce s fonty a fotografiemi s obrovskými vodoznaky.

6. Úřad pro krajinnou architekturu

Dalším poměrně dlouhým půjčováním služeb v oblasti designu krajinného designu, který se snažil udělat všechno, aby uzavřel možné otázky a námitky návštěvníků. Místo má funkci sémantického vyhledávání a velkých podrobných bloků:

 • "O společnosti" s výhodami spouští;
 • "O společnosti" - v číslech;
 • "Časté důvody pro podání žádosti předsednictvu" (pro které jsou tyto služby poskytovány);
 • boules "Proč si vybrat nás";
 • další kousky "5 důvodů k objednávce od nás";
 • Lead-forma s propagační nabídkou;
 • schéma práce "Jak objednat";
 • "Co je součástí odhadu a projektové dokumentace" je zajímavý, promyšlený a velmi užitečný blok;
 • fotografie a obrázky dokončených děl;
 • "Projekty malých pozemků" s nápady a plány pro návrh;
 • zajímavé a užitečné tematické články;
 • "Recenze";
 • odpovědi na často kladené otázky.

Ve struktuře existují různé formy zachycení, což je dobré, ale samotné půjčky jsou silně přetížené textem, což je špatné. Na všechny otázky uživatelů ale odpovídá podrobně. No a pokud se má kapr, kotevní tlačítko prvního obratu vrátí uživatele na první obrazovku místo toho, aby vedlo k další :-)

Přistání pro návrh krajiny od LPgenerator

Chcete-li určit svou přítomnost online v rámci výklenku krajiny, najdete v naší galerii kvalitní a zdarma šablony pro prodej přistání tohoto předmětu:

Krajina design "na klíč" bez potíží

Terénní úpravy a zahradnictví území

Všechny šablony jsou navrženy našimi designéry pro zvýšení prodeje ve výklenku designu krajiny. Jsou snadno nastavitelné a umožní vám začít přijímat první zákazníky bez velkých investic.

Také v našem prodejním portfoliu jsou plně připraveny modely přistání pro terénní úpravy, například:

Umělý trávník

Takové uspořádání vstupní stránky z výklenku designu krajiny lze zakoupit jako jedinečné nebo ne-jedinečné a naši specialisté vám pomohou rychle přizpůsobit vaši firmu a zodpovědět všechny otázky.

Pokud potřebujete jedinečné řešení, doporučujeme objednat lenton s individuálním designem - tato stránka bude ideálně odpovídat vašim potřebám a získá maximální výsledek.

Vytvořte si přistání na původní krajinářská architektura, zkuste použít nějaký jiný než zelený barvy, nezapomeňte na stále se zvyšující počet mobilních uživatelů internetu, a vyhnout se zastaralé, neefektivní řešení, jako je SEO textů pro roboty.

Jak začít podnikat v designu krajiny

Relativně novým typem služeb na ruském trhu je návrh domácího pozemku. Služba je vypočtena pro lidi s bohatstvím nad národním průměrem, kteří mají své vlastní domovy. Při navrhování podnikatelského plánu pro návrh krajiny by se to mělo brát v úvahu.

Úvod

Krajinářská architektura - rychlý plot terénní úpravy, pokládání zahradní cesty, výstavba umělých jezírek, fontán, kaskád, zahradní rozložení kamenů, alpské zahrady, výsadba zelených živých plotů a okrasných rostlin, které pracují s zimostráz ornamenty, vytvářet rekreační plochy, výstavbu pavilonů, dětských hřišť, zdobení plotu, dělení zahradního prostoru do zón.

Přes rozmanitost práce prováděné na místě, hlavní náklady při zahájení kanceláře jsou:

 • nákup vybavení kancelářské kvality;
 • Instalace profesionálního softwaru pro 3D modelování;
 • vypracování projektů pro portfólio a další realizaci v zákaznických lokalitách;
 • vytvoření místa s barevnou galerií, modelované projekty;
 • registrace podnikání v IFNS.

Popis činnosti

Úplný rozsah služeb Úřadu krajinného designu se neomezuje pouze na vývoj a realizaci myšlenek na místě. V mnoha ohledech ovlivní klimatické vlastnosti oblasti, složení půdy, pohyblivost švů. Vyhněte se nepříjemným následkům způsobeným přírodními jevy, jako jsou například chemická analýza půdy, geodetické studie terénu umožní.

Při vývoji budou muset vzít v úvahu:

 • slunečná a stinná strana místa;
 • jeho ochrana před větrem přirozenými (přirozenými) překážkami;
 • vzdálenost od přírodní nádrže;
 • nerovnosti, které nelze odstranit;
 • vzdálenost mezi hlavními objekty.

Po prozkoumání všech nuancí můžete začít s přípravou projektu. Skica, vyrobená na papíře, neodráží tuto myšlenku naplno. Klient byl schopen zhodnotit myšlenku návrháře v plném rozsahu, potřebujete rozvržení. Jednoduše simulujte krajinu na počítači, ale vzhledem k narušení, které monitor dává, profesionálové ještě rozvržení, přísně dodržovat měřítko. Zjistěte více o tvorbě rozvržení zde - http://business-poisk.com/izgotovlenie-maketov-zdanij.html

Na základě schváleného projektu je vypracován odhad práce a nákupu spotřebního materiálu. Z toho vyplývá, že příprava dokumentace by měla fungovat:

 • odborníci na komunikaci;
 • návrháři (inženýři);
 • vědy o materiálech;
 • návrháři, kteří tvoří seznam potřebných produktů;
 • ekonom nebo účetní.

Tvořiví lidé, a sice pracují na image společnosti, zpravidla nemohou kombinovat všechny vlastnosti nezbytné pro organizaci pracovního procesu.

Vlastnosti charakteru designéra, jeho role v transformované sekci

Při výběru subdodavatelů je nutné vybrat firmy, které jsou připraveny jasně splnit všechny požadavky na výrobu dekorových dílů, způsob instalace. Dalším pravidlem je, že projekt je považován za úspěšně dokončen, jestliže všechny kroky prováděné různými subdodavateli vypadají jako jediný celek.

Obtížnost splnění tohoto požadavku v případě absence vlastních zaměstnanců dceřiných pracovníků spočívá v tom, že každá společnost je zodpovědná za kvalitu provádění jedné pracovní činnosti. To je třeba vzít v úvahu při výběru projektanta pro kanceláře, musí být nespokojen se všemi jemnostmi jeho povolání, ale také být náročný vůdce, infikovat jeho nadšení pro pracovníky různých profesí.

Introvert, vlající elf, povznášející lidi podle jeho pouhou přítomností, které jsou schopné stručně vyjádřit své myšlenky, stručně a jasně, najít přístup k dělníkům - to by mělo být zhotovitel. Z vzájemného porozumění v týmu, i dočasně, závisí výsledek celkové práce.

Popis služeb

Možná nejoblíbenější službou pro přeměnu lokality je její terénní úpravy. Výsadba a klíčení trávníku je rušnou činností, v mnoha oblastech je výsledek nepředvídatelný. Umělé zelené pokrytí je v rozporu s koncepcí příměstské oblasti, musí mít přírodní trávu. Jedinou výjimkou je golfové hřiště.

Nejrychlejším výsledkem bude terénní úpravy pozemku pomocí trávníku. Klíčení na terén bude vyžadovat kvalifikovanou péči do dvou týdnů. Údržba trávníku tam nekončí, bude muset být pravidelně řezána. To může být jedním ze služeb Úřadu pro krajinný design.

Předběžná příprava umožňuje zarovnání místa. Bude nutné řez trávník, odstranit kameny - tyto kroky jsou prováděny ručně. Pro konečné vyrovnání potřebujete buldozer. K položení vodovodního systému nemůžete bez rypadla. Je také užitečné při nalévání zahradních cest.

Že tráva nezačíná žlutou pod paprsky žhavého slunce, musí být systematicky napojena. K tomu není nutná denní přítomnost specialisty na místě, stačí instalovat několik automatických rozprašovačů vody s automatickým zapnutím.

Odvodňovací a zavlažovací systémy

Vzhled zavlažovacího systému závisí na preferencích zákazníka. Pro napájení vody bude nutné instalovat skrytou nádrž pro uložení velkého množství vody, může sloužit také k sběru atmosférických srážek.

Pro získání vody je vyžadováno ponorné čerpadlo, programovatelný systém pro jeho spuštění v určitou dobu. Trubky na potrubní potrubí, instalace čerpacího zařízení, ladění a ladění provádí specializovaní odborníci.

Elektrikář a instalatér vodního systému je lepší mít zaměstnance úřadu, pokud rozsah služeb zahrnuje:

 • uspořádání dekorativního jezírka s osvětlením;
 • instalace rámových bazénů;
 • výstavba rekreačních areálů s altánky, elektrickými grilovacími pecemi;
 • vytvoření fontán a vodopádů;
 • zdobení zahrady rostlinami, pro které jsou potřeba zavlažovací systémy.

Tesaři, příchozí, dělníci, stavitelé

Nedělejte při vytváření designu krajiny na velkém pozemku bez tesařů a tesařů. Jejich služby budou vyžadovány při výstavbě altánů, krásně zdobených dřevěných lávkách, výzdobě přední verandy. Dokonce i pro původní zahradní cestu může být vyžadován mistr pracující s dřevem.

Dělníci pomáhají při stavbě a výsadbě okrasných rostlin v půdě, při přípravě betonové malty a při nanášení základny pod dráhy. Specialisté z těchto profilů jsou v konstrukčních brigádách. Uzavření dlouhodobých smluv na realizaci určitého seznamu služeb je vzájemně prospěšné.

Pro Kancelář krajinného designu je přátelství s velkou stavební firmou přínosem z několika důvodů:

 • připravený personál osvědčených zaměstnanců;
 • technická podpora při absenci vlastního vozového parku;
 • dodávka stavebních materiálů na stavbu;
 • profesionální zpracování dřeva na strojích subdodavatele.

Stavební firma v čele předsednictva obdrží trvalý zákaznický servis a podporu rozvoje podnikání svého partnera umístěním v provedených prací galerie zahradní nábytek, zahradní posezení, dětské hřiště, vyrobený mistrů subdodavatele firmy.

Instalace gabionů na vytvoření masivních neobvyklých plotů je jednou z etap, které mohou být také svěřeny stavitelům.

Ploty a dělící zóny na pozemku

Při vytváření designu krajiny je důležitý prvek plotu. Výběr materiálu pro vytvoření plotu je dán vzhledem objektů na místě. Zbytek zóny, skládající se z altánu, grilovacích pecí, barbecue se ve většině případů stává centrem. Převládání v této oblasti přírodních kamenů nebo nekořeněného dřeva bude více organicky vypadat v rámci masivních ploty z přírodního materiálu.

Designové ploty se vyznačují tím, že při jejich tvorbě se beton prakticky nepoužívá. Kameniny, kulatiny jsou uloženy v bednách kovových těžkých drátů - gabionů. Vzhledem k závažnosti plnidel se pod těmito krabicemi nasype základ. Přírodní kámen přispívá k vytvoření atmosféry starého hradu. Nejčastěji se tyto ploty používají v oblastech s nerovným terénem.

Záznamy o různých průměrech budou vynikajícím náplní pro gabiony instalované kolem domu, vyrobené ve stylu ruského domu. A kamenné a dřevěné ploty zabírají mnoho užitečných prostoru, ale ve velkých oblastech, které jsou oprávněné, a pokud vnitřního prostoru vymezeném širokých pásů distančních okrasných keřů nebo gabiony polovinu nižší, než které se používají pro výrobu vnějších plotů. do obsahu ↑

Seznam hlavních služeb

Ceník služeb společnosti je prvním po odbornosti a kompetenci personálu, který zajímá potenciálního klienta, který si zvolí Úřad pro krajinný design. Všechny položky by měly vypadat mimořádně jasně pro pochopení.

Při provádění prací na pozemku mohou být kromě základních opatření pro zdobení krajin vyžadovány další služby. Zákazník také musí vědět o své existenci. Patří sem:

 • instalace zavlažovacího systému;
 • výběr, nákup, dodávka sazenic;
 • příprava půdy pro pokládání trávníků, sejení trávy, výsadba květin;
 • dodání do úrodné půdy;
 • čištění a odstraňování odpadků z místa;
 • kontrola plevele.

Náklady na mnoho služeb závisí na odlehlosti místa, na velikosti rostlin, na potřebě použití jednoho nebo jiného typu zařízení, které ovlivňují stanovení cen.

Zelené ploty

Odrůdy zeleného hedge setu. Podobnost s nejatraktivnějšími snímky z cizích lesklých časopisů, kde gabiony tvoří rám pro lezení okrasných rostlin, dává umělou krabici. Nevýhoda použití v oblastech s mírným podnebím může být považována za nepřirozené v kombinaci se sněhem a holými větvemi stromů.

Nejoblíbenější je zajištění. Při jejím vzniku lze využít nejen listnaté, ale i evergreen plantáže, které snadno snášejí mrazy. Chcete-li vybrat potřebné rostliny, pro které je půda místa vhodná, klimatické vlastnosti klimatu, potřebujete květinářství.

Díky takovým odborníkům v jeho vlastním stavu je snadné vyrobit nejvíce neobvyklých květinových záhonů, které jsou příjemné s květem od počátku jara až do pozdního podzimu. Stejný princip se používá k ozdobení pobřežní zóny umělého rybníka, alpského skluzu. Je třeba vzít v úvahu kompatibilitu rostlin, jejich vliv na životní prostředí, vlastnosti.

Květinové lůžko souvislé kvetení

Aby květinový záhon potěšil svou vícebarevnou barvu po dobu delší než jeden rok, doporučuje se pro ni vybírat vytrvalé rostliny. Na rozdíl od květinových záhonů s ročními rostlinami není nutné, aby se tento rok každoročně aktualizoval. Péče o ni bude omezena na plevel, krmení, prořezávání trvalých keřů.

Nízko rostoucí rostliny, které nepřesahují výšku 30 cm, jsou:

 • phlox;
 • trpaslíci;
 • geranium;
 • pelargonium;
 • aquilegie;
 • karafiáty;
 • Obřady;
 • sukulenty;
 • horečce;
 • pansies;
 • Karpatské zvony;
 • zapomenout-ne-ne;
 • mýdlo.

Pravidla pro vylodění skupiny podsvětlených trvalků jsou následující:

 1. Pro svěží barvu potřebují hodně slunečního světla.
 2. Tyto rostliny jsou krmeny speciálními komplexními hnojivy. Směsi dusíku se nepoužívají pro kvetoucí rostliny, jsou nezbytné pro okrasné listy.
 3. Výsadba nízkých okrasných rostlin se provádí s malým intervalem.
 4. Bzučení by mělo být prováděno pravidelně, aby plevele nezasahovaly do růstu kulturních výsad.

Druhou vrstvou jsou středně vysoké vytrvalé rostliny, od 30 do 80 cm vysoké, mají hustší stonky. Mnoho z nich potřebuje rekvizity a ochranu před větrem. Tato kategorie zahrnuje:

 • pivoňky;
 • dahlias;
 • Bezrázové růžové;
 • daylily;
 • růží;
 • řezník.

Pro každý z těchto druhů rostlin je optimální vrchní obvaz. V zimě se zachovávají keře díky řádné přípravě. Potřebují také podbízení. Na rozdíl od zakrslých rostlin, tato kategorie kvetoucích rostlin potřebuje osobní prostor. Vzhledem k vzácnějšímu výsadbě růst rostliny kvetou bez pomoci zahradníka.

Na konci tvorby rozkvetlé kukuřice se vysazují vysoké rostliny, jejichž výška přesahuje 80 cm. Čím víc nádherné křoviny této vrstvy, tím lépe je přírodní ochrana nižších rostlin před větrem.

Umělé rybníky

Před zahájením uspořádání samoobslužného rybníka je nutné objasnit jeho účel. Průběh práce bude záviset na tom a výběr zařízení, zařízení a materiálů se bude rovněž lišit.

Pro dekorativní jezírko můžete použít připravenou silikonovou misku. U rybníka s rybami se tato volba může stát nevhodným vzhledem ke zvláštní citlivosti ryb na umělé materiály.

Co se týče rybníka s rostlinami a osídlených ryb, musíte si vybrat místo, které je skryté před přímým slunečním světlem. Hlavním ornamentem a mechanismem přírodního čištění rybníka budou rostliny. do obsahu ↑

Flóra umělého rybníka

Pro pobřežní zónu je třeba zvolit rostliny, které chrání vodu před sluncem, posílí půdu s kořeny. Aby nedošlo k ucpání vodního povrchu semeny, je lepší upřednostňovat, aby kvetoucí rostliny s dekorativními listy. Stejné rostliny milující vlhkost mohou být nabízeny zákazníkům a pro zdobení oblasti vedle fontány nebo vodopádu.

U rybníka je nutné použít 5 druhů vegetace:

 • hluboké moře;
 • oxygenerátory;
 • plovoucí;
 • mělká voda;
 • pobřežní.

Každý z druhů rostlin v rybníku musí vykonávat určitou funkci. Velké listnaté hlubinné rostliny, které jsou obvykle považovány za čistě dekorativní, chrání vodu před sluncem, což poněkud snižuje míru reprodukce plovoucích rostlin, mikroorganismů.

Snižte počet obyvatel a oxygenerátory díky absorpci oxidu uhličitého a minerálů. Účelem této skupiny rostlin, která se nerozlišuje expresivní expresivní krásou květenství, je čištění vody. Když chováte ryby v rybníku, jsou tyto rostliny nenahraditelné, protože je přirozeně saturají kyslíkem.

Osvětlení dekorativních rybníků, fontán, zahradních cest

Krásná krajinná výzdoba během dne je jasně viditelná, večer může přidat romantiku, zdůraznit krásu budov, zvýšit kouzlo vodních objektů, označit zahradní cesty.

K tomu se používají různé lampy, girlandy, podvodní světlomety, světelné oblázky. Osvětlení dává zahradě atraktivní vzhled, je navrženo jako konečná fáze projektu. Hlavním úkolem projektanta osvětlení - vytvořit příběh pro obyvatele, to znamená, že téměř všechny osvětlenými body, rybník, sáňkařská dráha, zahradní nábytek by měl být viděn z oken domu.

Zdobení teritorium světelné postavy zvířat, pohádkových postav, fasád domů a plotů neobvyklých kompozicích girlandami, transformace dětských hřišť a rekreačních oblastí, umožňuje návrhářům nesmí být ponechány bez mzdy v zimním období, kdy výsadba stromů a výkopové jen mimo sezónu.

Objednávání koster může být zmateno již v létě, protože příliv objednávek je plánován na předvečer svátků nového roku. Široký sortiment umožní zákazníkům dostat požadované ozdoby do zahrady za pár dní nebo dokonce hodiny.

Samostatná stránka v fotogalerii umožní zákazníkům rychle se pohybovat v sortimentu. Jako dodatečnou službu můžete nabídnout zákazníkům pronájem žhavých zahradních ozdob. V každém případě bude skladování kovových zahradních prvků vyžadovat sklad, stejně jako inventář pro péči o zelené plochy, rybníky, bazény. do obsahu ↑

Analýza trhu

Rysy analýzy trhu na otevření krajinné konstrukční kancelář k závěru, že závěrečný účet, ani jako odpovídající segmentu, protože poptávka po stavebních služeb týmy v soukromém sektoru, trny, nákup kovový plot kovanou bránu, osvětlení a dekorace pro zahradu. Na základě získaných údajů lze vyvodit závěry o tom, jak populární bude místní obyvatelstvo v kanceláři.

Při shromažďování údajů pro statistiky můžete bezpečně vynechat stavbu chaty na ploše nepřesahující 15 akrů. Krajinářský design vyžaduje prostor, jeho cena je poměrně vysoká, což znamená, že cílové publikum je lidé s nadprůměrným příjmem.

Než podniknete obchodní plán pro kancelář, musíte se zeptat na průměrné výdělky v okrese. Upřesněte procentní podíl osob s vysokými příjmy. do obsahu ↑

Marketingový plán

Marketingový plán předsednictva je jedním z nejdůležitějších. Z jeho logického, efektivního cíleného jednání podle všech jeho bodů závisí úspěch záležitosti.

Reklamní materiály musí oslovit potenciální zákazníky. Reklama v místních novinách, na rozhlasových a televizních kanálech poskytne pokrytí pouze obyvatelům okresu. Pro zákazníky, kteří jsou pravidelně v obci, procházejí jen proto, aby dosáhli svého letního chalupa, měli by vědět o existenci kanceláře. To bude vyžadovat vývěsní tabule na silnici na silnici.

Nejúčinnější jsou skupiny v sociálních sítích. Není nutné mít v sobě vlastní skupinu, protože virální reklama je mnohem zajímavější. Fotografie z neobvyklého ve svých pavilonů mysli, záhony, fontány a dekorace v předměstských oblastech, myšlenka zdobení verandě a fasádu domu upoutal pozornost publika. Chcete-li umístit fotografii na webu stavební organizace, nebude trvat hodně času ve volné reklamní sestavě.

Přibližná nebo přesná hodnota objektu je dalším plusem v majetku společnosti. Znalost nákladů na objekt, který se vám líbí, bude mít více lidí zájem o služby společnosti, jejichž tvorba se jeví jako přiměřená a proveditelná.

Spolupráce se stavební firmou je další možností rozšiřování své vlastní klientské základny. Spolupráce se silnou firmou je mnohem výhodnější než konkurence. Při vytváření vlastních webových stránek je nutné předložit vlastní projekty, altány, kachle, grily, zahradní dekorace, výrobce osvětlovacích zařízení, s nimiž hodláte pracovat.

Zásadou marketingové společnosti je tato: nejprve společnost pracuje pro image, po níž bude název předsednictva sloužit jako doporučení. do obsahu ↑

Výrobní plán

Výrobní plán Úřadu pro krajinný design má jen několik bodů:

 • výběr světlé, prostorné pokoje.
 • uspořádání v souladu se statusem společnosti.
 • nákup počítačů, specializovaných pracovníků a demonstračních tabulek.
 • instalace profesionálního softwaru.
 • fixní hodiny příjmu návštěvníků v kanceláři.

Ceník společnosti je jedním z nástrojů, které pomáhají získat důvěru klienta. Druhým garantem pro zákazníka je známý rozpočet pro vývoj a realizaci projektu v terénu.

Náklady na vývoj projektu mohou být stanoveny a mohou záviset na množství půdy, které je třeba rafinovat.

Pracovní plán:

 1. Kreslení - 3 dny.
 2. Schválení, změna od zákazníka - 1 den.
 3. Dokončení projektu - 2-3 dny.
 4. Konečné schválení, schválení projektu.
 5. Sestavení odhadu materiálu - 1 den.
 6. Podpis smlouvy - 1 den.
 7. Implementace závisí na množství práce.

Vývoj projektů - celoroční příjmy společnosti. Provádění projektů v terénu v centrální části Ruska je časově omezené od poloviny dubna do poloviny října. Tím se do měřeného plánu práce zavádí potřeba zavést nepravidelný pracovní den v teplé sezóně během práce přímo na místě. do obsahu ↑

Organizační plán

Registrace kanceláře pracující s dodavateli je vhodná jako individuální podnik, a zvolit si zjednodušený daňový systém. V různých regionech se úroková sazba pohybuje od 6% do 15%.

Do 1 měsíce od data schválení podnikatelského záměru je třeba:

 • zaregistrovat se v daňové inspekci;
 • pronájem a opravy kancelářských prostor;
 • vybavit přijímací a pracovní třídy návrhářů;
 • k nákupu kancelářského vybavení a potřeb;
 • zřídit software potřebný pro efektivní práci;
 • nájem zaměstnanců;
 • uzavírat smlouvy s dodavateli a dodavateli;
 • provádění propagačních činností;
 • vyplňte webovou stránku společnosti.

Koordinace činností zaměstnanců, rozvoj marketingových kroků, personální politika zajišťuje vlastník firmy. Rovněž vede jednání s představiteli firem dodavatelů, výrobců zařízení nebo jejich oficiálních zástupců, uzavírá smlouvy o dodávce zboží a vedení určité práce. Při vytváření projektů se profesionálům věnuje "carte blanche". Je-li nutné vybrat stavební materiály, jedná se o odborníka na materiál z dílčího subdodavatele.

Zaměstnanci kanceláře musí mít svého účetního, který pracuje průběžně. Pracovníci předsednictva jsou:

 • 2-3 designér-návrhář;
 • květinář-dendrolog;
 • účetní;
 • správce (vlastník firmy).

Během mimo sezóny zůstanou platy klíčových zaměstnanců.