Otevřeme obchodní salon záclon

Čas čtení: 12 minut Nemáte čas číst? Není čas?

Žádný šamanismus a magie v internetovém marketingu dnes. Lafa idlers, hody na dírách v algoritmech vyhledávačů, skončily. Magické brány SEO se uzavřely a nyní dobrý a dlouhodobý výsledek propagace lze dosáhnout pouze jednou metodou - svedomitou každodenní prací na webu a jeho obsahu. Právě tato zásada byla základem pro propagaci stránky klienta z našeho dnešního případu. Výsledky naleznete níže.

O projektu

Zákazník: Společnost "Tapety a záclony" se specializuje na poskytování zboží a služeb v oblasti dekorace prostor. Hlavní oblasti práce: design a šití záclon, prodej tapet, říms a žaluzií. Společnost působí od roku 2007 a má tři pobočky v Rusku - jeden v příměstské Orekhovo-Zuevo (hlavní), druhý - v Moskvě, třetí - v Soči.

Cílové publikum: Ženy od 25 do 55 let, ženaté, s dětmi. Zpravidla, dobře-off protože krásné a drahé závěsy jsou obvykle objednány, když jsou hlavní problémy života již vyřešeny. Nejčastěji se manželka sama rozhoduje, ale její manžel platí. Muži sami jsou záclony, zpravidla se nemají zájem o záclony. oceňují vážnost a praktičnost designu více. Zatímco ženy naopak upřednostňují svěží krásu a sofistikovanost.

Podmínky spolupráce: od dubna 2013 do současnosti

Klient požádal agenturu v dubnu 2013. V té době měl jednoduchou a zcela nedokončenou prodejní webovou stránku se základními informacemi o společnosti a službách, které poskytuje. Počet návštěv ve vyhledávání byl 2-3 přechody denně.

Slyšel o nás od známých (nikdy nezačal pracovat v agenturách před námi), četl náš blog, věřil v naše metody práce a nařídil propagaci. Jak se ukázalo později, aby volba správná - pouhých šest měsíců po zahájení práce „Yandex“ zrušil odkaz rozmezí a mnoho míst, podpořit levnější a méně pracné cesty, byl ve vážném zóny rizika.

Co jsme udělali během období spolupráce?

Naše práce s klientem "Tapety a záclony" trvá necelý rok a půl. Během této doby jsme byli schopni výrazně zvýšit návštěvnost a prodej z webových stránek zákazníka (přesné údaje na samém konci případu). Co přesně jsme udělali pro dosažení takových výsledků? Podívejme se na body.

1. Shromáždil co nejširší sémantické jádro

Od tohoto okamžiku začíná podporu prakticky jakýkoli projekt v naší agentuře - velkou sbírku sémantické jádro, které zahrnují celou řadu vyhledávacích dotazů (nejen vysoké, ale také - Vždy - vysokého a nízkého kmitočtu). Zpočátku tento klient se nám podařilo shromáždit o něco více než 1300 žádostí, později byli za měsíc a nový půl roku přidané žádostí (každý měsíc najít tam je nový nizkochastotka, a to musí být jisti, sledovat a práce), jako důsledek sémantiky webu rozrostla na 2000 žádostí, a toto číslo se bude i nadále zvyšovat.

2. Vytvořil mapu relevance

Po shromažďování klíčů musí být rozděleny do sekcí. K tomu, abychom vytvořit tzv mapu relevanci - soubor ve formátu Excel, v níž všechny stránky webu odráží (stávající, jakož i těch, kteří pouze bude vytvořen), vyhledávací dotazy, které mají být vypracovány na těchto stránkách, stejně jako vyhledávací dotazy, který musí být přítomen v H1, název a popis. Díky mapě významem nám daří aby nedocházelo k záměně a náhodným chybám - textaři vždy přesně vědět, co klíče je třeba pracovat na straně předtím, než začnete psát text, což jim umožňuje budovat jejich složení tak, aby se ukázalo, nejen dobře optimalizované, ale také zajímavé pro živé uživatele. Optimalizátoři SEO mají vždy po ruce "úplný obrázek" stránek.

3. Vytvořil marketingovou strategii obsahu

Po prozkoumání podnikání klienta, analýze cílové skupiny a strategií pro podporu konkurence jsme sestavili detailní marketingovou strategii obsahu. Bylo rozhodnuto napsat 15 článků měsíčně a v případě potřeby některé z nich nahradit v sekcích. Zdroje nápadů na obsah: oblíbené dotazy na vhoststatu, tematické tištěné časopisy, zahraniční zdroje (zejména ty, které se zabývají módními trendy ve výklenku), konkurenční místa.

Typy textů: článků s užitečnými tipy, kreativní nápady, případové studie, ze série článků na téma „Život Designer“ (rozhovory, esejů fotky, účast na různých projektech a událostech v životě společnosti, osobní poradenství a pomoc), „prodat“ materiálů (které mluvit o výhodách společnosti a jejích službách). Jazykový styl: umělecký s použitím velkého množství jazykových nástrojů, lexikálně bohatý.

4. Vytvořil hodně dobrý obsah

Články s tipy

Články s kreativními nápady

Série článků "od života designéra"

"Prodej" článků

Případy

Dvě přistání pro nejdůležitější služby pro klienta

Distribuce e-mailu

V květnu 2014 se společně s klientem rozhodl provést odeslání e-mailu s frekvencí 1 krát za 2 týdny. Účastníci shromáždili (a nadále shromažďovali) výhradně pomocí přihlašovacího formuláře v hlavičce webu, takže číslo databáze je stále velmi malé - jen přes 100 lidí. Témata, o kterých píšíme v těchto otázkách:

 • Nejnovější trendy v designu záclon a interiérů
 • Aktuální zprávy o ruských a zahraničních výstavách
 • Praktické rady od zkušených návrhářů
 • Informace o akcích a slevách

Souběžně s vytvářením obsahu byla provedena práce na zlepšení použitelnosti a optimalizace stávajícího obsahu.

5. Přidáno podrobný ceník

Nehledáme informace o cenách, většina uživatelů opouští web. První věc, kterou jsme udělali v rámci zlepšování použitelnosti, jsme proto vytvořili a předložili podrobný ceník všech služeb, takže návštěvníci stránek měli možnost odhadnout náklady na potřebnou práci.

6. Zvýšil se blok "Cena od..."

Na stránkách se službami byl blok s informacemi o ceně v dolní části stránky. Přinesli jsme to nahoře, aby uživatel mohl okamžitě procházet náklady na produkt nebo službu. Také vedle této ceny jsme přidali tlačítko "Ceny více", což vede k plné ceně, kde uživatel může vidět ceny za všechny typy služeb.

7. Do záhlaví stránky byly přidány dva formuláře CTA

Chcete-li zvýšit konverzi na webu, nakreslili jsme a přidali do záhlaví dvě tlačítka CTA "Objednat hovor" a "Návrhář hovorů". Stanovte cíle pro ně.

8. Provedl funkčnost koše pro úsek s římsami

Chcete-li zvýšit konverzi, je velmi důležité, aby uživatelé měli možnost samostatně prozkoumat sortiment obchodu, zvolit si produkt, který mají rádi, vypočítat náklady a objednávat bez kontaktu s konzultantem společnosti. Proto pro úsek s římsami (jediným směrem zboží, který je klient připraven k prodeji v tomto systému), jsme tuto možnost okamžitě přidali.

9. Upravil záhlaví

Přidány tři prvky hlavičky: tlačítka všech populárních sociálních sítí pro rychlý přístup k firemním účtům, formulář předplatného pro zasílání e-mailů pro efektivnější tvorbu databází a vyhledávání na webu pro pohodlnější navigaci uživatelů.

10. Vytvořil banner pro hlavní stránku

Přidáno na hlavní stránku velký a jasný banner s nejoblíbenější službou společnosti, když kliknete na které se objeví okno s formulářem pro objednávku. Cílem je zvýšit konverzi.

11. Vykonala několik akcií

Realizováno několik akcií s možností vytisknout kupon na slevu. Příklad akcií: jedna a dvě. Cílem je zvýšit konverzi.

12. Implementace posuvníků s fotografiemi

Přidané jezdce s fotografiemi produktů na nejoblíbenějších vstupních stránkách poskytují uživateli vizuální představu o sortimentu a kvalitě produktů společnosti a tím zvyšují konverzi.

13. Provedl posuvník "Poslední práce"

V sekci "Galerie" jsme implementovali posuvník "Poslední zaměstnání", aby se uživatel mohl seznámit s kvalitou práce společnosti a zajistit její profesionalitu.

14. Přidána část "Recenze"

Vytvořil sekci s recenzemi a učinil ji viditelnou ze všech stránek stránky, aby se zvýšila důvěra uživatelů ve společnost a zhodnotila úroveň její služby.

15. Vytvořil sekci "Poslední v blogu"

Přidána část "Poslední v blogu" a prošla. Cílem je zvýšit délku relace a zapojení uživatelů.

16. Udělali podpisy na fotografii z "Galerie"

Aby se fotografie z "galerie" podílely na vyhledávání a pořadily podle nízkofrekvenčních požadavků, přišli s podpisem na principu "co vidím, pak píšu". Vzhledem k tomu, co výrazně zvýšilo provoz podle obrázků.

17. Přihlášené místo v katalógu Yandex

Přihlášené místo v katalogu Yandex (placené umístění) pro rychlejší pořadí v Yandexu, nárůst TIC, provoz a důvěru v místo.

18. Rozšířením oddílu "Kontakty"

Přidány adresy, telefony a Yandex.Mapy všech kanceláří společnosti, kompletní firemní potřeby a skenování certifikátů. Díky tomuto zlepšení obchodního hodnocení a zvýšení důvěryhodnosti webu ze strany vyhledávačů i potenciálních zákazníků.

19. Přidáno micro-značka pro kontakty

Kvůli tomu, co dostali do tohoto problému krásnější fragment s možností kliknutí.

20. Podařilo se vám prověřit díkůvzdání

V sekci "O společnosti" jsme zveřejnili poděkování, které jsou adresovány generálnímu řediteli společnosti za účasti v charitě. Cílem je zvýšit důvěru vyhledávačů zejména ve firmu a na webu.

21. Přidány ikony v sekci "Produkty"

V sekci "Produkty" jsou pro každou produktovou řadu ikony.

22. Byly přidány komentáře.

Využil příležitost nechat komentáře v sekci "Blog".

23. Přidány tlačítka rassharivaniya

Chcete-li získat sociální signály a efektivnější distribuci obsahu přidaného do tlačítek stránek rassharivaniya.

24. Vázněte místo jivo

Byl přidán on-line konzultant, aby se uživatelé mohli rychle poradit o problému, o který se zajímají, aniž by museli zavolat firmě.

25. Implementoval cloud tagů

Realizováno v cloudu tagů blogu pro snadnou navigaci uživatele, protože Při naší spolupráci se shromažďuje mnoho článků.

Důležité upozornění

Vedle výše uvedených děl nebyly podniknuty žádné další akce, které by přilákaly potenciální zákazníky. Kontextová reklama není zahrnuta. Reklama v rozhlase a televizi se nezměnila. Všichni zákazníci obdrželi během období spolupráce tři kanály: 1) ústně, 2) místo a 3) jedno rozšíření na křižovatce v Orekhovo-Zuevu.

Výsledky provozu

Graf růstu návštěvnosti (celkem) za období spolupráce:

Počet návštěv ve vyhledávací síti se zvýšil z 60 na 4443 konverzí za měsíc:

Počet přechodů vzrostl z 2 na 143 lidí denně:

Výsledky víka

Zde stačí jen podat malou poznámku. Vzhledem k tomu, že trh je místní, je obtížné sledovat prodej z webu. Velmi často lidé studují místo, a pak přijdou do obchodu, tj. ve skutečnosti většina aplikací pochází z režimu offline (zde v tomto článku, mimochodem, vysvětluje Denis Saveliev podrobně, proč se to stane). Konkrétní údaj o celkovém prodeji klienta, ze zřejmých důvodů, nebudeme volat. Ale tržby se zvýšily a poměrně dobře (nikoliv nic, co se klient pohyboval kupředu déle než rok a půl), asi 3-4krát. Počet aplikací přímo z webu během této doby činil 66. A to neberou v úvahu hovory do kanceláře, apeluje na místo hovoření a přímá volání do kanceláře společnosti.

Čestný pokrok přináší výsledky

Způsoby, jakým propagujeme webové stránky zákazníka "tapety a záclony", jsou velmi jednoduché a dobře známé, ale stále používají velmi malou část trhu. A opravdu, proč? Koneckonců odkazy stále fungují. Šroubovací chování - ne, ne a střílet. Tyto metody jsou levnější a efekt přichází mnohem rychleji, než je tomu v případě náročné komplexní propagace. Jediné, co ztratily pozornost lidé, kteří tuto cestu zvolili, jsou možné následky. Ano, jakmile budete mít štěstí. A druhý. A dokonce i třetí. Ale bude to vždycky trvat? Velmi nepravděpodobné. Vyhledávače každodenně vylepšují své algoritmy a velmi brzy (ani nebudete mít čas blikat) se s vysokou přesností učí najít všechny vaše mezery. Proto je lepší nechat se riskovat a okamžitě zvolit ty metody propagace, které vám přesně povedou výsledek. A nakonec symbolický obraz. Takže v našich očích vypadají webmasteři, kteří porušují požadavky vyhledávačů:

Jak nakreslit záclonu

Chcete-li přilákat kupující a zákazníky k závěsům kabiny, je třeba jednat koncertně offline a na internetu. Přijměte například adresu. Úspěšné umístění kabinových závěsů - jedna z důležitých složek úspěchu. No, když se salon nachází například v oblasti trhu s stavebními materiály. Lidé, kteří provádějí opravy, nejčastěji se mění a záclony. Proto kupujete tapety, linoleum nebo jiné dokončovací materiály, s největší pravděpodobností se zákazníci dostanou k vám a pak okamžitě objednat záclony v souladu s novým designem nápad místnosti.

Mnoho majitelů salonů záclon, zejména elitní třídy, spoléhá na další - mají salon v centru, na prestižních místech. To je sázka na elitismus. Skutečnost, že kupující půjde do salónu speciálně, protože je to prestižní - koupit záclony v tomto salonu.

V každém případě je však důležité dodržovat dvě pravidla. Za prvé - dobré záclony kabiny jsou snadné najít. Nachází se v blízkosti trhu stavebních materiálů nebo na centrální ulici města - to by mělo být průchozí průchod a měli byste potenciálnímu klientovi snadno vysvětlit, jak se k vám dostat.

A teď - druhé pravidlo. Když pracujete na internetu, je důležité, abyste skutečně vysvětlili, kde jste. Adresa zapsaná v textu, mapa cesty, přenos dopravy, který je pro vás vhodný. Pokud je na internetu na vašich reklamních stránkách a ve skutečnosti na webu to všechno - znamená to, že jste koordinovali své akce v režimu offline a na internetu a vyřešili možnosti dobrého umístění na 100%.

Co je důležité pro osobu, která objednává závěsy? Například možnost volby. No, když má v kabině různé možnosti tkaniny, ze kterých si můžete objednat záclony. Ještě lépe, když kabinové závěsy mohou provádět mnoho návrhů. Takové bohatství volby nemůže pomoci přilákat klienta. Pokud jste v režimu offline zjistili, že to všechno máte - máte vzorky tkanin, alba s možnostmi designu, to samé musíte dělat na internetu.

Fotografujte tkaniny na záclony. Dejte je na místo. Možná, že často doplňujete sortiment a nemáte vždy čas na rozvržení nových vzorků nebo odstranění těch, které dočasně chybějí. Pokud nejste online obchod pro záclony, je to přijatelné, i když ne velmi dobré. Zvláště pokud varujete, že se rozsah tkanin může lišit. Ale v každém případě musí potenciální zákazník pochopit, že bude mít mnoho možností.

Vyfotografujte závěsy, které jste již udělali. Zeptat se zákazníků o možnosti fotografovat závěsy v interiéru. A vložte tyto obrázky na web. Pokud nechcete jen šit obdélníkový závěs z různých materiálů, ale můžete udělat různé návrhy, řekněte nám, které z nich se hodí do jakého stylu interiéru. Vysvětlete funkční výhody této nebo té opony. Udělejte tak, aby zákazník chtěl s vámi přijít a diskutovat o tom, abyste pochopil: opravdu jste schopni poradit praktickým věcem.

Velmi mnoho majitelů záclonových salonů pracuje pouze v režimu offline, což sází na průchod a z úst. To je chyba. Pokud souhlasíte s aktivitami offline s aktivitami online, přilákáte do salonu více zákazníků.

Obchodní fórum

Salon závěsů byl otevřen. Situace s n.

Guest_Novichek22_ * 13. ledna 2013

Ahoj všichni. Poté, co jsem na fóru četl téma, jak otevřít salon závěsů, vzniklo dojem, že fórum má mnoho znalých gramotných lidí, kteří už dlouho pracují v tomto oboru.
Proto jsem se rozhodl položit několik otázek, tk. odpovědi na tyto otázky, nemohu najít sebe.

AndySoul 14. ledna 2013

Můj osobní názor nevím, jak bude autoritativní - s jedním příspěvkem. Ale museli jsme začít s internetovou službou. Při mnohem nižších nákladech na fyzickou a finanční potřebu by nyní měla větší rozpočtová rezerva a představu, co z ní bude. Začala jsem z internetu v tuto chvíli (po dobu 2 měsíců od trvání projektu) - bylo investováno 80 000 rublů. Odpustil zboží již 15% - jiný produkt za 200k. Projekt se vyvíjí naplno, je plný, přidávám zboží. Teď se začal ptát odpovědi na otázky, jak to všechno položit na legální trasu. No, cílem je dostat se do bodu v nákupním centru po dobu jednoho roku.

Ano, je to pravda, já sám vytvářím obchody s interenty, takže proto bylo dost rozpočtového startu. Mimochodem, dát odkaz na vaše stránky, uvidím, co jste tam udělali. Je-li intersteno - v osobním psaní.

Roman12 14. ledna 2013

Irina201010 14. ledna 2013

Ahoj všichni. Po přečtení fóra jsem získal dojem, že na fóru je mnoho znalých gramotných lidí, kteří již dlouho pracují v tomto oboru.
Proto jsem se rozhodl položit několik otázek, tk. odpovědi na tyto otázky, nemohu najít sebe.

VELMI nízká konverze. v den 5 osob * 22 dní (myslím, že práce s víkendy * 2 měsíce (první měsíc neberu zbytečně do úvahy "seděli jste bez lidí") = 220 osob mimo provoz 2 osoby, tj. konverze 0,9%.
Proč si myslíte, že zbylo 218 lidí? vaše žena s nimi mluvila? zeptali se, co chtějí? že nejsou spokojeni?
pokud je váš segment střední a střední, pak je vhodné adduktorium žijící v oblasti a jít tam, kde jste?
obecně podle mého názoru pracovat pro takovou certifikační autoritu potřebujete mít solidní showroom, širokou škálu, ale podle svého příspěvku, místo není tak horké a lidé tam jsou pod průměrem, to je to, na co se musíte spolehnout.
Příspěvek upravil Irina201010: 14. ledna 2013 - 17:57

Irina201010 14. ledna 2013

Problémy vznikly z mnoha důvodů.
1. Umístění obchodu
2. Je banální, že neexistuje žádná vývěska.
3. Ne za sezónu.
4. Neexistuje žádná propagace na internetu jako taková.
5. Nejednáte se o aktivní prodej (design studio atd.).
6. Před otevřením jste špatně analyzovali situaci na trhu. Letěli jsme s sortimentem.
7. Také vysoký mark-up.

nesouhlasí s mimosezonou. podzim / zima. Umožňuje mnoho transakcí s nemovitostmi a stěhování, které vyžadují opravu a rekonstrukci interiéru. + jen lidé rádi před opravou NG. sama se odvolala na salon záclon a můj rozkaz byl proveden za měsíc, protože šicí dílna nemá čas.

ArtemZykov 21. ledna 2013

nesouhlasí s mimosezonou. podzim / zima. Umožňuje mnoho transakcí s nemovitostmi a stěhování, které vyžadují opravu a rekonstrukci interiéru. + jen lidé rádi před opravou NG. sama se odvolala na salon záclon a můj rozkaz byl proveden za měsíc, protože šicí dílna nemá čas.

Ano, víc než jistý, že místo, které uděláte, není přesně to, co potřebujete pro salon záclon. Četl jsem tento odstavec, kde jste popsali umístění. Okamžitě jsem si uvědomil, že se bude hovořit o neúspěchu.
Potřebujete spíše lidi než náhradní díly. To pro zapchastami a stavební materiály mohou jet na okraji města, ale ne za záclony.

youngChP 22 led 2013

HeczRUS 22. ledna 2013

ICDI 22. ledna 2013

ArtemZykov dne 23. ledna 2013

Guest_Marrina_ * 27 dub 2013

alisas30012 30 dub 2013

Guest_Mid2013_ * 15. června 2013

Otevřeli jsme s partnerem v roce 2007 salon pro 36 000 rublů našeho + za pár měsíců dostali dalších 50 000. Všichni jsme nekoupili látku - pracujeme pouze s věšáky. Seděli jsme v nákupním centru NEAR s plochou NOVÉ BUDOVY. "Žil" tam bezpečně po dobu tří let s rostoucím výsledkem. Současně v našem městě (asi 100 tisíc lidí) byly již velké salonky (převzaly tkaniny z Turecka). Vzali jsme jiný sortiment))) Takže v tomto případě je nutné zhodnotit všechny aspekty problému - a umístění s ohledem na průchodnost, a to jak z hlediska publika, tak i jejích konkurentů. Zde a tak))

Dobrý den,
Jak se teď věci dělají v podnikání? A jaký sortiment jste vzal kupujícímu (sortiment vašeho obchodu)? Řekni mi víc o vaší firmě. Možná, jaké úskalí jsou tam? S jakými dodavateli pracujete?
Jakékoli informace jsou zajímavé, protože Mám v úmyslu začít pracovat v této oblasti v mém městě, zejména o dodavatelích.

Andi111 14. ledna 2014

Mám také podobný projekt salonových závěsů. Jen tohle budou záclony + žaluzie okamžitě.. Plánuju běžet za půl roku.

S velkým zájmem jsem si přečetl první příspěvek - bych udělal všechno přesně stejný s výjimkou některých věcí.. Sám jsem v tomto oboru nikdo, takže vše nizhenapisannoe - není doporučení, ale můj plán.. Pokud někdo najde chybu v tom -BE ráda slyším kritika:

Je třeba posedět pouze ve velkém nákupním centru, je mimořádně žádoucí vedle výrobce nábytku. Zdá se mi lepší mít 20m2 v pasáži s cílovou klientelou (a člověkem, který šel volit nábytek přesně jako náš potenciální zákazník) než třikrát velká oblast někde na okraji města.

Nechtěla bych nakupovat tkaniny v sortimentu (a dokonce ani polovinu dostupného rozpočtu). Na začátku činnosti byly pouze vzorky, ale hodně.

Letáky distribuovány malo..i je distribuován tam není (bych distribuována v blízkosti velkých nákupních center, v nichž existují prodejny nábytku, vedle stavebního trhu (máte-li nějaké), může být v libovolném bodě v průchozí oblasti nových staveb).

Nezobrazoval bych reklamu na místním rádiu vůbec - je to neúčinné.

Okamžitě bych vytvořil internetovou stránku (na níž by se vztahovala celá distribuce papíru a venkovní reklama), ke které bych okamžitě přidělil dvě funkce - zástupce a pořadí hostujícího designéra. Odchozí trvá obvykle fixní částku jednoduše k odletu, plus bonus v případě úspěchu řád - ve stavu nemusel držet, a kteří chtějí pracovat v tomto režimu, jako je dost.. Podle tohoto režimu provozu se mluvit s lidmi, čímž spravki- jako dobrý výfuk..

Pokud jde o prohlášení některých řečníků, že bychom měli začít „potají, s Internetem“ - Nesouhlasím, že toto je jediný správný způsob, jak.. Myslím, že je to pro master nebo jako jeden díl pro hospodyňky dobře.. Ale jakmile se dvěma dospělými osobami se rozhodli investovat vše jejich síly - prostě nemohou takový začátek krmit.

2 Novichek22: ale řekni mi, na jaký plán jste pracoval? Je zde problém? Když jsem provedl dvě opravy, jen jsem zmrazil obchody pracující "deset až sedm"? Naplánuji pracovní plán pro bod 7 dní v týdnu od 10 do 21-00.

Přizpůsobením způsobu řešení otázek? Seamstress "na boku"?

Ale obecně je divné, že máte jen 1% skutečného vstupu do klientele. Ať už byly žádné chyby, nechápu, jak může být taková nízká postava.

Nedávno jsem komunikoval s přítelem, majitelem podobného bodu.. Tam statistiky jsou:

25 m2 není nejmenší (ale ne nejnavštěvovanější) TC Moskevské oblasti s počtem obyvatel asi 200 tisíc lidí.

2 prodejce-konzultant ve směně 2 2, 2 hostující návrháři (všichni najatí)

již ve druhém nebo třetím měsíci provozu projekt dává průměrnou průchodnost 300-350 návštěvníků a 10-15 objednávek týdně (průměrná částka objednávky činila 10-25 tisíc rublů) a pracovala v dobrém plus. A to je s drahým nájemným a 5 zaměstnanci (již od druhého měsíce měl vlastní šicí stroj samozřejmě s potřebným žehličkem a samostatnou místností)

slavnyi 21. ledna 2014

KolonkA 22. ledna 2014

Z finančního hlediska je situace noční můra, pro tuto chvíli nemáme vyplatí pronajmout i (a to i přesto, že nemají zaměstnance, manželka sama a prodávající a designér) Počáteční fáze výstupu na nulu a začít návratnost až do večera nekuřte...

Tam je noční můra, vyhnul jsem se jí tak dobře. Nejvyšší šik, na půjčování peněz a tak, aby se penzijní fond a 100% půjčky tam prodávaly. A druhá půjčka od téže banky je nucena přijmout.

ulka19777 25. ledna 2014

Ahoj všichni. Po přečtení fóra jsem získal dojem, že na fóru je mnoho znalých gramotných lidí, kteří již dlouho pracují v tomto oboru.
Proto jsem se rozhodl položit několik otázek, tk. odpovědi na tyto otázky, nemohu najít sebe.

Dobré odpoledne k záclonám nemají žádný vztah

ale maloobchodu nejpřímější.

Váš problém je, že jste nevybrali správné místo

) vybrali jste místo, které by bylo levnější a hodně

ale bylo zapotřebí, aby na prvním a druhém místě byly umístěny tam, kde lidé

k opravě situace, kterou potřebujete

1) uzavřete obchod na tomto místě je to nevyhnutelné ji uzavřít jste na tomto místě kupující budou stále 100 let čekat a pronájem bude kapat

2) otevřít internetový obchod, mohu doporučit společnost s názvem megagroup.ru/shop2/solutions, že mají velmi dobré hotové verze obchodů, které pouze naplňují a na trhu mají nejnižší ceny

3) musíte místo doma přidělit

hledat v chodbě místnost, kde lidé chodí poblíž

4) tam jsou takové obchodní platformy jako veletrh majstrů tam je možné být registrováni

tam nejsou jen mnozí lidé, ale stovky a tisíce kupujících (často si něco objednávam)

stačí udělat správné fotografie

hodně štěstí se rozhodnete myslet a riskovat

mimochodem, tam jsou stále kontakty spolužáci tam také, lidé úspěšně prodávají

na místních fórech, které potřebujete k otevření nových témat o designu tkaniny možná dokonce náhodně doporučit váš online obchod nebo workshop (jako kupující)

NikOff 25. ledna 2014

Zajímalo by mě, co lidi někdy nalijí. Vážení, máte trénink ve výši 400 tisíc. Je škoda, že je to pravděpodobně jen první obchodní lekce. Ale musíte začít s něčím. S největší pravděpodobností bude další podnikání levnější a výhodnější.

KolonkA 28. ledna 2014

Zajímalo by mě, co lidi někdy nalijí. Vážení, máte trénink ve výši 400 tisíc. Je škoda, že je to pravděpodobně jen první obchodní lekce. Ale musíte začít s něčím. S největší pravděpodobností bude další podnikání levnější a výhodnější.

Pochybuji, že mám tolik podniků, které se ohýbají, a pak se stále snaží a znovu a znovu se ohýbat.

sadsong 07 únor 2014

Místo musí být průchodem, kde je mnoho žen. A ty se záclonami a náhradními díly. změnit místo, vypadat dobře, podívejte se na trend. 2 měsíce není časovým omezením. Bylo zapotřebí začít obchodním plánem nejpodstatnější a pak se otevřít.

Kame 8. února 2014

Tady. Na podnikatelský plán lidé, jak to nemyslí. Chytré se všechno stalo. A jenom. Můj názor je, že jste vylezli do podnikání, kde je vše již příliš rozděleno. Není to město, kde žije 20 milionů lidí. Musel jsem si myslet. A pokud neexistuje žádný proces, znamená to, že před otevřením jsme si moc nepřemýšleli. A jenom.

Realchinese 20. února 2014

Proč tyto nákupy, pokud neexistuje záruka, že z této tkaniny budou objednány záclony? Pro mě je logičtější mít vzorky a koupit správnou látku pro konkrétní objednávky. No, nejprve se můžete dostat bez kanceláře - šití doma, vyjíždět s katalogy do domu zákazníkům. Ještě je třeba jít na měření. Tak proč nekombinovat dva v jednom?

Reklamní salónové záclony (tyly)

Záclonový salon nejen prodává zákazníkům záclony, ale také poskytuje služby při výběru a krejčovství. Otevřeli jste showroom, existuje velký sortiment a vysoká kvalita zboží, konzultanti jsou vyškoleni, ale tok zákazníků není skvělý. Je čas promyslet si reklamu. S jeho pomocí můžete přilákat nové zákazníky. A získání jejich důvěry pomůže pozitivním kvalitám, které máte.

Reklama s cílem přilákat zákazníky k závěsům v kabině

Chcete-li dosáhnout vysoké návratnosti reklamy, musíte pečlivě přemýšlet. Salonní závěsy jsou vhodné jak pro online, tak i offline.

Internetová reklama

Internet pomáhá mnoha obchodním oblastem úspěšně inzerovat a postupovat kupředu. Salonové závěsy se nedají bez:

1. Vytvoření webových stránek: web je moderní tvář každého obchodu. Pokuste se plně popsat katalog zboží, vytvářet vysoce kvalitní fotografie záclon.

2. Reklamní bannery: Umístěte malé bloky s reklamou na weby se stavebními tématy, ve stavebních internetových obchodech.

3. Cílená reklama: pokud člověk navštívil weby s předmětem nákupu záclon, je nutné je dohnat do sociálních sítí. To je cíl vyhlazené reklamy. Takže diváci se v sociálních sítích neustále setkávají s různými reklamními bloky vašeho salonu.

Reklamy jsou offline

Nejlepší reklama je dobrá lokalita před cílovou skupinou. No, pokud jsou záclonové kabiny blízko stavebních center nebo nových budov. Zde se lidé zaměřují na opravy a jeho dokončení je výzdobou domu. Závěsy a tyly budou užitečné zde.

Jaké typy reklamy jsou vhodné pro záclonový salon:

1. Reklama v nových budovách: účinek je způsoben novými nájemci, kteří provádějí opravy.

2. Reklama v elitní budově: pokud je vaše salonní třída nadprůměrná, reklama v prestižním bydlení pomůže propagovat váš obchod.

3. Reklama ve výtazích a vchodech: důležitá je správná územní poloha, například ve stejných nových budovách nebo na spacích plochách.

4. Polygrafie: distribuovat katalogy a brožury se zbožím v obchodech a stavebních firmách.

Nezveřejňujte v médiích, v televizi a rádiu. Takže budete utrácet více peněz než získat efekt. Podívejte se blíže na služby naší společnosti. Distriks vám nabízí mnoho možností, a to jak online, tak offline. Pomůžeme určit způsob reklamy a zvolit správné místo.

Reklama na záclony a žaluzie

Reklamní závěsy a rolety - vysoce efektivní a zaměřené na stabilní výsledek způsob, jak přilákat zákazníky. Bez ohledu na to, kdo poskytuje zboží: malou dílnu, kde jsou žaluzie vyrobené, velký salon nebo obchod, ve kterém exkluzivní šít závěsy na objednávku - ve všech třech případech, komplexní služby v oblasti internetové reklamy a propagace, zejména zvýší příliv zákazníků.

Bez ohledu na kvalitu šití, záclon různých stylů a originálními závěsy pro obývacím pokoji neposkytují, pokud to ví jen omezený rozsah publika, je velmi obtížné hovořit o zvýšení zisku a prosperitu vašeho podnikání. Víme, jak propagovat svou firmu, protože reklamní rolety na oknech na internetu - je jedním z úseků Promotion občanského zákoníku Skupina:

Během naší profesionální práce náš tým zajistil úspěšnou propagaci míst zabývajících se výrobou žaluzie a šití záclon.

Efektivní reklamní salonné záclony: jak přilákat kupující prostřednictvím internetu?

Efektivní reklamní salonní závěsy - to je profesionální odpověď na otázku, jak přilákat zákazníky prostřednictvím internetu. šití na trh a prodej těchto výrobků je vysoce konkurenční, a aby v tomto segmentu, vysoká stabilní pozice vyžaduje moderní a efektivní reklamní metody - podporu prodeje žaluzií přes web. Taková metoda má zjevné výhody oproti standardním metodám:

 • nejširší okruh diváků - potenciální zákazníci obchodu prodávající originální záclony;
 • funkce propagace ve vyhledávačích nezahrnují značné náklady;
 • profesionální služby propagace interiéru na dotazech "záclony k nákupu", "objednávky záclon" atd. být v "horní" seznamu vyhledávacích strojů;

Zajistěte prodejní klíčové požadavky na salonní závěsy

Odpověď na otázku, jak inzerovat záclony nebo obchod, salon a ateliér pro jejich přizpůsobení na objednávku, zahrnuje nejen prezentaci výrobku a informací o jeho bezvadné kvalitě. První věc, na níž se zaměřují různé typy reklamy na internetu, je umožnit potenciálním kupcům vidět stránky, které mají zájem, navštívit je a uskutečnit potřebné nákupy.

Optimalizace a propagace webových žaluzií - integrovaný přístup k webovým zdrojům

Optimalizace a propagace stránky blindů je jednou z fází propagace, která je součástí komplexního přístupu k webovým zdrojům. Po analýze struktury lokality, jejího obsahu a konkurenčního prostředí budou naši odborníci rozvíjet efektivní strategii a implementovat její postupnou implementaci:


Chci propagovat místo pro výrobu a prodej žaluzií

 • Zpočátku se provede interní optimalizace zdroje, protože bez toho není možné dostat se do top 10 vyhledávačů;
 • vybíráme optimální klíčová slova a vytvoříme sémantické jádro pro další efektivní optimalizaci vyhledávače webu;
 • k dosažení poměrně rychlých výsledků bude zavedena metoda kontextové reklamy.

Naši odborníci vědí, jak propagovat místo pro výrobu a prodej žaluzií, a to za použití nejmodernějších účinných metod. Je důležité si uvědomit, že propagace elektronického skladu světelných ochranných zařízení pro okna rychle vyplatí stabilní objednávky výrobků od nových zákazníků.

Zájem o reklamu na žaluzie a záclony? Vyplňte formulář žádosti na našich webových stránkách nebo volejte 8-800-333-13-25. Náš tým profesionálních a zkušených odborníků v oblasti podpory webových zdrojů vám pomůže posílit vaši pozici na trhu a přilákat nové zákazníky.

Internetové záclony. Text stránky

Chcete-li vytvořit nebo udržet útulný interiér, stačí koupit nové závěsy. Zdá se to - no, nové záclony, co je za to tak zvláštní. Ale jak dramaticky se změní situace poté, co jste právě vyměnili záclony. Koupit záclony online obchod je velmi jednoduchý - stačí vybrat vzorek, který se vám nejvíce líbí.

Ale v katalogu je tolik! Neváhejte, zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail a společně s vámi vybíráme to, co jste hledali, ale nenalezli. Záclony jsou různé - husté, tenké, pevné a ve formě série pásů (tzv. Čínské), průhledné a zcela neprůhledné. Důležité je také, v jaké místnosti jsou potřebné - pro obývací pokoj, ložnici nebo mateřskou školu. A možná potřebujete záclony do kuchyně? Pomůžeme vám vybrat tento detail interiéru pro jakýkoliv obytný nebo kancelářský prostor.

Kromě záclon v internetovém obchodě prodáváme i veškeré druhy příslušenství. Koneckonců, záclony, římsy, očka a podvazky by měly tvořit jediný celok, pokud jde o design, a my vám pomůžeme vytvořit harmonickou sadu, která se líbí oko a zvedá náladu. Mimochodem, nezapomeňte nám sdělit počáteční data - velikost okna, výšku římsy a požadovaný počet závěsů na jednom pruhu (jeden, dva nebo více).

Někdy potřebujete těsné a těžké záclony, a někdy - naopak. Někdy je nutné, aby záclony změnily množství světelného toku během dne, pak vám pomůžeme vybrat takový model. Nejlepší kombinace byla a zůstává kombinací těžkých závěsů a lehkého tylu. Současně mnoho dokonale bez nich, zejména pokud váš byt je v horních patrech a názory zvědavých sousedů vás neohrožují. Co přesně si vyberete, rozhodnete se a naše záclony v internetovém obchodě vám pomohou najít záclony vašich snů v našem rozsáhlém katalogu.

Nezáleží na tom, jak se vyvíjí výroba umělých tkanin, záclony z přírodního materiálu budou vždy mimo konkurenci. Chic satén, delikátní šifon, jemná taffeta, elegantní organza - tento seznam může pokračovat po dlouhou dobu. Vyberte si, co se vám líbí. A pokud chcete ušetřit peníze nebo jen podnikovou objednávku, bude nejlepším řešením koupit žaluzie ve velkém. Současně doručíme svou objednávku všude v zemi. Můžeme platit hotově nebo bankovním převodem. Navštivte naši internetovou prodejnu záclon a budete spokojeni!

Kontextová reklama Yandex Direct a Google Adwords pro šití záclon na míru

Reklama salonu Runa Decor

Cíl

Upravit příchozí tok požadavků z webu a návštěvníků salonu podle návrhu závěsů na objednávku.

 • Vysoká úroveň platební kapacity publika je důležitá (minimální objednávka je od 50 000 rublů).
 • Pro toto téma je k dispozici malý rozpočet na inzerci.

Cílem strategie je snížit cenu kliknutí, rozdělit vyhledávání a RDS a spustit geografické cílení

 • První přístup: shromáždění nejžhavějších požadavků (testované obecné požadavky, ale konverze je nižší a publikum je méně cílené).
 • Druhý přístup: snížení nákladů na kliknutí sestavováním relevantních reklam
 • Třetí přístup: oddělení vyhledávacích reklamních kampaní a EAR
 • Čtvrtý přístup: nastavit samostatnou reklamní kampaň s hyperlocalním cílovým zobrazením - zobrazovat reklamy pro publikum hledajícího návrháře záclon, zatímco se nachází geograficky na území daného LCD a chatového osídlení (tvoří takový seznam).

Problémy jsou typické pro toto téma

 • Vysoká konkurence
 • Vysoká cena kliknutí na cílené "horké" požadavky

Co to bylo

 • vybrala sémantiku nejvíce cílených požadavků;
 • vytvořilo pro každé klíčové slovo své relevantní oznámení;
 • provedla analýzu konkurentů;
 • rozdělil kampaně na témata RSA (tematické stránky) a vyhledávání;
 • přizpůsobil zobrazení reklamy v RSA podle publika daného LCD a chatového osídlení;
 • v procesu vedení dává klientovi doporučení ohledně úprav stránky, aby se zvýšila konverze;

Co bylo přijato

Ve studiu Runa-Decor pracujeme od roku 2015. Jsou v Krasnogorsku, zatímco pracují po celé Moskvě a regionu, samozřejmě s preferovaným vyhledáváním zákazníků poblíž, na Západě severozápadně od Moskvy.

Majitel ateliéru také požádal, aby přilákal lépe rozpoznané publikum, a ne nakládat své zaměstnance malými objednávkami.

Co se dělo za efektivní reklamní závěsy:

 • Nejprve jsme použili přesné zeměpisné cílení. Ve společnosti Yandex Direct inzeruje obyvatelé prémiových LCD a chatových osad (majitel ateliéru poskytl seznam zajímavých objektů). V Google Adwords jako geolokace se SZAO, ZAO Moskva, stejně jako některé oblasti Moskevské oblasti.
 • Zadruhé, pomocí znaménka mínus, použití operátorů zápasů, otminusovali ty, kteří hledají levné šití, dokončují záclony nebo šití pouze jednu oponu
 • Zatřetí, oni se zaregistrovali v administrátorském webu SEO-titulku a description, aby obdrželi kromě placeného provozu také bezplatné SEO. Místo se dostalo na 1. místo hledání v Yandexu na požádání «šití záclon Krasnogorsk»
 • Za čtvrté jsme testovali různé varianty textů oznámení a akcí, které ukázaly, že jsou nejefektivnější

Ateliérové ​​záclony stránek zasáhly 1. místo v Yandexu

Spolu s klientem provádíme týdenní statistiku řízení. To nám umožňuje pochopit účinnost úprav a vylepšení.

Obchodní myšlenka na otevření záclonových prodejen

Ahoj všichni! Dnes se budeme zabývat otázkou, jak otevřít skleněné záclony a dělat slibné podnikání v tomto.

Dnešní obchodní myšlenka jako žádná jiná se netýká tématu zdobení interiéru bytu a vytvoření útulné a teplé atmosféry.

Zvláštní, jak se to může zdát, ale záclony jsou takový předmět, že i začínající podnikatel může začít obchodovat.

V současné době odborníci v tomto oboru úspěšně provedli ocenění kupní ceny ve výši 100%.

A spotřebitel za takové ceny reaguje extrémně pomalu, což činí záclony skladeb velmi slibné a vyžadují zvláštní pozornost podnikání.

Promluvme si o výše uvedeném nápadu podrobněji a snažíme se připravit mini obchodní plán, abychom porozuměli všem nuancům organizace prodeje a nákupu přímo od dodavatelů.

Jak otevřít skleněné záclony

Před začátkem prezentace přímých informací stojí za to mluvit o tom, jak a kde hledáme produkty pro obchod a kde je již podniknuto.

Chtěl bych poznamenat, že nejrychlejší a levnější jak z hlediska peněz, tak i peněz bude nakupovat záclony přímo od velkoobchodníků.

V tomto případě bude dobré poradit kontaktovat kontakty přímo před otevřením obchodu.

To vám umožní pochopit přímo na výrobku, s čím budete muset čelit a co to bude stát.

Zbytek nuancí otevírání skleněných záclon načrtneme body:

 1. Místo pro záclony. Výběr oblasti by měl být založen na rozumných úvahách. Pokud jste dodrželi výše uvedené pokyny a zakoupili si výrobky v předstihu, měli byste přibližně představit, jaké oblasti budoucího obchodu. Profesionálům doporučujeme, aby v blízkosti obchodů pro dům otevřeli obchod se závěsy. Například si můžete pronajmout místo vedle prodeje nábytku nebo tapety. To vám umožní zajímat zákazníky, kteří jsou již v blízkém obchodě přitahováni.
 2. Skladujte vnitřní záclony. Plánování a vnitřní organizace skladových záclon je téměř hlavním bodem. Obchod by měl vypadat jako svatební salon a dopřát návštěvníkům nejen s dostupností čerstvých produktů, ale také s přítomností obrovského množství světla. Věnujte prosím pozornost tomu nejnáročnějšímu a organizujte interiér místnosti tak, jak by měl. Kromě toho není tajemstvím, že přítomnost skleněné kazety ve vašem obchodě pomůže úspěšně přilákat zákazníky z ulic. Pokud tedy vaše prodejní plocha umožňuje uspořádat prezentaci, doporučuji vám, abyste jí poskytli čas a následně vystavili nejprodávanější typy záclon, které stojí na nápadném místě vedle nejdražších.
 3. Reklamní reklamní závěsy. Tato položka má druhořadý význam a v tomto nebo takovém případě ji nemusíte potřebovat. Všechno určí vaši prodejní oblast. Je-li váš obchod velmi vzdálen od viditelnosti lidí nebo chcete informovat o sobě při otevírání, pak by reklama měla pomoci.

Jak otevřít záclonový obchod a nezatěžovat

Statistiky a pozorování některých prodejen se specializací na prodej závěsů vedou k velmi pozitivnímu výsledku.

Tento případ, jak bylo uvedeno výše, umožňuje prodat produkty se 100% zabalením a kupující bude velmi lazně reagovat na takový příplatek.

Kromě toho může složitost všech fází, a to jak ve fázi organizace, tak ve stadiu okamžitého objevu, jen potěšit spíše než odcizení se svými podmínkami.

Rozhodněte se pro sebe, pro obchod (bez zohlednění papírování), stačí jen si pronajmout pokoj a zakoupit si přímo závěsy, obchodovat s nábytkem, paralelně, organizovat dobré osvětlení a vše.

Zkušenost kolegů v prodejně vás přiměje k tomu, abyste se drželi nějakého rámce a snažili se je pozorovat alespoň poprvé:

 • Za prvé, neměli byste je přeceňovat s příplatkem. V každém případě, ne v každém městě a jednom okrese, situace bude odpovídat výše. Proto bude užitečné provést přesné a bezproblémové zvyšování přírůstku podle chování zákazníků.
 • Za druhé, rozhodnutí o tom, jak otevřít sklad záclon, vás nutí vážně sledovat situaci přímých konkurentů. Proto můžete okamžitě říci, že pokud máte záclonu, stojí 3 rubla a váš konkurent 1 rubl návštěvníků byste neměli čekat. Doufám, že se na tuto radu budeš věnovat a v pravém slova smyslu bude porovnávat cenu s vaším. To vám umožní nejen být vždy informováni o vaší firmě, ale také přitahovat stále více nových zákazníků.

To je všechno. Doufám, že vám tyto informace mohly být užitečné. Všechny otázky prosím ponechte v komentáři k článku.

Bezplatné konzultace o podnikání se můžete dostat do mé skupiny VC "Nové obchodní nápady a plány".