Základ sloganů. Masné výrobky.

Klobásy a masné výrobky značky "Ilinogorsk"
Slogan: Ilinogorskoye. Masné výrobky vynikající kvality!

Klobásy a masové pochoutky Setun
Motto: Nedělejte si stížnost na život, zkuste SETUN!

Klobásové a masové delikatesy z Remit
Slogan: Přestup. Výběr vaší povahy.

Mikoyanské masné výrobky, klobásy, masné výrobky, lahůdky, polotovary
Slogany: Nyam, yum, yum, yum, koupit Mikoyan!
Mikojan. Dodavatel Kremlu od roku 1933.

Masové výrobky Atyashevo, Mordovia
Motto: Atyashevo. Nic nebude nahrazovat maso v salámu!

Yoshkar-Olinsky maso-balení rostlin, masné výrobky, klobásy
Slogan v reklamě: Je dobré jíst, že je užitečné.

Masné výrobky, zařízení na zpracování masa Campomos
Slogany: Campomos. Život se zlepšuje.
CampoMos. Přirozenou volbou.

Masné výrobky, zařízení na zpracování masa Omsk
Slogan v reklamě: Touha potěšit všechny!

Masné výrobky Tsaritsyno
Slogan: Tsaritsyno. Tlustý plátek a ústa jsou šťastní!

Masné výrobky Ostankino, Ostankino
Reklamní slogan: Ostankino. Potvrzená kvalita.

Groot, paštiky, klobásy, konzervované maso
Slogan v reklamě: A celý svět nestačí Grootovi.

Masné výrobky, Ramenský masový balírny
Slogan v reklamě: Zdravá chuť života!

Podnikatelský plán: jak začít obchodovat s masem

Obchod s masem a masnými výrobky se vyznačuje vysokou konkurencí. Inovativní přístup, zajímavé myšlenky, náročný postoj k kvalitě masa a kompetentní cenová politika pomohou dosáhnout úspěchu začátečníků.

Jakékoliv podnikání by se mělo začít studovat poptávku po produktech, které chcete zákazníkům nabídnout. Zjistěte, jaké ceny a rysy práce pro konkurenty, myslete prostřednictvím strategie, jedinečné návrhy a napište skutečný podnikatelský plán s přihlédnutím k možným rizikům.

 • Jaké druhy masa.
 • Pouze čerstvé nebo kuchařství.
 • Další služby.

Najděte spolehlivého dodavatele. Z toho hodně závisí.

Hlavní rizika

Vysoká konkurence v tomto druhu podnikání je jedním z nejdůležitějších rizik. Přemýšlejte o cenové strategii, ve které můžete dosáhnout slušné úrovně návratnosti a přilákat zákazníky.

Místo:

Standardní možností je umístit na nebo v blízkosti zemědělského trhu. Zde je největší koncentrace potenciálních zákazníků, která přichází s cílem nákupu produktů. Podívejte se na oblast, kde je stále ještě málo obchodů s masem nebo na trhu není žádný pavilon na maso.

 • Zkontrolovat shodu s navrženým majetkem.
 • Zjistěte, kolik bude přestavba stát. Existuje vysoká pravděpodobnost, že budete muset zcela změnit kanalizační systém, elektrické vedení.

Jak ukazuje praxe, obyvatelé Ruska nejsou zvláště citliví na elegantní design obchodů s masem. Drahý design není nutný. Co je skutečně důležité pro obyvatele země, je cena masa.

Zařízení

Minimální sada vybavení:

 1. Ledničky
 2. Mraznička (2 000 dolarů)
 3. Pokladna (asi 90 dolarů)
 4. Váhy kvality ($ 50)
 5. Elektrická masová mlýna (450 dolarů)
 6. Řezací stůl, řezací plošina, osy a nože z nerezové oceli

Obecně lze očekávat částku okolo 3 000 USD. Pokud dodavatel masa dodává, přidejte asi 300 USD na přepravní náklady.

Zaměstnanci

Za prvé, existuje dostatek prodejce a zkušeného řezníka. Pokud byste měli pracovat ve dvou směnách, najmout čtyři lidi.

Dokumenty a licence

Shromažďováním standardního balíku dokumentů pro otevření maloobchodního prodejce potravin můžete zaregistrovat LLC nebo IP. Práce s pokladnou vyžaduje její registraci u daňového inspektorátu.

Pravidla sortimentu a nákupu

Zahájení podnikání, nesledují velké objemy a sortiment. Nerealizované zboží přinese významné ztráty. Omezit 20-30 titulů. Přemýšlejte o implementaci souvisejících produktů: ryby, chléb, omáčky, potraviny, džusy, máslo a další produkty. To pomůže přežít sezónní pokles spotřebitelské aktivity bez velkých škod.

Marketing

Pro obchod s potravinami jsou nejúčinnějšími způsoby reklamy staré a známé metody:

 1. Plakátové reklamy poblíž verandy fungují lépe než poštovní zásilky. Nezastavujte se ve všeobecných informacích, uveďte v oznámení o ceně, plánu cestování
 2. Podržte propagační akce a aktivně informujte potenciální zákazníky o slevách.
 3. Protahování po silnici v bezprostřední blízkosti obchodu, vývěsní tabule, rozcestníky, pilíře jsou hlavními způsoby, jak přilákat zákazníky.

Inzerce v novinách, reklama na vzdálených místech o vašich prodejnách nebude mít velký vliv. Lidé kupují potraviny, které jsou vzdáleny více než kilometr od domova. Zaměřte se na své okolí.

Souhrn

Se zdánlivou jednoduchostí se obchod s masem vyznačuje přítomností neuvěřitelných profesních tajemství. Dosáhnout úspěchu a rozšířit síť obchodů je možné pouze s porozuměním veškeré moudrosti. Nemůžete tuto firmu efektivně řídit, pokud neznáte pravidla krájení kostry, celý řetězec zpracování, metody zvyšování ziskovosti.

Franchise

Na franšízovém trhu jsme našli franšízový obchod s masem - "Remit, lahodné klobásy"

Efektivní reklama na maso

Poptávka po masných výrobcích je vždy vysoká. To je chápáno většinou podnikatelů, kteří se aktivně snaží vstoupit do tohoto podnikání tím, že otevírají vlastní prodejnu nebo celou síť. Navzdory koncepci win-win v této oblasti můžete čelit mnoha obtížím, jako je vysoká konkurence, potřeba prodat zboží v nejkratším čase atd. To je důvod, proč musíte vědět, jak propagovat masný obchod, aby přinášel solidní a stabilní zisk. Tento článek je navržen tak, aby pomohl podnikatelům zvolit nejpřesnější a nejvýhodnější metody propagace a okamžitě vyloučit neúčinné způsoby reklamy.

Dekorační bod

Fasáda

Nezapomeňte, že design fasády má obrovský význam pro řeznictví. Takové prodejny jsou zaměřeny především na obyvatele nedalekých domů, což znamená, že obchod by neměl být nepozorovatelný. Všichni kolem obchodu nutno poznamenat si, že tento obchod je třeba navštívit v blízké budoucnosti, protože se nachází daleko od domu, což umožňuje, aby nechodil do supermarketu nebo navštívit obchod s potravinami, kde se maso je dražší a je delší. To je důvod, proč jsou fasády obchodů s masem co nejjasnější, často červené (tato barva je přímo spojena s masem) a vybavena jasnými znaky.

Vývěsní štít

Značka musí být jasná, velká a informativní. Můžete si objednat jak světlé, tak obyčejné znamení, ale nezapomeňte - poslední večer je mnohem lépe vidět ve večerních hodinách. Také nezapomeňte, že každý kolemjdoucí musí pochopit, jaký je profil obchodu, pouze se dívá na fasádu. Proto budete muset buď zvolit tematické jméno, např. "Myasko" a / nebo přidat do vývěsní štítek nápis "masný obchod". Přečtěte si více o typech značek, materiálů a výrobních nákladů v článku.

Showcase

Vitríny jsou dalším prvkem venkovní reklamy řeznictví. Takže každý majitel má několik možností pro svůj design. Okna můžete nechat otevřená a každý kolemjdoucí bude mít příležitost vyhodnotit rozsah, aniž by šel do obchodu. Okna můžete také zavřít speciálními lepicími plakáty s obrazy masných výrobků, které ve skutečnosti hrají roli reklamních bannerů. Případně můžete vybrat kombinaci výše uvedených dvou možností, aniž byste zcela zavřeli okna, ale na nich umístíte malé reklamní plakáty.

LED displej s rolovací čárou

Tento nástroj venkovní reklamy není vůbec nutné, ale může se stát dalším atraktivním prvkem. Pokud váš rozpočet poskytuje takové výdaje, objednejte si přehled s rolovacím řádkem, který bude obsahovat sortiment - určitě nebude nadbytečný. Ale pokud vaše zdroje jsou omezené, ale váš bod je již vidět, že není nutné utratit poslední peníze, je lepší investovat do letáků nebo reklamy ve výtazích.

Venkovní reklama

Bannery

Reklamní bannery, které obsahují masné výrobky a nápisy na kousání, budou výbornou náhražkou nákladných billboardů. Tyto plakáty jsou zpravidla umístěny na stěnách skladu nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Více informací si můžete přečíst v článku o reklamních bannerech, typech a místech a výrobních nákladech.

Bojovníci

Nainstalujte sloupky před obchodem - dokonale hrají roli ukazatelů. Kromě toho není nutné objednat pilíře již s vytištěnými plakáty. Můžete je označit za speciální ceny nebo přiložit listy s popisem atraktivních nabídek.

Reklama ve výtazích

Reklama ve výtazích je poměrně účinný způsob, jak podpořit řeznictví. Nezapomínejte však, že taková reklama v okolí města není jednoduchá. Jinými slovy, měli byste se soustředit pouze na nedalekou oblast. Také se ujistěte, že váš plakát stojí na pozadí podobných reklam.

Internetová reklama

Ne každý obchod s masem by měl mít vlastní webové stránky. Takže pokud otevřete malý bod v určité oblasti, taková reklama prostě nedává smysl. Pokud však dodáváte maso restauracím nebo domu, mohou být tyto služby aktivně podporovány na internetu a začít z vašeho vlastního webu. Prostřednictvím něho můžete provést objednávku a samozřejmě umožní každému klientovi pečlivě prostudovat všechny informace, které potřebuje.

Pokud se rozhodnete vytvořit vlastní webové stránky, nezapomeňte si přečíst naše články:

Zde uvádíme naše zkušenosti a názory na použití různých nástrojů, které jednoduše potřebujete, v práci. To vám umožní zkrátit čas pro výběr správných zdrojů pro jeho vytvoření a rychle získat zisk z webu.

Reklamy na reklamních stránkách

Pokud pracujete nejen v obchodě, ale poskytuje další služby, jako je například prodává speciální marinádu na dodávku kebab, dodáváme masné výrobky, pokud jde o stravování, tyto reklamy volných zdrojů města. Taková reklama je bezplatná, ale velmi účinná.

Tisková reklama

Letáky

Rozšiřování a distribuce letáků je téměř hlavním způsobem propagace řeznictví. Můžete je distribuovat poštovními schránkami, házet u vchodů, rozdávat poblíž obchodu. Tato metoda je rozpočtová, ale mnohem účinnější než například odeslání brožur nebo jednorázových novin.

Vizitky

Navzdory skutečnosti, že ne každý obchod nebo řeznictví dostává vizitky, stále stojí za to tisknout hodně a předat jim návštěvníkům při prvním nákupu. To platí zejména v případě, že také provádíte cílenou dodávku svých produktů.

Ostatní

Diskontní karty

Diskontní karty výrazně zvyšují loajalitu zákazníků. Přítomnost zvláštních slev pro pravidelné návštěvníky motivuje lidi, aby navštívili váš obchod pro nákup masných výrobků, i když pravidelně navštěvují supermarket a kupují další produkty.

Provádění cenových akcí

Uspořádejte týdenní zajímavé propagační akce, které budou prospěšné jak pro vás, tak pro zákazníky. Takže zajistíte stabilní prodej produktů podléhajících zkáze a zvýšíte zisky.

50 příkladů kreativní reklamy s kuřecími a kohouty

Na konci ledna vstoupil do svých práv červený požární kohout. Při této příležitosti se portál "1000 nápadů" rozhodl připomenout 50 tvůrčích příkladů reklamy na téma kuřecí kohout.

Vytiskněte reklamu "Chiken" z značky rychlé obědy, jako je Lean. Reklamní agentura TBWA HuntLascaris.

"Opravdu dobrý kuřecí řezací stroj." Značka Real Good, Indie. Reklamní agentura DDB Mudra Group.

Balení pro výrobky M Wrap.

"Pokud se to otevírá novým způsobem." Německý obchod breuninger.com.

Dejte své jídlo mezinárodní vzhled. Kuchařské místo cocinadelmundo.com.

"Jedinečné dary, které pomáhají bojovat proti hladu, chudobě a společenské nespravedlnosti." Mezinárodní charitativní organizace Oxfam. Reklamní agentura Proximity, Chicago.

Slávná reklama závěsu "Magic Body Control" od Mercedes-Benz, která způsobila spoustu parodií od jiných značek automobilů.

Reklama automobilu Nissan Altima. Aby nedokázali riskovat své životy při setkání s tímto vozem, slepice dávají přednost tomu, Autoři - agentura TBWAChiatDay.

Francouzská sociální reklama o chování ve veřejné dopravě. "Když uznání 86 decibelů není důvěrné."

Reklamní kampaň obchodního domu v Londýně Harvey Nichols, která informuje o příštích slevách. Obchod doporučuje kupujícím, aby se "snažili zůstat klidní a neztratili hlavu.

Gas-x Ultra Strength. "Užijte si jídlo, které milujete bez plynu."

Creative na téma kuře z Garrigosa Studio.

"Giant eggs" od amerického umělce Gloria West.

Reklama ledniček Candy, které dokáží opustit kuřata "naživu".

Reklamní mražené rybí výrobky švédské značky Findus. "Co bychom dělali bez ryby?"

"Kuřecí zápasník" s alkoholickou intoxikací od Alka Seltzer. Reklamní agentura BBDO, Guatemala.

Reklama na masové pokrmy restaurace Assim Assada ze Sao Paulo, vytvořené brazilskou agenturou YR.

Reklamujte mikrovlnnou troubu Panasonic, která nepotřebuje rotační mechanismus. Slogan reklamy "Zastavte své jídlo".

Vzrušená reklama prostředků z ucpání skořápky Kiwi Kleen.

Reklama Trimmer od Braun Silk Epil.

Reklama osvěžovačů vzduchu.

Grill Cadence Grill, který snižuje tuky.

Reklama kuchyňských rukavic Scotch-Brite.

Reklama Avista jazykové školy. Publicis se rozhodl hrát slovo "kohout", což znamená v angličtině jak "kohout", tak "mužský penis". Rekruitelé se vyzývají, aby se naučili rozdíl mezi těmito slovy, když se naučili anglicky.

Merlot z Aurory, který je pro ptáky velmi vhodný.

Kohoutek, který vstával brzy, zmával prádlo vyprané Arielovým práškem se sluncem.

Reklama na trhu zemědělců Pickering Town Center v Ontariu (agentura Elixir), která vyzývá k "přivedení farmy domů".

Káva kohoutek z Nescafe.

Sluchátka od Sony, které slibují 99% zvukovou izolaci. Autoři jsou agenturou Pkp Bbdo.

Okamžitá polévka Mizup z Bimba, která se ožívá v procesu vaření.

Malá Indie se rozhodla pro chuť k vzpomínce na kamasutru, nazývající tuto nestoudnost "Hot indické kuře"

Sociální reklama od belgické organizace pro lidská práva GAIA. Zaměřuje se na upozornění na obsah nosnic, nucený sedět v uzavřených klecích po celý život v stacionárním stavu.

Kodak se pomocí kurníku rozhodl prokázat nesmrtelnost svých baterií.

Organizace pro boj za práva zvířat PETA zde je způsob, jakým se zde rozhodla podat návrhy těm, kteří jedí maso.

Reklama z lázní Qeen Bee Waxing z agentury Hanlon

Hořčice McCormick dělá kuře krásnější, říká mexická agentura Publicidad Augusto Elias.

Káva červený kohout: "Probuď se, zatraceně!"

Kreativní kalendář pro rok 2017 se sánějícími kohouty

Žvýkačka Orbit: "Nenechte večeři setkat se snídaní."

"Vždycky první." Rychlá dodávka zboží Společnost DHL našla odpověď na jednu z hlavních hádankových hádanek o tom, co bylo dříve - kuře nebo vejce.

McDonald's se rozhodl popsat kuřecí kávu značkovými papírovými taškami.

Reklama na lineární zařízení brazilské společnosti COBRA, která slibuje zvýšit hodnotu vyrobeného masa.

Značka z masa "Petelinka" rozhodla s humorem, aby zdůraznila ekologickou šetrnost výroby.

"Hotové kuře neublíží vám!". Reklamní agentura GMP, Rumunsko.

Reklamní tabule Alka seltzer varuje před "špatnými produkty".

V jídle mohou nepřátelé sedět, jako u trojského koně. Proto je třeba se dívat na nepříjemné překvapení, říká Alca-Luftal Antacid.

Další reklama, která potěší gastroenterology. Tablety "Talcid" od společnosti Bayer jsou inzerovány, pomáhají při refluxu kyselin nebo kyselosti.

Dva smažené kuře na koni na českém pivu Budweiser.

Královský masový sortiment z restaurace Tendall grill, kde kromě kuřat zahrnuje prase, krávu a kozy.

OGILVY MATHER, Singapur. Strašlivý tisk o tom, jak člověk a slepice vyměňovali místa a jak s nimi bojovat.

Kde investovat peníze?

Po rozhodnutí otevřít řeznictví, obchodní plán je třeba dát hlavní místo, koneckonců úspěch celé události a úroveň zisku závisí na přesnosti provedených výpočtů a účetnictví všech detailů. Směr je velmi relevantní a slibný, díky správné organizaci a realizaci myšlenky se projekt může stát seriózním obchodem, který přináší dobré pasivní příjmy.

Obchod s potravinami je vždy výnosný, protože i přes krizi a různé šoky je lidé stále kupují. Zvláště toto tvrzení platí o základních pozicích - chléb, maso, mléčné výrobky, ryby, sýry, zelenina, ovoce atd.

V současné době velké obchodní řetězce a supermarkety do určité míry tlačil řeznictví jako obchod, protože tam si můžete koupit nějaké výrobky v obalech, svěží a krásná. Ale i přes to, mnoho lidí stále raději kupují maso v malých specializovaných prodejen, kde si můžete být jisti, že čerstvost a absence chemických látek obsažených ve výrobku, vyberte kus, zeptejte se prodejce, aby ji snížit na polovinu a dát mu řezání, atd.

Otevřete řeznictví s relativně malými investicemi. Dostatek 200 000-300 000 rublů, který otevře jeden bod, což přinese zhruba 100 000 zisků měsíčně. Zkušení podnikatelé se doporučuje, pokud je to možné otevřít několik bodů: pro monitorování a údržbu čtyř prodejen nemusí mnohem více času a úsilí, než ten, a zisk poroste čtyřikrát, resp.

Registrace a výběr prostor

Výběr prostor pro obchod a registraci by měl být prováděn souběžně. Koneckonců v procesu registrace bude nutné vydávat povolení pro místo obchodu a ziskovost a vyhlídky do značné míry závisí na samotném místě. Předpoklady pro otevření řeznické dílny by neměly být velké - náklady na pronájem velkých ploch zvýší náklady v podnikatelském plánu, ale nepřijdou více zákazníků než potenciální bod.

Pro lavičku je plocha 10 metrů čtverečních dostatečná pro vyplnění vitríny s masnými výrobky a poskytuje pohodlí kupujícím. Pokud je možnost pronajmout větší místnost výhodnější a těžko ji zaplnit, možná budete přemýšlet o prodeji souvisejících produktů - drobů, mléčných výrobků, chleba atd. Na nich můžete dosáhnout mírně vyššího přírůstku a pokrýt klesající příjmy z hlavního směru v období sezónních poklesů v obchodu s masem.

Místnost bude muset být opravena pomocí hygienických a snadno omyvatelných materiálů. Interiér by měl být jednoduchý a stručný, protože se jedná o otevření podniku pro obchod s kvalitními masnými výrobky, spíše než o elitní kavárnu, kde by výzdoba měla být atraktivní a nákladná.

Chcete-li uzavřít nájem a připravit se na zahájení podnikání, musíte ho zaregistrovat. Můžete si vybrat jednu ze dvou možností - otevření IP nebo registrace LLC. První možnost je jednodušší, rychlejší a levnější, druhá nabízí více příležitostí a je vhodná pro ty, kteří se v budoucnu chystají rozvinout a vytvořit síť.

Stadium vydávání povolení zahrnuje uzavření hasičské, hygienické a epidemiologické služby. Všichni zaměstnanci musí mít lékařské knihy. V procesu obchodu s masem bude muset pravidelně obdržet lékařskou zprávu o výrobě polotovarů. Také je nutné komunikovat s veterinární službou. Aby bylo vše v pořádku, je nezbytné, aby všichni dodavatelé požadovali certifikáty, aby potvrdily zdraví zvířat.

Výběr vybavení a nábor

V obchodním plánu pro řeznictví je nutně nutno vzít v úvahu výdaje na zařízení. Pro běžné provozování obchodu budou potřeba speciální přístroje a zařízení, vitríny, stejně jako sada nábytku, náčiní pro pohodlnou práci prodejců.

Co potřebujete koupit pro obchod:

 • Mrazničky a ledničky pro skladování výrobků
 • Chladicí vitrína pro rozložení masa a polotovarů
 • Váhy pro výrobu a obchodní váhy
 • Sada os, tříska pro řezání jatečných těl
 • Elektrická masová mlýna na plnění
 • Pokladna
 • Obaly, obaly, nože, cenovky, tácky
 • Kotel na ohřev vody
 • Vše, co potřebujete pro koupelnu
 • Dodatečné vybavení, pokud se plánuje výroba jiných typů polotovarů

Výběrem personálu pro podnikání se jedná o vlastní charakteristiky - na malém místě je dostatek specializovaných pracovníků pro řezání, prodávající (nebo dva pracující na směnách) a čistič (nebo práce může prodávající provádět za příplatek). Účetnictví může provádět odborník mimo stát na outsourcing.

Vyberte prodejce, který potřebujete velmi pečlivě. Koneckonců, od toho, jak správně a krásně rozloží zboží do okna, jak bude přátelský se zákazníky a bude schopen porozumět a uspokojit své požadavky, úroveň prodeje bude přímo záviset na tom. Je velmi důležité, aby jatečně upravená těla byla zpracována profesionálem, který zná všechny odstíny a jemnosti.

Nesprávně nakrájená jatečně upravená těla může dát až 15 kilogramů "manželství" - to jsou kusy masa, které mají nekomoditní vzhled nebo nesprávný poměr kostní tkáně a buničiny. Takové zboží nebude "opouštět" zdarma, ale cena bude výrazně snížena a obecně může výrazně snížit výnosy. Pulverizátor může také vyrábět polotovary.

Pokud stále nemůžete najít dobrého řezníka, je snadnější vyjednat s dodavatelem o dodávce maso, které již bylo řezáno, a pronajmout kuchaře pro polotovary. Všichni zaměstnanci budou muset koupit uniformu.

Výběr dodavatelů a reklamy

Nákup masa je jednou z nejdůležitějších bodů podnikatelského záměru. Můžete dělat všechno správně a otevřít obchod, ale pokud je maso podstandardní, bez chuti nebo zastaralé, je pravděpodobné, že zákazníci do obchodu nechodí více než jednou. Při nákupu je třeba zkontrolovat dostupnost veterinárního osvědčení, razítka na tělech.

Pro malý obchod stačí dohodnout se na malých zásilkách 1-2 krát týdně. Nestačí koupit velké množství, protože chlazené maso je skladováno nejdéle 3 dny, pak ztrácí svůj vzhled na trhu. Je lepší nejprve koupit v malých sériích a poté, když analyzujete poptávku a prodej, upravte nákupy.

Sortiment by měl obsahovat:

 • Přímo maso - hovězí, vepřové, jehněčí
 • Polotovary - plnka, šišky kebab, polévky, kotlety
 • Vedlejší produkty - srdce, játra
 • Exotické produkty - pštrosí maso, konské maso (malé strany)
 • Dietní maso - krůtí, králík

Nejprve stačí 20-30 pozic, pak je možné je upravit. Měkkářství je skvělým obchodním nápadem pro začátečníky, protože vše je pro organizaci jednoduché. Reklama zahrnuje jasnou vývěsní tabulku, instalaci billboardů a strihů, oznámení v místních volných médiích, distribuci letáků osobně v rukou na ulicích a poštovních schránek. Jiné kanály reklamy nejsou efektivní, protože jsou to místní obchody, které by měly být oznámeny obyvatelům blízkých domů.

Výpočet nákladů a zisků

Obchodování s masem je poměrně ziskové, není to nic na tom, že na internetu často najdete reklamy jako "Budu si koupit řeznictví." V takovém případě nebudete muset dělat nic sám a organizovat organizaci, ale okamžitě se můžete připravit na prodejní místo. Pokud jde o úspory, tato možnost je jednodušší, ale také dražší.

Počáteční investice:

 • Vybavení - 200000
 • Renovace prostor - 50000

Měsíční náklady:

 • Mzda pro zaměstnance - 50000
 • Nákup masa - 50000
 • Aktuální náklady - 10000
 • Půjčovna - 20000

Počáteční investice je zhruba 205 000 a závisí na tom, jaké zařízení je zakoupeno. Měsíční výdaje jsou 130 000, zisk může dosáhnout 200 000 a více, což dává dobrý čistý příjem. Podnikání se rychle vyplatí.

Brandolog

Duben 2010

Jak inzerovat maso?

Nikdy jsem si nemyslel, že je to tak těžké, dokud jsem se nedostal do tohoto problému. Uvědomil jsem si, že maso pro inzerenta je jedním z nejvíce zákeřných zboží! Tady a vegetariáni a Greenpeace, Židé a muslimové, je to naprosto těžké potěšit všechny.

Pro mě to všechno začalo vytvořením reklamního plakátu pro velkého tureckého výrobce masa (společnost "Ecole"). Plakát měl být umístěn v "Auchanu". (Pro ty, kteří narazili na tuto síť, je známo, že stále existuje vnitřní kontrola reklamních materiálů).

První problém byl snadno realizován. Na žádost klienta by se veselá rodina měla široce usmívat na vývěsní tabuli: matka, otec a syn. Jejich sálavé tváře symbolizovaly zdraví! Matesovi bylo připraveno mnoho. V konečné verzi byla schválena série, na které byl v pravém rohu umístěn balíček se syrovým masem.

Upřímně řečeno, pravidelně se mi v konfliktu rozhořelo, ale je to esteticky jako syrové maso - pro reklamu... Krev, maso... Brrrrrr. Nakonec - to není hymna kanibalismu. Po tisíce let jsme jedli maso stovky tisíc... a někteří dávají přednost syrovým...

Pro příští plakát, který měl být umístěn na výstavě, klient požádal, aby na reklamní inzerát uváděl krávy a jehněčí. Zdá se, že vše je slušné. Ale dovolte mi, dokonce i malé děti, aby věděly, že je obvyklé inzerovat MLÉKO, a ne MEAT...

O pár dní později mě čekal nový šok. Ve své ruce jsem dostal dříve vytištěnou brožuru stejné firmy. A tam... Upřímně, noční můra na ulice Elm... 10 stránek obrázků - z těl krav a ovcí. Na nich bylo možné studovat anatomii, strukturu svalů atd.

A pak jsem si myslela. Problémem je, že v otázce reklamy se do hry započítává i národní faktor. Turečtí spotřebitelé se z obrazu nezachytí surovým masem a ruští pravděpodobně radši vidí vařený steak na talíři nebo grilu.

Během práce na tomto projektu jsem se vážně ponořil do tématu "reklamní maso" a uvedl následující charakteristické rysy:

V různých zemích je skutečně přijatelné inzerovat jinak:

Takže v USA je obvyklé inzerovat tolik masa, jako to dělá - způsob života. Maso je vždy vařené. Nezapomeňte alespoň na reklamní burgery. Tradičně - reklamní maso na grilu.. Otec rodiny na trávníku sleduje toasty kus masa. A v pravé ruce - má láhev piva nebo nějaký jiný nápoj. Takže reklamní barbecue..

V Německu je spousta tradičních reklamních klobás a klobás. Propagujte své vyhozené frau s vyklenutou poprsí velikosti páté až šesté.

Ve francouzské a italské reklamě je obvyklé umístit okouzlujícího kuchaře do bílé čepice, která rozdrtí rajčata a přidá je do nějakého guláša.

Co je v Rusku? Poznamenal jsem, že je obvyklé umístit zlaté loga, rámy a další dekorace na balení masa. Toto je národní nemoc - všechno by mělo být ve zlatě (dobře, "ne v čokoládě"). Surové maso není inzerováno. Jatečně upravená těla zvířat na obalech. Zpravidla preferují umístění obrázků s hotovými pokrmy z masa. Pravidelné půjčování obrázků ostatních lidí - bavorských dám nebo italských kuchařů...

Reklama v obchodě s masem: jak přilákat zákazníky

Samotný obchod s masem nemá zájem o zákazníky. I při nízké konkurenci na místním trhu je třeba vynaložit úsilí na přilákání kupujících.

V tomto článku budeme zvažovat, jaké metody propagace řeznictví jsou efektivní. Zde najdete praktické rady týkající se propagace prodejny masa a fotografických příkladů.

Obchod s masem: reklama, která zvyšuje zisk

Rozvoj reklamní kampaně musí být osloven s porozuměním specifikům podniku a cílovému publiku. Zákazníci nebo obchody s masem jsou většinou obyvatelé nejbližších domů. Nebudou jít do jiné oblasti, aby si koupili jídlo, a hledají obchod s rozumnými cenami, který se nachází vedle.

Chcete vytvořit efektivní reklamu? Identifikujte a porozuměte cílovému publiku.

Jak přilákat zákazníky k Řezníkovi: Venkovní reklamní nástroje

Venkovní reklama - Váš první a nejúčinnější asistent. Ještě před otevřením obchodu je třeba nainstalovat zřetelné a srozumitelné zařízení vývěsní štít. Jeden pohled na obchod by měl být jasný jeho specializace. Je žádoucí, aby označení bylo zvýrazněno ve tmě. To zajistí tok zákazníků v zimě - nejvyšší sezónu pro obchod s masem.

Přední část obchodu je prostor pro reklamu. Řekněte nám o rozmezí a speciálních nabídkách umístěním reklam na okna a stěny budovy.

Pilíře, rozšíření, billboardy přitahují pozornost kolemjdoucích. Informace o propagačních akcích a slevách vás přimějí přemýšlet o nákupu masa. Je lepší umístit sloup na ustupující část chodníku, nedaleko od lavičky. Je žádoucí, aby měla šipku a krátkou propagační frázi.

U billboardů a strižů vyberte nejbližší místo s velkým množstvím lidí: zaneprázdněnými křižovatkami a zastávkami veřejné dopravy. Na obrázku uveďte adresu nebo mapu cesty.

Podpora řeznictví: tištěné výrobky

Správný způsob, jak říct o řeznictví, je tisknout letáků nebo letáků. Měly by mít informace o umístění prodejny, sortimentu, cenové hladině, slevách a speciálních nabídkách.

Jak poslat leták potenciálnímu kupci? Existuje několik účinných způsobů.

Najme osobu, která bude distribuovat letáky na ulici. Chcete-li to udělat, je lepší vybrat si čas, kdy se lidé vrátí z práce. Právě v okamžiku, kdy se vrátí domů a přemýšlejí o tom, co vařit na večeři, bude myšlenka kupovat maso lákavé.

Barvení reklamy na verandách - Stará, ale osvědčená metoda. Je málo pravděpodobné, že bude okamžitě odstraněn. Obyvatelé domu budou věnovat pozornost tomu, že v okolí byl otevřen nový obchod.

Letáky v poštovních schránkách nejčastěji okamžitě vyhodit. Chcete-li věnovat pozornost textu a zajímat kupujícího, zadejte jasný nápis a slibujte slevu na nositele letáku.

Proč je obchod s masem v médiích nepomáhá

Televize, noviny, internet inzerují potraviny, služby, velké a malé firmy. Je třeba si uvědomit, že se jedná o nejpopulárnější moderní nástroje pro propagaci. Ale ne v případě obchodu s masem.

Chcete-li spustit reklamu v televizi, umístit reklamu do novin nebo vytvořit stránky, které zaujímají nejvyšší pozice, potřebujete velké investice. Je nepravděpodobné, že se budou splácet. Nespěchejte peníze na drahou, ale málo efektivní reklamu.

Najděte na internetových fórech města, kde si lidé vzájemně poradují dobré obchody. To pomůže zajímat nové zákazníky.

Jak přilákat zákazníky do řeznictví a zvýšit účast

Mnoho inzerátů obklopuje moderní osobu. Jak vystupovat mezi toky informací a zájem potenciálního kupce? Inzerujte ne obchod, ale něco užitečného, ​​že váš klient obdrží:

 • Kvalita masných výrobků. To je nutností pro každý obchod s masem. Lidé rychle ztrácejí důvěru, pokud dostanou zbylé potraviny. Taková reklama musí odpovídat.
 • Akcie. Snížení ceny jakéhokoli druhu masa přiláká pozornost a pomůže prodat zboží, které brzy ztratí svou čerstvost.
 • Pravidelné slevy. Jak ukazují zkušenosti velkých maloobchodních řetězců, slevy v "šťastných hodinách" pro důchodce a invalidy přitahují cílové publikum a zvyšují loajalitu značek. Dočasné omezení slev poskytuje zákazníkům ráno, kdy je průchodnost obchodů nízká.
 • Speciální nabídky během prázdnin. Malá sleva na druhou koupi, balíček koření jako dárek a další bonusy zůstanou v paměti zákazníků a zlepší váš obraz. První speciální nabídka musí být načasována k otevření. To se stane dobrou reklamou a pomůže rychle vybudovat základnu věrných zákazníků.

Propagujte řeznictví s minimálními náklady

Můžete otáčet jakýkoli obchod s masem, dokonce i jeden bez zákazníků. Hlavní otázkou je, do jaké míry budou tyto investice splaceny a vyplaceny. Chcete se dostat s minimálními investicemi? Zlepšete obchod.

Čistá místnost, přátelští prodejci, kompetentní uspořádání zboží, nízké ceny, výhodná poloha obchodu - to stačí k zahájení mechanismu «Slovo z úst». Hlavní věc - přilákat alespoň několik společenských zákazníků a řeknou svým sousedům, přátelům a známým o vašem obchodě.

Pokud jste neotevřeli firmu, zvažte další možnost získání základny běžných zákazníků - koupě řeznictví, která již pracuje určitou dobu. Vyberte si ready-made podnikání, oblíbené u místních obyvatel. Takže dostanete vše, co potřebujete k práci, a začnete vydělávat příjmy v první den po zakoupení.

Zjistěte, jaké druhy masných obchodů a obchodů se prodávají ve vašem městě:

50 příkladů kreativní reklamy s kuřecími a kohouty

Na konci ledna vstoupil do svých práv červený požární kohout. Při této příležitosti se portál "1000 nápadů" rozhodl připomenout 50 tvůrčích příkladů reklamy na téma kuřecí kohout.

Vytiskněte reklamu "Chiken" z značky rychlé obědy, jako je Lean. Reklamní agentura TBWA HuntLascaris.

"Opravdu dobrý kuřecí řezací stroj." Značka Real Good, Indie. Reklamní agentura DDB Mudra Group.

Balení pro výrobky M Wrap.

"Pokud se to otevírá novým způsobem." Německý obchod breuninger.com.

Dejte své jídlo mezinárodní vzhled. Kuchařské místo cocinadelmundo.com.

"Jedinečné dary, které pomáhají bojovat proti hladu, chudobě a společenské nespravedlnosti." Mezinárodní charitativní organizace Oxfam. Reklamní agentura Proximity, Chicago.

Slávná reklama závěsu "Magic Body Control" od Mercedes-Benz, která způsobila spoustu parodií od jiných značek automobilů.

Reklama automobilu Nissan Altima. Aby nedokázali riskovat své životy při setkání s tímto vozem, slepice dávají přednost tomu, Autoři - agentura TBWAChiatDay.

Francouzská sociální reklama o chování ve veřejné dopravě. "Když uznání 86 decibelů není důvěrné."

Reklamní kampaň obchodního domu v Londýně Harvey Nichols, která informuje o příštích slevách. Obchod doporučuje kupujícím, aby se "snažili zůstat klidní a neztratili hlavu.

Gas-x Ultra Strength. "Užijte si jídlo, které milujete bez plynu."

Creative na téma kuře z Garrigosa Studio.

"Giant eggs" od amerického umělce Gloria West.

Reklama ledniček Candy, které dokáží opustit kuřata "naživu".

Reklamní mražené rybí výrobky švédské značky Findus. "Co bychom dělali bez ryby?"

"Kuřecí zápasník" s alkoholickou intoxikací od Alka Seltzer. Reklamní agentura BBDO, Guatemala.

Reklama na masové pokrmy restaurace Assim Assada ze Sao Paulo, vytvořené brazilskou agenturou YR.

Reklamujte mikrovlnnou troubu Panasonic, která nepotřebuje rotační mechanismus. Slogan reklamy "Zastavte své jídlo".

Vzrušená reklama prostředků z ucpání skořápky Kiwi Kleen.

Reklama Trimmer od Braun Silk Epil.

Reklama osvěžovačů vzduchu.

Grill Cadence Grill, který snižuje tuky.

Reklama kuchyňských rukavic Scotch-Brite.

Reklama Avista jazykové školy. Publicis se rozhodl hrát slovo "kohout", což znamená v angličtině jak "kohout", tak "mužský penis". Rekruitelé se vyzývají, aby se naučili rozdíl mezi těmito slovy, když se naučili anglicky.

Merlot z Aurory, který je pro ptáky velmi vhodný.

Kohoutek, který vstával brzy, zmával prádlo vyprané Arielovým práškem se sluncem.

Reklama na trhu zemědělců Pickering Town Center v Ontariu (agentura Elixir), která vyzývá k "přivedení farmy domů".

Káva kohoutek z Nescafe.

Sluchátka od Sony, které slibují 99% zvukovou izolaci. Autoři jsou agenturou Pkp Bbdo.

Okamžitá polévka Mizup z Bimba, která se ožívá v procesu vaření.

Malá Indie se rozhodla pro chuť k vzpomínce na kamasutru, nazývající tuto nestoudnost "Hot indické kuře"

Sociální reklama od belgické organizace pro lidská práva GAIA. Zaměřuje se na upozornění na obsah nosnic, nucený sedět v uzavřených klecích po celý život v stacionárním stavu.

Kodak se pomocí kurníku rozhodl prokázat nesmrtelnost svých baterií.

Organizace pro boj za práva zvířat PETA zde je způsob, jakým se zde rozhodla podat návrhy těm, kteří jedí maso.

Reklama z lázní Qeen Bee Waxing z agentury Hanlon

Hořčice McCormick dělá kuře krásnější, říká mexická agentura Publicidad Augusto Elias.

Káva červený kohout: "Probuď se, zatraceně!"

Kreativní kalendář pro rok 2017 se sánějícími kohouty

Žvýkačka Orbit: "Nenechte večeři setkat se snídaní."

"Vždycky první." Rychlá dodávka zboží Společnost DHL našla odpověď na jednu z hlavních hádankových hádanek o tom, co bylo dříve - kuře nebo vejce.

McDonald's se rozhodl popsat kuřecí kávu značkovými papírovými taškami.

Reklama na lineární zařízení brazilské společnosti COBRA, která slibuje zvýšit hodnotu vyrobeného masa.

Značka z masa "Petelinka" rozhodla s humorem, aby zdůraznila ekologickou šetrnost výroby.

"Hotové kuře neublíží vám!". Reklamní agentura GMP, Rumunsko.

Reklamní tabule Alka seltzer varuje před "špatnými produkty".

V jídle mohou nepřátelé sedět, jako u trojského koně. Proto je třeba se dívat na nepříjemné překvapení, říká Alca-Luftal Antacid.

Další reklama, která potěší gastroenterology. Tablety "Talcid" od společnosti Bayer jsou inzerovány, pomáhají při refluxu kyselin nebo kyselosti.

Dva smažené kuře na koni na českém pivu Budweiser.

Královský masový sortiment z restaurace Tendall grill, kde kromě kuřat zahrnuje prase, krávu a kozy.

OGILVY MATHER, Singapur. Strašlivý tisk o tom, jak člověk a slepice vyměňovali místa a jak s nimi bojovat.

Jak vytvořit silnou značku masa: 5 ověřených způsobů

Kategorie: Branding a marketing

Hodnocení: 4.2777777777778

SPECIALIZUJEME NA DESIGN ZNAČKY

Zónování oddělení zboží v supermarketu a maloobchodě

Vývoj webových stránek

Podmínky pro vývoj webu

Vytvoření adresáře

Vývoj a tvorba firemního stylu

Spojte se s USA

Klobása a značení masa na Ukrajině začíná se rozvíjet. Nyní lze pozorovat první pokusy ukrajinských výrobců postavit se proti konkurenci a získat srdce svých spotřebitelů. Tyto pokusy nejsou vždy úspěšné, ale obecně, rebranding přináší ovoce.

Aby byla značka úspěšná a poptávka, je třeba nejdříve položit otázku: "Kdo je můj spotřebitel, jaké jsou jeho potřeby a zájmy?".

Zvažte několik přístupů k vytvoření značky masa a klobásových výrobků, které přinesly jejich značku popularitu a společnosti profitují.

Minimalismus v prémiovém segmentu

Minimalismus nemůže být nazýván novým trendem, dlouho je mezi výrobci oblíbený. V návrhu masných výrobků se však začalo používat poměrně nedávno a je to úspěch. Zvláště dobrý minimalismus je vhodný pro prémiové produkty.

Výhody používání minimalismu v designu obalů:

 • schopnost vyniknout proti konkurenci s tradičním designem;
 • označení prémie, jedinečnost;
 • konstrukce spojení s přirozeností v důsledku absence "nadbytečných" prvků.

Příklad: švédská značka Koberg Vilt navržená v minimalistickém stylu řada prémiových klobás. K dispozici je široká škála pochoutků, jako salám z masa divočáka a párky s burgundským vínem.

Také v designu byly použity standardy pro prémiové segmenty barvy: zlaté a černé.

Individuální přístup

Tato metoda umístění je používána dlouho, ale teprve nedávno získala skutečnou popularitu. Jeho myšlenkou je ovlivňovat cílové publikum citově, spíše než racionálně. Za tím účelem se používají různé odvolání, hrají se typické životní situace atd.

Výhody použití individuálního přístupu:

 • schopnost zúžit cílovou skupinu a účinněji s ní pracovat;
 • komunikace se spotřebitelem prostřednictvím balení a dopad na něj;
 • využívání emocí, osobních zkušeností a zájmů k přesvědčení kupujících.

Příklad: anglická značka Porkinson používá neobvyklý přístup v návrhu obalů. Butterfly, jako součást skutečného džentlmenského šatníku, zdůrazňuje náročnost a prémiu značky. Cílové publikum: muži, kteří znají svou vlastní hodnotu a jako přírodní produkt.

Retro stylu

Ukrajinští výrobci aktivně používají v návrhu svých značek retro symboliky. Nejčastěji to ale vypadá jako zastaralý design, který vyžaduje aktualizaci. Retro-themed je skvělé pro balení klobásové obaly, protože na tomto trhu je obrovský segment, který oceňuje klasickou chuť těch časů.

Výhody použití retro-themes

 • připomíná vzpomínku na dětství a rodinu;
 • dodává důvěru v originalitu receptu;
 • je spojena s kvalitou ověřenou časem.

Příklad: Anglická značka Simply Sausages umisťuje své produkty jako přírodní, vařené podle starých receptů. Návrh používá styl vinobraní, který připomíná originalitu receptu a vrací spotřebitele v době tvorby receptury.

Trend přirozenosti

Spotřebitelé v Evropě již dlouho věděli o svém zdraví a přirozenosti potravin, které konzumují. Na Ukrajině tento trend jen získává sílu, ale za ním skvělou budoucnost. Spotřebitelé již nejsou spokojeni s jednoduchým odznakem "Žádné GMO", chtějí vědět, jaké přísady byly k výrobě vyrobeny. To platí zejména pro klobásy, protože mnozí věří, že to není vyrobeno z masa, ale ze sóji s přidáním potravinových barev a příchutí.

Výhody využívání trendu přirozenosti a šetrnosti k životnímu prostředí:

 • dává důvěru v kvalitu výrobků;
 • dává spotřebitelům pocit zájmu o své zdraví a zdraví svých blízkých;
 • zlepšuje pověst značky a výrobce.

Americká značka Bilinski's staví své postavení na 100% přírodních surovinách a řeší potřebu péče o zdraví jejich rodiny. Při konstrukci balíku vystupují fráze "Organic" a "100% natural". Kromě toho se používá zelená barva, která je spojena s přírodou a ekologií.

Tradice a místní produkce

Místní výroba byla vždy oceněna na Ukrajině, zejména v oblasti masa a mléčných výrobků. Spotřebitelé chtějí koupit produkt, který byl vyroben ve svém regionu. Předpokládá se, že je čerstvější a přirozenější. V posledních dvou letech tento trend získává jen oblibu; Ukrajinci často začali věnovat pozornost zemi původu.

Ve světě je tento trend vyvíjen a úspěšně použit v designu. Mnoho společností v USA a Evropě se postavilo jako rodina, tradiční.

Příklad: Základem pro umístění značky značky Cascioppo je místní výroba, originální recepty a rodinné hodnoty. V designu také používají minimalismus, černou prémiovou barvu a zdůrazňují výraz "100% přírodní".

Další trendy v návrhu obalů masných výrobků

Originální použití obrázků zvířat

Použití neobvyklých barev pro masné výrobky

««Domácí »Balení

Důraz na vaření

Samozřejmě, na rozdíl od klobásy, značka nemá dokonalý recept. Studujte své zákazníky, neustále se zlepšujte a určitě se stanete lídrem.

Pokud potřebujete pomoc při vytváření značky, kontaktujte společnost KOLORO, Získali jsme bohaté zkušenosti s vytvářením značek masa a firemních stylů pro prodejny masa.

Jak otevřít obchod s řezníkem: 8 krok za krokem

Jak otevřít řeznictví: 8 fází otevření obchodu + 8 tipů pro zvýšení zisku + 2 tipy pro snížení počáteční investice.

► Kapitálové investice: z 500 000 rublů.
► Doba návratnosti: od 6 do 18 měsíců.

Obchodování s potravinami je tradiční typ obchodní činnosti.

Myšlenka, jak otevřít řeznictví, navštíví mnoho podnikatelů.

Fanoušci rychlé hotovosti "vychází" tento druh podnikání se nezachází.

Okraj pro prodej masa obvykle nepřesahuje 30%.

Je lepší neotevřít řeznictví a lidi, kteří upřednostňují design interiéru.

Chcete-li prodat maso, musíte to dobře pochopit.

Je vhodné, aby o této záležitosti přemýšleli obyvatelé příměstských vesnic, zemědělcům, kteří mají zkušenosti s pěstováním a sekání mrtvých těl masa.

Ale dokonce i obyvatel města, pokud si to přeje, může tento druh činnosti snadno zvládnout.

Umožňuje otevření řeznictví


Otevření řeznictví vyžaduje oficiální registraci podniku.

Obvykle tvoří IP nebo LLC (společnost s ručením omezeným).

Druhá forma je vhodná pro obchodování s partnerem.

Individuální podnikání (IP) zahrnuje zjednodušené zdanění.

Také otevřením řeznictví budete potřebovat:

 • povolení od hasičů;
 • veterinární závěry pro maso od dodavatele nebo veterinárního inspektora, který vás navštíví;
 • veterinární povolení sanitární a epidemiologické stanice (Rospotrebnadzor);
 • povolení prodávat maso, které vydal veterinární inspektor po prohlídce zboží;
 • hygienické lékařské knihy pro zaměstnance.

Vybíráme předpoklady pro řeznictví


Nejdůležitějším faktorem při výběru místnosti by mělo být jeho umístění.

Netřeba dodávat, že místo by mělo být silné, s vysokou dopravou.

Pokud otevřete obchod v ložnici, který je také efektivní, pak v okruhu 800 metrů je žádoucí, aby neměli konkurenci.

Jinak je třeba pracovat podle schématu: "co mohu nabídnout, co není v jiném obchodě".

Zpočátku můžete obchodovat a 10 m 2.

Velikost prostor nemá významný vliv na úspěch podniku.

Investovat spoustu peněz na opravu obchodu, zpočátku, ne.

Vyberte čistou a světlou místnost.

Úskalí a ozdobné detaily mu poskytnou hezký vzhled.

Pokud máte peníze, neměli byste stylistku zanedbávat.

Budeme však opakovat, registrace návrhu není rozhodujícím faktorem vašeho zisku.

Ale při osvětlení nemusíte zachránit.

Maso s úspornými žárovkami má neatraktivní vzhled.

Značka musí být jasná a zvuková.

Čím více dopisů, tím častěji se dostanete k zákazníkům.

Předpoklad může být vybudován samostatně nebo pronajat (výhodnější je pronájem).

V tomto případě budou měsíční náklady nižší.

Kromě toho, pokud bod není úspěšný, můžete jej změnit.

Při výstavbě průměrné ruky (sklad ve výši 20 m 2) bude doba návratnosti investice nejméně 2 roky.

Můžete začít s přenosným stanem.

Je to mnohem levnější než stacionární sklad, ale dražší než pronájem (je to dost zvláštní).

Zařízení pro obchod s masem


Nejvíce nákladná část nákladů na otevření řeznictví je nákup zařízení.

Zvažte, bez něhož nemůžete udělat.

Několik komentářů o oknech:

 • v oknech jsou chlazené skříně - dávejte přednost tomu, abyste šetřili místo v chladničce;
 • je lepší vybrat si show-okno s ohýbaným sklem, v nich je zboží lepší prohlížet;
 • je důležitá pro pokládku zboží a úsporu energie i na šířku;
 • tam jsou vitríny, které jsou vybaveny speciálními lampami červeného světla; Jsou prioritou, protože maso v tomto světle vypadá mnohem atraktivnější.

Poličky lepší koupit kov.

Jsou odolnější a lépe podléhají dezinfekci.

Miska na maso může být také použita jako první.

Domácí průmyslové mlýnky na maso jsou trvanlivé a levné.

K čištění zápachu masa je žádoucí klimatizace.

Ale lze jej zakoupit později.

Pokud přinesete řezané maso, nebudete potřebovat palubu, sekery, nože a háček.

Jaký má být sortiment řeznictví?


Obchod s masem je úzkoprofilový segment prodeje.

Efektivní obchodní chování závisí na maximální šířce sortimentu.

Nejprve se však doporučuje, aby zkušení podnikatelé v této oblasti začali s 20-30 tituly.

Musíte začít s tradičními a populárními odrůdami masných výrobků.

Přidání pozice je snadné.

Hlavní věc je pochopit, co kupují, co se ptají.

Pak bude muset být vyhozeno všechno neprodané a pokazené maso.

Chcete-li otevřít prodejnu řeznictví, měl by váš přibližný sortiment obsahovat:

 • vepřové maso;
 • hovězí maso;
 • telecí;
 • Turecko;
 • polotovary (silové maso);
 • živočišné tuky;
 • vedlejší produkty;
 • kuře.

Postupně přidejte položky pro skopové maso, králičí maso, pštrosi, křepelky, koňské maso.

Rozšiřte sortiment kořením, kečupem, majonézou, omáčkami, kořením, slunečnicovým olejem, okurkou, marinádami.

Můžete prodat pekařské výrobky, nápoje, sýry, klobásy, máslo.

Vyberte dodavatele pro obchod


Jak otevřít řeznictví, pokud nemáte spolehlivé dodavatele?

To je často kreativní práce každého podnikatele: kde najít dobré maso.

Můžete si koupit maso ve velkých továrnách pro zpracování masa nebo od zemědělců, někdy i v soukromých farmách.

V továrně obdržíte příslušné certifikáty, odborné veterinární osvědčení pro zboží.

U produktů pocházejících z hospodářství je třeba tyto dokumenty získat.

Může být vydán veterinárním inspektorem, který vás navštíví.

O rozřezávání masa souhlasíte: potřebujete to nebo ne.

Nejdůležitější je najít kvalitní maso za rozumnou cenu.

Objednávejte je v malých dávkách 3-4 krát týdně, abyste zajistili čerstvost zboží a snížili ztráty.

Požadovaný personál


Prodejny tohoto typu pracují 10 až 12 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Proto budete potřebovat 2 prodejce pro práce na směny.

Také potřebujete kompetentního řezníka, který správně řezá maso.

O tom, jak bude proveden řez, závisí poměr masa, kostí a buničiny, tj. různé druhy masa (1,2).

Proto je jeho cena.

Pokud jsou vaši zaměstnanci nezkušení, musíte je trénovat.

Prodávající by měl nejen pochopit odrůdy masa, ale také vědět, jaký druh vaření je lepší.

Například při pečení velkých kusů se záda a výřez hodí.

Horní vnitřní část zadní nohy může být vyprážena a boční a vnější pouze kuchař a guláš.

Pro mleté ​​maso, tučné maso na boku, límec, podložka, zuby jsou vhodné.

Jak otevřít obchod s masem a přilákat zákazníky k tomu?


Na tuto položku výdajů můžete ušetřit peníze.

Instituce, jako je řeznictví, nevyžadují nákladnou reklamu v televizi a rozhlasu.

Stačí, když vložíte reklamy na vstupy, ve výtazích v okruhu kilometru od zásuvky.

Ujistěte se, že získáte znamení, rozcestníky, pilíře.

Napínací páska funguje dobře nad vozovkou.

Rozhlasové stanice "Sarafannoe" jsou v tomto případě účinným prostředkem reklamy.

Doporučte, co se vám líbilo.

Abychom měli důvěru, musí být produkty skutečně kvalitní.

Čerstvé maso je zárukou důvěry kupujícího a nejlepší reklamy.

Můžete inzerovat na internetu se společnostmi, které se zabývají dodávkou produktů doma.

Dobrým výsledkem je používání fór.

Vyřizujte oznámení o dodávkách masa do restaurací, kaváren.

Finanční investice do myšlenky otevření řeznictví


Budeme vypočítat variantu rozpočtu pronajatých prostor až do výše 20 m 2.

Náklady na hotové zásuvky budou od 60 do 80 tisíc rublů.

Takže, kapitálové investice na otevření řeznictví: 500 000 rublů.

Průměrný zisk za měsíc na začátku nepřesáhne 6 000-15 000 rublů za den.

Celkem: od 180 000 do 450 000 rublů. za měsíc.

V průměru 330 000 rublů.

Snižte měsíční výdaje (nájemné, daň, nákup masa, úplatky, mzdy zaměstnanců):

330 000 - (20 000 + 5 000 + 75 000 + 5 000 + 45 000) = 180 000 rublů čistého zisku.

Obdržíme dobu splacení 3 měsíce.

Ale ne všechno je tak jednoduché.

Za prvé, bude to nějakou dobu trvat na vydání povolení (7-10 dní), na nákup a instalaci zařízení, čímž se prostor v pořádku, reklamy a tak dále.

Stručně řečeno, může začít trvat 1-2 měsíce.

Za druhé, bod může být neúspěšný a potom by měl být zisk započítán na minimum.

Tedy. půjdete na nulu.

Rizika při otevření řeznictví

Zajímavý fakt:
V hodnocení nejoblíbenějších produktů lidstva je na prvním místě chléb, na druhém - na maso, a na třetím - všechny druhy příloh na maso.

Každý podnik má funkce, které je třeba vzít v úvahu:

Maso je produkt, který podléhá zkáze.

To je riziko číslo jedna.

Je důležité mít čas prodat výrobky, aby nedošlo k negativním výsledkům.

Obchod s masem má sezónní rizika.

V létě se prodávají 10-15% méně produktů.

V tomto období je třeba přepnout na škálu "shish kebab", "maso pro grilování".

Aktivně spolupracuje s restauracemi, kavárnami, prodejnami rychlého občerstvení.

Vrchol obchodu s masem přichází před novým rokem.

Pro úspěšné zahájení podnikání v oblasti prodeje masa doporučujeme sledovat video:

8 tipů pro optimalizaci obchodování s masem

Zisk můžete zvýšit několika způsoby:

 • Zpracování masa do polotovarů: pelmeni, kotlety, palačinky apod.
 • Výrobky nejsou první čerstvostí, která umožňuje krmení zvířat.
 • Otevřete kuchařské oddělení.
 • Zvládnout výrobu domácí klobásy.
 • Nyní je velmi módní formát malém obchodě, ve kterém je, na rozdíl od hlavního zaměření, malou snídani formou (kapalné nápojů: káva, čaj, atd.).
 • Řezání masa je jednou z hlavních priorit. Nesprávně řezená kostra vás bude stát 10 až 50 kg masa, které bude muset být prodáváno za nízkou cenu.
 • Nezapomeňte na pokládku zboží (ve velkém množství, na stohy, piloty). Rozhodli jsme se s očima.
 • Otevřete síť prodejen - nápad, který vynásobí váš příjem.

Několik slov o minimalizaci investic.

Můžete si koupit použité zařízení.

A ještě lépe najít místo s vybavením a uzavřít smlouvu o podnájmu.

Tím vyloučíte náklady na investice do zařízení.

Nákup masa lze provádět častěji, ale za menší množství.

Poté můžete projekt otevřít a mít po ruce 200 000 rublů.