Podnikatelský plán, vyrobený pro salon krásy

Podnikatelský plán, vyrobený pro salon krásy

Hostováno na našich stránkách příklady připravených obchodních plánů mají hodnotu pouze jako učební pomůcky. Obchodní plány vypracované pro jiné podniky nelze úspěšně využít k získání investic ani k plánování vývoje skutečného podnikání. Pokud potřebujete skutečný obchodní plán, doporučujeme vám přečíst část "Jak si objednat obchodní plán?"

Obsah podnikatelského plánu kosmetického salonu

2. Analýza stavu věcí v průmyslu

3. Výrobní plán

4. Marketingový plán

5. Organizační plán

6. Finanční plán

7. Rizika a záruky

8. Závěry a návrhy

Souhrn

Tento obchodní plán byl vypracován do salonu krásy, která bude udělena řadu služeb, jako je stříhání vlasů pro muže, ženy, manikúra, pedikúra, masáže, kosmetičky, solárium. Volba podniku se sídlem v tomto městě není mnoho salony poskytovat všechny služby najednou, takže je možné dojít k závěru, že hospodářská soutěž v tomto odvětví nebude příliš nápadný. Důležité je místo, kde bude salon umístěn. Zvolené místo musí mít dobré dopravní spojení do centra, velký kříž, místních institucí, které navštěvuje velké množství lidí, jakož i na nutnost vzít v úvahu sociální status rezidentů a lidí, kteří pracují v kraji.

V vypracovaném obchodním plánu je registrace kosmetického salonu plánována společností s ručením omezeným "Cleopatra". LLC začíná svou činnost 1. února 2010. Salon se bude nacházet v Ruské federaci, Tatarstánské republice, Elabugě, ul. Neftyanikov, d. 60a, kde LLC získá prostor 30 metrů čtverečních v hodnotě 70 000 rublů.

Finanční plán podnikatelského záměru ukázal, že hlavním městem kosmetického salonu je 140 000 rublů. Základní kapitál je rozdělen na dvě části: 50% + 50%.

Práce má plánovat šest kadeřníků, dva pánve manikúry, dva kosmetičky a jeden masér. Všechny zisky osobně přicházejí k pánovi. Uvedený plán práce je nabízen: 2 dny až 2. Zaměstnanci jsou vybaveni vybavenými pracovišti, bez materiálu.

Ceny za týden

Kadeřník - 2000 rub.

Manikúra / Pedikúra - 1500 rub.

Masáž - 3000 rub.

Cosmetolog - 1500 rublů.

Daný podnik by měl začít platit již v červenci 2011.

Plánované celkové množství poskytnutí služeb kosmetického salonu by mělo být v souladu s obchodním plánem 396000 rub. pro rok 2011 a celkové náklady na rok bude 189432 rublů. cílový zisk za rok 2011 činí 206568 rublů.

Analýza stavu věcí v průmyslu

Chcete-li vytvořit obchodní plán pro kosmetický salon, byla provedena marketingová studie.

Popis podnikatelského nápadu

Hlavním druhem činnosti budoucího salonu bude poskytování řady služeb, jako jsou: srážky pro muže, ženy, manikúru, pedikúru, masáž, kosmetiku, solárium.

Nabídka nabízených služeb

Služby kosmetického salonu "Venuše" podle obchodního plánu budou zahrnovat:

- kadeřnictví (mužské, ženské, dětský pán), manikúra (klasická, francouzská, tenká manikúra, prodloužení nehtů, korekce nehtů)

- masáž (klasická, plná, místní, anticelulitida)

- solárium (intenzivní, obyčejné)

Pro koho jsou služby určeny?

Aktivita salonu "Venus" je zaměřena na obyvatele města Yelabuga s průměrným příjmem. Při výběru místa pro salon krásy v sestaveném obchodním plánu jsme také vzali v úvahu dopravní komunikaci se střediskem a dalšími oblastmi, průchodnost, sousedství institucí, které navštěvuje velké množství lidí. Věříme, že místo pro salon je plně v souladu s těmito ustanoveními: centrální nemocnice, banka, obchody, podnik EURB, pojišťovací kampaň se nacházejí poblíž.

Organizační plán

V této části byl vypracován organizační plán pro vytvoření a vývoj kosmetického salonu.

Organizační a právní forma vlastnictví

Podnik bude založen v únoru 2010 jako společný majetek společnosti s ručením omezeným a vlastní kapitál ve výši 140 tisíc rublů. Jaký je důvod pro výběr:

- osobní důvěru účastníků;

- nevyžaduje zvláštní úsilí a výdaje;

- jednoduché rozdělení zisku je úměrné podílu ve společnosti;

Jméno společnosti je Venuše. Podle daňového řádu Ruské federace se celý kapitál společnosti skládá z příspěvků účastníků ke schválení společnosti. Účastníci nesou odpovědnost ve výši svých příspěvků. Majitelé podniků jsou:

1. Khalimova Venera Rafailovna - 50%

2. Ananieva Albina Rafisovna - 50%

Vlastní kapitál je rozdělen na dvě části - 50:50%.

Založení podniku

Pro založení společnosti LLC jsou účastníci vypracováni ustavující smlouvu a chartu. Stupně instituce:

2. Organizace financování

3. výběr typu podniku

4. Vypracování společenské smlouvy a charty

5. získání licence na činnost

6. registrace společnosti

7. informovat daňové oddělení

8. Organizace účetnictví

Organizační struktura

Nejvyšším orgánem zodpovědnosti LLC je valná hromada účastníků, jejíž kompetence zahrnuje:

- změna charty;
- zvýšení a snížení základního kapitálu;

- volby a odvolání výkonného ředitele;

- vypracování zprávy za rozpočtový rok a rozdělení zisku;

- rozhodnutí o ukončení činnosti LLC

Výkonný ředitel rozhoduje o současné práci, otázkách cen a organizaci práce. Také výkonný ředitel bude působit jako účetní.

Zaměstnanci:
celkem 12 lidí bude zapojeno do práce podniku:

2 pánové manikúry, pedikúru

Marketingový plán

Marketingový plán kosmetického salonu je tvořen na základě výsledků analýzy trhu.

Popis současné situace na trhu

Vezmeme v úvahu, že výklenek v tomto odvětví je silně obývaný. Ale v podstatě jsou to kadeřníci, kteří se nacházejí v suterénu. Důkladně jsme studovali konkurenty, kteří jsou v blízkosti našeho salonu. Žádný z kadeřnických salonů nenabízí tak širokou škálu služeb, jako my.

Kromě toho budou ceny v našem salonu být výrazně nižší než v celém městě v salónech této úrovni, a proto asi na stejné úrovni s našimi konkurenty, kadeřníci jsou umístěny vedle naší kabiny.

V této situaci existuje příležitost přilákat zákazníky na jejich stranu.

Analýza konkurenčního prostředí

Jedním z charakteristických rysů tržního hospodářství je hospodářská soutěž. Konkurenci považujeme za nedílnou součást činnosti. Pokud podnikatel plánuje strategii svého podnikání, musí nutně přemýšlet o konkurenci, protože cílem strategie je dosáhnout úspěchu, což ve skutečnosti znamená vítězství nad konkurencí.

Hlavními konkurenty salonu "Venuše" jsou kadeřníci v bezprostřední blízkosti.

Ukázka obnovení správce salonu krásy

Nabízíme k prohlížení nebo stažení příkladu životopisu správce salonu krásy, který vám pomůže při psaní vlastního životopisu.

Vytvořit obnovu Správce salonu krásy

Vytvoření životopisu správce kosmetického salonu by měl být kladen důraz na pracovní zkušenosti, dovednosti, dovednosti a znalosti.

Ukázka obnovení správce salonu krásy

Sergeeva Ekaterina Vasilievna
Datum narození: 15.11.1987.
Adresa bydliště: Moskva, st. Altai, 104, apt. 254
Telefon: (495) 742-10-11
e-mail: [email protected]

Cíl: najít správce kosmetického salonu.

Pracovní zkušenosti:
Září 2009 - současnost čas je správcem kosmetického salonu.

Funkční povinnosti:

 • nahrávání, přijímání klientů;
 • poskytování potřebných informací o službách salonu;
 • dohodu se zákazníky;
 • organizování reklamy na salon v Internetu a informační adresáře;
 • zajištění vitálních funkcí salonu;
 • udržování čistoty a pořádku v kabině.
Úspěchy:
 • zvýšení počtu stálých zákazníků;
 • budování důvěryhodných vztahů s kolegy a managementem.

Vzdělání: 2004-2009, Ruská ekonomická akademie. G.V. Plekhanov, obchodní fakulta, diplom specialisty.

Další vzdělávání: červenec 2010, kurz "Správce kosmetického salonu" v kreativním workshopu "Chic", Moskva.

Profesní dovednosti: zkušený uživatel PC: MsWord, Excel, Internet. Dovednosti pro reklamu na internetu, časopisy a informační příručky. Průměrná úroveň znalostí angličtiny.

Osobní vlastnosti: komunikační dovednosti, schopnost zvládat stres, optimismus, dochvilnost, odpovědnost, poctivost, pracovitost, příslušný projev, schopnost rychle reagovat na neobvyklé situace, schopnost najít společnou řeč s klienty.

Jak zkompilovat dobrý životopis správce salonu krásy

Že se o sobě samy o sobě netýkají v kosmetickém salonu správce uchazečů o zaměstnání! Často jejich popis "sám, jeho milovaný" způsobuje zmatek a úsměv a v žádném případě neumožňuje, aby byli najati. Dobrým návrhem je vysoká šance na nalezení zaměstnání, protože primární výběr kandidátů je založen na shrnutí. Pokud je správně sestaven, znamená to alespoň to, že budete pozváni na pohovor a pak jaký máš štěstí. Naopak, špatné životopis je určitě neúspěch očekávání, protože tam nejsou žádné zázraky, a toužil po volné místo bude někdo jiný, možná není tak úžasné, jak vy, ale já se pokusím popsat sebe a své schopnosti, aby si podmanil to zaměstnavatele.

Dnes jsme vyprávět o tom, jak dobrý životopis, který umožní odlišit se od ostatních žadatelů o otevřené poloze a zájmu nejpřísnější kontroly kosmetický salon.

Než napíšete životopis

Především je nutné si jasně představit, co zaměstnavatelé očekávají od uchazeče o místo administrátora. Pochopit, co je zahrnuto v povinnostech, protože i když svůj životopis zaujme a vám zavolá na pohovor, banální neznalost, jaké funkce jsou přiřazeny ke správci, ujistěte se, že vyšly najevo během rozhovoru s ředitelem salonu, pak práci bude muset zapomenout.

Ve skutečnosti, před dokončením úlohy, nebuďte líní, aby se seznámili s tím, jaké vlastnosti a dovednosti ideální uchazeč o funkci správce krásy. Podívejte se na následující odkaz.

Kromě toho, co se od vás vyžaduje přímo z práce, přinejmenším roli hraje vnější přitažlivost. Ale ne tak vaše přirozená krása, kolik péče, schopnost i přes každou únava vypadat důstojně po celý pracovní den. Jednoduše řečeno - je třeba alespoň vypadat elegantně, stylově a módně. Správce salonu na vaší fotografii v životopisu jistě věnuje pozornost vašemu účesu, barvení vlasů a obrazu jako celku. Jelikož, jak říkají odborníci, jedna fotka nahrazuje 1000 slov, nepokoušejte se připojit fuzzy obrázek k životopisu, fotografii, která zobrazuje několik lidí, nebo obrázek poloprázdného nebo frivolního obsahu. Vtipy zde nejsou vhodné.

Má také hodnotu schopnosti komunikovat, vytvářet pozitivní postoj se zákazníky salonu, přesnost, odpovědnost a organizaci. Netřeba říkat, co přesně tyto vlastnosti stojí za to zdůraznit při psaní vašeho životopisu? Koneckonců, abyste přilákali pozornost zaměstnavatele, váš popis v souhrnu vlastních kvalit by se měl shodovat s očekáváním vedoucího kosmetického salonu.

Bez kterého váš životopis bude neproporcionální:

 • Seznam předchozích pracovních zkušeností. V ideálním případě - v jiných kosmetických salonech, ale některé další aktivity, o kterých jsme zde psali, budou vzaty v úvahu
 • kvalifikační ukazatele, což by bylo dobré potvrdit průchod profilového tréninku. Např. Certifikát vzdáleného kurzu správce viz odkaz
 • dopisy doporučení - velmi závažný argument, extrémně vzácný v praxi. Řídí se slušně, proto je lepší se s předchozími zaměstnavateli smířit.
 • Seznam profesionálních a osobních kvalit, jasně splňující požadavky na povolání. Ale nepište nic nadbytečné. Skutečnost, že jste pomáhá útulku pro psy a často chodí do kostela, samozřejmě, vám popsat jako jistý druh osoby, sympatický a má svědomí, ale je nepravděpodobné, že by vážně ovlivnit rozhodnutí o vás zaměstnat.

Příklad správce kosmetického salonu

Resume Ivanova Natalia Alexandrovna

Datum narození:........
Město: Москва
Mob. telefon: +7 (903).......
E-mail: xxxxxxxxxxx @ mail. en

Cíl: najít správce kosmetického salonu.

Říjen 2016 - současnost - správce kosmetického salonu "Persona".

Funkční povinnosti:

 • příjem a záznam zákazníků,
 • konzultace o službách a nákladech,
 • hotovostních zúčtování se zákazníky,
 • řešení konfliktních situací,
 • prodej zboží pro domácnost,
 • kontrola skladových zásob, udržování hlášení o příjezdu - spotřeba materiálu a zásob,
 • řešení současných ekonomických otázek,
 • reklamní salon v Internetu

Vzdělání:

2009-2013, ruské univerzity cestovního ruchu a služeb, fakulty cestovního ruchu a pohostinství, diplom specialisty.

Dodatečné vzdělávání: červenec 2014, distanční kurz pro správce kosmetického salonu Alexandra Khodakova, KO "Factory of Business".

Profesní dovednosti:

 • Organizace řízení v kosmetickém salónu,
 • Literate speech,
 • Komunikační dovednosti a schopnost přizpůsobit se přáním zákazníků,
 • Schopnost rychle reagovat v nestandardních situacích, zkušenosti s řešením konfliktních situací,
 • Znalosti o technologii a prodejních dovednostech kosmetiky a příbuzných výrobků.
 • Zkušený uživatel počítače: Word, Excel, Internet.
 • Znalost 1 C-účetnictví a účetnictví hmotných hodnot,
 • Schopnost umístit reklamu na internet a vést skupiny v sociálních sítích,
 • Angličtina je mluvená.

Osobní vlastnosti:

Optimismus, komunikační dovednosti, stresová odolnost, přesnost, odpovědnost, slušnost, pozornost.

Neoženil, žádné děti. Prakticky zdravé. Bez špatných návyků. Kandidát v oboru rytmické gymnastiky. Hobby je sport, autorské kino, čtenářské knihy.

Závěry:

Shrneme-li výše uvedené, řekněme, že je to jednodušší: chcete získat práci, mít potíže s dobrým návrhem a jak jsme to řekli. A nezapomeňte - velkou výhodou při výběru kandidátů je profilová výuka. Seznamte se s programem našeho kurzu dálkového studia, potvrzení o jeho absolvování je uvedeno v době pronájmu.

10 CV: Správce kosmetického salonu ve Voroněži

20 000 rub

47 let (26. duben 1971)

5 let a 2 měsíce

Poslední místo práce:

Shop asistent, administrátor, obchody Idea
03.2009 - 06.2013

23 let (31. prosince 1994)

2 roky a 6 měsíců

Poslední místo práce:

Prodejce, Elektronické cigarety
06.2015 - 05.2016

24. prosince 2015

15 000 rub

28 let (13. června 1990)

2 roky a 5 měsíců

Poslední místo práce:

Mistr služby pro nehty, správce, salon krásy "Barva"
11.2012 - 04.2015

Připravený obchodní plán kosmetického salonu

Pro realizaci projektu bude vyžadováno 1 687 700 rublů. zahájení investic. Ziskovost tržeb činí 65,6% a doba návratnosti je 7 měsíců.

1. Shrnutí projektu

Účel projektu - otevření kosmetického salonu v Rostově na Donu, který může poskytnout vysoce kvalitní služby péči o pokožku, obličej, tělo a kadeřnické služby obyvatelům města.

Výpočet finančního modelu se provádí pro kosmetický salon umístěný v okrese Sovetsky města Rostov-na-Donu. Potenciálními klienty salonu jsou městští obyvatelé se středním příjmem, většinou ženy od 25 do 40 let a muži i děti.

Hlavní služby salónu krásy jsou:

1. Kadeřnické služby (pánské, dámské, dětské účesy)

2. Manikúra a pedikúra (péče, stavba, návrh, korekce)

3. Kosmetické služby (péče o pleť a čištění obličeje, péči o obočí, péči o řasy, depilaci, make-up, peeling)

4. Péče o tělo

6. Prodej kosmetiky

Pro realizaci projektu bude vyžadováno 1 687 700 rublů. zahájení investic. Část investičního rozpočtu se plánuje přilákat na úkor úvěrových fondů, které činí 200 tisíc rublů.

* údaje za 3 roky práce

Období realizace investiční fáze, včetně získání povolení, opravy a přepracování, nákup zařízení a dodávek, se vypočítává pro období od března do května 2016. Zahájení prodeje je plánováno na červen 2016. Ukončete plánovaný objem prodeje při zatížení 30% - 4 měsíce.

2. Popis průmyslu a společnosti

Účelem tohoto projektu je otevření kosmetického salonu, který splňuje zásady vysoce profesionálního servisu v Rostově na Donu. Klientům nabízí širokou škálu služeb v následujících oblastech: kadeřnictví (účes, styling, barvení, chemie), manikúra a pedikúra, prodloužení nehtů, kosmetologie, masáž. Podle marketingové agentury Global Reach Consulting se objem trhu kosmetických salonů odhaduje na rychlý růst. Největší koncentrace kosmetických salonů existuje v městech - milionáři - v Moskvě, Petrohradě, Novosibirsku, Krasnojarsku. Rostov-na-Don, podle odborníků 2GIS, drží 5. místo, pokud jde o počet kosmetických salónů. Pro každý 1000 žen je 77 salonů. Zvýšení počtu kosmetických salonů lze vysvětlit zvýšenou poptávkou po jejich službách. Podle zpráv a zpráv se počet žen navštěvujících kosmetické salony a kosmetické salony zvýšil ze 4% na 40% během 15 let od roku 2000 do roku 2014. Návštěvnické salony již nejsou spojeny s obyvateli s drahými službami pro elitu, služby jsou k dispozici velkému počtu lidí ze střední třídy. Zrychlení tempa života, stejně jako potřeba kvalitních služeb, přinutilo mnoho žen namísto toho, aby se doma ukládaly, aby se mohly ucházet o kosmetické salony, což je mnohem jednodušší a pohodlnější.

Kosmetický salon je předpokladem v přízemí vícepodlažního obytného domu na první řadě domů se samostatným vchodem a vývěsní tabule. Plocha kabiny je 125 m2 metrů. V salonu je kadeřnický salon, salonek pro manikúru a pedikúru, kosmetický salon, masážní místnost, prodloužení nehtů a make-up, stejně jako solárium, administrativa a odpočívadlo pro personál. Salonek je otevřen pro klienty od 9:00 do 21:00, bez volných dnů. Rozvrh práce zaměstnanců (obslužný personál) se posune o 2/2.

Správní struktura se skládá z administrativního oddělení, které zastupují 2 správci salonu: vedoucí správce a správní asistent. Účastníci představují šest kadeřníků - univerzálů, lékař - kosmetolog a masér terapeut.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Náklady na opravy, sanace a vybavení salonu je 982,7 tisíc rublů. S ohledem na počáteční náklady na registraci společnosti, postup náboru zaměstnanců, marketingové aktivity a provozní kapitál investičního období (500 tisíc rublů) budou náklady na projekt 1 687 7000 rub.

Pro realizaci projektu se plánuje přilákat 1 487 700 rublů. úvěry, což je 88% nákladů na projekt. Zbývajících 11% bude převzato z vlastních úspor zakladatele. Úvěr je přitahován po dobu 2 let (24 měsíců) s roční úrokovou sazbou ve výši 22%. K tomuto úvěru je poskytnut odklad za platby do 3 měsíců, po kterém jsou výnosy z úvěru spláceny měsíčně po dobu 21 měsíců. Výše pokuty v případě zpoždění plateb bude 2,5%.

Jako forma majetku byl vybrán individuální podnikatel (osoba). Systém zdanění je zjednodušený, přičemž předmětem zdanění je příjem snížený o částku výdajů se sazbou 15%.

3. Popis služeb

Salon krásy poskytuje služby v 6 hlavních oblastech. Mezi ně patří:

1. Kadeřnické služby (pánské, dámské, dětské účesy)

2. Manikúra a pedikúra (péče, stavba, návrh, korekce)

3. Kosmetické služby (péče o pleť a čištění obličeje, péči o obočí, péči o řasy, depilaci, make-up, peeling)

4. Péče o tělo

Jako konkurenční výhodu salonu lze nazvat širokou škálu služeb, poměrně nízkou cenu, cenově dostupné pro většinu lidí, kvalitu služeb. Cenový segment projektu je středně velký. Současně je kvalita služeb nadprůměrná, což je hlavní prostředek přilákání zákazníků a zvyšování jejich loajality. Ceník obsahuje asi 120 pozic. Veškeré služby salonu jsou uvedeny v tabulce. 1.

Tabulka 1. Seznam kosmetických služeb

Poskytování služeb kosmetického salonu si vyžádá příjem povolení od společnosti Rospotrebnadzor i povolení Státní požární dozorové služby Ruské federace.

Kromě služeb v salonu se provádí maloobchod s kosmetickými výrobky (20 komoditních položek). Hlavní výhodou před nákupem v běžném obchodě je příležitost získat odborné poradenství od výrobce o funkcích produktu. Seznam prodaných výrobků je uveden v tabulce. 2.

Tabulka 2. Prodané zboží

4. Prodej a marketing

Činnost salónu je zaměřena na převážnou většinu obyvatelstva Rostov-na-Don, a to populace s průměrnou úrovní prosperity. Kosmetický salon bude fungovat tak, aby vyhovoval potřebám lidí, kteří mají kvalitní účes, styling, curling a barvení, manikúru a pedikúru, kosmetické procedury, masáže. Hlavní požadavky kladené na kosmetické salony jsou zvýšená úroveň profesionality, rychlost a kvalita služeb, výhodná poloha, pohodlný pracovní plán. Všechny tyto požadavky jsou plánovány jako základní principy práce salonu.

Cílovým publikem salonu jsou mladí lidé od 18 do 35 let, kteří tvoří 70% klientů. O 20% spadá na osoby ve věku 35 až 45 let, na dalších 10% klientů - na dospívající a starší osoby. Hlavní spotřebitelé služeb jsou ženskou částí obyvatelstva (až 70%). V sovětské části města je 178 tisíc obyvatel, z nichž je podíl skromných obyvatel asi 60%. Vzhledem k cenové politice instituce, umístění a solventnosti populace jsou potenciální zákazníci salonu asi 50-80 tisíc lidí.

V sovětské oblasti se nachází 260 kosmetických salónů, včetně kadeřníků ekonomické třídy. Protože hlavní konkurenti mohou být nazýváni salony umístěné v pásmu 400 m od kabiny. Jedná se o 16 závodníků, z nichž 8 lze připsat nepřímým konkurentům a dalších 8 přímým soutěžitelům. První osm jsou: 4 kadeřnictví ekonomiky a střední třídy, hřebík 1 studio kabina 3, které nabízejí dva hlavní směry (kadeřnické a kosmetologie nebo kadeřnictví a manikúra). Druhý osm make up kosmetické salony, které nabízejí 3 nebo více oblastí služeb (kadeřnictví, manikúra a pedikúra, Kosmetika, masáže, solárium, atd.). Analýza jejich silných a slabých stránek ve srovnání se salonním projektem je uvedena v tabulce. 3.

Tabulka 3. Faktory hospodářské soutěže

Jak je patrné z tabulky, salon plánovaný pro otevření má řadu výhod ve srovnání s přímými konkurenty, nabízející mnohem širší nabídku služeb působící v segmentu středních cen, zatímco kvalita služeb je nadprůměrná. Také stojí za zmínku je vhodný pro pracovní program obyvatelstva a výhodnou polohu.

Služby jsou poskytovány prostřednictvím předběžného telefonního záznamu nebo živé fronty bez záznamu. Jako hlavní kanál pro získávání zákazníků jsou vybrány sociální sítě (Facebook, Vkontakte, Instagram). Tato volba je způsobena absencí stálých nákladů (vedení skupin) a velkou koncentrací cílového publika (cílení reklamy). Chcete-li podpořit práci skupin a účtů a vyplnit je s obsahem, je plánováno přidělit až 6 tisíc rublů. za měsíc.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Současně přikládáme velký význam i pro ostatní metody vytváření image salonu, včetně: vytvoření loga, tvorba a místo SEO propagace (15 tisíc rublů..), Tištěné letáky - letáky (10 tisíc rublů..), vytváření venkovních značení ( 30 tisíc rublů.), Reklama v lesklém časopise (15 tisíc rublů.) A tak dále.

5. Výrobní plán

Kosmetický salon se nachází v okrese Sovetsky Rostov-on-Don s počtem 178 lidí. (Třetí v počtu z 8). Nejbližším okolím salonu jsou převážně vícepodlažní obytné budovy, tzv. Ložnice. Jako místo salonu je místo na první řadě domů vybráno na rušné ulici. V blízkosti kabiny se nachází zastávka veřejné dopravy (90 m), budovy s kancelářemi a bankami (150 a 180 m), nákupní plochy, kavárny a supermarkety (od 75 m).

Salonek pronajme plochu 125 m2. metrů. V pokoji je: recepce s šatnou a recepcí (11 čtverečních M..), Vysoušeč halu (26 čtverečních M..), Místnost na mytí, barvení, trvalé ondulaci vlasy (12 čtverečních M..), Což je pásmo pro make-up a řasy (8 sq. m.), manikúru a pedikúru (12 čtverečních. m.), kosmetika (12 čtverečních. m.), masáže (16 sq. m.), solárium (15 sq. m.), užitkové prostor pro uložení dezinfekčních prostředků (3 m2), pokoj pro odpočinek (10 m2). Nájemné činí 75 tisíc rublů. v měsících. Doba trvání smlouvy s pronajímatelem je 3 roky.

Náklady na vnitřním startu, včetně oprav a úprav do prostor nákladů (240 tis. Rub.), HR (10 tis. Rub.), Nákup vybavení (782.7 tis. Rub.), Instalace zařízení (60 tis. Rub.), zahájení marketingových akcí - 70 (tis. rublů) a ostatní nehmotný majetek činí 1 187 700 rublů. Náklady na vybavení kosmetického salonu jsou uvedeny v tabulce. 4.

Tabulka 4. Náklady na zařízení

Odpovědnosti za fungování kosmetického salonu jsou přiděleny administrativnímu personálu, vedoucímu administrátorovi a asistentovi. Zaměstnanci zahrnují šest kadeřníků, kteří pracují na směnách, kosmetičtí a masážní terapeuti (viz tabulka č. 5). Salonek je otevřen od 9.00 do 21.00, bez volných dnů.

Jako zaměstnanci se plánuje přijímat pouze ty, jejichž profesní úroveň je potvrzena diplomem odpovídajícím školením. Předepsaný vzdělávací kurz musí být certifikován diplomem a vzdělávací instituce, která jej vydala, musí mít licenci pro ACT nebo HPE. Základními požadavky na zaměstnance jsou odborná způsobilost, zodpovědný postoj k podnikání, společenská schopnost, schopnost pracovat s lidmi.

Tabulka 5. Fond personálního a odměňování

Ukázka obnovení správce salonu krásy

Správce kosmetického salonu je osoba, která se setkává se zákazníky, zaznamenává a konzultuje. Jeho hlavní funkcí je zajistit nepřetržitou činnost salonu.

Při sestavování životopisu pro takový příspěvek je nutné přidat fotografii, protože tvář kosmetického salonu by měla vypadat správně. Uveďte také své vzdělání, neexistují žádné zvláštní požadavky, ale v práci může být užitečná dostupnost jedné nebo druhé kvalifikace. Pokud máte pracovní zkušenosti, určete místa a odpovědnost, ukáže vám rozsah vašich znalostí a dovedností získaných v praxi. Zvláštní pozornost by měla být věnována dovedností potřebných v profesi: znalost výpočetní a kancelářské techniky, vysoká úroveň ústního a psaného jazyka, znalost hotovostní disciplínu, organizační dovednosti, schopnost řešit konflikty. K osobním kvalitám, péči, dobré vůli, stresu, efektivitě, aktivitě, energii a příjemnému vzhledu.

Oprava vzorku Správce kosmetického salónu:

Danilova Margarita Igorevna
(Margarita I. Danilová)

Účel: Nahrazení funkce správce kosmetického salonu.

Září 2006 - červen 2010 Regionální vysoká škola ekonomická a právnická, fakulta "Management", specializace "manažer organizací", diplom juniorského odborníka (plný úvazek).

Leden 2011 - srpen 2012 Salon "Jasmine", Tula.
Funkční povinnosti:
- setkání se zákazníky a návštěvníky;
- přijímání příchozích hovorů;
- zaznamenávání zákazníků;
- příprava sálu pro otevření;
- Údržba ekonomické práce.

Říjen 2012 - současnost, salon krásy "Lubava", Tula.
Funkční povinnosti:
- setkání a konzultace s klienty;
- zaznamenávání zákazníků;
- příprava sálu pro otevření;
- vypořádání se zákazníky;
- údržba aktuální dokumentace;
- Údržba ekonomické práce.

- Znalost počítačů a kancelářských programů;
- znalost kancelářské techniky (skener, fax);
- písemná ústní řeč;
- organizační schopnosti;
- Schopnost pracovat s penězi, znalost peněžní disciplíny;
- Znalost cizích jazyků: angličtina - základní.

Komunikativní, aktivní, přátelský.
Přesnost, vnímavost, nekonflikt.
Organizační, příjemný vzhled.

Rodinný stav: svobodný.
Děti: ne.

Shrnutí projektu

Salon krásy střední třídy. Nachází se v centrální oblasti, na první řadě domů. Kosmetický salon nabízí celou řadu kadeřnických, kosmetologických a relaxačních služeb. Ve srovnání s konvenčním kadeřnictvím nabízí tento salon rozšířený seznam služeb. V těchto institucích může pracovat například kvalifikovanější personál, například konzultace od mistra, který je dobře známý v módních trendech.

Růst počtu kosmetických salonů je usnadněn skutečností, že ve společnosti se stalo neslušným, že se zdá být neuspořádané, neuspořádané, ve věku. Nyní Rusové nejen účesy, barvit si vlasy, starat se o nehty, ale také ve velkém počtu začali upravit postavu, omlazení pleti, boji proti stresu a celulitidy. Až čtvrtina dnešních zákazníků salonu je neobvyklými návštěvníky - muži, zmatenými v boji proti vypadávání vlasů, pivního břicha a chronické únavy. V salonech se mladí lidé usilovně snažili uklidnit kvetoucí kůži přechodného věku. Během posledních dvou let a třicet procent žen od 30 do 40 let, předtím držel v kosmetickém salonu jako kadeřnice pouze zákazníkům poprvé prošel kurzy drahých kosmetických procedur - omlazení pleti, korekce těla, atd. Zákazníci si začínají uvědomovat, že domácí péče je stejně účinný bledne ve srovnání s léčbou salonu, také v kabině šetří čas, úsilí a dodat pozitivní emoce pro komunikaci s krásy mistrů.

Stěhování trvá asi čtyřicet minut, za které klient zaplatí v průměru 300 rublů, z toho 100 rubek je odevzdáno velitelem, plus šampon, klimatizace, elektřina, voda apod. Existují také náklady na správu, náklady na reklamu atd. S průměrným denním zatížením kadeřnictví ve výši 30-40 procent, pravděpodobně nebude měsíční příjem jedné židle větší než 30 000 rublů.

Současně jedna mezoterapie přináší příjmy tří tisíc rublů. Po odečtení dodávek a mezd bude příjem majitele salonu 1,500 rublů. Desetkrát víc než jen z účesu! Dokonce i když lékař-mezoterapeut a bude naložen v průměru třikrát méně než kadeřník, majitel salonu přijme na konci měsíce ne 15, ale 45 tisíc rublů. Navíc v době, kdy mezoterapeut nemá žádné zaznamenané klienty, mohou být ve stejné místnosti provedeny různé další procedury. Měřič kosmetologického kabinetu tak podle definice přináší několikrát více zisku než metr kadeřníka.

Abyste zjistili, který z postupů může přinést větší návratnost od čtverečního metru, musíte vzít ziskovost každé služby a rozdělit je do měřiče skříně s přihlédnutím k normám SES. Vzhledem k tomu, v některých pokojích můžeme zakoupit a nainstalovat několik typů zařízení (stejně jako u holiče můžete udělat nejen snížit, ale také barvení vlasů a nehtů úřad může provést rozšíření nehtů), tato jednoduchá technika může komprimovat rozvrhu zátěže operace. Jinými slovy, pokud není v masážní místnosti zaznamenána žádná známka, ale klient se objevil pro obal, pak bude kabinet profitovat podle příslušného postupu.

Salony střední třídy přitahují kvalita služeb a individuální přístup, pro něž jsou zákazníci ochotni platit. Ceny za účes + styling se pohybují od 500 do 1100 rublů. Spravedlnost v kadeřnictví ve střední třídě je obchod s příbuznými výrobky, kde po konzultaci s pánem můžete zakoupit výrobky pro péči o vlasy, stejně jako příslušenství. Není nízká poptávka v našem salonu bude líbit, službu na výběru účesy a make-up, pomocí počítače, digitální fotoaparát a speciální program Cosmopolitan (získané mnou), že prostě není praktikována v našem městě. neodmyslitelně jedinečný program, vám umožní ušetřit čas, peníze, krásu a zdraví vlasů, protože se vyhýbá mnoho skvrny „ve všech barvách duhy,“ dává tu správnou volbu pro radu péče. Další, moderní služba pro výběr účesu v počítači, s fotografií zdarma na tiskárně, která okamžitě v salonu bude účes. Zákazník si s sebou vzal fotografii, aby byl později nakrájen, příjemné překvapení pro drahocenného klienta, nejvhodnější make-up, stejně jako tipy na aplikaci make-upu, který bude také vytištěn zdarma.

Mám v úmyslu vytvořit útulné prostředí, které přitahuje zákazníky do našeho salonu, nabídnout zdarma šálek čaje a kávy. Všechny ztráty spojené s tímto oprávněním, také s nízkou cenovou politikou, jsou kompenzovány větším tokem zákazníků než v jiných obchodech díky reklamě, kvalitní a dobrou službou, individuálnímu přístupu ke každému klientovi.

Souhrnný salon krásy

Publikováno dne 26/01/2018

Dobře napsaný životopis vám umožňuje vystupovat proti jiným kandidátům na volné pracoviště. Přilákat pozornost a zájem zaměstnavatelů.

Pro sestavení životopisu na pozici administrátora v kosmetickém salónu je třeba zadat následující údaje:

 • předchozí pracovní zkušenosti (u kterých pracovních míst a ve kterých organizacích jste pracovali);
 • kvalifikace (absolvování školení a seminářů o jeho profilu);
 • doporučení předcházejících zaměstnavatelů
 • vzdělávání;
 • jejich silné profesionální a osobní vlastnosti.

Požadavky na správce kosmetického salonu

Každý kosmetický salon má vlastní marketingovou politiku. Definuje cílovou kategorii klientů a tím i požadavky na pracovníky, kteří budou v tomto salonu pracovat. Někdy se mohou přání zaměstnavatelů výrazně lišit. Existuje však řada kritérií, které nutně ovlivní výběr správce v salonu krásy. Zvažte hlavní:

 • Předchozí pracovní zkušenosti. Čím více je za sebou, tím vyšší je šance získat požadovanou pozici. Samozřejmě, jsou v podobném postavení nebo v příbuzných oblastech brány v úvahu pouze zkušenosti;
 • Dobře zavedená dikce a kompetentní řeč. Spolupracovat s klienty nepřijatelně negramotnou, hrubou nebo nepřátelskou komunikací. Přítomnost výslovného přízvuku nebo výslovné výslovnosti není rovněž přípustná;
 • Stabilita a komunikační schopnosti jsou hlavní trumfem správce. Koneckonců jejím hlavním úkolem je potěšit zákazníky a být schopen prodat výrobky salonu, bez ohledu na náladu a způsob komunikace klienta;
 • Snadný a rychlý student. Krása je velmi proměnlivá. Změna nejen směru módy, ale také neustále se objevují nové léky a postupy. Správce je musí důkladně pochopit, aby klient vždy obdržel spolehlivé a aktuální informace o službě, která vás zajímá.
 • Reprezentativní vzhled. Je vítána na každé práci, která zahrnuje komunikaci s lidmi. Ale je to práce v kosmetickém průmyslu, který bude vyžadovat, abyste se dívali nejen krásně a elegantně, ale také módní a stylové. Co je důležité, je postava, účes, barvení vlasů, manikúra a dokonce dobře upravená kožní podmínka.

Povinnosti správce salonu krásy

 1. Práce s klienty:
 • Setkání;
 • Konzultace;
 • Výpočet.
 1. Práce s personálem:
 • Vedení záznamů o zákaznících;
 • Sestavování plánů a zpráv o zaměstnancích;
 • Kontrola práce juniorského technického personálu.
 1. Údržba primárního účetnictví:
 • Výpočet nákladů na službu;
 • Účtování drog a materiálů;
 • Výpočet platů zaměstnanců.
 1. Kontrola bezpečnosti materiálu a technické základny salonu:
 • Provozuschopnost zařízení;
 • Integrita a bezpečnost zásob.

Další informace o žadateli

Pokud máte něco, co se chlubí v oblastech, které se netýkají vaší nové pozice, můžete je určit na konci životopisu. Mohou to být vaše koníčky a záliby. Úspěchy ve sportu nebo ve veřejných aktivitách. Certifikáty, tituly a ceny, které vás charakterizují na dobré straně nejen jako zaměstnanec, ale také jako osoba.

Nevynažte neexistující skutečnosti a přiřaďte si vlastnosti, které nemáte. Během rozhovoru nebo během zkušební doby se inteligentní zaměstnavatel snadno dozví.

Stáhněte si ukázku životopisu Beauty salon manager

Profese administrátora kosmetického salonu je jednoduchá, jak se zdá na první pohled. Není to jen koordinátor salónních specialistů - kosmetičtí, kadeřníci, maséři, ale především "tvář firmy". Od administrátora začíná návštěva kosmetického centra. Setká se s návštěvníky, pomáhá při výběru vhodných postupů, předkládá doplňkové služby, vytváří peníze. Profesionální, organizovaný, zodpovědný, přesný správce příjemného vzhledu je oceňován v hmotnosti zlata!

Pracovní místa

V souvislosti s rychlým rozvojem kosmetického průmyslu existuje postavení správce kosmetického salonu ve všech institucích, které jsou nějak spojeny s péčí o vzhled a zdraví:

 • Kadeřnictví;
 • Manikérské a pedikurní salony;
 • Kosmetické salony;
 • Centra estetické medicíny;
 • SPA centra;
 • Fitness kluby.

Historie profesí

Zvládnutí vzhledu lidí se začalo starat v době kamenné. Obvyklé kosmetické salony s administrátory se však objevily asi před půl stoletím.

Náklady na jejich služby byly vysoké a jen málo lidí si mohlo dovolit, aby se tam podávali, a upřednostňovali obyčejné kadeřníky.

Nyní služby kosmetických salonů pravidelně využívají více než 50% dospělé populace. Počet pracovníků v oboru kosmetiky se každým rokem zvyšuje, čímž se profese administrátora velmi oblíbila.

Povinnosti správce salonu krásy

Co dělá správce kosmetického salonu?

Ukázka obnovení správce salonu krásy

Posuti - ovládá salon:

 • Koordinuje práci zaměstnanců;
 • Přijímá hovory a záznamy klientů;
 • Poradí klientům o službách salónu:
  • podle nákladů;
  • indikací a kontraindikací postupu;
  • na produkty nabízené salonem;
 • Prodává kosmetiku a výrobky pro domácí péči;
 • Kontroluje dostupnost potřebných prostředků, provozuschopnost zařízení;
 • Provádí vypořádání se zákazníky, spolupracuje s pokladníkem.

Také v oficiálních povinnostech správce kosmetického salonu někdy zahrnuje:

 • Provádění prezentací interiérů;
 • Rozlišení konfliktů;
 • Výpočet platů zaměstnanců.

Požadavky na správce kosmetického salonu

V této pozici často chtějí vidět atraktivní dívky ve věku od 20 do 40 let, ale někdy jsou zapotřebí také mladí lidé. Povinným požadavkem je příjemný, dobře upravený vzhled.

Kromě toho potřebujete:

 • Porozumět specifikám práce odborníků - kadeřníků, kosmetologů, make-up umělců atd.;
 • Znát vlastnosti poskytovaných služeb, včetně služeb konkurentů;
 • Porozumět kosmetickým přípravkům, postupům;
 • Být schopen organizovat kolektiv;
 • Je dobré znát PC;
 • Buďte společenskí, dobrotiví a odolní vůči stresu;
 • Mají pracovní zkušenosti (zřídka se to vyžaduje, ale jejich dostupnost bude výhodou).

Někdy může administrátor kosmetického salonu potřebovat další dovednosti:

 • Merchandising, umění okenního oblékání;
 • Provádění marketingových akcí.

Ukázka obnovení správce salonu krásy

Jak se stát správcem kosmetického salonu

Obvykle krátkodobé kurzy trvající od 1 do 5 dnů stačí na to, aby se naučily, jak plnit povinnosti správce kosmetického salonu. Zvláštní vzdělání není potřeba.

Nicméně s lékařským vzděláním nebo s kurzy kosmetologů bude mnohem jednodušší porozumět vlastnostem řady kosmetických procedur a lépe je vysvětlit klientům.

Plat správce salonu krásy

Správce kosmetického salonu získává pevný plat, což je procento z celkových příjmů salonu a procento jeho osobního prodeje. Normální režim 2 po 2 dnech po dobu 12 hodin. Průměrná mzda správce salonu podle tohoto plánu je 25 tisíc rublů měsíčně.

Nabízíme k prohlížení nebo stažení příkladu životopisu správce salonu krásy, který vám pomůže při psaní vlastního životopisu.

Vytvoření životopisu správce kosmetického salonu by měl být kladen důraz na pracovní zkušenosti, dovednosti, dovednosti a znalosti.

Sergeeva Ekaterina Vasilievna
Datum narození: 15.11.1987.
Adresa bydliště: Moskva, st. Altai, 104, apt. 254
Telefon: (495) 742-10-11
e-mail: [email protected]

Cíl: najít správce kosmetického salonu.

Pracovní zkušenosti:
Září 2009

Jak zkompilovat dobrý životopis správce salonu krásy

- наст. čas je správcem kosmetického salonu.

 • nahrávání, přijímání klientů;
 • poskytování potřebných informací o službách salonu;
 • dohodu se zákazníky;
 • organizování reklamy na salon v Internetu a informační adresáře;
 • zajištění vitálních funkcí salonu;
 • udržování čistoty a pořádku v kabině.
 • zvýšení počtu stálých zákazníků;
 • budování důvěryhodných vztahů s kolegy a managementem.

Vzdělání: 2004-2009, Ruská ekonomická akademie. G.V. Plekhanov, obchodní fakulta, diplom specialisty.

Další vzdělávání: červenec 2010, kurz "Správce kosmetického salonu" v kreativním workshopu "Chic", Moskva.

Profesní dovednosti: zkušený uživatel PC: MsWord, Excel, Internet. Dovednosti pro reklamu na internetu, časopisy a informační příručky. Průměrná úroveň znalostí angličtiny.

Osobní vlastnosti: komunikační dovednosti, schopnost zvládat stres, optimismus, dochvilnost, odpovědnost, poctivost, pracovitost, příslušný projev, schopnost rychle reagovat na neobvyklé situace, schopnost najít společnou řeč s klienty.

Obnovit správce Salonu krásy

Práce administrátora v kosmetickém salonu zahrnuje komunikaci s klienty. Standardní povinnosti správce kosmetického salonu jsou servis, poradenství návštěvníkům a provádění určitých manažerských úkolů.

Při výběru kandidátů na tuto pozici zaměstnavatel nejprve věnuje pozornost osobním kvalitám a odborným znalostem žadatele. Proto v souhrnu správce kosmetického salonu je nutné tyto údaje zobrazit úplně. Bylo by také příjemné zahrnout pozitivní doporučené dopisy z předchozích prací, které plně odhalují vaše školení.

Níže uvedený příklad vám pomůže formulovat životopis správce salonu krásy.

Příjmení Křestní jméno

Rok narození:
Místo pobytu:
Telefon:
E-mail:

Účel: přijetí pozice správce kosmetického salonu

Pracovní zkušenosti:
Salon krásy "GALINKA a K", od ledna 2008 do současnosti
Pozice: Pokladní správce
Oficiální povinnosti: zákaznický servis a konzultace, hotovostní účetnictví.

"DOCTOR WATSON ART TOUR", 2007
Pozice: Správce.
Povinnosti: Přijímat hovory, výběr a rezervaci prohlídek, rezervace letecké a železniční / vlakových jízdenek, přípravu a evidenci dokumentů ve vízovém oddělení, evidence cestovních dokladů, smluv, přijímání a odesílání faxů do e-mailu.

IKB »BANKA MASS MEDIA» / K.B «HOLDING CREDIT», 1995-2006
Pozice: Pokladní měnový operátor / měnový pokladník
Náplň práce: nákup, prodej, směnárna (částka bulk), kontrola bankovek cizích států pravost deklarací vůle (povolení) pro vývoz měny, práce s mapami.

Profesní dovednosti a úspěchy:
* Osvědčení o úspěšném absolvování kurzů "International Tan Operator Training Courses" od společnosti "Aroga".
* Vlastnictví stylu obchodní korespondence.
* Organizace příjmu návštěvníků.
* Jistý uživatel PC.
* Držení kancelářské techniky.

Vzdělání:
Centrum pro odborné vzdělávání (VET) (sekundární speciální), 2007
Specializace: manažer cestovního ruchu
Absolvoval jsem teoretickou a praktickou výuku v rámci programu "Organizace a řízení turistického ruchu". Pod vedením Verilova AA.

Moskevská škola ekonomiky (speciální sekundární), 1995-1996
Specialita: měnový pokladník / pokladník měnových operací

Osobní vlastnosti: poctivost, zodpovědnost, společenský vztah, stres, touha učit se nové věci, schopnost pracovat v týmu.

Stáhněte si ukázku životopisu Beauty salon manager
(DOC, 11 KB)

Ukázka obnovení správce salonu krásy

O profesi

Správce salonu krásy - to není jen atraktivní a usměvavá dívka za pultem pozdraví příjem návštěvníků. Ve skutečnosti je zde dost úskalí - práce vyžaduje zodpovědnost a organizaci. Správce se zabývá vypracováním plánu pro zaměstnance salonu krásy - kosmetičky, vizážisty, kadeřníky. Kromě toho odborník v doslovném smyslu „tvář“ firmy, protože tento muž se stal první osobou návštěvník vidí, jít do místnosti. Správce je také zodpovědný za výběr nezbytných postupů a její prezentaci, dostávají platby. Mezi hlavní vlastnosti, které by chtěli vidět každý ředitel salonu krásy v zaměstnance: dobře upravený, příjemný vzhled, přesnost, komunikační dovednosti, odpovědnost a organizaci.

Přečtěte si další informace

Kandidáti na práci se často setkávají s věkovým požadavkem - zaměstnávají se dívky a ženy ve věku od 20 do 40 let. Někdy vyžaduje salon krásy správce mužského pohlaví. Hlavní věc je, že s touto osobou bylo hezké být chvíli a chatovat.

Také pro obnovení bude správce potřebovat následující dovednosti:

 • porozumění specifikám práce každého specialisty na salon;
 • mít představu o službách (včetně konkurenčních);
 • volně se orientovat v oblasti kosmetických přípravků a postupů;
 • být schopen organizovat práci ostatních;
 • znalost PC;
 • být společenský, odolný vůči stresu, laskavě zacházet s ostatními, snažit se jim pomoci.

Další výhodou bude schopnost krásně vyzdobit obchody, mít dovednosti pro merchandising a provádění akcí.

Nabízíme příklad životopisu správce kosmetického salonu.

Je důležité provést životopis:

Příklady životopisů pro jiné profese:

Příklad správce kosmetického salonu

Datum narození: xx.xx.xxxx
Město: Москва
Mob. telefon: +7 (000) 000 00 00
E-mail: [email protected]

Základní informace:

Zaměstnanost: trvalý
Zkušenosti: od 3 let
Cizí jazyky: anglicky

Pracovní zkušenosti:

2013 - 2016
Firma: Kosmetický salon "X-stayl"
Správce salonu krásy
Povinnosti:

 • Organizace pracovišť specialistů (poskytování základních a pomocných zařízení, nástrojů, spotřebního materiálu, vizuálních pomůcek apod.);
 • Koordinace práce specialistů;
 • Kontrola kvality práce prováděné specialisty;
 • Organizace školení a odborné přípravy pro mistry;
 • Práce s klienty (poradenství ohledně služeb a nákladů, vyřešení konfliktních situací, hotovostní vypořádání zákazníků);
 • Prodej souvisejících výrobků;
 • Řízení zásob (doplnění, vydávání, účetnictví a odepisování materiálů podle spotřeby);
 • Vykazování účetnímu oddělení při příjezdu - spotřeba materiálů; inventarizace;
 • Rozhodování záležitostí domácnosti;
 • Kontrola odborníků na dodržování požadavků hygienických norem a požární bezpečnosti

Vzdělání:

2008 - 2013
NPK č. 1 pojmenovaná po AS Makarenko, předškolní vzdělávání, Nurturer