Terminály síťové platby

V současné době je velmi progresivní směr rozvoje podnikání vytvoření sítě platebních terminálů.

Prostřednictvím terminály pro příjem plateb platba se provádí za celou řadu služeb, včetně účtů za veřejné služby, internetu, mobilní komunikace, platby za nákup v internetových obchodech atd. Je to jednoduché, pohodlné a efektivní.

S tímto typem podnikání můžete mít neustálý příjem, bez významného času a bez zaměstnání.

Jak odpovídají vlastníci takového podniku: je skutečné vlastnit až 30 terminálů a obsluhovat je sami.

Příjem závisí na tom místa terminálu (Cross), z platebního systému, který se používá ( «E-Port», «OSMP», «Cyberplat» et al.) A bude přibližně 3-5% z objemu transakce.

V průměru, příjmy se odhadují na 5000-45000 rub. v měsících. nebo 150 - 1500 rublů. za den.

Stabilní období návratnosti projektu Je 1-1,5 let.

Součásti příjmu:

1. Komise od provozovatele platebního systému;

2. Úrok od plátce (je stanoven vlastníkem terminálu).

Náklady na organizaci a podnikání:

- Platba za registraci jako samostatný podnikatel (cca 2000 rublů) nebo registrace společnosti s ručením omezeným;

- Získání terminálu (70000 - 180.000 rublů), včetně dodávky a instalace;

- Pronájem 1 náměstí. Plocha (od 0 rublů po 15 000 rublů za měsíc); Například, pokud bude otevřen nový malý obchod, sám o něj bude mít zájem umístit na svém území platební terminál, aby se zvýšil příliv návštěvníků. V takovém případě může být terminál umístěn i zdarma.

- Platba za bankovní služby v souladu s podmínkami smlouvy;

- Zapouštění přibližně jednou za 2-3 dny (od 0 rublů až po 400 rublů najednou); V počáteční fázi mnoho vlastníků provádí sbírku samostatně.

- Údržba. Provádí jej společnost - prodejce terminálů;

- Call centrum (zaměstnanci, kancelář, PC, telefony, internet); To Centrem zákaznické podpory, řeší spory, které vznikly při provádění plateb (např. Není uchována platba, žádosti o zrušení chybných plateb, mincovník selhání a tak dále. D.). Z jednoho terminálu za den může být přibližně 30 hovorů. V počáteční fázi můžete nezávisle přijímat hovory a vyřešit vzniklé situace.

- Daně. V závislosti na zvoleném daňovém systému a formě obchodní organizace.

- Účetní služby, pokud se nerozhodnete udržovat účtování sami.

Chcete-li začít podnikat, musíte provést zálohu na účet platebního systému, na jehož náklady budou platby poskytnuty vašim zákazníkům (20 000-5 000 rublů).

Doporučuje se nákup od 5 zařízení.

Součásti terminálu:

- Pouzdro s dotykovou obrazovkou;

- Zkontrolujte tepelnou tiskárnu (lepší japonskou);

- UPS (nepřerušitelný zdroj napájení);

Vyberte terminál s vestavěným fiskálním registrátem.

Výhodou pouličních terminálů v tom, že mohou být zákazníkům k dispozici nepřetržitě a nezávisí na způsobu prodeje, mohou být umístěny na autobusových zastávkách, trzích apod. Proto získáte více zákazníků. Jsou však dražší, riziko vandalismu se mnohonásobně zvyšuje.

Při výběru terminálu je důležité kvalita akceptoru účtů. Je třeba správně identifikovat poznámky (Levný jatečných asi 30% bankovek a může trvat false), to znamená, že se vypořádat s elektromagnetickým, mechanické a optické soustavy ochrany proti padělání. Také by měl být s uzavřeným a zapečetěným zásobníkem. Je optimální, pokud bude akceptor účtu na 1500 účtů.

Nyní začali vydávat terminály s vestavěným akceptorem mincí (může přijmout 10 mincí rublu, euromince).

Etapy činnosti při práci s platebními terminály:

1. registrace IP nebo LLC;

2. Získání terminálu;

3. Uzavření smlouvy o pronájmu místa pro terminál (technické parametry: elektrická zásuvka 220V musí být přístupná);

4. uzavření smlouvy s platebním systémem s provozovatelem komunikace (internet);

5. uzavření smlouvy s bankou; Otevření 2 účtů v bance: jedna - běžný účet, druhý - účet pro zúčtování s platebním systémem;

6. Umístění terminálu, připojení k internetu;

7. zaplacení zálohy na účet platebního systému za účelem zajištění platby za služby svých zákazníků;

8. Zapouzdření každé 2-3 dny;

9. uložení vybíraných prostředků na účet platebního systému;

10. Ovládejte stav vašeho účtu (můžete používat internet);

11. kontrolu nad používáním kontrolní pásky;

12. Kontrola stavu zařízení;

13. Odpovědi na výzvy zákazníků, řešení situací;

14. přijetí provize na účet po uplynutí jednoho měsíce;

15. Placení daní;

16. Čtvrtletní předkládání účtů na daň a fondy.

Výhody:

- Minimální počáteční kapitál;

- Nepotřebuje velké plochy a zařízení lze snadno přesunout na jiné místo.

- Nepožaduje pronájem personálu;

- Žádné licence, povolení k činnosti nejsou vyžadovány.

Nevýhody:

- Úroveň příjmu přímo závisí na umístění terminálu (průchodnost místa);

- Vysoká konkurence (v mnoha městech jsou terminály instalovány téměř všude);

Soutěž v tomto oboru je opravdu velký, ale můžete si vytvořit vlastní konkurenční výhody ve srovnání s ostatními vlastníky terminálů:

- Vybrat až společného platebního systému (například téměř na každém rohu existují terminály s platební Kiwi systému, který je napsán z mnoha služeb, 7%, a JCB platebního styku inkasa pouze 4%, ale najít takový terminál je obtížné.);

- Nastavte nižší procentní sazbu než ostatní a oznamte to na samotném terminálu (tyto informace můžete distribuovat na internetu);

- Optimalizujte své náklady, aniž byste najímali zaměstnance za účtování, na helpdesku apod.

- Instalujte terminál s měničem mincí; Tímto způsobem vytvoříte další možnosti pro platby vašimi zákazníky (terminály obvykle přijmou poznámky od 50 do 100 rublů a dáte možnost uhradit 10 rublů nebo zaplatit v eurech);

- Pokud máte značné množství peněz, můžete se účastnit výběrového řízení na umístění svého terminálu do velkého nákupního centra atd.

Otázky ochrany terminálu před vandalismem jsou velmi relevantní.

V současné době, svorky jsou vloženy hlídací časovače, senzory, sklon, šok, neoprávněnému otevření, signalizace (sirény), alarm porucha může být externí video kamery, a tak dále. D. Všechny tyto body by měly být objasněny prodávajícím.

Na toto podnikání se plně vztahují ustanovení zákona o ochraně spotřebitele, včetně opatření týkajících se odpovědnosti.

Jak otevřít síť platebních terminálů

Terminal - zařízení, se kterým můžete dělat různé platby: Nejlépe mobilní komunikaci, inženýrské sítě, platby na úvěrové závazky, atd různými přijetí platby závisí na majiteli koncových smluv uzavřených s podniky, které přijímají platby..

Platba přes terminál je pohodlná, spolehlivá a šetří spoustu času. Tento typ podnikání se rozvíjí velmi rychle, a proto je možné rychle a efektivně zaujmout jeho místo v něm. Tento článek pomůže zjistit, co je třeba udělat pro otevření tohoto podniku, co může udělat, jak rychle budou náklady vráceny a jak velký růst lze očekávat.

Podívejme se na fáze vývoje sítě platebních terminálů.

Fáze 1. Registrace IP nebo právnické osoby

Registrace u daňového inspektorátu. Licence na tento typ aktivity se nevyžaduje, ale existují některé funkce. Podle zákona 103-F3 platného od 01.01.2010 musí být platební terminály poskytovány daňovými rejstříky a příjmy musí být připsány na bankovní účet každý den. Je třeba pečlivě sledovat změny v legislativě, neboť balíček právních dokumentů upravujících práci terminálů ještě nebyl plně vytvořen.

Krok 2. Vyberte platební systém a terminál

Rozsah plateb přijatých terminály je určen platebním systémem (PS), který může být místní, otevřený nebo federální. Dnes v Rusku existuje několik otevřených a federálních systémů, které nabízejí přibližně stejné podmínky a ceny.

Místní systémy jsou vyvíjeny jednotlivými společnostmi, které nabízejí software spolu s terminály. Můžete si vytvořit svůj vlastní platební systém, ale to vyžaduje spoustu peněz. Náklady mohou být stovky tisíc dolarů.

Terminály jsou naprogramovány pro konkrétní platební systémy, takže když je vyberete, zvolíte terminál. Náklady na terminál jsou v rozmezí několika tisíc až několika desítek tisíc dolarů, což závisí na návrhu, konfiguraci, spolehlivosti, odolnosti proti otevření a dalších faktorech. Platební systém a terminály by měly být servisovány čas od času, proto je nutné uzavřít smlouvy.

Krok 3. Výběr umístění terminálu

Je vhodnější umístit terminály do nákupních center, velkých supermarketů, finančních nebo jiných institucí, kde projde velký počet lidí. V případě neúspěšného výběru míst může být terminál vždy přesunut na jiné místo. Platba v terminálu trvá nějakou dobu, takže se v ní mohou zhromažďovat fronty. V tomto případě můžete umístit 2-3 terminály na velký objekt. Pro instalaci terminálu potřebujete 1 čtverec. metru a elektřiny ve 220 V.

Financování projektu

Stanovte celkové náklady od registrace podniku až po získání terminálu a připojení platebního systému, servis a získání daňového registrátora. Pokud máte nedostatečné finanční prostředky, použijte bankovní úvěr. Odborníci tvrdí, že terminál platí za 9-12 měsíců za běžnou sazbu 5% z každé platby. Jak můžete vidět, jedná se o jeden z nejrychleji placených typů podnikání, který umožňuje několik let zvýšit objemy, alespoň několikrát.

Možné problémy v podnikání

Rizika v tomto oboru jsou málo. V podstatě velké pokuty jsou způsobeny nedostatkem daňového rejstříku a porušení pravidla denního doručení výnosů do banky. Je třeba pečlivě sledovat změny a doplnění legislativy. Závažným momentem je bezpečnost terminálu. Při pronájmu náměstí v obchodě, kině atd. Budete platit za ochranu této instituce. Pokud hodláte instalovat terminál na ulici, měli byste si zakoupit speciální terminály, které konstruktivně převezmou ochranu před vandaly.

Závěry

Samozřejmě, podnikání spojené s instalací platebních terminálů je velmi slibné. Poměrně malé počáteční investice a provozní náklady, krátká doba návratnosti a perspektiva rychlého vývoje činí tento podnik atraktivní pro zkušené podnikatele a začátečníky.

Síť platebních terminálů platí 13 měsíců

První mobilní terminály se v Jekatěrinburgu objevily před více než rokem. Nyní je asi 300. Tento typ podnikání přitahuje s lehkostí: stroj dělá vše samo o sobě a přináší peníze každý den. Majitelé terminálů říkají, že budou muset ještě pracovat. Ale návrat vás neustane čekat - investice se vyplatí za téměř rok.

S jakým systémem chcete pracovat?

Před zakoupením zařízení musíte zvolit platební systém (PS). Určuje, které typy plateb může automatizovaný stroj přijmout. Právě prostřednictvím terminálů platit peníze za komunikaci, internet, účty, pay TV, provádět převody peněz, a v blízké budoucnosti platební systémy slibují zadat možnosti splácení úvěru a platby dopravních pokut. Počet poskytovatelů závisí na zvoleném platebním systému a dokonce i na procentuálním provizi, který obdrží majitel terminálu.

Platební systémy jsou otevřené, pracují na federální úrovni a místní. Podle společnosti CNews Analytics vedou ruský trh CyberPlat, OSMP (United System of Instant Payments) a e-port (viz "Market"). Všechny z nich poskytují přibližně stejné podmínky pro tarify a smluvní základnu, které lze prohlížet na jejich internetových stránkách na internetu (www.x-plat.ru, www.osmp.ru, www.e-port.ru).

Místní platební systémy obvykle vytvářejí místní firmy pro sebe: zahraniční terminály se k nim nepřipojují. Rozšiřte seznam plateb, které mohou být na úkor kontraktů s místními prodejci služeb. Vytvoření vlastních rozvoden stojí 3,5 až 5 milionů rublů. Vývoj a ladění softwaru trvá přibližně rok. Náklady na údržbu PS jsou srovnatelné s náklady samotné terminálové sítě.

Které zařízení koupit

Každý systém nabízí své vlastní terminály: software strojů je již připraven pracovat s ním. Zařízení se liší konstrukcí skříně, stupněm odolnosti proti vandalům, montáží, rozměry a spotřebě energie. Náklady na jednotku se pohybují od 68 do 200 tisíc rublů. Cena stroje je ovlivněna zařízením, například jsou v terminálech namísto kontrolních tiskáren instalovány pokladny. Podnikatelé jsou při výběru svazku informováni, aby neukládali peníze na akceptaci účtů, levné slevy až 30% všech účtů a mohou přijmout padělaný účet. V případech, kdy je plánováno externí sběr, je třeba zvolit akceptor účtu se stohovačem (kazeta, kde se peníze skládají).

Mechanismus terminálu je jednoduchý. Jeden člověk dá peníze do stroje, vysílá to o platebním systému, přenáší prostředky na účet, například telekomunikační operátor. Aby mohl řetězec fungovat, musí vlastník terminálu uložit peníze na vklad v PS. Doplňte ji na úkor částek nahromaděných ve stroji. Částka z vkladu se rovná průměrnému dennímu příjmu (asi 20 tisíc rublů.).

Jak si vybrat místo?

Při výběru umístění pro instalaci terminálu je třeba dodržet tři kritéria: schopnost běhu, technická schopnost instalace terminálu, zabezpečení.

Na doporučení podnikatelů by průchodnost místa měla být asi 1000 lidí denně. Zpravidla se jedná o: nákupní centra, stanice metra, stanice, univerzity.

K místu instalace terminálu musí být dodávána elektřina, musí být provedeno uzemnění, je zapotřebí internet nebo pokrytí GPRS. Požadovaný teplotní režim je od +5 do +50. Navzdory skutečnosti, že téměř všechny terminály jsou odolné proti vandalům, je lepší, pokud je místo chráněno.

Terminál trvá asi 1 čtvereční. m, je to v této oblasti a pronájem je uzavřen. Doba pronájmu je obvykle 11 měsíců. Náklady - 2,5 tisíc rublů. za měsíc. Ale může se změnit, smlouva obvykle naznačuje bod o revizi sazby za šest měsíců. Je obvyklé, aby velké maloobchodní řetězce uchovávaly nabídky. Vybírají tak ty, kteří nabízejí více na metr čtvereční, který je schopen zavřít všechna možná místa instalace se svými terminály.

Někteří podnikatelé doporučují, aby se nezamýšleli dostat do velkých obchodních řetězců, ale nacházeli se v malých obchodech například při zastavení komplexů. Nájem je nízký a průchodnost je velká. V blízkosti obchodu můžete umístit sloupce s vyznačením možnosti platby.

Potřebuji zaměstnance?

Přijímají-li náklady na zaměstnance, pokud je pět nebo více terminálů, může jeden majitel stroje snadno obsluhovat sám. Pro servisní provozovatele terminálu v síti je třeba sedět v kanceláři sledovat internet pro všechny platební transakce, přijímat hovory a vypořádat se s platbami, technika, který bude mít na starosti opravy a výměny hotovosti pásky. Operátorům trhu je však doporučeno, aby poskytovali výběr hotovosti pro outsourcing - specializovaným bezpečnostním agenturám nebo bankám. Jedna sbírka stojí asi 300 rublů. Jeho periodicita závisí na kapacitě akceptoru a na průchodnosti bodu, ale v průměru - 1 čas za 2 dny.

Kdy se investice vyplatí?

Denní výnos stroje závisí na jeho umístění, tj. Na průchodnosti bodu a pohybuje se od 5 do 50 tisíc rublů. Pro podnikatele jsou tyto měřítka následující: pro den přes terminál bude 200 transakcí, průměrná kontrola dosáhne 100 rublů, celková za jeden den v terminálu hromadí 20 tisíc rublů. Z toho je 4% příjmem podnikatele.

Obecně platí, že výše úroků je dán platebním systémem. Skládá se z odměny za transakci PS (v průměru 2% za platbu) a dodatečné provize, kterou stanoví vlastník (ale obvykle také ne více než 2%).

Terminál se může vyplatit již po 4 měsících, pokud je místo vybráno správně, říkají majitelé. Přestože většina z nich je stále nakloněna k názoru, že je třeba vytvořit síť takových terminálů, pak v počáteční fázi příjmy z jednoho vysoko výnosného zařízení kompenzují nízké příjmy z druhého.

Vstupní cena

Výpočet pro pět terminálů, každý běžící na 1 čtverec. m pronajaté plochy. V den přes zařízení projde 200 plateb, průměrná kontrola se rovná 100 rublům. Výtěžek je stažen jednou za dva dny, používá se externí inkaso.

Jednorázové náklady na otevření:

Akvizice terminálu je 475 tisíc rublů

Zařízení pracoviště operátora je 25 tisíc rublů.

Částka na vklad -100 tisíc rublů

Celkem - 600 tisíc rublů

Denní příjmy - 100 tisíc rublů

Komise - 4% - 4000 r

Celkem měsíčně - 120 000 r

Internet a telefon 1000r

Zkontrolujte pásku - 2500r

Plat zaměstnance -10 000 rub

Mzdové vybavení s palivem a maziva - 17 500 rub

Celkové náklady -74,750 r

Zisk 45 250 r

Na základě článku Svetlany Udilové pro časopis Delovoy Kvartal

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Jak zaplatit

1. Hotovost v kanceláři společnosti

Ve všední dny od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 19:00 můžete svůj osobní účet doplnit na pokladně. Pro platbu je nutné uvést pokladní jméno plného jména účastníka, číslo jeho smlouvy a požadovanou částku platby. Prostředky jsou připsány online. Komise není účtována.

2. Prostřednictvím platebních terminálů samoobsluhy

Platební terminály QIWI lze snadno rozpoznat třemi velkými tlačítky na monitoru a přátelským ptákem KIVI, který pomáhá při placení. Terminály QIWI jsou instalovány v pěší vzdálenosti v jakémkoli městě nebo vesnici v Rusku, pracují nepřetržitě a přijímají platby za všechny denní služby. Platba za platby prostřednictvím QIWI Terminál je jednoduchý a intuitivní: stačí stisknout tlačítko 3-5, zadat platební údaje, provést potřebnou částku a obdržet potvrzení o zaplacení. Platba trvá 2-3 minuty. Poskytovatel okamžitě obdrží platbu. Více než 60% Rusů pravidelně využívá služby QIWI od roku 2004.

Zaplatit za služby Interconu pomocí terminálů QIWI:

1. V části "Internet a IP telefonie" vyberte logo firmy "Interkon".

2. Zadejte osobní účet (9 nebo 10 číslic).

3. Vložte jeden nebo více účtů do terminálové buňky a potvrďte platbu.

Hotovost je připsána na osobní účet účastníka v on-line režimu. Máte-li jakékoli dotazy ohledně provozu terminálů QIWI, mohou se předplatitelé obrátit na referenční číslo platební služby QIWI: 8 800 707-77-59.

Podrobný popis služby na www.QIWI.ru

Při placení věnujte pozornost výši provize.

Terminály Sberbank, Cyberplat, Eleksnet a Free Cashier

Podívejte se na loga těchto systémů na krytech terminálů! Pro platbu budete muset jít do části Internet (menu terminálu) -> vybrat provozovatele nebo Interkon LLC INTERKON Client -> pro vstup do pole v navrhovaném číslo vašeho osobního účtu na základě smlouvy (9 nebo 10 číslic), a po úspěšném testu je, aby potřebné množství.

Prostředky jsou připsány online. Upozornění: Některé platební terminály účtují provizi z částky platby - zkontrolujte platební podmínky prostřednictvím terminálu před platbou.

3. On-line a mobilní služby platebních systémů

Doporučujeme! V současné době pracujeme se službami platebního systému QIWI Wallet (peněženka QIWI).

K platbě je nutné být registrovaným uživatelem těchto služeb, které jsou umístěny pod odkazem: http://w.qiwi.ru/

Pomocí služby Peněženka QIWI můžete provést platbu okamžitě a bez provize v jakémkoli způsobu, který vám vyhovuje.

4. Platba kreditní kartou

Poté, co platbu potvrdíte, budete přesměrováni na stránku s bezpečnou platební kartou získávání internetu, kde musíte zadat údaje o bankovní kartě. Po úspěšné platbě obdržíte elektronickou kontrolu. Informace uvedené na šeku obsahují veškeré informace o platební transakci.

5. Elektronické platební systémy (WebMoney)

V současné době pracujeme se systémem WebMoney.

Pro platbu budete muset spustit peněženku WebMoney -> https://telepay.wmtransfer.com/ přenést na odkaz -> vyberte část Internetu -> více Interkon provozovatele -> pro vstup do pole v navrhovaném číslo vašeho osobního účtu na základě smlouvy (9 nebo 10 číslic) a uveďte částku, která má být zaplacena -> po úspěšném ověření osobního účtu, musíte při placení pomocí peněženky WebMoney provádět běžné akce.

Prostředky jsou připsány online.

6. Savings Bank

Znát podrobnosti o „INTERKON-Client“ (sm.dogovor), můžete provést platbu bez účtování provize na všech kanálech PJSC Sberbank (Sberbank terminály Online provozní windows mobile aplikace avtoplatezh). Informace o platbě jsou přijímány online.

Platba osobních https://myintercon.ru kanceláře on-line přes spořitelny PJSC je přes zpracovatelského centra autorizační server s využitím bankovních kreditních karet Visa International a MasterCard World Wide.

Chcete-li zaplatit za službu, budete přesměrováni na platební bránu společnosti PJSC "Sberbank of Russia" pro zadání údajů o vaší kartě. Prosím, připravte plastovou kartu předem. Připojení k platební bráně a přenos informací se provádí v zabezpečeném režimu pomocí protokolu SSL šifrování.

V případě, že vaše banka podporuje technologii bezpečných internetových plateb Verified By Visa nebo MasterCard Secure Code, může být zapotřebí také zadat speciální platbu. Metody a možnost získání hesla pro platby na internetu můžete zkontrolovat u banky, která kartu vydala.

Tento web podporuje 256bitové šifrování. Důvěrnost vykázaných osobních údajů zajišťuje PJSC "Sberbank of Russia". Zadané informace nebudou poskytovány třetím osobám, s výjimkou případů, kdy to stanoví právní předpisy Ruské federace. Provádění plateb na bankovních kartách probíhá v souladu s požadavky platebních systémů Visa Int. a MasterCard Europe Sprl.

Jak otevřít terminály platební sítě

Encyklopedická reference: platební terminál je přístroj, pomocí kterého můžete provádět platby za různými účely: doplňovat mobilní účty, splácet úvěry, platit služby a jiné služby. Rozmanitost plateb přijatých terminálem závisí na tom, které poskytovatele služeb mají vlastníci terminálové sítě smluvní vztahy.

Platba prostřednictvím terminálů je pohodlná a spolehlivá, stále více a více lidí raději provádí platby pomocí terminálových systémů. Zároveň se tento typ podnikání v Rusku nachází ve stadiu rychlého vývoje, a proto stojí za to se snažit zaujmout jeho místo právě teď. Tento článek vám pomůže vyhodnotit, kolik stojí za otevření terminálu sítě plateb, pochopení vyhlídek pro vývoj a správných kroků.

Krok za krokem k rozsáhlé síti platebních terminálů

První krok: tvoříme právní základ

Před otevřením platebních terminálů musíte zaregistrovat IP nebo právnickou osobu, stát na daňovém a daňovém účetnictví. Licence na provoz terminálů se nevyžaduje. Nicméně, zde jsou některé jemnosti.

Podle federálního zákona 103-FZ, která vstoupila v platnost dne 1. ledna 2010 musí být všechny platební terminály vybaveny fiskální registrátorů, a výnosy na denní bázi by měly nejen vyinkasované a připsána na bankovní účet. Kromě toho je třeba sledovat změny v legislativě, neboť stále probíhají vytváření právních nástrojů pro regulaci provozu terminálů.

Druhý krok: vyberte platební systém a terminál

Rozsah plateb přijatých terminálem je určen platebním systémem (PS). Může být lokální, otevřené nebo federální. Dnes v Rusku existuje několik otevřených a federálních platebních systémů nabízejících zhruba stejné ceny a podmínky spolupráce. Místní systémy - vývoj jednotlivých společností, které nabízejí software přímo z terminálů. Touha rozvíjet vlastní platební systém může vyvstávat pro velmi vážné podnikatele - to vyžaduje stovky tisíc dolarů.

Výběr platebního systému také určuje volbu terminálu, protože zařízení jsou naprogramována pro konkrétní platební systém. Náklady na terminál - od několika tisíc až desítek tisíc dolarů, v závislosti na konfiguraci, designu, spolehlivosti, odolnosti proti vandalům a dalších faktorů.

Terminál i platební systém potřebují pravidelnou údržbu, takže je nutné uzavřít příslušné smlouvy.

Třetí krok: zvolte umístění terminálu

Protože platba přes terminál vyžaduje určitou dobu, mohou se kolem nich hromadit fronty. Odborníci proto doporučují instalovat 2-3 terminály v jednom velkém zařízení. Terminály mohou patřit ke stejnému majiteli nebo jiné. Instalace jednoho terminálu vyžaduje 1 m² prostoru a 1 zásuvku pro 220 V.

Kde mohu získat peníze?

Abychom pochopili, jak moc to bude stát startu terminálu podnikání, výpočet nákladů na registraci (v závislosti na typu daně z nemovitostí systému), nákup nebo pronájem terminálu a připojení platebního systému, měsíční údržbu a získávání daňových záznamů.

Pokud vlastní prostředky nestačí, můžete použít bankovní úvěr. Zkušení hráči tvrdí, že platební terminál platí 9-12 měsíců (tradiční tarif za používání terminálu činí 5% z každé provedené platby), což znamená, že budete moci půjčku dostatečně rychle splatit.

Úskalí

V obchodě s terminály neexistuje tolik rizik, většina z nich souvisí s právními předpisy: nepřítomnost daňového rejstříku nebo předčasný převod výnosů do banky je plná vážných pokut.

Dalším důležitým bodem je bezpečnost. Pokud si pronajmeme oblast v obchodě, v kině nebo v jiné místnosti, platit a strážit. Pro instalaci do ulice si kupte speciální terminály se zvýšenou odolností proti vandalismu.

Shrnutí

Odpověď na otázku, zda jsou platební terminály ziskové, je zřejmé: ano, jsou ziskové. Fixní počáteční investice, krátká doba návratnosti a dobré vyhlídky na rozvoj činí tento typ podnikání atraktivní jak pro zkušené podnikatele, tak pro začátečníky.

Platební terminály sítě Svyaznoy

Síťové služby svoboda Můžete platit v platebních terminálech salonů "Svyaznoy".

Adresy salonů ve Voroněži:

 • 20. výročí 90. října nákupního centra "Sunny Paradise"
 • 9. ledna, 132
 • Voroshilov, pavilon u domu 27
 • Generala Lizyuková, 62
 • Geroev Sibiryakov, dům 65-a, nákupní centrum "Armada"
 • Koltsovskaya, 35
 • Kosmonautů, 27 g
 • Leninsky Prospect, 110
 • Leninský Prospekt, 111
 • Leninsky Prospect, 174-p, nákupní centrum "Maksimir"
 • Leninsky Prospect, pavilon u zastavovacího komplexu "Pridacha"
 • Mashinostroitelei St., 80
 • Mira, 2
 • Moskovský Prospect, nákupní centrum Prospekt 129/1
 • Moskva Prospect, 19-g
 • Ostuzheva, pavilon nedaleko obce 22
 • Ostuzheva, pavilon u 6
 • Spisovatel Marshak, sedmý
 • Plekhanovskaya, 33
 • Vítězství b-r, d. 23-b, TC "Aréna"
 • Revoluce pr-kt, d. 36/38
 • Revoluce pr-kt, 48
 • Friedrich Engels, 64a, TC "Atmosféra"
 • Chebysheva, 1

Mobilní terminál

Nejlepší nabídka je pro vaše podnikání!

- provize 1,3% (při obratu až 200 tisíc rublů za měsíc), nebo pevný poplatek ve výši 1,8% (nezávisí na typu obchodu a obratu)

- POS terminál VeriFone (1 rok záruka) nebo PAX (3-letá záruka);

- účet v všechny banky nebo spojení s partnerskou bankou (VTB24, BINBANK, ruský standard, Discovery, Point)

- všechny potřebné pokyny, SIM kartu (pro terminály GPRS)

- podpora služeb na celém území Ruska

Proveďte připojení na 3 kroky!

 1. Podepsat smlouvu o koupi s našim manažerem e-mailem, neztrácejte čas na návštěvě banky, uděláme vše sami
 2. Platební terminál
 3. Získejte vlastní vybavení a přijměte karty

PAX SP30

PIN-pad Získání PAX SP30 speciálně pro ONLINE CASES - perfektní řešení pro online kasina.
Integruje prakticky všechny online pokladny Dreamkas, Evotor, čárový kód, atol atd. Je možné připojit různá rozhraní: USB, RS232, COM, wi-fi. Vestavěný modul pro příjem magnetických, čipových i nekontaktních typů karet. Přijímat platební karty Visa, MasterCard, WORLD, UnionPay, Apple Pay, Samsung Pay.

Ingenico iPP320

Jeden z nejběžnějších modelů pinpadů. Je připojen k POS terminálu prostřednictvím kabelu USB, LAN, Enternet / Screen a kláves s bílým podsvícením, je opatřen ochranným krytem. Visa, MasterCard, WORLD, UnionPay, Apple Pay, Samsung Pay.

VeriFone VX675

Přenosný terminál VeriFone VX675 - připojení přes GPRS (karta SIM), přítomnost baterie. Přítomnost modulů přijímání všech druhů bankovních karet, chipovanyh s magnetickým proužkem a bezkontaktní. Terminál je lehký, snadno se používá jako přenosný. Vynikající řešení pro mobilní služby - doručení, kurýr, kavárna, restaurace atd.

VeriFone VX520

Stacionární přijímací terminál VeriFone VX520 - kabelové připojení k Internetu. Používá se jako samostatné zařízení, které není připojeno k pokladně, a také v integračním režimu s kk. Skvělé řešení pro obchody, pokud se nepotřebujete připojit k online pokladně.

PAX S80

Stacionární terminál s GPRS PAX S80 / VeriFone Vx 520 - připojený k internetu pomocí SIM karty. Nenositelné. Přijímá ke platbě všechny bankovní karty bez kontaktů včetně. Doporučuje se, aby byl trvale používán na místech bez přítomnosti kabelového připojení k internetu.

Získání obchodování dnes se stále častěji rozšiřuje, což umožňuje podnikatelům zlepšit ukazatele ziskovosti bez radikálních změn v práci obchodu, kavárny, restaurace, kosmetického salonu apod. Technická schopnost přenášet peníze z bankovních karet klientů je zajištěna speciálním zařízením, nejvíce univerzálním typem pokladna s bankovním terminálem. Instalace takové CCP odstraňuje potíže s osadami se zákazníky, kteří s nimi nemají hotovost, a stovky podnikatelů v Voroneži se již o tom dokázali přesvědčit. Staňte se jedním z nich může každý, kdo si koupí od naší společnosti, vyzvednout model, který bude vhodný pro všechny parametry, včetně nákladů.

Optimalizace podnikání s pomocí získávání terminálu ve Voroněži

Zakoupením platebního terminálu budete moci:

 • Poskytovat příliv zákazníků, kteří raději nemají peníze;
 • zlepšit kvalitu služeb a získat spoustu pozitivní zpětné vazby od spokojených zákazníků;
 • urychlit proces výpočtu a zvýšit produktivitu práce pokladníků bez radikálních akcí a vysokých výdajů;
 • zlepšit profesionalitu zaměstnanců, vycvičit je k použití high-tech řízení a vybavení hotovosti.

Je nenákladné nakupovat on-line hotovostní oddělení s terminálem

Nedostatek příležitostí k zaplacení bankovní kartou může způsobit výrazný odliv zákazníků, takže musíte co nejdříve získat takové zařízení. Otázkou je, kde koupit platební terminál s minimálními náklady na materiál a 100% jistotou v jeho funkčnosti a trvanlivosti. Univerzálním řešením je využívat služby společnosti Arkaim LLC, společnosti s nejlepším poměrem ceny zařízení, rozmanitosti sortimentu a kvality služeb. Zde si můžete objednat platební terminály:

 1. Bez dodatečného času - informace o technických charakteristikách a cenách najdete v online katalogu a požadavky na dodávky vybavení ve Voroněži jsou zpracovány co nejdříve.
 2. Za atraktivní cenu - založením vztahů s předními výrobci KKM s terminály, můžeme nabídnout optimální ceny pro všechny typy zařízení.
 3. S přihlédnutím k osobním přáním - každý podnikatel má své vlastní požadavky na pokladní zařízení, a proto jsme zvolili možnost výběru podle jednotlivých parametrů. Nemusíte zobrazovat popisy všech produktů, protože třídič zobrazí pouze ty, které splňují požadavky.
 4. S příjemem různých doplňkových služeb, od odborníků na poradenství a školení pokladníků až po přizpůsobení nastavení a registraci technologií v příslušných orgánech.
 5. Bezpochyby, dlouhověkost a praktičnost CCP s terminálem - v našem katalogu uvádějeme pouze ty úpravy, které vyhovují požadavkům zákona a současným potřebám obchodníků.

Terminály síťové platby

Společnost působí v České republice Voronež (Region Voroněž).

Také v oblasti platebních zařízení provozují terminály jiné společnosti:

 • Comepay ve výšce 134 metrů na elektrické, 25B
 • Qiwi ve vzdálenosti 305 metrů u elektrické lokomotivy, 27a
 • Comepay ve vzdálenosti 477 metrů do Kaliningradu, 100 metrů
 • Qiwi v 2166 metrech u Bogdan Khmelnitsky, 40

Máte-li o ně zájem, získáte více informací o nich kliknutím na odkazy. Máte-li zájem o další firmy z jiných oblastí - použijte vyhledávání v horní části stránky.

Pouze oprávněný zástupce společnosti může změnit popis. Jste zástupcem?

Platební terminály

4 ks.

Zobrazit: Seznam Grid

Vzdálená klávesnice IPP 220 Bezkontaktní

Jednoduchá vzdálená klávesnice Ingenico IPP 220 Bezkontaktní pro bankovní terminály Ingenico ICT220 je určen pro zadání PIN kódu zákazníkem. Membránová klávesnice. Počet klíčů - 19 ks. Barva - šedá.

Klávesnice vzdálená, samostatná Ingenico IPP320 USB, RS232, Ethernet, bezkontaktní, banka VTB24

Samostatná vzdálená klávesnice Ingenico IPP 320 banka VTB24 se používá k přijímání všech typů plateb, včetně bezkontaktních a NFC. Smlouva s bankou za podmínek 1,8% provize bez omezení obratu společnosti a bez otevření bankovního účtu. Membránová klávesnice. Počet klíčů - 15 ks. RAM - 16 MB. Barva - černá. Rozhraní: RS232, USB, RJ-45.

Nastavte "EXCELLENT UNKNOWN" terminál Ingenico ICT250 CTLS, banku VTB24

Soubor "vynikající bezhotovostní" zahrnuje: Platební terminál Ingenico ICT250 s firmwarem banky VTB24 a možnost bezdotykového čtení magnetických karet. Smlouva s bankou za podmínek 1,8% provize bez omezení obratu společnosti a bez otevření účtu u banky.

Nastavte terminál Ingenico IWL251 CTLS "EXCELLENT PERFECT", banku VTB-24

Sada "vynikající bezhotovostní" zahrnuje: platební terminál Ingenico IWL251 s firmwarem banky VTB-24 a možnost bezkontaktního čtení magnetických karet. Smlouva s bankou za podmínek 1,8% provize bez omezení obratu společnosti a bez otevření účtu u banky. Akb až 400 transakcí.

Platimo (síť platebních terminálů Bashkir)

"Platimo" je univerzální systém vyvinutý speciálně pro komerční organizace (salonky, obchody, banky atd.). Své softwarové a hardwarové řešení poskytuje příjem a zpracování informací o platbách zákazníků ve prospěch poskytovatelů služeb. Software «Platimo» Systém má vysokou odolnost a spolehlivost v provozu, má širokou škálu funkcí a služeb. «Platimo» Systém nabízí všem dodavatelům spolupráce službu, ve kterém vaši zákazníci budou moci platit za zboží a služby prostřednictvím «Platimo» platebního styku akceptační síti. V srdci platebního systému «Platimo» je založena na spolupráci s našimi agenty, pokud jde o přijímání plateb, které jsou otevřeny v místech nejvíce přeplněné av docházkové vzdálenosti od obytných oblastí a míst s vysokou návštěvností. Jsou to nákupní centra, supermarkety, obchodní centra, komunikační salonky, kina, prodejny čerpacích stanic a další maloobchodní prodejny. Platby jsou přijímány prostřednictvím specializovaného vybavení: samoobslužných terminálů, POS terminály, počítačů a POS (> Back-office systém založený na 1C: Enterprise pro každou standardní konfiguraci), který má příslušný software a jsou napojeny na platební systém «Platimo». Platba přijetí systému «Platimo» má vysoký stupeň bezpečnosti a spolehlivosti, a více než 3 roky provozu získal pověst jako spolehlivý stánky, které poskytují okamžitý a nepřetržitý příjem plateb. «Platimo» LLC „Baškirština síť platebních terminálů“ je kompletní řešení pro okamžité přijetí hotovostní i bezhotovostní platby. Vyvinuli jsme software, který vám umožní kdekoli v reálném čase přijímat a převádět platby na účtu zákazníka ve prospěch mobilních a drátové operátorů, IP telefonie, kabelové a satelitní televize, poskytovatelé internetových služeb, jakož i platby za služby a elektřiny. Kontaktní Website: www.platimo.ru Adresa: 450007, Ufa, základní tarif, 6, budova 1 Telefon:.: +7 (347) 292-73-62 E-mail: [email protected] 9366

Rychlé vyhledávání>

Automatizované systémy určené pro zpracování plateb se vyznačují rychlou návratností, pokud vyberete správné místo pro instalaci. "Platimo (síť platebních terminálů Bashkir)" nabízí kvalitní sítě platebních terminálů. Zde můžete objednat senzorové kiosky, prodejní automaty a software.

Zařízení se obecně vyznačují spolehlivostí ochrany proti vandalismu, kvalitou akceptorů účtů, designem. Platimo (síť platebních terminálů Bashkir) provádí výrobu terminálů různých typů. Je důležité si uvědomit, že je nežádoucí zachránit, jelikož pouze kvalitní zařízení rozpozná padělané bankovky dostatečně dobře a poskytují minimální poruchy.

Trh platebních terminálů se rychle rozvíjí, takže potřebujete mít čas v tomto segmentu. Pokud máte zájem o platební platební terminály, kontaktujte Platimo (platební terminály Bashkir) za účelem výpočtu nákladů, uzavřete smlouvu a podmínky přípravy projektu. Výroba terminálů se provádí přesně podle přání zákazníka, zatímco odborníci společnosti mohou pomoci při výběru. Kromě toho zajišťujeme údržbu terminálu, instalaci softwaru, opravu v případě selhání zařízení.