Jak začít správně podporovat podnikání v síti: rychlý start v každé společnosti

Dobrý den, přátelé. Jedno z témat, které se za poslední deset let neztratilo, je síťový marketing. Proč někdo je hlavním zdrojem příjmů a celého prvku a jiní odcházejí s nepříjemným pádem neúspěchu?

Je to jednoduché. Síťový marketing je práce. Abyste získali peníze a byli v tomto výklenku úspěšní, je třeba zvládnout, získat zkušenosti a nevzdávat se po prvním selhání.

Dnes budeme hovořit o tom, jak zvládnout síťové podnikání: jak začít správně, co potřebujete pro rychlý start a jaké základní kroky by měl nový uživatel projít.

První kroky

Cesta bude zvládnuta cestou. Je nemožné dosáhnout úspěchu bez toho, aby selhala a nedokázala udělat pár chyb. Koneckonců, tvoří lví podíl našich zkušeností, což nás činí silnějšími a obezřetnějšími.

Nicméně, bohužel, není dobrá pověst síťového marketingu, dluží to těm, kteří selhali a odešli, aniž by se snažili tuto chybu napravit.

Zeptejte se sami sebe na otázku, jste připraveni jít na svůj cíl a trpět drobnými neúspěchy, kvůli velkému úspěchu?

Pokud ano - pokračujte.

Rychlý start pro každého nováčka obsahuje několik kroků:

 1. Známost se společností a produktem.
 2. Vytvoření seznamu teplých kontaktů (potenciální zákazníci ze seznamu jsou vám známí lidé).
 3. Školení prostřednictvím speciálně vyvinutých programů, školení, kurzů a webových seminářů.
 4. Aktivita. (První prodej, přitažlivost nových partnerů).

Úvod

Známost s firmou je především znát výrobek.

Každý uživatel sítě by měl být nezávislým spotřebitelem produktů, který následně nabídne. Bez ohledu na to, jak se pokoušíte oslavit své zboží, to vše bude marné, pokud sami nebudete přesvědčeni o výhodách a vlastnostech produktu vaší společnosti.

Obecně platí, že velké společnosti MLM vyrábějí vysoce kvalitní a jedinečné produkty. Pouze jste je vyzkoušeli na sebe, můžete být přesvědčeni a přesvědčeni ve svých doporučeních, ospravedlnit cenu a prokázat výrobky ze všech stran kvality a efektivity.

Také úspěšný síťovatel by měl pochopit marketingové a provozní principy společnosti. Znát rysy marketingového plánu, porozumět cílům a cílům.

Nemáte tedy pouze podnět a kontrolu svého příjmu, ale můžete jasně a jasně vysvětlit potenciálního partnera:

 • jaké výhody čekají v týmu;
 • Jaké jsou výhody partnerů?
 • seznámit se s vyhlídkami a výsledky aktivní práce.

Po důkladném zkoumání této pobočky může obchodní zástupce kompetentně pracovat s termíny, argumentovat svou pozicí a pracovat s námitkami. To z něj udělá kvalifikovaného odborníka v očích zákazníků a zvýší šance na úspěch.

Kompilace seznamu

Hlavní úspěch každé organizace je soustředěn v klientské základně. Zde začínáte první otázky nezkušených síťovatelů "Kde najít zákazníky?", "Kde hledat lidi?" A vše v tomto duchu.

Nejprve odpovězte na několik otázek:

 • Jste živá osoba?
 • Máte rodinu nebo příbuzné?
 • Studovali jste v nějakých institucích?

Jsem si jistá, že odpověď je všude. Takže máte obrovský seznam potenciálních zákazníků. Všichni přátelé, přátelé a příbuzní jsou nejlepší a nejvíce pozorní klienti.

To je vaše šance získat zkušenosti, naučit se formulovat návrh a zvládnout schopnost živého prodeje obecně.

Takový seznam se obvykle nazývá teplé kontakty, je bezpečné a bez váhání zahrnout všechny, s nimiž jste měli nějaké kontakty. Může to být váš první učitel, soused, bývalý partner, osobní kadeřník, sestra, bratr, kamarád a všichni, koho znáte.

Je velmi důležité vytvořit seznam bez předsudků a osobního hodnocení.

V této fázi nemyslete na to, zda vás tato osoba bude chtít poslouchat, zda potřebuje tento produkt a zda má možnost ji zakoupit. Vaším úkolem je nechybí ani jediná příležitost.

Když vynaložíte čas na vytváření kontaktů s každým ze seznamů, vaše úsilí vyplatí určitý počet partnerů a nechte to být 1 člověk z 10 - je to výsledek, a tedy začátek úspěchu.

Školení

Mnoho lidí si myslí, že stačí vzít výrobky a jít dál. Jsou velmi mylní.

Je důležité si uvědomit, že unikátní produkty vyžadují jedinečný přístup. Nejedná se o chléb nebo cigarety, které lidé v žádném případě koupí, a to i v případě, že se ekonomická situace zhorší.

Navíc síťový marketing má dvojznačnou pověst.

Mnozí lidé po slyšení jediného slova "síť" začnou odmítat, protože jsou si jisti, že jde o rozvod, podvod a provokaci.

Schopnost získat postoj a pozornost člověka, přesvědčit jej o opaku a doporučit produkty takovým způsobem, že si je chce koupit pro sebe, nebo také budovat obchodní dovednosti. Ale není to těžké.

Společnosti MLM poskytují celý kurz školení a webinářů.

Nezanedbávejte příležitost získat tuto neocenitelnou zkušenost a nové znalosti. V těchto třídách budete mít příležitost komunikovat s lidmi, kteří dosáhli v tomto odvětví významné výšky. Informujte se o tom, odkud začali a jak se dostali k tomu, co mají. Zkušení odborníci na marketing budou sdílet techniky přímého a virtuálního prodeje, naučí vás, jak snížit počet odmítnutí, jak zájem klienta, jak pracovat s námitkami.

Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 • získat poznámkový blok a poznámky;
 • zúčastnit se všech vzdělávacích akcí;
 • číst tematický materiál;
 • sledovat práci úspěšných síťovatelů.

Mimochodem, tady je jeden z mých nástrojů pro partnery, které by mohli sami a úspěšně stavět svou strukturu - 7 videí zdarma. Systém pracuje v každé společnosti MLM.

Aktivita

Nyní, mít obchodní dovednosti a seznam teplých kontaktů - dostat se do práce.

Je to jednoduché - dodržujte zásady marketingu, které jste se naučili na tréninku, používali osobní zkušenosti s používáním produktů, byli přátelští a sebevědomí.

Kromě standardního živého prodeje můžete používat internet, sociální sítě a telefon. Přečtěte si můj článek o tom, jak přilákat partnery do sítě.

Zapamatujte si - selhání se vůbec děje. Necházejte zpátky, zkuste to a uspějete.

Přihlaste se k mým aktualizacím, sdílejte užitečné informace s přáteli a dejte mi to tak, pokud jste našli něco užitečného pro sebe.

Kde investovat peníze?

Síťová podnikání je víceúrovňová struktura, ve které jsou příjmy dosaženy přímou propagací produktu / služby prostřednictvím sítě bez zprostředkovatelů k běžným zákazníkům. Podstatou obchodního modelu je, že zákazníci jsou také partnery společnosti. Každý nový zákazník se stává partnerem, juniorským článkem v řetězci distributorů, který obdrží nejen produkt, ale také příjem.

Zisky jsou všichni členové organizace celkového obratu, míra zisku příspěvek úměrně - čím více lidí přilákal zaměstnance než delší a vybudoval rozsáhlou síť, tím více dostává.

Distributor zde nekoná jako prodávající, ale podnikatel se zajímá o rozvoj podnikání a zboží.

V současné době je obchodní síť je docela působivý seznam společností - první kdysi kosmetické značky Avon a Oriflame, nyní rovněž prodávat oblečení a kosmetiku, léky, potraviny, výrobky pro osobní péči a mnoho dalšího.

Základem síťového marketingu jsou osobní známí a kontakty. Produkt je propagován prostřednictvím osobního příkladu, doporučení, pokusů nabídnout známým to nejlepší z toho, co používáte sami. Proto je sféra vhodná pro společenské lidi, s širokým okruhem známých, věrohodných, schopných obdivovat a inspirovat důvěru. Ze všeho, co zaměstnanec společnosti prodává, a ze všech následných prodejů, kterých se dopustili ti, které přilákal, obdrží procento.

zvyšuje příjmy v poměru k počtu lidí v zavedené sítě, postupně dosažení bodu, kde si můžete dát sami nic dělat, jen získat dobrý zisk z prodeje ze strany lidí, kteří jsou nižší v řetězci.

Výhody a rysy podnikání v této oblasti

Hlavní výhody podnikání v síti:

 • V případě, že společnost je skutečně důvěryhodný, je možné vždy použít vysoce kvalitní produkty (kromě šance na běh do padělku) a doporučuje najít přátele a známé, přinášet něco dobrého ve svém životě
 • Pokud podnikání nejde, nemějte strach - počáteční velké investice od zaměstnance nejsou potřeba a prakticky nic neztratí, bude prostě možnost koupit výrobky / služby se slevou
 • Minimální počáteční kapitál - realizovaný formou nákupu finančních prostředků / služeb pro osobní potřebu
 • Skvělá příležitost spojit se s hlavní činností
 • Poskytování školení a podpory od osoby, která přilákala
 • Možnost využití informačních technologií pro propagaci
 • Na dobré úrovni se příjem z aktivních změní na pasivní
 • Pracujte podle vlastního plánu v souladu s pohodlným tempem vývoje
 • Dobrá příležitost ke zlepšení osobních vlastností, naučení, jak budovat efektivní komunikaci s různými lidmi
 • Finanční výhled není omezen na nic - jen rámec, který si člověk může nastavit pro sebe

Video Kiyosake o podnikání v síti / marketingu:

Manažer sítě - není nová profese v Rusku, ale zažívá nové kolo popularity a již vstoupila do státního rejstříku povolání Ruské federace, což naznačuje, že uznání a rozvoj této oblasti. Firmy velká množina všech zaměstnanců jsou v neustálém: semináře a videokonference, vedoucí pracovníci neustále mluví o tom, jak pozvat lidi do struktury, podporují vývoj produktů a rozšířit společné úsilí podnikání.

Účastníci sítě organizují výlety do jiných měst a zemí, školení, setkání, kde můžete komunikovat a vyměňovat si zkušenosti. Není to jen práce, je to nový společenský kruh, takže abyste dosáhli úspěchu, musíte skutečně obdivovat výrobky, abyste jim upřímně doporučili a přeměnit práci na životní styl.

Dnes je on-line podnikání na internetu stále důležitější. Přes zvláštnosti komunikace, princip fungování zůstává stejný - přilákat lidi do týmu, propagace výrobku / služby, zvýšení prodeje, procento z prodeje vlastních i všem zaměstnancům, které byly uvedeny.

Dobré příjmy v síti někoho jiného

Přemýšlejte o tom, jak začít správně fungovat v síti, stojí za to zvážit tuto oblast ve dvou směrech: zahájení vlastního podnikání od začátku nebo práce v existující síti.

Chcete-li uspět v existující síti a vytvořit dobrou kariéru, potřebujete:

 • Abyste mohli krásně mluvit, buďte skvělými konverzačními pracovníky, snadno přesvědčte se a buďte lídrem názorů
 • Máte dostatek času na komunikaci s lidmi - potenciálními klienty a budoucími zaměstnanci
 • Vytvořte si pověst pro sebe a svou značku
 • Bude schopen spravovat čas a provádět úkoly, plánovat a nastavovat cíle
 • Cvičit trpělivost a vytrvalost, vysvětlit výhody služby / produktu a klidně reagovat na kritiku
 • Pravidelně přezkoumávat a měnit přístupy, metody přesvědčování, rozvíjet a být vždy zajímavé

Organizace vlastního zisku

Pokud chcete vytvořit vlastní podnikání v síti, budete muset také vynaložit velké úsilí. Možnosti jsou úžasné, můžete růst nekonečně, ale musíte mít možnost organizovat vše kompetentně. Jedná se o organizační dovednosti a charisma, které hrají klíčovou roli při rozvoji podnikání v síti.

Než budeme podnikat v oblasti síťového marketingu,

Je třeba pečlivě zvážit hlavní komponenty a vypracovat obchodní plán:

1) Produkt - produkt nebo služba, které budou požadovány, mají výrazné rysy a jasné výhody. Je žádoucí, abyste přišli s něčím novým a exkluzivním, takže je na trhu méně konkurentů a najít si vlastní výklenky

2) Struktura společnosti - důkladně přemýšlet o všech složkách subsystému, charakteristikách řetězce, pravidlech a požadavcích

3) Motivace je velmi důležitou složkou, která přímo ovlivňuje, jak rychle bude možné propagovat podnikání v síti. Čím více lidí má zájem, tím rychleji začne pracovat. Zde musíte přemýšlet nad bonusy a pobídkami, rozvíjet týmový koncept, přimět k tomu, aby se všichni chtěli stát součástí

4) Příjem je specifické procento, které bude každý účastník obdržet na dané úrovni. Struktura výpočtů může být různá: takže pokud mohou běžní zaměstnanci počítat s určitým procentním podílem prodeje, mají nadřízené nárok na bonusy, provize atd.

5) Dobře zdvojené programy přesvědčování a šíření informací - které bude mít každý zaměstnanec možnost opakovat

Investice jsou v tomto případě poměrně malé - stačí zajistit výrobu produktu nebo poskytnutí služby za účelem zahájení distribuce konečného produktu. Nejprve vyberte několik položek a začněte pracovat, pak se můžete rozbalit a sledováním zájmu spotřebitelů se analyzuje popularita konkrétních jednotek, rozšiřuje se nabídka a zlepšuje se nabídka.

Vlastnosti budování vlastního podnikání v síti

Vzhledem k tomu, že propagovaný produkt může jednat nejen o služby a zboží, ale také o znalostech. Propagace lekcí, různé semináře, užitečné informace atd. každý den je stále populárnější.

Zde je investice obecně minimální, protože nemusíte platit za replikaci produktu, můžete okamžitě začít distribuovat a budovat síť. Ale životnost takových návrhů je malá - to, co bylo dnes důležité a nové poznatky, může být zítra k dispozici pro celý svět.

Ale můžete se prosazovat jako osobní značka a pak bude fungovat reputace, která vám poskytne příležitost propagovat stále více a více nových nápadů. V některých sítích, konečný produkt je dokonce chápat a známý pro spotřebitele malý - to vše postavené na osobní přesvědčení, motivaci k lepšímu životu, víra, že „je třeba se připojit ke skupině,“ a když to přijde až po služby / zboží, zaměstnanec byl již zpracován a je připraven k provozu. Ale tady to často není podnikání v síti, ale pyramida.

Na všech úrovních je třeba pečlivě sledovat proces, přilákat nové lidi, budovat dobré vztahy v týmu a zlepšovat kvalitu produktů. Navíc v tomto případě má jak samotný produkt / služba, tak jeho schopnost prezentovat stejnou hodnotu, je pravdou použít lidský faktor pro své vlastní účely.

Jak podnik v síti ví všechno, ale existuje mnoho způsobů, jak tento úkol splnit. Chcete-li inzerovat produkt pomocí nejrůznějších metod a kanálů komunikace, motivujte zaměstnance, aby přišli s novými originálními nápady.

Hlavní věcí není zastavit to, co bylo dosaženo, studovat sféru, stanovit nové cíle a jít k nim, neustále analyzovat celou síť, eliminovat problémy a hledat úspěšná řešení.

Video na téma - "Síťový marketing. Rozhovor s miliardářem Richardem Bransonem o podnikání a MLM ":

Síťový marketing: Jak otevřít společnost MLM

Je nepravděpodobné, že někdo teď neví, co MLM je, je to také síťový marketing, z víceúrovňového marketingu v angličtině, můžete jej přeložit jako víceúrovňový marketing. Ve své podstatě je MLM konceptem distribuce svých produktů, to znamená, že síťový marketing může být praktikován prakticky jakýmkoli podnikem, bez ohledu na rozsah jeho práce. Není nicméně velmi výhodné rozdělovat služby tímto způsobem, proto se tato zásada obvykle vztahuje na realizaci jakéhokoli zboží. V civilizovaných zemích, kde je MLM již dlouho narodila, a pak přes trní přišel na přiměřenou organizaci práce, existují zvláštní zákony, které regulují velmi specifická a má své zvláštnosti nestranný způsob distribuce produktů. Ve stejné zemi neexistovaly takové legislativní akty, a když se uplatňovaly na ruskou mentalitu a ekonomické prostředí, mělo to neočekávaný účinek.

Je třeba říci hned, že MLM obecně velmi progresivní koncept, který má svá nejen nevýhody, ale významné výhody, pouze jako výsledek jeho realizaci začátek křivky, stejně jako v Rusku, takže obecně bylo patrné zejména oddělení „top“ a " doporučení“, když první, poměrně mnul si ruce, sklízet obrovské zisky, zatímco druhý byli nuceni utrácet své vlastní peníze na jejich zbytečné produktu. Ale o všechno v pořádku. Takže síť marketing - koncept distribuce zboží a (méně časté), služby při zavádění zabývá přilákal zaměstnance, kteří mají právo přilákat nové lidi rozšířit síť a přenos nových členů podobnou jejich práv. Nicméně, cizí definice je poněkud přesnější, protože na konci je postaven nikoli vzájemně provázané a rovnost účastníků v síti, a to pyramida, kde horní vůdce má dobrý příjem, a personál v dolní části se uchýlit k všemi možnými prostředky a výhradně na vlastní náklady prodeje zboží. Hrdě nazývají distributory, méně naše marketingové agenty, a tak se tento sami vidět skoro jako nezávislé obchodníky. Do jisté míry je to tak, jen trochu princip práce je jiný.

U ruského národa MLM varování souhláska s MMM, a jeden i druhý - pyramidy, jen génius Mavrodi zašlo příliš daleko, a proto se nezdařilo. V současné době však přehlížet lidi, kteří poukazy na trhu práce právě slyšeli od svých rodičů, a proto je jen slabě, zastoupena než nebezpečné pyramidy. Zvláště pokud je pyramida vedena osobou zaměřenou pouze na její krátkodobý zisk. To je první problém mnoho moderních MLM-firmy, i když část se může zdát, že společnost má vlastní firemní identitu, a podpůrný personál. Ve skutečnosti, všechno ostatní - je to jen... marketing zaměřený na svých vlastních pracovníků za účelem jejich klamat. A dostal do bodu, je byl vytvořen, které síťového marketingu velmi negativní, a najednou na obou stranách - a populace nelíbilo pečlivé doporučení snaží téměř násilím vnutit nákup jejich zázrak prášku sami Zklamaní doporučení, strávenou všechny své úspory a spoustu času, poté, co seděl uprostřed zakoupené vysavače a pochopit podstatu podvodu, zcela přirozeně začali být rozhořčeni proti tomuto marketingový koncept. Všechno to začalo v roce legrační 90. let, kdy bylo nádobí Zepter je, potravinové doplňky Herbalife, pak netrénovaný trhu byl nepřiměřeně nákladné vysavače Kirby, a je v současné době negativní obraz síťovém marketingu podporuje obrovské množství čínských společností, které působí výhradně v Rusku a některých dalších protože v Číně pro MLM udělují vážné odnětí svobody. V souvislosti s touto společností, která se rozhodla zapojit se do přímého prodeje a MLM zejména bude muset čelit obrovské množství problémů a nedůvěra spotřebitelů i potenciálních zaměstnanců. Zatímco mnoho z těchto organizací se daří až do dnešního dne, s využitím všech stejné nekalé metody realizace svých zázračných produktů, protože určitý kontingent lidí - ne mamuti nejsou zaniklé.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Zkusme uvažovat o organizaci svého MLM-koncept, který bude používat pouze „čestný“ techniky, práce jako práce je teď všechno progresivní lidstvo, ale s přihlédnutím k současně ruské realitě. Využití konceptu síťového marketingu může být v zásadě každá společnost, která se zaměřuje na provádění svých výrobků velké množství spotřebitelů. Nejjednodušší a Nejvýraznějším příkladem využití síťového marketingu jen pro velké výrobní podniky, ale vyrábí masové spotřeby výrobku. Pokud nechcete brát v úvahu trpělivá čisticí prostředky (protože obchod v oblasti technologií je obecně složitý proces), je nejčastěji prostřednictvím MLM obchodní kosmetických, non-farmaceutických výrobků, které byly vydány pro léky (BAA) a dalších pánve. To znamená, že se jedná o produkt, který si můžete koupit, obecně spontánně, aniž by plánujete nákup na počátku.

To znamená, že majitel firmy činí výrobek a rozhodne se, že spolupráce s distributorů, firem, obchodů a dalších účastníků trhu známých nebyl ziskový, nebo prostě jen nevhodné, a mnohem jednodušší použít metodu přímého prodeje. Podnikatel přitahuje ke svým zaměstnancům zaměstnance, kteří se musí vyrovnat s těmito velmi přímými prodeji, to znamená, že potřebuje marketingové agenty. Pouze zde začínají rozdíly. V jednoduchém případě obchodník obdrží procento z prodeje, často i malý, ale pevný plat, obdrží všechny sociální dávky a je plně zaměstnán v podniku. Je chráněn. Ve společnosti, která praktikuje MLM, prodejní agent často ani nedostane práci, ale je jednoduše uveden jako zaměstnanec na straně. Proto byl zpočátku zbaven všech svých práv podle pracovního řádu Ruské federace. V případě, že společnost nebere na práci svých obchodních zástupců, jsou velmi ohroženi, protože se zabývají tím, nezákonné podnikání, protože málokterý z nich se po vstupu do MLM-firmy jde o registraci jako individuálního podnikatele, a v tomto případě je vše připraveno také platit daně. Současně mateřská společnost legálně funguje legálně - převedla své zboží na úhradu a zaplatila za tento zisk. Současně neudržuje zaměstnance v personálu, kterému musí odpovídat a obecně platí peníze.

To je podstatou MLM - všechny doporučení ve skutečnosti fungují pouze pro sebe, poskytují v průběhu své práce svého manažera manažera. Faktem je, že dnes v drtivé většině společností, které pracují na principu síťového marketingu, je povinen zaplatit za zboží z vlastní kapsy spoustu práce. To znamená, že manažer jej neúčinkuje za poplatek, doslova prodává svůj produkt svým vlastním zaměstnancům. V krajních případech, tam je také „platnosti“ testované dávky (obvykle měsíc), který je, pokud agent nic neprodává v průběhu vykazovaného období, se stává extrémně své problémy, protože za zboží zaplatil jeho peníze, a je povinen příští měsíc ( ano, je povinen) koupit novou položku. Někdy v prvním měsíci nabízejí "zkušební" šarži, což je pro něho poněkud levnější, později se však zvyšuje. Ukazuje se tedy, že zboží kupují samotní zaměstnanci. Toto získávají "černé" společnosti MLM. V zásadě se nezajímají o propagaci svého produktu pro masy, nemusejí se angažovat v marketingu obecně a udržovat si představu o společnosti a produktu, neboť příjmy jsou generovány výhradně prostřednictvím prodeje na jejich doporučení. Celkově tedy probíhá proces implementace v "normálních" MLM společnostech, pouze rozdíl je v tom, že normální se pokouší uvádět výrobek na trh a podporovat své zaměstnance, spíše než vynakládání výhradně na jejich náklady.

Logická otázka - pokud nikdo koupí produktů, a osoba, která je nucena kupovat to, co nepotřebuje prodat, a že nemůže tak kde dělá příjem, protože i v nejtěžších případech, tito lidé prostě projít 3-4 měsíců. To je pravda, ačkoli existuje procento těch, kteří věří, že "od příštího měsíce bude všechno velmi dobré", ale ve většině případů jsou příjmy generovány neofyty. Obrovský počet studentů, žen v domácnosti a další podobné prvky chtějí najít jednoduchou práci s flexibilním rozvrhem (a v kanceláři s nepříjemným šéfem, neseděte), pro které by se jinak platilo dobře. Síťový marketing slibuje to všechno a skrývá některé důležité detaily. Proto často manažer, měsíční (nebo dokonce často), aby rozhovory, přilákat nové zájemce, kteří prostě zaplatit jednou, a pak odejít, to je nový měsíc bude mít hlad pro příští snadných peněz.

Normální společnost (která prakticky neexistuje na ruském trhu) to dělá jinak. Zakladatel přitahuje své pracovníky k přímým prodejním odborníkům, připravuje je podle LC RF a poté jim dává instalaci, aby našli lidi, kteří se budou také zabývat prodejem zboží za stejných podmínek. Taková práva jsou vytvářena pro všechny členy sítě, to znamená, že i zakladatel se ve skutečnosti rovná svým zaměstnancům, jeho jediná výhoda je, že přímo přijímá zboží. Současně nikdo nikomu nezavazuje, aby okamžitě koupil zboží, ten člověk je najat jako manažer prodeje a nikoliv "distributor", který je zítra obrovsky přislízen obrovským ziskům. Je velmi důležité, aby zdroje byly zkušení a kompetentní lidé, kteří se zabývají nejen prodejem, ale také výcvikem nových zaměstnanců.

Může se zdát, že zaměstnanci a svoboda (a v běžné společnosti by měli být zdarma) školení a sociální dávky a podpora v kombinaci s rovnými právy způsobí ztráty, ale ve skutečnosti to není. Zde je třeba vědět, co je TQM, který je obecně velmi dobře kombinovat s MLM, ale vzhledem k tomu, že TQM (Total Quality Management) je zaměřen na dlouhodobě a vyžaduje mnoho investic, které, i když budou zaplacené zpět mnohokrát, ale velmi brzy se spread se nedostal. Je to jednoduché - síťový marketing byl vnímán přesně jako nástroj rychlého a ne docela upřímného zisku. Moderní progresivní koncept se stal obětí lidské chamtivosti. V této souvislosti rozvíjet síťového marketingu je nutné pouze ve spojení s ještě více sofistikovaných ekonomických a manažerských rozhodnutích (nejen TQM, v ekonomice, tam jsou další dobré nápady), protože to vše povede ke zvýšení příjmů organizace, a nakonec dostane i velký zisk, ale jen čestným způsobem. Bezohlední podnikatelé by si měl uvědomit, že to bude vydělávat, i když o něco později, více peněz s tím, že společnost bude dobrou pověst mezi obyvatelstvem, a tudíž potenciální zaměstnance.

Zde je důležité si uvědomit důležitou věc. Ve většině případů používá společnost MLM společnosti, které vyrábějí, mírně řečeno, ne zcela kvalitní nebo jednoduše nevyžádané produkty. Někdy nepopulární produkty mohou být prodávány pouze tímto způsobem, protože se nejedná více nepříjemná pro nepoctivé podnikové zákony o reklamě, ale často prodávají prostřednictvím sítě marketing je nestandardní produkty. Které jsou realizovány současně za cenu někdy několikrát vyšší než lepší analogie. Samozřejmě, je snadnější oklamat svého zaměstnance, donutit ho, aby něco koupil, a pak ho poslat hákem nebo podvodníkem, aby ho alespoň prodával někomu. V obzvláště zanedbaných případech doporučení nižších kroků dosáhnou bodu, který prostě nazývají každý byt a doslova na prahu se snaží prodat své zboží. Takový způsob prodeje má řadu nevýhod (nějaký malý chytrý marketing člověk to ví), ale posuny v případě MLM všechny problémy na ramenou od postoupení. Některé z nich se snaží prodávat produkty on-line, manažer vůbec, přísně vzato nezáleží na tom, komu a jak se bude produkt prodáván, ale vzhledem k tomu, že „černá» MLM-společnost je zaměřena pouze na počtu vašich doporučení (čím více, tím vyšší příjmy), pak najal více než kdy jindy, absolutně každý. A 99% těchto lidí absolutně neví nic nejen o marketingu, ale o zásadách jednoduchého obchodu obecně. Navíc, často v MLM-firmy spuštění školení o „osobní růst“, „rozvoj prodejních dovedností“ a další nesmysly, které si klade za cíl netrénujete a vymývání mozků. Není divu, že ruská pravoslavná církev je proti síťového marketingu - aby pochopili, že tyto společnosti vytvářejí svůj vlastní kostel s mesiáše jako zakladatele. Chléb obecně je vybrán. A v mnoha případech to znamená, že v tréninku vyprávět příběhy o úspěšných doporučení (většinou imaginární), který nakonec postavené své podnikání, protože to je vlastně zisk mohl dostat pouze ze zakladatelů, které jsou dobře zarazit do hlav lidí, které potřebují nápady. Ano, setkání MLM týmu, které jsou skutečně inspirovány s myšlenkou, pracoval několik měsíců a stále ještě nemůže dovolit, aby se vzdal, jako setkání čarodějnic a ještě více na shromáždění náboženských fanatiků. Zde je třeba poznamenat, dobré psychologické dovednosti manažerů a dosáhnout ještě některé zaměstnance o výsledcích (oni jsou ti, kteří by stále přitahují mnoho z doporučení), protože to není také vymýt mozek někdo může.

Výsledkem je, že obvod je jednoduchý - na vrcholu hlavy, těsně pod chytrých psychology, dokonce nižší než ti, kteří by proxy dělat ošklivé práci a na dně - moře zoufalství a věřil, že v případě, že měsíční nákupu zbytečných někdo zboží a jinak všude prosadit se úspěch přijde. Vzhledem k tomu, že se výrobek prodává, jeho cena se mnohokrát zvyšuje na každé úrovni této zkažené pyramidy. Obzvláště zanedbávané případy, kdy v tomto řetězci není možnost vystoupit na vyšší úroveň, ale můžete vytvořit jen sebe sama. Není potřeba mít ekonomické vzdělání si uvědomit, že při každé následné úrovni ceny zboží se bude zvyšovat, a koncový uživatel (pokud ještě existuje), dostat ji na prémii ve výši několika set procent, a ještě vyšší tisíc.

Síťový marketing na internetu: 5 společností MLM + instrukce spolupráce

Síť Marketing na internetu: Business Concept + 6 mýtů + 8 ve prospěch, 4 proti +5 populárních MLM-podniků + 5 Volba parametrů sítě firmy + 5 známky podvodu + Tipy pro začátečníky + instrukce, jak se stát distributorem (například Oriflame) + 8 nástroje přitažlivosti partnery + doporučení pro podnikatele.

Téměř jakákoli podnikatelská aktivita s popularizací World Wide Web byla přeměněna na internetový obchod. Metody propagace zboží, způsoby objednávání, dodávky výrobků - vše se nyní orientuje na virtuální prostor.

Takže mnoho společností začalo pracovat v rámci programu MLM. Síťový marketing na internetu otevírá nové možnosti pro své vlastníky a rychle se rozvíjí.

Dnes budeme hovořit o tom, jak to funguje, proč je nutné, jak otevřít takovou firmu, zhodnotíme vyhlídky.

Koncept síťového internetového marketingu

Síťový marketing (CM) je forma obchodních činností, kde obchodní zástupci komunikují se zákazníky. Tedy. dodávky zboží, získávání infoproduktů od výrobce k spotřebiteli na základě víceúrovňové struktury síťový internetový marketing.

Poprvé se tato taktika použita podniká v 27. ročníku XX století Američan Carl Renborg. Dnes vyhovovalo sledovat takové známé firmy jako Mary Kay, Faberlic, Avon Oriflame, Neways, Amway a kol.

Síťový marketing roste stejným tempem jako software, telekomunikace, internet. Celkově v průběhu roku dosáhly síťové společnosti obratu 210 miliard dolarů. Lídrem ve vývoji síťového marketingu je Japonsko.

Internet přinesl novou vlnu popularity pro tento typ podnikání. Nicméně síťový marketing i nadále vyvolává spor. Mnoho lidí, kteří jsou na hranici chudoby, se mu podařilo s jeho pomocí dosáhnout finanční nezávislosti. Jiní "vypadají vlk" na koncepci podnikání v síti, berou ji za finanční pyramidy, podvod.

Pokud se druhá snažila porozumět podstatě síťového obchodu, změnil se jejich názor...

Propagaci zboží / služby na Internetu prostřednictvím multilevel marketing, se připravují sami zprostředkovatelů, které jsou typicky nadhodnocují konečnou cenu výrobku.

Také pro síťový marketing je charakteristický nedostatek obvyklé reklamy. A tím se vyloučí potřeba vynaložených prostředků na realizaci reklamní kampaně na internetu, protože produkty jsou distribuovány prostřednictvím doporučení od osoby k osobě.

Posláním MLM je zjednodušit, omezit a urychlit proces propagace.

Síťový marketing je příležitostí pro každého, aby si vytvořil vlastní podnikání na internetu a zároveň vytvořil rozsáhlou síť spotřebitelů. Každý, kdo rozvíjí víceúrovňovou strukturu, získává za svou činnost% z celkového obratu. Tak se ukazuje pasivní příjem.

Mýty se točí kolem síťového marketingu na internetu


Předtím, než zvážíme princip síťového internetového marketingu, rozptýlíme mýty, které skeptici přišli:

Síťový marketing na internetu je podvod, finanční pyramidy.

Tento mýtus vznikl viny nespolehlivých společností, které se skryly jako síťové projekty. Zde je však důležité rozlišit: finanční pyramidy představují čistou vodní podvod. Síťový marketing na internetu je skutečný podnik.

Chcete-li odlišit podvody od skutečných struktur MLM, věnujte pozornost následujícím skutečnostem:

Síťový marketing je uložení zboží.

Mnoho společností na internetu stále nabízí svým distributorům, aby si vydělali z tohoto programu. Ale už dávno ustupují do pozadí.

Další věc - síťový marketing na internetu. Má mnohem více vyhlídky, a v takovém případě není nutné projíždět městem s taškami, pěstovat lidi, ukládat na ně výrobky. MLM v on-line formátu je zaměřen na přilákání těch zákazníků, kteří skutečně potřebují mít zájem o produkt.

Síťový marketing je příjmy "vrcholu".

Odpůrci, kteří se tak stali kvůli svým vlastním selháním, porodí takové fikce.

Samozřejmě, že od začátku není snadné vytvářet síťovou firmu na internetu. Ale to neznamená, že pouze vyšší úrovně obdrží peníze. Všichni projdou etapami budování sítě, po které od aktivního prodeje postupně přecházejí na pasivní výdělky. A úroveň jejich příjmů se výrazně liší od obyčejných pracovníků.

Nicméně, příznivci síťového podnikání na internetu také přicházejí s mnoha bajkami:

Víceúrovňový marketing je nejlepším druhem podnikání, za kterým bude budoucnost.

Žádná z deseti největších společností MLM na internetu / reálném životě po dobu půl století své práce a nemohla dosáhnout vedoucí pozice.

Tradiční koncepce distribuce zboží stále není nižší než síťová. Proto je tvrzení, že MLM je podnikání budoucnosti, nesprávné. Ačkoli oddělený prodej zboží na internetu je opravdu progresivní obchodní činnost.

Síťový marketing je zárukou bohatství a úspěchu.

Nevěřte tomu, že na internetu budou síťové společnosti nezbytně zdrojem finanční nezávislosti. Pokud by toto tvrzení bylo 100% pravdivé, byli by již dávno kvalifikováni jako síťoví.

V praxi mohou uspět pouze jednotky. Vše závisí na tom, jak využíváte vyhlídky, které síťový marketing dává na internetu;

MLM je schopnost provozovat vlastní podnikání.

Pokud vstupujete do víceúrovňové společnosti, je chybou věřit, že síťový marketing vám umožní pracovat výhradně pro sebe.

Za prvé, získáváte z ní prospěch. A ona už z tohoto zisku vám dává odměnu odpovídající vaší pracovní síle. Ale je to jen tehdy, když se připojíte k MLM společnosti a nepůsobíte jako její zakladatel.

Jaký je princip síťového marketingu na internetu?


Lidé, kteří začnou síťový marketing poprvé myslet, že jejich příjmy jsou ovlivněny počtem spotřebitelů, ale Klíčovým faktorem je počet distributorů, kteří se mu podařilo přilákat. Díky své práci a příjmům vám přinese určité procento výdělků.

Společnost MLM působí bez obchodů. Prodej průmyslových výrobků je dán skutečností, že každý síťový podnik přitahuje nové zákazníky a obchodní zástupce. Proto je vybudována síť, proč se na internetu nazývá taková marketingová schéma sítě.

Pokud zavoláte systém doporučení postavených v prostém jazyce, je to slovo z úst. Tento princip je dobře vnímán uživateli internetu, takže je úspěšně implementován v obchodě.

Vzhledem k síťovému marketingu z postavení osoby, která se rozhodla otevřít jej na internetu, pro něj bude charakteristickým znakem snížení reklamních nákladů, ale zvýšení nákladů na vytvoření mentoringového systému.

Tedy. podnikatel musí poslat nějaké peníze na odbornou přípravu. Vyžaduje výdaje na propagační materiály, které budou využívat distribuční partneři.

Z pohledu kupujících existují výhody. Na internetu poskytuje síťový marketing záruku kvality, poskytuje přijatelné ceny, možnost získat exkluzivní produkty atd.

Nicméně, pokud jde o zásluhy a nevýhody MLM, stojí za to podrobněji se zabývat. Ti uživatelé internetu, kteří se vážně rozhodnou zapojit do síťového marketingu, by měli znát své pozitivní a negativní stránky.

1) Výhody síťového marketingu na internetu.

 1. Školení, pokročilé školení. V síťových společnostech, které oceňují jejich pověst a péči o hodnotu zisku, jsou kurzy povinné, konají se semináře. Proto jsou jejich zaměstnanci vždy kompetentní, což je dobré pro výdělky;
 2. Volný plán. Distributoři mohou pracovat co nejvíce (2, 5, 10 hodin). Pokud je dohoda, kterou jste uzavřeli, účinná - můžete odpočívat. Nicméně máte méně šťastných dnů, kdy musíte potnout.

Sdružení přímého prodeje působící ve Spojených státech provedlo výzkum, který ukázal, že 90% pracovníků v oblasti síťového marketingu je dáno doslova 30 hodin týdně. Zbývajících 10% respondentů - ještě méně (10 hodin).

Závislost výše výdělku z vašeho příspěvku. Pokud plat úředníka závisí na "strýce", pro který pracuje, pak se všechno liší se síťovým marketingem. Neexistují žádná omezení.

Usilovný, kreativní a silný člověk může klientům surfovat na internetu, nebojí se velkého množství práce. To znamená, že jeho výdělky budou růst pouze.

Kreativní práce. Síťový marketing je jistě zajímavý a nucen vás sedět v kanceláři pro běžné zpracování dokumentů. Ani na internetu ani offline s MLM nebudete muset nudit.

Kromě toho se prodej zboží může uskutečňovat offline 24/7 a bez vaší účasti. Za tím účelem se podílejí sociální sítě, blogy, webové stránky, multi-profilová reklama na internetu a další nástroje.

Rozšířený geografický prostor. Tradiční víceúrovňový marketing vám nedává tolik příležitostí jako MLM na internetu. Pomocí sítě World Wide Web můžete kontaktovat zákazníky, přilákat nové distributory do sítě ze všech koutů země a bez osobní schůzky.

Pro komunikaci s partnery můžete využít videokonference, chat, Skype. Tyto nástroje jsou zároveň k dispozici pro všechny a zdarma.

 • Přátelský tým, atmosféra soudržnosti a vzájemné pomoci. Protože v týmu síťového marketingu je spojen jeden cíl, všichni vzájemně spolupracují. Mladý distributor může počítat s podporou zkušených kolegů.

  Možnost výběru obchodních partnerů, tempo profesionálního růstu.

  Veřejné uznání úspěchů každého distributora.

  2) Nevýhody síťového internetového marketingu.

  1. Nestabilita příjmů. Práce na internetu můžete skutečně přijímat jako neomezené výdělky a čelit nedostatku peněz. Síťový marketing je proměnlivý a pro minimalizaci takových rizik je třeba neustále zvyšovat klientskou základnu.

  Rychlá únava, nervózní a emocionální napětí. Mnoho obchodních zástupců není snadné dát trvalou práci s lidmi, nepřetržitou komunikaci. Distributoři se obvykle zajímají negativně, vnímají je jako obchodní zástupci a snaží se "vypráskat" nějaké nesmysly.

  Z tohoto důvodu musí člověk čelit morálnímu zatížení. Někteří distributoři nemohou vydržet tlak zákazníků a z tohoto důvodu opouštějí podnikání v síti. Ale díky internetu je tento faktor postupně vymazán. Musí být citově a stresově odolný.

  Odpovědnost za oddělení. Ti, kteří nejsou obeznámeni s odpovědností za své vlastní akce, byste se neměli ani snažit pracovat v síťovém marketingu.

  Tento typ podnikání na internetu nevyhnutelně vede k odpovědnosti za ostatní. Pokud jste vzali někoho, kdo vyučujete, budete muset být zodpovědný za činnost vašeho chráněnce.

 • Nutnost vkladů v hotovosti. Tím, že vás přilákáme k síťovému marketingu přes internet, obchodní zástupci mohou slíbit, že nebudou vyžadovány žádné investice. Ve skutečnosti budete mít například náklady na nákup katalogů atd.
 • Shrnujeme. CM na internetu je činnost, která není určena lidem, kteří nemají smysl, trpělivost, schopnost komunikovat, darovat přesvědčování a organizační schopnosti.

  Jak se na internetu začne angažovat v podnikání v síti?


  Pokud jste pozváni k tomu, abyste se stali distributorem, musíte si vybrat velkou společnost MLM s dobrou reputací a obratem. Jsou do velké míry na internetu a v reálném životě.

  Pravděpodobně hodnocení úspěšných a oblíbených firem v Ruské federaci vám pomůže:

  Výše uvedené společnosti se specializují na realizaci kosmetických přípravků. Pokud nechcete pracovat s touto kategorií zboží, můžete si vybrat jiné společnosti. Společnosti uvedené na seznamu jsou však osvědčeny a v každém případě vám pomohou získat zkušenosti, poznat základy síťového marketingu na internetu.

  Aby nedošlo k chybě při výběru, věnujte pozornost přímo života organizace. Pokud se již uskutečnilo a fungovalo na trhu více než 4 až 5 let, může být důvěryhodné.

  Neméně důležité stupně poptávky po zboží. Potraviny, kosmetika atd. Se rychle spotřebovávají, proto mají pravidelnou spotřebu. Produkty společnosti, které si vyberete, by měly být užitečné pro spotřebitele, pak si je koupí na internetu.

  Kromě výše uvedených dvou faktorů se také berou v úvahu:

  • Funkčnost, použitelnost reprezentativního místa na internetu, jeho prezentace.
  • Dostupnost školení, firemní asistence. Normální firma MLM profesionálně staví systém školení, motivuje své zaměstnance k účasti na školeních a školeních.
  • Odůvodnění marketingového plánu, jeho typ. Často používané stupně.

  Ale známky podvodníků:

  • velká částka vstupního poplatku (od 100 dolarů);
  • nedostatek zboží nebo neoprávněná tržní hodnota;
  • závislost výše výdělku na obratu, ale na počtu zákazníků, které jste uvedli;
  • příslib vydělat rychlé vydělávání;
  • nedostatečné potvrzení operací nákupu a prodeje, příjem finančních prostředků atd. v dokumentární podobě (smlouvy, potvrzení, faktury).

  Každá organizace MLM pracuje podle právních předpisů země. Proto se v Rusku, na Ukrajině av řadě dalších států může prodejce stát osobou pouze tehdy, když je na cestě občanská kapacita. Tedy. osoba v době zaměstnání musí mít alespoň 18 let.

  V podstatě vztah a úroveň platu nejsou v kolektivní / pracovní smlouvě zveřejněny, ale jsou založeny na smluvním základě. To znemožňuje distributorovi sociální balíček a další záruky, které se spoléhají na pracovníka pracujícího s platy. Podmínky, které provádí distributor na internetu v rámci síťového marketingu, jsou stanoveny právními předpisy společnosti.

  Hlavním požadavkem na ochotu stát se obchodním zástupcem je prodej určitého množství zboží nebo určitá částka.

  Abyste se například stali zaměstnanci společnosti Amway, musí:

  Bing Han International však pracuje na jiných podmínkách:

  1. Nejprve kontaktujte kancelář společnosti MLM nebo se zaregistrujte na internetu.
  2. Pak by měl být školen / konzultován 2, 3... zkušenými odborníky, koupit nebo prodat 1 jednotku produktu.
  3. Na závěr se musíte zúčastnit 5 školení.

  Poté, co jste najat a zvládnout strategii síťového marketingu na internetu, musíte si vydělat své první peníze. Chcete-li začít, budete muset hledat 2-3 lidi, kteří od vás zakoupí produkty.

  Pokud hodláte začít vážně, spolu s vyhledáváním klientů, vyhledejte partnery, kteří budou mít zájem o MLM. S jejich zapojením zvýšíte svůj příjem, protože síť se rozšiřuje a od každé její pobočky máte nárok na nějakou odměnu.

  Teorie je teorie, ale v praktickém příkladu je mnohem snazší pochopit principy síťového marketingu na internetu, že? Pak se nesmíme dlouho vzdalovat!

  Jak se stát distributorem v síti (například Oriflame)?


  Mnoho lidí, kteří se rozhodli pracovat v síťovém marketingu, a nikoli v pronájmu, začali své aktivity ve společnosti Oriflame. Ale pouze ti jednotlivci, kteří projevují osobní vývoj, získávají zkušenosti a znalosti, jsou připraveni na dočasné a finanční výdaje.

  Aby měl Oriflame pilný tým distributorů, poskytuje každému zaměstnanci takové výhody:

  Pracovní systém síťové společnosti byl testován po celá desetiletí. K dnešnímu dni zaměstnanec společnosti Oriflame nepotřebuje sledovat katalog pod paží, aby pobíhal kolem svých přátel a známých a přesvědčil je, aby napsali nějaký kosmetický výrobek. Všechny práce na síťovém marketingu lze provádět na internetu. Navíc příjmy budou dodatečné nebo základní, záleží na vás.

  Stejně jako v jakékoli jiné podobě síťového marketingu je důležité na začátku činnosti vytvořit vlastní tým. Je třeba s pomocí internetu přilákat nové lidi, kteří vám pomohou zvýšit prodej výrobků (o způsobech, jak přilákat nové lidi, které se dozvíte v další části).

  Pozvaní uživatelé nejen pracují na internetu, ale i jejich výhody. Například možnost nákupu zboží za slevu 20 procent. Náborový tým lidí se rozhodne, podle jakého principu by měl pracovat v síťovém marketingu - prostřednictvím internetu nebo offline.

  Oriflame se může stát distributorem, ale musí mít takové kvality:

  • tvrdá práce;
  • zaměření na úspěch;
  • vytrvalost;
  • společenská schopnost;
  • sebevědomí;
  • účelnost;
  • přístup k Internetu.

  Síť podnikání v Oriflame je k dispozici ženám ve vyhlášce, důchodci občané, studenti, ženy v domácnosti.

  1. Co potřebujete pracovat v síťové společnosti Oriflame?


  Síťovou firmu můžete provozovat na internetu bezplatně. Tato metoda práce je pohodlná a poskytuje více příležitostí ke zvýšení vašeho příjmu. Takové zaměstnání vám umožní zadat měsíční plat ve výši $ 1000. A to není limit.

  V síťovém systému společnosti neexistují nadřízené, které by snížily plat nebo vypočítaly peníze. Výše zisku tedy ovlivňuje pouze vaši osobní aktivitu, která se projevuje na internetu.

  Začněte registrací. Postupujte podle odkazu https://www.oriflame.ru/business-opportunity/become-consultant. Než otevřete registrační formulář, který musí být vyplněn:

  Aktivujte svůj účet e-mailem.

  Poštu obdržíte opět dopis, ve kterém budete upozorněni na přidělené osobní číslo a na sponzora, ke kterému jste přidruženi.

  Sponzor je vaším osobním rádcem. Bude koordinovat vaše akce, pomůže vám dosáhnout úspěchu. V případě potřeby jej můžete kontaktovat.

  Okamžitý příjem můžete získat s prodejem. Chcete-li to provést, musíte elektronický katalog zobrazit na internetu a motivovat je k nákupu kosmetických prostředků. Tento protokol můžete vytvořit na kartě Podpora prodeje.

  Nyní kliknutím na tlačítko sociální sítě můžete sdílet se svými zákazníky odkaz na vlastní kopii adresáře.

  Příležitost můžete sdílet poštou. Chcete-li to provést, klikněte na ikonu s obrázkem písmena. Když vaši zákazníci kliknou na odkaz, budou si moci objednávat produkty přímo od vás.

  Profil zobrazuje všechny potřebné informace pro provozování síťové firmy s Oriflame:

  • obrat,
  • historie objednávek,
  • získání ocenění a úspěchů.

  Pokud se chystáte zaregistrovat nového konzultanta, musíte to provést prostřednictvím této karty.

  Po kliknutí na příslušné tlačítko se před vámi otevře online dotazník podobný dotazu, který jste vyplnili dříve. Zde je třeba zadat informace pozvané osoby, specifikovat jejich poštu, aby obdržel dopis.

  Další kroky jsou nyní pro malý. Osoba, která přijímá zásilku, by měla aktivovat registraci pomocí přístupových parametrů, které jí byly zaslány na elektronické poštovní schránce:

  Díky spolupráci s Oriflame na internetu získáváte zisk z prodeje kosmetických prostředků. Vzhledem k tomu, že distributoři nabízejí ceny nižší, je váš příjem rozdíl mezi cenou katalogu a cenou konzultanta.

  Proto je tak důležité, abyste výrobky správně doporučovali, mohli by potenciální kupující zainteresovat prostřednictvím internetu. Chcete-li vydělat více, snažte se vybudovat strukturu na principu sítě.

  Tuto strukturu můžete vytvořit i od malého počtu konzultantů, kteří jste pozvali. Když vy sami zvládnete tento klíčový moment marketingu, budete schopni naučit své oddělení, kteří zase učí lidi, které přitahují.

  Výsledkem bude silný síťový systém, který vám přinese další příjmy.

  Také vidíte takové výhody:

  2. Kolik peněz dostávají pracovníci sítí v Oriflame?


  Chcete-li dostat přes Internet vydělané v síti společnosti peníze, budete se muset zaregistrovat jako individuální podnikatel.

  Vzhledem k tomu, že společnost Oriflame funguje transparentně, zaměstnanci jsou placeni bankovním převodem. Chcete-li tedy vybírat peníze z účtu, musíte být podnikatelem a v budoucnu platit daně.

  Vypočtěte si náklady:

  • Registrace na internetových stránkách společnosti vás bude stát 149 rublů. Tato částka bude zahrnuta v první objednávce. Někdy existují propagační akce, kvůli nimž lze registrační poplatek snížit na 10 rublů.

  Registrace v síti Společnost Oriflame nezavádí k objednávce, distribuci zboží. Všichni uděláte, jak si přejete. Konzultant společnosti je nezávislý distributor, což znamená svobodu jednání, nezávislost.

 • Při registraci IP bude nutné zaplatit státní poplatek 800 rublů.
 • Pokud přidáte všechny výdaje, dostanete 949 rublů.

  Samozřejmě, že všechny objednávky budou muset být zaplaceny. Peníze na vrácení peněz Vám však zákazníci vrátí při přijímání produktů.

  Nyní o příjmech. Ve stavu poradce nováčka, pouze na přímém prodeji na internetu, můžete získat průměrně 5-15 tisíc rublů. Pokud shromažďujete tým, odměna bude tvořena síťovou společností v závislosti na množství objednávek vašich partnerů a bude se lišit v rozmezí 3-22%.

  Například společník má obrat 12 000 rublů. nebo 450 BB (body). Podle bonusové tabulky je to 6%. Máte nárok na rozdíl: 22% -6% = 16%. Nyní musíme vypočítat, kolik je 16% z 12 tisíc rublů. - to ukazuje 1920 rublů.

  Tyto příjmy jsou vám dány od jedné osoby za výše uvedených podmínek. A pokud budou partneři s takovým úspěchem, řekněme, 10 lidí? Síťový příjem bude 19,2 tisíc rublů!

  8 způsobů, jak přilákat nové obchodní partnery v síťovém internetovém marketingu


  Není nutné lákat lidi na internetu k síťovému marketingu, vymýšlet nové bájky. Rovněž není vhodné přilákat sortiment a kvalitu zboží. Sortiment se rozšiřuje, kvalita se zlepšuje - tento obraz je všudypřítomný, je již považován za normu a ne za výhodu, proto tento argument již není relevantní.

  Nejlepší je ukázat potenciálnímu partnerovi vyhlídky a příležitosti, které dostane, tím, že pracuje v síťovém marketingu prostřednictvím internetu. Řekněte mu o výhodách a nevýhodách (právě proto jsme je uvedli v tomto článku), ukázat pohodlí práce.

  Na internetu přitahujeme budoucí zaměstnance společnosti MLM:

  • Stránky. Jeho zdroj je nejoptimálnější a nejspolehlivější. Vytvoření toho má smysl, pokud máte schopnost vyplnit obsah. Články by se neměly týkat pouze problematiky síťového marketingu na internetu, ale také by měly být naladěny na podporu SEO.
  • Tematické fóra jsou účinnou metodou vyhledávání partnerů. Komunikace je nezbytná na webových stránkách věnovaných tématu vydělávání na internetu.
  • Skupiny a účty v sociálních sítích. Na těchto stránkách máte příležitost v komunitách jiných lidí a vytvořili jste se za účelem zveřejnění informací o vaší firmě MLM.
  • Poštovní seznamy. Spoléhat se pouze na tuto metodu je neúčinné. Mnoho z nich ignoruje vaše dopisy a označuje je jako spam. Proto ji považujte za prostě další nástroj.
  • Autobusy a podobné služby. CPA za poplatek vám pomůže najít nové distributory ve struktuře síťového marketingu. Zaregistrovali velké množství uživatelů, kteří chtějí najít práci.
  • Kontextová bannerová reklama. Na stránkách třetích stran na internetu si můžete zakoupit kontextové reklamy nebo bannery, které díky barevnému designu a příslušnému sloganu pomohou najít lidi, kteří nejsou lhostejní.
  • Youtube kanály. V 21. století se lidé z čtení ztratili, videohry získávají stále větší popularitu, kde se můžete bavit a vydělat peníze. Jedná se o pohodlný a účinný způsob přilákání nových zákazníků, školení již dostupných obchodních zástupců.
  • Zdroje pro vyhledání volných pracovních míst atd. Na webových platformách, kde lidé vyhledávají práci nebo hlavní zdroj příjmů, budou mít zájem na tom, aby se objevili ti, kteří mají zájem o vaši reklamu.

  Zákazníci a nové distributory z internetu přilákat možné bez osobního kontaktu, pouze pokud jste již proběhla, jak síťového marketingu zaměstnanec vytváří určitý příkaz po výběru cílové publikum, které zajímá, jak zlepšit jejich finanční situaci.

  V počáteční fázi je komunikace nezbytná. Kromě toho: naučíte novým partnerům to, co jste se naučili.

  8 Doporučení pro marketing internetových sítí pro nováčky

  1. Pokud chcete uspět mnohem rychleji, než se očekávalo, neseděte. Je třeba zlepšit, přečíst si příslušnou literaturu, nestyděte se za to, abyste se naučili zkušenosti zkušených síťových pracovníků.
  2. Nezanedbávejte důkladnou studii produktu, jeho vlastností. Musíte být plně vyzbrojeni, když se vás zákazník zeptá na vlastnosti produktu. V opačném případě neuvidíte žádný prodej. A ani se nepokoušejte lhát, aby jste "méně" ztratili!
  3. Je třeba usilovat nejen o obchodování, ale také o rozvoj vaší sítě na internetu. To je možná jedna z nejdůležitějších pravidel úspěšného síťového marketingu.
  4. Propagujte produkty na internetu a vyhledávejte partnery co nejvíce nástrojů a metod.
  5. Pocit jemné linie mezi přitažlivostí a impozicemi. Pokud uvidíte, že tento nebo ten internetový uživatel se o vás nezajímá, přestaňte poškozovat nervy a sebe.
  6. Buďte trpěliví, přinést vše do konce i při setkáních s neúspěchy. Nemyslete si, že pokud váš přítel s pomocí internetu nemůže dosáhnout dobrých výsledků v síťovém marketingu, pak se s vámi vyvíjí stejná situace.
  7. Naplánujte správně čas. Koneckonců, bezplatný plán vám dává svobodu jednání. Použijte vzorec "nejdůležitější a poté - naléhavé." Racionální plánování času je klíčem k úspěchu jakékoli aktivity, včetně síťového marketingu.
  8. Naučte se původní přístupy, buďte jasní, mimořádní a charismatický. Lidé mají takové kvality. Je to pocit i na internetu, kde není osobní známost. Takže zvyšujete své hodnocení, zvyšujete tržby, za které budete odměněni.

  Jak vytvořit síťovou firmu na internetu?


  Vypadli jsme na to, jak se stát distributorem a následnými akcemi. Ale co ti, kteří chtějí otevřít vlastní síťový marketing na internetu?

  Za prvé, tito lidé by měli mít již společnost, která prodává vlastní výrobky nebo výrobky jiné značky. V žádném případě by neměly existovat nároky na kvalitu zboží. Jejich hodnota také hraje důležitou roli.

  Jste v pořádku s kvalitou a sortimentem výrobků? Poté můžete získat podporu příslušných distributorů a vytvořit vlastní síť.

  Ujistěte se, že vytvoříte systém odpočtů vašich distributorů, takže je prospěšné nejen pro vás, ale i pro ně. Měli byste se postarat o dobrý systém školení a pobídky pro nováčky v řadě síťovatelů. Koneckonců, jejich úroveň zisku závisí na jejich schopnosti přilákat zákazníky a zaměstnance do vaší síťové společnosti.

  Tentokrát jste jako "vůdce", je důležité pokoušet se rozvíjet vůdčí schopnosti. Je dobré, když máte co a koho prodávat, jsou personál. Pokud však nejste motivátorem, váš síťový marketing na internetu bude pozastaven.

  Pouze s vedoucími schopnostmi je možné vytvořit rozvětvenou a silnou strukturu.

  To by mělo být zředěno unikátními technologiemi, metodami práce a propagace, protože proces samotného síťového marketingu je dynamický proces. Nyní se může rozvíjet a zítra zpomalit a úplně nudit.

  Pokud se dostanete k propagaci tohoto "peněžního stroje", brzy vám přinese dividendy. To vám pomůže vytvořit web na internetu.

  Je možné otevřít síťovou firmu a vyvíjet ji i s malým rozpočtem. K podnikání prostřednictvím internetu je možné bez odloučení od základní podnikatelské činnosti.

  Jak začít se síťovým marketingem na internetu?

  O kompetentním startu a technice "Magnet" se naučíte z videa:

  Síťový marketing na internetu vám poskytne neomezené finanční vyhlídky, pokud se soustředíte na vytvoření silného týmu, získáte dobrou pověst.

  Správně vyvinutý systém školení, nepřetržitá podpora nových členů, pravidelné pořádání firemních akcí, opatření na zvýšení prodeje - to vše vám pomůže zlepšit kvalitu vašeho života.