Podnikatelský plán pro dílnu pro montáž pneumatik od A do Z

Za prvé, chceme upozornit, že naše místní úřady udělali vše pro to, aby vaše budoucnost bod pneumatik přinese maximální zisk pro vás, protože stav našich silnicích je schopna co nejdříve „zabít“ i prémiové třídy pneumatik z nejlepších značek.

Ale to neznamená, že absolutně nemusíte dělat nic, protože stojící kámen neteče! Ale pokud budete důsledně sledovat všechny body našeho podnikatelského plánu, pak jsme si jisti, že vaše podnikání bude nutně rentabilní a úspěšné.

[caption id = "attachment_4782" align = "alignleft" width = "300"] montáž pneumatik [/ caption]

Vezměte prosím na vědomí, že tento typ činnosti již nepodléhá státnímu licencování, otevření montážní stanice pneumatik stačí otevřít pouze IP nebo právnickou osobu podle vašeho výběru.

1. Výběr místa.

Ve velkých a dokonce středně velkých městech již byla místa na rušných dálnicích již zakoupena, pronajata a vybudována. Nezáleží na tom. Koneckonců, jednáte s motoristy, protože jezdí na stranu asi pět set metrů - to je dvouminutová záležitost. Ale rozdíl v nájmu přímo u silnice a 500 metrů na stranu je velmi, velmi významný, což bude mít nejpříznivější dopad na návratnost vašeho podnikání. A určitě budete mít k dispozici další finanční prostředky pro inzerci vaší nově otevřené montáže pneumatik.

2. Výběr místnosti.

Optimální volbou pro stanici pro montáž pneumatik by měla být malá místnost nebytového zařízení o rozloze přibližně 50 metrů čtverečních. m. malá dílna, skladiště nebo garážová schránka. Náklady na nájemné jsou malé a nutnost reorganizace vnitřního prostoru pro potřeby montáže pneumatik je minimální.

3. Služby, které vaše stanice poskytne

Montáž není jediná služba, kterou vám poskytnou vaši zaměstnanci. Nejoblíbenějším servisem kromě výměny kol automobilů je kontrola vyvažování vozu a výměna pneumatik. Jedná se o tzv. "Služby na pět minut". Můžete také nabídnout majiteli šálek horké kávy za cenu služeb.

4. Zařízení, které potřebujete

Nabízíme vám seznam vybavení, které bude poptávka:

 1. Zařízení pro montáž pneumatik:
 • Poloautomatické měniče pneumatik pro různé typy automobilů, motocyklů a autobusů;
 • Koupelna pro kontrolu těsnosti kol;
 • Zařízení pro mytí kol;
 • Sada nástrojů pro ruční montáž / demontáž pneumatik.
 1. Vyvažovací zařízení:
 • Centrovací systémy;
 • Vyvažovací stroj.
 1. Zdvihací zařízení:
 • Jacks;
 • Zdvihací zařízení;
 1. Zařízení pro vyrovnávání disků.
 2. Vulkanizéry a příslušenství k nim.
 3. Materiály a nástroje pro opravu pneumatik:
 • Pro bezdušové pneumatiky;
 • Pro kamery;
 • Nástroj;
 • Soupravy pro opravy;
 • Procesní kapaliny a materiály;
 1. Nástroje pro opravu a údržbu kol:
 • Řezací trenažér;
 • Úderové klíče;
 • Hrubovací nástroj;
 • Ruční nářadí.
 1. Vyvažovací závaží.
 2. Příslušenství pro kola.
 3. Trnky.
 4. Dusíkové generátory různých kapacit a příslušenství k nim.
 5. Gumové komory bezešvé.
 6. Osobní ochranné pomůcky:
 • Body;
 • Respirátory;
 • Rukavice;
 • Kolenní podložky;
 • Obuv;
 • Kostýmy;
 • Jiné prostředky ochrany.
 1. Spřádací zařízení.
 2. Rozvody stlačeného vzduchu:
 • Pistole pro čerpání pneumatik;
 • Manometry;
 • Ohebné hadice a další spoje.

Poskytli jsme vám nejkomplexnější seznam vybavení, které může být na vyžádání u vaší budoucí montáže pneumatik. Nicméně, konečná volba konkrétního modelu a právě tento druh zařízení musí být provedeny po konzultaci s prodejcem specializované prodejně a stanovení rozpočtu společnosti a její komplexní služby.

5. Pracovníci čerpací stanice pneumatik

Pracovníci stanice pro výměnu pneumatik nepotřebují žádné zvláštní nebo specifické dovednosti. Samozřejmě, že musí absolvovat určitý studijní program, ale mohou být ubytováni v rámci stáže kandidáta. Zde je důležitější zručnost personálu, aby klienti nemuseli čekat půl hodiny, kdy budou obsluhovat.

Počet zaměstnanců je 4 osoby: 2 velitelé vozidel a 2 prodejci pneumatik. Pracují podle rozvrhu 2 dny po dvou. Plat je účtován jako prémie z výnosů: majitelé - 20% a servis pneumatik - 10%.

6. Očekávaná ziskovost montážní stanice

Výnosnost vaší společnosti bude určena dvěma špičkovými obdobími - jaro a podzim. Podzimní vrchol bude trvat 10-14 dní, zatímco jarní vrchol je delší - asi jeden a půl měsíce. I když všechno samozřejmě bude záviset na počasí. Ve zbytku času ve stanici se objeví denní 5-7 automobily s menšími problémy -. Express Repair defekty, atd. Náklady na obsluhu stanice, závisí na rozměru pneumatik - čím větší pneumatiky, tím dražší náklady na jejich výměnu.

Celkem, jestliže roční příjmy stanice je jeden milion rublů, pak 650-700 tisíc rublů budou získány v období vrcholu masové "re-školení" automobilů.

A tady následuje pravděpodobně hlavní obtíž, která vás čeká poté, co otevřete stanici pro montáž pneumatik. Hlavní příjmy za vás přicházejí ve dvou špičkových obdobích a budete muset platit měsíční mzdy zaměstnancům, platit daně a pronajmout si pokoj. Proto musíte svůj zisk používat velmi pečlivě, abyste si najednou zjistili, že nemusíte platit nájemné a personál pro příští měsíc.

Doporučujeme provést následující výpočet odhadovaných nákladů na montáž pneumatik za rok. S příjmem 1 milionu rublů, vy, kteří jsou na "zjednodušené", platí ve formě daně 6% z výtěžku nebo 60.000 rublů. Pronájem boxu za měsíc - 32 000 rublů nebo 384 tisíc rublů. za rok.

Pokud jsou všechny tyto výdaje vloženy do samostatné hromady, pak máte na rukách ještě 556 000 rublů. Nyní si zapamatujeme o platu pro zaměstnance, kteří obdrží 30% každé kontroly (10% měnič pneumatik a 20% master). V důsledku toho bude 30% milionů - 300 000 rublů vynaloženo na plat zaměstnanců. Nebo 25 000 rublů měsíčně, ale opakujeme, základní příjmy, které vaši dělníci, stejně jako vy, dostanou během špičkových období. Někdy v průběhu týdne obdrží každý 1 500 dolarů, což obecně pro graf není špatné, dvě za dva.

A v bilanci sucha zůstává 256 000 rublů. Nakonec z této částky byste měli odečíst platbu za spotřební materiál a platbu za elektřinu. Za rok opustí přibližně 32 a 35 tisíc rublů.

V důsledku toho bude čistý zisk montáže pneumatik za rok 189 000 rublů.

Zdá se, že je velmi málo. Vedoucí středního managementu získává ještě více ročně, ale investice do zařízení pro montáž pneumatik zřídka přesahuje bar 200 000 rublů, protože hlavními náklady bude nákup zařízení.

Vaše společnost tedy za rok vyplatí a začne pracovat na čistém zisku! A to je bez souvisejících služeb!

Pod ním související služby by měly být chápány prodávat oleje, šampony, nezamerzaek, všechny potřebné údaje, pro které řidič se zdráhá jít konkrétně do obchodu autodílů.

A za rok nebo dva můžete přemýšlet o rozšiřování svého podnikání. Pokud to příležitosti dovolí, bude nejlépe otevřít nedaleký mycí automat. Bude to ideální volba.

Kolik vám pneuservis vydělává?

Tentokrát jsme počítali denní výnosy a chápali finanční výkonnost malé dílny pro montáž pneumatik. Pro usnadnění čtenáře je proces popsán ve formě hry - s příslušným řetězcem, vyvrcholením a odhalením.

Majitel je člověk ve středním věku a, zvláštně, humanitární sklad. Říká se "oportunistovi": před dvěma lety se objevilo dobré místo, a proto se dostal do tohoto podnikání. Podnikání je první a zatím jediná.

Trvání existence na trhu - 2 roky

Večer 17. listopadu, obchod s pneumatikami v oblasti Novogireeva. V zadní místnosti majitel je zaneprázdněn u stolu s mastným notebookem. Prachová televize v opačném rohu ukazuje smutný fotbalový zápas mezi Ruskem a Izraelem. Dva klienti jsou naštvaní (někdy nepotisknutelní) nemocní a sedí na gauči, kteří viděli pohledy.

Zabouchá dveře, vstupuje do "Business Journal" a do kalkulačky, takže spolu snesou velmi malé množství sněhu.

"Obchodní věstník" (nadšení sněhem, nadšeně). No, s dnem změny pneumatiky vy, spoluobčané!

Kalkulačka (slepě blikat matný displej a oslovuje majitele konspiračním šeptem). Ve skutečnosti jsme se dohodli - o výtěžcích... Cash musíte hledat.

Majitel. Ach! Nedávno jsem přišel, jen jsem shrnul výsledky.

Kalkulačka (netrpělivě). A co je tam, co?

Majitel. 25 vozů za den, vzhledem k těm, které jsou stále v provozu. Dnes se ukázalo, že džípy pro "re-trénink" z nějakého důvodu šel jamb - 11 kusů. Zbytek je drobné auto a šestnáctý rádius. V této práci, konec konců, jako: čím větší je poloměr, tím více peněz. Obecně platí, že pokladní bude dnes 28 500 rublů. V předchozích dnech to bylo méně - asi 25 tisíc.

Majitel. Při příležitosti "ogo!" - to jste marně. Chápete, že montáž pneumatik z velké části funguje dvakrát ročně - během podzimního a jarního "rekvalifikace". Podzim - rychlé, trvá déle než 10-14 dní, v závislosti na počasí. Jaro - více "rozmazané", trvá měsíc a půl, protože lidé, kteří máme na trní, mohou skoro skákat až do léta. Zde pro tyto dvě sezóny máme peníze za celý rok a vyděláváme. Všichni zbytek času u nás - ne "ogo!", Ale nepřetržitý "ege!". V létě, obecně, čtyři nebo pět vozů denně, a všechny penny práce - vyjádřit opravu punkce. Pokud zazvoní na pokladně do konce pracovního dne 1 200 rublů - pak děkuji Bohu!

Kalkulačka. Mohu pak vypočítat roční příjmy za objektivitu obrazu?

Majitel. Na mě, stejně jako u osoby s účetním vzděláním, se již počítá i bez tebe. Můj obrat v loňském roce činil 1 027 370 rublů.

Kalkulačka (profesionálně obdivující). Jaká přesnost v účetnictví!

Majitel. Z toho bylo asi 675 tisíc jen pro dvě období "rekvalifikace". To znamená, že vyděluji dvě třetiny peněz za dva měsíce roku. Musíte zaplatit za pronájem, víte, po celý rok, lidé udržují...

"Obchodní denník" (snění). Budete muset pracovat v těchto dvou "rekonstrukčních" měsících, ale po zbytek času budete zavřeni a lidé budou propuštěni - pro ekonomiku!

Majitel. Fantazie to všechno! Za prvé, kdo mi dá box na dva měsíce? Zadruhé, montáž pneumatiky by se měla stát na tomto místě po celý rok, takže trasa ho nezvyšuje. A za třetí... Budete si objednávat před sezónou pokaždé, když si najme šabashnikov, jehož ruce se potřísní nápojem, nebo co? Od těchto pracovníků - pevné ztráty: ten pohon bude poškozen, pak pryž - zvláště pokud má nízký profil...

"Obchodní věstník." Vyskytly se takové případy?

Majitel. A pak! Znáte ceny sami, pravděpodobně: 180 dolarů za nový obsazený disk nebo 120 za obnovu. Vyndejte a dejte je klientovi! Takže držím svého pána, pracují po celý rok. Víte, kolik lidí jsem se dotkl, když jsem je našel? 90% těch, kteří přišli na oznámení - všichni alkoholici, hazardní hráči a drogově závislí.

Kalkulačka. Chci vypočítat všechny příjmy, které obdržíte za rok. Buďme upřímní!

Majitel. Moje účetnictví je stejně jednoduché jako tříkolka. Daně na "zjednodušené" - 6% z obratu. Vypočítat!

Kalkulačka (se světlem). Daně za rok jsou zaokrouhleny - 61,640 rublů. Z ročních příjmů zůstává 965 730.

Majitel. Pronájem boxu za měsíc - 32 000 rublů. Za rok - 384 000.

Kalkulačka (kliknutí pomocí tlačítek). Z výtěžku zůstává 581 730 rublů.

Majitel. S platy je vše jednodušší nikde. Dvě směny, každý se dvěma lidmi. Všichni sedí na procentuální úrovni. Master shift dostane 20% získaných služeb, pneumatiky - 10%. Celkem 30% z celkových příjmů pro "lidi" přichází.

Kalkulačka. Existuje tedy 273 520 rublů.

"Obchodní věstník." Mistři si nestěžují na své příjmy?

Majitel. Teď se na sedm dní pracují na zhruba patnáct set dolarů. A v mimosezóně, samozřejmě, bude lak k nasávání. Ale já jsem si myslel: v průměru za rok mají asi 700 dolarů měsíčně. Normálně, pokud vezmete v úvahu, že dva dny pracují ve dvou...

Kalkulačka. Jaké jiné kosti jste depresivní?

Majitel. Náklady všeho druhu - závaží, tácek, těsnicí hmoty - se pohybují kolem 33 500 rublů ročně. Elektřina a pátý až desátý běžel tisíce na 35... To je asi všechno.

Kalkulačka. Fu! Zdá se, že dostanete 205,020 rublů ročně. Nebo asi 8 368 dolarů. Nebo 697 dolarů měsíčně.

Majitel. Takhle.

Kalkulačka. Co kdybyste pracovali někde pro manažera na nízké úrovni za stejné peníze? Bylo by ti klidnější, chesslovo!

"Obchodní věstník" (soucitně). Jo, no, mnoho "krav" dává "mléko"...

Majitel. No, předpokládejme, že "kráva" není tak drahá. Já jsem o počáteční investici. Všechna zařízení pro kruh stojí 200 000 rublů.

Kalkulačka (pískování). Proto se vyplatí za rok!

"Business Journal" (kousání rtů). Možná, že se nějak snažíš zintenzívnit, koupit výrobní zařízení, přidat služby?

Majitel. Haha! Předtím, než podnikáte s velmi nízkým stropem, není tam kam narůst (několikrát se na vrchol pálí kvůli přesvědčivosti). Výtah za 140 tisíc rublů koupit? Zvednu auto s jackem v hodnotě 17.000. Stroj na čištění kol pro 130 tisíc, aby dal? Většina zákazníků stále nakupuje od nás poté, co znovu připravuje černé balíčky o 20 rublů, zabalí do nich špinavé pneumatiky a hodí je do kufru...

"Obchodní věstník." Co, taková beznaděj?

Majitel. Vysvětluji: montáž pneumatik sama o sobě nemůže být zisková záležitost. Pouze ve spojení s čímkoliv jiným.

Kalkulačka. Proto tady sedíš dva roky!

Majitel. Za prvé, ne sedím: je to pro mě "příjmy". V den jsem účetní v jedné kanceláři. Za druhé, odkud jste se dostali na to, že nemyslím na něco víc?

"Obchodní věstník." To je ono! Co byste ještě museli organizovat pro montáž pneumatik... Možná auto servis?

Majitel. Nejezdte. Nyní peníze v garážových centrech péče nechodí. V takových brzdových destičkách starého "Zhiguli" se změní 300 rublů.

"Obchodní věstník." A možná je v blízkosti obchod s autodíly? Pneumatiky-disky, opět obchodovat?

Majitel. Je to teplejší, ale ještě ji nevytáhnu. Dívám se trochu jinak: voda a šampon - to jsou peníze! Autopůjčovna je obchod pro lidi s finančními schopnostmi.

Zákazníci na gauči se neklidně pokřikovali a vyběhli, nehleděli na televizi.

Majitel (přitahuje na obrázek s vysíláním zápasu). Ne, nemáte o mě starosti. Pokud přijedete za rok, zde budu mít úplně jiný kalik. Ale náš tým marně dovolil Izraelcům, aby vstřelili druhý gól. To je tragédie!

Přehled statistik platů v oboru. Záznamník pneumatik v Rusku

Průměrná úroveň platů za posledních 12 měsíců: závodník s pneumatikami v Rusku

Histogram zobrazuje změnu úrovně průměrné mzdy povolání měniče pneumatik v Rusku.

Distribuce volných míst Pneumatika podle regionů Ruska

Jak je patrné z diagramu, v Rusku je v Moskvě otevřen největší počet volných pracovních míst v oboru Záznamníky pneumatik. Na druhém místě - Leningrad oblast, a na třetím - Sverdlovsk region.

Hodnocení regionů Ruska, pokud jde o plat v profesi Tyre

Podle statistik našeho webu je povolání Tiremaker nejvíce placené v Moskvě. Průměrná úroveň mzdy je 44,167 rublů. Dále přichází Leningradská oblast a území Primorye.

Počet volných pracovních míst pro toto povolání Provozovatel pneumatik v% z platu se pohybuje v Rusku

K 29. srpnu 1818, profesorem, byl v Rusku otevřen 975 volných míst. U 49,8% volných pracovních míst zaměstnavatelé uvedli mzdu ve výši 18 000 - 36 000 rublů. 31% reklam s platností 36 000 - 54 000 rublů a 12,9% s platy 0 - 18 000 rublů

Úroveň mezd: Záznamník pneumatik ve velkých městech Ruska

Profesionální Pneumatika je nejvíce placená v Mytishchi. Úroveň mzdy je 70000 rublů. Následně přijdou Petrohrad a Moskva.

Hodnocení podobných volných pracovních míst podle úrovně mezd v Rusku

Mezi obdobnými profese v Rusku je nejvíce placeným kapitánem motorové jachty. Podle našeho webu je průměrná mzda 147 000 rublů. Na druhém místě - velitel letadla s platy 103323 rublů a na třetím místě - inženýr s platu 102500 rbl.

Kolik vám pneuservis vydělává?

Znaky

  • Majitel - člověk ve středním věku a, zvláštně, humanitární sklad. Říká se "oportunistovi": před dvěma lety se objevilo dobré místo, a proto se dostal do tohoto podnikání. Podnikání je první a zatím jediná.
  • Kalkulačka - špatné a věčné setkání v přístroji zařízení, pedantically fixace příjmů a výdajů instituce.
  • «Obchodní denník» - zvědavý návštěvník, sympatizující s majitelem.

Objekt, který je předmětem šetření: instalace garáže ve vilové čtvrti, 1 sloupek

  • Trvání existence na trhu - 2 roky
  • Počáteční investice - 220 000 rublů
  • Místnost - velká garážová skříňka 6x8 m, měsíční nájemné - 32 000 rublů
  • Denní příjmy - 25 000-28 500 rublů za sezónu, 1 200-1 500 rublů v mimosezóně
  • Roční příjmy - 1 027 000 rublů
  • Doba návratnosti - 12 měsíců
  • Personál - dvě směny pro dvě osoby

Jednat první a jen

Večer 17. listopadu, obchod s pneumatikami v oblasti Novogireeva. V zadní místnosti majitel je zaneprázdněn u stolu s mastným notebookem. Prachová televize v opačném rohu ukazuje smutný fotbalový zápas mezi Ruskem a Izraelem. Dva klienti jsou naštvaní (někdy nepotisknutelní) nemocní a sedí na gauči, kteří viděli pohledy.

Zabouchá dveře, vstupuje do "Business Journal" a do kalkulačky, takže spolu snesou velmi malé množství sněhu.

«Obchodní denník» (s nadšením sněhem). No, s dnem změny pneumatiky vy, spoluobčané!

Kalkulačka (slabě blikat s matným displejem a oslovit majitele konspiračním šeptem). Ve skutečnosti jsme se dohodli - o výtěžcích... Cash musíte hledat.

Majitel. Ach! Nedávno jsem přišel, jen jsem shrnul výsledky.

Kalkulačka (netrpělivě). A co je tam, co?

Majitel. 25 vozů za den, vzhledem k těm, které jsou stále v provozu. Dnes se ukázalo, že džípy pro "re-trénink" z nějakého důvodu šel jamb - 11 kusů. Zbytek je drobné auto a šestnáctý rádius. V této práci, konec konců, jako: čím větší je poloměr, tím více peněz. Obecně platí, že pokladní bude dnes 28 500 rublů. V předchozích dnech to bylo méně - asi 25 tisíc.

"Obchodní věstník." Wow!

Majitel. Při příležitosti "ogo!" - to jste marně. Chápete, že montáž pneumatik z velké části funguje dvakrát ročně - během podzimního a jarního "rekvalifikace". Podzim - rychlé, trvá déle než 10-14 dní, v závislosti na počasí. Jaro - více "rozmazané", trvá měsíc a půl, protože lidé, kteří máme na trní, mohou skoro skákat až do léta. Zde pro tyto dvě sezóny máme peníze za celý rok a vyděláváme. Všichni zbytek času u nás - ne "ogo!", Ale nepřetržitý "ege!". V létě, obecně, čtyři nebo pět vozů denně, a všechny penny práce - vyjádřit opravu punkce. Pokud zazvoní na pokladně do konce pracovního dne 1 200 rublů - pak děkuji Bohu!

Kalkulačka. Mohu pak vypočítat roční příjmy za objektivitu obrazu?

Majitel. Na mě, stejně jako u osoby s účetním vzděláním, se již počítá i bez tebe. Můj obrat v loňském roce činil 1 027 370 rublů.

Kalkulačka (profesionálně obdivující). Jaká přesnost v účetnictví!

Majitel. Z toho bylo asi 675 tisíc jen pro dvě období "rekvalifikace". To znamená, že vyděluji dvě třetiny peněz za dva měsíce roku. Musíte zaplatit za pronájem, víte, po celý rok, lidé udržují...

«Obchodní denník» (snění). Budete muset pracovat v těchto dvou "rekonstrukčních" měsících, ale po zbytek času budete zavřeni a lidé budou propuštěni - pro ekonomiku!

Majitel. Fantazie to všechno! Za prvé, kdo mi dá box na dva měsíce? Zadruhé, montáž pneumatiky by se měla stát na tomto místě po celý rok, takže trasa ho nezvyšuje. A za třetí... Budete si objednávat před sezónou pokaždé, když si najme šabashnikov, jehož ruce se potřísní nápojem, nebo co? Od těchto pracovníků - pevné ztráty: ten pohon bude poškozen, pak pryž - zvláště pokud má nízký profil...

"Obchodní věstník." Vyskytly se takové případy?

Majitel. A pak! Znáte ceny sami, pravděpodobně: 180 dolarů za nový obsazený disk nebo 120 za obnovu. Vyndejte a dejte je klientovi! Takže držím svého pána, pracují po celý rok. Víte, kolik lidí jsem se dotkl, když jsem je našel? 90% těch, kteří přišli na oznámení - všichni alkoholici, hazardní hráči a drogově závislí.

Kalkulačka. Chci vypočítat všechny příjmy, které obdržíte za rok. Buďme upřímní!

Majitel. Moje účetnictví je stejně jednoduché jako tříkolka. Daně na "zjednodušené" - 6% z obratu. Vypočítat!

Kalkulačka s jiskrou. Daně za rok jsou zaokrouhleny - 61,640 rublů. Z ročních příjmů zůstává 965 730.

Majitel. Pronájem boxu za měsíc - 32 000 rublů. Za rok - 384 000.

Kalkulačka (kliknutí pomocí tlačítek). Z výtěžku zůstává 581 730 rublů.

Majitel. S platy je vše jednodušší nikde. Dvě směny, každý se dvěma lidmi. Všichni sedí na procentuální úrovni. Master shift dostane 20% získaných služeb, pneumatiky - 10%. Celkem 30% z celkových příjmů pro "lidi" přichází.

Kalkulačka. Existuje tedy 273 520 rublů.

"Obchodní věstník." Mistři si nestěžují na své příjmy?

Majitel. Teď se na sedm dní pracují na zhruba patnáct set dolarů. A v mimosezóně, samozřejmě, bude lak k nasávání. Ale já jsem si myslel: v průměru za rok mají asi 700 dolarů měsíčně. Normálně, pokud vezmete v úvahu, že dva dny pracují ve dvou...

Kalkulačka. Jaké jiné kosti jste depresivní?

Majitel. Náklady všeho druhu - závaží, tácek, těsnicí hmoty - se pohybují kolem 33 500 rublů ročně. Elektřina a pátý až desátý běžel tisíce na 35... To je asi všechno.

Kalkulačka. Fu! Zdá se, že dostanete 205,020 rublů ročně. Nebo asi 8 368 dolarů. Nebo 697 dolarů měsíčně.

Majitel. Takhle.

Kalkulačka. Co kdybyste pracovali někde pro manažera na nízké úrovni za stejné peníze? Bylo by ti klidnější, chesslovo!

«Obchodní denník» (soucitně). Jo, no, mnoho "krav" dává "mléko"...

Majitel. No, předpokládejme, že "kráva" není tak drahá. Já jsem o počáteční investici. Všechna zařízení pro kruh stojí 200 000 rublů.

Kalkulačka (pískání). Proto se vyplatí za rok!

«Obchodní denník» (kousání rtů). Možná, že se nějak snažíš zintenzívnit, koupit výrobní zařízení, přidat služby?

Majitel. Haha! Předtím, než podnikáte s velmi nízkým stropem, není tam kam narůst (několikrát se na vrchol pálí kvůli přesvědčivosti). Výtah za 140 tisíc rublů koupit? Zvednu auto s jackem v hodnotě 17.000. Stroj na čištění kol pro 130 tisíc, aby dal? Většina zákazníků stále nakupuje od nás poté, co znovu připravuje černé balíčky o 20 rublů, zabalí do nich špinavé pneumatiky a hodí je do kufru...

"Obchodní věstník." Co, taková beznaděj?

Majitel. Vysvětluji: montáž pneumatik sama o sobě nemůže být zisková záležitost. Pouze ve spojení s čímkoliv jiným.

Kalkulačka. Proto tady sedíš dva roky!

Majitel. Za prvé, ne sedím: je to pro mě "příjmy". V den jsem účetní v jedné kanceláři. Za druhé, odkud jste se dostali na to, že nemyslím na něco víc?

"Obchodní věstník." To je ono! Co byste ještě museli organizovat pro montáž pneumatik... Možná auto servis?

Majitel. Nejezdte. Nyní peníze v garážových centrech péče nechodí. V takových brzdových destičkách starého "Zhiguli" se změní 300 rublů.

"Obchodní věstník." A možná je v blízkosti obchod s autodíly? Pneumatiky-disky, opět obchodovat?

Majitel. Je to teplejší, ale ještě ji nevytáhnu. Dívám se trochu jinak: voda a šampon - to jsou peníze! Autopůjčovna je obchod pro lidi s finančními schopnostmi.

Zákazníci na gauči se neklidně pokřikovali a vyběhli, nehleděli na televizi.

Majitel (pohledem na obrázek s vysíláním zápasu). Ne, nemáte o mě starosti. Pokud přijedete za rok, zde budu mít úplně jiný kalik. Ale náš tým marně dovolil Izraelcům, aby vstřelili druhý gól. To je tragédie!

Záclona

Dmitrij Denisov
Zdroj: Obchodní věstník

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Obchodní fórum

Pneuservis, fórum pro pneuservis

gig13 03.03 2013

Pánové, řekni mi, jak si nechat pneumatiku odnést. pracoval měsíc, pneumatika se nachází u čerpací stanice (přímo v budově čerpací stanice) vedle velkého umyvadla (10 metrů). hlavním mínusem - vstup do hrazení je umístěn na boku - je třeba zastavit u čerpací stanice a pak bude vchod viditelný. ruční doplňování paliva vám neumožňuje zavěsit velký nápis na tankování budovy, aby signalizoval. že na stožáru u vchodu do čerpací stanice jsem vytvořil jen štít, dal jsem obrázky níže, abych lépe pochopil obrázek. + Do této soutěže je vysoká - v 200 metrech velká bota na jedné straně a ve 100 m na druhé straně, také šátek, ale malý. ale průchodnost ulice je velmi velká. před rokem, před námi na stejném místě, bylo přítelem. on opustil tento obchod, on se připojil k jinému podnikání a prodal všechny vybavení a odešel. rozhodli jsme se znovu vznést věc. prostor 38 čtverců, poměrně velký, dobré místo, měniče pneumatik se zkušenostmi z ostatních montážních linek, ale zatím ne. řekni mi, jak se vyvíjet? v plánech - reklamní reklama v blízkých oblastech, natočíme video pro spuštění do sítě.
měsíc uplynul - věci nejsou tak horké. tam není jediné auto přichází za den vůbec.

První: prozkoumejte seznam služeb nabízených sousedními prodejnami pneumatik. Jistě na jejich seznamu není služba; obnovení disků, a pokud existuje, pak buď razítko nebo lehká slitina v izolaci. Pokud se jedná o tento případ, pak stojí za to, že tuto službu přidáte do svého seznamu, a proto musíte podle potřeby zakoupit diskotéky. Relevantní inzerce nabízí obecný přehled. Navzdory zákazu čerpacích stanic při instalaci banneru může fungovat jako váš asistent! Určitě existuje minimarket s oleji, které lze změnit bez prohlídky, proto musíte koupit olejovou nádrž se sondami. Obecně musíme improvizovat, kolegyni! :-)
Diskoproyalny stánek: od 47.500 tr. (pro razítkování)
Nádrž pro příjem oleje: od 7500 tr. (můžete to udělat sami)

gig13 03.03 2013

Dobrý den!
1) A jestli si právě vyzvednete garáž, která je přímo u malé ulice se dvěma uličkami, a na její základně zorganizujte montáž pneumatik, jaké problémy mohou vzniknout s kontrolními orgány?
2) A jak přistupovat k volbě místa - lepší než bod v blízkosti hlavní silnice (altushka, Jaroslavka, atd) na okraji spaní s několika konkurenty vedle nebo přímo v rezidenční čtvrti, kde konkurence není v přímé viditelnosti, ale také přijde pouze z okolních domů. průchodnost je malá.
3) Opět platí, že pokud se začít od nuly a bez výpovědi ze základního dílu, kolik zaměstnanců je třeba na prvním místě (otevřít na podzim bude sezóna) pokud zaměstnanec 2 dost naplánovat 2 * 2, dokud bod je nový, a zákazník není zvyklý na to?
4) Pokud vezmeme v úvahu mytí pneumatik, potřebujeme Mutotene v SES s množstvím licenčních doků, nákupem uzavřených systémů čištění vody apod., Jako u případů mytí automobilů?
5) V případě provozu „skladování pneumatik na off-sezony“ o skladu potřeb, jaký je postup přijetí pneumatik, pokud tam je hlavní problémy, když dáte tři roky 10krát rezininu záplatované a zpět vyžadují zcela nového?
6) Protože služba pneumatik se týká služeb pro obyvatele pokladny, takže nechápu?

Já bych jen doporučit, abyste opustili myšlenku placených pracovníků, alespoň na první pohled! Nebo si pomoschnika.Tebe budou muset nejprve přečíst a naučit se co nejvíce: kolik a jaký druh spotřebních materiálů pro všechny vybrané časové období, aby číst a učit se pneumatiky technologie oprav a duše, vyvážení pneumatik a přímo a související s těmito operacemi jemnosti a nuance. Je to nezbytné pro další kontrolu budoucích pracovníků, jak jste již pochopili.
Pokud jde o orgány, pak podle nové právní úpravy, protože registraci na federální daňové služby (daně), žádná autorita má právo buď kontrolovat v průběhu 3 let, a to zejména, jak jste správně napsal; služba pneumatik je služba. Přesto bych doporučil odesílání zpráv, „nejsou přijaty cizí vstupy“, to pomůže v budoucí audity.
Pokud jde o mytí a skladování pneumatik; Nedělejte to před všemi, pak nebudete mít žádné otázky. Dělám to: popisuji jejich stav s jejich majitelem, jmenovitě hloubkou ochránce a přítomností propíchnutí. Všichni jako obvykle říkají "ano, proč", ale pak s potěšením na tváři předplatné zásob.
Co se týče místa, je jistě lepší než nejživější místo nemůže být, ale i tak jste v očích těch, kteří nemusejí obviňovat oči. Mají myšlenky; "Jo, kolik automobilů, musíš jít podívat něco, mléko!" Doporučil bych vám, abyste si vybrali místo v rozsahu ostrého a přidali ještě další pár do seznamu nabízených služeb, jako je výměna oleje atd. :-)

7. Finanční plán

Celková výše počáteční investice, která bere v úvahu běžné výdaje v prvním měsíci, činí 1 100 450 rublů. Asi 40% z celkové částky jsou investice do vybavení, stejně jako opravy a výzdoba prostor.

Pokud jde o snížení počátečních nákladů nákupem použitého zařízení, maximální sleva na zařízení zakoupené v dobrém stavu bude 50%. Ve stejnou dobu bude spoření 196 225 rublů. Nicméně v tomto případě je pravděpodobnost výpadku zařízení několikanásobně vyšší. Vezměte toto riziko na sebe, nebo nezkrácujte nákup nových zařízení - je to na vás.

Počáteční investice do otevření prodejny pro montáž pneumatik

Náklady na registraci dokumentů

Registrace do státních a daňových úřadů, otevření běžného účtu

Celkem

2 000

Investice do základního vybavení

Jak otevřít pneumatiku od začátku: 7 po sobě jdoucích akcí

Každoročně se v ulicích objevují další automobily, a tudíž i potřeba bezpečného parkování, pneuservisu, autoservisů, čerpacích stanic, stejně jako počet nových aut.

Dnes budeme uvažovat o strategii otevření vlastního montáže pneumatik, uvedeme hlavní problémy tohoto podnikání, které můžete na začátku čelit. A také poskytují užitečné rady a doporučení týkající se zahájení činnosti v oblasti pneumatik, což nejen zjednoduší proces otevírání, ale také pomůže ziskové a slavné automobilové centrum.

Jak otevřít pneumatiku od začátku?

Postup

Chcete-li otevřít vlastní montáž pneumatik, budete muset provést řadu činností:

1. Dokončete postup registraci svých činností. Stačí, když otevřete IP, pokud se podnik začne stavět samostatně. Přítomnost partnera zahrnuje provádění činností ve formě LLC.

2. Zůstaňte zapnutý účetnictví v oblasti daní a PF. Poté budete muset získat povolení k provedení této činnosti od místních úřadů.

3. Získejte a doručte pokladna a to i na účtu v daňové službě, má-li se k němu počítat. Ale bez ní můžete přijímat platbu.

4. Najít vhodné místo, vybavení podle předpisů požární kontroly.

5. Nakupte potřebné vybavení.

7. Inzerujte instituce.

Vlastnosti montáže pneumatik

Pneuservis může provádět různé úkoly podle uvážení vedení a schopností zaměstnanců. Existuje však minimální počet služeb, které by měly být v takovém zařízení provedeny.

Odborníci vaší služby by měli být schopni provádět následující druhy práce:

 • Demontáž kol;
 • Opravy pneumatik (punkce, řezy);
 • Vyvažování kol;
 • Změna pneumatik (sezónní);
 • Instalace nových pneumatik na kola.

Z hodnoty seznamu služeb, které může služba nabídnout zákazníkům mnoha způsoby záleží na jeho úspěchu a tedy i na příjmech.

Místo pro otevření dílny

Nejvhodnější místo pro otevření montáže pneumatik - oblasti s neustálým provozem automobilů.

Vstupy do garážových družstev, území poblíž čerpacích stanic, silniční kavárny a hotely, nákupní centra, parkoviště, okraje města jsou ideální pro umístění takové služby.

Při hledání vhodného místa je důležité zvážit přítomnost dalších podobných institucí nebo autoservisů na této ulici. Pokud je jejich počet velký a fungují zde dost dlouho, je nepravděpodobné, že bude mít smysl otevřít jejich instalaci vedle nich.

Pokud však máte informace o jejich nedostatcích - dlouhé pracovní podmínky, vysoké ceny, špatná kvalita poskytovaných služeb, pak se můžete otevřít a budete muset vedle nich pracovat naopak.

Můžete zvážit možnost volby na volném prostranství, ale stojí za to pochopit, že tam bude jen málo lidí, kteří chtějí opravit automobily na ulici za nepříznivého počasí, a to vyvolá tok cenného personálu, který bez něho není snadné najít.

Jako budova pro pneuservis může sloužit garáže, kabiny nebo jakékoliv jiné vhodné místo k tomu.

Vytvoření nové budovy je nákladné podnikání, je lepší pronajmout stávající a provést malou opravu. Je žádoucí mít v takové budově vytápění, zásobování vodou a elektřinu.

Čím více vybavení je v obchodě s pneumatikami, tím víc ochotně přijdou lidé. Prostory musí zcela splňovat požadavky požární kontroly a SES, a to až po přijetí jejich závěrů, které mohou začít pracovat.

V místnosti by měla být:

 • Místo pro jídlo;
 • Dřez s toaletou;
 • Šatna.

Z dlouhodobého hlediska je možné vybavit samostatná místnost pro odpočinek klientů, takže netrpělivě čekali na auto, ale seděli na pohodlné pohovce s šálkem kávy.

Zařízení pro prodej pneumatik

Chcete-li službu dokončit, musíte nejprve určit rozsah poskytovaných služeb a na jejím základě vytvořit seznam zařízení, které potřebujete k nákupu:

 • Válcovací stroj pro válcovací kotouče;
 • Vyvažovací stojan pro automobily;
 • Vulkanizátor pro opravy pryžových výrobků, bezdušové pneumatiky, obnovení vzduchotěsnosti;
 • Zařízení Jack;
 • Koupelna pro kontrolu kol;
 • Kompresor;
 • Stroj pro montáž pneumatik pracuje;
 • Nabíjení baterií;
 • Nástroje.

Kromě uvedených zařízení budete muset nakupovat spotřební materiál: náplasti, pleteniny, chemikálie a tak dále.

Můžete začít s opravami aut, a po konsolidaci v tomto níže můžete rozšířit nabídku služeb a zahrnout údržbu nákladních automobilů.

Personál pro dílnu

K náboru personálu je třeba zodpovědně přistupovat: ke kvalitě, nikoli k množství. Nechte službu na začátku od začátku 1-2 specialisty, ale měli by dobře vědět jejich podnikání a úkoly by měly být úspěšné.

Minimální počet zaměstnanců:

 • Ředitel (můžete samostatně provádět své funkce);
 • 1 nebo 2 opravárenský personál.

Vzhled a chování zaměstnanců nehraje ani nejmenší roli, protože je nepravděpodobné, že se někdo bude chtít vrátit tam, kde přísahají, neustále kouří nebo jsou lehce opilí.

Pracovní forma zaměstnanců poskytne zařízení pevnost a zdvořilost a pozornost vůči každému majiteli automobilu povzbudí důvěru a vyhraje si úctu.

Reklama na pneumatiky

K podpoře montáže pneumatik bude muset vynaložit mnoho úsilí, protože v těchto zařízeních není žádný nedostatek. Je třeba přitáhnout pozornost, vystupovat z pozadí jiných služeb.

K tomu je třeba:

 • přijít s jménem a udělat znamení na budovu;
 • Poskytnout formu zaměstnanců se znaky s názvem služby.

Jméno by mělo být nezapomenutelné, se smyslem můžete dokonce s humorem.

Poté, co potřebujete vytisknout letáky se slovem: "ACTION" a vložte je pod stěrače čelního skla. Informace o slevách jistě budou zajímavé pro nadšence automobilů a rádi se podíváme do salonu.

Nešetřete peníze na reklamu, správně inzerovaná služba začne vytvářet příjmy mnohem rychleji než ta, o které nikdo neví.

Služby pneumatik od nuly: obchodní plán

Po analýze potřebných nákladů můžete zhruba vypočítat náklady:

 1. Náklady na registraci dokladů- 10 000 rublů.
 2. Pronájem budovy bude stát 30 000-60 000 rublů. Konečná čísla závisí na oblasti, čím živější je avenue, tím vyšší je měsíční poplatek. Náklady na elektřinu, vodu by měly být zahrnuty do těchto nákladů. Pokud máte vlastní prostory, taková položka výdajů je vyloučena.
 3. Náklady na zařízení v průměru činí 400 000 rublů. Můžete si na ni uložit koupit potřebné vybavení z vašich rukou, které bylo dříve používáno. Ale pro výběr použitého zařízení je nutné mít osobu, která tuto techniku ​​rozumí. To vám pomůže, abyste se nedostali do rozbitých nebo nefungujících příloh.

Požadovaná částka na otevření pneumatiky je v průměru 500 000 rublů.

Pneuservis jako podnik: návratnost

Vše, co souvisí s vozidly s příslušnou organizací, je schopno přinést vysoké příjmy a montáž pneumatik není výjimkou. Poptávka po těchto službách bude vždy, zejména na jaře a na podzim, kdy bude nutné vyměnit gumu.

Tato činnost považuje za vysoce ziskové protože v počáteční fázi nevyžaduje velké finanční investice, zatímco již od prvních měsíců může přinést dobré příjmy.

Ceny za služby jsou různé a závisí na obtížnosti práce. Tudíž uspořádání čtyř kol stojí od 1300 do 3100 rublů, v závislosti na poloměru kola, opravy pneumatik od 100 do 1000 rublů.

Denně, s dobrým tokem zákazníků, může služba přinést příjmy až 20 000 rublů, ale v sezóně ještě víc.

Možné problémy

Hlavní problém montáže pneumatik je velká konkurence. Střediska péče o vozidlo, střediska péče o pneumatiky jsou umístěna doslova na každém dvoře a je velmi obtížné se usadit, zůstat a rozvíjet své podnikání.

Při otevírání pneumatiky byste měli pečlivě prostudovat oblast, identifikovat poptávku po službách, které nabízíte.

Otevření takové služby bude ziskové ve velkém městě, a to i v případě konkurentů, než v řídce osídlených oblastech, kde je jen málo automobilů.

Druhý problém montáže pneumatik je sezónnost tohoto podnikání. Když otevřete svou službu, měli byste pochopit, že je možné, že příjmy nebudou stabilní. Špička zisku padne na pád a váhu - čas nahradit zimní kola v létě a naopak.

Ve zbytku času se výnosy mohou výrazně snížit. Chcete-li zvýšit tržby v "klidném" čase, můžete nabídnout další zákaznický servis - například skladování kol. Ale v tomto případě potřebujete volný prostor.

V počáteční fázi se mohou vyskytnout potíže s těmi, kteří chtějí využít vaše služby, a tudíž neustálý obrat personálu, ale s trochou úsilí můžete stabilizovat své aktivity a pak se montáž pneumatik začne přinášet trvale vysoké zisky.

Jak otevřít službu pneumatik? Podrobné pokyny naleznete v následujícím videu:

Podnikatelský plán pro úspěšnou službu pneuservisů - vyplácí deset zákazníků

Vytvoření vlastního podnikatelského plánu pro montáž pneumatik znamená pochopit, že to není podnikání, kde získáte obrovskou částku za několik měsíců. Složitost tohoto podnikání je především v obrovské konkurenci - ve velkých městech najdete asi padesát pneuservisů s vynikajícími pány a přiměřenými cenami. Kromě toho nesmíme zapomenout na velké množství zařízení potřebných k otevření opravny pneumatik. Budete muset investovat čistou částku jen proto, aby začal sójovou aktivitu. Tak proč, pokud je všechno tak složité, píšeme o tomhle podnikání? Faktem je, že s rostoucím počtem vozů na silnicích roste i počet potenciálních zákazníků montáže pneumatik. A tito zákazníci dvakrát za rok budou v každém případě využívat služby prodejny pro montáž pneumatik a zda je to vaše dílna nebo závodní dílna - závisí na osobní péči a reklamě.

Výhodou tohoto podnikání je neustálý příliv peněz, i když ne velký. V určitých obdobích nebudete vydělávat spoustu peněz, což stačí jen na splacení fungování av sezóně vyděláte pětkrát více než obvykle. Dále vám řekneme, jak snížit náklady na nájemné, platy zaměstnanců a také představit možné vyhlídky na rozšíření podnikání v budoucnu.

Obchodní plán pro shinomantazh: první kroky

První věc, kterou musíte udělat, je zaregistrovat svou společnost. Budeme moci zaregistrovat společnost jako IP - bude pro nás jednodušší platit daně a obecně pro malé podniky to je nejlepší možnost. Registrace probíhá v několika krocích, hlavním je uvedení názvu společnosti, uvedení statutárního kapitálu a majitele společnosti. Kromě toho bude mnoho dalších odkazů, které nikdo nechce shromažďovat - pro to existují speciální firmy. Sami o sobě pro jistou částku projdou všechny případy a obdrží pracovní povolení. Kompilace dokumentů bude stát 3 tisíc rublů, to jsou naše první náklady na montáž pneumatik.

Po registraci montáže pneumatik je potřeba hledat prostor pro montáž pneumatik. To je velmi důležitá, ne-li nejdůležitější položka podnikatelského plánu. Pokud nevíte, kde otevřít montáž pneumatik, měli byste použít odbornou radu. Potřebujeme zvolit pro naše podnikání nejvhodnější místo založené na dostupnosti pro zákazníky, otevřenosti terénu a nízké nájemné, což neumožňuje zpřísnění jejich služeb. Neběžíte po centru města, příliv zákazníků se zanedbatelně zvýší, ale cena bude 200 tisíc měsíčně. Příliš drahé pro mladé podnikání. Zkuste najít prostornou garáž nebo krabici pro montáž pneumatik na volném prostranství, abyste mohli položit několik aut. V oblasti Moskvy najdete krabice pro pneuservis za 10 tisíc rublů měsíčně. Záležitost spočívá v tom, že takové boxování stojí 60 tisíc a jeho majitel jednoduše vydělává za pronájem.

Jak začít s montáží pneumatik

Hlavní obtížností při otevírání nové pneumatiky je cena zařízení, z čehož většinou vybírají náklady na montáž pneumatik. Pokud si koupíte absolutně vše, co potřebujete, maximální kvalitu, pak cena dosáhne 40 tisíc dolarů. Samozřejmě, nový hráč na trhu s pneumatikami nemá takový rozpočet. Budeme snižovat naše výdaje, koupit levnější vybavení a řídit nejpotřebnější nástroje. Nyní vám řekneme, jak může podnikatelský plán montáže pneumatik pomocí jednoduchých tajemství "zhubnout".

Pro výměnu pneumatik na vozidle je třeba jej zvednout. Firmy pro výměnu strmých pneumatik používají jeřáb, do něhož vozidlo vede, stoupá, pak se pneumatiky mění. Takový jeřáb stojí 160 tisíc rublů. Vyměníme jej za zdířku, která provádí stejné funkce, jen proces vypadá tak neuvěřitelně. Cena jack začíná od 1,5 tisíc rublů a dosahuje 17 tisíc. Na co, jack pro 17 tisíc rublů vznáší nákladní auto. Také, když otevřete obchod s pneumatikami, doporučujeme si koupit auto na čištění starých pneumatik. Jedná se o malou instalaci v hodnotě 130 tisíc rublů, která za deset minut umyje staré pneumatiky. To je jen 10% zákazníků, kteří chtějí zaplatit za to, zbytek jen házet pneumatiky do kufru a vzít je do garáže. Musíme si koupit jen vybavení, které je užitečné v práci, nebudeme utrácet takové množství na zbytečné vybavení.

Musíme si koupit měnič pneumatik pro kola automobilů, vyvažovací stojan a kompresor pro čerpací tlak. Toto je základ pro montáž pneumatik, hlavní nástroje pro práci s pneumatikami a jejich opravy. Je také třeba koupit vulkanizátor, je levný a používá se docela často. Všechna tato zařízení nás stály 102 tisíc rublů a to je největší výdaj v našem obchodním plánu pro pneumatiky. Vzhledem k těmto jednorázovým nákladům je tato činnost jednou z nejobtížnějších.

Podnikový plán pro montáž pneumatik: vyhledávání pracovníků

Pneuservis obvykle funguje odpoledne, jelikož majitelé vozů pracují hodiny až dva, a po práci se snaží vyměnit pneumatiky a opravit jejich zlomení. Budeme postupovat z tohoto plánu a najmete jednu osobu, která bude provádět veškerou práci v dílně. Pro dokonalou práci potřebujete dva lidi, ale pokud se rozhodneme snížit náklady na minimum, budeme muset pracovat samostatně. Nebudeme provádět žádnou speciální práci, pomůžeme vám s instalací zdířky, dodávkou nástroje. Budeme také provádět účetní práci a obdržíte platbu za provedenou práci.

Plat v oblasti montáže pneumatik se liší v závislosti na rozsahu služeb poskytovaných velitelem. Jednoduše zapadněte do auta, vložte jej do zdířky a vyměňte pneumatiky za jednu věc a upravte tlak v pneumatikách, zkontrolujte jejich vnitřní poškození a tak dále - je to další úroveň práce. Najdeme dobrého odborníka a nabízíme dva druhy mzdy - práci na boku nebo časově založené. Je pro nás výhodnější poskytnout mzdové náklady, což stimuluje zaměstnance více. Navíc během "bez sezóny" nebudeme plýtvat penězi, aniž bychom získali nějaký příjem. Optimální sazba je 10% celkového zisku podniku měsíčně.

Vyhledávejte zákazníky v oblasti montáže pneumatik

V každé obchodní činnosti jsou zákazníci nejdůležitějším prvkem. Zákazníci přinášejí své peníze a umožňují nám splatit jejich operaci, zákazníci jsou nuceni soutěžit. Před zahájením práce, starat se o své zákaznické základny - vytvořit zajímavý reklamní kampaně, distribuci letáků na mytí automobilů všem zákazníkům, svým přátelům, které začaly podnikat, a mohou poskytovat služby se slevou. Naším úkolem je dát nějaký začátek do vašeho podnikání, pokud zůstanete stát, brzy se nejen dostanete do dluhů, ale také ztratíte touhu pracovat.

Nezapomeňte na sílu internetu - v dnešní době je to velmi efektivní marketingový nástroj, a pokud to uděláte správně, objeví se zákazníci. Napište reklamy na speciální desky, objeví se na internetu na každém kroku, mluví o jejich službách v sociálních sítích. Taková reklama se uskuteční v několika stovkách rublů, ale přinese tucet zákazníků a rozhodně se za ně zaplatí. Nezapomeňte - hlavní věc pro zimu a léto je mít dostatečnou zákaznickou základnu, která v sezóně přinese dostatek peněz, které by na nich pak fungovaly až do příští sezóny. Takže žijte všechny malé obchody s pneumatikami.

Podnikatelský plán pro montáž pneumatik: náklady a výnosy

Věnujte pozornost tomu, kolik peněz je vynaloženo na vybavení. To je obrovský měnič náklad pneumatik podnikání a nemusíte nutně okamžitě poskytne 102 tisíc pro všechna zařízení - postupně kupovat každou položku v seznamu, a rozhodnout, kdy otevřít své pneumatiky, bude již máte vše, co potřebujete. Musíme utratět celkem 102 tisíc rublů za vybavení. Nemůžete to dělat bez spotřebního materiálu - komory, oleje a tak dále. S malým proudem zákazníků budou naše náklady na materiály 6 tisíc rublů.

Náklady na fungování jsou také velké. Zaplatíme 10 tisíc rublů za pronájem místnosti a 15 tisíc rublů bude věnováno mzdě mistrovi. Přidejte další a reklamní náklady - stačí 3 tisíce rublů měsíčně. Výsledkem je, že za měsíc potřebujeme 28 tisíc rublů k fungování - plně vrácené částky.

Hovoříme o příjmech v této oblasti. Výměna pneumatik bude stát zákazníkovi 1800 rublů, přidáme zde cenu diagnostiky tlaku v pneumatikách - 1000 rublů a získáme průměrnou kontrolu od zákazníka. Abychom se mohli vrátit a zaplatit daně, musíme sloužit 10-12 zákazníků měsíčně. Se správnou reklamou získáte 10 zákazníků denně.