Myšlenky podnikání od začátku

chebyrashka »Před více než rokem

Výroba odlitků

Vytváření zobrazení

ximik »Před více než rokem

Grisha »Před více než rokem

Výroba odlitků

Roman »Před více než rokem

anfissa »Před více než rokem

Vytváření zobrazení

Sylph »Před více než rokem

Výroba odlitků

Roman Novorossiysk »Před více než rokem

Tatiana28 »Před více než rokem

Světlana C »Před více než rokem

Patrubok »Před více než rokem

Podnikatelský plán formy

Na našich stránkách existuje velké množství bezplatných obchodních nápadů.

Na našem webu je zastoupeno velké množství licencí.

Na našich stránkách existuje velké množství bezplatných obchodních plánů.

Obchodní oblasti

"Wax Pens" - v anglickém překladu "Wax hands". Vytváření voskových kopií vašich rukou je fascinující proces, ve kterém se dospělí i děti účastní stejného zájmu. Farebná škála a ruční gesto jsou vybírány zákazníkem nezávisle, takže vytvořená kopie se vždy ukazuje jako individuální. Na žádost zákazníků může mistr dokončit i kopii dvou rukou různých lidí - zejména pro milované páry.

Kdo potřebuje tyto "zábavné pera"?
 • Rodiče - dobrá vzpomínka na nádherné chvíle dětského dětství. To je dobrý důvod k zapamatování si radostných okamžiků života.
 • Děti jsou nejen barevným a jasným darem, ale také jedinečnou příležitostí podívat se na jejich ruku za 5-7 let a pochopit, jak jste vyrůstali.
 • Babičky a dědečky - jaký dárek může být lepší než obsazení z ruky vašeho milovaného vnuka nebo vnučky!
 • Milovníci jsou skvělou příležitostí vyjadřovat své pocity milovanému.
Jak začít podnikat na výrobu odlitků rukou z vosku?

Nejprve je nutné zakoupit vybavení a materiály:

 • kapacita pro umístění barevného a bílého parafínu - 80 tisíc rublů;
 • obchodní přehlídka pro umístění do nákupního centra a nákupního centra - 67 tisíc rublů;
 • spotřební materiály pro 500 suvenýrů - 10 tisíc rublů;
 • Dye (8 rublů na 1 gram) - 8 tisíc rublů.

Celkem za nákup vybavení bude vyžadovat zhruba 175 tisíc rublů.

Jak se dělá proces natáčení?

Technologie je velmi jednoduchá a zahrnuje následující operace:

 1. přípravu ruky. Zvláštní krém se nanese na ruku klienta, což umožňuje odstranění voskového otisku prstů bez zvláštní námahy. Pak klient zvolí gesto ruky, kterou chce zachytit: Mír, OK, vítězství nebo cokoliv;
 2. ruka je ponořena do studené vody a pak do teplého vosku. Postup se opakuje nejméně pětkrát (pro vytvoření vrstvy). Dále master odebere otisk prstu z klienta;
 3. poslední fáze - výběr barev. Velitel na žádost klienta aplikuje barvu, výkresy apod. Za příplatek si můžete vybrat držitele pro obsazení ve formě srdce, hvězdičky nebo kruhu.
Jak mohu vydělat peníze na tento nápad?
 • Můžete jít na různé svátky a nabídnout všem, aby vytvořili jedinečnou obsazení ruky. Může se jednat o firemní akce, svatby, dětské svátky, fóra, městské oslavy.
 • Můžete jednat s mateřskými školkami a přijít v určený čas. Zájem o správu zahrady (možná i pro určitou částku) a dělat některé výtvarné lekce pro děti. Jsem si jist, že mnozí rodiče jsou připraveni zaplatit 200 rublů, protože obdrží jedinečnou obsazení ruky svého dítěte na paměť. Pro dítě je velmi zajímavý proces vytváření dojmu: podílí se přímo na něm.
 • Můžete si pronajmout pár metrů čtverečních (5-6 dost) v nákupním centru nebo nákupním centru a nabídnout všem, kteří projíždějí, aby vyvolali dojem ruky na paměť. Důležité je vysoká návštěvnost a dobrý pracovník, který bude mít zájem o nakupování služeb. Postačí přilákat pouze jednoho klienta a kolem něj se utvoří dav zainteresovaných občanů.
 • Taková věc se dokonale dostane do turistických a rekreačních měst, kde se tradičně velmi dobře nakupují suvenýry.
 • Můžete se usadit v jakémkoli útulném místě, nebo v blízkosti nějakých turistických atrakcí a dělat odlitky se symboly oblasti. Současně může cena dosáhnout až 500 rublů za suvenýr.
Kolik můžete vydělat?

Průměrná cena služby je 300 rublů. Pokud uděláme alespoň 10 suvenýrů za pracovní den, obdržíme příjmy 3000 rublů. Materiály, ve skutečnosti velmi levné. Hlavní náklady jsou mzdy a nájemné v prostorách. Pokud budete pracovat nezávisle, měsíční zisk bude nejméně 50 tisíc rublů. Hlavním důvodem je najít místo. Čím větší je propustnost bodu a čím vyšší je úroveň příjmu obyvatel, tím více příležitostí k výdělku.

Výroba odlitků z pera a nohou

Nejen výnosný obchod, ale i příležitost udržet si příjemné vzpomínky

Firma „Chameleon“ nabízí pokusit se zajímavým podnikání: Výroba prostředků slepochkami ruce a nohy dítěte, 3D kopie novomanželů ruce, pamětní medaile s otisky dlaní, odlitky tlapky domácích mazlíčků.

Jak to vypadá:

Formáty

Tato firma se může angažovat doma nebo otevřít místo ve velkém nákupním centru, které nabízí širší nabídku služeb.

Formát "Domov"

Pokud pracujete doma, obdržíte následující příkazy. Zákazník volá telefon. Čas je diskutován, datum příjezdu specialisty doma. V určeném čase doma klient odstraní potřebné žaluzie, pořídí dítě a promluví o možnosti návrhu. Všechny podmínky jsou zaznamenány v objednávkovém formuláři. Odráží také výši předčasného splacení kompozice, je vydána kontrola. Mistr odnáší odlitky a veškeré zbytky práce na nalévání a další zdobení kompozice, tráví doma.

Dokončené práce jsou klientovi doručovány doma nebo je odvezou na místo určené velitelem, pokud je to nutné, platí zbývající částku.

Formát "Studio"

Pokud pracujete ve studiu nebo máte obchodní centrum v nákupním centru, objednávky jsou přijímány přímo na místě manažerem nebo telefonicky. Formy mohou být odstraněny jak ve studiu, tak v domě zákazníka podle jeho uvážení. Navíc, jít do domu k zákazníkovi je, že pro dítě takové podmínky jsou pohodlnější, vedle známých hraček, nábytek.

Jak můžete vidět, podnikání je docela snadné, nevyžaduje speciální znalosti, významné investice potřebují jen touhu, a všechno ostatní, že jsme tím, co hledáte z technologie a konče poradenství v oblasti vedení záležitostí.

Cílové publikum

Potenciální kupci jsou: milující rodiče, prarodiče, kmotři. Rodiny s průměrným příjmem a nadprůměrným. Věk hlavního klienta je od 23 do 45 let.

Způsoby podpory

Cílovou skupinu je o této službě informována umístěním inzerátů v: mateřských školách, mateřských školách, fotografických salonech a fotografických ateliérech, prodejnách dětských potřeb, registrů. Hlavním úkolem v tomto oboru na začátku práce je prohlašovat se reklamou na výše uvedených místech, umístěním hotových vzorků do míst, kde se potenciální zákazníci shromažďují. V budoucnu bude mít dobrý účinek slovo z úst.

Klíčové vlastnosti

Mezi hlavní rysy a výhody patří:

 • nedostatek licencí a zvláštních povolení
 • minimální investice
 • vysokou ziskovost
 • rychlá návratnost
 • příležitost ukázat svou kreativitu
 • vynikající práce pro maminky, které jsou na mateřské dovolené
 • Přítomnost kanceláře není nutná, je možné pracovat doma
 • tam je téměř žádná sezónnost

Technologie

Technologie tvorby pera je docela jednoduchá.

 1. Používá se velmi plastový, měkký, opakovaně použitelný materiál, který umožňuje natáčet i ty nejmenší děti od narození.
 2. Proces vytváření dojmu trvá několik minut. Poté se snímá master formy a vyplní jejich pracoviště řešení omítky, po vytvrzení sádrového produktu je zpracována, pokud jsou vady a vlevo pro další sušení.
 3. Během vysychání můžete fotografie zpracovat v programu.
 4. Dále je kompozice sestavena - všechny prvky jsou nalepeny na základnu a vloženy do rámu.

Časové náklady na výrobu jednoho kompletně navrženého prostředku jsou: 1 den, z toho 12 hodin do suchých odlitků (tento proces lze urychlit vysušením forem v troubě), okamžitě opouštět klienta, zpracování fotografií a tisk.

Obchod s výnosností více než 300% - kompozice s odlitky dětských nohou a pera

Formy jsou skvělou příležitostí k záchraně všech nejšťastnějších okamžiků života vašich drobků.
Každá máma si ve své paměti pamatuje všechny nejšťastnější okamžiky života spojené s narozením dlouho očekávaného a milovaného dítěte: každý jeho neohrabaný pohyb, legrační úsměv, každý malý krok a tak dále.

Drobné dlaně a paty, jako by hračky novorozence a jejich rodiče milovaly a zbožňovaly od narození.

Je na světě něco víc sladkého a sladkého, s výjimkou rukojetí a nohou vašich drobků? Nicméně, děti rostou tak rychle, že držet krok s nimi je prostě nemožné: snažíme se fotografovat jim častěji natáčel, aby určila na papír své malé dlaně a podpatky, které alespoň jednou zastavit chvilku a pamatovat si tyto šťastné okamžiky.

Všechno, pro které opravdu stojí za to, jsou ty momenty něhy, radosti, lásky, bezstarostných úsměvů dětí, spolehlivosti a pohodlí rodiny. A mnozí už to chápou.

Poskytování služeb pro výrobu odlitků dětských nohou a pera s pomocí dekorace se těší rostoucí popularitě v Rusku. Zde můžete vidět výsledky.

Představte si, jak ukážete svému 10letému dítěti složení odlitků rukou a nohou při narození. Je to opravdu roztomilé? A pro dítě to bude skutečný zázrak!

Takové exkluzivní služby se staly velmi populární mezi obyvatelstvem. A to není překvapující, protože po zachycení drobných a plných rukou a podpatků v miniaturní plastice můžete vždycky pamatovat na paměti ty šťastné okamžiky, kdy vaše dítě bylo velmi malé.

Existuje mnoho možností pro kompilaci odlitků, jejich design. Pro jedinečnost a individualitu kompozice, stejně jako pro zvýšení jejího významu, může zahrnovat kancelář z nemocnice, první ponožky, pinety, dudlíky.

Mnoho z nich má své mozky, co jim dá dát narozeniny? O oblečení to bude rychle růst, v drahé hračka není potřeba, něco užitečné pro mámu také není možnost, protože chcete, aby dárek byl jak jednoduchý, tak plný emocí. Vynikající, pokud se dar stane rodinnou přitažlivostí a není mezi jinými ztracen.

To je důvod, proč složení odlitků rukojetí a nohou milovaného dítěte bude vynikajícím darem pro malé události nebo křtiny. Taková krása bude nepochybně obsadit nejcennější místo v bytě a nebude mít prach nikde v uzávěrech skříně, protože pohled na takový dar je velmi prezentovatelný.

Mezi zástupci franchisingu a malého podnikání vytváření odlitků dětských rukou a podpatků a také tvorba kompozic z nich je dost populární. Nicméně, ne každé město má zástupce tohoto směru, a proto se můžete stát prvním!

Slepý podnik má řadu výhod:

 • největší ziskovost (z 300%);
 • Příjem je stabilní a stabilní. nezávisí na sezónnosti;
 • počáteční náklady jsou naprosto malé a rychle se vyplácejí, což umožňuje všem začínajícím podnikatelům bez problémů otevírat tento podnik a již existující podnikatelé mohou jednoduše otevřít nový směr;
 • K tomu není k dispozici žádná kancelář ani speciální vybavení;
 • mateřských škol, mateřských domů, polyklinik, registrátorů, svatebních salonů, agentur - to vše se stane opravdovým pomocníkem při vytváření poptávky;
 • slovo z úst je nejlepší reklama.

Dojmy dlaní a podpatků dítěte, stejně jako písně, které s nimi souvisí, to není vše, co můžete nabídnout svým zákazníkům. Také je možné nabídnout novomanželům, aby vytvořili 3D kopie svých rukou pomocí zásnubních kroužků. Představte si, kolik let později získáte svou nesmrtelnou paměť v omítce - sochu rukou vytvořenou v první den sjednocení harmonie a lásky. Není to hezké?

Složení 3D kopií rukou bratří může být provedeno všemi druhy možností, v závislosti na představivosti zákazníků. Pro romantickou povahu můžete zachránit ruce skládané ve tvaru srdce, můžete také zachytit okamžik, kdy nově vytvořený manžel položil svatební prsten na prstencový prst pro svou mladou ženu. Každý, kdo viděl složení obsazení, stejně jako kdo je vytvořil, byl potěšen tímto jedinečným uměleckým dílem.

Ti, kdo milují neobvyklé a originální dárky, rodiče a mladé páry, ocení tento nádherný suvenýr, který se stane nejen památkou nejšťastnějších okamžiků života, ale také ozdobou v interiéru a pýchou.

Podrobné informace a příklady prací na fotografii najdete na stránkách www.vhameleone.ru
V případě, že máte zájem o tento směr k vytvoření vašeho podnikání, můžete se bezpečně obrátit na kontakty uvedené na webu a rádi vám pomůžeme organizovat tuto firmu ve vašem městě.

Takže shrnout: poskytovat služby pro vytváření kompozic s odlitky a 3D kompozicemi, nepotřebujete umělecké vzdělání nebo zvláštní místnost. Všechny použité materiály jsou absolutně neškodné pro děti a jsou snadno ovladatelné.

Kopii můžete odstranit i z nejmenších nohou nebo pera. Obsazení přenáší nejmenší záhyby a linie dlaně nebo nohy a výsledná kompozice se stane téměř rodinným dědictvím a bude nádherným darem pro narozeniny nebo křtiny.

Vzpomínky, které se můžete dotknout!

Dítě se narodilo tak dotyčné a bezbranné. Zdá se, že dotek malých perel a nohou nikdy nezapomeneme. Ale vzpomínky ztrácejí z nových dojmů o prvním kroku, prvním zubu, prvním slově. Ale můžete je udržet tak pečlivě a spolehlivě, jak jsou uloženy první boty a značka z nemocnice.

Formy pera a nohy - obchodní
s výnosností 300%

Poměrem příjmů a výdajů je nevidomý podnik jedním z nejatraktivnějších. Jeho ziskovost se pohybuje od 300% do 700%. To je způsobeno nízkými náklady na výrobu odlitků a 3D kopií a absence režijních nákladů.
Chcete-li vytvářet reliéfní obsazení a 3D kompozice, nepotřebujete žádné umělecké vzdělání, žádné zvláštní podmínky, žádný samostatný pokoj. Všechny jednorázové a opakovaně použitelné materiály jsou pro děti absolutně bezpečné a snadno ovladatelné.
Můžete natočit obsazení i s nejmenším perem. Vysílá to nejmenší záhyby a linky a dokončená kompozice se stane rodinným dědictvím a nádherným darem pro křtiny.

Důležité výhody podnikání na obsazení

Činnosti nejsou licencovány

Při zahájení podnikání nepotřebujete žádné povolení k tomu, abyste se zapojili do této činnosti. Můžete začít pracovat ihned po obdržení balíku s materiály.

Náklady na obchodní balíček "Rychlý start" nebo "All inclusive" se vyplatí 1-2 měsíce

Náklady na výrobu kompozice A3 s odlitky rukou a nohou na dítě, zdobené v rámci bageta bude s vámi o 600-700 rublů. Náklady na takové kompozice pro klienta se může měnit od 2500 do 13.000 rublů, v závislosti na složitosti kompozice, jeho velikost, náklady na bagety, dekorační předměty. Praxe ukázala, že ani v malém městečku asi 150 tisíc. Lidé se počet objednávek na složení odlitků v měsíci od 15 do 30 let a to není s přihlédnutím k 3D kopie dětských kliky a líbánky přípravků.

Materiály jsou certifikovány

Všechny materiály jsou bezpečné a hypoalergenní, mají certifikát kvality. Po celou dobu naší práce a práce našich zástupců nedošlo po podráždění kůže k podráždění kůže ani u dvouměsíčních dětí.

Žádné výrobní náklady

Nejprve můžete pracovat doma. Kanceláře, průmyslové prostory, další zaměstnance budete potřebovat pouze v případě výrazného rozšíření podnikání.

Konstantní tok zákazníků

Děti se narodily a narodí se. Milovníci jsou ženatí, takže se vezmou. A oslavující jubileum také sbírá velkou rodinu na dovolenou a počká na dotyky nezapomenutelných dárků.

Obchodní činnost - 365 dní v roce

Pro slepé podnikání neexistují žádné "mrtvé" období. Touha uchovat si vzpomínky nezávisí na čase roku.

Primární nebo sekundární podnikání

Můžete začít od začátku, dělat pouze tvorbu odlitků a 3D kompozic nebo přidávat nové služby k existující firmě: služby pro pořádání oslav, fotografické studio, prodej originálních dárků.

Dobré pracovní doporučení

Aktivní reklama možná budete potřebovat nejprve. Zároveň byly již v některých obchodních balíčcích zahrnuty potřebné reklamní materiály. Po prvních objednávkách bude pro vás nejúčinnější způsob přilákání zákazníků - ústně, protože rodiče dítěte ukazují své písně svým slepým přátelům svým přátelům.

Vaši zákazníci jsou mezi vámi

· Rodiče dětí
Asi 4000 lidí se každý měsíc narodí ve středním městě Ruska. Můžete se dohodnout na umístění reklam v halách navštěvujících mateřských nemocnic, v polyklinikách, mateřských školách, v matrikách. Můžete to udělat a bez reklam. Rodiče malých dětí aktivně komunikují navzájem a informace o vás budou předávány z úst do úst na principe slova ústní.
· Novomanželé
Usilují také o zachování paměti o nejdůležitějších a nejdůležitějších událostech v jejich životě. Reliéfní výtisky a 3D kompozice se stávají první rodinnou památkou.
· Výročí
Kompozice 3D může být například vynikající dárek pro kolegy nebo kolegy.
· A dokonce i majitelé našich čtyřnohých přátel
Lakový tisk věrného přítele je originálním darem svému pánovi.

Úvod do výrobního procesu

Pro ty, kteří chtějí zastupovat tento typ činnosti ve svém městě nebo regionu, nabízíme Vám speciálně vyvinutý ready-made obchodní model, který vám dává příležitost zahájit úspěšný a zajímavý obchod od začátku, i když nemáte žádné zkušenosti s obchodem.

Osvědčený obchodní model přinesl našim zástupcům úspěch.

Každý podnikatelský balíček je spolehlivě osvědčeným programem pro budování slepé firmy. Testovali ho naši zástupci z 20 měst Ruska i ze zahraničí. Nemusíte vymýšlet nic. Všechno, od marketingové strategie až po objednávku, je již připraveno. Vezměte si a udělejte. Máte nějaké otázky? Jsme vždy v kontaktu. Tváříte se poprvé? Vysvětlujeme, ukážeme, učíme. V naší kanceláři můžete také bezplatně trénovat "živě".
Nemusíte "vynalezit kolo". Využijte znalosti a zkušenosti našeho studia, jakož i zkušenosti s otevřením našeho podnikání našim zástupcům.
Čtyři hotové obchodní balíčky již obsahují vše, co potřebujete.

Čtyři obchodní balíčky

Další funkce

Zakoupením obchodního balíčku obdržíte naši průběžnou podporu a další příležitosti:
- bezplatné konzultace ve všech záležitostech podnikání a technologie,
- umístění informací o vaší společnosti na našich webových stránkách,
- možnost bezplatného výcviku v kanceláři společnosti na všechny jemnosti při natáčení.

Chcete-li si, že na základě prostudování informací z obchodního balíku, mohl okamžitě opět vidět (aby formy, zařídit skladbu nebo vytvořit 3D kopii ruky), můžete si vybrat obchodní balík „Standard Plus“ s malou sadu spotřebního materiálu.

Pokud máte v plánu plánovat rychlý start v obchodě, budete mít zájem o obchodní balíček "Rychlý start" nebo "All inclusive", který zahrnuje větší objem spotřebního materiálu a dokončených propagačních produktů.

Získejte podporu od státu

Pokud nemáte zkušenosti s podnikatelskou činností, nechcete investovat vlastní peníze do podnikání nebo prostě nemáte - použijte státní program na podporu malých podniků. Získejte od 58 do 300 tisíc rublů bez úroků a potřeba vrácení peněz. Konzultace k těmto otázkám lze získat v pracovním středisku v místě vašeho bydliště. Někteří naši zástupci již tuto příležitost úspěšně využili.

Pracujete pouze pro sebe, vaše jméno a vaši budoucnost

Poskytujeme kompletní informace a veškeré potřebné materiály. Vyškolíme vás zdarma a poskytujeme neomezenou podporu na plný úvazek. Ale naše jméno neukládáme, nevytváříme na nás závislost jako dodavatele spotřebního materiálu a neúčtujeme žádné poplatky za právo užívat naše jméno.

Co získáte zakoupením obchodního balíčku

1. Připravený obchodní model, který vám umožní vyhnout se mnoha chybám a v důsledku toho vám ušetří spoustu času, peněz a nervů.
2. Zkušené způsoby práce se zákazníky.
3. Marketingovou strategii, která vám umožní nezajímat se o konkurenty, ale s jistotou obsadit leví podíl na trhu a získat stabilní příjem.
4. Podrobný průvodce pro rozvoj podnikání, který není založen na holé myšlence, ale byl úspěšně implementován v praxi.
5. Investováním jen malého množství zajistíte neustálý zdroj příjmů.
6. Při práci v takovém podnikání budete schopni realizovat tvůrčí povahu.
7. Zažijete potěšení vlastnit své nové schopnosti.
8. Schopnost vyrábět výrobky, které se každým dnem stávají stále oblíbenějšími.

Záruka doručení objednávky.

Předpokládáme veškerá rizika poskytnutí obchodního balíčku. To znamená, že pokud obchodní balíček nedosáhne nebo přijde do nepoužitelného stavu, pošleme jej znovu na vlastní náklady. Nezáleží na tom, kde jste - v Rusku, v SNS nebo v zahraničí.

Vysoce výnosný obchod pro výrobu odlitků a 3D kompozic

Ne tak dávno v Rusku se objevilo nové místo pro malé podniky - vytvoření dětských 3D kompozic z odlitků částí těla.

Služba je jedinečná a originální, což umožňuje zachytit rodinnou anamnézu pomocí takového materiálu, jako je sádrová směs.

Chcete-li začít pracovat s touto technologií, stačí si zakoupit soupravu pro výrobu odlitků pera a nohou, které lze snadno nalézt na internetu.

Vytváření rodinné historie

Technologie tvorby objemných kompozic otevřela nové možnosti pro zachování rodinné historie.

Objemové kompozice mohou být zavěšeny na zeď jako obrázek, 3D kompozice - položena na polici jako rodinný suvenýr.

Kdo je podnikání zaměřené na natáčení:

 • Nejčastěji je služba poskytována mladým rodičům, kteří chtějí zažít mladistvé věk svého dítěte v prvních dnech života a v následujících letech.
 • Často klienti jsou novomanželé, kteří chtějí zachovat nejdůležitější událost - vytvoření rodiny. Obvykle objednávají 3D kompozici z obrázků připojených rukou.
 • Navíc, protože tento typ podnikání roste s vysokou mírou, objevují se nové oblasti použití. Objemové kompozice mohou být vytvořeny jako dárek pro každou osobu, například hlavu jubilea.
 • V poslední době se milovníky zvířat stali zákazníky této služby. Objednávají tvarované tlapky svých oblíbených zvířat.
 • Bohatí lidé si objednájí obsazení ruky, pokryté zlatým listem.

podnikatelský nápad přišel k Rusku od západu, kde se tento trend je dobře vyvinuté a je na vrcholu popularity, není jít do zapomnění.

V Rusku služba získává pouze dynamiku.

Často se v tomto výklenku začít pracovat mladé matky, kteří původně chtěli zachytit ruce a nohy své dítě, ale nenašel se ve městě takovou službu.

Na přání lidí, aby opustili svou známku v historii, můžete vydělat dobré peníze.

Koneckonců, tento typ podnikání používá takový rys jako sentimentálnost, kterou mnoho matek a babiček má ve vztahu k jejich dětem a vnoučatům.

Proto je hlavním proudem objednávek dětské skladby.

Co je potřeba začít

Jedná se o úplně nový obchod na ruském trhu, existuje jen málo nahromaděných zkušeností, což znamená, že mezi těmi, kteří se chtějí zapojit do tohoto druhu činnosti, existuje mnoho pochybností.

Zde je několik bodů, které mohou posílit důvěru:

 • Tento typ činnosti nevyžaduje licencování.
 • Dobrá volba pro matky, které mají dovolenou na péči o děti.
 • Nedostatek sezónnosti.
 • Minimální počáteční investice a organizace.

Chcete-li založit vlastní firmu, abyste vytvořili objemné sádrové kompozice, potřebujete jen málo.

Můžete to dokonce provést bez samostatné místnosti a registrace právnické osoby.

Potřebujete následující:

 • Koupit soupravu pro výrobu odlitků pera a nohou.
 • Zakoupení spotřebního materiálu.
 • Koupit fotoaparát a počítač nebo notebook, pokud ještě neexistují. K vytvoření kompozic s fotografiemi může být potřeba vybavení.
 • Udělat reklamu z různých zdrojů.

Stále potřebují malá zařízení, jako jsou jednorázové desky, směšovač pro míchání směsi, kapacita jednoho a půl až tři litry.

Tiskárna není potřeba, protože bude obvykle nutné tisknout velkoformátovou fotografii a to je pouze v salonu.

Výpočet nákladů a výnosů

Počáteční investice do podnikání budou v rublech:

 • Sada pro výrobu odlitků rukojetí a nohou - 5 500.
 • Počítač a kamera - 20 000.
 • Materiál pro výrobu odlitků a spotřebního materiálu - 1 700.
 • Reklama - 3 500.

Celkové počáteční náklady jsou 30700 rublů.

Vzhledem k tomu, že podnikání je vysoce výnosné, bude tato částka velmi rychle splacena.

Nyní budeme vypočítat cenu nákladů na vytvoření jednoho složení a vypočítat příjem:

 • Náklady na vytvoření jednoho dojmu z opakovaně použitelného materiálu činí 10 rublů.
 • Pro složení bude vyžadovat bagetu - od 500 rublů, Dekorativní předměty, včetně odlitků - asi 100 rublů Designer služby pro registraci - 100 rublů.
 • Ukazuje se, že cena jedné kompozice je 700 rublů, její maloobchodní cena je 2 000 rublů. Příjem - 1 300 rublů.
 • Pro malé město s populací 100-200 tisíc lidí. v průměru dostanete asi dvacet objednávek za měsíc. To znamená, že měsíční příjem je 26 000 rublů.

Ukazuje se tedy, že počáteční náklady jsou vráceny během jednoho a půl měsíce.

Vlastnosti reklamní kampaně

Záležitost prodeje cast je distribuována na franšízovém systému.

To znamená, že při nákupu obchodního balíčku za určitých podmínek, pak na nějakou dobu dostanete podporu od prodávajícího formou konzultací.

Včetně povinného doprovodu při provádění reklamní kampaně.

Existuje několik zdrojů pro získání klientely. Jedná se o mateřské školy, mateřské domovy, matriční kanceláře, oddělení dětského zboží, fotografické ateliéry.

Po chvíli začne pracovat slovo úst, což přinese mnoho zákazníků.

Můžete inzerovat s letáky, letáky a také můžete umístit vzorky 3D kompozic.

Podnikání na sádrové odlitky rukou a nohou

Každý mladý rodič chce zachovat paměti vašeho dítěte o něj, když byl ještě dítě vyrůstá z roku na rok, co vtipné příběhy se s ním stalo. Nejzajímavější je, že v vědomé věku na vaše dítě, nebo mají muži, bude zajímavé podívat se na odlitky rukou a nohou a ukázat jim, aby svým dětem již.

Forma malé rukojeti nebo nohy je nádherný pohled, je to hezké kroutit ruce a nohy dítěte pro sebe i pro vás. Všichni rodiče rádi vidí, jak jejich dítě roste, velkou potěšení přináší výtisky drobných a postupně rostoucích končetin.

Tento typ podnikání v Americe byl vynalezen a docela nečekaně. Určitá společnost vytvořila materiál, který měl sloužit jako tepelný vodič pro elektrický izolátor, ale ukázalo se, že je nerentabilní. Postupně výrobci zjistili, že materiál je dokonale tvarovaný a rychle zmrzne. Potom si mysleli, že ji používají k tomu, aby se vyráběli odlitky různých částí těla.

Historie je vždy potěšením. Fotografie, výkresy, hlíny se vracejí v době, kdy každý pohyb dítěte přináší šílenou radost. A například na pozadí přírody nebo na stopě obsazení nohy vypadají velmi krásně. Můžete přijít s celou kompozicí, tady fantazie není omezena na cokoli: jinak uděláte obsazení, posypeme bronzem, zlata, stříbra, na jakoukoli kabelku a chuť. Lidé s bohatstvím si vždy objednají exkluzivní zboží, které přinese dobrý příjem.

Na západě se takové podnikání již dávno dostalo velkého měřítka, ale zde máme tento nový směr. No, všechno nové, jak ukazuje praxe, může způsobit živý zájem a dobrou poptávku na trhu.

Tato technologie samozřejmě potřebuje určité dovednosti a zkušenosti, ale je docela přístupná a není nákladná. Velký obchod nepřináší tento obchod, ale je stále možné poskytnout dost slušné pro sebe, dělat zajímavé věci.

Přípravný proces je velmi jednoduchý: od malých končetin se odlévá odlitky, výsledná forma je naplněna sádrou a po vytvrzení je vyrobena v různých barvách, třpytu, vzoru a umístěna do rámu.

K výrobě potřebujete dva materiály: alginát - používá se k výrobě odlitků zubů a čistá sádra - může být také objednáno od těch organizací, které dodávají materiál zubním klinikám.

Za prvé, abychom získali zkušenosti, je nutné okamžitě použít čisté materiály, ruce se brzy zvyknou na rychlost a kvalitu. V čistotě alginátu není důvod pochybovat o tom, je vyroben z mořských řas a sádra je sama o sobě přírodním materiálem.

Ruský lid s takovými službami je stále velmi málo známý, takže budeme muset tvrdě pracovat na jeho propagaci na trhu. Pro reklamu zde jsou všechny prostředky dobré. Internet, letáky, brožury, výstavy v přeplněných místech. Obecně platí, že existuje mnoho způsobů, jak inzerovat váš produkt.
Velmi účinným prostředkem inzerce bude zveřejňování reklam s barevnými obrázky odlitků v mateřských školách, školách, dětských polyklinikách.

Pro firmu je třeba tisknout a tisknout pouze dvě osoby. Jeden - pro příjem objednávek telefonem a on-line, druhý - cestovat k zákazníkovi a dělat odlitky. To lze dosáhnout rodinným podnikem, který je z hlediska mzdy ještě ekonomičtější.

Tato práce zahrnuje opuštění domu klientovi, takže můžete ušetřit v kanceláři. Velkým přínosem je, že proces získávání odlitků je čistý a nemusíte s sebou nosit mnoho materiálu. A teprve poté, co jste udělali odlitky rukojetí a nohou nebo rukama novomanželů, můžete si vytisknout doma. Chcete-li to udělat, nepotřebujete velký prostor, můžete studovat u stolu nebo v koupelně.

Existuje také riziko překročení výdajů v tomto oboru, protože dítě nechápe, co od něj potřebuje, vždy trhá ruce a nohy a poprvé se dojem nemůže projevit. Proto musíte materiál vzít s akciemi, podrobně zapsat všechny detaily, vše, co chce zákazník vidět na jeho obrázku.

Takže je třeba poznamenat, že podnikání na otisky jakýchkoli končetin, obličeje nebo jiných částí těla je slibné, bez jakýchkoli pochybností. Cena jednoho dojmu je nejméně sto dolarů a náklady na materiály jsou dvacet, plus barevný design vám umožní získat slušný příjem.

Touha po malém dojmu vašeho dítěte nikdy nezmizí, bude vždy v poptávce a nemusíte se bát o neúspěch takové události. Také je to skvělý dárek pro rodiče od známých.

V průběhu doby se tato myšlenka může rozšířit, zlepšit jejich dovednosti a dělat odlitky velkých velikostí, až po člověka v plném růstu, dokonce i objednávky pro domácí mazlíčky.
V každém případě musíte pochopit, zda máte zájem o tuto firmu, a pak se rozhodněte, zda stojí za to řešit.

Výroba odlitků jako podnikání - ziskovost 500%

Výroba odlitků jako podnikání - ziskovost 500%

Je možné ponechat stopu v historii nebo odtržení na procházce hvězd pouze vybraným.

Všichni ostatní zanechali své stopy trochu jinak: pravděpodobně, alespoň jednou v dětství, nadšení svalili palmy s vytržením. Koneckonců, je to tak hezké, když srovnáme originál s historickým obrazem a zaznamenáme růst milimetrů. A jak se tato zábava dotýká rodičů - neopisujte to s perem! Ale cenné kusy papíru jsou ztraceny. A řekněte, že vyrostlo 30leté "dítě", které "malé a baculaté jste měli pero", zůstává jen slovy.

Nyní je cesta ven!

Můžete získat kopii dlaně, abyste ji pověsili na zeď nebo poslali vašim potomkům! Nicméně, stejně jako vydělat na přání osoby opustit stopy. Koneckonců takové suvenýry, které jsou na Západě poptávané, jsou také v Rusku v módě.

Jmenuji se Andrew, a dnes jsem vám řekne představu o velmi lukrativní a výnosný obchod. Můj bratranec používá odejít do zahraničí, a jakmile je na návštěvě u své přítelkyni ve Spojených státech viděli následující složení: a obsazení ruce a nohy tříměsíční dítě byly umístěny v krásné bageta rám, ve kterém byl obraz něj a veškeré údaje o jeho narození.


Dotek zázraku práce mé sestry nebyl bočním oltářem. Po příjezdu do Ruska mi o tom dlouho řekla a co je nejdůležitější, přinesla pár fotografií, abych mohla vidět sami oči. Opravdu, přestože u mužů k těmto věcem je reakce méně násilná, byl jsem potěšen! Představte si, že vaše dítě má deset let a dáte mu

příležitost obdivovat kopie nohou a pera, které byly velmi malé, když měl jen 3 měsíce! Teprve poté, co jsem o tom přemýšlel, na mě přišlo - poptávka vytváří návrh! Poptávka, jako by tam, nebo velmi snadné vytvářet - je nutné prokázat takový prostředek matky, tety nebo babičky, okamžitě chtějí koupit tento zázrak pro děti! Ale kde je nabídka? Tento trh je zdarma! Bez váhání jsem požádala svou sestru, aby kontaktovala přítele z Ameriky a požádala ji, aby zjistila souřadnice společnosti, která tuto službu poskytuje, a jak můžete tuto technologii koupit. V tomto okamžiku by moje podnikání, jak si to dnes představuji, mohla skončit a nikdy jsem nezačala. Přítelkyně zcela odmítla pomoci v této záležitosti a vysvětlovala její odmítnutí nějakou hloupostí. O dva týdny později jsem ji požádal, abych ji znovu kontaktoval, ale pak jsem chtěl mluvit se sebou, a ne s ní, ale s manželem. V ten den jsem se probudil brzy - kdo vstane brzy, k Bohu, který dává! Její manžel se ukázal být velice zdvořilým obchodníkem. Souhlasil, že mi pomůže, vyměňujeme si s ním elektronické adresy a začal jsem čekat. Na příchod týdne mi napsal dopis, z něhož nejdůležitější bylo:
"... Andrew, souhlasili s prodejem této technologie za 10.000 dolarů...". Po přečtení tohoto dopisu, nechci zůstat na jednom místě, na mě jedné straně obávají velké vyhlídky na vydělávat dobrou poptávku po této službě, jsem mohl konečně začít vydělávat velké peníze. Na druhou stranu investice ve výši 10.000 dolarů nebyly pro mě skutečné. A co jsem udělal? Našel jsem peníze a po dohodě s Alexandherem (to je jméno manžela mého přítele) jsme získali technologii výroby odlitků a dalších kompozic.

Jakmile byla pro mě dostupná technologie, začal jsem dělat zázraky. Nejpozoruhodnější a až do posledního okamžiku jsem to nevěděla - ziskovost z 500%.

Reklamní modely byly připraveny, důkladně jsem se připravoval na tuto práci. Vypracované metody distribuce služeb. Za první týden jsem dostal objednávky na 12 písní !! Nemá nic společného s obrázky! Náklady na jeden dojem jsou 650 rublů, rámeček se obvykle skládá z pera a nohy, celková cena, s přihlédnutím k designu, je 1 700 rublů, z nichž je téměř 1500 čistých! A každý týden na rostoucím počtu objednávek: slovo úst funguje, zkušenost se objevila propagace, příklady kompozic. To vše dává tomuto podniku velký impuls. Našimi zákazníky jsou převážně mladí rodiče, prarodiče. Hlavním směrem jsou samozřejmě výrobky pro děti. Velmi často jsou obsazení oddány novomanželům, vedoucím podniků, sportovcům, umělcům. Program prezidenta poskytovat finanční pomoc při narození druhého dítěte může podnítit úspěch podniku. Rodiče dnes začali kontaktovat nás, kteří před rokem nebo dvěma dny objednali první děti.

Rodiče mají takový zájem vytvořit galerii pera a nohou svého dítěte, aby chtěli mít koláž s celou rodinou, včetně domácích mazlíčků. Nakonec se však kompozice získávají téměř na stupni Tsereteliových výtvorů (taková kompozice, dokonce pokryta zlatým lístkem, může stát zákazníkovi téměř tisíc dolarů). Mimochodem, výtisky stop zvířat nejsou tak vzácné. Nejčastěji jsou objednáváni majiteli psů ozdobných plemen.

Objednávání vlastní trasy se stává stále módním jevem. Objednávejte například obrazy novomanželů v kruzích a dokonce i odlitky jejich vlastních zvláště krásných částí těla (řekněme prsy). Lidé s hojností dávají přednost ručním odlitkům v plné velikosti v provedení zlata.
Dělám to už skoro dva roky. Peníze vynaložené na nákup technologie, které byly úspěšně a dávno vyčerpány, získaly několikrát více. Nyní mám velkou společnost, ve které je ředitel, vedoucí a mistři. A to všechno po dobu 3 let. Sam, narazila jsem na toto místo, pomyslela jsem si, proč ne také pomáhat lidem s tímto druhem podnikání?

Píšete, rád bych co nejvíce mluvil o tomto podnikání a pomohl vám ho organizovat ve vašem městě.

Přečtěte si podrobně.
Obchodní nabídka mé firmy na stránkách www.magic-event.ru

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Vzpomínky, které se můžete dotknout!

Dítě se narodilo tak dotyčné a bezbranné. Zdá se, že dotek malých perel a nohou nikdy nezapomeneme. Ale vzpomínky ztrácejí z nových dojmů o prvním kroku, prvním zubu, prvním slově. Ale můžete je udržet tak pečlivě a spolehlivě, jak jsou uloženy první boty a značka z nemocnice.

Formy pera a nohy - obchodní
s výnosností 300%

Poměrem příjmů a výdajů je nevidomý podnik jedním z nejatraktivnějších. Jeho ziskovost se pohybuje od 300% do 700%. To je způsobeno nízkými náklady na výrobu odlitků a 3D kopií a absence režijních nákladů.
Chcete-li vytvářet reliéfní obsazení a 3D kompozice, nepotřebujete žádné umělecké vzdělání, žádné zvláštní podmínky, žádný samostatný pokoj. Všechny jednorázové a opakovaně použitelné materiály jsou pro děti absolutně bezpečné a snadno ovladatelné.
Můžete natočit obsazení i s nejmenším perem. Vysílá to nejmenší záhyby a linky a dokončená kompozice se stane rodinným dědictvím a nádherným darem pro křtiny.

Důležité výhody podnikání na obsazení

Činnosti nejsou licencovány

Při zahájení podnikání nepotřebujete žádné povolení k tomu, abyste se zapojili do této činnosti. Můžete začít pracovat ihned po obdržení balíku s materiály.

Náklady na obchodní balíček "Rychlý start" nebo "All inclusive" se vyplatí 1-2 měsíce

Náklady na výrobu kompozice A3 s odlitky rukou a nohou na dítě, zdobené v rámci bageta bude s vámi o 600-700 rublů. Náklady na takové kompozice pro klienta se může měnit od 2500 do 13.000 rublů, v závislosti na složitosti kompozice, jeho velikost, náklady na bagety, dekorační předměty. Praxe ukázala, že ani v malém městečku asi 150 tisíc. Lidé se počet objednávek na složení odlitků v měsíci od 15 do 30 let a to není s přihlédnutím k 3D kopie dětských kliky a líbánky přípravků.

Materiály jsou certifikovány

Všechny materiály jsou bezpečné a hypoalergenní, mají certifikát kvality. Po celou dobu naší práce a práce našich zástupců nedošlo po podráždění kůže k podráždění kůže ani u dvouměsíčních dětí.

Žádné výrobní náklady

Nejprve můžete pracovat doma. Kanceláře, průmyslové prostory, další zaměstnance budete potřebovat pouze v případě výrazného rozšíření podnikání.

Konstantní tok zákazníků

Děti se narodily a narodí se. Milovníci jsou ženatí, takže se vezmou. A oslavující jubileum také sbírá velkou rodinu na dovolenou a počká na dotyky nezapomenutelných dárků.

Obchodní činnost - 365 dní v roce

Pro slepé podnikání neexistují žádné "mrtvé" období. Touha uchovat si vzpomínky nezávisí na čase roku.

Primární nebo sekundární podnikání

Můžete začít od začátku, dělat pouze tvorbu odlitků a 3D kompozic nebo přidávat nové služby k existující firmě: služby pro pořádání oslav, fotografické studio, prodej originálních dárků.

Dobré pracovní doporučení

Aktivní reklama možná budete potřebovat nejprve. Zároveň byly již v některých obchodních balíčcích zahrnuty potřebné reklamní materiály. Po prvních objednávkách bude pro vás nejúčinnější způsob přilákání zákazníků - ústně, protože rodiče dítěte ukazují své písně svým slepým přátelům svým přátelům.

Vaši zákazníci jsou mezi vámi

· Rodiče dětí
Asi 4000 lidí se každý měsíc narodí ve středním městě Ruska. Můžete se dohodnout na umístění reklam v halách navštěvujících mateřských nemocnic, v polyklinikách, mateřských školách, v matrikách. Můžete to udělat a bez reklam. Rodiče malých dětí aktivně komunikují navzájem a informace o vás budou předávány z úst do úst na principe slova ústní.
· Novomanželé
Usilují také o zachování paměti o nejdůležitějších a nejdůležitějších událostech v jejich životě. Reliéfní výtisky a 3D kompozice se stávají první rodinnou památkou.
· Výročí
Kompozice 3D může být například vynikající dárek pro kolegy nebo kolegy.
· A dokonce i majitelé našich čtyřnohých přátel
Lakový tisk věrného přítele je originálním darem svému pánovi.

Úvod do výrobního procesu

Pro ty, kteří chtějí zastupovat tento typ činnosti ve svém městě nebo regionu, nabízíme Vám speciálně vyvinutý ready-made obchodní model, který vám dává příležitost zahájit úspěšný a zajímavý obchod od začátku, i když nemáte žádné zkušenosti s obchodem.

Osvědčený obchodní model přinesl našim zástupcům úspěch.

Každý podnikatelský balíček je spolehlivě osvědčeným programem pro budování slepé firmy. Testovali ho naši zástupci z 20 měst Ruska i ze zahraničí. Nemusíte vymýšlet nic. Všechno, od marketingové strategie až po objednávku, je již připraveno. Vezměte si a udělejte. Máte nějaké otázky? Jsme vždy v kontaktu. Tváříte se poprvé? Vysvětlujeme, ukážeme, učíme. V naší kanceláři můžete také bezplatně trénovat "živě".
Nemusíte "vynalezit kolo". Využijte znalosti a zkušenosti našeho studia, jakož i zkušenosti s otevřením našeho podnikání našim zástupcům.
Čtyři hotové obchodní balíčky již obsahují vše, co potřebujete.

Čtyři obchodní balíčky

Další funkce

Zakoupením obchodního balíčku obdržíte naši průběžnou podporu a další příležitosti:
- bezplatné konzultace ve všech záležitostech podnikání a technologie,
- umístění informací o vaší společnosti na našich webových stránkách,
- možnost bezplatného výcviku v kanceláři společnosti na všechny jemnosti při natáčení.

Chcete-li si, že na základě prostudování informací z obchodního balíku, mohl okamžitě opět vidět (aby formy, zařídit skladbu nebo vytvořit 3D kopii ruky), můžete si vybrat obchodní balík „Standard Plus“ s malou sadu spotřebního materiálu.

Pokud máte v plánu plánovat rychlý start v obchodě, budete mít zájem o obchodní balíček "Rychlý start" nebo "All inclusive", který zahrnuje větší objem spotřebního materiálu a dokončených propagačních produktů.

Získejte podporu od státu

Pokud nemáte zkušenosti s podnikatelskou činností, nechcete investovat vlastní peníze do podnikání nebo prostě nemáte - použijte státní program na podporu malých podniků. Získejte od 58 do 300 tisíc rublů bez úroků a potřeba vrácení peněz. Konzultace k těmto otázkám lze získat v pracovním středisku v místě vašeho bydliště. Někteří naši zástupci již tuto příležitost úspěšně využili.

Pracujete pouze pro sebe, vaše jméno a vaši budoucnost

Poskytujeme kompletní informace a veškeré potřebné materiály. Vyškolíme vás zdarma a poskytujeme neomezenou podporu na plný úvazek. Ale naše jméno neukládáme, nevytváříme na nás závislost jako dodavatele spotřebního materiálu a neúčtujeme žádné poplatky za právo užívat naše jméno.

Co získáte zakoupením obchodního balíčku

1. Připravený obchodní model, který vám umožní vyhnout se mnoha chybám a v důsledku toho vám ušetří spoustu času, peněz a nervů.
2. Zkušené způsoby práce se zákazníky.
3. Marketingovou strategii, která vám umožní nezajímat se o konkurenty, ale s jistotou obsadit leví podíl na trhu a získat stabilní příjem.
4. Podrobný průvodce pro rozvoj podnikání, který není založen na holé myšlence, ale byl úspěšně implementován v praxi.
5. Investováním jen malého množství zajistíte neustálý zdroj příjmů.
6. Při práci v takovém podnikání budete schopni realizovat tvůrčí povahu.
7. Zažijete potěšení vlastnit své nové schopnosti.
8. Schopnost vyrábět výrobky, které se každým dnem stávají stále oblíbenějšími.

Záruka doručení objednávky.

Předpokládáme veškerá rizika poskytnutí obchodního balíčku. To znamená, že pokud obchodní balíček nedosáhne nebo přijde do nepoužitelného stavu, pošleme jej znovu na vlastní náklady. Nezáleží na tom, kde jste - v Rusku, v SNS nebo v zahraničí.

Domácí podnikání. Formy dětských pera a nohou

Je to relativně nové v naší zemi - ale myslím, že je to docela slibný směr pro domácí podnikání. Na Západě je tato služba poměrně populární. Mnozí rodiče chtějí držet odlitky a nohy svých oblíbených dětí již několik let.

Technologie výroby odlitků, i když vyžaduje určité praktické dovednosti, ale spíše jednoduché, není příliš nákladná. Miliardy vás nepřivedou, ale můžete získat slušný život.

Formy dětských pera a nohou - jak se to dělá

Celý proces výroby je následující: s je odstraněn dlaň nebo dítěte nohy pomocí materiálu s nízkou Nastavení časového razítka a, výsledný tvar je vyplněn sádrou a odlitky dětských rukou a nohou jsou považovány umělecky vypracovány v rámu, nebo umístěn na stojanu, v případě trojrozměrných forem.

Chtěl bych varovat najednou: prodejců technologií, s využitím naší nevědomosti, za údajné náročné připravenou obchodních domů, stejně jako dodává hodně peněz - tisíc dolarů, i když je stále ve správné formulaci obchodních domů se nakonec vyplatí.

Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší a někdy i levnější. Všechny dodávky potřebný pro výrobu odlitků z dětských rukou a nohou, a to jsou: alginát - materiál použitý v zubní ordinaci pro snímání otisků prstů na zuby, čistý omítka pro výrobu odlitků, můžete snadno a za rozumnou cenu koupit do společností, které poskytují materiály a vybavení pro zubní protetiku.

Balení alginátu vážícího půl kilogramu stojí asi 350-400 rublů a omítku - a to je levnější.

V počáteční fázi, během experimentu, se můžete obecně snažit dělat odlitky dětských rukojetí a nohou z vysoce kvalitní stavební omítky.

Pokud jde o ekologickou čistotu materiálů pro výrobu odlitků, neměli byste se obávat: alginát je přírodní látka vyrobená z mořských řas, v ekologickém plánu je absolutně čistá, používá se dokonce i v potravinářském průmyslu. No a sádra je materiál, nestane se přirozenější.

Když jste zvládli techniku ​​tvorby odlitků na sebe, své blízké, můžete pokračovat v tom, co právě děláte tento domácí obchod - prodávat své služby.

O tomto druhu služeb, jako jsou odlitky dětských pera a nohou, nejsou naši lidé dostatečně informováni, takže jejich propagace bude od vás vyžadovat hodně úsilí a čas. Chcete-li inzerovat služby, budou všechny prostředky dobré: distribuce barevných reklamních letáků, brožur, inzerce na internetu, demonstrace hotových vzorků výrobků na všech místech.

Slibné, podle mého názoru, je to visí vaše produkty s podrobným vysvětlením ve veřejných školách. - Mateřské školy, školky, atd. Se správou institucí, myslím, vždycky dohodnout na určitých podmínek možné. Oblétá se i rádio v procesu popularizace nové služby.

Toto domácí podnikání znamená výstupní charakter, a proto nevyžaduje ani přítomnost kanceláře pro přijímání objednávek, ani vážné průmyslové prostory. Proces získávání tiskovin je zcela čistý a tudíž je snadno realizován klientem doma. Formy dětských pera a nohou, stejně jako jejich následný dekorativní vzhled později doma.

Zohledněte, že proces získávání výtisků pro výrobu odlitků dětských pera a nohou není tak jednoduchý, jak se zdá na první pohled. Jeden rok starý kluk je docela těžké udržet pero nebo nohu ve fixní pozici po dobu jedné minuty nebo dvě. V předstihu buďte připraveni na přečerpání.

Mimochodem, kliknutím na odkaz si můžete přečíst, jak jednoduché odlévání dětských pera doma s malými nebo žádnými náklady. Ale metoda není vhodná pro komerční použití - je to spíš zábavná domácí zábava

Na závěr:

Vytváření odlitků dětských pera a nohou jako směr domácího obchodu je slibné, bez jakýchkoli pochybností. Počet lidí, kteří chtějí mít doma formy dětských pera a nohou, bude neustále růst. Hlavním důvodem pro vás je nyní projít všemi potížemi počáteční fáze a současně vydělat své místo na trhu.

Mimochodem, jako volitelná možnost: proč ne nabízet dělat odlitky rukou novomanželům?

Nakonec vám nikdo neumožňuje experimentovat: kupovat si minimální spotřební materiál, dělat si sami sebe, své přátele, známky - dětské pera a nohy - to je mimochodem nádherný dárek. Pak se rozhodnete pro sebe, zda stojí za to udělat domácí podnik vážně.

Pokud vstoupíte do chuti k natáčení, pak možná budete chtít dělat vážnější věci, jako je například výroba umělého kamene.