Kreativní studia pro děti

Vítejte ve světě tvůrčích dětského výchovného klubu „Family“, kde se dějí zázraky, kde bude každé dítě mít možnost ponořit se do procesu tvorby a tvorby, poznat sám sebe, naučit kreslit, zpívat, tančit, vyřezávat a hrát na hudební nástroje!

poslouchat a poslouchat, komunikovat s vrstevníky a rozvíjet lásku k učení.

© 2013-2014 family-Voronezh.рф
Všechny materiály uvedené na webu podléhají autorským právům. Použití materiálů bez písemného souhlasu vlastníka webu je zakázáno.

Jak otevřít centrum dětské kreativity: potřebné dokumenty a vybavení pro spuštění

Otevřením dětské kreativity je třeba si uvědomit, že základem projektu by měla být láska a touha pracovat s dětmi, a ne touha vydělat. Často takový nápad vzniká u těch, kteří již mají zkušenosti s prací s batolaty a jsou v této oblasti dobře zběhlými - pedagogy, učitelé, vedoucí kruhy, učitelé.

Úspěch projektu je hodnocen jako vysoký, protože existuje jen velmi málo institucí, které se specializují na poskytování tohoto druhu služeb a v některých městech vůbec neexistuje.

První kroky

Přemýšlejte o tom, jak otevřít centrum dětské kreativity, je třeba určit program nebo směr, který budete věnovat dětem. V současnosti existuje velké množství vývojových technik, například Nikitins nebo Montessori. Můžete vyvíjet svůj vlastní tréninkový program, který kombinuje prvky různých tréninkových směrů. Profesionální učitelé mohou přinést své vlastní zkušenosti a "vyzdvihnout".

Právní registrace

Stejně jako jiná podnikání vyžaduje centrum pro děti organizační a právní formu. Jednoduše řečeno, musíte se zaregistrovat u místního daňového úřadu jako individuálního podnikatele (IP) nebo jako společnost s ručením omezeným (LLC).

Odborníci doporučují volbu první varianty (IP), protože v tomto případě bude proces účetnictví a finančního výkaznictví mnohem jednodušší. Navíc tato forma podnikání ušetří na daních na úkor nižší sazby daně.

Kromě registrace bude vyžadována licence od Ministerstva školství pro právo rozvíjet a vzdělávat děti. Chcete-li to získat, musíte mít pedagogické vzdělání, pracovní místo a vzdělávací programy. Mějte na paměti, že pokud během prvního roku práce vaše středisko obdrží stížnosti, mohou být ztraceny licence.

Místnost

Než otevřete centrum dětské kreativity, přemýšlejte o tom, kde je nejlepší umístit ji. Velmi často se ve spacích oblastech otevírají vzdělávací školy. Zde je poplatek za pronájem nízký a je zde více dětí. Můžete si pronajmout pokoj v nákupním centru, v mateřské škole, ve škole.

V počáteční fázi mnoho podnikatelů pronajme prostorné apartmány, kde se nacházejí mini-centra pro volný čas pro děti. Při výběru místa věnujte pozornost tomu, že v blízkosti budovy nebo na podlaze je dostatek prostoru pro jízdní kola a kočárky.

Skupiny v rozvojových školách nejsou příliš velké (obvykle asi 5-7 osob), ale pokoje v místnosti by měly být prostorné - asi 30 metrů čtverečních. m. Pokud se chystáte také otevřít prodejnu "Zboží pro kreativitu", preferují se nejlépe nákupní centra. Existuje vyšší průchodnost lidí.

Nyní se stalo populární organizovat školy rozvoje ve velkých supermarketech. Rodiče dávají své děti za hodinu nebo dvě pod vedením konzultanta a klidně jdou nakupovat, aniž by se obávali, že dítě zůstane samo. Učitel se zabývá modelováním dítěte, kresbou nebo jinými vývojovými aktivitami. Zde mohou rodiče nakupovat zboží pro kreativitu.

Cena pronájmu

Cena za pronájem pokoje o celkové ploše cca 120-150 m2. m v obytné oblasti bude asi 600-700 y. v obchodním centru s vysokou dopravní kapacitou o řádu vyšší - 1000-1500 y. e. Přidejte zde nástroje, které budou "vytaženy" o 120-150 y. e.

Zařízení

Otevření dětského tvůrčího centra není snadný úkol. Vedle vhodného místa je třeba přemýšlet nad interiérem místnosti. Centrum bude potřebovat nábytek, koberce, kancelářské vybavení, vzdělávací hračky, knihy, předměty pro kreativitu (barvy, tužky, plastelíny atd.).

Zvláštní pozornost věnujte kvalitě podlah a nábytku. Vzhledem k tomu, že děti velmi milují trávení času na podlaze, musí být dodatečně izolovány. Kvalitní povlak to může udělat.

Dětský nábytek by měl být nejen krásný, ale i spolehlivý, bezpečný. Neměli byste na tuto pozici ušetřit a kupovat levné produkty. Musíte si vybrat kvalitní výrobek vyrobený z přírodních materiálů, určený speciálně pro školy a mateřské školy. A pro každý věk by děti měly mít vlastní velikost nábytku.

I když je pronajatá místnost vyhřátá, měli byste zvážit nákup bezpečné ohřívače. To platí zejména v mimo sezónu, kdy se místnost zchladí a ústřední vytápění ještě není zahrnuto.

Než otevřete centrum dětské kreativity, rozhodněte se, co dělají děti v něm. Pokud se předpokládá výuka tance, měly by být instalovány velké zrcadla. Navíc budete potřebovat klavír, počítač, gramofon, magnetofon a televizor. Nezapomeňte na toaletu a šatnu.

Hračky jsou něco, co přitahuje děti všech věkových kategorií. Postarejte se o jejich rozmanitost. Různé pyramidy, kostky, mozaiky, designéři by neměly být jen pestré a zajímavé, ale také bezpečné. Vyberte vysoce kvalitní a spolehlivé příslušenství, protože hračky budou navrženy pro velké množství dětí. U problematiky učebnic, notebooků a karet má smysl konzultovat s učiteli.

Všechny prostory dětského centra by měly být dobře osvětlené a větrané. Ujistěte se, že v místnostech nejsou žádné nebezpečné předměty.

Zaměstnanci

V otázce otevření dětského ateliéru tvořivosti je důležité vybrat kompetentní pracovníky. Hlavními požadavky na výběr zaměstnanců by měla být nejen dostupnost pedagogického vzdělávání a pracovní zkušenosti, ale i láska dětí. Věnujte pozornost přístupu učitele k učení nových směrů a programů.

To je nezbytné, aby se mohl snadno přizpůsobit novým pracovním podmínkám, které se mohou lišit od předchozích. Čím dříve se zaměstnanec vyrovná s tímto úkolem, tím lépe. Pokud se vám učitel líbil a vzal jste ho do práce, musíte navštívit 1-2 krát ve svých třídách, abyste byli přesvědčeni o jeho schopnosti a schopnostech zacházet s dětmi.

Pokud jde o mzdu, můžete se držet jedné ze dvou možností: buď hodinová platba, nebo procento zisku. Průměrná mzda učitele v těchto střediscích je asi 10-12 cu. za hodinu.

Také budete potřebovat administrátora, který se bude zabývat problematikou nahrávání dětí ve skupině, zodpoví otázky rodičů. Na to můžete přiřadit odpovědnost za nákup hraček, jiných materiálů pro kreativitu. Účetní může najmout aranžéra, který podá zprávy společnosti a předá je příslušným orgánům. Kromě všech uvedených zaměstnanců je třeba pozvat čističku na práci.

Cenová politika

V otázce, jak otevřít centrum pro tvorbu dětí, je cenová politika důležitá. V průměru jsou náklady na předplatné za jeden měsíc přibližně 70-80 cu. Pokud rodiče plánují převést dítě do dalších tříd, například tanec, cizí jazyky nebo hudba, pak se tyto služby platí zvlášť. V průměru jedna lekce stojí 4 roky. e.

Reklama

Kompetentní reklamní kampaň je důležitou podmínkou pro přilákání klientů v jakékoli oblasti podnikání. Vývojová škola pro děti není výjimkou. Zde je orientační seznam aktivit, které vám pomohou dozvědět co nejvíce lidí o vašem centru:

 • zveřejňování reklam na město a oblast;
 • distribuce vizitek a letáků;
 • reklama v dopravě;
 • běžící linky v obchodě;
 • oznámení v místních médiích (rozhlas, televize);
 • Umístění reklam na internetových portálech;
 • reklamní extenze a plakáty.

K dnešnímu dni je jeho vlastní webové stránky velkým přínosem. Na něm můžete zveřejňovat různé zprávy a informace o středisku: o službách a cenách, o oslavách a činnostech, o slevách a inovacích.

Nejúčinnější reklama lze nazvat doporučeními rodičů, jejichž děti navštívily vaše středisko. Takové recenze nejen vytvářejí pozitivní pověst, ale také přitahují velké množství nových zákazníků.

Na závěr

Finanční investice v prvních fázích jsou do značné míry závislé na úrovni centra. Při plánování velké školy s nákladnými opravami, početným personálem a slušným seznamem služeb budou náklady vysoké. Pokud přemýšlíte o tom, jak otevřít mini zábavní centrum s rozlohou nepřesahujícím 150 metrů čtverečních. m, pak počítat s množstvím asi 6-8 tisíc y. e. Projekt můžete investovat postupně.

Zisk z otevření vývojového centra pro děti je asi 4900 y. e. (Průměrná předplatná cena je 70 cu, dostupnost 10 skupin po 7 osobách). Z nich budou vynaloženy:

 • 800 let. e. - Pronájem;
 • 100 y. e. - služby;
 • 1500 y. e. - platy zaměstnancům;
 • 600 let. e) ostatní výdaje.

Zisk bude asi 1900 y. e. Vezměte však v úvahu, že dětské centrum nefunguje po celý rok, protože děti letní měsíce a svátky jen zřídka navštěvují takové zařízení. Je nutné ušetřit peníze na pronájem prostor pro toto období. Průměrná návratnost takového zařízení je od 2 do 3 let.

Základní informace

Obecní rozpočtová instituce dalšího vzdělávání Dům dětské kreativity - multidisciplinární vzdělávací instituce. Vytvořeno 1. února 1974 jako Dům průkopníků a žáků sovětského okresu. V roce 1996 byla transformována do domu dětské kreativity.

Prvním ředitelem domu průkopníků a školáků od roku 1974 do roku 1984 byla Alekseeva Galina Ivanovna. Od roku 1985 do současnosti je instituce Ulyanova Lyubov Fyodorovna - ctěný učitel Ruské federace. Zaměstnanci instituce jsou pedagogickí pracovníci, administrativní a řídící zaměstnanci, pomocní a obslužní personál s celkovým počtem více než sto osob.

Dětské Art House se nachází ve čtyřech budovách umístěných na adrese: Voroněži, st. Oleko Dundycha, d. 25, ul. Oleko Dundycha, d. 23, pr. Patriots, d. 8, st. Sauna, 6 a provádí vzdělávací aktivity zavedením další všeobecné vzdělávání (obecné vývojových) Program pěti směry.:

Úrovně realizace programů v souladu s úrovněmi všeobecného vzdělání:

 • Školka - 1 integrovaný program, který zahrnuje 10 programů v různých předmětech (vývoj jazyka, výtvarného umění, choreografie, scenérie, čtení, matematice, angličtině, psaní, čtení a psaní, hudební vývoj);
 • primární - 2 programy;
 • hlavní - 12 programů;
 • střední (plné) -20 programů.

Provozní režim stanovená institucí nezávisle, se řídí kalendářem tréninku, řádem ředitele a schváleným rozvrhem tříd. Chcete-li vytvořit co nejpříznivější podmínky pro práci a odpočinek studentů podání instituce o návrhu učitelů připravených rozvrh sdružením dětí věkově přiměřené a stanovené hygienické normy (odst. 3.1.1. Z ústavy). V praxi rozvrhu v úvahu požadavky SanPiN - 2.4.4 12,51-03 (. Sekce „do režimu dětských aktivit požadavky“ Příloha číslo 3 odstavec 8.2.6) a ustanovení Listiny dětskou tvorbu (revidováno z 29.12.2011goda.. ).

Délka školení pro děti 6-7 let je 30 minut. Ve středu statického cvičení se provede dynamická pauza, přestávka mezi sezeními je 10 minut. Délka školení pro žáky ve školním věku (8-18 let) je 45 minut. s přerušením lekcí nejméně 10 minut.

Počet tříd za týden různých profilů je stanoven podle hygienických a epidemiologických norem a požadavků. K provedení konsolidačních zkoušek, individuálních lekcí, konzultací se konají 2 až 4 hodiny týdně, trvání jedné individuální lekce je 30 minut; 3 individuální lekce odpovídají 2. akademické hodině pracovní zátěže učitele. Pro děti se zdravotním postižením, děti se zdravotním postižením - 40 minut (akademická hodina) 1-2 krát týdně. Při praktické práci jsou třídy organizovány podskupinami (minimálně 3 osoby).

V škola pro rozvoj dítěte "Blue Bird" zabývající se předškolní děti (5. - 7. roky života) nechodí do školky, na základě kterých jsou uvedeny činnosti pro 5. roce života - 9 hodin týdně, po dobu 6 th - 14 hodin týdně; a 7 - 17 hodin týdně. Plnící skupiny (v souladu s požadavky SanPiN) - 8-10 studentů.

Třídy jsou vedeny celým složením skupiny, podskupinou, jednotlivě. Ustanovení je stanoveno pro hodiny školení pro konzultace. - Na základě ustanovení 3.1.1. Charta počtu tříd za týden různých profilů je stanovena v souladu s hygienickými a epidemiologickými normami a požadavky.

V souladu s programy, kreativní rozvojové plány mohou studenti pravidelně provádí kurzy na dočasnou podskupin, výzkumných projektů, příprava pro soutěží, výstav, soutěží, atd, v tomto případě se změna pořadí plán ředitele.

Informace o zakladateli vzdělávací organizace

Správa města Voroněž

Telefony:
Příjem občanů: (473) 255-06-05
Chancery: (473) 255-08-73, 254-57-97
Informační a analytické oddělení: (473) 255-19-83, 255-14-44
E-mail pro organizace: [email protected]
E-mail pro média: [email protected]
Adresa: 394018, město Voroněž, ul. Plekhanovskaya, 10
www.edu-vrn.ru

Informace o kurátorovi vzdělávací organizace

Ministerstvo školství správy města Voronež

Vedoucí: Kulaková Lyubovová Anatolevna

Pracovní doba vzdělávacího oddělení:
Pondělí - čtvrtek od 9:00 do 18:00
Pátek od 9:00 do 16,45
oběd c 13.00-13.45

Podnik Neskuchny: ateliér dětské kreativity

Timur Akjigitov - o tom, co by mělo být úspěšné centrum pro volný čas

IT nástroje používané Timur Akjigitsem

 • Wix
 • Yandex.Direct
 • YouTube

Podnikání v oblasti volného času pro děti není snadným úkolem, ale se správnou organizací, rozumnou cenovou politikou a kvalitními službami - je to docela výhodné. Podnikatel Timur Akdzhigitov z Pjatigorsku před rokem zahájila kruh písku animace, která se později vyvinula v multidisciplinárním ateliéru dětskou tvorbu a návratnost nákladů v prvním měsíci. O tom, jak to udělal, Timur řekl čtenářům Biz360.ru.

Timur Akjigitov, 25 let, zakladatel a majitel společnosti Šťastný ART, specializující se na organizaci volného času pro děti. Narodil se na Stavropolském území, žije v Pyatigorsku. Má vyšší ekonomické vzdělání, absolvoval federální univerzitu Severního Kavkazu. Od roku 2007 působí v oblasti obchodu a obchodu.

Obchod a ekonomika mě zajímají už od dětství - protože jsem v domě náhodou našel knihu "Ekonomika bez tajemství". Bylo mi 12 let a od té doby jsem neměl pochyb o tom, jakou profesi si mám vybrat. Od doby, kdy mi bylo 16 let, jsem se zabývala obchodem a mám také spoustu zkušeností s marketingem a propagací. Dokonce i když jsem byl v armádě, v noci jsem četl knihy Joea Vitaleho, Briana Tracyho, Richarda Bransona, Napoleona Hillse.

V loňském roce jsem zorganizoval pískové animační studio, které vedlo kurzy na školách v Pyatigorsku. O něco později jsem narazil na článek v časopise o nejzajímavějších dětských kruzích v Moskvě. Mnoho lidí spojuje dětský kruh s místností ve starém kulturním domě se zasněženými okny, kde se děti zabývají nudnými nesmysly. Měla jsem touhu dokázat, že dětské tvůrčí studio může být moderní a komerčně úspěšné.

Jednou, když jsem podnikala ve Výboru pro vzdělávání v městské radnici v Pyatigorsku, jsem se podíval na ekonomické oddělení - a zeptal se, zda existují nějaké programy na podporu mladých podnikatelů. Ukázalo se, že právě v této době probíhala soutěž o přidělení dotací na sociální podnikání. Sbíral jsem všechny dokumenty, nemohl jsem získat finanční prostředky od prvního pokusu, ale poukázali na nedostatky v žádosti a podruhé se ukázalo.

Již čtyři měsíce jsme vyvinuli představu o budoucím studiu. Provedli opravy, malované stěny, koupili nábytek a kancelářskou výbavu, provedli programy tříd a začali pracovat. Splácení se dostalo až po prvním měsíci a od druhého měsíce se začalo vytvářet zisk.

K dnešnímu dni Studio Happy ART je moderní kreativní centrum s rozlohou 70 metrů čtverečních, kde děti mohou procvičit animaci písku, malování, kreativitu řemesel atd. Máme také pokyny pro dospělé, například budování uměleckých týmů - pořádání tvořivých mistrovských kurzů pro firemní klienty. Všiml jsem si, že v našem městě je obrovský požadavek na rozvoj tvůrčích zájmů; Jsem si jist, že v jiných městech existuje poptávka po podobných studiích.

Podle mého názoru, navzdory zřejmému množství dětských skupin, je trh realizován pouze o 30-40%. Lidé jsou ochotni platit za zajímavý volný čas pro své děti a dobré služby. Například máme pro rodiče speciální čekárnu, kde mohou pít horkou kávu s sušenkami a podívat se na nové časopisy.

Mimochodem, naši učitelé nejsou placeni, ale pracují v dobrém zájmu. Myslím si, že to mi ušetří spoustu času a úsilí, ale hlavní věc je, že motivuje učitele, aby pracovali lépe a efektivněji. Oni samy jsou mistry svého času, společně sestavují rozvrh tříd, aby to bylo výhodné pro každého.

Jednou z výhod této činnosti je nízká vstupní prahová hodnota. Chcete-li otevřít podobné studio bude vyžadovat asi 300 tisíc rublů. Studio by se mělo nacházet v místnosti nejméně 60 "čtverců", mělo by mít hlavní halu a malou čekací plochu (10-15 metrů čtverečních).

Analyzovali jsme dopad různých typů reklamy a zjistili jsme, že z internetu přichází alespoň polovina zákazníků. Proto praktikujeme kontextovou reklamu, propagaci v sociálních sítích a vývoj vašeho kanálu YouTube a videí propagujících viry.

Také jsme založili spolupráci s místním vzdělávacím oddělením a uskutečnili jsme reklamní kampaň ve školách a školkách v Pyatigorsku.

Důležitým propagačním kanálem pro nás je marketing na eventu - například v sobotu každou sobotu pořádáme bezplatné mistrovské kurzy na zajímavé téma.

V létě plánujeme otevřít druhé studio v Pyatigorsku. A spustili jsme franchisingový program, nyní pomáháme otevřít dětské centrum druhému partnerovi. Naši partneři poskytují veškeré metody školení, vybavení pro pískování, rady ohledně všech právních otázek, servisní podporu. Vytvořili jsme reklamní kampaň pro franšízy „Yandeks.Direkte“ poskytují podrobné pokyny k virové reklamy a marketingu slovo, využijte naší nabídky reklamních modelů, a propagační videa. A co je nejdůležitější - vytváříme pro ně webovou stránku a optimalizujeme ji pro vyhledávací dotazy konkrétního města.

Pro rozvoj našeho franšízového programu, jsme vytvořili webové stránky na podporu našich partnerů kreativní lidi ", kde najdete podrobné pokyny k otevření studio ve městě, stažení formuláře dokumentů, programů, modelů, podrobný marketingový plán Pokyny nájemních a rozhovory a další. Najednou bych dal takové informace hodně, ale musel jsem si naplnit hrbolky a sám jsem si sám získal potřebné zkušenosti.

Moje motto je zacházet se svou duší. A to samé očekávám od našich partnerů. Opravdu se mi líbí filozofie čínského výroku - postarejte se o svůj obchod a ona se o vás postará.

Podnikatelský plán ateliéru dětské kreativity ostrovního formátu (v obchodním centru)

1. SOUHRN PROJEKTU

V současném obchodním plánu byl zvažován projekt organizace dětského uměleckého studia formátu ostrova v obchodním centru. Studio bude otevřeno v jednom z populárních nákupních center města s počtem obyvatel více než 1 milionu obyvatel. Investice do otevření - 529,2 tisíc rublů. Plánované výtěžek studia za měsíce. - 226 tisíc rublů. (v průměru v prvním roce provozu) Čistý zisk je 53-90 tisíc rublů (1 rok práce). Doba návratnosti projektu je 8 měsíců. Ziskovost - 30%.

Mezi výhody tohoto projektu patří:

umístění v přijatelném nákupním centru, na místě s vysokou dopravou;

nedostatek investic do oprav;

jednotný formát obchodu + zboží dětské kreativity;

relativní snadnost podnikání;

schopnost přesunout studiové studio na jiné místo díky modulárnímu designu;

Přibližné období příprav na zahájení projektu je 2 měsíce. Integrované ukazatele výkonnosti projektu jsou uvedeny v tabulce. 1 podnikatelský plán.

Tabulka 1. Integrované ukazatele výkonnosti

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Čistá současná hodnota (NPV), rub.

Koeficient návratnosti investic (ARR),%

Interní míra návratnosti (IRR),%

Index ziskovosti (PI)

2. POPIS PRŮMYSLU A SPOLEČNOSTI

Se zvyšujícím se počtem nákupních center v posledních letech a jejich přeměně rodinných zábavních center se stal v poptávce všechny druhy prostor pro zábavu zábavu dětí, kde se děti mohou jen hrát, nebo být kreativní a řemesla. Zájem o formu dětských tvůrčích studií, který bude projednán později, je dostupný na všech stranách. Rodiče potřebují místo opustit své děti pod dohledem v okamžiku nákupu, pro děti - hřiště pro „úvodní“ energie a majitelé a nájemci nákupního centra přítomnost takového studia zvyšuje nákupní centrum více atraktivní pro rodiny s dětmi, a proto je ve finále výsledek, přináší zisk.

Naše studio bude malým oddělením dětské kreativity, které se nachází v nákupním centru města s počtem obyvatel více než 1 milionu obyvatel. Studio bude mít ostrovní formát, který se nachází na cestě k velkým obchodům s kotvami. Naše studio umožní dětem neustálé formy tvořivosti - modelování polymerové hlíny, omalovánek z omítky, vytváření pohlednic a mnohem více a rodiče mohou opustit své děti v době nakupování. Některé z dětí, které dítě vytvořilo během návštěvy studia, můžete s sebou vzít zdarma. Kromě toho díky formátu "studio + obchod s kreativitou" mohou děti a jejich rodiče koupit hotové sady pro domácí tvorbu.

Výhodou našeho studia bude, že se rodiče nebudou muset postarat o dobu, kdy navštívili studiové studio, zaregistrovat se na kurzy a podobně. Dítě můžete přinést a vyzdvihnout kdykoli během práce nákupního centra. Pedagogickí poradci s pedagogickými zkušenostmi budou pracovat s dětmi. Vývojové aktivity pomohou dětem rozvíjet tvůrčí a umělecké schopnosti, jemné motorické dovednosti, pozornost, paměť a vytrvalost.

Objem investic do otevření studia bude 529,2 tisíc rublů. Většina prostředků (více než 47%) bude na nákup modulárního návrhu pro instalaci v nákupním centru, zbytek bude vynaložen na nákup zařízení, zajištění obsahu bodu, vytváření propagačních materiálů a vytvoření fondu pracovního kapitálu. Články o počátečních nákladech jsou uvedeny v tabulce. 2 podnikatelský plán.

Podnikatelský plán pro dětské studio

1. Shrnutí dětského studijního podnikatelského plánu

Krátké investiční memorandum

Dětské studio "Fan Chulan" je "ostrov" v nákupním centru, které tvoří prostor pro kreativitu a rozvoj dětí od 3 do 14 let.

Koncepce projektu je geniální a jednoduchý: je nákupní centrum a má zájem o jeho účasti majitele, existují rodiče, kteří chtějí, aby se na nákupy, a ne starostí o děti, a tam je „Fan Closet“ - art studio pro děti s vyškoleným personálem oběť zájem a užitek trávit čas s dětmi, zatímco rodiče jsou zaneprázdněni nakupovat.

Ve studiu se děti podílejí na modelování a kreslení pod vedením vyškolených učitelů-konzultantů. Kromě poskytování služeb pro organizaci volnočasových aktivit pro děti také dětské studio prodává dětské umělecké výrobky své vlastní produkce.

Veškeré použité materiály a nástroje, kreativní výstroje poskytované dětem jako součást jejich pobytu v uměleckém ateliéru a nabízené k nákupu jsou pro děti absolutně ekologické a bezpečné.

Požadavek na otevření těchto dětských studií je způsoben růstem porodnosti v zemi za posledních pět let.

Cílové publikum studia: rodiče s dětmi od 3 do 14 let, návštěva nákupních center.

Průměrná kontrola je 350 rublů.

Průměrná propustnost jednoho bodu za měsíc je 500 osob.

Měsíční příjmy ze 150 až 420 tisíc rublů. za měsíc (v závislosti na průchodnosti bodu a životní úrovně obyvatelstva v regionu).

Čistý zisk za měsíc - od 80 do 150 000 tisíc rublů. od prvního měsíce práce.

Návrat za 6-7 měsíců od začátku projektu.

All-ruské rodičovské shromáždění

29. srpna 2018 bude všichni-ruské rodičovské setkání s ministrem školství Ruské federace O.Yu. Vasilieva. Celo ruská setkání rodičů je tradiční setkání v předvečer nového školního roku s cílem získat zpětnou vazbu, vyslechnout názor rodičů, seznámit se s nejzajímavějšími problémy a zhodnotit efektivitu realizovaných projektů a programů.

Komunikace je organizována ve formátu živého dialogu v rámci videokonference s přímými inkluzemi z různých oblastí země. Díky on-line vysílání pro All-Russian Parent Meeting můžete sledovat kdekoli v zemi i ve světě. Všichni mohou zaslat dotaz prostřednictvím formuláře na webu http://edu.gov.ru/opc-view a prostřednictvím účtů Ministerstva školství Ruské federace v sociálních sítích. Nejaktivnější z nich bude předmětem diskuse během setkání.

Nejnovější zprávy

 • 24. srpna 2018 Taneční skupina "Ivushka" se vrátila z Tuniska. Další informace
 • 25. července 2018 Neexistuje žádná dovolená v záležitostech charity. Další informace
 • 05.07.2018 "Deti slunce" dávají své teplo. Další informace
 • 4. července 2018 Setkání s víly v létě. Další informace
 • 03 červenec 2018 Léto v sirotčinci. Další informace

Informace o vzdělávací organizaci

Celé jméno vzdělávací instituce podle Charty - obecní rozpočtová instituce dalšího vzdělávání Dům průkopníků a školních dětí, zkráceně název MBDO DPiSh. Zakladatelem a vlastníkem majetku instituce je obecní orgán města Voroněž, autorita zakladatele je spravována správou městské části města Voronež. Přečtěte si další informace.

Dětské kreslířské studio ve Voroněži

Všechny děti rádi kreslí! Vytvoření, fantazírování, mixování barev a zobrazení toho, co viděli na papíře, je potřeba každého dítěte, které musí být vyvinuto a udržováno od dětství.

"Data-video-šířka =" 560 "dat video height =" 315 "dat autoplay =" true "dat autoplay-timeout =" 5000 "dat autoplay rychlostí =" 500 „dat automatické přehrávání-hover- pauza = "falešné" data-colums = "8" dat colums-desktop = "8" data-colums-small-desktop = "8" dat colums tableta = "3" data-colums-small-tablet = " 2 "data-colums-mobile =" 1 ">

Kreslení není jen hobby, rozvíjí mnoho schopností a dovedností, včetně:

 • koordinace pohybů;
 • smyslové vnímání;
 • jemné motorické dovednosti;
 • řeči.

Ti, kteří se účastní kreslení tříd od raného dětství, rozvíjejí samy o sobě takové vlastnosti jako trpělivost, vytrvalost, pozornost, schopnost plánovat, estetický vkus.

Současně ne každá matka ví, jak uspořádat lekci domácí výcviku, s jakými technikami by měla začít, jakou formou poskytnout stopy a jak udržet dítě od touhy po tvořivosti.

Ideální podmínky, které mají být připojeny k výtvarnému umění - malá skupina vrstevníků a zkušený učitel, který se bude věnovat pozornost každému, dám zajímavou práci a pořádá výtvarné kurzy pro děti v podobě hry.

Program našich tříd v kreslení

Chcete, aby vás dítě potěšilo jasnými a dobrými obrazy, které si sám natáhl? Vyzýváme děti ve věku 3-7 let, aby získaly lekce. Náš program zahrnuje:

 • organizace pracoviště, základ čistoty a pořadí na stole;
 • seznámení s materiály a nástroji: papír, tužky, barvy; kvaš, suchý a olejový pastel;
 • znalost základů výtvarného umění: pojmy, techniky kreslení atd.
 • pravidla pro míchání barev: jak získat jednu ze dvou nebo tří dalších;
 • tajemství dovedností: jak krásně líčit pták, slunce, malé zvíře nebo celou krajinu.

Kreslení pro děti: individuální přístup

Naši učitelé nemají pojmy "kreslit správně" nebo "špatně". Je důležité inspirovat mladého umělce, ukažte mu techniku, naučit se držet tužku a štětec, ale nechat snít a vybrat barvy, zejména dveře, detaily spiknutí. Všechna díla vytvořená v našem výkresovém studiu lze vidět na výstavní desce: je to hezké pro děti a jejich rodiče.

Vedle tvůrčích dovedností si kurzy dávají dětem nové kamarády, komunikaci v týmu, stejně jako zkušenosti týmové práce a vzájemné pomoci, které musí být přijaty od raného věku.

Studiové kreativita dětí

0 Členové a 7 Návštěvníci si toto téma prohlíží.

 • Fórum Voronežských rodičů »
 • Náš život »
 • Adresář (Moderátor: Kira) »
 • Volné kruhy a úseky ve Voroneži.
 • kopírovat Fórum Voronežských rodičů 2009 - 2015
 • Mapa webu
 • XHTML
 • RSS
 • Sitemap XML
 • Mobilní verze

Stránka byla vygenerována za 0.217 sekund. Dotazy: 36.

Dekorativní a užité umění (dětské studio tvořivosti, školení)

Kipling, centrum znalostí a kreativity

Otradnoye Str., Cesta 34

Dětské centrum "Skazka"

ul. Shishkova 142/5

LL-Studio - tvůrčí dílna

velkoobchod / maloobchod; osoba / právnická osoba; způsob platby: hotově / bankovním převodem

ul. Antonova-Ovseenko 7, kancelář 418

umění a řemesla (dětské studio tvořivosti, školení) kreslení (umělecké studio, ISO) od 4 let

umění a řemesla (dětské studio tvořivosti, školení) předměty-stomatologie (modelování z těsta), kreslení (umělecké studio, IZO), aplikace, cena lekce je 150 rublů.

umění a řemesla (dětské studio tvořivosti, školení) mistrovské kurzy (návštěva a ve studiu): individuální, zábavné

Dekorativní a užité umění znamená spoustu různých aktivit od háčkování až po dekoupování. Dnes umění a řemesla spojují příjemnou zábavu a krásný výsledek. To je důvod, proč umělecká a řemeslná studia mají takovou popularitu. Studiové studiové studovny nabízejí širokou škálu různých aktivit. Třídy mohou být individuální a skupinové. Často se podle výsledků nějakého období koná výstava. Trénink zahrnuje krátkou exkurzi do této nebo té sféry umění a řemesel a pak jejího zvládnutí. Studiová tvořivost dětí ve Voroněži se nachází v dětských rekreačních centrech.