Výrobci a dodavatelé polévek, druhého jídla, zeleninových směsí

Výrobci a dodavatelé polévek, druhého jídla a zeleninových směsí nabízejí zákazníkům balíčky s hotovými sady jídel s dodávkou v Moskvě, v Moskvě av celém Rusku. Tyto výrobky jsou velmi žádané. Vzhledem k tomu, že s jeho pomocí můžete rychle a lahodně vařit jak první a druhou jídla.

Okamžité polévky se připravují za pár minut. Samozřejmě, jídlo pravidelně není příliš užitečné. Ale z času na čas se můžete s takovými produkty dopřát.

Máte-li zájem o zodpovědného výrobce polévek, druhého jídla, zeleninových mixů, najdete ho na našem portálu. Zvláště pro své návštěvníky jsme zvedli jen ty nejlepší firmy, které vyrábějí rychlé občerstvení.

Takové výrobky od výrobce - je to skvělá příležitost hýčkat se s lahodným jídlem a ušetřit spoustu volného času k vaření.

Je třeba poznamenat, že všichni výrobci polévek, druhých kursů, zeleninových směsí v Rusku jsou velmi zodpovědní za své podnikání. Vyrábí výrobky pod přísným dohledem odborníků, na moderní zařízení a pouze z čerstvých a kvalitních potravin.

Všichni naši dodavatelé polévek, druhého jídla a zeleninových směsí jsou připraveni poskytnout svým zákazníkům potřebné dokumenty potvrzující vysokou kvalitu, přirozenost a bezpečnost jejich nádobí a směsí.

Vlastní podnik: výroba instantních polévek


Před několika lety byl domácí trh okamžitých potravin považován za velmi atraktivní pro investice. To není překvapující, protože se začal v Rusku aktivně rozvíjet na počátku 90. let a poté dosáhl tempa růstu bezprecedentní 70% ročně. Analytici však v průběhu času zaznamenali postupný pokles růstu. V polovině roku 2000 trh již vykazoval negativní dynamiku, především v Moskvě a Petrohradě, a pak v dalších městech. Jedním z hlavních důvodů pro tento vývoj odborníci nazývají blaho obyvatel, díky čemuž stále více spotřebitelů odmítnout z fast food jídel ve prospěch přírodních produktů; velká konkurence s jinými produkty, které jsou používány pro řezání rychlé „on the fly“ - všechny druhy občerstvení, mléčných výrobků a polotovarů (knedlíky, palačinky, atd); rozvoj řetězců rychlého občerstvení; tím více pozornosti, kterou spotřebitelé platí pro své zdraví, upřednostňují přírodní produkty. Znamená to, že segment rychlého občerstvení už slibuje otevření své vlastní produkce? Odborníci se domnívají, že navzdory poklesu prodeje těchto produktů si tento trh zaslouží pozornost investorů. Hlavní věcí je vybrat správné místo.

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Vlastní podnik: výroba instantních polévek

Podnikatelský plán pro polotovary pelmeni

Přehled trhu: Zahradnictví

Vzhledem k neustále rostoucímu výnosu otevřeného pěstování zeleniny a neustálému využívání setí na úrovni 98-99%, netrpělivě čeká na prudké zvýšení tempa růstu této plodiny.

Je možné otevřít soukromou mateřskou školu?

Podnikání v oblasti předškolního vzdělávání je stabilní a výnosné podnikání. Proto, pokud máte rádi děti a máte dostatečný kapitál, implementujte myšlenku soukromé mateřské školy.

Výroba brusinek v cukru

Ziskovost produkce brusinek v cukru může dosáhnout až sto procent. Investiční prostředky budou splaceny za 12-18 měsíců, pokud budou zavedeny spolehlivé distribuční kanály.

Jak otevřít padákový klub

Otevření plnohodnotného klubu výsadkářů bude vyžadovat velmi velké investice, i když se plánuje otevřít pouze školu bez simulátorů a navíc letecká základna. Parašutismus je proto velmi nákladný.

Integrované ukazatele v obchodním plánování nebo jak zhodnotit investiční projekt?

Především je nutné vyhodnotit konkrétní investiční projekt nejen z hlediska finančních (integrovaných) ukazatelů, ale složitějšího. Je povinné zvážit (číst "asi.

Kapacita trhu s křepelčím masem v Rostovsku

Odhadovaná kapacita trhu s křepelčím masem ve fyzickém kontextu Rostovského kraje činila 21,22 tun za rok.
V důsledku toho je kapacita trhu s masem trhu perepela v cenových podmínkách kompozice.

Vlastní činnost: prodej obalů obuvi prostřednictvím prodejních automatů

Odborníci doporučují zvolit typ zařízení v závislosti na funkcích místa, kde je jeho instalace naplánována. Takže v místech s vysokým terénem se doporučuje instalovat elektronický stroj, a.

Přehled ruského trhu s kachním masem

V posledních letech vykazuje trh ruského kachního masa významný růst. Od roku 2010 vzrostla výroba kachního masa na drůbežích farmách o 13,5krát.

Podnikatelský plán pro ledovce pod širým nebem

Investice na otevření zimního stadionu budou činit 3 856 900 rublů. Očekávaný sezónní výnos bude 8,97 milionů rublů. Čistý zisk - 5,36 milionů rublů. Ziskovost - 59,78%.

Podnikatelský plán zorbing centrum

Investice do otevření centra zorbing budou činit 1 894 000 rublů. K zahájení projektu budou využívány vlastní hotovost. Doba návratnosti - 12 měsíců.

Vaše podnikání: kurzy distančního vzdělávání

Množství počátečního kapitálu pro zahájení kurzů dálkového studia je obvykle několik milionů rublů, ačkoli malé kurzy, když je učitel skutečně prostřednictvím společných jednoduchých programů.

Jak otevřít podnikání instalace tachografů

Instalační tachograf stojí asi 45-50 tisíc rublů, z čehož příjem organizace je 10-15 tisíc. Vzhledem k tomu, že bude mít velké množství podnikatelů vybavit své vozy,

Řízení nákupu

Kuřecí polévky rychlé vaření. Řízení nákupu. Vydání z 05/24/2016

Vložte kód videa

Nastavení

Přehrávač se automaticky spustí (pokud je to technicky možné), pokud se nachází v zorném poli na stránce

Velikost přehrávače bude automaticky upravena na rozměry bloku na stránce. Poměr stran - 16 × 9

Po přehrání vybraného videa přehrávač přehraje video v playlistu

Navzdory skutečnosti, že existuje GOST pro okamžitou polévku, většina výrobců uvolňuje produkt podle specifikací a používá vlastní recept. Vše o tom, jak si vybrat kuřecí polévku odborníků na okamžité vaření z programu "Řízení nákupu", to řekne. V soutěži o nejlepší produktových značek zúčastnil „ruský výrobek“, „Kouzelný strom“, „Hot Maggi hrnek“, „Pripravych“, „Podravka“ a „Supersup“.

Zároveň vypadají

Kontrolní útok s Antonem Privolnovem. Řízení nákupu. Část vydání ze dne 4. února 2016

Kontrolní nálet s Natálií Semenikhinou. Řízení nákupu. Část vydání 03.24.2016

Co je v ledničce u Natalyy Semenikhiny? Řízení nákupu. Část vydání z 11/09/2017

Kontrolní útok s Antonem Privolnovem. Řízení nákupu. Část vydání ze dne 15.4.2016

Anton Privolnov odpoví. Dobré ráno. Fragment uvolnění ze dne 30.3.2017

Anton Privolnov odpoví. Dobré ráno. Část vydání ze dne 22/03/2018

Anton Privolnov odpoví. Dobré ráno. Fragment vydání z 21.12.2017

Anton Privolnov odpoví. Dobré ráno. Část uvolnění z 23.11.2017

Anton Privolnov odpoví. Dobré ráno. Fragment vydání z 07.12.2017

Anton Privolnov: blitz poll. Sám s každým. Část vydání 10/20/2015

Lekce dikcí od Antona Privolova. Sám s každým. Část vydání 10/20/2015

Host Anton Privolnov. Sám s každým. Vydání z 10/20/2015

Rychlé občerstvení

Okamžité polévky, nudle a obiloviny z tašek více než deset let mají úspěch v Rusku. "Jednorázové" jídlo se líbí všem, i když ne každý je připraven přijmout to. A výrobci tohoto produktu se naučili vysychat a sublimovat jakýkoliv přírodní produkt z ovoce a zeleniny do masa a drůbeže, ačkoli přirozenou chuť všechny druhy „horkých hrnků“ a „nudle s pikantní hovězí příchuť“ je ještě daleko.

Výrobky rychlého občerstvení jsou na trhu ve dvou verzích - dehydratovány a lyofilizovány. První typ je nejlevnější a nejoblíbenější, druhý je drahý a málo známý širokému spotřebiteli. V sovětských dobách se polévky v pytlích vyráběly právě z sublimovaných produktů - vojenských, kosmonautů, turisté jedli přesně tento druh jídla, který byl pak pokřtěn sublimát. Co se týče bukovinových kostek a rozpustných pyré cizího původu, objevily se až v 80. letech.

Dehydratované, tedy sušené, výrobky byly vynalezeny v pozdní XIX století Nestlé. Moderní technologie výroby "rychlých" výrobků je téměř úplně založena na tepelném sušení - produkt je vyhříván na 100-120 ° C a vlhkost se od něj odpařuje. Současně se buněčná struktura rozpadá, konzistence produktu se mění, jeho chuť a vůně a vitamíny zůstávají ne více než 25%. Je třeba přidat různé příchutě, konzervační látky, pojiva.

Sublimované produkty jsou sovětský vynález vynalezený v roce 1929 vědcem Lappa-Sterzhenetsky pro výrobu antibiotik a náhrad krevní náhrady. V 60. letech minulého století, s rozvojem domácí kosmonautiky, začala být sublimace používána v potravinářském průmyslu. Sublimační proces je přechod látky z pevného stavu do plynného stavu, čímž se obchází kapalná fáze. V potravinářském průmyslu se sublimace vztahuje k odstranění vlhkosti z rychle zmrazených produktů ve vakuových rostlinách. Kromě toho tyto produkty téměř úplně uchovávají všechny živiny, vitamíny, stopové prvky, původní vůni, chuť a barvu. Stačí, když přidáte vodu před použitím - produkt je obnoven a bude téměř nerozlišitelný od přirozeného. Další důležitou výhodou - sublimátní skladování v teplotním rozmezí od -50 ° C do + 50 ° C se prakticky po několik let nezmění. Nicméně jejich cena je velmi vysoká: například 1 kg mraženého masa, které nahrazuje 4 kg přírodního masa, stojí 2 tisíc rublů. Nyní je státní výroba sublimátů skoro pryč a poptávka je tak nízká, že se nevztahuje na objemy jejich výroby.

Sublimované produkty vyrábí několik domácích podniků a institucí: OOO Partner (Moskva), ZAO Ekopolis (Kovrov) a Výzkumný ústav pro komplexní využití mléka (Stavropol). V podstatě vyrábějí laktobacily pro kyselé mléčné výrobky. Jediným hlavním ruským producentem mražených zelenin, masa, obilovin a polévek je Galaktika, která vlastní dvě rostliny v Volgogradu a Murmansku. Nyní podnik, jako před 50 lety, pracuje hlavně pro potřeby armády, škol a turistů. Postupně se společnost začala zabývat i výrobci rychlého občerstvení a cukrářských výrobků, ale přestože je málo. Problémy s technickým zařízením. Technologie se musí rozvíjet. Současně se náklady na zařízení pohybují od 500 tisíc dolarů až 1 milion dolarů. Hlavní náklady jsou za elektřinu, protože cyklus sublimace může dosáhnout 24 hodin.

Navzdory zjevným výhodám sublimace nad konvenčním sušením je poptávka po těchto výrobcích nízká - cena je děsivá, avšak v extrémních severních oblastech jsou tyto výrobky prostě nezbytné.

Sublimace se všemi svými výhodami nyní nejsou konkurenty dehydratovaných produktů, jejichž trh neustále roste. Podle prognóz producentů roste v Rusku o 10% ročně.

Všichni hlavní světoví výrobci instantních potravinářských výrobků, zastoupených na trhu, obchodují právě s dehydrovanými výrobky. Maggi je v Rusku nejoblíbenější značkou těchto výrobků, její podíl je 25% trhu. Objem Galliny Blanca, díky vedení v prodeji buketových kostek, činí 12%, Knorr - 6%.

Významné prodeje celé komoditní skupiny rychlého občerstvení je nudle (80%), který začal dovážet do Ruska, na počátku 90. let. Ačkoli to je umístěn jako nejlepší produkt, který umožňuje rychlé občerstvení v práci v poledne, naše kupující obdržel jako součást jejich každodenní stravy a jsou obvykle podávány v dopoledních hodinách, odpoledne a večer. Výrobci vysvětlit tuto lásku, že nudle se poprvé objevil v segmentu polotovarů a přilákal kupce cenu. Prior k tomu, k dispozici Rusů byly jen polévkové kostky, a když se kupující před volbou - pít vývar nebo stejné peníze jíst mísu stejného výrobku, ale s těstovinami, volba byla provedena ve prospěch nudle.

Nyní nudle dodávat více než tucet výrobců, vůdci jsou „Doshirak“ (20% objemu prodeje na trhu) a „Rollton“ (17%, cca 1 mld. Kusů ročně). Korejští výrobci Korea Yakult (která vlastní značku „Doshirak“), podle názoru soutěžících, nejjednodušší způsob, jak pracovat v Rusku, protože doma to již vyrábí širokou škálu „rychlé“ potraviny. Proto, jakmile ruský spotřebitel má potřebu nějaké nové chuti nebo omáčkou, seznámit je okamžitě, aniž by trávit čas na vývoj, obalový design a technologických vylepšení. „Rollton“ se vyrábí ve třech továrnách v Moskevské oblasti z hlediska tržeb je mírně za „instantní nudle“, protože trhy jako levná (35 rublů. Per balení) nudle a střední tržní výrobky (asi 15 rublů. Per balení ). Tato variace umožňuje značce soutěžit s Doshirakem. Začátek úrovně výroby „Doshirak“ v Rusku si vyžádá asi 50 milionů $., A bude splacen teprve po deseti letech.

Zbytek producentů, kteří významně odešli z prodeje Doshiraka a Rolltona, se rozhodli následovat jinou cestu. Například společnost King Lion, která v letošním roce zveřejnila nový produkt nazvaný "Kuchyně bez hranic", nabízí nudle za poměrně vysokou cenu. Vypočítané pro půl litru vroucí vody, balení vermicelli "Big oběd", ke kterému, kromě volné složky, sáček omáčky je připojen, stojí 20 rublů. Pro více "elitní" oběd "Business lunch" s pytlíkem přírodního gulášu, který je sublimát, budete muset zaplatit 30 rublů. Rozhodnutí o uvolnění tak drahých nudlí je vysvětleno požadavky zákazníků. Podle výsledků výzkumu jsou nudle konzumovány převážně muži, koření je s klobásou, masem atd. Proto byla myšlenka přidat pytel masa.

Další směr výroby "rychlého" jídla je přímo spojen s vařením. V 80. letech se objevily kuřecí vývarky a od té doby se aktivně používají v kuchyni. Před několika lety rostly prodeje kostek, ale v posledních letech začaly zpomalovat a klesat. Tento trend je vysvětlen skutečností, že v době těžkého hospodářského období se v Rusku objevily bušlové kostky a mnozí lidé nahradili maso v polévce. Nyní se úroveň příjmu změnila a maso se vrátilo k řadě Rusů. Navíc je pro ruskou hospodyňku velmi důležité, že se připravuje sama a nepodává sedm polotovarů.

Proto se v posledních letech výrobci dělali velké sázky na instantních polévek, které potřebují, aby vařit, a produktů, které pomáhají při vaření. Na Maggi je „Supovarka“, „Makaronomaniya“, „Maggie na druhém“, „Golden vývar“ a „Super zlaté vývar“ Gallina Blanca nabízí „Appetitnitsu“ a Knorr - „Tajemství jídla“ a „šatna“. Také jsou zde různé možnosti pro koření, salátové dresinky, granule a sypké vývarů.

Chuť našich zákazníků je zcela specifická. Kuře je jednou z nejoblíbenějších potravin v Rusku. Lidé mají rád bohatou chuť kuřat. Proto Maggi vydal "Super Golden Broth" a mnoho z jeho refuellings zaměřené na přípravu pokrmů z kuře. Kromě toho jsou Rusům nabídnuty recepty na ty pokrmy, které jsou obeznámeni - julienne, guláš, pilaf. Pokud se výrobce pokusí seznámit ženy v domácnosti s tím, co nevědí, mělo by být vysvětleno zvlášť na obalu: "Makarony v rajčatové omáčce" Bolognese ".

Pokud jde o trh s instantními polévkami ("Hot hrnek", "Bystrosup", "Polévka pohárů" atd.), Vyvíjí se hlavně ve velkých městech - 40% všech prodejů. Nicméně, z evropských zemí, Rusko konzumuje 4x méně spotřeby tohoto produktu. Tento trh se považuje za rychle rostoucí - což představuje nárůst o cca 15% ročně. Tento trh je také zajímavý, protože každá polévka v Rusku je považována za a priori užitečnou. Balíček polévek slavných značek stojí asi 10 rublů.

Kromě těchto produktů jsou známy více než 10 let rozpustných bramborovou kaší (například Uncle Ben je, rozdělení Američana Marsu, je předložen jeden z prvních v Rusku), Kaše rychlé přípravy pro snídaňových cereálií a slaných jídel. Šťouchané brambory nyní nabízejí Knorr, Maggi a Rollton. Ale také nakupují méně než nudle. Také, pohanka se vyrábí pro ruský trh, který, například v Evropě, koupit jen jako potrava pro ptáky. Pohanka je umístěna na trhu jako druhý kurs spolu s bramborovou kaší. Vyrábí pouze Maggi a přesto to není moc koupit - v minulém roce tržby činily pouze 6,4% z celkového objemu druhé rychlého občerstvení.

Rychle obsadily snídani - jsou spojeny s občany se zdravým životním stylem a jsou potěšeni i těmi nejhnějšími protivníky rychlého občerstvení. Obyvatelé velkých měst dávají přednost těm, které se nepotřebují vařit, a regiony - rychlé vaření, které je třeba ještě vařit. To je vysvětleno stejnými příjmy: cena kaše vyžadující vaření, pokud jde o kilogramy produkce, je pětkrát nižší než cena okamžitých obilovin. Rusové preferují ovesné vločky bez přísad.

Vedoucím na trhu kasáren je společnost Bystrov (v loňském roce se podíl na trhu pohyboval okolo 45%). Po krizi v roce 1998 byli Rusové přitahováni do tradičních poréz (zástupci firem věří, že je to kvůli "tradicím předávaným z generace na generaci"). Další reklamní kampaň "Bystrov" posílila víru Rusů ve zdravý obraz ovesných vloček a to vedlo k jeho absolutnímu vedení na trhu.

Podle ochranné známky "Bystrov" jsou: Nordic, "Bishop" a Myllyn Paras. A podíl finských severských účtů představuje až 95% celkového prodeje rychlovarných vloček.

Výrobci okamžitých polévek

Během náročného dne jsme někdy prostě nemají čas vařit jídlo nebo běžet do obchodu pro jídlo, a to má významný dopad na zdraví a efektivitu. Co musíte udělat, abyste zabránili hladu na pracovišti? Stačí si koupit instantní polévky a zapomenout na hlad pořád!

Chcete-li udělat tuto polévku, musíte udělat minimální úsilí, a to je najít hluboký talíř, horkou vodu a spotřebiče a 10 minut na vaření. Voilà! Večeře je připravená, čerstvá, stejně jako doma. Pak můžete začít jíst a být laskavý, klidný pro okamžik "teď" a zítra!

Jste kancelář, organizace nebo podnik na vysoké úrovni? V Nižním Novgorodu si můžete koupit instantní polévky hromadně. Dodáme je všude v Rusku. Získáte nejlepší cenu a objednávka bude provedena co nejkratší dobu. Spolupracujeme s mnoha společnostmi, které zhodnotily kvalitu výrobků, rychlost objednávek a příjemné dárky ze speciálních služeb. Již řadu let spolupracujeme s firmou, která ocenila naši práci.

Široká škála produktů vás potěší. Pěstujeme, což znamená, že produkt je neustále doplňován novými pokrmy, a to je boršč, kapustová polévka, rassolnik, kharcho a polévky s různými výplněmi.

Koupit instantní polévky v balíčcích může být na stránkách spets.service.rf nebo voláním kontaktních telefonů.

Charakteristickým rysem polévky je především skutečnost, že polévka obsahuje alespoň 50% kapaliny (někdy označované jako při přípravě tohoto pravidla by se měla použít „v polévce by měla být půl kapaliny“); za druhé (pro horké polévky) - polévka se připravuje vařením ve velké většině případů ve vodě.

Většina lidí spojuje pracovní den s neustálým stresem, výdaji energie, únavou. Jak zaplnit zásobu chybějících kalorií a látek. Nejlepším způsobem je jíst část horké a chutné polévky. Nicméně v podmínkách konstantního zaměstnávání se příprava polévky stává absolutně nemyslitelným. V takové situaci je mnohem jednodušší použít hotovou rozpustnou misku.

Chcete-li si koupit instantní polévku, musíte věřit kvalitě výrobce. Sami vyrábíme polévky, a proto jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě dodávaných produktů. V našem sortimentu najdete různé druhy polévek: kapustovou polévku, rassolnik, hrachovou polévku, boršku a mnoho dalších populárních prvních kurzů.

Také si můžete koupit instantní polévky volně ložené pro vaření velkého množství jídel a prodávat. Polévky jsou dodávány ve vhodném balení, které brání vnikání cizích zápachů a vlhkosti. Taška se otevírá rychle a snadno, což je důležité v době nedostatku. Také doporučujeme rychlou občerstvení, kterou si od nás koupíte, protože je také neuvěřitelně chutné!

Ztracené polévky

Invaze do kuchyně
Někteří vedoucí představitelé trhu se rozhodli vyčkat stagnaci. Proxima to ulehčí díky dobré diverzifikaci podnikání. Zpočátku se od roku 1996 zabývala balením suchých koření a koření a výroba polévek pro ni byla jen prodloužením produktové řady. Vzhledem k rozsahu balených výrobků z „Proxima“, prodávané pod jednou značkou „Pripravych“ několik set jmen, výkyvy v poptávce, a to i pro celou kategorii výrobků mají malý vliv na celkovou podnikání.
"Biruli potravinové koncentráty" (BOD), na rozdíl od "Proxima", nezáleží na tom, že polévky představují až polovinu obratu podniku. Nicméně, výroba Sue „Biruliovsky poloprovoz“ jehož síla je nyní přesunut na BSK, známý na trhu od konce sovětské éry a je v ustáleném poptávce v regionech. Proto se BSK domnívá, že může ušetřit na obalech a reklamě. „Nechceme smysl inzerovat, - říká obchodní ředitel BSK Vladislav Frolov.-- nejsme horší kvalitě“ Russian zboží „a“ Proxima „ale vítězí v ceně, co je nejdůležitější pro spotřebitele v této cenové kategorii.“ Společnost spoléhala na distributory. "Spolupracujeme se sítí as Moskevskými obchody, takže ušetříme vstupní poplatky," vysvětluje Frolov, "ale máme distributory téměř ve všech velkých městech." A zatímco se tato praxe odůvodňuje: podle výsledků roku 2006 vzrostl tržní podíl podniku téměř na polovinu. Firma však chápe, že všeobecný pokles poptávky po „rozpustný“ polévek dříve či později ji ovlivňují v příštím roce plánuje zahájit novou BSK, tím dražší řadu produktů pod značkou „advokáta“.
Další část hráčů se rozhodla překonat tento trend změnou polohy. Jak uznává manažerka značky "ruský výrobek" Olga Radová, v blízké budoucnosti bude i nadále klesat podíl tradičních kategorií - sušených polévek a bujónů. "Bude se obnovovat sortiment výrobků," říká Olga Radová, "to znamená, že nabídnou výrobky s novými recepty, novými přísadami, pohodlnějším obalem atd."
Nejaktivnější je podle Radovy rostoucí poptávka po plně připravených pokrmech. Toto zboží je umístěno v dražším segmentu než "polévka v balení" a tvrdí, že je silnější konkurence v oblasti rychlého občerstvení, stejně jako zásadní změna v modelu spotřeby domácností. Výsledkem je, že mnoho hráčů - například Rollton, Gallina Blanca, Maggi a Knorr - začalo být především jako výrobci hotových jídel obecně. Výsledkem je, že společnosti nabízejí pod jednou značkou nejen polévky a polévky, ale také omáčky a dokonce plné komplexní večeře. V blízké budoucnosti plánuje zahájit výrobu tekutých polévek a "ruského produktu".
Můžeme říci, že na trhu s tekutými polévkami v Rusku dochází k druhému porodu. Mnozí si pamatují skleněné nádoby s nálepkou "Shchi" na policích sovětských obchodů, ačkoli je nepravděpodobné, že by mnozí představovali fantazii, aby dobrovolně vyzkoušeli svůj obsah. Ale teď se situace mění - nový „polévka“ se prodávají v krásných obalech, za podpory vážných reklamních rozpočtů a za poslední rok tento trh, podle Nielsen, se zvýšil o třetinu na téměř 600 milionů rublů. Pro změnu spotřebitelských preferencí se hráči začali připravovat na dlouhou dobu: společnost Mars například začala v roce 2002 výstavbu zařízení na výrobu tekutých polévek v Moskevské oblasti Lukhovitsy.
Dnes, kromě Marsu se svou značkou "Gourmania" na tomto trhu v Rusku, jsou také zastoupeny Knorr, Maggi a Gallina Blanca. A minulý měsíc společnost Campbell Soup oznámila svůj záměr vstoupit na ruský trh, jehož produkty jsou mnohem populárnější po celém světě než obrazy Andyho Warhola s jejím obrazem jsou známé v Rusku.
Nicméně, podle vedoucí zákazníků služby ACNielsen Ruska Mary Funda v tomto segmentu, tempo růstu výrazně zpomalil tekuté polévky. „Hovoříme-li o nárůst ve výši 35% za rok, nezapomeňte na dostatečně nízké základny, takže v absolutních číslech to nebylo tak důležité,“ - vysvětluje. Jak již bylo uvedeno ve společnosti „Evropa Foods GB“ (je v ruštině značky Gallina Blanca), a to navzdory tomu, že polévka „gurmány“ a Knorr přišel na trh před časem, když nenastane výrazný nárůst v této kategorii, a náklady na reklamní podporu takových výrobky výrazně překračují zisk. Nicméně, na základě příkladu španělský trh, kde je vývoj kategorie polévek začalo asi před pěti lety, společnost se domnívá, že za rok a půl, trh čeká na skutečně explozivní růst.

* Podíl dehydratovaných a hotových polévek na trhu, odborné hodnocení

Oběd za minutu. Z čeho pocházejí polévky?

Maso je, ale.

Naštěstí nebyli nalezeni žádní psi v doslovném smyslu slova v obědě - "minuty". Podali jsme do laboratoře více než 5 vzorků polévek, abychom zkontrolovali, zda nám podvádějí jasné nápisy na baleních: "Přírodní kuřecí filé" a "Hovězí maso"? A zde je první překvapení: ve všech polévkách specialisté našli DNA typu masa, který byl uveden na štítku. DNA je samozřejmě dobrá. Ale proč jsou malé hnědé kousky připomínající něco, prostě ne maso? "Výrobek obdrží tento výrobek sušením. Masné vlákna jsou v něm zničeny a není možné určit věk kusů, "říká Vera Pisareva, vedoucí Nezávislé odborné laboratoře. "Je možné, že jsou vyrobeny z masa, které bylo uchováváno po desetiletí." A proč ve skutečnosti nezkusit krekry z krávy, které se v minulém století střely?

Z Afriky s láskou

Ale to není nejhorší v bohatém obsahu polévek. "Chceš dostat pytel jedu? Podle mého názoru, tolik, aby do něj nalili všechny ingredience instantní polévky! - Alexej Kovalkov, dietetik, vedoucí kliniky pro korekci hmotnosti, apeluje na zdravý smysl pro spotřebitele. - Zpravidla tyto produkty obsahují všechny nejvíce levné a špatné: palmový olej (z nejškodlivějších všech, s výjimkou snad stroj), fosfáty (zadržování vody v těle) tuku, barviva... velmi nebezpečné MSG - látka zvýrazňující chuť, díky které jídlo vypadá strašně chutné: mozek a organismus jsou podvedeni.

Muž, „podsazhenny“ na těchto polévek, po nějaké době přestane cítit chuť přírodního vývaru, zdá se mu, bez chuti. " Mimochodem, jen polévku non-ruského původu, kteří se podíleli na zkoušku - „lehký oběd s růžovým lososa“ (Francie) - liší se od ostatních nejen přehnané ceny (viz tabulka)., Pro které můžete získat plnou pracovní oběd na levnou restauraci. V tom je také něco dobrého, totiž nepřítomnost nelítostného glutamátu sodného. Přesto se Evropané postarají o sebe. A zbytek - ne: instantní polévky, plněné konzervantů a ochucovadel, které byly vynalezeny k hladovějícím lidem Afriky... „Jako součást instantních polévek výrobci specifikovat barvy a příchutě označením“ přírodně identické“. Je to čistá chemie, něco přirozené, není tam „- varuje Dmitrij Edelev, Rektor Moskevské státní univerzity výroby potravin. Také guarová guma, toxická látka, není pro tělo užitečná. "Na Západě byly prováděny pokusy: krysy a hmyz odmítli jíst takové polévky. V nich není nic živého, "říká Dmitrij Edelev.

Ze stolu - na nemocniční lůžko

Jako obecné pravidlo platí, že výrobce zabalí pochutiny, přísady do zvláštních pytlů: chcete-li - nalije do nudlí, nechtějí - jíst nějaké makaroshki. Ale tu je tu také chyba. Neškodné nudle jsou jen rychlé sacharidy. A od nich, v závislosti na výživu, náhle skočí cukr na pankreas reaguje silným uvolňování inzulinu - av důsledku toho se můžeme dostat cukrovku druhého stupně. „Tam jsou některé věci, které nemůžeš!“ - volá Kovalkov a vypráví příběh svého přítele, který dostal od „rychlý oběd“ na jednotce intenzivní péče „Po 2 týdnech pravidelného užívání těchto potravin, je pravděpodobné, že budete vydělávat gastritida, gastroenteritida a jiná onemocnění trávicího traktu.“

Ale stále jsme našli pozitivní moment - na jedné z polévek to bylo napsáno: obsahuje vitamíny! Nemohl jsem tomu uvěřit. "Vitamíny v takových produktech mohou být skutečně obsaženy," vysvětlil Vladimir Bessonov, vedoucí laboratoře potravinářské chemie Ústavu výživy ruské akademie lékařských věd. "K rozvoji kosmonautů jsme vyvinuli speciální technologii sušení, která nám umožňuje šetřit užitečné látky." Slabá, ale přesto útěcha.

Další názor

Polina Kiseleva, ředitelka marketingového oddělení společnosti "Mareven Food Centrale" LLC, výrobce okamžitých polévek:

Výrobci okamžitých polévek

Během náročného dne jsme někdy prostě nemají čas vařit jídlo nebo běžet do obchodu pro jídlo, a to má významný dopad na zdraví a efektivitu. Co musíte udělat, abyste zabránili hladu na pracovišti? Stačí si koupit instantní polévky a zapomenout na hlad pořád!

Chcete-li udělat tuto polévku, musíte udělat minimální úsilí, a to je najít hluboký talíř, horkou vodu a spotřebiče a 10 minut na vaření. Voilà! Večeře je připravená, čerstvá, stejně jako doma. Pak můžete začít jíst a být laskavý, klidný pro okamžik "teď" a zítra!

Jste kancelář, organizace nebo podnik na vysoké úrovni? V Nižním Novgorodu si můžete koupit instantní polévky hromadně. Dodáme je všude v Rusku. Získáte nejlepší cenu a objednávka bude provedena co nejkratší dobu. Spolupracujeme s mnoha společnostmi, které zhodnotily kvalitu výrobků, rychlost objednávek a příjemné dárky ze speciálních služeb. Již řadu let spolupracujeme s firmou, která ocenila naši práci.

Široká škála produktů vás potěší. Pěstujeme, což znamená, že produkt je neustále doplňován novými pokrmy, a to je boršč, kapustová polévka, rassolnik, kharcho a polévky s různými výplněmi.

Koupit instantní polévky v balíčcích může být na stránkách spets.service.rf nebo voláním kontaktních telefonů.

Charakteristickým rysem polévky je především skutečnost, že polévka obsahuje alespoň 50% kapaliny (někdy označované jako při přípravě tohoto pravidla by se měla použít „v polévce by měla být půl kapaliny“); za druhé (pro horké polévky) - polévka se připravuje vařením ve velké většině případů ve vodě.

Většina lidí spojuje pracovní den s neustálým stresem, výdaji energie, únavou. Jak zaplnit zásobu chybějících kalorií a látek. Nejlepším způsobem je jíst část horké a chutné polévky. Nicméně v podmínkách konstantního zaměstnávání se příprava polévky stává absolutně nemyslitelným. V takové situaci je mnohem jednodušší použít hotovou rozpustnou misku.

Chcete-li si koupit instantní polévku, musíte věřit kvalitě výrobce. Sami vyrábíme polévky, a proto jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě dodávaných produktů. V našem sortimentu najdete různé druhy polévek: kapustovou polévku, rassolnik, hrachovou polévku, boršku a mnoho dalších populárních prvních kurzů.

Také si můžete koupit instantní polévky volně ložené pro vaření velkého množství jídel a prodávat. Polévky jsou dodávány ve vhodném balení, které brání vnikání cizích zápachů a vlhkosti. Taška se otevírá rychle a snadno, což je důležité v době nedostatku. Také doporučujeme rychlou občerstvení, kterou si od nás koupíte, protože je také neuvěřitelně chutné!

Rychlé občerstvení

Okamžité polévky, nudle a obiloviny z tašek více než deset let mají úspěch v Rusku. "Jednorázové" jídlo se líbí všem, i když ne každý je připraven přijmout to. A výrobci tohoto produktu se naučili vysychat a sublimovat jakýkoliv přírodní produkt z ovoce a zeleniny do masa a drůbeže, ačkoli přirozenou chuť všechny druhy „horkých hrnků“ a „nudle s pikantní hovězí příchuť“ je ještě daleko.

Výrobky rychlého občerstvení jsou na trhu ve dvou verzích - dehydratovány a lyofilizovány. První typ je nejlevnější a nejoblíbenější, druhý je drahý a málo známý širokému spotřebiteli. V sovětských dobách se polévky v pytlích vyráběly právě z sublimovaných produktů - vojenských, kosmonautů, turisté jedli přesně tento druh jídla, který byl pak pokřtěn sublimát. Co se týče bukovinových kostek a rozpustných pyré cizího původu, objevily se až v 80. letech.

Dehydratované, tedy sušené, výrobky byly vynalezeny v pozdní XIX století Nestlé. Moderní technologie výroby "rychlých" výrobků je téměř úplně založena na tepelném sušení - produkt je vyhříván na 100-120 ° C a vlhkost se od něj odpařuje. Současně se buněčná struktura rozpadá, konzistence produktu se mění, jeho chuť a vůně a vitamíny zůstávají ne více než 25%. Je třeba přidat různé příchutě, konzervační látky, pojiva.

Sublimované produkty jsou sovětský vynález vynalezený v roce 1929 vědcem Lappa-Sterzhenetsky pro výrobu antibiotik a náhrad krevní náhrady. V 60. letech minulého století, s rozvojem domácí kosmonautiky, začala být sublimace používána v potravinářském průmyslu. Sublimační proces je přechod látky z pevného stavu do plynného stavu, čímž se obchází kapalná fáze. V potravinářském průmyslu se sublimace vztahuje k odstranění vlhkosti z rychle zmrazených produktů ve vakuových rostlinách. Kromě toho tyto produkty téměř úplně uchovávají všechny živiny, vitamíny, stopové prvky, původní vůni, chuť a barvu. Stačí, když přidáte vodu před použitím - produkt je obnoven a bude téměř nerozlišitelný od přirozeného. Další důležitou výhodou - sublimátní skladování v teplotním rozmezí od -50 ° C do + 50 ° C se prakticky po několik let nezmění. Nicméně jejich cena je velmi vysoká: například 1 kg mraženého masa, které nahrazuje 4 kg přírodního masa, stojí 2 tisíc rublů. Nyní je státní výroba sublimátů skoro pryč a poptávka je tak nízká, že se nevztahuje na objemy jejich výroby.

Sublimované produkty vyrábí několik domácích podniků a institucí: OOO Partner (Moskva), ZAO Ekopolis (Kovrov) a Výzkumný ústav pro komplexní využití mléka (Stavropol). V podstatě vyrábějí laktobacily pro kyselé mléčné výrobky. Jediným hlavním ruským producentem mražených zelenin, masa, obilovin a polévek je Galaktika, která vlastní dvě rostliny v Volgogradu a Murmansku. Nyní podnik, jako před 50 lety, pracuje hlavně pro potřeby armády, škol a turistů. Postupně se společnost začala zabývat i výrobci rychlého občerstvení a cukrářských výrobků, ale přestože je málo. Problémy s technickým zařízením. Technologie se musí rozvíjet. Současně se náklady na zařízení pohybují od 500 tisíc dolarů až 1 milion dolarů. Hlavní náklady jsou za elektřinu, protože cyklus sublimace může dosáhnout 24 hodin.

Navzdory zjevným výhodám sublimace nad konvenčním sušením je poptávka po těchto výrobcích nízká - cena je děsivá, avšak v extrémních severních oblastech jsou tyto výrobky prostě nezbytné.

Sublimace se všemi svými výhodami nyní nejsou konkurenty dehydratovaných produktů, jejichž trh neustále roste. Podle prognóz producentů roste v Rusku o 10% ročně.

Všichni hlavní světoví výrobci instantních potravinářských výrobků, zastoupených na trhu, obchodují právě s dehydrovanými výrobky. Maggi je v Rusku nejoblíbenější značkou těchto výrobků, její podíl je 25% trhu. Objem Galliny Blanca, díky vedení v prodeji buketových kostek, činí 12%, Knorr - 6%.

Významné prodeje celé komoditní skupiny rychlého občerstvení je nudle (80%), který začal dovážet do Ruska, na počátku 90. let. Ačkoli to je umístěn jako nejlepší produkt, který umožňuje rychlé občerstvení v práci v poledne, naše kupující obdržel jako součást jejich každodenní stravy a jsou obvykle podávány v dopoledních hodinách, odpoledne a večer. Výrobci vysvětlit tuto lásku, že nudle se poprvé objevil v segmentu polotovarů a přilákal kupce cenu. Prior k tomu, k dispozici Rusů byly jen polévkové kostky, a když se kupující před volbou - pít vývar nebo stejné peníze jíst mísu stejného výrobku, ale s těstovinami, volba byla provedena ve prospěch nudle.

Nyní nudle dodávat více než tucet výrobců, vůdci jsou „Doshirak“ (20% objemu prodeje na trhu) a „Rollton“ (17%, cca 1 mld. Kusů ročně). Korejští výrobci Korea Yakult (která vlastní značku „Doshirak“), podle názoru soutěžících, nejjednodušší způsob, jak pracovat v Rusku, protože doma to již vyrábí širokou škálu „rychlé“ potraviny. Proto, jakmile ruský spotřebitel má potřebu nějaké nové chuti nebo omáčkou, seznámit je okamžitě, aniž by trávit čas na vývoj, obalový design a technologických vylepšení. „Rollton“ se vyrábí ve třech továrnách v Moskevské oblasti z hlediska tržeb je mírně za „instantní nudle“, protože trhy jako levná (35 rublů. Per balení) nudle a střední tržní výrobky (asi 15 rublů. Per balení ). Tato variace umožňuje značce soutěžit s Doshirakem. Začátek úrovně výroby „Doshirak“ v Rusku si vyžádá asi 50 milionů $., A bude splacen teprve po deseti letech.

Zbytek producentů, kteří významně odešli z prodeje Doshiraka a Rolltona, se rozhodli následovat jinou cestu. Například společnost King Lion, která v letošním roce zveřejnila nový produkt nazvaný "Kuchyně bez hranic", nabízí nudle za poměrně vysokou cenu. Vypočítané pro půl litru vroucí vody, balení vermicelli "Big oběd", ke kterému, kromě volné složky, sáček omáčky je připojen, stojí 20 rublů. Pro více "elitní" oběd "Business lunch" s pytlíkem přírodního gulášu, který je sublimát, budete muset zaplatit 30 rublů. Rozhodnutí o uvolnění tak drahých nudlí je vysvětleno požadavky zákazníků. Podle výsledků výzkumu jsou nudle konzumovány převážně muži, koření je s klobásou, masem atd. Proto byla myšlenka přidat pytel masa.

Další směr výroby "rychlého" jídla je přímo spojen s vařením. V 80. letech se objevily kuřecí vývarky a od té doby se aktivně používají v kuchyni. Před několika lety rostly prodeje kostek, ale v posledních letech začaly zpomalovat a klesat. Tento trend je vysvětlen skutečností, že v době těžkého hospodářského období se v Rusku objevily bušlové kostky a mnozí lidé nahradili maso v polévce. Nyní se úroveň příjmu změnila a maso se vrátilo k řadě Rusů. Navíc je pro ruskou hospodyňku velmi důležité, že se připravuje sama a nepodává sedm polotovarů.

Proto se v posledních letech výrobci dělali velké sázky na instantních polévek, které potřebují, aby vařit, a produktů, které pomáhají při vaření. Na Maggi je „Supovarka“, „Makaronomaniya“, „Maggie na druhém“, „Golden vývar“ a „Super zlaté vývar“ Gallina Blanca nabízí „Appetitnitsu“ a Knorr - „Tajemství jídla“ a „šatna“. Také jsou zde různé možnosti pro koření, salátové dresinky, granule a sypké vývarů.

Chuť našich zákazníků je zcela specifická. Kuře je jednou z nejoblíbenějších potravin v Rusku. Lidé mají rád bohatou chuť kuřat. Proto Maggi vydal "Super Golden Broth" a mnoho z jeho refuellings zaměřené na přípravu pokrmů z kuře. Kromě toho jsou Rusům nabídnuty recepty na ty pokrmy, které jsou obeznámeni - julienne, guláš, pilaf. Pokud se výrobce pokusí seznámit ženy v domácnosti s tím, co nevědí, mělo by být vysvětleno zvlášť na obalu: "Makarony v rajčatové omáčce" Bolognese ".

Pokud jde o trh s instantními polévkami ("Hot hrnek", "Bystrosup", "Polévka pohárů" atd.), Vyvíjí se hlavně ve velkých městech - 40% všech prodejů. Nicméně, z evropských zemí, Rusko konzumuje 4x méně spotřeby tohoto produktu. Tento trh se považuje za rychle rostoucí - což představuje nárůst o cca 15% ročně. Tento trh je také zajímavý, protože každá polévka v Rusku je považována za a priori užitečnou. Balíček polévek slavných značek stojí asi 10 rublů.

Kromě těchto produktů jsou známy více než 10 let rozpustných bramborovou kaší (například Uncle Ben je, rozdělení Američana Marsu, je předložen jeden z prvních v Rusku), Kaše rychlé přípravy pro snídaňových cereálií a slaných jídel. Šťouchané brambory nyní nabízejí Knorr, Maggi a Rollton. Ale také nakupují méně než nudle. Také, pohanka se vyrábí pro ruský trh, který, například v Evropě, koupit jen jako potrava pro ptáky. Pohanka je umístěna na trhu jako druhý kurs spolu s bramborovou kaší. Vyrábí pouze Maggi a přesto to není moc koupit - v minulém roce tržby činily pouze 6,4% z celkového objemu druhé rychlého občerstvení.

Rychle obsadily snídani - jsou spojeny s občany se zdravým životním stylem a jsou potěšeni i těmi nejhnějšími protivníky rychlého občerstvení. Obyvatelé velkých měst dávají přednost těm, které se nepotřebují vařit, a regiony - rychlé vaření, které je třeba ještě vařit. To je vysvětleno stejnými příjmy: cena kaše vyžadující vaření, pokud jde o kilogramy produkce, je pětkrát nižší než cena okamžitých obilovin. Rusové preferují ovesné vločky bez přísad.

Vedoucím na trhu kasáren je společnost Bystrov (v loňském roce se podíl na trhu pohyboval okolo 45%). Po krizi v roce 1998 byli Rusové přitahováni do tradičních poréz (zástupci firem věří, že je to kvůli "tradicím předávaným z generace na generaci"). Další reklamní kampaň "Bystrov" posílila víru Rusů ve zdravý obraz ovesných vloček a to vedlo k jeho absolutnímu vedení na trhu.

Podle ochranné známky "Bystrov" jsou: Nordic, "Bishop" a Myllyn Paras. A podíl finských severských účtů představuje až 95% celkového prodeje rychlovarných vloček.

Přehled okamžitých polévek E-pek

Jeden z předplatitelů nám poslal přehled okamžitých polévek E-pek. Jak dobře jsou vhodné pro pochodové podmínky - dozvídáme se z přehledu. Pravopis autorů je zachován.

Jak jsem slíbil, krátký přehled. Při túrách, bohužel, jsem tentokrát nekoupil, tk. tam byly problémy s vodou, nebo spíše - s jeho nepřítomností, takže sublimace téměř nepřicházely do spotřeby. Na to - fotky jsou vyrobeny v jednom z lesů v oblasti Moskvy a doma.

V lese se rozhodli zvolit boršč ze dvou polévek (solyanka a borshch), ale partner zapomněl vzít kyselou smetanu, což by výrazně zlepšilo chuť pokrmu. Ale na tom nezáleží. Mimochodem, všechny různé polévky v sortimentu výrobce již 15 kusů s různým vkusem (druhy polévky). Pokud si myslíte, že balení je jeden balíček polévky E-pek určen pro 4 porce. V popisu je uvedeno, že je to buď 2 plné jídlo na skládce, nebo 4 občerstvení pro "občerstvení". Podívejme se, jak to odpovídá realitě.

A tak vylejte obsah balení do misky. To je pro jasnost (omáčka v suché podobě vypadá stejně, doma). Dát trochu vody, aby zahřát (já používám Esbit hořák z lihu, pro 2 osoby, je dost a vařit na něm docela výhodná, protože plamen je nastavitelný tlumič, Fire-Maple hořák přijata pro jiné účely).

Obsah balení vyplňujeme v teplé vodě a občas mícháme, počkejte, dokud se vaří, pak vaříme asi 20 minut a potom nechte 5 minut vařit - a polévka je připravená. Proč neházet do vroucí vody - tak rychle vařené sušené zeleniny a obilovin (v jiných polévkách, ale o tom později) a neztráceme čas a palivo. Ukazuje se bohatý vývar, vynikající barva a chuť nádobí samotné.

Fotografie ukazuje, kolik jich je zelenina a maso složka je ve formě hrudek vařit maso, takže se produkt odlišuje od podobných polévka „z pytle“, nebo sublimuje. Z výhod, kterou chci zmínit - velké porce pro dva (nebo menší, ale při 4 ° C v 250-300ml klubech, například), velké množství důvodů, které by nepochybně výživné a chutné než sušené polévky.

Z mínusů - čas přípravy. Ale na druhou stranu - pokud to čas dovolí, například když se přestanete přestěhovat na túru nebo při pobytu v táboře, jsou tyto polévky vynikající volbou, zejména vzhledem k ceně, hmotnosti a balení.

Po návratu domů byl na druhý den rozhodnut vyzkoušet polévku rassolnik od stejného výrobce. I když se mi opravdu nelíbí rassolnik, ale stojí za to vyzkoušet. A tak je fotografie součástí obsahu balení v suché podobě.

Jsou tam zahrnuty zeleniny a objem je perlový ječmen. Princip vaření je stejný jako u borščů, ale vaříme trochu déle, takže perlový ječmen je dobře vařený (můžete se pokusit vařit v procesu vaření, pak někdo jako to). Také přidala směs sušené zeleniny, asi lžíce, může být o málo méně (pepř, mrkev, cibule, rajčata a zelené).

Ukázalo se, že jsou plné 2 porce se spoustou hustých. Polévka byla velmi jedlá. Nevidel jsem uvařené slané okurky v polévce, ale chuť byla přítomna.

Sůl stačila, ale tady je lepší podívat se na chuť, kdo má co nejvíc, stejně jako s pepřem. Obecně platí, že rassolnik nebyl špatný, navzdory mému odporu k mateřské škole.
O další den se rozhodl zkusit další, tentokrát houbovou polévku. Ale ne krémová polévka, která je také přítomna v řadě tohoto výrobce, ale s přidáním lesních hub.

Jeho charakteristickým rozdílem není práškový stav, ale přítomnost velkého množství sušených brambor. Tam jsou také skvrny sušených hub a perleťového ječmene, což zvyšuje nutriční hodnotu polévky, ale které se mi nelíbí a nenašlo to vhodné přidat do houbové polévky.

A tak, vše v pořádku. Fotografie suchého výrobku. Proces vaření je podobný předchozímu, ale s rostoucím časem vaření, protože suché brambory zvedají vlhkost a zvětšují mnohem víc než rýže a perličkový ječmen.

Doba vaření je tedy asi 5 minut, dokud není teplota varu, 30 minut vaření a 5 minut dovoleno vařit.

Výsledkem je 40 minut, což je spousta zohlednění spalování paliva, ale dobrá, nebyli jsme ve spěchu a hořák pracoval v režimu udržování bodu varu (tj. Při nízkém výkonu). Výsledná polévka byla v tomto případě nalita do 3 porcí. Více, myslím, už není vhodné, protože bujón by nebyl tak nasycený a vodnatý. Existují velmi, velmi mnoho.

Sůl a pepř nepřidali, zajímala jsem se o chuť nádobí sama. Chci si vzít na vědomí, že to není špatné. Zjevně, přítomnost kusů hub, které se vyskytují na zub, a přidat chuť. Sušené brambory po varení na pocity a chuti jsou nižší než čerstvé, ale existuje. Obiloviny jsou menší než v rassolnike, ale je daleko od hlavní složky. Verdikt: Polévka je více pro 2 osoby.

Vůně lesních hub, která je nepochybně velkým plusem. Velké množství součástí zařízení. Z mín - je vařeno déle než jiné kvůli bramboru. Můžete si vzít na změnu, ale zatím v polévce pro mě v horní boršč, halofyt a kuře, poslední ze dvou (a nejen), bude pravděpodobně také recenze, ale v menším objemu, tk. všechny jsou připraveny podle stejného principu a potenciální kupující si spíše zvolí své osobní preference.

Dále se o pár dní později rozhodli jíst "čerstvou kapustovou polévku zelenou, vegetariánskou". Připravený kuchař se tentokrát udělal jiným krokem, a tak jsem se rozhodl poskytnout recenzi ve formě jednoduchého, ale lahodného receptu. Vzhledem k tomu, že mezi námi nejsou vegetariáni - v tomto případě jsme použili dušené hovězí maso pro vývar.

Pro pět osob (3 kluci a 2 holky) se nám 2 balíček polévky, 2 lžíce sušené zeleniny, jedna střední cibule a guláš 525 g banky, pár litrů vody a soli / pepř podle chuti.

No, malá pánve s objemem 3,3 nebo 3,6 litru (nepamatuji se přesně). Vložíme do ohně vodu, vložíme ji do sušené zeleniny a otevřeme guláš.

Tuk pečlivě odstraňte a roztáhněte na pánvi. V tom, jak jste pravděpodobně už uhádli, vypeříme cibuli.

Nejcennější obsah nádoby je mírně rozdělen na lžičku, takže je vhodnější nalít maso na porce a hodit ho do vyhřáté vody. Míchání. Dále posíláme shi E-pek. Dovolte mi připomenout, že po vroucí vodě potřebujeme čas na vaření a změkčení suché složky. Po vroucí vodě položíme misku stranou (protože máme jeden hořák) a začneme tuku.

Roztavíme to na nízké teplotě, hodíme nakrájenou cibuli a smažíme, dokud nezískáme zlato. Pak jej přidejte do bowleru a nechte polévku vařit asi 20 minut.

Po - nechte vařit po dobu 10 minut, promícháme před podáváním a nalijeme na talíře. Můžete přidat jemně nasekané zeleniny a zakysanou smetanu. Šchi byli velmi bohatí a tlustí díky velkému obsahu zeleniny a masa.

5 osob jedl až jídle, se domnívají, že dobrá indikace, pokud jde o počet strávených výrobků (celková hmotnost 800 g uvolní méně, a to včetně vody) a doba vaření, který byl asi 40 minut, včetně smažení cibule. Doporučuji také ve stejném receptu používat od tohoto výrobce šťávy. No, vegetariáni mohou tyto polévky připravovat i bez dušeného masa. neobsahují maso a živočišné tuky.

To je všechno, díky za pozornost. Možná později budu vyzkoušet další polévky z této značky.

Správa úložiště připomíná, že polévky z recenze lze zakoupit v našem obchodě v sekci Instantní polévky E-pec.